Konta bankowe · Konto · Konto Citi Handlowy i premia 700 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie??

Ocena Kont Citi Handlowy - PorĂłwnanie i Opinie klientĂłw

citi Citi Handlowy Jedna z największych instytucji bankowych w Polsce. Bank kojarzony z ofertą dla klientów z „górnej półki”, ale ma ofertę również dla klientów przeciętnie zarabiających. Konta osobiste, karty kredytowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne dla klientów indywidualnych i firm – czyli typowy bank komercyjny.

Konto osobiste Citi Priority

Nazwa CitiBank Handlowy - Konto Citi Priority
Prowadzenie konta 0 zł lub 25 zł
Warunki zwolnienia z opłaty za konto
(wystarczy spełnić tylko 1 warunek)
Warunek 1:
utrzymanie średniego saldo środków w wys. min. 30 000 zł

Warunek 2:
zasilanie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wys. min. 5 000 zł miesięcznie i posiadanie min. jednego wybranego produktu kredytowego

Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł
Darmowe bankomaty w Polsce 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce

Konto osobiste CitiPriority z Citi Handlowy oferuje brak opłat za konto i transakcje, bezpłatne wypłaty gotówki w kraju i za granicą, korzyści z posiadania konta dostępne na całym świecie oraz dodatkowo Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem do 1,5%.

Prowadzenie konta Citi Priority jest darmowe, gdy spełni się 1 z 2 warunków :

  • notowane jest średnie miesięczne saldo w wysokości min 30000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
  • w danym miesiącu wpływy na konto wyniosą min. 5000 zł i klient posiada min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, poĹźyczka gotĂłwkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny)

Po spełnieni jednego z powyższych warunków otrzymujemy całkowicie darmowe konto bankowe

Również za kartę wydawaną do konta nie płacimy żadnej miesięcznej opłaty. Wypłaty z bankomatów, i przelewy w kanałach samoobsługowych są darmowe na takich samych zasadach jak w przypadku CitiKonta.Żeby założyć Konto Oszczędnościowe w Citi Handlowym, nie trzeba mieć konta osobistego. Ale klienci wewnętrzni mogą liczyć na wyższe oprocentowanie. Nie dzieje się to jednak automatycznie. Z konta oszczędnościowego można w miesiącu dokonać trzech bezpłatnych wypłat: przelewem wewnętrznym, przelewem zewnętrznym i wypłatą w oddziale banku.CitiKonto dla Biznesu to oferta szczególnie atrakcyjna dla małych firm, również osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Konto kosztuje 7 złotych, ale jeśli saldo na rachunkach i lokatach wynosi przynajmniej 1000 zł bank nie pobierze opłaty. Zwolnione będą z niej również osoby, które mają w banku konto osobiste CitiOne lub CitiKonto i tam spełniają warunki zwolnienia z opłaty – muszą jedynie powiązać konto firmowe z osobistym. Wszystkie przelewy wewnętrzne są bezpłatne. Bezpłatne są też przelewy krajowe, realizowane przy pomocy samoobsługowych kanałów dostępu. Do ZUS i US bez opłaty przelewać można pieniądze przez Internet. W oddziale i u doradcy przelewy krajowe kosztują odpowiednio 6 i 3 zł. Wypłaty gotówki w bankomatach w kraju oraz Citi za granicą są bezpłatne. Za wypłaty gotówki w oddziałach banku pobierana jest prowizja (podobnie za wpłaty, których bezpłatnie można dokonywać w bankomatach. Opłata miesięczna za kartę debetową wynosi 3 zł.

Konto Citi Handlowy i premia 700 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.85 na 5
68 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (182 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Tomek Tomek
01.05.2015. 11:30

Citi

Zdecydowałem się na konto Citi głównie z powodu wyjazdu do USA i subkont walutowych. Ale przyznaję - była to trochę nieprzemyślana decyzja.

Żeby była jasność - nie ma problemów, żebym przelewał na konto 3500. Ale...
1. Wszystkie bankomaty, nawet te Euronetu - koszt wypłaty 3 zł. Oczywiście mogę korzystać z bankomatów Citi, tylko w moim mieście nie ma żadnego, bo łaskawie Citi zlikwidowało jedyną placówkę.
2. Oczywiście mogę wziąć CitiPriority i wpłacać 5000 zł (też bym dał radę), ale muszę wziąć też kartę kredytową/kredyt. Unikam wtedy opłaty 25 zł i mam darmowe bankomaty.

Wiem, że Citi celuje w klienta z kasą, ale jednak klient z kasą też potrafi liczyć. I zapewne są stąd negatywne komentarze.

Bo jeśli mogę mieć w Aliorze konto wysokiej jakości, które nie kosztuje mnie absolutnie nic przez 5 lat, wystarczy zajrzeć w tabelę i wszystko mam za 0... Warunek: jednorazowy przelew 2500 zł/miesiąc z dowolnego, innego konta (nie musi to być wypłata, może być np. przelew z konta żony, dziewczyny). A na dodatek mam np. 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu (bardzo przydatna funkcja), to trudno się dziwić frustracji ludzi.

Ja - tak szybko jak założyłem - tak szybko zamykam. Sądziłem, że bankomaty Euronetu w CitiKonto są darmowe, ale się przeliczyłem. Dla subkont walutowych naprawdę nie warto go trzymać... Od tego mam kartę Aliora w kantorze walutowym (co prawda druga i kolejne wypłaty bankomatowe kosztują 9 złotych, ale w przeliczeniu ile musiałbym zostawić w Citi do końca roku, mogę wydać nawet 27 zł, bo nie sądzę, żę cztery wypłaty bankomatowe za granicą zrobię).


RObert RObert
25.04.2015. 00:03

Przeczytałem komentarze i trochę jestem zdziwiony

BO:
1. nie płacę nic za złotą kartę kredytową
2. mam na niej rabaty i z nich korzystam, nie często ale miło jak trafiam
3. zbieram punkty payback w szybkim tempie
4. płacę i owszem 6zł za CitiAlerts ale to świadomy wybór
5. Mam konto osobiste i nie płacę za żadną operację na koncie ani za konto
6. Strona internetowa faktycznie kulawa ale ta nowa moim zdaniem gorsza. Bardziej wolę prostotę jak w Multi niż wodotryski jak w Aliorze.
7. Konsultanci dzwonią i owszem raz w miesiącu, z propozycją rozłożenia zadłużenia na raty Komfort bardzo atrakcyjne zresztą. Choć ostatnio mniej jakby dzwonią... Czasem proponują podwyższenie limitu i zawsze korzystam bo limit to jedno a to ile wykorzystam to drugie. Każdy ma głowę więc niech myśli.
8. Przegięli pałę z opłatą za Citiphone. FAKT. I to zaczyna mnie skłaniać ku rozwodowi.
9. Niechętnie bym się rozstał bo ich karta działała WSZĘDZIE nawet tam gdzie niby kredytówki z ING nie dawały rady bookować hoteli ta przechodziła bez niczego. W internecie z niej korzystam pewnie z 12 lat i też nigdy nie odmówiła płatności. 3D Secure jest, jak nie ma można zrezygnować z transakcji. Pewnie u dziwki w NY na żelazku też by się dało zapłacić...
Intryguje mnie ta fala niezadowolenia?
10. Owszem zlikwidowano mi fajną placówkę w dużym mieście. Teraz muszę jeździć do miejsca które jest mi mocno nie po drodze.

Czekam co dalej. Zastanawiam się skąd te rozbieżne komentarze? Czyżby posiłkowali się zewnętrznymi "naganiaczami" gdzie każdy z nich ma inne parametry do zaoferowania?
Raz taki do mnie chyba zadzwonił, twierdził że z jakiejś placówki w Warszawie. Nawet go sprawdziłem, ale i tak sądzę że to podwykonawca, piekielnie zależało mu na tym żebym złożył wniosek kredytowy bez względu na to czy przejdę weryfikację czy nie. Śmierdzi mi to prowizją za pozyskanie potencjalnego klienta... duuuuży błąd w dzisiejszych czasach. Nie liczy się ilość ale jakość. Róbcie tak dalej a stracicie klienta który generuje większy obrót niż możliwe że nawet 80% komentujących tutaj...


RObert RObert
24.04.2015. 23:42

Coraz gorzej... Quo Vadis Citibanku?

Kartę kredytową mam już chyba ponad 15 lat i zawsze byłem baaaaardzo zadowolony z usług tego banku. Wręcz śmiałem się z analiz i porównań tego banku. Zawsze obstawiał tyły ;) Dlaczego? Dlatego ze to co w cenniku nie równało się temu co otrzymywał klient. Np oprocentowanie karty - zawsze było najwyższe na rynku ale nigdy z niego nie dało się skorzystać ;) Zawsze przed terminem spłaty dzwonił konsultant/konsultantka z propozycją rozłożenia na raty komfort które były oprocentowane podobnie albo lepiej niż kredyt gotówkowy i to bez zbędnej papierkologii wystarczyło tylko powiedzieć TAK i wysłuchać warunków. Kiedyś nawet konsultanci podawali koszt kredytu chyba najbardziej ważny dla przeciętnego Kowalskiego ale pewnie im zakazano i teraz muszą podawać zawiłe RSSO...
Złota karta bez opłat... przy moich obrotach pewnie nie chcieliby takiego komentarza
Konto osobiste teĹź mam, za darmo wszystkie operacje
Niestety rok 2015 przyniósł katastrofalne zmiany... 6zł opłaty za możliwość skorzystania z Citiphone czyli konsultanta telefonicznego... toż to 72zł rocznie!!!! Więcej niż opłata za kartę! Do tego CitiAlerts - fajne bo SMSy bez limitu za 6zł a winnym banku płacę za szt a i tak 5-6zł wykręcam ale MAILE płatne??? No miarka się przebrała. Do tego strona internetowa napisana przez amatorów... i niby taki nowy hit na 2015 - kto to robił??? Mi by było wstyd się pod tym podpisać... nie przechodzi żadnej walidacji i ma masę niepozamykanych lub błędnych tagów... aż dziw że to działa. Dla mnie partyzantka. Będziemy się chyba pomału rozstawali bo zmiany idą mocno na gorsze. Żali mi trochę bo ja się przywiązuję do firm/instytucji które świadczą dla mnie usługi, jestem bardzo lojalny ale cierpliwość ma swoje granice...


jfuyjyuj jfuyjyuj
17.04.2015. 15:34

Bank Handlowy to debile

Potrafią wpisać do BIK-u za drobne opóźnienie i jeśli jest ponad 60 dni to debile nie wycofają tego przez 5 lat. Nie polecam tego dziadostwa


Marek Marek
12.04.2015. 21:37

Popsuty Bank

Konto w Citi Handlowy zalozylem przed 10 laty - znajc z USA Citi Corp. Niestety bank sie strasznie popsul i ograniczyl uslugi dla klientow indywidualnych! W 100 tys. Kaliszu nie ma juz zadnej placowki i zadnego bankomatu! Oplaty za konta coraz wyzsze! W warszawie coraz mniej oddzialow i coraz wieksze kolejki do kas banku!
Nie polecam tego banku i sam bede z niego uciekal


Ann Ann
11.04.2015. 20:35

Wątpliwości

W ubiegłym roku przedstawiciel City zawitał do mojego miejsca pracy i namówił mnie na kartę ze zniżkami do różnych sklepów. Nie chciałam się zgodzić, ale po zapewnieniach jego i drugiej osoby (Pani konsultantki), że mogę zrezygnować w każdej chwili, że karta kosztuje 8 zł, ale mogę z tej opłaty zrezygnować i tak dalej, w końcu się zgodziłam. Zaznaczył przy tym, iż taką kartę jest ciężko dostać i nawet nie wiadomo czy zostanie przyznana. Została. Ale kilka dni po podpisaniu dokumentów, zanim jeszcze karta przyszła, zaczęłam czytać w internecie opinie o banku i po prostu się wystraszyłam. Tyle negatywów, pisanie o oszustwach i naciąganiu. Jak tylko przybyła umowa, od razu zadzwoniłam do konsultantki i zgłosiłam chęć rozwiązania umowy i dezaktywację karty. Wbrew temu co jest powszechnie pisane, Pani od razu przyjęła zgłoszenie (choć namawiała na pozostanie, zaproponowała mi kilka ciekawych udogodnień, zaproponowała zlikwidowanie opłat za kartę), tylko zaznaczyła iż muszę dokonać opłatę 8 zł za bieżący miesiąc oraz kolejne 8 za następny, ale powiadomienie przyjdzie na maila. Tak też się stało i sprawa została zamknięta w ciągu około 18 dni. Dostałam pisemko i zniszczyłam kartę.
Ale zastanawiam się, czy nie dać bankowi drugiej szansy.


Roman Roman
08.04.2015. 18:28

ODSETKI

Od stycznia 2015 r moja zona likwiduje kartę kredytową i do dzisiaj tj : 08 04 2015 r nie może rozstać się z tym DZIWNYM CITY HANDLOWY już czwarty raz dzisiaj wpłaciła 0,01 GROSZ który to niby zalega jako odsetki KARNE nie wiem za co bo po dwóch rozmowach wczesniej miało być konto zamknięte dzisiaj 08 04 2015 roku w Nowej Soli wpłaciła 0,01 GROSZ zobaczymy co teraz odpiszą i ile naliczą ODSETEK od 0,01 GROSZA pracownicy tego banku to mają DALNA są niepoważni taki bank to porażka pozdrawiam Roman z Nowej Soli


pawlo pawlo
08.04.2015. 13:59

nie polecam

Konto mialo być bez oplat a pozniej zaczeli naliczac oplaty i systematycznie podnosic koszty wiec czas sie pożegnać. Jest wiele innych banków ktore nie naliczaja opłat.


kangusek kangusek
06.04.2015. 00:16

Odradzam na 100%, dziadostwo i naciągacze

Mam u nich kartę kredytową od prawie 2 lat. umowę podpisałem ze względu na proponowane zniżki przy zakupach, jak się potem okazało to wszystko ściema. Co najgorsze to ciągłe nękanie przez nachalnych konsultantów z ofertami i wciskaniem kitu, od ubezpieczeń po szybkie pożyczki albo przelanie całego limitu kredytowego na konto nawet jak nie potrzebujesz (jak to Pan mi zaproponował można wydać na niezłę wakacje, po prostu debil ). I tak w kółko co kilka dni telefon od jakiegoś ściemniacza. Czarę goryczy przelała cichaczem wprowadzona opłata citiphone do karty. Jestem w trakcie rezygnacji z tego dziadostwa co nie jest tez łatwe. Żeby przebić się przez maszynę na tej infolinii i doczekać się rozmowy z konsultantem trzeba mieć bardzo dużo wolnego czasu i cierpliwości. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.


Roman Roman
02.04.2015. 21:25

Kłamcy

Moja żona posiada kartę kredytową od 5 lat 2 lata temu chciała z rezygnować z karty ale zapewniali że karta będzie bezpłatna i baz żadnych dodatkowych opłat GOWNO prawda przy wypłacie z bankomatu w Nowej Soli 1000 zł pobrali 40 zł więc pojechała do Zielonej Gory aby zlikwidować kartę okazało się że placówka zlikwidowana a najbliższa we Wrocławiu oddalona o 140 km więc zadzwoniła w styczniu 2015 roku że chce z likwidować konto pani z infolini podała że musi w płacić 537,47 zł to konto zlikwidują za miesiąc w lutym przysyła sity handlowy że zalega 4,36 zł + 0,01 grosz odsetek KARNYCH dzwoni ponownie do banku i pan twierdzi że tym razem jak wpłaci 4,37 zł to napewno zamkną konto i 02 04 2015 rok przysyłają znowu list że karta kredytowa już zamknięta ale jeszcze pozostało do NATYCHMIASTOWEJ zapłaty 0,01 GROSZ ODSETEK KARNYCH to są kpiny jak bardzo niepoważni osoby pracują w tym banku nigdy więcej takiego banku ni polecam nikomu z poważaniem Roman z Nowej Soli


mario mario
27.03.2015. 16:14

Niestety co ich opuścić

Jeszcze mam konto w Citi ale niestety ze względu na zwiększające się opłaty, brak bankomatu w 200.000 mieście. Porażka, Saturn, Mediamarkt w Niemczech nie ma możliwości płacenia jakąkolwiek kartą Citi (Maestro,Visa,Master).


Pawel Pawel
18.03.2015. 22:47

Odradzam

Miałem konto wiele lat, zarabiam dobrze i stałe, nie chciałem karty kredytowej, wprowadzili opłaty, koszt rachunku 25 zł ??? Albo lokata na niski procent??? W imię czego , mam drugi rachunek w innym banku, obsługiwał tylko hipotekę ale przenoszę tam tez codzienna bankowość. Arogancja citi straszna, infolinia mało pomocna, badziew nie bank.


niewiarek niewiarek
18.03.2015. 17:10

tyle kasy - ale za co?

z tymi 30.000 zł to już przegięcie na maxa. sprawdziłem to najpierw w toip a potem zapytałem na infolinii aby potwierdzić (mają tyle tych nr tel. 801xxxxxx że trudno znaleźć prawidłowy dla osoby z zewnątrz). dla mnie to szok, bo parę razy nosiłem się z zamiarem przejścia do citi, ale teraz to poszli tak po bandzie na maxa. muszę po 9 latach iść (wrócić) do ing (bś) z "nordea"-pkobp. najlepsze to to że ing w Holandii dostał wsparcia rządowego na ratunek w wysokości 10 M€, a Citigrup w US aż 25M$ wsparcia rządowego za 36% udziałów.


Morganwna Morganwna
16.03.2015. 11:34

Karta MasterWorld

Ogólnie było ok. do momentu w którym infolinia CitiPhone zaczęła być płatna - 6zł za miesiąc za to, że jak coś spaprają to mogę zadzwonić i szybciej uzyskać informację to dość drogo.
Odkąd zrezygnowałam z PŁATNEJ obsługi CitiPhone dzieją się różne ciekawe rzeczy m.in. zabrano mi ponad 400 punktów z programu lojalnościowego - rzekomo zostały niewłaściwie naliczone-ciekawe jest to, że robiłam zakupy tam gdzie zwykle-wcześniej problemu nie było, teraz nagle jest. Złożyłam zapytanie w tej sprawie z wyraźną prośbą wyszczególnienia transakcji przy których zostały "błędnie" naliczone punkty. Otrzymałam ewidentnie wymijającą odpowiedź(właściwie to dokładnie to samo co napisali wcześniej) i nie ma w niej wyszczególnionych żadnych transakcji.
Jak dalej tak będą mnie naciągać to zwyczajnie zrezygnuję z tej karty tym bardziej po komentarzach które tu przeczytałam.
Jeśli ktoś z Państwa miał podobny problem bardzo proszę o kontakt, bo ciekawa jestem czy jestem odosobnionym przypadkiem czy to już nagminne.


RAFi RAFi
11.03.2015. 20:02

Bankowość elektroniczna nie z tej epoki

Właśnie założyłem konto w tym banku i logując się do systemu online czuje się jak gdybym cofnął się w czasie o jakieś 15 lat!
Logowanie niemaskowanym hasłem, niemożność stosowania polskich znaków w nazwach odbiorców, błędne komunikaty, np przy próbie ustawienia automatycznej spłaty karty, kiedy kliknąłem jedyny na stronie przycisk: "dalej" otrzymałem komunikat w stylu: "Jeśli przerwiesz operacje twoje dane nie zostaną zachowane". Nie mam pewności, czy operacja się powiodła...
A najzabawniejsze, że nie mogłem na powyższe problemy zgłosić reklamacji, gdyż przy każdej próbie dostaje komunikat:
"Przepraszamy. Jeden z użytych przez Ciebie znaków jest niedozwolony ze względów bezpieczeństwa. Twoja operacja została zatrzymana. Możesz spróbować ponownie, albo wybrać inną opcję"
Żenujące...


sobek sobek
11.03.2015. 18:14

Rozwiazanie umowy

Witam
ODRADZAM KONTO w city handlowy , Przez wiele lat mialem tam konto , bez problemow ,w terminie regulowalem naleznosci . W ubieglym miesiacu zlozylem polecenie zamkniecia konta -10.luty 2015 -czyli konto jest nie aktywne - rachunek jest opłacony do 28 luty 2015. 10 marzec 2015 dostaje fakture do zaplaty za zamkniete konto w miesiacu lutym 2015 -suma mala 8zl - ale chodzi o zasade - mam placic za zamkniete konto za miesiac marzec 2015 - powod -bank potrzebuje jeden miesiac na zlikwidowanie mojej karty i ja mam placic za ich procedury . to co napisalem , to sa fakty . Komentarz i wnioski pozostawiam czytelnikom i przyszlym klijentom tego banku .


elblag elblag
10.03.2015. 06:55

wypłaty z bankomatu

totalnie odradzam nie moge się rozstać z kontem w banku ponieważ mam jeszcze kredyt ale totalnie odradzam zakładanie tam konta ... na początku fajnie wszystko darmoszka a potem naliczane z dupy jakieś kwoty z wypłacenie z bankomatu 3 zł? to jest normalne? powiedzmy wypłacam z 20x+ w ciągu miesiąca to już jest 60 zł no ludzie szanujmy się poraszka w Elblągu żadnej placówki ani bankomatu to naliczają jeszcze za wyplaty z konta ................................... totalnie porażka ostatni raz w takie gówno się pakuje :)


xxxxx xxxxx
03.03.2015. 17:10

masakra

opinia totalna porażka ,nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam zamykają filie bez powiadomienia klienta a najbliższa jest ok 130 km jedziesz do banku a tam banku nie ma !!!!


wodzu wodzu
25.02.2015. 11:47

City handlowy to poraĹźka !!!!

Chcesz się doprowadzić do ruiny ??? weź kartę kredytowa w city handlowy.....nawet jak rozsądnie będziesz z niej korzystał ...lub nie.. zobaczysz jak szybko topnieje Ci pieniądze, żeby złapać klienta dadzą ci na początek kartę niby za darmo za to później zobaczysz jak WSZYSTKO dosłownie wszystko jet płatne. Na każdym kroku haracz i spróbuj zrezygnować z jakiejś usługi lub opcji zobaczysz drogę przez mękę. Namolni konsultanci atakują cię niemal co tydzień telefonami z wyjątkowymi propozycjami tylko dla Ciebie abyś to wziął następna pożyczkę lub podwyższył limit kredytowy. Spłata dotychczasowego zadłużenia to praca dla syzyfa.... koszty koszty i koszty....a ty dalej w miejscu z pustym portfelem i długiem który nie maleje.Najlepiej to z organizować gotówkę spłacić od razu zamknąć i się rozstać co też okazuje się nie łatwym zadaniem. Ja tak właśnie robię i myślę że niedługo odetchnę z ulgą. Dosyć już tego "dojenia" szarego człowieka to nie na moje zdrowie finanse i nerwy.Pozdrawiam wszystkich wydojonych i jeszcze nie zorientowanych ...!


Maximus Maximus
23.02.2015. 11:16

zdecydownie NIE

Odradzam, odradzam - bardzo wysokie opłaty. miesięcznie ok. 20 zł mi wychodzi :/


Mr Wagner Mr Wagner
18.02.2015. 06:03

Opinia

Jestem prywatnym pożyczkodawcy, i oferują pożyczki na 3% jest to zgodne z prawem firma z honorem i różnicy jesteśmy gotowi pomóc w każdy problem finansowy, że jesteś oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, więc jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą kredytu prosimy o kontakt na e-mail: wagner_firm1@blumail.org


Kasior89 Kasior89
17.02.2015. 22:10

Nie!!!!!

Odradzam!!!!!!! Mam w tym banku konto juz dobrych kilka lat i stanowczo odradzam! Tu za wszystko sie płaci za konto za kartę za citiphone za wypłaty za wpłaty itp obecnie szukam innego dobrego banku a ten stanowczo odradzam


lew lew
17.02.2015. 17:45

citi

bank jest lipa oplaty za prowadzenie konta 6 zl za citiphone 6 zl za OPŁATA ZA WYPŁATĘ GOTÓWKI Z BANKOMATÓW 3 zl to chyba jedyny bank co ma oplaty za bankomaty TO JAKIŚ SKANDAL.!


gosc gosc
07.02.2015. 08:57

Opinia

Mam konto Ciri Priority i jak na razie jestem zadowolony. Faktem jest ze nie jest to bank dla każdego i jeśli ktoś szuka tylko podstawowego konta to może to nie być najlepszy wybór, ale dla osób szukających możliwości inwestycyjnych jest to ciekawy wybór. Może to kwestia opiekuna na jakiego trafilem ale bardzo rzetelnie podszedł do moich oczekiwań i skłonności do ryzyka i wspólnie zdecydowalismy się na fundusz który powoli i systematycznie rośnie. Duża zmiana w w sposobie oceny moich potrzeb w stosunku do poprzedniego banku.


Tomasz Tomasz
29.01.2015. 18:51

Nie polecam!!

Mam u nich konto od 2 lat. Beznadzieja!!! Kiedy składasz jakąś dyspozycję musisz czekać nawet tydzień . Niemiła obsługa !!!


Tomski Tomski
26.01.2015. 12:51

To są zwykli oszuści. Dziwię się, że nie zainteresował się tym KNF ani UOKiK

6 lat temu dałem się omotać jakiemuś sprzedawcy z Citi na ofertę atrakcyjnej karty kredytowej. Była całkowicie darmowa! Oczywiście odmawiałem ale ten ostatecznie powiedział, że nic mnie to nie kosztuje a ja dostanę jeszcze zniżki na zakupy w tym np. 50% na do sklepów odzieżowych. Aż się zdziwiłem ale mówię sobie ok. zobaczymy. Podpisałem umowę i pierwsze oszustwo - o takich zniżkach można zapomnieć. Ok. mówię sobie ciężko pracują w tej sprzedaży więc "łowią" ludzi jak tylko się da. Po dwóch latach postanowiłem skasować kartę - oczywiście okazało się, że karta przestała być darmowa a ja muszę jeszcze spłacić jakieś opłaty. Spłacić spłaciłem! powiedziano mi, że karta automatycznie przestaje być ważna kiedy upłynie jej termin ważności (a wtedy jej upłynął) i wszystkie usługi już automatycznie wygasają. Ostatnio zacząłem dostawać informacje na adres e-mail, że mogę sprawdzić konto bankowe. Napisałem do nich, że proszę o nieprzysyłanie do mnie ofert e-mailowych, oraz informacji o dostępnych wyciągów on-line ani innych wiadomości systemowych. Dostałem po 2 tygodniach odpowiedź, że sprawami zamykania konta zajmuje się infolinia. Zadzwoniłem do nich i uszom nie wierzę. Podobno wszystko - prawda - karta straciła swoją ważność, ale oni wysłali do mnie w tym roku (po 3 latach odkąd stara straciła ważność) nową kartę (listem zwykłym!!!). Mimo, że ja jej nie aktywowałem to oni zaczynają mi naliczać za nią opłatę!!! Oczywiście powiedziałem, że chcę już zamknąć definitywnie i otrzymać informację już na piśmie a nie ustnie że moje saldo jest zerowe, nie mam żadnych zobowiązań. Jakby tego było mało mówią, że taka informacja kosztuje 35zł (czyli potwierdzenie na piśmie zakończenia współpracy ze mną). Zastanawiam się, czy pisać do nich czy już iść na Policję (wydział gospodarczy), KNF, UOKiK.


loona loona
24.01.2015. 17:55

Citi Handlow

Witam,bardzo się zastanawiam,dlaczego jest tyle negatywnych wpisów o Citi Handlowym?
Mocno się zastanawiam,z czego to może wynikać,czy rzeczywiście jest tak źle?czy tylko niektórzy klienci mają pecha?Jest to Bank z wieloletnimi tradycjami na polskim rynku,z pewnością są "tańsze? banki,ale czy jest tak niedobrze,jeśli się założy konto w tym banku?Proszę o więcej pozytywnych opinii,ponieważ może nie jest aż tak tragicznie.Ja,niestety dwukrotnie składałem wniosek o konto i muszę przyznać,że sama procedura jest prosta i przyznano mi konto bardzo szybko.Ponadto karta kredytowa złota,bez problemu na rok bez opłaty.Ale,wczytałem się w Wasze opinie na forum,najbardziej te negatywne mnie "odrzuciły" i musiałem zamknąć konto oraz kartę kredytową,podobnie procedura była bez problemów,nawet otrzymałem pisemne potwierdzenie zamknięcia konta karty kredytowej!Co prawda,miałem małe spięcie na początku,ponieważ chciałem sprawdzić jak się pracuje i zasiliłem konto symbolicznie i dokonałem przelewu-ok.Natomiast natychmiast na 2-gi dzień pobrana została opłata za obsługę konta,wiec tylko potwierdziłem i upewniłem się,że Bank tylko czeka na pieniądze,aby nas "oszukać"?!Złożyłem reklamacje na stronie,otrzymałem zwrotny telefon i zapewnienie,że była to pomyłka systemowa,ponieważ dla nowego klienta należy się 2 m-ce bezpłatnego korzystania natomiast w 3-cim miesiącu już się zlicza i ocena aktywność na koncie,jeśli się nie spełni podanych warunków bezpłatnego konta (np.Citi Priority) automatycznie jest pobierana opłata.Więc wszystko gra,ale tak mnie przytłoczyły negatywne opinie,że zamknąłem konto i kartę kredytową.Aktualnie śledzę opinie o Banku,ale nadal jeszcze większe mam wahania!Proszę o najnowsze opinie,czy warto,czy jednak nie warto korzystać z Citi!!!Pozdrawiam!


karina karina
23.01.2015. 12:45

odradzam

odradzam przez wielkie O!!


BylyKlient BylyKlient
04.01.2015. 19:18

ODRADZAM!!

Wprowadzaja zmiany - bez informowania klienta! Oczywiscie zmiany sa na NIEKORZYSC klienta czyli dodatkowe oplaty! O ostatniej zmianie pol roku temu dowiedzialem sie przez przypadek... Sprawdzilem poczte email - brak wiadomosci o zmianie Regulaminu. Sprawdzilem skrzynke na citibank online - brak wiadomosci. Z konta zaczely mi znikac jakies oplaty po 20 zl miesiecznie!
Po moim telefonie kazalem zlikwidowac natychmiast konto. Minal caly miesiac (naliczyli kolejna oplate) zgodnie z regulaminem i zaczal biec kolejny miesiac (i kolejna oplata) bo konta dalej nie zamkneli!
Co najlepsze po zrobieniu rozruby ze mnie w zaden sposob nie poinformowali doslali mi po fakcie brakujace wiadomosci na mojej skrzynce citibankonline! Na wszystko oczywiscie mam screeny.
Na koncie zostaly pieniadze - bank zapewnil ze po zamknieciu konta moje pieniadze trafiaja na konto techniczne i bank pyta mnie co z nimi zrobic. Gowno prawda! Zostalo na koncie okolo 92 zl i moich pieniedzy nie ma!
Od stycznia kolejne podwyzki i dodatkowe oplaty! Juz nawet za to ze do nich dzwonisz trzeba im placic!


Krystian Krystian
04.01.2015. 16:42

Zegnaj citigold

Wczoraj uslyszalem o zmianach. No z zalem. Nie bede trzymal pod przymusem 200 tys w produktach stosunkowo slabych tylko po to, zeby mieć konto gold. Mam jeszcze kartę ultime. Jestem z niej zadowolony, ale jesli warunkiem do dalszego jej posiadania bedzie konto citigold to i z ńia sie rozstane. Uwazam, ze to fatalny ruch banku. I tragiczne sa komentarze pracownikow citi. Wiem ,ze nie chcecie stracić pracy, ale chyba to już przesądzone. Jaki bank wybrać?


Mateusz Mateusz
25.12.2014. 15:36

Nigdy więcej

Też miałem wiele problemów z tym bankiem. Obecnie największy problem to redukcja liczby oddziałów i zmniejszenie liczby bankomatów. Na szczęście w ciągu jednego dnia bez wychodzenia z domu udało mi się przejść do t-mobile gdzie co miesiąc dostaję zwrot50zł za zakupy :) Oczywiście jestem sknerą i za prowadzenie, kartę, bankomaty i przelewy nic nie płacę.

Konto można założyć w 5 minut potwierdzając przelewem z dotychczasowego banku na 1gr. Bez podpisów i kuriera.


art art
09.12.2014. 12:55

krętacze

Włączyłem usługę citialert i po 1 mies okazało się że jest płatna 6zł postanowiłem że sam będę sobie sprawdzał wyciągi i usiłowałem usługę wyłączyć i tu niespodzianka bo wyłączyć nie mogłem i ta sytuacja trwa do już 4 miesiąc. Nie pomagają telefony i zapewnienia bardzo uprzejmych konsultantów że usługa jest wyłączona co miesiąc jest naliczana opłata 6 zł. Dziś jeden z konsultantów przyznał, że opłata faktycznie jest naliczana niesłusznie ponieważ usługa widnieje jako wyłączona, kazał mi czekać i po pół minuty połączenie zostało zerwane. I tu na PLUS oddzwonił do mnie z zapewnieniem że sprawa zostanie wyjaśniona, ale takie zapewnienia słyszę co miesiąc. Przy zgłaszaniu problemu przez internet wyskakuje na końcu komunikat "Użyto nie dozwolonego znaku zgłoszenie nie mogło zostać wysłane" Moim zdaniem to wszystko jest obliczone i robione z premedytacją.


Niezadowolony Niezadowolony
05.12.2014. 23:28

Zmiana cennika to oszustwo

Najpierw minimalne saldo było 1 000, potem zostało zmienione na 5 000 a od 01.01.2015 na 30 000. Jakie będzie minimalne saldo za pół roku? 6 000 000 000 000 000 000?


Aleksander Z Aleksander Z
26.11.2014. 06:32

Szkoda, kiedyś było naprawdę dobrze.

Dołączam do grupy osób likwidujących konto w tym banku. Powody:
1. Opłaty za wiele produktów, które są darmowe gdzie indziej. A będzie jeszcze gorzej od 1 stycznia 2015 r.
2. Likwidacja oddziałów.
3. Likwidacja bankomatów i pobieranie opłat za korzystanie z bankomatów innych banków/ sieci.
4. Obsługa też niestety na poziomie afryki a nie ameryki, ludzie bardzo mili, ale kompetencje bardzo niskie.
Dziękuję za wszystkie wspólne lata, od czasów Banku Handlowego, ale teraz żegnam.


pp pp
24.11.2014. 13:00

masakra - nie polecam tego banku

ten bank to absolutny skandal. ilekroć próbowałam załatwić coś przez infolinię, ok. 30 min wisiałam na telefonie słuchając melodyjki, komunikatów lub byłam przełączana pomiędzy konsultantami którzy nie byli w stanie mi pomóc albo nie byli dostępni I NIGDY NIE ZAŁATWIŁAM ABSOLUTNIE NIC. korzystanie z infolinii, z systemu interenetowego - wszystko jest ekstremalnie utrudnione. konsultanci w galeriach handlowych wciskają kit i kłamią w żywe ozy byle otrzymać prowizję. złodziejskie opłaty za kartę. nigdy więcej city bank


wojtas wojtas
19.11.2014. 21:02

oszustwo

Pod koniec listopada 2014 r. załatwiałem w tym banku pożyczkę gotówkową w wys. 2,000 zł. Pani z infolinii wyliczyła ratę 94,15 zł, płatną przez okres 24 miesięcy, zapewniała mnie, że gdy pójdę zfinalizować umowę na pewno warunki nie ulegną zmianie. Niestety w placówce w Katowicach /galeria katowicka/ okazało się że po szczególowej weryfikacji rata wynosi 114 złotych /24 miesiące/ - łączny koszt 2736 zlotych czyli muszę spłacić 736 złotych więcej - masakra. Pan z obsługi stwierdził, że rata 94,15 może być ale pod warunkiem gdy zdecyduję się na kartę kredytową z której wyciągne sobie te 2 tys. złotych. Myślę że mogą konkurować z Providentem ;)


ann ann
14.11.2014. 19:09

Świetny Bank, ale to zmieni się już 01.01.2015r..

Konto w Citi Handlowy mam ponad 6 lat. Bardzo cenię sobie bankowość elektroniczną (wygodna, przyjazna, intuicyjna), ciekawe produkty (chętnie płacę kartą kredytową, bo w miarę szybko zbiera się punkty lojalnościowe - choć i w tym zakresie wchodzą zmiany..). Niestety, z uwagi na kolejne zmiany, które wejdą w życie 01.01.2015r. jestem zmuszona zamknać to konto. Rozważę pozostawienie karty kredytowej. Dwukrotnie wyraziłam swoje rozczarowanie zmianami na CitiPhone. W odpowiedzi usłyszałam propozycję przedstawienia mi oferty produktów typu lokata, inwestowanie :D


pablo pablo
14.11.2014. 19:01

ROR

Niestety ja również zamykam konto osobiste w City. Nie mam żadnych uwag do banku do tej chwili ale zmiana warunków od nowego roku jest ich porażką. Nie dajmy się poprostu okradać.


marioonz marioonz
13.11.2014. 19:52

jestem ale zmieniam

Jestem w tym banku od 15 lat. Miałem parę razy kontakt z tym bankiem ale zawsze gdy składałem jakąś reklamację, które nie zawsze były pozytywnie załatwiane ale nie będę się rozpisywać bo to nie o to tu chodzi. Pozytyw jaki znam ty tylko jeden, że jako jeden z pierwszych w Polsce uruchomił bankowość internetową. Innych miłych rzeczy ze strony banku nie poznałem. Już wcześniej myślałem nad zmianą banku i gdy byłem niedawno w oddziale zaproponowano mi darmowe konto. I tu niemiła niespodzianka, ponieważ dostałem pismo informujące, że od 01.01.2015 r. będzie mi naliczana opłata za prowadzenie konta wysokości 25 zł. Chyba że wezmę kartę kredytową lub kredyt to wtedy dalej będzie darmowe. Rozmowy w oddziale są bezcelowe jak również nic dała rozmowa z Citiphone. Zainteresowani tym bankiem niech sprawdzą sobie różne rankingi banków. Ja osobiście nie znalazłem Citi aby stał wysoko. Ogólnie nikomu nie polecę tego Banku. Pozdrawiam czytających.


Marzena Marzena
11.11.2014. 00:04

karta kredytowa

Ogólne frazesy pozytywne na wiele się nie przydadzą. 4 dni temu miałam na karcie debetowej minus 2000 dziś 10 listopada wykazuje -2500. Cyfry oczywiście zmienilam. Nadmienie jak usilnie karta ta była reklamowana ,TO JAKIŚ SKANDAL.!


Patrycja Hebdzinska Patrycja Hebdzinska
05.11.2014. 17:52

konto

Nie polecam zdecydowanie. W 2010 roku było lepiej.Brąk oddziałów zostały zlikwidowane , debet w koncie to udręka.


zmiana zmiana
05.11.2014. 14:26

city

Niestety przychylam sie do opini o zejsciu na psy City Banku. W dobie dzisiejszej techniki branie pieniedzy za wypłate w bankomacie uważam za porażke. Takie opłaty nie powinny istnieć w żadnym sznującym się banku. A podwyzszenie limitu darmowych kont do 3.500 sprowadza iż Citek bedzie Bankiem tylko dla lepiej zarabiajacych. Jak do tej pory po 7 latach uważałem go za super bank ale przy zmianach jakie wchodzą 01.01.2015r będzie to jeden z gorszych banków....


val val
04.11.2014. 09:23

niesłowni

Witam mam konto od kilku lat wszystko by było ok jak by doczymywali słowa
Konto miało byc zadarmo przy wpływach 1500zł w promocji dla pracownika w firmie,
ale było tylko przez rok a miało być cały czas ,i teraz pobierają 6 zł i nadodatek jeszcze dochodzi zmiana regulaminu od 1.1.2015r


huexido huexido
03.11.2014. 21:40

niestety zmieniam

Z przykrością będę zamykać konto Citione w Citibanku - było to jedno z lepszych kont, jakie posiadałam, ale warunki jakie wchodzą od 01.01.2015 są dla mnie nie do przyjęcia - nie lubię być zmuszana do brania niepotrzebnych produktów kredytowych. A więc żegnaj Citibanku.


Micha Micha
20.10.2014. 13:07

Jak mi się korzysta z serwisu online citibanku?

Wszystkie konta (firmowe, prywatne i super oszczędnościowe), kartę debetową oraz kartę kredytową mam za darmo. To na pewno jest fajne. Ale może opiszę kilka ciekawych sytuacji, jakie mnie spotkały podczas korzystania z serwisu online:
- robiłem przelew i w tytule transakcji wpisałem numer faktury złożony z kilku cyft (żebym łatwiej mógł potem zidentyfikować ten przelew); jednak na wydrukowanym potwierdzeniu w miejściu tego numeru był napis "0"; napisałem reklamację, przeprosili, ale nie wiedzą, kiedy usuną usterkę
- innym razem robiłem przelew i w tytule transakcji wpisałem datę faktury, np. 10.07.2014 (żebym łatwiej mógł potem zidentyfikować ten przelew); jednak na wydrukowanym potwierdzeniu w miejściu tej daty było "10.07.1" i do tej pory tak jest;
- na każdym (dosłownie: każdym) wydruku potwierdzenia transakcji wychodzącej jest błąd nachądzącego napisu "Data drukowania" na faktyczną datę drukowania (cyfry nachodzą na litery); napisałem reklamację, przeprosili, ale nie wiedzą, kiedy to naprawią; niby prosta funkcjonalność - wydruk potwierdzenia transakcji, a nie działa;
- chciałem wysłać wiadomość do banku (przez formularz kontaktowy); naprawdę wiele razy próbowałem (ponad pięć zapewne), ale się nie udawało; okazało się, że w treści wiadomości użyłem "niedozwolonego znaku specjalnego"; niby prosta sprawa, bo teoretycznie bank uprzedzał mnie przed wysłaniem formularza, że takie a takie znaki są niedozolone; lista ta była jednak była niepełna - nie zawierała pojedynczego apostrofa (to też niesłychane, że apostrof (albo jakikolwiek znak) jest dla citibanku aż tak specjalny, że nie mogą z nim sobie poradzić); ale, co więcej, za każdym razem, gdy użyłem "złego" znaku i naciskałem "wyślij", to wyskakiwał błąd i nie było możliwości powrotu do skrzętnie przeze mnie układanej wiadomości - była zwyczajnie tracona i musiałem wpisywać wszystko od nowa; przyznam, że trochę czasu i nerwów straciłem, a chciałem przecież tylko skontaktować się z bankiem.
- chciałem odnaleźć jakąś transakcję; nacisnąłem zatem na "Wyszukiwarka transakcji", choć po poprzednich przygodach nie spodziewałem się, że coś takiego jest, ale jednak było; wpisałem przedział dat, słowo kluczowe, rodzaj operacji i nacisnąłem "Wyszukaj Operacje"; niestety pudło; no to może wyczyszczę formularz i przejrzę wszystkie operacje; gdzie jest przycisk "Wyczyść formularz"? Czyżby nie było? Tak, istotnie nie ma - musiałem ręcznie wyczyścić zakres dat, słowo kluczowe i rodzaj operacji; niby pierdoła, ale niesmak pozostał. A wystarczyłoby dodać jeden przycisk. Nie napisałem reklamacji, bo to stata czasu. Pomyślałem, że lepiej stracę ten czas wpisując się na tym forum:)
Co o tym myślicie? Fajne perełki;)? Jest ich oczywiście więcej, bo nie można powiedzieć, że niektóre miejsca serwisu są mniej a niektóre bardziej dopracowane. Wszystkie są niedopracowane na mniej więcej tym samym poziomie.


Szukam nowego Banku Szukam nowego Banku
16.10.2014. 19:07

Nikomu nie polecam, te chwalące opinie to chyba sami pracownicy pisali

Bank co roku schodzi z poziomu, a jestem w nim ponad 15 lat.
Pełen blamaż i zacofanie techniczne. Nie można się dostać do konta internetowego, bo wyskakuje jakaś reklama z tabletem w nagrodę. Dzwonię na infolinie, żeby złożyć dyspozycje bankowe teraz się nie da, bo bank wie, że nie działa bankowość internetowa i Pani jest zajęta. No to chcę złożyć reklamację, na co Pani, że nie wiadomo kiedy zadziała i nie przyjmie reklamacji, bo przecież powiedziała, że wiedzą, że nie działa. No to proszę żeby wysłali SMS, jak zadziała, na co Pani przecież nie ma takiej usługi.
Inaczej nie można korzystać z konta od kilku godzin i nie wiadomo kiedy naprawią i co się w tym czasie zadzieje na koncie. Nie polecam CITIBANKU!!!


Zygusia Zygusia
04.07.2014. 20:53

Cieszę się że mam tu konta

Długo zwlekałam z założeniem konta, aż wreszcie po długiej analizie wybrałam Konto Citi Handlowy. Robię dużo przelewów i mam je za darmo, inaczej bym zbankrutowała. Nie pobierana jest tez opłata za konto. Kiedy potrzebuje wypłacić gotówkę mogę to zrobić wszędzie i bezpłatnie. Miła i bardzo pomocna obsługa banku zawsze służy radą :)


Marta Racik Marta Racik
04.07.2014. 20:12

Polecam

Jestem bardzo zadowolona z faktu że jestem klientka Citi handlowego który spełnia moje oczekiwania. Moim znajomi również za moją namową otworzyli tu konto. Obsługa banku jest bardzo pomocna, rzetelna i zna się na rzeczy. Warunki prowadzenia konta są bardzo korzystne. Wszystkie sprawy załatwiane są od ręki, szybko i sprawnie bez żadnych problemów.


Agnieleczek Agnieleczek
03.07.2014. 22:50

Nigdy mnie nie zawiedli

Jestem bardzo zadowoloną klientką Citi handlowego już od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę. Moja siostra też założyła tam konto i nie narzeka. Cenię sobie darmowe przelewy przez internet, bo trochę ich wykonuje, to że z bankomatów mogę wypłacać za darmo. W pamięci została mi również miła pani która pomagała mi przy założeniu konta, obsługa wmoim oddziale jest bardzo miła :)


Karolina Karolina
28.06.2014. 19:48

Opinia o citi handlowy

Z bankiem jestem związana od lat, mają niskie ceny za prowadzenie konta, nie żerują na klientach, są pomocni w wyborze odpowiedniego produktu. Kredyt brałam w bardzo przyjemnych warunkach, miła atmosfera, wszystko jasno i wyraźnie napisane. Zostałam rewelacyjnie obsłużona, a raty za kredyt były standardowe, żadnych niespodzianek po drodze. Jestem zadowolona!


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !