Konta bankowe · Konto · Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas - Wasze Opinie? Warto założyć??

Ocena Konta BGŻ BNP Paribas i Opinie

bnp BGŻ BNP Paribas jest jednym z wiodących banków na polskim rynku i z roku na rok umacnia swoją pozycję wśród gigantów sektora finansowego. Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych instytucji, również bank BGŻ BNP Paribas objęty jest gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, co nie pozostaje bez znaczenia w kontekście przedmiotu dzisiejszej recenzji, czyli konta osobistego.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas to flagowe konto banku. Zgodnie ze swoim przeznaczeniem powinien stanowić rozsądny wybór dla osób oczekujących przemyślanego konta osobistego, pozwalającego na łatwy dostęp do pieniędzy i nieobciążonego zbędnymi opłatami. Czy tak jest w istocie?

Zacznijmy od szczegółowego przyjrzenia się opłatom za otwarcie i prowadzenie rachunku .

Konto Optymalne reklamowane jest jako bezpłatne, w wyraźny sposób podkreślając 0 złotych za utworzenie rachunku, jego prowadzenie i rozmaite usługi z nim związane (darmowa obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów - również za granicą, a także przelewy internetowe nie wymagające dodatkowych opłat).

Tabela opłat i prowizji pod lupą

Teoretycznie w dzisiejszych czasach wszystko to stanowi pewnego rodzaju standard, jednak w przypadku wielu banków praktyka podpowiada co innego - pojawiają się ukryte opłaty , bez uiszczenia których tracimy lwią część promowanej w mediach funkcjonalności rachunku.

W przypadku Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas czeka nas w tej kwestii miłe zaskoczenie: otwarcie rzeczywiście jest darmowe, a za jego prowadzenie rzeczywiście nic nie zapłacimy - podobnie jak za wykonywanie przelewów internetowych czy obsługę karty debetowej MasterCard (choć opcja płatności zbliżeniowych wyceniana jest na złotówkę miesięcznie).

Jedyna dość istotna wada związana jest z wypłatami z bankomatów innych niż te należące do BGŻ lub sieci Planet Cash - opłata za tę usługę wynosi wtedy 5 złotych.Do Konta Optymalnego mamy łatwy i wygodny dostęp przez całą dobę dzięki systemowi transakcyjnemu Pl@net , a także dedykowanej aplikacji na smartfony. Duży plus należy się bankowi BGŻ BNP Paribas za przejrzysty interfejs serwisu internetowego, co nie zawsze jest standardem u konkurencji. Co więcej, możemy za jego pomocą zlecić zamówienie dodatkowych usług, takich jak utworzenie osobnego rachunku walutowego lub oszędnościowego.

Załóż konto do 31.08.2017 r i zyskaj nawet 300 zł!

Miłym akcentem jest także decyzja o utworzeniu czasowej promocji dla nowych klientów, dzięki której po założeniu konta możemy odzyskać nawet do 300zł płacąc za zakupy kartą debetową.

W promocji "Konto z Moneyback" można otrzymać 2% zwrotu za zakupy kartą debetową. Maksymalnie można zdobyć 25 zł przez 12 miesięcy – łącznie nawet 300 zł premii.
Opinia końcowa

Decydując się na Konto Optymalne otrzymujemy produkt taki, jakiego mogliśmy oczekiwać - podstawowy rachunek bankowy, którego utrzymanie kosztuje naprawdę niewiele (praktycznie darmowy ), a przy tym oferuje wszystkie najważniejsze usługi.

Zalety:

  • 0 zł za podstawowe funkcje (prowadzenie rachunku, przelewy internetowe, obsługa karty)
  • atrakcyjna promocja dla nowych klientów (2% zwrotu od płatności kartą max. 300 zł )

Wady:

  • brak darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów


Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas - Wasze Opinie? Warto założyć?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.6 na 5
74 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (121 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
Hallerman Hallerman
29.11.2016. 13:11

NIE POLECAM

jestem klientem "tego" banku od paru lat. Zakładałem konto jeszcze w BGŻ wtedy było wszystko w porządku, byłem bardzo zadowolony. Lecz od czasu Fuzji wszystko się zmieniło, ten bank spadł na psy. Jestem mega rozczarowany i to chyba już czas by zmienić go na inny. Płatności za prowadzenie, karty itp mimo że miało być darmowe (są dochody comiesięczne). Po 14.11.2016 nastąpił ostatni etap fuzji co wiązało się z zamknięciem wersji logowania do eBGŻ, od tamtej pory logowanie następuje wyłącznie poprzez Planet, jest to beznadziejne wyjście i dość skomplikowane, brak wersji mobilnej, a i aplikacja jest też do bani. Jutro zmieniam bank. Szczerze nie polecam tego banku


sylwia sylwia
28.11.2016. 17:06

NIE POLECAM

Pobieranie dodatkowych oplat ,2 miesiace temu zlozylam wniosek o wydanie nowej karty do tej pory jej mi nie wyslano.o . nadanie nowego hasla trwalo 2 godziny .przez infolinie i oczywiscie w odziale nie jest to mozliwe gdzie w banku raiffeisenpolbank trwa to 10 minut
.no i nowa bankowosc w bgz moje haaslo skladalo sie z 10 znakow . a miejsc na wpisanie hasla bylo 9 .wiec po zadzwonieniu na infolinie o zmiane hasla .wpisalam nowe skladajace sie z 9 znakow poczym dostalam komunikat ze haslo powino zawierac conajmniej 10
znakow...

Osobiscie polecam raiffeisenpolbank .praktycznie zero oplat .sa rzetelni profesionalni i razem z kontem osobistym jest konto oszczednosciowe bez oplat .


Zibi Zibi
28.11.2016. 13:47

Niefunkcjonalny system bankowości elektronicznej

Po połączeniu banków jesteśmy pozbawieni możliwosci wydruku pojedynczej transakcji z historii rachunku.W bgż mieliśmy taka możliwość.
Pytam kto to zmieni ,kiedy?
Kto odpowie za odebranie tej funkcjonalności bez uprzedniego powiadomienia klientów.
Toż to wprowadzenie poważnej zmiany bez wiedzy korzystających z banku


mary mary
26.11.2016. 18:35

sama prawda

To, że banki nie zawsze rozpieszczają klientów jestem w stanie zrozumieć. Jednak blokowanie komunikacji przez bankowość on-line(chciałam tylko podziękować) , żeby klient nie kontynuował wątku, oraz forma "upomnień" jakby bank łaskę robił, że w ogóle jestem jego klientem jest dla mnie porażąjąca. Jak przysłowiowa PRL-owska baba zza lady. Rozumiem, ze nerwy nie zawsze można opanować face to face ale przez telefon, przez e-mail, w formie pisemnej. Wiem, to tylko forma, ale ta właśnie forma spowodowała że nie chcę mieć z tym bankiem nic wspólnego. Mam porównanie z innym. Z reguły grzecznie i uprzejmie, nawet telemarketer ma poczucie humoru i nie nęka. Można? można. Tylko trzeba wzajemnie się szanować. Spodziewam się, że osoby z obsługi wcale nie ponoszą za to winy tylko takie mają "wytyczne", lub są traktowane jak typowe mięso armatnie. Zalecam duuuuuuuużą ostrożność.


Menka Menka
23.11.2016. 16:02

coraz gorszy bank

Zawsze chwaliłam sobie BGŻ bo nigdy nie było problemów z przelewami, wszystkie info wysyłane na e-mail, pocztą itd. Jak się z Paribasem połączyli to jeszcze jako tako było.
Po cudownej zmianie systemu wszystko szlak trafił. Podnieśli kwoty kredytów bez choćby małej informacji że coś będzie zmieniane. Ani maila, ani listu czeski film nikt nic nie wie.
Na infolini jeden konsultant przełącza do drugiego, czekać trzeba niewiadomo ile na połaczenie, aby na koniec dowiedzieć się że oni telefonicznie takich informacji nie udzielają. To po ciula infolinia...
System logowania masakra ...
Totalna olewka klienta. Chcesz się czegoś dowiedzieć to zapier... do banku. Wątpię abym się czegokolwiek tam dowiedziała jutro jak zajdę ale napewno z konta znikną wszystkie środki. Oni maja mnie gdzieś to ja mogę robić to samo. Wpłynie kasa zapłace rachunki, spłace kredyt i reszta kasy w materac.... koniec nie ma sensu zakładać lokat, bo na nich można jedynie marne grosze zarobić. Kredyt czym prędzej spłacić i znikać z tego banku. Jest dużo ciekawych ofert na rynku bez problemu się jakiś fajny bank znajdzie, gdzie ktoś będzie mnie jako klienta szanować.
A po przeczytani opinii innych klientów widzę że nie jestem sama. Jestem kilka dobrych lat w tym banku i zaczynam żałować że zrezygnowałam z poprzedniego banku.
NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE POLECAM BANKU!!!!


Bart Bart
22.11.2016. 20:12

Porażka

Konto mam w BGZ od 2012 .To co sie tu wyprawia po fuzji z Paribas to dramat.
Samowolnie system pozmieniał mi kwoty rat kredytu hipotecznego o 250 zł do góry oczywiści, , na karcie kredytowej pojawiają się nie moje obciązenia odsetkowe , .Brak odpowiedzi na wysyłane pisma, infolinia to jedno wielkie przełącznie i ta sama odpowiedz."Zawodzi system", pieniądze zostaną zwócone , jak tylko nasi informatycy uporają się z problemem. Ostateczna data uruchomienia systemu to 14.11, a do tej pory szwankuje. Slogan "Na Bank" traci tu swoją moc.Jeśli macie tu konto sparwdzcie soje bilingi rachunków bierzących ,kart kredytowych i wysokości rat kredytu hipotecznego moze w nich znajdziecie takie kwiatki jak moje.Pilnujcie swojej kasy.Spłacam kredyt i uciekam . BGZ - był jak najbardziej ok, teraz po połączeniu w mojej skromnej ocenie złe to wygląda.


Niunia Niunia
22.11.2016. 19:39

Koszmar każdego klienta

W banku BGZ jestem od blisko 20 lat. Jako nastolatka miałam tam książeczkę, potem konto . Bank od początku był taki sobie. Drogo płaciła się za obsługę konta, często zdarzały się problemy techniczne z bankowością elektroniczną, ale zawsze jakoś nie miałam czasu lub chęci by się przenieść. Aż do teraz. To co dzieje się w ostatnich dniach w tym banku to jakiś horror. Po pierwsze nie mogę wykonywać przelewów internetowych. Na infolinię dodzwoniłam się dopiero po kilkunastu dniach prób. W konsekwencji zapłaciłam majątek za przywilej słuchania durnej muzyczki. Kiedy już ktoś łaskawie podniósł słuchawkę , też nie rozwiązało to moim problemów, bo po drugiej stronie słuchawki była osoba niedoinformowana. Po blisko czterdziestu minutach rozmowy pani stwierdziła że ona nie rozumie co się dzieje i że to pewnie problem z ustawieniem wyszukiwarki( w trakcie rozmowy logowałam się na stronę banku z aż czterech różnych wyszukiwarek!). Tak więc zostałam sama z tym problemem. Zasugerowano mi jedynie żebym zrobiła "coś" z ustawieniami komputera. A tak na marginesie dodam, że bankomaty BGZ Paribas od wielu dni są nieczynne i nie można z nich pobrać gotówki. Przynajmniej w moim mieście (Zamość).


Halina Halina
22.11.2016. 08:50

System Pl@net

Nowy system Pl@net to totalna porażka. Bank kompletnie nie przygotował się do tej "migracji". Nic nie działa, nikt nic nie wie. Jeden odsyła do drugiego. Tracę tylko czas i pieniądze na telefony. Nikt nie przejmuje się klientem.


Andrzej Andrzej
17.11.2016. 17:38

Nowy system Planet to DNO

Właśnie podjąłem decyzję, że po 6 latach zamykam konto w tym banku i przechodzę do PKO albo gdziekolwiek indziej. Nowy system to DNO. Ktoś powinien wylecieć za to z pracy. Z wielkim hukiem. Nie można się zalogować. System mnie nie widzi. Nie mogłem zrobić ważnych przelewów. Nawet nie wiem co się dzieje na koncie, bo nie mogę tego sprawdzić. Może moje pieniądze wyparowały? Bo system nawalił.


Anonim Anonim
17.11.2016. 09:23

Obsługa konta

Jak najdalej od tego banku. To co wyprawiają to totalna porażka. Traktowanie klientów jak łajno. Brak jakiejkolwiek pomocy. Konta nieczynne.


Krzysztof Krzysztof
15.11.2016. 14:55

Porażka

Wyobraźcie sobie, że po tym jak ten "wspaniały" bank jakimś cudem przejął BGŻ wprowadził system bankowości elektronicznej, w którym nie można ustawić zlecenia stałego do urzędu skarbowego i do ZUS. Uciekajcie od tego daleko.


ooooo ooooo
15.11.2016. 13:32

po przejsce na system planet

to na pewno odchodze!!!
zalogowac sie nie da,. bo nie przyjmuje cyfr, nawet wciskając klawiature - porazka.. ch....
Gratulacje dla programistom


Mam konto Mam konto
15.11.2016. 09:46

Brak pieniędzy na koncie!

Dzisiaj po zalogowaniu na konto brak pieniędzy ponad 1000zl saldo po transakcjach było 1900zl a na koncie zostało mi 700zl . Pani w banku powiedział że mają problem technicz !? Co to znaczy w banku? Jakieś żarty!!! Zastanawiam się czy oddadzą mi pieniądze!!Czas zmienić bank, przy takich problemach,a to nie pierwszy raz,wczesniej znikło mi 100 zł z konta.


Mirella Mirella
14.11.2016. 22:04

problemy z logowanie bgż bnp

Do dnia 14 listopada do godz. 8.30 miały trwać prace modernizacyjne w systemie banku. Dlatego też od kilku dni nie działa system, nie można dokonywać przelewów itd. Jest godz. 22 a ja w dalszym ciągu nie mogę zrobić przelewu, infolinia BGŻ BNP - brak odbioru, wysłałam email - brak odpowiedzi. Straszne, a czekają już od kilku dni przelewy w kolejce. Pozostało tylko wypłacić pieniądze i postać w kolejce na poczcie, żeby opłaty zrobić. Żenujące!!!!!!!!!! Nie polecam. Spłacę kredyt w tym banku i zamykam konto :-)


majk majk
14.11.2016. 19:51

do d..y

stara strona internetowa była zajefajna a to nowe cos to do dupy mamy w trzy osoby w rodzinie i na pewno zmienimy bankowość internetową


anna anna
02.11.2016. 16:19

Opinia

najgorszy bank w polsce ubespieczenie kredytu w tym banku to farsa te same warunki co wszedzie ale w credi agricole to w porządku


Propiconazol Propiconazol
03.10.2016. 22:06

Leasing

Największym zagrożeniem dla tego banku są analitycy. Są to ludzie niekompetentni nie potrafiący udzielić jasnej i przejrzystej informacji. Zarząd i dyrekcja tej instytucji pozwala im na pełną dowolność interpretacji i domysłów niczym nie popartych oprócz bzdurnych wyliczeń które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dlatego inne firmy leasingowe i banki zarobią bo taka jest polityka BGZ BNP Paribas- jak usłyszałem.


JOANNA JOANNA
14.09.2016. 16:03

Spłata kredytu którego nie dostałam

Witam, na początku chciałam wszystkich ostrzec przed braniem kredytu w tym banku, koszmar.
Złożyłam papiery o kredyt wysokości 2000 zł 25.07.2016r ciągle czegoś brakowało a to nieczytelne wydruki z wypłaty, doniosłam z banku, potem analityk nie miał czasu na sprawdzenie zdolności kredytowej czekałam do 28.07.2016r. w końcu pani zadzwoniła że jest kredyt pojechałam podpisałam papiery a pieniądze miały być za godzinę, nie było. odstąpiłam od kredytu, przymnie zostały podarte papiery. Poszłam do innego banku dostałam kartę kredytową w ciągu pięciu minut.Myślałam że to koniec mojej przygody z tym bankiem ,ale nie 01.09.2016r dostałam sms że mam spłacić pierwszą ratę do 03.09 i się zaczęło pojechałam do banku tam wszystko ok podpisałam papiery mówiące o spłacie kredytu ,a telefony z działu windykacji codzienne mam już dość w końcu się zdenerwowałam i powiedziałam że mają zadzwonić do tej pani która mi próbowała dać kredyt . teraz dostałam sms że została zrobiona reklamacja na mój niby kredyt. Mało tego mam spłacić koszty manipulacyjne 179zł za co pytam się.A jeszcze chciałam nadmienić iż dziś jest 14.09.2016r.Jak widzę te ich reklamy to mnie coś trafia.Ja się nacięłam ale piszę tę opinię ku przestrodze dla innych.Pozdrawiam


ja ja
07.09.2016. 20:41

Opinia

zaczęli naliczać opłaty za konto, które wcześniej było bezpłatne. Nie mogę zamknąć konta bez zapłacenia za te opłaty a gdy zgłosiłem reklamację -opowiedzieli, że zamieścili info w ich systemie do którego mam dostęp (nigdy się nie logowałem nawet)-chamy i złodzieje. Zero proklienciego podejścia.


kozio987654 kozio987654
06.09.2016. 18:45

jak najdalej od tego pseudo banku

Złożyłem w BGŻ wniosek o kredyt hipoteczny. Nie ukrywam, że posiadam również kredyt konsumpcyjny w innym banku, no ale to chyba jak większość krajanów. Zarobki mam dosyć niezłe jak na małą miejscowość w jakiej mieszkam. Średni miesięczny dochód w gospodarstwie to ok. 6000 zł netto miesięcznie ( umowy o pracę + umowy o dzieło ). No i złożyłem wniosek i się zaczęło. Ludzie to jakaś masakra. Przez pierwsze dwa tygodnie co chwila dostarczałem jakieś papiery. Później przez kolejny tydzień nikt się ze mną nie kontaktował, więc zadzwoniłem ja. Pan konsultant dał mi w grzeczny sposób do zrozumienia, żebym mu d..y nie zawracał bo ma klienta i że trzeba czekać na telefon. Po kolejnym 1,5 tyg. zadzwonił wspominany Pan konsultant i powiedział, że już wszystko jest ok, mamy dobry scoring itp., tylko muszę wyrazić zgodę na założenie ROR u Nich w banku i na ubezpieczenie na życie no i że w przeciągu godziny zadzwoni w celu umówienia się z rzeczoznawcą ( był to piątek ). Cisza trwała do poniedziałku do godz. 12. Zadzwoniła do mnie Pani pośredniczka ( przez ni wszystko załatwialiśmy ), że przykro że nic się nie udało załatwić. Postawiłem oczy w słup. Mówię, że ja nic nie wiem, a Ona na to, że już w piątek była informacja odmowna. Nikt łaskawie z tego pseudo banku nie raczył do mnie zadzwonić i wytłumaczyć mi tej chorej sytuacji. Po kilku dniach udało mi się uzyskać informację przez znajomą, że sprawdzali mnie w BIK ( 540 pkt. i cztery gwiazdki ) że cztery lata temu miałem kartę kredytową ( zamknięta 4 lata temu ) i raz spóźniłem się ze spłatą raty o bodaj że 3 dni i że mam tendencję do zadłużania się - takie było tłumaczenie banku odnośnie odmownej decyzji. Najgorsze jest to, że zapytanie do BIK o moją historię BGŻ wystąpił 2 tyg. przed wydaniem decyzji. To ja się pytam: po kiego ch..a dawali nadzieję jak już dwa tyg. temu podjęli negatywną decyzję. Totalna niekompetencja oraz brak przesyłu informacji pomiędzy konsulatami a analitykami. Straciłem przez BGŻ czas i mnóstwo nerwów. Totalne dno.


kozio987654 kozio987654
06.09.2016. 18:41

jak najdalej od tego pseudo banku

Złożyłem w BGŻ wniosek o kredyt hipoteczny. Nie ukrywam, że posiadam również kredyt konsumpcyjny w innym banku, no ale to chyba jak większość krajanów. Zarobki mam dosyć niezłe jak na małą miejscowość w jakiej mieszkam. Średni miesięczny dochód w gospodarstwie to ok. 6000 zł netto miesięcznie ( umowy o pracę + umowy o dzieło ). No i złożyłem wniosek i się zaczęło. Ludzie to jakaś masakra. Przez pierwsze dwa tygodnie co chwila dostarczałem jakieś papiery. Później przez kolejny tydzień nikt się ze mną nie kontaktował, więc zadzwoniłem ja. Pan konsultant dał mi w grzeczny sposób do zrozumienia, żebym mu d..y nie zawracał bo ma klienta i że trzeba czekać na telefon. Po kolejnym 1,5 tyg. zadzwonił wspominany Pan konsultant i powiedział, że już wszystko jest ok, mamy dobry scoring itp., tylko muszę wyrazić zgodę na założenie ROR u Nich w banku i na ubezpieczenie na życie no i że w przeciągu godziny zadzwoni w celu umówienia się z rzeczoznawcą ( był to piątek ). Cisza trwała do poniedziałku do godz. 12. Zadzwoniła do mnie Pani pośredniczka ( przez ni wszystko załatwialiśmy ), że przykro że nic się nie udało załatwić. Postawiłem oczy w słup. Mówię, że ja nic nie wiem, a Ona na to, że już w piątek była informacja odmowna. Nikt łaskawie z tego pseudo banku nie raczył do mnie zadzwonić i wytłumaczyć mi tej chorej sytuacji. Po kilku dniach udało mi się uzyskać informację przez znajomą, że sprawdzali mnie w BIK ( 540 pkt. i cztery gwiazdki ) że cztery lata temu miałem kartę kredytową ( zamknięta 4 lata temu ) i raz spóźniłem się ze spłatą raty o bodaj że 3 dni i że mam tendencję do zadłużania się - takie było tłumaczenie banku odnośnie odmownej decyzji. Najgorsze jest to, że zapytanie do BIK o moją historię BGŻ wystąpił 2 tyg. przed wydaniem decyzji. To ja się pytam: po kiego ch..a dawali nadzieję jak już dwa tyg. temu podjęli negatywną decyzję. Totalna niekompetencja oraz brak przesyłu informacji pomiędzy konsulatami a analitykami. Straciłem przez BGŻ czas i mnóstwo nerwów. Totalne dno.


AprilWolf AprilWolf
05.08.2016. 01:38

Może nie odradzam acz nie zachęcam i zalecam wielką uwagę ..

Sprawdzajcie Drodzy Ludkowie bardzo wnikliwie swoje konta,bo to może spotkac - czego nie życzę - każdego z Was [teraźniejszych lub/i przyszłych klientów tego banku.


Jestem - już niedługo byłym - klientem tegoż banku od ponad 9.lat.

Dopóki był to tylko i wyłącznie BNP,zasady były przejrzyste,obsługa świetna i problemów zero.Cała ich masa pojawiła się po połączeniu z BGZ :/
Och,nie wszystkie na raz .. na początek ucięto mi oprocentowanie konta oszczędnościowego z 2% na 1,75% a potem szybciutko na .. 0.5%(!) Jakoś to przegryzłam .. opłaty za prowadzenie konta udało mi się ominąc przy pomocy przemiłej i kompetentnej pracownicy obsługi klienta,na kartę kredytową nie dałam się namówic więc perypetie z nią związane mnie ominęły acz wiem o nich z opowiesci znajomych.

Schody zaczęły się stosunkowo niedawno czyli +/- od 25.05.2016 kiedy to - przy okazji oczywiście,bo powiadomienia żadnego z banku o jakichkolwiek nieprawidłowościach w ich systemie nie było - dowiedziałam się,że saldo konta na mojej 'planecie' nijak ma się do tego,co jest w rzeczywistosci :/
Saldo pomniejszało się o jakieś drobne kwoty ale realne różnice były o wiele większe.
Napisałam reklamację,została rozpatrzona,saldo wróciło do normy i .. jakoś to szło.

Kilka dni temu terminal sklepu,w którym regularnie robię zakupy i płacę kartą,odrzucił moją płatnośc.
Zdziwienie z mojej strony duże,bo jak to?Przecież mam środki na koncie,przed wyjściem sprawdzałam .. debet był [u mnie na stronie] nienaruszony + jakieś tam srodki na rachunku głównym.[był to miesiąc w wyższym niż zazwyczaj stanem konta więc mogłam pozwolic sobie na kilka dodatkowych zakupów,które jednak w żaden sposób nie miały naruszyc debetu]

Po weekendzie poszłam do odziału banku wyjasnic "co się do diabła stało" i cóż usłyszałam?Ma Pani puste konto[:O] zarówno ror jak i debet?!!!
Sprawdzanie 'przychodów' i 'rozchodów' nie przyniosło żadnych konkretnych wyjaśnień,bo ani ja ani przemiła Pani nie miałyśmy pojęcia,od kiedy jest PROBLEM Z SYSTEMEM.

Na dzień dzisiejszy mam ZERO na obu rachunkach i mętną odpowiedź z działu reklamacji pt:
"W odpowiedzi na Pani korespondencję uprzejmie informuję, że została ona przekazana do odpowiedniego Departamentu Banku celem weryfikacji.
Proszę o oczekiwanie na odpowiedź w przedmiotowej kwestii. "

Nie jestem lekkomyślną osobą[bo niektórzy czytający to na pewno tak pomyślą .. 'wydała kasę i teraz szuka winnych' ] .. nie wydaję kasy na pierdoły;moje wydatki to bieżące opłaty,spłata kredytu i codzienne skromne życie.
Jakoś do tej pory dawałam radę,teraz jestem w przysłowiowej czernej du**ie i jedyne co mnie czeka to walka z wiatrakami czyli potężną bankową korporacją .. czyli kupa nerwów,pisania wyjaśnień itp.

Nasuwa mi się myśl: uciec ale dokąd? Który bank wybrac,żeby miec spokój?


alko81 alko81
01.08.2016. 17:21

Co wy tam jaracie też chcę

Najlepiej jak by ich wyrzucono z kraju Lichwiarze .
Nie polecam a te oprocentowania chyba naprawdę się napaliliście , ale Dopalaczy bo mózg wam zlasowało . za 45 czy 50 dupy bym sobie nie zawracał . Śmiech już więcej bym zarobił kupując i sprzedając Rolnikom nasiona.
Banda złodziei , Niech wypieprzają z kraju


Ewa Ewa
22.07.2016. 14:42

Bank - totalne dno. Zero uczciwości.

Wysłałam kwotę raty kredytu na konto kredytowe, trzy dni wcześniej przed terminem. Po miesiącu dostałam alert z BIK, że bank wpisał mnie za 1 (słownie jeden) dzień za opóźnienie w spłacie raty kredytu. Wysłałam zapytanie o powód wpisu i, że się z nim nie zgadzam. Na razie cisza. Prawdopodobnie chodziło o to, że bank przeksięgowywał kwotę jeden dzień. I stąd to opóźnienie. A co mnie to obchodzi??? Ja wywiązałam się z terminu. Złodziejstwo, oszustwo i gnębienie klienta. Nieuczciwość banku ewidentna. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Podnoszą cenę obsługi konta osobistego be uprzedzenia. Miało być darmowe. Mam internetowe. Prowadzenie konta 5zł a karta do bankomatu 8zł. Kartę zdałam. Teraz staram się o kredyt w innym banku na pokrycie zobowiązań finansowych w BGZ BNP Paribas. BGż BNP Paribas wyznaje zasadę, że jak klient ma u nich kredyt to mogą sobie po nim jeździć jak po "dzikiej kobyle". Dyktują zbójeckie warunku. NIEUCZCIWOŚCI TEGO BANKU MÓWIĘ STANOWCZE NIE!!! Chcę zakończyć "romans" z tym bankiem i chamską obsługą pań na tzw. "sali". Zero konkretów, kłamanie, wprowadzanie w błąd, kręcenie, obrażanie klienta. Na infolinii nie inaczej. Dezorganizacja, niewiedza i chaos. Jedni odsyłają do drugich. Gorzej - jak klient leży w szpitalu. Wtedy nic się nie dowie na telefon ani przez internet. Konto internetowe to tylko TEORIA.


Ewa Ewa
22.07.2016. 14:41

Bank - totalne dno. Zero uczciwości.

Wysłałam kwotę raty kredytu na konto kredytowe, trzy dni wcześniej przed terminem. Po miesiącu dostałam alert z BIK, że bank wpisał mnie za 1 (słownie jeden) dzień za opóźnienie w spłacie raty kredytu. Wysłałam zapytanie o powód wpisu i, że się z nim nie zgadzam. Na razie cisza. Prawdopodobnie chodziło o to, że bank przeksięgowywał kwotę jeden dzień. I stąd to opóźnienie. A co mnie to obchodzi??? Ja wywiązałam się z terminu. Złodziejstwo, oszustwo i gnębienie klienta. Nieuczciwość banku ewidentna. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Podnoszą cenę obsługi konta osobistego be uprzedzenia. Miało być darmowe. Mam internetowe. Prowadzenie konta 5zł a karta do bankomatu 8zł. Kartę zdałam. Teraz staram się o kredyt w innym banku na pokrycie zobowiązań finansowych w BGZ BNP Paribas. BGż BNP Paribas wyznaje zasadę, że jak klient ma u nich kredyt to mogą sobie po nim jeździć jak po "dzikiej kobyle". Dyktują zbójeckie warunku. NIEUCZCIWOŚCI TEGO BANKU MÓWIĘ STANOWCZE NIE!!! Chcę zakończyć "romans" z tym bankiem i chamską obsługą pań na tzw. "sali". Zero konkretów, kłamanie, wprowadzanie w błąd, kręcenie, obrażanie klienta. Na infolinii nie inaczej. Dezorganizacja, niewiedza i chaos. Jedni odsyłają do drugich. Gorzej - jak klient leży w szpitalu. Wtedy nic się nie dowie na telefon ani przez internet. Konto internetowe to tylko TEORIA.


gosc gosc
20.07.2016. 17:13

problemy z infolinia

nie polecam tego banku ze wzgledu na problemy z infolinia, zeby sprawdzic stan konta trzeba zadzwonic i czekac az oddzwonia, na telefon zwrotny czeka sie bardzo dlugo, jak nie na nastepny dzien, nie polecam tych niekomptentnych ludzi


uytkownik uytkownik
08.07.2016. 21:03

Masakra

Ledwo założyłem tam konto i już mnie krew zalewa. Po prostu żenujący poziom, aplikacja mobilna tragedia, brak dostępu do konta przez internet przez ich kretyńskie logowania, przelewy dochodzą chyba dopiero na drugi dzień mimo transakcji w tym samym banku, po prostu można dostać szału


Art Art
30.06.2016. 08:00

NIEEEEE !!!!

Beznadzieja! Przelewy elektroniczne robię rano, żeby wyszły z banku tego samego dnia. No i kicha - kilka, kilkanaście prób - ZERO logowania do systemu! Czy czekają do 8:00, aż przyjdzie pracownik i włączy komputery ??? Za kilka dni otwieram konto w innym banku i dziękuję temu bankowi...


Magda Magda
28.06.2016. 20:23

Nie polecam

Nie polecam bank polaczyl mi ROR z kredytem (nie zakładając rachunku technicznego) , po czym podniosl oplaty za ROR nie informujac mnie o tym o sprawie dowiedzialam sie po pół roku! Praktyka ta jest niezgodna z prawem i wpisane na liste klauzul zakazanych w UOKiK a bank w odpowiedzi na moje dwie reklamacje zaproponowal podpisanie aneksu za ktory i tak musialam zapłacic. Żeneda, fatalna obsluga posprzedazowa i duzo nerwow. Nie polecam chyba ze ktos lubi jak sie robi z niego idiote.


harley harley
23.06.2016. 21:32

odradzam ten bank

odradzam ten bank brak jakichkolwiek odpowiedzi ze strony centrali nic nigdy nie wiedzą i naliczają prowizje za konto a niby za darmo złodzieje i kur..


masakra masakra
23.06.2016. 00:30

Zamknięcie konta

Zamknęłam konto nr 1 i została mi naliczona opłata za karte w wysokości 9 zł, chociaż nie mam jeszcze ukończone 26 lat, zgłaszałam to Pani która zamyka konto że nigdy takiej opłaty nie płaciłam za kartę, na co ta że muszę zapłacić. Pytam się więc czy ma rację. Uważam że chce mnie oszukac w biały dzień


Bob Bob
20.06.2016. 14:39

NIE POLECAM BGŻ BNP PARIBAS

Zdecydowanie NIE POLECAM. To są dziady, przed połączeniem Z BGŻ BNP PARIBAS można było się ew. spóźnić, a teraz po połączeniu jakaś baba dzwoni do mnie z pretensjami gdzie jest rata - chamstwo totalne. A jak powiedziałem, że myślę o zmianie pracy - to od razu wyskoczyła, że blokuje mi kartę kredytową, bo są nieaktualne dane o pracodawcy. NIE KORZYSTAJCIE Z TEGO BANKU - BO ZANIM SIĘ ZORIENTUJECIE - ZOSTANIECIE BEZ KASY.


Piotr Piotr
11.05.2016. 16:43

BGZ ŚWIATOWIDA WARSZAWA

Beznadziejny odział banku, godziny otwarcia jak za komuny od 10:30 do 18:00.


Ja Ja
29.04.2016. 13:22

Nie polecam, nigdy wiecej,

Nie polecam, nigdy wiecej- szukaja "klientow" aby bez informacji im naliczac oplaty i prowizje za konta o istnieniu ktorych nie wiedza albo ktorych bank pod roznymi pretekstami nie chce zamknac.... Unikac jak ognia..... Z wyplata pieniedzy tez sa klopoty: ja mialam bo zmienilam dowod osobisty ( Pani weryfikowala mnie dzwoniac po innych bankach!!!!! a maz dlatego ,ze ponoc padl system....


marta marta
22.04.2016. 19:34

przelewy PKO BP

Odradzam ten bank przelewy przychodza bardzo pózno nawet po paru dniach ... Gdy zadzwoniłam do nich oni nic nie wiedzą a przelew został dawno wysłany ... niedługo kończę z tym bankiem :)


piotrek piotrek
13.04.2016. 00:35

nierzetelna informacja

Przed założeniem konta dla mikroprzedsiębiorstwa miało być zero opłat. Po 2 miesiącach okazało się, że bank potrącił po 25 zł (dwa razy) za wyciągi papierowe dostępne w placówce, których na oczy nie widziałem. Pracownik nie poinformował mnie o takich opłatach! Gdybym nie uruchomił konta on-line i nie zobaczył wyciągu on-line, to opłaty naliczano by dalej. Ostrzegam nowych klientów - nie tylko instytucjonalnych. Patrzcie na ręce tzw. doradcom!


maria maria
04.04.2016. 15:13

opinia

Zdecydowanie odradzam. Starałam się o kredyt. Opinia BIK bardzo dobra. Wiem, iż spełniałam wszystkie warunki banku pod warunkiem zdolności kredytowej. Strata czasu. Niezrozumiałe postępowanie analityków. Nie polecam. Jestem jedynie zadowolona, że nie skorzystałam z usług tego banku.


Niki Niki
31.03.2016. 10:07

Straszny

Bank tragedia, odpowiada na zapytania tylko wtedy kiedy wszystko idzie dobrze. Jak jest wtopa
to metodą tego banku jest nie udzielać żadnych informacji. Totalne milczenie.


hobo hobo
13.03.2016. 12:17

nie polecam

Kiedy zakładałem konto obiecywano mi odsetki 4 % w przypadku wpływania pensji na rachunek. Do dzisiaj nie dostałem grosza z tych odsetek. Jutro będę dzwonic i to wyjaśniac, bo w niedzielę nawet nie potrafią nic sprawdzic. Zobaczę jutro o co tu chodzi, ale na razie nie polecam tego konta


WCIEKA WCIEKA
03.03.2016. 19:02

UCIEKAJCIE Z TEGO BANKU!!!!!!

Z bankiem tym mam same przykre doświadczenia począwszy o tego, że z końcem zeszłego roku dowiedziałam się, że mam otwarte u nich konto, o którym nie wiedziałam i nigdy nie korzystałam gdyż z tym bankiem związałam się tylko kartą kredytową ale bez względu na moją nieświadomość w tym temacie należność za prowadzenie konta musiałam uregulować bo "zaszły u ich zmiany o których mogłam się dowiedzieć czytając wiadomości na stronie banku"....a skąd do diaska mogłam wiedzieć żeby tam zaglądać skoro nawet nie wiedziałam że mam konto!!!!!! ale dziś przeszli samych siebie....mianowicie w dniu wczorajszym skontaktował się ze mną pracownik banku, że na karcie widnieje zaległość. Po dłuższej rozmowie, przesłaniu potwierdzenia wpłaty i "na wszelki wypadek "przelaniu kolejnej kwoty pieniędzy przelewem natychmiastowym i potwierdzeniu przez pracownika przyjęcia e-mailem obu potwierdzeń wpłaty w dniu dzisiejszym otrzymałam wiadomość z BIK o umieszczeniu mnie przez ww bank w bazie dłużników!!!!!!!!Wściekłość moja przybrała na wadze po rozmowie z pracownicą infolinii i uzyskaniu informacji, że ONI NIE USUWAJĄ TAKICH WPISOW Z REJESTRU I MOGĘ TYLKO ZŁOŻYĆ WNIOSEK W ODDZIALE BANKU ALE TO BĘDZIE TRWAŁO BO PROCES REKLAMACYJNY ZAWSZE TROCHĘ TRWA!!!!!!!!
Ręce mi opadły. W dniu jutrzejszym zamykam kartę, choć to też nie jest łatwe, gdyż proces zamykania karty też jest skomplikowany i już nigdy nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem.


Tamara Tamara
03.03.2016. 14:07

Opinia

Ludziska słuchajcie jakie jaja, po raz 3 Bank BGŻ Paribas bez mojej wiedzy i woli pobrał sobie 430 zł oraz przelał na konto ZUS... Byłam 3 razy wyjaśniać tę sprawę w punkcie, i 3 razy wmawiano mi, że sama ustawiam sobie zlecenie stałe na taką kwotę, pomimo tego, że nie przypominam sobie abym klikała pozycke które mi Pani pokazywała, pomyślałam "może faktycznie" chociaż za każdym razem staram się robić to dokładnie i z wielkim skupieniem, ale teraz jestem pewna, że tego nie zrobiłam. Dosyć tego jutro idę i zabieram wszystkie swoje konta z tego pseudo banku, dodam jeszcze tylko, że już raz udowodniłam im "niesłuszne" tak to nazwali w piśmie pobranie kwoty 150 zł z mojego konta. Ludzie uważajcie na ten bank. Pozdrawiam.


grazyna grazyna
02.03.2016. 05:43

oddzial w tarnowskich gorach ul.opolska

Nie rozumiem polityki władz banku. Fuzja z prawie niewidocznym na rynku bgz budzi zdziwienie. Ostatnio zlikwidowano niektore oddzialy franczyzowe banku . W tarnowskich gorach zlikwidowano oddzial przy ul.opolskiej. Dogodna lokalizacja. W placówce tej sprawy załatwiane były sprawnie . Obsługa była kompetentna i miła wobec klentow Niezrozumiala jest polityka wladz zamykająca taki wspanialy oddział. Szkoda bo wielu klientow bank straci.


asia asia
18.02.2016. 09:38

200zł

Witam, jestem z chlopakiem w bgżbnp paribas od kilku lat,mamy wspolne konto osobiste i oszczednosciowe. Założyliśmy sobie konto dla młodych do 25 roku życia. Miało być darmowe! dziś własnie weszłam na historie na koncie internetowymienia i bedzie naliczana opłata, ale zapomniałam o tym.. w koncu minęło kilka miesięcy.. Naliczyli mi ponad 200 zł od styczna 2016.. Jestem zla na siebie bo mojee niedopatrzenie ale jesli mówia mi w banku ze do 25 roku życia mam za darmo wszytskoo no to powinno tak być.. Przez to ze bank zapewnił mnie, że bedzie 0 zł za wszytsko.. ja nie dopatrzyłam tego naliczenia. A jesli chodzi o konto oszczednościowe, miało być 3% przez minimum 3 miesiące a już po miesiącu miałam 0,5%. TAKŻE DZIS ZAMYKAM TAM KONTO I UCIEKAM DO INNEGO BANKU.


Michal Michal
12.02.2016. 18:43

Nie Nie Nie i jeszcze raz Nie

Nie bez powodu ktos napisal ze obecnych klientow bank traktuje potem jak bydlo. Sam odczulem. Bylem w tym banku 5 lat. Wszystko bylo ok do pewnego momentu. Zmienili sobie plan i w jeden miesiac naliczyli kilkadziesiat zlotych roznych oplat i prowizji. Oczywiscie mowy nie bylo o zmianie planu, a w owym czasie dla nowych klientow jest dostepna super oferta, wszystko za 0. Obsluga w banku niemila, brak aplikacji na smarfona, brak wplatomatow. To raczej bank cofajacego sie swiata.


MARTA MARTA
09.02.2016. 09:52

PORAŻKA !

założyłam konto w BGŻ ok. 4 lat temu, do 25 roku życia konto miało być bezpłatne, bez warunkowych transakcji miesięcznych itp. szczerze mówiąc zapomniałam o tym koncie i przestałam go używać. wczoraj dostałam wezwanie do zapłaty, straszenie windykacją. zadzwoniłam na infolinię od razu ale oczywiście Pani nie mogła mi udzielić żadnych informacji ponieważ nie wiem jaki mam plan taryfowy konta (nie miałam przy sobie umowy) a na internetowym koncie ona nie wie jak to znaleźć i nie mam jakiegoś pinu do serwisu telefonicznego, w innych bankach podajesz PESEL i gotowe a tu jak zawsze utrudnienia. logując się na stronę internetową konta mam 0,00 zł, nie ma żadnych zaległości. Przecież mogliby wysłać jakieś powiadomienie że do zapłaty jest x zł i za co to by się zapłaciło a nie pierwszy list od nich to od razu straszenie windykacją. nie polecam współpracy z tym bankiem.


adam adam
29.01.2016. 17:23

bgzbnppariba

mam pytania najlepiej proszę o dopowiedz jakiego pracowniak połączonego banku bgzbnpparibas
kiedy system mogą być połączone i jak to obecnie wygląda bo na stronie internetowej sa osobene umowy do dawnego bgz i bnp
czy wiecie cos o zwonieniach
najlepiej żeby panki nie łączyły systemów bankowych bo i tak stali kliencji ida do swojego oddziału a dla nowych i tak bank działa pod nazw abgzbnppariba


bolo bolo
12.01.2016. 10:44

BGŻ BNP PARIBAS To Jakaś Pomyłka - DNO!!!

Omijać wielkim łukiem, wcisnęli nam kartę kredytową twierdząc iż przez pierwszy rok nie będziemy za nią płacić tylko będzie opłata ubezpieczeniowa, skłamali by tylko dosłownie wcisnąć nam tą kartę i dostać za nas prowizje.
W dodatku drogie prowadzenie konta, duże odsetki od kredytu i same problemy po połączeniu z BGŻ, nic nie można załatwić w ich nowych "placówkach".
Jednym słowem ujmując banda złodziei !!!
Przenieśliśmy się do Alior i jak na razie odpukać.


Soraya Soraya
05.01.2016. 18:43

Odradzam usługi tego banku

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego banku. Konto założyłam w Parbas Bank, ale od kiedy połączył sie z BGZ obsługa tego banku jest fatalna. Pierwszy kontakt po połączeniu tych dwóch banków miałam przez tel. Kiedy odmówiłam wysłuchania ofert bankowych pani była bardzo oburzona co nie omieszkała mi zakomunikować. Drugi kontakt a właściwie z obsługą tego banku (mam nadziej ze ostatni, chociaz pani poinformowała mnie ze jeszcze bede musiała zapalacić za kolejny miesiąc, ale nie zapytałam juz ile bo pani juz mi powiedzila ze nie jest wróżka, wiec i tak bym sie niczego nie dowiedział) był wlasnie dzisiaj tj. 05.01.2016 o godz. 15:30 kiedy poszłam osobiście do oddziału znajdującego sie w Dabrowie Górniczej w celu zlikwidowania konta z którego nie korzystałam. Panie nie były nastawione zbyt pozytywnie juz od samego wejścia. Poinformowałam ze chce zamknąć konto, pani przekazała mi informacje że mam zaległości 11 zł, ponieważ dwa dni wczesniej sprawdziłam niniejsze konto i miałam zadłużenie 9 zł glosno stwierdziłam ze w ciagu dwóch dni urosło do 11 zł i każdy dzień utrzymania go kosztuje mnie 1 zl. Pani z ironia w głosie i na twarzy stwierdziła ze nie jest WROZKĄ, ale sądziłam ze skoro pracuje na systemie tego banku powinna mnie rzetelnie poinformować co jest powodem, że zadłużenia. Mocno mnie tym stwierdzeniem zaskoczyła, no ale cóż wyglada na to ze złośliwość obsługi tego banku jest na porzadku dziennym. Pani także pouczyla mnie żebym sie lepiej nie odzywała co nie ukrywam mocno mnie oburzyło. Ponieważ odłożyła moj dowód osobisty na bok spytałam czy mogę go juz zabrać usłyszałam ze jeszcze mi go nie odda bo moze byc jej potrzebny. Wprawdzie nie był, ale swoim zachowanieM pokazała mi gdzie moje miejsce i ze to ona o wszystkim decyduje. Pani wydrukowała potrzebny dokument wydając mi polecenie podpisania. Trwało trochę zanim podpisalam, bo musiałam poszukać swojego długopisu, ponieważ pani była na mnie mocno zagniewania nie zaproponowała mi swojego, który leżał - prawdopodobnie dla klientów - obok jej łokcia. No cóż złośliwość, ironia i kpina z klientów widocznie jest dewiza tego banku. Mysle ze przełożeni tych pan z którymi miałam wątpliwą przyjemnosc w dniu dzisiejszym mieć kontakt winni mocno sie zastanowić czy takie osoby nadają sie do obsługi klientów.
Po dzisiejszej wizycie w tym banku stwierdzam z cała stanowczością że nigdy moja noga tam nie stanie.


Niezadowolona Niezadowolona
14.11.2015. 17:50

Nie polecam

Nie polecam nikomu Banku BGŻ BNP Paribas, Chciałam zostać ich Klientką, bardzo chciałam założyć sobie konto z kartą Kontoaktywator, złożyłam wniosek i spełniłam wszystkie formalności, lecz bank postanowił nie udostępnić mi karty. Dzwoniłam na infolinię, raz dowiedziałam się, że nie złożyłam wniosku, drugi raz, że złożyłam, ale i tak muszę złożyć reklamację, bo karty nie dostanę. No cóz, złożyłam reklamację, wysłali mi kartę, ale.... zablokowaną. Pożegnałam się z "bankiem zmieniającego się Świata" i mam teraz pomarańczową kartę z innego banku. Tzn, jeszcze się nie pożegnaliśmy, ale jesteśmy w trakcie. Informację, ze wyślą mi kartę otrzymałam w formie wiadomości na serwis internetowy, z którego nie korzystałam. Nikt nie zadzwonił, nikt nie wysłał e-maila ani smsa mimo, że zaznaczyłam, ze proszę o kontakt tel, bo mam utrudniony dostęp do Internetu. No cóż. Jak się do nich dzwoni i jest problem, to mówią, ze oddzwonią i nie dzwonią. Po złożeniu kolejnej reklamacji zadzwonili aby udzielić odp. Nie mogłam rozmawiać i poprosiłam o kontakt za dwie godziny, czekam tydzień, każdy Konsultant na infolinii mówi coś innego, gdy wysyłam e-mail i zadaje dwa pytania, otrzymuje odp na jedno. No cóż. Obsługa na najwyższym poziomie.


Iza Iza
20.10.2015. 11:52

Dlaczego ...? Nie chcieli zamknąć pustego , niepotrzebnego konta......to celowe posunięcie te

Mam same złe doświadczenia z tym bankiem , ponieważ nie dopełnia on swoich obowiązków na czas . Tu nic nie jest w porządku . mówię o 0ddziałe Banku w Pruszkowie ... obecnie na Niecałej 10....poprzednio był na Al. Wojska Polskiego 31. Córka przed wyjazdem za granice chciała zamknąć konto . ...i chociaż kilkakrotnie byłyśmy w tym celu ... nie udało się nam tego zrobić i zamknąć niepotrzebne ..puste konto ... to było celowe ze strony banku . Teraz po paru miesiącach dostałam pismo , o konieczności zapłacenia niemałej prowizji , od pustego konta.
W tym banku , CELOWO nie chcą zamykać kont , aby oszukańczo ściągać pieniądze od uczciwych ludzi. Stanowczo nie polecam tego banku .


Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !