Konta bankowe · Konto · Konto Citi Handlowy - Warto założyć? Wasze Opinie??

Ocena Kont Citi Handlowy - Porównanie i Opinie klientów

citi Citi Handlowy Jedna z największych instytucji bankowych w Polsce. Bank kojarzony z ofertą dla klientów z „górnej półki”, ale ma ofertę również dla klientów przeciętnie zarabiających. Konta osobiste, karty kredytowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne dla klientów indywidualnych i firm – czyli typowy bank komercyjny.

Konto osobiste Citi PriorityKonto osobiste CitiPriority z Citi Handlowy oferuje brak opłat za konto i transakcje, bezpłatne wypłaty gotówki w kraju i za granicą, korzyści z posiadania konta dostępne na całym świecie oraz dodatkowo Konto SuperOszczędnościowe na 3,5%. Prowadzenie konta Citi Priority darmowe, gdy w danym miesiącu wpływy min. 5000 zł lub notowane jest średnie miesięczne saldo w wysokości 15000 zł . Również za kartę wydawaną do konta można nie płacimy miesięcznej opłaty. Wypłaty z bankomatów, i przelewy w kanałach samoobsługowych są darmowe na takich samych zasadach jak w przypadku CitiKonta.

Żeby założyć Konto Oszczędnościowe w Citi Handlowym, nie trzeba mieć konta osobistego. Ale klienci wewnętrzni mogą liczyć na wyższe oprocentowanie. Nie dzieje się to jednak automatycznie. Z konta oszczędnościowego można w miesiącu dokonać trzech bezpłatnych wypłat: przelewem wewnętrznym, przelewem zewnętrznym i wypłatą w oddziale banku.

Konto dla firmCitiKonto dla Biznesu to oferta szczególnie atrakcyjna dla małych firm, również osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Konto kosztuje 7 złotych, ale jeśli saldo na rachunkach i lokatach wynosi przynajmniej 1000 zł bank nie pobierze opłaty. Zwolnione będą z niej również osoby, które mają w banku konto osobiste CitiOne lub CitiKonto i tam spełniają warunki zwolnienia z opłaty – muszą jedynie powiązać konto firmowe z osobistym. Wszystkie przelewy wewnętrzne są bezpłatne. Bezpłatne są też przelewy krajowe, realizowane przy pomocy samoobsługowych kanałów dostępu. Do ZUS i US bez opłaty przelewać można pieniądze przez Internet. W oddziale i u doradcy przelewy krajowe kosztują odpowiednio 6 i 3 zł. Wypłaty gotówki w bankomatach w kraju oraz Citi za granicą są bezpłatne. Za wypłaty gotówki w oddziałach banku pobierana jest prowizja (podobnie za wpłaty, których bezpłatnie można dokonywać w bankomatach. Opłata miesięczna za kartę debetową wynosi 3 zł.

Konto Citi Handlowy - Warto założyć? Wasze Opinie?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.9 na 5
60 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (173 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)
Ania Ania
17.04.2012. 18:34

citi BANK !!!

Szkoda słów. Pracuje tam banda niekompetentnych, którzy nawet swojej pomyłki nie potrafią wytłumaczyć. Reklamacje odrzucają tylko potem, żeby później przegrać z Rzecznikiem Praw Konsumenckich. Ale ile osób jest tak wytrwałych jak ja żeby w końcu doczekać się zwrotu bezpodstawnie potrąconych pieniędzy z konta, nie informując o tym właściciela?

Z całego serca odradzam !


Aleksander Aleksander
10.11.2011. 18:31

Nie polecam tego Banku!!!!!

Jestem długoletnim klientem Citi Handlowy i wydawałoby się, że Bank będzie uczciwy, rzetelny wobec takich klientów. Niestety tak nie jest. Trzeba być czujnym i mieć oczy dookola głowy. Naciągną Cię na produkty inwestycyjne, które przynoszą bankowi zysk, a Tobie powiedzą - przepraszam, nie udalo. Owszem dbają o klientów z segmentu CITI-Gold, a detalicznych po prostu "doją".


Mariusz Mariusz
27.08.2011. 19:12

Polecam

Od 3 miesięcy jestem posiadaczem konta Citi Gold i jestem pod wrażeniem (wcześniej byłem w BPH) Przy wpływach powyżej 12 tys. złotych prawie wszystko jest za darmo. W BPH przy takich samych wpływach musiałem płacić 14 zł miesięcznie i dużo usług dodatkowo płatnych (np. powiadomienia sms), nigdy nic nie udało mi się załatwić przez telefon. W Citi obsługa na razie mnie nie zawiodła.


keriki keriki
22.08.2011. 18:59

Dobrze było ale się skończyło

Jestem klientem banku od 2 lat. Do dziś wszystko było po mojej myśli.

Darmowe prowadzenie konta (gdy miesięczny wpływ wynosi min. 1500zł - od dziś 22.08.2011 powyżej 2500 zł pozostali 7 zł)

Bezpłatne bankomaty (Citi w kraju i za granicą wszystkie krajowe - od dziś w obcych bankomatach tylko pierwsza wypłata za darmo pozostałe 6 zł)

Podniesiono opłatę za kartę bankomatową z 3,5 na 5 zł

Wprowadzono jeszcze inne zmiany ale dla mnie te są najważniejsze więc zaczynam szukać innego banku a City żegnajcie!


blenderspl blenderspl
17.08.2011. 16:26

Ostrzeżenie przed bankiem Citi Handlowy

Witam
Ostrzegam przed bankiem Citi Handlowy - założyłem konto ponieważ bank oferował zniżkę 10% na bilet ZTM w Warszawie. Miało być proste, kupuję bilet a bank zwraca mi 10%. Czekałem trzy miesiące i się nie doczekałem. Poza tym pracownicy banku dzwonili do mnie co miesiąc. Dziś ku mojej uciesze zamykam rachunek. Zapraszam do obejrzenia filmu "Kapitalizm Moje Życie" reż. Michael Moore - dowiecie się państwo więcej o tej instytucji.


ola ola
12.07.2011. 10:16

odradzam

karty Citi Banku nie działają w Wlk. brytanii, nie wiem jak w innych krajach - ani w sklepach, ani w bankomatach. Ogólnie mówiąc nikt nic na to poradzić nie potrafił, a klient niech sie martwi sam. Wracam z wakacji i kończę współpracę z tym syfem.


Colorado Colorado
09.07.2011. 12:48

Citibank - im wiekszy bank tym mniej dbają

Piszą ze konto za darmo, a potem sie okazuje, ze są jeszcze dodatkowe oplaty, zapisane w umowie, ale kto czyta dokumenty zapisane drobnym druczkiem i w jęz prawniczym ...????
Na początku mili i uprzejmi dopoki umowa nie jest podpisana ...
Zostalem zasypany stosem telefonów z propozycjami kredytów, pomimo, ze przy pierwszym powiedziałem, że mnie nie interesuje
Nigdy więcej !


ppw ppw
24.06.2011. 19:56

12 lat w Citi

Jak w tytule, jestem Citi od 12 lat, czyli od czasu kiedy zaczęli obsługiwać klientów indywidualnych.
Chciałem zrezygnować, ale zmieniłem warunki umowy i zostaję.

W oddziałach kiedyś była tragedia, ale teraz jest lepiej, może jeszcze nie jest dobrze - ostatnio Pan ZAPOMNIAŁ o jednym formularzu!

Dla mnie wygoda, korzystam z biletu miesięcznego na karcie debetowej i nie noszę portfela przy sobie. Za parking też płącę kartą.

Citiphone - same dobre wrażenia.

Ogólnie polecam mimo, że zamknęli mi jartę kredytową z której nie korzystałem ostatnie 4-ry lata, nie było potrzeby, a za kartę płaciłem.


Niezadowolony Niezadowolony
05.05.2011. 19:23

Opinia

Beznadziejna obsługa w oddziale, jak również w Citiphone. Podawano mi sprzeczne informacje (czasem nawet w trzech różnych wersjach od trzech różnych osób), kazano mi czekać po 10 minut na Citiphone, po czym zostawałem bez żadnej informacji rozłączany. TRAGEDIA.


Max Max
23.04.2011. 15:31

Opinia

Konto super. Wyraziłem zgodę na wysyłanie materiałów reklamowych pocztą elektroniczną i sms ale w " kwestionariuszu osobowym" podałem status bezrobotny. Na pewno nie zadzwonią ... i nie dzwonili
Pozdrawiam


Michał Michał
16.01.2011. 16:26

Opinia

Bank bardzo dobry ale jak zakładacie tam konto to zastrzeżcie swoje dane żeby nie wysyłali materiałow reklamowych a już zwłaszcza żeby nie dzwonili. Co tydzień będziecie odbierać telefon że jest "specjalna oferta tylko dla was na pożyczkę"!


Krzysztof Krzysztof
04.10.2010. 20:15

dla biedaków

Trzykrotnie prosiłem na przestrzeni roku o podniesienie limitu / 1000 zł obecnie / taki detalista jak ja ich nie interesuje. Prośbę złożyłem na piśmie w Rzeszowie potwierdzając obroty min. na karcie 5000 zł/mc olali mnie dokumentnie, jak chciałem założyć u nich konto firmowe to powiedzieli, żebym zgłosił się za tydzień bo wtedy pracownica wróci z urlpu, poszedłem do banku obok i pełny "Wersal" akcja rozgrywała się w Capital Park w Rzeszowie przy ul. Rejtana.


Olek Olek
16.04.2010. 18:54

konto citione w citi

Wg mnie to bardzo dobre konto:

* Dostęp przez CitiPhone, Citibank Online oraz sieć ponad 180 oddziałów
* Korzystniejsze oprocentowanie lokat oraz korzystniejsze kursy wymiany walut niż w przypadku CitiKonta
* Możliwość prowadzenia dodatkowych rachunków w walutach obcych
* Bogata oferta funduszy inwestycyjnych
* Zwolnienie z opłaty za kartę płatniczą Maestro i opłaty za usługę CitiPhone
* Darmowa wypłata gotówki z bankomatów Citibank Handlowy i sieci Euronet w Polsce
* Darmowa wypłata gotówki za granicą z bankomatów Citibank na całym świecie
* Zwolnienie z większości opłat związanych z prowadzeniem konta, pod warunkiem zgromadzenia na koncie środków we wskazanej wysokości


dorota dorota
16.04.2010. 17:52

do Ani i Jacka

Aniu
karta kredytowa bez znaczena jakie ma logo na wierzchu jest kartą do transakcji bezgotówkowych, haczykiem przy takich kartach jest wypłata pieniedzy z bankomatu,od tego masz kartę debetową.
W przecwnym razie narazisz się na odsetki.Potem dostaniesz wyciąg z minimalną wpłatą i masz 2 wyjścia albo wpłacasz kwotę mnimalną żeby nie naliczyli Ci kary i za m-c spłacasz całość albo spłacasz całość od razu.
Jeśli nie masz na tyle piniążków alby spłacić całość dzwonisz na infolinę i rozkładasz kwotę na dogodne raty, dogodne bo sama wybierasz na ile rat od 6 do 24, poza tym nie trzeba isc bo pani w oddziale bo stan zadłżenia mozeszsprawdzić na stronie lub pzez tel i tam załatwisz wszystkie formalnośći.
Pozdrawam


aniaijacek aniaijacek
16.04.2010. 17:52

Opinia

w CITI HANDLOWY miałam założoną kartę kredytową i właśnie dzisiaj zerwałam z nimi umowę.powód?ta karta doprowadziła mnie prawie do bankructwa!wyobraźcie proszę sobie że od maja 2009r z tej karty nie wypłacałam żadnych środków tylko cały czas wpłacałam na konto.i nie po minimalnej kwocie tylko zawsze więcej.już myślałam że wyjdę chociaż trochę na prostą i byłam zadowolona że wszystko się ruszyło aż do dzisiaj.poszłam zapłacić za kartę i aż mnie w siedzenie wbiło.pytam się kobiety ile zostało do spłaty a ona mówi że 1714 z groszami!!!dodam że 4stycznia było 1589 z groszami!!!przez trzy tygodnie naleciała ponad stówka!!!


kasia kasia
16.04.2010. 17:51

Opinia

czy moge wypłacic z karty citi plus w oddziale pko ? proszę o odp ;pozdrawiam :)


Norbi Norbi
16.04.2010. 17:51

Opinia

Jakie są minimalne dochody przy założeniu konta w Citi Banku


bonsai bonsai
16.04.2010. 17:50

city handlowy

Tylko raz dałem sie naciagnąć- jetem raczej ufny. Okazało sie ,że naiwny.
4 miesiące wspołpracy i 4 reklamacje. Oczywiście wszystie na piśmie z mojej strony(fax,mail). Taki wymóg banku. Na żadną NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI!!! Na szczęście rozpatrzone pozytywnie tzn zwrot MOICH pieniedzy!! To wlasnie w tym banku agenci nie wiedza co sprzedaja, albo sprzedaja swiadomie oferty nieaktualne. Oprocentowanie to lichwa. Przyjrzyjcie sie warunkom, zwłaszcza tym zapisanym drobnym drukiem.


tof tof
16.04.2010. 17:49

Chyba żartujecie...

Jestem klientem Citi od lat i właśnie zastanawiam się nad rezygnacją z konta. Są natarczywi i przy każdej okazji naganiają na branie kredytow, każą sobie płacić za prowadzenie konta, rachunek oszczędnościowy mają gorzej oprocentowany niż ROR w niejednym banku, a za niby konto superoszczędnościowe pobierają standardowo 29,99 zł opłaty (chyba że spełni się dodatkowe i wcale niemałe wymagania, wtedy wielkodusznie potrafią z tej kwoty zrezygnować).


Eltor Eltor
16.04.2010. 17:48

Fakt, dobry

Patrząc na same cyferki (oprocentowanie) nie powala na kolana, ale im dłużej z ich usług korzystam, tym bardziej jestem zadowolony.
Miałem konto w kilku bankach, m. in. w Lukasie, z którego uciekłem bo trzech (!) pracowników nie wiedziało co to jest polecenie zapłaty, a załatwienie czegokolwiek, to dzwonienie po ok. 8 różnych infoliniach - każda do innej sprawy.
Tu załatwiam wszystko zawsze i od ręki.
Poza tym w miarę korzystania odkrywa się tu nowe usługi, za które gdzie indziej trzeba by płacić, a tu już są za darmo :)
I tak szczerze powiedziawszy, wreszcie mam poczucie, że moje pieniądze są bezpieczne, a pracownicy CitiPhone z każdą rzeczą mi pomogą (niestety, nie mogę tego powiedzieć o oddziałach)


Kowal Kowal
16.04.2010. 17:48

Opinia

Mam u nich kartę kredytową i jestem zadowolony. Zero problemów i zero opłat nawet do 54 dni:-)


Armand Armand
16.04.2010. 17:47

Opinia

Citi Handlowy to bardzo dobry bank, ale jak w każdym z nich, trzeba rozeznać się w ofercie i nie dać się nabrać na zapewnienia, że Doradca ma przygotowaną "specjalnie dla nas" najbardziej korzystną ofertę, o jakiej nawet nie śniliśmy


benek benek
16.04.2010. 13:54

Prosba do posiadaczy kont w citi o opinie

Witam. Chce zalozyc konto citione direct? Czy nie ma zadnych innych ukrytych oplat? Jak jest z wplata i wyplata pieniedzy z konta?


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !