Konta bankowe · Konto · Konto dbNET - Opinie o kontach Deutsche Banku

Ocena kont dostępnych w DB (Deutsche Bank)

dbnet Deutsche Bank to jedna z największych grup finansowych na świecie – kieruje swoje rozwiązania zarówno do klientów korporacyjnych jak i indywidualnych, działa też jako bank inwestycyjny. Jako bank detaliczny, obsługujący osoby fizyczne i prawne, działa w 74 krajach świata. W Polsce klienci indywidualni i firmy korzystają z usług Deutsche Bank PBC SA – tak brzmi pełna nazwa banku detalicznego.

Niemiecki bank wyraźnie kieruje swoją ofertę do klientów zdecydowanie bardziej zamożnych. Ale o ile aby otrzymać kredyt hipoteczny czy kartę kredytową w Deutsche Banku trzeba spełniać dość wyśrubowane wymagania dochodowe, o tyle konto osobiste w tej instytucji może założyć każdy, bez względu na wysokość osiąganych dochodów. Bank ma w ofercie różne rodzaje kont, min. konto dla młodych i dla seniorów – oferta jest naprawdę zróżnicowana.

Konto interetowe dbNET

Najtańsze konto w ofercie Deutsche Banku . Konto internetowe db Net – darmowe jest otwarcie i prowadzenie konta, a także – uwaga! – bezprowizyjne wypłaty we wszystkich bankomatach na świecie ! Darmowe są też krajowe przelewy internetowego. Obsługa karty Visa Electron kosztuje 5 zł, można jednak otrzymać rabat 4 zł, w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w miesiącu. Oprocentowanie konta oszczędnościowego i lokat jest dla posiadaczy kont internetowych wyższe niż w ofercie standardowej!Konto firmowe dbNET biznes

Darmowe konto dla firm Deutsche Banku uwzględnia prowadzenie rachunku, wpłaty i wypłaty w placówkach i bankomatach oraz 0zł za przelewy krajowe. Ponadto w ofercie za darmo: ubezpieczenie assistance, księgowość online i usługa paczkomaty.pl.Konto dbNET - Opinie o kontach Deutsche Banku - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.15 na 5
86 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (98 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)
Student Student
04.04.2015. 15:33

Masakra

Nie polecam nikomu tego banku, a jeśli ktoś ma tam konto to radzę w trybie NATYCHMIASTOWYM (do 1 czerwca) zakończyć współpracę z tym bankiem. W 2012 roku kiedy zakładałem konto dbNet było to jedno z lepszych kont osobistych- 1 operacja kartą aby nie było opłaty za kartę, brak innych opłat 8% na koncie oszczędnościowym. Warunki z czasem ulegały pogorszeniu ale to co teraz odwalili to jest absurd. Pomijam już fakt że oprocentowanie spadło do 1,5% ale od 1 czerwca zwiększają opłatę za kartę do 10 zł i jest oczywiście zwolnienie jeżeli dokonasz transakcji kartą na ABSURDALNĄ kwotę 700 zł!!!!!! Tych ludzi pogięło. Wynoszę się jak najprędzej...


Pbr Pbr
24.03.2015. 16:03

Nie polecam

Witam,
Również nie polecam tego konta - 12zł miesięcznie, brak bezpośredniego zapisu do PDF, brak eksportów, interfejs z lat 90 (to jest naprawdę żenada). Dużo problemów z "podpięciem" widoków np. kredytu (po prostu go nie widać) - choć to panowie z IT rozwiązują ten problem w miarę szybko. Ale to, co chyba mnie najbardziej irytowało od samego początku (mam u nich konto od 2009 - kredyt) to właśnie opóźnienia w księgowaniu i trzeba oglądać "blokady rachunku" aby dowiedzieć się, co jeszcze nie jest zaksięgowane. Wyszukiwarka - tragedia. Przelewy między własnymi rachunkami - znikające konta z pól wyboru (tzw. "comboboxy" i trzeba najpierw ustawić cel, potem źródło (cel znika) i modlić się, że będzie ok. A pomijam już śmieszny fakt, że strona rozjeżdża się na ekranach o dużej rozdzielczości (sprawdzane na różnych przeglądarkach). Niestety te wszystkie błędy występują na różnych systemach operacyjnych i komputerach, więc ich stronka jest zwyczajnie do d...


mysza55 mysza55
10.03.2015. 14:28

MASAKRA NIE BANK

zero kompetencji, gdy chcesz wypłacić w placówce db swoje pieniądze to nie można bo nie ma drugiej osoby , która może zatwierdzić wypłatę, masz przyjść za godzinę
kiedy zlecasz telefonicznie przelew to po godzinie masz informację, że nie masz środków na koncie bo rano je wypłaciłeś w placówce.....
operacje widoczne po 2-3 dniach, zero kompetencji pracowników w placówkach

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Adam Adam
02.03.2015. 20:37

Nie polecam

Jeśli ktoś planuje założyć konto w tym banku i obsługiwać przez internet to totalnie odradzam. Przed DB miałem konta w 2 innych bankach - bez porównania. Historia operacji opóźniona o ok. 2-4 dni więc praktycznie niemożliwa staje się jakakolwiek kontrola wydatków z poziomu konta. Logowanie do konta poniżej krytyki - wpisuje się pełny numer klienta i pełne hasło, poziom zabezpieczeń z lat 90. Podobnie z interfejsem - totalnie nieintuicyjny. Wierzcie lub nie ale potrafię się odnaleźć w nawet zawiłych interfejsach, nigdy nie miałem z tym problemów ale tu musiałem autentycznie obejrzeć film instruktażowy w jaki sposób pobrać potwierdzenie przelewu i tu też niemiła niespodzianka - brak potwierdzeń przelewów w PDF (trzeba kombinować z wirtualną drukarką PDF żeby to wyeksportować). Wszystko to z miesięczną opłatą 12zł. Co z tego, że mogę wypłacać kasę z każdego bankomatu za darmo jak karta nawet PayPass'a nie ma :/.

Piszę to dlatego, że będę musiał (zobowiązania w umowie kredytowej) korzystać z tego konta przez najbliższe 5 lat i mam niewielką nadzieję, że mają jakiś speców od PR i ktoś z nich przeczyta te wszystkie negatywne komentarze i dadzą narzędzie, które przynajmniej dobija do rozwiązań konkurencji. Teraz to jest poziom dna i stu metrów mułu. Konkurencja ma DUŻO lepsze, nowsze i bezpieczniejsze rozwiązania.


Bastek Bastek
23.01.2015. 20:55

Konto

Chciałem się zapytać czy jest warte założyć konto w tym Banku ?


prus prus
18.01.2015. 19:34

niekompetencja

Chciałem założyć rachunek inwestycyjny. W Olsztynie są dwa oddziały tego banku, w pierwszym powiedziano mi, że załatwię to w drugim oddziale. A w drugim, że załatwie to najszybciej przez internet. Wróciłem więc do domu i okazało się, że przez internet tego nie załatwię od ręki, bo muszę czekać na kuriera. Ze strony banku wynikało też, że można to zrobić w oddziale osobiście. I tak uczyniłem, ale już w innym banku.


kredytygrudziadz kredytygrudziadz
08.01.2015. 11:13

najlepszy kredyt

Witam. Jeśli posiadasz już kredyt i Twoje raty są zbyt duże zapraszamy do nas www.kredytgrudziadz.pl u nas uzyskasz fachową pomoc w zmniejszeniu swoich miesięcznych zobowiązań. Nie masz się co wstydzić. Każdy z nas ma jakiś kredyt, więc jeśli może on być tańszy, to dlaczego z tego nie skorzystać W naszej ofercie mamy do wyboru 26 banków. W każdym z nich jest inna promocja. My pomożemy w doborze najlepszej oferty. Zapraszamy na nasza stronę www.kredytgrudziadz.pl bądź zadzwoń aby dowiedzieć się szczegółowych informacji 503-580-333


czaszi1 czaszi1
07.11.2014. 16:52

Księęgowanie przelewów w DB

Jeżeli nie chcesz wiedzieć gdzie są Twoje pieniądze, które godzinami nie są zaksięgowane na koncie a konsultantka twierdzi, że widzi to samo co Ty a Bank ma 2 dni (!) na zaksięgowanie przelewu i nic nie da się zrobić i akceptujesz takie sytuacje to to jest konto dla Ciebie. Ja nie polecam.


jola jola
18.10.2014. 11:46

obsługa w Bydgoszczy

gdy weszłam do tego banku w interesach to pani przyjmująca petentów, siedziała rozwalona na fotelu, nie miała ochoty zająć się mną . Zostałam potraktowana jak idiotka, z góry i nie obsłużona.
Nie uzyskałam informacji , zignorowano mnie. Paskudnie się poczułam. Na Gdańską gdy weszłam do Banku polskiego poproszono mnie do stolika i żebym usiadła , w czym mogą mi być pomocni pełna kultura. Poczułam się w przyjaznym środowisku, jak w domu. Nie okazano mi zniecierpliwienia. Poczułam się fantastycznie i spokojnie. Wszystko pomyślnie załatwiłam . Jeszcze jedna sprawa, chciałam przelać pieniądze na koncie dzisiaj , ale okazało się jak zwykle, że nie mogę tego zrobić
i w ten sposób zostałam uziemiona, a urlop mam popsuty. Niemiecka solidność i kultura to już zamierzchłe wspomnienie.
DLATEGO PRZENOSZĘ SIE DO INNEGO BANKU SYMPATYCZNEGO, GDZIE POTRAKTOWANA ZOSTALAM Z PELNA KULTURA.
z poważaniem
Jola


as as
11.09.2014. 12:39

porażka

Absolutnie odradzam konto firmowe. Na karty i kody trzeba czekać w nieskończoność, nieprzyjazny interfejs użytkownika. Pracownicy na każdym kroku wymyślają jakiś problem i utrudnienia. Problemy z zapisem historii konta. Osoby z b.dobrą historią- żadnych debetów kredytów zadłużeń i porządny plus na koncie traktuje się jak zło konieczne. Nie domagam się traktowania jak księżniczki, ale jak zwykłego klienta- tak jak w PKO BP Millenium czy ING. To była pomyłka.


gsk gsk
04.09.2014. 10:52

Złodziejski, dziadowski bank!!!

Znów DB pokątnie wprowadził od 1 sierpnia 2014 opłatę za konto walutowe (8 złociszy). Podobny numer wycieli 2 lata temu gdy również tajniacko wprowadzili opłaty za obsługę rachunku bankowego w pakiecie Inwestor. Szlag mnie trafia, gdy widzę jak niby wielki poważny bank w taki dziadowski sposób skubie swoich klientów na parę groszy. Szczególnie kiedy taki klient (tak jak ja) jest z bankiem związany np kredytem mieszkaniowym i musi korzystać z w/w konta walutowego.


Ela Ela
02.09.2014. 07:21

Łupienie naiwnych

Jeżeli ktoś myśli,że założenie konta w Db PBC to świetny interes to się nie myli. Jest to faktycznie wspaniały biznes ale dla banku, szczególnie po opublikowaniu ostatniej Tabeli Prowizji i Opłat dla osób fizycznych (od 1.08.2014) Czarno na białym (często drobnym odnośnikiem ) widać, jakie koszty musi ponieść zwykły klient tego banku. Zainteresowanym radzę dokładnie zapoznać się z dostępnymi ofertami kont i przypisanym im opłatom. Tylko internetowe konto dbNET zapewnia, na razie, bezpłatne wypłaty swoich środków, z konta osobistego, ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Na innych kontach ponosi się koszty w wysokości 2% , ale nie mniej niż 8zł, za chęć pobrania swoich pieniędzy z oddziału banku lub bankomatów innych, niż Deutsche Banku. Występuje też wiele innych "udogodnień" dla naiwnych klientów.
Polecam dobrze się zastanowić przed podjęciem decyzji o założeniu tam swojego konta oszczędnościowego.
Pozdrawiam


Petent Deutsche Bank Petent Deutsche Bank
02.07.2014. 14:12

DBNet już niecałkowiecie darmowe dla wszystkich!!

"Frankowicze!"

Jeśli masz konto DBNet w DB i dodatkowo walutowe konto oszczędnościowo – rozliczeniowe np w CHF, gdyż spłacasz przez nie kredyt hipoteczny, to od 01.08.2014 DB wprowadza za jego prowadzenie opłaty, 8zł/miesiąc. Do 31.07.2014 konto walutowe jest jeszcze darmowe.

linki:
tu sprawdzisz jak jest teraz i do końca lipca (w tabeli pozycja 2.3):

https://www.deutschebank.pl/file-3068229.bdoc?pm=text&pc=tutaj


tutaj sprawdzisz jak będzie od 01.08.2014 (w tabeli pozycja 2.3 strona 3/14):

https://www.deutschebank.pl/file-7176203.bdoc?pm=text&pc=https://www.deutschebank.pl/file-7176203.bdoc


jele dla banku jele dla banku
28.05.2014. 19:02

NIE POLECAM

dbNET to najgorszy bank z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Cała masa problemów z lokatą i kontem. Na stronie intenetowej klienta bank dopuszcza tylko jedną reklamacje, wiecej reklamacji strona nie przyjmuje tylko rozłoncza. Nie jest to błąd obsługi przez klienta, tylko potwierdzone przez bank programowanie strony!
Błędnie naliczony procent od lokaty reklamowałam dwa razy, ponieważ po pierwszej reklamacji i miesięcznym wyczekiwaniu, ponownie zaniżono oprocentowanie lokaty. Tych reklamacji jak napisałam nie można złożyć przez www ani przez infolinie bo siedzą tam niekompetentne osoby, które nie potrafią tego zrobić. Welokrotne kontakty z infolinią okazały sie nieskuteczne. Również w jednym z oddziałow banku trafiłam na niekompetentnego pracownika który odmówił zjęcia się reklamacją. Dopiero w innym oddziale banku potwierdzono moje zastrzeżenia i przyjęto reklamacje, którą pracownica oddziału banku musiala powtórzyć bo znów coś zpieprzono. Teraz bedę musiała czekać kolejny miesiąc aż bank zwróci należne mi oprocentowanie i z pewnością bez oprocentowania za zwłokę.


ofiara praktyk DB ofiara praktyk DB
22.05.2014. 13:18

płać 15,5 zł miesięcznie za konto, albo....

wszystko na temat praktyk db w stosunku do swoich "klientów", a raczej petentów jest tu:

http://samcik.blox.pl/2012/10/Ultimatum-banku-dla-kredytobiorcy-plac-15-5-zl.html


Zniesmaczony Zniesmaczony
20.05.2014. 18:16

Nonszalancja i ignorancja

Chciałem przenieść do DB swoje konto ale kiedy wszedłem do oddziału (na Jana Pawła w Warszawie) to nikt mnie nie przywitał, nie poprosił bym usiadł i nie zaproponował wody. Zostałem potraktowany jak powietrze. Zostałem jednak przy swoim banku.


procent procent
21.03.2014. 21:01

to już nie jest dobre konto

W 2010 dbeasyNet było na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych kont internetowych. Tak, to było dobre konto do 2013 roku. W I półroczu 2013 zmniejszono rabat za płacenie kartę, w II półroczu zmieniono warunki uzyskania rabatu na kartę i wprowadzono opłaty na prawie wszystkie czynności bankowe, które wcześniej były za 0 zł.

Poważnym minusem Deustche Bank jest małowiedząca obsługa. Dzwonisz do tzw. konsultantów telefonicznych, nic nie wiedzą. Trafisz w Oddziale na pracownika, który pracuje już cały rok, wie jeszcze mniej.


mon1231 mon1231
25.02.2014. 20:55

debet

hej czy jest morzliwosc debetu na koncie i po jakim czasie


jgnk jgnk
06.02.2014. 19:33

potwierdzenie przelewu w pdf

Istnieje możliwość zapisania potwierdzenia przelewu do pliku .pdf
Trzeba jedynie wykonać kilka kroków:
->zakładka rachunki
->historia rachunku
->//wybierz wybraną transakcję//
->szczegóły
->drukuj
->kliknij raz LPM
->urządzenie docelowe:zapisz jako PDF
->ZAPISZ


uzytkownik dbnet uzytkownik dbnet
15.01.2014. 18:19

db net

Zadowolenie na poczatku rozczarowanie na koncu,,, wszystko jest bezpłatne przy zakładaniu konta potem niestety musimy płacic,,,tani trick marketingowy,,,


klk klk
22.11.2013. 16:38

Szybkość

Konto założyłem 4.11 w banku, a koperte z hasłem otrzymałem 21.11 - pogratulować szybkości, może zdechły im wszystkie gołębie :(


agd agd
06.10.2013. 18:04

zacofany system online

Toporny, i nieprzyjazny system bankowości internetowej - począwszy od sposobu logowania do konta (brak możliwości ustalenia loginu i hasła- trzeba pamiętać dwa osobne ciągi cyfr) po sposób dodawania odbiorców i wykonywania przelewów. I ten czas księgowania operacji na koncie. W porównaniu z kontem, które miałam w citibanku,system online db jest 10 lat do tyłu. Szkoda, że bądź, co bądź, europejski bank jest zacofany w sprawach tak podstawowych, jak zarządzanie kontem internetowym. Plusem są niskie opłaty za prowadzenie konta.


Jacuchn Jacuchn
26.05.2013. 15:28

Drastyczne zmiany dla posiadaczy konta db net w Deutsche Banku

Chciałem zauważyć, że dosyć drastycznie zmienia się konto db net w Deutsche Banku od lipca 2013 r. Przede wszystkim znika "prosta" możliwość rabatu na kartę (uniknięcia opłaty). Do lipca jest to jedna transakcja kartą (zaliczało się do tego zwyczajne sprawdzenie salda w bankomacie, a dla mniej wierzących w tę formę: wypłata z bankomatu chociażby 10 zł), od polowy lipca należy wykonać transakcję bezgotówkową na łączną kwotę min. 200,00 zł w miesiącu. I wiele innych zmian, po których bank nie jest już tak dobry jak dotychczas.
Dalsze zmiany: https://www.deutschebank.pl/aktualnosci/2013/5/zmiany-w-tabeli-prowizji-i-oplat-dla-osob-fizycznych.html


byly klient byly klient
10.04.2012. 22:18

Nie mozna zamowic karty debetowej bez wizyty w banku

Niestety jezeli ktos nie zamowil karty debetowej w trakcie zakladania konta, moze zapomniec o mozliwosci jej uzyskania bez wizyty w banku.
Po karte debetowa trzeba sie pofatygowac do oddzialu.


Jacuchn Jacuchn
12.11.2011. 11:01

Hasła sms

Od dziś w DB po zalogowaniu się do konta, w zakładce ustawienia-obsługa dostępu, na samym dole jest możliwość otrzymywania jednorazowych haseł sms (tak jak w mBanku) np. do obsługi przelewów (zamiast karty TAN). Operacja zmiany metody autoryzacji z TAN na hasła sms jest jednorazowa i nieodwracalna. Nie wiem czy są pobierane za to jakieś opłaty, ale logicznie rzecz biorąc, raczej nie.


brtk89 brtk89
25.07.2011. 16:44

kody ze zdrapki (kody TAN)

Może zadam dziwne pytanie, ale co jeśli zdrapie się wszystkie zdrapki z tej "starożytnej" karty TAN?
Czy zamówienie i przysłanie kolejnej takiej karty coś kosztuje?
a jeśli tak, to ile, i ile czasu trwa realizacja takiego zamówienia?


gabor gabor
24.06.2011. 20:03

Opinia

Myślałem o przerzuceniu się na to konto z mBanku, ale sposób jego zakładania mocno mnie zraził.
Długo to trwa, nie można nic zrobić w oddziale. Teleserwis początkowo nie pobierał mojego kodu dostępu, musiałem dzwonić z innego telefonu. Na kartę i zdrapki do przelewów też trzeba czekać, a sam interfejs jest dość przestarzały.
DB powinnien w końcu wprowadzić sms'owe potwierdzanie przelewów. Zdrapki są mocno archaiczne.
Polecam porównać to konto z Direct w ING oraz <30 w BZ WBK. Też darmowe, a dużo wygodnieszjsze.


Arecki71 Arecki71
08.06.2011. 11:56

sesje bankowe

Odpowiadając Dorocie, tu sprawdzisz kiedy wychodzą, przychodzą przelewy między bankami:

http://www.money.pl/banki/elixir/


Arecki71 Arecki71
07.06.2011. 13:24

Jak do tej pory DB oferuje najtańsze konto internetowe DB net

W zasadzie gdy wykona się przynajmniej jedną operację kartą (płatność lub wypłata) w miesiącu to za konto nie płaci się dosłownie NIC! Nawet za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Polecam!


Marcin Marcin
04.04.2011. 10:59

Opinia

Niezłe konto z jednym poważnym minusem moim zdaniem: brak przelewów online. Troche przestarzały interfejs, ale można się przyzwyczaić. Szkoda, że nie ma możliwości generowania potwierdzenia transakcji do plików .pdf


Dorota Dorota
22.02.2011. 12:30

Opinia

jeśli przelew wysłany przez mojego szefa był w piątek to kiedy powinny być pieniądze na koncie i w jakich godzinach są sesje przelewów przychodzących pozdrawiam Dorota


laik laik
12.02.2011. 19:11

Opinia

DO ... Gosc z dnia 02.04.2010. 15:59 ............ kuriera miales w niedziele ???? dziwne


Grzegorz Grzegorz
29.01.2011. 16:35

pełna on-line'owość

Mam nadzieję, że to co mówisz okaże się prawdą - jeżeli tak będzie z całą pewnością zlecę przelewanie głównej kwoty na konto właśnie w DB - bo większość za free (tylko nie przelewy walutowe niestety... swoją drogą kurs też gorszy niż w mBanku)


Artur Artur
18.01.2011. 12:38

db easyNET

Zapomniałem jeszcze o w pełni online'owym systemie. Też planują na ten rok.


Artur Artur
18.01.2011. 12:28

system db easyNET

Właśnie się dowiedziałem, że na przełomie lipca i sierpnia planowane jest wprowadzenie kodów sms do autoryzacji oraz znaków alfanumerycznych w haśle do systemu. Czekam z niecierpliwością!


TOMASZ TOMASZ
24.10.2010. 23:25

!!! NAJLEPSZE KONTO INTERNETOWE - POD WZGLĘDEM OPŁAT i OGÓLNIE!!!

Jestem klientem mBanku. W tej chwili założyłem konto w DB i jestem bardzo zadowolony - jak wszyscy wiedzą wszystko za 0zł. Interfejs mBanku, jest przyjemny i przejrzysty, w DB faktycznie na początku trzeba trochę popracować z kontem on-line - ale ma jak dlamnie fajną opcje (której nie ma mBank) dodawanie skrótów tego co nas najbardziej interesuje, tzn. zaraz po zalogowaniu od razu możemy przejść w zakładkę (np:przelew jednorazowy) ,którą wcześniej dodaliśmy do skrótów. Jedno co mnie wkurza używam operę i menadzer haseł nie działa jak należy przy logowaniu do DB - muszę posługiwać się trikiem wciskam ctrl+enter i szybko myszką naciskam na enter. Nie zawsze to wychodzi czasami parę razy muszę powtórzyć - ale działa. Konto najlepsze na rynku - jestem bardzo zadowolony POLECAM!!!
Konto założyłem on-line, cały proces trwał krótko i informowany byłem na bieżąco o statusie mojego zamówienia.
Ponadto karty płatniecze i TAN wydawane są BEZPŁATNIE nawet jak ją zgubimy.


Krys Krys
28.09.2010. 23:45

DB net

Bardzo się zawiodłem na tym banku i na szczęście zrezygnowałem z konta, nikomu nie polecam tego banku. Obsługa tragiczna, fee.


benny benny
26.08.2010. 10:31

Moja opinia o db net

Witam,
w zakresie podstawowych funkcji konto jest darmowe, opłata za kartę podlega zwrotowi przy dokonaniu jednej transakcji finansowej miesięcznie, a więc wystarczy wypłata z bankomatu. Operacja ta stanowi dużą zaletę - bank nie pobiera prowizji we wszystkich bankomatach w Polsce, na świecie usługa obejmuje bankomaty DB PBC S.A., Bank of America (Stany Zjednoczone], Scotiabank [Kanada, Chile, Meksyk], BNP Paribas [Francja], Wstpac [Australia, Nowa Zelandia], Barclays [Wielka Brytania, Kenia, Mauritius, Tanzania, Zimbabwe].

Niektórym przeszkadza przejrzystość systemu transakcyjnego, sześciocyfrowe hasło dostępu bez możliwości wydłużenia czy kody jednorazowe - zdrapki. Podobną ofertę w zakresie kosztów użytkowania posiada mBank - z opłatą abonamentową w kwocie 5 zł. miesięcznie za wypłaty z obcych bankomatów.

Można korzystać z dwóch kont:
dbNet - darmowe bankomaty,
mBank - sprawny, intuicyjny system transakcyjny, karty debetowe z możliwością płatności przez Internet, usługa mTransfer, autoryzacja przez sms lub hasła jednorazowe, szeroka oferta funduszy inwestycyjnych.


Staszek Staszek
22.08.2010. 22:08

odpowiedzi

venta: jesli chodzi o karte do konta db net, to jej uzytkowanie jest darmowe gdy min. 1 raz w miesiacu dokonasz nia zakupow za dowolna kwota. inaczej koszt karty to 5zl/miesiac


ania21: sugerowac powinnas sie przede wszystkim kosztami by byly jak najnizsze, poza tym dobrze miec bankomat banku w ktorym masz konto pod reka. jesli chodzi o najtansze konta studenckie to moje 3 typy to:
1. mbank - ekonto
2. deutsche bank - konto db net
3. ing - konto direct

z czego najtanszy jest minimalnie mbank. jednak warto miec bankomat swojego banku blisko siebie. jesli chcesz miec konto w banku z oddzialami to wybiezr ing. bo mbank i db net to konta internetowe


venta venta
21.08.2010. 16:15

Informacje

A jak wygląda sprawa z kartą ? Otrzymam ja bezpłatnie na okres 2 lat ? Kolejne płatne, czy nie ?
I jeszcze jedno ile kosztuje usługa, polegająca na tym, że otrzymuję smsy z informacją o przelewie na moje konto?

Z góry dzięki za informacje


ania21 ania21
20.08.2010. 16:27

jestem studentka i szukam dobrego banku by móc założyć konto dla studenta

W tym roku zaczynam studia pierwszy rok, staram się o stypendium, ale żeby się o nie starać muszę mieć konto w banku, jeszcze nigdy nie miałam wiec nie wiem czym mam się sugerować w wybieraniu banku. Czytam różne opinie i oferty ale jest tego tyle że już sama nie wiem co będzie dla mnie dobrym wyborem.
Proszę o poradę:)
Dziękuję z góry;*


klif klif
07.08.2010. 00:47

Chyba sie tu przeniose

DBnet - do wyplaty gotowki z bankomatow (wydatki gotowkowe i tak
planuje z gory, wiec dzien wczesniej sie poprostu gotowke przeleje z
Aliora).
Ogolnie bardzo fajna oferta, rachunkiem glownym DBnet nie moze byc
tylko ze wzgledu na toporny i nie on-linowy system tranzakcyjny.


Jarek Jarek
06.04.2010. 10:57

Moje wrażenia

Podzielę się moimi wrażeniami.

Wniosek o założenie konta złożyłem dnia 26.03.10, kurier z paczką dokumentów był u mnie 28.03.10, na następny dzień przyszedł e-mail z potwierdzeniem otwarcia rachunków, a 29.03.10 przyszły do mnie karta debetowa oraz karta kodów TAN. Z dodzwonieniem się na infolinie nie było najmniejszych problemów, na operatora nie czekałem nigdy dłużej niż 20 sekund (w Polbanku np. potrafią trzymać klienta po 10 minut - wiem z doświadczenia), obsługa rzetelna i bez zająknięcia odpowiadała na moje pytania, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Tak więc, porównując moje doświadczenia z wyżej opisanymi, ewidentnie widać poprawę. Oby tak dalej.

Tak więc, podsumowując, na razie nie żałuję otwarcia rachunku i jestem zadowolony. Zobaczymy jak pójdzie z użytkowaniem :D

Pozdrawiam innych, zadowolony i nie, klientów Deutschebanku.
Gość


Maju Maju
02.04.2010. 20:39

Opinia

Jak dlugo trwa proces otwierania tego konta? Po wypelnieniu wniosku jest
tylko informacja o wizycie kuriera. Czy oni kontaktuja sie kiedy ten kurier
dotrze?


Ivan Ivan
02.04.2010. 20:36

Wg mnie razem z mbankiem jedno z najtanszych kont obecnie

Glowne zalety konta:
- 0 za prowadzenie i otwarcie konta
- 0 za przelewy przez internet (w tym również do ZUS i US)
- 0 za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
- 0 za obsługę telefoniczną
- 0 za sprawdzenie salda konta w bankomacie

Jedyny malutki minus tego konta to by uzytkowanie karty bylo darmowe min. raz w miesiącu
trzeba dokonać płatności tą kartą. Jeżeli karta nie zostanie użyta to opłata wynosi 5 zł za miesiąc
w którym nie została dokonana tranzakcja .


Wiele banków dostępnych na naszym rynku pobiera opłaty za prowadzenie konta często przekraczające 5 zł lub opłaty za wypłaty z nie macierzystych bankomatów również w okolicach 5zl za wyplate.
Zestawiając to wszytko śmiało można powiedzieć że to jedno z najtanszych kont internetowych obecnie, tansze wg mnie nawet od ekonta mbanku.


Gosc Gosc
02.04.2010. 15:59

na razie nie żałuję otwarcia rachunku i jestem zadowolony

Podzielę się moimi wrażeniami.

Wniosek o założenie konta złożyłem dnia 26.03.10, kurier z paczką dokumentów był u mnie 28.03.10, na następny dzień przyszedł e-mail z potwierdzeniem otwarcia rachunków, a 29.03.10 przyszły do mnie karta debetowa oraz karta kodów TAN. Z dodzwonieniem się na infolinie nie było najmniejszych problemów, na operatora nie czekałem nigdy dłużej niż 20 sekund (w Polbanku np. potrafią trzymać klienta po 10 minut - wiem z doświadczenia), obsługa rzetelna i bez zająknięcia odpowiadała na moje pytania, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Tak więc, porównując moje doświadczenia z wyżej opisanymi, ewidentnie widać poprawę. Oby tak dalej.

Tak więc, podsumowując, na razie nie żałuję otwarcia rachunku i jestem zadowolony. Zobaczymy jak pójdzie z użytkowaniem :D


Festenberger Festenberger
31.03.2010. 21:36

do mnie właśnie dotarł kurier db net.

Witam! do mnie właśnie dzisiaj dotarł kurier. Poszło bez problemu. Teraz czekam na aktywację i kartę.

Myślę, że to będzie dobry wybór, bo jeśli chociaż raz w miesiącu wypłacisz gotówkę w bankomacie to masz konto całkowiecie za darmo (upust 5 zł, a cena transakcji 5 zł). Myślę również, że będzie lepiej niż w AliorBanku, bo tam nie zawsze mogę wypłacić kasę wszędzie, bo niektóre bankomaty w niektórych chwilach robią problemy i nie chcą wypłacać gotówki. Tak samo z transakcjami bezgotówkowymi. Nie zawsze udawało się je przeprowadzać bez problemu. Liczę na los, że się nie natnę. Powodzenia :)


Yarcio Yarcio
31.03.2010. 21:32

Opinie o koncie DBnet?

Zastanawiam się nad zmiana konta i banku oczywiście, najbardziej interesuje mnie darmowe wypłacanie
gotówki w różnych bankomatach, a w szczególności bankomatach innych banków, transakcje
bezgotówkowe oraz przelewy internetowe. Wyszukałem sobie dbNET. Czy ktoś miał juz styczność
z tym bankiem i ma jakieś doświadczenie ?


Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !