Konta bankowe · Konto · Konto Santander + promocja 980 PLN - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta kont Santander - Oceny i Opinie

santander Santander wprowadził jako jeden z pierwszych konto zarabiające. I jako pierwszy – konto dedykowane kobietom. Ale oferta kont osobistych banku jest znacznie bogatsza. Warto się jej przyjrzeć, bo bank myśli zarówno o klientach zamożniejszych, jak i tych z mniejszymi dochodami. Poniżej znajdują się podstawowe konta bankowe Santander, które można zamówić on-line wypełniając odpowiedni formularz.

Konto Jakie Chcę w banku Santander

Konto Jakie Chcę Santander to podstawowa propozycja konta osobistego banku Satander. Maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie w użytkowaniu, gdyż większość usług otrzymujemy bez opłat . Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i zlecenia stałe. Niestety, za użytkowanie karty do konta ponosimy opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie. Możemy jednak ze zwolnienia z opłat zapewniając odpowiednią liczbę lub kwotę transakcji kartą

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta Santander:

Nazwa Santander - Konto Jakie Chcę
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty
(do wyboru 3 opcje)
Opcja 1: 3 zł (opłata stała)

Opcja 2: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie 5 transakcji kartą w miesiącu)

Opcja 3: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie transakcji za min. 500 zł/miesiąc)
Opłata za wypłaty z bankomatów Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat:
0 zł - bankomaty Santander
5 zł - pozostałe

Dodatkowo bank oferuje możliwość skorzystania z nagrody w postaci zwrotu 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon. W sumie można uzyskać premię w wysokości do 25 zł/miesięcznie i 300 zł/rocznie.
Do 550 zł premii w gotówce w promocjach Santandera

W trzech równoległych promocjach Santandera nowy klient może zarobić: 200 zł na start promocji Bonus, 50 zł za założenie konta z polecenia (sprawdzony kod polecającego: 1014625149 ) oraz odzyskać do 300 zł wydatków na media.

Pamiętaj! By wziąć udział w promocjach, Konto Jakie Chcę musi być założone wyłącznie ze specjalnej strony promocyjnej.
Konto walutowe Santander

Konta walutowe banku Santander to ciekawa propozycja dla osób, szukających taniego konta walutowego w euro (EUR), funtach brytyjskich (GBP) albo dolarach dolarach amerykańskich (USD):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej MasterCard walutowej do danego konta walutowego za pierwszy rok używania

Mając konto w Santander unikasz kosztownego przewalutowania. Do Konta24 walutowego możesz otrzymać kartę MasterCard walutową. Dokonując płatności w walucie, w jakiej prowadzone jest Twoje konto, zapłacisz dokładnie tyle, ile wyniosła Twoja transakcja, ponieważ nie podlega ona przewalutowaniu. Za wydanie pierwszej karty oraz za pierwszy rok jej używania bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Kartę MasterCard walutową możesz otrzymać do konta prowadzonego w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich.Konto Firmowe Godne Polecenia w SantanderAutor recenzji: Ania Solska

Konto Santander + promocja 980 PLN - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.75 na 5
128 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (209 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
Dawid Dawid
02.02.2017. 10:17

Opinia

Czytam już którąś opinie dla kolejnego banku i nie wiem po co piszecie że ludzie umowy nie czytają, i w ogóle jacyś niedorozwinięci są ci ludzie. No powiedzmy sobie szczerze że przeczytanie tej umowy jest jak najbardziej ok,ale każdy bank po jakimś roku zaczyna sobie wymyślać i wprowadzać jakieś nowe opłaty na które nie mamy wpływu bo jak nas na początku zapewniano wszystko będzie w 100% darmowe. Więc nie widzę powodu żeby obrażać tu ludzi, którym się coś nie podoba, obecnie dostaję średnio raz w tygodniu wiadomość o jakiejś zmianie regulaminu o wprowadzeniu kolejnej opłaty, o której nie było mowy we wstępnej umowie i z tego co się orientuje to tak jest w prawie wszystkich bankach.


R Nowakowska R Nowakowska
11.01.2017. 14:28

Opinia

Nieprawda, że "0 zł za prowadzenie konta" - spróbuj zlikwidować otwartego u nich konta, to dopiero się okaże jak drogo cię to kosztuję!!!!!!!!! O tym nie piszą!
Nie zakładajcie konta! Mój mąż od kilku lat nie używał konta w WBK i teraz zamykając go musiał opłacić niezłą sumkę, za to że oni trylami i obracali jego pieniędzmi! SĄ GORSI OD CHWILÓWKARZE!
I jaka arogancka i nadęta obsługa/ oddział na u. Chełmskiej/!


benek benek
31.12.2016. 11:57

BZWBK= (P)NZBWP

(P)NZBWP znaczy tle co (Prawdopodobnie) Najbardziej Zbójecki Bank w Polsce.
wystarczy zobaczyć na % jaki dają na lokatach czy kontach oszczędnościowych.
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać ...

Śmiało można go porównać do operatora T-mobile, wg mnie najbardziej zbójeckiego w PL, pazery nawet 0,01zł (!!!) kasują za sprawdzenie stanu konta. Im już podziękowałem, niebawem czas na "NZBWP".


Cezary Cezary
28.12.2016. 14:51

Opinia

Żegnam się na stałe z tym bankiem. Przyczyną jest koszenie za wszystko. SMSy autoryzacyjne również są płatne. Za wznowienie karty debetowej ściągnęli ode mnie 100 zł (1% od kwoty 10000 zł). Pani w placówce nawet nie raczyła mnie o tym poinformować. Żegnam was ozięble!


Bob Bob
15.12.2016. 15:57

otwarcie konta, promocja 2,2% edycja I

Skorzystałem z promocji dot. ncplus i przez interent otwarłem Konto Godne Polecenia. Do Odziału Banku udałem się w okresie poźniejszym po otwarcie promocyjnej lokaty. Warunek promocji to otwarcie tej lokaty w Oddziale. W sumie załatwiłem wszystko ale musiałem to po prostu wywalczyć, tak wywalczyć. Zostałem potraktowany jak intruz ale się nie dałem. Trwało to wszystko około godziny! Byłem tak zszokowany poziomem obsługi, że cały dzień dochodziłem do siebie po wyjściu z banku.
Bob


123 123
14.12.2016. 20:27

Aplikacja mobilna

Tak to prawda aplikacja mobilna do dupy nic nie mozna zrobic za pomoca telfonu mam tez konto w Inteligo i tam nie mam zadnych ograniczen wszystko jest proste i przejzyste. Gdyby nie to ze mam u nich tez konto walutowe w funtach to juz bym dawno zrezygnowal z ich uslug wedlug mnie to najgorszy z bankow.
Chyba ze mozecie mi polecic jakis inny bank z kontem walutowym w funtach to chetnie zrezygnuje z bzwbk.


gijon gijon
14.12.2016. 12:58

żegnam sie z WBK

Swojego czasu miałem konto za "0", dzisiaj kasują za wszystko. Nawet żerują na przelewach stałych na własne konto oszczędnościowe. Moje koszty na miesiąc razem z kontem oszczędnościowym wynosi około 13 zł bez ubezpieczenia. Żenada


Kamila Kamila
14.12.2016. 08:01

oszustwo

Ten bank nie szanujne klienta za wszystko opłaty po 5zł za wypłatę z bankomatów, Nie polecam tego banku Najgorszy w Polsce.


wer wer
06.12.2016. 08:47

rew

Uważam, że BZW BK24 podprowadza bezkarnie klientom po 5zł przy każdej okazji lub przy jej braku...uciekam z tego banku przy najbliższej okazji. Nie polecam!!!!


Dora Dora
03.12.2016. 10:00

Opłata

Bank masakra biora kase za wszystko...bylam zmirnic nr tel do sms tokenow i Pani w banku skasowala mnie 25zł !!!za to ze musiala w kompie zmienic moj nr telefonu.

Porażka


Adam Adam
26.11.2016. 16:20

Opinia

ludzie nie zakładajcie konta w bzwbk ten bank to koszmar, ich aplikacje mobilne to porażka, co chwila utrudniają ludziom korzystać z konta jakieś przerwy konserwacyjne w godzinach od 8 do 18 gdzie ludzie najwięcej korzystają sam byłem w podróży chciałem zrobić zakupy i okazało się że jest przerwa konserwacyjna. wyobraźcie sobie że jesteście w trasie i macie zapłacić za paliwo czy zwycajnie coś zjeść nie macie gotówki chcecie zapłacić kartą a tu ząk przerwa konserwacyjna cały dzień. Pozdrawiam beznadziejny dział informatyczny BZWBK i prezesa który to toleruje. Dodam że taka sytuacja ma miejsce bardzo często. Nigdy więcej BZWBK.


klient bzwbk klient bzwbk
24.11.2016. 13:57

promocja-nowe środki na lokacie-edycja I

Przestrzegam przed nowym produktem bz.wbk "nowe środki na lokacie-edycja I"wprowadzonym od 2XIbr.Miałem wolną kasę i postanowiłem rozpoznać ten produkt.W banku paniusia zwana moim osobistym doradcą,tak mi wszystko wyklarowała,wyliczyła i wszystko opisała,że rzekłem "wchodzę"Jestem w tym banku ponad 20 lat,wszyscy się znamy,nigdy z nim nie miałem problemów,więc w dobrej wierze (o naiwności!!!) podpisałem umowę lokaty,wpłaciłem kasę.Wieczorem tego samego dnia przeanalizowałm umowę,jej załączniki i doszedłem do wniosku,że Paniusia z banku naopowiadała mi bajek i zwyczajnie zrobiła w konia.W regulaminie tej promocji jest taka pozycja w paragrafie 1,ust 3,poz "i" "Nowe środki".W ich definicji tkwi cały hak na klientów.Gdy następnego dnia ponownie udałem się do banku i zwróciłem uwagę wspomnianej paniusi,mej osobistej doradczyni,na sprzeczność między tym co mi opowiadała,wyliczała i opisała z regulaminem promocji usłyszałem,że przecież mogę złożyć reklamację,że przecież nie jest prawnikiem i nie musi wszystkiego wiedzieć i takie tam,że ma innych klientów(hala bankowa była pusta),zrozumiałem że jestem upierdliwy i niechciany.Istota sporu:ja wpłacając na tą lokatę nowe środki w wys 62tys zł,oraz blokując ze swoich innych aktywów ok 3tys zł,po 12-tu miesiącach wg regulaminu otrzymuję bonus promocyjny 2,2%odsetek tylko od kwoty ok 4tys zł,a reszta z 62 tys rachunku promocyjnego oprocentowana jest w wys 0,5%.Wg porady paniusi miałem mieć 2,2%na rok od kwoty 62 tys zł pod warunkiem,że przez roczny okres promocji utrzymam na innych swoich aktywach nie mniej niż ok 3000zł.Różnice są kolosalne.Kolejnego dnia wyciągnąłem z bz wbk całą wpłaconą kasę,dziękując za niemiłą obsługę z postanowieniem,że noga ma nigdy już nie przyjdzie do tego banku z żadną lokatą.


Daniel Daniel
09.11.2016. 14:06

Porażka

Nie polecam. Mam konta w 4 bankach(PKO BP, Plus BANK, Alior) ten jest najgorszy. Miały być wszystkie przelewy za darmo po chwili zmiana regulaminu już są płatne tylko 3 darmowe smsy zostały po czym i tak pobierają opłatę nawet za te 3 darmowe. Co chwila coś się nie zgadza każdą zmianę na koncie potwierdzasz smsem i za każdy pobierają 0,50gr. Przy zmianie na koncie za każdym razem automat zaznacza zgodę na marketing raz nie odznaczysz i Twoje dane poszły do telemarketerów. Saldo na koncie na + dzwonią z lokatą, saldo na - dzwonią z pożyczką. Masakra miałem zaoszczędzić na tym koncie już jestem stratny ZDROWIE i NERWY.


rumcajs rumcajs
01.11.2016. 12:14

nie polecam

innowacjami technologicznymi stworzył takie bariery, że nie mam dostępu do konta. słaby bank z przerośniętą biurokracją.


Katarzyna Katarzyna
25.10.2016. 23:43

NIE POLECAM!!!

Z niewiadomych powodów oszczędności znikają z konta!
Bank Zachodni WBK nie dołożył żadnej staranności w tym zakresie i nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo pieniędzy które znajdują się na koncie! Pracownicy nieprofesjonalnie traktują klienta!


Patryk Patryk
21.10.2016. 13:21

dużo problemów...

w tym banku są częste problemy techniczne; sporo drobnych opłat za wszystko co się da, na starcie dawali kiedyś fajną ofertę ale potem szybko zaczęli sobie te bonusy "odbierać"


Peni Peni
19.10.2016. 18:19

Bank

Każdy narzeka i nie poleca rozumie. Ja tez jestem klientem innego banku nie BZWBK i tez bym musiała litanue napisac co mi sie nie podoba. Np ING takie przykazne dla klienta ale ja zalatwialam swoja sprawe przez 4 dni a chodziło o zwrot gotowki za błedne policzenie prowizji. A pobieranie 7 zl jak nie zrobie zakupów juz na 200 zł a połykanie przez bankomat kasy i wypluwanie bo cos mu sie nie podoba i moze infolinia gdzie godz czekałam az ktos łaskawie mi odbierze. Moze Alior bierzmy na jezyki. Kredyt ooooo trzeba mieć regularne płatnosci np na kredyt co np masz nawet jak jestes klientem bo inaczej nawet 0.20 gr moze cie skreslic lub tez taka rzecz byłam klientem dzwoniono do mnie ze mam ekstra oferte napisalam imie doradcy przychodze a tu nie ma oferty doradca mi cos źle zazbaczyl w systemie i gesto sie tlumaczyl. A o moge tak pisac i pisac tu drogo tam oszukuja. Pytanie ludzie do Was czyja to wina ja nie Wasza. Nie słuchacie nie czytacie nie chcecie byc na bierząco a zwalacie na bank co jest dobrym bankiem lecz wy jestescie beznadziejni macie zle doswiadczenia bo nie sluchacie. Zastanowcie sie co piszecie bo to żałosne jeden przez drugiego pisze nie polecam bo..... co bo ty zawiniłes nie sprawdziłes a to ty powinnes miec to ba uwadze.


Robert Robert
16.10.2016. 14:37

Nie polecam

Również przy wprowadzeniu płatnych smsów potwierdzających - nie polecam!
Dodatkowo za każdy przelew24 pobierana opłata 0,50groszy.. Płatności za bilety PKP, allegro, pks w e-podróżniku - każda kosztuje. Uważajcie. Nie polecam banku za nic.
Konto 'oszczędnościowe' to tylko nazwa. Najniższe odsetki spośród wszystkich banków w Polsce i dodatkowo pobierana opłata w wykości 1zł. Żeby być na ZERO trzeba mieć min. 3 tysiące na nim.
Jeszcze raz - nie polecam!


irakli irakli
12.10.2016. 20:42

nie polecam

Niedługo będą sobie życzyć pieniądze za to że jak się wchodzi do banku to pani wam powie dzień dobry. Mam konto 8 lat i na początku wszystko było darmowe. Byłem bardzo zadowolony. Z każdym dniem się zmienia opłata i cena. Trzeba czytać setki ogromnych listów co przysyłają bo za każdym razem coś nowego. Coś masz za darmo, skorzystasz i się okaże ze ze 2 albo 3 stówy jesteś w plecy. aktywnie szukam innego banku.


ted ted
08.10.2016. 15:15

konto oszczednościowe

Nie polecam konta oszczędnościowego w tym banku.Miałam takie konto.Na początku było wszystko ok, ale potem wprowadzili opłaty.Co to za konto oszczędnościowe jak zamiast oszczędzać to muszę za nie płacić.
1 zł za prowadzenie konta to nie jest może dużo,ale do tego dochodzi podatek.A jak się ma małą kwotę to się jest na minusie. Poza tym wcześniej to konto było darmowe tylko za wypłatę płaciło się 10 zł.1 wypłata była darmowa przez internet i w kasie raz w miesiącu.
Oprocentowanie tego konta jest bardzo małe. Inne banki oferują lepsze oprocentowanie i lepsze warunki


Damian Damian
06.10.2016. 18:59

Same opłaty

Procent żaden a opłat od groma. Przy milionie drobnych może by się opłacało trzymać pieniądze.


Magorzata Magorzata
04.10.2016. 09:28

Uwaga na przelewy w tym banku

W sobotę zrobiłam przelew wewnętrzny, który na drugim koncie powinien pojawić się natychmiast. Jest czwarty dzień, a pieniędzy nie ma. Dzwonię po kilka razy dziennie na infolinię i wciąż otrzymuję informację, że przelew wykonany prawidłowo, nie wiadomo gdzie są pieniądze, błąd techniczny jest analizowany. Od soboty analizują błąd techniczny, a ja żyję w stresie. Doradcy mnie zbywają na każdym kroku, każą czekać na telefon, tylko, że nikt nie dzwoni. Jak tylko odzyskam pieniądze, to znikam z tego banku, bo nie chcę robić przelewów z duszą na ramieniu i za każdym razem martwić się czy przelew dojdzie czy zaginie w czarnej dziurze.


trer trer
01.10.2016. 11:59

Konfiskują alimenty

Nie polecam banku. Internetowe przelewy płatne, tłok w oddziałach i nieżyczliwi pracownicy. Przez konsultantów stosowana typowa spychologia. Wysłałam dziecku alimenty od ojca - sąd przysądził i wskazał sposób płatności - ojciec daje matce a ta wysyła. I zablokowali pieniądze dla komornika. Tłumaczą, że gdyby to pyły przelewy od MOPS albo z banku alimentacyjnego, to zostawiają w spokoju. To co? Mam podać ojca dziecka do komornika, mimo, że płaci na czas i dobrowolnie, tylko dlatego by WBK nie był nadgorliwy i stosował przepisy Ustawy Bankowej.


Micha Micha
24.09.2016. 00:43

Nie polecsm

Od kilku lat korzystałem z usług tego banku. Ostatnio jednak przez poziom obsługi i funkcjonowanie aplikacji dochodzę do wniosku że najwyższa pora zmieniać bank. Jestem posiadaczem karty kredytowej na której pojawił się z kapelusza minus, którego nie powinno tam być, pani z infolini również mi to potwierdziła tak samo jak obietnice kontaktu kiedy tylko dowie się od odpowiedniego działu w czym problem. Od 4 dni nie mogę się doprosić o informacje ! Przy następnej próbie dodzwonienis się na infolinię odbiera pan który mówi cicho i niewyraźnie, jednak cudem jest że mówi bo przez 5 minut połączenia przez 4,5 minuty był wyciszony. Czy tak właśnie powinna wyglądać obsługa klienta ?


Elzbieta Stasiak Elzbieta Stasiak
20.09.2016. 20:30

wypłata WESTERN UNION

w dniu dzisiejszym próbowałam dokonać u Państwa ( BZ WBK w Jeleniej Górze) wypłaty WESTERN UNION. Dostałam numerek i czekałam ponad godzinę. Zdenerwowałam się i zapytałam jak długo muszę jeszcze czekać. Nikt nie odpowiedział. Poszłam na górę, ale i tam nie udzielono mi odpowiedzi. Szefostwa nie było. Poszłam do Oddziału Banku PKO BP. wypłatę dostałam od ręki. Nie chcę nid=gdu=y mieć do czynienia z Waszym Bankiem i będę wszystkich ostrzegać przed Wami.


Pola AD Pola AD
13.09.2016. 10:37

Opinia

pojawiły się takie opłaty za bankowość on-line i za ruchy przy okienku - że wydaje mi się że ten bank pada czyli pewnie niedługo wchłonie go jakiś inny :(((
Wynoszę stąd swój biznes póki czas.
Bezpłatne sms-kody kiedyś bez ograniczeń teraz - sztuk 5 na cały miesiąc na wszystkie zmiany on-line!!!! Czyli do każdej kolejnej transakcji doliczają 0,20 zł (za przelewy, zmiany limitów na kartach, zmiany danych etc)
w ostatnich dniach września ankieterka zabrała mi 15 minut - a ja ich bankowość on-line chwaliłam (bo było na tyle dobrze że było za co)
Na koniec sierpnia pojawiły się opłaty za transakcje, za które pani za ladą zapewniala mnie, że opłat nie będzie. Co ciekawsze miała rację. We wrześniu zobaczyłam pobraną opłatę ZBIORCZO!!!!! Zadzwoniłam do mojej placowki z urlopu - przepraszały i uważały nic nie mogą zrobić...
Na chwilę odpuściłam. Na drugi dzień przechodziłam jednak obok placówki (w innym mieście) i z ciekawości co powie zapytałam o niby znane mi już zasady.
Pani miała zupełnie odmienną wersję niż te z mojej placówki i to na moją korzyść - napisała ze mną reklamację, którą centrala uznała jeszcze w trakcie rozmowy z infolinią. Owszem zrwócili mi pieniądze, ale ile musiałam poświęcić czasu?!?!


Sandra Sandra
07.09.2016. 21:59

Nie polecam

Mam konto godne polecenia. Na początku miałam problemy z logowaniem, koniec końców musiałam udać się specjalnie do oddziału aby dostać nowy login i tymczasowe hasło. Ponadto nie ważne ile transakcji wykonałam kartą, co miesiąc bank pobierał mi 7 zł (spoko, to nie majątek). Jednak ostatnio, zostały mi naliczone opłaty za przelewy i za smskody. Nie mówię, już o kolejkach w oddziale. Wśród znajomych krąży opinia, że to jeden z banków, który pobiera najwięcej opłat. Czas zamknąć konto.


lew lew
05.09.2016. 20:42

Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!

Stanowczo nie polecam!!!! Nie szanują klienta, jego danych, jego potrzeb a każą sobie płacić za partactwo i lekceważący stosunek do nas - osób, na których im powinno najbardziej zależeć!!!!
Nie mówiąc już o placówkach partnerskich - dno, dno i jeszcze raz dno. Załatwienie najprostszej sprawy u mnie trwało tygodniami podczas gdy w oddziale miałabym to załatwione od ręki!!!! Nikt nie raczył mnie o tym uprzedzić, że tak to będzie wyglądało... a obsługa... jak im nie wygodnie siedzieć w mundurkach za biurkiem to zapindralać i podłogi w supermarkecie mopować!!!!! Nikt ich tam za karę nie posadził więc niech się tak nie zachowują... klientów jak śmieci traktują - bezczelni, aroganccy... no słów brakuje!!!
To się do telewizji nadaje!!

Zabierać, zamykać konta, uciekać do innych banków z daleka od bzwbk!!!!


Marta Marta
05.09.2016. 19:17

NIE !!! BZ to beznadzieja

NIE !!! Właśnie niedawno zlikwidowałam wszystkie lokaty terminowe, oddałam karty debetowe i kredytowe. TEN BZWBK to badziew. Żeby było śmieszniej do wszystkiego namówiła mnie moja kumpela bo ją przyjeli tam do pracy i musiała wypracować jakieś progi, zwolniła się całe szczęście :) a wraz z nią moje nie małe oszczędności i jej całej rodziny !!! Tak Tak tam zatrudniają żeby namawiać rodzinę do kiepskich produktów - Z DAAAAALA SIĘ TRZYMAJCIE. A wycieczka do banku to największa porazka, jakieś numerki i czekanie w kolejce ponad godzinę , kto ma na to czas ? trzymam teraz kasę w domu w sejfie i jestem szczęśliwa


Jacek Jacek
05.09.2016. 12:06

Najgorsza obsługa konta firmowego ever

Wyobrażacie sobie państwo bank, w którym wniosek o kartę można złożyć jedynie w określony dzień tygodnia?
Nie, nie można złożyć wcześniej w dzień X i bank sobie uruchomi procedurę w dzień X+coś-tam.
Mamy XXI wiek. Systemy informatyczne. LITOŚCI!


jebac-ich jebac-ich
02.09.2016. 18:55

wypłata gotówki w oddziale

przy wypłacie 100zł gotówką w oddziale BZWBK, w którym mam rachunek, pobrano mi z tego tytuł 5zł, a dowiedziałem się o tym z wyciągu na koniec miesiąca. Skandal, jebac ich !!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam bank "skarpeta" bo coraz więcej innych banków robi podobne numery. Nie pozwólmy się ruchać...

Pozdr.

rt


Piotr Bydgoszcz Piotr Bydgoszcz
01.09.2016. 18:10

Chcesz stracić kasę załóż konto w BZWBK!!!

Ludzie uwaga z daleka od tego bANKU, jakie opłaty naliczają za przelew na oszczędnościowym 10 zł i dowiesz się dopiero na koniec miesiąca jak stówka zniknie Masakra to jakiś żart!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!


JA JA
01.09.2016. 12:35

WBK

Na początku sierpnia zamknęłam konto oszczędnościowe, teraz rezygnuję z konta oraz z kart kredytowych i przechodzę do innego banku.
Pani z oddziału rzuca się do mnie z pretensjami, konsultanci udają że nic nie wiedzą, a ja nie chcę być dłużej okradana!
Wiadomo nie jest to łatwa praca; stres, normy, plany, prowizje. Ale jeśli ktoś nie daje sobie rady to nie może wyżywać się na kliencie.
Do (nie) widzenia WBK :-D


Emma Emma
29.08.2016. 16:19

WBK to koszmar

Stanowczo nie polecam tego banku, załatwienie czegokolwiek w tym banku trwa godzinami. Z powodu cięć kadrowych na obsłudze jest jedna osoba i ona tez ma obsługę kasy co powoduje, ze dokonanie transakcji jakichkolwiek powoduje oczekiwanie ponad godzinę z zegarkiem w ręku i jest to tu standardem.


Tomm Tomm
19.08.2016. 12:15

Nie polecam ,nie dbaja o dobro klijeta

Komrnik przeslal do banku informacje o zablokowanie konta .Nie wspomne ze nie o moje dlugi ,ale nie o to chodzi ,w art. 54 prawo bankowe- bank nie mial prawa wyslac z mojego konta tego zobowiazania komorniczego a zrobil to i bezsensownie sie tlumaczy ze mial takie prawo .Dodam ze konto moje bylo kontem prywatnym a po kontakcie z komornikiem sam byl bardzo zdziwiony ze mnie okradli wysylajac przelew do niego .Nadgorliwy bank oczywiscie umywa rece a przeciez zlamal prawo .


asd asd
08.08.2016. 10:13

Nie polecam...

Po 2 latach, podniesieniu opłaty za kartę z 0zł do 7zł, bank postanawia zrobić ze mnie dojną krowę i wprowadza opłaty na absolutnie podstawowe rzeczy w bankowości elektronicznej - kody sms, 20gr powyżej 5. kodu, opłaty za zlecenia stałe, za przelewy przez platformy typu przelewy24... Dla mnie to jest totalnie nie do przyjęcia... Rada babki z oddziału - "ale przecież może pan sobie dodać do koszyka"... Kurde, w 2016 roku, bank żydzi dać darmowe kody sms... To już wolałem starą kartę kodów w PKO BP... Opłata za konto oszczędnościowe w wysokości 1zł na miesiąc... Przy tak beznadziejnym oprocentowaniu to nie opłaca się tam trzymać kasy. Nie oczekuję wielkich zysków z takiego konta, ale kurde żeby bardziej opłacało się trzymać pieniądze w skarpecie niż na koncie? No bez jaj panie i panowie... Najlepszy numer - brałem kartę kredytową i brałem do niej ubezpieczenie (tak mnie informowała babka w oddziale, że jest to ubezpieczenie karty kredytowej). Przy likwidacji karty kredytowej okazało się, że ubezpieczenie było, ale karty DEBETOWEJ... Babeczka byleby mi wcisnąć kolejne opłaty oszukała mnie w okienku... I oprocentowania dla nowych klientów niech sobie w d... wsadzą. Czekam z niecierpliwością na czasy kiedy polskie banki nauczą się dbać o klienta, a nie walić go bez wazeliny na każdym kroku...


Jo Jo
07.08.2016. 10:33

Absurdalne zasady i beznadziejny serwis!

Bank, z którym mam najwięcej problemów. Nie rozumieją potrzeb klienta, do tego są zacofani i nieprogresywni, porażka! Nie da się nic załatwić, ciężko się dogadać, trudno o komunikację. Na rynku jest mnóstwo banków, które mają lepszą ofertę i są bardziej przyjazne klientowi. Inne banki rozumieją, że żyjemy w XXI wieku i klient oczekuje ułatwień dla pewnych rozwiązań, ale BZWBK jest pod tym względem pośmiewiskiem.


Monika Monika
04.08.2016. 08:42

nigdy wiecej tego banku!!!

Witam. Najgorszy bank w Polsce nie polecam nikomu. Zwykle okradanie klienta nic więcej. Mam u nich konto od 8 lat (konto<30) wszystko miało byc za 0 zl do 30 roku zycia a tymczasem z roku na rok coraz to nowsze opłaty. W tej chwili to juz jest kompletna żenada za kartę ściągają każdej miesiąca 1zl, za KAŻDĄ wypłatę z bankomatu nie należącego do wbk jednorazowo 5zl a niestety bank wbk wcale swoich bankomatów nie ma dużo:/ teraz dodatkowo za sms kody i przelewy24 tez każą sobie płacić niedługo za samo wejście do placówki trzeba bedzie zapłacić:/ dodatkowo nam tam kartę kredytowa oczywiście tylko fo czasu byla bez dodatkowych opłat w tej chwili 6 zl każdego miesiąca. Moja mama kiedy poszla do placówki chcąc wpłacić pieniądze na moje konto Pani poinformowala ja ze będzieto koszt 10 zl! Stoisz w długiej kolejce po to żebyś jeszcze musial zapłacić za wplacenie kasy do ich banku ktora przeciez wracają i na której powinno im.zalezec ...szczerze powiem ze zaznajomiłam sie swojego czasu z ofertami innych banków ponieważ ze względu na prace musiałam.zalozyc kilka kont bankowych i szczerze mowie w żadnym banku tak nie okradają klienta jak tutaj. Jedyne co mnie przy tym banku utrzymało to to ze od lat prowadziłam ten rachunek i wszędzie nim operowalam praca urzędy itd. Ale nie ma co sie trzymać banku który zamiast starać sie utrzymać klienta wręcz sam go wypycha w ręce konkurencji. Tragedia nie polecam!


Klient banku Klient banku
15.07.2016. 21:20

Awaria I prace konserwacyjne

Awaria i prace konserwacyjne to drugie imię tego banku. Dobrze, że o nich informują. Gorzej, że tego typu czynności zdarzaja sie po kilka razy w tygodniu. Źle i wstyd, że nie informują o awariach gdy juz się jest przy kasie sklepu i chce się zapłacić kartą. Ponieważ życie opiera się na ruchu środków na konto i z niego.... Dlaczegonie mogę miec swobodnego dostepu do swoich pieniedzy przez cały czas. Rozumie, że pewne prace z systemem muszą być czasem przeprowadzane ale, DLACZEGO TAK CZĘSTO???!!!! To jakas porażka. Zaraz znajdzie sie ktoś z pracowników banku, który napisze cos w stylu: "mając na wzgledzie dobro klientów i stałe podnoszenie jakości naszych uslug..." ble..ble...ble... Jesli powierzam wam swoje środki to chcę mieć do nich dostęp swobodny przez 24h/dobę. Tym bardziej, że ostatnio podniesliscie opłaty na prawie wszystko i wprowadziliscie nowe, każąc placi sobie juz chyba za wszystko. O skali podwyżek niech swiadczy chociaż fakt, że aby poinformowac o nich klienta, trzeba było wyslac mu płytę CD, bo na papierze by wyszła książka.


marta marta
09.07.2016. 13:16

masakra

Od kilku dni mam ciągły problem z zalogowaniem się na stronie internetowej cały czas wyskakuje błąd z komunikatem błędnego wpisania niku czy pinu po mimo ze wpisuje prawidłowy lub zmiana hasła która również kończy się niepowodzeniem oszaleć można. Bank oczywiście nie odpowiada na telefony jak i meile.


Ania Ania
06.07.2016. 14:51

WBK konto 20< uważajcie rodzice PUŁAPKA

Założyłam dziecku konto , podobno przy zakładaniu konta zostałam pełnomocnikiem konta , pani zakładająca konto zapewniała mnie że będę mogła dysponować środkami w dziale banku (wiem ,że pełnomocnictwo ustawowe to nie pełne pełnomocnictwo do dysponowania kontem dlatego specjalnie o to pytałam ) .
Kilka dni temu , w oddziale banku oraz w informacji telefonicznej uzyskałam informację , że pieniędzy NIE MOGĘ WYPŁACIĆ bo osoba małoletnia nie może udzielić pełnomocnictwa . Ja na razie nie mam problemu dziecko podało mi hasło i załatwiłam wszystko przez internet ,ale mogą być sytuacje bez wyjścia . Dlaczego osoba małoletnia ma pozostać bez nadzoru finansowego ? Co w sytuacji np. konfliktu z rodzicami , problemów z prawem albo ucieczki z domu .
Dotychczas w rodzinie stosowaliśmy zasadę że do konta ma dostęp co najmniej 2 osoby , mamy je w różnych bankach i kiedy system informatyczny albo bankomaty nie działają awaryjnie korzystamy z pełnomocnictwa .WBK nie daje tej możliwości .

Bank WBK UNIEMOŻLIWIA RODZICOM SPRAWOWANIE OPIEKI NAD NIELETNIMI .


Xxx Xxx
26.06.2016. 23:10

Porażka

Mam konto w tym banku, placówka w Lipnie, pracownicy maja na wszysto wywalone, a pani szefowa nie ma wogole wiedzy. Zalatwialem kredyt ktorego i tak mi nie uruchomili. Szok my rezygnujemy z tego banku.


Tomek Tomek
09.06.2016. 09:01

Niesłusznie naliczona opłata

Naliczyli opłatę, która nie powinna być naliczona, złożyłem reklamację i każą mi czekać.


luiza luiza
27.05.2016. 15:01

kredyt hipoteczny

PORAZKA!!! nie polecam tego banku załatwianie kredytu prawie 4 miesiąca - już po zlozeniu wszystkich potrzebnych dokumentów, dla stalych klientów brak zmniejszenia oprocentowania, nierzetelna obsluga i zbywanie i zwodzenie klienta, pani która prowadzila nasza sprawę wogole nie miała o tym pojęcia a ta która była od kredytow hipotecznych maila nalane ze tak powiem , wogole nie wytłumaczone nic w związku z zawarciem kredytu i totalne oszustwo co do pieniędzy bo mielismy dostać 115 tys tyle co nam rzeczoznawca wycenil a tu nagle 93 nam mowia a w końcu przy podpisaniu umowy 90 tylko gdzie zdolność mielismy na 200000 . Porazka totalna


wiola wiola
25.05.2016. 17:21

Nie polecam

Czy mieliście sytuację ze nie dostaliście wplaty na konto dostałam przelew 19mają a do tej pory nie mam pieniędzy a tam z kas wysłali pieniądze wiem że napewno wysłali i dlaczego tych pieniedzy nie ma nie mam pojęcia. A już nie wspomne o logowaniu się do konta nie mogę się wcale zalogować mimo że hasło wpisuje poprawnie to i tak jest źle. Wyraźnie opinie na ten temat


luiza luiza
25.05.2016. 12:33

Tragedia

Obsługa w Radomiu ul Żeromskiego72 zachowują się jakby robiły łaskę zero kultury klient czuje się jak intruz, omijam szerokim łukiem wole jechać kilka km dalej niż mieć do czynienia z psełdopracownicami


adam adam
20.05.2016. 15:08

Koniecznie trzeba sprawdzać

"Konto Godne Polecenia 4%" bezpłatne, tylko w zakresie co jest w Reklamie - warto przeczytać Regulamin promcji. Reszta płatne zgodnie z nową TOiP obowiązującą od 01.082016 r. m.in. sms KOD, przelewy, warto poczytać TOiP. Powyższe ustaliłem dopiero po 4 rozmowach z "konsultantami" i zrezygnowałem jeszcze przed podpisaniem umowy u kuriera. Pozdrawiam


Adek Adek
19.05.2016. 16:46

Zwrot Ubezpieczenia Kredytu

Zwrot z ubezpieczenia jest zwracany po ponad 30 dniach. Obsluga pracownikow banków strasznie powolna. Doradca klienta online piszę że zwroty następują po 14 dniach. a tak naprawdę wcale tak nie jest.


pawe pawe
18.05.2016. 09:02

juz nie bezpłatne

W Banku Zachodnim WBK od początku sierpnia wzrosną między innymi :

opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego - z 0 zł do 1 zł
opłata za usługę Przelew24 - z 0 zł do 0,50 zł dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia i Konta 1|2|3. Usługa Przelew24 umożliwia szybkie płatności w sklepach internetowych.
opłata za realizację zlecenia stałego - z 0 zł do 0,50 zł dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia i Konta 1|2|3
opłata za smsKody do autoryzacji transakcji w bankowości internetowej - z 0 zł do 0,20 zł za szósty i kolejne w danym miesiącu (m.in. dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia, Konta 1|2|3, Konta VIP, Konto<20)
opłata za realizację przelewu ekspresowego w bankowości internetowej - z 3 zł do 5 zł (dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia, Konta 1|2|3, Konta Aktywni 50+)
opłata za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale - z 0 zł do 5 zł dla posiadaczy Konta Godnego Polecenia).


Seba Seba
17.05.2016. 11:29

Zakładanie konta to porażka!

Ja też podzielę się swoją opinią na temat zakładania konta w tym banku. 12.05.2016 z samego rana założyłem konto z potwierdzeniem poprzez przelew z innego banku. Przelew wykonałem w ciągu 3 minut od informacji gdzie co i jak. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji z banku. Kiedy zapytałem na obsłudze klienta co się dzieje oczywiście nikt nic nie wie. Nikt nic nie może zrobić. Otrzymałem tylko informację, że do końca dnia powinienem otrzymać jakąś wiadomość. Totalna żenada. Jeśli zakładanie konta przez internet trwa tydzień - dłużej niż przez kuriera to boję się pomyśleć jak oni obsługują klientów, którzy już mają u nich konta itd. Oczywiście kiedy zapytałem czy wniosek można anulować otrzymałem informację że nie ma takiej możliwości. Więc teraz muszę czekać aż łaskawie otworzą mi konto za dzień, dwa lub miesiąc i później je zamknąć. PORAŻKA.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !