Konta bankowe · Finanse · Konta Citi Handlowy z nowymi prowizjami

Konta Citi Handlowy z nowymi prowizjami

Opinie (0)

Citi Handlowy od 17 lipca wdraża zmiany w prowizjach i opłatach odnoszących się do oferowanych przez siebie kont. Zmiany dotyczą właścicieli CitiKonta, CitiOne oraz konta zakładanego przez Internet CitiOne Direct, a także kont oszczędnościowych – Konta Oszczędnościowego i Konta SuperOszczędnościowego.

Zdecydowana część zmian miała charakter kosmetyczny. Bank dopełnił do pełnych złotych opłaty, które dotychczas posiadały końcówki rodem z supermarketu. Przykładowo – prowizja za dostęp do usługi CitiAlerts wynosiła 4,90 zł w Pakiecie Standard oraz 9,90 zł w Pakiecie Premium, aktualnie jest to 5,00 zł i 9,00 zł. Również Zaniechano prowizji w wysokości 3,99 zł za przelew zewnętrzny dla CitiOne, wdrażając w to miejsce opłatę w wysokości 4,00 zł. Zaokrągleniu z 7,99 zł do 8,00 zł uległy również opłaty za przelewy i wypłaty gotówkowe w ramach kont oszczędnościowych.

Bank także zaniechał naliczania od właścicieli CitiKonta prowizji za możliwość skorzystania z bankowości telefonicznej CitiPhone. Dotychczas za posiadanie tej usługi, w innych instytucjach bez opłat, posiadacze musieli płacić 2,99 zł co miesiąc. Bez Prowizji będą też przelewy wewnętrzne zlecane dzięki pomocy konsultanta CitiPhone. Do tej pory w zależności od użytkowanego rachunku osobistego przelew kosztował od 2,99 do nawet 9,99 zł.

Citi Handlowy zlikwidował też dosyć spore opłaty za przelewy wewnętrzne zlecane w oddziale. W tym momencie posiadacze wszystkich kont, nawet użytkownicy CitiOne Direct będą mogli ich dokonywać bezpłatnie.
Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


6 + 9 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !