Konta bankowe · Konto · Konto w Banku Pocztowym? Ma ktoś? Warto założyć??

Konto w Banku Pocztowym - Porównanie wad i zalet, Opinie użytkowników

bank pocztowy Bank Pocztowy , którego akcjonariuszami są Poczta Polska i Bank PKO BP ma w całym kraju kilkadziesiąt własnych placówek. Ale jego prawdziwa siła to ponad 2 tysiące Pocztowych Stanowisk Finansowych, popularnych „okienek” w urzędach pocztowych.

Do tego dochodzą usługi listonoszy – żaden inny bank przeciętnemu Kowalskiemu nie oferuje możliwości wypłaty pieniędzy z konta prosto do domu.

Bank Pocztowy ma w swojej ofercie dwa konta osobiste, w tym jedno stworzone z myślą o seniorach – emerytach i rencistach.Konto Standard w BP

Pierwsze konto osobiste, oferowane przez Bank Pocztowy to konto Standard. Jego prowadzenie również jest darmowe, jednak przelewy wykonywane w placówkach są płatne (4 złote), płatne jest również ustanowienie i odwołanie pełnomocnictwa do konta (konto Nestor ma tę usługę za darmo). Konto Standard również umożliwia miesięcznie dwie bezpłatne wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach, bezpłatnie podejmiemy gotówkę w placówkach banku i na pocztach, ale jeśli będziemy chcieli otrzymać gotówkę do domu – zapłacimy za tę usługę 4 złote. Karta debetowa jest płatna – 4 złote miesięcznie.

Nowe Konto Oszczędnościowe oferuje oprocentowanie 4 proc. w skali roku. W stosunku do innych kont oszczędnościowych na rynku wyróżnia się możliwością aż trzech bezpłatnych wypłat w miesiącu – jedna wypłata gotówkowa, jeden przelew wewnętrzny i jeden przelew zewnętrzny. Otwarcie i prowadzenie konta są bezpłatne, a konto zaczyna zarabiać już od pierwszej złotówki. Dostęp do konta posiadacz ma w placówkach banku i urzędach pocztowych.

Konto Nestor dla emeryta lub rencisty

Konto Nestor to rachunek stworzony z myślą o seniorach – emerytach i rencistach. Żeby otworzyć konto Nestor, trzeba pobierać jedno z tych świadczeń z ZUS. Prowadzenie konta jest darmowe, darmowe są również zlecenia przelewów w placówkach banku lub okienkach pocztowych. Posiadacze konta Nestor mogą zamówić bezpłatne dostarczenie gotówki do domu – przez listonosza. Pieniądze można też bezpłatnie wypłacać (i wpłacać) w oddziałach banku i na pocztach, a dwa razy w miesiącu – bezpłatnie pobrać gotówkę we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Za używanie karty Visa Electron bank pobiera miesięcznie opłatę – 4 złote. Do konta można otrzymać limit debetowy (500 złotych), a także kredyt w koncie. Posiadacz konta Nestor swoimi środkami może też zarządzać przez Internet.

Konto w Banku Pocztowym? Ma ktoś? Warto założyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.55 na 5
75 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (159 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Tomek Tomek
11.07.2016. 11:03

Polecam

Przesympatyczna i profesjonalna obsługa. Polecam


irmina irmina
09.07.2016. 14:04

Bank gdzie można trzymać kase

Dzisiaj każdy - naprawdę musi wycofać kase z takich mgangów, rajsrajzenów i innych mordujących nas wszystkich. Nie wiem, dla czego Polacy tego nie robią? chcielibyście mieć godne zarobki, emeryturę, urlopy? Przestańcie płacić haracz na emerytów niemieckich. Każdy powinien zamknąć konto w Msrankach i przejść do pocztowego. Jak można być tak bezmyślnym, żeby jeszcze tego nie rozumieć????


Rayzo Rayzo
01.07.2016. 17:02

internet i wszystko inne

nie polecam zakładania konta w tym banku, gdyż są wieczne problemy z odzyskaniem hasła, zero sprostowań poza tym przelewy się spóźniają, czekam tylko na przelew i bye bye hollywood hills.


klient klient klient klient
23.06.2016. 15:41

dostaję premię za paczki a konto za 0

Witam. Dostałam 10 zł zwrotu za wysłanie paczki do Holandii. Pani z punktu bankowego powiedziała mi jak mogę z tego skorzystać, wszystko zarejestrowała po nadaniu paczki, trwa to sekundę. Za konto oczywiście nie płacę. Skorzystałam też z ubezpieczenia na życie za 10 zł miesięcznie, bardzo fajna opcja dla jeżdżących na rowerach - jak coś się nam stanie to zawiozą nas z rowerem do domu.Piszę o tym, bo nie spotkałam się z taką ofertą u innych i może się komuś przyda. Mogę też przestać płacić w każdym czasie i nic się nie dzieje, ubezpieczenie wygaśnie. Zamierzam więc opłacać tylko przez sezon rowerowy. P.S. Myślę, że wszystko zależy od tego na kogo trafimy. Ja mam bardzo fajną, młodą dziewczynę w placówce, pomaga nawet ponad standard, zwłaszcza starszym ludziom z osiedla.


kayak kayak
12.06.2016. 20:52

Nie warto

Zacofany bank, stronka działa jakby w zwolnionym filmie, mieli i mieli (inne śmigają mbank, wbk, kantor alior czy credit agricole).
Do tego cwaniakują zmieniając regulamin, wymyślili, ze wystarczy jego publikacja na stronie by zmiany obowiazywały. Tak jak szybko otworzyłem, tak i zamknę, po roku. Nie wiem tylko dlaczego na zawsze darmowym zostaje 15 zł, nie moge tego przelać, a mam wyzerować rach.


Kasia Kasia
09.06.2016. 17:31

Zabrali mi moje pieniądze !!!

Piszę dzisiaj "na gorąco", jestem nową klientką tego banku i już niedługo przestanę nią być. W zeszłym miesiącu otrzymałam od mojego męża z Niemiec przelew, który został zaksięgowany po 3 dniach roboczych(więc O.K). W tym miesiącu mąż ponowił przelew, nic nie zmieniając w treści, pieniędzy do dziś nie mam, przelew mąż wykonał 1 czerwca, dzisiaj jest 9 czerwiec. Wczoraj zadzwoniłam do banku i pani przyjęła reklamację, dzisiaj oddzwoniono do mnie i pani powiedziała:" widzę,że pieniążki są ale nie będą zaksięgowane na pani koncie, ponieważ 10 czerwca przelew został cofnięty do Niemiec" , ja zapytałam jak to 10-tego, skoro dziś jest 9 czerwiec, a ta pani :"dziwne, no tak, więcej nie mogę pani na ten temat powiedzieć i rozłączyła się". Niestety dziś były ogromne problemy aby się dodzwonić do banku i udałam się do placówki w Kołobrzegu. Pani bardzo miła chciała mi pomóc i przyjęła reklamację oraz zadzwoniła przy mnie do Warszawy, gdzie dowiedziałyśmy się, że przelew juz cofnięto, ponieważ mój mąż nie wpisał mojego imienia(reszta się zgadzała). Ja z Panią w banku powiedziałyśmy żeby pani w W-wie zobaczyła przelew z maja i stwierdziła, że też był bez imienia i pytam dlaczego wtedy zaksięgowano go, a ona "widocznie przymkneliśmy oko" - to odp.pani na stanowisku w banku w centrali w W-wie. Bank Pocztowy decyduje poza plecami klientów, kótre przelewy księgować które nie, dla mnie to OSZUSTWO i od jutra będę walczyć o swoje prawa na drodze prawnej. Bank naraził mnie na straty finansowe typu czynsz, który płacę zawsze 10-tego, a także spłata karty kredytowej też 10-tego i pewnie jutro będę miała ją zablokowaną(na szczęśćie nie w tym banku), oprócz tego mam wyciąg bankowy męża z opłatą za przelew w Euro, którego Bank Pocztowy mi nie zaksięgował. Krętactwo i oszustwo, dlatego zrobię wszystko aby w imieniu swoim a także na przyszłość innych klientów to zmienić i będę walczyć o odszkodowanie. NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!


klijent klijent
06.06.2016. 11:38

zero

brak słow mam tam jeszcze konto zawsze darmowe z opłatom ide do oddziału wyjasnic pani infolinie proponuje niedosc ze okradajom z konta to dzwon sobie jeszcze


Czarny1975 Czarny1975
11.05.2016. 15:01

Porównanie z Inpost nie jest najtrafniejsze

Bank pocztowy - dużym plusem jest to, że jest bankiem polskim. Trzymając tu pieniądze można się przynajmniej spróbować przeciwstawić traktowaniu przez zachodni kapitał jak kolonialnych niewolników. Co prawda bank ma pewne potknięcia (brak aplikacji mobilnej, system online nie zawsze działa idealnie) ale trzeba przyznać, że Poczta Polska, co prawda z opóźnieniem ale zaczyna brać się za nadrabianie zaległości w stosunku do konkurencji.
Odnośnie Inpost - jedyną dobrą i działającą usługą tej firmy są paczkomaty, ale one praktycznie działają same. Spróbuj szybko i sprawnie nadać polecony to szybko się można zniechęcić. Ktoś pisał, że poczta to taki minimarkecik - proponuję odwiedzić punkty obsługi klienta firmy Inpost - trafiają się i takie w sklepach z mydłem i powidłem.
Gdy Poczta Polska wprowadzi usługę podobną do paczkomatów nie będzie się musiała obawiać konkurencji firmy mającej tylko jedną dobrze działającą usługę.


Wojtek Wojtek
21.04.2016. 14:18

Opinia

Nie dość ze konto jak za czasów komunistycznych serio pieniądze chyba konno woza bo czasem tydzień idzie przelew to jeszcze zamykanie konta jest wielką nie przyjemnością bo trzeba na własną rękę pisać odstąpienie od umowy i wysyłać kur*a poczta 6.50 za potwierdzenie dostarczenia jakby nie można było tego zrobić w oddziale. Komuna, a te komputery które mają pracownicy używane są tylko do sprawdzania środków na prywatnych kontach pracowników ale z innych banków bo żaden urzędnik się da sobie takiego konta wcisnąć. Żałuję że dałem się namówić


Anonim Anonim
13.04.2016. 22:39

Opinia

Myślałam ze to dobry bank az do momentu gdy zabrano mi z konta dwa razy ts sama kwote za zakupy w tym samym dniu.Ciekawe czy uznaja reklamacje.


klient86 klient86
11.03.2016. 09:29

Polecam

Mam konto darmowe w Pocztowym. Nie widziałam innego konta, które nie ma warunków, żeby za nie nie płacić! Tutaj nie muszę mieć wpływów, ilości operacji, karty, czy czegoś tam, żeby ZA KONTO NIE PŁACIĆ. Przelewy robię przez internet, także za skarbówke bezpłatnie. Karty nie mam, wypłacam i wpłacam pieniądze na poczcie. Zakładałam konto na poczcie w Łodzi na wydzielonym stanowisku bankowym i wszystko gra. Do tego mam cały czas aktywną ofertę kredytu bez zaświadczeń. dla mnie spoko.


Zygmunt Zygmunt
06.03.2016. 18:28

Opinia

Czytam negatywne opinie o Banku Pocztowym i mógłbym uwierzyć ale od 2 lat mam złożone konto Nestor i jestem zadowolony. Konto, karta, przelewy - darmowe warunek zakup kartą za 200 zł w miesiącu.Kupując kartą lekarstwa mam bonifikatę 5% wpłacaną na moje konto przez Bank. Mam 3 lokaty oprocentowanie 2,5% odsetki są naliczane co kwartał i wpłacane na moje konto. W przypadku zerwania umowy odsetki wypłacone nie są cofane. Łączność i informacja z konsultantem b.dobra przy zachowaniu
haseł. W 2015 zmieniono warunki umowy lecz nie zmieniono dla konta Nestor. Czego więcej trzeba.


wieple wieple
03.03.2016. 15:16

lokat Światowi Giganci

Swego czasu zaufałem bankowi i zainwestowałem swoje pieniądze w lokatę Światowi giganci.Schody zaczeły się w momencie kiedy skończyła się lokata i chciałem wybrać swoje pieniądze.Zapisy regulaminu tejże lokaty szczególowo opisują kiedy zostaną wypłacone pieniądze,tzn.30 dni bank potzrebuje na zamkniecie lokaty i dopiero po zamknięciu do 14 jest dokonywana wypłata.Można by się kłucić dlaczego tak długo, ale jest w regulaminie można by rzec:widziały gały co brały.U mnie problem polega na tym że minął termin 44dni,dzisiaj jest 53 dzień od złoznia deklaracji a pieniedzy niema.A najlepsze na koniec udałem się do banku z złożyć reklamacje i się okazało że pani w okienku nic nie może,bo tymi lokatami zajmuje się ktoś inny,po 10 minutach oczekiwania i kilku telefonach pani z okienka okazało się że jedyna osoba która zajmuje się tymi lokatami jest nieobecna.Oczywiście złożyłem reklamacje ale kiedy otrzymam odpowiedż,można zgadywać :kiedy wróci ta pani.A tak na koniec korzystałem już z usług różnych banków ale w Banku Pocztowym indolencjia.niekompetencji jest na porządku dziennym.


JONS JONS
22.02.2016. 22:21

TWOJA DECYZJA - KONTO JAK W TWOIM BANKU - BEZPIECZNE

Nawiazujac do pokrzywdzonego ; uszukany,wrecz okradziony , to ostry zarzut . Nie zabezpieczyles konta to komornik ma prawo brac w bialy dzien . Masz dostep do zalozenia konta internetowego w placowce lub przez internet , wiec mozesz zabezpieczyc swoje srodki poprzez zaznaczenie nietykalnosci srodkow do 10 tys zl. wg, przepisow unijnych o ochronie komsumenckiej .
Ja tego dokonalem i bynajmniej moge robic oplaty socjalne internetowo z mojego konta .
Chron sie przepisami ktore sa za Toba a nie tymi ktore przeciwko tobie i kazdy bedzie zadowolony .


waldi waldi
04.02.2016. 16:29

opinia

w BP mam konto nestor od 5=ciu lat - na początku darmowe bez żadnych warunków,następnie trzeba było zgodzić się na kartę debetową {bez karty wprowadzona miała być opłata ) z limitem min 200 zł m-c. Opłaty za przelewy 0 , ale od lipca 2015r są już naliczane.


sabina_ka sabina_ka
31.01.2016. 20:50

mam konto w Pocztowym

Za konto nic nie place man darmowe przelewy przez internet i wspieram polski bank bo sa juz tylko 2 polskie banki. Polecam polski bank


Artur Artur
28.01.2016. 12:27

Konto jest ok.

Potrzebowałem banku otwartego do 18.00, aby móc wpłacać dzienne utargi ze sklepu. W moim miasteczku tylko poczta spełniała te warunki. Pozostałe czynności przez internet. Poza tym: prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł (min 300 zł obrotu na mc, ale i tak korzystam więc to nie problem). Dla przeciętnego obywatela konto w BP jest bardzo dobre.


remi remi
23.01.2016. 17:36

z BANKIEM TO ONI NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO naciągacze

Jedyne co mogę Wam Kochani polecić to Zlikwidować tak Konto lub nie zakładać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak kompetencji , zacofany system komputerowy i pracownicy szkolenia na nieudaczników nic nie mogący i nierozumiejący .

No jakby nie było Bank Pocztowy 24 czyli Poczta POLSKA to mini markecik na poczcie kupicie podpaski , płyn do naczyń , jakieś romansidło za 11 zł Wiec nie wymagajmy już cudów ,żeby z mini marketu zrobić POWAżNY BANKKKK .

Moją uwagę przykuwa fakt że w KFC personel jest bardziej kompetentny i przeszkolony i też obraca gotówką :))))))))

Na całe szczęście poczty polskie otworzył się Impost to mogą sie uczyć od lepszych .


Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ WAM ODRADZIĆ BANK POCZTOWY , ABYŚCIE NIE MIELI DŁUGÓW !!!!!!!!!!!!!!


Gregory3g3 Gregory3g3
24.12.2015. 05:04

Opinia

Szybko sprawnie bez problemow , polecat zero ukrytych kosztow


Volare Volare
12.12.2015. 12:59

Konto Zawsze Darmowe

Ja generalnie jestem zadowolony z uslug banku. Wiekszosc moich transakcji odbywa sie za pomoca internetu a bank nie pobiera zadnaych oplat. Oczywiscie sa plusy i minusy, ja jednak zdecydowalem sie przeniesc do polskiego banku z dwoch powodow. Po pierwsze wszelkie zyski banku zostaja w Polsce, nie sa transferowane zagranice do bankow macierzystych dzieki czemu choc trudno w to uwierzyc zyskujemy my wszyscy. Po drugie jest to bank kontrolowany przez panstwo polskie i w razie jakis klopotow z system bankowym mam wieksze mozliwosci odzyskania pieniedzy. Wiekszosc zagranicznych prywatnych bankow jest na skraju bankructwa patrz Deutsche Bank czy Santander a rozporzadzenia bail-in czy bail-out tylko pogarszaja sytuacje. W tych trudnych geopolitycznych czasach wole wzgledne bezpieczenstwo swoich srodkow, a ze jest to bank na dorobku to zawsze beda jakies niedociagniecia.


Nel Nel
18.11.2015. 22:08

zarabiam kasę na koncie w pocztowym

konto darmowe- hmmmm. . . sprawdzilam i faktycznie opłat nie mam
i zwroty za kazda paczke, znaczek ;-)


Jarek Jarek
08.11.2015. 07:26

Bank Pocztowy

Jestem posiadaczem konta w Banku Pocztowym. Konto jest darmowe. Nie jest pobierana za nie opłata. Karta jest również darmowa pod warunkiem, że dokonam nią płatności w ciągu miesiąca na kwotę 300 zł. W dodatku jest to Nasz Polski Bank. Więc pięniądze jakie ten Bank zarobi na obrocie Naszymi pieniążkami pozostają w Polsce a nie tak jak w przypadku pozostałych Banków są wywożone za granicę. Dlatego zrezygnowałem z konta w BZ WBK i założyłem w Pocztowym. Niech Polska zarabia na moich pieniążkach. A obsługa tak jak w jednym z komentarzy w placówkach Banku jest naprawdę miła i kompetentna. Polecam wszystkim. Pozdrawiam


Jaa Jaa
28.10.2015. 19:00

Nie mylcie Banku Pocztowego z Poczta

Jest wiele negatywnych opinii na temat Banku Pocztowego przez pracowników poczty, którzy są niekompetentni nie wiedzą nic... Nie potrafią zająć się klientem! Jeżeli pójdziemy do placówki to jest całkowicie inna obsługa i pracownicy z przerażeniem w oczach słuchają jakie informacje dostaliśmy wcześniej od Poczty. Jeżeli chcecie coś załatwić w Banku Pocztowym to kierujcie się do placówek a nie na pocztę! Placówki znajdują się też na pocztach ale to są pracownicy banku a nie poczty. Panie w okienkach nie mają pojęcia o niczym!


Andrzej Andrzej
26.10.2015. 16:42

konto nestor

Od min.3 lat jestem klijentem BP, miałem konto,,Nestor" i byłem zadowolony aż we wrześniu zachodzę do oddziału w kołobrzegu ze swoimi rachunkami aby je opłacić i się dowiaduję że za każdy przelew muszę zapłacić w zależności do kogo ma iść przelew (od 2,50 --7,00zł) bez żadnego powiadomienia. Opłata za kartę (jeśli zrobię zakup 200zł to za darmo a obecnie 300zł). A w ofercie BP nadal czytam że konto ,,nestor" jest dalej aktualne. Może BP powiadomi o zmianach bo chyba to nie jest samowola pań w oddziale.


WOJODK WOJODK
19.10.2015. 17:01

POCZTOWY może zaskoczyć

Mam konto od ponad 2 lat i generalnie było ok, aż do czasu....;))
Miałem debet w koncie i kredyt gotówkowy. Kredyt spłacany terminowo i nawet nadpłacany kapitał. Debet jako że mam słaby charakter ciągle wykorzystywałem prawie do dna, no ale bank odsetki na mnie kroił, więc wszyscy zadowoleni wydawałoby się.
Nagle z zaskoczenia bez wcześniejszego ostrzeżenia straciłem debet. Bank niby miał prawo nie przedłużać umowy, ale zrobił to bez powiadomienia mnie i nagle zostałem z zadłużeniem przeterminowanym. Powodem okazało się iż moje wpływy w najmu mieszkania były nieregularne. Powód powodem zgodny z zapisami w umowie, ale zaskoczyć kogoś z kilkudziesięcioma tysiącami debetu do natychmiastowej spłaty to lekka przesada. Propozycja jaką dostałem to napisać pismo o przywrócenie debetu, a w razie niepowodzenia prośbę o rozbicie zadłużenia na raty, ale najlepiej to napisać wniosek o kredyt. Trochę mnie zmęczyło to pisanie więc poszedłem do innego banku i dostałem kredyt konsolidacyjny w ciągu 2 dni. Do dzisiaj natomiast czekam na odpowiedź z pocztowego.


Krystyna Krystyna
16.10.2015. 19:49

konto

Też mam konto w Banku Pocztowym i nie prawdą jest, że jest pobierana opłata. Jeżeli do konta wydana jest karta wystarczy zapłacić nią w ciągu miesiąca 300 zł za zakupy , a za konto bank nic nie potrąci . Wypłata gotówki z ok 5000 bankomatów w Polsce mi. BZ WBK i PKO też bez prowizji. Darmowy dostęp do konta internetowego Pocztowy24, gdzie można bez dodatkowych opłat robić przelewy na konta w innych bankach. Wcześniej w PKO płaciłam 8.90 za prowadzenie konta, 2 zł za dostęp do konta internetowego i 0,70 zł za każdy przelew. Rachunek prosty, wystarczy policzyć ile w ciągu roku zaoszczędzimy w Pocztowym.


Karol Karol
15.10.2015. 20:42

VISA

Kartą Visa nie można płacić przez internet. Chyba coś nie tak...


ja ja
13.10.2015. 20:23

nie polecam

Przelewy natychmiastowe czyli elixir są realizowane tylko do 15 to po co wogle są jak w innych bankach takie przelewy działają 24h na dobę ;-)


Mariusz Mariusz
11.09.2015. 19:22

super prosty system przelewów

witam, czytam tak te wszystkie opinie i myślę że troszkę co niektóre są przesadzone, posiadam konto Zwsze Darmowe i jestem bardzo zadowolony z jasnych i prostych zasad,oraz...z najlepszego i naprawdę chylę czoła twórcą systemu do robienia przelewów POCZTOWY 24,nawet ktoś nie mający specjalnej wiedzy na temat internetu,komputerów na pewno sobie poradzi,jest prosty, przejrzysty i wyposażony we wszystkie potrzebne funkcję.BRAWO.Korzystałem z portali innych banków i myślę że powinni się wzorować na POCZTOWYM 24.Pozdrawiam.


Bastek Bastek
10.09.2015. 06:36

konoto ror zawsze darmowe ?

Czy opłaca się otwierać konto ror w Banku Pocztowm chodzi mi o konto zawsze darmowe i na jakim , poziomie jest opsługa tego Banku Pocztowego , mówiac od oceny najgorszej 1 do nailepszego na 10 . Jak oceniacie ten Bank Pocztowy czy jest miły i warty w skali od 1 do 10 czekam na odpowiedzi


stankoos stankoos
25.08.2015. 12:07

Ile idzie przelew z innego banku do BP?

Witam, mam konto w BP i mają mi zostac wysłane pieniadze i nie wiem ile bedą szły.
Czy dojdą w tym samym dniu po wysłaniu czy bedzie trzeba czekać pare dni?
Jak z tym u was?


elzbieta elzbieta
24.08.2015. 18:00

opinia banku pocztowego

Konto nestor ponoc jest darmowe ,a pobiera się 5 zl za tzw rachunek bankowy za wyciag w formie papierowej 7 zl razem 12 zl . dla emeryta w roku to suma144 zl.Wcale konto nestor nie jest darmowe


Kazik Kazik
11.08.2015. 20:56

Pocztowy

Bank Pocztowy jest ok. Nie mam zastrzeżeń do tego banku.


Anonim Anonim
10.08.2015. 21:57

Pytanie

Witam, czy mając konto w banku pocztowym, muszę mieć stały dopływ środków na konto?


Jadwiga Jadwiga
27.07.2015. 17:43

Nie zakładajcie konta w Banku Pocztowym

Nie polecam najgorszemu wrogowi tego banku. Jak chcesz założyć konto to nawet w domu możesz to zrobić, a jak potrzebujesz czegoś to proszę napisać pismo bank za rok odpowie i NIC!!! nie załatwisz na poczcie tylko w banku nie ważne, że on znajduje się 100 km od Ciebie. Ich regulamin można wrzucić do kosza, bo zapisy jedno a wykonanie drugie, co innego piszą, a później się z tego wycofują. Pani w okienku mówi, że ona nic nie wie, a jak ja jej zaczęłam czytać regulamin to odesłała mnie do centrali. Są niekompetentni i wrogo nastawieni do tych , którzy coś od nich chcą oprócz wpłacania kasy to załatwiają raz dwa. Nie polecam, bo to bank ignorantów i niekompetentnych idiotów.


MONIKA MONIKA
30.06.2015. 15:53

Pocztowe Standard Polecam!!!!

Witam a ja jestem i to bardzo zadowolona z tego konta mam standard płace 5 zł. za prowadzenie jeśli nie dokonam płatności kartą jeśli płacę na 300 zł. w miesiacu to za darmo!!! przelewy w necie który zawsze dostępny i wychodzi za 0!!! Fakt nie można w allegro odrazu przejść ale to nie ma porównania np w PKO 10 zł za prowadzenie zawsze jakieś opłaty!!! Ja akurat ma super doradcę zawsze pomoże nie mam co mierzyć jedną miarą


dorota dorota
30.06.2015. 14:24

Pocztowy24

mam konto w banku pocztowy 24...jest darmowe...nie pobierają opłat za przelewy,opłaty kartą,wypłaty...może to zależy od rodzaju konta...jestem zadowolona...


zagga zagga
22.06.2015. 22:15

kredyt rodzina na swoim

Witam,

My właśnie otrzymaliśmy pismo od Banku pocztowego. Kredyt był podpisany w 2009roku na mieszkanie + miejsce postojowe przynależne do mieszkania . Wczoraj wg pisma mamy w ciągu 21 dni zwrócić 15 000 czyli kwotę za miejsce postojowe, która wg banku została niesłusznie przyznana 6 lat temu. Oczywiście szantaż, iż w przypadku nie wpłacenia kwoty zostaną nam wstrzymane wszelkie dopłaty do kredytu. Sprawa już jest u prawnika. Czy komuś udało się obejść takie pismo w jakiś sposób?


hanys hanys
11.06.2015. 08:36

konto pocztowe zawsze darmowe

kolezanka z Bytomia napisała że konto zawsze darmowe ...już nie jest darmowe dostała aneks ze zmiana regulaminu i podwyzka za prowadzenie konta za 5 złociszy......także to rozbój w biały dzień ,powinni to nazwac "konto chwilowo darmowe"...jeśli do tego dodać następne 5 zł za kartę to już daje 10zł miesięcznie a w roku 120zł !!!!!! szok


kito kito
20.05.2015. 19:02

do basia83

Witam.
Ja cały czas prowadzę z bankiem korespondencję (przy pomocy prawnika, bo inaczej się nie da) w sprawie własnie kredytu z programu Rodzina na swoim. Proszę o jakieś namiary to się skontaktuję.


pocztowy to dno pocztowy to dno
14.05.2015. 07:57

pocztowy to dno

|Bank pocztowy to totalne nieporozumienie i totalna żenada na rynku usług finansowych.
1. Idąc do "oddziału" Pani łączy z infolinią;
2. Płatność kartą, w przypadku odmowy (i posiadania środków na koncie), i tak blokuje środki, chociaż mając konto w innych bankach, nigdy czegoś takiego nie miałam.
3. Bankomat bezpłatny? Za każdym razem wypłaty we wskazanym bankomacie, pobiera opłaty.
4. Karta raz działa, a 10 razy nie - oczywiście zrzucają winę na system płatności, chociaż po sekundzie mąż płaci inną kartą, z innego banku przez ten sam terminal i nie ma żadnych problemów.
5. Jedyne odpowiedzi Pan z infolinii - regulamin mówi;
6. Wspomnaine zablokowane środki z pkt. 2 wiszą na rachunku sobie - nie gdzieś tam, ale na rachunku, bo SYSTEM BANKOWY MA DWA TYGODNIE na ich odblokowanie.

NIE POLECAM I PRZY KAŻDEJ PROPOZYCJI ZAKŁADANIA TEGO KONTA, KOPNIJCIE AGITATORA W DOOPĘ.


basia83 basia83
11.05.2015. 13:47

Kredyt Rodzina na Swoim

Witam!
Została nam wypowiedziana umowa w kredycie Rodzina na swoim!!! Nie złamaliśmy umowy a mimo to wypowiadają nam umowę! Proszę o kontakt osoby, które są w podobnej sytuacji!!


kasia kasia
17.04.2015. 07:56

bank pocztowy

Dodam jeszcze ,że mam kłopoty z tym kredytem żałuje, że wziełam tam kredyt.


kasia kasia
17.04.2015. 07:52

bank pocztowy

Opinia moja bardzo negatywna .Mam tam kredyt powiedziano mi , że jestem zwolniona od opołat na poczcie , ale oni i tak pobierają opłaty.Bardzo słaba obsługa w siedzibie oddziału.


przykra niespodzianka przykra niespodzianka
04.04.2015. 12:08

zniknęło konto NESTOR

Witam.
Moja mama wróciła dziś z urzędu pocztowego Jaworzno1 z cudowną wiadomością. Chciała pobrać swoją emeryturę, ale pracownica poczty powiedziała, że jej konto NIE ISTNIEJE!!! Od lat istniało, a dzisiaj zniknęło!

Nie polecam, a wręcz odradzam!!!


sum sum
27.03.2015. 15:18

Dziękuję.

Mam zamiar zmienić bank.Gdzieś przeczytałem że,bankowy jest za free,0 opłat i co ważne, jest Polski.
Po przeczytaniu waszych opinii zastanawiam się gdzie ja mieszkam,w swojej ojczyźnie czy POd zaborami.


yolax yolax
25.03.2015. 20:30

Odradzam

Uważajcie. Bank Pocztowy okrada swoich klientów przy transakcjach bezgotówkowych i rozliczeniach karty płatniczej. Miałem zablokowane środki na jakies 4zl i dostępne ok 30 zl SWOICH PIENIEDZY. Wzialem poprzez transakcje zblizeniowa jakies ok 40zl wiecej niz mogłem a po 3 dniach mam do zwrotu ponad 80zl. To jakby sobie policzyli te moje 30zl na poczet niedozwolonego przekroczenia salda. MOJE Pieniądze? Najgorszy zlodziejski bank w Polsce. Ch...ja zobaczą a nie te pieniądze. Liczcie swoje rachunki skrupulatnie ludzie. Lepiej trzymaćpieniadze w smierdzacej skarpecie niz w tzw banku pocztowym.


kitka kitka
15.03.2015. 19:30

konta są ok

Jestem klientką tego banku kilka lat. Posiadam konto Na zawsze darmowe. Nie płacę nic za prowadzenie konta a także za żadne przelewy. Wszystko za darmo. Zero problemów. Przelewy dochodzą na czas. Polecam konto dla osób, które chcą zaoszczędzić itp. Mam usługę pocztowy24. Banki Spółdzielcze za to naciągają swoich klientów i przelewy po 3 dniach wpływają na rachunek.


kito kito
07.03.2015. 16:56

kredyt hipoteczny rodzina na swoim

W 2009 roku wzięliśmy w banku pocztowym kredyt z dopłatami Rodzina na swoim. Byliśmy właścicielami mieszkania, mimo to poinformowano nas, że jeżeli w ciągu 6-ciu miesięcy zrzekniemy się prawa do lokalu to kredyt taki nam przysługuje. Podpisaliśmy umowę, w której jest takie zobowiązanie oraz wymagane do umowy oświadczenie o zrzeczeniu się tego prawa w ciągu 6-ciu miesięcy. Otrzymaliśmy kredyt, 2 miesiące później sprzedaliśmy mieszkanie, dostarczyliśmy do banku kopię aktu notarialnego i tak sobie spokojnie żyliśmy do dnia wczorajszego. Wczoraj otrzymaliśmy telefon z banku pocztowego, że w ciągu 14 dni mamy oddać 30.000zł dopłat do odsetek, które otrzymaliśmy a nam nie przysługiwały.Właśnie nasz świat się zawalił. Bank straszy nas wypowiedzeniem umowy kredytu, pomimo że my spełniliśmy wszystkie zobowiązania zawarte w umowie kredytowej. Czy jest ktoś kto ma taką sytuację??? Przypuszczam, że takich umów było podpisane więcej.


Arek Arek
05.03.2015. 08:43

DNO!!!!

Odradzam... Omijajcie ten Bank z daleka. To głęboka "komuna" i banda oszustów w białych kołnierzykach.
Rok temu wziąłem kredyt w "Banku" Pocztowym. W styczniu dostałem odprawę i chciałem spłacić w całości. Splata całkowita, aby zamknąć kredyt musiała być większa o ok 4000 od całkowitego zobowiązania (ok 14000). Zapłaciłem.... Po tym chciałem zamknąć konto Nestor, które byłem zmuszony założyć aby dostać kredyt. Po miesiącu (pod koniec lutego) dostałem odpowiedź, że nie można zamknąć konta ponieważ we wniosku o jego zamknięcie "widnieje podpis niezgodny ze wzorem". Złożyłem następny wniosek, pracownik banku wystawił mi zlecenie na pobranie gotówki w celu "wyzerowania" konta. Po 1,5 miesiąca otrzymuję przekaz POCZTOWY za nadpłatę kredytu, za którą POCZTA pobiera ok. 45 zł (konto jeszcze jest aktywne). Następnego dnia na koncie powstaje niedopłata -5zł, za używanie karty!!!! i konto dalej nie może być zamknięte. Jak widać Bank Pocztowy w "białych rękawiczkach" okradł mnie na ok 50 zł. Jestem ciekaw co jeszcze zrobią abym nie mógł zlikwidować konta.
Piszę to aby nikt, kto przeczyta ten wpis, nie dał się nabierać na piękne słowa, obietnice profesjonalnej obsługi pracowników banku pocztowego. Oni muszą tak mówić, bo to ich praca.....tylko, kto uczciwy podejmuje się pracy w takiej nieuczciwej instytucji????


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !