Konta bankowe · Finanse · Nowości w ofercie kont MultiBanku

Nowości w ofercie kont MultiBanku

Opinie (0)

multibank

Powiadomienia sms nareszcie w MultiBanku

Klienci banku mają możliwość skorzystania z nowej funkcjonalności powiadomień sms, które monitorują zmiany na koncie osobistym przez 24 godziny na dobę. Informacja wysyłana jest w czasie rzeczywistym, w chwili wystąpienia zdarzenia.

Najnowsza funkcjonalność ma na celu usprawnienie zarządzania finansami, ułatwiając klientom dostęp do informacji o rachunku 24 godziny na dobę, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują a także możliwości połączenia z siecią. By móc sprawdzić stan swojego konta bankowego właściciel rachunku nie musi nawet logować się do systemu bankowości internetowej. Usługa dostępna jest dla każdego klienta banku, którego numer telefonu komórkowego jest zarejestrowany w bazie banku.

Pakiety medyczne w MultiBanku

Posiadacze kont bankowych MultiBanku mogą skorzystać z pakietów ubezpieczeniowych, umożliwiających m.in. dostęp do ponad 700 prywatnych punktów medycznych, wizyt u specjalistów bez skierowania i szerokiej gamy badań ambulatoryjnych .

Pakiety medyczne oferowane przez bank dostępne są w wersjach: indywidualnej a także rodzinnej oraz wariantach: komfortowym a także maksymalnym. Różnią się one między sobą oferowanym w pakiecie zakresem usług, m.in. liczbą lekarzy specjalistów.

MultiTransfer z karty kredytowej

Usługa elektronicznych płatności MultiTransfer powiększona została o możliwość korzystania z przyznanego limitu karty płatniczej. Dzięki temu osoby korzystające z usług MultiBanku mogą w prosty i szybki sposób dokonywać płatności na kredyt w sklepach internetowych a także portalach aukcyjnych, które obsługują MultiTransfer, bez koniecznego podawania informacji z karty płatniczej.
Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !