Konta bankowe · Finanse · Deutsche Bank najlepszym bankiem inwestycyjnym

Deutsche Bank najlepszym bankiem inwestycyjnym

Opinie (0)

Deutsche Bank zajął pierwsze miejsce w elitarnym rankingu czasopisma Euromoney Awards for Excellence 2010 w kategorii Najlepszy Bank Inwestycyjny w Polsce. Równolegle Deutsche został uznany Najlepszym, Globalnym Bankiem inwestycyjnym, a w ramach wyróżnień dla regionu Europy Centralnej i Wschodniej dostał tytuły Najlepszego Banku w zakresie zarządzania ryzykiem i Najlepszego Banku oferującego rozwiązania rynku monetarnego.

Czasopismo Euromoney przyznał bankowi tytuł Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Polsce i Najlepszego Globalnego Banku Inwestycyjnego w edycji 2009-2010 dorocznych laurów Awards for Excellence, proklamowanych w ubiegłym tygodniu w Londynie.

W wyjaśnieniu rozstrzygnięcia redakcja magazynu podkreśliła znakomite rezultaty finansowe banku oraz udany plan działania zamiany, która znacząco zmniejszyła niebezpieczeństwo bez wzbudzania negatywnego oddziaływania na umiejętność banku do obsługi Klientów.

W kontekście nagrody przyznanej bankowi za działalność w Polsce członkowie jury docenili wielki zasięg zrealizowanych transakcji i zaakcentowało znaczącą biegłość banku zarówno w obrębie instrumentów rynków kapitałowych, jak i dłużnych.
Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !