Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank - Zobacz Opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe GetinOnline

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin UP

W wersji podstawowej konto bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych. Konto można założyć przez Internet – wystarczy na Getin Online wypełnić formularz. Darmowe usługi to: prowadzenie rachunku, wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów, krajowe przelewy internetowe, tworzenie i zmiana zleceń stałych, wypłaty gotówki w oddziałach Getin Banku oraz zamknięcie rachunku.

Konto Prestiżowe z Tabletem

Konto Tanie Zakupy

Lokata na start w GetinOnline


Lokata na start, którą można założyć na 2, 3 lub 4 miesiące, jest oprocentowana wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę można założyć jedynie przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego! Maksymalna kwota lokaty to 15 tysięcy złotych.

Konto Getin Bank - Zobacz Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
25 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (77 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
zby zby
29.01.2015. 10:45

mnie pasuje

Ja mam u nich lokaty od kilku lat. Na razie nie miałem żadnych problemów, jak zmieniali stronę, to oczywiście było troszkę napięcia, ale teraz bardziej mi się podoba, głównie dlatego, że dołączyli konto z open finance. Raz dzwoniłem w dość prostej sprawie i otrzymałem prostą, rzeczową odpowiedź. Nie mogę tylko pojąć, dlaczego oferują mi kilkanaście rodzajów lokat z różnym oprocentowaniem, choć na takie same okresy. To z jakiego powodu mam wybierać niższe, skoro mogę wyższe?


Ola Ola
19.01.2015. 11:24

NIE POLECAM! Getin Online

Nie polecam, nie polecam, nie polecam!
Każdemu radzę trzymać się z dala od Getin Online. Blokują możliwość wypłaty pieniędzy lub zapłacenia kartą i niestety o tym nie informują! Nie mogłam ostatnio wrócić do domu, bo nie miałam jak zapłacić za bilet! Porażka. Nie wspominając już o tym, że dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. A poziom kompetencji i kultury Pań z Call Center też pozostawia wiele do życzenia.


Tom Tom
18.01.2015. 21:15

lokata

Jak jest z tymi lokatami na trzy miesiące 4%, są ukryte jakieś wałki. Myślę o tym banku ale jak czytam te opinie to odechciewa mi się. Jak w każdym banku są plusy i minusy.


Kinga Kinga
13.01.2015. 19:00

z daleka od tego banku

dzisiaj straciłam przez nich 48 minut oczekiwania na telefonie i 13 zł, nikt nie odebrał, ale straciłam wiarę że to kiedykolwiek nastąpi. zadzwoniłam, ponieważ ktoś włamał się na moje konto, wyjaśniłam to jednej Pani, potem drugiej, potem trzeciej która przekierowała mnie już podobno do docelowej osoby. dlatego czekałam jeszcze 40 minut. Wszystkie Panie poinfomowałam, że ktoś właśnie się włamał na moje konto bo otrzymuję wiadomości sms o zmianach dokonywanych na koncie. jedyne co mogłam zrobić to rzucić wszystko i jak najszybciej wejść na konto i zablokować zmiany. jeszcze nie wiem czy na pewno zdążyłam. Jak ktoś chce łatwo stracić pieniądze, to idealne miejsce.


sk sk
23.12.2014. 14:17

getin bank

bank masakra nie polecam a obsługa jeszcze grsza na proste zapytanie mailowe nie potrafia odpowiedziec , jesli jest ktos posiadaczem rachunku w tym "banku " radze sledzic i przegladac historie rachunków !!!!


Brtomiej Brtomiej
17.12.2014. 19:44

Jedne wielkie gówno

Ten bank to jedno wielkie gówno banda oszustów niedosyt, że dzięki innej instytucji spłaciłem ich lichwiarski kredyt w którym nie wiadomo dlaczego okazało się że normalnie spłacałbym o półtora razy więcej niż sam kredyt to teraz od spłaty kredytu który spłaciłem kilkadziesiąt rat wcześnie nie mogę doprosić się zwrotu ubezpieczenia które mi się należy przetrzymują pieniądze i dalej karzą czekać oszuści i kretyni których mam zamiar podać do rzecznika.


kaka kaka
16.12.2014. 00:32

getin up

mam konto getin up od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona. zwłaszcza z opcji przelewów przez facebooka i z karty z wyświetlaczem, bardzo mi się teraz przydaje.


Kasia Kasia
14.12.2014. 17:18

Getin bank zszedł na psy.

Po internetowej zmianie Getin Bank to bank piątej kategorii . Nieustanne kłopoty z logowaniem Znikające pieniądze , które potem powracają ale powodują nerwy. Konsultanci telefoniczni to w większości miernoty.Zamiast pomagać pieprzą trzy po trzy . No i trzeba mieć cierpliwość aby do nich się dodzwonić a rachunki za te telefoniczne oczekiwanie są duże . Jestem w trakcie zmiany banku.Mówi się że Getin Bank wkrótce zrobi klapę i trudno będzie cokolwiek odzyskać . Patrząc na to co się teraz z tym bankiem dzieje jest to bardzo prawdopodobne. Nadal trudne jest zwykłe zalogowanie się na ich stronę .


SIMON SIMON
02.12.2014. 16:56

GET IN BANK

Ludzie po zmianach straszna lipa z internetowym kontę. Brak nazw własnych dla zdefiniowanych przelewów i nie ma możliwości nadania, co bardzo utrudnia opłaty. Teraz trzeba sprawdzac dokładnie komu przelac. Dzis bynajmniej nie moge zrobic zadnego przelewu bo nie przychodzą sms z kodami. Błedów narobili po tych zmianach, że się w głowie nie mieści.
CZAS ZMIENIC BANK


wANDA wANDA
28.11.2014. 16:36

zginęły pieniądze

dzisiaj zauważyłam, że zginęło mi z konta około 300zł???? po zmianie wyglądu konta internetowego nic nie można się połapać. Czekam na odpowiedź z banku......Ponadto 1 miesiąc temu sama się naniosła operacja zapłaty kartą na 200zl- po mojej interwencji wpis zniesiono....... wcześniej wszystko było Ok ale jak tak dalej pójdzie to rezygnuję z tego konta.


Justyna Justyna
27.11.2014. 09:56

chamstwo

odradzam serdecznie ten bank, szczęśliwie się z nim rozstaję bo spłaciłam kredyt, oszukują na każdym kroku, opłaty za piardnięcie niedługo wprowadzą, a jak chcesz coś konkretnego się dowiedzieć to zapieprzaj do warszawy, bo tam jest oddział, w którym można coś załatwić
porażka


EWA EWA
24.11.2014. 20:59

UWAGA ! NIE REALIZOWANE POLECENIA ZAPŁATY

Następne polecenie zapłaty (zlecenie podpisane 07-11-2014) nie poszło 20-11-2014 pomimo obecności środków na rachunku !!! Ale niewiarygodny BANK ! :(
A dzisiaj w bankowości internetowej nie mam dostępu do szczegółów wykonanych operacji !!!!!!


andrzej andrzej
24.11.2014. 17:15

getinbank

witam ponownie , no i znowu problem ostatnio ponad 600zł zgineło mi z konta na jakieś 8 godzin a oczywiście telefon po 30min i nic zero kontaktu z nimi , dziś zauważyłem że pieniądze wpłyneły mi na konto ale nie widać skąd i od kogo hmm kilka wpłat ale skąd ? kwota na koncie jest ale czy taka jaka powinna być hmm kto to wie skoro nie ma w historii żadnych wpłat , śmiechu warte .


joanna joanna
24.11.2014. 12:41

lokaty

Lokaty są dobre, tylko pieniądze giną z konta ale wracają po interwencjach telefonicznych. Trzeba pilnować stanu konta przed każdą operacją i po operacji.
Telefony oczywiście są płatne.


Ewa Ewa
20.11.2014. 18:45

A ja polecam

A ja jestem bardzo zadowolona. Konto, karta do bankomatu, wypłaty z różnych bankomatów na terenie polski jak np euronet, pkobp to mam za darmo. Oczywiście trzeba spełnić jakieś tam warunki, w moim przypadku chyba chodziło tylko minimalne wpływy na konto ale ja je spełniam i zgodnie z umową jest wszystko za 0 zł. Czyli otrzymałam taki produkt- rachunek- jaki został mi przedstawiony w getinbanku i jest tak jak chciałam żeby było. Przelewy wykonuje za pomocą internetu, wpisuje kod podany na nr. telefonu i nic za to nie płacę.
Jak dotąd od ponad dwóch lat, raz tylko zdrazyło się coś dziwnego, wspomniana przez wielu blokada do konta online, ale wypłaty w bankomacie mogłam dokonać więc bez tragedii, zdarza się tak czasem, serwery, te sprawy, mam wyrozumiałości na tyle że o problemie już zapomniałam. Najważniejsze, że konto jest za 0 zł. I taki incydent zdarzył się tylko jeden raz, a jak na ponad dwa lata prowadzenia konta to jestem w stanie wybaczyć.


nicki nicki
18.11.2014. 20:43

może pomoże :) mi pomogło mam Bankowość internetową

spróbujcie zadzwonić na infolinie logując się do bankowości telefonicznej po zalogowaniu do bankowości telefonicznej i połączeniu z konsultantem poproście o wysłanie hasła i loginu do bankowości internetowej. Login do bankowości internetowej i telefonicznej powinien być taki sam hasło jest inne. Jeżeli nie macie hasła i loginu do Bankowości telefonicznej zadzwońcie i złóżcie dyspozycie przeprowadzą weryfikację i wam wyślą a potem do bankowości internetowej


EWA EWA
18.11.2014. 20:41

BRAK MOŻLIWOŚCI ZALOGOWANIA DO BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ!

Zaczynam żałować że założyłam rachunek w Getin bank !!! Moje konto internetowe nadal zablokowane pomimo zgłoszenia do działu technicznego, polecenie zapłaty złożone 7 listopada nie poszło 17-ego pomimo zapewnień "opiekuna klienta" (będzie realizowane dopiero w następnym miesiącu! )..... Zastanawiam się co będzie dalej... Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam poniższych komentarzy o praktykach stosowanych w tym banku! :(


anka anka
18.11.2014. 14:16

szkoda gadać

moje konto internetowe dalej zablokowane i nikt nic nie wie. Miałam sobie polepszyć, a chyba mnie ktoś skarał tym bankiem :-(


rys rys
18.11.2014. 11:25

logowanie

brak słów na temat tego banku.Próbują coś zmieniać ale do wprowadzenia zmian zatrudnili smieciarzy a nie fachowców.Konsultanci bezradni!Od kilkunastu dni nie mogę wykonać żadnej operacji.Mam konta w różnych bankach ale ten to dno!!!!!!!!


Bork Bork
16.11.2014. 00:44

Dość.

Od trzech dni próbuję zalogować się na swoje konto. Bezskutecznie. Na infolinii, po 18 minutach czekania powiedzieli, że mają z tym mały problem. Dziękuję. Mam już dość małych problemów Getinbanku. W poniedziałek rozwiązuję umowę.


DGB DGB
15.11.2014. 00:38

Do Zadowolonego Klienta

Człowieku sam się zastanów. Oczywiście, że nie jest to wina tych biednych konsultantów, tylko złodziejstwa banku. Właśnie pisze skargę do KNF i UOKK.

Nie badź naiwny! Piszesz: "raz zostały mi podwójnie ściągnięte środki z konta, po 7 dniach wróciły automatycznie na rachunek". To przyjmij do wiadomości, że to się nie zdarzyło przez przypadek, tylko jest to celowa polityka banku! To co tobie zamrażają, niby przez pomyłkowe podwójne obciążenie, robią wszystkim, a pieniądze inwestują. Mi to robią regularnie od pół roku! Mam u nich kilka kont i na każdym jest to samo. Możesz się też cieszyć, że dostałeś zwrot po 7 dniach a nie po 27 jak zwykle ja dostaję. Poza tym spójrz w wyciągi. Nawet jeśli pomyłkowo zaksięgowali obciążenie podwójnie, to powinien być tego ślad, a potem doksięgowanie na plus. A tego NIE MA! Bank nie ma prawa "wymazywać" żadnej operacji! Pozycja raz zaksięgowana musi pozostać. Tak stanowią przepisy prawa bankowego i finasowe. Robi się potem STORNO! Dlaczego zatem Getin łamie prawo? Żeby ukryć zamrażanie pieniędzy klientów! Ja teraz ściągam wyciąg z takimi "dublami" codziennie. I potem zostawiam dwa skrajne - kiedy pierwszy raz daną kwotę zdublowali i ten przed zwrotem, żeby było widac ile dni trzymali moje pieniądze.

O innych przekrętach nawet nie piszę. Może wrzucę potem list do KNF i UOKK, gdzie będą te wszystkie przekręty opisane.


Mariusz Mariusz
13.11.2014. 19:57

Zadowolony Klient

Mam w Getinie ROR i kredyt konsolidacyjny. Jestem zadowolony, faktycznie ostatnio czas oczekiwania na połączenie wydłużył się, ale LUDZIE, CZY TO JEST WINA TYCH BIEDNYCH KONSULTANTÓW, KTÓRZY SIEDZĄ, WYSŁUCHUJĄ WASZYCH LAMENTÓW, STARAJĄ SIĘ WAM POMÓC A WY DALEJ RZUCACIE BLUZGAMI NIE OSZCZĘDZAJĄC GARDŁA???!!! Jakiś ich pracownik napisał, że po 8 godzinach ma ochotę strzelić sobie w łeb i wiecie co? Ja też miałbym taką ochotę siedząc tam, odbierając połączenie za połączeniem i słuchając wiecznych skarg i awantur!! Zanim zadzwonicie na infolinię zastanówcie się 50 razy nad swoim nastawieniem do konsultantów, TO SĄ TEŻ LUDZIE DO CHOLERY!! Nigdy nie miałem problemów z kontem, raz zostały mi podwójnie ściągnięte środki z konta, po 7 dniach wróciły automatycznie na rachunek. Kredyt spłacam regularnie, zgodnie z wysłanym mi harmonogramem. Wystarczy wiedzieć co się podpisuje, bo za głupotę się płaci, a efekty są takie że właśnie za SWOJĄ głupotę macie pretensje do banku, kiedy należy mieć je wyłącznie do siebie.
Pozdrawiam wszystkich pracowników!


max max
13.11.2014. 11:11

kłopoty

wpisuje dane logowania, konto zablokowane, czas oczekiwania na infolinii blizej nie określony, w oddziale banku też rozkładają ręce, tragedia, pieniądz na koncie a tu nie mogę wejść na swoje internetowe konto. Nie polecam banku, który przyjmuje kasę nic w zamian nie oferując.


ala ala
12.11.2014. 10:20

nowa strona bankowosci

Dzisiaj weszlam na strone bankowosci internetowej poraszka boze nie wiadomo czego tam szukac chyba biora jakies oplaty za przelewy nie moglam wejsc w oplaty prowizjie malo tego po wylogowaniu otwieram nowa strone mam brak internetu zabieraja mega no nie wiem najwyzsza pora zmienic bank a z tym zabieraniem pieniedzy z konta to prawda zawsze mi sie nizgadzalo jak placilam karta nowa strona bankowosci to totalna porazka czeka sie dlugo na otwarcie kolejnej strony do kitu jestem zla.


andrzej andrzej
11.11.2014. 15:48

Getin UP

Od założenie konta jakiś rok Getin UP było wszystko w porządku ale od jakiegoś czasu coraz gorzej , wypłaty z bankomatu kończą się że pieniądze nie wychodzą ale znikają z konta miałem tak dwu krotnie z czego jedna kwota nie wróciła do dziś a druga po pisemnej reklamacji wróciła , a dziś nowość nagle w koncie znikło mi ponad 600zł i nie wiadomo gdzie a do banku nie idzie się dodzwonić bo nikt tam nie odbiera czekałem 30 minut na telefonie ,a co do nowej strony jaką zrobili to jakaś porażka wszystko do bani , zastanawiam się już nad zmianą banku tym bardziej że wszystkie bonusy jak dodatkowe złotówki za tranzakcję kartą już nie ma,zwrot paliwowy teraz to jakieś grosze do 10zł a było około 50zł ,po prostu nie polecam.


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2015 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !