Konta bankowe · Konto · Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta kont BZ WBK - Oceny i Opinie

wbk Bank Zachodni WBK wprowadził jako jeden z pierwszych konto zarabiające. I jako pierwszy – konto dedykowane kobietom. Ale oferta kont osobistych banku jest znacznie bogatsza. Warto się jej przyjrzeć, bo bank myśli zarówno o klientach zamożniejszych, jak i tych z mniejszymi dochodami. Poniżej znajdują się podstawowe konta bankowe BZ WBK, które można zamówić on-line wypełniając odpowiedni formularz.

Konto Jakie Chcę w banku BZ WBK

Konto Jakie Chcę BZ WBK to podstawowa propozycja konta osobistego banku BZ WBK. Maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie w użytkowaniu, gdyż większość usług otrzymujemy bez opłat . Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i zlecenia stałe. Niestety, za użytkowanie karty do konta ponosimy opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie. Możemy jednak ze zwolnienia z opłat zapewniając odpowiednią liczbę lub kwotę transakcji kartą

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta BZ WBK:

Nazwa BZ WBK - Konto Jakie Chcę
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty
(do wyboru 3 opcje)
Opcja 1: 3 zł (opłata stała)

Opcja 2: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie 5 transakcji kartą w miesiącu)

Opcja 3: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie transakcji za min. 500 zł/miesiąc)
Opłata za wypłaty z bankomatów Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat:
0 zł - bankomaty BZWBK
5 zł - pozostałe

Dodatkowo bank oferuje możliwość skorzystania z nagrody w postaci zwrotu 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon. W sumie można uzyskać premię w wysokości do 25 zł/miesięcznie i 300 zł/rocznie.
Konto walutowe BZWBK

Konta walutowe banku BZ WBK to ciekawa propozycja dla osób, szukających taniego konta walutowego w euro (EUR), funtach brytyjskich (GBP) albo dolarach dolarach amerykańskich (USD):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej MasterCard walutowej do danego konta walutowego za pierwszy rok używania

Mając konto w BZWBK unikasz kosztownego przewalutowania. Do Konta24 walutowego możesz otrzymać kartę MasterCard walutową. Dokonując płatności w walucie, w jakiej prowadzone jest Twoje konto, zapłacisz dokładnie tyle, ile wyniosła Twoja transakcja, ponieważ nie podlega ona przewalutowaniu. Za wydanie pierwszej karty oraz za pierwszy rok jej używania bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Kartę MasterCard walutową możesz otrzymać do konta prowadzonego w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich.Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBKAutor recenzji: Ania Solska

Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
107 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (186 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Micha Micha
24.09.2016. 00:43

Nie polecsm

Od kilku lat korzystałem z usług tego banku. Ostatnio jednak przez poziom obsługi i funkcjonowanie aplikacji dochodzę do wniosku że najwyższa pora zmieniać bank. Jestem posiadaczem karty kredytowej na której pojawił się z kapelusza minus, którego nie powinno tam być, pani z infolini również mi to potwierdziła tak samo jak obietnice kontaktu kiedy tylko dowie się od odpowiedniego działu w czym problem. Od 4 dni nie mogę się doprosić o informacje ! Przy następnej próbie dodzwonienis się na infolinię odbiera pan który mówi cicho i niewyraźnie, jednak cudem jest że mówi bo przez 5 minut połączenia przez 4,5 minuty był wyciszony. Czy tak właśnie powinna wyglądać obsługa klienta ?


Elzbieta Stasiak Elzbieta Stasiak
20.09.2016. 20:30

wypłata WESTERN UNION

w dniu dzisiejszym próbowałam dokonać u Państwa ( BZ WBK w Jeleniej Górze) wypłaty WESTERN UNION. Dostałam numerek i czekałam ponad godzinę. Zdenerwowałam się i zapytałam jak długo muszę jeszcze czekać. Nikt nie odpowiedział. Poszłam na górę, ale i tam nie udzielono mi odpowiedzi. Szefostwa nie było. Poszłam do Oddziału Banku PKO BP. wypłatę dostałam od ręki. Nie chcę nid=gdu=y mieć do czynienia z Waszym Bankiem i będę wszystkich ostrzegać przed Wami.


Pola AD Pola AD
13.09.2016. 10:37

Opinia

pojawiły się takie opłaty za bankowość on-line i za ruchy przy okienku - że wydaje mi się że ten bank pada czyli pewnie niedługo wchłonie go jakiś inny :(((
Wynoszę stąd swój biznes póki czas.
Bezpłatne sms-kody kiedyś bez ograniczeń teraz - sztuk 5 na cały miesiąc na wszystkie zmiany on-line!!!! Czyli do każdej kolejnej transakcji doliczają 0,20 zł (za przelewy, zmiany limitów na kartach, zmiany danych etc)
w ostatnich dniach września ankieterka zabrała mi 15 minut - a ja ich bankowość on-line chwaliłam (bo było na tyle dobrze że było za co)
Na koniec sierpnia pojawiły się opłaty za transakcje, za które pani za ladą zapewniala mnie, że opłat nie będzie. Co ciekawsze miała rację. We wrześniu zobaczyłam pobraną opłatę ZBIORCZO!!!!! Zadzwoniłam do mojej placowki z urlopu - przepraszały i uważały nic nie mogą zrobić...
Na chwilę odpuściłam. Na drugi dzień przechodziłam jednak obok placówki (w innym mieście) i z ciekawości co powie zapytałam o niby znane mi już zasady.
Pani miała zupełnie odmienną wersję niż te z mojej placówki i to na moją korzyść - napisała ze mną reklamację, którą centrala uznała jeszcze w trakcie rozmowy z infolinią. Owszem zrwócili mi pieniądze, ale ile musiałam poświęcić czasu?!?!


Sandra Sandra
07.09.2016. 21:59

Nie polecam

Mam konto godne polecenia. Na początku miałam problemy z logowaniem, koniec końców musiałam udać się specjalnie do oddziału aby dostać nowy login i tymczasowe hasło. Ponadto nie ważne ile transakcji wykonałam kartą, co miesiąc bank pobierał mi 7 zł (spoko, to nie majątek). Jednak ostatnio, zostały mi naliczone opłaty za przelewy i za smskody. Nie mówię, już o kolejkach w oddziale. Wśród znajomych krąży opinia, że to jeden z banków, który pobiera najwięcej opłat. Czas zamknąć konto.


lew lew
05.09.2016. 20:42

Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!

Stanowczo nie polecam!!!! Nie szanują klienta, jego danych, jego potrzeb a każą sobie płacić za partactwo i lekceważący stosunek do nas - osób, na których im powinno najbardziej zależeć!!!!
Nie mówiąc już o placówkach partnerskich - dno, dno i jeszcze raz dno. Załatwienie najprostszej sprawy u mnie trwało tygodniami podczas gdy w oddziale miałabym to załatwione od ręki!!!! Nikt nie raczył mnie o tym uprzedzić, że tak to będzie wyglądało... a obsługa... jak im nie wygodnie siedzieć w mundurkach za biurkiem to zapindralać i podłogi w supermarkecie mopować!!!!! Nikt ich tam za karę nie posadził więc niech się tak nie zachowują... klientów jak śmieci traktują - bezczelni, aroganccy... no słów brakuje!!!
To się do telewizji nadaje!!

Zabierać, zamykać konta, uciekać do innych banków z daleka od bzwbk!!!!


Marta Marta
05.09.2016. 19:17

NIE !!! BZ to beznadzieja

NIE !!! Właśnie niedawno zlikwidowałam wszystkie lokaty terminowe, oddałam karty debetowe i kredytowe. TEN BZWBK to badziew. Żeby było śmieszniej do wszystkiego namówiła mnie moja kumpela bo ją przyjeli tam do pracy i musiała wypracować jakieś progi, zwolniła się całe szczęście :) a wraz z nią moje nie małe oszczędności i jej całej rodziny !!! Tak Tak tam zatrudniają żeby namawiać rodzinę do kiepskich produktów - Z DAAAAALA SIĘ TRZYMAJCIE. A wycieczka do banku to największa porazka, jakieś numerki i czekanie w kolejce ponad godzinę , kto ma na to czas ? trzymam teraz kasę w domu w sejfie i jestem szczęśliwa


Jacek Jacek
05.09.2016. 12:06

Najgorsza obsługa konta firmowego ever

Wyobrażacie sobie państwo bank, w którym wniosek o kartę można złożyć jedynie w określony dzień tygodnia?
Nie, nie można złożyć wcześniej w dzień X i bank sobie uruchomi procedurę w dzień X+coś-tam.
Mamy XXI wiek. Systemy informatyczne. LITOŚCI!


jebac-ich jebac-ich
02.09.2016. 18:55

wypłata gotówki w oddziale

przy wypłacie 100zł gotówką w oddziale BZWBK, w którym mam rachunek, pobrano mi z tego tytuł 5zł, a dowiedziałem się o tym z wyciągu na koniec miesiąca. Skandal, jebac ich !!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam bank "skarpeta" bo coraz więcej innych banków robi podobne numery. Nie pozwólmy się ruchać...

Pozdr.

rt


Piotr Bydgoszcz Piotr Bydgoszcz
01.09.2016. 18:10

Chcesz stracić kasę załóż konto w BZWBK!!!

Ludzie uwaga z daleka od tego bANKU, jakie opłaty naliczają za przelew na oszczędnościowym 10 zł i dowiesz się dopiero na koniec miesiąca jak stówka zniknie Masakra to jakiś żart!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!


JA JA
01.09.2016. 12:35

WBK

Na początku sierpnia zamknęłam konto oszczędnościowe, teraz rezygnuję z konta oraz z kart kredytowych i przechodzę do innego banku.
Pani z oddziału rzuca się do mnie z pretensjami, konsultanci udają że nic nie wiedzą, a ja nie chcę być dłużej okradana!
Wiadomo nie jest to łatwa praca; stres, normy, plany, prowizje. Ale jeśli ktoś nie daje sobie rady to nie może wyżywać się na kliencie.
Do (nie) widzenia WBK :-D


Emma Emma
29.08.2016. 16:19

WBK to koszmar

Stanowczo nie polecam tego banku, załatwienie czegokolwiek w tym banku trwa godzinami. Z powodu cięć kadrowych na obsłudze jest jedna osoba i ona tez ma obsługę kasy co powoduje, ze dokonanie transakcji jakichkolwiek powoduje oczekiwanie ponad godzinę z zegarkiem w ręku i jest to tu standardem.


Tomm Tomm
19.08.2016. 12:15

Nie polecam ,nie dbaja o dobro klijeta

Komrnik przeslal do banku informacje o zablokowanie konta .Nie wspomne ze nie o moje dlugi ,ale nie o to chodzi ,w art. 54 prawo bankowe- bank nie mial prawa wyslac z mojego konta tego zobowiazania komorniczego a zrobil to i bezsensownie sie tlumaczy ze mial takie prawo .Dodam ze konto moje bylo kontem prywatnym a po kontakcie z komornikiem sam byl bardzo zdziwiony ze mnie okradli wysylajac przelew do niego .Nadgorliwy bank oczywiscie umywa rece a przeciez zlamal prawo .


asd asd
08.08.2016. 10:13

Nie polecam...

Po 2 latach, podniesieniu opłaty za kartę z 0zł do 7zł, bank postanawia zrobić ze mnie dojną krowę i wprowadza opłaty na absolutnie podstawowe rzeczy w bankowości elektronicznej - kody sms, 20gr powyżej 5. kodu, opłaty za zlecenia stałe, za przelewy przez platformy typu przelewy24... Dla mnie to jest totalnie nie do przyjęcia... Rada babki z oddziału - "ale przecież może pan sobie dodać do koszyka"... Kurde, w 2016 roku, bank żydzi dać darmowe kody sms... To już wolałem starą kartę kodów w PKO BP... Opłata za konto oszczędnościowe w wysokości 1zł na miesiąc... Przy tak beznadziejnym oprocentowaniu to nie opłaca się tam trzymać kasy. Nie oczekuję wielkich zysków z takiego konta, ale kurde żeby bardziej opłacało się trzymać pieniądze w skarpecie niż na koncie? No bez jaj panie i panowie... Najlepszy numer - brałem kartę kredytową i brałem do niej ubezpieczenie (tak mnie informowała babka w oddziale, że jest to ubezpieczenie karty kredytowej). Przy likwidacji karty kredytowej okazało się, że ubezpieczenie było, ale karty DEBETOWEJ... Babeczka byleby mi wcisnąć kolejne opłaty oszukała mnie w okienku... I oprocentowania dla nowych klientów niech sobie w d... wsadzą. Czekam z niecierpliwością na czasy kiedy polskie banki nauczą się dbać o klienta, a nie walić go bez wazeliny na każdym kroku...


Jo Jo
07.08.2016. 10:33

Absurdalne zasady i beznadziejny serwis!

Bank, z którym mam najwięcej problemów. Nie rozumieją potrzeb klienta, do tego są zacofani i nieprogresywni, porażka! Nie da się nic załatwić, ciężko się dogadać, trudno o komunikację. Na rynku jest mnóstwo banków, które mają lepszą ofertę i są bardziej przyjazne klientowi. Inne banki rozumieją, że żyjemy w XXI wieku i klient oczekuje ułatwień dla pewnych rozwiązań, ale BZWBK jest pod tym względem pośmiewiskiem.


Monika Monika
04.08.2016. 08:42

nigdy wiecej tego banku!!!

Witam. Najgorszy bank w Polsce nie polecam nikomu. Zwykle okradanie klienta nic więcej. Mam u nich konto od 8 lat (konto<30) wszystko miało byc za 0 zl do 30 roku zycia a tymczasem z roku na rok coraz to nowsze opłaty. W tej chwili to juz jest kompletna żenada za kartę ściągają każdej miesiąca 1zl, za KAŻDĄ wypłatę z bankomatu nie należącego do wbk jednorazowo 5zl a niestety bank wbk wcale swoich bankomatów nie ma dużo:/ teraz dodatkowo za sms kody i przelewy24 tez każą sobie płacić niedługo za samo wejście do placówki trzeba bedzie zapłacić:/ dodatkowo nam tam kartę kredytowa oczywiście tylko fo czasu byla bez dodatkowych opłat w tej chwili 6 zl każdego miesiąca. Moja mama kiedy poszla do placówki chcąc wpłacić pieniądze na moje konto Pani poinformowala ja ze będzieto koszt 10 zl! Stoisz w długiej kolejce po to żebyś jeszcze musial zapłacić za wplacenie kasy do ich banku ktora przeciez wracają i na której powinno im.zalezec ...szczerze powiem ze zaznajomiłam sie swojego czasu z ofertami innych banków ponieważ ze względu na prace musiałam.zalozyc kilka kont bankowych i szczerze mowie w żadnym banku tak nie okradają klienta jak tutaj. Jedyne co mnie przy tym banku utrzymało to to ze od lat prowadziłam ten rachunek i wszędzie nim operowalam praca urzędy itd. Ale nie ma co sie trzymać banku który zamiast starać sie utrzymać klienta wręcz sam go wypycha w ręce konkurencji. Tragedia nie polecam!


Klient banku Klient banku
15.07.2016. 21:20

Awaria I prace konserwacyjne

Awaria i prace konserwacyjne to drugie imię tego banku. Dobrze, że o nich informują. Gorzej, że tego typu czynności zdarzaja sie po kilka razy w tygodniu. Źle i wstyd, że nie informują o awariach gdy juz się jest przy kasie sklepu i chce się zapłacić kartą. Ponieważ życie opiera się na ruchu środków na konto i z niego.... Dlaczegonie mogę miec swobodnego dostepu do swoich pieniedzy przez cały czas. Rozumie, że pewne prace z systemem muszą być czasem przeprowadzane ale, DLACZEGO TAK CZĘSTO???!!!! To jakas porażka. Zaraz znajdzie sie ktoś z pracowników banku, który napisze cos w stylu: "mając na wzgledzie dobro klientów i stałe podnoszenie jakości naszych uslug..." ble..ble...ble... Jesli powierzam wam swoje środki to chcę mieć do nich dostęp swobodny przez 24h/dobę. Tym bardziej, że ostatnio podniesliscie opłaty na prawie wszystko i wprowadziliscie nowe, każąc placi sobie juz chyba za wszystko. O skali podwyżek niech swiadczy chociaż fakt, że aby poinformowac o nich klienta, trzeba było wyslac mu płytę CD, bo na papierze by wyszła książka.


marta marta
09.07.2016. 13:16

masakra

Od kilku dni mam ciągły problem z zalogowaniem się na stronie internetowej cały czas wyskakuje błąd z komunikatem błędnego wpisania niku czy pinu po mimo ze wpisuje prawidłowy lub zmiana hasła która również kończy się niepowodzeniem oszaleć można. Bank oczywiście nie odpowiada na telefony jak i meile.


Ania Ania
06.07.2016. 14:51

WBK konto 20< uważajcie rodzice PUŁAPKA

Założyłam dziecku konto , podobno przy zakładaniu konta zostałam pełnomocnikiem konta , pani zakładająca konto zapewniała mnie że będę mogła dysponować środkami w dziale banku (wiem ,że pełnomocnictwo ustawowe to nie pełne pełnomocnictwo do dysponowania kontem dlatego specjalnie o to pytałam ) .
Kilka dni temu , w oddziale banku oraz w informacji telefonicznej uzyskałam informację , że pieniędzy NIE MOGĘ WYPŁACIĆ bo osoba małoletnia nie może udzielić pełnomocnictwa . Ja na razie nie mam problemu dziecko podało mi hasło i załatwiłam wszystko przez internet ,ale mogą być sytuacje bez wyjścia . Dlaczego osoba małoletnia ma pozostać bez nadzoru finansowego ? Co w sytuacji np. konfliktu z rodzicami , problemów z prawem albo ucieczki z domu .
Dotychczas w rodzinie stosowaliśmy zasadę że do konta ma dostęp co najmniej 2 osoby , mamy je w różnych bankach i kiedy system informatyczny albo bankomaty nie działają awaryjnie korzystamy z pełnomocnictwa .WBK nie daje tej możliwości .

Bank WBK UNIEMOŻLIWIA RODZICOM SPRAWOWANIE OPIEKI NAD NIELETNIMI .


Xxx Xxx
26.06.2016. 23:10

Porażka

Mam konto w tym banku, placówka w Lipnie, pracownicy maja na wszysto wywalone, a pani szefowa nie ma wogole wiedzy. Zalatwialem kredyt ktorego i tak mi nie uruchomili. Szok my rezygnujemy z tego banku.


Tomek Tomek
09.06.2016. 09:01

Niesłusznie naliczona opłata

Naliczyli opłatę, która nie powinna być naliczona, złożyłem reklamację i każą mi czekać.


luiza luiza
27.05.2016. 15:01

kredyt hipoteczny

PORAZKA!!! nie polecam tego banku załatwianie kredytu prawie 4 miesiąca - już po zlozeniu wszystkich potrzebnych dokumentów, dla stalych klientów brak zmniejszenia oprocentowania, nierzetelna obsluga i zbywanie i zwodzenie klienta, pani która prowadzila nasza sprawę wogole nie miała o tym pojęcia a ta która była od kredytow hipotecznych maila nalane ze tak powiem , wogole nie wytłumaczone nic w związku z zawarciem kredytu i totalne oszustwo co do pieniędzy bo mielismy dostać 115 tys tyle co nam rzeczoznawca wycenil a tu nagle 93 nam mowia a w końcu przy podpisaniu umowy 90 tylko gdzie zdolność mielismy na 200000 . Porazka totalna


wiola wiola
25.05.2016. 17:21

Nie polecam

Czy mieliście sytuację ze nie dostaliście wplaty na konto dostałam przelew 19mają a do tej pory nie mam pieniędzy a tam z kas wysłali pieniądze wiem że napewno wysłali i dlaczego tych pieniedzy nie ma nie mam pojęcia. A już nie wspomne o logowaniu się do konta nie mogę się wcale zalogować mimo że hasło wpisuje poprawnie to i tak jest źle. Wyraźnie opinie na ten temat


luiza luiza
25.05.2016. 12:33

Tragedia

Obsługa w Radomiu ul Żeromskiego72 zachowują się jakby robiły łaskę zero kultury klient czuje się jak intruz, omijam szerokim łukiem wole jechać kilka km dalej niż mieć do czynienia z psełdopracownicami


adam adam
20.05.2016. 15:08

Koniecznie trzeba sprawdzać

"Konto Godne Polecenia 4%" bezpłatne, tylko w zakresie co jest w Reklamie - warto przeczytać Regulamin promcji. Reszta płatne zgodnie z nową TOiP obowiązującą od 01.082016 r. m.in. sms KOD, przelewy, warto poczytać TOiP. Powyższe ustaliłem dopiero po 4 rozmowach z "konsultantami" i zrezygnowałem jeszcze przed podpisaniem umowy u kuriera. Pozdrawiam


Adek Adek
19.05.2016. 16:46

Zwrot Ubezpieczenia Kredytu

Zwrot z ubezpieczenia jest zwracany po ponad 30 dniach. Obsluga pracownikow banków strasznie powolna. Doradca klienta online piszę że zwroty następują po 14 dniach. a tak naprawdę wcale tak nie jest.


pawe pawe
18.05.2016. 09:02

juz nie bezpłatne

W Banku Zachodnim WBK od początku sierpnia wzrosną między innymi :

opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego - z 0 zł do 1 zł
opłata za usługę Przelew24 - z 0 zł do 0,50 zł dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia i Konta 1|2|3. Usługa Przelew24 umożliwia szybkie płatności w sklepach internetowych.
opłata za realizację zlecenia stałego - z 0 zł do 0,50 zł dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia i Konta 1|2|3
opłata za smsKody do autoryzacji transakcji w bankowości internetowej - z 0 zł do 0,20 zł za szósty i kolejne w danym miesiącu (m.in. dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia, Konta 1|2|3, Konta VIP, Konto<20)
opłata za realizację przelewu ekspresowego w bankowości internetowej - z 3 zł do 5 zł (dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia, Konta 1|2|3, Konta Aktywni 50+)
opłata za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale - z 0 zł do 5 zł dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia).


Seba Seba
17.05.2016. 11:29

Zakładanie konta to porażka!

Ja też podzielę się swoją opinią na temat zakładania konta w tym banku. 12.05.2016 z samego rana założyłem konto z potwierdzeniem poprzez przelew z innego banku. Przelew wykonałem w ciągu 3 minut od informacji gdzie co i jak. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji z banku. Kiedy zapytałem na obsłudze klienta co się dzieje oczywiście nikt nic nie wie. Nikt nic nie może zrobić. Otrzymałem tylko informację, że do końca dnia powinienem otrzymać jakąś wiadomość. Totalna żenada. Jeśli zakładanie konta przez internet trwa tydzień - dłużej niż przez kuriera to boję się pomyśleć jak oni obsługują klientów, którzy już mają u nich konta itd. Oczywiście kiedy zapytałem czy wniosek można anulować otrzymałem informację że nie ma takiej możliwości. Więc teraz muszę czekać aż łaskawie otworzą mi konto za dzień, dwa lub miesiąc i później je zamknąć. PORAŻKA.


rrr rrr
11.05.2016. 16:30

oszczędności

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa konta oszczędnościowego?Interesuje mnie wpłacanie pieniędzy co miesiąc i zarabianie:)


ukasz ukasz
11.05.2016. 10:15

WBK Świnoujście olewają klienta

Witam. Chciałem się podzielić moją opinią odnośnie banku WBK. Kolega polecił mi ten bank oraz byłem zainteresowany przejściem do nich. Zadzwoniłem do placówki w Świnoujściu. Pani powiedziała, że nie ma czasu i że oddzwoni. Nie oddzwoniła. Próbowałem się potem dodzwonić ale mi się nie udało. Zadzwoniłem więc do centrali aby zapytać się o ich produkty. Okazało się, że np lokaty są o wiele mniej oprocentowane niż bank reklamował. Sugerowano mi podejść do placówki. Zniesmaczony obsługą głownie tą w Ś-ciu zrezygnowałem z przejścia do tego banku. Nie polecam. Szkoda nerwów.


oburzona oburzona
07.05.2016. 18:20

najgorszy bank w kraju

Chciałam tylko powiedzieć, że BZ WBK jest najgorszym bankiem w Polsce i fakt, że dziś musiałam ZAPŁACIĆ 20 ZŁOTYCH za zastrzeżenie utraconego dowodu przy zastrzeganiu utraconej karty jest absolutnie oburzające i jest ewenementem w skali kraju. Jestem ich klientem od dawna i niestety za długo przymykałam oko na horrendalne prowizje i ukryte koszty. W poniedziałek zamykam wszystkie konta i lokaty. Gratuluję podejścia do klienta.


ktos ktos
06.05.2016. 13:41

Opinia

jak długo czeka sie na zwrot ubezpieczenia kredytu w wbk kredyt został spłacony 18 marca 2016 duzo szybciej niz w planie spłaty miało sie czekac 14 dni a tu kicha


Piotr Piotr
05.05.2016. 09:01

Komu powierzam swoje pieniądze?

Zamówiłem konto internetowo "Konto Godne Polecenia", kupa gadania, masa zgód na wszystko i czekam. Po dwóch dniach info, ze poszło i info od kuriera, że mają przesyłkę... A później tydzień wożenia się, kto ją ma i czy w ogóle ją ma. Dziś mija 10 dzień i chyba się już dowiedziałem, że kurier nie umiał się dodzwonić, albo coś takiego (oczywista bzdura) i natychmiast zwrócił przesyłkę. Czyli ona jest już w banku od tygodnia!!! Do banku dzwoniłem 3x, do kuriera (InPost) 4x, za każdym razem, czyli 7x, niekonkretna odpowiedź, czasem wręcz nieprawdziwa. Bank do dziś nie uznał za stosowne do mnie zadzwonić, że przesyłka wróciła (bo chyba wróciła?). Wygląda na to, że bank ma to gdzieś.
Od teraz ja też.
Zgodnie z tytułem uznałem, że nie powierzę swoich pieniędzy komuś, kto jest niezainteresowany obsługą mojej osoby i generalnie ma mnie gdzieś. Co ważniejsze jest niekompetentny i nie umie obsługiwać swojego własnego systemu informatycznego. A na dokładkę wynajmuje kuriera, któremu nie chce się dostarczać przesyłek.


Anonim Anonim
21.04.2016. 09:33

Opinia

Obsluga klienta -tragedia.wystarczy ze trafi sie jakis kredytobiorca i kasazablokowana na 40min.wszystko odbywa sie w jednym stanowisku.mam tutajkonto ,ale wieje z tegobanku


Kasia Kasia
20.04.2016. 12:16

Konto

Założyłam konto kilka lat temu, na początku byłam bardzo zadowolona i nawet polecałam konto znajomym i rodzinie...zwłaszcza ze względu na express elixir oraz blue cash...praktycznie nie wykonywałam innych przelewów, chyba że banku odbiorcy nie było w liście dostępności co było rzadkością....księgowanie przelewów również odbywało się w szybkim tempie...do czasu......

Ten rok sprawił że jestem w szoku....na początku lutego zrobiłam przelew express elixir do banku ING, była sobota godzina 19...wg tabeli jest ok, dzwoniłam dwa dni do obu banków...złożyłam reklamację...przelew wysłany express elixir nie dotarł po 5,10,30 minutach...ani 30 h....napisałam w tej sprawie nawet komentarz im w wiadomości prywatnej na fb..ponieważ wysyłam express elixir tzn że zależy mi na czasie i tym sposobem straciłam wyjazd, oraz w oczach odbiorcy stałam się niewiarygodna..Pani na infolinii powiedziała bym przekazała odbiorcy potwierdzenie...no jasne...potwierdzenie express elixir a pieniążków nie ma..żennada żenad....przelew doszedł w pon o godzinie 15 czyli przelewem normalnym...po 2 tyg dostałam odp listownie że bank nie otrzymał zwrotu przelewów czyli wg nich jest wszystko ok! 3 zł za przelew pobrali...
Mało tego po tych 3 tyg dostałam wiadomość na fb z fanpage'a żebym podała swoje dane w tym numer pesel i oni sprawdzą to co ja napisałam....wieś tańczy, wieś śpiewa, żenada żenad....mam podawać dane swoje na fb? może jeszcze login i hasło do panelu? odpowiedź na reklamację równie żenująca, policzone jako przelew expressowy, nie chodzi o te marne 3 zł ale sam fakt

Kolejną sprawą jest to, dokładnie od lutego przetrzymują pieniądze...otrzymuję regularnie przelewy, również zagraniczne, wcześniej było jak w zegarku...teraz jest żenada...przetrzymują przelewy w PLN jak i w EURO....przelewy z banku polskiego idą niekiedy do mnie 3 dni, przelewy zagraniczne, które wcześniej były na drugi dzień,...teraz są na 3-4 dzień....od razu zaznaczam, że są to takie same przelewy,te same konta itd od kilku lat...chciałabym również zaznaczyć, że jeden przelew przeniosłam celowo na rachunek w innym banku i jest na drugi dzień roboczy, tak jak w WBK wcześniej....rozumiem że banki zarabiają na kursach walut, ale bez przesady....przelewy przychodzące ogólnie od 8 powiedzmy do 18 działa bank, czekam na przelew zagraniczny 3 dni, dokładnie ten który wcześniej pojawiał się na drugi dzień roboczy...nagle w 4 dni pojawia się o 6 rano zaksięgowany.!!!!!!!!!!!!!!! śmiech na sali....jeszcze nie wiem gdzie się takie rzeczy zgłasza, jednak na pewno to sprawdzę

Najbardziej żenujący bank z jakim się kiedykolwiek spotkałam, w przyszłym tygodniu na pewno pojawi się mój komentarz na fanpage'u wbk wraz z wiadomością wysłaną od nich która podchodzi dosłownie pod wyłudzanie danych.....oczywiście zmieniam konto i jak wcześniej każdemu polecałam tak teraz na forum publicznym bez żadnych ale będę przed tym bankiem ostrzegać..


matii matii
07.04.2016. 12:28

do widzenia

jestem stałym klijentem wbk do dzis niestety nie dbaja o klijeta nawet starego i nie pomagaja w rozwijaniu sie konto musiałem przeniesc i taka była wspułpraca dziekuje juz nie skazystam


Termino Termino
06.04.2016. 17:21

Najbardziej powolny bank w Polsce.

Kolejny raz zawiodli mnie, gdy czekam na wysłane wczoraj rano pieniądze już ponad 24 godziny - a to jest stały przelew, więc pojedynczych pomyłek zdarzyć się nie mogło!!! Ciekawe, ale właśnie w kwietniu powtarza się ta sama historia już trzeci rok pod rząd.. Pewnie, coś kombinują na czas rozliczenia podatków. .

Nie polecam!


zniesmaczona zniesmaczona
04.04.2016. 15:31

Bank OK tylko pracownicy porażka

Panie i Panowie, z daleka od tej instytucji. Produkty takie same ja wszędzie, ale personel od siedmiu boleści. Niekompetencja os kasjera po dyrektora regionu. Najprostszej sprawy załatwić nie można. Mó mąż jest marynarzem. Mam wszystkie pełnomocnictwa do konta i kredytu. Od miesiąca nie mogę spłacić kredytu hipotecznego - to jest jakiś absurd, albo pechowo trafiłam na "inteligentną inaczej" załogę jednego ze szczecińskich oddziałów bzwbk. Dyrektor Regionu to też "lepszy" pajac - wiecznie nieobecny.
Wraca mąż, spłacamy kredyt i żegnamy BZWBK na wieki.


Romek Romek
31.03.2016. 17:27

Opinia

Zdaniem bankomatu karta nieaktywna-zdaniem konsultantki-karta aktywna i odmowa przyjęcia reklamacji.


Klient Klient
24.03.2016. 13:10

BLIK SRIK

O kochani nie zdecydowani za żadne skarby świata nie zbliżajcie się do tej zacnej jakże instytucyji finansowej.
A to dla tego, że nie mogą sobie poradzić z reklamacją jest pozytywnie rozpatrzona ale po wgłębieniu się w szczegóły nie mogą uznać reklamacji, a to niby dlategoże limity transakcji BLIK Srik były za małe , ale sprawdziłem w swojej bankowości internetowej i nic podobnego były dość wysokie i spokojnie mogłem wypłacać środki.
No cóż skusiło mnie 4% na koncie ale wycisnę z nich soki i ich porzucę marny zasrany bank.
To jakaś sitwa a nie bank , który nie szanuje klientów tylko ich odsyła z kwitkiem pieprząc o skutkach przyczynowych i żądając od klienta dokumentowania tego na co mu były potrzebne jego własne pieniądze.


Bolek Bolek
11.03.2016. 10:58

Polecam :))

Utrzymanie konta za free, wypłaty ze wszystkich bankomatów za free.
Super bank :)))


Gosia Gosia
09.03.2016. 14:56

premia

Skusiła mnie premia w wysokości 100,00 zł w Banku zachodnim za założenie konta "godnego polecenia", spełniłam wymagane warunki m. in. dokonałam płatności kartą, po kilku kosztownych monitach (ok. 30,00 zł za ich infolinię), okazało się, że nie należy mi się premia, bo rzekomo nie wyraziłam zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Jest to nieprawdą, gdyż taką zgodę wyraziłam, a poza tym nie można założyć konta bez zgody na ich spamy.
Dzisiaj dostałam opinię na piśmie i dzisiaj napisałam do nich info o końcu współpracy. Ostrzegam potencjalnych klientów przed tym oszukańczym bankiem, bo szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
Gosia.


Mikoaj Mikoaj
04.03.2016. 13:19

BLIK-obsługa zero pomoc!!!

Jakiś czas temu po aktualizacji aplikacji mobilnej przestał działać mi system BLIK, którego używałem do wypłaty gotówki z bankomatu.3 rozmowy z doradca(mnóstwo czasu i bieganie po innych bankomatach bo niech pan sprawdzi) w końcu przyjęli zgłoszenie reklamacyjne, po 5 dniach telefon 5 min idenyfikacji czy ja to ja i info, żebym prin screny porobił i wysłał i opisał. Patrzę w kalendarz, a ty do 1 kwietnia jeszcze miesiąc prawie, grzecznie podziękowałem i jak lokata się skończy idę do innego Banku. Wam też polecam inny bank lub omijanie BZWBK,


berek berek
25.01.2016. 20:22

raiffeisen

hej ja byłem kiedys w tym banku ale opłaty byly za duze dla mnie, a teraz jestem w Raiffeisenie i mam Wymarzone Konto Osobiste gdzie jest super bo jest tylko 3 zł oplaty za karte i gwarantuja ze to sie nie zmieni, obsluga tez ok dla mnie same plusy to polecam


Anonim Anonim
21.01.2016. 07:34

Wpłatomat BZ WBK w Głogowie okrada klientów.

5.01.2016 r o godz. około 10:20 wpłacałem za pomocą wpłatomatu w BZ WBK Oddział w Głogowie 3050 zł, po chwili pokazał się komunikat, że banknoty zostały nie rozpoznane i wysunęły się nie do końca przez szczelinę, abym mógł je zabrać. Podczas wyciągania pojedynczo pieniędzy, zdążyłem wyciągnąć tylko 800 zł, gdyż za chwilę wpłatomat wycofał moje pieniądze do wewnątrz oraz pokazał się komunikat, że pieniądze zostały zatrzymane. Dodatkowo wpłatomat zabrał mi kartę do środka i już nie oddał. Następnie pokazał się komunikat, że wpłatomat jest uszkodzony. Czekałem kilka minut mając nadzieję,że odda mi za chwilę pieniądze oraz kartę, gdy się odwiesi. Natychmiast zgłosiłem fakt kradzieży moich pieniędzy przez wpłatomat pracownicy banku. Od samego początku ta pani mnie zwodziła mówiąc, że zgłosi reklamację do zewnętrznej firmy obsługującej wpłatomat i być może jeszcze tego samego dnia ktoś przyjedzie, otworzy wpłatomat, przeliczy pieniądze, i nie będzie z tym problemu, gdyż wpłacane pieniądze są w innej kasecie niż te wypłacane. 8.01.2016 r zadzwoniłem do tej pani z banku i powiedziałem, że nagłośnię sprawę w mediach i internecie jak nie oddadzą mi jak najszybciej moich pieniędzy w kwocie 2250 zł. 11.01.2016 kwota 2250 zł, została warunkowo zwrócona na moje konto. W dniu 20.01.2016 dostałem pismo z banku iż nastąpiła korekta w kwocie 100 zł i te pieniądze znikły z mojego konta. Uważam, że albo bank używa niesprawnego wpłatomatu ( kilka razy poprzednio, gdy chciałem wpłacić pieniądze nie mogłem skorzystać z wpłatomatu, gdyż widniała informacja, że wpłatomat jest uszkodzony ) albo ktoś obsługujący wpłatomat w tym banku ukradł mi 100 zł. W tym dniu znowu odwiedziłem tę panią w celu odzyskania 100 zł, napisała po swojemu reklamację na komputerze, nie miałem możliwości zapoznania się z treścią reklamacji, nie dostałem potwierdzenia jej złożenia oraz kazała czekać dwa tygodnie na odpowiedż z banku, czy to jest w porządku? Sugerowała mi również, że te 100 zł mogło zostać na blacie wpłatomatu i ktoś mógł je sobie wziąć. Są to bzdury, gdyż po zabraniu mi pieniędzy czekałem kilka minut mając nadzieję, że jakimś cudem wpłatomat się otworzy i odda mi kartę i pieniądze.


Ania Ania
20.01.2016. 14:11

Nigdy WBK

Najbardziej ślamazarny bank w kosmosie. Nie tylko nie polecam ale wręcz ODRADZAM! Chyba że macie czas i nerwy do tracenia.


independent independent
19.01.2016. 11:52

Najlepsze konto osobiste

Dla mnie Konto Godne Polecenia BZWBK to najlepsze konto osobiste. Praktycznie wszystko jest za darmo za darmo. 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za zlecenie stałe, 0 zł za polecenia zapłaty, 0 zł za kartę do konta. Dodatkowo decydując się na dostęp do Konta Godnego Polecenia za pośrednictwem bankowości elektronicznej BZWBK24 otrzymujesz: 0 zł za przelewy internetowe złożone w systemie Elixir, 0 zł za eWyciąg wysłany na skrzynkę odbiorczą oraz 0 zł za SMSkody.


Tomek Tomek
14.01.2016. 16:08

Uwaga na bank zachodni

Chciałbym podzielić się z wami moją historią z bankiem zachodnim i odradzić korzystanie z jego usług. Klientem BZWBK jestem już jakieś 10 lat. Najpierw otworzyłem tam konto osobiste będąc jeszcze w liceum i nie badając szczególnie rynku ani produktów konkurencji. Chcę zaznaczyć, że korzystałem w tym czasie z wielu produktów tego banku, kredyt gotówkowy, limit na koncie, karta kredytowa więc można powiedzieć, że przez cały ten czas byłem lojalnym klientem a bank zarabiał na mnie pieniądze. Jakiś czas temu analizując historię konta zauważyłem, że bank pobiera opłaty za co tylko może, nie wspominając już o opłatach za wypłaty z bankomatów innych banków co w innych bankach jest darmowe i wydaje się standardem. Najbardziej zaskakujące jest traktowanie swoich długoletnich klientów przez bank. Swoje raty kredytowe zawsze spłacałem na czas, kiedy ostatnio miałem gorszy miesiąc, po pytaniu na infolinii o możliwość wydłużenia spłaty kredytu o kilka dni usłyszałem tylko zimne "nie ma takiej możliwości". Teraz jestem w trakcie przenoszenia kredytu do banku spoldzielczego po czym zostanie w mojej kieszeni ok. 2000zł (biorąc kredyt w banku spółdzielczym i spłacając nim kredyt w WBK). Niestety i tutaj wbk nie jest zbyt przyjazne. Po pytaniu na infolinii o możliwość spłaty całego kredytu dzień po terminie dostaję odpowiedź negatywną i straszenie bikiem... Rozumiem, że bank straci w tym momencie dwie cenne raty i być może moje rozumowanie jest oderwane od rzeczywistości ale wydaje mi się, że zwykłym, ludzkim zachowaniem byłoby przystanie na moją prośbę. Tyle, że po tak długim "związku" z bankiem zachodnim mogę z całą pewnością powiedzieć, że bank zachodni to nie jest bank, w którym można doświadczyć ludzkiego traktowania albo odwzajemnionej lojalności. Na pewno zrezygnuję z wszystkich produktów z jakich korzystam teraz w banku zachodnim. Zgadzam się z wszystkimi przedmówcami, którzy narzekają na multum małych opłat, które bank pobiera za co popadnie.


gosiak gosiak
13.01.2016. 14:39

Najgorszy bank

Ten bank to jakaś pomyłka. Ostrzegam. Założyłam u nich konto i juz przy 2 przelewie powstał problem. Mija 6 dzien jak pieniadze do mnie nie dostarły, a te barany z obsługi banku przyjmuja tylkol reklamacje na ktora maja 30dni. ja mam rachunki zaplacic powietrzem. Oczywiscie mam potwierdzeenie nadania od osoby nadajacej przelew jak i sama na oczy widziałam ze suma ta zostala z jego konta pobrana, a te barany twierdza ze to nie ich wina. Odzyskam kase i zamykam konto. Czekam tylko na odp z reklamacji i wysle to do telewizji. To są jakies jaja!!!!


Czaja Czaja
12.01.2016. 18:46

NIE DLA WPŁATOMATU

Nie korzystajcie z WPŁATOMATÓW BZ WBK S.A.
W moim przypadku wpłatomat połknął 400 zł. Reklamacja nieuznana, odwołanie od decyzji negatywnej odrzucone. Traktowanie wieloletniego dobrego klienta bezcenne. Pozostaje mi jedynie złożenie doniesienia o popełnienie wykroczenia ( bo to "tylko" 400 zł) Bank nie dokonał kradzieży, ponieważ bankomatami i wpłatomatami zarządza firma zewnętrzna. Żałosne.


lila lila
08.01.2016. 14:24

brak słów

posiadam konto w nok-ach. W poniedziałek 04 stycznia zamówiłam noki i niestety jak zawsze do odbioru tym razem aż 08 stycznia.Pojechałam, konwoju jeszcze nie ma i kasy też nie . Klient ma czasu wolnego (bo do pracy nie chodzi ?) i może warować za każdym razem pod bankiem.Dzięki Bogu problem mam tylko 1 raz w miesiącu .Gdyby było częściej NAPEWNO zlikwidowałabym konto.Pozdrawiam i życzę cierpliwości.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !