Konta bankowe · Konto · Konto Santander + promocja 980 PLN - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?

Oferta kont Santander - Oceny i Opinie

santander Santander wprowadził jako jeden z pierwszych konto zarabiające. I jako pierwszy – konto dedykowane kobietom. Ale oferta kont osobistych banku jest znacznie bogatsza. Warto się jej przyjrzeć, bo bank myśli zarówno o klientach zamożniejszych, jak i tych z mniejszymi dochodami. Poniżej znajdują się podstawowe konta bankowe Santander, które można zamówić on-line wypełniając odpowiedni formularz.

Konto Jakie Chcę w banku Santander

Konto Jakie Chcę Santander to podstawowa propozycja konta osobistego banku Satander. Maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie w użytkowaniu, gdyż większość usług otrzymujemy bez opłat . Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i zlecenia stałe. Niestety, za użytkowanie karty do konta ponosimy opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie. Możemy jednak ze zwolnienia z opłat zapewniając odpowiednią liczbę lub kwotę transakcji kartą

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta Santander:

Nazwa Santander - Konto Jakie Chcę
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty
(do wyboru 3 opcje)
Opcja 1: 3 zł (opłata stała)

Opcja 2: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie 5 transakcji kartą w miesiącu)

Opcja 3: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie transakcji za min. 500 zł/miesiąc)
Opłata za wypłaty z bankomatów Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyĹźej 26 lat:
0 zł - bankomaty Santander
5 zł - pozostałe

Dodatkowo bank oferuje możliwość skorzystania z nagrody w postaci zwrotu 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon. W sumie można uzyskać premię w wysokości do 25 zł/miesięcznie i 300 zł/rocznie.
Do 500 zł premii w gotówce w promocjach Santandera

W trzech równoległych promocjach Santandera nowy klient może zarobić: 150 zł na start, 50 zł za założenie konta z polecenia (sprawdzony kod polecającego: 1014625149 ) oraz odzyskać do 300 zł wydatków na media.

Pamiętaj! By wziąć udział w promocjach, Konto Jakie Chcę musi być założone wyłącznie ze specjalnej strony promocyjnej.
Konto walutowe Santander

Konta walutowe banku Santander to ciekawa propozycja dla osób, szukających taniego konta walutowego w euro (EUR), funtach brytyjskich (GBP) albo dolarach dolarach amerykańskich (USD):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej MasterCard walutowej do danego konta walutowego za pierwszy rok uĹźywania

Mając konto w Santander unikasz kosztownego przewalutowania. Do Konta24 walutowego możesz otrzymać kartę MasterCard walutową. Dokonując płatności w walucie, w jakiej prowadzone jest Twoje konto, zapłacisz dokładnie tyle, ile wyniosła Twoja transakcja, ponieważ nie podlega ona przewalutowaniu. Za wydanie pierwszej karty oraz za pierwszy rok jej używania bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Kartę MasterCard walutową możesz otrzymać do konta prowadzonego w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich.Konto Firmowe Godne Polecenia w SantanderAutor recenzji: Ania Solska

Konto Santander + promocja 980 PLN - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.75 na 5
128 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (209 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
Lorena 73 Lorena 73
02.03.2018. 14:21

nie polecam

Ogólnie nie mam problemu z tym bankiem ale spotkała mnie nie mila sytuacja z kontem oszczednosciowym żadnej informacji ze konto płatne wplacilam sobie kasę odkładać na komunie chrzesniaka pobrali sobie z tych pieniędzy podatek ponoć przelewy na swoje główne konto bezpłatne naliczyli sobie prowizje 80 zł bez mojej wiedzy okradziono mnie z konta oszczędnościowego bez żadnej informacji kpina.


JAKUB48 JAKUB48
07.02.2018. 20:56

Konto oszczędnościowe

Mam konto prywatne avista i oszczędnościowe (a także parę lokat). Ciekawe, że dla kwot do 2000zł na avista mamy sensowne oprocentowanie 3% (notabene, zawsze po wypłacie mam więcej, a rzadko kiedy pilnuję, żeby zakładać lokatę czy opłacić jakieś wysokie rachunki, więc zwykle te 3% są na papierze, a co miesiąc i tak schodzi z konta opłata 7zł).

Na koncie oszczędnościowym ostatnio miałem

2000,56 zł.

Po miesiącu dopisało się 81 groszy (!!!), odprowadzono podatek 16 groszy i po pobraniu miesięcznej opłaty 1,00zł zostało na koncie

1999,91 zł.

BRAWO!!! POLECAM OSZCZĘDZANIE W BZ-WBK !!!


Jerry Dargivit Jerry Dargivit
27.01.2018. 18:40

Ostrzegam, Bank Zachodni a metoda załatwiania Europy Wschodniej, czyli nie ma siły na bezprawie Ba

Bank Zachodni spowodował mój błąd i zań drugi raz potrącił sobie $50, i nie zwrócił mi tej kwoty. A, w końcu, trzeci raz, $40; razem $140 = $50 + $50 + $40.
W rzeczy samej, poinformował błędnie, dwukrotnie, finansową instytucję w USA, że -- cytuję -- "Last name does not match", czyli nazwisko [właściciela konta] nie zgadza się, i za drugim razem znów potrącił sobie $50.
Zamiast wyłożyć prosto przyczynę pierwszego błędu i stąd odrzutu przelewu, że numer konta jest niepełny, to stąd -- poinformował bank w USA, że nazwisko nie zgadza się. Zmieniłem więc nazwisko, i następny odrzut, że [nada|] nazwisko nie zgadza się. Po dochodzeniu, wykryliśmy pomyłkę – bank w USA obciął część numeru konta z instrukcji.

Reklamowałem, prosząc o zwrot drugiego potrącenia, $50. W odpowiedzi otrzymałem wyjaśnienie, że -- cytuję -- "Informuję jednocześnie, że powody zwrotów, które przesłaliśmy były odpowiednie do przesłanych płatności." (?!), krótko, nie podając na czym te powody polegały. Podpisała Magdalena Ogrodowczyk, starszy specjalista ds reklamacji.
Odpowiedź datowana: Poznań, 7 czerwca 2016 r.

Gdy numer konta obcięty, kołtun w Banku – nie inaczej – informuje nadawcę, że nazwisko nie zgadza się, po czym informuje mnie że "powody zwrotów, które przesłaliśmy były odpowiednie do przesłanych płatności."
Robiąc tym świństwo -- adresuje odpowiedź: "Szanowny Pan". Sama Polska!

Trzy prĂłby przelewĂłw:
• próba przelewu nr 1, $5.000.00 z dn 13 maja 2016, potrącono mi $50, podana przyczyna: nazwisko nie zgadza się, gdy numer konta niepełny, obcięty przez instytucję w USA.
• próba przelewu nr 2, $5.000,00, z 16 maja 2016, potrącono mi $50, podana przyczyna: nazwisko nie zgadza się; na jedno z dwu nazwisk na które konto założone, numer konta pełny, właściwy.
Numer zgłoszenia (reklamacji): BZWBK/050642/16.
• próba przelewu nr 3, $4.000.00 z dn 14 czerwca 2017, potrącono mi $40, podana przyczyna: nazwisko nie zgadza się; na jedno z dwu nazwisk na które konto założone, numer konta pełny, właściwy.

Kwoty zbyt drobne by wytoczyć proces sądowy


Karolina Karolina
18.01.2018. 12:53

Nie polecam

Od jakiś 10 lat byłam klientką tego banku.Prowadzę działalność i regularnie opłacam zus i podatek.Nigdy nie miałam żadnej zaległości.Postanowiłam wziąc 20 tys kredytu i dostałam odmowną odpowiedź, gdyż jestem na ryczałcie i według obliczeń banku za mało zarabiam.Co miesiąc były wpływy ma konto.Byłam pewna ze 20 tysiecy bez problemu dostanę.W koncu to nie milion złotych.W innym banku dostałam bez problemu i nie posiadałam tam konta.Nawet mogłam wziać o wiele wiecej.I jakoś ten bank nie powiedział mi że mam za małe dochody.Jeśli bzwbk tak traktuje swoich stałych klientów to życzę powodzenia!Zamknęłam konto w tym banku i na koniec musialam zapłacic jeszcze 5 zł za zamknięcie!Żenujące!


Marek Marek
09.01.2018. 20:40

Opinia

Tj. cytat z głównej strony Banku "Zgodnie ze strategią „Bank Jaki Chcesz”, Bank Zachodni WBK koncentruje się na rozpoznaniu potrzeb klientów oraz oferowaniu im produktów finansowych, które mogą sami dopasowywać do swoich wymagań. "

Niestety klienci korzystający z giełd kryptowalutowych mają zamykane konta


Joa Joa
08.01.2018. 05:57

znikające środki

Kilkakrotnie zdarzyło się, że nie dochodziły środki na konto OPEC. Mam je zaznaczone jako operacje wykonane, potem nie mogę wydrukować potwierdzenia; na drugi dzień nie mogę się zalogować.... a potem nie ma pieniędzy, nie ma operacji, przelewu nie było. Coś takiego nie zdarzyło mi się nigdy w żadnym innym banku a tu już kilkakrotnie.


Krzys Krzys
31.12.2017. 00:16

Nie polecam

Opłaty to jedno a drugie to bankowość elektroniczna to drugie mam parę kont mBank, ING Alior Bank, Credit Agricole znacznie lepiej chodziły te stare wersje wszystko było na wierzchu a teraz najprostszy przelew żeby zrobić, pełno zakładek szukać trzeba kalendarza z jakiego konta na drugi brak najpotrzebniejszych opcji pochowane jak gra w Wiedzmina krew zalewa. Zmieniają przyzwyczajenia, posegregowanych odbiorców i uszczęśliwiają na siłę.


Micha Micha
31.12.2017. 00:01

nie polecam

Bank wypowiada umowy za krypto? My wypowiadany umowy bankowi - ocena 1


pepe pepe
29.12.2017. 09:00

odradzam - warto zmienić bank

Były klient Kredyt Banku. Po przejęciu przez bzwbk obsługa bardzo się pogorszyła. Słowackiego Rzeszów: wiecznie kolejki, puste stanowiska, panie odsyłające do kolejnych. Różne odpowiedzi na to samo pytanie zadane w oddziale i online. Odpowiedź pani: mam następnego klienta. Różnica rodziła straty finansowe. Pytanie związane z obsługą kredytu wymaga kilku mejli i wizyt w oddziale. Za to bez przeszkód w dzwonili i wciskali kolejne kredyty, nawet po wycofaniu zgody online i w oddziale. Pytania online odesłane do infolinii albo oddziału, po raz n-ty pytanie o podane już dane. Pod koniec miesiąca zlikwidowałem konto, mimo to pobrano opłatę za kolejny m-c. Likwidujący konta pracownik wprowadził mnie w błąd. Nie mogłem pobrać wyciągu kilka dni usługa w „chwilowej niedostępności systemu”, potem za dokument zgodnie z umową bezpłatnie dostępny bank chciał 50 zł. Warto poszukać innego banku, niesamowite ździerstwo przy bardzo marnej jakości obsługi.


Zenek Zenek
28.12.2017. 16:44

Mniej niĹź zero

Bank to kpina. Nie uzasadnione wypowiedzenie umowy prowadzenia rachunku bankowego. Niestety nie mogę dać oceny poniżej zera... Więc daję uzasadnioną jedynkę. Szczerze odradzam.


Anna Anna
20.12.2017. 18:51

Kredyt, traktowanie klienta

To najgorszy bank z jakim miałam do czynienia.
Mam spadek w postaci długu w tym banku. Czekali aż urosną odsetki, do tego momentu nie byłam w stanie sie dowiedziec niczego od pracowników odnośnie kredytu, a bank przez 2 lata nie przysyłał mi żadnej informacji jaką kwotę i na jakie konto mam wpłacić (dziwne nie?). W koncu dyrektor oddziału jakoś sie dowiedział gdzie i jaką kwote mam zapłacić. Napisałam pismo-odwołanie od odsetek, bo to nie moja wina że przez 2 lata pracownicy nic nie umieli ustalić. Minął miesiąc - zero odpowiedzi. Mają w d... potencjalnego klienta. W koncu przysłali wezwanie do zapłaty. Żadnego nawiązania do pisma. Porażka! Nie polecam tego banku


Grzegorz Grzegorz
12.12.2017. 22:36

oplata

Konto firmowe. Skasowali 5pln za sprawdzenie stanu konta w bankomacie bzwbk. Żenada. Chytry plan.....ze w naszym bankomacie nie spodziewają się opłaty to weźmiemy 5pln z zaskoczenia. Szok


Aaaa Aaaa
12.12.2017. 11:17

Opinia

Ostrzegam przed kredytem w tym banku, wzięłam kredyt gotówkowy, sami zmieniają harmonogram spłaty kredytu, nie informując klienta, po złożeniu skargi informują, że to wina klienta. Raty kredytu wzrastają 5 krotnie. Za wszystko naliczaja opłaty, za co miesięcznie wychodzi ok 20, a miało być darmowe. Zamykam konto.


Kto Kto
11.12.2017. 16:48

Cebulaczki

Same cebulaczki tutaj płaczą, pewnie Karyny i Sebixy.
Posiadam konto w WBK i korzystam z bankomatów jak i wpłatomatów dosyć często i ani razu nie spotkała mnie żadna niemiła sytuacja.


Iwona Iwona
09.12.2017. 13:01

BZ WBK nie polecam!!!

Udałam się wczoraj do BZ WBK I/O w Toruniu aby poinformować, że w najbliższym czasie (wskazałam dokładnie dzień) przystępuję do aktu notarialnego w celu zakupu nieruchomości w innym mieście. Posiadając środki na koncie, chciałam jedynie odblokować dzienny limit przelewów, który w tym banku wynosi 125 tys. Po ponadgodzinnym oczekiwaniu, udzielono mi odpowiedzi, że niestety bank nie wyraża zgody abym mogła skorzystać z MOICH pieniędzy płacąc jednego dnia przelewem kwotę wyższą niż 125 tys zł.!!!!! Przelew kwoty większej niż limit jest możliwy jedynie w siedzibie banku. Niestety, w okolicy, której zamierzam nabyć nieruchomość nie mają siedziby.
Posiadając środki na koncie w tym banku nie mogę nimi dysponować. Dysponuje nimi jedynie bank, a ja zmuszona jestem zamknąć po ponad 20 latach konto osobiste w tym banku i pożegnać ich bez sentymentu. Wydaje się, że banki są dla ludzi? Nie w tym banku! Czas oczekiwania, w piątek popołudniu, przy 1 osobowej obsłudze bezgotówkowej pozostawia również wiele do życzenia.
Nie polecam usług banku, który w dobie bankowości elektronicznej, uniemożliwia ci dysponowanie swoimi środkami w swobodny sposób.


Mike Mike
05.12.2017. 10:58

Ten bank to pomyłka...

Bank dodał mi negatywny wpis do BIK po 3 latach od zakończenia kredytu (wziętego w RTVEuroAGD) za rzekome 3 grosze niedopłaty. Zaległość nie była spowodowana z mojej winy, gdyż miałem zlecenie stałe i wszystko było terminowo spłacane. Po 3 latach kwota urosła do kilkunastu złotych. Nie raczyli nawet poinformować mnie o tym. Jak tylko się o tym dowiedziałem, od razu spłaciłem naliczone odsetki i... niestety bank wystawi mi za 30 zł zaświadczenie o spłacie zobowiązania, ale w ciągu 30 dni!!!! Wpis z BIKu natomiast usunie w przeciągu niecałych 2 m-cy, gdyż taką mają politykę. Od Pani z infolinii otrzymałem również informację, że bank może teraz dowolnie przetwarzać moje dane osobowe i sprzedawać je innym firmom przez okres najbliższych 5 lat!!! Ten bank to jedna wielka pomyłka...


DMG DMG
04.12.2017. 19:43

ODRADZAM

dzisiaj się dowiedziałam że nie mogę zadysponować swoimi środkami !!! i nie mogę wysłać 51 tys !!! bo blokada dzienna wynosi 25 tys i jest narzucona przez ustawę (śmieszne prawda) i tak aby wysłać 51 tys potrzebuje 3 dni ... Oczywiście mogę to zrobić w oddziale banku uiszczając opłatę ... W banku są moje pieniądze a jakby nie moje ...


Marcin Marcin
03.12.2017. 19:40

WBK

Konto firmowe mam od 16 miesiecy. Konto miało być bezpłatne. Po roku zaczęli mi naliczać opłatę miesięczną w wysokości 60 zł. Jutro składam wypowiedzenie usług.


Monitur Monitur
17.11.2017. 17:32

KARTA KREDYTOWA DLA CIERPLIWYCH

Najdłuższa procedura bankowa w życiu - wniosek o kartę kredytową z limitem 2,5 tys. złotych, przy zdolności 30-krotnie większej! Jedyne 2,5 godziny w oddziale!! Co chwila nowe pomysły na nowe dokumenty potwierdzające zdolność kredytową, pomimo dostarczenia odpowiedniego stosu "na dzień dobry". Co chwila tajemnicze problemy "z systemem". Co chwila wołanie o wsparcie z zaplecza lub telefoniczne. Obsługa prowadzona przez bankiera pt. "doradca premium"!!


Karol Karol
17.11.2017. 16:14

Nie polecam

Przy koncie walutowym nie dosc, ze przelicznik z kosmosu (pobrane euro z konta dolarowego po kursie 1E=1.26$, gdzie normalne bylo 1E=1.13$) to jeszcze doliczyli sobie prowizję 2.8%. W ten sposob na 200 euro zarobili sobie 30 euro ;). W najblizszych dniach rezygnuję z konta.


Banko Banko
16.11.2017. 18:40

Bzwbk jak korzystac

Bzwbk jest bankiem tak jak wszystkie pozostale. Bank to nie instytucja charytatywna tylko instytucja, ktora musia zarabiac. Czytajac powyzsze wpisy stwierdzic mozna ze to nie bank ma problem a ludzie. Nie potrafiacy korzystac z bankowosci. Czy tak ciezko pojac czym sie rozni saldo od dostepnych srodkow. Bankowosc uczy czlowieka myslenia. Wiec nie warto pisac bzdur tylko usiasc i czytac ze zrozumieniem co sie podpisuje....a potem mozna miec pretensje. W naszym kraju nic nie przychodzi za darmo. Jesli komus nie odpowiada bank to zamiast wypisywac obelgi niech ruszy 4 litery i pojdzie zmienic bank skoro mu nic nie pasuje. Nie ma Banku ktory jest za darmo w 100% taki bank to chyba skarpeta w domu......ale czy wartooo


Przemysaw Przemysaw
14.11.2017. 17:18

BANK

Co się dzieje z tym bankiem, zmieniły się władze banku ? W oddziałach czeka się godzinami w 3 osobowych kolejkach, doradca online praktycznie nie działa a jak już uda się połączyć to odsyłają na infolinie po kolejnych godzinach oczekiwania.... Arka BZWBK oszukuje swoich klientów. Ludzie czas uciekać z tego banku. Konkurencja nie śpi i chętnie Nas przejmie


Arek Arek
06.11.2017. 18:04

Usługi maklerskie

System składania wniosków jest bardzo słaby - bank zwleka z wysłaniem umowy, którą trzeba podpisać a później ją odesłać. Niestety nie można zmienić tej opcji na wydrukowanie samodzielne (taka opcja byłą do wyboru na początku skłądania wniosku).

Nie polecam. Jeżeli nie mogą zmienić tak prostej rzeczy w systemie to aż boję się jak wygląda i działa


katarzyna katarzyna
31.10.2017. 13:46

nie polecam

1.Wydane pieniądze nie schodzą od razu tylko po nawet 3-5dniach!!!!

2.Przelewy od pracodawcy przetrzymują np. dostałam potwierdzenie pdf od pracodawcy przelewu wykonanego z PKO dziś- 31.10.2017 przed 12:00, pieniądze dostanę 2.11.2017.

3.Na koncie oszczędnościowym mając wpłacone do 2tys. złotych się traci- nie zarabia (od ilu się zarabia nie wiem- podaję na swoim przykładzie).

4.za wypłaty z innych bankomatów niż wbk płacę.

5.za przelewy ponad jakiś limit- płacę.
I tak faktycznie przez pozycje 4. oraz 5. nigdy nie wiem jakie mam obciążenie z tytułu prowadzenia konta. Już bym wolała z góry określoną kwotę za wszystko!

a w ogóle.... kiepskie warunki dają na kredyty i pożyczki, nawet dla wieloletnich klientów.


Anka Anka
27.10.2017. 15:48

nie polecam - NA BZWBK24 widoczna historia tylko z ostatnich 12 m-cy + niekompetentna obsługa

W żadnym innym banku nie spotkałam się z tak niekompetentną obsługą. Poniżej przykłady:
1. Zadzwoniłam na infolinię z pytaniem dlaczego w bankowości elektronicznej BZWBK24 nie widzę historii operacji starszych niż rok. Konsultant poinformował mnie, że on tez ma konto w tym banku i u niego działa, więc na pewno źle sprawdzam. Ponadto on nie rozumie po co mi ta historia. Zgłosiłam zatem reklamację mailowo. Po miesiącu otrzymałam odpowiedź, że zgodnie z regulaminem bankowości elektronicznej - mam dostęp do historii tylko z ostatnich 12 m-cy. A jak potrzebuję starszej historii to mam przeszukiwać sobie pdf będącymi miesięcznymi wyciągami z konta.
Reasumując - jeżeli chcesz sprawdzić, czy w ciągu ostatnich 5 lat płaciłeś podatki i przefiltrować po nr konta urzędu skarbowego - w systemie nie masz takiej możliwości, co w systemach innych banków jest standardem.
2. Przy spłacie kredytu hipotecznego - Panie w oddziale przez ok miesiąc nie potrafiły wydać mi podpisanego przeze mnie weksla inblanco (tłumaczenie, że np. nie ma kluczyka do szafki)


Marek Marek
12.10.2017. 23:43

To w końcu który ?

Mam od kilku lat 2 konta w tym banku. Większych zastrzeżeń co do jego działania nie zgłaszam. Analizując opinie o poszczególnych bankach zadaję sobie pytanie : to w końcu który z banków jest godny zaufania i może liczyć na przychylność klientów.


micha micha
12.10.2017. 21:21

PoraĹźka

jestem w wbk długie lata założyłem konto jak bank był pod nazwą KREDYT BANK ( czyli dawno ). palcówka Tarnów , zapytałem o kredyt wiec Pani oferte zrobiła (kredyt na dogodnych warunkach, promocja , bedzie drożej , miód malina , niemiec płakał jak sprzedawał ) ale do rzeczy potrzebowałem 10 tyś pani obliczyła nabazgrała powiedziała ze taniej już nie bedzie,,, najtańszy kredyt !! 10 tyś do ręki 16,5 tyś do spłaty, - i to ma byś tani kredyt ???????? uczucie było takie jakbym dostał szmatą w pysk , odszedłem i poszedłem do innego banku jako nowy klient i dostałem propozycje kredytu 10 000 tyś 11,200 do spłaty


Walery Walery
30.09.2017. 07:53

Konto BZWBK

Konto to jakiś koszmar po jakichkolwiek transakcjach pieniądze
Z konta schodzą po 2,3 dniach nigdy tak naprawdę nie wiemy ile
Jest środków przez to dzieją się cuda bo kto pamięta
Gdzie i ile płacił 2 dni temu gdzieś tam w markecie czy w sklepie
SMS sy za przelewy są płatne 50gr w sumie wychodzi duzo
W skali miesiąca więc konto jest jak najbardziej płatne tylko
Inaczej.
Ogólnie nie polecam ładnie wygląda tylko w reklamach.


Artur Artur
29.09.2017. 14:55

Lojalnych traktują jak obcych

Miałem w BZ WBK przez prawie 10 lat konta osobiste, konto maklerskie, grałem na forexie, miałem karty bankomatowe, debetowe, kredytowe. Odbyłem u nich praktyki studenckie, więc polubiłem ich jeszcze bardziej, gdy były konkursy dla pracowników namawiałem znajomych na ich produkty. Otworzyłem własną działalność, wciąż inwestuję, przychody rosną, na koncie jakieś obroty są, bo większość rat i rachunków płacę przelewami.
1. Do hipoteki chcieli poręczenia rodziny, wybrałem rodziców, koszty obowiązkowego ubezpieczenia tak drogie, że oferta była najdroższą jaką dostałem.
2. Działalność prowadzę od 9 miesięcy. To za mało, żeby dostać debet, limit, kredyt, obrotówkę. Jeszcze muszę wykazać jakieś dochody. Twierdzą tak pracownicy oddziału i kobieta z infolinii (na infolinii powiedziała, że 12 m-cy jest wymagane by w ogóle złożyć wniosek!!)

Cała historia i dotychczasowa współpraca jest dla nich nieistotna. Nowe osoby zachęcają, ale potem mają Cie głęboko w ...

Co najgorsze: muszę mieć się na baczności, bo wciąż zmieniają regulaminy, warunki opłaty. Zamawiam darmowy produkt, a po kilku miesiącach wielce zdziwiony zorientuję się że ściągają mi 2zł, 4zł, 20gr...

Stracili kolejnego lojalnego klienta.


Marcin Marcin
21.08.2017. 14:39

Płyta o chopinie

Dziś listonosz zapukał do mych drzwi i dał mi list. Była to zmiana w taryfie opłat i prowizji itd banku BZ WBK. Do tego ślicznego komiksu jest dołączona płyta. Pół godziny muzyki Chopina :) Santander jest założycielem orkiestry młodych muzyków. Ciesze się ze wspiera kulturę. Ale ta płyta mnie dziwi. Załóżmy że bank posiada milion klientów. Wiec wysłał milion informacji plus milion płyt. Ciekawe kto zapłaci za tak duża operacje kulturowa :)


Ania Ania
19.08.2017. 14:07

Hymmm...

Dziwne.
Ja mam konto już od paru dobrych lat i nie było żadnych większych problemów. Płace 10 zł miesięcznie, ale uwazam że nie jest to wysoka opłata. Nigdy nie miałam dodatkowych kosztów związanych z przelewami czy wypłatą z bankomatów. Jak mam saldo ujemne to wiadomo, że pobierają, dlatego staram się nie mieć ;)


Kuba Kuba
01.08.2017. 07:22

Złom, podwójne standardy i naliczanie za wszystko co mogą

Pracuję już nad przeniesieniem hipoteki do jakiegoś normalnego banku. Tu opłata za każdy jeden przelew a nawet za polecenie przelewu stałego. Jakiś ponury żart. Już dawno korzystam z konta w innym banku a tu przelewam tylko pieniadze na spłatę kredytu. Nikomu nie polecam chyba, że nie lubisz mieć kontroli nad wydatkami


Mariusz84 Mariusz84
30.06.2017. 20:04

Nie polecam. Skubią klienta jak tylko mogą... moja ocena to 2/10 .

Przy zakladaniu, jedyna opłata jaka miała być to 7 zl za prowadzenie konta , a potem doszly prowizje z przelewy od 5 do 20 zł, jakieś durne skubanie po 2 zl za zwykłe sprawdzenie stanu konta (WE WŁASNYM BANKOMACIE BZWBK!!!!!)
Comiesięczne prowizje za kartę, wtf ??? To juz oplata za prowadzenie konta nie starcza ???
-Nawet przy zamykaniu konta ściągnęli jakas opłatę...
-Ponad to Płatne sms kody.
-A to wszystko dlatego bo rozwijamy jakąś infrastrukture bankomatów itp itd, wiec klienci sie wezmą i zrzuca ;)
-We wszystkich bankomatach prowizja za wyplacanie od 5 do 10 zl.
-Niewiele bankomatĂłw (Warszawa)
-co miesiąc nowe wiadomości o zmianach w regulaminie, na których czytanie zwykly klient nie ma zwyczajnie czasu
-panie w banku średnio miłe, podejcie do klienta pretensjonalne.

Plusy?
Choć długo myślałem, to nie znalazlem.


Monika Bk Monika Bk
22.06.2017. 10:16

Nie polecam BZ WBK!

W tym banku należy skrupulatnie sprawdzać każdy wyciąg. Karta walutowa to ściema, wydawana tylko w celu naciągania klientów. Żaden bankomat BZWBK nie wypłaca Euro w związku z czym minimalna opłata za wypłatę to 2,5 Euro. Tylko w teorii, bo za wypłatę 200 Euro zapłaciłam koło 120zł. Transakcja jest przewalutowywana na złotówki a potem ponownie na Euro. Pomijając częste maile wyłudzające hasło do konta i nieautoryzowane obciążenia karty kredytowej, bank ma żenujące podejście do klienta. Reklamacje transakcji oczywiście odrzuca. Miałam w tym banku konto zdecydowanie za długo.


Przemek Przemek
21.06.2017. 00:58

WBK

to powiem tak:
W Wbk jestem od kilkunastu lat. Fajnie było 5 lat temu-teraz to jest po prostu katastrofa.Podam idealny przykład na sobie :
Mam 2 konta w Wbk -konto osobiste i karte kredytową z limitem na 1500 zł
Wszystko fajnie po za kilkoma sprytnimi sztuczkami ktĂłre bank robi
mianowicie -gdy chce zrobić operacje MIEDZY SWOIMI KONTAMI w tym samym banku bank kasuje niesamowite opłaty związane z kartą kredytową. Wczoraj sobie zrobiłem niewielkie przelewy na łączną sumę około 650 zł
Bank naliczył mi 10zł za jeden-mniejszy przelew i 13.60 za drugi. Do tego jeszcze dochodzi opłata w wysokości 4 zł za używanie karty do konta głownego-której nie używam bo spaliłem i wciśniety przez nich pakiet Twoje bezpieczenstwo w wysokości 7,49 kij wie po co (nieufność czy co?) i opłaty związane z wysyłaniem przez bank smsów na komórkę z hasłami!!!!!
Razem około 40 zł za kompletnie nic nie zrobienie tak naprawde bo pieniądze te nadal trzyma ten sam bank . Jeszcze troche i bedę płacił za to że wpłacam pieniądze może co ? To jest jakaś paranoja .Mało tego.Bank jest zrzeszony z grupą Santander. Tak akurat sie składa że posiadam 2 konta zagraniczne w UK w Santanderze i nie ma tam kompletnie żadnych opłat za uzywanie kont,kart za przelewy do innych banków czy miedzy swoimi kontami-mimo iż idealnie ta sama sytuacja jest w UK-a wiec karta kredytowa i konto osobiste. I powiem szczerze uciekam od tego banku w przyszłym miesiacu(WBK) bo to już nie jest jak dla mnie zaufany bank tylko staje się on czymś na zasadzie banku o znanym wam wszystkim haśle "nie masz siana -zadzwoń do...."


Jerzy Jerzy
21.05.2017. 02:00

Ostrzegam, Bank Zachodni a metoda załatwiania Europy Wschodniej

Bank Zachodni spowodował mój błąd i zań drugi raz potrącił sobie $50, i nie zwrócił mi tej kwoty.
W rzeczy samej, poinformował błędnie, dwukrotnie, finansową instytucję w USA, że -- cytuję -- "Last name does not mach", czyli nazwisko [właściciela konta] nie zgadza się, i za drugim razem znów potrącił sobie $50.
Zamiast wyłożyć prosto przyczynę pierwszego błędu i stąd odrzutu przelewu, że numer konta jest niepełny, to stąd -- poinformował bank w USA, że nazwisko nie zgadza się. Zmieniłem więc nazwisko, i następny odrzut, że [nada|] nazwisko nie zgadza się. Po dochodzeniu, wykryliśmy pomyłkę – bank w USA obciął część numeru konta z instrukcji.

Reklamowałem, prosząc o zwrot drugiego potrącenia, $50. W odpowiedzi otrzymałem wyjaśnienie, że -- cytuję -- "Informuję jednocześnie, że powody zwrotów, które przesłaliśmy były odpowiednie do przesłanych płatności." (?!) Podpisała Magdalena Ogrodowczyk, starszy specjalista ds reklamacji.
Odpowiedź datowana: Poznań, 7 czerwca 2016 r.

Gdy numer konta obcięty, kołtun w Banku – nie inaczej – informuje nadawcę, że nazwisko nie zgadza się, po czym informuje mnie że "powody zwrotów, które przesłaliśmy były odpowiednie do przesłanych płatności."
Robiąc tym świństwo -- adresuje odpowiedź: "Szanowny Pan". Sama Polska!

Dwie prĂłby przelewĂłw:
• próba przelewu nr 1, $5.000.00 z dn 13 maja 2016, potrącono mi $50, podana przyczyna: nazwisko nie zgadza się,
• próba przelewu nr 2, $5.000,00, z 16 maja 2016, potrącono mi $50, podana przyczyna: nazwisko nie zgadza się.
Numer zgłoszenia (reklamacji): BZWBK/050642/16


tomek tomek
19.05.2017. 09:57

konto wbk

mialem konto w wbk darmowe.po jakims czasie okazalo sie ze place za karte co miesiac a nie za konto ,ok pani w banku polecila mi 2 i raz darmowe konto co sie okazalo ze nastepnym razem juz musialem placic za sms i przelewy. nadmieniam ze posiadam konto za granica i tam darmowe konto to darmowe 10 lat mam darmowe konto i wykonuje przelewy ,robie zakupy, karta dotykowa i to bank ma zabiegac o klienta a nie ktos kto porzycza mu pieniadze na 1 procent a jak sam potrzebuje to dostanie od banku na 20 procent .


Saba Saba
11.05.2017. 00:18

Ja jestem zadowolona

Trzeba czytać dokładnie umowę.
U mnie jest wszystko ok. To co w umowie napisane się zgadza. Żadnych niedomówień, niejasności.
Jak mam jakieś wątpliwości to dzwonię i wszystko wiem. Przy zakładaniu konta trzeba pytać i pytać
. To co mówią muszą pokazać w umowie.
Przynajmniej u mnie tak było.


Jacek Jacek
25.04.2017. 20:59

+dla Banku.

Profesjonalna i niezawodna obsługa w I Oddziale w Polkowicach.
Ogólnie pracownicy bardzo pomocni i z wielką wiedzą na temat produktów.
Konta darmowe. Nie jest prawdą, że bank sciąga nie wiadomo za " co " pieniądze.
Karta Visa Sol ma możliwość wypłaty z bankomatów BZWBK pieniędzy, jeśli się zapłąci kartą tylko 5 transakcji w miesiącu. Możliwe? myślę, ze tak i to dla, tych którzy zarabiają "groszę". Wiem, bo sam zarabiam mało.
A jak chcesz mieć bankomaty za free weż kartę za 7zł/mc.
Chyba też nie dużo, bo nie musisz obracać kartą co najmniej 300 zł jak w innych bankach.
Ps. nie jestem pracownikiem Ĺźadnego banku.


Leszek Leszek
13.04.2017. 20:05

Kto wypisuje te opinie ???

Witam. Posiadam Konto Godne Polecenia od ok 5 lat i naprawdę zastanawiam się kto wypisuje te negatywne opinie. Bank jeden z najlepszych jak nie najlepszy w kraju.Miałem wcześniej konta w różnych bankach (mam 56 lat i wszystkie operacje przeprowadzam online)m.in. PKO BP, PKO S.A (najgorszy i najdroższy), BPH, Alior i paru innych których już nie ma.Mam jeszcze rachunek w mBanku i moim zdaniem BZWBK i mBank to dwa najlepsze banki.
Co do aplikacji mobilnej BZ to wzór do naśladowania dla konkurencji(proszę podać choć jedną która tak jak ta umożliwi chociażby opłacenie parkowania w centrum Szczecina. Klikasz zaczynam, przychodzisz klikasz kończę i płacisz za rzeczywisty czas parkowania a kto nie wierzy to niech sobie zainstaluje PKO S.A. i porówna.
Naprawdę jestem zszokowany tymi opiniami.Masakra...


Tomasz Tomasz
12.04.2017. 17:32

Omijać z daleka i nie dotykać kijem nawet z kilometra.

Ukryte dodatkowe koszta za prowadzenie koszta, operacje, itp.
Faktyczny koszt kredytu duĹźo wyĹźszy niĹź przy kalkulacji.
Po zmianie konta na inny bank, nagle koszta zmalały do normalnych stawek.


miras miras
07.04.2017. 10:19

karta kredytowa kombinowana opłata

W BZWBK mam kartę kredytową,którą spłata jest 21 każdego miesiąca,bank sam pobiera spłatę z konta.W tym miesiącu zauważyłem że spłatę pobrano 24 i spłatę powiększono o 1zł(zaznaczam że środki na spłatę karty,zawsze są na koncie)może w poprzednich miesiącach też tak robiono.Niby 1zł,ale być może ileś tam klientów i zrobi się sumka.Jeżeli Ja się wywiązuję z umowy o kartę kredytową,dlaczego bank stosuje kombinowaną opłatę.Od dzisiaj nie wierzę BZWBK i sam będę spłacał kartę już 20 każdego miesiąca.


Beata Beata
29.03.2017. 23:19

Ten bank to masakra

Mam rachunek w tym banku ponad 20 lat i powiem szczerze: nie zakładajcie konta w tym banku. Mnie pani naciągnęła na limit kredytowy. Z ręką na sercu zapewniała, że żadnych opłat nie będzie, dokładnie się dopytywałam. Ostatnio się dowiedziałam, że ściągnęli mi 100 zł!!!!! prowizji za ten limit. Czuję się oszukana, jestem zła i wynoszę się z tego banku. Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja gdzie pani rozminęła się z prawdą. Już dawno powinnam pójść z tego banku, ale jestem zapracowana i jakoś tak ciągle odkładałam. Ale teraz to już naprawdę przegięli. I pomyśleć, że znałam kobietę tyle lat .......


Piotr Piotr
11.03.2017. 11:02

konto

Wszyscy tylko narzekacie i nie polecam bo cos bo cos to trzymajcie w skarpecie i przestancie narzekac a oplaty takie czy inne sa wszedzie a za darmo to w morde dzis nie chca dac jedz do innego kraju w eropie itez bedziesz narzekac bo tam tez sa oplaty to za to to za tamto czytaj regulaminy to bedziesz madrzejszy i bedziesz wszystko wiedzial . Poza tym widze tych samych a napewno wiekszosc opiniodawcow dla wszystkich bankow czyli zawodowi narzekacze na banki


andrzej k andrzej k
11.03.2017. 09:36

wbk najgorszym bankiem

popełniłem wielki błąd zakładając konto a następnie za namową ich pracowników wziąłem kredyt 8000zł podawali procenty w skali miesiąca ,roku itp. z tym że na koniec musiałem spłacić ponad 16000 zł. wbk to krętacze i oszuści których nikomu nie polecam a wszystkich przestrzegam przed tym bankiem


Abc Abc
06.03.2017. 17:58

Opinia

Nie bardzo rozumiem niektóre komentarze. Bank to nie instytucja charytatywną- jest taryfa i tyle. Są zwolnienia z opłat za karty/konto ale trzeba przeczytać w taryfie jak one funkcjonują dla danej karty/konta. Jak ktoś nie używa konta to nie jest zwolniony z płacenia- proste.


Kam Kam
04.03.2017. 21:48

Prowizja za nic

przez pomyłkę zrobiłem przelew z karty zamiast z konta, oczywiście zaraz zwróciłem, 520 zł prowizji bez możliwości reklmacji, drmat ! nie polecam.


BOENA BOENA
01.03.2017. 00:36

Spłata wcześniejsza kredytu

Ja jestem bardzo zadowolona z uslug Banku BZ WBK mam w nim konta i miałam kredyt który postanowiłam wcześniej spłacić jak zadeklarowałam i za wcześniejszą spłatę nie zapłaciłam żadnych dodatkowych odsetek, JESTEM Z TEGO POWODU BAAARDZO ZADOWOLONA, NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TEGO, MYŚLAŁAM, ŻE ZAPŁACĘ NORMALNE ODSETKI JABYM MIAŁA KREDYT DO KOŃCA UMÓWIONEGO TERMINU.
BARDZO POLECAM.


Byy klient Byy klient
26.02.2017. 15:33

Nieuczciwość

Odradzam wszystkim bank WBK. Koszą kasę na każdym kroku. Na początku wszystko cacy ładnie , a jak cię złapią to płacisz nawet za swój oddech. Chcesz wcześniej spłacić kredyt to dowalają 5 % bo zmieniły się tabele. Spłaciłem im wszystko wcześniej z dodatkowymi "karami" że spłacam wcześniej i nigdy moja noga tam nie pojawi się ani myśli moich znajomych i rodziny.

Bank skreślony na zawsze bo cała kasa popłynęła na zachód. Zwykli kłamcy i naciągacze.
Tak mnie nabrali w Gdańsku jako starego klienta.
Dobrze, że ich dni są już policzone jak Getinu.


Byly klient Byly klient
07.02.2017. 14:19

Zamknięcie konta. Dramat i kpina!

Luty 2017, 17 lat XXI wieku a metody skostniale jak z XIXw. Jak kazdy bank dzis, reklamuje sie jako nowoczesny bank z rownie nowoczesną platforma bankowosci elektronicznej i mobilnej. I ok, mniej lub bardziej nawet sie z tym zgodze. Jednak szydlo z worka wyszlo przy zamykaniu konta. Juz sam fakt ze musisz odwiedzić oddzial osobiscie cofa nas wlasnie do wieku XIX(skoro mozna otworzyć konto klikajac kilka razy na stronie dlaczego nie mozna go tak zamknac? Hello gdzie sa tegie umysly zarzadu koszace gruba kase ze jeszcze tego nie wprowadzili ?)
Druga sprawa, jeszcze gorsza, zamykajac 6 lutego skasowali mnie 7zl za karte plus 1.5zl proporcjonalnie za luty, dobrze jestem stanie to zrozumiec, rozumiem ze okres wypowiedzenia trwa 30dni (właściwie to nie rozumiem tego ale ok) ale dlsczego na milosc ku..a boska skasuja mnie 7zl za brak wplywu na konto w marcu? Nosz kur..a mac..zamykam konto, jak niby ma tam cos jeszcze wplynac? Albo jak niby mam zrobic przelew a potem od razu odesłać pieniądze spowrotem zeby uniknac tej oplaty jak to doradzila mi pani w oddziale? Jak kur..a nie mając zadnego dostepu i czemu skoro konto zamykam 6 Lutego. Absurd!!!


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


6 + 7 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !