Konta bankowe · Konto · Konto w Banku Pocztowym? Ma ktoś? Warto załoĹźyć??

Konto w Banku Pocztowym - PorĂłwnanie wad i zalet, Opinie uĹźytkownikĂłw

bank pocztowy Bank Pocztowy , którego akcjonariuszami są Poczta Polska i Bank PKO BP ma w całym kraju kilkadziesiąt własnych placówek. Ale jego prawdziwa siła to ponad 2 tysiące Pocztowych Stanowisk Finansowych, popularnych „okienek” w urzędach pocztowych.

Do tego dochodzą usługi listonoszy – żaden inny bank przeciętnemu Kowalskiemu nie oferuje możliwości wypłaty pieniędzy z konta prosto do domu.

Bank Pocztowy ma w swojej ofercie dwa konta osobiste, w tym jedno stworzone z myślą o seniorach – emerytach i rencistach.Konto Standard w BP

Pierwsze konto osobiste, oferowane przez Bank Pocztowy to konto Standard. Jego prowadzenie również jest darmowe, jednak przelewy wykonywane w placówkach są płatne (4 złote), płatne jest również ustanowienie i odwołanie pełnomocnictwa do konta (konto Nestor ma tę usługę za darmo). Konto Standard również umożliwia miesięcznie dwie bezpłatne wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach, bezpłatnie podejmiemy gotówkę w placówkach banku i na pocztach, ale jeśli będziemy chcieli otrzymać gotówkę do domu – zapłacimy za tę usługę 4 złote. Karta debetowa jest płatna – 4 złote miesięcznie.

Nowe Konto Oszczędnościowe oferuje oprocentowanie 4 proc. w skali roku. W stosunku do innych kont oszczędnościowych na rynku wyróżnia się możliwością aż trzech bezpłatnych wypłat w miesiącu – jedna wypłata gotówkowa, jeden przelew wewnętrzny i jeden przelew zewnętrzny. Otwarcie i prowadzenie konta są bezpłatne, a konto zaczyna zarabiać już od pierwszej złotówki. Dostęp do konta posiadacz ma w placówkach banku i urzędach pocztowych.

Konto Nestor dla emeryta lub rencisty

Konto Nestor to rachunek stworzony z myślą o seniorach – emerytach i rencistach. Żeby otworzyć konto Nestor, trzeba pobierać jedno z tych świadczeń z ZUS. Prowadzenie konta jest darmowe, darmowe są również zlecenia przelewów w placówkach banku lub okienkach pocztowych. Posiadacze konta Nestor mogą zamówić bezpłatne dostarczenie gotówki do domu – przez listonosza. Pieniądze można też bezpłatnie wypłacać (i wpłacać) w oddziałach banku i na pocztach, a dwa razy w miesiącu – bezpłatnie pobrać gotówkę we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Za używanie karty Visa Electron bank pobiera miesięcznie opłatę – 4 złote. Do konta można otrzymać limit debetowy (500 złotych), a także kredyt w koncie. Posiadacz konta Nestor swoimi środkami może też zarządzać przez Internet.

Konto w Banku Pocztowym? Ma ktoś? Warto załoĹźyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.5 na 5
112 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (180 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
mmm mmm
07.03.2018. 18:10

tragedia

tragedia, na infolinii nie odblokujesz, bo nie wcisnąłeś odpowiedniej cyfry, potem jakiś identyfikator, a kasa leci. Karta do bankomatu... po miesiącu zepsuły sie płatności zbliżeniowe. Dramat, dramat - bank rzadko współpracuje z innymi firmami finansowymi , także weryfikacja konta u nich rzadko możliwa. Dramat, bank ułomny i dla emerytów.


Bartek Bartek
23.12.2017. 23:53

konto EnveloBank

Witam. proszę założyć konto w Polskim banku EnveloBank ja mam tam konto i jestem zadowolony nie miałem z niczym problemu od czasu założenia. Po drugie Polski bank:) Polecam


Jola11111 Jola11111
29.11.2017. 01:05

Opinia

Odnoszę nieodparte wrażenie, że dwie opinie z 10 i 11 października 2017r., tj. od dyszki i NINY są napisane przez osoby powiązane z Bankiem Pocztowy. Myślę tak dlatego, że bank ten po pierwsze ma dużo negatywnych opinii, a po drugie od września do tej pory wysyła pisma do swoich klientów z informacjami o zamykaniu ich kont i powstałymi należnościami z tytułu opłat i prowizji, o których nie raczył poinformować 2 lata temu tylko robi to teraz.


Jola11111 Jola11111
29.11.2017. 00:57

odradzam

Konto mam od 13 lat. Po 11 latach wprowadzono mi opłaty, których wcześniej nie miałam oraz zmieniono mi umowę, przy czym nie podpisywałam żadnego aneksu do wcześniejszej umowy, tym bardziej nowej umowy. Po ponad półtora roku od wprowadzonych zmian jestem przez bank informowana, że wypowiadają mi umowę a na moim koncie powstały zaległości z tytułu opłat i prowizji. Bank o niczym nie informuje swoich klientów przed wprowadzeniem zmian związanych z prowadzeniem rachunku, jak również przez bardzo długi okres od ich wprowadzenia (w moim przypadku było to ponad półtora roku!!!!!!!!!!). Zgodnie z regulaminem dołączonym do mojej umowy z 2004r. bank ma obowiązek mnie o tym poinformować. Poza tym nie odpowiadają na moje pytania i argumenty, zgodnie z którymi nie mają prawa żądać ode mnie uregulowania "zaległości" jakie powstały nie z mojej winy tylko na skutek prowadzenia nieuczciwych praktyk przez Bank Pocztowy. Wiem, że osób w podobnej do mojej sytuacji jest bardzo dużo. Sama znalazłam w internecie dużo opinii od osób opisujących podobne sytuacje do mojej.


go 1 go 1
16.11.2017. 10:19

odpowiedzialność

Czytam te wszystkie opinie, wychodzę z założenia o nie umiejętnym korzystaniu z ROR.Posiadam rachunek kilka lat ,mam również kilka rachunków w innych bankach.W Pocztowym jeszcze nie zapłaciłam ani grosza za prowadzenie,posiadam Zawsze Darmowe, oraz Bliskie Konto Pocztowe.Karty do obydwu przyszły w przeciągu tygodnia ,po otwarciu rachunku na Strefie natychmiast mogłam wykonywać operację (nie rozumiem jak ktoś przez tydzień nie mógł korzystać),ale ok.Teraz dodatkowo zarabiam,ponieważ płacąc na poczcie wraca mi 30zł na konto,więc super +kasa z apteki razem mogę wyciągnąć 50zł.więc proszę ......Listy przychodzą z kwotą do zapłaty tym co pozakładali konta i myślą, że wiecznie mogą leżeć puste żenada!, ponad to jeżeli chodzi o spłatę kredytu, jeżeli się nadpłaca kredyt to trzeba w każdym banku zgłosić się z prośbą o przeliczenie.Mogę długo pisać,ale nie ma co już i tak widzę odpowiedzi na moją opinię .Dodam tylko jeszcze na temat awarii To prawda czasem się zdarzają nawet w zeszłym roku była bardzo poważna ponieważ trwała ok 5 dni ,ale wszyscy zapomnieli o awarii z tego roku w największym banku, zapominają również o bankach, które znikają z dnia na dzień.Uważam, iż nie ma idealnego Banku proszę tych wszystkich co wypisują komentarze, nawet powołując się na inny bank, że jest lepszy niech też poczytają opinie na ich temat.Sprawdziłam i nie ma banku bez złych opinii i doświadczeń klientów.Naprawdę mam doświadczenie z różnymi bankami w których miało być za darmo a potem kupę kasy płaciłam co miesiąc.Tak więc jak dla mnie Pocztowy na Plus.Polecam osobą inteligentnym co rozumieją co do nich mówi Doradca podczas otwierania rachunku , oraz rozumieją zasady Bankowości.


Agnieszka Agnieszka
18.10.2017. 18:18

opinia

stanowczo nie polecam , tego banku . Najgorszy ze wszystkich , Klient sie nie liczy , nie informuje o zmanach i zasadzch . potem sciaga niby zaległe piniadze . Mam nadzieje , ze niebawem przestanie istniec


Renia Renia
18.10.2017. 15:07

Opinia

Mogę napisać jedynie, że Bank Pocztowy pootwierał dziwne konta, o których klientom raczej nic nie wiadomo, a teraz wysyła pisma o zamknięciu rzekomych kont i życzy sobie zapłaty w kwotach różnych, nawet do kilkuset złotych....
Na infolinii, jak mają udzielić informacji, domagają się hasła dostępu, tylko skąd je wziąć, skoro nie otwierało się żadnego konta? i tak powstaje błędne koło!
Ujmując w delikatne słowa, gorzej niż porażka!
Chyba najlepiej pójść z nimi na wokandę i w sprawie domagać się nie tylko anulowania rzekomego zadłużenia, ale jeszcze odszkodowania moralnego!


NINA NINA
11.10.2017. 20:14

Polecam

Konto założyłam w czerwcu 2015r na poczcie ,nie w okienku ale w osobnym pomieszczeniu ,w wygodnym fotelu gdzie są 2 stanowiska oddzielone przepierzeniem i obsługiwane przez dwóch bardzo miłych panów. Pan bardzo kompetentny objaśnił mi wszystko i pokazał na komputerze jak mam się zalogować pierwszy raz w serwisie internetowym .Kartę i Pin dostałam następnego dnia .ZALOGOWAŁAM SIĘ BEZ PROBLEMU i w pierwszym oknie poproszono abym zmienila hasło na swoje własne co uczyniłam .Trochę nadenerwowałam się zanim doszłam,że najpierw muszę dodać nr-y kont do bazy odbiorców a dopiero później ,łatwo wybierać odbiorcę z listy i bezproblemowo ,szybko robić przelewy .
Mam kontakt z odbiorcą i zawsze pytam ,kiedy pieniążki doszły...zawsze następnego dnia, nie póżniej .Zresztą często robię fotkę przelewu i wysyłam, co na ogół jest przyjmowane życzliwie i zakupiony towar wysyłają nie czekając na zaksięgowanie pieniędzy na ich koncie .Bez problemu płacę w sklepach kartą i nie zdarzyło się nigdy ,żeby był jakiś błąd czy problem z kartą .''Konto zawsze darmowe'' jest do dzisiaj darmowe bo bez problemu uzbiera mi się zakupów na kartę za 300zł w miesiącu.
U mnie nie ma bankomatu sieci Planet Cash i pozostaje wypłata w okienku na poczcie ale jeszcze nie korzystałam bo nie miałam takiej potrzeby, aby wypłacać gotówkę .
BANK NA MOJE POTRZEBY jest SUPER a jak ktoś ma większe wymagania to niech wybierze inny i tyle,choć znając ludzi to niektórym i tak się nie dogodzi w żaden sposób.


dyszka dyszka
10.10.2017. 18:16

Do podstawowych celĂłw OK.

Mam konto od ponad roku i nie narzekam,może dlatego ,że konto służy mi wyłącznie do wypłacania pieniędzy z placówki pocztowej robienia jednego przelewu miesięcznie....Jedyny minus i to dosyć dotkliwy w tych czasach to brak możliwości płacenia na Allegro.Ale to akurat nie wina Pocztowego a samego Allegro. Konto jest bardzo proste i ma być proste bo to nie jest konto dla młodych tylko głównie dla emerytów czy rencistów.I zostało w ten sposób skonstruowane i proszę pod tym względem nie liczyć na fajerwerki. Dla mnie osobiście takie konto jest dobre bo nie potrzebuję go do innych celów....Co do pana ,który się bardzo denerwował iż bank mu zabrał kolejne wynagrodzenie ,ponieważ ma zajęcie komornicze a nie zdołał zabrać z banku ostatniego wynagrodzenia.Niestety to nie zależy od banku a od prawa w Polsce. Bank musiał zająć kolejny wpływ.Kwota wolna od zajęcia na koncie w każdym banku to 1500 zł miesięcznie.Tak więc bank miał prawo zabrać kolejną wypłatę,ponieważ zsumowała się z poprzednią. Radze być w takich przypadkach na bieżąco z przepisami a nie niesłusznie oskarżać.


marcin marcin
26.09.2017. 12:23

poraĹźka, poraĹźka, poraĹźka....

Konto otwarte w marcu przez żonę zamknięte po 5 dniach dosłownie czyli w ciągu 7 czy 14 dni mozna zrezygnowac i oki niby wszystko w pprzadku pani powiedziała ze wyslala pismo z rezygnacja,sprawa zamnkineta .....ALE po 4 miesiacach przychodzi pismo ze mamy do zaplaty 50pare zl za prowadzenie konta lekko sie wk....ale ok zaplacilem i znowu wizyta na poczcie i znow to samo czyli ponownie pismo wyslane ale pani mowi zeby po ok 3 tyg podjechac i zapytac czy zamnkniete i zona podjechala a tu zonk....do zaplaty 5zl za prowadzenie konta !!!
kuzwa co za BANK .Zaplaciala 5 zl i znowu ze po 3 tyg prosze sparawdzic i powiedzmy ze sprawa zamnknieta ale 60 zl za free poszlo .DZIADY I TYLE..NIE POLECAM


Roman Roman
17.09.2017. 01:28

Omijanie z daleka

Omijajcie to z daleka, od miesiąca pani w Warce nie umie wysłać mojej umowy na konto wpłynęły pieniądze których nie mogę pobrać nie mam za co żyć i wszyscy łącznie z infolinia mają to gdzieś. W glowie się nie mieści gorzej niż średniowiecze


mio mio
23.08.2017. 15:05

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

konto otworzone 11 sierpnia. dzis jest 23 i konto nadal nie jest aktywne, tzn nie moge z niego korzystac.
do tego dochodza problemy z haslami, kodami dostepu itd. no po prostu porazka. u konkurencji konto otworzysz w 15 minut, tutaj musisz czekac 14 dni...
szkoda nerwow. zdecydowanie nie polecam!!!!! najgorszy banki w jakim mialem rachunek.


KorRa KorRa
09.08.2017. 15:43

Mało nowoczesne

Nie polecam! ile razy już było tak, że Panie w placówce były niekompetentne... albo że było zamknięte zupełnie bez powodu i bez poinformowania o przyczynach... o nowoczesnosci w tym banku nawet nie mam co wspominac... teraz niby mają sie unowocześnić poprzez to envelo ale ja jakos w to nie wierzę. Ojj bardzo im daleko do dobrych banków, tych tradycyjnych typu ING i tych internetowych np. Orange Finanse.


Adam Adam
03.07.2017. 18:30

Opinia

W wypadku konta z obciążeniem komorniczym zostaniesz bez swoich poborów miesięcznych, pomimo kwot gwarantowanych ustawowo. Twórca tego programu bankowego, którego nie można skorygować, nawet przez pracowników banku powinien dostać nagrodę Nobla w dziedzinie idiotyzmu. Podaję na własnym przykładzie, przypadek losowy, znalazłem się w szpitalu po zawale. Przed końcem miesiąca nie podjąłem kwoty socjalnej z wynagrodzenia, co spowodowało w następnym miesiącu (przy płatnościach przez moją firmę pod koniec miesiąca) całkowity zabór stawki z kolejnego wynagrodzenia, co zostało przez oprogramowanie potraktowane jako dodatkowy dochód w jednym miesiącu. Tym oto sposobem nie pojechałem do sanatorium, brak funduszu na rehabilitację, już nie wspominając o środkach do życia. Dziękuję za genialne oprogramowanie banku pocztowego i niemożność operatywną centrali tego banku. Warto dodać, że reklamacja w tym banku wygląda w następujący sposób: składa się ją pisemnie, a okres jej rozpatrzenia trwa 30 dni. Więc zadaję jedno pytanie, co zrobić przez ten czas bez środków do życia? W/w sytuacja trwała od 6 miesięcy i nie było problemu.


anty pocztowy anty pocztowy
30.06.2017. 12:31

DRAMAT

A ja właśnie przenoszę się po roku koszmaru w Pocztowym do konkurencji. Miałem i mam konta w wielu bankach i takiego dramatu jak w Pocztowym nie ma nigdzie. Przykład: po raz kolejny pocałowałem klamkę Banku w godzinach urzędowania, bo panienka jest na cytuję: "spotkaniu biznesowym" !!!!


Kleo Kleo
29.06.2017. 16:33

Opinia

Jakie darmowe?! Darmowe to na początku obiecywali, potem ściągali babci 18 złotych!! co miesiąc.


Mariola Mariola
24.05.2017. 14:54

opinia pocztowy

Zdecydowanie nie polecam.

Jak nie bierzesz kredytów i nie zakładasz lokat to jeszcze ujdzie.
Ale jak weźmiesz kredyt , a nie daj Boże chcesz go częściowo spłacić albo zmienić warunki podpisać aneks, to zaczyna się cyrk.

Tak zwana nadpłata nie zmniejsza zadłużenia tylko jest trzymana na jakimś koncie technicznym, z którego pobierane są spłaty ???!!!

Takie wyjaśnienie otrzymałam na infolinii - po prostu jakieś kuriozum, przecież nadpłacasz kredyt żeby płacić niższe raty a nie po to żeby dofinansowywać bank.

Jakiekolwiek podanie wysłane do tzw Centrali wpada w czarną dziurę samemu trzeba o wszystko się upominać i wyduszać informacje.

Propozycję warunków aneksu otrzymałam pocztą już po podpisaniu aneksu.
Pismo z banku otrzymałam już po wyznaczonym obligatoryjnym terminie odpowiedzi, gdyby nie pomoc placówki, to zapłaciłam 150 zł za nic.

Jak złożyłam reklamację, to odpisali czego od nich chcę, bo przecież aneks podpisałam.

To po prostu wstyd, żeby taki bank przechwalał się, tym że jest Polskim bankiem.


wojtek wojtek
23.05.2017. 11:35

konto

02.05 przez neta założyłem konto. Myślałem ze tak będzie szybciej. Niestety. 10.05 bylem na poczcie podpisać papiery. Dzisiaj jest 23.05 i jak dotąd nie mam hasła do pierwszego logowania nie mówiąc o karcie.


Max Max
20.05.2017. 08:16

kredyt hipoteczny

Chciałbym zasięgnąć opinii.Może ktoś ma w tym banku kredyt hipoteczny? Czy nie ma problemów ze zmianą zasad spłaty, wymaganiem w czasie trwania spłaty dodatkowych dokumentów itd.?


Bolo Bolo
05.05.2017. 16:53

Zmieniam na Polski

Postanowiłem z rodziną zmienić konta na bank polski bo czas by patriotyzm przemówił i z tych komentarzy wywnioskowałem że większość komentatorów to konkurenci ...też zagraniczni którym zależy na ogłupieniu obywatela Polskiego. Więc postanowiliśmy zmienić na Bank pocztowy.Mysle że pomału da się naprawić system który jeszcze nie jest dopracowany w tym banku,jest tam napewno wielu z byłego rządu. Pozdrawiam i 5 ciu klientów bank będzie miał nowych.


ula ula
28.04.2017. 00:54

komentarz pozytywny

Bank jest bardzo o`key!.Loguję się bez problemu i błyskawicznie; placą kartą bez problemu; przelewy: bez problemu; wyplata gotowki w kazdej placówce pocztowej albo bankomat PLANET CASH (bez prowizji); obsluga klienta telefoniczna bardzo szybko, grzecznie i sprawnie.
POLECAM JAK NAJBARDZIEJ BANK POCZTOWY do którego przeniosłam sie 2 lata temu, po wielu latach posiadania konta w PKO.BP,gdzie przez wiele lat bylo okey, lecz zmieniło sie na niekorzysc dla klienta z uwagi na podniesienie znacznie oplaty prowadzenia konta.
W Banku Pocztowym jak narazie płace 5zl miesięcznie.


Lenka Lenka
09.04.2017. 17:26

Karta

Stanowczo nie polecam tego banku.Po otrzymaniu nowego Pin-u nie mogłam w sklepie ani w bankomacie dokonac transakcji.Tragedia


Leksus Leksus
26.03.2017. 19:25

Bank pocztowy

Najgorszy bank odradzam załozenie tam konta ciogle jakies serwisy strony brak aplikacjiprzelewy internetowe to tragedia ostrzegam wszystkich przed tym gównem


ona ona
27.02.2017. 15:11

odradzam

Odradzam ten gowniany Bank...mialam do tej pory i zamykam to jak najszybciej..Zastanawiam sie miedzy Millenium a Ing


volare volare
18.02.2017. 15:08

Opinia o koncie zawsze darmowe

Jestem super zadowolony z posiadania tego konta, zadnych nieoczekiwanych oplat czy zmian jak to bywalo w innych bankach. Wiekszosc przelewow robie przez internet i jeszcze nie zaplacilem ani zlotowki oplat. Wazne jest tez bezpieczenstwo jako ze jest to bank z wikszosciowym udzialem skarnu panstwa. Jak wiemy Deutsche Bank jest na skraju bankructwa, nie lepsze jest sytuacja z bankami wloskimi czy hiszpanskimi. Nowa dyrektywa EU ktora obowiazuje rowniez w Polsce mowi ze w razie niewyplacanosci bank ma prawo siegnac do depozytow oferujac w zamian bezwartosciowe juz wtedy akcje. Wasz wybor.


Zbych Zbych
07.02.2017. 10:38

Patologia

Miałem założyć lokatę Ale czytając te opinie ani zlotowki tam nie oddam!!!!!


slawas slawas
06.01.2017. 17:24

nie jest Ĺşle

Mam konto w pocztowym i jakoś nie narzekam. Karta do konta jest. zakupy robię karta. zlecenia stałe ustanowione. wypłacić z bankomatów pko bp bzwbk za darmo do końca stycznia. więc o co wam chodzi.


Roman Roman
28.12.2016. 11:46

pocztowy24

Mam konto online w pocztowym24 od wielu lat.Poza przerwą grudniową br. nie miałem nigdy żadnych problemów.Znajomy brał w pocztowym pożyczkę/którą już spłacił/ i stwierdził,że były to najepsze warunki w porównaniu do innych banków.Minus to niskie oprocentowanie lokat,konta oszczędnościowego oraz brak odpowiedzi na wiadomści przesłane do banku e-mailem


Urszula Urszula
27.12.2016. 17:12

karta

w miesiącu listopad 2016 , postanowiłam prosić o karte do bankomatu , oczywiście tak wszystko było załatwione , jednak , karta do mojego kraju poz POLSKĄ , nie dotarła do dziś 27 12 2016 r
proszę zatem o wyjaśnienie , , kto i jak zapewniał , o dostarczeniu karty , ? kto ponosi odpowiedzialność za terminowe dostarczenie , pinu , kto jest osobą decydującą , w moim kraju , o dostarczeniu w odpowiednim dotrzymaniem terminu , którego obiecał , jest to bank POCZTOWY ŁODZ UL , PIOTRKOWSKA , 130 , do chwili obecnej ja mając środki swoim koncie , nie mogę ich pobrać w innym kraju , bo bank POCZTOWY na czas nie dostarczył karty z pinem , URSZULA


Klient Klient
23.12.2016. 16:22

Dramatyczna obsługa

Obsługa Banku to jakies nieporozumienie. Panie przychodza sobie kiedy chca. Trzeba miec szczescie zeby akurat pania spotkac w miejscu pracy. Godziny otwarcia i zamkniecia nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Brak kompetencji w zakresie swoich obowiazków - pani nie umiejac zrealizowac obslugi, umawia na termin kiedy ewentualnie sie nauczy.
Nigdy nie spotkałam sie z tak bezczelna obsługą.
Polecam omijać szerokim łukiem


Daga Daga
08.12.2016. 19:39

Śmiechu warte!

Ten bank to istna porażka! Od 3 dni próbuje się zalogować na poczta 24. Dostalam hasło, które swoją ważność tracilo po 15 godz. Non stop wchodzę na ich stronę, żeby się zalogować i nie mogę! Bo mają jakiś problem! Mało tego, dziś od samego rana do nich dzwonię, żeby wyjaśnić zaistniałą sytuację. I co? I nic mogę siebie dzwonić do usranej śmierci. Pół dnia straciłam na dzwonienie!!! Nie polecam! Zastanawiam się nad zmianą banku! Pozdrawiam!


wojtek wojtek
08.12.2016. 19:15

pocztowy to pomylka

ten bank to jakas pomylka, relikt przeszlosci jak cala poczta.....


staryadam staryadam
08.12.2016. 18:16

Dobry Bank

Zawiadamia klientów że serwer nie daje rady bo nabrali klientów z 500+ aby pieniądze wróciły s powrotem do ministra finansów ,a puki co to trudno będzie gorzej 13 Grudnia


izabela izabela
08.12.2016. 18:06

problem z pocztowym 24

Od 3 lat jestem klientka nigdy nie bylo problemow. Ale to co dzieje sie od tygodnia to przechodzi ludzkie pojecia. Nie mozna sie zalogowac, dokonywac przelewow, sprawdzic salda nic. Ja na szczescie mam alternatywe i konto w innym banku, ale Ci co nie maja to im szcxerze wspolczuje. Wiecie co jest najgorsze to ze kontak z infolinia jest niemozliwy- wiem jak dziala infilinia swoje trzeba odczekac, a tutaj nic.Cztery dni probowala polaczen w ciagu dnia 4 po 15 min kazde...15 min sluchania muzyki. Druga opcja czat z konsultantem zadnych konkretow tylko regulki kopiuj wklej.Nie oczekiwala info ze to bedzie juz naprawione juz ..zaraz..teraz..tylko mniej wiecej. Nie dostalam zadnej informacji. Chcieli poprawic..dodac mowy produkt a na tydzien zepsuli wszystko. Niedopuszczalne.


Niezadowolony klient Niezadowolony klient
08.12.2016. 12:22

Najgorszy bank

Nie ma gorszego banku. Wiecznie problem z logowaniem. Wpisuje poprawnie dane do logowania i mam informacje , ze są błędne ,ale za 10 razem są juz ok . Jeśli chodzi o przelewy to tez ciągle coś nie tak. Wpisuje konto wszystko jest ok chce potwierdzić i wyskakuje, ze jest błąd brak nr konta. Jakaś masakra mam konta w innych bankach i wszystko jest ok .

Dzisiaj mnie krew zaleje co za paskudne konto.


asiak asiak
08.12.2016. 09:47

Nie polecam!

Niedługo miną 2 miesiące od kiedy wypełniłam wniosek. Do tej pory nie mam pełnego dostępu do mojego konta, teraz czekam na przesłanie PINu pocztą! Na wszystko czekałam po 2 tygodnie: przesłanie umowy na pocztę, weryfikację, przesłanie karty...
Teraz przez tą awarię nie mogę nawet dokonać przelewu. Jestem odcięta od moich pieniędzy. Szukam sobie innego konta.


kuku kuku
07.12.2016. 17:45

skandal

PRACUJE W TYM BURDELU ZWIĄZANYM Z BP - NA POCZCIE . OD 5 DNI NIE MOGĘ NIC NA KONCIE BO CHWILOWO PRACE TRWAJĄ .... KU...A M...Ć !!! KLIENCI TEŻ NA POCZCIE SIĘ WKU...JĄ BO NIC IM PANI Z OKIENKA NIE POWIE ( AWARIA ) A IDŹ PAN W ... Z TAKIM BANKIEM ... NIE POLECAM A ZNAM A ZNAM TO OD ZAPLECZA !
Ps.
Przepraszam szanownego pracodawcę PP , że nie polecałem moim klientom na rejonie doręczeń usług BP , ale niestety nie myliłem się - tera nikt nie ma do mnie pretensji , że ich wpakowałem w G...


Arek Arek
07.12.2016. 17:33

Masakra!!!

To jest jedna wilka porażka co drugi dzień problem z bankowością internetową ile to będzie jeszcze trwało.Jeszcze jeden taki numer to wypowiadam im umowę rachunku tak nie może być żaden bank nie ma takich problemów jak oni.


zyga zyga
07.12.2016. 15:10

awaria

Dziwnym trafem ta awaria systemu internetowego w tym banku zbiegła się z tzw ostatkami(Andrzejkami) i jak na obecną chwilę dalej nie działa i nie wiadomo kiedy zacznie.Jest to chyba najdłuższa awaria systemu bankowego w Polsce.


klient klient
07.12.2016. 09:32

Bank

Kiedy coś w końcu sie polepszy,nie mogę nawet wejśc na swoje konto,całkowta porazka


Forum Janw Lubelski Forum Janw Lubelski
07.12.2016. 09:25

Bank jak każdy bank istnieje tylko dzięki nam.

Bank Pocztowy jak każdy inny bank istnieje tylko dzięki nam.
Ludziom wmówiono że bez bankowości ,nie da się żyć.
A prawda jest odmiennie inna -Potęga banków jest budowana przez klientów banku,a my wcale nie musimy dawać się zniewolić posiadaniem obowiązkowego konta w banku.


Lena Lena
06.12.2016. 22:05

problemy z internetem

Zdarzało się już kilka razy,że Pocztowy24 nie działał. Od ubiegłego tygodnia, nie mogę sprawdzić salda ani też dokonać przelewów. Zastanawiam się, czy BP zapłaci za mnie odsetki w związku z tym,że uniemożliwia mi dokonać płatności


coleman coleman
06.12.2016. 13:28

za darmo i polski kapitał

Operuję tylko gotówką i robię przelewy internetowe. Nie mam karty. Konto mam całkowicie darmowe, bez żadnych dodatkowych warunków. Wypłaty i wpłaty w placówce za darmo. Infolinia pomocna. Szkoda tylko, że z Payu w Allegro nie współpracują. POLSKI KAPITAŁ!


Komornik Komornik
06.12.2016. 11:41

Nie polecam !!!

Ten bank to istna porażka. Stale coś z elektronicznym systemem bankowości - awaria. Co z tego jak przepraszaja jak z tego i tak nic nie ma. Transakcje karta odrzuca a i tak okazuje się że jednak kwota została pobrana. Brak również aplikacji na telefony co w innych bankach to już norma. Mało bankomatów bez prowizji.


rr rr
06.12.2016. 11:02

Masakra pocztowy24

Bank pocztowy24 to jakaś masakra, ciągłe problemy opóźnienia z przelewami awarie niewydajność. Mam dość tego gniota jak i całej PP


Wrka Wrka
06.12.2016. 10:37

prostackie zagrywki pocztowego

Jest 6 grudnia 2016 r. Od 2 grudnia nic nie działa, nie można wypłacić pieniędzy nawet na pocztach, choć w serwisach szumny bank zapewnia, że wypłaty w tych placówkach są realizowane !!!!!!!!!!!
5 grudnia br. próbowałam wypłacić właśnie pieniądze na poczcie.
W żadnej placówce się to nie udało, ale ta nieudana próba zakończyła się wyczyszczeniem mojego konta, zapisaniem tej nieudanej operacji jako dokonanej wypłaty !!!!!!!!!!!!!!!
Twierdzi się jednocześnie, że to jest awaria ogólnopolska.
Bank chyba nie ma pieniędzy na wypłatę środków !!!!!!!!!!!!!
Śmierdzi to plajtą .........


dax dax
06.12.2016. 10:23

Opinia

Miało być konto zawsze darmowe - po miesiącu wprowadzili opłaty! Przysyłają informację że przelew do ZUS nie został dokonany z powodu braku środków, kiedy się okazuje że środki były nie potrafią ani wyjaśnić swojej decyzji, ani nawet powiedzieć przepraszam.Jest szósty grudnia, a bankowość elektroniczna nie działa już piąty dzień. Muszę rozliczyć miesiąc , opłacić ZUS, a tu nic nie działa. Zero informacji. Nie można się dodzwonić na infolinię. Chciałem wspierać polski bank i czuję się jak oszczany pudel.


beata beata
06.12.2016. 09:56

masakra

Najgorszy bank na świecie.ciagle sa jakies problemy.czasem przez dwa dni nie mozna nic zrobic.wyplat,wplat,logowania.jednym slowem MASAKRA


pawel pawel
05.12.2016. 17:31

jedna wielka awaria

działają na platformie innego banku. informatyków mają chyba z podstawówki i awaria na awaria na awarii i nikt nie wie czy i kiedy będzie działało, zabawa w bank, na dzisiejsze pytanie kiedy będzie działało odpowiedź nie wiadomo, spytałem czy może kilka dni a pani uradowana odpowiada że może nie... NIE POLECAM


Piotr Piotr
28.11.2016. 07:12

najlepszy bank

i co z tego ze operacje sie ksiegowane po kilku dniach a na allegro brak payu.To polski bank i polak powinien miec konto w polskim banku bo to nasza kasa.
ps.Co by bylo jakby masowo polacy zaczeli zakladac konto na pocztowym......moze starczyloby kasy na podwyzki dla emerytow????
Po zatym zwracaja kilka procent za leki wydane karta.....wiec do konta nie trzeba doplacac nawet zlotowki wrecz jest sie do przodu jak ktos duzo wydaje na leki


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


9 + 6 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !