Konta bankowe · Konto · Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta kont BZ WBK - Oceny i Opinie

wbk Bank Zachodni WBK wprowadził jako jeden z pierwszych konto zarabiające. I jako pierwszy – konto dedykowane kobietom. Ale oferta kont osobistych banku jest znacznie bogatsza. Warto się jej przyjrzeć, bo bank myśli zarówno o klientach zamożniejszych, jak i tych z mniejszymi dochodami. Poniżej znajdują się podstawowe konta bankowe BZ WBK, które można zamówić on-line wypełniając odpowiedni formularz.

Konto Godne Polecenia w banku BZ WBK

Konto Godne Polecenia to podstawowa propozycja konta osobistego banku BZ WBK. Maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie w użytkowaniu, gdyż większość usług otrzymujemy bez opłat . Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i zlecenia stałe. Niestety, za użytkowanie karty do konta ponosimy opłatę w wysokości 7 zł miesięcznie.
Konto< 20 BZWBK

Konto< 20 BZWBK to najnowsza propozycja darmowego konta osobistego dla młodych osób (do 20 lat). W ramach Konta < 20 otrzymujemy wszystkie podstawowe usługi za darmo:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za kartę do konta Mastercard<20
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Bank BZWBK gwarantuje brak opłat i prowizji dla posiadacza Konta<20 do ukończenia przez niego 20 roku życia. Do tego bank oferuje wysokie oprocentowanie konta 3% do kwoty 3 tys. zł i zwroty za zakupy kartą w kinie i teatrze nawet do 50 złotych miesięcznie!
Konto walutowe BZWBK

Konta walutowe banku BZ WBK to ciekawa propozycja dla osób, szukających taniego konta walutowego w euro (EUR), funtach brytyjskich (GBP) albo dolarach dolarach amerykańskich (USD):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej MasterCard walutowej do danego konta walutowego za pierwszy rok używania

Mając konto w BZWBK unikasz kosztownego przewalutowania. Do Konta24 walutowego możesz otrzymać kartę MasterCard walutową. Dokonując płatności w walucie, w jakiej prowadzone jest Twoje konto, zapłacisz dokładnie tyle, ile wyniosła Twoja transakcja, ponieważ nie podlega ona przewalutowaniu. Za wydanie pierwszej karty oraz za pierwszy rok jej używania bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Kartę MasterCard walutową możesz otrzymać do konta prowadzonego w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich.Autor recenzji: Ania Solska

Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.85 na 5
99 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (170 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
karol karol
08.10.2015. 23:19

kiepski bank

na każdym kroku prowizje. nie ma nic za darmo.


Magdalena Magdalena
02.10.2015. 21:14

najgorszy bank na rynku

Najgorszy bank, najgorsze konta, mydlą oczy bezpłatnymi rachunkami (w ramach których oczywiście nie ma nic oprócz karty płatniczej- płatnej), a zaraz po ich założeniu zaczynają zmieniać tabele opłat i nagle konto kosztuje kilkanaście złotych. Założenie konta to prosta sprawa- gorzej jest z jego zamknięciem. Nie dość, że można to zrobić jedynie osobiście w oddziale, to jeszcze kartę zabierają od razu, a płatne konto funkcjonuje jeszcze przez 30 dni- ale ale, po 30 dni naliczają kolejne opłaty za "prowadzenie konta" a po wielu kontaktach z bankiem konto nadal nie zostaje zamknięte, a każdy pracownik zwala winę na kolejnego. Rezultat jest taki, że przez kolejne kilka miesięcy od złożenia dyspozycji zamknięcia konta bank nadal pobiera opłaty za jego prowadzenie, a żeby zamknąć raz otwarte konto trzeba zatrudnić detektywa, który pomoże odnaleźć pracownika, który kilka lat wcześniej to konto dla Was założył, a następnie błagać go na kolanach o jego ostateczne zamknięcie.... Jeżeli jednak zdarzy się, że taki pracownik jest nieosiągalny (emerytura/ macierzyński lub inne zdarzenia losowe) to do końca życia będziecie męczyć się z BZ WBK.

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Marcin Marcin
02.10.2015. 13:18

Kiedy BZWBK przestanie łamać Polskie Prawo?

Chodzi o prowizje za zajęcia komornicze. Została ona uznana przez Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za nielegalną. Czy Polska to kraj teoretyczny czy wreszcie Posłowie się tym zajmą? nie tylko zmianą przepisów, ale wielomilionowymi karami odczuwalnymi dla podmiotu łamiącego prawo?


Klient Klient
08.09.2015. 10:54

Brak współpracy

To jakiś koszmar. Nie mogę rozmienić na drobne 1000zł, nie mogę wypłacić w bilonie bo kasa nie ma! Mogę natomiast zamówić bilon! Jest wtorek 10.30 Pani w oddziale w Olsztynie na ul. Wilczyńskiego poinformowała mnie, że dopiero jutro może złożyć zamówienie na bilon i może w piątek uda się wypłacić. Nie pytam już nawet o wysokość prowizji od wypłaty. Odpuszczam, Dziękuję. Rozważam rozwiązanie rachunku w BZ WBK. Poza tym jest to najdroższy bank, za wszystko prowizje!


Zniechcony klient Zniechcony klient
23.08.2015. 11:00

Duża Strata

Witam.
Przez to ze Bank ustawia na w kartach do konta Godnego Polecania bardzo wyskoki limit transakcji bez gotówkowych do 50000 zł. Straciłem aż 15 tys na tych operacjach gdy karta trawiła w niepowołane ręce które przez przypadek wiedziały... znały mój PIN Oczywiście skargę złożyłem do Arbitra ale to też nic nie dało Podejrzewam te wszystkie instytucje za stronniczość .pierwsza karta moja była z limitem do 2000 tys a tu nagle bank sobie wymyślił limit do 50000 tys...Oczywiście sobie tłumaczy ze klient może sam zmienić ale Troszeczkę rozsądku rządek bank na dzień dobry nie ustawi tak wysokich limitów na nowych kartach.Do Pani Wioly .Jestem z innej strony Polski ale miałem to NIE przyjemność być kiedyś w oddziale BZWBK w Oświęcimiu ..Tak jak Pani pisała Żenada i totalny brak kultury połączony z miłym podejściem do klienta jeszcze z tego co Pamiętam Pani Kierownik ma jakieś problemy wymową .


yeko yeko
18.07.2015. 00:08

tragedia

dzis zobaczylem ze bank mi zajumal 14 prowizji po 7zl za przelew srodkow na konto bukmacherskie. Dowidzenia BZW!


Kornelia Kornelia
03.06.2015. 19:33

rezygnacja z karty

Dzisiaj zrezygnowałam z karty płatniczej za ktorą pobierali mi z konta 7 zl miesięcznie. Oczywiście konto miało być darmowe. I na oświadczeniu rezygnacji z karty jest napisane: "Niniejszym zobowiązuje się również do niezwłocznego uregulowania istniejącego zadłużenia wobec banku, powstałego z tytułu wypowiadanej umowy wraz z należnymi odsetkami, opłatami i prowizjami najpóźniej do dnia 05-09-2017 pod rygorem wszczęcia postępowania windykacyjnego przez bank."
Za bardzo nie rozumiem tego i sie boje a przecież żadnego zadłużenia u nich nie mam. Próbowałam doszukać informacji w ich regulaminie ale niestety nic nie znalazłam. Proszę o pomoc.


ED ED
18.05.2015. 08:50

Konto niegodne polecenia

Miałem to konto - od 3 miesięcy zaczęli mi kasować po 7 zł za kartę, którą wcisnęli mi na siłę i której nigdy nie aktywowałem. Jak zadzwoniłem do oddziału to usłyszałem że to wolny kraj i jak mi się nie podoba opłata to mogę zmienić bank - tak też zrobiłem ale niesmak pozostał. Zdecydowanie nie polecam tego banku, bardzo pogorszyła się obsługa.


Wiolka Wiolka
04.05.2015. 19:39

DOTyczy wcześniejszego wpisu

A dodam jeszcze, że karta do konta w ogóle nie była aktywowana, ani używana..... NIC!!!


Wiolka Wiolka
04.05.2015. 19:33

ŻENADA!!!

(Tychy) Już w życiu nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem!!!! Tak jak większość z was tutaj pisze - też mam taką sytuację, że mnie oszukali i zdzierają nie wiadomo za co! Półtora miesiąca po zamknięciu konta - KONTO ZA ZERO (CZYLI WSZYSTKO ZA ZERO OPŁAT!!!!!) (A DODAM JESZCZE, ŻE PRZY ZAMYKANIU KONTA W KASIE WYPŁACILI MI NAWET PIENIĄDZE - 27GROSZY, KTÓRE NIE WIEM SKĄD MI SIĘ NALEŻAŁY), dostałam smsa, że mam zadłużenie na koncie!!!! i że mam się kontaktować z jakąś placówką BZWBK, no więc dzwonię z zapytaniem ZA CO JESTEM WINNA BANKOWI I CO TO ZA ZADŁUŻENIE? Pani uprzejmie mnie poinformowała, że takich informacji nie może udzielać telefonicznie, więc mam się zgłosić do jakiegoś oddziału banku OSOBIŚCIE!!! A ja jej mówię, ze jakbym mogła, to bym się zgłosiła, ale nie mogę, bo pracuję w takich samych godzinach jak banki!!!! i dlatego dzwonię, to mi powiedziała, że jej przykro i do widzenia!
(Oświęcim) Będąc z dzieckiem na rehabilitacji w tym mieście biegiem targałam do banku bo ponoć czynny do 17:00, wpadłam do oddziału o 16:50 z wywieszonym jęzorem i mówię, że mam jakieś zaległości czy coś i chciałabym się dowiedzieć z jakiego tytułu, a że dzwoniłam już do oddziału WBK pani mnie poinformowała, że mam się zgłosić osobiście, gdyż nie mogą udzielać takich informacji telefonicznie... i te baby w oddziale w Oświęcimiu w śmiech!!! Nie wiedziałam o co im chodzi... podałam dowód osobisty, pani sprawdziła w systemie, no rzeczywiście jest zadłużenie na koncie, a konto nie jest zamknięte!!!! Ja takie oczy! Jak to nie zamknięte jak dokumenty potwierdzające zamknięcie mam i zamknięcie karty i dowód wypłacenia mi 27groszy!!! To mi powiedziała, że jak jest zadłużenie na koncie to konto nie jest zamknięte!!!!! Kłerwa, czujecie to?????????? No ja pierdole OSZUŚCI!!!! Konto za zero!!! Jakie kurde zero???????? Okazało się, że pani w Tychach zapomniała mi powiedzieć, że będzie opłata za kartę w kwocie 7,50!!!!!!!!
DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU ZAPŁACIŁAM.... I POWIEDZIAŁAM IM, ŻE NIE POLECĘ NIKOMU TEGO BANKU I NIE CHCĘ MIEĆ Z NIMI NIC WSPÓLNEGO! TO MI POWIEDZIAŁA, ŻE MUSZĘ JECHAĆ DO TYCHÓW ZAMKNĄĆ KONTO!!!!!
Czujecie to??? Bo ona nie może tego zrobić, bo konto było zakładane w Tychach i rezygnacja była w Tychach, więc i tak muszę OSOBIŚCIE jechać do TYCHÓW!!!! Ona może(ale nie musi)przyjąć do kasy 7,50, ale mam sobie zadzwonić do Tychów z informacją, że zapłaciłam zadłużenie i że mają zamknąć konto!!! I może telefonicznie przyjmą mi to..... Powiedziałam, że byłam przekonana że system bankowy banku WBK jest jeden i wspólny, więc czemu oni tutaj na miejscu nie mogą mi kliknąć krzyżyka w miejscu, gdzie ma być, że konto zamknięte, to odpowiedziała, że wcale to nie jet jeden system i niestety ona może tylko zaznaczyć, że przyjęła opłatę, ale nie może (kurna mać!!!) zamknąć mi konta!!!!! Druga pracownica siedząca w okienku obok powiedziała, że przecież to my możemy zadzwonić do Tychów, by sobie kliknęli w systemie że taka i taka zapłaciła i że konto mają zamknąć.... Zadzwoniła, poinformowała ich.....i niby kliknęli w odpowiednią krateczkę....Jednak mam się jeszcze upewnić telefonicznie, a najlepiej OSOBIŚCIE w Tychach, że konto mam zamknięte!!!!
ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GONI ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kasia Kasia
21.04.2015. 18:57

opłaty

Mój dziadek płaci ponad 16zł za każdy przelew jaki do niego przyjdzie, rozumiem jeśli się wysyła pieniądze, ale przy odbiorze, to tak jak z tymi płatnymi smsami przychodzącymi?? Chociaż ponad 16 zł za przelewn to też nie jest mało. To jest chore.


dodi dodi
08.04.2015. 11:27

bank najlepszy

moim zdaniem ten bank jest najlepszy, jest fajna obsluga, szybkosc kontaktu nawet online, ludzie wy nie wiecie co mowicie bo nie mieliscie konta w banku spoldzielczym tam to dopiero jest masakra placicie za wszystko przelewy , karte, konto internetowe i zeby sie skontaktowac z bankiem trzeba sie do niego udac, wiec nie narzekajcie bo ten bank jest najlepszy.


Aga Aga
03.04.2015. 17:54

pobierają opłaty nie informując o tym

Oszuści jakich mało!!!! Pobierają opłaty za przelew, nie informując o tym podczas dokonywania transakcji fizycznie w oddziale. Klient dowiaduje się o tym pare miesięcy póżniej i musi płacić odsetki. Omijajcie ten bank z daleka.


Art1986 Art1986
01.04.2015. 11:53

Nie mogę wypłacić moich pieniędzy z WBK

Sytuacja jest chora i nie wiedziałem, że nawet możliwa. Chcąc wypłacić pieniądze z bankomatu nie mogłem tego dokonać z powodu odmowy, po telefonie na linie banku dowiedziałem się, że mam zablokowane konto ale wszystkiego mam się dowiadywać w oddziale banku. Tam Pani po kilku telefonach dowiedziała się, że konto jest zablokowane ze względów bezpieczeństwa ale szczegółów nie zna. Pomogła mi napisać reklamacje z zapytaniem o powód blokady. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, że mam wyjaśnić wszystkie wpłaty na konto oraz tytuły transakcji oraz przesłać potwierdzone ksero dowodu osobistego. (Co samo w sobie jest dziwne ponieważ jestem klientem banku od kilku lat i mają wszystkie moje dane ) wysłałem to wszystko i od tamtej pory cisza. Dodam, że nie mam żadnych komorników oraz kłopotów z prawem itp. Były to wypłaty, zapłaty od znajomych i kilka sprzedaży na Allegro. Poza pensją (1200) żadna wpłata nie przekraczała 300 złotych. Od dwóch tygodni mam już zablokowane 500 złotych na koncie (dla mnie to bardzo duża kwota) i nie mogę ich odzyskać. Dodam może, że ten bank to BZ WBK. Czy istnieje jakiś prawny sposób na odzyskanie MOICH pieniędzy???? Bardzo proszę o pomoc.


Dominika Dominika
30.03.2015. 15:09

Stanowcze nie!

Miałam to konto przez wiele lat, nie byłam zbyt wymagającym klientem, więc raczej wszystko mi odpowiadało. Jednak w momencie, gdy zobaczyłam, że stan mojego konta zmniejszył się o pokaźną sumę to zdębiałam.. Okazało się, że okradł mnie sam bank! Pewnego dnia BZ WBK zmieniło warunki mojej umowy, bez mojej zgody, bez mojego podpisu, bez jakiegokolwiek kontaktu, no chyba, że forma wysłania spamu na skrzynkę bankową jest dla kogoś formą poinformowania klienta, to faktycznie mogę przyznać, że to zrobili. Niestety ta wiadomość zginęła pomiędzy pozostała setką innych dotyczących reklam, nowości i cudownych promocji.
Dla mnie to absurd - wprowadzili opłatę za prowadzenie konta, za kartę, za wypłaty z bankomatu, za przelewy. Tego samego dnia udałam się do placówki, aby zamknąć to konto i skończyć tą paranoję. Nie wiem czy bank odczuł wielki dorobek ściągając pieniądze z mojego konta, ja wiem jedno, że każdą wolną chwilę poświęcę na to, aby ostrzegać ludzi przed tymi oszustami.

Stanowczo nie polecam!


Raf Raf
27.03.2015. 23:28

Uciekać od tego dziadostwa!

Miałem u nich (w WBK) konto 15 lat temu na studiach. Wszystko tam było tak złe, jak te sławne tory. Wypowiedziałem umowę w cholerę. I teraz kupili Kredyt Bank, w którym wziąłem kredyt hipoteczny, więc niestety z nów mam z nimi do czynienia. Pierwsze co zrobili, to podnieśli cenę konta do kredytu do absurdalnych 10 zł.

Na składane elektronicznie reklamacje odpowiadają... listem! Nie, nie poleconym. Zwykłym! Pocztą jak najbardziej analogową! Jedyne, co można załatwić przez infolinię, albo czat, to dostac informację o adresie placówki. Tragedia i żenada do potęgi. Trzymajcie się od tych dziadów z daleka!


Krzysiek Krzysiek
26.03.2015. 17:24

Złodzieje

BZWBK wprowadził opłaty, nie poinformował klientów - ja straciłem 30zł, i nigdy więcej tych jebanych złodziei, pozdrawiam wszystkich i serdecznie odradzam ten bank.


Czarek Czarek
24.03.2015. 23:37

Tragedia

Ten bank to istna tragedia, naprawdę. Opłaty na każdym kroku, za wszystko. Przez pierwszy miesiąc wypłacałem w bankomatach innych banków. Strata kilkudziesięciu złotych na starcie a później jeszcze więcej. Ściągają kase na wzystkim. Jak ktoś nie kontroluje wydatkow to pewnie jest ok, ale jak się jest studentem, kicha straszna ;) Polecam jakiekolwiek inne banki


Micha Micha
21.03.2015. 18:23

Karta

Mnie też wrąbali w opłatę za karte. Śledzenie "zmian w tabelkach" nic nie dało, bo jak się okazało WBK ma inne standardy co do pobierania opłat za karty. Jeden doradca online stwierdził, że WBK pobiera opłatę za posiadanie karty nawet nieaktywowanej. Drugi nie wskazał zapisu, który dawałby prawo WBK pobieranie kasy za nieaktywny produkt. Zamiast tego dostałem wyjaśnienie typu "w tabeli opłat i prowizji jest podana opłata za karte i nie jest napisane, że nie dotyczy ona nieaktywowanej karty"...
Podobno by wywalić opłaty trzeba zrezygnować z nieaktywnej karty w placówce, ale mnie ciekawi, czy w ogóle to co robią mają gdzieś w regulaminach określone.


Tom Tom
14.03.2015. 00:44

Opinia

Nie polecam, łupią, łupią i jeszcze raz łupią!


mago mago
10.03.2015. 10:16

klientka banku 3lata

Ludzie, wypisujecie bzdury! Bank to nie instytucja charytatywna! Zawierajac umowe nalezy zapoznac sie z warunkami, sprawdzic tabele prowizji, sprawdzic co to za ubezpieczenie jesli takie dokupujecie-nie ma nic za darmo! A kto tak mysli to jest naiwny:) Ja jestem zadowolona,mialam konto godne polecenia, ale warunki sie zmienily, o tych zmianach bank informowal wiec zrobilam aneks na konto 123 i nie widze problemu. Po prostu nalezy kontrolowac warunki na ktore sie zgadzamy a nie wylewac pomyje za niewiedze w temacie. Umowa dotyczy dwoch stron:bank proponuje warunki a klient moze na nie przystac lub zmienic bank. Dodam ze to moj 4bank w okresie 10lat, a w kazdym z nich byly zmiany, ktore uwazalam za mniej korzystne dla mnie wiec poszukiwalam innych rozwiazan, bo nikt mnie nie trzymal na sile! Jak warunki sie zmienia na gorsze to poszukam znowu innego banku:) Pozdrawiam!


NIKI NIKI
09.03.2015. 19:52

Nie polecam!!!!

Witam wszystkich! Nie polecam tego banku!!!! Od listopada 2014 roku próbuje zamknąć konta w tym banku. Otwieranie trwało 2 min, a zamykanie juz prawie pół roku i gdyby było mało , wysyłaja smsy " prosze skontaktowac sie z bankiem w sprawie nie dozwolonego zadłuzenia na koncie" , bo pobieraja za prowadzenie co miesiac! Masakra!!! Składałam reklamacje 5 razy i bez odzewu!! Rece opadaja i dalej nie wiem co mam robić , a juz mamy marzec 2015. Nie otwierajcie kont w tym banku!!!!


Go Go
09.03.2015. 08:30

Nie polecam

Na początku założenia konta byłam zadowolona. Niestety z upływem czasu entuzjazm malał. Po upływie prawdopodobnie 3 miesięcy zaczęli pobierać składkę na ubezpieczenie 3 zł, teraz już 7,a niby konto za darmo??? Żenada. Najgorsze jest to że mam 2 karty, z tego względu że pierwsza doszła dopiero po 1,5 miesiąca, a w tym czasie zgłosiłam do banku i dostałam drugą kartę. Bank poinformował mnie, że nie ma potrzeby oddawania karty pierwszej, ale nie powiedzieli że mimo, że jest nieaktywna i z niej nie korzystam to i tak będą pobierać składkę na ubezpieczenia, a teraz opłatę dodatkową 7 zł. Wniosek taki, iż mimo korzystam z jednej karty, muszę płacić za 2. oszustwo. Nie polecam tego banku nikomu!!!!!!!!!!


klien klien
07.03.2015. 09:45

Skandal!!!!!!!!!!!!!!!

To jest skandal!!!!Bankowcy skubią nas w biały dzień. Konto bezpłatne to fikcja. Podstawowe konto z podstawową debetówką powinno być bezpłatne, tak jest w normalnych krajach. W Polsce bankowcy skubią nas w obliczu prawa. Właśnie oskubano mnie 7 zyli za karte, którą użyłem w zeszłym roku. Nie polecam konta godnego polecenia.Dzwoniąc na infolinie BZWBK, wciskają ci kita o zaletach posiadania karty oraz innych "bezpłatnych usług", żenada i nieuczciwość.


t5q1 t5q1
06.03.2015. 18:01

złodzieje

Nie polecam tego banku. nie szanują klienta. Podpiszesz z nimi umowę a oni po miesiącu wprowadzają aneks do umowy i masz do zapłaty jakieś groszowe sprawy, raz 7 zł raz 40 groszy ale takie drobiazgi się zbierają na ładną sumkę. A robią to perfidnie bo ściągają ci te np. 7 zł i jak masz saldo ujemne to dostajesz jeszcze odsetki za saldo ujemne. NIE POLECAM. jak chcecie być pewni swojego portfela to nie w BANKU ZACHODNIM WBK !


zibi zibi
06.03.2015. 15:11

Do przemekk

To fakt że trzeba generalnie uważać na wszystkie powtórzę wszystkie banki.
Żaden z nich nie jest instytucją non profit i muszą zarobić na prezesów, licznych wice , pracowników, głupie reklamy, placówki ,itd., itp. To co wyżej napisałem to jest trywialne i wszyscy o tym wiemy.
Jak też miałem mały zgrzyt z bzwbk - wyrobiłem kartę kredytową 1-2-3 i miałem otrzymywać zwroty za transakcje płacone kartą. Przez pierwsze dwa miesiące nie miałem zwrotów na karte mimo wielu transakcji. Okazało się że mój doradca nie ustawił mi na karcie "minimalnej opłaty" i dlatego nie otrzymałem zwrotów na kartę (taki mały haczyk w umowie).
Złożyłem reklamacje i dostałem zwrot na konto karty.
Teraz jestem z karty zadowolony bo koszt karty to 10pln/m-c a zwrotu dostaję ok 20-30pln/m-c.
Stoję na stanowisku że jeśli mam racje to będę gnębił bank dotąd aż dostanę to do czego bank się zobowiązał. Podobną sytuacje miałem z ubezpieczeniem kredytu i w końcu wywalczyłem swoje.
Proszę się nie bać walczyć z bankami i w ostateczności pozywać ich do sądu; każdy z nas klientów banku jest konsumentem i jest w uprzywilejowanej pozycji wobec banku.


Gregory Gregory
06.03.2015. 15:10

Nieszczesny wbk

Ja mialem w tym banku konto a wlasciwie nadal go posiadam gdyz od czterech miesiecy zaden z pracownikow ww banku nie potrafi go zamknac.Pamietaja za to aby za kazdy miesiac pobrac oplate za prowadzenie czegos co juz dawno nie powinno istniec.Podsumowujac jesli jestes czlowiekiem zamoznym i cierpliwym polecam konto w tym banku po jego zamkieciu nie bedziesz juz zamozny ani taki opanowany.


przemekk przemekk
03.03.2015. 21:02

bzwbk omijaj szerokim łukiem

nie dajcie się nabrać na zakłamane reklamy,ba zakłamanych i bez kompetencji tzw.doradców handlowych.20 lat konto(zaspałem).
Za wszystko zdzierstwo,niezależnie jak marketingowo nazywają konta
UWAGA płacąc za cokolwiek kartą nawet VIP w obcej walucie złodziejska szajka pobiera opłatę za przewalutowanie,i tak kurs Euro 4,17 sredni NBP ,bz wbk(celowo z małej) liczy sobie 4,29(transakcja z dzisiaj 03.03.2015).
Na ich pieprzonym oszustwie straciłem 139 pln.JA KLIENT TEGO BANKU OD 20 LAT.
Kto może niech omija tych bandytów z daleka.
PS CAŁKOWITY BRAK KOMPETENCJI PSEUDO DORADCÓW


Jagoda Jagoda
23.02.2015. 19:31

Konto Godne Polecenia

Jestem w szoku,czytając Państwa opinie.Niedawno założyłam w tym Banku konto,więc z przerażeniem patrzę na to,co mnie może spotkać.Cóż....pożyjemy....zobaczymy.Marzę by moje zdanie o tym Banku było inne niż Państwa.


zibi zibi
15.02.2015. 09:10

wrażenia ze współpracy z BZWBK

Witam Państwa.
Chcę się podzielić kilkoma uwagami nt współpracy z BZWBK o/Dzierżoniów.
Miałem kilka lat temu u nich konto ale przeniosłem się do ING.
W ubiegłym roku dałem się skusić aby ponownie założyć u nich konto 1-2-3.
Zaproponowali mi karę kredytową 1-2-3 ze zwrotem do 3% za część transakcji.
Mam tę kartę już ponad pół roku i to działa; co miesiąc ma ok. 30pln gratis.
Nie wiem jak bank to robi czy dopłaca do interesu czy nie ale wpływy mam.
Oczywiście kartę kredytową regularnie zasilam żeby nie płacić za oprocentowanie debetu.
Jeśli chodzi o konto to za przelewy za gaz, prąd i telefony też mi płącą - niewiele jakieś 12-15pln ale starcza na opłacenie karty płatniczej za 7pln.
Nie mam żadnych opłat za prowadzenie konta czy przelewy.
Nie wykupiłem żadnych ubezpieczeń i za to nie płacę; muszę mieć tylko regularne wpływy na konto 2000pln/m-c.
Być może jest tak pięknie że konto nie ma jeszcze roku; za jakiś czas się przekonam.
Ja mam pozytywne wrażenia ze współpracy z BZWBK.
Być może jest tak fajnie bo tam mam konto firmowe i mam jakieś preferencje.
Aha na koniec chce powiedzieć że nie jestem pracownikiem tego banku ani nie mam tam zatrudnionej rodziny.


Anonim Anonim
05.02.2015. 18:59

Opinia

dno-i metr mułu.


Monika Monika
03.02.2015. 12:08

Jak to jest prosze o pomoc

czy jezeli nie bede uzywala konta nie wpalacala nic ani nie bedzie zadnych transakcji bede miala 0zl na koncie to beda mi pobierac z konta jakies pieniadze?


MarcinD MarcinD
01.02.2015. 00:50

ZŁODZIEJE!!!

Kilkukrotnie pobrano z mojego ROR nienależne prowizje i opłaty!!! W odpowiedzi na reklamacje przepraszają i twierdzą, że to pomyłka. Debile chyba liczą na to, że ktoś nie kontroluje swoich finansów. Ciekawe, czy jakbym wziął od kasjerki kasetkę z kasą i kiedy mnie złapią, stwierdzę, że się pomyliłem uniknę odpowiedzialności? Banda złodziei i oszustów. "Bank", gdzie nic nie robisz, tylko pilnujesz, czy Ci znów nie wygarnęli z konta jakiejś kasy. Zamykam konto i jak najdalej od tych bandytów!!!


Bastek Bastek
22.01.2015. 17:35

Konto Godne Polecenia

Chciałem Państwa zawiadomić ze od 1 Lutego 2015 roku, kto ma założone Konto Godne Polecenia i ma wydaną do tego konta wydaną kartą MasterCard Omni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni to już od 1 Lutego 2015 roku naliczy opłatę stałą na miesiąc po 7 zł . Ale jest inne wyjście można tego Konta Godne Polecenia nie zamykać tylko w tym lub w innym Banku wyrobić kartę przedpłatową i potem z tego konta ror zrobić np co jakiś czas zrobić przelew na ten numer techniczny tej karty przedpłatowej przynajmniej jest to o wiele praktyczna i bardziej wygodna, bo nie jest powiązana z zadym z kont osobistych polecam ja tak zrobiłem a do tego Konta Godne Polecenie zrezygnowałem z tych kart, bo co miesiąc po 7 zł to jest chyba dość spory wydatek a jeszcze jak ktoś che to 7 zł na miesiąc i razy 12 Miesięczy i to już jest kwota 84 zł czy to potrzebny wydatek raczej moim zdaniem za taką kwotę można coś innego kupić w punktach usługowo handlowych polecam to zrobić i będziecie Państwo z tego zadowoleni


Jolero Jolero
17.01.2015. 20:02

Jako klient od 2006 roku - dzisiaj zrezygnowałem z ostatniego produktu.

Byli ok - w 2006/2007 roku... Dzisiaj zrezygnowałem z ostatniego produktu i ogólnie korzystania z usług tego banku. Stali się zwykłymi złodziejami - drogo i mnóstwo dodatkowych opłat - ot, ubezpieczenie karty, jakieś opłaty za przelewy... Najgorzej łupią obecnych klientów a nowych mamią w ostateczności skubiąc ukrytymi opłatami. ZDECYDOWANIE ODRADZAM mając 7-8 letnie doświadczenie z tym "bankiem".


ukasz ukasz
15.12.2014. 06:59

Odraczam BZWBK

Jestem klientem BZWBK od 10 lat. Na początku wszystko było fajnie. Konto>30 faktycznie było darmowe! Potem zaczęły się schody... Obecnie mam konto godne polecenia - niby darmowe, ale uwaga, jest tam mnóstwo ukrytych opłat, o których nikt nie mówi! Ogólnie polityka banku jest taka, że nie informują klientów o wielu ukrytych opłatach i wciskają nie potrzebne produkty. Np opłata za ubezpieczenie karty, opłata za wznowienie limitu kredytowego itd. Od lutego 2015r. również będzie pobierana opłata za kartę... Utrudniają też przelewanie pieniędzy (większych kwot) do innych banków, wpisując niskie limity dzienne np 1000zł. Jak zatem zrobić przelew na większą sumę?
Ogólnie złodzieje. Jeśli nie chce się być "oskubanym" trzeba ich pilnować i o wszystko dopytywać.


Jack Black Jack Black
12.12.2014. 12:00

Po przejęciu Kredyt Banku..

Po przejęciu Kredyt Banku, gdzie miałem konto Concerto i również konto firmowe totalny bałagan! Mało powiedziane bur.....!!! I to nie wina pracowników oddziałów, ale tych na "górze". Wszelkie decyzje zostały przeniesione do "Centrum". Niczego nie można załatwić "od ręki". Zapewne za chwilę oba rachunki przeniosę gdzie indziej!


koko2 koko2
12.12.2014. 07:52

Nie polecam

Niestety bank nie dba o swoich klientów, oferuje wyższe marże swoim klientom niż nowo przychodzącym. Niestety stracili w ten sposób wieloletniego klienta i dodatkowo zyskali antyreklamę każdemu odradzam ten bank. Likwiduję konto i idę do innego banku po kredyt, gdzie indziej z otwartymi rękami Cię przyjmują. Bank BZWBK to zwykli oszuści!


przelew przelew
07.12.2014. 20:04

Gdzie masz wypłatę z bankomatu za 17 zł

Tak jak w temacie, proszę o dowód z tego co się orientuje maksymalna kwota wynosi 10 zł za wypłatę za granicą


folk folk
07.12.2014. 01:34

17zł za wypłatę z bankomatu

tytuł mówi wszystko.


przelew przelew
05.12.2014. 20:35

Konto ala lokata

Czy można za darmo przelać pieniądze z konta oszczędnościowego ala lokata w BZ WBK na konto godne polecenia?


ram ram
01.12.2014. 18:24

korporacyjny chaos

WBK sięga dna...co chwilę zmiana warunków...z karty zrezygnowałem bo szkoda nerwów...obsługa - kolejki jak za komuny...niedługo zabieram swoją kasę ale jeszcze nie wiem gdzie włożyć; pewnie do sejfu


KJ KJ
15.11.2014. 13:09

Trzymajcie się z daleka od tego banku

Byłem w Kredyt Banku i to była porządna instytucja, a po zmianach to nikt nic nie wie, pobierają wydumane prowizje, potem po reklamacjach tłumaczą to błędem systemowym, tyle że trzeba samemu do nich biegać, bo nie obsługują przez telefon i elektronicznie, a na miejscu i tak np. nie ma kompetentnej osoby. Z tego co czytam w necie jestem jednym z tysięcy klientów byłego KB którzy maja dość tego nieudacznego WBK


Kftk Kftk
20.10.2014. 17:57

Świebodzice porażka...

Oddział w Świebodzicach... jakaś życiowa porażka, wcisnęli moim rodzicom na siłę konto godne polecenia i karty kredytowe! Omamiono ich, że konto bezpłatne ale... trzeba wykonać kilka transakcji KK a oni boją się tych kart jak ognia, to emeryci, nie chcą żadnych zobowiązań.
Brudno w tym budynku, wstawili jakiś badziewiarski wpłątomat i przejść się nie da. Kasy w bankomacie wiecznie brakuje...


olo olo
12.09.2014. 20:23

niekorzystne zmiany na koncie

byłem klientem Kredyt Banku, od kiedy przejął go BZWBK ( około 2 lata temu ) odczułem nieznaczne pogorszenie w kontaktach z oddziałem ale nie jestem często w banku więc nie interesowały mnie zmiany które wprowadzali. Ale teraz po przejęciu przez Santander to dali mi do wiwatu. Za prowadzenie konta które było bezpłatne w KB i dalej w BZWBK zabrali sobie z konta 70zł miesięcznie.
Gdy znalazłem chwilę poszedłem do oddziału a tam jak bym był kosmitą. Nie wyjaśniono mi dlaczego bank nie zaprosił mnie aby zmienić konto na nowe konto dopasowane pod klienta tylko twierdzą, że dostałem informacje o wprowadzeniu opłaty a i tak będą zamieniać stare konta na nowe za kilka miesięcy. Złożyłem reklamację i prawdopodobnie zrezygnuję z tego banku bo stracili moje zaufanie.
Nowi pracownicy zupełnie nie uświadomieni - bank wykupił bank i jeszcze raz wykupił, a oni nie mogą przenieś konta tj zmienić mu nazwy w cywilizowany sposób tylko oszukują. Wg. mnie jest to z premedytacją podnieść opłatę do kwoty która zastanowi klienta i albo przyjdzie do banku albo nie wtedy na nim zarabiamy. Santander musiał założyć taką strategię bo ma za dużo klientów, mu na nich nie zależy a kadrę wymienił na tanio opłacaną młodzież która nie ma żadnego wpływu na decyzje Centrali banku
więc ODRADZAM usługi tego banku. W ramach wspierania polskiego może znajdę jakiś w większości jeszcze polski bank, po co dawać pieniądze Hiszpanom a oni jeszcze z tego chcą coś ukraść - tak to czuję i tylko Adios Santander na koniec.....


Wiesiek Wiesiek
13.08.2014. 12:34

bank zachodni WBK

Witam.
Dołączam się do niezadowolonych.
Byłem ich a raczej Kredyt Banku klientem ale po przekształceniu się w BZ WBK zaczęły się dziać dziwne rzeczy - przyznano mi kredyt na 5.000 na zabójczo wysoki procent i sami sobie go spłacali z mojego konta oszczędnościowego - kredyt o który nie prosiłem !!! - bo przecież miałem kasę na koncie. Po wielkiej awanturze anulowano kredyt w sensie że spłaciłem to co wziąłem .
Kapnąłem się że coś nie gra bo po wypłacie 1500 zł nie ubyło z konta.Moje pytanie co to jest - NO przecież ma Pan kredyt. To faktycznie ciekawe że mam kredyt o którym nie wiem że mam.
Dalej - po likwidacji konta i zamknięciu rachunku (ów) w listopadzie ub roku dnia 11 08 2014
tak 2014roku dostaję wezwanie do zapłaty 80.0pln za prowadzenie rachunku a ponieważ nic nie wpływa na konto to muszę zapłacić należne bankowi pieniądze.

Jakie pieniądze przecież rachunek/konto zamknięto w ubiegłym roku.
Pani z okienka nie rozumie co się stało ale była bardzo zdziwiona że mam na piśmie rezygnację i poświadczenie zamknięcia rachunku.
Po 18.08.2014 ciąg dalszy bo nie ma Pana co się na tym zna.
Może zamknięcie konta otwiera nowe o którym się nie wie podobnie jak z kredytem
Wszyscy moi znajomi po różnych nie dogadywaniach się w banku rezygnują z usług,więc jak ktoś chce to niech sprawdzi samemu ten super bank


stary stary
15.07.2014. 16:24

PROWIZJE ZA PRZELEWY

ZA OPŁACONY PRZELEW WALUTOWY OK 20 DOLARÓW Z INNEGO POLSKIEGO BANKU POBRALI
PRAWIE 7 USD PROWIZJI, NIEPRAWDĄ JEST CO PISZE OSZUST sebek PEWNIE KLAKIER BANKU
ZA ZAMKNIĘCIE KONTA PLN CHCIELI JESZCZE WYDĘBIĆ DODATKOWO 10 ZŁ , BO PANI "MUSIAŁA"
ZROBIĆ Z NIEGO PRZELEW NA KONTO DOLAROWE DO ZAOKRĄGLENIA KOŃCÓWKI, KTÓRĄ
WCZEŚNIEJ BANK UKRADŁ - TA PROWIZJA, A POTEM WYPŁATĘ 37 GROSZY, KTÓRE POZOSTAŁY,
NO A DRUGA OPERACJA W MIESIĄCU KOSZTUJE 10 ZŁ, BEZ TEJ WYPŁATY "NIE MOŻNA" ZAMKNĄĆ
KONTA, POMOGŁA DOPIERO INTERWENCJA KIEROWNIKA ODDZIAŁU....POLECAM ....WROGOM !!!!!


Sebek Sebek
26.06.2014. 23:50

Polska, to pseudo kraj

Jak czytam te opinie, to mi ręce opadają.
Mam już od dłuższego czasu w tym banku Konto Godne Polecenia (całkowicie bezpłatne), Walutowe w EUR i USD, Oszczędnościowe w PLN i w EUR, Kartę Kredytową, kilka lokat, 1 kredyt i nigdy nie miałem żadnych problemów z tym bankiem.

Do "rocky": Robię bardzo dużo przelewów walutowych w EUR do BZ WBK i nigdy jeszcze za taki przelew nie zapłaciłem nawet grosza. Za przelew międzynarodowy w EUR do UE płacę tylko 5 zł.

Do "zniesmaczony": Dziwne, że nie mieli 7 tys zł w kasie. Ja w Kielcach wypłacałem kiedyś 30 tys PLN i nie było z tym jakiś problemów.


dfssssf dfssssf
02.04.2014. 20:36

Najgorszy z banków

ODRADZAM! Najgorszy bank, nieprawdopodobnie groteskowy. Oszukiwanie na porządku dziennym. W każdym miejscu podawane są inne, sprzeczne informacje. Wbrew mojej woli założono mi nawet konto "Godne polecenia" i prawdopodobnie sfałszowano mój podpis. Teraz mam dwa konta w tym jedno którego nie zakładałam. Nie przyjmują do wiadomości, że to nie ja zakładałam to konto - sprawa idzie do prokuratury. Utrudniają usunięcie takiego konta. Mało tego... Przelew zagraniczny kosztuje od 10zł do 350zł - nikt nie jest w stanie powiedzieć ile. Każda infolinia - różne informacje. W siedzibie mówią że konto mogę usunąć przez infolinię, a na infolinii że w placówce. Informują, że oddział jest czynny do 17:30 - okazuje się, że tylko do 17. Ponad to 4 razy w różnym odstępie czasu prosiłam o nowe kody do przelewów i nie otrzymałam ich. Ba - nadal tego mało. Zgotowali mi 15zł za pobrania z bankomatu. :( NIE ZAKŁADAJCIE TAM KONT! Z CZASEM ROBIĄ ZMIANY NA NIEKORZYŚĆ KLIENTA.


Bartosz Bartosz
17.03.2014. 14:29

od kiedy KB został przejęty przez BZ WBK jest co raz gorzej

Od kiedy KB został przejęty przez BZ WBK jest co raz gorzej = drożej. Od początku marca bardzo mała ilość bankomatów więc za każde wypłacenie gotówki mam 5 zł do tyłu. Kiedyś z Kredyt Banku byłem bardzo zadowolony super obsługa rozsądne ceny za konto ale po przejęciu przez BZ WBK jest co raz gorzej. Myślę, że w przyszłym miesiącu po prostu podziękuje im za współpracę i przeniosę konto do innego banku.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !