Konta bankowe · Finanse · PKO Bank Polski ustawił w kurortach przenośne bankomaty

PKO Bank Polski ustawił w kurortach przenośne bankomaty

Opinie (0)

Klienci PKO BP nie muszą bać się kłopotów z dostępem do gotówki na wakacjach. Bankomaty można znaleźć na terenie całej Polski – od Ustrzyk Dolnych do Juraty. W popularnych miejscowościach wypoczynkowych dostępne są bankomaty przenośne.

PKO Bank Polski dysponuje najliczniejszą w kraju własną siecią bezpłatnych bankomatów, w sporej liczbie ponad 2,4 tys. bankomatów. Nie bez przyczyny, z myślą o użytkownikach wyjeżdżających na wakacje, PKO BP umiejscowił w popularnych miejscowościach (zwłaszcza nadmorskich) dodatkowo urządzenia mobilne. W tym okresie urlopowym można je odnaleźć:

· we Władysławowie przy ul. Gen. Hallera 19
· w Krynicy Morskiej przy ul. Gdańskiej
· w Jastrzębiej Górze przy ul. Rozewskiej 1
· w Mielnie przy ul. Kościuszki 9
· w Świnoujściu przy ul. Żeromskiego 1
· w Augustowie przy ul. Mostowej 3
· w Skorzęcinie, w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Niedzięgiel.

W przedstawionych lokalizacjach bankomaty banku będą do dyspozycji przez cały okres wakacyjny.

Pośród dostępnych dla klientów PKO BP bezpłatnych bankomatów są także urządzenia przynależne do spółki eService wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Banku.

Blisko 830 bankomatów PKO BP posiada funkcję depozytową (gwarantująca m.in. wykonanie wpłaty na konto bankowe, złożenie dyspozycji założenia lokaty czy złożenia dyspozycji przelewu). Depozyty składa się w specjalnych kopertach, które można wybrać z bankomatu czy zdobyć w oddziale banku.

Klienci banku entuzjastycznie korzystają z głównej funkcji proponowanej przez bankomat: wypłaty gotówki. Przez pięć pierwszych miesięcy br. wykonali blisko 89 mln takich transakcji. Klienci entuzjastycznie używają też opcji sprawdzenia stanu konta, co udowadnia prawie 29 mln operacji. Zapotrzebowaniem cieszy się funkcja aktywacji karty płatniczej – skorzystało z niej 105 tysięcy klientów, oraz złożenia depozytu – wybrało ją ponad 63 tysięcy osób. Z możliwości doładowania komórki przy użyciu bankomatu skorzystało niemal 180 tysięcy klientów PKO Banku Polskiego i pozostałych banków.
Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !