Konta bankowe · Finanse · Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych PKO

Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych PKO

Opinie (2)

Po raz pierwszy w kraju PKO BP udostępnia małym i średnim firmom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z wyjątkowej karty płatniczej Diners Club.

Karty Diners Club to niezwykłe międzynarodowe karty typu charge przeznaczone dla wymagających użytkowników. Ich właściciele stają się automatycznie członkami organizacji Diners Club.

Klienci indywidualni PKO korzystają z kart Diners Club od początku 2003 roku. W ich użyciu znaleźć można ponad 16 tys. tych instrumentów płatniczych z logo PKO. Oznacza to dominujący udział w sektorze kart Diners Club w Polsce.

PKO jest pierwszym bankiem w kraju wydającym tego typu instrumenty płatnicze firmom. Dla użytkowników instytucjonalnych PKO BP przyszykował dwie odmiany kart Diners Club:

* PKO Diners Club Standard – proponowaną dla kierowników średniego szczebla, handlowców i specjalistów. Limit karty płatniczej Standard wynosi od 5 tys. do 20 tys. PLN, * PKO Diners Club Executive – proponowaną dla właścicieli, kierownictwa wyższego szczebla, menedżerów firmy, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego najwyższego szczebla. Limit karty Executive wynosi od 10 tys. do 80 tys. PLN.

Oprócz dużych limitów, opcji wykonania krajowych transakcji płatniczych gratis, karty PKO BP Diners Club dają gwarancję posiadaczom usługi specjalne m.in.:

* kredyt darmowy do 59 dni,
* możliwość korzystania z saloników Diners Club Airport Lounges na wielu lotniskach na na całym świecie,
* okazały pakiet ubezpieczeniowy – np. ubezpieczenie podróży zagranicznej włączone w należność roczną za kartę; ochroną objęty jest nie tylko właściciel karty Diners Club, a także osoby podróżujące z nim,
* używanie e-Konta – dostęp do konta karty płatniczej 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu; dzięki niemu użytkownicy mogą szybko i bez żadnych problemów otrzymać informację i pobierać wyciągi w formacie PDF, znajdować i sprawdzać swoje obecne operacje czy stan punktów w Programie Premiowym Diners Club; usługę trzeba uruchomić poprzez założenie profilu na stronie www.dinersclub.pl,
* Regus Businessworld – dwuletnie, darmowe członkostwo na poziomie Gold, dające możliwość korzystania z biur i sal konferencyjnych na całym świecie (w ponad 1 tys. miejsc),
* BLOKADA bezpieczny klucz – każdy użytkownik karty płatniczej Diners Club otrzymuje tę usługę bezpłatnie w pakiecie zawierającym szczególny breloczek z nr-em identyfikacyjnym oraz instrukcją postępowania dla znalazcy i wiadomością o nagrodzie za zwrot; dzięki temu w szybki sposób można odzyskać utraconą własność,
* udział w niecodziennym Programie Premiowym (w zakresie opłaty rocznej za kartę), dzięki któremu użytkownicy zdobywają 1 punkt Diners Club za każde 5 PLN zapłacone kartą płatniczą; profity mogą być m.in. zamieniane na mile w programie Miles & More (1 punkt DC równa się 1 mili); wymogiem przystąpienia do Programu Premiowego jest wypełnienie wniosku i przesłanie go do Diners Club.
Opinie, oceny, komentarze (2 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
marek marek
08.06.2014. 22:49

PKO Diners Club Standard a saloniki na lotniskach

Airport Lounges - "Posiadacze i Użytkownicy kart prywatnych i firmowych wydanych przez Diners Club Polska ..., mogą korzystać z saloników jeżeli aktywnie korzystają ze swoich kart Diners Club. Oznacza to, że każdy Posiadacz i Użytkownik karty DC (za wyjątkiem kart PKO Diners Club Standard !!!) ma zapewnione aż 5 bezpłatnych wejść w ciągu każdego roku..."


Jacek Jacek
22.07.2012. 16:55

zasięg

Co z tego, że fajna karta i wiele możliwości jak nie można nią płacić w wielu sklepach i innych punktach, stacjach itp. Przeznaczona tylko dla tych co chyba pół życia spędzają na przelotach. Jakość karty to jej zasięg i limit. W tym przypadku to jest limit, a zasięg dość marny. jak na razie to widzę w niej tylko koszt opłaty rocznej.
JK


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !