Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank Proste Zasady - warto założyć? Proszę o opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe Konto Proste Zasady

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin Proste Zasady

W wersji podstawowej Konto Proste Zasady Getin Banku jest bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych (Pakiet Niezawodny, Pakiet Ochrona Karty).

Konto Proste Zasady - Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Getin Bank - Konto Proste Zasady
Prowadzenie konta 0 zł lub 4 zł
(by uzyskać zwolnienie z opłaty należy dokonać min. 1 transakcji kartą lub przez blik w miesiącu lub mieć mniej niż 26 lat)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł (bez żadnych warunków!)
Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce

Jaki widać nowe konto osobiste Getin Banku kusi brakiem opłat i prostotą cennika. Klient otrzymuje praktycznie wszystkie podstawowe usługi za darmo. Musi jedynie pamiętać o wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub Blikiem. W przeciwnym razie zostanie obciążony opłatą za prowadzenie rachunku w wysokości 8 zł. Z tego warunku zwolnione są osoby, które nie ukończyły 26 lat.
Konto można założyć przez Internet – wystarczy na stronie Getin Banku wypełnić formularz.

Oferta kont oszczędnościowych Getin Banku

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank Proste Zasady - warto założyć? Proszę o opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
107 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (208 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
Olaf Olaf
15.11.2016. 11:35

konto oszczędnościowe na dobry początek

Skuszony ofertą założyłem ROR oraz konto oszczędnościowe, które jak brzmiała jego nazwa "na dobry początek" miało być oprocentowane 2,8% w skali roku. Już po 1-ym miesiącu obliczyłem, że zamiast obiecanego 2,8% dostałem jedynie 1%. Poprosiłem o wyjaśnienia i do tej pory ich nie otrzymałem - nie pozostało mi nic innego jak podziękować za współpracę. Pociesza mnie jedynie fakt nie założenia wcześniej lokaty na nowe środki - tu zapewne też bym się zdziwił tyle, że dopiero po 4 miesiącach.


lucy lucy
10.11.2016. 11:29

Opinia

Od stycznia 2017 r. za przelewy każą sobie płacić 9 zł. Pora szukać innego banku.


marian marian
29.10.2016. 19:00

opinia

Przeglądałem oferty lokacyjne róznych banków i propozycje Getinu są chyba najkorzystniejsze w przedziale długoterminowym.


xav xav
18.10.2016. 15:43

xav

Witam,
korzystam z konta ror w getinie od ponad roku, ogólnie polecam. Jak dotąd nie było większych problemów, do napisania opinii skłonił mnie niewielki problem jaki ostatnio wystąpił. Ludzie mało kiedy piszą gdy jest coś pozytywnego, częściej gdy jest na co narzekać. Pobrano mi opłatę która nie jest naliczana w moim przypadku. Napisałem do banku, pieniądze wróciły po godzinie, to odpowiednia, szybka i profesjonalna reakcja.


Andrzej Andrzej
18.10.2016. 10:26

Mataczenie cd...

Nie uwierzycie - byłem dzisiaj w oddziale, w którym wypełniałem wniosek o wypłatę (przyjęty 39 dni temu) i ... kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
No, ale przecież chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że "wewnętrzne ustalenia" banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!!
Rozumiecie? Ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego je..... banku, bo inaczej nie wypłacą mi mojej części pieniędzy!!!!
A jeśli by się okazało, że jestem z nimi skłócony???
To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!
Ciąg dalszy nastąpi...


Andrzej Andrzej
17.10.2016. 17:55

Ciąg dalszy z getin

Nie uwierzycie - byłem dzisiaj w oddziale, w którym wypełniałem wniosek o wypłatę (przyjęty 39 dni temu) i ... kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
No, ale przecież chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że "wewnętrzne ustalenia" banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!! Rozumiecie? Ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego jeban... banku, bo inaczej nie wypłaci mi pieniędzy!!!!
A jeśli by się okazało, że jestem z nimi skłócony???
To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!
Ciąg dalszy nastąpi, ale jeśli macie rozum, to spieprzajcie z getin już dzisiaj!!!


DAREK DAREK
15.10.2016. 21:23

getin up4

otworzyłem konto co m-c przelewałem 1000 pln pakiet korzyści działał super, kiedys nawet końcem m-ca ktoś zadzwonił bo zapomniałem super, pewnego jednak razu wpłaciłem kilka razy więcej jak 1 tys gotówką w banku nikt jednak nie raczył mnie poinformować że pakiet korzyści zadziała tylko wtedy jak zrobię przelew, zaszalałem wybrałem kilka razy w różnych bankomatach nieświadomy zupełnie ,czekałem na zwrot za wypłaty z innych bankomatów kilkadziesiąt pln , przypadkowa wizyta w banku ,szok kasy pan nie otrzyma a reklamacji nie ma co pisać jest napisane...........pieniądze które miałem przelałem do innego banku konto za chwile zamykam ,nie polecam atmosfera w banku bardzo nieprzyjemna ,siedzą wystraszeni jak by ich ktoś do nich miał strzelać ,masakra a kierowniczka za szybą udaje że pracuje na swoim laptopie ziewa po imprezie żenada


tymon tymon
15.10.2016. 11:36

opinia

Wygoda z kontem internetowym, trochę się tego obawiałem ze względu na własne rozkojarzenie, ale metodologia postepowania wcale nie jest trudna. Polecam, bez kolejek okienkowych.


Andrzej Andrzej
13.10.2016. 17:38

Mataczenie

Witam. Ponad rok temu ten zj... bank zablokował połowę środków na kontach i lokatach po tym, jak zgłosiłem śmierć mojej żony. Żaden inny bank tak nie zrobił. Dobra - kij im w oko! Po przeprowadzeniu działu spadku - trochę to trwało, bo rodzeństwo żony rozsiane jest po świecie, z prawomocną decyzją udałem się do tego (z małej litery) banku.
Po sprawdzeniu wszystkich papierków - jest!!! Należna mi część zostanie przelana na podane konto w przeciągu 30 dni (specjalnie pytałem - 30 dni KALENDARZOWYCH). I co? Zgadliście - gó...! Minęło właśnie 35 dni, wymieniłem kilka emaili z tzw specjalistami ds. klienta, UWAGA - nawet zakwalifikowali to co pisałem jako skargę, tyle, że kasa nadal jest u nich!!! Nigdy więcej getin


agnieszka agnieszka
10.10.2016. 12:36

Opinia

Najgorszy bank!!!! Infolinia to sa kpiny czujesz ze rozmawiasz z robotem a nie z czlowiekiem. Juz trzeci dzien czekam na swoj przelew a oni nawet nie umia wyjasnic gdzie sa moje pieniadze. Zlodzieje!!!!!!


Dziaalno Gospodarcza Dziaalno Gospodarcza
07.10.2016. 16:02

MASAKRA !

Niektórym niestety czasem zdarza się mieć zaległość w spłacie. Mam kredyty i leasingi w kilku bankach, ale Getin bije wszystkich na głowę. Jak się ma zaległość 2+ dni to automat wydzwania 5 -7 razy dziennie od 7 do 20:00 to samo w soboty i niedziele + bardzo nieprzyjemnie konsultanci wydzwaniają z wielką pretensją. Mało tego potrafią zadzwonić do twojej pracy czy nawet rodziny ( cholera ich wie skąd nielegalnie wyciągają te numery ) i tam też wydzwaniają. PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!!


IP IP
05.10.2016. 15:35

windykacja

Nikomu nie polecam tego banku, a juz na pewno nie wziecia kredytu... spoznisz sie dzien i masz 50 telefonow od 7 do 21 z wyzwiskami od ludzi ktorzy dzwonia, wyzywaja cie od bankrutow i oszustow, nie przyjmuja deklaracji spalty jesli podasz konkretny dzien, bo i tak beda dzwonic dalej te 50 rady dziennie i pytac o to samo.

GETIN BANK powinien widniec jako pierwszy w slowniku przy wyrazie STALKING.

zero szacunku, kultury, checi ..... zenada... pierwszy i ostatni raz wziety kredyt w tym banku a raczej pseudobanku...


NIE POLECAM !!!! ZDECYDOWANIE radze poszukac innego rozwiazania w innej placowce innego banku...


Citrop Citrop
04.10.2016. 20:35

Obsługa

Chcąc wpłacić pieniądze na konto musimy niejednokrotnie czekać ok.jednej godz. Beznadziejna organizacja obsługi klientów w tym oddziale. Wystarczyłoby wprowadzić jedno stanowisko z pierwszeństwem do wpłat podstawowych typu za prąd , gaz, rtv itp. + wpłaty środków na konto. Lokaty ,kredyty itp.powinny mieć osobne stanowiska. A tak w ogóle należałoby się zastanowić nad wpłato matem. Szanujcie czas klientów !!!


mag mag
22.09.2016. 21:42

bank

Ten bank to same kłopoty ponadto pracownicy nie mówią calej prawdy o produktach które sprzedają. Potem żeby odzyskać swoje pieniadze trzeba sie bardzo nagimnastykować.


Krzysztof Krzysztof
17.09.2016. 06:34

Dyletanctwo i po prostu świństwo

Latem 2012 r. złożyłem dyspozycję zamknięcia konta (technicznego) z potwierdzeniem na piśmie (saldo 0zł potwierdzone pisemnie). Konto zgodnie z pismem miało zamknąć się w 5 dni. Konto nie zostało zamknięte do sierpnia 2016 r.!!!! 4 LATA!!! I to tylko dlatego, że przypadkiem tam wszedłem, sprawdzić, jaką mają ofertę. Kazano mi drugi raz składać dyspozycję zamknięcia. Na koncie stan wynosił nadal 0 zł. Bez żadnych przyczyn - bank po prostu nie wykonał dyspozycji. Ostrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z tym bankiem. OSTRZEGAM!!!


Tomek Tomek
15.09.2016. 09:05

cyrk na kołach

Tragedia, odradzam każdemu ten bank. Wnioski rozpatrywane do 14 dni roboczych przeciągają się do 30 dni. Kompletne dezinformacja i brak poszanowania klienta.


patryk patryk
24.08.2016. 06:50

opinia

Wybrałem konto oszczędnościowe w Getinie chyba z sentymentu do polskiego banku. Po co wspierać jakichś rekinów skoro mamy tutaj dobre oferty.


molly molly
11.08.2016. 10:41

opinia

Dostałam na 18 stkę konto z kartą od rodziców, którzy korzystają w tym banku z wielu usług i w ten sposób dołaczyłam do klanu Getinu


TERENIA TERENIA
09.08.2016. 15:22

Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia.

Bank bardzo chętnie przyjmuje pieniądze, niestety gdy będziecie chcieli odzyskać pieniądze z lokaty w moim przypadku po zmarłej mamie, czeka was bardzo długie oczekiwanie u mnie trwa to już półtora miesiąca i nadal nie wiem, kiedy odzyskamy pieniądze. Procedura ponoć trwa 30 dni, ale gdy przychodzi do ustalonego terminu i wizyty w banku dowiaduję się, że trzeba coś uzupełnić np. podpis, parawkę pod poprawką wprowadzoną przez pracownika itd. W ten sposób procedura zaczyna się od nowa. Ponadto zupełny brak kontaktu ze strony banku, pomimo podanego numeru telefonu do kontaktu. We wszystkich bankach sprawy te załatwiałam w ciągu 1-2 dni. Nie wiem, kto ustala procedury w tym banku i dlaczego tak znacznie odbiegają od innych banków. Opiszalstwo i zupełny brak poszanowania klienta to chyba dewiza tego banku. Nikomu nie polecam tego banku.


patryk patryk
08.08.2016. 14:35

Opinia

Jakoś nie zdarzył mi się w Getinie żaden incydent z obsługą konta i płatnosciami mobilnymi. Wszystkie opcje działają nalezycie. Bank superowy


karolina karolina
04.08.2016. 17:45

Opinia

Propozycje kont jasno okreslone, widać profesjonalizm z górnej półki w info.


krk krk
29.07.2016. 11:49

Beznadzieja!

Getin Bank oraz Idea Bank to dwa dziadostwa zatrudniające dodatkowo na infolinii pół-debili,którzy za grosz nie maja pomyślunku.Powtarzają regułki jak nakręcone kukiełki i nijak nie można wytłumaczyć jednemu z drugim prostej i oczywistej sprawy.Podaję przykład.Brałem kredyt w Getinie. Na umowie stoi jak byk ,że mam zapewnić środki na koncie tego i tego dnia i bank będzie sobie pobierał ratę automatycznie.Po terminie pierwszej raty dostaję powiadomienie,że zostałem obciążony kwotą 15 zł za monit, bo nie zapłaciłem raty.Patrzę na konto rata wynosi 600 zł z groszami na koncie 30 ty zł.Myślę jakaś pomyłka itd.Przez e-maila ze swojego konta informuję bank,że nie pobrał sobie środków mimo,ze miał taki obowiązek ale za to ochoczo obciążył mnie opłatami za monit.Po 30 dniach dostaję odpowiedź od pani obsługującej reklamację z banku,że mam robić przelewy z konta a nie bank ma pobierać sobie opłaty automatycznie.Wysyłam jej cytat z umowy papierowej ,którą mam przed sobą i od pół-mózga bankowego dostaję odpowiedź,że ją to nie interesuje co mam na umowie ,bo ona w systemie ma zaznaczone co innego.No krew mnie zalała.Idąc jej tokiem rozumowania ma oznaczać ,że jeśli nieudolny pracownik banku zamiast 30 tys zł kredytu wpisał by do systemu 300 tys to miałbym spłacać 300 tys bo nie ważna jest umowa papierowa tylko to co jest w systemie.Jak z takimi półgłówkami załatwiać cokolwiek? Skończyło się to tym,ze musiałem dymać do oddziału banku i odsiedzieć w kolejce z półtorej godziny i ręcznie wszystko prostować.Nie polecam nikomu tego pseudo banku.Pomijam już fakt,że interfejs bankowy jest całkowicie beznadziejny.Zero przejrzystości i intuicyjności.Nie ma co porównywać do obsługi PKO BP.Niby bank stary ale jakość infolinii oraz obsługa interfejsu internetowego bije Getin na głowę.


tutsi tutsi
26.07.2016. 18:44

nie polecam tego banku

przy kredycie hipotecznym namawiają na produkty polisolokatowe, jest to utopienie pieniędzy, jak człowiek chce uzyskać jakieś informacje to odsyłają na infolinię, banda oszustów z Łomży, siedzi tam małżeństwo naciągaczy, prokuratura powinna się nimi zająć,dno.


Mody Mody
29.06.2016. 12:52

nie polecam

jesli ktos bedzie chciał kredyt w tym banku to niech niewierzy w obietnice tych co tam siedza na ubezpieczeniu oszukuja i nic nie mówia o kontynuacji że jest to morzliwe tylko po podpisaniu jest na 12 miesięcy jestem wieloletnim klientem banku
nie bierzcie u nich kredytów jest to bank niekąpetentntch osób nastawionych na oszukiwaniu ludzi


izydor izydor
18.06.2016. 20:40

Opinia

To mnie najbardziej zainteresowało, że Getin Up to możliwość otwarcia pakietu Konto z usługą Bankowości Internetowej.


olga olga
06.06.2016. 12:41

inf.

Decyzja o założeniu konta i korzystanie z usług bankowych to jakaś konsekwencja; nie rozumiem tych, którzy robią ten pierwszy krok a potem marudzą. Mnie się akurat wiedzie z wyborem Getin Noble.


emilka emilka
06.06.2016. 12:22

opinia

Najważniejsze!!!Korzystając aktywnie z konta Getin Up otrzymasz automatycznie dostęp do Pakietu Korzyści „Mój Bank”. Dzięki niemu możesz otrzymać zwrot wydatków za domowe rachunki, zwrot wydatków kartą kredytową Getin Banku oraz lepsze warunki kredytów.


patryk patryk
25.05.2016. 21:38

Opinia

Co do tych opinii, które tu państwo zamieszczacie dodam swoje trzy grosze. Mam pozytywne doświadczenie z Getin Noble, zwłaszcza w zakresie lokat i obsługi konta. Widocznie ktoś, gdzieś miał słabszy dzień. Zdarza się.


izadora izadora
23.05.2016. 09:01

Opinia

Cenię sobie lokaty w Getin Noble; praktycznie systematycznie z nich korzystam przechodząc na terminowe kolejne po wypłacie dywidendy, którą pożytkuję na przyjemności z wielką frajdą.


wiesiek wiesiek
13.05.2016. 13:23

be getin be

w gorszym banku nie byłem , nie potrafię przelać więcej niż 500 zł ,a infolinia to fikcja getingu już dziękujemy


kmer kmer
07.05.2016. 07:26

żenada

nie polecam non stop jakieś opłaty za bzdurne rzeczy , ostatnio opłata z wpłatę we wpłato macie , zamiast rozwijać się bank to cofa się do tyłu , porażka


Jzefa Jzefa
28.04.2016. 18:00

Konto bankowe

Jestem klientem getin banku.Od października prosiłam bank o przesłanie nowej karty do Anglii, bo tu teraz mieszkam u córki, bank odmówił. Od lutego wysyłam pisma że chcę zamknąć konto bankowe, bank ignoruje wszystkie pisma,nie chce oddać mojej emerytury. Mam problemy ze wzrokiem, z poruszaniem się, czekam na operację oczu.Gdy córka pisze w moim imieniu maila,dostaję lub nie maila że mogę się skontaktować osobiście w oddziale banku. Jak długo takie banki będą żerować na klientach którzy zakładają konta?


xx0 xx0
31.03.2016. 17:40

uciekajcie

zamykam konto firmowe, szkoda zdrowia


andrzej andrzej
26.03.2016. 07:02

polecam

posiadam konta w banku od 9 lat jestem bardzo zadowolony współpraca z doradcą panem michałem magdziarzem układa sie wspaniale więcej takich oddziałow banku jak oddział w krakowie


marta marta
17.03.2016. 12:01

brak zwrotu prowizji!!! UWAGA!!!

Ostrzegam przed tym bankiem. 28 lutego wypłacałam sporą kwotę z bankomatu PKO. Oczywiście spełniam wszystkie warunki by otrzymać zwrot prowizji, który miał nastąpić 15 marca. (mam konto getin up). Dziś dowiedziałam się, że zwrotu prowizji (prawie 1300zł) nie otrzymam. Czemu? Ponieważ zaksięgowano wypłatę 2 marca. Teoretycznie nie byłoby problemu, po prostu powinnam ją według banku otrzymać 15 kwietnia. Jednak problemem jest to, że z racji tego, że by spełnić warunki na początku marca przelałam 1000zł, a bank pobrał mi z nich natychmiast ową prowizję, na koncie zostało mi 11zł. Co za tym idzie w marcu nie spełnię drugiego warunku darmowych wypłat z bankomatów czyli zakupów kartą na kwotę co najmniej 300zł, a co za tym idzie w kwietniu nie otrzymam zwrotu prowizji bo w marcu nie spełniam warunków. Wypłata w lutym. Tym samym bank ukradł mi 1300złotych prowizji, którą zwrócić powinien (bo w lutym, kiedy wypłacałam pieniądze warunki spełniłam), i żądać będzie 6,5 za kartę za marzec (bo warunki). Czyli generalnie prowizję pobrali od razu, z konta też pieniądze zniknęły od razu, a zaksięgowano wszystko w marcu. I dupa.


piotr piotr
16.03.2016. 10:32

WROBIENI

Odradzam stanowczo ogromy nacisk na klienta, staranna psychologia a potem mozecie plakac w domu bo polisolokata sie konczy za 10lat a mozna isc do PKO i miec spokoj i bezpieczenstwo finansowe


Ula Ula
14.03.2016. 10:03

GETIN nie do końca taki ZŁY

Jestem klientem od 10 lat moja opinia jest umiarkowana nie aż tak drastycznie negatywna jak większość. Nie korzystałam z kredytu, ale przez te 10 lat lokat zakładałam nie mało i prawdą jest ze w oprocentowaniu lokat konkurencji nie mają. Co do obsługi to rzadko się zdarza żeby trafił się w pełni kompetentny pracownik nawet kierownicy są tak mierni ze wstyd na "TAKI BANK" jedyny atut to zdolność do szybkiego wprowadzenia w błąd oczywiście na korzyść banku w tym są wyspecjalizowani wyśmienicie !!! Korzystam z bankowości internetowej, więc moje wizyty w oddziale ograniczają się tylko do wypłacenia większych kwot i to jest drugi plus po % że mam wgląd na bieżąco w stan konta i nie muszę odwiedzać oddziału co nigdy nie należało do najprzyjemniejszych wizyt.


pamela pamela
13.03.2016. 13:16

komentarz

Od lat korzystam z konta w Getin Banku i przyznam, że bulwersują mnie nader nieżyczliwe komentarze. Mam tu lokaty, które przedłużam w różnych wersjach i zawsze wychodzę z zyskiem. Nie warto tak się czepiać bez sensu.


Ala Ala
09.03.2016. 17:51

Opinia

Pod pozorem udzielenia darmowego kredytu pracownica banku wyłudza,bo trudno to inaczej nazwać,całą masę danych. Ksero dowodu osob., jaki status mieszkania; czy własne,od kiedy. Jaki limit na koncie w swoim banku, ile dzieci na utrzymaniu,wykształcenie !!!!!! A kredyt mogą udzielić tylko oprocentowany bo kilka lat temu miałam u nich lokatę i promocyjny mi nie przysługuje. To tylko wyłudzanie danych.


xxxx xxxx
03.02.2016. 19:22

ok

Ja.polecam..jestem zadowolona. Obsluga mojego banku jest b.dobra.


zawiedziony zawiedziony
02.02.2016. 18:37

Opinia

Przelałem pieniądze na konto pomocnicze w Getin Banku celem założenia lokaty terminowej. Zakładając lokatę złożyłem dyspozycję zwrotu środków na konto, z którego je przelałem po zakończeniu terminu. Wpierw pracownik powiedział, że takiej dyspozycji nie mogę złożyć przy zakładaniu lokaty. Na moją uwagę, że w regulaminie przeczytałem, że mogę po wpłynięciu środków. Odpowiedział „czytać to sobie pan mógł”. Później zapytał kolegę i okazało się, że można. Do podpisania podsunął mi umowę, w której było napisane, że lokata jest odnawialna, na co nie zwróciłem uwagi. Na moje pytanie o dyspozycje zwrotu odpowiedział, że pieniądze wpłyną na rachunek, z którego zostały przelane. Po zakończeniu terminu i braku zwrotu lokaty poszedłem do banku i okazało się, że lokata się odnowiła. Wycofałem z tego banku wszystkie pieniądze i nie chcę mieć z oszustami do czynienia.


Piotr Piotr
02.02.2016. 10:47

Rachunek

Moja mama została namówiona na rachunek top czy coś takiego przy czym zapewniała, że będą same zyski mama po paru miesiącach postanowiła sprawdzić stan swojego konta i co się okazało że nie ma żadnego zysku a co jest w zamian? STRATY, Pani która wcześniej zapewniała mamę że będzie miała zysk na tym dostała informacje od tej samej Pani która powiedziała że mówiła od samego początku że zysk jest niepewny...jak można ufać takim ludziom i teraz mama nie może wyciągnąć pieniędzy bo dużo straci....mam nadzieję że nie wszyscy doradcy tacy są...


paula paula
28.01.2016. 15:37

opinia

Dla zmotoryzowanych szczególnie polecam kredyt samochodowy Getinu, zwłaszcza, że ceny ubiegłego rocznika pojechały mocno w dół. To się w trakcie spłaty będzie dalej opłacało.


myszamary myszamary
26.01.2016. 20:18

Getin Bank - bankiem twoich oszczędności

Getin Bank reklamuje się jako "Bank twoich oszczędności", i z tych obietnic wywiązuje się na medal. Sam czerpie w całości korzyści z oszczędności swoich klientów. Byłam świadkiem jak mój przyjaciel
T. W. założył lokatę w wysokości 50.000,00 tymże banku na okres 4 lat. Obiecano, że po tym czasie otrzyma zwrot kapitału i odsetki w wys. 20%, co daje 5% w skali rocznej. No i otrzymał po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki w wysokości 32,40 PLN, (słownie trzydzieści dwa zł. i czterdzieści gr.), co daje 0,0162% w skali rocznej. Takich doradców finansowych ma GB i tak dba o dobro klienta
i jego oszczędności. Obraca nimi przez 4 lata obiecując złote góry, ale te złote góry przywłaszcza sobie, a z klienta się śmieje, że dał się nabrać na piękne słówka pracowników przy zawieraniu umowy. Trzeba przyznać że pazerność tego banku sięgnęła szczytu, a jego morale sięgnęła bruku. Dlatego radzę wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności, aby omijali go szerokim łukiem.


ufok0000 ufok0000
26.01.2016. 15:44

Najgorszy bank świata

Nie mogę powiązać karty z Paypalem.

Odpowiedzi z banku:
- przekazane do innego działu, proszę czekać 48h (oczywiście żadnej odpowiedzi po tygodniu)
- proszę sprawdzić PIN (przy transakcji internetowej????)
- w Czechach karta nie przeszła z rzekomo błędnym PIN-em - z banku - "nie zarejestrowaliśmy transakcji"

To debile, albo mają ludzi za debili. Poziom obsługi poniżej mułu.


Alina Alina
21.01.2016. 19:09

Getin Bank

Nie polecam stanowczo tego Banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedy chcą sprzedać produkt, to jest wszystko OK, a później to faktycznie
trzeba jechać do Warszawy, żeby coś załatwić. Żadna placówka franczyzowa
nic nie zrobi, trzeba szukać oddziału Banku, a te są niejednokrotnie w bardzo dużej odległości.
Telefoniczny kontakt to lipa, działa tylko wtedy kiedy pracownik Banku chce się dodzwonić
do nas, a nie jak my chcemy coś załatwić.
Jeżeli uda się człowiekowi dodzwonić to nikt nic nie wie, nawet tego jakie są dane na zawartej umowie i co najciekawsze gdzie ta umowa jest, gdzie są inne dokumenty, które były składane. Zdecydowanie odradzam bardzo bardzo mocno.


natalia natalia
10.01.2016. 15:49

dotyczy banku kierowcy związanego z GB

Beznadzieja. Napastują telefonami.
A uzyskanie dostępu do konta z e-fakturami zajmuje kilkanaście dni, zanim przyślą login i hasło (w tym czasie oczywiście skorzystali z okazji i wysłali mi kolejne papierowe już za całe 20 zł), a potem okazało się, że nie ma mnie w bazie danych i znów muszę czekać na nowe dane do konta. W międzyczasie nie mam dostępu do faktury.

Nie polecam. Naciągacze.


nina nina
03.01.2016. 12:55

opinia

Bezpłatne przelewy internetowe, przelewy przez Facebooka, mail lub SMS. To właśnie to o co chodzi dzisiaj ludziom często posługującym się nośnikami elektronicznymi.


monika monika
21.12.2015. 18:37

lokata

Wynalazłam i polecam, myślę, że wiarygodne. Sama korzystam Lokata na start, którą można założyć na 2, 3 lub 4 miesiące, jest oprocentowana wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę można założyć jedynie przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego! Maksymalna kwota lokaty to 15 tysięcy złotych.


tolek tolek
21.12.2015. 13:53

historia

Dlaczego muszę zaplacić 50zł. za każdy rok , jeżeli chcę sprawdzic historię moich przelewów na inne konta!!!! w mBanku tego nie ma!!!! trzeba będzie się przenieść do niego.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !