Konta bankowe · Konto · Konto Alior Bank + 350 PLN - Wasze Opinie? Warto Założyć??

Konta Alior Banku - Opinie, Porównanie

alior Do założenia konta osobistego w Alior Banku nie potrzeba nawet wizyty w banku – wniosek wysłany on-line potwierdzamy przelewem dokonanym na konto. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Gdy na rachunek wpływa wynagrodzenie, renta, emerytura, stypendium, albo jest zasilane kwotą przynajmniej 2 tysiące złotych miesięcznie Alior Bank daje dodatkowe przywileje - pakiet usług assistance „Pomocni Fachowcy” oraz pakiet usług concierge „Osobisty Asystent”. Przydatną funkcjonalnością jest przelew natychmiastowy – pieniądze trafiają do adresata w kilka minut.

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Konto Jakże Osobiste to podstawowy ROR w ofercie Alior Banku.

Podstawowe opłaty z tabeli opłat Konta Jakże Osobistego:

Nazwa Alior Bank - Konto Jakże Osobiste
Prowadzenie konta 0 zł lub 10 zł
Zwolnienie z opłaty:
wiek poniżej 26 lat lub jeżeli miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1 500 zł)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie transakcji za min. 300 zł/miesiąc)
Opłata za wypłaty z bankomatów 0 zł - bankomaty Alior Bank
2,5/op. lub 3,5/m-c lub 0
(jako darmowa usługa dodatkowa lub dokonywana Blikiem, bankomaty własne, czyli przyoddziałowe, są bezpłatne)

Kluczowa informacja jest taka, że Konto Jakże Osobiste może być darmowe. By tak się stało, klient musi spełnić określone warunki. Chodzi o:

  1. Wpływy łączne min. 1,5 tys. zł miesięcznie (w przeciwnym razie – 10 zł)
    Wymaganie to nie dotyczy osób do 26. roku życia, które są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku.

  2. Płatności kartą na łącznie min. 300 zł miesięcznie (w przeciwnym razie – 5 zł)
    Warto pamiętać, że Alior Bank uwzględnia datę rozliczenia operacji, a nie jej wykonania. W skrajnych przypadkach może się okazać, że mimo zrealizowania płatności, zostaniemy obciążeni 5-zł daniną. Jeśli więc zależy nam na jej uniknięciu, większe zakupy planujmy najpóźniej tydzień przed końcem miesiąca. Wtedy bez obaw wypełnimy minimum stawiane przez bank.

Standardowe przelewy krajowe wykonywane przez internet, czy to w systemie bankowości elektronicznej, czy poprzez aplikację mobilną, są bezwarunkowo darmowe.

Natomiast transfery natychmiastowe zlecane przez internet to koszt 5 zł. W przypadku szybkich przelewów klient może wybrać, czy mają być one realizowane przez KIR, czy przez Blue Media. Przy czym płatności na więcej niż 5 tys. zł automatycznie przechodzą przez system Express Elixir.Konto Internetowe

Konto internetowe Alior Bank to z pewnością najtańsze konto bankowe w ofercie Alior Banku. Oferuje ono m.in. 0 zł za prowadzenie rachunku. Przelewy internetowe są bezpłatne, podobnie jak przelewy europejskie. By użytkowanie karty było darmowe należy nią dokonać transakcji za min. 100 zł w miesiącu. Jeśli tego nie uczynimy Alior Bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł miesięcznie. Do dyspozycji mamy darmowe bankomaty Alior Banku lub sieci Euronet. Alior Bank daje możliwość podpisania umowy przez Internet (bez wizyty w oddziale i bez kuriera). Co ciekawe, dla nowych klientów bank oferuje lokatę 2-miesięczną o oprocentowaniu aż 4% .

Konto firmowe Alior Bank

Konto firmowe Alior Bank oferuje m.in. możliwość zarządzania firmą 24 h na dobę, dzięki bezpłatnemu dostępowi do bankowości internetowej, mobilnej i telefonicznej oraz opłatę za kartę debetową tylko 3 zł miesięcznie, a Pakiet Bezpieczeństwa do karty 2 zł miesięcznie.

Sprawdź też jakie mają opinie w alior kredyty: kredyt gotówkowy i konsolidacyjny
Opinie o kredytach gotówkowych:
http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-alior-banku-czy-warto-wasze-opinie.html

Konto Alior Bank + 350 PLN - Wasze Opinie? Warto Założyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.75 na 5
236 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (476 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
Bankier Bankier
24.08.2017. 16:03

Najgorszy bank w Polsce

Korzystam i testuje wiele produktów bankowych i nigdy nie miałem tyle problemów co z Alior Bankiem. Problem jest od samego początku z zalogowaniem. Pracownicy infolinii nie są w stanie poprawnie zrestartować hasła. Dodatkowo ich zachowanie jest bezczelne, gdyż próbują wmówić, że cała wina jest po stronie użytkownika i odsyłają do najbliższego oddziału. Konto internetowe to nazwa nieadekwatna, jeżeli z wszystkim trzeba biegać po oddziałach. Zdecydowanie NIE POLECAM. Dużo lepsze są oferty takich banków jak pko bp,millenium, mbank czy nawet nest bank. Omijajcie Alior Bank szerokim łukiem.


krzysztof krzysztof
22.08.2017. 08:22

zmiana numeru

witam chciałem załozyc lokate (nie mam u nich konta) i poinformowano mnie że musze jechac do oddziału banku (ja myślenice) do krakowa żeby zmienic numer telefonu(stary numer) bo nie ma innej opcji żeby zmienić numere :( pojebany bank !!! bo jak zakładam nowa lokatę lub konto podaje nowy numer (bo starego nie posiadam ) i chyba mma racje co sadzicie ?


Szczeci Szczeci
18.08.2017. 18:01

Aliorowi dziekuję

W mojej opinii Alior jest bardzo drogim bankiem, nieprzychylnym w obsłudze (dośswiadczenia z infolinii, z kontaktów w odziałach banków). Ich slogan o wyższej kulturze bankowości jest przewrotny


Dastes Dastes
16.08.2017. 12:32

Mieszane uczucia

Witam,mam mieszane uczucia co do opinii o banku. W marcu zmarła moja mama , został na koncie debet poniżej 500 zł , który chciałem natychmiast spłacić i zamknąć rachunek, ale nie mogłem bo nie byłem uznany za spadkobiercę . Straciłem 150 zł na sprawę w sądzie choć nie musiałem tej sprawy o uznanie zakładać ponieważ moja mama nie posiadała żadnych nieruchomości czy aktywów. Po 5 miesiącach zostałem spadkobiercą i udałem się do Banku chcąc wpłacić wspomniane niecałe 500 zł. Teraz bank poinformował mnie ,ze konto jest zawieszone i nie mogę wpłacić tych pieniędzy. Mam dopytywać się co jakiś czas kiedy je odwieszą. Zapytałem czy mogę zadzwonić czasem ? Nie muszę się dowiadywać osobiście. Zostawiam "no kulturę bankowości do oceny internautów. Pozdrawiam.


firma firma
12.08.2017. 09:44

Kpina

Radzilbym szybko uciekac z tego banku ludziom, ktorzy prowadza firme. Kompetencja pracownikow jest razaca. Na infolinii nikt nic nie wie. Przelaczanie po 3-4 razy do innej osoby.

Trafienie na kompetentna osobe trwa 30-40 minut. W przypadku reklamacji nie mozna sie nic dowiedziec. Trzeba czekac do 30 dni na odpowiedz, bez mozliwosci sprawdzenia na jakim etapie jest sprawa.

Pracownicy nie wiedza jak dzialaja ich uslugi. Wprowadzaja wielokrotnie w blad, dopiero po 3-4 rozmowach z roznymi osobami na ten sam temat mozna sie wreszcie dowiedziec jak faktycznie dziala usluga.

Tragedia...czasami czlowiek zastanawia sie czy jestesmy w Polsce czy Senegalu


Piotr Piotr
06.08.2017. 20:08

Kantor Alior Bank

Było Wszystko w porządku dopóki nie zablokowałem konta wpisując błędne hasło.
dzwoniąc dwa razy na infolinię żeby je odblokować spotkałem dwie bardzo niesympatyczne Panie za drugim razem nawet Pani się rozłączyła. Życzę Alior Kantor Powodzenia jak dalej będzie traktował tak swojich Klientów Pozdrawiam Piotr


Raf Raf
30.07.2017. 00:55

Konto Bankowe

Zostałem przeniesiony tak jak wszyscy posiadacze konta BPH do Alior Banku. Uważam, a raczej tak jest że jest to jeden z najgorszych banków w Polsce. Ja a także moi znajomi nie mieliśmy do czynienia z mniej kompetentnym bankiem. Lubię to konto było wprost idealne dopóki Alior nie zrobił "fuzji" czy jak to się tam nazywa. Kto widział żeby bank tak po prostu zmieniał numer konta osobistego albo żeby za wpłatę gotówkową DO WŁASNEGO BANKU pobierać prowizję 8 zł i w dodatku kobiety pracujące nie wiedziały "dlaczego to się tak dzieję, skoro ja zaznaczam przy wpłacie haczyk bez prowizji"..


Aneta Aneta
27.07.2017. 14:21

brak do własnych środków

Witam po raz kolejny trwają prace informatyczne w Alior Banku bez żadnego uprzedniej informacji . Skutkują one brakiem dostępu do środków własnych i tak np. muszę przełożyć wyjazd !!!! Pracownik infolinii informuje, że nie wie jak długo to potrwa . Poprzednim razem zostałam poinformowana przy kasie sklepowej że nie mam środków. Po kontakcie z infolinią okazało się, że znowu trwają prace informatyczne systemu ona cały raz że czas oczekiwania nieznany. Wtedy zostałam pozbawiona środków na cały wieczór. Konto nie jest za darmo !!!!!!!!! 6 zł karta miesięcznie . Jutro idę do oddziału zamknąć konto w tym banku. Już dzisiaj wydałam dyspozycje dla pracodawcy przelewania wynagrodzenia na konto w innym Banku .


oburzona oburzona
25.07.2017. 10:42

kpina, kpina i jeszcze raz kpina

Ten bank to jakaś kpina. Byłam w BPH i nie było żadnych problemów, od kiedy Alior go przejął tylko same problemy. Począwszy od jakiś pobieranych opłat, których wcześniej w BPH nie było przez zablokowanie karty kredytowej nie wiadomo z jakiego powodu bo środki są. Z infolinią nie można się dogadać przełączają od jednego do drugiego , tylko spychoterapia a o weryfikacji już nie wspomnę niedługo o intymne wymiary będą pytać. Chcąc załatwić sprawę w oddziale, pomijając tę głupią infolinię, dowiaduję się że są czynne tylko w tygodniu. Nie mam możliwości załatwienia tego w tygodniu zostaje sobota ale w całym Poznaniu żadna placówka nie jest czynna. Kpina i żenada takie jest podejście Alior Banku do klienta.


Pawe Pawe
20.07.2017. 13:39

Alior Kantor wydając banknoty dewizowe

Witam,

Ku przestrodze i uwadze.

W marcu 2017 roku kasjerka w Alior Banku w Krakowie w oddziale na WIelickiej 72 wypłaciła mi pewną kwotę w walucie GBP.

Po pewnym czasie chciałem te same banknoty na powrót wpłacić do Alior Banku w innym oddziale i kasjer odmówił argumentując, że Bank nie przyjmuje banknotów, na których są napisy (napisane długopisem cyfry).

Były to 20 funtowe banknoty.

Zatem Bank takie banknoty wypłaca klientom ale nie przyjmuje ich z powrotem.

W odpowiedzi na reklamację otrzymałem wyjątek z zalecenia NBP dotyczącego przyjmowania uszkodzonych banknotów, w którym nie było mowy o przeciwwskazaniach dotyczących napisów. Kuriozum biorąc pod uwagę fakt, że te banknoty otrzymałem z oddziału. Czym też dział reklamacji strzelił sobie w stopę.

Jeszcze ciekawszy jest fakt, że moim kolegą jest były pracownik to banku i od niego dowiedziałem się, że kasjerzy mają odpowiednią procedurę na takie banknoty.

Wniosek: zawsze sprawdzać co bankier daje Ci do ręki.


basik basik
15.07.2017. 07:58

alior to kpina

my również zostaliśmy przeniesieni z BPH do Aliora ten bank to kpina mielismy karte kredytowa była spłacana systematycznie w całości ale bank i tak naliczał odsetki i to nie małe do tego za każde korzystanie z karty 10zł nawet robiąc przelew z niej najlepsze było jak karta była spłacona przyszedł wyciąg papierowy ze zalegamy 34zł a przy zamknieciu karty zapłaciłam 50zł za co nie wiem hehe najgorszy bank jaki istnieje


Jerzy Jerzy
14.07.2017. 11:35

Najgorsze konto WYŻSZEJ BANKOWOŚCI

Tyle kłopotów co w Alior Banku nie miałem przez 11 lat w BPH. Stanowczo odradzam konto w tym banku. Podwójne księgowania obciążeń, kosmiczne odsetki od salda debetowego /25% !!!/ i opłata stała 100 zł za gotowość - co w BPH było za darmo !, raz zapłaciłem za granicą ich kartą - spread 15% ! - tragedia, oferują lokaty na 1% ale już pożyczki /promocja 17%/ - lichwa !, wszystkie produkty banku najdroższe na rynku, obsługa infolinia fatalna nic nie można załatwić, produkty banku można kupić łatwo /na telefon lub w internecie bez zbędnych formalności i podpisów natomiast żeby się wycofać lub spłacić przed terminem to już droga przez mękę - osobista wizyta w banku i spędzona godzina na klikaniu na komputerze przez obsługę.

Jeszcze raz nie polecam tego banku !


Maciek Maciek
13.07.2017. 13:33

Współpraca z Alior Bankiem -

Żenada. Do kwadratu.
Mam konto, obracam większymi pieniędzmi, ale trafił się deal, potrzebny mi kredyt na szybko.
OK, damy radę, stały klient "wyższa kultura bankowości" - do 15-ej będzie decyzja kredytowa.
Piętnasta nadeszła, minęła, pracownicy Alior poszli do domu o 17-ej, żadnych wieści.
Mija dzień, mija drugi zero kontaktu - koleś nawet wyłączył telefon.
Wreszcie po kilku dniach dopadłem jego koleżankę - nawet nie wprowadził wniosku do systemu - taka to wyższa kultura bankowości.
Dziękuję za współpracę, zamykam konto - panika - dlaczego tak nam się fajnie z panem współpracuje ?
Szkoda że ja nie mogę tego powiedzieć o Was....


Kpina Kpina
12.07.2017. 18:58

Jak najdalej od alior

Kto dokonywał opłat poprzez Alior, kiedy było to bezpłatne, niech uważa. Miał założone konto, które od 2015 r. stało się płatne. Teraz bank zaczął ścigać niczego nieświadomych ludzi, którzy od 3-4 lat nie wykonywali żadnych ruchów w tym banku, a nagle mają zadłużenie. Nie wzywali do uregulowania rzekomego długu ani nie miesiąc ani nawet rok po saldzie ujemnym. A wiecie kiedy? Po 3 latach. Oszuści!


Beata Beata
11.07.2017. 11:12

Konto dla dziecka

Chciałam założyć dziecku konto i już wyszłam bo pani powiedziała że mam przyjść z dzieckiem bo ona musi sprawdzić czy to moje dziecko. Syn ma już konto w PKO i nie musiałam go ciągnąć po bankach żeby mu założyć konto oszczędnościowe na przyszłość... nic nie zrobię już w tym banku ... tylko mnie rozsmieszyli


wkny wkny
10.07.2017. 08:40

Wyższa kultura ????????

Przejęto mnie z BPH bez pytania o zgodę.
Rozłączono konto osobiste od kredytu, który pozostał w BPH.
Szablony płatności z BPH przeniesiono w taki sposób, że nie byłem w stanie się w tym połapać co jest co, jedynym wyjściem było wykasowanie wszystkiego i wprowadzanie sukcesywnie poniwnie po otrzymaniu kolejnych faktur za prąd, wodę, gaz......
Historia rachunku z transakcjami z BPH jest widzoczna na ekranie, ale nie ma opcji "wydruk potwierdzenia". Pancia na infolinii na pytanie jak wydrukować potwierdzenie, mówi mi, że musze kliknąć "wydruk potwuerdzenia". Fajnie tyle wiem, ale taka opcja nie wyświetla się przy transakcjach wykonanych jeszcze w BPH.

Z nieznanych mi przyczyn zmienino mój numer klienta jaki miałem w BPH i jakiś czas to funkcjonowało, komu przeszkadzało?

No i na koniec będąc na urlopie dzwoni Pańcia że mam zaległą o 3 dni płatność wynoszącą 5zł (jakaś opłata za wyciąg z konta???).

Boję się, czy nastepnym razem nie przyślą komornika jak na urlopie nie odbiorę takiego telefonu z informacją, że 3 dni zalegam 5zł. Strach iść na urlop.


Kris Kris
05.07.2017. 18:10

Skandaliczne opłaty

Bank właśnie wprowadził nową prowizję od zagranicznej/internetowej płatności kartą w wysokości 3% kwoty!

Robię transakcje kartą na 15000zł/mc po zmianach będę im płacił 4500zł dodatkowych opłat rocznie!
Uciekać jak najdalej od tego banku!


Micha Micha
27.06.2017. 20:41

zakładanie konta prze internet

Hit... Założyłem konto przez internet będąc za granicą, weryfikacja przelewem. Wszystko dobrze do momentu pierwszej próby zalogowania się. Postępując zgodnie z instrukcja oczekuje na sms z hasłem dostępu i nic. Dzwonie na infolinie (20 min i koszt rozmowy 120 pln, z zagranicy dzwoniłem) gdzie sympatyczna pani mówi mi, że nic nie może zrobić i po hasło dostępu muszę się udać osobiście do najbliższego mi oddziału...6000 km nie będzie łatwo. Jeszcze nie otworzyłem a już wysyłam pismo rezygnacje z konta.


ew ew
26.06.2017. 16:31

Nigdy więcej kontaktu z Alior Bankiem

Od dwóch lat usiłuję zamknąć konta, reklamacje składam ,ale mam nadzieje,że wreszcie ktoś zajmie sie sprawa Bank doskonale wie ,ze nie jestem wstanie przyjechać osobiście, z powodów niezdolności fizycznej. Nie mieszkam w Polsce, wciąż naliczają mi limity w koncie ROR, zniszczyłam i pozamykałam juz wszystkie karty nie korzystam tylko co miesiąc spłacam i spłacam i juz nie jestem wstanie psychicznym tego znieść, Pracownicy Alior Banku doprowadzili mnie nękaniem telefonicznym do zawalu serca, gdzie w chwili obecnej oczekuję na operację.Maz mój prosi konsultantów czy ludzi by rozmawiali w jezyku angielskim ,holenderskim lub niemieckim skoro dzwonią do naszego domu odpowiedz brzmi rzucając słuchawka ,a za 30 minut dzwonią następni z innych numerów kierunkowych z całej Polski,. Wszystkie skargi i zabiegi legną na niczym, załączane sa juz nagrania przy skargach z nagraniem na oczekiwania ponad 30 , 50 minut na konsultanta, na koniec dziękujemy spróbuj ponownie. odsetki sa naliczane i za limity ,z których nie korzystam, Kultura Alior Banku jest wielkim chamstwem, a nie wysoką kultura. Okradają nas w żywe oczy.Wysoka kultura skonczyla się po połączeniu z Meritum Bankiem, z Tesco finanse. Dzieci odbierają telefony ryczą przez telefony a konsultant mówi ja mogę panią pana umowic tylko na spotkanie ze specjalista, żadnej innej informacji. Obłęd, 60 reklamacji, na moim koncie nawet ma zapisane,ze posiadam od roku 2009 do kwietnia az 3.288.989, 00zl uznania. Nawet nie wiedziałam ,ze jestem emerytka ,rencistka taka bogata osoba, Reklamacje złożyłam do dnia dzisiejszego nikt nie wyjaśnia i nikt sie nie przejmuje.Tylko przysyłają za granice listy ,ze mam nie dopłatę 38zl obciążają mnie kosztami listu i telefonami. Oni rąbią tam straszne teraz przekręty, Konta walutowe w kantorze nie zamykają, nie ma nawet opcji zamknij kartę, wszystko jest zakamuflowane, nigdzie nie mozna znaleźć informacji sprawdzenia profilu,czy zawartej umowy elektronicznie. Nikt się tym nie przejmuje i nie sprawdza, nie ma nadzoru żadnego Bankowego tylko przekręty. Mąż mój nie rozumie polskiego w związku z tym napisał skargę, a w niej,ze jak jeszcze raz ktoś zakłóci mir domowy zgłosi w naszym Kraju do Policji,a oni kretyni piszą,ze wszyscy konsultanci rozmawiają po angielsku i 24 godzin mozna sie łączyć przez 7 dni w tygodniu. przepraszają i mogą zaproponować nowy produkt . Jak zamknąć konta w Kantorze Walutowym natychmiast Alior Banku? Jeśli o taka radę mogę prosić ,to proszę.


irka irka
26.06.2017. 09:55

alior porażka

Do Alior przeszłam mechanicznie z BPH miałam karte kredytową spłaciłam i chciałam z karty zrezygnować , sprawę załatwiłam w oddziale[ tak mi się wydawało] oczywiście trzeba było zapłacić jakieś prowizje opłaty ale dla świętego spokoju zapłaciłam i dostałam zapewnienie ze już żadnych opłat nie będzie a tu jak nowy miesiąc przyszedł to przyszedł nowy rachunek do zapłaty ,nie zapłaciłam i się zaczeło smsy telefony mam złożyć zażalenie ale zapłacić muszę parodia


marcin marcin
22.06.2017. 15:55

Opinia

Nie polecam, chciałem wymienić 10 000 EUR w kantorze walutowym. Omyłkowo przelałem z konta EUR na konto PLN w kantorze i automatycznie zrobili przewalutowanie. Pojechałem do banku złożyć reklamacje no i oczywiście nie uznają reklamacji. Jestem w plecy 2000zl. Mam u nich kredyt i konta a oni tak traktują klienta. Złodziejstwo.


Patryk Patryk
22.06.2017. 11:04

Opinia

Dno , zwłaszcza zagranicą , ostatnio system się psuł , przy logowaniu raz wyskakiwało 12 okienek a raz 11 , gdzie hasło miałem o dziwo na 9 okienek , zadzwoniłem do koordynatorki i dowiedziałem się że minimalne hasło to 10 okienek , dziwne bo przez 3 dni logowałem się na te swoje dziewięć . Odesłano mnie pod nr +48 12 19 502 gdzie mają chorą procedurę w której zapytano mnie o imię mojego ojca i pesel , niestety na jedno z powyższych pytań dopowiedziałem źle , ( albo mój ojciec nie jest moim ojcem , albo ja to nie ja z peselu hehe ) . w każdym razie ani nie można było powtórzyć procedury ( gdzie na prawdę kobieta przy telefonie mogła żle coś usłyszeć ) a żeby odblokować konto w banku to muszę zjeżdżać do polski bo muszę złożyć swój podpis , 60 euro przepadło , bo karta nagle też przestała działać i nie wybiorę kasy z bankomatu . Na szczęście przypomniałem sobie że mam konto walutowe w ING i jakoś sobie poradziłem , ale ostrzegam przed zakładaniem konta w Aliorze gdy wyjeżdżacie za granicę a przynajmniej do Holandii. Pozdrawiam


wkurwiony wkurwiony
20.06.2017. 09:26

To jakaś kpina

jakieś jaja sobie robią 2 lata temu dostałem kartę z BPH (bo kupowałem cos na raty to przysłali) karta nigdy nie była aktywowana.... A teraz Alior wysyła pisma żeby dokonać opłaty za kartę ....BPH nie pobierał opłat a aliorek szuka kasy wszedzie nie uczciwe tepaki


KKKKKK KKKKKK
19.06.2017. 20:51

Zamykanie konta w alior banku

Nie polecam. Po przenosinach z bph nie byłem zadowolony z obsługi i opłat. Postanowiłem zamknąć konto siedziałem w banku ok. 40 minut Pani wypłaciła mi moje pieniądze z konta i powiedział że konto jest zamknięte. Po tygodniu przyszło do mnie pismo z działo windykacji że jestem winny bankowi 10 zł. W obawie przed konsekwencja i odsetkami udałem się do banku zmarnowałem znowu trochę czasu w kolejce by dowiedzieć się że Pani nie wiedziała zamykając konto że bank obciążył mnie za sprawdzenie salda 10zł (nawet nie wiedział że taką opłatę bank sobie wymyślił)!!!! radze trzymać się od tego banku z daleka


niezadowolona niezadowolona
16.06.2017. 16:37

masakra

siedem razy probowalam aktywowac pin do karty...na infolinii poniewaz jak wszyscy wiedza strona internetowa nie dziala....okazuje sie ze wciaz podaje cos nieprawidlowo !!!!jak to mozliwe !!!!infolinia zablokowala moj numer i juz nawet sie do konsultanta dodzwonic nie moge poniewaz po uzyskaniu polaczenia moge jedynie posluchac jak "swietne" produkty oferuje ten "swietny" bank...wybieram sie z zamiarem zamkniecia konta...nie polecam.Bank porazka.w BPH nigdy nie mialam problemu.


Cezary Cezary
15.06.2017. 20:48

W żałobie po BPH

Jako klient banku BPH przejęty przez Alior Bank nie mogę uwierzyć że mogą być aż takie dysproporcje między bankami. W BPH posiadałem kartę kredytową której nie używałem lecz stanowiła zabezpieczenie na niespodziewane wydatki. Koszt jaki ponosiłem to 2,40 zł miesięcznie jako ubezpieczenie od zgubienia karty. Jakie było moje zdziwienie gdy po fuzji banków, Alior zaczął mi wystawiać rachunki po 17,40 zł miesięcznie (10 zł za kartę + 5 zł za papierowy wyciąg + 2,40 zł za ubezpieczenie). Nie bez problemów udało mi się zamknąć w końcu kartę kredytową. I nagle znów zaskoczenie. Konto internetowe jakie posiadam w Alior Banku zostało "udoskonalone". Od lipca by bezpłatnie korzystać z konta należy zrobić zakupy kartą na łączną kwotę pow. 300 zł, z bankomatu (Euronet- nieliczne w moim mieście) wybierać min. 100 zł. itp. Cóż pora zmykać stąd na czterech łapach... jak najdalej...


Rob Rob
13.06.2017. 11:28

Likwidacja karty z przejetego Banku BPH

Zostałem przejęty z banku BPH bez mojej wiedzy.Jakie było moje zdziwienie kiedy dostałem z Alior Banku informacje o zadłużeniu na koncie za użytkowanie karty banku BPH która nie została zaktywowana i zgodnie z tym w banku BPH nigdy nie były pobierane opłaty za użytkowanie karty a w Alior Banku proszę pojawiły się opłaty z tytułu użytkowania karty (A JEDNAK MOŻNA) . Udałem się do placówki banku celem zlikwidowania karty kredytowej, uregulowałem powstałe zaległość na koncie która według mnie nie powinna powstać wypisałem papiery o likwidacji karty i myślałem że sprawa będzie już zakończona. Jednak byłem w błędzie za miesiąc od złożenia papierów o zlikwidowaniu karty zadzwoniła Pani z windykacji Alior Banku o kolejnych należnościach z tytułu użytkowania karty, chyba za kolejny miesiąc a było to następne 10zł. Znowu byłem w placówce AliorBanku znowu dokonałem następnej wpłaty ponowiłem wypowiedzenie karty. Ciekawe czy długo się będą bawić się w taką ciuciubapkę według mojej oceny nie jest to poważny Bank i dlatego
ostrzegam przed tym Bankiem bo jak widać tak prosta sprawa jak zamknięcia konta w tym Banku nie jest taka prosta .Nie wiem jak to sie wszystko zakończy mam tylko nadzieje że proces zamykania konta nie będzie trwał jeszcze przez rok pewnie byłoby to im na ręke


jolka jolka
10.06.2017. 20:36

bph alior bank

od samego poczatku mam problemy z tym bankiem i klienci , którzy zostali przymuszeni do przejścia z BPH do ALIORA po prostu spotykaja sie z mega trudnosciami. ALIOR bank to tragedia. Samo przejscie z BPH to był skandal! pieniadze ginely na kontach, konta firmowe nie dzialaly po tydzien czasu, infolinie nie dzialaly a jak sie ktos cudem dodzwonil to nic nie mogli zrobic. Zero profesjonalizmu. Jak chcecie wziąć jakikolwiek kredyt to tak was sprawdzą, że nawet wsadzą palec w dupe! Ciekawe tylko czy ich skrupulatnosc pezklada sie na zabezpieczenia jakiki dysponują, bo sądząć po tym burdelu jaki zafundowali klientom w momencie przejscia z BPH to boje sie o kazdy grosz. Nie ufam tym dziadom. Nawet karty nie mozecie aktywowac przez tel, ich weryfikacja wola o pomste do nieba. Okazuje sie ze ja bedac ich klientem przymusowym niepomyslnie przechodze przez ich pytania weryfikacyjne. Dodam ze mam swoja firme i konto, ktore dzialalo w BPH od 10 lat. Alior kazdego czlowieka klienta traktuje jak zlodzieja, ciekawe tylko czy jak rzeczywiscie prawdziwy zlodziej zglosi sie po nie swoja kase to jak zachowa sie bank. Mam wrazenie, że ten bank i jego wyższa kultura to jakaś paranoja. Nie zalatwicie z tym bankiem nic poprzez infolinie, a naczekacie sie oj naczekacie. Bank nawet pootwieral ludziom pozamykane konta. Moj maż dostal powiadomienie o zmianie numeru jakiegos konta ktorego nie ma od 10 lat kiedy byl jeszcze klientem BPH. Nie zostane w tym banku dlugo, na razie oswajam sie z tą chorą sytuacją i powalonym systemem, ale otwieram juz konto firmowe gdzie indziej.


Masakra Masakra
09.06.2017. 12:46

Opinia

W dniu 12.04.2017 złożyłam wniosek o zamknięcie konta i tu zaczynają się schodzi. Ludzie którzy tam pracują nie potrafią zamknąć tego konta i ciągle w rozmowach telefonicznych odsylali od oddziału do oddziału, odrzucają połączenia, albo wogole w trakcie rozmowy się rozlaczasz.


pk pk
07.06.2017. 11:09

Gdzie ten dawny BPH

Byłem klientem BPH od połączenia PBK i BPH. Prosta bankowość internetowa. Bez fajerwerków ale system działał niezawodnie. Później krótka przygoda z Włochami i "mój" bank poszedł do GE Money. Jakość obsługi była niezmiennie na wysokim poziomie. Jako wierny klient konto firmowe (PLN i EUR) założyłem też w BPH. Wszystko było okej do... do momentu przejęcia przez Aliorbank... Człowiek za granicą chce zapłacić za hotel a tu niespodzianka - system banku nie odpowiada. Próby dodzwonienia się do infolinię graniczą z cudem. To dopiero początek... Strona osobistej bankowości internetowej zmieniona. Nic nie działa: historii transakcji brak, wyciągów brak, podglądu funduszy inwestycyjnych brak. Bankowość biznesowa to porażka... to co w BPH było bezpłatne tutaj kosztuje. Za otrzymany przelew SEPA pobrano mi opłatę mimo, że nie powinno. Rozmowa z "infolinią" trwała ponad godzinę - zero informacji. Przełączano mnie 8 razy: do kredytów, do kont, do bankowości internetowej, znowu do kredytów i tak ponad godzinę. Internetowy kantor... nie można założyć. Potrzebny jest inny identyfikator. Znowu infolinia... nie można. Przez internet? Nie można. Jadę do placówki... no przecież można przez internet mówi pracownik... Zamknąłem wszystkie konta jakie miałem w tym banku!!! Firmowe przeniosłem do DB.


wkurzonaaaa wkurzonaaaa
02.06.2017. 13:16

Opinia

Opowiem Wam moją historię!

Jesteśmy z mężem jednymi z tych bph-aliorowych szczęśliwców. Po fuzji próbowałam zalogować się na konto alior, miało być bez problemu, podali jakieś numerki i okazało się, że konto moje jest niedostępne. Dzwonię do aliora, a tam pani nic nie wiedząca mówi, że muszę udać się do banku. Była wymiana zdań i po aroganckiej rozmowie ze strony konsultantki poinformowałam ją, że właśnie zadecydowała o tym iż moje konto zostało zamknięte. Idę do banku, zamykamy konta (od razu mąż zamykał swoje). W kwietniu złożyliśmy wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia, nadpłata miała być przelana na wskazane przez nas konto, 28 maja - oba kona szczęśliwie miały być tylko wspomnieniem. I co? loguję się 2 czerwca i moim oczom ukazały się nasze nadal otwarte konta tym razem OBA NA MINUSIE!!!! Miły (tym razem) konsultant poinformował mnie, że podczas wizyty w kwietniu, dokumenty przez bankiera zostały złożone ....w MAJU!!!... no to ja argumentuję, że mam papiery, na to że w kwietniu, po dłuższym sprawdzaniu w systemie pan to dziwnym trafem zauwazył i przyznał mi rację. Kasa została pobrana za korzystanie z konta, którego defacto już nie powinno być. Informacja od konsultanta po milionie moich pytań, że ktoś się ze mną skontaktuje....zatem czekam


Anonim Anonim
01.06.2017. 20:52

Opinia

Po przejęciu klientów z BPH,zaczely sie nekania mnie i mojej rodziny o niedoplate OK 10 gr lub spóźnieniu sie z platnoscia o 1 dzien , KLIENTA MAJA ZA NIC , dosc ze zmienili logowanie klientow z bph i nie mam dostepu do konta przez internet to chamsko dzwonia juz po jednym dniu i wysylaja sms i strasza bikiem , w zadnym banku z takiem traktowaniem klienta sie nie spotkalem nawet jak bylo 2 tygodniowe opoznienie w spalcie przeniose szybko konto.do innego banku by już nie mieć do czynienia z tym dziadostwem w Alior banku a cala ta infolinia .Infolinia to tylko parwan,mozesz dzwonic godzinami i nikt nie odbiera.Omijać z daleka ALIOR BANK


Darek Darek
30.05.2017. 18:27

Opinia

2 lata temu dzięki operatorowi t-mobile zostałem nakłoniony do założenia konta oszczędnościowego oraz zapewniony że nic mnie to nie kosztuje i nie muszę z niego korzystać , po czym po 2 latach otrzymuje po raz pierwszy informacje o ostatecznym terminie wezwania do zapłaty, otrzymałem informacje że z konta które miało być za free z jakiegoś 5 zł, które sobie wymyślili urosło 90 zł. a ALIOOR BAANK nie musi nikogo informować o zadłużeniu chyba że odsetki urosną na tyle ze warto się upomnieć klienta strasząc krajowym rejestrem długów oraz windykacją, jednym słowem tak stworzone umowy by w obliczu i zgodnie z prawem


tadeusz tadeusz
28.05.2017. 23:09

zmiany w tabeli opłąt i prowizji alior banku

Przez 3 lata było OK. ale po przejęciu BPH to kpina. W ciągu 3 miesięcy trzykrotna zmiana tabeli opłat i prowizji (od. 1.04.17 i kolejne 0d 1.07.17 + zmiany wynikające ponoć z błędnie wydrukowanej tabeli). I uwaga: już nie ma 3% casback'u bo od 1.04.17 jest 1,5% a od 1.07.17 ma być 1% !
No i od 1.07.17 planowane zmiany w opłatach za różne, dotychczas bezpłatne usługi.
Dziękuję za tę "wyższą kulturę bankowości".


pawelex pawelex
25.05.2017. 16:35

Opinia

Kupiłem kiedyś w MediaMarkt przedmiot na raty 0% (bank BPH). Spłaciłem wszystko ponad 7 lat temu. Temat zamknięty. W kwietniu b.r. otrzymałem powiadomienie o zadłużeniu na koncie karty kredytowej - ubezpieczenie karty za IV.2017 w kwocie 2,50 PLn. Dzwonię na Infolinię i wspólnie dochodzimy do tego, że nigdy karty nie miałem, ani w BPH, a już napewno nie w aliorze. Kilka telefonów ( droższych wielokrotnie od tych 2,50) i w końcu słyszę ,że to ich pomyłka i będą zwracali kasę klientom. Wysłąłem dla świętego spokoju wymówienie , zamknięcie konta ( choć go nie zakładałem - Kolejne koszta) poleconym. Żadnego odzewu......oj przepraszam jest odzew ....właśnie przyszło zawiadomienie o zadłużeniu ....wynosi teraz 5 Pln , ubezpieczenie karty za maj!


Maria Maria
22.05.2017. 12:17

Moja opinia o Alior Banku S.A

Mam wspólne konto z mężem w Alior Banku, który przejął nas z BPH. Nie mam żadnych uwag. Jesteśmy zadowoleni. Nie mieliśmy żadnych kłopotów od czasu przejścia z BPH. Często wchodzę na nasze konto poprzez bankowość internetową robię przelewy - bez problemu. Czytając opinie negatywne - czytam je ze zdziwieniem, ponieważ nie raz kontaktowałam się z konsultantami i wszystkie sprawy, które mnie interesowały odnośnie mojego konta z BPH do Alior zawsze załatwione były pozytywnie.


Niezadowolony Niezadowolony
14.05.2017. 16:16

nie polecam konta firmowego

Byłem w BPH kilkanaście lat i nie było problemu, w tym roku kiedy przejął Alior Bank tragedia. Pierwszy zgrzyt konwój pieniędzy robi Secura do Aliora wpłacili 31.03.2017 przez tydzień czasu nie były zaksięgowane, zaginęła koperta z wpłatą po kilkunastu telefonach i 3-odwiedzinach w banku, znalazła się koperta już 07.04.2017r. Nikt nawet nie przeprosił nadmienię że 31.03.2017 są wypłaty brak środków na koncie. Problem goni problem robisz wpłatę i blokują większą część środków na koncie, jest to w tygodniu z 3-4 razy nikt z infolinii nie umie powiedzieć dlaczego robią te blokowanie środków. Zrobiłem przelewy do ZUS 11.05.2017 mam środki na koncie zablokowane, w piątek infolinia 58minut nie wiedzą dlaczego zablokowane środki. Telefon do banku widzą że jest blokada ręce rozkładają. Zapłacę ZUS na poczcie nadmienię kończę współpracę z tym bankiem nie polecam i odradzam współpracy.


Lucy Lucy
11.05.2017. 20:03

Opinia

Alior na początku był OK ale teraz to jest żenada, rozumiem podnoszenie opłat ale braku profesjonalizmu u pracowników nie jestem w stanie zrozumieć. Pozytywne opinie są chyba od osób ktore nie miały potrzeby kontaktu z pracownikami w przypadku problemów. Nie chcę dłużej się denerwować i zamykam tam rachunki.


Marek Marek
08.05.2017. 16:36

Alior Bank opinia

Szanowni Państwo
Byłem zadowolonym klientem Banku BPH, niestety po przejęciu przez Alior Bank obsługa na najniższym poziomie. Nawet najłatwiejsze sprawy nie można załatwić, ani na infolinii, ani mailowo, ani osobiście w oddziale. A sprawa dotyczy błahej sprawy odzyskania hasła to bankowości internetowej. Poza tym na każdym kroku tylko kłamstwa lub przepraszam ale nie możemy pomóc. Dzwoniąc na infolinie czeka się godzinami a co jakiś czas Pan nagrany na sekretarce sugeruje do kontaktu z oddziałem w celu skrócenia czasu oczekiwania na rozmowę - telefon do oddziału do sprawdzenia na stronie internetowej Alior w zakładce Fuzja - g....prawda nie znajdziemy tam listy oddziałów. Jak już znajdziemy listę oddziałów to nie mamy się co łudzi,ć żeby znaleźć nr kontaktowy do oddziału - wszystkie oddziały mają wpisany nr info linii - koło się zamyka. Ok - znajdziesz czas i pójdziesz osobiście do oddziału z przeświadczeniem, że załatwisz sprawę - wyprowadzę Ciebie z błędu - nic nie załatwisz zostaniesz odprawiony z kwitkiem tzn. odesłany na infolinie.
Generalnie nie polecam, wręcz odradzam, omijać szerokim łukiem - wystarczy poczytać opinie innych osób które miały kontakt z tym Bankiem.
P.S. Przeczytałem z 300-350 opinii i niestety wszystkie są negatywne :(
Wyższa kultura bankowości


Justyna Justyna
05.05.2017. 15:52

Co to ma byc?

Mielismy z mezem kredyt w alior banku splacilismy go przed czasem chcielismy zlikwidowac ubezpieczenie do kredytu no i problem dzwoni pan prze ztelefon chce aby mu podac numer pesel adres zamieszkania numer konta gdy maz odmawia ze nie poda takich informacji przez telefon nie wiadomo komu dostaje odpowiedz ze weryfikacja przebiwgla prawidlowo i ze ma nadziejw ze ta dyspozycja zlozona . Banku bedzie wystarczajaca dwa tygodnie pozniej znow dzwoni pan. Po rozmowie z infolinia okazalo sie ze ubezpueczenie dalej jest aktywne i ze pan gdy dzwonil po raz pierws,y nie poinformowal ze jest taka sytuacja ze w banku popelnili blad. Bylam w oddziale raptem 40 minut ale osob niezadowolonych slyszalam i widzialam kilkanascie. Korzystalismy . Mezem z ofert roznych bankow ale to co zobaczylismy tutaj przeroalo wszelkie poziomy absurdu.


Andrzej Andrzej
05.05.2017. 11:54

Smutna prawda - wielka pazerność banków

Dopadła mnie kolejna fuzja i to jest tragedia. Telefon na infolinie ok.40 miniut. Opłaty wysokie miesięczne. Zlikwidowano nam bo przyszlismy a własciwie zostalismy wchlonieci siła z BPH oprocentowanie rachunku W zamian pani na info mowi że to bezplatna karta za odseteki czyli 120 PLN do tyłu rocznie a opłata za konto 14.99LPLN i mówią ze powinno byc 19.99. Musze zmienic bank.


Marek Marek
03.05.2017. 21:27

Z BPH do Alior Banku

Czytałem te opinie poniżej i nic ująć tylko dodać. Zostałem zagarnięty przez Alior i tu zaczęły się problemy, tu chcę pocieszyć kolegę który ma 4 konta bo ja mam ich 150 razy więcej i co od 27.03.2017 zero kontaktu ze strony banku nie działają konta ( nie opisuję w szczegółach) nie wiadomo jak otworzyć nowe konto i uzyskać dostęp do pewnych usług. Pieniądze na lokatach zostały zablokowane - nie ma fizycznej możliwości ich zerwania przez internet. Zerwanie lokaty w BPH zajmowało 2 minuty w Alior Banku oczywiście tylko w oddziale zajmuje 15 minut za 1 szt. I tu kolejny pasztet Panie w oddziale oznajmiły że na 10 lokat do zerwania one mogą zerwać tylko 3 bo reszty nie widzą !!!?????. Problem jest zgłaszany na infolinie ( po 15 razie zaprzestałem) z uwagi na to, iż każdorazowo traciłem na to około 1,5 godziny i przełączany byłem z 6 do 9 razy do ludzi którzy nic nie wiedzą !!!!. Po kilku dniach wpadli na pomysł umieszczenia komunikatu " wyślij problem na kontakt @alior.pl a niezwłocznie oddzwonimy" Wyjaśniam ( wg Alior Banku )znaczenie słowa niezwłocznie = nigdy. I wreszcie wysłałem e-maila do samego Pana Prezesa i cóż nie zawiedli mnie gęste sito sekretariatu zadziałało sprawnie i nie dopuściło szarych i smutnych informacji o fuzji do "najwyższego" ale tu była jedyna odpowiedź sekretariatu "przekazaliśmy sprawę dalej...." I wtedy przypomniałem sobie słowa "Jaki Pan taki kram" . I to w kilku słowach opis pierwszego miesiąca w wyższej kulturze bankowości. I jak tu nie szukać nowego banku i nie pisać do KNF. Nigdy nie piszę opinii na forach ale brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony ALIOR BANKU sprawił, iż dotarcie do osób odpowiedzialnych za totalne ignorowanie klientów i zgodę na obniżenie jakości usług, które były w banku BPH stanie się moim nowym hobby. Oczywiście każde opisane zdanie jestem w stanie udowodnić i przedstawić dokumenty. Szukam osób z mediów które będą zainteresowane tematem.


Marcin Marcin
03.05.2017. 09:01

Prowizje alior

Otrzymałem pismo komornicze o zajęciu rachunku na kwote ok 1400 zł..no ok, wchodze na moje konto i faktycznie pobrane, a zaraz nad nim minus 150 zł prowizji banku Witki mi opadły..nie dość zajęcie to jeszcze taka prowizja aby dobić?? Przeszukałem ich tabelę opłat i nie znalazłem takiego punktu.. Jadę zamknąć konto. Do tej pory nie było jakichś problemów


tola tola
02.05.2017. 13:15

Opinia

to że pobierają opłaty bardzo duże w stosunku do innych to jedno, ale problem jest wtedy gdy o tych opłatach nie informują a nawet wprowadzają w błąd
mnie miła pani po przejęciu z BPH poinformowała, że moje konto będzie na tych samych zasadach, czyli bezpłatne jak będą wpływy i karta bezpłatna jak będę nią płacić
i co? i nic, warunki spełnione a na koncie pobrana kwota ponad 20 zł


Backer Backer
02.05.2017. 12:35

Były klient BPH a teraz niestety aliora

Przez wiele lat bylem klientem BPH. Bylem bardzo zadowolony z uslug, obsługi, stawek etc. Po fuzji z bph/alior z perspektywy ostatnich trzech miesięcy stwierdzam, że to wielkie d.... Od przelewów przychodzących z zagranicy (niezależnie od kwoty) jest pobierana bardzo wysoka opłata prowizyjna (w stosunku do BPH wzrost sześciokrotny). Dwukrotnie przez kilka dni miałem problem z dostepem do konta internetowego, połaczenie się z ich doradcą graniczy z cudem. Pomijam to że po likwidacji BPH oddział obsługi klienta (tu chodzi o konto firmowe) przeniesiono do miasta oddalonego o 70 kilometrów. W stosunku do tego co było w BPH ten bank to porażka. Jestem na etapie likwidacji konta w alior a innym nie polecam


DIANA DIANA
02.05.2017. 11:58

Opinia

Zostałam przeniesiona z BPH, gdzie przez 20 lat nie miałam żadnych problemów. Teraz zaczęły się schody. Opłaty niemal za wszystko i totalnie nieprofesjonalna obsługa. Infolinia-żenada. Czym prędzej przenoszę rachunki i karty do bardziej cywilizowanego banku. Zdecydowanie podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami.


Andrzej Andrzej
01.05.2017. 12:28

Opinia

Byłem klientem Banku BPH i zostałem przeniesiony do Alior Banku. Poprzednio opłata za prowadzenie rachunku wynosiła w BPH - 9,90 zł. W dniu 18.04.2017 osobiście byłem w oddziale Alior Banku w Pruszkowie ul. Sprawiedliwości 6. Chciałem uzyskać informacje o swoim przeniesionym koncie bankowym i opłatach. Zostałem poinformowany przez konsultantkę, że obecne moje konto bankowe w Alior Bank jest typu - Korzystne i opłata będzie taka sama jak poprzednio, czyli 9,90 zł za prowadzenie konta. Jak przystało na oszukańczy i złodziejski Bank, zostałem obciążony 10 zł za nieaktywowaną kartę kredytową, 45 zł za przelewy poprzez bankowość internetową z karty kredytowej oraz 17,34 zł za prowadzenie rachunku bankowego. To tak na dzień dobry. Trzeba uciekać jak najszybciej z tego banku aby nie dać się doić finansowo. Łączność telefoniczna z ich podanym numerem skróconym 19502 jest bardzo droga, czekałem na połączenie ponad 40 minut i kosztowało mnie to 36 zł i nie uzyskałem potrzebnej informacji.


Weronika Weronika
24.04.2017. 20:47

Opinia

Jak co miesiąc pora na robienie przelewów.
W mojej bankowości internetowej dopatrzyłam się innego numeru konta.
Czy bank bez mojej zgody może zminić mi konto?
Przez cały miesiąc moje dochody poszły ..../ gdzie..?/
Przez lata w BPH nie miałam żadnych problemów.
Czy Alior Bank lubi swoich klientów wpędzać w tarapaty?
Prądu i wody jeszcze mi nie odetną ale telefon na 100%.


keprnik keprnik
22.04.2017. 10:58

Proste sprawy załatwia się bardzo długo

Nie polecam. Obsługa (telefoniczna, jak w oddziale) ma klienta w poważaniu. Dwa dni już zużyłem na odblokowanie konta (zapomniane hasło). Infolinia odsyła mnie do oddziału, oddział do infolinii, infolinia do kontaktu mailowego, a ten na infolinię. I tak w kółko. Coś źle się dzieje w tym banku. Radzę zamykać konta.


Anonim Anonim
14.04.2017. 22:10

Opinia

Zostałem przekazany z BPH do Alior Banku bez moej zgody. W ty momencie zaczęła się moja gehenna. Napisałem juz trzy reklamcje, odpowiedzi, które otrzymuję są nie merytoryczne, pisane na odczep się, na zniechecenie klienta i zmęczenie materiału. Odnoszę wrażenie że moje uwagi dla Alior Banku sa wyjątkowo nie wygodne. Osoba udzielajaca odpowiedzi sprawia wrażenie nie zrozumienia przedstawianych moich argumentów. Przesyłane odpowiedzi mają charakter lakoniczny,
zmierzają do zniechęcenia klienta banklu do dochodzenia swoich praw konsumenckich. Po fuzji banków nie przeniesiono wszytkich szablonów rachunków na które przesyłam róznego rodzaju zobowiązania. Troche się tego nazbierało, obecnie wszsytki dane, nazwy, nr rachunków, adresy, wpisuje z palca. Spłata karty kredytowej wymaga wyszukanych obejśc, proste standardowe rozwiązanie nie działa, pokazuje się komunikat Brak kart kredytowych co jest jawną nieprawdą. Bank nic sobie z tego nie robi. Podsyłają jakieś dziwne obiecanki. 5 kwietnia system powinien działać, do dzisiaj nie działa. Ale to moge przeżyć. Nie moge jednak się pogodzić, że pracownicy Alior Banku idą w zaparte, próbując przekonać mnie że wszsystko jest w porządku. Ostatnio otrzymałem instrukcje jak należy składac reklamacje co w mojej sytuacji zakrawa na kpinę. Podjęta próba złożenia reklamacji na infolinii była nieskuteczna, pracownica znana z imienia i nazwiska reklamacji nie przyjęła choć nie miała do tego żadnego prawa. W tym Banku nie szanuje sie klientów. to nie jest bank przyjazny klientowi. Zapominano o tym kto jest dla kogo. Pilnie szukam innego banku.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !