Konta bankowe · Konto · Konto BZ WBK + 450 PLN na zakupy - Warto założyć? Wasze Opinie?

Oferta kont BZ WBK - Oceny i Opinie

wbk Bank Zachodni WBK wprowadził jako jeden z pierwszych konto zarabiające. I jako pierwszy – konto dedykowane kobietom. Ale oferta kont osobistych banku jest znacznie bogatsza. Warto się jej przyjrzeć, bo bank myśli zarówno o klientach zamożniejszych, jak i tych z mniejszymi dochodami. Poniżej znajdują się podstawowe konta bankowe BZ WBK, które można zamówić on-line wypełniając odpowiedni formularz.

Konto Jakie Chcę w banku BZ WBK

Konto Jakie Chcę BZ WBK to podstawowa propozycja konta osobistego banku BZ WBK. Maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie w użytkowaniu, gdyż większość usług otrzymujemy bez opłat . Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i zlecenia stałe. Niestety, za użytkowanie karty do konta ponosimy opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie. Możemy jednak ze zwolnienia z opłat zapewniając odpowiednią liczbę lub kwotę transakcji kartą

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta BZ WBK:

Nazwa BZ WBK - Konto Jakie Chcę
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty
(do wyboru 3 opcje)
Opcja 1: 3 zł (opłata stała)

Opcja 2: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie 5 transakcji kartą w miesiącu)

Opcja 3: 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie z opłaty dokonanie transakcji za min. 500 zł/miesiąc)
Opłata za wypłaty z bankomatów Osoby poniżej 26 lat:
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Osoby powyżej 26 lat:
0 zł - bankomaty BZWBK
5 zł - pozostałe

Dodatkowo bank oferuje możliwość skorzystania z nagrody w postaci zwrotu 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon. W sumie można uzyskać premię w wysokości do 25 zł/miesięcznie i 300 zł/rocznie.
Nawet 150 zł premii za założenie konta i do 300 zł za przelew wynagrodzenia

Aktualnie trwają dwie bardzo ciekawe promocje: "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę" oraz "300 zł za wynagrodzenie", w których łącznie zdobyć można aż 450 zł.

Promocja "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę" trwa do 23.05.2018 r.. Dzięki niej, zakładając konto w BZ WBK jako nowy klient możesz w bardzo łatwy sposób zgarnąć nagrody pieniężne o wartości 50 zł i 100 zł.

Jak zdobyć premie?

  1. Otwórz Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK internet i kartą debetową na stronie promocji do 23.05.2018 r.
  2. Wyraź zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną oraz wykonaj transakcje kartą lub BLIKiem w łącznej kwocie 150 zł do 17.06.2018 r.
  3. Za otwarcie konta z usługami, kartą i zgodami na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną – nagroda 50 zł, po wykonaniu transakcji – nagroda 100 zł


Dodatkowo w ramach promocji “300 za wynagrodzenie” można zyskać 300 zł premii pieniężnej (6 nagród miesięcznych po 50 zł każda) za przekazywanie swojego wynagrodzenia w wysokości min. 1500 zł na Konto Jakie Chcę w BZ WBK.

Pamiętaj! By wziąć udział w promocjach, Konto Jakie Chcę musi być założone wyłącznie ze specjalnej strony promocyjnej.

Pamiętaj! Warto się pospieszyć, gdyż w puli jest tylko 3000 nagród.
Konto walutowe BZWBK

Konta walutowe banku BZ WBK to ciekawa propozycja dla osób, szukających taniego konta walutowego w euro (EUR), funtach brytyjskich (GBP) albo dolarach dolarach amerykańskich (USD):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej MasterCard walutowej do danego konta walutowego za pierwszy rok używania

Mając konto w BZWBK unikasz kosztownego przewalutowania. Do Konta24 walutowego możesz otrzymać kartę MasterCard walutową. Dokonując płatności w walucie, w jakiej prowadzone jest Twoje konto, zapłacisz dokładnie tyle, ile wyniosła Twoja transakcja, ponieważ nie podlega ona przewalutowaniu. Za wydanie pierwszej karty oraz za pierwszy rok jej używania bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Kartę MasterCard walutową możesz otrzymać do konta prowadzonego w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich.Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBKAutor recenzji: Ania Solska

Konto BZ WBK + 450 PLN na zakupy - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.7 na 5
125 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (209 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)
JA JA
04.02.2011. 19:57

Opinia

Witam
Od ładnych paru lat korzystam z produktów Banku BZ WBK i nigdy nie miałam żadnego problemu ani z kontem, kartą kredytową czy kredytem (nie jednym). Nawet jak nie odebrałam kasy z bankomatu (zabrałam kartę i wyszłam, zapominając o gotówce) nie było żadnego problemu, żeby mi te pieniądze zwrócili, i wszystko załatwione telefonicznie!
Polecam jak najbardziej

Ale nie zapominajmy, że tam też pracują tylko ludzie!

Pozdrawiam:)


zniesmaczony zniesmaczony
05.12.2010. 23:49

ten bank to jakas kpina

Mam konto w tym banku, poziom obslugi klienta zenujacy. Okienka kasowe sluza do zalatwiania problemow z kontami, umow, wnioskow itp. przez co tworza sie gigantyczne kolejki. Ostatnio chcialem wyplacic 7tys zl w jednym z oddzialow w Poznaniu (ul. Baltycka) to powiedzieli, ze nie maja tyle kasy i mam przyjsc pozniej. Tragizm, nedza i rozpacz. Nie polecam.


Klara Klara
01.11.2010. 18:28

Odradzam zdecydowanie

Niekompetentna obsługa błędnie informująca klienta, a za błędy płaci klient. Niełatwo nawet sprawić, by skutecznie się odczepili. Zawsze jak słyszę BZ WBK robi mi się przyjemnie, że nie jestem już w tym banku.


Mariusz Mariusz
16.09.2010. 16:00

chyba najgorsze konto

Witam. Konto w banku WBK mam od 7 lat i caly czas cos u nich sie zmienia. Teraz trzeba placic za przelewy i sprawdzenie salda w swoim bankomacie. Totalna porażka. Polski bank najlepszy


Kila Kila
10.09.2010. 23:03

korzystam z usług banku BZ WBK od 2 lat

Jestem zadowolona z usług banku, mam konto wydajesz&zarabiasz oraz karte kredytowa.Nigdy nie miałam żadnych problemów z korzystania z usług.Jak dla mnie serwis internetowy jest bardzo dobry bo czesto nie mam czasu zeby zajsc do placówki a jak juz placówka jest nieczynna telefoniczny serwis tez jest w stanie pomóc.Zawsze w placówce otrzymywałam rzeczowe odpowiedzi na moje pytania związane z finansami,niektóre rzeczy mi polecano inne odradzano.mgdy nie czułam sie jak intruz w baku nie tak jak np.w pko, gdzie panie tam siedzące traktują cię jak zło konieczne


WBK WBK
27.07.2010. 19:40

Nie kompetentna instytucja

To co pisza na mBank stronie internetowej, jest calkiem inaczej w rzeczywistosci. Pisza ze mozna otworzyc konto bankowe przez internet mieszkajac za granica. W rzeczywistosci jest nie prawda, zondania i potwierdzenia nie z tej ziemi i tak do konca nie wiadomo czy konto bedzie otware, bo kazdy mowi cos innego w mBank


Tomasz Tomasz
20.07.2010. 10:52

Opinia

Nie polecam usług, wielokrotnie się już zawiodłem, niedoszkolona obsługa pierwszego kontaktu, spore kolejki przy okienku, często nieczynne bankomaty,


Niedźwiedź Niedźwiedź
10.06.2010. 19:58

Bzwbk

Założyłem rachunek 10.03.2010 skłoniony reklamą BZWBK w tv i żałuję tej decyzji skuszony możliwością otrzymania 100 zł. Od samego początku wszystko jest nie tak. Już w dniu 31.03.2010 stwierdziłem iż pojawiła się w historii transakcji dziwna pozycja obciążająca moje konto na -2,01 zł ,, Pobrane odsetki od salda ujemnego,,. Dodam, że nie mam możliwości zrobienia debetu, nie mam kredytu itp. Złożyłem reklamację osobiście w placówce banku na Kijowskiej. Pan stwierdził iż nie powinno być problemu z jej uwzględnieniem. Rzeczywiście po kilku dniach kwota reklamowana pojawiła się na moim koncie. Następnym przypadkiem który dalej powodował moje zniechęcenie do wyżej wymienionego banku to brak możliwości korzystania w pełni z zgromadzonych na rachunku pieniędzy. Zablokowano mi z niejasnego powodu blisko 2000 zł. Oczywiście kolejna wizyta w banku u doradcy, kilka telefonów i ręczne odblokowywanie moich pieniędzy. Straciłem czas i niepotrzebne nerwy. Następny przypadek to ponownie jakaś dziwna pozycja w historii z 31.05.2010 : ,,korekta odsetek WN z powodu transakcji antydatowych,, na kwotę -2,38 oraz zabrano mi -2,00 zł za ubezpieczenie karty. Dodam iż przy zakładaniu konta nie było tu mowy o tej pozycji (wypytywałem dokładnie o koszty prowadzenia). Również w dniu 31.05.2010 pojawiła się ta sama pozycja która ujawniła się po 20 dniach od założenia konta ,, Pobrane odsetki od salda ujemnego,, na kwotę -320,50 zł !!! Z tego co dowiedziałem się telefonicznie reklamacja nie została uznana i czekam na list z dokładnymi wyjaśnieniami Dlaczego???? Z tego co się dowiedziałem od doradcy to związane jest to z zakładaniem lokat przez internet. Mechanizm myślę będzie polegać na tym iż jeżeli zakłada się lokatę przez internet po godzinie ok. 20.30 (przerwa konserwacyjna) to ,, założona,, lokata nie jest widoczna na stronie i człowiek próbuję założyć jeszcze raz i jeszcze nie widząc efektów swoich poczynań. W tym momencie wpadamy w pułapkę polegającą na tym iż system w jakiś sposób twierdzi iż brak jest środków (robię niby debet zakładają lokatę podwójnie, potrójnie itd ) i nalicza odsetki w wysokości 4-krotności stopy lombardowej. I teraz dlaczego mam za to płacić!!! Mam zapłacić za błędny system!!! Odsetki jakie uzyskałem z założonych lokat to może 50 zł a bank chce 320,50 zł. Dodam, iż bank nie jest konsekwentny w swoich decyzjach ponieważ za pierwszym razem reklamacja została uwzględniona. Za swój cel postawiłem sobie opisać w każdym możliwym miejscu zaistniałą sytuację z pseudo bankiem !!!! Jeżeli ktoś ma pytania dotyczącej tej sprawy proszę pisać na lokalny_patriota1@gazeta.pl (prasa, TV) bardzo chętnie podzielę się szczegółami.


Patryk Patryk
08.04.2010. 14:27

Opinie o kontach BZ WBK - pytanie do posiadaczy

Witam. Ma ktoś nowe konto BZ WBK Wydajesz i zarabiasz i moze sie podzielic opiniami i wrazeniami. Warto to konto zalozyc czy lepiej Konto < 30. Czy wogole darowac sobie ten bank?


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !