Konta bankowe · Konto

Konto w BIZ Bank - Warto założyc? Prosze o opinie

biz bank

Konto bez opłat z zyskiem

Opinie (3)

Konto T-Mobile usługi bankowe - Wasze Opinie? Warto założyć?

t-mobile usługi bankowe

Alior Bank w ramach usług bankowych T-Mobile, oferuje klientom T-Mobile Konto, z oprocentowaniem środków i brakiem opłat m.in. za konto, kartę debetową, wypłaty z bankomatów itp. Dla kogo przeznaczone jest to konto i jakie są jego wady i zalety?

Opinie (33)

Nest Bank (dawny Smart) - opinie konto bankowe?

konto smart

Nest Babk jest najnowszym dziełem Sławomira Lachowskiego - założyciela mBanku - funkcjonującym na rynku począwszy od czerwca tego roku. Projekt ma w założeniu zrewolucjonizować bankowość elektroniczną, będąc ukłonem w stronę posiadaczy urządzeń mobilnych. Postanowiliśmy więc sprawdzić jego działanie, aby tym samym dokonać rzetelnej oceny.

Opinie (111)

Konto Meritum Bank - Proszę o Opinie? Warto założyć?

meritum bank

Meritum Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do średniozamożnych klientów indywidualnych, a także małych i średnich firm. Jako bank uniwersalny, oferuje klientom szeroką gamę produktów- od kont osobistych po pożyczki hipoteczne.

Opinie (6)

Konto w BOŚ - Warto założyc? Prosze o opinie

bank boś

W banku z szerokiej oferty mogą korzystać klienci korporacyjni, a także np. jednostki samorządu terytorialnego. Ale bank, którego głównym udziałowcem jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ma również ofertę dla klientów indywidualnych, a w ramach niej – kilka wartych uwagi kont osobistych.

Opinie (17)

Konto Optymalne w Open Finance - Warto założyć? Prośba o opinie

open

Open Finance to firma specjalizująca się przede wszystkim w doradztwie finansowym. Jednak pod swoją marką sprzedaje również produkty finansowe – kredyty, lokaty i konta osobiste. Faktycznie są one obsługiwane przez banki, należące do Getin Holdingu, którego Open Finance jest częścią. Tak jest np. w przypadku kont – osobistego i oszczędnościowego, funkcjonujących jako produkty Open Finance.

Opinie (16)

Konto w Raiffeisen PolBank - Warto założyć? Wasze OPINIE?

Raiffeisen PolBank

Bank, który przez lata wyróżniał się spośród innych tym, że nie miał gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, nie był bowiem polskim bankiem, funkcjonował jako oddział banku greckiego. Jednak we wrześniu 2011 uzyskał status banku polskiego. Drugi wyróżnik to niestandardowe rozwiązania – elastyczne kredyty, wysokooprocentowane konta osobiste. I Justyna Kowalczyk występująca jako żywa reklama „mistrzowskiej oferty”.

Opinie (117)

Konto w ING Bank Śląski - Warto założyć? Wasze Opinie?

ing

Podstawowa oferta ING Banku Śląskiego dla klientów indywidualnych w zakresie kont osobistych to Konto Direct i Kont Komfort - tradycyjne oraz internetowe konto z pełnym dostępem przez elektroniczne kanały dostępu. Dla klientów biznesowych bank przygotował dwie wersje konta firmowego.

Opinie (241)

Konto Citi Handlowy - Warto założyć? Wasze Opinie??

citi

CitiPriority to oferta dla klientów bardziej zamożnych. Bank zrezygnuje z opłaty za prowadzenie konta (20 zł miesięcznie), jeśli na ROR wpłynie minimum 5 tys. zł. Do rachunku bezpłatnie bank wydaje kartę MasterCard PayPass, umożliwiającą bezdotykowe transakcje. Bank oferuje bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie. Krajowe przelewy, realizowane przez Internet, automatycznego Bankiera, w bankomatach Citi oraz przez Citi Mobile są bezpłatne. Przelewy w oddziałach i realizowane przez doradcę kosztują 4 zł.

Opinie (176)
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !