Konta bankowe · Finanse · mBank wdraża możliwość personalizacji systemu transakcyjnego

mBank wdraża możliwość personalizacji systemu transakcyjnego

Opinie (0)

Bank wdraża możliwość personalizacji systemu transakcyjnego. Najtańsze konto bankowe z bezpłatnymi przelewami proponuje swoim klientom prawie każdy bank. Kiedy cena powoli przestaje być wyznacznikiem, banki muszą zainteresować się tym, żeby w inny sposób zainspirować użytkowników do skorzystania z propozycji. Pewnym sposobem tworzenia dominacji konkurencyjnej jest stosowanie w praktyce nowości technologicznych oraz poprawianie systemów transakcyjnych.

Modernizacja systemu transakcyjnego zostanie przeprowadzona 5 września 2010 roku. Wtedy bank odnowi obowiązującą aktualnie szatę graficzną systemu a także wprowadzi całkiem unowocześniony motyw graficzny, który nawiązuje kolorystyką do głównej strony mBanku. W tradycyjnym niebiesko-żółtym systemie, funkcjonującym od początków mBanku, zmiany będą niewielkie. Na stronie logowania pojawi się nowy nagłówek, szare tło, na którym widnieć będą przyciski a także większa czcionka. Po udanym logowaniu do systemu uwagę klientów przyciągniebezsprzecznie naprzemienne kolorowanie wierszy z rachunkami, inna kolorystyka lewej nawigacji a także przemienione ikonki punktorów przy linkach.

W funkcjonalnościach konta ukaże się dodatkowo nowa opcja – Wygląd i działanie. I tu klienci dostaną alternatywę włączenia zupełnie nowego layoutu strony,który jest utrzymany w biało-czerwonych barwach. Początkowo do wyboru będą zatem dwie wersje kolorystyczne – zmieniona niebiesko-żółta i całkiem nowa, nawiązująca kolorami do strony głównej banku. Po raz pierwszy będzie to taka duża zmiana systemu transakcyjnego od początku powstania banku.Tagi: mbank

Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !