Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank - Zobacz Opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe GetinOnline

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin UP

W wersji podstawowej konto bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych. Konto można założyć przez Internet – wystarczy na Getin Online wypełnić formularz. Darmowe usługi to: prowadzenie rachunku, wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów, krajowe przelewy internetowe, tworzenie i zmiana zleceń stałych, wypłaty gotówki w oddziałach Getin Banku oraz zamknięcie rachunku.

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank - Zobacz Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
102 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (192 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
patryk patryk
24.08.2016. 06:50

opinia

Wybrałem konto oszczędnościowe w Getinie chyba z sentymentu do polskiego banku. Po co wspierać jakichś rekinów skoro mamy tutaj dobre oferty.


molly molly
11.08.2016. 10:41

opinia

Dostałam na 18 stkę konto z kartą od rodziców, którzy korzystają w tym banku z wielu usług i w ten sposób dołaczyłam do klanu Getinu


TERENIA TERENIA
09.08.2016. 15:22

Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia.

Bank bardzo chętnie przyjmuje pieniądze, niestety gdy będziecie chcieli odzyskać pieniądze z lokaty w moim przypadku po zmarłej mamie, czeka was bardzo długie oczekiwanie u mnie trwa to już półtora miesiąca i nadal nie wiem, kiedy odzyskamy pieniądze. Procedura ponoć trwa 30 dni, ale gdy przychodzi do ustalonego terminu i wizyty w banku dowiaduję się, że trzeba coś uzupełnić np. podpis, parawkę pod poprawką wprowadzoną przez pracownika itd. W ten sposób procedura zaczyna się od nowa. Ponadto zupełny brak kontaktu ze strony banku, pomimo podanego numeru telefonu do kontaktu. We wszystkich bankach sprawy te załatwiałam w ciągu 1-2 dni. Nie wiem, kto ustala procedury w tym banku i dlaczego tak znacznie odbiegają od innych banków. Opiszalstwo i zupełny brak poszanowania klienta to chyba dewiza tego banku. Nikomu nie polecam tego banku.


patryk patryk
08.08.2016. 14:35

Opinia

Jakoś nie zdarzył mi się w Getinie żaden incydent z obsługą konta i płatnosciami mobilnymi. Wszystkie opcje działają nalezycie. Bank superowy


karolina karolina
04.08.2016. 17:45

Opinia

Propozycje kont jasno okreslone, widać profesjonalizm z górnej półki w info.


krk krk
29.07.2016. 11:49

Beznadzieja!

Getin Bank oraz Idea Bank to dwa dziadostwa zatrudniające dodatkowo na infolinii pół-debili,którzy za grosz nie maja pomyślunku.Powtarzają regułki jak nakręcone kukiełki i nijak nie można wytłumaczyć jednemu z drugim prostej i oczywistej sprawy.Podaję przykład.Brałem kredyt w Getinie. Na umowie stoi jak byk ,że mam zapewnić środki na koncie tego i tego dnia i bank będzie sobie pobierał ratę automatycznie.Po terminie pierwszej raty dostaję powiadomienie,że zostałem obciążony kwotą 15 zł za monit, bo nie zapłaciłem raty.Patrzę na konto rata wynosi 600 zł z groszami na koncie 30 ty zł.Myślę jakaś pomyłka itd.Przez e-maila ze swojego konta informuję bank,że nie pobrał sobie środków mimo,ze miał taki obowiązek ale za to ochoczo obciążył mnie opłatami za monit.Po 30 dniach dostaję odpowiedź od pani obsługującej reklamację z banku,że mam robić przelewy z konta a nie bank ma pobierać sobie opłaty automatycznie.Wysyłam jej cytat z umowy papierowej ,którą mam przed sobą i od pół-mózga bankowego dostaję odpowiedź,że ją to nie interesuje co mam na umowie ,bo ona w systemie ma zaznaczone co innego.No krew mnie zalała.Idąc jej tokiem rozumowania ma oznaczać ,że jeśli nieudolny pracownik banku zamiast 30 tys zł kredytu wpisał by do systemu 300 tys to miałbym spłacać 300 tys bo nie ważna jest umowa papierowa tylko to co jest w systemie.Jak z takimi półgłówkami załatwiać cokolwiek? Skończyło się to tym,ze musiałem dymać do oddziału banku i odsiedzieć w kolejce z półtorej godziny i ręcznie wszystko prostować.Nie polecam nikomu tego pseudo banku.Pomijam już fakt,że interfejs bankowy jest całkowicie beznadziejny.Zero przejrzystości i intuicyjności.Nie ma co porównywać do obsługi PKO BP.Niby bank stary ale jakość infolinii oraz obsługa interfejsu internetowego bije Getin na głowę.


tutsi tutsi
26.07.2016. 18:44

nie polecam tego banku

przy kredycie hipotecznym namawiają na produkty polisolokatowe, jest to utopienie pieniędzy, jak człowiek chce uzyskać jakieś informacje to odsyłają na infolinię, banda oszustów z Łomży, siedzi tam małżeństwo naciągaczy, prokuratura powinna się nimi zająć,dno.


Mody Mody
29.06.2016. 12:52

nie polecam

jesli ktos bedzie chciał kredyt w tym banku to niech niewierzy w obietnice tych co tam siedza na ubezpieczeniu oszukuja i nic nie mówia o kontynuacji że jest to morzliwe tylko po podpisaniu jest na 12 miesięcy jestem wieloletnim klientem banku
nie bierzcie u nich kredytów jest to bank niekąpetentntch osób nastawionych na oszukiwaniu ludzi


izydor izydor
18.06.2016. 20:40

Opinia

To mnie najbardziej zainteresowało, że Getin Up to możliwość otwarcia pakietu Konto z usługą Bankowości Internetowej.


olga olga
06.06.2016. 12:41

inf.

Decyzja o założeniu konta i korzystanie z usług bankowych to jakaś konsekwencja; nie rozumiem tych, którzy robią ten pierwszy krok a potem marudzą. Mnie się akurat wiedzie z wyborem Getin Noble.


emilka emilka
06.06.2016. 12:22

opinia

Najważniejsze!!!Korzystając aktywnie z konta Getin Up otrzymasz automatycznie dostęp do Pakietu Korzyści „Mój Bank”. Dzięki niemu możesz otrzymać zwrot wydatków za domowe rachunki, zwrot wydatków kartą kredytową Getin Banku oraz lepsze warunki kredytów.


patryk patryk
25.05.2016. 21:38

Opinia

Co do tych opinii, które tu państwo zamieszczacie dodam swoje trzy grosze. Mam pozytywne doświadczenie z Getin Noble, zwłaszcza w zakresie lokat i obsługi konta. Widocznie ktoś, gdzieś miał słabszy dzień. Zdarza się.


izadora izadora
23.05.2016. 09:01

Opinia

Cenię sobie lokaty w Getin Noble; praktycznie systematycznie z nich korzystam przechodząc na terminowe kolejne po wypłacie dywidendy, którą pożytkuję na przyjemności z wielką frajdą.


wiesiek wiesiek
13.05.2016. 13:23

be getin be

w gorszym banku nie byłem , nie potrafię przelać więcej niż 500 zł ,a infolinia to fikcja getingu już dziękujemy


kmer kmer
07.05.2016. 07:26

żenada

nie polecam non stop jakieś opłaty za bzdurne rzeczy , ostatnio opłata z wpłatę we wpłato macie , zamiast rozwijać się bank to cofa się do tyłu , porażka


Jzefa Jzefa
28.04.2016. 18:00

Konto bankowe

Jestem klientem getin banku.Od października prosiłam bank o przesłanie nowej karty do Anglii, bo tu teraz mieszkam u córki, bank odmówił. Od lutego wysyłam pisma że chcę zamknąć konto bankowe, bank ignoruje wszystkie pisma,nie chce oddać mojej emerytury. Mam problemy ze wzrokiem, z poruszaniem się, czekam na operację oczu.Gdy córka pisze w moim imieniu maila,dostaję lub nie maila że mogę się skontaktować osobiście w oddziale banku. Jak długo takie banki będą żerować na klientach którzy zakładają konta?


xx0 xx0
31.03.2016. 17:40

uciekajcie

zamykam konto firmowe, szkoda zdrowia


andrzej andrzej
26.03.2016. 07:02

polecam

posiadam konta w banku od 9 lat jestem bardzo zadowolony współpraca z doradcą panem michałem magdziarzem układa sie wspaniale więcej takich oddziałow banku jak oddział w krakowie


marta marta
17.03.2016. 12:01

brak zwrotu prowizji!!! UWAGA!!!

Ostrzegam przed tym bankiem. 28 lutego wypłacałam sporą kwotę z bankomatu PKO. Oczywiście spełniam wszystkie warunki by otrzymać zwrot prowizji, który miał nastąpić 15 marca. (mam konto getin up). Dziś dowiedziałam się, że zwrotu prowizji (prawie 1300zł) nie otrzymam. Czemu? Ponieważ zaksięgowano wypłatę 2 marca. Teoretycznie nie byłoby problemu, po prostu powinnam ją według banku otrzymać 15 kwietnia. Jednak problemem jest to, że z racji tego, że by spełnić warunki na początku marca przelałam 1000zł, a bank pobrał mi z nich natychmiast ową prowizję, na koncie zostało mi 11zł. Co za tym idzie w marcu nie spełnię drugiego warunku darmowych wypłat z bankomatów czyli zakupów kartą na kwotę co najmniej 300zł, a co za tym idzie w kwietniu nie otrzymam zwrotu prowizji bo w marcu nie spełniam warunków. Wypłata w lutym. Tym samym bank ukradł mi 1300złotych prowizji, którą zwrócić powinien (bo w lutym, kiedy wypłacałam pieniądze warunki spełniłam), i żądać będzie 6,5 za kartę za marzec (bo warunki). Czyli generalnie prowizję pobrali od razu, z konta też pieniądze zniknęły od razu, a zaksięgowano wszystko w marcu. I dupa.


piotr piotr
16.03.2016. 10:32

WROBIENI

Odradzam stanowczo ogromy nacisk na klienta, staranna psychologia a potem mozecie plakac w domu bo polisolokata sie konczy za 10lat a mozna isc do PKO i miec spokoj i bezpieczenstwo finansowe


Ula Ula
14.03.2016. 10:03

GETIN nie do końca taki ZŁY

Jestem klientem od 10 lat moja opinia jest umiarkowana nie aż tak drastycznie negatywna jak większość. Nie korzystałam z kredytu, ale przez te 10 lat lokat zakładałam nie mało i prawdą jest ze w oprocentowaniu lokat konkurencji nie mają. Co do obsługi to rzadko się zdarza żeby trafił się w pełni kompetentny pracownik nawet kierownicy są tak mierni ze wstyd na "TAKI BANK" jedyny atut to zdolność do szybkiego wprowadzenia w błąd oczywiście na korzyść banku w tym są wyspecjalizowani wyśmienicie !!! Korzystam z bankowości internetowej, więc moje wizyty w oddziale ograniczają się tylko do wypłacenia większych kwot i to jest drugi plus po % że mam wgląd na bieżąco w stan konta i nie muszę odwiedzać oddziału co nigdy nie należało do najprzyjemniejszych wizyt.


pamela pamela
13.03.2016. 13:16

komentarz

Od lat korzystam z konta w Getin Banku i przyznam, że bulwersują mnie nader nieżyczliwe komentarze. Mam tu lokaty, które przedłużam w różnych wersjach i zawsze wychodzę z zyskiem. Nie warto tak się czepiać bez sensu.


Ala Ala
09.03.2016. 17:51

Opinia

Pod pozorem udzielenia darmowego kredytu pracownica banku wyłudza,bo trudno to inaczej nazwać,całą masę danych. Ksero dowodu osob., jaki status mieszkania; czy własne,od kiedy. Jaki limit na koncie w swoim banku, ile dzieci na utrzymaniu,wykształcenie !!!!!! A kredyt mogą udzielić tylko oprocentowany bo kilka lat temu miałam u nich lokatę i promocyjny mi nie przysługuje. To tylko wyłudzanie danych.


xxxx xxxx
03.02.2016. 19:22

ok

Ja.polecam..jestem zadowolona. Obsluga mojego banku jest b.dobra.


zawiedziony zawiedziony
02.02.2016. 18:37

Opinia

Przelałem pieniądze na konto pomocnicze w Getin Banku celem założenia lokaty terminowej. Zakładając lokatę złożyłem dyspozycję zwrotu środków na konto, z którego je przelałem po zakończeniu terminu. Wpierw pracownik powiedział, że takiej dyspozycji nie mogę złożyć przy zakładaniu lokaty. Na moją uwagę, że w regulaminie przeczytałem, że mogę po wpłynięciu środków. Odpowiedział „czytać to sobie pan mógł”. Później zapytał kolegę i okazało się, że można. Do podpisania podsunął mi umowę, w której było napisane, że lokata jest odnawialna, na co nie zwróciłem uwagi. Na moje pytanie o dyspozycje zwrotu odpowiedział, że pieniądze wpłyną na rachunek, z którego zostały przelane. Po zakończeniu terminu i braku zwrotu lokaty poszedłem do banku i okazało się, że lokata się odnowiła. Wycofałem z tego banku wszystkie pieniądze i nie chcę mieć z oszustami do czynienia.


Piotr Piotr
02.02.2016. 10:47

Rachunek

Moja mama została namówiona na rachunek top czy coś takiego przy czym zapewniała, że będą same zyski mama po paru miesiącach postanowiła sprawdzić stan swojego konta i co się okazało że nie ma żadnego zysku a co jest w zamian? STRATY, Pani która wcześniej zapewniała mamę że będzie miała zysk na tym dostała informacje od tej samej Pani która powiedziała że mówiła od samego początku że zysk jest niepewny...jak można ufać takim ludziom i teraz mama nie może wyciągnąć pieniędzy bo dużo straci....mam nadzieję że nie wszyscy doradcy tacy są...


paula paula
28.01.2016. 15:37

opinia

Dla zmotoryzowanych szczególnie polecam kredyt samochodowy Getinu, zwłaszcza, że ceny ubiegłego rocznika pojechały mocno w dół. To się w trakcie spłaty będzie dalej opłacało.


myszamary myszamary
26.01.2016. 20:18

Getin Bank - bankiem twoich oszczędności

Getin Bank reklamuje się jako "Bank twoich oszczędności", i z tych obietnic wywiązuje się na medal. Sam czerpie w całości korzyści z oszczędności swoich klientów. Byłam świadkiem jak mój przyjaciel
T. W. założył lokatę w wysokości 50.000,00 tymże banku na okres 4 lat. Obiecano, że po tym czasie otrzyma zwrot kapitału i odsetki w wys. 20%, co daje 5% w skali rocznej. No i otrzymał po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki w wysokości 32,40 PLN, (słownie trzydzieści dwa zł. i czterdzieści gr.), co daje 0,0162% w skali rocznej. Takich doradców finansowych ma GB i tak dba o dobro klienta
i jego oszczędności. Obraca nimi przez 4 lata obiecując złote góry, ale te złote góry przywłaszcza sobie, a z klienta się śmieje, że dał się nabrać na piękne słówka pracowników przy zawieraniu umowy. Trzeba przyznać że pazerność tego banku sięgnęła szczytu, a jego morale sięgnęła bruku. Dlatego radzę wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności, aby omijali go szerokim łukiem.


ufok0000 ufok0000
26.01.2016. 15:44

Najgorszy bank świata

Nie mogę powiązać karty z Paypalem.

Odpowiedzi z banku:
- przekazane do innego działu, proszę czekać 48h (oczywiście żadnej odpowiedzi po tygodniu)
- proszę sprawdzić PIN (przy transakcji internetowej????)
- w Czechach karta nie przeszła z rzekomo błędnym PIN-em - z banku - "nie zarejestrowaliśmy transakcji"

To debile, albo mają ludzi za debili. Poziom obsługi poniżej mułu.


Alina Alina
21.01.2016. 19:09

Getin Bank

Nie polecam stanowczo tego Banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedy chcą sprzedać produkt, to jest wszystko OK, a później to faktycznie
trzeba jechać do Warszawy, żeby coś załatwić. Żadna placówka franczyzowa
nic nie zrobi, trzeba szukać oddziału Banku, a te są niejednokrotnie w bardzo dużej odległości.
Telefoniczny kontakt to lipa, działa tylko wtedy kiedy pracownik Banku chce się dodzwonić
do nas, a nie jak my chcemy coś załatwić.
Jeżeli uda się człowiekowi dodzwonić to nikt nic nie wie, nawet tego jakie są dane na zawartej umowie i co najciekawsze gdzie ta umowa jest, gdzie są inne dokumenty, które były składane. Zdecydowanie odradzam bardzo bardzo mocno.


natalia natalia
10.01.2016. 15:49

dotyczy banku kierowcy związanego z GB

Beznadzieja. Napastują telefonami.
A uzyskanie dostępu do konta z e-fakturami zajmuje kilkanaście dni, zanim przyślą login i hasło (w tym czasie oczywiście skorzystali z okazji i wysłali mi kolejne papierowe już za całe 20 zł), a potem okazało się, że nie ma mnie w bazie danych i znów muszę czekać na nowe dane do konta. W międzyczasie nie mam dostępu do faktury.

Nie polecam. Naciągacze.


nina nina
03.01.2016. 12:55

opinia

Bezpłatne przelewy internetowe, przelewy przez Facebooka, mail lub SMS. To właśnie to o co chodzi dzisiaj ludziom często posługującym się nośnikami elektronicznymi.


monika monika
21.12.2015. 18:37

lokata

Wynalazłam i polecam, myślę, że wiarygodne. Sama korzystam Lokata na start, którą można założyć na 2, 3 lub 4 miesiące, jest oprocentowana wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę można założyć jedynie przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego! Maksymalna kwota lokaty to 15 tysięcy złotych.


tolek tolek
21.12.2015. 13:53

historia

Dlaczego muszę zaplacić 50zł. za każdy rok , jeżeli chcę sprawdzic historię moich przelewów na inne konta!!!! w mBanku tego nie ma!!!! trzeba będzie się przenieść do niego.


anita anita
16.12.2015. 18:38

opinia

Korzystam od dłuższego czasu z usług Getinu i powierzyłam też niemałą sumę na lokatę terminową. Właśnie odebrałam profit, bardzo zyskowny, akurat przyda się na święta i prezenty. Polecam zdecydowanie.


patrycja heigelmann patrycja heigelmann
16.12.2015. 13:39

pytanie

ile trzeba czekac na pieniądze jak się wzięło kredyt w getin banku


mania mania
02.12.2015. 21:46

ja mam konto getin up i bardzo sobie chwalę.

ja mam konto getin up i bardzo sobie chwalę. wszystko za darmo, przelewy robię sobie przez facebooka a na karcie z wyświetlaczem sprawdzam stan konta. mega wygodne.


klient klient
29.11.2015. 18:15

Opinia

porażka bank nie liczy się z klientem i jest nie fer oszukuje naliczyli mi niesłusznie prowizje na nic tłumaczenia, reklamacje nic dały twierdzą, dopiero UOKiK pomógł, nie należy odpuszczać tylko walczyć o swoje


Adam Adam
04.11.2015. 09:50

Getin UP

Założyłem to konto i czerpie korzyści z bonusów. Narazie są bardzo atrakcyjne. Jestem zadowolony.


maryjanka maryjanka
28.09.2015. 22:12

porazka

Getin Bank reklamuje się jako "Bank twoich oszczędności", i z tych obietnic wywiązuje się na medal. Sam czerpie w całości korzyści z oszczędności swoich klientów. Byłam świadkiem jak mój przyjaciel
T.W. założył lokatę w wysokości 50.000,00 tymże banku na okres 4 lat. Obiecano, że po tym czasie otrzyma zwrot kapitału i odsetki w wys. 20%, co daje 5% w skali rocznej. No i otrzymał po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki w wysokości 32,40 PLN, (słownie trzydzieści dwa zł. i czterdzieści gr.), co daje 0,0162% w skali rocznej. Takich doradców finansowych ma GB i tak dba o dobro klienta i jego oszczędności. Obraca nimi przez 4 lata obiecując złote góry, ale te złote góry przywłaszcza sobie, a z klienta się śmieje, że dał się nabrać na piękne słówka pracowników przy zawieraniu umowy. Trzeba przyznać że pazerność tego banku sięgnęła szczytu, dlatego radzę wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności, aby omijali go szerokim łukiem.


Micha Szczecin Micha Szczecin
18.09.2015. 18:00

Opinia

Witam,
mam kredyt mieszkaniowy, getin wypowiedział mi umowę nie informując mnie o tym, nie ma z kim załatwić sprawy począwszy od pracownika biurowego jak i po dyrektora, który był moim znajomym i śmiał mi się prosto w oczy nie pomagając mi. Jedno jest pewne, z nimi wszystko na piśmie i poleconym za potwierdzeniem i tu tez nie wiadomo ile się czeka na odpowiedź. Koledze zlicytowali mieszkanie za 300 zł które wpłacił po jakimś czasie nie opisując że to za miesiąc poprzedni.


ktosiek ktosiek
29.08.2015. 11:56

Problem z kontem internetowym i przelewami

Od kilku tygodni zgłaszam nieprawidłowe działanie konta przez internet, tj: kilka razy dzwoniłem na infolinię, dwie wizyty u Pani Kierownik placówki GB, zgłoszenie internetowe z konta i oczywiście bez zmian.
Problem jest w tym, że po zalogowaniu do konta internetowego wyświetlają się tylko reklamy i wszystko jest w czarnych kolorach z Noble Banku.
Nie działają przelewy, raz chciałem doładować telefon, zablokowało pieniądze na koncie ale na kartę tel. nie dotarły. Na szczęście działają karty płatnicze.
Mieli to naprawić po wczorajszej nocce serwisowej (28.08.2015), ale jest dalej bez zmian. Widocznie mają system i informatyków do d... .
Pora zmienić bank na lepszy.


Marta Marta
28.07.2015. 19:07

Katastrofa !

3 godzinne oczekiwanie w banku na decyzję - czy mogę otrzymać debet niewielki w koncie- na które wpływa wypłata od 7 lat ;D po 3 godz i napisaniu 5 oświadczeń jest decyzja i podpisuje umowę. Moja tydz środków brak , piszę zapytanie przez konto internetowe, oni nic nie widzą, żadnego wniosku o debet ! Kasy brak, 3 godziny wycięte z życiorysu i nerwów na niepoważnych pracowników. Nikt się nie pofatygował,żeby powiedzieć, że coś "się nie wygenerowało" Dziękuję bardzo... zamykam konto w tym burdelu jak najszybciej. Pracownik infolinii kiedy nie wie co odpowiedzieć po prostu się ROZŁĄCZA. GORĄCO ODRADZAM !


Aga Aga
26.06.2015. 23:27

Opłaty

Konto osobiste założyłam w placówce przez jakiś czas było za 0 zł byłam zadowolona potem bank zmienił opłaty z przyczyn niezależnych musiałam nie korzystać z konta bankowego okazało się że bank co miesiąc liczył opłaty a że nazbierało się ich dużo oddał sprawę do firmy Getback od firmy dostałam kilka listów sprawa dalej trafiła do komornika dopiero nie dawno splacilam zaległości Konto bankowe oczywiście zamknelam ale tylko rachunek a bankowość internetowa dalej istnieje infolinia nie chce mi pomóc bardzo długi i utrudniony dostęp Nie polecam Brak placówek


Ws Ws
04.06.2015. 07:53

Nie warto

Totalny bałagan. 1. Źle zapisali adres i mimo sprostowania dalej posługują się nieprawidłowym. 2. Nie dostałem karty. Po zgłoszeniu jej braku za pośrednictwem mojego konta internetowego odsyłają mnie do infolinii. 3. Naliczają opłatę za kartę, której nie dostarczyli. 4. Opłaty niezgodne z tabelą opłat (o zmianach nie zostałem poinformowany). Umowę wypowiedziałem po miesiącu od podpisania. Szkoda czasu.


Boenna Boenna
29.05.2015. 14:14

wiarygodność

Posłuchajcie bank jak bank.Moim zdaniem konsultanci, czy opiekunowie klienta są w porządku. Wykonują swoją pracę myślę, że tak dobrze jak tylko mogą.Kiedyś kilka lat temu jak były te lokaty jednodniowe-unik przed podatkiem "Belki" zginęło mi wtedy jakies 8 tys.zł przy zamianie lokat z jednych na drugie, ale to się znalazło po mojej interwencji.W tej chwili może nie zawsze, ale bardzo często przed końcem terminu lokaty 7 dni dzwonią i proponują przedłużenie lokaty i oprocentowaniem nieco wyższym niż to jest widoczne na ich stronie.W sumie nie jest żle. Dobra rada masz pieniądze w banku co szkodzi Ci założyć sobie zeszyt i pilotować wszystkie operacje. Nie podoba mi się u nich ta ostatnia obsługa internetowa.Jest bardzo moim zdaniem nieczytelna.Kiedyś wchodziło sie w rachunek i było widać na obrazie operacje i saldo na rachunku.W tej chwili jest to fatalne.


Anna Anna
28.05.2015. 14:41

co można zrobić?

W systemie transakcyjnym nie widzę wszystkich transakcji, a salda są idiotyczne. Np. jest saldo 1000, wypłacam 500, a zostaje 100... Na każde pytanie (to już tydzień!) dostaję odpowiedź typu "pomidor". Ponadto po zmianie strony logowania wskoczyły moje stare dane, więc infolinia nie może mnie zweryfikować. Zostaje wymiana maili. Mam dość olewania. Co można zrobić w takim przypadku? Zgłosić na policję? Co? Do KNF? Jak? Czy ktoś może coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.


kate kate
21.05.2015. 23:33

porażka

Getibank to całkowita porażka. Jestem zmuszona do korzystania z niego ponieważ mój doradca finansowy namowil mnie na ten bank przy zaciaganiu kredytu hipotecznego. Po połączeniu bankowości internetowej getin online z getinbankiem co drugi dzień mam inne saldo na koncie kiedy loguje sie online. Kilka dni temu miałam minus 1400 zl, kilka dni pozniej minus 1200 a kiedy dzwonilam na infolinie podawano mi ze moje saldo to 3500 zl. Oczywiscie nie mogłam sama w internecie przelać tych srodkow bo na stronie miałam info ze mam niewystarczajace srodki. Juz przestalam nawet wykonywac jakiekolwiek ruchy na koncie zeby sie potem nie pogubic ile mam pieniedzy. Ozywiscie na linii zapewnienia ze zgloszenie techniczne jest przyjete i ze teraz nadaja jemu priorytet i tak od miesiaca. Zamierzam zgloscic srawe do KNF i na policje.


lagat lagat
28.04.2015. 20:36

Getin

Na lokatach, najpierw daja 7,25% Potem przy zamykaniu konta powiazanego przed uplywem 30 miesiecy kaza oddac odsetki, bo inaczej konta nie zamkna! I co dzien sa doliczane odsetki karne, W dwoch placowkach w Krakowie - Na szlaku i na Stradomskiej nie chcieli zamknac rachunku! To jest banda niedouczonych i niekompetentnych "doradcow" majacych na celu wyrolowanie klient, dla wykonania planu sprzedazowego, fuj! mozna tylko splunac im w okno ;/


teresA teresA
21.04.2015. 21:25

POLISOLOKATA

ZAŁOŻYŁAM POLISOLOKATĘ MYŚLĄC, ŻE TO LOKATA POPRZEZ WPROWADZENIE W BŁĄD PRZEZ PRACOWNIKA BANKU ZREZYGNOWAŁAM Z NIEJ-Z WPŁCONYCH PRAWIE 9 TYSIĘCY ZŁ ODDALI MI 700 ZŁ-RESZTY NIE CHCĄ ODDAĆ-UCIEKAJCIE Z TEGO BANKU-OKRADAJĄ TAM LUDZI


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !