Konta bankowe · Konto · Konto Otwarte w BNP Paribas i premia 400 zł - Wasze Opinie? Warto załoĹźyć??

Ocena Konta BNP Paribas i Opinie

bnp BNP Paribas jest jednym z wiodących banków na polskim rynku i z roku na rok umacnia swoją pozycję wśród gigantów sektora finansowego. Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych instytucji, również bank BNP Paribas objęty jest gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, co nie pozostaje bez znaczenia w kontekście przedmiotu dzisiejszej recenzji, czyli konta osobistego.

Konto Otwarte w BNP Paribas

Konto Otwarte BNP Paribas to flagowe konto banku. Zgodnie ze swoim przeznaczeniem powinien stanowić rozsądny wybór dla osób oczekujących przemyślanego konta osobistego, pozwalającego na łatwy dostęp do pieniędzy i nieobciążonego zbędnymi opłatami. Czy tak jest w istocie?

Zacznijmy od szczegółowego przyjrzenia się opłatom za otwarcie i prowadzenie rachunku .

Konto Otwarte reklamowane jest jako bezpłatne, w wyraźny sposób podkreślając 0 złotych za utworzenie rachunku, jego prowadzenie i rozmaite usługi z nim związane (darmowa obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów - również za granicą, a także przelewy internetowe nie wymagające dodatkowych opłat).

Konto BNP Pariba - Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa BNP Paribas - Konto Otwarte
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 3 zł
Zwolnienie z opłaty:
wiek do 26 lat lub co najmniej raz w miesiącu zostanie wykonana płatność kartą do konta
Darmowe bankomaty BNP Paribas, Planet Cash
Premia dla nowych klientów Tak, do 300 zł

Teoretycznie w dzisiejszych czasach wszystko to stanowi pewnego rodzaju standard, jednak w przypadku wielu banków praktyka podpowiada co innego - pojawiają się ukryte opłaty , bez uiszczenia których tracimy lwią część promowanej w mediach funkcjonalności rachunku.

W przypadku Konta Optymalnego w BNP Paribas czeka nas w tej kwestii miłe zaskoczenie: otwarcie rzeczywiście jest darmowe, a za jego prowadzenie rzeczywiście nic nie zapłacimy - podobnie jak za wykonywanie przelewów internetowych czy obsługę karty debetowej MasterCard (w przypadku dokonania 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie).

Jedyna dość istotna wada związana jest z wypłatami z bankomatów innych niż te należące do BNP lub sieci Planet Cash - opłata za tę usługę wynosi wtedy 5 złotych.Do Konta Otwartego mamy łatwy i wygodny dostęp przez całą dobę dzięki systemowi transakcyjnemu Pl@net , a także dedykowanej aplikacji na smartfony. Duży plus należy się bankowi BGŻ BNP Paribas za przejrzysty interfejs serwisu internetowego, co nie zawsze jest standardem u konkurencji. Co więcej, możemy za jego pomocą zlecić zamówienie dodatkowych usług, takich jak utworzenie osobnego rachunku walutowego lub oszędnościowego.

Załóż konto do 23 sierpnia i zgarnij 300 zł do Biedronki

Zakładając Konto Otwarte w BNP Paribas do 23 sierpnia 2020 jako nowy klient poprzez specjalną stronę promocji "Premia na szybko" możemy zdobyć 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka.

Warunki są stosunkowo proste do spełnienia:

  1. Do 23 sierpnia rejestrujemy się na stronie promocji i z niej wypełniamy wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.
  2. Do 6 września podpisujemy umowę o konto z kartą .
  3. We wrześniu dokonujemy kartą 5 płatności bezgotówkowych oraz zapewniamy wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł
  4. W październiku dokonujemy 5 transakcji Blikiem oraz realizujemy 3 przelewy zewnętrzne
  5. W listopadzie dokonujemy min. 5 transakcji blikiem.

konto otwarte promocja 300 zł

Uwaga! By wziąć udział w akcji promocyjnej, konto otwarte musi być założone wyłącznie ze strony promocyjnej.

Opinia końcowa

Decydując się na Konto Otwarte otrzymujemy produkt taki, jakiego mogliśmy oczekiwać - podstawowy rachunek bankowy, którego utrzymanie kosztuje naprawdę niewiele (praktycznie darmowy), a przy tym oferuje wszystkie najważniejsze usługi.

Zalety:

  • 0 zł za podstawowe funkcje (prowadzenie rachunku, przelewy internetowe, obsługa karty)
  • atrakcyjne promocje dla nowych klientĂłw

Wady:

  • brak darmowych wypłat ze wszystkich bankomatĂłw

Konto Otwarte w BNP Paribas i premia 400 zł - Wasze Opinie? Warto załoĹźyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.6 na 5
94 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (147 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Jolanta Jolanta
02.02.2018. 16:29

Pozytywnie

W Banku Paribas jestem od wielu lat mam kredyt hipoteczny. Korzystam z banku przez internet, nigdy nie miałam problemów z korzystaniem, wszystko było wykonane na czas nic. Jestem zadowolonym klientem tego banku. ŻYCZĘ OWOCNEJ PRACY JAK DOTĄD


Przemek Przemek
01.02.2018. 13:24

Beznadziejny bank

Po transakcji kartą zadzwoniła pani z infolinii i zażądała padania danych osobowych , byłem w miejscu publicznym więc odmówiłem , bank za karę zablokował mi kartę , skandal !!!!
Bank nie ma prawa dzwonić i wymagać takich rzeczy ,karta zabezpieczona była pinem a ja potwierdziłem transakcje


Grzegorz Grzegorz
29.01.2018. 21:40

Brak tranzakcji w zestawieniach, rozbieżności i niewsłusznie naliczane odsetki TEN BANK TO TRAGED

Po uruchomieniu systemu planet, problemy z logowaniem (serwis niedostępny lub po zalogowaniu brak możliwości generowania zestawień transakcji) - a co najciekawsze na zestawieniach brak wszystkich transakcji i różnice w kwotach na zestawieniach i naliczają karne odsetki za coś czego nie było, musisz reklamować i ich sprawdzać. Po reklamacji uznają ale zwrot pieniędzy dopiero w kolejnym miesiącu.
Zrezygnowałem z tego banku - zdecydowanie odradzam.


ocm 27 ocm 27
16.12.2017. 23:18

niesłusznie pobrana opłata

My też z mężem jesteśmy klientami banku od kilku lat. Wszystko było w porządku jak mówią poprzednicy, do momentu połączenia banków. W styczniu tego roku została nam niesłusznie pobrana opłata za monitoring u klienta w kwocie 450 zł. Złożyliśmy reklamację kasę oddali, a co w przypadku gdybym nie zauważyła tej pobranej kwoty?
Ilu klientom pobrano taką kwotę i nie oddadzą, bo nikt nie zauważył? Masakra.
Przecież to naprawdę duża kwota.
Nie polecam uciekamy z tego banku.


Marcin Marcin
03.12.2017. 12:59

Mają nawet problem z zamknięciem konta!

Po wielu reklamacjach i niesłusznie naliczonych zwrotach w końcu wyszedłem na prostą w tym banku, Po spełnieniu warunków bezpłatności konta i karty pobiegłem uradowany zamknąć konto. Co się okazuje. po tygodniu karta do konta ma nadal status aktywnej! Czekam te 30 dni ale coś czuję że nawet konta tam nie można zamknąć bez problemów. NA SZCZĘŚCIE, przy zamykaniu zażądałem potwierdzenia złożenia wypowiedzenia konta.
Nie polecam, a jak weźmiesz tam kredyt to wręcz WSPÓŁCZUJĘ.


Natalia Natalia
30.11.2017. 13:37

zero współpracy

Odradzam zakładania konta w tym banku. W celu załatwienia jednej sprawy infolinia przełącza z jednego miejsca w inne i znów w inne. Informacje uzyskane u jednego konsultanta nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Poza tym pulpit internetowego konta mało czytelny, placówki tylko do godz. 16:30 a na infolinii nic nie można załatwić, trzeba się zwalniać z pracy i maszerować do oddziału. Zdecydowanie nie polecam.


JOrki JOrki
27.11.2017. 14:33

Moja opinia

Brak zalet. Jedyne co mogłoby być dla mnie zaletą to brak opłat za użytkowanie karty do bankomatu gdyby dotyczyłoby to bankomatów EURONET. Ja do dyspozycji mam w pobliżu miejsca zamieszkania - bądź co bądź miasteczka powiatowego tylko jeden bankomat BGŻ PARIBAS a najbliższy bankomat PLANET CASH znajduje się w odległości kilkunastu lub ponad 20 km.
Poza znacznie mniejszym oprocentowaniem kont oszczędnościowych i wkładów terminowych BGŻ PARIBAS niczym nie wyróżnia się od większości banków.


Klient Klient
15.11.2017. 20:34

System pl@net

Ten system to jakaś totalna porażka! Strona się ładuje ładuje i nic na tym się kończy choćby nie wiadomo jak szybko internet szalał to i tak strona nie chce się otwierać, kiedyś nie było takich problemów ale ostatnio to białej gorączki można dostać. Nie polecam


Kl Kl
11.10.2017. 17:12

Nie polecam

Nie polecam tego banku. Koszmarna obsluga ma info lini nic nie potrafia pomoc, bo nie maja autoryzacji. Pytanie wiec po co ta obsluga jak nie maka autoryzacji ma wykonanie zadania... koszmar. Potrafia tylko przelaczyc na sekretarke gdzie samemu trza wpisac 300 pinow i tak po tym zaczekac 20 min na polaczenie z konsultantem ktory ciagle nie ma autoryzacji do wykonania zadania albo nie jest w stanie nawet przelaczyc telefonu bo znow trzeba przejsc do autoryzacji. Brak pozytywnego podejscia do rozwiazania problemu klienta.


Stanisaw Stanisaw
29.09.2017. 19:09

Zdecydowanie odradzam

Z konta korzystam od dawna po połączeniu z francuzami dno, na koncie nic się nie zgadza, nie wiem ile mam pieniędzy bo środki po płatnościach kartą są księgowane z dużym opóźnieniem, nie ma ich w środkach zablokowanych. Taka sytuacja nie jest jednorazowa tylko ciągnie się od czasu połączenie. Lepiej trzymać pieniądze w słoiku niż w tym banku.


Ilona Ilona
28.09.2017. 15:05

Opinia

Absolutnie nie polecam,chwalą się reklamą ,że wszystko za 0 ,po czym nagle okazuje sie ze licza za wplate w kasie ,za wplaty pelnomocnikow do kont,za przelewy z konta oszczdnosciowego po 10zl ,porazka ja przenioslam juz dawno konto i oby jak najdalej od nich


mikey mikey
27.09.2017. 11:26

Opinia

Zawsze korzystam ze strony tanie-konto.pl w kwestii promocji bankowych. Z kilku już skorzystałem. Wszystko było ok.
Niestety, w przypadku oferty banku bgz paribas nagroda jak i inne warunki nie zostały przyznane/spełnione.

Postępowałem zgodnie ze wskazówkami na stronie. Wniosek został przyjęty w dniu 31.03. Musiałem dosłać im zdjęcie dowodu osobistego, gdyż był problem z jego zaakceptowaniem przez stronę banku. Konto zostało otwarte w dniu 14.04. wszystkie warunki spełniłem. Po tym okresie dzwoniłem na infolinię banku, żeby dowiedzieć się czy na pewno wszystko jest ok. Otrzymałem odpowiedź twierdzącą. Rozmowa jest nagrana. Nagroda w wys. 100 zł powinna być wypłacona do 30.06. Zauważyłem również, że zamiast maksymalnego zwrotu moneyback w wys. 40 zł otrzymałem tylko 25 zł. Napisałem reklamację. w dniu 19.08. Otrzymałem pismo z banku, że mam konto o takim i takim numerze, a to oznacza, ze jest to plan taryfowy konto praktyczne i ze nie korzystałem z żadnego linka, więc nagroda nie może być przyznana.
Nie mam pojęcia dlaczego posiadam konto o takim, czy innym numerze oraz dlaczego zostało otwarte konto w planie taryfowym konto Praktyczne.
Podejrzewam, że zgodnie z tym co piszą inni klienci tego banku, którzy korzystali z podobny promocji, po prostu bank nie ma kontroli nad tym, co proponują i jakie konta otwierają klientom.

Nie jestem jedynym poszkodowanym klientem.
W kwestii jakichkolwiek odpowiedzi i czynności bankowych bank działa strasznie opieszale. Bardzo utrudniony jest kontakt z bankiem.


Tosia Tosia
27.08.2017. 10:05

Czy ten bank na pewno ma swoje bankomaty?

Bo w najblizszych miastach ode mnie wszystkie bankomaty przy oddziałąch tego banku sa sygnowane Planetcash - czy to nie wydłuża załatwiania sprawy, jeśli - mając konto w tym banku - wypłącamy z tyh bankomatów kasę, a bankomat nam jej nie wypłąci? Chodzi o czas rozpatrywania reklamacji


Zosia Zosia
21.08.2017. 17:46

NIE POLECAM!

Załozylam konto, które mialo byc darmowe... do tego konto walutowe (bylo potrzebne do pracy, daromwe wyplaty z bankomatów, niewielka oplata za karte...ŻART!) zeby wyplacici kase za granica w bankomacie najpierw musialam przelac pieniadze na polskie konto np. za 4.25 a nastepnie przy wyplacie z bankomatu liczyli sobie euro za 4.60. na dodatek doszly do tego kosmiczne oplaty... nie wiadomo skad sie wziely. i te nekajace telefony o zaplate DŁUGU!!! koszmar, teraz mam konto w Mbanku juz bodaj 2 rok i zadnych niespodzianek nie mialam.


rozczarowana rozczarowana
15.08.2017. 22:06

opinia

Jestem klientką BGZ od dawna i byłam zadowolona z usług. Od chwili połączenia z Paribasem obsługa jest beznadziejna. Trzeba cały czas sprawdzać pobrania na karcie kredytowej, bo naliczają podwójnie. Karta Mambonus, to porażka. Zbierałam punkty i zamówiłam nagrodę. Mimo wielokrotnych monitów nagrody nie przysłano, ani nie oddano zgromadzonych punktów - wiszą na koncie od początku lipca - w przygotowaniu. Zamknięto mi konto walutowe bez powiadomienia i przelano jakieś pozostałe centy na konto banku, a nie na moje!! Trzeba też uważac, bo pomimo bezpłatnego prowadzenia konta przy płatności kartą debetową - 300 zł i tak pobieraja 9 zł opłaty. Jeżeli się reklamuje, to oddają , a potem znów pobierają.
Odpowiedzi na zażalenia to formułka, że przekazano do weryfikacji, a nie odpowiedź na konkretne pytania!
Myślę, że wkrotce zmienię bank na inny!


PatrykM PatrykM
05.08.2017. 17:48

Nie polecam

Bank w porównaniu z kilkoma innymi w pln tragedia. Zawężona liczba bezpłatnych bankomatów, bankowość elektroniczna trąci myszką, nie widać online np. blokad z karty debetowej - nie wiesz do końca, ile masz aktualnego salda - jakaś kpina, pierwszy raz XXI wieku widzę coś takiego. Biedne lokaty, kredyty nie zawsze atrakcyjne. Więc po co tu trzymać kasę? Nie wiem, nie mam pojęcia. Ja założyłem na miesiąc dla promocji zgarnięcia bonu do rossmanna i zamykam niebawem.


Damian Damian
21.07.2017. 15:49

super

Dla mnie w koncu porzadny bank bez prowizji za przelewy i za korzystanie z karty oraz wszystkie bankomaty. Jesli ktos sie bawi w karty debetowe a pozniej narzeka to jego sprawa


Drzazga Drzazga
13.07.2017. 18:34

opłaty

Nie polecam banku, jestem klientem od kilku lat kilkukrotnie interweniowałem na niesłusznie naliczane opłaty np. za prowadzenie konta choć niby darmowe, nie mam wyciągów a bank pobiera opłatę - później ( po interwencji pisemnej bo Dyrektor banku w Kartuzach ustnych nie przyjmuje) po około 30 dniach zwrócili.
Do takiego banku, którym musisz pilnować na każdy szczegół nie można mieć zaufania .


Wojtas Wojtas
05.07.2017. 12:34

wypłaty z bankomatów Planet Cash

Mimo zapewnień w reklamach, posiadając Konto Optymalne musicie uważać na wypłaty z bankomatów Planet Cash!! W moim przypadku kasują 5,00 PLN za każdą wypłatę!!
Piszę reklamacje od kilku dni, ale nie wiem co z tego wyniknie.


Marko Marko
15.06.2017. 04:32

Bank BGĹť opinia

Mam konto w banku od wielu lat. Kiedy był sam bank BGŻ to byl dla mnie najlepszy bank na świecie, a teraz to co się wyrabia to jest jedna wielka porażka.
1. Bank BGŻ miał tak przystosowaną witrynę że z telefonów komórkowych można było bez problemów kożystać. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że aby kożystać z bankowości mobilnej najlepiej by było zaibstalować program który wymaga miedzy innymi dostępu dodo mojego aparatu, kontaktów, a przy logowaniu żąda podania numeru dowodu osobistego. Więc nie kożystam z tego badziewia, bo nie zgadzam się z taką polityką ze strony banku.
2. Bank obecnie nie daje praktycznie żadnych możliwości płacenia przez internet naszego banku niestety nie znajdziemy w przelewach24 czy np. dotpayu.
3. Od kilki dni za pomocą witryny internetowej z telefonu nie moge się zalogować do konta internetowego najzupełniej w świecie nie wyświetla się okno logowania.
4. Niestety zastanawiam się nad zamknięciem konta w banku, bo takie konto z którym nic nie można zrobić praktycznie to mi jest nie potrzebne


Marcin Marcin
12.06.2017. 10:41

Opinia

Serwis online przedpotopowy nie poręczny. Przelewy potrafią zawisać. Robisz zlecenie by poszedł następnego dnia gdy się okazuje że tego następnego dnia i tak go trzeba popchać ręcznie. Sam bank to beton administracyjny. Nie ma z kim gadać.


leszmat leszmat
07.06.2017. 08:49

Opinia

Mialem konto i kredyt w BGZ po przejeciu przez BNP PARIBAS bank stwierdził, ze wlasciwie nie bedzie teraz wysylal elektronicznych wyciagow do rachunku kredytowego (BGZ robil to przez 10 lat). Tlumaczenie banku jest,ze wlasciwie nie ma tego w umowie? Nie wszyztko mozna zapisac w imowach od tego sa regulaminy.To jest załatwianie z pozycji silniejszego.


Karolina Karolina
23.05.2017. 12:21

Opinia

Zalozylam lokate na kilkadziesiat tysiecy zlotych. Odsetki smieszne, ale chwilowo moje pieniadze musialy polezec na koncie gdyz zalatwialam transfer za granice przez kantor internetowy, zakladalam konto zagraniczne itd., a to troche trwa.
Gdy chcialam lokate zerwac wciaz pojawial sie INNY BLAD. Nie mozna bylo jej zerwac. W kolejnym dniu zobaczylam, ze pieniadze zniknely z konta! Brak odpowiedzi na reklamacje, pani z czatu niekompetentna. Kontakt mailowy z pracownikami banku nie istnieje-jedna pani nieobecna, druga-opiekunka konta- ma adres mailowy zlikwidowany.
Zadnych informacji na stronie ze maja problemy techniczne.


Ela Miller Ela Miller
18.05.2017. 19:24

Przelewy BGĹť BNP Paribas

Mam pytanie jak dlugo czeka sie na piniadze z francji robione tydzien temu w czwartek po 22 z innego konta w komputerze do dzis piniedzy niema ile to sie czeka pomocy


Piotr Piotr
15.05.2017. 17:27

kolejna opinia.

przez ponad 10 lat byłem klientem banku BGŻ .a od 1.05.2017 bank już BGŻ Paribas podniósł opłaty za konto ok.10 krotnie-bez mojej zgody. Wysłali mi tylko zdawkową informację że od 01.05.2017 zmienia się tabela opłat i prowizji, którą żeby znaleźć trzeba wykonać wielu operacji w komputerze (nie każdy do tego dojdzie-jest to schowane), a jak mi się nie podoba to mogę zlikwidować u nich konto, ale z miesięcznym okresem wypowiedzenia-jeszcze choć przez ten miesiąc chcą kraść moje pieniądze. Jutro zmieniam bank na inny, co polecam wszystkim ich klientom.


jadwiga jadwiga
20.04.2017. 14:03

nie chciane zmiany

BANK pożal się Boże -co chwile coś nowego i z reguły zmiany na gorsze, hasła nie działają przy zakupach na Internecie, proszą o kontakt z Bankiem a czynni są do godz. 16:00 niemożliwością jest cokolwiek załatwić, mam tam dwa konta i już kilka razy wyproszono mnie z BANKu na minutę przed 16:00 -tragedia cywilizacji.


Anonim Anonim
18.04.2017. 18:07

Opinia

Nie polecam tego banku . Dzwonili do mnie ponieważ spóźniłem się z rata i powiedziałam że zapłacę ę w tym tygodniu a Pani mi odpowiedziała ze ona odnotuje ze ja odmówiła spłaty kredytu . I naprawdę nie miło traktują ludzi .


Sawomir Sawomir
14.04.2017. 06:11

OgĂłlnie Bank

Jestem niestety jeszcze klientem tego ,,banku". Ale odchodzę i bardzo się cieszę z tego powodu. Zero profesjonalizmu, klient dla nich to nie partner, a raczej słaba ofiara. Mili, uprzejmi do czasu gdy człowiek nie upomni się o swoje.... Drogi bank dla typowego Kowalskiego, czy Nowaka. Nie polecam. Jeżeli jednak ktoś lubi ryzyko i nie wierzy w opinie jakie tu są to niech próbuje.....


anonim 111222333 anonim 111222333
09.04.2017. 23:18

Niestety Macie Rację

Witam

Niestety większość tych komentarzy choć negatywna jest prawdziwa jestem tego samego zdania jak BGŻ był sam wszystko działało jak w zegarku a teraz nie można nawet telefonu doładować a co dalej z większymi realizacjami. Totalny nonsens. Też rozważam rezygnację z ich usług,


janek janek
27.03.2017. 22:52

to nie bank, to poraĹźka

To mój błąd, że zadałem się z tym "bankiem". Wziąłem kredyt, niby warunki dobre, ale tylko do czasu. Na siłę wcisnęłi mi kartę do kredytu, która miała mnie nic nie kosztować, aż dostałem ostatnio sms z windykacji, że zalegam ze spłatą kredytu, chociaż to oni sami ściągali z konta należne raty, a na koncie zawsze miałem wystarczające środki. Dzwonię więc pod wskazany w sms numer i co się dowiaduję? Że to nie chodzi o kredyt, tylko o niespłaconą kartę do kredytu, której nigdy nie aktywowałem, a tym samym nigdy z niej nie korzystałem. Wkur ... się na dobre, jak "pan" z numeru 227784500 zaczął do mnie wydzwaniać i straszyć, że wpisze mnie do bik. Powiedziałem mu co myślę i następnego dnia czyli 24 marca 2017 udałem się do oddziału, spłaciłem kredyt przed czasem w całości, spłaciłem niby dług z karty, której nigdy nie używałem, zamknąłem konto oszczędnościowe, oddałem kartę kredytową i debetową i uradowany dostałem 4 pisma o spłacie kredytu, zamknięciu rachunku, spłacie karty i całkowitym rozliczeniu się z tym "bankiem" Moja radość trwała do dzisiaj (2 dni), czyli do 27 marca 2017 roku do godziny 9,03, czyli do chwili odczytania sms z BGŻ BNPP o treści: " Prosimy o pilny kontakt w sprawie zaległości na karcie kredytowej 8109540000XXX. Tel.227784500" I co mam kużwa z baranami teraz robić? Na popczątek zastrzegłem wszelkie połaczenia z ich numerów i czekam, co będzie dalej..


Rozczarowana Rozczarowana
19.03.2017. 20:30

Opłaty za wyciagi

Nie polecam tego banku.Po połączeniu banku BGŻ z Paribas potrącane są kwoty za usługi które dawno zostały wymówione poprzez spisanie nowej umowy w siedzibie banku.


Witold Witold
18.03.2017. 18:55

Porazka

Miałem z żona w tym banku konto przez pare lat , a ze mieszkamy w uk to musieliśmy korzystać z bankowością internetowej bgz która działała bardzo dobrze , ale po jak to oni nazywają fuzji jest kompletne dno od 6 miesięcy niezalogowalem się na własne konto , żona była w Polsce i odwiedziła bank ale oczywiście oni powiedzieli ze nie są w stanie jej pomoc i ze musi zadzwonić na infolinie i oczywiście już nie akceptują zagranicznych numerów , ludzie ja uważam ze po banku bgz została tylko nazwa a to co jest to celowe zamieszanie aby nas okradać , jadę teraz na wakacje i wszystko likwiduje w tym banku ponieważ nie podpisywałem żadnej umowy z paribasem tylko z bgz , trzeba z tamtąd wiać i tyle zanim będzie za puźno


Kris Kris
15.03.2017. 20:12

Opinia o banku

Bardzo dziwny to bank .
Ja złożyłem wniosek o ikonto w promocji Money Mania 10 - tydzień temu .
Dostałem z banku maila , że mój wniosek jest weryfikowany przez bank .
Od tego czasu cisza.
Po tygodniu zadzwoniłem na infolinię - powiedziano mi , ze są problemy techniczne i nie wiadomo kiedy będzie cokolwiek wiadomo .
NajwyraĹşniej jest to bank , ktĂłremu nie zaleĹźy na klientach .
Jednym słowem - NIE POLECAM usług tego banku.


cyrek cyrek
08.03.2017. 11:05

opłaty i prowizje

Miałem zaległość w US i urząd wysłał zajęcie konta bankowego do banku BGZ. Nie zrealizowano tego zajęcia bo wcześniej spłaciłem, ale dokument poszedł i ta operacja za samo tylko przyjęcie zlecenia zajęcia do realizacji bez jej realizacji kosztowała mnie 200zł.

Rezygnuje z takiego konta.


marta marta
03.03.2017. 17:06

BGĹť Paribas

Ja również miałam problemy z BGZ po połaczeniu, Nie działał mi pin który był w rzeczywistości dobry za duplikat ( który okazał się niepotrzebny) pobrali mi z konta pieniądze ( za samo złożenie zlecenia które zostało odwołane). Duplikat pinu zamiast po 48 godz. przyszedł po tygodniu czasu więc złożyłam reklamacje reklamacji i zażądałam aby przesłuchano moje rozmowy. Mimo że nie prosiłam aby w razie nie odebrania sms-a z pinem przesyłano mi pin listownie, bank to zrobił. W następnym smsie dostałam widomość że pin został wysłany na mój adres domowy i że nie poniose za to żadnych kosztów. Po czym okazało się że z konta pobrano mi następne 15 zł. Więc złożyłam następną reklamacje reklamacji: telefonicznie, w oddziale banku jak i ze swojego konta, zażądałam zwrotu wszystkich pobranych nienależnie pieniędzy i poinformowałam że jeśli nie zostanie mi wszystko zwrócone całą sprawa zostanie zgłoszona do Nadzoru Bankowego. Nie wiem czy to poskutkowało czy mieli mnie dość ale wszystko odzyskałam.


lutek lutek
01.03.2017. 18:44

Bank Tragedia

Od połączenia Bgż z BNP tragedia narodowa. Mimo wysyłania przelewów sesjami przed godz 13 z innych banków w BNB tego dnia nie zaksięgują się na twoim koncie i nie masz dostępu do środków. Dopiero ranną sesją się dostanie. Porażka, okradanie klienta w biały dzień


Jantar Jantar
27.02.2017. 21:31

Klient banku

Jak przeczytałem opinie o Banku to się przeraziłem. Ani jednej pozytywnej!!!.
Czy prezes tego "banku" to czytał?
Ludzie !!! Co za bagno! Odnoszę wrażenie, że jedyny cel tego banku, to "czesać" Klienta ile się tylko da. I śmiać się z tego.
A tak na marginesie, moje doświadczenia z tym bankiem po tzw. FUZJI są podobne jak opisane powyżej.
Jak najszybciej stąd wiać !!!. Póki jeszcze coś masz na koncie.
Z powaĹźaniem,

J.S.


Anna Anna
27.02.2017. 13:12

NIE POLECAM

nie polecam- system mi się zacina, strony są nie czytelne. zwykły przelew by zrobić trzeba się naklikać. system blokuje się zliczając nasze złe logowania w dłuższym czasie nawet- co chwilę muszę dzwonić i czekać na infolinii. jakiś koszmar!!!! uciekam z tego banku jak najszybciej!


Przemek Przemek
24.02.2017. 10:48

Tragedia

Śmieszny bank. Wymyslili sobie migrację do innego systemu tylko nie przenieśli wszystkich danych. Z prawie 10 letniej historii rachunku przenieśli tylko dwa lata. To ma być bank? 2 lata to mają lokaty a kredyty 35 lat. A oni kasują mi dane sprzed 2 lat?? Co to ma być? Szkolna kasa oszczędności? AMATORSZCZYZNA


Kamil Kamil
22.02.2017. 17:46

Opinia

Nie polecam kredytu ratalnego w tym banku. Afiszowali się w OBI - 0%
A prawda jest taka Ĺźe :
- Z ubezpieczenia można zrezygnować dopiero po dwóch miesiącach (50zł droższy kredyt).
- Do raty dodają 4zł za prowadzenie karty kredytowej co daje w przeciągu 20 rat 80zł droższy kredyt.
50zł + 80zł = 130zł dodatkowych kosztów kredytu. Super 0%.
Idę jutro spłącić to w całości i nigdy więcej.


ukasz ukasz
20.02.2017. 09:12

zbędna biurokracja

zwiększyć limit kredytowy, wziąć pożyczkę, raty można jednym kliknięciem, ale już zamknięcie spłaconej karty kredytowej musi być złożone pisemnie i wysłane listem poleconym, nie ma możliwości złożenia takiej dyspozycji w systemie ani telefonicznie, gratulacje, dobrze, że byłem klientem tylko przez 10 miesięcy (raty)
pozdrawiam i NIE polecam :)


andrzej andrzej
14.02.2017. 21:54

bgĹź Paribas

piszę drugi raz zamiast używac zwrotów obelżywych pod adresem Banku zachowajmy kulturę .Prosty sposób jak nie pasuje Bank poprostu należy zmienic w kazdym Banku występują problemy nie ma idealnych Banków tak jak wsród ludzi ideałow brak. ANDRZEJ


andrzej andrzej
14.02.2017. 21:38

opinia o BGĹť PARIBAS

jestem klientem w/w banku ponad 3 lat wbrew opiniom negatywnym moja jest pozytywna w starym systemie nie miałem żadnych problemow. Po poł.z Paribas wdrążeniu nowgo systemu było trochę problemów jak myslę w każdym banku.Dzięki P. Dr oraz pozostałemu persolenowi banku Odz. K.Kożle w sprawa została załatwiona pozytywnie . Dziwi mnie aż tyle zbieżnych opini negatywnych smiem sądzić czyżby konkurencja ?.Pozdrawiam opiniodawców. Prrsonelowi Banku owocnej pracy Andrzej


persepolis persepolis
14.02.2017. 08:15

co za bank - do zmiany !!!

Jestem klientką tego banku od 20 lat (oczywiście BGŻ) i po raz pierwszy po ich połączeniu rozważam przejście do innego banku a w zeszłym miesiącu dobrowolnie oddałam kartę kredytową, bo bez przerwy mi doliczali jakieś prowizje (niektóre płatności np: na stacji benzynowej oczywiście w moim mieście przeliczali na euro o dodawali prowizje, inne sami nie wiedzą za co doliczają) co spowodowało nawet przekroczenie limitu karty i żadne reklamacje nie pomagały - albo brak odpowiedzi albo reklamacja na reklamację albo korekta i znów kolejna prowizja - masakra, naprawdę trzeba uciekać !!!


Joe Joe
10.02.2017. 03:55

Alez nas uzdrowili ,,ot to,na sciernisku mamy- Benk---- f..k you !!!!

Przebywajac czasowo w USA , mam problem z uruchomieniem poczty elektronicznej a tym samym - brak podgladu - co dzieje sie z moimi srodkami finansowymi. Dzwonilem kilkakrotnie do / warszawki / jak rowniez do Banku w ktorym zalozylem konto - W tym samym czasie, sytuacje ta opisywalem ,- bezposrednio - na e-mailu ,ze do USA nie docieraja sms-y na podany nr kontaktowy. Wmawiano mi, ze nie posiadam romingow lub posluguje sie telefonem klapkowym - starej daty; Wiaze sie to z haslem startowym , ktory rzekomo jest mi wysylany , systematycznie. Tylko jakims trafem, ja wysylam sms-y do Polski ,rowniez otrzymuje je na moj nr kontaktowy i ten temat jest,- OK W tym Banku jestem od ponad dziesieciu lat, klopoty zaczely sie po fuzji tegoz Banku. W chwili obecnej, nie mam mozliwosci dokonac oplat za energie elektryczna, za oplaty, losowe, okazjonalne itp..- bez zlecen stalych- ktore byly, zaprogramowane w starym poczciwym BGZ. Ot to , stary Joe.z drugiego sortu.


Bartek Bartek
09.02.2017. 18:29

NIE POLECAM - naliczają bezpodstawnie opłaty

Dziś zauważyłem opłatę 9 zł za prowadzenie karty debetowej - naliczone niesłusznie, ponieważ płatności kartą grubo przekroczyły 500 zł, a do braku opłaty wystarczy przekroczyć próg 300 zł.

Na pytania o to jaki mam plan taryfowy (rodzaj konta) w ogĂłle nie odpowiedzieli.

W grudniu niesłusznie naliczyli mi odsetki karne od kredytu hipotecznego. Niby oddali te parę groszy (bez przeprosin), ale jakbym nie interweniował, to jak takie odsetki wyglądają w historii kredytowej lub w przypadku pozwania banku...

TAK TAK - w przypadku pozwu zbiorowego - mój kredyt CHF w BGŻ (w sensie umowa taka jaką ja mam podpisaną) to w opinii sądu nie jest kredyt tylko jakaś tam umowa cywilnoprawna, w dodatku zawiera klauzule niedozwolone, więc wg sądu jest to pożyczka złotówkowa. Czekam na pozew zbiorowy :-)

Polecam lekturę wyroku SO w Toruniu, Sygn. akt I C 916/16

Jestem klientem tego banku (BGĹť) juĹź 20 lat i tylko kredyt hipoteczny jeszcze mnie w nim trzyma...


Anna Anna
08.02.2017. 11:25

nie polecam

system internetowy jest bardzo skomplikowany, nie czytelny i bardzo wkurzający. Dla osób starszych nie do ogarnięcia. Sama będę jak najszybciej uciekać z tego banku bo oferta jest beznadziejna a system internetowy jest OKROPNY.


Karol Karol
07.02.2017. 18:02

Po połączeniu z BNP Paribas jest gorzej niż źle

Do BGŻ nie miałem nigdy zastrzeżeń ale po połączeniu z BNP Paribas i wprowadzeniu nowego systemu internetowego to totalna porażka. Pojawiają sie problemy z wypłatą środków/płatności kartą no i tak na prawdę nigdy nie wie sie ile środków jest na koncie, bo stan środków dostępnych jest aktualizowany nawet z kilkudniowym opóźnieniem. Ja mam już tego dość i zamykam tutaj rachunek. Może kiedyś się poprawi ale puki co stanowczo odradzam!


Magorzata Magorzata
03.02.2017. 12:52

konto

Mnie też sie nie podoba, w samym bgż było bardziej przejżyście, korzystanie ze strony prostsze a teraz po prostu to zepsuli.


piotr piotr
03.02.2017. 09:33

Opinia

Przelałem pieniądze na lokatę bezkarną na drugi dzień otrzymałem sms iż lokata nie może być założona bo zrobiłem to z konta wspólnego na lokatę inwidualną na infolini same niedoinformowane paniusie jedna twierdzi że pienidze wrócą wciągu 24h inic Nastepnego dnia składam 3 reklamacje i twierdzą iż pieniądze wrócą w ciągu 5 dni kolejna reklamacja ,po 6 dniach dzwonie paniusia pszeprasza ale może tylko złożyć kolejną reklamcje a odpowiedz w ciągu 30 dni .Mam tam konto prawie 20 lat ale dzis likwiduje szkoda nerw ,sprawe składam do prokuratury .omijajcie ten bank szerokim łukiem !!!!!!!!


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


7 + 3 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !