Konta bankowe · Konto · Konto w BGŻ BNP Paribas - Wasze Opinie? Warto założyć??

Ocena Konta BGŻ BNP Paribas i Opinie

bnp BGŻ BNP Paribas zdecydowanie walczy o klientów o ustabilizowanej sytuacji zawodowej ze stałymi dochodami nie niższymi niż 1,5 tysiąca złotych (dopiero takie zarobki pozwalają skorzystać z darmowej pożyczki w ramach Konta Witalnego). Jakie są szczegóły oferty banku? Bank oferuje klientom cztery różne pakiety kont osobistych z czego bardzo ciekawym rozwiązaniem wydaje się być rachunek iKonto.

iKonto w BGŻ BNP ParibasiKonto BGŻ BNP Paribas to flagowe konto banku. Klient nie płaci za jego prowadzenie jeśli miesięczne wpływy na konto wyniosą przynajmniej 1000 zł - winnym przypadku prowadzenie konta to koszt 9 zł. Darmowe może być także używanie karty debetowej pod warunkiem dokonania nią transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł miesięcznie lub posiadanie w banku karty kredytowej. Bezpłatne są wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie. Co ciekawe bank jako jeden z nielicznych oferuje swoim klientom wysokie oprocentowanie konta .

Załóż konto do 31.03.2017 r i zyskaj nawet 200 zł!

W promocji iKonto możesz otrzymać 3% zwrotu za zakupy kartą debetową. Maksymalnie możesz zdobyć 40 zł przez 5 miesięcy – łącznie nawet 200 zł premii.
Konto w BGŻ BNP Paribas - Wasze Opinie? Warto założyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.5 na 5
57 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (111 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Jantar Jantar
27.02.2017. 21:31

Klient banku

Jak przeczytałem opinie o Banku to się przeraziłem. Ani jednej pozytywnej!!!.
Czy prezes tego "banku" to czytał?
Ludzie !!! Co za bagno! Odnoszę wrażenie, że jedyny cel tego banku, to "czesać" Klienta ile się tylko da. I śmiać się z tego.
A tak na marginesie, moje doświadczenia z tym bankiem po tzw. FUZJI są podobne jak opisane powyżej.
Jak najszybciej stąd wiać !!!. Póki jeszcze coś masz na koncie.
Z poważaniem,

J.S.


Anna Anna
27.02.2017. 13:12

NIE POLECAM

nie polecam- system mi się zacina, strony są nie czytelne. zwykły przelew by zrobić trzeba się naklikać. system blokuje się zliczając nasze złe logowania w dłuższym czasie nawet- co chwilę muszę dzwonić i czekać na infolinii. jakiś koszmar!!!! uciekam z tego banku jak najszybciej!


Przemek Przemek
24.02.2017. 10:48

Tragedia

Śmieszny bank. Wymyslili sobie migrację do innego systemu tylko nie przenieśli wszystkich danych. Z prawie 10 letniej historii rachunku przenieśli tylko dwa lata. To ma być bank? 2 lata to mają lokaty a kredyty 35 lat. A oni kasują mi dane sprzed 2 lat?? Co to ma być? Szkolna kasa oszczędności? AMATORSZCZYZNA


Kamil Kamil
22.02.2017. 17:46

Opinia

Nie polecam kredytu ratalnego w tym banku. Afiszowali się w OBI - 0%
A prawda jest taka że :
- Z ubezpieczenia można zrezygnować dopiero po dwóch miesiącach (50zł droższy kredyt).
- Do raty dodają 4zł za prowadzenie karty kredytowej co daje w przeciągu 20 rat 80zł droższy kredyt.
50zł + 80zł = 130zł dodatkowych kosztów kredytu. Super 0%.
Idę jutro spłącić to w całości i nigdy więcej.


ukasz ukasz
20.02.2017. 09:12

zbędna biurokracja

zwiększyć limit kredytowy, wziąć pożyczkę, raty można jednym kliknięciem, ale już zamknięcie spłaconej karty kredytowej musi być złożone pisemnie i wysłane listem poleconym, nie ma możliwości złożenia takiej dyspozycji w systemie ani telefonicznie, gratulacje, dobrze, że byłem klientem tylko przez 10 miesięcy (raty)
pozdrawiam i NIE polecam :)


andrzej andrzej
14.02.2017. 21:54

bgż Paribas

piszę drugi raz zamiast używac zwrotów obelżywych pod adresem Banku zachowajmy kulturę .Prosty sposób jak nie pasuje Bank poprostu należy zmienic w kazdym Banku występują problemy nie ma idealnych Banków tak jak wsród ludzi ideałow brak. ANDRZEJ


andrzej andrzej
14.02.2017. 21:38

opinia o BGŻ PARIBAS

jestem klientem w/w banku ponad 3 lat wbrew opiniom negatywnym moja jest pozytywna w starym systemie nie miałem żadnych problemow. Po poł.z Paribas wdrążeniu nowgo systemu było trochę problemów jak myslę w każdym banku.Dzięki P. Dr oraz pozostałemu persolenowi banku Odz. K.Kożle w sprawa została załatwiona pozytywnie . Dziwi mnie aż tyle zbieżnych opini negatywnych smiem sądzić czyżby konkurencja ?.Pozdrawiam opiniodawców. Prrsonelowi Banku owocnej pracy Andrzej


persepolis persepolis
14.02.2017. 08:15

co za bank - do zmiany !!!

Jestem klientką tego banku od 20 lat (oczywiście BGŻ) i po raz pierwszy po ich połączeniu rozważam przejście do innego banku a w zeszłym miesiącu dobrowolnie oddałam kartę kredytową, bo bez przerwy mi doliczali jakieś prowizje (niektóre płatności np: na stacji benzynowej oczywiście w moim mieście przeliczali na euro o dodawali prowizje, inne sami nie wiedzą za co doliczają) co spowodowało nawet przekroczenie limitu karty i żadne reklamacje nie pomagały - albo brak odpowiedzi albo reklamacja na reklamację albo korekta i znów kolejna prowizja - masakra, naprawdę trzeba uciekać !!!


Joe Joe
10.02.2017. 03:55

Alez nas uzdrowili ,,ot to,na sciernisku mamy- Benk---- f..k you !!!!

Przebywajac czasowo w USA , mam problem z uruchomieniem poczty elektronicznej a tym samym - brak podgladu - co dzieje sie z moimi srodkami finansowymi. Dzwonilem kilkakrotnie do / warszawki / jak rowniez do Banku w ktorym zalozylem konto - W tym samym czasie, sytuacje ta opisywalem ,- bezposrednio - na e-mailu ,ze do USA nie docieraja sms-y na podany nr kontaktowy. Wmawiano mi, ze nie posiadam romingow lub posluguje sie telefonem klapkowym - starej daty; Wiaze sie to z haslem startowym , ktory rzekomo jest mi wysylany , systematycznie. Tylko jakims trafem, ja wysylam sms-y do Polski ,rowniez otrzymuje je na moj nr kontaktowy i ten temat jest,- OK W tym Banku jestem od ponad dziesieciu lat, klopoty zaczely sie po fuzji tegoz Banku. W chwili obecnej, nie mam mozliwosci dokonac oplat za energie elektryczna, za oplaty, losowe, okazjonalne itp..- bez zlecen stalych- ktore byly, zaprogramowane w starym poczciwym BGZ. Ot to , stary Joe.z drugiego sortu.


Bartek Bartek
09.02.2017. 18:29

NIE POLECAM - naliczają bezpodstawnie opłaty

Dziś zauważyłem opłatę 9 zł za prowadzenie karty debetowej - naliczone niesłusznie, ponieważ płatności kartą grubo przekroczyły 500 zł, a do braku opłaty wystarczy przekroczyć próg 300 zł.

Na pytania o to jaki mam plan taryfowy (rodzaj konta) w ogóle nie odpowiedzieli.

W grudniu niesłusznie naliczyli mi odsetki karne od kredytu hipotecznego. Niby oddali te parę groszy (bez przeprosin), ale jakbym nie interweniował, to jak takie odsetki wyglądają w historii kredytowej lub w przypadku pozwania banku...

TAK TAK - w przypadku pozwu zbiorowego - mój kredyt CHF w BGŻ (w sensie umowa taka jaką ja mam podpisaną) to w opinii sądu nie jest kredyt tylko jakaś tam umowa cywilnoprawna, w dodatku zawiera klauzule niedozwolone, więc wg sądu jest to pożyczka złotówkowa. Czekam na pozew zbiorowy :-)

Polecam lekturę wyroku SO w Toruniu, Sygn. akt I C 916/16

Jestem klientem tego banku (BGŻ) już 20 lat i tylko kredyt hipoteczny jeszcze mnie w nim trzyma...


Anna Anna
08.02.2017. 11:25

nie polecam

system internetowy jest bardzo skomplikowany, nie czytelny i bardzo wkurzający. Dla osób starszych nie do ogarnięcia. Sama będę jak najszybciej uciekać z tego banku bo oferta jest beznadziejna a system internetowy jest OKROPNY.


Karol Karol
07.02.2017. 18:02

Po połączeniu z BNP Paribas jest gorzej niż źle

Do BGŻ nie miałem nigdy zastrzeżeń ale po połączeniu z BNP Paribas i wprowadzeniu nowego systemu internetowego to totalna porażka. Pojawiają sie problemy z wypłatą środków/płatności kartą no i tak na prawdę nigdy nie wie sie ile środków jest na koncie, bo stan środków dostępnych jest aktualizowany nawet z kilkudniowym opóźnieniem. Ja mam już tego dość i zamykam tutaj rachunek. Może kiedyś się poprawi ale puki co stanowczo odradzam!


Magorzata Magorzata
03.02.2017. 12:52

konto

Mnie też sie nie podoba, w samym bgż było bardziej przejżyście, korzystanie ze strony prostsze a teraz po prostu to zepsuli.


piotr piotr
03.02.2017. 09:33

Opinia

Przelałem pieniądze na lokatę bezkarną na drugi dzień otrzymałem sms iż lokata nie może być założona bo zrobiłem to z konta wspólnego na lokatę inwidualną na infolini same niedoinformowane paniusie jedna twierdzi że pienidze wrócą wciągu 24h inic Nastepnego dnia składam 3 reklamacje i twierdzą iż pieniądze wrócą w ciągu 5 dni kolejna reklamacja ,po 6 dniach dzwonie paniusia pszeprasza ale może tylko złożyć kolejną reklamcje a odpowiedz w ciągu 30 dni .Mam tam konto prawie 20 lat ale dzis likwiduje szkoda nerw ,sprawe składam do prokuratury .omijajcie ten bank szerokim łukiem !!!!!!!!


persepolis persepolis
30.01.2017. 17:25

MASAKRA - pora uciekać

Mam konto w tym banku od 1996 roku tj. ponad 20 lat i idę je zamknąć, bo to co się dzieje to istny cyrk.
W zeszłym tygodniu oddałam już kartę kredytową, która zamiast się spłacać co miesiąc do wysokości salda nie spłacała się wcale, a bank rąbał odsetki najczęściej od tankowane na stacji paliwa, które opłacałam oczywiście kartą i które sobie przeliczał z PLN na EURO a potem brał prowizję (do czasu migracji było wszystko ok). Ponadto po złożeniu reklamacji na prowizję pobieraną raz w miesiącu od listopada już styczniu podwoił pobieranie prowizji od tych bzdur, tak że przekroczyłam limit na karcie kredytowej i mam teraz saldo ujemne.
Potem złożyłam reklamację na reklamację i od razu oddałam kartę, bo to bez końca jest ten cyrk, ciekawe kiedy i w jakiej wysokości pobiorą spłatę tej karty.
Jako wisienkę na torcie podaję, że z ciekawości najczęściej wchodzę sobie na swoje konto w weekend i tam mam same bzdurne salda, zaczęłam robić albo zdjęcia albo zrzuty z ekranu, bo to co się dzieje na koncie to można film kręcić.
Sam fakt, że składając reklamację w oddziale banku w dniu 10 stycznia dostałam numer reklamacji ponad 1300 i ponownie w dniu 27 stycznia 2017 moja reklamacja dostała numer ponad 5000 świadczy o ogromie problemu i bałaganu w tym banku (w 2 tygodnie prawie 4000 nowych reklamacji) - zdecydowanie trzeba uciekać !!!


Timek Timek
27.01.2017. 18:09

Dziadostwo ten bank

Usuwam z tego banku konto co chwila awarię nie można wypłacić pieniędzy


benia benia
24.01.2017. 10:24

jak najdalej od BGŻ

Ja nie polecam! byłam klientką tego Banku, ale to jak mnie traktowali zmusiło mnie do zmiany instytucji. Popsuło się cos w apikacji mobilnej, tak że nie mogłam dokonać żadnego przelewu. Na infolinie dodzwonić sie nie da, pani w banku "nie wie, bo się tym nie zajmuje i sie nie zna", na maile tez nikt nie odpowadał. nie był to błąd całego systemu tylko u mnie cos sie podziało. niestety żadnej pomocy od nich nie mogłam uzyskać. po 3 dniach nieustannego dzwonienia ktos w końcu zgłosił się na infolini... tragedia! nie polecam nikomu! teraz zawsze sprawdzam opinie banków w internecie, pytam znajomych czy są zadowloeni... polecono mi ostatnio konto w Orange Finanse. nie znałam wcześniej. należą jakoś pod mBank, wiec sie nie obawiałam. widze duza róznice - aplikacja działa bez zastrzeżen, jest bardziej nowoczesna, obsługa klienta też ok. Także - jak najdalej od BGŻ


xprawy prostyx xprawy prostyx
24.01.2017. 01:19

na 5 logowań 3 skończyły się blokadą konta

Opinia jak większość tutaj - NEGATYW. Na 5 wejść na konto 3 razy nastąpiła blokada. Nie pomogło czyszczenie pamięci cash i wpisywanie z klawiatury ekranowej. Za czasów BGŻ nigdy mi się tak nie działo, a jestem klientem od 12 lat. Pora poszukać czegoś nowego.


Jak Jak
23.01.2017. 00:38

Najgorszy bank

Pierwszy raz jak miałem styk z tym bankiem po zmianie to tylko odbijanie piłeczki i zero pomocy. Przejęli inny bank i zamiast pomoc to mówili to nie u nas my kupiliśmy ich. Trzeba dzwonić na info Ale nie mówili gdzie. Nie sympatyczna obsługa w placówkach banku, dlatego że nie przyszedłeś po kredyt. Tak jak usłyszałem dlaczego nie przyszedłem do nich po kredyt tylko wziąłem kredyt na raty w sklepie w tym banku który kupili.


mariusz mariusz
21.01.2017. 16:17

kosultanci na infolini nie maja nadzoru

od początku stycznia nie mogę się zalogować do konta dzwonię po 20 min.na infolinie i nie potrafią pomóc wpierają ze jest ok a tu nie daje rady się zalogować ostatnio czekałem 10 dni na odp. z działu technicznego i cisza mam Mam takie pytanko czy mają oni jakiś nadzór coby ich ruszył Proszę o namiary bo osobiście nie mogę jak kończę prace już zamknięte


jan jan
19.01.2017. 11:13

Opinia

Strona sie zawiesza albo nie dziala I nie mozna zrobic przelewu, przed polaczeniem sie bankow na bgz
nie bylo zadnych problemow


Justyna Justyna
16.01.2017. 09:05

Nigdy więcej.

Stanowczo odradzam zakładanie konta w tym banku. Po fuzji zrobił się z tego cyrk. Niepotrzebne zakładki z poprzedniego konta, gdyż pani NIE UMIAŁA go usunąć, a teraz po prostu się tego zrobić NIE DA. Traktują swoich klientów jak idiotów, dodatkowo nie powiadamiają o niczym co się dzieje z kontem, np. jeśli wsiądzie na nie komornik.
Porażka kompletna, dzisiaj idę zamknąć i NIGDY WIĘCEJ nie chcę mieć z tym bankiem do czynienia. Same problemy.


Micha Micha
09.01.2017. 22:09

Oplata za wyciagi

Tragedia z tym bankiem i jakbym nie byl zmuszany przez bank do trzymania tego rachunku, poniewaz splacam kredyt studencki, to juz dawno bym sie z niego wypisal.Druga rzecz za listopad i grudzien przyslali mi do domu papierowe wyciagi z konta chociaz wglad do konta mam poprzez internet i papierowe wyciagi nie sa mi potrzebne to za kazdy wyciag pobrali z konta po 6zl.Kredyt splacam juz prawie dwa lata i wyciagow nie bylo. Reklamowalem ale stracilem pol dnia zanim sie dodzwonilem do konsultanta ,ktory poradzil mi reklamacje. Numer drugiej reklamacji dostalem na e-maila,pierwszej wcale , co bedzie dalej nie wiem wiem jedno: NIGDY WIECEJ NIE CHCE MIEC DO CZYNIENIA Z TYM BANKIEM.


Anonim Anonim
09.01.2017. 18:00

Opinia

przed fuzją -OK
po fuzji - infolinia nie dziła gówno, nic nie można się dowiedzieć i nikt nic nie wie. godzina zmarnowoana by dodzowonić się do jakiegoś kaleki który udaje że nic nie słyszy a w momencie gdy zapyta się go o naziwko mruknie i rozłączy się. ŻENADA


michalina michalina
04.01.2017. 18:22

kredyt w ror

Ten bank to tragedia> czy oni nie mają rozeznania jak pracują inne banki!! pobieranie 5 pln. za wypłatę w obcych bankomatach to paranoja!!!!!!!!!!Mam tam kredyt w RoR 30.12.2016 zablokowano mi ten kredyt bez jakiejkolwiek informacji .I nie mam informacji dlaczego? dzisiaj w rozmowie z dorad cą uzyskałam informację że kredyt należy raz w roku spłacić do zera i tu kolejna paranoja.Przed połączeniem z BGŻ było super


NIE POLECAM TEGO BANKU


Zy Zy
04.01.2017. 16:21

W żadnym wypadku

Odradzam wszystkim. Byłem zadowolony do momentu przyłączenia się tego śmiesznego BNP Paribas. Wcześniej nie miałem problemów z kredytami, zmianami terminów, kontaktem, logowaniem do witryny itd, jak najszybciej szukam innego Banku aby przenieść się do niego wraz z kredytem. Pozdrawiam.


Witek Witek
04.01.2017. 14:58

Fatalna obsługa rachunków OPTIMA

2017/01/04
Mam mieszane uczucia. Polecenie natychmiastowego zamknięcia rachunku złożone 2016/12/28 do dnia dzisiejszego nie zostało zrealizowane. Konto jest zablokowane (niby zamknięte ??) a pieniądze nadal są na rachunku. Interweniowałem. Powiedziano mi, że na rozpatrzenie interwencji mają 30 dni.

Witek


Klientka Klientka
04.01.2017. 11:54

Opinia

Jako klientka tego Banku, odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam!!! Po prostu, po kilku latach "współpracy" z tym Bankiem, skończyła się moja cierpliwość. Od czasu fuzji bankowej, problemy z dostępem do konta, skrócenie otwarcia godzin banków (z 18,00 do 16,30), problemy z systemem podczas osobistych wizyt w banku, brak wpłatomatów (bardzo uciążliwe) no i co chwilę NOWE, DODATKOWE opłaty.
Wreszcie wypowiedziałam umowę i jestem szczęśliwa. Acha, za karę że wypowiedziałam umowę bank blokuje natychmiast kartę debetową do konta, tak że pomimo iż wypowiedzenie jest 30 dni a pieniądze mam na koncie - nie mam możliwości ich ani wydać w sklepie ani pobrać z bankomatów.


Rafa Rafa
03.01.2017. 13:23

Opinia

Dopóki był BGŻ wszystko było ok... Odkąd jest ten cały bnp paribas to cwaniactwa się naroiło... Dotychczas miałem wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju za darmo... nagle zerkam w konto a za grudzień co rusz to jakieś naliczenia po 5 zł... okazuje się ze za każdą wypłatę z bankomatu (nie liczac dwóch pierwszych) naliczane jest 5 zł... tak więc ścierwa wykiwali mnie na 20 zł.. i w tym momencie tak im się cwaniactwo opłaciło że po 20 latach posiadania konta w banku BGŻ (w ciągu tych 20 lat nawet jeden raz nie miałem debetu) REZYGNUJĘ... i wszystkim tak radzę...


Anonim Anonim
20.12.2016. 13:17

Opinia

Tragedia raty opłacane z miesięcznym wyprzedzeniem a oni dzwonią i się domagają jeszcze (po opłaceniu wszystkiego w terminie) mojemu tacie zniknęło 3 tys z konta kiedy do nich poszedł, obiecali ze pieniądze wrócą musi tylko podpisać papier(który dotyczył tego ze nie będzie dochodził roszczeń w sadzie)i po tym podpisaniu ani pieniędzy ani nie mógł iść do sądu, już nie wspomne ze nawet za sprawdzenie w bankomacie salda konta jest pobierana oplata


Niewidzialny Niewidzialny
20.12.2016. 12:50

Nie Polecam

według mnie ten bak idzie na dno obsługa klienta na poziome bardzo Niskim ! jestem zażenowany ich obsługą .
Logowanie : login jest normalny ale hasło to jakaś porażka życiowa są tam jakieś kropki przez które coś mnie trafia uważam że powinno tego nie być powinno być normalne w pasku jak kiedyś. Ktoś się zapyta dla czego ? dlatego że w tych kropkach jest hasło i są skreślone co poniektóre kropki które można odhaczyć z hasła i dzięki temu zmniejsza się długość tego hasła. jest też pokazana długość tego hasła dla złodzieja konta to jest już duża podpowiedź i ułatwia mu to tylko prace dzięki czemu może wyczyścić konto do 0zł

Osobiście nie polecam Banku BGŻ będziecie mieli tylko same problemy w nim najlepiej trzymać się z daleka i znaleźć inny bank NP: Mbank


teqila teqila
19.12.2016. 17:55

Masakra

Ja tez jestem klientem BGŻ to tej pory nie było żadnego problemu z przelewami wypłaty odkąd wprowadzili ten gówniany system na pieniądze czekam po 2-3 dni , to tej pory zawsze wypłata była na czas . PO NOWYM ROKU uciekam z tego banku jedna WIELKA PORAŻKA


Anilina Anilina
17.12.2016. 19:29

Problem z logowaniem do konta w BGZ Paribas

Porazka a nie bank. Znow problemy z logowaniem przez caly dzien a pan z obslugi telefonicznej nie umie odpowiedziec jak dlugo beda miec problemy z systemem. Maja klientow gdzies. Nie polecam tego banku, lepiej trzymac sie od nich z daleka!


niezadowolny klient niezadowolny klient
13.12.2016. 21:43

brak możliwości wykonania przelewu

Jestem bardzo zawiedziona, po raz pierwszy dzisiaj po fuzji banków próbowałam zrobić przelew za pomocą aplikacji i nie mogę wykonać żadnego przelewu. Smsy z kodami nie przychodzą. No niestety trzeba pomyśleć o zmianie banku. Nie polecam banku BGŻ BNP PARIBAS!


dex dex
12.12.2016. 11:57

Dramat

Bgż po fuzji banków to dramat nie polecam. Kilka przykładów dlaczego:
1. Miałem darmowe przelewy jeżeli chodzi o płatność Euro - Euro, a tu nagle niespodzianka 30 zł prowizji.
2. W historii rachunków nie ma teraz pełnych treści przelewów (te przed fuzją)
3. brak możliwości wyszukiwania płatności po nr. rachunku
4. dziwne opłaty za kartę czy wyciągi z banku.

Jak ktoś chce się użerać i sprawdzać czy nagle nie pojawiła się jakaś nowa opłata itp. to niech zakłada tam rachunek.


mielmar mielmar
10.12.2016. 17:40

Dno

Bgz - był beznadziejny
Ale Pl@net bije wszystko na głowę - mogli by tego nie wprowadzać - przynajmniej wstydu by nie było.

Żeby nie kredyt - już dawno bym stąd uciekł - do normalnego banku w którym mam normalne konto.


Prezes Prezes
06.12.2016. 23:37

Połączono konto Spółki z prywatnym

Mnie i małżonce zafundowano rollercoaster. Połączono konto wspólne - prywatne, z kontami Spółki. Na koncie prywatnym - tysiące, na koncie Spółki - miliony. Zarząd nie ma dostępu do kont Spółki - chyba, że pozwolimy logować się na prywatnym koncie.
Tłumaczymy w banku, że jest to potencjalne zagrożenie, że ktoś wykradnie dane logowania i dostanie się do kont Spółki. Bank na to: "użytkownik ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo każdego konta, nawet tego, gdzie zdeponowano 50 groszy" ...
No my zaczynamy dbać o konta - przenosimy się do poważniejszego banku, który w nazwie nie ma określeń sugerujących parabank.


zielona zielona
01.12.2016. 14:17

znikająca gotówka

Niekompetentni pracownicy to pestka . Podczas zmiany programów internetowych mojemu synowi wcięło całą gotówkę z konta i nie odzyskał ich do dzisiaj a "PAŃSTWO'' z infolinii nic nie mogą nic nie zrobią i ....... ich to obchodzi ,że ktoś nie ma możliwości dotrzeć do oddziału. To że przez bałaganiarstwo i niekompetencję banku klient nie ma na chleb to nie ich sprawa. Ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uciekajcie czym prędzej bo może jutro możecie nie mieć na chleb. Pan Prezes zaiste na pewno ma.


marek marek
01.12.2016. 09:46

BNP PARIBAS

tragedia. Uciekam z tego banku. Nie działa system planet. Był BGZ był spokój teraz jest jeden wielki zagraniczny syf. Szukajcie zwykłego banku Polskiego!!!


Anna Anna
29.11.2016. 23:12

Tragedia

to co sie podziało z bgz paribas od tego bodajze 14 to MASAKRA juz niedługo uciekam z tego banku...


Hallerman Hallerman
29.11.2016. 13:11

NIE POLECAM

jestem klientem "tego" banku od paru lat. Zakładałem konto jeszcze w BGŻ wtedy było wszystko w porządku, byłem bardzo zadowolony. Lecz od czasu Fuzji wszystko się zmieniło, ten bank spadł na psy. Jestem mega rozczarowany i to chyba już czas by zmienić go na inny. Płatności za prowadzenie, karty itp mimo że miało być darmowe (są dochody comiesięczne). Po 14.11.2016 nastąpił ostatni etap fuzji co wiązało się z zamknięciem wersji logowania do eBGŻ, od tamtej pory logowanie następuje wyłącznie poprzez Planet, jest to beznadziejne wyjście i dość skomplikowane, brak wersji mobilnej, a i aplikacja jest też do bani. Jutro zmieniam bank. Szczerze nie polecam tego banku


sylwia sylwia
28.11.2016. 17:06

NIE POLECAM

Pobieranie dodatkowych oplat ,2 miesiace temu zlozylam wniosek o wydanie nowej karty do tej pory jej mi nie wyslano.o . nadanie nowego hasla trwalo 2 godziny .przez infolinie i oczywiscie w odziale nie jest to mozliwe gdzie w banku raiffeisenpolbank trwa to 10 minut
.no i nowa bankowosc w bgz moje haaslo skladalo sie z 10 znakow . a miejsc na wpisanie hasla bylo 9 .wiec po zadzwonieniu na infolinie o zmiane hasla .wpisalam nowe skladajace sie z 9 znakow poczym dostalam komunikat ze haslo powino zawierac conajmniej 10
znakow...

Osobiscie polecam raiffeisenpolbank .praktycznie zero oplat .sa rzetelni profesionalni i razem z kontem osobistym jest konto oszczednosciowe bez oplat .


Zibi Zibi
28.11.2016. 13:47

Niefunkcjonalny system bankowości elektronicznej

Po połączeniu banków jesteśmy pozbawieni możliwosci wydruku pojedynczej transakcji z historii rachunku.W bgż mieliśmy taka możliwość.
Pytam kto to zmieni ,kiedy?
Kto odpowie za odebranie tej funkcjonalności bez uprzedniego powiadomienia klientów.
Toż to wprowadzenie poważnej zmiany bez wiedzy korzystających z banku


mary mary
26.11.2016. 18:35

sama prawda

To, że banki nie zawsze rozpieszczają klientów jestem w stanie zrozumieć. Jednak blokowanie komunikacji przez bankowość on-line(chciałam tylko podziękować) , żeby klient nie kontynuował wątku, oraz forma "upomnień" jakby bank łaskę robił, że w ogóle jestem jego klientem jest dla mnie porażąjąca. Jak przysłowiowa PRL-owska baba zza lady. Rozumiem, ze nerwy nie zawsze można opanować face to face ale przez telefon, przez e-mail, w formie pisemnej. Wiem, to tylko forma, ale ta właśnie forma spowodowała że nie chcę mieć z tym bankiem nic wspólnego. Mam porównanie z innym. Z reguły grzecznie i uprzejmie, nawet telemarketer ma poczucie humoru i nie nęka. Można? można. Tylko trzeba wzajemnie się szanować. Spodziewam się, że osoby z obsługi wcale nie ponoszą za to winy tylko takie mają "wytyczne", lub są traktowane jak typowe mięso armatnie. Zalecam duuuuuuuużą ostrożność.


Menka Menka
23.11.2016. 16:02

coraz gorszy bank

Zawsze chwaliłam sobie BGŻ bo nigdy nie było problemów z przelewami, wszystkie info wysyłane na e-mail, pocztą itd. Jak się z Paribasem połączyli to jeszcze jako tako było.
Po cudownej zmianie systemu wszystko szlak trafił. Podnieśli kwoty kredytów bez choćby małej informacji że coś będzie zmieniane. Ani maila, ani listu czeski film nikt nic nie wie.
Na infolini jeden konsultant przełącza do drugiego, czekać trzeba niewiadomo ile na połaczenie, aby na koniec dowiedzieć się że oni telefonicznie takich informacji nie udzielają. To po ciula infolinia...
System logowania masakra ...
Totalna olewka klienta. Chcesz się czegoś dowiedzieć to zapier... do banku. Wątpię abym się czegokolwiek tam dowiedziała jutro jak zajdę ale napewno z konta znikną wszystkie środki. Oni maja mnie gdzieś to ja mogę robić to samo. Wpłynie kasa zapłace rachunki, spłace kredyt i reszta kasy w materac.... koniec nie ma sensu zakładać lokat, bo na nich można jedynie marne grosze zarobić. Kredyt czym prędzej spłacić i znikać z tego banku. Jest dużo ciekawych ofert na rynku bez problemu się jakiś fajny bank znajdzie, gdzie ktoś będzie mnie jako klienta szanować.
A po przeczytani opinii innych klientów widzę że nie jestem sama. Jestem kilka dobrych lat w tym banku i zaczynam żałować że zrezygnowałam z poprzedniego banku.
NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE POLECAM BANKU!!!!


Bart Bart
22.11.2016. 20:12

Porażka

Konto mam w BGZ od 2012 .To co sie tu wyprawia po fuzji z Paribas to dramat.
Samowolnie system pozmieniał mi kwoty rat kredytu hipotecznego o 250 zł do góry oczywiści, , na karcie kredytowej pojawiają się nie moje obciązenia odsetkowe , .Brak odpowiedzi na wysyłane pisma, infolinia to jedno wielkie przełącznie i ta sama odpowiedz."Zawodzi system", pieniądze zostaną zwócone , jak tylko nasi informatycy uporają się z problemem. Ostateczna data uruchomienia systemu to 14.11, a do tej pory szwankuje. Slogan "Na Bank" traci tu swoją moc.Jeśli macie tu konto sparwdzcie soje bilingi rachunków bierzących ,kart kredytowych i wysokości rat kredytu hipotecznego moze w nich znajdziecie takie kwiatki jak moje.Pilnujcie swojej kasy.Spłacam kredyt i uciekam . BGZ - był jak najbardziej ok, teraz po połączeniu w mojej skromnej ocenie złe to wygląda.


Niunia Niunia
22.11.2016. 19:39

Koszmar każdego klienta

W banku BGZ jestem od blisko 20 lat. Jako nastolatka miałam tam książeczkę, potem konto . Bank od początku był taki sobie. Drogo płaciła się za obsługę konta, często zdarzały się problemy techniczne z bankowością elektroniczną, ale zawsze jakoś nie miałam czasu lub chęci by się przenieść. Aż do teraz. To co dzieje się w ostatnich dniach w tym banku to jakiś horror. Po pierwsze nie mogę wykonywać przelewów internetowych. Na infolinię dodzwoniłam się dopiero po kilkunastu dniach prób. W konsekwencji zapłaciłam majątek za przywilej słuchania durnej muzyczki. Kiedy już ktoś łaskawie podniósł słuchawkę , też nie rozwiązało to moim problemów, bo po drugiej stronie słuchawki była osoba niedoinformowana. Po blisko czterdziestu minutach rozmowy pani stwierdziła że ona nie rozumie co się dzieje i że to pewnie problem z ustawieniem wyszukiwarki( w trakcie rozmowy logowałam się na stronę banku z aż czterech różnych wyszukiwarek!). Tak więc zostałam sama z tym problemem. Zasugerowano mi jedynie żebym zrobiła "coś" z ustawieniami komputera. A tak na marginesie dodam, że bankomaty BGZ Paribas od wielu dni są nieczynne i nie można z nich pobrać gotówki. Przynajmniej w moim mieście (Zamość).


Halina Halina
22.11.2016. 08:50

System Pl@net

Nowy system Pl@net to totalna porażka. Bank kompletnie nie przygotował się do tej "migracji". Nic nie działa, nikt nic nie wie. Jeden odsyła do drugiego. Tracę tylko czas i pieniądze na telefony. Nikt nie przejmuje się klientem.


Andrzej Andrzej
17.11.2016. 17:38

Nowy system Planet to DNO

Właśnie podjąłem decyzję, że po 6 latach zamykam konto w tym banku i przechodzę do PKO albo gdziekolwiek indziej. Nowy system to DNO. Ktoś powinien wylecieć za to z pracy. Z wielkim hukiem. Nie można się zalogować. System mnie nie widzi. Nie mogłem zrobić ważnych przelewów. Nawet nie wiem co się dzieje na koncie, bo nie mogę tego sprawdzić. Może moje pieniądze wyparowały? Bo system nawalił.


Anonim Anonim
17.11.2016. 09:23

Obsługa konta

Jak najdalej od tego banku. To co wyprawiają to totalna porażka. Traktowanie klientów jak łajno. Brak jakiejkolwiek pomocy. Konta nieczynne.


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !