Konta bankowe · Finanse · Bank Pocztowy otwiera pierwsze mikrooddziały

Bank Pocztowy otwiera pierwsze mikrooddziały

Opinie (1)

Na poczcie pojawiły się pierwsze mikrooddziały - wyjątkowe punkty z szeroką dostępnością do baz, systemów i aplikacji finansowych obsługiwane przez pracowników Banku Pocztowego.

Projekt mikrooddziałów to wiodący pomysł na energiczny podwyższenie sprzedaży produktów finansowych Banku Pocztowego, poprzez wzmocnienie czołowej roli kanału pocztowego. Zgodnie taktyką Banku w latach 2010-2013 do końca sierpnia 2010 roku bank ma w planie otworzyć 20 takich oddziałów, a ostatecznie będzie ich 200.

W każdym mikrooddziale znajdziemy przynajmniej dwa stanowiska obsługi operacyjnej z możliwością prowadzenia obsługi kasowej. Ich profesjonalną funkcjonalność zapewni pełna dostępność do baz, systemów i aplikacji Banku Pocztowego. W każdej z lokalizacji mikrooddziały wyróżniać będą kolory - głównie biel i czerwień z granatowymi dodatkami. Bez wyjątku zawodową obsługę bankową zagwarantują pracownicy Banku.

Mikrooddziały Banku Pocztowego w sieci placówek Poczty Polskiej powstawać będą w szczególności w miejscowościach liczących 20-50 tys. mieszkańców.
Opinie, oceny, komentarze (1 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
MIsiek MIsiek
11.08.2010. 22:49

Opinie o Banku Pocztowym

Słabo widoczny bank w Polsce . Moze teraz jak pootwiera oddzialy bedzie w koncu zauwazalny


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !