Konta bankowe · Konto · Konto bankowe Bank BPH - Czy warto założyć?? Wasze Opinie?

Ocena kont bankowych BPH i Opinie

logo bph Czy konto w BPH jest w 100% darmowe bez opłat? Czy jest jakiś haczyk? Zobacz opinie klientów i naszą recenzję.

Bank BPH Dziesięć lat temu Bank BPH był trzecim co do wielkości bankiem detalicznym w Polsce, z 3 mln klientów. Dziś jego udział w rynku jest mniejszy, ale nadal jest to jeden z wiodących banków uniwersalnych, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Obsługa klientów odbywa się w sieci ponad 300 placówek – oprócz tego bank dysponuje siecią agencji partnerskich i ma dobrze rozwinięte kanały bankowości elektronicznej.

Konto Lubie To w BPHDla tych, którzy preferują tańsze opcje usług bankowych, Bank BPH otworzył Konto Lubie To. Za jego prowadzenie klient nic nie płaci. Bezpłatne są przelewy krajowe realizowane przez Internet (przelew przy pomocy konsultanta kosztuje 1,99 zł, a wykonany w oddziale – 8,99 zł). Bezpłatne są wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Miesięczny koszt obsługi karty to 6 zł, jeśli klient nie wykona minimum 4 transakcji w miesiącu to opłata nie jest pobierana. Nasza opinia: młodzi klienci zdecydowanie powinni uważać na wykonywanie przelewów w oddziale – za wewnętrzny zapłacą 6,99 a za zewnętrzny – 8,99 zł.

Maksymalne Konto w BPH

BPH ma w swojej ofercie zarówno tanie (darmowe) konta, jak i takie skierowane do bardziej wymagającego klienta. Konto Maksymalne z pakietem korzyści to 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie, 0 zł za przelewy krajowe wykonywane w złotych, pakiet usług Assistance: domowe, samochodowe i medyczne - bez dodatkowych opłat oraz ubezpieczenie w podróży - bez dodatkowych opłat..BPH Rachunek firmowyBank BPH wychodzi naprzeciw klientom biznesowym, zachęcając ich do założenia mobilnego rachunku firmowego SMART w promocji na okres 12 miesięcy. Czy jest to jednak propozycja warta rozważenia?

Oferta promocyjna Banku BPH „Taniej Przez Kanały Elektroniczne” została skierowana do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Obowiązuje ona w okresie 01.10.2014 do 30.06.2015. W ofercie specjalnej przez okres pełnego roku można zostać objętym następującymi rabatami:

  • Całkowicie bezpłatne prowadzenie rachunków biznesowych banku BPH.
  • Darmowe przelewy zewnętrzne, kierowane do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u.
  • Obniżenie opłaty za internetowe przelewy w rodzimej walucie do 0,40 zł.

Po zakończeniu okresu promocyjnego opłaty za prowadzenie rachunku będą się już przedstawiać następująco:

  • 1 zł za każdy pojedynczy przelew internetowy.
  • Opłata w wysokości 15 zł miesięcznie, ponoszona za używanie biznesowej karty debetowej MasterCard.
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.
  • 10 zł za prowadzenie rachunku, w sytuacji jeżeli średnie miesięcznie saldo będzie niższe niż 5000 złotych. W przeciwnym razie nadal będziemy zwolnieni od ponoszenia tej opłaty.

Widzimy zatem, że oferta banku BPH nie wyróżnia się niczym szczególnym, nawet po uwzględnieniu rabatów w ramach aktualnie obowiązującej promocji. Możemy dziś znaleźć na rynku znacznie atrakcyjniejsze oferty rachunków firmowych, które nie narażą nas na jakiekolwiek podstawowe koszta. Pewną zaletą jest natomiast to, że skorzystanie z aktualnej promocji nie wymaga spełniania dodatkowych wymagań.

Konto bankowe Bank BPH - Czy warto założyć?? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.9 na 5
38 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (110 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
klientka klientka
06.06.2013. 10:43

Najgorszt Bank

Bank oszustow, naciagaczy i obnizania stóp procentowych...Najgorszy bank !!!


dorota dorota
13.04.2012. 08:58

opieszałosc

bank iak bank ale konto tragedia za prowadzenie 9,9 płatne bankomaty mało tego po likwidaci konta i zamkienciu ciągle monity o o wpłate za prowadzenie panie sa tylko miłe gdy biezesz kredyt a potem likwidui konto badz płac pszed czsem rate patrza na ciebie jak na potecialnego kretyna takiej hipokryzj jak w tym banku nie spotkałam nigdzie pozdrawiam zadowolonych klijentow


Gero Gero
27.08.2011. 11:58

Ja nie polecam.

Dlaczego? Wystarczy przeczytać opinię pracownicy banku ps. "Ania". Cytaty: "nie moge zgodzic sie z poprzednimi wypowiedziami, poniewaz sa one spowodowane wyłącznie BRAKAMI INTELEKTUALNYMI", "banda uwstecznionych ludzi" i ostatnia perełka to "umiem korzystac ze swojego mozgu", no jakoś nie bardzo to widać.
Tak właśnie wygląda ten bank - miałem kredyt i kartę, kredyt spłaciłem przed czasem, kartę zlikwidowałem. Pani "Ania" zarzuca klientom brak ogłady, ale czy dzwonienie do klienta w niedzielę nie jest właśnie tym.
Po połączeniu BPH z GE jest fatalnie.


opinia opinia
24.08.2011. 20:03

opinia

przykro mi,że klienci są nieuważni nie słuchają, a teraz piszą, że nikt im nie powiedział, każdy konsultant ma obowiązek tłumaczenia wypowiedzenia umowy o kartę kredytową, po drugie oddziały tylko przekazują pisma, a Bank za nie nie odpowiada, Bank tylko je rozpatruje i wysyła odpowiedź do klienta. jeżeli chodzi o kredyt-jeżeli nie czytasz umowy którą pracownik daje Twój problem, jest napisane czarno na białym, i wcale nie maczkiem! wystarczy spojrzeć na paragrafy przeczytać te najważniejsze. to tyle z mojej strony


Leon Leon
23.08.2011. 13:51

Straszny Bank

Witam Wszytstkich. Konto w wym. banku założyłem w 1999 r. i musze przyznać, że z roku na rok jest coraz gorzej, nadmieniam, że juz zrezygnowałem z usług tego banku. Odradzam go każdemu,poniżej podam kilka przykładów dlaczego.
Byłem w posiadaniu dwóch kary kredytowych, kwota niewielka bo na kazdej po 500 PLN. Zrezygnowałem z jednej karty zamykając ją w placówce banku, tak jak kolega wyżej opisł Pani ją przecięła i wyrzuciła. Po miesiącu dostałem monit za 40 PLN, że na karce nie zostało urególowane zadłużenie, okazało się ż epani w baku zamknęła kartę ale nie tą o która prosiłem. zniszczyła jedną a sytsemu usunęla drugą- żadnego przepraszam tylko płacic 40 PLN. Przykład drugi miłem limit kredytowy niewielki jak powyżej. Złożyłem wniosek w placówce banku o jego zamknięcie- wniosek zginął musz estawić się osobiście w banku i złożyć go jeszcze raz, choć tuż po złożeniu wnisoku wyjechałem za granic ena pół roku. Kolejny przykład, zmieniłę adres zamiszkania oczywiści w bank został poinformowany o tym fakcie i co przysłąno mi kartę na staryu adres problem był bo po mojej interwencji ją anulowano a na następną czekałem 5 tygodni. To nie wszytko bo jeszcze raz podałem w banku własciwy adres i co się stało po 2 latach karta zostałą wysłana kolejny raz na stary adres. Przykłądów takich mogę podac więcej ale te podane powinny zniechęcić potencjalnych klijentów. Miałem w tym banku kredyty, karty , ,lokaty itp. nigdy nie było tak jak powinno. Ponadto pracownicy tego banku dostają wytyczne dot. wciksnai klijętom kart, niewielkich kredytówi wtym są naprawdę dobrzy. Nigdy więcej BPH.


menadzer menadzer
23.08.2011. 13:31

karty

moja opinia o tym banku jest bardzo negatywna, mam u nich 2 konta( prywatne i firmowe ) od 7 lat, brałem 2 kredyty hipoteczne, jeden spłaciłem po 3 latach , mam u nich tez kartę kredytową której limit chciałbym zwiększyć z 2 do 3 tys tys zł, oni ządają odemnie papierów jakbym chciał wziąść kredyt na conajmniej 100 tys zł, a obrót na moim rachunku prywatnym jest w granicach 30 tys zł na miesiąc, katastrofa, nikomu nie polecam zakładanie konta w tym banku


ERYK ERYK
23.08.2011. 00:23

NIGDY HIPOTECZNY W BPH S.A

1. Spłacasz ratę o 9:05 - księgują o różnych godzinach i nazajutrz masz niedopłatę do raty (mimo tego, że minutę przed dokonaniem przelewu z ich własnego komputera w siedzibie BPH telefonicznie otrzymałem konkretna informacje ile mam wpłacić).W ogóle dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdy wpłaconych pieniędzy nie mam już w swojej władzy bo przelew został dokonany .... natomiast ten sam bank księguje szmal kilka godzin później .... To gdzie w tym czasie są moje/twoje pieniądze ? Ściema i zarabianie na możliwych zmianach kursu franka!
2. BOK - Windykacja z BPH ( w związku z pkt. 1 ) telefonuje do Ciebie o dopłatę do raty ..... uzgadniasz dodatkowy przelew .... i dostajesz dodatkowo pismo w tej samej sprawie za które zgodnie z tabela opłat płacisz 8,50 franka czyli prawie 40zł za wypełniony (nawet nie podpisany) komputerowy świstek. BANDYTYZM w białych rękawiczkach.
3. Kredyt hipoteczny ubezpieczają Tobie w Firmie Lighouse ..... na GIBRALTARZE ! To około 4000zł. Gdzie idą polskie pieniądze ? Dlaczego właśnie tam ? Czyj wujek z zarządu ma "działkę" z takiej działalności ?

Za pkt. 1 , 2 i 3 - to wystarczy byście trzymali się z daleka od BPH S.A w reklamach są pełni troski i najważniejszy jest klient ..... oczywiście ale UDZIAŁOWIEC.


trojka7 trojka7
08.08.2011. 18:56

Kłamią i zgłaszają klienta do BIKu

Tak beznadziejnego banku jak BPH jeszcze nie widziałem i nigdy w takim nie byłem. Chciałem POZNAĆ OFERTĘ KREDYTOWĄ a pracownica Agnieszka Cz. z Lublia ul. Zana poprosiła o podpisanie dokumentów do założenia karty klienta celem udzielenia jakiejkolwiek informacji i przedstawienia oferty.
Okazało się, że zapytanie kredytowe przesłała do BIKu nie informując mnie o tym!!! Wyraźnie jej powiedziałem, że przyszedłem po OFERTĘ, nie chcę składać ŻADNYCH dokumentów, bo narazie nie staram się o kredyt w ich banku!!
Odradzam!!!


Ania Ania
27.07.2011. 13:11

brak ogłady

Witam,

nie moge zgodzic sie z poprzednimi wypowiedziami, poniewaz sa one spowodowane wyłącznie BRAKAMI INTELEKTUALNYMI i jakąkolwiek ogładą wypowiadajacych sie w kwestii dysponowania i monitorowania swoich pieniędzy.

Jeżeli ktoś zatrzymał sie na poziomie chodzenia do placowki oddzialu z każdą, za przeproszeniem, pierdołą - to tak to pozniej wyglada. To samo kolejki na pocztach - banda uwstecznionych ludzi - gdyby kazdy z nich podazal za mozliwosciami i przede wszystkim MYSLAL SAMODZIELNIE to wszystko by inaczej wyglądało, ale my tu nie o tym...
Wystarczy miec dostep do internetu i telefonu i WSZYSTKO mozna zrobic samodzielnie. Bzdury pisal ktos odnosnie PINu - mozna postarac sie o pin poprzez infolinię i przyslą go LISTEM POLECONYM (czyli za pokwitowaniem odbioru) do domu do rąk własnych , oczywiscie na koszt banku.

Faktycznie nastapilo sporo zmian po polaczeniu z GE (sama zamienilam stare konto na konto kapitalne, bo bije te stare na łeb i gdzie przy niewielkiej oplacie miesiecznej mam wszystko praktycznei za darmo + nawet prywatną opieke medyczną) , ale uwazam,ze wlasnie na lepsze. Zlikwidowano "Panie Krysie" w zamian za to zaoferowano szereg uslug dodatkowych, dzieki ktorym SAMODZIELNIE (lub z pomocą infolinii) mozna zrobic nieomalze wszystko.

Mnie to cieszy, poniewaz umiem korzystac ze swojego mozgu, komputera, internetu, mam podstawową wiedze na temat swoich finansów, no ale jak ktos ma z tym problem to faktycznie polecam PKO i stanie w kolejkach w placowce jak za komuny... Albo najlepiej przekazy pocztowe na Poczcie, zamiast przelewów. :)))


Bartez Bartez
27.06.2011. 11:32

NIGDY W ŻYCIU!!!

Nigdy w życiu nie bierzcie kredytu ani tym bardziej karty kredytowej Banku BPH. Ja niestety skusiłam się na kartę kredytową w tym banku i do tej pory żałuje. Pracują w nim niekompetentni ludzie, którzy zamiast pomagać to tylko wprowadzają w błąd. Ważność mojej karty kredytowej wygasła w lutym, bank nie poinformował mnie o tym(ponieważ "bank nie ma obowiązku o takich rzeczach informować), chociaż wydaje mi się ze klient powinien wiedzieć o takich rzeczach przynajmniej kilka dni przed jej wygaśnięciem. Zadzwoniłam do banku i wysłałam niezbędne dokumenty do wznowienia karty po czym po trzech tygodniach oczekiwania na kartę zadzwoniłam do banku z zapytaniem czy została już wysłana i niestety otrzymałam odpowiedz negatywną, a na dodatek Pani nie mogła mi udzielić informacji dlaczego była odmowa, ponieważ bank nie musi się tłumaczyć z takich rzeczy. Przecież to są kpiny z ludzi!!! Co to za Bank??!! Mam jeszcze kartę kredytową w PKO SA i tam zawsze o wszystkim mnie informują. A żeby było jeszcze śmieszniej Pani do której dzwoniłam zaproponowała mi że mogę podwyższyć sobie limit karty. Tylko po co jak nie mogę jej używać??!!! Brak mi po prostu słów...


Ania Ania
17.06.2011. 16:34

Opinia

Piszecie tak bo ktoś wam źle coś wytłumaczył. Jestem pracownikiem tego banku i niestety śmiem powiedziec że ludzie tyle rzeczy potrafią sobie dopowiedziec ze nie macie pojęcia. Zawsze ktos znajdzie sie winny, ktos ale nie Wy. Zastanówcie sie co piszecie!!


kredytobiorca kredytobiorca
16.06.2011. 11:42

BPH S.A.

Usiłowałem również skonsolidować dwa produkty. Debet i kartę kredytową.l Też odmówili twierdząc, że mam spłacać jak zostało zapisane w umowie. Mam na to dowód w postaci pisemnej odpowiedzi z banku. Najpierw (telefonicznie) informowali mnie, że nie mogą skonsolidować, gdyż mam zaległości. Gdy pożyczyłem kasę od rodziny, wyrównałem wpłaty i na bieżąco dokonywałem wpłat przez ponad pół roku ponownie telefonicznie kontaktowałem się z bankiem. Kolejna rozmowa o konsolidację bez efektu, gdyż zasłaniali się rekomendacją "T" i odmówili konsolidacji. W innym banku dostałem kredyt na 35.000,00PLN bez zaświadczenia o dochodach, poręczycieli. Gdy po raz ostatni zwracałem się o konsolidację dwóch zobowiązań to dostałem pisemną wiadomość, że te produkty nie podlegają łączeniu. Z daleka od tego banku. Pozdrawiam.


Robert Robert
16.06.2011. 11:35

BPH

Omijajcie ten bank z daleka. Ja mam konto od wielu lat. Gdy funkcjonowały placówki prawie w każdym mieście i wszelkie sprawy załatwiałem z przysłowiową panią Krysią, to było rewelacyjnie. Gdy tylko polikwidowali placówki, doszło do obsługi klientów przez telefon i internet to TRAGEDIA. Wszelkie ustalenia telefoniczne nie przedkładają się na realizację faktyczną. Bank sobie, a ty sobie. Na dodatek wskazują, że tych ustaleń nie ma na piśmie. Nie skonsolidują dwóch produktów bankowych otrzymanych w ramach jednego banku. Dostałem pismo z odpowiedzią, cytuję: Podpisując umowy zobowiązałem się regulowania wszelkich należności na bieżąco, więc konsolidacja nie jest możliwa. Za każdym razem wszelkie odpowiedzi na moje zapytania dostaję z duuużym opóźnieniem. Najwyraźniej to wynika ze standardów obsługi klienta jakie oferuje ten bank. Omijajcie z daleka ten bank. Poza tym weryfikacja danych prowadzona przez bank. Rozumiem wstępną, żeby potwierdzić, czy pracownik rozmawia z odpowiednią osobą, ale za każdym przełączaniem do kolejnego pracownika ponownie wymagane są kolejne weryfikacje. TO ŻENADA!!!


Kimmy 160 Kimmy 160
04.05.2011. 16:51

BPH

NAJCIEKAWSZE JEST TO ŻE WIECZNE ODSETKI SIĘ U NICH SPŁACA NAWET PO SKOŃCZENIU OKRESU KREDYTOWANIA CAŁY CZAS CZEGOŚ CHCĄ
PRZEZ CO KLIENT NIE MOŻE ZAMKNĄC KREDYTU .


Filip Filip
14.04.2011. 16:40

Visa Saturn

Sama karta ok, zero opłat, raty 0%. Spłaciłem przed czasem, podskoczyłem do oddziału, napisałem wypowiedzenie, Pani odebrała kartę - pocięła ją na kawałki i teoretycznie temat powinien być zamknięty. Po 9 miesiącach dostaję rachunek na kwotę 45pln, okazało się, że do centrali nie dotarło moje wypowiedzenie.
Reklamacje złożona 3 tygodnie temu, odsetki rosną, konsultanci totalnie niekompetentni! Nie wiem skąd ich wzięli, ani nie znają zasad, ani własnych produktów, a tym bardziej podstaw prawa bankowego..
Obecnie wojna trwa, również po tym jak wysłałem do banku kopię wypowiedzenia, którą dostałem w oddziale z którym zamykałem rachunek.
Najlepszy numer: Konsultantka dzwoni do mnie z informacją, że nie jest w ich interesie aby kontaktować się z oddziałem i sprawdzać czy ja faktycznie zamknąłem konto czy też nie. Jak chce to mogę sobie jechać i to wyciągnąć i im przesłać...

Dla mnie: ŻENADA


Spółka z O.O. Spółka z O.O.
04.04.2011. 00:06

BPH to małoprofesjonalny bank

W tym "banku" załatwialiśmy kredyt dla naszej spółki. Mimo obietnic ze strony banku po przejrzeniu dokumentów powiedzieli że oczywiście kredyt przyznali ale musimy założyć u nich rachunek. Po założeniu rachunku przez 4 tygodnie nie mieliśmy umowy kredytu do podpisania - pomimo naszych ponagleń. Ten bank to NAJGORSZY bank z jakim mieliśmy do czynienia, zero profesjonalizmu, totalne olewanie klientów. Sprawą zainteresowaliśmy dziennikarzy PulsuBiznesu.


listek listek
31.03.2011. 20:29

opinia o maklerach banku bph

przez 3 lata nie byli w stanie zarobic na moje konto ani 1 zł a jak zamykałe lokatę to zabrali mi 10 zł za prowadzenie konta ' A jak podpisywałem umowę to to miało być min 20 % . Teraz walczę o te 10 zł wolę wypić piwo a nie dawać za nic .


piotr piotr
17.03.2011. 19:13

zaświadczenie

miesiąc czekam na wydanie zaświadczenia o kredycie,odyłąją od jednego do drugiego, odradzam i rezygnuje z ich usług, przecytzłem kilka opinii na forum ten Bank to pomyłka


uamana uamana
10.03.2011. 22:17

Opinia

jedynym kontem beplatnym w banku bph jest konto sezam oszczedzam plus.. wszystkie inne obwarowane sa oplatami, ktorych mozna uniknac dokonujac np. 4 transakcje karta w miesiacu itp. wnioskuje,ze jak magda nie koprzysla z konta to nie spelnila warunkow... jezeli chodzi o monity telefoniczne czy listowne bank przesylal do klientow nformacje ze zmiana dot. w/w czynnosci windykacyjnych (bo tak to mozna nazwac) po za tym jezeli przy calkowitej splacie karty przychodzi blankiet na ktorym jest napsana smieszna kwota np. 1 zl warto samemu zadzwonic do banku (i zaraz po uslyszeniu witamy w banku bph... wcisnac 0 zeby placzyc sie z konsultantem bez zbednego czekania) i dowiedziec sie czy na pewno trzeba te kwote uiszczac... szczerze powiem korzystam z kilku uslug tego banku i jestem bardzo zadowolona..zwlaszcza ze wczesniej korzystalam z inteligo ktore tez widze wprowadzilo dodatkowe oplaty za brak korzystania z karty/konta , bo zamiast ok 6 zl zaplacilam 11 zl za prowadzenie konta..a nie mam wszystkich bankomatow za darmo..jednak 9,99 zl to nie jest duzo w porownaniu z innymi bankami gdzie sie placi za przelewy internetowe trzeba byc przywiazanym do bankomatow jednej marki i oplaca sie rocznie wydanie karty


jacek jacek
25.02.2011. 14:43

BPH

na moje nieszczęście kupiłem na raty telewizor .
Skończyły mi się raty,ale niestety wymagane przez bank wpłaty nie .
Każą sobie słono płacić za wszystko . [ listy .monity ,telefony i nie wiem co jeszcze ].
Aby wypowiedzieć im umowę w trakcie rozmowy z panem z windykacji zapytałem ile mam im wpłacić żebym miał czyste konto i mógł im tą umowę wypowiedzieć .Pan podał kwotę ,ja ją natychmiast przelałem . Wysłałem wypowiedzenie listem za potwierdzeniem odbioru i miałem nadzieje na zakończenie tej śmierdzącej sprawy . MYLIŁEM SIĘ ! ONI TAK ŁATWO NIE ODPUSZCZAJĄ !
Dzisiaj zadzwoniła do mnie panienka i twierdzi że nie mogą ze mną rozwiązać umowy ,bo jestem im winien 28 zł . Pytam ją za co ? Za rozmowę z w.w. kolegą ,odpowiada .
To ja pytam . Czy jak wpłacę te 28 zł to już na pewno będzie ok ,czy dostanę odpowiedź odmowna bo przecież teraz rozmawiam z Panią ? Pani odpowiada - proszę zadzwonić za 3 dni do działu obsługi ,to panu odpowiedzą ,bo ja nie wiem .

Za trzy dni będzie marzec ,więc pewnie oprócz tego doliczą mi za prowadzenie konta i znowu nie będą mógł rozwiązać umowy .


żuromin żuromin
19.02.2011. 17:56

o kapitalnym koncie w bph

Pojawiło się nowe konto o nazwie - "Kapitalne konto".
jedna opłata - 9,99 zł miesięcznie, a w tym już jest rachunek, karta bankomatowa, internet, przelewy, wyciągi.
z czego chcesz korzystaj, z czego nie chcesz nie korzystaj - zawsze 9,99 zł.
oprocentowanie - 0,01 % rocznie.
nie wiem czy to jest dobry bank, czy to jest dobre konto.
dobra jest ta jedna konkretna kwota (opłata) i już .... jeszcze lepsza byłaby opłata 0,00 zł.
lepsza taka konkretna niż te bzdury o bezpłatnym koncie ... i opłacie za kartę, za brak używania karty, za obce bankomaty, za przelewy, za internet itp.
...
to tak jak darmowy obiad w restauracji .... i opłacie za talerz, za sztućce, za serwetkę itp.


Pinki Pinki
13.02.2011. 11:04

To już nei jest BPH tylko GE

jestem klientem banku BPH od ponad 10 lat,
niestety odkąd doszło do fuzji z GE money bankiem
JAKOŚĆ PADŁA NA PYSK

własnei rezygnuje z konta u nich

Pozmieniał się personel z kompetentnych i miłych doradców na jakiś chłystków
pozatym od jakiegoś czasu wydaje mi się, że bank ma za główne zadanie sprzedać mi 15 różnych rodzajów ubezpieczeń itd.

pomijam fakt z dziwnymi prowizjami i opłatami,

głupi przykład: niespłaciłem karty kredytowej w terminie zabrakło dokładnie 1.32zł
dostałem kare 50 zł za niespłacenie kwoty minimalnej -ok jak siezorientowałem, ze brakło to dopłaciłem
poczym od tego dostałem kolejne 50 zł za przekroczenie salda własnie tymi 50 zł z kary

DRAMAT jak najdalej od tego syfu


slaw369 slaw369
07.02.2011. 19:59

Niecne cd

Dokładnie spotkało mnie to samo co przedmówcę Darka
Złodziejskie praktyki z monitami po 28zł i 16zł równocześnie.
Nigdy więcej bezpłatnych kart Makro z BPH,tym bardziej że nigdy z tej karty nie korzystałem a muszę teraz zapłacic łącznie 84 zł


Darek Darek
06.02.2011. 10:31

niecne praktyki

W ramach zakupu sprzętu na raty otrzmałem kartę kredytową, wszystko było Ok dopóki poczta nie dostarczyła do mnie w miesiacu grudniu rachunku do zapłaty, po rozmowie telefonicznej dowiedzialem się ze to mnie nie zwalnia z dokonania spłaty kredytu. Koszta: monit telefoniczny 28zł (minuta rozmowy), następnie przyszedł rachunek za styczeń gdzie dodatkowo umieszczono opłate za grudzień i 16 zł za monit listowny (jeden list i jeden rachunek, conajmniej dziwne) na dobicie w rachunku za luty przyszła opłata roczna karty kredytowej 45zł o czym nie było wogóle mowy przy podpisywaniu umowy kredytu, nadmienię ze karta nie jest aktywowana do dziś. Przestrzegam przed tym bankiem!!


natala natala
04.02.2011. 19:59

Dobry Bank

Ja się jeszcze nie spotkałam z niemiłą obsługą w tym Banku, korzystam z kilku produktów i nigdy nie miałam żadnego problemu. Ale to opłaty to fakt - za wysokie, chociaż są konta całkowicie bezpłatne. No ale jak się chce mieć pełny pakiet - ubezpieczenie, bezpłatne przelewy itd to trzeba zapłacić...


riic riic
25.01.2011. 10:39

Serwis internetowy padł

Wczoraj wieczorem pomyślałem, że serwis wolno działa bo jest wieczór i wszyscy chcą robić przelewy. Dałem za wygraną, pomyślałem - spróbuję rano. Jest godzina 10:30 pod właściwym adresem mam stronę: "Przekroczono limit czasu połączenia, Serwer www.bph.pl zbyt długo nie odpowiada." Błąd wczytywania strony.


Chyba nie polecam tego banku. Kiedyś był to najlepszy serwis internetowy z wszystkich banków w Polsce. Cóż z tego, jeśli nie działa.


riic riic
24.01.2011. 21:47

Serwis internetowy ledwo dyszy

Witam,

Jeśli nie masz cierpliwości, nie polecam BPH/GE
Po raz kolejny w przeciągu ostatnich dni czas na przeładowanie strony dochodzi do kilku minut.
W każdym bądź razie na tyle długo, by można znaleźć miejsce takie jak to i ostrzec innych.


Pzdr,
rc


magda magda
19.01.2011. 19:27

Opinia

na koncie (bezpłatnym) naliczono mi opłatę. nie korzystałam z konta i nie wykonywałam żadnych operacji na nim, nikt w placówce banku nie potrafi mi odpowiedzieć za co mam zapłacić. Na odpowiedź na reklamację czekam już od listopada.


SW SW
18.01.2011. 15:14

moja własna opinia o BPH

Zakładałem konto - wtedy nazywał się PBK - w 1996r.
Od tamtego czasu dużo zmieniło. Mam na myśli sposób 'podejścia' do klienta.
Teraz ?
Ręce mi już opadły i kończę z tą dziwną firmą.

TO NIE BANK ROBI MI ŁASKĘ , ŻE MAM U NICH ROR !!!

ABY BYŁO BARDZIEJ CIEKAWIE W/W BANK 'WYSMAROWAŁ ' MI MAŁO SYMPATYCZNĄ OPINIĘ.
DLA INNYCH BANKÓW JESTEM KLIENTEM - BEZ PROBLEMU OTRZYMAŁEM KREDYT Z BANKU (... ) I (... ).
A KONTAKT Z BPH ???
COŚ SIĘ STAŁO .
ALE CO ?
NIE WIEM.
KILKAKROTNIE (3 X ) PISAŁEM DO ICH KOMÓRKI ODPOWIEDZIALNEJ ZA KONTAKT Z KLIENTAMI PROSZĄC O WYJAŚNIENIE SYTUACJI - DLACZEGO BANK BLOKUJE MOJĄ DOBRĄ OPINIĘ - ADRES MAILOWY NA STR. www.bph.pl
OD MOJEGO ZAPYTANIA UPŁYNĘŁO OK. PÓŁ ROKU. NIE OTRZYMAŁEM ŻADNEJ ODPOWIEDZI.
KONTAKT Z TELEFONICZNA INFOLINIĄ BANKU - TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE I ... SZKODA PIENIĘDZY NA TELEFON.
DWUKROTNIE W OSTATNICH DWÓCH LATACH WZIĄŁEM Z BPH KREDYT
USTALIŁEM IDEALNĄ FORMĘ SPŁATY KREDYTU - BANK SAM SOBIE POBIERAŁ NALEŻNA RATĘ SPŁATY KREDYTU.
Z TEJ SAMEJ FORMY SKORZYSTAŁEM PO RAZ DRUGI.
SPORE WPŁYWY NA RACHUNEK + IDEALNIE USTAWIONE SPŁATY + PIĘTNASTOLETNI STAŻ NIE UCHRONIŁY MNIE PRZED ICH ZŁĄ OPINIĄ - A MOJE PYTANIE DLACZEGO ? CO SIĘ DZIEJE ?

NIE WIEM KOMU ZADAĆ TO PYTANIE.

KILKA MIESIĘCY WSTECZ OSOBIŚCIE SPOTKAŁEM SIĘ Z DYREKTOREM PLACÓWKI ZADAJĄC MU WŁAŚNIE TO PYTANIE.
W ODPOWIEDZI USŁYSZAŁEM JAKIEŚ MĘTNE WYWODY O FUZJI Z INNYM BANKIEM - JAKBY MNIE TO COŚ W OGÓLE INTERESOWAŁO.
POWIEM SZCZERZE : NIE MAM SIŁY ROZMAWIAĆ Z PSEUDOBANKOWCAMI
I ... ZAMYKAM ROR.

MYŚLĘ, ŻE INSPEKCJA NADZORU BANKOWEGO MOŻE MIAŁABY COŚ DO POWIEDZENIA W TEJ SPRAWIE.


Artur Artur
16.01.2011. 16:20

Sezam Direct świetne!

Bezpłatne konto jeśli płaci się 4 razy w niesiacu karta do konta - bankowość elektroniczna chyba najbezpieczniejsza ze wszystkich banków a w oddziałe obsługa rewelacja.


ewelinek ewelinek
30.12.2010. 15:38

ubespieczenia

nie zgadzajcie sie na ubespieczenia w bph jakiekolwiek a zwlaszcza od utraty pracy (26 zl mies) bo i tak nie dostaniecie kasy w razie czego bo jest wiecej haczykow niz to warte po utraty pracy probowalam skozystac z ubesp ktore mi sie nalezalo ale bank jednym malym haczykiem mnie udupil!!!!!!!!! oszusci zdobylam wszystkie potrzebne dokumenty na ktore wydalam mase kasy i i tak nici z tego


ewelinek ewelinek
30.12.2010. 15:33

złodzieje i oszuści

przy zakładaniu konta było wszystko zadarmo, lecz po roku czasu urzytkowania konta i regolarnych wplywow pieniedzy utracilam prace i konto nie mialo obrotu wiec w przeciagu pol roku urosło zadlurzenie konta na 150 zl i odsetki rosna z kazdym dniem. wiec groza mi komornikiem za 200 zl,a tego jak z klientami postepoja nie powiedzieli przy zakladaniu kata zlodzieje i oszusci!!!!! ostrzegam nie bierzcie nigdy od nich kart kredytowych bo bedziecie splacac procent z kwoty ktora wycianiecie ai tak kilka lat jak ja mam. karta miala miec 4% przez caly okres jej waznosci a po 3 miesiacach okazalo sie ze mam 22% i splacam procent ktory jest ogromny i rosnie z dnia na dzien


piotr piotr
29.12.2010. 14:42

Złodzieje

Opinia negatywna. Pobierają prowizje z kont oszczędnościowego przy wpłacie na ROR. Pani miła bardzo informowała mnie, ze przelewy wewnętrzne u nich w banku są za darmo. A tu przelew 50 zł i opłata 8 zł. Przegięcie. Odradzam. To jest nielogiczne przelew internetowy sam wklepałem wszystko komputer automatycznie wykonał a oni 8 zł za moja prace jeszcze sobie wzięli i zadowoleni. Zamykam natychmiast wszystkie konta. Pozdrawiam lepiej trzymać pieniądze w skarpecie w dzisiejszych czasach.


ALICJA ALICJA
22.12.2010. 13:27

Opinia

BANK BPH NIE JEST WCALE BANKIEM ZŁODZIEJSKIM TYLKO JAK SIE NIE POTRAFI KORZYSTAĆ Z KARTY KREDYTOWEJ TO SKUTKI SA OPŁAKANE I TYLE. bANK ISTNIEJE PONAD DWADIEŚCIA LAT A JEŚLI KTOS SIE NIE ORIENTUJE W TEMACIE TO LEPIEJ NIECH NICNIE MÓWI .!!!!!


marcin marcin
15.12.2010. 15:18

bph bank - uważajcie

witam
kiedys podpisalem umowa w media markt na zakup sprzetu - przez bph - oczywiscie pani powiedziala, ze przysla mi kartę kredytową ale jeżeli jej nie chce to nie musze jej odebrac z poczty czego tez nie zrobilem ( karta przyszla ale nie odebralem jej z poczty) - splacilem kredyt w 10 ratach a tu po 2 miesiacach, ze mam zaleglosc na 45 zl - rzkomo oplata za kart kredytowa oplata roczna - ok splacilem dla złodziei - kilka dni pozniej, ze zmów musz płacić za nieterinową spłatę itd - UWAGA bph ŻYJE Z OPŁAT ZA TELEFON, KAR ITD - zdecydowanie nie polecam tego banku chyba, że któś lubi Provident bo to chyba to samo :-)


zebra zebra
23.11.2010. 20:46

Dziadowski bank.

Drogie prowadzenie konta, opłata comiesięczna za kartę, dodatkowa opłata gdy się zrobi za mało płatności kartą, płatne bankomaty (oprócz bph i euronet, które są popsute lub brak pieniędzy i trzeba szukać po mieście lub płacz i płać). Na pytania nie odpowiadają, choć przesyłałem zapytanie trzy krotnie. jednym słowem OLEWAJĄ klienta. Dla nich najważniejsza jest kasa, którą trzeba im płacić i to dosyć dużą w porównaniu z innymi bankami. Teraz mają duże kłopoty, wtopili duże miliony. Jest to chyba jedyny w Polsce bank, który biorąc lichwiarskie opłaty wygenerował kilkuset milionowe straty. Ludzie od nich uciekają. Prezes odszedł. W banku panuje bezkrólewie. Mam wątpliwości czy powierzona gotówka jest bezpieczna, czy czasem nie okaże się, że bank zbankrutował. Mam u nich konto przez ok. 10 lat. Postanowiłem odejść i tak za długo byłem dojną krową. Inne banki oferują różne darmowe produkty, a w BPH jak za komuny, tylko płać. NIE POLECAM tego banku, chyba, że ktoś chce płacić za coś, gdzie w innych bankach jest za darmo.
Pozdrawiam.


marek marek
20.11.2010. 00:01

Opinia

Za kilka dni zamierzam udać się do banku BPH w celu zlikwidowania konta Sezam. Konto założone było 7 lat temu. Do konta mam kartę Maestro Sezam, która ma ważność do 04/2012, czyli wydana była bodajże w tym roku. Przy likwidacji konta zamierzam przelać wszystkie srodki na inne moje konto.
Czy w mojej sytuacji bank może pobrać jakieś dodatkowe opłaty za likwidacje konta? Czy BPH pobiera opłatę za konto w okresie jego wypowiedzenia, gdy konto nie jest juz używane?


maciej maciej
16.11.2010. 13:54

nie zawierajcie z tym bankiem żadnych umów

Zlikwidowałem w tym banku ror. Pani uprzejmie pobrała opłaty i zamknęła rachunek. Podpisałem dokument z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Gdyby coś było żle pobrane bank mógłby zwrócić się w tym czasie do mnie o dokonanie stosownej wpłaty. Oddałem kartę- zwykłą-nie kredytową. Wszystkie opłaty zostały mi pobrane przy likwidacji konta. Po przeszło 65 dniach dostałem informację że na moim rachunku isnieje przeterminowane saldo w wysokości 0,03 grosze. Nie wpłacę. Pismo przysłali po 30 dniowym okresie wypowiedzenia. W chwili likwidacji rachunku nie miałem nic przeterminowanego. A potem tym bardziej-nie używałem konta bo go zamknąłem. Nie korzystałem z rachunku więc co się mogło przeterminować. A po okresie wypowiedzenia bank nie miał prawa odemnie żądać żadnych dodatkowych pieniędzy. Są stosowne przepisy. Pójdę do sądu bo piszą do mnie choć nie mają zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.Nie wyraziłem na to zgody po okresie wypowiedzenia rachunku, który z 30 dniem od dnia złożenia wypowiedzenia umowy-przestał istnieć. Tak jak ja w tym banku a tym bardziej moje w nim dane osobowe.
Stracili dobrego klienta i jeszcze go biją. Gratuluję szefom od marketingu tego banku. Tym sposobem pozbędą się wszystkich klientów.


perla perla
20.10.2010. 10:47

opieszałeść pracowników i niekompetencja!!!

Witam,kiedys bank BPH był dobrze zarzadzana placówką,od kiedy sprzedał wiekszosc PKO a potem fuzja z GM to juz nie to samo...w placówkach wiekszosc pracujących nie wie co i jak,tylko na infolinii pracuja ludzie którzy wiedza duzo,ale i oni niestety nic nie poradza zeby to dzialalo sprawnie,poniewaz kazdy wiekszy problem jest odsyłany do innych działow w centrali a tam to juz jest masakra...mają klienta poprostu w dupie!!!! masz problem to czekaj min 30 dni na reklamacje itp itd. jedyne co jet teraz dobre to konto oszczednosciowe z dzienna kapitalizacją odsetek,więcej nic!!!!


budi budi
15.10.2010. 21:11

Opinia

odradzam wszystkim ten bank (jak macie u nich jakikolwiek kredyt to bedą jak pijawki się was trzymać a mianowicie jak wytsąpicie o jakikolwiek dokument to musicie czekać minimu 15 dni roboczych (ja osobiscie czekam już 17 i nic) nie ma bata na nich nie chcą wydać, żeby nie stracić klienta natomiast ich przepisy nie pozwalają klientowi np.podnieść u nich posiedanego kredytu. Ten bank to zupełne dno chcą wykończyć własnych klientów.Jak na wstępie odradzam jeszcze raz odradzam nie dajcie się wciągnąć w ich pferty bo wszystko zrobią, żebyście przy nich zostali.


janb janb
14.10.2010. 14:31

Opinia

Bank BPH
W Makro namówili mnie na kartę, za darmo przez pierwszy rok. Nie doczytałem wszystkiego bo nie miałem okularów, więc zapytałem panią czy nie ma ukrytych pułapek, słysząc zapewnienia że nie, podpisałem. Po roku przyszła mi nowa karta wraz z opłatą 39.90zł, ponieważ ani raz nie korzystałem wcześniej z karty, jak i zachorowałem więc zapłaciłem za nią i złożyłem rezygnację. Za miesiąc przysłali mi fakturę 45zł. Myślałem że się pomylili więc nie płaciłem (ponoć kary za nieterminową wpłatę), znowu po miesiącu już miałem im zwrócić 90zł, itd. itd.
Teraz od wielu miesięcy nękają mnie telefonami 7 dni w tygodniu po 40 razy dziennie
Ja nadal choruję i nie pracuję, ale z bandziorami nie chcę rozmawiać!
Gdybym wiedział, że ten bph, za opłatę nie terminową nawet jednej złotówki, nalicza karę mojej dniówki pracy, to umowy bym nie podpisywał.
Już od pół roku ich urządzenie dzwoni do mnie nawet w sobotę i niedzielę, od rana do późna w nocy nękają mnie telefonami .
Prywatnie rozmawiałem z pracownikiem tego banku i powiedział mi, że robią takie sidła na klientów, którzy po wielokrotnej nawet spłacie kwoty podstawowej, zadłużenie im rośnie i nękają swoje ofiary przy pomocy telefonu


janusz janusz
11.10.2010. 17:08

Bank BPH, to prawdziwy ZBÓJ!

W Makro namówili mnie na kartę, za darmo przez pierwszy rok. Nie doczytałem wszystkiego bo nie miałem okularów, więc zapytałem panią czy nie ma ukrytych pułapek, słysząc zapewnienia że nie, podpisałem. Po roku przyszła mi nowa karta wraz z opłatą 39.90zł, ponieważ ani raz nie korzystałem wcześniej z karty, jak i zachorowałem więc zapłaciłem za nią i złożyłem rezygnację. Za miesiąc przysłali mi fakturę 45zł. Myślałem że się pomylili więc nie płaciłem (ponoć kary za nieterminową wpłatę), znowu po miesiącu już miałem im zwrócić 90zł, itd. itd.
Teraz od wielu miesięcy nękają mnie telefonami 7 dni w tygodniu po 40 razy dziennie
Ja nadal choruję i nie pracuję, ale z bandziorami nie chcę rozmawiać!
Ostrzegam również wszystkich łącznie z wrogami przed BPH!!!


alex alex
07.10.2010. 19:36

BPH

Bank BPH mozna nazwać. Otóż kiedy po raz kolejny zastałam w oddziale banku nieczynny bankomat (to już norma !!!!!!!!!) i tasiemcową kolejkę do JEDNEGO okienka zapytałam uprzejmego pana, kompetentnego,który obsługiwał klientów gdzie najbliżej mogę wypłacić pieniądze z bankomatu BEZ PROWIZJI !!!!!. Pan polecił mi 2 sąsiednie banki i powtórnie zapewnił, że nie zapłacę prowizji. Dzisiaj na moim koncie pojawiła się informacja o pobraniu prowizji za wypłatę z TEGO bankomatu. Jutro wybieram sie do banku aby ZAMKNĄĆ KONTO !!!!!!!!!!.


nareczka nareczka
31.07.2010. 10:30

oszczedzam

konto oszczędnościowe opłaca się założyć w BPHu bo mają dzienną kapitalizację odsetek w związku z czym można uniknąć podatku Belki , ale wszystko zależy od tego ile środków masz zamiar na poczatku wpłacić o czy często beziesz je w miesiącu wypłacał ;)


MOnnKA MOnnKA
31.07.2010. 10:26

nie piszcie głupot!!!

Drogi Bartku twoja wiedza na temat produktów Banku jest bardzo słaba zatem nie wypowiadałabym się na twoim miejscu publicznie, tym bardziej jeżeli jesteś pracownikiem BPHu!!! GEMoneyBank nigdy nie miał kont osobistych tylko bardzo atrakcyjne karty kredytowe.
Poza tym ludzie w każdym Banku masz opłaty za różne czynności i tu się zgodzę to jest złodziejstwo chociaz decydując się na takie konto chyba zapoznajecie sie ze wszystkimi opłatami i prowizjami??? Dlatego jeżeli ktoś korzysta z internetu proponuję KONTA DIRECT , która są bardzo korzystne. Tym bardziej,iż BPHa ma teraz bardzo ciekawą pormocję z PLUSem ponieważ daja do konta internet bezprzewodowy i przez pierwsze 8m-cy płacisz tylko 1zł.
I jeszcze jedno tym razem do marka, jeżeli spłacasz kredyt nieterminowo to nie dziw się, że Bank naliczy ci opłate za nieterminowa spłate, gdyby takich opłat nie było to około 80% kredytobiorców dokonywało by spłat w terminach bardzo odbiegajacych od harmonogramu. Jeżeli natomiast nie podoba ci się wysokośc takiej opłaty to po prostu należało po jej naliczeniu złożyć reklamację bądź nie zawierac z bankiem umowy. Aha i jeżeli uważasz, że to nieuczciwe to daj przykład chociaz jedngo Banku, który za brak wpłaty w wyznaczonym terminie (i nie mam tu na mysli jednego dnia) nie nalicza opłaty za obsługę nieterminowej spłaty.
pozdrawiam


Alf Alf
07.07.2010. 10:08

Kurcze, a już miałe tam zakładać konto oszczędnościowe...

tylu negatywnych opinii jeszcze nie czytałem o żadnym banku (w dodatku te wysokie opłaty za konto), trzeba będzie poszukać czegoś innego.


niezadowolona klientka niezadowolona klientka
18.06.2010. 19:31

zdecydowanie odradzam kontakty z bankiem BPH

Miałam razem z mężem rachunek ROR w banku BPH przez kilkanaście lat. Było coraz drożej, wieczne kolejki, często spowodowane niemrawą obsługą, stale zmniejszała się liczba oddziałów. Wszystkie oferty ROR w BPH były zdecydowanie niekorzystne w porównaniu do innych banków. Około pół roku temu założyłam ROR w innym banku, załatwiłam wszystkie sprawy związane z przenoszeniem. Gdy zgłosiłam się z mężem do baku BPH by zamknąć ROR, dopiero wówczas usilnie starano się nas zatrzymać. Zaproponowano darmowe pozostawienie konta przez pół roku. Jakieś 2 miesiące temu zajechałam do banku, by sprawdzić kiedy się kończy okres bez opłat za konto i została poinformowana, że "chyba" żadne opłaty nie będą pobierane. Trzy dni temu zajechałam ponownie, dowiedziałam się, że naliczono już opłatę 14 zł (tylko naliczono, bo na konie nie było żadnych pieniędzy) i muszę się zgłosić przed 24 czerwca razem z mężem i rozwiązać konto, aby kolejna opłata nie została naliczona. Dzisiaj 18 czerwca byliśmy razem z mężem, chociaż w końcu zamknęliśmy konto (początkowo po prawie godzinnym oczekiwaniu w kolejce pracownica próbowała nas odesłać do drugiej kolejki, gdyż takiego konta ona nie może zamknąć) to musieliśmy zapłać kolejne 14 zł, gdyż konto było objęte 14-dniowym okresem wypowiedzenia, o czym wcześniej nigdy nam nie powiedziano.
Za każdym razem, aby uzyskać jakąkolwiek informację musiałam stać w kolejce co najmniej pół godziny, czasem nawet godzinę. Dzisiaj zamykanie kona trwało prawie 1.5 godziny. Klientów indywidualnych obsługiwały zawsze najwyżej dwie osoby (odział BPH Białystok, ul. Branickiego), kilka innych osób, które nic nie robiły nie mogły się zająć obsługą klientów indywidualnych, bo były od klientów firmowych.


marek marek
13.06.2010. 23:16

BPH BANK

Odradzam korzystanie z usług banku bph. Negatywne opinie zamieszczone na wielu stronach niestety potwierdzają się. Bank naciąga, pobiera opłatę za przedterminowe spłaty kredytów. Obsługa nieprzyjazna i mało pomocna. Powinien być wpisany na listę nieuczciwych kredytodawców. Z pewnością rezygnuję z tego Banku.


monika monika
29.05.2010. 15:53

opłata za karte

Niestety jestem zawiedziona. W banku "szczegółowo" zapoznali mnie z opłatami, któchych będę musiała dokonywać za prowadzenie konta. A teraz loguje sie i wchodze w rachunki i widze opłate za obsługe karty 5.50. Zostałam poinformowana, że na miesiąc opłata za obslugiwanie karty wynosi 2 zł. Czuję sie oszukana. Sprawe pójdę wyjaśnić z Panią z którą wprowadziła mnie w temat. Jeżeli okaże się jednak, że to kojelny kruczek - rezygnuję z konta. Jeżeli to byłby tylko jeden minus to jeszcze bym to jakoś przebolała. Jeżeli chodzi o wypłacanie pieniędzy z bankomatu: usłyszałam "setki bankomatów bph w całej polsce", szkoda że w moim mieście nie ma żadnego...


marek marek
29.05.2010. 15:52

Bardzo drogo

Parę lat temu otworzyłem rachunek. Było drogo , ale oprocentowanie wysokie, bankomaty wszystkie za free i konkurencja też tania nie była to jakoś przebolałem. Ale teraz drogo i marne odsetki. Konkurencja mocno wyprzedziła więc się przenoszę tam gdzie wg mnie korzystniej. Ajest korzytniej chyba już wszędzie.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !