Konta bankowe · Konto · Konto w Banku Pocztowym? Ma ktoś? Warto założyć??

Konto w Banku Pocztowym - Porównanie wad i zalet, Opinie użytkowników

bank pocztowy Bank Pocztowy , którego akcjonariuszami są Poczta Polska i Bank PKO BP ma w całym kraju kilkadziesiąt własnych placówek. Ale jego prawdziwa siła to ponad 2 tysiące Pocztowych Stanowisk Finansowych, popularnych „okienek” w urzędach pocztowych.

Do tego dochodzą usługi listonoszy – żaden inny bank przeciętnemu Kowalskiemu nie oferuje możliwości wypłaty pieniędzy z konta prosto do domu.

Bank Pocztowy ma w swojej ofercie dwa konta osobiste, w tym jedno stworzone z myślą o seniorach – emerytach i rencistach.Konto Standard w BP

Pierwsze konto osobiste, oferowane przez Bank Pocztowy to konto Standard. Jego prowadzenie również jest darmowe, jednak przelewy wykonywane w placówkach są płatne (4 złote), płatne jest również ustanowienie i odwołanie pełnomocnictwa do konta (konto Nestor ma tę usługę za darmo). Konto Standard również umożliwia miesięcznie dwie bezpłatne wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach, bezpłatnie podejmiemy gotówkę w placówkach banku i na pocztach, ale jeśli będziemy chcieli otrzymać gotówkę do domu – zapłacimy za tę usługę 4 złote. Karta debetowa jest płatna – 4 złote miesięcznie.

Nowe Konto Oszczędnościowe oferuje oprocentowanie 4 proc. w skali roku. W stosunku do innych kont oszczędnościowych na rynku wyróżnia się możliwością aż trzech bezpłatnych wypłat w miesiącu – jedna wypłata gotówkowa, jeden przelew wewnętrzny i jeden przelew zewnętrzny. Otwarcie i prowadzenie konta są bezpłatne, a konto zaczyna zarabiać już od pierwszej złotówki. Dostęp do konta posiadacz ma w placówkach banku i urzędach pocztowych.

Konto Nestor dla emeryta lub rencisty

Konto Nestor to rachunek stworzony z myślą o seniorach – emerytach i rencistach. Żeby otworzyć konto Nestor, trzeba pobierać jedno z tych świadczeń z ZUS. Prowadzenie konta jest darmowe, darmowe są również zlecenia przelewów w placówkach banku lub okienkach pocztowych. Posiadacze konta Nestor mogą zamówić bezpłatne dostarczenie gotówki do domu – przez listonosza. Pieniądze można też bezpłatnie wypłacać (i wpłacać) w oddziałach banku i na pocztach, a dwa razy w miesiącu – bezpłatnie pobrać gotówkę we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Za używanie karty Visa Electron bank pobiera miesięcznie opłatę – 4 złote. Do konta można otrzymać limit debetowy (500 złotych), a także kredyt w koncie. Posiadacz konta Nestor swoimi środkami może też zarządzać przez Internet.

Konto w Banku Pocztowym? Ma ktoś? Warto założyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.5 na 5
112 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (180 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)
ya ya
30.06.2013. 22:06

maksister

Uważnie przeczytałem wszystkie opinie i stwierdzam, że wiele osób nie wie czego oczekuje od swojego banku. Mam konto w Pocztowym od kilku lat i jestem z niego BARDZO ZADOWOLONY. Jest to jednak konto proste, do prosteych wpłat i kilku wypłat miesięcznie z możliwością założenia lokaty, ubezpieczenia itp. Łatwo też ominąć koniecznośc posiadania karty , za którą należałoby zapłacić. Brak oczywiście wyrafinowanych usług bankowych (zintegrowane konto walutowe, rachunek inwestycyjny na giełdzie, nie mówiąc o derywatach, przelewach ekspresowych, zintegorwanym IKE itd. itp...). Większość osób nie rozumie też natury problemó, jakie ich spotkały, i tak: brak przelewu w poniedziałek rano (post z godziny 9.33) z przelewu dokonanego rzekomo w czwartek rano - banki mają w systemie przyznane KONKRETNE GODZINY TRANSFERÓW SESJI WYCHODZĄCEJ i tak do niedawna OSTATNIA sesja transferowa w mBanku wychodziła w południe! Nie oznacza to jednak, że pieniądze w pięć minut były na koncie adresata - wymagania dotyczące weryfikacji powodują, że pieniądze te wiszą w systemie przez wiele godzin, a potem "wskakują" na konto w SESJI PRZYCHODZĄCEJ również w konkretnych PRZYZNANYCH DANEMU BANKOWI GODZINACH. Oznacza to, że w praktyce można czekać na środki widoczne na koncie kontrahentaa nawet 2(dwa) dni. z pewnością pani piekląca się o 9.33 rano miała swoją gotówkę wczesnym popołudniem w poniedziałek. TAK DZIAŁA SYSTEM WE WSZYSTKICH BANKACH! Trzeba jednak o tym wiedzieć. Co do czasu oczekiwania na wysyłkę dokumentów po błędnie wypełnionym wniosku - cóż... lepiej dokładnie wypełnić samemu i nie mieć do nikogo pretensji, że zrobił błąd w wyniku np. złej jakości połączenia telefonicznego. Dlaczego weryfikacja "papierowa"? Bo tak jest przyjęte na całym świecie, że wypełnione wnioski papierowe są uzupełniane na papierze (na całym świecie), a nie przez dopisanie czegoś mailem, czy SMSem! To zaś zakłada kolejną rundę dokumentów fizycznie wędrujących przez świat i oczywiście trwa w czasie. Zaś co do pretensji o jazdę z formalnościami do innej miejscowości - a gdzie udalibyście się w przypadku reklamacji w DB, VB, TB, HSBC, ING czy innych równie egzotycznych, choć wspaniałych bankach? Przyjechaliby do "pipidówka" dla Waszych pieniędzy, lub daliby możliwość pełnej reklamacji internetowej? Żarty! Miałem masę rachunków w kilku krajach i wiem, że jak to działa. Najpierw trzeba wiedziać, czego się oczekuje produktu, a potem zpoznaje z sytemem. Tak jest i tylko spopularyzowanie kont w kasach spółdzielczych może zmienić rynek, nic innego...


aga aga
10.06.2013. 16:14

ŻENADA

zakładałam konto w tym banku przez infolinię jeszcze tego samego dnia podpisałam dokumenty w placówce. Dostała na wspomniane konto wypłatę.... i niespodzianka nie mogę korzystać ze swoich pieniędzy bo musi wpłynąć do centrali oryginał umowy...ŻAŁOSNE. dodam że ich poczta wewnętrzna jak to zostało nazwane pięknie idzie już 4 dni.


kazia kazia
10.06.2013. 09:33

Bank Pocztowy to jakaś totalna pomyłka!!!

Witam. Chciałam ostrzec wszystkich przed zakładaniem konta w Banku Pocztowym.
Moja mama wysłała pieniądze przelewem na moje konto Inteligo w czwartek rano. Dzisiaj jest poniedziałek a kasy nadal nie ma na moim koncie.
Tak pracuje się na poczcie! Brawo!!!


ewciaaa ewciaaa
12.04.2012. 20:02

pocztowy

mam w BP kredyt hipoteczny, w związku z tym rownież rachunek bieżący i konto oszczędnościowe, korzystam z tych rachunków wyłącznie poprzez Pocztowy24 i dotychczas nie było żadnych problemów, czasem są opóźnienia w widoczności dokonanej transakcji,
co do spłaty kredytu - przy zawieraniu umowy od razu pracownik tegoż banku poinformował mnie, abym nigdy nie placiła raty przed terminem, bo zrobi im się bałagan i zamieszanie!!! mając tą cenną informację zawsze pałacę w dzień zapadalności raty i nie ma żadnych problemów, mam nadzieję, że to się nie zmieni :)
Ogólnie polecam, ale z ostrożnością.


Tomek Tomek
12.04.2012. 10:03

BRAK WALUTOWEGO

Mam w tym banku konto osobiste od kilkunastu lat i nigdy powtarzam nidgy nie miałem z nim najmniejszych problemów wszystko ok przelewy za darmo ,wszystko oprócz uzywania karty jest za darmo jest jeden PROBLEM tylko co mnie tam wkurza wyjeżdzam często za granice i neistety konto walutowe musiałem otworzyc w innym banku bo POCZTOWY NIE MA TAKIEJ USŁUGI BŁĄD i to poważny


Hela Hela
05.04.2012. 22:57

Bank w torbie

Ten "bank" to rzeczywiście hybryda partactwa i bałaganu a nie podmiot profesjonalnie zajmujący się świadczeniem usług finansowych dla klientów. Pracownicy Poczty Polskiej z dnia na dzień, ba nawet na przestrzeni kilku miesięcy czy nawet lat nie staną się rasowymi pracownikami ladowymi banku.
Szkolić trzeba ludzi !!! Uczyć podstawowych form kontaktu z klientami - Panowie "Prezesi" !!!
Zachowanie tzw. "pań z okienek pocztowych" - opryskliwość, brak uprzejmości oraz amatorskie poczynania wobec klientów skutkują brakiem zaintewresowania taką instytucją.
Moje doświadczenie z tym "bankiem" nie jest najlepsze.
Dzisiaj do białości rozgrzała mnie sprawa wydawałoby się prosta jak piardnięcie.
Mój małżonek, chcąc przesłać mi ze Szkocji trochę kasy, skorzystał z usługi starej jak świat,
nie znanej tylko chyba tylko Papuasom - a chodzi o RIA - nowsza wersja Western Union.
Pieniądze wysłał w poniedziałek, m.in. za pośrednictwem tego "banku", które powinny być dostępne
w dowolny okienku pocztowym po 24-godzinach. Nic bardziej mylnego.
Dostępu do moich pieniędzy bronią zastępy dzielnych "baboli", które nie umieją znaleźć w swoich komputerach oczekiwanej przeze mnie transakcji a jeszcze co gorsze, traktując mnie jak natrętną muchę, nie starają się nawet wykonać prostej czynności jaką jest kontakt w mojej sprawie do właściwej komórki.
Jedna z "okienkowych" z bydgoskiej placówki pocztowej wpadła na "wspaniały" pomysł - abym udała się do samego "Mahometa" na ul. Jagiellońską i tam otrzymała kasę.
Nic z tego !!! Jest już czwartek, skąd inąd wiem, że środki zostały przesłane do Polski na ten "bank"
a tutaj trancakcję wcięło.
Będzie kiszka - nie odpuszczę - znam swoje prawa. Zadośćuczynienie na jakie naciągnę tego "giganta finansjery" trochę kasy będzie go kosztowało. Może jakiś ignorant z "Prezesury" zrozumie na czym polega bankowość - nowoczesna bankowość. Żal mi was - biedni Pocztowcy.


Marta Marta
04.04.2012. 15:15

lokata

STANOWCZO NIE POLECAM. Pieniądze na założenie lokaty wzięli szybko, bez formalności dokumentów itd. W trakcie trwania lokaty zmieniłam konto bankowe- tu pojawiły się schody. Oświadczenie o zmianie konta kazano mi złożyć w oddziale banku. Okazało się , że placówka w mojej małej miejscowości nie jest upoważniona do potwierdzania dokumentów za zgodność z oryginałem. Kazano mi jechać do miejscowości oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o 60 km, tylko po to , aby tam pracownik BP potwierdził moją tożsamość. Na moje zapytanie czy mogę przesłać stosowne oświadczenie oraz kserokopię dowodu osobistego, poświadczone notarialnie, bezpośrednio do Centrali, okazało się , że NIE. Notariusz dla tego "banku" nie jest wystarczająco wiarygodną osobą do poświadczania dokumentów- Pani/Pan z Oddziału są "pewniejsi". Odsyłano mnie od osoby do osoby, w końcu trafiłam na bezczelnego pana Tomasza M. z Biura w Warszawie, który jedyne co potrafił powiedzieć, to to , że nie może rozmawiać z klientami. Tak na marginesie kim są dla owego banku klienci- złem koniecznym. Przecież to dzięki ich oszczędnościom ten bank istnieje. ŻENADA !!!!!!!!!


pocztowy pocztowy
23.12.2011. 09:42

Pocztowe Konto Oszczędnościowe

Od 27 12 2011 Bank Pocztowy wprowadza nowy produkt-Pocztowe Konto Oszczędnościowe. Można na nim zarobić od 3-6% w skali roku, zależnie od wysokości salda na rachunku. Na oprocentowanie wynoszące 6% mogą liczyś klienci, którzy będą utrzymywać na koncie powyżej 100 tys.zł. 5% dla salda do 100 tys. Pomiędzy 10-20 tys.zł 4%. Oprocentowaniem 3% objęte będą środki do 10 tys..Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne.Klienci mogą dokonać w miesiącu jednej bezpłatnej wypłaty na rachunek w Banku Pocztowym, a wypłaty nie powodują utraty odsetek. Jest to naprawdę dobry produkt i dowód na to, iż Bank Pocztowy rozwija się i wprowadza dobre i nowoczesne rozwiązania. Ja na pewno założę sobie Pocztowe Konto Oszczędnościowe.


pocztowy pocztowy
03.10.2011. 21:12

super bank

Miałem kontakt z paroma bankami w swoim życiu, ale to co oferuje Bank Pocztowy jest przejrzyste i naprawdę atrakcyjne. Dziś założyłem sobie lokatę z kapitalizacją dzienną na 6%, super oferta. Konto Oszczędnościowe też mam i to na też atrakcyjne 4%. Poleca wszystkim Bank Pocztowy!!!
PS nie jestem pracownikiem tegoż Banku, a zwykłym klientem....:)


Marcin Marcin
29.08.2011. 23:19

zadowolony

W Banku Pocztowym mam ROR i Konto Oszczędnościowe, oraz kartę kredytową. Jestem bardzo zadowolony z usług tego banku i wszystkim polecam.


jendrek jendrek
19.08.2011. 10:48

yyyyyyyyy

zastanawiam się z kąd te głupoty konto za darmo?Nie ma czegoś takiego.Tylko nie znający przepisów pierdaczą takie głupoty.Obrót gotówką waszej przez banki nawet przez parę dni nazywacie darmochą chyba dla banku.Żadna lokata żaden bank nie skłoni mnie do zostawienia tam swoich milionów


fabi fabi
16.08.2011. 18:27

zapytanie

Hej mam pytanko.w sobotę po 19 zrobiłem przelew z banku pocztowego na konto w citi handlowym. W poniedziałek było święto 15.08.2011 jest wtorek a kasy na koncie w citi nie ma. czy to normalne?


zadowolona zadowolona
13.08.2011. 15:54

opinia

Ja mam konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym od kilku lat i jestem zadowolona. Bez problemu uruchomiłam usługę pocztowy sms, pocztowy24 wypełniając przez internet wniosek o uslugi bankowości elektronicznej, dokumenty z pinem, przyszły szybko. Przelew na drugi dzień jest na koncie. Sprawdzanie stanu konta bez problemu.


Jarosaw Jarosaw
12.08.2011. 13:15

nie polecam - ODRADZAM

Tak jak już kilkunastu moich poprzedników napisało - ten bank to totalna porażka. jeżeli ktoś widzi w nim jakiekolwiek zalety to gratuluję. Założyłem to konto do dwóch najprostszych rzeczy: wpłata i wypłata. Jeżeli chodzi o Wpłatę to bank jest bardzo chętny i przyjmuje gotówkę. PROBLEM zaczyna się kiedy chcesz wypłacić. nie będę powtarzał wpisów które w pełni oddają sposób działania banku.
Jednym słowem mają moje pieniądze i nie chcą ich oddać (konto zablokowane) a kontakt jest niemożliwy bo albo brak uprawnień albo nie mogą się dodzwonić albo list (sic!) nie przyszedł i zaginął.
CHACHACHA -pocztowy.

ODRADZAM!!!!!!!


Kama Kama
11.08.2011. 12:58

zakładanie konta w BP

Witam

konto w BP zakładam od 14 lipca i wciąż nie mogę z niego korzystać. Dokładnie 14.07 w moim urzędzie pocztowym pani załozyła mi konto, dostałam jego numer i kazano mi oczekiwać na dokumenty z BYdgoszczy finalizujące sprawę.Oczywiście z konta mogłam juz rzekomo korzystać i zgłosić w pracy jako nowe moje konto (wg pani na poczcie)
Czekałam i czekałam na dokumenty, po 14 dniach zadzwoniłam na infolinię i okazało się, że takie konto w ogóle nie istnieje. W sumie ciekawe co byłoby gdybym zgłosiła je w pracy i przelanoby mi wypłatę ? Pani na infolinii po moim stwierdzeniu ze minęła juz mi ochota na zakładanie konta w ich banku w drodze wyjątku założyła mi konto( zupełnie nowe )przez telefon.Wisiałam na linii ok 20 minut bo dane moje i męża itp itd. Kazano mi znów oczekiwać na dokumenty. W międzyczasie w moim urzędzie pocztowym okazalo sie ze wypełniona wczesniej umowa wróciła w 3 tygodniu jako wypełniona błednie. W XXI wieku nikt nie zadzwoni ł ,nie zamailował, tylko wsadzili dokumenty do koperty i wędrowały sobie 2 tygodnie.
Konto na infolinii założyłam 1 sierpnia. Kilka dni czekałam na obiecany telefon z poczty , że jest już moja umowa w końcu sama się wybrała. Umowa była, pani pewnie nie chciało sie zadzwonić.Ale mniejsza już z tym.Ucieszyłam sie ze umowa jest bo w końcu mogłam czekać kolejne 2 tygodnie. No dobra, podpisałam ufff !!!
Po kilku dniach dotarły do mnie dokumenty z pinem , numerem klienta i hasłem. Zadzwoniłam na infolinię, że nie mam wciąz możliwosci dostępu przez pocztowy24, okazalo sie że tej usługi pani na infolini nie ujęła mimo ze wyraźnie o nią prosiłam.Więc inna pani ją ujęła i kaząła czekać na kolejne dokumenty. Dokumenty przyszły i okazało się ze moim identyfikatorem dostępu przez internet jest numer z umowy o pocztowy24. Sęk w tym że umowy nie mam bo pani z poczty musiała ją odesłać do Bydgoszczy. Zadzwoniłam na infolinię, miły pan na moje pytanie czy takie zakładanie konta w BP to standard , stwierdził ze mam wyjatkowego pecha i oczywiście kazał czekać az mi odeślą moje umowy wraz z numerem dostępu. On mógły mi wprawdzie ten numer podać, ale moje konto jest zablokowane ????? więc i tak to nic nie da.
No i czekam .Na razie cisza. Czekam chyba bardziej juz z ciekawości co będzie dalej. Bo szczerze powiedziawszy chyba będę się bała wpłacać jakiekolwiek pieniądze na to konto. W międzyczasie PKOBP skroił mnie na 40 zł za 2 karty płatnicze, bo wciąż nie mogę zamknąc starego konta bo w końcu jakieś muszę mieć :/
Chcesz mieć wiele emocji-założ konto w BP :P


Klient bp Klient bp
11.08.2011. 09:45

Bank Pocztowy - kradnie..

Niestety.
Mam konto w BP od kilku lat i tu niemiła przygoda w historii konta zobaczyłem dziwne potrącenie 69 groszy z jeszcze dziwniejszym skrótem sugerującym potrącenie za odsetki z jakiegoś kredytu którego w tym banku nie posiadam. Kontakt tel. z konsultantem nic nie wyjaśnił bank to olał. 69 groszy to mało ale jak potrącą taką kwotę ze 100 tys kont - to się uzbiera. A mnie się nie opłaca wysyłać reklamacji listem poleconym za 4 zł aby odzyskać 69 groszy i tak chyba wszyscy reagują. A znam kilka osób które spotkały się z tym samym w BP. Więc jedyne co mogę zrobić to zmienić konto... i tu żegnam BP. Nie polecam.


Kaszanek Kaszanek
10.08.2011. 14:55

Jak długo idzie przelew?

Witam

Chciałam o coś spytać. Po jakim czasie przychodzą na konto pocztowe przelewy? Macie z tym problemy? Bo mi gość wysłał pieniądze w poniedziałek, do tej por ich nie zaksięgowano... Czy to możliwe?


Lolek Lolek
05.08.2011. 10:04

Tak ale tylko internetowe...

Korzystam z tego konta od kilku lat. I stwierdzam co następuje:
- jest darmowe ale tylko bez karty
- wielki plus to darmowe przelewy
- konto jest super jeżeli nie potrzebujemy obsługi pracowników banku (porażka)
- darmowe wpłaty na poczcie więc jeżeli ktoś ma mi zapłacić za przesyłkę to płaci na poczcie bez prowizji
- bez prowizyjne wypłaty gotówki na poczcie (ilość i wartość)

Podsumowanie - korzystam z konta jako konto internetowe i tu polecam. Z karty zrezygnowałem, nie mam zamiaru płacić im 4 zł za nic. Bo za 4 zł dają tylko dwie wypłat bez prowizji z bankomatu to śmiech.

Ale chyba jak każde konto ma wady i zalety tylko trzeba umieć korzystać tylko z zalet.
Nie ma konta idealnego - bo wtedy był by tylko jeden bank na rynku


za za
18.07.2011. 13:38

opinia

Mam założone konto w tym banku. Od dwóch tygodni nie mogę się zalogować i przeprowadzić żadnej operacji. Telefon infolinia nie osiągalny dla mojego terenu. W stacjonarnym automatyczna sekretarka proponuje założenie lokaty nie można się porozumieć z usługodawcą. Musze wydawać pieniądze na bilety by dopiero w mieście załatwić problem przy tym stracę pół dnia. Nie polecam tego banku z pozdrowieniami .


kasia kasia
16.07.2011. 16:58

op

"łatwość obsługi i to tylko za 4zł miesięcznie" wielka mi łatwość jak za kartę trzeba płacić 4zł bo 4 zł ale niby dlaczego? inni mają taką usługę za darmo.... dodatkowo po co mi karta którą mogę wypłacić z bankomatu środki jedynie dwa razy w miesiącu? i na dodatek jeszcze tak jak wspomniałam płacić za nią...


Jarek Jarek
08.07.2011. 08:39

Opinia

Od ponad roku posiadam konto w Banku Pocztowym i jestem zadowolony. Z cała pewnością są lepsze konta, jednak na moje potrzeby to jest w sam raz. Mogę powiedzieć, że wręcz "uszyte na miarę" A jak chce powydziwiać, to mam konta w DB i VW Bank :)


Sylwia Sylwia
20.06.2011. 21:38

Totalna porażka !! !! !!

1. Obsługa na poczcie niemiła - panie wiecznie zajęte i zabiegane, z wielką łaską obsługujące klientów (do tego zlikwidowano placówkę w mojej miejscowości i muszę dojeżdżać prawie 20 km na pocztę, na której mogę wypłacić pieniądze).
2. Chcąc aktywować usługę PocztowySMS i Pocztowy24 kilkukrotnie pisałam maile do biura obsługi z kilkoma zapytaniami - wszystkie zignorowano; na ani jednego nie uzyskałam odpowiedzi. Po delikatnej awanturze wreszcie odpowiedziano na nurtujące mnie pytania; obiecano przesłać w ciągu 7 dni roboczych stosowne. Przesyłka doszła po miesiącu...
3. Mając na względzie ad.2) mojej wypowiedzi postanowiłam odpuścić sobie składanie wniosku o kartę kredytową.
4. Gdyby nie fakt, że w wielu źródłach dochodu podałam numer rachunku założonego w Banku Pocztowym i zmiana konta we wszystkich dokumentach kosztowałaby mnie mnóstwo czasu i nerwów, już dawno zlikwidowałabym je. Jednak maksymalnie we wrześniu zrobię to na pewno, gdyż jeszcze nigdy nie byłam tak niezadowolona z usługi, za która w końcu płacę !! !! !!

NIE POLECAM !! !! !!


JACEK JACEK
10.06.2011. 08:45

TAJEMNICA BANKOWA

WITAM
CZY MOŻE MI KTOŚ ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE .... CZY DYREKCJA BANKU MA PRAWO PODAĆ OSOBIE POSTRONNEJ INFORMACJE ŻE TAKA CZY INNA OSOBA POSIADA KONTO W JEGO BANKU?????


MMM MMM
03.06.2011. 18:42

Opinia

Hej. Mam pytanko? otóż mam konto w banku pocztowym i jak narazie jestem z niego bardzo zadowolona...jednak nie wiem jak jest wypłatą z bankomatu, tzn z jakich bankomatów można wypłacać pieniądze żeby nie płacić prowizji??!!


stach stach
13.04.2011. 14:12

nie jest tak różowo

lokaty zakładasz i myślisz że otrzymasz tak jak pisze,4,5%,a otrzymujesz 4%,czy to jest normalne? no i dwie wypłaty z bankomatu za darmo to stanowczo za mało,a stanie na poczcie za gotówką to totalna porażka.


Kaska Kaska
22.01.2011. 11:36

bank pocztowy

Jestem posiadaczem konta oszczędnościowego - przejrzyście z miesięczną kapitalizacją dzięki czemu wiemy ile zarabiamy i za darmo... właśnie się rozglądam za kontem walutowym .... mają to w banku pocztowym?


aop aop
23.11.2010. 20:09

opinia dla jojo

Mam konto to konto od kilku miesięcy, potwierdzam opinię agi i Tomka, prostota, łatwość obsługi i to wszystko tylko za 4zł miesięcznie. Polecam.


aga aga
28.05.2010. 22:30

Bank Pocztowy prawie za darmo.

Witam!
Mam konto w Pocztowym, które kosztuje mnie tylko 4zł za używanie karty mies.(2 darmowe wypłaty w miesiącu w KAŻDYM bankomacie w kraju, każda następna 4zł.) Prowadzenie konta i przelewy internetowe bez opłat od stycznia 2010, DANE W TABELI POWYŻEJ SĄ JUŻ NIEAKTUALNE!!! Niektórzy w ogóle nie mają karty i wypłacają wyłącznie w urzędach pocztowych, zupełnie bez opłat. Kredyt linia też raczej nisko oprocentowana (12,3%). Jeśli chodzi o bankowość internetową to jestem zadowolona. Zamierzam znaleźć drugie bezpłatne konto, z naciskiem na darmowe bankomaty na które będę przelewać część pieniędzy, gdy mi się skończy darmowy dostęp w Pocztowym.


Tomek Tomek
15.04.2010. 15:03

Moja opinia - Bank Pocztowy

w Banku Pocztowym są konta darmo - zero za prowadzenie, zero za założenie, zero za przelewy przez net, wszystkie bankomaty bez prowizji.
Na razie bez limitu, potem będzie limit, ale Pocztowy i tak ma bardzo dużą liczbę darmowych bankomatów a poza tym na każdej poczcie też można wyjąć gotówkę bez prowizji.
I stronę www mają po ludzku napisaną, krótko i na temat, a nie jakiś chory bełkot na 10 stron A4.


jojo jojo
15.04.2010. 14:16

Prosba o opinie do posiadaczy kont w Banku Pocztowym

Hejka.
Ma ktoś z was konto w Banku Pocztowym i może się podzielić własnymi wrażeniami?
Czy te konta sa rzeczywiscie tak tanie jak pisza?
Nie ma jakis ukrytych oplat?
Jak jest z obsluga na poczcie?

Z gory dzieki za odp


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !