Konta bankowe · Konto · Konto bankowe Bank BPH - Czy warto założyć?? Wasze Opinie?

Ocena kont bankowych BPH i Opinie

logo bph Czy konto w BPH jest w 100% darmowe bez opłat? Czy jest jakiś haczyk? Zobacz opinie klientów i naszą recenzję.

Bank BPH Dziesięć lat temu Bank BPH był trzecim co do wielkości bankiem detalicznym w Polsce, z 3 mln klientów. Dziś jego udział w rynku jest mniejszy, ale nadal jest to jeden z wiodących banków uniwersalnych, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Obsługa klientów odbywa się w sieci ponad 300 placówek – oprócz tego bank dysponuje siecią agencji partnerskich i ma dobrze rozwinięte kanały bankowości elektronicznej.

Konto Lubie To w BPHDla tych, którzy preferują tańsze opcje usług bankowych, Bank BPH otworzył Konto Lubie To. Za jego prowadzenie klient nic nie płaci. Bezpłatne są przelewy krajowe realizowane przez Internet (przelew przy pomocy konsultanta kosztuje 1,99 zł, a wykonany w oddziale – 8,99 zł). Bezpłatne są wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Miesięczny koszt obsługi karty to 6 zł, jeśli klient nie wykona minimum 4 transakcji w miesiącu to opłata nie jest pobierana. Nasza opinia: młodzi klienci zdecydowanie powinni uważać na wykonywanie przelewów w oddziale – za wewnętrzny zapłacą 6,99 a za zewnętrzny – 8,99 zł.

Maksymalne Konto w BPH

BPH ma w swojej ofercie zarówno tanie (darmowe) konta, jak i takie skierowane do bardziej wymagającego klienta. Konto Maksymalne z pakietem korzyści to 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie, 0 zł za przelewy krajowe wykonywane w złotych, pakiet usług Assistance: domowe, samochodowe i medyczne - bez dodatkowych opłat oraz ubezpieczenie w podróży - bez dodatkowych opłat..BPH Rachunek firmowyBank BPH wychodzi naprzeciw klientom biznesowym, zachęcając ich do założenia mobilnego rachunku firmowego SMART w promocji na okres 12 miesięcy. Czy jest to jednak propozycja warta rozważenia?

Oferta promocyjna Banku BPH „Taniej Przez Kanały Elektroniczne” została skierowana do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Obowiązuje ona w okresie 01.10.2014 do 30.06.2015. W ofercie specjalnej przez okres pełnego roku można zostać objętym następującymi rabatami:

  • Całkowicie bezpłatne prowadzenie rachunków biznesowych banku BPH.
  • Darmowe przelewy zewnętrzne, kierowane do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u.
  • Obniżenie opłaty za internetowe przelewy w rodzimej walucie do 0,40 zł.

Po zakończeniu okresu promocyjnego opłaty za prowadzenie rachunku będą się już przedstawiać następująco:

  • 1 zł za każdy pojedynczy przelew internetowy.
  • Opłata w wysokości 15 zł miesięcznie, ponoszona za używanie biznesowej karty debetowej MasterCard.
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.
  • 10 zł za prowadzenie rachunku, w sytuacji jeżeli średnie miesięcznie saldo będzie niższe niż 5000 złotych. W przeciwnym razie nadal będziemy zwolnieni od ponoszenia tej opłaty.

Widzimy zatem, że oferta banku BPH nie wyróżnia się niczym szczególnym, nawet po uwzględnieniu rabatów w ramach aktualnie obowiązującej promocji. Możemy dziś znaleźć na rynku znacznie atrakcyjniejsze oferty rachunków firmowych, które nie narażą nas na jakiekolwiek podstawowe koszta. Pewną zaletą jest natomiast to, że skorzystanie z aktualnej promocji nie wymaga spełniania dodatkowych wymagań.

Konto bankowe Bank BPH - Czy warto założyć?? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.9 na 5
38 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (110 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia (3 stron razem)
aniaijacek aniaijacek
15.04.2010. 14:00

konsolidacja kredytu tylko dla bogatych...

W banku BPH mam założone konto już drugi raz ale myślę o rezygnacji.Kwota miesięczna za prowadzenie SEZAM 7.99;a obsługa karty 5.50.Ja nic nie mówię jak odcinają co miesiąc.Problem polega na tym,że jak chciałam skonsolidować (a ile przy tym papierków)dwa kredyty o wartości łącznej 5800zł(końcówki kredytów,spłacane zawsze na czas)to powiedzieli że się nie da.Poszłam do obcego banku i dostałam tyle ile chciałam i jeszcze zostało.Bez żadnego problemu.Ale wystarczy chcieć.Bank BPH nie dba już o swoich klientów i ma ich w nosie...


paulina paulina
15.04.2010. 13:59

przesada

prowizja 30 zł na rok, gdzie inne banki nie biorą prowizji, za prowadzenie konta 13 zł i za jakies operacje na karcie 3 zł...to chyba lekka przesada jeszcze niemiła obsługa..porażka!!!!


Bartek Bartek
14.04.2010. 18:10

każdy Bank dzisiaj wiruje

Witam,
powiem tak:
kiedyś Bank BPH kojarzył mi sie z zacofaną komunistyczną instytucją, aż pewnego dnia zacząłem w nim pracować. Okazuje się, że każdy Bank ma swoje dobre i słabe strony. W obecnym kwartale (IV 2009) zaczęlismy łaczenie BPH z GE Money. Daje to ogromna siłę i stabilnośc Nowemu BPH.
GE Money oferował konta osobiste plus kredyty a BPH rachunki przedsiębiorcom. Teraz wchodzi nam nowa oferta połączonych instytucji. Napewno co mogę polecić dla firm to:
- platformę walutową w rachunku
- limit debetowy: bez prow. przygotowawczej, bez prowizji od niewykorzystanych środków, udzielany na rok z mozliwością przedłużenia na 2 lata bez konieczności spłaty
- oferty branżowe: Medyt, Tax, Prawnik wraz z limitem debetowym
- Dobre rachunki dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw
- Tanie przelewy w pakietach
- stabilne oprocentowanie!!!


Irek Irek
14.04.2010. 18:09

koszty prowadzenia

BPH uważam że ma dosyć wysokie koszty utrzymania konta dla firm i opis typu "darmowe" nie pokrywa się z prawdą.
Szukam innego banku który trzyma się przedstawianych propozycji.
Tu 1zł ,tu 12 zł, tu 4 zł,tu 6 zł i w skali miesiąca wychodzą sumy.
Jak sobie policzymy przez rok no to daje to niezłą sumę...


jargo jargo
14.04.2010. 18:08

chyba odejdę

Lubię ten Bank konto założyłem w 1997 r. ale powoli przestają być konkurencyjni , myślę o Alior Banku


Kalafior Kalafior
14.04.2010. 18:08

będę zmieniał bank

Mam konto w BPH, gdzie za jednym logowaniem mam dostęp do obu kont: prywatnego i firmowego (os.fiz.prow.dział. gosp.). Ale chcę zmienić bank, bo wkurzają mnie te wszystkie koszty (za samo prowadzenie konta kilkanaście złotych!) a ostatnio dobijają mnie koszty przelewów zagranicznych (65 zł. za każdy przelew niezależnie od kwoty!). Szukam zatem banku, który jest tani w obsłudze, ale jednocześnie ma tanie przelewy z konta złotowego na euro za granicą lub tanie w prowadzeniu i przelewach konto w Euro.


Czesław Czesław
14.04.2010. 18:07

niekorzystne zmiany w BPH

Za to, że oprocentowanie zostało zmniejszone z 3,7% na 1% wzrósł koszt za prowadzenie rachunku z 12,50 (+3 zł) na 13,99 + 3 zł (za kartę).


ll ll
14.04.2010. 18:06

BPH we Wrocławiu

Od kilku miesięcy, po zmianie kadry, w tym miejscu kroluje niekompetencja, chamstwo i głupota. Mam porownanie, bo od kilkunastu lat jestem klientką tego banku. Ostatnia rekrutacja kadry kierowniczej do tego oddziału miała chyba miejsce w zawodowce rolniczej. takie są maniery, słownictwo i wiedza!


Czubi Czubi
14.04.2010. 18:06

oprocentowanie

Niestety od 16.03.2009 oprocentowanie banku zostało zmniejszone do 1% :(


mka mka
14.04.2010. 18:05

Opinia

Jestem klientem BPH od 1999 roku i mam bardzo pozytywne zdanie nt obslugi i uslug. Milo, szybko i rzeczowo. W oddziale banku pojawiam sie raz na rok lub 2 lata - calosc jest bezobslugowa... no i to ze wszystkie sprawy mozna zalatwic w kazdym oddziale... Wielka szkoda ze moj rachunek zostal przejety przez PeKaO (ale wracam w najblizszej przyszlosci ;) ). Troche obawiam sie o stabilnosc - PeKaO zagrabilo najlepsze i najwieksze oddzialy... ale BPH to dynamiczny bank wiec pewnie szybko odbuduja pozycje.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !