Konta bankowe · Konto · Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta kont BZ WBK - Oceny i Opinie

wbk Bank Zachodni WBK wprowadził jako jeden z pierwszych konto zarabiające. I jako pierwszy – konto dedykowane kobietom. Ale oferta kont osobistych banku jest znacznie bogatsza. Warto się jej przyjrzeć, bo bank myśli zarówno o klientach zamożniejszych, jak i tych z mniejszymi dochodami. Poniżej znajdują się podstawowe konta bankowe BZ WBK, które można zamówić on-line wypełniając odpowiedni formularz.

Konto Jakie Chcę w banku BZ WBK

Konto Jakie Chcę BZ WBK to podstawowa propozycja konta osobistego banku BZ WBK. Maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie w użytkowaniu, gdyż większość usług otrzymujemy bez opłat . Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i zlecenia stałe. Niestety, za użytkowanie karty do konta ponosimy opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie. Możemy jednak ze zwolnienia z opłat zapewniając odpowiednią liczbę lub kwotę transakcji kartą

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta BZ WBK:

Nazwa BZ WBK - Konto Jakie Chcę
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty
(do wyboru 3 opcje)
Opcja 1: 3 zł (opłata stała)

Opcja 2: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie 5 transakcji kartą w miesiącu)

Opcja 3: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie transakcji za min. 500 zł/miesiąc)
Opłata za wypłaty z bankomatów Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat:
0 zł - bankomaty BZWBK
5 zł - pozostałe

Dodatkowo bank oferuje możliwość skorzystania z nagrody w postaci zwrotu 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon. W sumie można uzyskać premię w wysokości do 25 zł/miesięcznie i 300 zł/rocznie.
Konto walutowe BZWBK

Konta walutowe banku BZ WBK to ciekawa propozycja dla osób, szukających taniego konta walutowego w euro (EUR), funtach brytyjskich (GBP) albo dolarach dolarach amerykańskich (USD):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej MasterCard walutowej do danego konta walutowego za pierwszy rok używania

Mając konto w BZWBK unikasz kosztownego przewalutowania. Do Konta24 walutowego możesz otrzymać kartę MasterCard walutową. Dokonując płatności w walucie, w jakiej prowadzone jest Twoje konto, zapłacisz dokładnie tyle, ile wyniosła Twoja transakcja, ponieważ nie podlega ona przewalutowaniu. Za wydanie pierwszej karty oraz za pierwszy rok jej używania bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Kartę MasterCard walutową możesz otrzymać do konta prowadzonego w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich.Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBKAutor recenzji: Ania Solska

Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
107 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (186 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
katarzyna katarzyna
31.10.2017. 13:46

nie polecam

1.Wydane pieniądze nie schodzą od razu tylko po nawet 3-5dniach!!!!

2.Przelewy od pracodawcy przetrzymują np. dostałam potwierdzenie pdf od pracodawcy przelewu wykonanego z PKO dziś- 31.10.2017 przed 12:00, pieniądze dostanę 2.11.2017.

3.Na koncie oszczędnościowym mając wpłacone do 2tys. złotych się traci- nie zarabia (od ilu się zarabia nie wiem- podaję na swoim przykładzie).

4.za wypłaty z innych bankomatów niż wbk płacę.

5.za przelewy ponad jakiś limit- płacę.
I tak faktycznie przez pozycje 4. oraz 5. nigdy nie wiem jakie mam obciążenie z tytułu prowadzenia konta. Już bym wolała z góry określoną kwotę za wszystko!

a w ogóle.... kiepskie warunki dają na kredyty i pożyczki, nawet dla wieloletnich klientów.


Anka Anka
27.10.2017. 15:48

nie polecam - NA BZWBK24 widoczna historia tylko z ostatnich 12 m-cy + niekompetentna obsługa

W żadnym innym banku nie spotkałam się z tak niekompetentną obsługą. Poniżej przykłady:
1. Zadzwoniłam na infolinię z pytaniem dlaczego w bankowości elektronicznej BZWBK24 nie widzę historii operacji starszych niż rok. Konsultant poinformował mnie, że on tez ma konto w tym banku i u niego działa, więc na pewno źle sprawdzam. Ponadto on nie rozumie po co mi ta historia. Zgłosiłam zatem reklamację mailowo. Po miesiącu otrzymałam odpowiedź, że zgodnie z regulaminem bankowości elektronicznej - mam dostęp do historii tylko z ostatnich 12 m-cy. A jak potrzebuję starszej historii to mam przeszukiwać sobie pdf będącymi miesięcznymi wyciągami z konta.
Reasumując - jeżeli chcesz sprawdzić, czy w ciągu ostatnich 5 lat płaciłeś podatki i przefiltrować po nr konta urzędu skarbowego - w systemie nie masz takiej możliwości, co w systemach innych banków jest standardem.
2. Przy spłacie kredytu hipotecznego - Panie w oddziale przez ok miesiąc nie potrafiły wydać mi podpisanego przeze mnie weksla inblanco (tłumaczenie, że np. nie ma kluczyka do szafki)


Marek Marek
12.10.2017. 23:43

To w końcu który ?

Mam od kilku lat 2 konta w tym banku. Większych zastrzeżeń co do jego działania nie zgłaszam. Analizując opinie o poszczególnych bankach zadaję sobie pytanie : to w końcu który z banków jest godny zaufania i może liczyć na przychylność klientów.


micha micha
12.10.2017. 21:21

Porażka

jestem w wbk długie lata założyłem konto jak bank był pod nazwą KREDYT BANK ( czyli dawno ). palcówka Tarnów , zapytałem o kredyt wiec Pani oferte zrobiła (kredyt na dogodnych warunkach, promocja , bedzie drożej , miód malina , niemiec płakał jak sprzedawał ) ale do rzeczy potrzebowałem 10 tyś pani obliczyła nabazgrała powiedziała ze taniej już nie bedzie,,, najtańszy kredyt !! 10 tyś do ręki 16,5 tyś do spłaty, - i to ma byś tani kredyt ???????? uczucie było takie jakbym dostał szmatą w pysk , odszedłem i poszedłem do innego banku jako nowy klient i dostałem propozycje kredytu 10 000 tyś 11,200 do spłaty


Walery Walery
30.09.2017. 07:53

Konto BZWBK

Konto to jakiś koszmar po jakichkolwiek transakcjach pieniądze
Z konta schodzą po 2,3 dniach nigdy tak naprawdę nie wiemy ile
Jest środków przez to dzieją się cuda bo kto pamięta
Gdzie i ile płacił 2 dni temu gdzieś tam w markecie czy w sklepie
SMS sy za przelewy są płatne 50gr w sumie wychodzi duzo
W skali miesiąca więc konto jest jak najbardziej płatne tylko
Inaczej.
Ogólnie nie polecam ładnie wygląda tylko w reklamach.


Artur Artur
29.09.2017. 14:55

Lojalnych traktują jak obcych

Miałem w BZ WBK przez prawie 10 lat konta osobiste, konto maklerskie, grałem na forexie, miałem karty bankomatowe, debetowe, kredytowe. Odbyłem u nich praktyki studenckie, więc polubiłem ich jeszcze bardziej, gdy były konkursy dla pracowników namawiałem znajomych na ich produkty. Otworzyłem własną działalność, wciąż inwestuję, przychody rosną, na koncie jakieś obroty są, bo większość rat i rachunków płacę przelewami.
1. Do hipoteki chcieli poręczenia rodziny, wybrałem rodziców, koszty obowiązkowego ubezpieczenia tak drogie, że oferta była najdroższą jaką dostałem.
2. Działalność prowadzę od 9 miesięcy. To za mało, żeby dostać debet, limit, kredyt, obrotówkę. Jeszcze muszę wykazać jakieś dochody. Twierdzą tak pracownicy oddziału i kobieta z infolinii (na infolinii powiedziała, że 12 m-cy jest wymagane by w ogóle złożyć wniosek!!)

Cała historia i dotychczasowa współpraca jest dla nich nieistotna. Nowe osoby zachęcają, ale potem mają Cie głęboko w ...

Co najgorsze: muszę mieć się na baczności, bo wciąż zmieniają regulaminy, warunki opłaty. Zamawiam darmowy produkt, a po kilku miesiącach wielce zdziwiony zorientuję się że ściągają mi 2zł, 4zł, 20gr...

Stracili kolejnego lojalnego klienta.


Marcin Marcin
21.08.2017. 14:39

Płyta o chopinie

Dziś listonosz zapukał do mych drzwi i dał mi list. Była to zmiana w taryfie opłat i prowizji itd banku BZ WBK. Do tego ślicznego komiksu jest dołączona płyta. Pół godziny muzyki Chopina :) Santander jest założycielem orkiestry młodych muzyków. Ciesze się ze wspiera kulturę. Ale ta płyta mnie dziwi. Załóżmy że bank posiada milion klientów. Wiec wysłał milion informacji plus milion płyt. Ciekawe kto zapłaci za tak duża operacje kulturowa :)


Ania Ania
19.08.2017. 14:07

Hymmm...

Dziwne.
Ja mam konto już od paru dobrych lat i nie było żadnych większych problemów. Płace 10 zł miesięcznie, ale uwazam że nie jest to wysoka opłata. Nigdy nie miałam dodatkowych kosztów związanych z przelewami czy wypłatą z bankomatów. Jak mam saldo ujemne to wiadomo, że pobierają, dlatego staram się nie mieć ;)


Kuba Kuba
01.08.2017. 07:22

Złom, podwójne standardy i naliczanie za wszystko co mogą

Pracuję już nad przeniesieniem hipoteki do jakiegoś normalnego banku. Tu opłata za każdy jeden przelew a nawet za polecenie przelewu stałego. Jakiś ponury żart. Już dawno korzystam z konta w innym banku a tu przelewam tylko pieniadze na spłatę kredytu. Nikomu nie polecam chyba, że nie lubisz mieć kontroli nad wydatkami


Mariusz84 Mariusz84
30.06.2017. 20:04

Nie polecam. Skubią klienta jak tylko mogą... moja ocena to 2/10 .

Przy zakladaniu, jedyna opłata jaka miała być to 7 zl za prowadzenie konta , a potem doszly prowizje z przelewy od 5 do 20 zł, jakieś durne skubanie po 2 zl za zwykłe sprawdzenie stanu konta (WE WŁASNYM BANKOMACIE BZWBK!!!!!)
Comiesięczne prowizje za kartę, wtf ??? To juz oplata za prowadzenie konta nie starcza ???
-Nawet przy zamykaniu konta ściągnęli jakas opłatę...
-Ponad to Płatne sms kody.
-A to wszystko dlatego bo rozwijamy jakąś infrastrukture bankomatów itp itd, wiec klienci sie wezmą i zrzuca ;)
-We wszystkich bankomatach prowizja za wyplacanie od 5 do 10 zl.
-Niewiele bankomatów (Warszawa)
-co miesiąc nowe wiadomości o zmianach w regulaminie, na których czytanie zwykly klient nie ma zwyczajnie czasu
-panie w banku średnio miłe, podejcie do klienta pretensjonalne.

Plusy?
Choć długo myślałem, to nie znalazlem.


Monika Bk Monika Bk
22.06.2017. 10:16

Nie polecam BZ WBK!

W tym banku należy skrupulatnie sprawdzać każdy wyciąg. Karta walutowa to ściema, wydawana tylko w celu naciągania klientów. Żaden bankomat BZWBK nie wypłaca Euro w związku z czym minimalna opłata za wypłatę to 2,5 Euro. Tylko w teorii, bo za wypłatę 200 Euro zapłaciłam koło 120zł. Transakcja jest przewalutowywana na złotówki a potem ponownie na Euro. Pomijając częste maile wyłudzające hasło do konta i nieautoryzowane obciążenia karty kredytowej, bank ma żenujące podejście do klienta. Reklamacje transakcji oczywiście odrzuca. Miałam w tym banku konto zdecydowanie za długo.


Przemek Przemek
21.06.2017. 00:58

WBK

to powiem tak:
W Wbk jestem od kilkunastu lat. Fajnie było 5 lat temu-teraz to jest po prostu katastrofa.Podam idealny przykład na sobie :
Mam 2 konta w Wbk -konto osobiste i karte kredytową z limitem na 1500 zł
Wszystko fajnie po za kilkoma sprytnimi sztuczkami które bank robi
mianowicie -gdy chce zrobić operacje MIEDZY SWOIMI KONTAMI w tym samym banku bank kasuje niesamowite opłaty związane z kartą kredytową. Wczoraj sobie zrobiłem niewielkie przelewy na łączną sumę około 650 zł
Bank naliczył mi 10zł za jeden-mniejszy przelew i 13.60 za drugi. Do tego jeszcze dochodzi opłata w wysokości 4 zł za używanie karty do konta głownego-której nie używam bo spaliłem i wciśniety przez nich pakiet Twoje bezpieczenstwo w wysokości 7,49 kij wie po co (nieufność czy co?) i opłaty związane z wysyłaniem przez bank smsów na komórkę z hasłami!!!!!
Razem około 40 zł za kompletnie nic nie zrobienie tak naprawde bo pieniądze te nadal trzyma ten sam bank . Jeszcze troche i bedę płacił za to że wpłacam pieniądze może co ? To jest jakaś paranoja .Mało tego.Bank jest zrzeszony z grupą Santander. Tak akurat sie składa że posiadam 2 konta zagraniczne w UK w Santanderze i nie ma tam kompletnie żadnych opłat za uzywanie kont,kart za przelewy do innych banków czy miedzy swoimi kontami-mimo iż idealnie ta sama sytuacja jest w UK-a wiec karta kredytowa i konto osobiste. I powiem szczerze uciekam od tego banku w przyszłym miesiacu(WBK) bo to już nie jest jak dla mnie zaufany bank tylko staje się on czymś na zasadzie banku o znanym wam wszystkim haśle "nie masz siana -zadzwoń do...."


Jerzy Jerzy
21.05.2017. 02:00

Ostrzegam, Bank Zachodni a metoda załatwiania Europy Wschodniej

Bank Zachodni spowodował mój błąd i zań drugi raz potrącił sobie $50, i nie zwrócił mi tej kwoty.
W rzeczy samej, poinformował błędnie, dwukrotnie, finansową instytucję w USA, że -- cytuję -- "Last name does not mach", czyli nazwisko [właściciela konta] nie zgadza się, i za drugim razem znów potrącił sobie $50.
Zamiast wyłożyć prosto przyczynę pierwszego błędu i stąd odrzutu przelewu, że numer konta jest niepełny, to stąd -- poinformował bank w USA, że nazwisko nie zgadza się. Zmieniłem więc nazwisko, i następny odrzut, że [nada|] nazwisko nie zgadza się. Po dochodzeniu, wykryliśmy pomyłkę – bank w USA obciął część numeru konta z instrukcji.

Reklamowałem, prosząc o zwrot drugiego potrącenia, $50. W odpowiedzi otrzymałem wyjaśnienie, że -- cytuję -- "Informuję jednocześnie, że powody zwrotów, które przesłaliśmy były odpowiednie do przesłanych płatności." (?!) Podpisała Magdalena Ogrodowczyk, starszy specjalista ds reklamacji.
Odpowiedź datowana: Poznań, 7 czerwca 2016 r.

Gdy numer konta obcięty, kołtun w Banku – nie inaczej – informuje nadawcę, że nazwisko nie zgadza się, po czym informuje mnie że "powody zwrotów, które przesłaliśmy były odpowiednie do przesłanych płatności."
Robiąc tym świństwo -- adresuje odpowiedź: "Szanowny Pan". Sama Polska!

Dwie próby przelewów:
• próba przelewu nr 1, $5.000.00 z dn 13 maja 2016, potrącono mi $50, podana przyczyna: nazwisko nie zgadza się,
• próba przelewu nr 2, $5.000,00, z 16 maja 2016, potrącono mi $50, podana przyczyna: nazwisko nie zgadza się.
Numer zgłoszenia (reklamacji): BZWBK/050642/16


tomek tomek
19.05.2017. 09:57

konto wbk

mialem konto w wbk darmowe.po jakims czasie okazalo sie ze place za karte co miesiac a nie za konto ,ok pani w banku polecila mi 2 i raz darmowe konto co sie okazalo ze nastepnym razem juz musialem placic za sms i przelewy. nadmieniam ze posiadam konto za granica i tam darmowe konto to darmowe 10 lat mam darmowe konto i wykonuje przelewy ,robie zakupy, karta dotykowa i to bank ma zabiegac o klienta a nie ktos kto porzycza mu pieniadze na 1 procent a jak sam potrzebuje to dostanie od banku na 20 procent .


Saba Saba
11.05.2017. 00:18

Ja jestem zadowolona

Trzeba czytać dokładnie umowę.
U mnie jest wszystko ok. To co w umowie napisane się zgadza. Żadnych niedomówień, niejasności.
Jak mam jakieś wątpliwości to dzwonię i wszystko wiem. Przy zakładaniu konta trzeba pytać i pytać
. To co mówią muszą pokazać w umowie.
Przynajmniej u mnie tak było.


Jacek Jacek
25.04.2017. 20:59

+dla Banku.

Profesjonalna i niezawodna obsługa w I Oddziale w Polkowicach.
Ogólnie pracownicy bardzo pomocni i z wielką wiedzą na temat produktów.
Konta darmowe. Nie jest prawdą, że bank sciąga nie wiadomo za " co " pieniądze.
Karta Visa Sol ma możliwość wypłaty z bankomatów BZWBK pieniędzy, jeśli się zapłąci kartą tylko 5 transakcji w miesiącu. Możliwe? myślę, ze tak i to dla, tych którzy zarabiają "groszę". Wiem, bo sam zarabiam mało.
A jak chcesz mieć bankomaty za free weż kartę za 7zł/mc.
Chyba też nie dużo, bo nie musisz obracać kartą co najmniej 300 zł jak w innych bankach.
Ps. nie jestem pracownikiem żadnego banku.


Leszek Leszek
13.04.2017. 20:05

Kto wypisuje te opinie ???

Witam. Posiadam Konto Godne Polecenia od ok 5 lat i naprawdę zastanawiam się kto wypisuje te negatywne opinie. Bank jeden z najlepszych jak nie najlepszy w kraju.Miałem wcześniej konta w różnych bankach (mam 56 lat i wszystkie operacje przeprowadzam online)m.in. PKO BP, PKO S.A (najgorszy i najdroższy), BPH, Alior i paru innych których już nie ma.Mam jeszcze rachunek w mBanku i moim zdaniem BZWBK i mBank to dwa najlepsze banki.
Co do aplikacji mobilnej BZ to wzór do naśladowania dla konkurencji(proszę podać choć jedną która tak jak ta umożliwi chociażby opłacenie parkowania w centrum Szczecina. Klikasz zaczynam, przychodzisz klikasz kończę i płacisz za rzeczywisty czas parkowania a kto nie wierzy to niech sobie zainstaluje PKO S.A. i porówna.
Naprawdę jestem zszokowany tymi opiniami.Masakra...


Tomasz Tomasz
12.04.2017. 17:32

Omijać z daleka i nie dotykać kijem nawet z kilometra.

Ukryte dodatkowe koszta za prowadzenie koszta, operacje, itp.
Faktyczny koszt kredytu dużo wyższy niż przy kalkulacji.
Po zmianie konta na inny bank, nagle koszta zmalały do normalnych stawek.


miras miras
07.04.2017. 10:19

karta kredytowa kombinowana opłata

W BZWBK mam kartę kredytową,którą spłata jest 21 każdego miesiąca,bank sam pobiera spłatę z konta.W tym miesiącu zauważyłem że spłatę pobrano 24 i spłatę powiększono o 1zł(zaznaczam że środki na spłatę karty,zawsze są na koncie)może w poprzednich miesiącach też tak robiono.Niby 1zł,ale być może ileś tam klientów i zrobi się sumka.Jeżeli Ja się wywiązuję z umowy o kartę kredytową,dlaczego bank stosuje kombinowaną opłatę.Od dzisiaj nie wierzę BZWBK i sam będę spłacał kartę już 20 każdego miesiąca.


Beata Beata
29.03.2017. 23:19

Ten bank to masakra

Mam rachunek w tym banku ponad 20 lat i powiem szczerze: nie zakładajcie konta w tym banku. Mnie pani naciągnęła na limit kredytowy. Z ręką na sercu zapewniała, że żadnych opłat nie będzie, dokładnie się dopytywałam. Ostatnio się dowiedziałam, że ściągnęli mi 100 zł!!!!! prowizji za ten limit. Czuję się oszukana, jestem zła i wynoszę się z tego banku. Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja gdzie pani rozminęła się z prawdą. Już dawno powinnam pójść z tego banku, ale jestem zapracowana i jakoś tak ciągle odkładałam. Ale teraz to już naprawdę przegięli. I pomyśleć, że znałam kobietę tyle lat .......


Piotr Piotr
11.03.2017. 11:02

konto

Wszyscy tylko narzekacie i nie polecam bo cos bo cos to trzymajcie w skarpecie i przestancie narzekac a oplaty takie czy inne sa wszedzie a za darmo to w morde dzis nie chca dac jedz do innego kraju w eropie itez bedziesz narzekac bo tam tez sa oplaty to za to to za tamto czytaj regulaminy to bedziesz madrzejszy i bedziesz wszystko wiedzial . Poza tym widze tych samych a napewno wiekszosc opiniodawcow dla wszystkich bankow czyli zawodowi narzekacze na banki


andrzej k andrzej k
11.03.2017. 09:36

wbk najgorszym bankiem

popełniłem wielki błąd zakładając konto a następnie za namową ich pracowników wziąłem kredyt 8000zł podawali procenty w skali miesiąca ,roku itp. z tym że na koniec musiałem spłacić ponad 16000 zł. wbk to krętacze i oszuści których nikomu nie polecam a wszystkich przestrzegam przed tym bankiem


Abc Abc
06.03.2017. 17:58

Opinia

Nie bardzo rozumiem niektóre komentarze. Bank to nie instytucja charytatywną- jest taryfa i tyle. Są zwolnienia z opłat za karty/konto ale trzeba przeczytać w taryfie jak one funkcjonują dla danej karty/konta. Jak ktoś nie używa konta to nie jest zwolniony z płacenia- proste.


Kam Kam
04.03.2017. 21:48

Prowizja za nic

przez pomyłkę zrobiłem przelew z karty zamiast z konta, oczywiście zaraz zwróciłem, 520 zł prowizji bez możliwości reklmacji, drmat ! nie polecam.


BOENA BOENA
01.03.2017. 00:36

Spłata wcześniejsza kredytu

Ja jestem bardzo zadowolona z uslug Banku BZ WBK mam w nim konta i miałam kredyt który postanowiłam wcześniej spłacić jak zadeklarowałam i za wcześniejszą spłatę nie zapłaciłam żadnych dodatkowych odsetek, JESTEM Z TEGO POWODU BAAARDZO ZADOWOLONA, NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TEGO, MYŚLAŁAM, ŻE ZAPŁACĘ NORMALNE ODSETKI JABYM MIAŁA KREDYT DO KOŃCA UMÓWIONEGO TERMINU.
BARDZO POLECAM.


Byy klient Byy klient
26.02.2017. 15:33

Nieuczciwość

Odradzam wszystkim bank WBK. Koszą kasę na każdym kroku. Na początku wszystko cacy ładnie , a jak cię złapią to płacisz nawet za swój oddech. Chcesz wcześniej spłacić kredyt to dowalają 5 % bo zmieniły się tabele. Spłaciłem im wszystko wcześniej z dodatkowymi "karami" że spłacam wcześniej i nigdy moja noga tam nie pojawi się ani myśli moich znajomych i rodziny.

Bank skreślony na zawsze bo cała kasa popłynęła na zachód. Zwykli kłamcy i naciągacze.
Tak mnie nabrali w Gdańsku jako starego klienta.
Dobrze, że ich dni są już policzone jak Getinu.


Byly klient Byly klient
07.02.2017. 14:19

Zamknięcie konta. Dramat i kpina!

Luty 2017, 17 lat XXI wieku a metody skostniale jak z XIXw. Jak kazdy bank dzis, reklamuje sie jako nowoczesny bank z rownie nowoczesną platforma bankowosci elektronicznej i mobilnej. I ok, mniej lub bardziej nawet sie z tym zgodze. Jednak szydlo z worka wyszlo przy zamykaniu konta. Juz sam fakt ze musisz odwiedzić oddzial osobiscie cofa nas wlasnie do wieku XIX(skoro mozna otworzyć konto klikajac kilka razy na stronie dlaczego nie mozna go tak zamknac? Hello gdzie sa tegie umysly zarzadu koszace gruba kase ze jeszcze tego nie wprowadzili ?)
Druga sprawa, jeszcze gorsza, zamykajac 6 lutego skasowali mnie 7zl za karte plus 1.5zl proporcjonalnie za luty, dobrze jestem stanie to zrozumiec, rozumiem ze okres wypowiedzenia trwa 30dni (właściwie to nie rozumiem tego ale ok) ale dlsczego na milosc ku..a boska skasuja mnie 7zl za brak wplywu na konto w marcu? Nosz kur..a mac..zamykam konto, jak niby ma tam cos jeszcze wplynac? Albo jak niby mam zrobic przelew a potem od razu odesłać pieniądze spowrotem zeby uniknac tej oplaty jak to doradzila mi pani w oddziale? Jak kur..a nie mając zadnego dostepu i czemu skoro konto zamykam 6 Lutego. Absurd!!!


Dawid Dawid
02.02.2017. 10:17

Opinia

Czytam już którąś opinie dla kolejnego banku i nie wiem po co piszecie że ludzie umowy nie czytają, i w ogóle jacyś niedorozwinięci są ci ludzie. No powiedzmy sobie szczerze że przeczytanie tej umowy jest jak najbardziej ok,ale każdy bank po jakimś roku zaczyna sobie wymyślać i wprowadzać jakieś nowe opłaty na które nie mamy wpływu bo jak nas na początku zapewniano wszystko będzie w 100% darmowe. Więc nie widzę powodu żeby obrażać tu ludzi, którym się coś nie podoba, obecnie dostaję średnio raz w tygodniu wiadomość o jakiejś zmianie regulaminu o wprowadzeniu kolejnej opłaty, o której nie było mowy we wstępnej umowie i z tego co się orientuje to tak jest w prawie wszystkich bankach.


R Nowakowska R Nowakowska
11.01.2017. 14:28

Opinia

Nieprawda, że "0 zł za prowadzenie konta" - spróbuj zlikwidować otwartego u nich konta, to dopiero się okaże jak drogo cię to kosztuję!!!!!!!!! O tym nie piszą!
Nie zakładajcie konta! Mój mąż od kilku lat nie używał konta w WBK i teraz zamykając go musiał opłacić niezłą sumkę, za to że oni trylami i obracali jego pieniędzmi! SĄ GORSI OD CHWILÓWKARZE!
I jaka arogancka i nadęta obsługa/ oddział na u. Chełmskiej/!


benek benek
31.12.2016. 11:57

BZWBK= (P)NZBWP

(P)NZBWP znaczy tle co (Prawdopodobnie) Najbardziej Zbójecki Bank w Polsce.
wystarczy zobaczyć na % jaki dają na lokatach czy kontach oszczędnościowych.
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać ...

Śmiało można go porównać do operatora T-mobile, wg mnie najbardziej zbójeckiego w PL, pazery nawet 0,01zł (!!!) kasują za sprawdzenie stanu konta. Im już podziękowałem, niebawem czas na "NZBWP".


Cezary Cezary
28.12.2016. 14:51

Opinia

Żegnam się na stałe z tym bankiem. Przyczyną jest koszenie za wszystko. SMSy autoryzacyjne również są płatne. Za wznowienie karty debetowej ściągnęli ode mnie 100 zł (1% od kwoty 10000 zł). Pani w placówce nawet nie raczyła mnie o tym poinformować. Żegnam was ozięble!


Bob Bob
15.12.2016. 15:57

otwarcie konta, promocja 2,2% edycja I

Skorzystałem z promocji dot. ncplus i przez interent otwarłem Konto Godne Polecenia. Do Odziału Banku udałem się w okresie poźniejszym po otwarcie promocyjnej lokaty. Warunek promocji to otwarcie tej lokaty w Oddziale. W sumie załatwiłem wszystko ale musiałem to po prostu wywalczyć, tak wywalczyć. Zostałem potraktowany jak intruz ale się nie dałem. Trwało to wszystko około godziny! Byłem tak zszokowany poziomem obsługi, że cały dzień dochodziłem do siebie po wyjściu z banku.
Bob


123 123
14.12.2016. 20:27

Aplikacja mobilna

Tak to prawda aplikacja mobilna do dupy nic nie mozna zrobic za pomoca telfonu mam tez konto w Inteligo i tam nie mam zadnych ograniczen wszystko jest proste i przejzyste. Gdyby nie to ze mam u nich tez konto walutowe w funtach to juz bym dawno zrezygnowal z ich uslug wedlug mnie to najgorszy z bankow.
Chyba ze mozecie mi polecic jakis inny bank z kontem walutowym w funtach to chetnie zrezygnuje z bzwbk.


gijon gijon
14.12.2016. 12:58

żegnam sie z WBK

Swojego czasu miałem konto za "0", dzisiaj kasują za wszystko. Nawet żerują na przelewach stałych na własne konto oszczędnościowe. Moje koszty na miesiąc razem z kontem oszczędnościowym wynosi około 13 zł bez ubezpieczenia. Żenada


Kamila Kamila
14.12.2016. 08:01

oszustwo

Ten bank nie szanujne klienta za wszystko opłaty po 5zł za wypłatę z bankomatów, Nie polecam tego banku Najgorszy w Polsce.


wer wer
06.12.2016. 08:47

rew

Uważam, że BZW BK24 podprowadza bezkarnie klientom po 5zł przy każdej okazji lub przy jej braku...uciekam z tego banku przy najbliższej okazji. Nie polecam!!!!


Dora Dora
03.12.2016. 10:00

Opłata

Bank masakra biora kase za wszystko...bylam zmirnic nr tel do sms tokenow i Pani w banku skasowala mnie 25zł !!!za to ze musiala w kompie zmienic moj nr telefonu.

Porażka


Adam Adam
26.11.2016. 16:20

Opinia

ludzie nie zakładajcie konta w bzwbk ten bank to koszmar, ich aplikacje mobilne to porażka, co chwila utrudniają ludziom korzystać z konta jakieś przerwy konserwacyjne w godzinach od 8 do 18 gdzie ludzie najwięcej korzystają sam byłem w podróży chciałem zrobić zakupy i okazało się że jest przerwa konserwacyjna. wyobraźcie sobie że jesteście w trasie i macie zapłacić za paliwo czy zwycajnie coś zjeść nie macie gotówki chcecie zapłacić kartą a tu ząk przerwa konserwacyjna cały dzień. Pozdrawiam beznadziejny dział informatyczny BZWBK i prezesa który to toleruje. Dodam że taka sytuacja ma miejsce bardzo często. Nigdy więcej BZWBK.


klient bzwbk klient bzwbk
24.11.2016. 13:57

promocja-nowe środki na lokacie-edycja I

Przestrzegam przed nowym produktem bz.wbk "nowe środki na lokacie-edycja I"wprowadzonym od 2XIbr.Miałem wolną kasę i postanowiłem rozpoznać ten produkt.W banku paniusia zwana moim osobistym doradcą,tak mi wszystko wyklarowała,wyliczyła i wszystko opisała,że rzekłem "wchodzę"Jestem w tym banku ponad 20 lat,wszyscy się znamy,nigdy z nim nie miałem problemów,więc w dobrej wierze (o naiwności!!!) podpisałem umowę lokaty,wpłaciłem kasę.Wieczorem tego samego dnia przeanalizowałm umowę,jej załączniki i doszedłem do wniosku,że Paniusia z banku naopowiadała mi bajek i zwyczajnie zrobiła w konia.W regulaminie tej promocji jest taka pozycja w paragrafie 1,ust 3,poz "i" "Nowe środki".W ich definicji tkwi cały hak na klientów.Gdy następnego dnia ponownie udałem się do banku i zwróciłem uwagę wspomnianej paniusi,mej osobistej doradczyni,na sprzeczność między tym co mi opowiadała,wyliczała i opisała z regulaminem promocji usłyszałem,że przecież mogę złożyć reklamację,że przecież nie jest prawnikiem i nie musi wszystkiego wiedzieć i takie tam,że ma innych klientów(hala bankowa była pusta),zrozumiałem że jestem upierdliwy i niechciany.Istota sporu:ja wpłacając na tą lokatę nowe środki w wys 62tys zł,oraz blokując ze swoich innych aktywów ok 3tys zł,po 12-tu miesiącach wg regulaminu otrzymuję bonus promocyjny 2,2%odsetek tylko od kwoty ok 4tys zł,a reszta z 62 tys rachunku promocyjnego oprocentowana jest w wys 0,5%.Wg porady paniusi miałem mieć 2,2%na rok od kwoty 62 tys zł pod warunkiem,że przez roczny okres promocji utrzymam na innych swoich aktywach nie mniej niż ok 3000zł.Różnice są kolosalne.Kolejnego dnia wyciągnąłem z bz wbk całą wpłaconą kasę,dziękując za niemiłą obsługę z postanowieniem,że noga ma nigdy już nie przyjdzie do tego banku z żadną lokatą.


Daniel Daniel
09.11.2016. 14:06

Porażka

Nie polecam. Mam konta w 4 bankach(PKO BP, Plus BANK, Alior) ten jest najgorszy. Miały być wszystkie przelewy za darmo po chwili zmiana regulaminu już są płatne tylko 3 darmowe smsy zostały po czym i tak pobierają opłatę nawet za te 3 darmowe. Co chwila coś się nie zgadza każdą zmianę na koncie potwierdzasz smsem i za każdy pobierają 0,50gr. Przy zmianie na koncie za każdym razem automat zaznacza zgodę na marketing raz nie odznaczysz i Twoje dane poszły do telemarketerów. Saldo na koncie na + dzwonią z lokatą, saldo na - dzwonią z pożyczką. Masakra miałem zaoszczędzić na tym koncie już jestem stratny ZDROWIE i NERWY.


rumcajs rumcajs
01.11.2016. 12:14

nie polecam

innowacjami technologicznymi stworzył takie bariery, że nie mam dostępu do konta. słaby bank z przerośniętą biurokracją.


Katarzyna Katarzyna
25.10.2016. 23:43

NIE POLECAM!!!

Z niewiadomych powodów oszczędności znikają z konta!
Bank Zachodni WBK nie dołożył żadnej staranności w tym zakresie i nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo pieniędzy które znajdują się na koncie! Pracownicy nieprofesjonalnie traktują klienta!


Patryk Patryk
21.10.2016. 13:21

dużo problemów...

w tym banku są częste problemy techniczne; sporo drobnych opłat za wszystko co się da, na starcie dawali kiedyś fajną ofertę ale potem szybko zaczęli sobie te bonusy "odbierać"


Peni Peni
19.10.2016. 18:19

Bank

Każdy narzeka i nie poleca rozumie. Ja tez jestem klientem innego banku nie BZWBK i tez bym musiała litanue napisac co mi sie nie podoba. Np ING takie przykazne dla klienta ale ja zalatwialam swoja sprawe przez 4 dni a chodziło o zwrot gotowki za błedne policzenie prowizji. A pobieranie 7 zl jak nie zrobie zakupów juz na 200 zł a połykanie przez bankomat kasy i wypluwanie bo cos mu sie nie podoba i moze infolinia gdzie godz czekałam az ktos łaskawie mi odbierze. Moze Alior bierzmy na jezyki. Kredyt ooooo trzeba mieć regularne płatnosci np na kredyt co np masz nawet jak jestes klientem bo inaczej nawet 0.20 gr moze cie skreslic lub tez taka rzecz byłam klientem dzwoniono do mnie ze mam ekstra oferte napisalam imie doradcy przychodze a tu nie ma oferty doradca mi cos źle zazbaczyl w systemie i gesto sie tlumaczyl. A o moge tak pisac i pisac tu drogo tam oszukuja. Pytanie ludzie do Was czyja to wina ja nie Wasza. Nie słuchacie nie czytacie nie chcecie byc na bierząco a zwalacie na bank co jest dobrym bankiem lecz wy jestescie beznadziejni macie zle doswiadczenia bo nie sluchacie. Zastanowcie sie co piszecie bo to żałosne jeden przez drugiego pisze nie polecam bo..... co bo ty zawiniłes nie sprawdziłes a to ty powinnes miec to ba uwadze.


Robert Robert
16.10.2016. 14:37

Nie polecam

Również przy wprowadzeniu płatnych smsów potwierdzających - nie polecam!
Dodatkowo za każdy przelew24 pobierana opłata 0,50groszy.. Płatności za bilety PKP, allegro, pks w e-podróżniku - każda kosztuje. Uważajcie. Nie polecam banku za nic.
Konto 'oszczędnościowe' to tylko nazwa. Najniższe odsetki spośród wszystkich banków w Polsce i dodatkowo pobierana opłata w wykości 1zł. Żeby być na ZERO trzeba mieć min. 3 tysiące na nim.
Jeszcze raz - nie polecam!


irakli irakli
12.10.2016. 20:42

nie polecam

Niedługo będą sobie życzyć pieniądze za to że jak się wchodzi do banku to pani wam powie dzień dobry. Mam konto 8 lat i na początku wszystko było darmowe. Byłem bardzo zadowolony. Z każdym dniem się zmienia opłata i cena. Trzeba czytać setki ogromnych listów co przysyłają bo za każdym razem coś nowego. Coś masz za darmo, skorzystasz i się okaże ze ze 2 albo 3 stówy jesteś w plecy. aktywnie szukam innego banku.


ted ted
08.10.2016. 15:15

konto oszczednościowe

Nie polecam konta oszczędnościowego w tym banku.Miałam takie konto.Na początku było wszystko ok, ale potem wprowadzili opłaty.Co to za konto oszczędnościowe jak zamiast oszczędzać to muszę za nie płacić.
1 zł za prowadzenie konta to nie jest może dużo,ale do tego dochodzi podatek.A jak się ma małą kwotę to się jest na minusie. Poza tym wcześniej to konto było darmowe tylko za wypłatę płaciło się 10 zł.1 wypłata była darmowa przez internet i w kasie raz w miesiącu.
Oprocentowanie tego konta jest bardzo małe. Inne banki oferują lepsze oprocentowanie i lepsze warunki


Damian Damian
06.10.2016. 18:59

Same opłaty

Procent żaden a opłat od groma. Przy milionie drobnych może by się opłacało trzymać pieniądze.


Magorzata Magorzata
04.10.2016. 09:28

Uwaga na przelewy w tym banku

W sobotę zrobiłam przelew wewnętrzny, który na drugim koncie powinien pojawić się natychmiast. Jest czwarty dzień, a pieniędzy nie ma. Dzwonię po kilka razy dziennie na infolinię i wciąż otrzymuję informację, że przelew wykonany prawidłowo, nie wiadomo gdzie są pieniądze, błąd techniczny jest analizowany. Od soboty analizują błąd techniczny, a ja żyję w stresie. Doradcy mnie zbywają na każdym kroku, każą czekać na telefon, tylko, że nikt nie dzwoni. Jak tylko odzyskam pieniądze, to znikam z tego banku, bo nie chcę robić przelewów z duszą na ramieniu i za każdym razem martwić się czy przelew dojdzie czy zaginie w czarnej dziurze.


trer trer
01.10.2016. 11:59

Konfiskują alimenty

Nie polecam banku. Internetowe przelewy płatne, tłok w oddziałach i nieżyczliwi pracownicy. Przez konsultantów stosowana typowa spychologia. Wysłałam dziecku alimenty od ojca - sąd przysądził i wskazał sposób płatności - ojciec daje matce a ta wysyła. I zablokowali pieniądze dla komornika. Tłumaczą, że gdyby to pyły przelewy od MOPS albo z banku alimentacyjnego, to zostawiają w spokoju. To co? Mam podać ojca dziecka do komornika, mimo, że płaci na czas i dobrowolnie, tylko dlatego by WBK nie był nadgorliwy i stosował przepisy Ustawy Bankowej.


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !