Konta bankowe · Konto · Konto Citi Handlowy - Warto założyć? Wasze Opinie??

Ocena Kont Citi Handlowy - Porównanie i Opinie klientów

citi Citi Handlowy Jedna z największych instytucji bankowych w Polsce. Bank kojarzony z ofertą dla klientów z „górnej półki”, ale ma ofertę również dla klientów przeciętnie zarabiających. Konta osobiste, karty kredytowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne dla klientów indywidualnych i firm – czyli typowy bank komercyjny.

Konto osobiste Citi PriorityKonto osobiste CitiPriority z Citi Handlowy oferuje brak opłat za konto i transakcje, bezpłatne wypłaty gotówki w kraju i za granicą, korzyści z posiadania konta dostępne na całym świecie oraz dodatkowo Konto SuperOszczędnościowe na 3,5%. Prowadzenie konta Citi Priority darmowe, gdy w danym miesiącu wpływy min. 5000 zł lub notowane jest średnie miesięczne saldo w wysokości 15000 zł . Również za kartę wydawaną do konta można nie płacimy miesięcznej opłaty. Wypłaty z bankomatów, i przelewy w kanałach samoobsługowych są darmowe na takich samych zasadach jak w przypadku CitiKonta.

Żeby założyć Konto Oszczędnościowe w Citi Handlowym, nie trzeba mieć konta osobistego. Ale klienci wewnętrzni mogą liczyć na wyższe oprocentowanie. Nie dzieje się to jednak automatycznie. Z konta oszczędnościowego można w miesiącu dokonać trzech bezpłatnych wypłat: przelewem wewnętrznym, przelewem zewnętrznym i wypłatą w oddziale banku.

Konto dla firmCitiKonto dla Biznesu to oferta szczególnie atrakcyjna dla małych firm, również osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Konto kosztuje 7 złotych, ale jeśli saldo na rachunkach i lokatach wynosi przynajmniej 1000 zł bank nie pobierze opłaty. Zwolnione będą z niej również osoby, które mają w banku konto osobiste CitiOne lub CitiKonto i tam spełniają warunki zwolnienia z opłaty – muszą jedynie powiązać konto firmowe z osobistym. Wszystkie przelewy wewnętrzne są bezpłatne. Bezpłatne są też przelewy krajowe, realizowane przy pomocy samoobsługowych kanałów dostępu. Do ZUS i US bez opłaty przelewać można pieniądze przez Internet. W oddziale i u doradcy przelewy krajowe kosztują odpowiednio 6 i 3 zł. Wypłaty gotówki w bankomatach w kraju oraz Citi za granicą są bezpłatne. Za wypłaty gotówki w oddziałach banku pobierana jest prowizja (podobnie za wpłaty, których bezpłatnie można dokonywać w bankomatach. Opłata miesięczna za kartę debetową wynosi 3 zł.

Konto Citi Handlowy - Warto założyć? Wasze Opinie?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.9 na 5
61 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (176 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Katarzyna Katarzyna
19.04.2017. 15:46

Odradzam citi bank handlowy!!!Poznań-galeria Avenida

Odradzam citi handlowy w Poznaniu w galerii Avenida !!!Tragedia!!! .Po 3 h czekania Pani poinformowała mnie że nie utworzy mi konta(bez podania przyczyny)
P.kierownik bardzo niedouczona dzwoniła w tym czasie kilkukrotnie po porady do swojej mamy .
Oprocentowanie na koncie oszczednościowym dużo nizsze niz w innych bankach.
Polecam omijać CITI HANDLOWY szerokim łukiem.
Pani kierownik z tego banku(w galerii Avenida) to jedno wielkie nieporozumienie.Nie wiem za co otrzymuje wypłatę
Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Marta Marta
10.04.2017. 08:03

Super

Aż sie czytać nie chce tych bzdur odnośnie karty.KAŻDY z Państwa posiadający dochód na poziomie powyżej 1200 zł.powinien kartę uzyskać.Pisze powinien,ponieważ nikt nie pisze o swojej zdolności kredytowej,Jak czytam" Mam dochód 3200 na ręke i karty nie dostałam"A z tego dochodu ,odejmowane są raty,kredyty,lub zła historia BIK i zdolności na karte BRAK :)Nieraz wypełniając wniosek słyszałam 'JAki kto ma dochód'-milionerzy.A po ściągnięciu BIK-okazuje sie ,że kredyt goni kredyt,I wszystkie zobowiązania przekraczają 50% wynagrodzenia.Każdy doradca zanim wypełni wniosek zadaje pytanie odnośnie takich zobowiązań,tylko nikt sie do tego nie przyznaje,myślać,że nic nie bedzie widac.I tutaj niespodzianka :)Zanim zaczniecie pisać takie bzury.Zwłaszcza CI rozczarowani ,że nie dostali karty kredytowej waro się zastanowić nad soba i swoimi zobowiązaniami.>:)


Pawe Pawe
28.03.2017. 14:37

Stanowczo odradzam

Totalny brak zasad Zero zrozumienia


Kamil Kamil
13.02.2017. 13:46

Karta w Citi

Ja mam kartę kredytową w tym banku od 2 lat i nigdy nie mialem zadnych problemów, staram sie zawsze trzymać zasad i regulaminu umowy, wszystko jest jasne i części tych zażalen nie rozumiem zupełnie.


Danuta Danuta
13.02.2017. 13:33

karta citi simplicyty

Zgodnie z regulaminem banku do korzystania zkarty City Simplicyty wystarczy posiadać stały dochód w wysokości 1200 zł. w realu dochód powyżej 2tyś. jest niewystarczający. Rozmowa z konsultantem około 20 min. szkoda czasu oraz danych osobowych.


Angelika Angelika
06.02.2017. 12:38

Lekceważący stosunek do klienta

Po raz pierwszy w życiu zdecydowałam się na wyrażenie swojej opinii w Internecie, ponieważ dzisiaj doświadczyłam rażącego lekceważenia w stosunku do klienta. Posiadam kartę kredytową w Citi Handlowym od 5 lat. Jestem absolutnie bezobsługowym klientem. Spłacam kartę terminowo, saldo sprawdzam za pośrednictwem bankowości onlineowej i jeśli potrzebuję jakichkolwiek dokumentów to generuję je zazwyczaj internetowo lub cierpliwie czekam na dosłanie. W związku z zapotrzebowaniem na pozyskanie zaświadczenia transakcji przewertowałam całą bankowość onlineową i okazało się, że nie ma możliwości wygenerowania samodzielnie dokumentu. W zakładce kontakt z bankiem zgłosiłam dwukrotnie prośbę o zaświadczenie. Nie otrzymałam go w terminie 7 dni więc zadzwoniłam na Citi Phone. Pani uprzejmie przyjęła zgłoszenie 31.01 i poinformowała mnie, że w przeciągu 7 dni otrzymam je na maila za opłatą 35 zł. W związku z tym, że musiałam najpóźniej do dnia dzisiejszego dostarczyć zaświadczenie do instytucji państwowych, aby nie stracić 21 000 złotych, skontaktowałam się z bankiem o godzinie 7 rano. Konsultantka poinformowała mnie, że dział zajmujący się wystawianiem zaświadczeń pracuje od 8 i żeby skontaktowała się ponownie. Tak też zrobiłam. Pan, który odebrał połączenie puścił mi uroczą muzyczkę i sprawdzał przed dłuższą chwilę status mojego zamówienia. Oczywiście za połączenia się płaci, a to już było trzecie nic nie wnoszące, ponieważ jak się okazało bank ma czas do końca dnia dzisiejszego. Jak uprzejmie zapytałam czy można ten proces przyśpieszyć to Pan mi odburknął, że zgodnie z regulaminem mają czas do końca dnia. Wyjaśniłam zatem, że naraża mnie to na stratę 21 000 zł. W tym momencie Pan stwierdził, że słabo mnie słyszy i na pewno przyciskam przyciski na telefonie. Jak już na nowo mógł mnie usłyszeć pomimo, że nic się w tym czasie nie zmieniło to powtórzył, że stanie się to do końca dnia. Reasumując: przez 5 lat byłam bezproblemowym klientem do którego dzwoniono - UWAGA! 25x dziennie z ofertą zwiększenia limitu na karcie. W momencie zaś, gdy potrzebowałam wsparcia ze strony banku, które sprowadzało się do wystawienia zaświadczenia transakcji za opłatą 35 zł - niestety zostałam całkowicie zlekceważona. Posiadałam rachunki w bankach PKO BP oraz ING. Od niedawna posiadam rachunek w Idea Banku i nigdzie nie zostałam tak lekceważąco potraktowana. Jako wisienkę na torcie poinformuję tylko, że moja znajoma pracuje w Citi Handlowym i potwierdziła mi, że bieżący klienci nie są szanowani, ponieważ mało kto decyduje się na zakończenie współpracy... Gratuluję podejścia i życzę większej ilości klientów, którzy nie pozwolą się tak traktować. Moja przygoda z Citi Handlowym właśnie dobiegła końca.


Zosia Zosia
02.12.2016. 12:29

Naciąganie

Kilka lat temu założyłam kartę citibanku. Czasem z niej korzystałam ale dość rzadko ze względu na wysokie opłaty. W listopadzie postanowiłam zlikwidować kartę. W oddziale banku nie mogłam tego zrobić. Pracownica poinformowała mnie, że tylko na infolinii. Tam złożyłam dyspozycję. Otrzymałam też informację, że mam nadpłatę . Wypłaciłam więc różnice pozostawiając na ewentualne opłaty 40 zł. Dziś minęły 2 tygodnie i otrzymałam informację, że zalegam 12 złotych. Chciałam więc zapytać za co i dlaczego skoro miałam nadpłatę. Oczywiście takiej informacji nie otrzymałam. Pan na infolinii nie umiał udzielić mi takiej informacji.Dowiedziałam się,że czas zamknięcia karty to 30 dni. Zastanawiam się ile jeszcze tajemnych opłat mi doliczą za nic. Odnoszę wrażenie, że na siłę trzymają klientów rezygnujących, by wyłudić od nich wszystko co się da.
Zdecydowanie nie polecam. Nie można otrzymać żadnych informacji. Wszystko jest ukryte.


Anonim Anonim
25.11.2016. 19:56

opinia

Nie polecam żadnych usług oferowanych przez bank Citi dla klientów a już na pewno kredytów zostalam oszukana przez bank na kwotę 55944zl pracownik banku przelał ją sobie na własne konto bankowe a mnie obciążył jego spłatą ignoruje Rzecznika Finansowego. Policję i śmieje się z klienta że i tak wyłudzi tą kwotę zwykłe złodziejstwo w dokonane w świetle prawa a jakich zabiegów użył żeby ukryć ten fakt przed firmami kontrolującymi bank najpierw kartę z limitem 7000zl do zBIK zasłużył na kwotę 55944zl potem sfalszowal limity żeby ukryć ten przelew na końcu przelał te środki na własne konta po czym obciążył do spłaty mój rachunek bankowy karty. Otrzymałam 55600zl spłaciłam w terminie 69211.03zl a bank nadal windykuje bez żadnej podstawy prawnej bez umów kwotę 51500zl której nie wykreślił z BIK pomimo jej spłaty ostrzegam i nie polecam i współczuję wszystkim klientom banku którzy są oszukiwani podobnie jak ja Krystyna Rzepkowska


Majkel Majkel
22.11.2016. 12:11

Hmm dziwne sprawy.

Po przeczytaniu części komentarzy trochę śmiać się chcę :) Tu zabrali tam zablokowali itp... Oczywiście pamiętajcie, że bank jest tylko operatorem waszych pieniędzy na koncie. Jeżeli komuś zablokowali środki prawdopodobnie może to być komornik, US, ZUS, Prokurator.

Posiadam konto w Citi - Citi Priority, spełniam ich warunki i nie mogę złego słowa powiedzieć na ten bank, może jest trochę przestarzały ale widząc po aplikacji mobilnej wszystko idzie w dobrą stronę.
Nie płacę za bankomaty, infolinia reaguje praktycznie natychmiast nawet w niedzielę wieczorem. :)


martin martin
20.11.2016. 09:15

Totalna Porażka!!!

Ludzie ten bank to totalna porazka! załozylem tam konto osobiste pare dni temu i po otrzymaniu kilku wiekszych przelewow ponad 10tys moje konto zostało zablokowane przez bank ze wzgledu na nie wiadome pochodzenie tych pieniedzy i mozliwosc iz pochodza z przestepstwa! no to juz jest przegieniecie ze bank bawi sie w policje i decyduje kiedy moze komus jego własne srodki zablokowac! choc byłyby to pieniadze z ksiezyca to dopoki nie dostana nakazu z policji o zablokowaniu konta nie powinien bank ingerowac w zadne przelewy swojego klienta..


Normalnie niemoliwe Normalnie niemoliwe
02.09.2016. 17:09

Gdzie pieniądze

Ten bank to katastrofa dla klienta, wpłaciłem pieniądze na wskazane konto tytułem spłaty karty kredytowej CITYBANKU żeby było szybciej zgodnie z informacjami uzyskanymi od osób zatrudnionych w banku zrobiłem to bezpośrednio w okienku kasowym (nie jest to proste bo nie każda placówka CITY umożliwia wpłatę na konto korporacyjne, w moim przypadku 80 km w jedną stronę ale pomyślałem co tam będzie szybciej), przy wpłacie Pani utwierdziła mnie że pieniądze jak najbardziej znajdą się na rachunku karty za dosłownie chwilę pobierając przy tym bez zmrużenia oka 20 zł tytułem opłaty manipulacyjnej (taka ładna nazwa haraczu). Po dwóch godzinach przy próbie płatności uśmiechnięty młody człowiek poinformował mnie że transakcja została odrzucona z powodu braku środków na karcie. Obecnie mija 3 dzień środków na karcie nie ma i nie wiadomo kiedy będą, wczoraj nie mogli połączyć numeru karty z odpowiednim subkontem twierdząc że takiej karty nie ma, dzisiaj od rana piszą do siebie e-maile ale chyba ich nie czytają, Pani DEREKTOR nie odbiera telefonu bo i po co ona jak twierdzi nic nie może a ludzie którzy księgują środki zasiadają gdzieś w bunkrze atomowym w Arizonie i nikt nawet szef szefów nie ma z nimi kontaktu. Generalnie totalna żenada, brak profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia do klienta, najpierw wprowadzają klienta w błąd później udają że sprawy nie było ba klient nie istnieje. Z ciekawostek jako rozwiązanie Pani DEREKTOR chciała podać mi nazwisko kasjerki drugi dzień zastanawiam się po co. Swoją drogą ciekawe co Bank który ma 7400 klientów korporacyjnych tylko w Polsce i przetrzymuje środki przez kilka dni w ujęciu globalnym z nimi robi. Kończąc GORĄCO NIE POLECAM TEGO BANKU - NIE KREDYTUJ BANKÓW ONI BIORĄ ZA TO PIENIĄDZE


Micha Micha
25.08.2016. 11:46

porażka

NIE POLECAM !!!!! żonę namówili na kartę kredytową. Założyła i po dość długim okresie aktywowała płacąc w Tesco 31 zł. Doradca sugerował długi okres na spłatę bez odsetek (59 dni). Była to świadoma manipulacja w tekście było (do 59 dni) życie zweryfikowało różnicę. Przy pierwszej operacji płatność była wymagalna "od zaraz" (o czym nie było w regulaminie) tak więc już pierwszego dnia naliczane były odsetki. Przygoda ta kosztowała nas 300 zł dlatego nie polecam nieuczciwej instytucji, jaką jest city handlowy. obecnie nękają mnie mailami z co raz nowymi ofertami.


AprilWolf AprilWolf
05.08.2016. 02:05

Karta Visa

Wojtek@ brawo! Jedna z niewielu konkretna opinia .. może nie o samym banku ale .. :)

Konta w tym banku nie mam,bo patrząc na warunki,które trzeba spełnic nie jestem 'odpowiednią osobą' ;) i jakoś szczególnie mnie to nie martwi,chociaz byłoby prościej miec i konto i karte kredytową w tym smamy miejscu :)

Od około 10. lat [uj,jak ten czas leci ;)))] jestem posiadaczem w/w karty kredytowej i jak do tej pory,a różne banki proponowały mi swoje w tym temacie usługi,godnego następcy karty Citi nie znalazłam.
Owszem nie jest tania ale lepszych warunków,bardziej przejrzystych - bez ukrytych diabełków w szczegółach - nie było nigdzie.
Limit mam maksymalny jak na moje zrobki [mogę w każdej chwili go zmniejszyc] oprocentowanie jak to przy karcie .. ale na nic nie mogę narzekac.
Kontakt z infolinią zawsze był wzorowy,wszystkie nurtujące mnie sprawy rozwiązane w sposób rzetelny i konkretny.Aplikacja na iOS działa bardzo dobrze.
Zadłużenie spłacam w terminie.
I jestem po prostu zadowolonym klientem.

Rady: czytac,pytac,czytac,pytac .. aż do pełnego zrozumienia i spłacac w terminie zaciągnięte zobowiązania. I tyle.


tosz tosz
01.08.2016. 08:01

Porażka

Wyjątkowe badziewie. Unikać. Nie polecam. Miałam konto i kartę kredytową ze sporym limitem. Wszystko regularnie spłacane. Pewnego dnia telefon z informacją, że bank zmniejsza mi limit i w ciągu miesiąca muszę spłacić ... 25 tys. złotych. Na drugi dzień kolejny telefon - proponują POŻYCZKĘ na spłatę tegoż zadłużenia. Poradziłam im, żeby się walili. Kredyt spłaciłam :-)


Monik Monik
28.07.2016. 11:16

Frustrujący bank

Ilektroć musze tam cos zakatwic, chocby to byla rzecz zajmująca 5 minut, musze czekac w kolejce godzine lub wiecej. Dzis w arkadii czekala przede mna jedna osoba do kasy, dwie osoby byly obslugiwane, po godzinie i pietnastu minutach musialam wyjsc bo spoznilabym sie do pracy. Oczywiscie jak to w kazdym oodziale citi bank, pracownikow obecnych w oddziale bylo dokladnie 2 razy wiecej niz klientow. Zdecydowanie ich nie polecam, niestety to nie byl odosobniony incydent.


micha micha
18.07.2016. 13:23

bank

Odradzam jakakolwiek współprace z tym pseudo-bankiem , z pieniedzmy na rachunku robia co im sie żywnie podoba , dysponuja srodkami bez wiedzy własciciela , pobieraja 2 m-c z rzedu taka sama kwote na zapłate naleznosci , a to juz jest kradzież pieniedzy z konta . Konsultanci to jedna wielka porazka , jak nie podoba im sie temat rozmowy to sie poprostu rozłaczaja , załatwienie czegokolwek graniczy z cudem , cały czas łacza sie z róznymi działami , a nic z tego nie wynika , takie zbywanie klienta , aby czekał i czekał .... Stanowcze NIE !!!!!


max max
05.07.2016. 09:55

wypłata z konta walutowego,

Odradzam ten pseudo-bank. Wypłacałem EURO z konta walutowego poprzez bankomat do wypłat waluty, natomiast bank rozliczył mi moje środki z konta złotówkowego, czyli sprzedał mi walutę swoją, a nie wypłacił moich EURO z mojego rachunku walutowego.!!!!!!!!


Jola Jola
21.05.2016. 10:57

City

To prawda, jest drogo, ale jak porownac z konkurencja to wychodzi na to samo. Dla mnie najwazniejsze ze moge przepiac karte do konta walutowego i wyplacac ze wszystkich bankomatow na swiecie za free. Jedna karta do wszystkiego i wydawana na miejcu w oddziale.


krzysztof krzysztof
19.05.2016. 16:03

KARTA KREDYTOWA CITI oszustwo i obrzydlistwo

Namówili mnie na kartę kredytową. Wziąłem. Kupuję pizzę z Telepizzy na stronie wwwcitirabaty zamów pizze w lokalu lub z dowozem 55%. Niema zniżki - reklamacja (na wyciągu wyraźnie napisane co i gdzie kupione - odpowiedź zero dzień dobry do widzenia tylko od razu szanowny panie - jakbym to ja zgłaszał jeszcze jakieś pretensje - nie ma możliwości sprawdzenia czy zakup u naszego partnera był realizowany kartą... no śmiech na sali - rabat powinien wchodzić automatycznie jeśli jest on wymieniony na stronie banku - pierwszy raz się z czymś takim spotkałem


Endrju Endrju
17.05.2016. 15:01

klęska

Założyłem konto kilka lat temu.
Z plusów to bank jest rozpoznawany na całym świecie.
Kupowałem korespondencyjnie towary nawet z USA i nie było problemów, a np. z PKO nie dało rady.
Można się dodzwonić do infolinii.
A minusy...
Często zmieniające się warunki.
Oczywiście zmieniają je arbitalnie, co skutkuje coraz to nowymi, większymi opłatami.
W końcu rozwiązałem umowę - konsultowałem treść ze kolegą prawnikiem! Najpierw telefonicznie, potem na piśmie poleconym, za potwierdzeniem odbioru.
Oczywiście potwierdzenia nie otrzymałem. Przelałem, na wszelki wypadek, na opłaty za cztery miesiące z góry! W dokumencie rozwiązania umowy podałem numer konta, na jaki należy przelać mi pozostałe środki. Łatwo się domyślić, że nic nie przeleli!
A to już uważam za kradzież.


Marzena Marzena
18.04.2016. 16:25

Nie polecam

Odradzam ten bank. Sami zadzwonili i namówili mnie na kartę kredytową. Najpierw obsługa kuriera. Ksero dowodu, Pitu, wyciągów z konta, podpisywanie stosu papierów. Za 10 dni miała przyjść karta. Haha. Dostałam odmowę. Podobno nie spełniam ich warunków ( 3200netto). To kpina.


Marcin Marcin
09.04.2016. 13:44

Nie polecam! Citi handlowy to gówno!

Radzę czytać dokładnie wszystkie umowy jakie się podpisuje! Podczas generowania raportu z biku okazało się że od 3 lat mam u nich kartę kredytową! Żadnej karty nie dostałem, żadnej korespondencji od nich, nic!
3 lata temu brałem tablet na raty i podejrzewam że coś musiałem wtedy podpisać... Dzwonię do nich na infolinię i mówię że chce zamknąć to gówno, babka mówi że niezwłocznie dokonają zamknięcia. Pytam jeszcze czy coś mam zrobić, czy wyślą informację do biku itd. Babka mówi że z mojej strony do wszystko i że karta zostanie zamknięta.
Po miesiącu przychodzi pismo na adres pod którym już nie mieszkam od dobrych dwóch lat, że jestem u nich zadłużony na całe 2gr !!!! No jakaś kpina po prostu, żeby nie uczciwość babki, która mieszka teraz w tym mieszkaniu to bym widniał dalej jako zadłużony bo równie dobrze taki list mogła wyjebać...
Tego nawet bankiem nie można nazwać! Odradzam


DOROTA DOROTA
09.03.2016. 19:00

CITI HANDLOWY POZBAWIŁ MNIE SRODKÓW

NIE POLECAM TEGO BANKU GDY ZAKŁADAŁAM KATO W MOIM MIESCIE BYŁY 2 ODDZIAŁY PO 2 LATACH OBA ZAMKNIETO O CZYM NIKT MNIE NIE POINFORMOWAŁ ZA OBSŁUGE KONTA PŁACE CO MIESIAC 25 ZŁ NIBY WSZYSTKIE WYPŁATY ZA DARMO A W MIESIACU 2 LUB 3 WYPŁATY Z BANKOMATÓW DODATKOWO PŁATNE PO 5 ZŁ POZATYM KARTA SIE PRZEDAWNIŁA A BANK OCIAGAŁ SIE Z WYSŁANIEM NOWEJ PRZEZVCO ZOSTAŁAM BEZ SRODKÓW DO ZYCIA BO PIENIADZE NA KACIE SA ALE JAK WYPŁACIC SKORO NIEMA KARTY I NIEMA ODZIAŁU NAJBLIZSZY ODDZIAŁ 100 KM ZOSTAJE ZAŁOZENIE KONTA W INNYM BANKU I PRZELEW EXPRESOWY I TU KOLEJNE SCHODY PAN NA INFOLINI INFORMUJE MNIE ZE PRZELEW W CIAGU GODZINY TRAFI NA MOJE KONTO I KOSZTUJE 40ZŁ TYLKO KURCZE ZAPOMNIAŁ DODAC ZE OILE SIE GO WYSLE DO 14 A NIE O 17GODZINIE MOIM ZDANIEM ZOSTAŁAM PERFIDNIE OSZUKANA POWINNI ZAMKNAC WSZYSTKIE ODDZIAŁY TEGO BANKU


Cezary Cezary
09.03.2016. 15:30

City Handlowy ? To nie bank to obóz koncentracyjny dla naszych pieniędzy, szybko się z nimi rozst

bank nawet nie godzien splunięcia może w USA gdzie kapitalizm kwitnie już 200 lat sprawdza się ów maszkaron ale nie w Polsce. mam indywidualne konto w CH Priority i pieniądze z City Handlowego z konta korporacyjnego są przelewane w czasie tworzenia się galaktyki spiralnej. szybciej wypłate listonosz dostarcza do domu niż City Handlowy przekazuje środki z korporacji na indywidualne. Tfu! Spieprzam z tego pseudo światowego banku!


Wojtek Wojtek
27.01.2016. 16:54

Ludzie ogarnijcie się!

Czytam te wszystkie posty i ogarnia mnie pusty śmiech. Jeżeli ktoś nie czyta umów lub informacji przychodzących z banku to sam jest sobie winien . Jaki idiota wypłaca kartą kredytową z bankomatu? Informacja o płatnej infolinii była wysyłana chyba kilka miesięcy wcześniej, itd itp. A tak w ogóle jak się nie podoba bank to jest kilkanaście innych do wyboru. Faktem jest, że citi nastawił się teraz na forsiastych klientów, a plebs chcą zniechęcić opłatami. Osobiście zostawiłem sobie tylko kredytową, którą kilka lat temu w promocji dawali 100% free. I do dzisiaj tak jest. Regularnie spłacam kartę w terminie i nigdy nie naliczyli mi żadnych zaległości. A odnośnie nachalnych telefonów z promocjami, po cholerę macie te swoje smartfony? Wystarczy każdy taki numer zablokować, mają ich tylko kilka. Ogarnijcie się ludzie i nie róbcie wiochy.


Uwaga na Citibank Uwaga na Citibank
20.01.2016. 19:37

Uwaga na Citibank

Odradzam, wręcz radzę trzymać się z daleka. Opłaty bardzo wysokie i olbrzymie trudności z zamknięciem konta.


Fiodor Fiodor
06.01.2016. 13:34

Jak Najdalej Od Citi

Bank ani tani, ani dobry ... a jeden z najbardziej pazernych ... wprowadza sobie sam jakieś dodatkowe opłaty, a opłata za CitiPhone to jest Hit roku...wkrótce będzie opłata za papier toaletowy i kawę dla pracowników.


dm dm
05.01.2016. 20:46

DROGO, a od 1 marca 2016 nowa tabela opłat citi priority

od 1 marca 2016, gdy nie masz karty kredytowej lub kredytu, zapłacisz miesięcznie za konto 25 (jeśli nie uciekniesz do innego banku):

0 PLN gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach min. 30 000 PLN LUB wpływy na Konto Osobiste min. 5 000 PLN ORAZ Klient posiada aktywowaną główną Kartę Kredytową Citibank lub ma zawartą umowę o kredyt oferowany przez Bank konsumentom; 25 PLN w pozostałych przypadkach


Agnieszka Agnieszka
05.01.2016. 14:33

odradzam

Jestem klientką tego banku od 2013 mam rachunek firmowy, osobisty, karty kredytowe, rachunki walutowe. Poziom opłat przerósł najśmielsze oczekiwania. Za wszytko każą słono płacić. Od lutego 2016 zmienia się po raz kolejny tabela opłat i prowizji - oczywiście coraz drożej. Za zmianę pakietu każą sobie płacić 200 pln - skandal. Ponad to pozamykali oddziały otworzyli: "obsługę" klienta w centrum handlowym w Gdyni - gdzie zatrudnili niedouczonych ludzi nie mających wiedzy o bankowości i o swojej ofercie. W sprawach firmowych każą sobie jeździć do Gdańska - KOSZMAR! Kiedyś był to świetny bank - obecnie jestem na etapie zamknięcia rachunku - rezygnację z rachunku muszę złożyć pisemnie w oddziale w Gdańsku!!! Masakra!


AaronH AaronH
03.01.2016. 18:22

ODRADZAM INWESTOWANIE W CITIBANKU!!!

Samo działanie przelewów i dostepne funkcje Citibanku sa według mnie ok. Ale doradztwo w kwestii inwestycji to totalna porażka. Nie maja pojęcia na czym mozna zarobić i strzelają na ślepo. Traktowałem ten bank jako poważna instytucję, bo przecież mały bank to nie jest. Na 21 rekomendowanych przez Citi inwestycji straciłem na 18! straciłem dużo pieniędzy. Odracam cały ich program inwestycyjny, i fundusze i akcje


gosia gosia
28.12.2015. 13:51

karta kredytowa

Z pełną odpowiedzialnością odradzam!!! Są mili i przyjaźni do momentu aż chcesz zrezygnować z jakiejś usługi. Wtedy zaczynają się schody.. Pojawiają się jakieś odsetki, opłaty za kartę, opłaty za citiphone i nie kończące się odsetki od dawno spłaconych rat. A doprosić się o potwierdzenie zamknięcia rachunku graniczy z cudem. Ja na swoje potwierdzenie czekam juz trzeci miesiąc, bo ciągle pojawiają sie jakieś dopłaty. Omijajcie szerokim łukiem ten bank!!!


Beata Beata
03.12.2015. 13:37

Przestrzegam przed CITI Handlowy

Najdroższy bank, zarówno jeśli chodzi o konto osobiste jak i kredyty. Pamiętajcie, jak spóźnicie się z ratą kredytu, to bank policzy sobie 100 zł za wezwanie. Konto osobiste w tym banku miałam od wielu lat, przez ten czas bank CITI HANDLOWY podwyższał sobie opłaty kiedy chciał i ile chciał. Ostatnio opłaty za konto wynosiły u mnie łącznie ok. 30 zł MIESIĘCZNIE!!!! Opłata za każdą wypłatę z bankomatu to 3 zł.
Bankowość internetowa też nie na najwyższym poziomie. W Krakowie zamykają swoje oddziały. Szczerze NIE POLECAM!!!
No chyba, że chcecie być na każdym kroku skubani z pieniędzy....


Browar Browar
20.11.2015. 12:23

Awarie w CITY

Uwaga kolejna awaria w City Handlowy.
Tym razem nie można się dostać do listy odbiorców.
Prawdopodobnie listy zostały wykradzione przez hakerów.
Pozdrawiam


cykor21 cykor21
12.11.2015. 00:12

duże rozczarowanie

Otworzyłem ROR, konto oszczędnościowe i wziąlem kartę kredytową w sierpniu 2015 r.; pracownik oddziału zapewniał mnie, że nie ma dodatkowych opłat. Ale chwilę potem okazało się, że ROR kosztuje 25zł miesięcznie, za konto oszczędnościowe (okazało się, że to konto 'superoszczędnościowe a nie zwykłe) liczą 30 zł za miesiąc! Także czuję się oszukany, pracownicy kłamią i nie informują o oplatach, najgorszy rodzaj sprzedaży. Po prostu chamstwo.

Dalej, okazało się, że włączono mi CitiPhone płatny 6 zł miesięcznie mimo iż nie chciałem takiej usługi. Co prawda po złożeniu reklamacji zwrócono mi te 6 zł, ale mimo wszystko podejście banku jest po prostu złodziejskie.

Także nie polecam, znajomi mieli w Citibanku i polikwidowali głównie z powodu niespodziewanych opłat. Są zdecydowanie lepsze oferty na rynku; konot w Citi to chyba dla ludzi, którym wszystko jedno czy zapłacą za konto 50 zł czy 3 zł miesięcznie.


adam adam
21.10.2015. 17:33

Opinia

Zaproponowano kiedyś matce kredyt z karta kredytowa . Karta na starcie była do 2000 zl . Po paru latach okazało się ze niby w rozmowie telefonicznej mama podniosła limit na 4000.Dziwnym trafem bank zlikwidował oddział. Zeby wyjaśnić sprawę trzeba było by jechać 40 km ,było to awykonalne dla 78 letniej kobiety. Oddali sprawę do komornika złodzieje ,interwencja u prezesa sadu nic nie dala .Matka musiala spłacić ponad 5000 zl


Aga Aga
19.10.2015. 09:35

Karta Kredytowa

miałam kartę kredytową od czasu studiów. Co miesiąc wpłacałam troszkę więcej ponad minimalną kwotę wymaganą licząc, że po kilku latach spłacę zadłużenie... Niestety po latach dług wcale się nie zmieniał. Wpłacałam 300 zł a z długu schodziłam około 100 zł, reszta to odsetki (licząc ilość miesięcy, w zasadzie lat, przez które wpłacałam pieniądze to już dawno spłaciłabym dwa takie kredyty). W końcu wzięłam normalny kredyt w innym banku, spłaciłam prawie całe zadłużenie (brakowało 600 zł do zamknięcia karty) i pomyślałam, że za 6-8 miesięcy spłacę te 600 zł skoro będę wpłacać po 100 miesięcznie (minimalna kwota wynosiła 30 zł). Jakież było moje zdziwienie kiedy po 3 miesiącach wpłat okazało się, że z zadłużenia zeszłam dopiero 100 zł (reszta to odsetki). Wkurzyłam się, wpłaciłam te brakujące pieniądze, nadpłaciłam 50 zł żeby mieć pewność, iż mogę zamknąć kartę. Zadzwoniłam, konsultant przyjął moje wypowiedzenie umowy i kazał zadzwonić po miesiącu (okres wypowiedzenia to miesiąc). Ponownie zadzwoniłam, okazało się, że na kocie mam nadpłaty 20 zł (przez miesiąc nic nie robiłam z kartą a i tak pobrali 30 zł) i jeśli chcę mieć potwierdzenie zamknięcia karty to muszę za nie zapłacić 35 zł. Piszę to dla tych, którzy się zastanawiają czy otwierać kartę kredytową w 'Citi' jako ostrzeżenie... Róbcie jak chcecie... ja nie chciałam przez całe życie spłacać samych odsetek.


Beduin Beduin
21.09.2015. 23:25

Ja jestem zadowolony

Wbrew innym opiniom ja jestem zadowolony, korzystam z karty kredytowej i konta osobistego, wplaty i wyplaty w bankomatach euronetu za free (w pekao sa za wyplaty pow 1 w mscu z innego bankomatu naliczaja prowizje), obsluga tez bezproblemowa, wszystko mozna zalatwic zdalnie bez wizyty w oddziale, w pekao jak zgubilem karte to nie moglem zamowic nowej bo mieli w systemie moi stary adres ktory moglem zaktualizowac tylko osobiscie w oddziale a w citi zalatwilem to samk bez problemu


gregorio gregorio
05.09.2015. 09:12

oplata za transakcje kartą kredytową!!!

Witam, dokonywałem ostatnio płatności zagranicznych kartą kredytową CITI, prowizja banku to 5,8% za każdą transakcję, pomijając i tak średnioatrakcyjny kurs waluty - skandal!! Czy ktoś wie czy to nie jest jakas zmowa bankowa? Ponoć mbank wprowadził identyczną opłatę, coś mi tu śmierdzi zmową kartelową


Kinga Kinga
13.08.2015. 19:48

ODDZIAŁY

Założyłam konto w 2013, po czym w krótkim odstepie czasu wIekszosc oddzialow tego banku zostala usunieta! Pojechalam na wakacje - przyklad Kielce / Ostrowiec Świętokrzyski - BRAK JAKIEGOKOLWIEK ODDZIALU BANKOWEGO ! = brak gotowki. NIKOMU NIE POLECAM !


Jacek Jacek
02.07.2015. 12:05

nie polecam!

Mamy konto firmowe w tym banku - a raczej mieliśmy. Podpisując umowę warunkiem do bezpłatnego konta było utrzymywanie salda w koncie na poziomie min. 30.000 zł, po czym niespodziewanie została ta kwota podniesiona do 100.000 zł!!! Co istotne - informacja o tym została ponoć wysłana listem zwykłym, na przełomie roku i o dziwo korespondencja do nas nie dotarła. Z konta zniknęła kwota 60 zł jako opłata miesięczna - nie dość, ze obracają naszymi pieniędzmi to jeszcze w 'para-legalny' sposób okradają ludzi, którzy powierzyli im swoje pieniądze. Przychylam się do opinii,


darek darek
15.06.2015. 15:43

OK

Ja jestem bardzo zadowolony. Mam wiele usług (hipoteczny, karta kredytowa, ROR, oszczędnościowe) i nigdy nie miałem z niczym problemów. Miła obsługa, brak ukrytych kosztów, szybko można wszystko załatwić (np. wziąć kredyt etc). Polecam. Jedynym minusem jest słaba opcja oszczędnościowa.


Mariusz Z Mariusz Z
05.06.2015. 08:18

Citi Bank - duże rozczarowanie

Byłem klientem Citi Banku od 2000 roku i korzystałem z rachunku karty kredytowej Platinum. W ostatnim czasie zaczęły pojawiać się opłaty za "CitiPhone" z którego i tak praktycznie nie korzystałem, schody zaczęły się w chwili gdy chciałem zrezygnować z tej usługi i "Pakietu Bezpieczeństwa". Niekompetencja pracowników i brak dobrej woli to najkrótsze podsumowanie standardów obsługi klienta. Niedotrzymywanie przez bank uzgodnień dokonanych z konsultantami. Niskiej jakości (nieczytelna) platforma internetowa banku. Efektem tego było podjęcie decyzji o rozwiązaniu z CB umowy o prowadzenie rachunku i tu jeszcze większe rozczarowanie. W momencie złożenia dyspozycji zamknięcia rachunku klient traktowany jest jeszcze gorzej.
Podsumowując: po 15 latach bycia klientem CB moje ostanie doświadczenia powodują, że ODRADZAM współpracę z Citi Bankiem


idiota idiota
22.05.2015. 15:32

karta

Dalem sie kiedys namówic na karte kredytowa.Wszystko bylo pięknie aż do momentu kiedy stwierdzilem,że te niby darmowe oplaty i te niby darmowe splaty są horrendalne.Postanowilem zrezygnować.NIby! nie bylo problemów,splacilem wszystko lacznie z karnymi!!! odsetkami.Po 7 latach dostaję pismo od komornika(a gdzie sadowe???) że w związku z niewywiązaniem sie z umowy(???) muszę splacic calość zadlużenia na karcie plus odsetki PARANOJA .RAZEM NI STĄD NI ZOWĄD 8 TYS PLUS KOSZTY SĄDOWE I KOMORNICZE(karta na 4 tys nawet nie wykorzystane) .Gdy próbowalem sie z nimi skonsultowac co, dlaczego i za co "BANK" wystapil przez komornika o zajęcie mieszkania !!!!!!! (wartośc ok 200 000 PLN !!!)Wszyscy wiedza chyba jak dzialaja komornicy w tym kraju....i teraz za splacone 4 tys zl i jakies "cuda" mam wystawione mieszkanie na licytacje i oni NIE CHCĄ nawet ugody z kancelaria adwokacka ktora wynajalem ( widac uklad z komornikiem) .to jest parodia zarówno prawa jak i BANKU (banków gdyz to podobno polaczone "sily" "siti bank" i "bank handlowy"i naprawdę dobrze radze omijac toto z daleka!!!


milo51 milo51
07.05.2015. 08:32

Szok

Kredyt na 6 lat w wys. 40.000 zł ostatnia rata wyrównująca 6.000 zł trzymajcie się od tej instytucji z daleka jeżeli na koniec nie chcecie dostać zawału. Rata balonowa(wyrównująca)powstaje w wyniku ciągłego podwyższania (kilkanaście razy)% i nie informowania o tym klienta.


Tomek Tomek
01.05.2015. 11:30

Citi

Zdecydowałem się na konto Citi głównie z powodu wyjazdu do USA i subkont walutowych. Ale przyznaję - była to trochę nieprzemyślana decyzja.

Żeby była jasność - nie ma problemów, żebym przelewał na konto 3500. Ale...
1. Wszystkie bankomaty, nawet te Euronetu - koszt wypłaty 3 zł. Oczywiście mogę korzystać z bankomatów Citi, tylko w moim mieście nie ma żadnego, bo łaskawie Citi zlikwidowało jedyną placówkę.
2. Oczywiście mogę wziąć CitiPriority i wpłacać 5000 zł (też bym dał radę), ale muszę wziąć też kartę kredytową/kredyt. Unikam wtedy opłaty 25 zł i mam darmowe bankomaty.

Wiem, że Citi celuje w klienta z kasą, ale jednak klient z kasą też potrafi liczyć. I zapewne są stąd negatywne komentarze.

Bo jeśli mogę mieć w Aliorze konto wysokiej jakości, które nie kosztuje mnie absolutnie nic przez 5 lat, wystarczy zajrzeć w tabelę i wszystko mam za 0... Warunek: jednorazowy przelew 2500 zł/miesiąc z dowolnego, innego konta (nie musi to być wypłata, może być np. przelew z konta żony, dziewczyny). A na dodatek mam np. 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu (bardzo przydatna funkcja), to trudno się dziwić frustracji ludzi.

Ja - tak szybko jak założyłem - tak szybko zamykam. Sądziłem, że bankomaty Euronetu w CitiKonto są darmowe, ale się przeliczyłem. Dla subkont walutowych naprawdę nie warto go trzymać... Od tego mam kartę Aliora w kantorze walutowym (co prawda druga i kolejne wypłaty bankomatowe kosztują 9 złotych, ale w przeliczeniu ile musiałbym zostawić w Citi do końca roku, mogę wydać nawet 27 zł, bo nie sądzę, żę cztery wypłaty bankomatowe za granicą zrobię).


RObert RObert
25.04.2015. 00:03

Przeczytałem komentarze i trochę jestem zdziwiony

BO:
1. nie płacę nic za złotą kartę kredytową
2. mam na niej rabaty i z nich korzystam, nie często ale miło jak trafiam
3. zbieram punkty payback w szybkim tempie
4. płacę i owszem 6zł za CitiAlerts ale to świadomy wybór
5. Mam konto osobiste i nie płacę za żadną operację na koncie ani za konto
6. Strona internetowa faktycznie kulawa ale ta nowa moim zdaniem gorsza. Bardziej wolę prostotę jak w Multi niż wodotryski jak w Aliorze.
7. Konsultanci dzwonią i owszem raz w miesiącu, z propozycją rozłożenia zadłużenia na raty Komfort bardzo atrakcyjne zresztą. Choć ostatnio mniej jakby dzwonią... Czasem proponują podwyższenie limitu i zawsze korzystam bo limit to jedno a to ile wykorzystam to drugie. Każdy ma głowę więc niech myśli.
8. Przegięli pałę z opłatą za Citiphone. FAKT. I to zaczyna mnie skłaniać ku rozwodowi.
9. Niechętnie bym się rozstał bo ich karta działała WSZĘDZIE nawet tam gdzie niby kredytówki z ING nie dawały rady bookować hoteli ta przechodziła bez niczego. W internecie z niej korzystam pewnie z 12 lat i też nigdy nie odmówiła płatności. 3D Secure jest, jak nie ma można zrezygnować z transakcji. Pewnie u dziwki w NY na żelazku też by się dało zapłacić...
Intryguje mnie ta fala niezadowolenia?
10. Owszem zlikwidowano mi fajną placówkę w dużym mieście. Teraz muszę jeździć do miejsca które jest mi mocno nie po drodze.

Czekam co dalej. Zastanawiam się skąd te rozbieżne komentarze? Czyżby posiłkowali się zewnętrznymi "naganiaczami" gdzie każdy z nich ma inne parametry do zaoferowania?
Raz taki do mnie chyba zadzwonił, twierdził że z jakiejś placówki w Warszawie. Nawet go sprawdziłem, ale i tak sądzę że to podwykonawca, piekielnie zależało mu na tym żebym złożył wniosek kredytowy bez względu na to czy przejdę weryfikację czy nie. Śmierdzi mi to prowizją za pozyskanie potencjalnego klienta... duuuuży błąd w dzisiejszych czasach. Nie liczy się ilość ale jakość. Róbcie tak dalej a stracicie klienta który generuje większy obrót niż możliwe że nawet 80% komentujących tutaj...


RObert RObert
24.04.2015. 23:42

Coraz gorzej... Quo Vadis Citibanku?

Kartę kredytową mam już chyba ponad 15 lat i zawsze byłem baaaaardzo zadowolony z usług tego banku. Wręcz śmiałem się z analiz i porównań tego banku. Zawsze obstawiał tyły ;) Dlaczego? Dlatego ze to co w cenniku nie równało się temu co otrzymywał klient. Np oprocentowanie karty - zawsze było najwyższe na rynku ale nigdy z niego nie dało się skorzystać ;) Zawsze przed terminem spłaty dzwonił konsultant/konsultantka z propozycją rozłożenia na raty komfort które były oprocentowane podobnie albo lepiej niż kredyt gotówkowy i to bez zbędnej papierkologii wystarczyło tylko powiedzieć TAK i wysłuchać warunków. Kiedyś nawet konsultanci podawali koszt kredytu chyba najbardziej ważny dla przeciętnego Kowalskiego ale pewnie im zakazano i teraz muszą podawać zawiłe RSSO...
Złota karta bez opłat... przy moich obrotach pewnie nie chcieliby takiego komentarza
Konto osobiste też mam, za darmo wszystkie operacje
Niestety rok 2015 przyniósł katastrofalne zmiany... 6zł opłaty za możliwość skorzystania z Citiphone czyli konsultanta telefonicznego... toż to 72zł rocznie!!!! Więcej niż opłata za kartę! Do tego CitiAlerts - fajne bo SMSy bez limitu za 6zł a winnym banku płacę za szt a i tak 5-6zł wykręcam ale MAILE płatne??? No miarka się przebrała. Do tego strona internetowa napisana przez amatorów... i niby taki nowy hit na 2015 - kto to robił??? Mi by było wstyd się pod tym podpisać... nie przechodzi żadnej walidacji i ma masę niepozamykanych lub błędnych tagów... aż dziw że to działa. Dla mnie partyzantka. Będziemy się chyba pomału rozstawali bo zmiany idą mocno na gorsze. Żali mi trochę bo ja się przywiązuję do firm/instytucji które świadczą dla mnie usługi, jestem bardzo lojalny ale cierpliwość ma swoje granice...


jfuyjyuj jfuyjyuj
17.04.2015. 15:34

Bank Handlowy to debile

Potrafią wpisać do BIK-u za drobne opóźnienie i jeśli jest ponad 60 dni to debile nie wycofają tego przez 5 lat. Nie polecam tego dziadostwa


Marek Marek
12.04.2015. 21:37

Popsuty Bank

Konto w Citi Handlowy zalozylem przed 10 laty - znajc z USA Citi Corp. Niestety bank sie strasznie popsul i ograniczyl uslugi dla klientow indywidualnych! W 100 tys. Kaliszu nie ma juz zadnej placowki i zadnego bankomatu! Oplaty za konta coraz wyzsze! W warszawie coraz mniej oddzialow i coraz wieksze kolejki do kas banku!
Nie polecam tego banku i sam bede z niego uciekal


Ann Ann
11.04.2015. 20:35

Wątpliwości

W ubiegłym roku przedstawiciel City zawitał do mojego miejsca pracy i namówił mnie na kartę ze zniżkami do różnych sklepów. Nie chciałam się zgodzić, ale po zapewnieniach jego i drugiej osoby (Pani konsultantki), że mogę zrezygnować w każdej chwili, że karta kosztuje 8 zł, ale mogę z tej opłaty zrezygnować i tak dalej, w końcu się zgodziłam. Zaznaczył przy tym, iż taką kartę jest ciężko dostać i nawet nie wiadomo czy zostanie przyznana. Została. Ale kilka dni po podpisaniu dokumentów, zanim jeszcze karta przyszła, zaczęłam czytać w internecie opinie o banku i po prostu się wystraszyłam. Tyle negatywów, pisanie o oszustwach i naciąganiu. Jak tylko przybyła umowa, od razu zadzwoniłam do konsultantki i zgłosiłam chęć rozwiązania umowy i dezaktywację karty. Wbrew temu co jest powszechnie pisane, Pani od razu przyjęła zgłoszenie (choć namawiała na pozostanie, zaproponowała mi kilka ciekawych udogodnień, zaproponowała zlikwidowanie opłat za kartę), tylko zaznaczyła iż muszę dokonać opłatę 8 zł za bieżący miesiąc oraz kolejne 8 za następny, ale powiadomienie przyjdzie na maila. Tak też się stało i sprawa została zamknięta w ciągu około 18 dni. Dostałam pisemko i zniszczyłam kartę.
Ale zastanawiam się, czy nie dać bankowi drugiej szansy.


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !