Konta bankowe · Konto · Konto Alior Bank - Wasze Opinie? Warto Założyć??

Konta Alior Banku - Opinie, Porównanie

alior Do założenia konta osobistego w Alior Banku nie potrzeba nawet wizyty w banku – wniosek wysłany on-line potwierdzamy przelewem dokonanym na konto. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Gdy na rachunek wpływa wynagrodzenie, renta, emerytura, stypendium, albo jest zasilane kwotą przynajmniej 2 tysiące złotych miesięcznie Alior Bank daje dodatkowe przywileje - pakiet usług assistance „Pomocni Fachowcy” oraz pakiet usług concierge „Osobisty Asystent”. Przydatną funkcjonalnością jest przelew natychmiastowy – pieniądze trafiają do adresata w kilka minut.

Konto Internetowe

Konto internetowe Alior Bank to z pewnością najtańsze konto bankowe w ofercie Alior Banku. Oferuje ono m.in. 0 zł za prowadzenie rachunku. Przelewy internetowe są bezpłatne, podobnie jak przelewy europejskie. By użytkowanie karty było darmowe należy nią dokonać transakcji za min. 100 zł w miesiącu. Jeśli tego nie uczynimy Alior Bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł miesięcznie. Do dyspozycji mamy darmowe bankomaty Alior Banku lub sieci Euronet. Alior Bank daje możliwość podpisania umowy przez Internet (bez wizyty w oddziale i bez kuriera). Co ciekawe, dla nowych klientów bank oferuje lokatę 2-miesięczną o oprocentowaniu aż 4% .

Konto Rozsądne

Zalety Konta Rozsądnego Alior Banku to przede wszystkim 3% zwrotu od zakupów w supermarketach, hipermarketach i sklepach spożywczych, 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, 0 zł za krajowe przelewy internetowe (w PLN) oraz przelewy natychmiastowe do innych banków.

Konto Wyższej Jakości

Konto Wyższej Jakości Alior Bank to jedyne konto bez cennika z 5-letnią gwarancją. Dodatkowo bank proponuje 0 zł za konto, kartę oraz wszystkie operacje i usługi, 5 lat gwarancji niezmienności warunków oraz mobilny dostęp do konta.

Rachunek Partner - konto firmowe Alior Bank

Konto firmowe Alior Bank oferuje m.in. możliwość zarządzania firmą 24 h na dobę, dzięki bezpłatnemu dostępowi do bankowości internetowej, mobilnej i telefonicznej oraz opłatę za kartę debetową tylko 3 zł miesięcznie, a Pakiet Bezpieczeństwa do karty 2 zł miesięcznie.

Sprawdź też jakie mają opinie w alior kredyty: kredyt gotówkowy i konsolidacyjny

Konto Alior Bank - Wasze Opinie? Warto Założyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.1 na 5
129 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (342 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)
Marek Marek
23.11.2015. 12:00

Raty PayU na Allegro obsługiwane przez Alior Syf Bank

Tragedia. Skorzystałem z rat PayU na Allegro obsługiwanych przez Alior Syf Bank. Przeszedłem całą procedurę pozytywnie,po czym musiałem przejść weryfikację wysyłając przelew 1 zł ze swojego konta Inteligo na podane konto przez Alior Syf Bank. Zrobiłem przelew i czekam na sms/e-mail z Alior Syf Bank. Czekam do następnego dnia i nic. Przelewam drugie 1 zł , czekam i dalej nic. Trzeciego dnia dzwonie na infolinie Alior Syf Banku,a pani po sprawdzeniu mojej osoby twierdzi że muszę poczekać cierpliwie bo taki przelew idzie do nich do pięciu dni roboczych !!!!!!! Zaje....biście myślę sobie. Przelewy internetowe mają na "najwyższym" poziome. NIE POLECAM,BANK PORAŻKA,PRZELEWY INTERNETOWE DNO I 5 METRÓW MUŁU !!!!!!!!!


wuka wuka
21.11.2015. 08:02

Alior- strona internetowa

Czynność-zamów kartę/po zalogowaniu/-wykonujesz zalecane czynności-nowy napis załóż kartę..Brak informacji o wykonanej czynności..i jaka to będzie karta z oferowanych kart debetowych..
Nowy klient nie może założyć promocyjnej lokaty oferowanej po zalogowaniu na konto.Brak pozycji przelew między własnymi rachunkami..Daleko szukać prostoty czynności przy obsłudze konta!
Konto wyższej jakości jest naprawdę atrakcyjne.Zgadzam się z piszącymi..obsługa klienta odbiega od średniej...


po fuzji po fuzji
20.11.2015. 11:07

nie wierzę

Po tej całej fuzji Aliora z Meritum.
Alior zaliczył kosmiczne opłaty za konto
Złodziejstwo


bcd bcd
20.11.2015. 07:17

Porazka

Bylam klientem Meritum. Bylam bardzo zadowolona - dobre kursy walutowe, wszystko prawie bez oplat. Alior to zlodziejstwo - oplaty za karty, przelew walutowy w PL (w ramach Alior) traktowany jako zagraniczny - ciekawi mnie wyokosc oplaty... Nie polecam.


edek edek
18.11.2015. 17:09

matacze

amknietw konto brak aktywnej karty a oni nalicaja oplaty co zrobic?!! UNikAMy ALIor


gufi gufi
17.11.2015. 20:32

Opinia

Poczatki wspolpracy z bankiem byly pozytywne, ale po trzech latach sytuacja sie zmienila.
Odkad wprowadzili zero oplat za rachunki zalatwienie czegokolwiek w okienku graniczy z cudem, pomysl ok tylko gdzie zwiekszenie stanowisk kasowych.Praktyczknie we wszystkich oddzialach jest tak samo.Do tego dochodza jeszcze rotacje pracownikow, mlodzi sa niedouczeni ciagle wychodza i dopytuja starszych.Mialem sytuacje iz wplacalem rate kredytu gdzie na koncie mialem nadplate a Pani mnie sie pyta czy chce placic obecna rate czy tez niedoplate, dopiero po zwroceniu uwagi zorientowala sie ze sie pomylila.


goldencja goldencja
13.11.2015. 12:12

NIE POLECAM wręcz ODRADZAM

Zacznę od tego, że konto w Aliorze miałam kilka lat do mniej więcej 2013 r. Ze względu na podwyższenie opłat za prowadzenie konta, udałam się do oddziału i zamknęłam je. Jakie szczęście, że poszedł ze mną tata i wręcz się ze mną pokłócił bym wzięła kserokopię wszystkich złożonych dokumentów, które są niezbędne do zamknięcia konta. Po pół roku Alior przysłał mi nakaz zapłaty za prowadzenie jednak niezamkniętego konta. Dzięki kserokopiom mogłam złożyć reklamację. Oczywiście musiałam wydawać pieniądze na kolejną podróż do banku oddalonego o 30 kilometrów.
Ostatnio Alior Bank dokonał fuzji z Meritum Bankiem i go przejął. Niestety miałam w nim konto. Natychmiast po przejęciu opłata za konto i kartę wzrosła z 0zł do 26 zł (20 za rachunek, 6 za kartę). Po połączeniu systemów straciłam dostęp przez internet do rachunku. Nie mogłam się zalogować. 2 razy dzwoniłam na infolinię. Za pierwszym razem pani zresetowała hasło, ale to nic nie pomogło.
Za drugim razem okazało się, że Alior zmienił mi numer klienta (numer logowania z Meritum Banku na swój) i oczywiście mnie o tym nie poinformował. Oczywiście nie mógł mi go dać ani przez telefon ani przez maila (oba były podane do kontaktu i wysyłania smsów zatwierdzających przelewy). Poinformowano mnie, że numer CIF otrzymam w najbliższej placówce partnerskiej banku. W placówce powiedziano mi, że to nie możliwe. Poprosiłam więc o wysłanie mi przez Alior Bank mailem potwierdzenia, że każda placówka partnerska ma obowiązek przyjąć dyspozycję zamknięcia konta. Nie wysłali. Na Facebooku po opisaniu mojej sprawy na ich stronie kłamali, że sprawa została przekazana do konsultanta. Żaden się ze mną nie kontaktował. Pojechałam więc w bojowym nastroju do placówki partnerskiej (znowu kasy za paliwo mi nikt nie zwrócił). Pracownica Aliora już zaczęła mi odmawiać przyjęcia dyspozycji zamknięcia rachunku ale jej kazałam przy mnie zadzwonić do centrali i się dopytać. Zadzwoniła, zbladła i przeprosiła. Przez następne 40 minut wprowadzała informacje, kserowała dokumenty i dawała mi kopie. Nie zabrakło problemów w systemie. W końcu obsłużyła mnie dość miło i sobie poszłam. W domu przejrzałam dokumenty i dowiedziałam się, że Alior Bank zmienił mój numer klienta z Meritum Banku (numer firmowy) na mój stary numer klienta w Alior Banku. Nigdy, przenigdy nie chcę mieć więcej do czynienia z tymi złodziejami, kłamcami i kombinatorami!!!!!!!!!!!!! Straciłam przez nich pieniądze na paliwo, urlop (bo placówka najbliższa mi oddalona o 30 km otwarta jest tylko do 17 i tylko w dni robocze), na obsługę rachunku i mało brakowało na wydruk bilingu do którego nie miałam dostępu z powodu nie podania mi informacji o zmianie i na jaki numeru klienta (biling w placówce wydrukowany na drukarce kosztuje 15 zł).


Mariusz Mariusz
12.11.2015. 23:12

Alior = Brak Kultury Bankowości

Właśnie zakończyłem z tym bankiem po 7 latach. Wku.wiła mnie kiedyś jedna biurwa w kasie! Poszedłem wypłacić pieniądze bezpośrednio z banku, wzięła ode mnie dowód osobisty, potem się podpisałem, a ona, że ja mam inny wzór pisma. A ja pytam jaki? - Nie mogę powiedzieć. W końcu podpisałem inaczej i okazało się że ok. Dobra myslę, przemilczę to. Ale ostatnio wpłacałem pieniądze w kasie a inna biurwa znowu do mnie, że mam inny wzór pisma. To mówię, jaki znowu i po ch.j bierze mój dowód skoro potem sprawdza pismo. Tym bardziej, że wpłacam, a nie wypłacam. Wku.wiłem się, nie wpłaciłem kasy tylko kazałem zlikwidować konto i je.ać taki bank! Radzę Wam omijać ich szerokim łukiem!


Pawe Pawe
12.11.2015. 22:49

Beznadzieja !!!!

Witam, napiszę tylko że za jeden miesiąc obracania moimi pieniędzmi bo praktycznie z nich nie korzystam policzyli sobie 22 złote, 6 za kartę, 8 dodatkowa opłata za kartę i 8 za prowadzenie, ni ch..uja nie rozumiem, dodatkowo za firmowe płacę 15.
Znikam z tego banku jak tylko będę w PL, w Niemczech kwartalnie konto kosztuje mnie 4,90 euro, gdzie tu sens a gdzie logika, dymają nas w tym nadwiślańskim zielonym przylądku na każdym kroku.
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy kont.


basia basia
08.11.2015. 18:10

opinjao BANKU I JEGO PRACY

WITAM !CHCE SIE PODZIELIC OPINIA O BANKU I JEGO PRACY.konto w tym banku mam od 8lat jestem bardzo zadowolona zarowno z szybkich przelewow zarowno zlotowych jak i walotowych oraz udzielanego kredytu a co za tym idzie splaty rat wszystko przebiega sprawnie bez zaklucen oplaty zgodne z taryfami raty kredytu potracane terminowo informacje o ich ilosci zarowno otrzymywalam smsjak i poczta bylam i jestem bardzo zadowolona przelewy walutowe bez jakichs wiekszych opoznien ze strony banku ---sprawdzalam bo takie byly mam konto w innym banku niestety musze tam zamknac bo oplaty przewyzszaja te w aliorze co do personelu niestety zgadzam sie z opinja innych klientow zmienila sie bardzo na niekorzysc banku a to bardzo psuje wizerunek tej placowki mam jednak nadzieje ze po przeczytaniu opinii dyrekcja i osoby odpowiedzialne wezma do serca i poprawia te bledy zycze dalszych sukcesow i zycze wiecej zadowolonych klientow


Wodek Wodek
06.11.2015. 20:09

Darmowe prowadzenie konta

Nie polecam tego banku , kłopot z wglądem na swoje konto i zapoznanie się z operacjami , nawet pani z banku nie miała takiego wglądu , dzwoniła do centrali , to trwało 40 min. prowadzenie konta miało być darmowe , naliczano mi 12 zł. za karty , których nie chciałem , nawet nie aktywowałem , trzy razy chodziłem , aby zlikwidować konto , obsługa banku niekompetentna , zganiająca winę na inne placówki .
nikomu nie polecam tego banku .


attix attix
06.11.2015. 18:26

Omijac z daleka.

Byłem w tym banku od początku ale jak zaczeli wprowadzać coraz wyższe opłaty przeniosłem się do Meritum.
Owszem byłem poinformowany fuzji ale pomyślałem jakoś do grudnia wytrzymam ,nie miałem czasu na zmianę banku.
Niestety to był mój bład. Nie rozumiem jak można było wszystko spartaczyć, w końcu mieli tyle czasu. Nie można się zalogować, bankomat w miejscu zamieszkania nie wypłaca gotówki a ja muszę ekspresowo zakładać inne konto i nie wiem czy wypłata dotrze na konto bo bank zmienił nr kont i nikt u nich nie wie czy przelewy na stary nr w Meritum dojda na nowy nr.


misio misio
05.11.2015. 15:05

nie polecam

Wyższa kultura bankowości jest dla mnie nowością po przejściu z Banku Meritum, po tygodniu zaczynam szukać czegoś przyjaźniejszego dla klientów. W tym tygodniu przeżyłem już odsyłanie do innego oddziału z powodu braku czasu na obsługę, dwie godziny spędzone na kasowaniu przelewów które nie były mi potrzebne oraz stratę kilkudziesięciu złotych z powodu niekorzystnego kursu euro. Generalnie nie polecam nawet wrogom


Iwona Iwona
04.11.2015. 11:01

UWAGA

Mam kredyt na komputer w Alior Bank za niezapłaconą w terminie ratę bank wysyła monit za 25 zł. jest to w tabeli opłat ale nie ma, że może to zrobić już w następnym dniu, mało tego monit jest wysyłany zwykłym listem zanim przyjdzie windykacja wykonuje kilka telefonów każdy za 10 zł. nie wiem kto dzwoni więc odbieram i muszę za to płacić. Zapłaciłam 3 dni po terminie i nie wiedziałam że bank zdążył zgłosić mnie do BIG. Dowiedziałam się dopiero kiedy chciałam wziąć inny kredyt. To skandal na moje pytania czy jest w regulaminie informacja o terminie wysyłania monitów i dzwonienia z ponagleniem dowiedziałam się że nie, ale bank może egzekwować do 200 zł miesięcznie za upomnienia trzeba pamiętać że stara się to zrobić w ciągu pierwszych kilku dni. NIKOMU NIE POLECAM !!!!


krzysiek krzysiek
03.11.2015. 18:23

kultura bankowości

nie polecam tego banku ,chociaż jestem niestety jego klientem ,ale już nie długo ,bank działa zdecydowanie na nie kożyść swoich klientów ,nie chce mi się pisać o co chodzi ale to żenada ,poprzednicy napisali generalnie prawdę o banku


zibi zibi
03.11.2015. 18:19

Alior nigdy!

Przelewy bezpłatne?robiłem ostatnio przelew pomiędzy własnymi rachunkami i skasowali mnie 5 Pln,porażka i zdzierstwo,jestem klientem kilka lat,ciągłe zmiany i jakieś nowe opłaty a niby na początku wszystko za free.Zamierzam jak najszybciej wycofać wszystkie oszczędności.Pozdrawiam zamierzających założyć konto w ALIOR.


krzysiek krzysiek
02.11.2015. 22:50

nie ma dobrego banku

mam złe zdanie o banku ,chociaż mam konto walutowe i złotówkowe ,zresztą jaki bank działa w imieniu zwykłego człowieka,ale aljor bank ,działa na szkodę swego klienta ,nie jest tanim bankiem,odradzam wszystkim pracującym za granicą i mieszkającym ,nie ma żadnego pożytku ,przechowalnia pieniędzy za którą trzeba płacić


Anna Anna
02.11.2015. 07:16

Najgorsze konta walutowe

Najgorszy z możliwych banków! Założyłam u nich konta walutowe, zarówno w Alior Bank jak i Kantorze Alior z obietnicą najlepszych kursów i braku dodatkowych opłat. I co? Od kilku miesięcy bank pobiera sobie automatycznie drobne kwoty z każdych 4 kont! I nie potrafią wytłumaczyć mi skąd są te opłaty o tytule "Przeksięgowanie/rozksięgowanie". Każdy mnie zbywa i odsyła do innych form kontaktowych. Jak tylko wrócę do kraju, kasuję wszystkie konta i przenoszę pieniądze w inne miejsce. Złodziejstwo i brak profesjonalizmu. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!


ja ja
21.10.2015. 16:27

Opinia

Nie polecam Alior Banku .Jakis czas temu składałem u nich wniosek przez internet system wogóle go nie przyjął więc zadzwoniłem bezpośrednio doplacówki .Miła pani kazała przyjśc osobiście .Więc poszłem ale okazało się że jest wpis w ZBP .Pani kazała to załatwić i przyjść znowu.Napisałem pismo o raport i był wpis który zniknął w ciągu tygodnia po napisaniu prośby do banku.Po tym zgłosiłem sie znowu do Aliora ze wszystkimi dokumentami.Ale okazało sie że bazy sa czyste ale jest jakis otwarty wniosek który blokuje w systemie.Pani napisała prosbe o zamkniecie go i kazała czekać .Mineło troche czasu zadzwoniłem i wniosek dalej nie zamknięty poradziła abym zadzwonił na infolinie .Wiec zadzwoniłem tam dostałem oferte ale skierowali mnie do głównego oddziału.Po paru minutach dzwoni pan z głównego oddziału i mówi że ma gotową oferte i czeka na mnie jutroale rano dzwoni pani która mi przyjmowała wniosek z wiadomością że wniosek dalej jest nieodblokowany i czekamy dalej .Mówie jej że skierowali mnie do głównego oddziału a ona ż enie że mam przyjśc do niej bo to bez sensu żebym jeżdził do innego miasta itd.Poszłem przyjeła wniosek sprawdziła bik i ZBP i było ok .Na drugi dzień dzwoni że wniosek poszedł do analityka juz i czekamy n a decyzje .Więc ok czekamy.Minoł dzień i telefon ż eanalityk odrzucił bo w systemie jest otwarty wniosek jakis i oni nie moga dojśc gdzie to jest .Mam przyjśc w przyszłym tygodniu złożyc nowy wniosek.Ale ja juz
podziękuje .Najgorszy bank .Nie polecam .PORAŻKA.


Adam Adam
19.10.2015. 18:15

Opinia

Dnia 19,paź,2015r około godz. 16 Odwiedziłem placówkę Alior Banku w Wejherowie przy ul, Sobieskiego 227 z zamiarem dokonania wpłaty no konto firmowe i przy okazji założyć konto osobiste lecz niestety, rozczarowałem się beznadziejną obsługą jaką zastałem, a mianowicie : pracownica o kwaśnej i nieszczęśliwej minie że ma kolejnego klienta, wybełkotała słowo Słucham ! ja uprzejmie poprosiłem o przyjęcie wpłaty, czas trwania tej operacji był ponury, aż do momenty gdy naliczyła mi prowizję od wpłaty, w tym że momencie grzecznie zapytałem Dlaczego pani naliczyła prowizję, jeżeli odbiorca płaci za prowadzenie tego konta ? w odpowiedzi usłyszałem, cytuje :( BANKI NIE PRACUJĄ ZA DARMO !!! ) Zamurowało mnie ! ta bezczelna odpowiedz tak bardzo mnie zniechęciła do Alior banku że nabrałem obrzydzenia do ALIOR BANKU, a przecież to niby wyższa KULTURA bankowości ? to żałosne, Nie odpowiednia osoba na nie odpowiednim stanowisku, mam nadzieje iż osoby zarządzające wyciągną z tego wnioski i konsekwencje. adacio89@wp.pl


Mysia Mysia
16.10.2015. 23:46

Bank coraz to niższej kultury bankowości

Byłam bardzo zadowolona z tego bank ale z dnia na dzień coraz to bardziej ten bank traci w moich oczach i myślę o zmianie banku,w tym roku polikwidowano w oddziałach punkty kasowe,znaleźć bank w której jest kasa to graniczy z cudem,trzeba przejechać przez całe miasto,żeby znaleźć w tym banku okienko kasowe-dojeżdżasz na miejsce po czym okazuje się,że jest remont i kasa nieczynna. Mieszkam w bardzo dużym mieście,którym jest Poznań dzisiaj pojechałam z dzieckiem wpłacić do banku pieniądze wchodząc do banku około godziny 15.40 było przede mną około 10 osób,jedno okienko kasowe czynne-powtarzam JEDNO,a kawałek dalej siedziało pięć Pań,nic nie robiło czyli za przeproszeniem siedziało i pierdziało w stołek bo niby nikt z nich nie ma uprawnień na obsługę kasy.Pani przy okienku kasowym bardzo zdenerwowana,po chwili wstaje i oznajmia,że idzie na przerwę i nie ma kto jej zastąpić,klienci oburzeni i to bardzoooo. Wracając z przerwy po 10 minutach Pani kasjerka pyta kto jest ostatni i oznajmia ostatniej osobie,która jest w kolejce czyli Pan aby informował klientów którzy wejdą do banku,że nie zostaną obsłużeni,ponieważ kasa jest czynna do 16.30 a nikt jej nie zapłaci za to,że zostanie dłużej. Klienci wchodzili i wychodzili oj bardzo,bardzo źli. Spędziłam w banku podkreślam z małym dwuletnim dzieckiem godzinę,obsłużona byle jak... Nie mam pretensji do Pani która tam pracuje,bo jak dobrze wiem to nie jej wina,pretensje mam do dyrekcji tego banku,uważam że każda osoba,która pracuje w tym banku powinna być przeszkolona na kasę w tak wielkiej firmie Alior bank bo wielkiej filozofii to w tym nie ma. Powinny być minimum dwa stanowiska kasowe i to czynne w godzinach banku który jest czynny do 17.30 czy też 18. Zaczynam nienawidzić tego banku...


loona loona
16.10.2015. 19:55

I-e logowanie

Witam,no niestety musiałem się udać do Banku,aby uzyskać dostęp do Bankowości Internetowej!
Zawsze mam taki problem,więc nie wiem dlaczego!!!Składam wniosek drogą internetową.
Potwierdzam wniosek przelewem z innego banku ,dostaję informację,że moje konto jest już aktywne,sądząc,że mogę się zalogować,więc próbuję,lecz nie udaje mi się!Dlaczego tak się dzieje,dlaczego nie udaje się takim sposobem mieć pełnego dostępu do konta?Nie miałem kłopotu z innymi bankami,zwierając umowy drogą internetową i potwierdzając umowę przelewem!Dlaczego w Aliorze jest błąd?Ok,jest już konto aktywne spróbuję korzystać i zaczekam na obiecany na stronach internetowych nowy wygląd Banku Alior!
Pozdrawiam.


lBolek lBolek
16.10.2015. 13:40

Wyższa Kultura Bankowości czyli jak dymać klientów na każdym kroku.

Alior Bank to najbardziej chciwy bank z jakim miałem do czynienia. Normalnie wymieniam waluty ze spreadem 0,01 PLN tak dla EUR jak i USD. Wystarczy jednak, że przez pomyłkę zlecę przelew w walucie z konta PLN lub kontrahent pomyli rachunek to przewalutowanie kosztuje ponad 5% czyli dla przelewu na 5000 EUR ponad 1000 PLN zamiast 50 PLN. Na reklamację Bank odpowiada, że regulamin banku nie pozwala na skorygowanie takiej pomyłki - dodajmy, że regulamin został stworzony przez bank, i takie zapisy służą wyłącznie dymaniu klientów przy każdej okazji. Krótko mówiąc odradzam jakiekolwiek produkty tego banku.


olsztyn olsztyn
13.10.2015. 15:28

obsługa w Alior Banku

ODRADZAM wszystkim prowadzenie rachunków w Alior Banku. Zatrzymali mi przelew zlecony w środę o godz.8 (w celu weryfikacji), o czym poinformowali sms-em o godz. 17.54 wskazując do kontaktu infolinie, która jak się okazało nie ma uprawnień do takowej weryfikacji. Podobnież do mnie dzwoniono, dziwne bo nie miałem informacji o połączeniach przychodzących. Po złożeniu reklamacji otrzymałem kilka "strzałów" - ze 3 bez możliwości odbioru, po jednym sygnale mojego dzwonka rozłączano rozmowę. Przelew mi uruchomiono dopiero po mojej wizycie w banku w piątek, ale ze względu na weekend został zrealizowany dopiero w poniedziałek. Zero wyjaśnień ze strony Banku dlaczego. Potrzymali gotówkę bez oprocentowania. Rozumiem, że musieli nazbierać kasę aby mi oddać, ale chociaż powinni odsetki mi naliczyć, a tak to czuję się oszukany przez Bank, czyli WYŻSZĄ KULTURĘ BANKOWOŚCI. O swoją kasę trzeba prosić, owszem wpłacić można, ale w drugą stronę to ... powolutku.


Legion Legion
13.10.2015. 15:07

Wyższa kultura bankowości?????

Wczoraj Oddział Alior Banku w Łodzi zaczął remont - całą noc burzyli ściany. Na zmianę walili młotem udarowym. Pomimo wielokrotnych interwencji żadnego efektu, tylko pusty śmiech i kolejna nieprzespana noc przed nami.
Ich nie obowiązują przepisy o ciszy nocnej - lokal wynajmują w kamiennicy mieszkalnej, ale ludzi mają głęboko w dup...
Straż Miejska i Policja są bezsilne - chamstwo i warcholstwo górą. Tak ... piękny jest nasz kraj, nie jest w ruinie, bo się remontuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE sami oceńcie tą WYŻSZĄ KULTURĘ BANKOWOŚCI, ja wolę banki bez "wyższej kultury".


loona loona
12.10.2015. 00:42

alior logowanie

Witam,mam kłopot,aby po otrzymaniu z Banku informacji,ze moje konto jest już aktywne i mogę z niego korzystać,należy się zalogować i podać hasło startowe wygenerowane z Banku w chwili ,kiedy wpisze CIF i przejdę dalej,niestety nie otrzymuję hasła z Banku i nie pojawia się okienko z opcją wpisania ciągu cyfr???Dzwoniłem do Banku,doradca był uprzejmy powiedział,że się zajmie i ma nadzieję,że uda się naprawić błąd techniczny,bo taki błąd nie powinien się pojawić.Podobne przejścia już miałem z pierwszym logowaniem odesłano mnie do placówki Banku Alior,tam b.szybko udało się z pomocą pracownika Banku zalogować po raz pierwszy z hasłem startowym.Powiedziano mi,że moja wizyta nie była konieczna z jednej strony,ale z drugiej strony też mi odpowiedziano,że tylko w Banku można się w ten sposób zalogować?Nie rozumiem takiej sytuacji,czy jest to błędne działanie systemu Banku,czy prawidłowe?Czy miał ktoś podobne problemy?Obecnie czekam na pomoc z Banku z działu technicznego,czy uda się mi zalogować,po zgłoszeniu problemu,czy jednak tylko wizyta w placówce Banku Alior pomoże rozwiązać problem i ponownie uda się z pomocą pracownika zalogować,po raz pierwszy do nowego konta i z hasłem startowym?
Pozdrawiam i czekam na wiadomości z Banku i od innych klientów Banku,mających problemy z logowaniem!Jaka jest najlepsza droga pomocy,info linia,czy normalna naziemna placówka bankowa!Jestem zwolennikiem załatwiania wszelkich problemów na info linii !Szkoda,że nie zawsze można uzyskać odpowiednią pomoc.!Czy w Banku Alior w takich i podobnych przypadkach tylko wyjściem jest wizyta w placówce Banku?


Zenon Zenon
10.10.2015. 10:43

bez problemu

Od kilku lat jestem klientem Alior Banku,i nie mam żadnego problemu z prowadzeniem konta.Problem jest jedynie z tym że została zlikwidowania obsługa kasowa w Banku przy ulicy Kalwaryjskiej w Krakowie i to w Dzielnicy Podgórze,gdzie duża ilość klientów to osoby starsze. Szkoda że te Oddział zlikwidowano !


Marcinn Marcinn
08.10.2015. 19:47

Opinia

Witam, jest to najgorszy bank jaki chyba istnieje. W poniedziałek robiłem przelew tj. 05.10.205 roku na kwotę niecałe 1800 zł wchodząc na konto popołudniu brakuje mi jeszcze raz takiej kwoty bank pobrał sobie dwa razy i próbował mi mowić ze przelew robiłem jeszcze w niedziele na ta sama kwotę po całym dniu walki stwierdzili ze ich system zwariował i jest kilkudziesięciu takich klientow jak nie więcej pytam sie kiedy mi oddadzą moje pieniądze a oni na to ze maja 30 dni kurwa Mac poprostu nie wiem co zrobic może jest więcej takich osób ponieważ nie mozna dopuścic aby taki bank istniał sa to zwykli


Jarek Jarek
08.10.2015. 12:51

lekceważenie

spróbujcie zlikwidować u nich konto z wcześniejszą spłatą kredytu- przewiozą tak klienta,że w pięty pójdzie. Organizacja u nich to tragedia, lekceważenie i bagatelizowanie klientów.
I co najważniejsze - będąc w siedzibie banku i tak będziecie zmuszeni dzwonić do konsultanta
telefon dobrze naładujcie, nerwy i zbiornik paliwa w samochodzie


Magoka Magoka
24.09.2015. 13:41

Opinia

Mam konto w tym banku od 4 lat. Do tej pory byłam zadowolona ale w tym roku obsługa jest gorsza. Jeszcze poczekam może się poprawią. Mam na myśli ludzi bo elektronicznie bez problemu, tylko raz była wpadka. Operacje na koncie sprawdzam przynajmniej raz w miesiącu i jak jest coś niezgodne z umową od razu interweniuje ale to było na początku próbowano zaliczać opłaty które nie były zgodne z umową, teraz już nie na tego problemu. Gorzej z opiekunem klienta indywidualnego ciągle zmieniają i to nie jest dobre. Zdziwiła mnie opłatą za sprawdzenie stanu konta w bankomacie uważam że to przesada nie wiem jak jest w innych bankach ale to jawne wyłudzenie. Mam mieszane uczucia co do tego banku bo jak zamykało oddział w którym miałam założone konto to nawet nie pofatygowali się by o tym poinformować. A może ktoś by mi polecił jakiś inny bank.


Doktor Doktor
21.09.2015. 14:02

Nie zadowolony naciągają nie polecam REKLAMY KŁAMIĄ!!!

WITAM

Chce się podzielić moją opinią o tym Banku...
W moim przypadku chodzi o kupiony TV na raty oczywiście miało być 0% a jak został przyznany okazało się że muszę wykupić obowiązkowe UBEZPIECZENIE i z 0% zrobiło się 9% ale to nie jedyne ukryte koszty!!!

Kolejny problem z tym bankiem jest taki że w dzień w który powinny się ostatecznie zaksięgować u nich pieniądze na koncie za ratę dzwoni z rana koło 10 dupa z banku z upomnieniem że jeszcze nie wpłaciłem?!?!
Ja na to że przelane 2 dni temu i pewnie dojdzie...
Jak się okazało ten telefon kosztował mnie 11pln i 15 razy dziennie dzwoni jakaś wariatka z tego banku i domaga się tych 11pln...
Kpina żałosny bank robią wszystko żeby z tych ukrytych 9% zrobiło się 15%
Fakt jest taki że tak jak ja zostało oszukanych jeszcze sporo ludzi krzyknęliśmy się na forum i zgłosiliśmy sprawę do inspekcji handlowej i rzecznika praw konsumenta.
Nie polecam żadnych interesów z tym Bankiem i zachęcam do zgłaszania takich spraw do inspekcji handlowej i rzecznika praw konsumenta.
Nie byłem pierwszy w tej sprawie i pewnie nie ostatni...
PS. Dziś dzwoniła znowu ta wariatka z Banku teraz biorą na strachy że oddadzą sprawę do sądu...
Nie dawać się zastraszać żaden sąd nie wyda wyroku za takie naciąganie!!!


Arek Arek
20.09.2015. 21:20

Jest faktycznie coraz gorzej.

Jest faktycznie coraz gorzej. Powoli szukam już innego banku. Mniejsze placówki są zamykane, zaś w oddziałach likwiduje się obsługę kasową. Faktycznie oschła obsługa klienta indywidualnego. Trzeba się zawijać.


dick dick
14.09.2015. 19:52

Odradzam

Niestety z roku na rok jest coraz gorzej. Znikające pieniądze z konta, zmiana regulaminów co kilka miesięcy tak żeby klient wpadł w pułapkę prowizji, brak obsługi kasowej w wielu oddziałach, niemiła obsługa klienta indywidualnego, brak pieniędzy w banku przy wypłacie w kasie (baba musiała pożyczać drobne od kolegi żeby móc wydać!!!) to wszystko sprawia że uciekam w podskokach jak najszybciej i każdemu rozsądnemu to radzę. To coś nie powinno nazywać się BANKIEM!!!!


Kto Kto
08.09.2015. 09:50

A jak to jest z wypłatą środków z konta?

To prawda, że żeby wypłacić środki z konta w banku, muszę się wybrać do placówki Alioru? Słyszałam same złe opinie o tym banku i chce wypłącić te 100 coś złotych z konta żeby nie naliczali mi bóg wie czego. Problem w tym, że na zeszłorocznych wakacjach zgubiłam kartę debetową i ją zablokowałam ( co podobno jest nieodwołalne). Wszędzie gdzsie sprawdzam w internecie piszą że musze iść do placówki tego banku (tudzież alioru),a jeszcze policzą mi prowziję za wypłatę0. Możliwe jest w ogóle w aliorze wypłacenie środków z rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego za pomocą dowodu osobistego? Czy przepadło? Po prostu od dawna nie miałam przewleu to nie ma sensu żeby pobierali coś za coś czego praktycznie nie ma. Poradźcie coś...


marek marek
08.09.2015. 07:05

odradzam

Pobierają opłaty za kartę która nie była nigdy aktywowana. Po prostu wyłudzacze. Trzeba zrobić porządek z takimi pseudobankami.


Magg Magg
07.09.2015. 10:56

Opinia

Nie polecam tego banku nikomu.Ciągle giną mi pieniądze z rachunku.Od kiedy założyłam konto opłaty za kartę wzrosły do 6 zł. Jednak ostatnio przeszli samych siebie zabrali mi z rachunku 22 zł,przy czym 14 zł wyniosły opłaty za kartę nie wiadomo dlaczego. Nie polecam


Tadek Tadek
04.09.2015. 20:57

Cyrk

Cyrk na kółkach. Wypada zaznaczyć na początku, że kiedyś byłem zadowolonym klientem, niemniej od dawna nie korzystałem z kont w tym banku. Dzisiaj chciałem zakończyć współpracę i jak się okazało żeby to zrobić potrzebowałem tych czynności i 4h godzin: 1. Na początek zadzwoniłem aby uzyskać informacje o zapomnianym haśle do konta. Pan stwierdził że mi nie udzieli informacji ponieważ nie wiem jakie mam u nich dokładnie prudukty. Autoryzacja przebiegła negatywnie i zostałem wysłany do oddziału po hasło. Przy okazji pytam co mam zrobić aby zamknąć konta - pada odpowiedź zadzwonić ponownie i wybrać odpowiednio konsultanta na początku rozmowy. 2. Po pół godziny przegrzebywania papierów mi się udało znaleźć hasło. Zatem loguje się. Okazuje się że po roku nie logowania się na konta na obydwu kontach zostały naliczone kosmiczne kwoty za ich używanie (30 zł za prowadzenie rachunku za miesiąc to kpina). Ale ok. Przełknąłem. 3. Telefon numer dwa. Proszę o zamknięcie kont. Pada odpowiedzi - to niemożliwe przez telefon, proszę się udać do najbliższego oddziału banku. Pytam zatem który będzie najkorzystniejszy. Pada odpowiedź - ul. Karmelicka. Poziom złosci rośnie, ale wiedziałem, że będą komplikacje więc brne dalej. 4. Wizyta na ul. Karmelickiej. Pani zajęta wesołą rozmową z koleżanką przez telefon jest wyraźnie niezadowolona z wizyty bo jej przerwałem. I od razu jak mówie o co chodzi odmawia zamknięcia kont kierując mnie do oddziału z moim opiekunem - Nowa Huta. Jestem zirytowany. 5. Wracam do domu i po rozmowie z żoną dzwonie do oddziału w Nowej Hucie i pytam czy to konieczność przebijać się przez całe miasto aby tylko żłożyć dyspozycję. Okazuje się że nie. Mam iść do oddziału na ul. Pijarską. Jestem już zły. 6. Pani na ul. Pijarskiej po odczekaniu 20 min w kolejce łaskawie przyjmuje ode mnie dyspozycje - a właściwie dwa podpisy. Informuje mnie również że fakt, że na dziś uregulowałem należności na kontach nie zwalnia mnie z opłat za kolejny miesiąc :] Super! Nie polecam. Zdecydowanie. Robią z klienta durnia na każdym kroku i śmieją się w twarz. Sprawa którą postanowiłem dziś załatwić powinna być załatwiona w dowolnym oddziale lub nawet przez telefon w trakcie wyczerpującej rozmowy z konsultantem (WYKWALIFIKOWANYM). Zachowanie Alior Banku jest żałosne.


Krystiandajspokoj Krystiandajspokoj
04.09.2015. 20:14

żal was

Z tego co czytam umacniam się w tym, że w internecie są sami hejterzy, bo wszędzie widać masę nagatów w opiniach o kontach w różnych Bankach. Mam jedną radę. Jeżeli chcecie nie być dymani to trzymajcie się jednego banku, który wg was daje najwięcej możliwości, czytajcie TOiPy, emaile a nie psioczcie na opłaty i obsługę.

Co do Alior Banku

Uważam, że jest to bank, który zawsze daje coś w zamian jeżeli spełnia się tzw warunki banku głównego. Konto wyższej jakosci - masz wszystko za friko (przez 5 lat! - chyba w zadnym banku nie ma takich gwarancji), rozsądne masz cashback, osobiste - pakiet assitance w tym np lekarz do domu. Wystarczy, że przelewasz tam swoje główne wpływy typu wynagrodzenie. Bankomaty wszystkie za free. Jeszcze jak faktycznie jestes w stałym kontakcie z opiekunem, to masz gwarancje, że nikt cie nie wydyma.

Aha, co do awarii - są w każdym banku a w/w hejterzy to Ci,którzy akurat na nie się natknęli. Zresztą z tego co wiem do Aliora przechodzi najwięcej klientów i w 2015 ma i byc ich juz 3mln.


agnieszka agnieszka
02.09.2015. 12:01

ODRADZAM STANNOWCZO ODRADZAM !!!!!! ALIOR BANK to wyłudzacze pieniedzy- sprobój się spóznić z

Nie jestem w żadnej konkurencji, jestem klientem tego Banku, bo wzięłam kredyt na zakup komputera, i cholera bardzo żałuje !!!.
Przed chwilą zadzwoniła do mnie jakaś panienka z Alior Banku i poinformowała mnie, że z powodu 1-dniowego opóźnienia wpłaty w wysokości 80 zł, bo powinnam wpłacić ostatnią ratę do 1 września, muszę teraz zapłacić koszty upomnienia wysokości 10 zł, nawet nie wysłali żadnego monitu pocztą, ale i tak za ten dzisiejszych ich telefon będę musiała 10 zł uiścić , jakby do cholery nie mogli wysłać przypomnienia SMSem chociażby... .... UWAŻAM ZE JEST TO ZWYCZAJNE WUŁUDZANIE PIENIEDZY, ten bank chyba jest bankrutem, że ma takie procedury ....
UWAŻAM ,ze w końcu polski rząd powinien wziąć się za banki, które tak działają.
Agnieszka AMZ


giga giga
30.08.2015. 20:37

Mam i polecam

Większość tu negatywów to chyba po złości lub konkurencja.. jestem od początku w tym banku i posiadam na tą chwile konto wyżej jakości.. nie ma żadnych problemów nic a nic.. przy tym koncie mam dołączone konto internetowe oraz oszczędnościowe i miodzio.

Nie wiem co wam w deklu siedzi ale jak nie podoba się to wypad. Wypisy to przesada tak nagle większej ilości.

Wypad hejterzy

Ludzie nie słuchajcie ich..


Adrian Adrian
30.08.2015. 11:26

To jakieś chore

Ludzie, co tutaj wypisujecie te brednie jesteście jacyś opłacani chyba.
Nie czytać tych pierduł i szukać innych opinii w Internecie.

W Aliorze mam konto osobiste, oszczędnościowe, miałem kartę kredytową i konto firmowe.
1. Osobiste żadnych problemów na 5 lat korzystania tylko raz jedna awaria systemem elektronicznym. Za konto jeszcze mi płacą, bo mam konto rozsądne, więc dostaje zwroty za zakupy.
2. Karta do bankomatu, podpięta pod wiele usług elektronicznych i często robię zakupu i nigdy nie miałem sytuacji, że nie przeszła weryfikacji jak tutaj jest wypisywane.
3. Konto oszczędnościowe, śmiesznie niskie odsetki, ale to kwestia stup procentowych, wszędzie wg rankingów jest podobnie.
4. Konto firmowe żadnych problemów, karta działa, przelewy dochodzą, opłaty zawsze są takie jak powinny być.
Do tego niskie koszty.
5. Dostaję o zmianach informację najczęściej 2 miesiące wcześniej czy to o opłatach nowych, zmianach w regulaminach itd.
6. Karta kredytowa miałem 2 lata żadnych problemów, wprowadzili opłaty wyższe poszedłem i zrezygnowałem, w systemie nie widnieje rozliczenia zrobione.


Więc zupełnie nie wiem skąd takie opinie, z tyloma błędami merytorycznymi, ortograficznymi, literówkami itd.


Dr Dr
21.08.2015. 16:33

Najgorszy bank w historii

Koszmar, koszmar, koszmar, konto firmowe: zlecony przelew 10000€ na konto w Commerzbanku - blokada przelewu przez bank. Przez cały dzień nikt nie potrafi udzielić informacji dlaczego, a pod koniec dnia usłyszałem, że przelew będzie anulowany, z powodu "regulaminu"?! Kilkukrotny kontakt z infolinią, za każdym razem inne tłumaczenia ze strony banku, nikt nic nie wie, co i rusz włączanie muzyczki i "prosimy o chwilę cierpliwości" a chwila trwa 10 min., itd. W żadnym banku nie doświadczyłem tak żenującej obsługi.


tomasz tomasz
19.08.2015. 17:07

nie !!!

konta odradzam zakladac w Aliorze .... jeszce 3 lata temu to był Bank .... teraz to tylko opłaty i opłaty , brak kontaktu z bankiem przez telefon w wielu sprawach, bezradnosc centrali itd.
niestety moja zona jeszcze ma konto w tej instytucji i walczymy aby pieniadze wyplacic.... konto mialobyc darmowe i ..... sie skonczyło .... na koncie x00000 pln i przemienilismy na euro w alior kantorze , poszlismy po wyplate a tam surprise...worek z drobnymi , żony torebka , dziecka plecak i moje kieszenie w spodniach ....... centrum Warszawy ..... żenada ! na pytanie czemu nie jest w najwyzszych banknotach jak prosilismy jest odpowiedz ze nie ma na to nikt wplywu. dzisiaj znowu wymienilismy €..... chcemy odebrać pod Warszawą , dzwonimy do centrali po pomoc aby tym razem było w najwyzszych banknotach a tu znowu niespodzianka .... w centrali maja tylko numer do derektora placowki (komorkie) i nie moga przekazac info o wyplacie . dzwonie na tą komórkę ......wyłączona - cały dzień .... no nic musze zapierdalać jutro 120 km (dzień wcześniej ) zeby wpasc do placówki i poprosić o wypłatę w wyzszych nominałach...

kiedyś ALIOR BANK to było coś , to była marka .,.,.,. teraz to taki sam śmietnik jak PKO SA czy PKO BP i WBK.......opłaty opłaty ...... ech szkoda gadać .... NIE POLECAM


Anuka Anuka
18.08.2015. 17:48

Zdecydowanie NIE!

Właśnie się dowiedziałam, że w związku ze wzrostem dochodów ograniczyli mi linię kredytową w koncie. Totalnie nielogiczne. No i wyszło na jaw że płaciłam odsetki od wykorzystanego kredytu na równi z odsetkami od nie wykorzystanych pieniędzy.


loona loona
08.08.2015. 21:05

alior bank

Witam,ale super wszystkie opinie o Banku Alior są całkiem prawdziwe.Otóz prosta sprawa,otwieram konto w opcji przekaz z innego Banku.Mija kilka minut dociera do mnie sms konto jest aktywne możesz się zalogować i korzystać z konta,Otóż natychmiast chciałem skorzystać z Banku,więć logowanie zgodnie z informacją w e:mailu,więć login otrzymany z zwrotnym przekazem proste,ale schody już przy hasle jednorazowym,któr epowinno sie pojawić po próbie gogowania,mam ten sam telefon co z informacja o aktywacji konta i ten sam podłem we niosku w okienku do kontaktu z Bankiem,ale sms z hasłem nie maq,mczekam,może spowoliały system (tylu nowych klientów),ale czas płynie sms nie przychoidzi,wiec on line może konsultant pomoże,więć dzwonię,konultantka mnie weryfikuje zadają multum pytań,o dziwo autoryzacja pozytywna,wiec przedstawiam problem,nie mojego zaufanego nr telefonu w systemie,wieć nie przyjdzie haslo do logowania,Pani restuje mi dostęp nadaję haslo on line,mam potwierdzenie,wiec podejmuję próbę logowania pewny,ze jest ok.NIe nadal problem,nie jest odpowiednie okienko do wpisania hasła (nie mam mozliwości wpisana ciągu liter),I tak wydzwaniam kilka razy,Poadaję te same dane i nieco nowsze ptania-jest ich multum,w końcu wychodzę na osobę poszywającą sie pod klienta Banku w/g konsultanta system mnie weryfikuje negatywne!!!Odpowiedzi sa nie trafione,zabrzmiało całkiem jak w Meritum Banku,szukam na stronach od lipca Meritum jest wykupione przez Alior Bank.Mam pecha jeszcze raz dzwonię weryfikacja też nieprawdziwa??Takie same pytania,te same odpowiedzi zgidne z prawdą,niestety to samo proszę o aulowanie wniosku,nie ma takiej możliwości!!!Makabfra,nie polecam,było źle w Alior Banku i Meritum,ale teraz jest tragicznie,zupełnie
brak możliwości uzyskania pomocy,mam wrażenie,że pytania są po,aby nie pomóc klientowi,zadaje się tyle pytań,az się "złapie" i juz koniec rozmowy.Od nowa ta sama procedura!!!O o chodzi w takiej bankowości w Najwyższej Jakościbankowości!NIE POLECAM BANKU ALIOR!!!Pozdrawiam zawiedzionych klienów Banku Alior i Meritum!!!


elcia2007wppl elcia2007wppl
07.08.2015. 23:19

Odradzam i jeszcze raz odradzam

Jestem w tym banku rok czasu i musze szybko uciekać z niego ciągle jakieś opłaty prowizje odsetki w ogóle często mi brakuje paru groszy z konta co jakiś czas na koniec miesiąca potrafię mieć -100 zł na koncie najlepsze jest to że nie mam debetu


janusz janusz
04.08.2015. 21:46

Opinia

Założyłem konto poprzez przelew. Dziś otrzymałem przelew zwrotny (1 grosz) wraz z numerem klienta. Zgodnie z instrukcją powinienem wpisać ten numer w czasie logowania i od razu otrzymać sms-em hasło. Po 15 min. oczekiwaniu zatelefonowałem na infolinię i dowiedziałem się od miłej panienki, że jest awaria i na hasło mogę czekać nawet 1 godz. Po 2 godz. oczekiwania ponownie zatelefonowałem na infolinię. Tym razem jakiś gamoń nie wiedział dlaczego nie otrzymałem hasła, ale stwierdził, że zresetuje moje ustawienia i hasło otrzymam. W celu weryfikacji zaczął mi zadawać pytania o dane, których nie podawałem w czasie zakładania konta, bełkocząc co chwilę, że to system generuje pytania. W końcu dla świętego spokoju odpowiedziałem na wszystkie zgodnie z prawdą, ale gamoń stwierdził, że na któreś odpowiedziałem źle, ale system nie pokazuje, na które. Czy w Alior jest już XXI wiek i czy w takim razie reklamowanie banku jako jednego z nowocześniejszych, to nie jest nadużycie? Przecież to manufaktura, a nie bank.
Poza tym inny kwiatek - konto mogłem założyć poprzez net, nie ruszając się z domu, ale rezygnację mogę złożyć albo osobiście w banku, albo listem poleconym.
P.s. upływa 3 godz. oczekiwania, hasła nadal nie ma. Czy ma ktoś jeszcze wątpliwości, czy warto cokolwiek robić z Aliorem?


obi obi
04.08.2015. 21:18

uważajcie na meloniki

Biada temu kto założył sobie konto osobiste rozliczeniowe od razu cwaniaki pobierają 8 zł bez uprzedzenia.


Adamus Adamus
03.08.2015. 22:25

NIE POLECAM

Nie polecam chciałem wziąć kredyt gotówkowy na kilka tyś. cztery wizyty kupa papierologi a i tak uznali że kredytu nie dostanę przez telefon w w sieci P....Y ponieważ bank nie był w stanie zweryfikować umowy u tego operatora dostarczone dokumenty ze skarbowego i ZUS o nie zaleganiu i terminowych opłatach nic nie były warte krótko mówiąc nie masz telefonu albo masz w P...Y kredytu nie dostaniesz WYŻSZA KULTURA BANKOWOŚĆ


Krzysztof Krzysztof
30.07.2015. 16:46

Dramat a nie bank.

Zawsze, ale to zawsze, odsyłają klienta z kwitkiem, nawet wieloletniego. Najchętniej to by tylko wciskali kredyty tudzież pożyczki. A inny klient to dla nich nikt ważny. Niesłowność pracowników jest wręcz porażająca. Dwie taryfy opłat i prowizji istnieją równocześnie. No skandal. Czuć upadek tego banku, na każdej linii.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia >> (7 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !