Konta bankowe · Konto · Konto bankowe Bank BPH - Czy warto założyć?? Wasze Opinie?

Ocena kont bankowych BPH i Opinie

logo bph Czy konto w BPH jest w 100% darmowe bez opłat? Czy jest jakiś haczyk? Zobacz opinie klientów i naszą recenzję.

Bank BPH Dziesięć lat temu Bank BPH był trzecim co do wielkości bankiem detalicznym w Polsce, z 3 mln klientów. Dziś jego udział w rynku jest mniejszy, ale nadal jest to jeden z wiodących banków uniwersalnych, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Obsługa klientów odbywa się w sieci ponad 300 placówek – oprócz tego bank dysponuje siecią agencji partnerskich i ma dobrze rozwinięte kanały bankowości elektronicznej.

Konto Lubie To w BPHDla tych, którzy preferują tańsze opcje usług bankowych, Bank BPH otworzył Konto Lubie To. Za jego prowadzenie klient nic nie płaci. Bezpłatne są przelewy krajowe realizowane przez Internet (przelew przy pomocy konsultanta kosztuje 1,99 zł, a wykonany w oddziale – 8,99 zł). Bezpłatne są wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Miesięczny koszt obsługi karty to 6 zł, jeśli klient nie wykona minimum 4 transakcji w miesiącu to opłata nie jest pobierana. Nasza opinia: młodzi klienci zdecydowanie powinni uważać na wykonywanie przelewów w oddziale – za wewnętrzny zapłacą 6,99 a za zewnętrzny – 8,99 zł.

Maksymalne Konto w BPH

BPH ma w swojej ofercie zarówno tanie (darmowe) konta, jak i takie skierowane do bardziej wymagającego klienta. Konto Maksymalne z pakietem korzyści to 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie, 0 zł za przelewy krajowe wykonywane w złotych, pakiet usług Assistance: domowe, samochodowe i medyczne - bez dodatkowych opłat oraz ubezpieczenie w podróży - bez dodatkowych opłat..BPH Rachunek firmowyBank BPH wychodzi naprzeciw klientom biznesowym, zachęcając ich do założenia mobilnego rachunku firmowego SMART w promocji na okres 12 miesięcy. Czy jest to jednak propozycja warta rozważenia?

Oferta promocyjna Banku BPH „Taniej Przez Kanały Elektroniczne” została skierowana do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Obowiązuje ona w okresie 01.10.2014 do 30.06.2015. W ofercie specjalnej przez okres pełnego roku można zostać objętym następującymi rabatami:

  • Całkowicie bezpłatne prowadzenie rachunków biznesowych banku BPH.
  • Darmowe przelewy zewnętrzne, kierowane do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u.
  • Obniżenie opłaty za internetowe przelewy w rodzimej walucie do 0,40 zł.

Po zakończeniu okresu promocyjnego opłaty za prowadzenie rachunku będą się już przedstawiać następująco:

  • 1 zł za każdy pojedynczy przelew internetowy.
  • Opłata w wysokości 15 zł miesięcznie, ponoszona za używanie biznesowej karty debetowej MasterCard.
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.
  • 10 zł za prowadzenie rachunku, w sytuacji jeżeli średnie miesięcznie saldo będzie niższe niż 5000 złotych. W przeciwnym razie nadal będziemy zwolnieni od ponoszenia tej opłaty.

Widzimy zatem, że oferta banku BPH nie wyróżnia się niczym szczególnym, nawet po uwzględnieniu rabatów w ramach aktualnie obowiązującej promocji. Możemy dziś znaleźć na rynku znacznie atrakcyjniejsze oferty rachunków firmowych, które nie narażą nas na jakiekolwiek podstawowe koszta. Pewną zaletą jest natomiast to, że skorzystanie z aktualnej promocji nie wymaga spełniania dodatkowych wymagań.

Konto bankowe Bank BPH - Czy warto założyć?? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.9 na 5
38 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (110 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Magdalena Magdalena
17.03.2017. 15:47

tragedia!

Odradzam ten bank z całego serca, od 2ch tygodni nie mogę nic załatwić, ponieważ połowa placówek w Lublinie się zamknęła a druga połowa rozkłada ręce i mówi że są jedynie placówką partnerską i odsyłają do infolinii lub jedynego oddziału w mieście gdzie oczywiście są kolejki. Kiedyś byłam klientką regularną tego banku, po jakimś czasie chciałam zamknąć konto, ale wówczas zostałam dosłownie ubłagana żeby tego nie robić, że jeżeli zostawię sobie konto bez karty to będzie ono całkowicie darmowe i oczywiście jest darmowe, ale...zrobiłam dodatkowe zlecenie w pracy i podałam to konto żeby odłożyć sobie zaskórniaki na dodatkowym koncie, i teraz pojawia się problem ponieważ nie mogę tych pieniążków podjąć (prawie 2tys), ponieważ... nie mam karty, 2 razy robiłam podejście aby zrobić to w oddziale, ale po 40 minutach się poddawałam. Dzisiaj czara goryczy się przelała jak poszłam do kolejnego oddziału i okazało się że drzwi w godzinach pracy są zamknięte, przez szybe widze pana za biurkiem, więc się dobijam, wtedy za szyba pojawia się pani i mowi że niedługo otworzą, na moją bulwersację kobieta ryknela przez szybe ze za 2 minut. Po otwarciu pan w sposób arogancki odmówił mi wypłacenia gotówki bo oczywiscie nie mam karty a oni sa placówką partnerską...Brak słów, okropny personel, omijajcie z daleka.


Daria Daria
08.02.2017. 17:20

Beznadzieja

Konto otworzyłam niedawno. Strona online - beznadzieja. Mało intuicyjna, ale to byłabym w stanie przeboleć. W ciągu miesiąca robię kilkanaście przelewów. Wszystko super, za darmo, niestety w grudniu nie wyszedł z banku przelew na zdrowotne do ZUS, w styczniu na zdrowotne i fundusz pracy pomimo wystarczających środków na koncie. Dostałam kody sms-em, wprowadziłam poprawnie i wszystko było ok. Pani na infolinii powiedziała, że widocznie bank nie przetworzył informacji. No super. Złożyłam reklamację, jednak ZUS-u to nie obchodzi. Liczy się data wpływu. Muszę teraz sprawdzać przelewy z dwóch miesięcy, bo bank mógł nie przetworzyć też innych i jeszcze mi prąd odetną albo gaz. Taką sytucję miałam po raz pierwszy, a miałam już konta w kilku bankach. W związku z tym nie polecam.


Klient Klient
03.01.2017. 14:13

Brak słów

Wzięliśmy z mężem kredyt w tym banku w 2010 roku splacilismy wszytko w 2014. Po ponad 2 latach dostaliśmy pismo z firmy windykacyjnej rektora reprezentowala bank BPH że mamy zapłacić 360zl. Za co? Okazało się że bank nie pofatykowal się i nie wysłał do nas listu ze jednak jesteśmy winni jeszcze 60zl. Kiedy my pytaliśmy w banku to było ok.teraz 300zl.placimy więcej bo tyle wzięła windykacja. Brak słów nie polecam nikomu najgorszy bank jaki znam. Radzę uważać na niego. Żadnego kontaktu do nas z banku. Szok.


Makks Makks
02.01.2017. 10:18

BPH-Alior

Od 3 lat w BPH było coraz gorzej,. Teraz w Alior skrajnie złe warunki dla przedsiębiorcy.


Soczi Jones Soczi Jones
19.12.2016. 11:01

Kiepsko, bardzo kiepsko.

Ledwo co uwolniłem się z Alior Banku (sprzedali udziały do różowego Niemca), założyłem w BPH żeby... sprzedali udziały do Aliora.

Opłat co prawda brak, wypłaty z bankomatów też bezpłatne... ale w weekendy nie da się zapłacić online (chyba że płatnym ekspresowym, ale to nie do wszystkich banków). Przelewy wychodzą dopiero w poniedziałek rano. Komu skończą się np. środki na pre-paidzie, ma niezły zgryz.

Nie polecam. Planuję się znowu gdzieś przenieść.


nick nick
14.12.2016. 15:27

nie

nie polecam konta "lubię to". Założyłam je jakieś dwa miesięce temu i do dzisiejszego dnia nie mogę skorzystać z bankowości internetowej, mimo zgłoszenia tego faktu w placówce banku. Zdecydowane nie.


Magdalena Magdalena
06.12.2016. 20:35

Opinia

Rok temu założyłam konto, nie odwiedzałam z pewnych względów, dzisiaj wchodzę i to w jaki sposób zaprojektowana jest strona i jak działa woła o pomstę do nieba. Autor komentarza w którym twierdził, że strona to średniowiecze MA RACJĘ. Rezygnuję z tego konta od razu, w dupie mam taką obsługę i jakość. Więcej nerwów i czasu straciłam niż to wszystko warte. Tak, jestem wściekła, DO DUPY Z TYM BANKIEM, FUZJĄ Z ALIOREM, I CAŁĄ RESZTĄ. KUŹWA :/


waldo4 waldo4
26.09.2016. 09:56

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

mam konto osobiste w BPH od kilkunastu lat zawsze miałem uwagi do tego banku, w szczególności dotyczy to bankowości internetowej. Sprawdzanie konta żenujące pod każdym względem. Ten syfiasty bank zamiast skupić się na funkcjonalności oraz szybkości skupił się na grafice i wodotryskach na swojej stronie. Samo logowanie /otwieranie strony/ do rachunku jest żenująco długie /mam porównanie z innymi bankami/. Są dni kiedy na otwarcie strony trzeba oczekiwać kilka minut nieraz wcale się nie otworzy. Sprawdzanie rachunku wydaje się takie jak gdyby ten bank był jeszcze w czasach średniowiecza lub wcześniejszych a pracownicy czy też systemy tego pseudo banku wykonywali operacje na płytach kamiennych , gdzie wszelkie działania wykuwają ręcznie dotyczy to zwłaszcza weekendów... Zresztą naprawdę nie chce mi się już pisać o tym dziadowskim banku bo tylko niepotrzebnie wkurzam się


Walenty Walenty
22.08.2016. 20:15

Wg mnie dobry bank

Mam w BPH konto "KapitalneKonto" półtora roku.Szczególnie polecane dla emerytówJak do tej pory wszystko ok.Wszystko darmowe,zwracają 5% za realizowane w aptakach recepty,kontakt w oddziale a także telefoniczny bez zarzutu.Karta darmowa Master Card.Usługa Mondial Assistance a w niej można kilka razy w roku zamówić wizytę lekarza czy pielęgniarki,dostawę leków także transport medyczny.To wszystko na jeden telefon.Tak przynajmniej jest w ofercie,jeszcze z tego nie korzystałem.Piszę to wszystko nie dla reklamowania banku ale po przeczytaniu komentarzy wielu nie zadowolonych.Ludzie czytajcie co podpisujecie!


Robert Robert
22.08.2016. 11:55

Jak najdalej od BPH

Jestem klientem BPH od 6 lat. Posiadam u nich konto firmowe. Generalnie przez cały ten okres jest coś nie tak. Bez zbędnego rozpisywania napisze o moich zastrzeżeniach. Po pierwsze platforma internetowa, totalna porażka, nie współpracuje z wszystkimi przeglądarkami, wiesza się na potęgę, non stop odbywają się na niej prace serwisowe. Najgorsza platforma do bankowości elektronicznej jaką kiedykolwiek miałem okazje użytkować. Druga sprawa to opieszałość przy podejmowaniu decyzji kredytowych. W umowie mam że czas reakcji banku to 24 godziny. Kupując ostatnio samochód firmowy czekałem na decyzję 9 dni ! Nieomal straciłem pokaźną kwotę zaliczki. Najważniejsza sprawa w mojej miejscowości (Jaworzno) placówkę banku BPH oddano w prywatne ręce, a sam bank pozostał jedynie placówką partnerską. Zlikwidowano obsługę firm (najbliższy oddział obsługujący podmioty gospodarcze to kilka kilometrów ode mnie). Generalnie wszyscy po tych wewnętrznych reformach BPH maja wszystko w d.... Zwróciłem do oddziału w Sosnowcu o wystawienie opinii dla mojej firmy w celu gdyż niezwłocznie chcę przenieść moje konto firmowe do innego banku. Czekam już 3 tygodnie... NIE POLECAM A CO WIĘCEJ GORĄCO ODRADZAM ! KONTO FIRMOWE W BANKU BPH TO JEDNA WIELKA PORAŻKA !


Zbulwersowana Zbulwersowana
14.07.2016. 17:52

Zal, zal zal

Zalozylam u nich konto poniewaz czytalam i znajomi mi mowili ze znalezienie u nich kogos przez komornika graniczy z cudem (mam komornika na pensji wiec chcialam uniknac jeszcze egzekucji z konta). Jednak komornik znalazl mnie w ekspresowym tempie i zablokowal konto. Ok mam dlugi musze je splacic ale zebym musiala jechac po pieniadze ze swiadczen na dzieci ktorych komornik ruszyc nie moze 80km to juz totalna porazka. Ogolnie od poczatku (zanim siadl komornik) ciagle byly jakies problemy. W przyszlym tyg jade zrezygnowac z konta u nich i naprawde nie polecam. Zastanowcie sie 10razy zanim otworzycie konto w BPH


Kasia Kasia
06.07.2016. 19:51

Lubie to konto

Cześć,
Założyłam Lubie to konto, skuszona ofertą "darmowego" rachunku internetowego. Jak się wkrótce okazało, Bank BPH stosuje nieuczciwe praktyki wobec klientów W związku z brakiem 4 transakcji w jednym z miesięcy powinna mi zostać pobrana opłata w kolejnym miesiącu. Zapewnilam środki na koncie, jak każdy uczciwy klient. Bank jednak nie pobrał opłaty w kolejnym miesiącu, ale po 2 miesiącach. Dopiero po kontakcie z infolinią otrzymałam odpowiedź, iż mieli problemy techniczne i dlatego opłata została pobrana z opóźnieniem. Nie mam nic przeciwko opłacie, ale brak poinformowania klienta przed debetowaniem rachunku to już "chamstwo" NIE POLECAM,


BPH BPH
03.07.2016. 18:29

Nie polecam

bank komornik może wejść na konto blokowanie konta i rozporządzają pieniędzmi mimo ze wpływ jest na inną osobę


jarek jarek
09.06.2016. 11:43

wydanie karty 40zł

wydanie karty do konta w bph to koszt 40zl, a nie 0zł jak było do niedawna


kolendra kolendra
18.05.2016. 10:55

zdecydowanie zadowolona

Również zastanawiam się kto wstawia negatywne komentarze, ale cóż każdy może mieć swoją opinię ewentualnie wypisywać bzdury na niekorzyść "wroga".
Od kilkunastu lat posiadam konto w BPH również korzystałam z usług takich jak kredyty. Do tej pory nie napotkałam ani jednego problemu czy niezgodności. Pewnie dzięki odpowiedniemu korzystaniu z konta i rzetelnemu spłacaniu zobowiązań. Konto "za darmo" naprawdę funkcjonuje o ile zrobimy 4 transakcje kartą, a w dzisiejszych czasach to nie problem tym bardziej jeśli nie mamy narzuconej kwoty jak w innych bankach. Dodatkowym atutem są dosłownie wszystkie bankomaty za 0zł.
Jeśli tak narzekacie na kredyty i ich oprocentowanie to po co podpisywaliście umowę? Chyba po to idziecie do Banku aby dokładnie zapoznać się z ofertą, porównać z innym bankami i wybrać odpowiedni produkt dla Was? Osobiście przy dobieraniu środków wysłuchałam, wypytam pracownika Banku ale i tak na sam koniec dokładnie przeczytałam umowę i przeliczam całość kredytu. Obserwując innych ludzi mogę śmiało powiedzieć, że większość tego nie robi. Później zostaje jedynie ponarzekać jakie to oszustwo w tych Bankach.
To samo z kontami osobistymi nie problem znaleźć ofertę w internecie czy też wysłuchać jej przez telefon. No ale jak to bywa większość ludzi "rzuca się na wszystko jak pies na kiełbasę" twierdząc później ale nie poinformowali mnie o opłacie.
Wystarczy dokładnie sprawdzić ofertę chociażby w internecie, czy wypytać w oddziale - cennik "powie" wszystko dokładnie i to nawet dokładniej niż pracownik Banku.

Podsumowując jestem zadowolona z usług oraz produktów Banku BPH. Korzystam również z innego i też nie narzekam.
Może warto zastanowić się nad tym jak załatwiamy swoje sprawy Bankowe i dokonujemy wyboru nowych produktów finansowych czy też kredytowych.
Mniej lenistwa, a więcej zainteresowania tym co podpisujemy w końcu tu chodzi o nasze pieniądze.


Pozdrawiam


Artur Artur
09.05.2016. 22:43

Konto Maksymalne - zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Kuszą oprocentowaniem 2,75%. Niestety w internecie nie znajdziesz żadnych wzmianek o dodatkowych opłatach. Dobrze, że nie założyłem konta przez kuriera, bo bym żałował, dopiero przed samym podpisaniem umowy o Konto Maksymalne, przemiła pani poinformowała mnie o ukrytej kwocie 19zł (dziewiętnaście złotych) miesięcznie za prowadzenie konta, gdy wpłynie na nie poniżej 7500zł miesięcznie. Zdecydowaniem nie polecam, szkoda czasu zwykłe naciągactwo.


Alicja Alicja
26.04.2016. 10:26

Brak pieniędzy

Jak w banku może nie być pieniędzy? Ile można czekać?! ...


reptilianin reptilianin
07.04.2016. 18:33

Bank Bph

Obora a nie bank kredyty drogie opłata za prowadzenie konta duża obsługa klienta jak z dupy.Nie polecam nikomu.


Mona Mona
30.03.2016. 11:16

konto

Totalna porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy w życiu żadnego konta ani kredytu w BPH! Nigdy!!!!!!!!


Maria Maria
18.03.2016. 11:44

opinia

Po przeczytaniu powyższych opinii ,zastanawiam się kto je pisze . Jestem klientką od wielu lat , mam konto miałam kredyt i kartę kredytową.Do dnia dzisiejszego jestem z usług Banku zadowolona . Za konto , kartę,
przelewy zgodnie z umową nie płacę , nawet zamykając rachunek karty kredytowej nie zostałam obciążona chociaż powinnam zapłacić ze względu na brak transakcji. Znam realia innych banków i dziwię się że opłaty
które ponosi klient za przelewy firmowe w Banku BPH tak bulwersują. Też prowadzę firmę mam konta w innych bankach i każdy pobiera za przelewy i prowadzenie konta nie wspomnę o innych opłatach.I trzeba wspomnieć że mało jest banków które od firm nie pobierają opłat. Wracając do Banku BPH jedynym utrudnieniem jest zmniejszenie ilości placówek .


mario6327 mario6327
14.03.2016. 17:14

waluta

w większościowi banków kurs walut jest zbliżony do średniego nbp np
dzisiaj kurs franka wynosi w nbp 3,9005 a w BPH 3,9900 szkoda bo tracą właśnie kolejnego klienta


Liath Liath
27.02.2016. 12:35

Nigdy w życiu

Nigdy w życiu. Bałagan tam mają straszny. Pieniądze mi się nie zgadzaly na koncie. Przelewu w weekend nie zrobisz, nawet wewnętrznego. Nic się nie da załatwić. Myślałam, że plusem jest to, że kolejek w banku nie ma... Ale najwyraźniej już wiem dlaczego.


eklimkiewiczonetpl eklimkiewiczonetpl
22.02.2016. 22:58

Opinia bph

Uciekajcie z daleka od tego banku to kompletna porazka odsetki jak w banku szwajcarskim jeszcze wieksze OK 30% za niesplacona jedna rate w miesiacu!!!)!!!!!!!!!!!!!!???


CNC CNC
21.02.2016. 17:44

BPH opinia

podzielam opinię z większością ludzi.
Mnie BPH na ok 10 000zł . Zrezygnowałem , przeniosłem się do ING i zawsze się pieniądze zgadzają.
jednak teraz też ING ma bałagan u siebie i nie wiedzą lub udają że nie wiedzą co się dzieje. Mam nadzieję że to wreszcie minie i będzie spokój


Marek Marek
16.02.2016. 22:13

Błędny stan konta

Założyłem konto w BPH bo spodobała mi się promocja "Pieniądze Cię lubią". Początkowo byłem zadowolony z konta. Kasa faktycznie wraca na konto. Niestety Bank zaczął zaliczać wpadki. Raz problemy z logowaniem się na konto. Później blokada konta internetowego co spowodowało konieczność ponownej wizyty w oddziale stacjonarnym banku. Kolejne wpadki to błędny stan konta podawany przez aplikację mobilną. Wygląda to mniej więcej tak. Robię zakupy w piątek wieczorem. Następnie w niedzielę jadę ponownie do sklepu na zakupy. Przed wejściem do sklepu sprawdzam stan konta na aplikacji mobilnej. Aplikacja pokazuje, że mam 200 zł na koncie. Wchodzę do sklepu tam przy kasie 40 zł do zapłaty - transakcja odrzucona. Sprawdzam ponownie na koncie nadal pokazuje, że kasa jest dostępna. Przeglądam wnikliwie i stwierdzam że nie ma w historii transakcji moich zakupów z przed dwóch dni, które księgują się dopiero w poniedziałek. W takim układzie użyteczność aplikacji mobilnej, która pokazuje stan środków aktualizowany co parę dni jest na poziomie zerowym. Osobiście korzystałem już z 6 -ciu aplikacji mobilnych banków i tylko BPH sobie z tym nie radzi. Ja już podjąłem decyzję jak skończy się promocja Pieniądze Cię lubią zamykam konto w tym banku. Szkoda nerwów i świecenia oczami jak się ma odmowę płatności kartą. Poza tym subiektywnie uważam się, że aplikacja mobilna w stosunku do konkurencji ma małe możliwości.


barry barry
03.02.2016. 10:44

bph

Zgadzam się z nico. Przez lata pobierali odsetki od zadłużenia w wysokości 28% i nie przyszło mi do głowy, że mnie oszukują. Teraz nagle się zorientowali, zmienili oprocentowanie na 9,8% i ani przepraszam, ani słowa wyjaśnienia , ani słowa o zwrocie tego co nienależnie pobrali.
Złodzieje


Robek Robek
29.01.2016. 16:22

Tragedia

Nie polecam. Zwłaszcza dla przedsiębiorców. To jest jakies nieporozumienie. Serwis internetowy jest najgorszy jaki kiedykolwiek używałem. Z daleka od tego Banku. Właśnie jestem na etapie przenosin do innego banku.


nico nico
21.01.2016. 21:26

przestroga

Najgorszy bank w Polsce. OSTRZEGAM nie zakładajcie konta w tym banku. Ukryte koszty i brak szacunku do swoich klientów. Sprzeczne informacje udzielane przez infolinię. Pracownicy banku podejmują decyzje tylko i wyłącznie na podstawie wytycznych otrzymywanych mailem od swoich prawników z centrali. Pytanie skąd ich biorą? pewno ze Stanów albo Rosji. Swoje prawa egzekwują błyskawicznie ale jak tobie mają oddać to sprawy trwają latami.


heyah heyah
13.01.2016. 11:50

Najgorszy bank

Zdecydowanie nie polecam tego "banku". Ukryte koszty, nieprzyjemna obsługa, brak jakiegokolwiek wsparcia w sprawie spłaty kredytu. Przez tę mafię biedna rodzina straci dom. Ludzie, uciekajcie jak najdalej od tego "banku".


Ania Ania
12.01.2016. 12:19

moja własna opinia

Mam konto firmowe w BPH od wielu lat i muszę stwierdzić, że ze względu na praktyki tego banku w przypadku kredytów lub np. dzielenia kwot zajęcia np. za mandat na małe kwoty tylko po to by za każdym razem sobie bank mógł doliczać dodatkową opłatę 110zł!!! powodują, że moim zdaniem to NAJBARDZIEJ ZŁO-DZIEJSKI BANK JAKI ZNAM.


Tom Tom
29.12.2015. 17:44

Opinia bardzo negatywna

Jestem bardzo szczęśliwy,że kończę współpracę z tym bankiem.


mirks mirks
14.12.2015. 09:21

Fatalny poziom usług bankowości internetowej

Dzisiaj, tj. 14 grudnia znów problemy z platformą internetową BPH. Zdefiniowane przelewy nie wychodzą, stoją płatności w ramach PAY-u. Zero informacji o problemach na stronie WWW banku. Odradzam korzystanie z usług tego banku. Ze względu na niski poziom obsługi w placówkach (których zresztą co raz mniej), ograniczyłem swój kontakt z tym bankiem do platformy internetowej. Jednak obsługa klienta i w tej formie przerasta BPH.


dtm8600 dtm8600
06.12.2015. 21:56

bph

Konto można uznać rzeczywiście za darmowe, ponieważ za większość popularnych czynności bank nie pobiera żadnych prowizji. Jest jedynie warunkowa opłat za kartę, której nie poniesiemy wykonując w miesiąc przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe.mam Konto w tym banku i polecam.http://konto-w-banku.pl/bph/


Krzysztof Krzysztof
06.12.2015. 21:09

Nie Polecam ..

Kpina - płatności elektroniczne nie czynne w soboty i niedziele, a w dni powszednie też jest problem po 23,00 ...kurw@ to jakieś jaja w 21 wieku !


maxix maxix
25.11.2015. 18:26

swietna obsuga

Nie zgodze sie z opinia ,bo jestem klientem tego banku,mam tam konto,karte kredytowa i kredyt i wszystko jest w porzadku.Online wszystko dziala,nie mam z niczym problemu.Od samego poczatku obsluga super.Dodam,ze dokumenty na poczatku trzeba donosic,ale to chyba normalne,bo musza potwierdzic zatrudnienie.Jezeli dokumenty sa dobrze wypelnione,to kredyt uruchamiaja na nastepny dzien.Pozatym co jakis czas dzwoni jakas Pani i sie pyta,czy jestem zadowolony z produktów,czy moe cos moglaby pomóc.takze obsluga super,a bank bije na glowe z konkurencja.Bez kolejek,super obsluga.Wszystko wytlumacza i kawka przy stoliku z cukierkami dla klienta.Pozdrawiam serdecznie Bank BPH :)


Marek Marek
20.11.2015. 14:46

kredyt

Zanim weźmiecie kredyt w BPH to musicie mieć informację.Tylko,że na żadnej stronie jej nie podają.Chcą numer telefonu i oddzwaniają.Ja tak zrobiłem,ale konsultantka nie umiała mi udzielić prostej informacji o wysokości przyszłej raty.Twierdziła,że musi mieć moje pełne dane osobowe łącznie z peselem,numerem dowodu,nazwiskiem panieńskim matki,adresem itd.Gdy stwierdziłem,że to jest wyłudzenie,to mi żadnej informacji nie udzieliła.W zw. z tym przestrzegam wszystkich,bo podanie danych może spowodować wzięcie kredytu online przez obcą osobę.Jak będzie znała dane osobowe to weźmie kilka chwilówek w rozmaitych parabankach.Czyżby pracownicy BPH o tym nie wiedzieli?.To znaczy,ze są niekompetentni.No to uważajcie.


Piotr R Piotr R
18.11.2015. 21:55

Dno

Złożyłem wniosek o przeniesienie kredytu z niekompetentna panią zajmująca sie nieruchomościami w Szczecine w placówce na Dąbrowskiego samo składanie wniosku to żart ta pani nadaje sie nie chce nikogo obrażać ale do kręcenia karuzeli najwyżej poziom umysłowy żaby mnóstwo błędów i niekompetencja Po 4 tyg oczekiwania i braku odzewu zadzwoniłem na infolinie po drugim takim tel w czasie gdy oczekiwałem na lini trwało to godzinę Pani zaogniła analityka zeby wogole zajął sie ta sprawa w czasie oczekiwania analizował i nic z tego nie wyniknęło. Następnie po kilku dniach kolejna godzina i nagle stwierdzili ze chce następne dokumenty nie wiadomo skąd wymyślone zero kontaktu z klientem nawet mnie nie zawiadomili Następny tel za kilka dni pani kłamie ze pół godziny wcześniej wlasnie analityk wykrył ze chce dokumenty o których wcześniej rozmawiałem Nadal zero odzewu i powiadomienia zero zainteresowania sprawa tej pani ze Szczecina. A powinna monitować powiadomić To tylko w skrócie Poziom Banku poniżej mułu w bagnie Ludzie przestrzegam to sa gnoje nigdy z tym gownem żadnych interesów


ja sam ja sam
07.09.2015. 23:42

tez mam tu konto

posiadam konto lubie to z tytułu iż w pobliżu zamieszkania mam placowke i traktuje to jako wplatomat bo bank nieposiada go bez oplat, na razie jestem zadowolony szkoda ze niezalapalem się na promocje z zakupow karta ale trudno, w pierwszym miesiącu dokonałem 4 trnsakcji karta za kwote ufff mniej jak 10 zl bo wychodzę z zalozenia iż nie dam zarobić bankowi na karcie powod prosty ile by tam moich pieniędzy nie było to sa one moje i zdeponowane pomnazaja zysk banku a nie moj, z pewnoscia bym więcej kupywal placac karta gdyby został zniesiony rygor 4 zakupow czy kwoty w innych bankach niedotyczy to smartbanku, zwyczajnie lubie być traktowany jako człowiek a nie idiota, plusem konta jestdosc dobra i czytelna strona banku, możliwość doładowania telefonu, ale nie przechwalając dnia przed zachodem slonca w umowie o oplatach mam bez oplad do marca 2016 i to będzie prawdopodobnie papapap z tego banku do czasu tego może smartBank się rozkręci lub jakas promo gdzie indziej nomen omen tak kiedyś się stało z OC za pojazdy ze zmieniałem co roku operatora:)
natomiast we wszystkich tych bankach wyzyskiwuja zmiana np. pinu karty itp.
moja opcja była ze bez karty a karta w smartBanku to jest jakiś sposób:)


ix ix
26.08.2015. 18:40

Opinia

Opłaty, ukryte koszta. Według tej instytucji paszport to nie dokument tożsamości i nie wypłacą mi moich pieniędzy, SKANDAL!!!


wkurzona wkurzona
16.06.2015. 21:12

przenoszę się

Mam konto firmowe w tym banku i naprawdę łoją mnie równo co miesiąc za każdy przelew, za uzycie klucza i inne. Średnio opłata może dobiegać nawet 100 zł, jeśli zrobię więcej przelewów na większe pieniądze. Byłam pewna , że nie płacę za przelewy międzybankowe, a już na pewno nie z jednego konta w tym samym banku na drugie. Poza tym każą sobie płacić za używanie klucza i potwierdzanie tego kodem sms, a przecież to ich interes, żeby pieniądze klienta były bezpieczne. Dobrze, że nie każa robić klientom zrzuty dla informatyków. Poza tym notoryczne problemy z wejściem na konto, po wbiciu hasła wyrzuca do strony logowania. Taki bank a nie potrafią zadbać o poprawne działanie kont internetowych. Już nie wspominam ile z nimi miałam przebojów i jakie kity mi wciskali, to, że kazali mi zmieniać przeglądarki, gdzie z dnia na dzień nie mogłam wejść na konto to nic. dobrze, że mi komputerów nie kazali wymianiać. Koniec konców okazuje się zawsze, że wina leży po ich nieudolnej bankowej stronie. Zamierzam zmienić bank, mimo, że jestem w nim już ponad 7 lat.


anonimowy anonimowy
08.06.2015. 15:52

bank BPH? nie polecam!

a ja nie polecam zakładania konta w tym banku

właśnie wróciłem z banku BPH którego jestem niedoszłym klientem. niedoszłym gdyż ostatecznie nie podpisałem umowy otwierającej rachunek bankowy.

dlaczego?

otóż w pierwszej kolejności została mi przedstawiona do podpisu 'karta klienta' zawierająca moje szczegółowe dane osobowe, zgodę lub jej brak na wykorzystywanie moich danych w celach marketingowych (nawet bo wygaśnięciu umowy!)

po wypełnieniu formularza i złożeniu podpisu poprosiłem o wykonanie kopii tego dokumentu, pani udała zdziwiwienie po co mi ta kopia ale jednak ją wykonała,

następnie wykonała skan dowodu osobistego, ale po chwili konsultacji z inną osobą stwierdziła że nie może mi dać kopii tego dokumentu(karty klienta) który podpisałem! i którego kopię wykonała dla mnie, tłumacząc tym że to jest wewnętrzny dokument banku! który bank traktuje jako wzór podpisu.

uważam za niezgodne z prawem wymaganie od klienta podpisywania czegokolwiek bez udostępnienia klientowi tego co się podpisuje?

w końcu za chwilę nie będę pamiętał co to dokładnie był za dokument i będzie można mi próbować wmówić że przecież podpisałem coś tam, czego przed oczami mieć nie będę.

nie wiem czy intencją banku BPH jest nie udostępnienie wzoru podpisu aby móc go obciążać kosztami zmiany wzoru i odmówić wykonania dyspozycji np zamknięcia konta pod pozorem niezgodności podpisu?

czy też bardziej trywialnie ukrycie faktu że NIE wyraziłem zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych

w jednym i drugim przypadku uważam za skrajną nieuczciwość i złamanie litery prawa poprzez ukrywanie przed klientem czegokolwiek czego wymaga się od klienta aby się z tym zapoznał, podpisał i tym samym POŚWIADCZYŁ a następnie odmówieniu udostępnienia mu tych danych.

wydaje mi się że jeśli byłby to dokument wewnętrzny banku to nie powinno być wymagane poświadczenie podpisem klienta

moje przekonanie jest podparte także tym że w przypadku zakładania kont w dwóch innych bankach uzyskałem kopię wszelkich podpisywanych przeze mnie dokumentów

moje oburzenie potęgowane jest także faktem powiązania tego dokumentu ze zgodą na przetwarzanie danych w celach marketingowych nawet PO rozwiązaniu umowy z bankiem co samo w sobie jest pułapką zastawianą na klienta od samego początku, a fakt odmowy wykonania kopii takich postanowień umowy dodatkowo, obciąża bank i wskazuje na jego niecne intencje


Przygoda Przygoda
27.04.2015. 16:58

Przygoda z zakładaniem konta, a raczej z jego nie założeniem.

Gorzej niż na poczcie. Złożyłem wniosek przez internet i poszedłem do placówki by podpisać umowę. Pani przez pół godziny drukowała umowę bo obsługiwała ważnego klienta bo przecież brał u niej kredyt a nie tam jakieś konto. Jak już skończyła to poprosiła mnie, dała umowę i "pan się zapozna" i wzięła następnego klienta. Nie wytrzymałem po kolejnych 30 minutach i wyszedłem. Nie ma konta. Za to w innym banku mogłem sobie usiąść przy blacie z miłym panem i założyliśmy konto w 10 minut. Dodam, że rozmawiając z panią trzeba stać przez cały proces bo nie ma żadnego siedzenia dla klienta.


pozytywny ok pozytywny ok
15.04.2015. 20:44

Lubie to konto

4 transakcje muszą być bezgotówkowe karta zrealizowane. Przelewy się nie liczą. To konto jest ok tez mam tylko trzeba pamiętać o transakcjach.


Gospela Gospela
01.04.2015. 17:13

KONTO LUBIE TO.

Witam, wiadomość kieruję do osób, które posiadają Konto Lubię To.
Konto miało być całkowicie darmowe po przeprowadzeniu minimum 4 transakcji miesięcznie. W moim przypadku transakcji tych było znacznie więcej niz 4, a od 3 miesięcy pobierana jest mi opłata za konto ( 6zł ) Spotkaliście się juz z czymś takim ?

Dodam, że poprzez konto doładowywałam też telefon. Czy istnieje możliwość, że mogło się to nie zaliczać to tych 4 transakcji ? PRoszę o odpowiedz i z góry dziękuje

Pozdrawiam, Gospela.


Maria Maria
20.11.2014. 21:16

Dobry bank, ale ...

Jestem klientką tego banku od wielu lat (15) i naprawdę to był dobry, solidny bank. Obsługa w porządku.
Niestety od czasu połączenia z GE jest zdecydowanie gorzej. Myślę o zmianie, choć jeszcze się waham. Jak sprawdza się na forach oferty innych banków, to głównie piszą ci niezadowoleni, którzy też nie są obiektywni tak do końca i właściwie wszystkie banki są krytykowane. Trudno więc wybrać inny bank skoro brak obiektywnych ocen a w tym jest w miarę dobrze (choć było lepiej). Mam obecnie konto ~to lubię!, jeśli posługujesz się komputerem z dostępem do internetu, to warto takie konto założyć!


grazka grazka
16.10.2014. 11:59

bph

ten bank to porażka,a p.Ania bierze nas chyba za niedouczonych durni,którzy nic nie umieją i na niczym się nie znają ,jestem od lat klientką tego banku ale to już ostanie dni i rozstaję się z nim na zawsze.


jaro jaro
24.09.2014. 11:37

OSZUŚCI

Witam!Ten bank to jest katastrofa!Po pierwsze ...po zamknięciu karty naliczali nadal opłatę na tą zniszczoną kartę,a gdy doszło do roszczeń na ten temat to powiedzieli mi że mogłem się wcześniej zorientować i tylko do 3 miesięcy można zgłosić taką szkodę.Po 2 ... biorąc limit do 2500zł miało nie być żadnych opłat i pobierania odsetek a pobierają co miesiąc ok.30zł :/ to jest chore !!! Odradzam każdemu ten bank a opłata za konto powinna być niższa albo w ogóle ją zlikwidować ze względu na to ,że co miesiąc moje wynagrodzenie trafia na ich konto...


Ludan Ludan
05.05.2014. 00:52

BPH - bez problemów

Nie mam konta w BPH, mam kartę kredytową i pożyczkę gotówkową.
Kartę opłacam, ale 1% za transakcje powoduje że w skali roku wychodzę na plus.
Obawiałem się problemów przy częściowej spłacie kredytu, poszło gładko, szybciutko dostałem nowy harmonogram spłat.
Obsługa niesłychanie miła i kompetentna (Dąbrowa Górnicza).
Polecam ten bank.


janek janek
13.12.2013. 21:54

Bank porażka

Ostrzegam wszystkich przed oddziałem BPH w Stalowej Woli.Zero kompetencji ,wprowadzanie w błąd przez doradców.Kompletne zero i bagno


Tomasz Tomasz
13.12.2013. 21:45

Najgorszy bank

Wszystkich ostrzegam przed tym bankiem.Mam tam konto firmowe.Kłopoty z drobiazgami.Niekompetencja doradców,którzy odsyłają na infolinie a ci do doradcy w banku i tak bez końca.Nikt nie umie z niczym sobie poradzić.Unikajcie BPH jak ognia.Potem ciężko jest przenieść konto firmowe ,ale w desperacji podjąłem taką decyzje ,bo od tej zgraji bałwanów trzeba uciekać


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !