Konta bankowe · Konto · Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta kont BZ WBK - Oceny i Opinie

wbk Bank Zachodni WBK wprowadził jako jeden z pierwszych konto zarabiające. I jako pierwszy – konto dedykowane kobietom. Ale oferta kont osobistych banku jest znacznie bogatsza. Warto się jej przyjrzeć, bo bank myśli zarówno o klientach zamożniejszych, jak i tych z mniejszymi dochodami. Poniżej znajdują się podstawowe konta bankowe BZ WBK, które można zamówić on-line wypełniając odpowiedni formularz.

Konto Jakie Chcę w banku BZ WBK

Konto Jakie Chcę BZ WBK to podstawowa propozycja konta osobistego banku BZ WBK. Maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie w użytkowaniu, gdyż większość usług otrzymujemy bez opłat . Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i zlecenia stałe. Niestety, za użytkowanie karty do konta ponosimy opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie. Możemy jednak ze zwolnienia z opłat zapewniając odpowiednią liczbę lub kwotę transakcji kartą

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta BZ WBK:

Nazwa BZ WBK - Konto Jakie Chcę
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty
(do wyboru 3 opcje)
Opcja 1: 3 zł (opłata stała)

Opcja 2: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie 5 transakcji kartą w miesiącu)

Opcja 3: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie transakcji za min. 500 zł/miesiąc)
Opłata za wypłaty z bankomatów Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat:
0 zł - bankomaty BZWBK
5 zł - pozostałe

Dodatkowo bank oferuje możliwość skorzystania z nagrody w postaci zwrotu 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon. W sumie można uzyskać premię w wysokości do 25 zł/miesięcznie i 300 zł/rocznie.
Konto walutowe BZWBK

Konta walutowe banku BZ WBK to ciekawa propozycja dla osób, szukających taniego konta walutowego w euro (EUR), funtach brytyjskich (GBP) albo dolarach dolarach amerykańskich (USD):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej MasterCard walutowej do danego konta walutowego za pierwszy rok używania

Mając konto w BZWBK unikasz kosztownego przewalutowania. Do Konta24 walutowego możesz otrzymać kartę MasterCard walutową. Dokonując płatności w walucie, w jakiej prowadzone jest Twoje konto, zapłacisz dokładnie tyle, ile wyniosła Twoja transakcja, ponieważ nie podlega ona przewalutowaniu. Za wydanie pierwszej karty oraz za pierwszy rok jej używania bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Kartę MasterCard walutową możesz otrzymać do konta prowadzonego w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich.Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBKAutor recenzji: Ania Solska

Konto BZ WBK - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
107 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (186 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)
Jolero Jolero
17.01.2015. 20:02

Jako klient od 2006 roku - dzisiaj zrezygnowałem z ostatniego produktu.

Byli ok - w 2006/2007 roku... Dzisiaj zrezygnowałem z ostatniego produktu i ogólnie korzystania z usług tego banku. Stali się zwykłymi złodziejami - drogo i mnóstwo dodatkowych opłat - ot, ubezpieczenie karty, jakieś opłaty za przelewy... Najgorzej łupią obecnych klientów a nowych mamią w ostateczności skubiąc ukrytymi opłatami. ZDECYDOWANIE ODRADZAM mając 7-8 letnie doświadczenie z tym "bankiem".


ukasz ukasz
15.12.2014. 06:59

Odraczam BZWBK

Jestem klientem BZWBK od 10 lat. Na początku wszystko było fajnie. Konto>30 faktycznie było darmowe! Potem zaczęły się schody... Obecnie mam konto godne polecenia - niby darmowe, ale uwaga, jest tam mnóstwo ukrytych opłat, o których nikt nie mówi! Ogólnie polityka banku jest taka, że nie informują klientów o wielu ukrytych opłatach i wciskają nie potrzebne produkty. Np opłata za ubezpieczenie karty, opłata za wznowienie limitu kredytowego itd. Od lutego 2015r. również będzie pobierana opłata za kartę... Utrudniają też przelewanie pieniędzy (większych kwot) do innych banków, wpisując niskie limity dzienne np 1000zł. Jak zatem zrobić przelew na większą sumę?
Ogólnie złodzieje. Jeśli nie chce się być "oskubanym" trzeba ich pilnować i o wszystko dopytywać.


Jack Black Jack Black
12.12.2014. 12:00

Po przejęciu Kredyt Banku..

Po przejęciu Kredyt Banku, gdzie miałem konto Concerto i również konto firmowe totalny bałagan! Mało powiedziane bur.....!!! I to nie wina pracowników oddziałów, ale tych na "górze". Wszelkie decyzje zostały przeniesione do "Centrum". Niczego nie można załatwić "od ręki". Zapewne za chwilę oba rachunki przeniosę gdzie indziej!


koko2 koko2
12.12.2014. 07:52

Nie polecam

Niestety bank nie dba o swoich klientów, oferuje wyższe marże swoim klientom niż nowo przychodzącym. Niestety stracili w ten sposób wieloletniego klienta i dodatkowo zyskali antyreklamę każdemu odradzam ten bank. Likwiduję konto i idę do innego banku po kredyt, gdzie indziej z otwartymi rękami Cię przyjmują. Bank BZWBK to zwykli oszuści!


przelew przelew
07.12.2014. 20:04

Gdzie masz wypłatę z bankomatu za 17 zł

Tak jak w temacie, proszę o dowód z tego co się orientuje maksymalna kwota wynosi 10 zł za wypłatę za granicą


folk folk
07.12.2014. 01:34

17zł za wypłatę z bankomatu

tytuł mówi wszystko.


przelew przelew
05.12.2014. 20:35

Konto ala lokata

Czy można za darmo przelać pieniądze z konta oszczędnościowego ala lokata w BZ WBK na konto godne polecenia?


ram ram
01.12.2014. 18:24

korporacyjny chaos

WBK sięga dna...co chwilę zmiana warunków...z karty zrezygnowałem bo szkoda nerwów...obsługa - kolejki jak za komuny...niedługo zabieram swoją kasę ale jeszcze nie wiem gdzie włożyć; pewnie do sejfu


KJ KJ
15.11.2014. 13:09

Trzymajcie się z daleka od tego banku

Byłem w Kredyt Banku i to była porządna instytucja, a po zmianach to nikt nic nie wie, pobierają wydumane prowizje, potem po reklamacjach tłumaczą to błędem systemowym, tyle że trzeba samemu do nich biegać, bo nie obsługują przez telefon i elektronicznie, a na miejscu i tak np. nie ma kompetentnej osoby. Z tego co czytam w necie jestem jednym z tysięcy klientów byłego KB którzy maja dość tego nieudacznego WBK


Kftk Kftk
20.10.2014. 17:57

Świebodzice porażka...

Oddział w Świebodzicach... jakaś życiowa porażka, wcisnęli moim rodzicom na siłę konto godne polecenia i karty kredytowe! Omamiono ich, że konto bezpłatne ale... trzeba wykonać kilka transakcji KK a oni boją się tych kart jak ognia, to emeryci, nie chcą żadnych zobowiązań.
Brudno w tym budynku, wstawili jakiś badziewiarski wpłątomat i przejść się nie da. Kasy w bankomacie wiecznie brakuje...


olo olo
12.09.2014. 20:23

niekorzystne zmiany na koncie

byłem klientem Kredyt Banku, od kiedy przejął go BZWBK ( około 2 lata temu ) odczułem nieznaczne pogorszenie w kontaktach z oddziałem ale nie jestem często w banku więc nie interesowały mnie zmiany które wprowadzali. Ale teraz po przejęciu przez Santander to dali mi do wiwatu. Za prowadzenie konta które było bezpłatne w KB i dalej w BZWBK zabrali sobie z konta 70zł miesięcznie.
Gdy znalazłem chwilę poszedłem do oddziału a tam jak bym był kosmitą. Nie wyjaśniono mi dlaczego bank nie zaprosił mnie aby zmienić konto na nowe konto dopasowane pod klienta tylko twierdzą, że dostałem informacje o wprowadzeniu opłaty a i tak będą zamieniać stare konta na nowe za kilka miesięcy. Złożyłem reklamację i prawdopodobnie zrezygnuję z tego banku bo stracili moje zaufanie.
Nowi pracownicy zupełnie nie uświadomieni - bank wykupił bank i jeszcze raz wykupił, a oni nie mogą przenieś konta tj zmienić mu nazwy w cywilizowany sposób tylko oszukują. Wg. mnie jest to z premedytacją podnieść opłatę do kwoty która zastanowi klienta i albo przyjdzie do banku albo nie wtedy na nim zarabiamy. Santander musiał założyć taką strategię bo ma za dużo klientów, mu na nich nie zależy a kadrę wymienił na tanio opłacaną młodzież która nie ma żadnego wpływu na decyzje Centrali banku
więc ODRADZAM usługi tego banku. W ramach wspierania polskiego może znajdę jakiś w większości jeszcze polski bank, po co dawać pieniądze Hiszpanom a oni jeszcze z tego chcą coś ukraść - tak to czuję i tylko Adios Santander na koniec.....


Wiesiek Wiesiek
13.08.2014. 12:34

bank zachodni WBK

Witam.
Dołączam się do niezadowolonych.
Byłem ich a raczej Kredyt Banku klientem ale po przekształceniu się w BZ WBK zaczęły się dziać dziwne rzeczy - przyznano mi kredyt na 5.000 na zabójczo wysoki procent i sami sobie go spłacali z mojego konta oszczędnościowego - kredyt o który nie prosiłem !!! - bo przecież miałem kasę na koncie. Po wielkiej awanturze anulowano kredyt w sensie że spłaciłem to co wziąłem .
Kapnąłem się że coś nie gra bo po wypłacie 1500 zł nie ubyło z konta.Moje pytanie co to jest - NO przecież ma Pan kredyt. To faktycznie ciekawe że mam kredyt o którym nie wiem że mam.
Dalej - po likwidacji konta i zamknięciu rachunku (ów) w listopadzie ub roku dnia 11 08 2014
tak 2014roku dostaję wezwanie do zapłaty 80.0pln za prowadzenie rachunku a ponieważ nic nie wpływa na konto to muszę zapłacić należne bankowi pieniądze.

Jakie pieniądze przecież rachunek/konto zamknięto w ubiegłym roku.
Pani z okienka nie rozumie co się stało ale była bardzo zdziwiona że mam na piśmie rezygnację i poświadczenie zamknięcia rachunku.
Po 18.08.2014 ciąg dalszy bo nie ma Pana co się na tym zna.
Może zamknięcie konta otwiera nowe o którym się nie wie podobnie jak z kredytem
Wszyscy moi znajomi po różnych nie dogadywaniach się w banku rezygnują z usług,więc jak ktoś chce to niech sprawdzi samemu ten super bank


stary stary
15.07.2014. 16:24

PROWIZJE ZA PRZELEWY

ZA OPŁACONY PRZELEW WALUTOWY OK 20 DOLARÓW Z INNEGO POLSKIEGO BANKU POBRALI
PRAWIE 7 USD PROWIZJI, NIEPRAWDĄ JEST CO PISZE OSZUST sebek PEWNIE KLAKIER BANKU
ZA ZAMKNIĘCIE KONTA PLN CHCIELI JESZCZE WYDĘBIĆ DODATKOWO 10 ZŁ , BO PANI "MUSIAŁA"
ZROBIĆ Z NIEGO PRZELEW NA KONTO DOLAROWE DO ZAOKRĄGLENIA KOŃCÓWKI, KTÓRĄ
WCZEŚNIEJ BANK UKRADŁ - TA PROWIZJA, A POTEM WYPŁATĘ 37 GROSZY, KTÓRE POZOSTAŁY,
NO A DRUGA OPERACJA W MIESIĄCU KOSZTUJE 10 ZŁ, BEZ TEJ WYPŁATY "NIE MOŻNA" ZAMKNĄĆ
KONTA, POMOGŁA DOPIERO INTERWENCJA KIEROWNIKA ODDZIAŁU....POLECAM ....WROGOM !!!!!


Sebek Sebek
26.06.2014. 23:50

Polska, to pseudo kraj

Jak czytam te opinie, to mi ręce opadają.
Mam już od dłuższego czasu w tym banku Konto Godne Polecenia (całkowicie bezpłatne), Walutowe w EUR i USD, Oszczędnościowe w PLN i w EUR, Kartę Kredytową, kilka lokat, 1 kredyt i nigdy nie miałem żadnych problemów z tym bankiem.

Do "rocky": Robię bardzo dużo przelewów walutowych w EUR do BZ WBK i nigdy jeszcze za taki przelew nie zapłaciłem nawet grosza. Za przelew międzynarodowy w EUR do UE płacę tylko 5 zł.

Do "zniesmaczony": Dziwne, że nie mieli 7 tys zł w kasie. Ja w Kielcach wypłacałem kiedyś 30 tys PLN i nie było z tym jakiś problemów.


dfssssf dfssssf
02.04.2014. 20:36

Najgorszy z banków

ODRADZAM! Najgorszy bank, nieprawdopodobnie groteskowy. Oszukiwanie na porządku dziennym. W każdym miejscu podawane są inne, sprzeczne informacje. Wbrew mojej woli założono mi nawet konto "Godne polecenia" i prawdopodobnie sfałszowano mój podpis. Teraz mam dwa konta w tym jedno którego nie zakładałam. Nie przyjmują do wiadomości, że to nie ja zakładałam to konto - sprawa idzie do prokuratury. Utrudniają usunięcie takiego konta. Mało tego... Przelew zagraniczny kosztuje od 10zł do 350zł - nikt nie jest w stanie powiedzieć ile. Każda infolinia - różne informacje. W siedzibie mówią że konto mogę usunąć przez infolinię, a na infolinii że w placówce. Informują, że oddział jest czynny do 17:30 - okazuje się, że tylko do 17. Ponad to 4 razy w różnym odstępie czasu prosiłam o nowe kody do przelewów i nie otrzymałam ich. Ba - nadal tego mało. Zgotowali mi 15zł za pobrania z bankomatu. :( NIE ZAKŁADAJCIE TAM KONT! Z CZASEM ROBIĄ ZMIANY NA NIEKORZYŚĆ KLIENTA.


Bartosz Bartosz
17.03.2014. 14:29

od kiedy KB został przejęty przez BZ WBK jest co raz gorzej

Od kiedy KB został przejęty przez BZ WBK jest co raz gorzej = drożej. Od początku marca bardzo mała ilość bankomatów więc za każde wypłacenie gotówki mam 5 zł do tyłu. Kiedyś z Kredyt Banku byłem bardzo zadowolony super obsługa rozsądne ceny za konto ale po przejęciu przez BZ WBK jest co raz gorzej. Myślę, że w przyszłym miesiącu po prostu podziękuje im za współpracę i przeniosę konto do innego banku.


Darek Darek
16.01.2014. 13:06

wbk

Miałem kredyt hipoteczny w Kredyt Banku, na moje nieszczęście ten bank został kupiony przez BZ WBK i od tej chwili zaczęły się problemy ze spłatą kredytu, z ubezpieczeniem mieszkania i wszelkimi kontami jakie posiadam w tym banku. Nie będę opisywał swoich przygód z tym bankiem, ale po 6 latach spłaty kredytu zamierzam przenieść go do innego banku mimo świadomości poniesienia kosztów.


Niki Niki
15.01.2014. 12:42

WBK to dziki zachód..

NIe bez Powodu pan Ch N go reklamował:)wiec może w skrócie.mam tam konto 4lata jeżeli chodzi o samo konto to nic specjalnego sie niedzieje,ale jeżeli zamierzacie skorzystać z jakiś usług tego banku mam namyśli kredyt czy też karta kredytowa omijajcie go szerokim łukiem:)miałam i karte i kredyt i wszystko spłaciłam w całości przed terminem.co do kredytu czekałam miesiac na zwrot kwoty ubezpieczenia i sie nie doczekałam wkońcu tam ruszyłam i sie okazało,że musze napisać wniosek o rezygnacje z ubezpieczenia bo pani która zamykała kredyt zapomniala mnie widocznie o tym poinformowac..i kolejne 10 dni musiałam czekać na wlasne pieniadze,gdybym sie nie upomniala pewnie bym ich do dziś nie widziała.Nie wspomne o tym,że o splate kredytu też musiałam pisać wniosek który miał by c rozpatrzony w ciagu 3 dni(pierwszy raz sie z takim czymś spotkałam)w innych bankach zamykaja ci od reki z usmiechem na twarzy.co do karty,która też spłaciłam..niby zniszczona niby zamknieta a tu niespodzianka..po 2 miesiacach przychodzi mi rachunek do zapłacenia tzn opłata za karte której juz nie posiadam wiec ide do banku oczywiście jedna pani woła drugą bo tam sama jedna nigdy jeszcze niczego nie załatwiła bynajmniej w moim przypadku i znowu że już to załatwiają i dostane ostateczne pismo o zamknieciu karty za miesiąc..szkoda,że już je dostaje od 5 miesiecy i dostac nie moge.. także jeśli chcesz tam miec konto zastanow sie dobrze,bo jeżeli bedziesz chciałskorzystac z usług a wiadomo,że najwygodniej jest wziasc tam gdzie wpływaja stałe dochody gdzie cie juz jako swojego klienta znaja to omijaj ten bank bo tak jak w temacie dziki zachód jak nic:)do tego panie bardzo niekompetentne zazwyczaj zdarza sie tak,żejeżeli chcesz cos u nich załatwić to albo musisz przyjsc na drugi dzień kiedy bedzie tam ta ich przełożona czy kierowniczka alboo uprzejma pani daje ci telefon łacząc Cie z infolinią na której ci pomagaja bo sama niepotrafi:)a na infolinie to sobie możesz zadzwonić z domu:)niemowie,że to reguła może w innych placówkach panie z tego banku są bardziej rozgarniete ale w moim miescie to katastrofa:)Przemyśl to sobie czy ten bank odpowiada Twoim potrzebom,ja w ka żdym badz razie rezygnuje z ich konta i usług


Gosia17 Gosia17
12.12.2013. 21:58

zły bank

Właśnie zlikwidowałam konto Wydajesz i Zarabiasz. Miałam je dwa lata i przez ten czas zasady zwrotu za płatność kartą zmieniały się na gorsze. Teraz od lutego 2014 trzeba jeszcze płacić za wypłaty z obcych bankomatów. Horror. Wszystko na niekorzyść klienta. Obsługa jak za PRL-u. Klient - intruz. Bank - żenada. Omijajcie z daleka, odradzam!


BabciaBasia BabciaBasia
16.10.2013. 15:26

Nigdy więcej !

8 miesięcy temu założyłam ROR namówiona przez panią z banku, od 3-ch miesięcy na moim koncie brakowały różne sumy : łacznie 1300zł, w banku każdy zapewniał mnie (byłam tam 6 razy !) że jest wszystko w porządku, nikt nie chciał spojrzec na historię, a w historii było: spłata karty kredytowej ! której nie mam !!!!!!! dopiero interwencja mojej córki wykazała, że spłacają się jej raty, na co nigdy nie wyraziła takiej dyspozycji, jakież było moje zdziwienie, kiedy w następnym miesiącu ściągnięto mi sumę 3500zł nie moje ! ....... i bank nie chce jej oddac...... byłam już 2 razy i każdy mówi że się wyrówna za 2 miesiące.....


Darson Darson
06.10.2013. 18:18

Bank bez tajemnic

Oddział Świebodzice /dolnośląskie/ oprócz gigantycznych kolejek przy okienku, pokazuje na monitorze przy kasie wzór podpisu jakim klient powinien się podpisać w momencie wpłaty na własne konto. Po interwencji u Dyrektora o udostępnianiu mi mojego idealnego wzoru podpisu słyszę, że '' nic się takiego nie stało ''
Konta w tym Banku likwidują moi znajomi i członkowie Rodziny. Ten Bank to jedna wielka porażka.


miumiu miumiu
01.05.2013. 21:32

Rezygnuje z konta BZWBK

NIE POLECAM!

Regulamin i taryfy oplat zmieniaja sie co chwile.
Obsluga w moim miescie -
Stargard Szczecinski - tragedia! Jedno okienko, bo personel pije kawke i zalatwia swoje sprawy w godzinach pracy. Kolejki niemal godzinne.
Western Union nie dziala w mojej placowce.
Loguje sie online, i co widze? Masa naliczonych oplat, typu Elixir, za uzywanie karty.

Rezygnuje w przyszlym miesiacu, gdy tylko znajde alternatywe.


Eugeniusz Eugeniusz
26.08.2011. 01:13

Nie polecam!!!!!

Tragiczny poziom obsługi.

Powiem tak, jak żyję to z takim przypadkiem się nie spotkałem.

Otóż zamknąłem u nich konto w Kwietniu bieżącego roku i co się okazało?

Okazało się, że to konto nadal istnieje i nie zostało zamknięte.

Mało tego w wyniku tego, że konto nie zostało zamknięte trafiłem do BIK-u, gdyż naliczana była

opłata za karty, które zostały zwrócone, a także opłata za prowadzenie konta.

Zbywanie klienta na każdym kroku. Mówienie, że Oddzwonią, a ja czekam 1,2,3 dzień i szanowny

pan nie raczył mnie poinformować czy jakieś kroki zostały podjęte w celu usunięcia mnie z BIK-u.

Do dnia dzisiejszego żadnego pisma, ani jakichkolwiek wyjaśnieni nie otrzymałem.

Straciłem mnóstwo nerwów, moja narzeczona najprawdopodobniej dziecko i nie otrzymałem

kredytu o jaki się starałem w innym banku, gdyż wisiałem w BIK-u.

Nie miało to żadnego znaczenia, że to była ewidentna wina banku.

Co gorsza bank ten nie potrafił naprawić swojego błędu.

Zastanawiam się szczerze, czy nie udać się do adwokata, gdyż uważam że za straty moralne,

oraz nadszarpnięte nerwy bank powinien ponieść odpowiedzialność

Kompletnie odradzam!!!!!!!

Omijajcie ten bank szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!


AgaWawa AgaWawa
05.05.2011. 14:48

Opinia

Ten bank to jedna wilka żenada.Moja mam ostatnio załozyła konto wydajesz i zarabiasz.Nie poinformowano ja,ze za sprawdzenie salda jest opłata,mimo,ze pytała.Pani w okienku kasowym nic nie umiala wytlumaczyc,wiec poprosiła jakiegos"miłego"pana.który wielce oburzony uznał,ze kto w dziesiejszych czasach sprawdza stan konta w bankomacie?!!!Ciesze sie,ze mam konto w ING,tu chociaz obsługa jest miła i kompetentna.Ni polecam banku BZ WBK.


Rocky Rocky
03.03.2011. 11:52

Złodziejski bank

Jezeli chcecie założyc rachunek walutowy, to BZWBK powinno byc ostatnim bankiem w jakim należałoby to zrobić. Mają najwyższe prowizje za przelewy zagraniczne i potrafią naliczyć 37 Euro za przelew do innego oddziału BZWBK.


tespis17 tespis17
01.03.2011. 18:43

opinie o koncie BZWBK

Witam. Mam konto w BZWBK <30 nigdy nie miałem problemu z tym kontem. Mała jedynie drobna uwaga jest 5 darmowych opłat przez internet w jedynym m-c następna kosztuję 1zł.


pestka pestka
27.02.2011. 13:04

konto dla mlodych

chce założyć córce konto bo uczy się i mieszka w innym mieście bardzo polecenie banku


JA JA
04.02.2011. 19:57

Opinia

Witam
Od ładnych paru lat korzystam z produktów Banku BZ WBK i nigdy nie miałam żadnego problemu ani z kontem, kartą kredytową czy kredytem (nie jednym). Nawet jak nie odebrałam kasy z bankomatu (zabrałam kartę i wyszłam, zapominając o gotówce) nie było żadnego problemu, żeby mi te pieniądze zwrócili, i wszystko załatwione telefonicznie!
Polecam jak najbardziej

Ale nie zapominajmy, że tam też pracują tylko ludzie!

Pozdrawiam:)


zniesmaczony zniesmaczony
05.12.2010. 23:49

ten bank to jakas kpina

Mam konto w tym banku, poziom obslugi klienta zenujacy. Okienka kasowe sluza do zalatwiania problemow z kontami, umow, wnioskow itp. przez co tworza sie gigantyczne kolejki. Ostatnio chcialem wyplacic 7tys zl w jednym z oddzialow w Poznaniu (ul. Baltycka) to powiedzieli, ze nie maja tyle kasy i mam przyjsc pozniej. Tragizm, nedza i rozpacz. Nie polecam.


Klara Klara
01.11.2010. 18:28

Odradzam zdecydowanie

Niekompetentna obsługa błędnie informująca klienta, a za błędy płaci klient. Niełatwo nawet sprawić, by skutecznie się odczepili. Zawsze jak słyszę BZ WBK robi mi się przyjemnie, że nie jestem już w tym banku.


Mariusz Mariusz
16.09.2010. 16:00

chyba najgorsze konto

Witam. Konto w banku WBK mam od 7 lat i caly czas cos u nich sie zmienia. Teraz trzeba placic za przelewy i sprawdzenie salda w swoim bankomacie. Totalna porażka. Polski bank najlepszy


Kila Kila
10.09.2010. 23:03

korzystam z usług banku BZ WBK od 2 lat

Jestem zadowolona z usług banku, mam konto wydajesz&zarabiasz oraz karte kredytowa.Nigdy nie miałam żadnych problemów z korzystania z usług.Jak dla mnie serwis internetowy jest bardzo dobry bo czesto nie mam czasu zeby zajsc do placówki a jak juz placówka jest nieczynna telefoniczny serwis tez jest w stanie pomóc.Zawsze w placówce otrzymywałam rzeczowe odpowiedzi na moje pytania związane z finansami,niektóre rzeczy mi polecano inne odradzano.mgdy nie czułam sie jak intruz w baku nie tak jak np.w pko, gdzie panie tam siedzące traktują cię jak zło konieczne


WBK WBK
27.07.2010. 19:40

Nie kompetentna instytucja

To co pisza na mBank stronie internetowej, jest calkiem inaczej w rzeczywistosci. Pisza ze mozna otworzyc konto bankowe przez internet mieszkajac za granica. W rzeczywistosci jest nie prawda, zondania i potwierdzenia nie z tej ziemi i tak do konca nie wiadomo czy konto bedzie otware, bo kazdy mowi cos innego w mBank


Tomasz Tomasz
20.07.2010. 10:52

Opinia

Nie polecam usług, wielokrotnie się już zawiodłem, niedoszkolona obsługa pierwszego kontaktu, spore kolejki przy okienku, często nieczynne bankomaty,


Niedźwiedź Niedźwiedź
10.06.2010. 19:58

Bzwbk

Założyłem rachunek 10.03.2010 skłoniony reklamą BZWBK w tv i żałuję tej decyzji skuszony możliwością otrzymania 100 zł. Od samego początku wszystko jest nie tak. Już w dniu 31.03.2010 stwierdziłem iż pojawiła się w historii transakcji dziwna pozycja obciążająca moje konto na -2,01 zł ,, Pobrane odsetki od salda ujemnego,,. Dodam, że nie mam możliwości zrobienia debetu, nie mam kredytu itp. Złożyłem reklamację osobiście w placówce banku na Kijowskiej. Pan stwierdził iż nie powinno być problemu z jej uwzględnieniem. Rzeczywiście po kilku dniach kwota reklamowana pojawiła się na moim koncie. Następnym przypadkiem który dalej powodował moje zniechęcenie do wyżej wymienionego banku to brak możliwości korzystania w pełni z zgromadzonych na rachunku pieniędzy. Zablokowano mi z niejasnego powodu blisko 2000 zł. Oczywiście kolejna wizyta w banku u doradcy, kilka telefonów i ręczne odblokowywanie moich pieniędzy. Straciłem czas i niepotrzebne nerwy. Następny przypadek to ponownie jakaś dziwna pozycja w historii z 31.05.2010 : ,,korekta odsetek WN z powodu transakcji antydatowych,, na kwotę -2,38 oraz zabrano mi -2,00 zł za ubezpieczenie karty. Dodam iż przy zakładaniu konta nie było tu mowy o tej pozycji (wypytywałem dokładnie o koszty prowadzenia). Również w dniu 31.05.2010 pojawiła się ta sama pozycja która ujawniła się po 20 dniach od założenia konta ,, Pobrane odsetki od salda ujemnego,, na kwotę -320,50 zł !!! Z tego co dowiedziałem się telefonicznie reklamacja nie została uznana i czekam na list z dokładnymi wyjaśnieniami Dlaczego???? Z tego co się dowiedziałem od doradcy to związane jest to z zakładaniem lokat przez internet. Mechanizm myślę będzie polegać na tym iż jeżeli zakłada się lokatę przez internet po godzinie ok. 20.30 (przerwa konserwacyjna) to ,, założona,, lokata nie jest widoczna na stronie i człowiek próbuję założyć jeszcze raz i jeszcze nie widząc efektów swoich poczynań. W tym momencie wpadamy w pułapkę polegającą na tym iż system w jakiś sposób twierdzi iż brak jest środków (robię niby debet zakładają lokatę podwójnie, potrójnie itd ) i nalicza odsetki w wysokości 4-krotności stopy lombardowej. I teraz dlaczego mam za to płacić!!! Mam zapłacić za błędny system!!! Odsetki jakie uzyskałem z założonych lokat to może 50 zł a bank chce 320,50 zł. Dodam, iż bank nie jest konsekwentny w swoich decyzjach ponieważ za pierwszym razem reklamacja została uwzględniona. Za swój cel postawiłem sobie opisać w każdym możliwym miejscu zaistniałą sytuację z pseudo bankiem !!!! Jeżeli ktoś ma pytania dotyczącej tej sprawy proszę pisać na lokalny_patriota1@gazeta.pl (prasa, TV) bardzo chętnie podzielę się szczegółami.


Patryk Patryk
08.04.2010. 14:27

Opinie o kontach BZ WBK - pytanie do posiadaczy

Witam. Ma ktoś nowe konto BZ WBK Wydajesz i zarabiasz i moze sie podzielic opiniami i wrazeniami. Warto to konto zalozyc czy lepiej Konto < 30. Czy wogole darowac sobie ten bank?


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !