Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank Proste Zasady - warto załoĹźyć? Proszę o opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe Konto Proste Zasady

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin Proste Zasady

W wersji podstawowej Konto Proste Zasady Getin Banku jest bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych (Pakiet Niezawodny, Pakiet Ochrona Karty).

Konto Proste Zasady - Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Getin Bank - Konto Proste Zasady
Prowadzenie konta 0 zł lub 4 zł
(by uzyskać zwolnienie z opłaty należy dokonać min. 1 transakcji kartą lub przez blik w miesiącu lub mieć mniej niż 26 lat)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł (bez żadnych warunków!)
Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce
Premia dla nowych klientów Tak, do 350 zł premii

Jaki widać nowe konto osobiste Getin Banku kusi brakiem opłat i prostotą cennika. Klient otrzymuje praktycznie wszystkie podstawowe usługi za darmo. Musi jedynie pamiętać o wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub Blikiem. W przeciwnym razie zostanie obciążony opłatą za prowadzenie rachunku w wysokości 8 zł. Z tego warunku zwolnione są osoby, które nie ukończyły 26 lat.
Konto można założyć przez Internet – wystarczy na stronie Getin Banku wypełnić formularz.

Oferta kont oszczędnościowych Getin Banku

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank Proste Zasady - warto załoĹźyć? Proszę o opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.95 na 5
134 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (230 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
klaudia klaudia
26.02.2017. 19:18

mobilne

Podobają mi się aplikacje mobilne i praktycznie całą obslugę swoich płatnosci robię w sposób zdalny; wygoda; czas zaoszczędzony to też pieniądz.


Albert Albert
23.02.2017. 22:28

Wyjątkowo niekompetentnie (złośliwie?) potraktowany przez Getin Bank

Pragnę ostrzec przed tym „bankiem”! Jestem (już niedługo) klientem Getin i zostałem przez ten bank bardzo podle, wręcz w surrealistycznie lekceważący sposób potraktowany. Nie chodzi o żaden kredyt bo jestem tego rodzaju klientem, który tylko lokuje pieniądze. Jestem rezydentem innego państwa i raz do roku muszę doręczyć bankowi tzw. certyfikat rezydencji aby uzyskać zwolnienie z podatku od odsetek kapitałowych (rozliczam się za granicą). List polecony z tym dokumentem wysłałem już w grudniu 2016 i został on skutecznie doręczony co potwierdziła poczta. Bank przez kilka tygodni odmawiał udzielenia odpowiedzi na proste pytanie czy dotarł do nich ten list polecony (szok!). Następnie zaczęto udzielać sprzecznych, fragmentarycznych wypowiedzi, z których można było wydedukować, że co prawda certyfikat dotarł ale nie zajęli stanowiska czy będą go uznawać (sic! przez 3 lat uznawali identyczny oryginał dokumentu). Za każdym razem sprawą „zajmowała się” inna osoba, przepraszała, zapewniała, że „sprawa traktowana jest priorytetowo”. Mijały tygodnie i ponownie ta sama wklejka: „Uprzejmie informuję, że przedmiot zgłoszenia dotyczącego niniejszego certyfikatu jest w trakcie weryfikacji przez jednostkę merytoryczną Banku. Zapewniam, że gdy tylko konsultant prowadzący sprawę otrzyma informację zwrotną, niezwłocznie ją Panu przekaże.” Przypomnę, że chodziło najpierw TYLKO o ustalenie czy list dotarł, następnie zajęcie stanowiska w sprawie certyfikatu. Przy okazji „zapoznałem się” imiennie chyba z dziesięcioma specjalistami oraz starszymi specjalistami ds. obsługi klienta. Cały ten cyrk po to, żeby na samym końcu sprawę, banalną sprawę zakwalifikować jako reklamacja i oznajmić, że odpowiedź za 30 dni! W międzyczasie bezprawnie naliczono odsetki od jednej z zakończonych lokat, co w przypadku konta nie-rezydenta jest niezgodne z art. 29 ust. 1 ust. o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz konwencjami o unikaniu podwójnego opodatkowania. Oczywiście jako poszkodowany mam swoje prawa i na drodze prawnej wyegzekwuje te pieniądze, tylko po co to było, skoro współpraca z bankiem w poprzednich latach układała się całkiem dobrze?
Na żadnym etapie wyjaśnień nie spotkałem się nawet z próbą normalnego podejścia do sprawy. Za każdym razem problem przekazywany był „z rąk do rąk” i od nowa odpisywała zupełnie inna osoba. Nic nie dał też kontakt telefoniczny z infolinią pomimo 30-minutowego wyjaśniania a potem zapewnień pracownika, że sprawę pilnie wyjaśnią. Wielokrotnie, podano mi sprzeczne a nawet fałszywe informacje, np. inny adres do wysyłki dokumentu (zgodnie z instrukcją wysłałem na Przyokopową w Warszawie), pisano niegramatycznie, urywanymi równoważnikami zdań, tak, żeby żadna z „odpowiedzi” nie była w pełni jednoznaczna, żeby na koniec (jeszcze przed wszczęciem reklamacji) zasugerować wysłanie certyfikatu ponownie na adres w Krakowie! Wyłania się z tego, oczami klienta obraz skrajnego chaosu, niekompetencji lub co najmniej tak daleko posuniętej patologii organizacyjnej z jaką nie spotkałem się w żadnej jeszcze instytucji. Normalnie taka sprawa jak sprawdzenie czy Bank otrzymał pismo polecone powinno zająć max... 1 dobę. To co opisuję to tylko wierzchołek góry lodowej, wszystko jest udokumentowane w korespondencji poprzez pole „kontakt”. Zażądałem też by osoba prowadząca reklamację zapoznała się z całą treścią tych groteskowych rozmów i dała to do poczytania przełożonym. Chyba, że ten bank jest już w takim rozkładzie, że nikomu już nawet nie zależy na opinii, reputacji i wizerunku tej firmy. Getin Bank już raz został ukarany przez UOKIK w sprawie długotrwałego rozpatrywania reklamacji konsumentów.https://www.getinbank.pl/aktualnosci/2016/decyzja-uokik-nr-ddk-172016. Musieli każdemu wypłacić odszkodowanie. Czyżby nawet nie zechciało im się wyciągnąć z tego wniosków?


adam adam
14.02.2017. 20:33

obsługa

Jestem klientem Getinu od lat, mam tu konto i zdarzył sie kredyt, ale nigdy nie miałem problemów o jakich naczytałem się przy wieczornych lekturach opinii. Trochę obiektywizmuprzydaloby się szanowni państwo.


ukasz hej ukasz hej
12.02.2017. 00:09

zle sie tu dzieje

witam wszystkich czytających.w Getin banku jest tak zle ze można to pomalu zacząć porownywac do parabanku.na początku tak kolorowo a po kilku latach nowe opłaty i niekompetentna obsluga w oddziałach namawiajaca na jakies niekorzystne ubezpieczenie itd.Zwroccie uwagę na pozytywne opisy, osoby je piszące podkupione przez bankierow nawet nie miały czasu napisac ciekawych komentarzy.pewnie nawet oni sa niezadowoleni ze współpracy.


iwo iwo
09.02.2017. 20:40

GETinBANK NOBLE Bank i LOKAT POWIĄZANYCH Z FUNDUSZEM Noble Securities

Ostrzegam przed grupa GETinBANK NOBLE Bank i LOKAT POWIĄZANYCH Z FUNDUSZEM Noble Securities 50/50(rachunek w noble bank-fundusze). Zawarłem taka lokate z dobrym oprocentowaniem (przez swoje niedoinformowanie-i brak wiedzy n.t) ktora byla na krótki okres lecz pracownik nie poinformowal mnie że lokata jest tylko na krótki okres a fundusze sa na 4 LATA-(przeczytany regulamin za późno przez dodatkową lokate promocyjna:/ -niemozliwy sposób wypowiedzenia) (pieniadze zamrożone na 4 lata strata bo te pieniadze nie przyniosly mi zadnego zysku ,jedynie strate-za wykup fuduszy 1,95% od całości (po zakończeniu okresu 4 lat-pieniadze przepadają )Odzyskane tylko pieniadze wpłacone w dniu zawarcia lokaty minus opłaty za wykup funduszy. Pieniądze zamrożone na 4 LATA.
Nie warto wierzyć doradcą:( Opinie pozytywne chyba sa pomyłką


fred fred
07.02.2017. 18:07

oferta

Na zachętę tai news z Getinu:Usługa Happy Miles jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym miesięczna rata leasingu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez leasingowany pojazd,faaaaajne.


olaf olaf
01.02.2017. 18:26

opinia

Co by nie mówić to Getin daje dobrą ofertę ; szczególnie jestem zadowolona z dostepu do płatności elektronicznych, wprawdzie to już standard ale w moim poprzednim banku zawsze coś się zawieszało a tutaj idzie .


willy willy
01.02.2017. 09:44

Zdecydowanie odradzam ten bank!!!

Żenada!! spóźnisz się jeden dzień ze spłatą kredytu i faktycznie dzwonią od 7 do 21. Dzwonią i od razu straszą wysyłają nie miłe sms-y.

Posiadam jeszcze kredyty w C&A i Pekao i oni są normalni.


Oszukany Oszukany
17.01.2017. 20:05

Uwaga Uwaga Uwaga

Uważajcie na ten Bank. Wziąłem u nich kredyt samochodowy i był to najgorszy kredyt jakkolwiek w życiu wziął, a brałem ich sporo w różnych bankach. Kredyt był na 36 rat. Spłaciłem cały kredyt po pięciu miesiącach, wszystkie procedury zgodnie z umową, złożony wniosek o możliwość spłaty całego kredytu itd. Oczywiście sami podali kwotę na mojego e-maila ile zostało do spłaty. Wpłaciłem tyle ile podali. Po trzech miesiącach otrzymałem pismo że kwota którą spłaciłem jest zbyt mała i kredyt nie został spłacony, musiałem wpłacić jeszcze prawie 1000 zł, odsetki za trzy miesiące ponieważ kredyt nie był zamknięty.


Tomasz Zajc Tomasz Zajc
09.01.2017. 12:34

Ludzie unikajcie tego banku

Jeśli chcecie nie mieć zszarganych nerwów , unikajcie tego banku, jeden najgorszych banków z jakim miałem do czynienia -może nawet najgorszy, niestety wziołem w nim kredyt, w dniu terminu spłaty 25 każdego miesiąca, jeśli nie wpłaciłem wcześniej to mam już dwa lub trzy kontakty w telefoniczne lub SMS, obsługa infolini mega nieuprzejma, w każdym kolejnym dniu max 5 dni jest po kilkanaście telefonów i sms-ów dziennie, mimo spłaty np. 27 dnia danego miesiąca z terminem na 25 , za 10 dni przysyłają płatny monit/pismo 50zł -mimo opuźnienia jedynie 2 dni, niepolecam, jak tylko spłacę nigdy nie wrócę do tego banku, ani do żadnej 'nowej' inicjatywy właścicelia tego banku


mbrus mbrus
03.01.2017. 14:07

Jak najdalej omijać

Mi po zamknięciu kredytu, wysłanie odwłaszczenia pojazdu zajęło im prawie 2 miesiące. 11 miesięcy zajęło im rozliczenie się z nadpłaty kredytu - nie chcą zapłacić odsetek za zwłokę. Obecnie, na żądanie wypłaty rekompensaty na mocy porozumienia z UOKiK, Getin Bank wmawia mi, że ja miałem kredyt na firmę, w związku z tym rekompensata mi się nie należy. Dodatkowo, w placówkach odmawia mi się informacji (mam to na piśmie, gdyby jakiś prawnik Getin Banku chciał mi zarzucić, że niby kłamię).
Zalecam nagrywanie wszystkich rozmów z tymi ludźmi. Wczoraj, podczas składania skargi, pracownica oświadczyła mi, że skarga nie została złożona i się rozłączyła. Na szczęście mam nagranie. Bywałem też okłamywany, że mogę swoje sprawy załatwiać w placówkach (co mam nagrane oczywiście), ale to jest kłamstwo.
Ja już nie korzystam z ich usług (miałem tylko ten kredyt) a nadal się "bujam" za zwrotem tego co mi się należy.
Nie polecam, chyba że ktoś lubi nerwy, brak odpowiedzi na reklamację, rozłączanie przez telefon i odmawianie udzielania informacji w placówkach.


Piotr Piotr
30.12.2016. 22:50

Getin Bank

Nigdy więcej nic wspólnego z tym łobuzerskim bankiem!
Sąsiadka została wdową po śmierci męża, który miał lokatę właśnie w Getin Banku. Po uprawomocnieniu się spadku u notariusza zleciła w tym banku aby wypłacili jej pieniądze z lokaty. Nic bardziej błędnego! Pracownicy banku w Gorzowie stwierdzili, że pieniądze zostaną jej przelane na konto które jej założą i musi poczekać do miesiąca jak oznajmiła jej mało rozgarnięta panienka w banku. W trakcie czekania okazało się, że owa panienka nie dopilnowała aby druki były właściwie i poprawnie wypełnione więc po 3 tygodniach wezwali ją do banku by ponownie wypełniać papiery. Kobieta została bez środków do życia, a Getin bank bawi się pieniędzmi wdowy i sobie nimi bezkarnie obraca. Gdy po miesiącu odwiedziła bank usłyszała, że może sobie poczekać do dwóch miesięcy!
W każdym innym banku takie czynności wydział prawny banku załatwia w 3 dni, a w Getin Banku trwa to już 40 dni. Skandal! Uciekać z tego banku!


alek alek
30.12.2016. 16:49

krętacze

Po paru negatywnych doświadczeniach z tym bankiem w lutym zamknąłem rachunek pomocniczy do lokaty, na co dostałem potwierdzenie. W listopadzie dostałem przesyłkę ze zmianami w regulaminie i jakieś reklamówki pomimo ze zastrzegłem sobie, że ni życzę sobie przetwarzania moich danych w celach marketingowych. Zdziwiony taką przesyłką udałem się do banku gdzie się okazało, że rachunek nie został zamknięty. W żadnym innym banku nie spotkałem się z celowym wprowadzaniem w błąd i działaniom w brew woli klienta.


DANUTA MARIA BUKOWSKA DANUTA MARIA BUKOWSKA
27.12.2016. 10:09

Opinia

Getin Bank najgorszy bank pod słońcem.szczególnie okrada klientów na pożyczkach.
mnie okradł na około 20 tys zł mało tego , kiedy zorientowałam się że wpadam w spiralę długów postanowiłam przy pierwszej okazji uciec od nich .najgorsze jest to ze żadnych wpłat nie uwzględniono ubezpieczeń około 7-8 tys nie zwrócono ,a pożyczka jak była mniejsza to przy wyjściu okazało się że jest większa . następna sprawa poszłam zamknąć konto do dziś dnia nie jest zamknięte....


grzesiek grzesiek
19.12.2016. 17:45

komentarz

I zeby nie było biadolenia rzecznik Getinu mówi:"Teraz każdy klient, który decyduje się na produkt podobny do "Kwartalnego Profitu", pisze własnoręcznie oświadczenie. Zaznacza, że nabywa produkt inwestycyjny, na daną ilość lat, który nie jest lokatą bankową oraz że wycofanie środków przed minięciem tego okresu będzie wiązało się z kosztami"


Monia Monia
11.12.2016. 11:54

opłata za kartę, której nie ma

Odpowiedź z Getinu na pytanie o pobieranie opłaty za kartę:
Uprzejmie informuję, że do Pani rachunku osobistego jest przypisana zablokowana karta o numerze ******. Pragnę wyjaśnić, że Bank pobiera opłaty od kart o statusie aktywna, nieaktywna oraz zablokowana.


kropka kropka
10.12.2016. 17:32

Opinia

W piętnastej edycji rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”, który jest najważniejszą oceną jakości obsługi bankowej w Polsce, Getin Bank zajął pierwsze miejsce. Zdobył ją w najbardziej prestiżowej kategorii „Bank dla Kowalskiego”. Getin Bank znalazł się również na podium w kategorii „Bankowość internetowa”.


walery walery
05.12.2016. 16:59

opinia

jak dla mnie ciekawie.Ofertę Banku uzupełniają produkty i usługi oferowane przez Noble Funds TFI, Noble Securities, Noble Concierge orazkGetin Leasing. Getin Noble Bank oferuje również bankowość internetową – GetinOnline.


Olaf Olaf
26.11.2016. 18:26

na dobry początek cd.

Niestety warunki KO na dobry początek dla oprocentowania 2,8% nie wymagały całego pakietu. Warunkiem otrzymania było nie posiadanie wcześniej produktów GB i wyrażenie zgód marketingowych. Powyższe warunki są dostępne w formie pisemnej dla oferty założenia konta w październiku 2016. Więc w moim przypadku tzw pakiet korzyści to całkiem inna oferta nie mająca zastosowania w moim przypadku. Zresztą w dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi: konto z zerowym stanem czeka więc na likwidację w grudniu br. i nigdy więcej GB!


kasandra kasandra
25.11.2016. 19:36

ocena obsługi

Miło mi że mój bank jest wysoko w rankingu ocen; sama zawsze jestem zadowolona z uprzejmości i dobrego doradztwa.


Karola Karola
18.11.2016. 15:50

opinia

Co do przelewów to 9zl od stycznia 2017r. zgadza się dot. to konta oszczędnościowego "pierwsza wypłata jest darmowa,każda kolejna kosztuje 9zł", a nie każda 9 zł, a co do poprzedniej opinii nt. KO na dobry początek 1% zamiast 2,8% z pewnością pracownik nie poinformował o konieczności założenia "umowy pakietowe" i założył zwykły ROR lub zwykłe KO i dlatego jest takie niskie %. Błąd ten łatwo naprawić :)

Mam darmową pożyczkę w GB 2000zł bez żadnych kosztów na 12 m-cy i każdy może taką mieć jeśli jest Nowym Klientem :)


Beata Beata
18.11.2016. 14:52

Telefony do zmarłej.

Mama była kredytobiorcą, ja poręczycielem. We wrześniu 2015 mama zmarła, złożyłam dokumenty w GB (akt zgonu, i inne, zaczęłam spłacać kredyt). Pracownicy GB dzwonią do mnie prosząc zmarłą mamę, uparcie od roku, nie pomagają wyjaśnienia, są odporni, zastanawiam się czy rozmawiam z automatem, czy może wierzą w życie pozagrobowe? Nie napiszę co czuję, pozostawiam do własnej interpretacji.


Olaf Olaf
15.11.2016. 11:35

konto oszczędnościowe na dobry początek

Skuszony ofertą założyłem ROR oraz konto oszczędnościowe, które jak brzmiała jego nazwa "na dobry początek" miało być oprocentowane 2,8% w skali roku. Już po 1-ym miesiącu obliczyłem, że zamiast obiecanego 2,8% dostałem jedynie 1%. Poprosiłem o wyjaśnienia i do tej pory ich nie otrzymałem - nie pozostało mi nic innego jak podziękować za współpracę. Pociesza mnie jedynie fakt nie założenia wcześniej lokaty na nowe środki - tu zapewne też bym się zdziwił tyle, że dopiero po 4 miesiącach.


lucy lucy
10.11.2016. 11:29

Opinia

Od stycznia 2017 r. za przelewy każą sobie płacić 9 zł. Pora szukać innego banku.


marian marian
29.10.2016. 19:00

opinia

Przeglądałem oferty lokacyjne róznych banków i propozycje Getinu są chyba najkorzystniejsze w przedziale długoterminowym.


xav xav
18.10.2016. 15:43

xav

Witam,
korzystam z konta ror w getinie od ponad roku, ogólnie polecam. Jak dotąd nie było większych problemów, do napisania opinii skłonił mnie niewielki problem jaki ostatnio wystąpił. Ludzie mało kiedy piszą gdy jest coś pozytywnego, częściej gdy jest na co narzekać. Pobrano mi opłatę która nie jest naliczana w moim przypadku. Napisałem do banku, pieniądze wróciły po godzinie, to odpowiednia, szybka i profesjonalna reakcja.


Andrzej Andrzej
18.10.2016. 10:26

Mataczenie cd...

Nie uwierzycie - byłem dzisiaj w oddziale, w którym wypełniałem wniosek o wypłatę (przyjęty 39 dni temu) i ... kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
No, ale przecież chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że "wewnętrzne ustalenia" banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!!
Rozumiecie? Ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego je..... banku, bo inaczej nie wypłacą mi mojej części pieniędzy!!!!
A jeśli by się okazało, że jestem z nimi skłócony???
To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!
Ciąg dalszy nastąpi...


Andrzej Andrzej
17.10.2016. 17:55

Ciąg dalszy z getin

Nie uwierzycie - byłem dzisiaj w oddziale, w którym wypełniałem wniosek o wypłatę (przyjęty 39 dni temu) i ... kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
No, ale przecież chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że "wewnętrzne ustalenia" banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!! Rozumiecie? Ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego jeban... banku, bo inaczej nie wypłaci mi pieniędzy!!!!
A jeśli by się okazało, że jestem z nimi skłócony???
To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!
Ciąg dalszy nastąpi, ale jeśli macie rozum, to spieprzajcie z getin już dzisiaj!!!


DAREK DAREK
15.10.2016. 21:23

getin up4

otworzyłem konto co m-c przelewałem 1000 pln pakiet korzyści działał super, kiedys nawet końcem m-ca ktoś zadzwonił bo zapomniałem super, pewnego jednak razu wpłaciłem kilka razy więcej jak 1 tys gotówką w banku nikt jednak nie raczył mnie poinformować że pakiet korzyści zadziała tylko wtedy jak zrobię przelew, zaszalałem wybrałem kilka razy w różnych bankomatach nieświadomy zupełnie ,czekałem na zwrot za wypłaty z innych bankomatów kilkadziesiąt pln , przypadkowa wizyta w banku ,szok kasy pan nie otrzyma a reklamacji nie ma co pisać jest napisane...........pieniądze które miałem przelałem do innego banku konto za chwile zamykam ,nie polecam atmosfera w banku bardzo nieprzyjemna ,siedzą wystraszeni jak by ich ktoś do nich miał strzelać ,masakra a kierowniczka za szybą udaje że pracuje na swoim laptopie ziewa po imprezie żenada


tymon tymon
15.10.2016. 11:36

opinia

Wygoda z kontem internetowym, trochę się tego obawiałem ze względu na własne rozkojarzenie, ale metodologia postepowania wcale nie jest trudna. Polecam, bez kolejek okienkowych.


Andrzej Andrzej
13.10.2016. 17:38

Mataczenie

Witam. Ponad rok temu ten zj... bank zablokował połowę środków na kontach i lokatach po tym, jak zgłosiłem śmierć mojej żony. Żaden inny bank tak nie zrobił. Dobra - kij im w oko! Po przeprowadzeniu działu spadku - trochę to trwało, bo rodzeństwo żony rozsiane jest po świecie, z prawomocną decyzją udałem się do tego (z małej litery) banku.
Po sprawdzeniu wszystkich papierków - jest!!! Należna mi część zostanie przelana na podane konto w przeciągu 30 dni (specjalnie pytałem - 30 dni KALENDARZOWYCH). I co? Zgadliście - gó...! Minęło właśnie 35 dni, wymieniłem kilka emaili z tzw specjalistami ds. klienta, UWAGA - nawet zakwalifikowali to co pisałem jako skargę, tyle, że kasa nadal jest u nich!!! Nigdy więcej getin


agnieszka agnieszka
10.10.2016. 12:36

Opinia

Najgorszy bank!!!! Infolinia to sa kpiny czujesz ze rozmawiasz z robotem a nie z czlowiekiem. Juz trzeci dzien czekam na swoj przelew a oni nawet nie umia wyjasnic gdzie sa moje pieniadze. Zlodzieje!!!!!!


Dziaalno Gospodarcza Dziaalno Gospodarcza
07.10.2016. 16:02

MASAKRA !

Niektórym niestety czasem zdarza się mieć zaległość w spłacie. Mam kredyty i leasingi w kilku bankach, ale Getin bije wszystkich na głowę. Jak się ma zaległość 2+ dni to automat wydzwania 5 -7 razy dziennie od 7 do 20:00 to samo w soboty i niedziele + bardzo nieprzyjemnie konsultanci wydzwaniają z wielką pretensją. Mało tego potrafią zadzwonić do twojej pracy czy nawet rodziny ( cholera ich wie skąd nielegalnie wyciągają te numery ) i tam też wydzwaniają. PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!!


IP IP
05.10.2016. 15:35

windykacja

Nikomu nie polecam tego banku, a juz na pewno nie wziecia kredytu... spoznisz sie dzien i masz 50 telefonow od 7 do 21 z wyzwiskami od ludzi ktorzy dzwonia, wyzywaja cie od bankrutow i oszustow, nie przyjmuja deklaracji spalty jesli podasz konkretny dzien, bo i tak beda dzwonic dalej te 50 rady dziennie i pytac o to samo.

GETIN BANK powinien widniec jako pierwszy w slowniku przy wyrazie STALKING.

zero szacunku, kultury, checi ..... zenada... pierwszy i ostatni raz wziety kredyt w tym banku a raczej pseudobanku...


NIE POLECAM !!!! ZDECYDOWANIE radze poszukac innego rozwiazania w innej placowce innego banku...


Citrop Citrop
04.10.2016. 20:35

Obsługa

Chcąc wpłacić pieniądze na konto musimy niejednokrotnie czekać ok.jednej godz. Beznadziejna organizacja obsługi klientów w tym oddziale. Wystarczyłoby wprowadzić jedno stanowisko z pierwszeństwem do wpłat podstawowych typu za prąd , gaz, rtv itp. + wpłaty środków na konto. Lokaty ,kredyty itp.powinny mieć osobne stanowiska. A tak w ogóle należałoby się zastanowić nad wpłato matem. Szanujcie czas klientów !!!


mag mag
22.09.2016. 21:42

bank

Ten bank to same kłopoty ponadto pracownicy nie mówią calej prawdy o produktach które sprzedają. Potem żeby odzyskać swoje pieniadze trzeba sie bardzo nagimnastykować.


Krzysztof Krzysztof
17.09.2016. 06:34

Dyletanctwo i po prostu świństwo

Latem 2012 r. złożyłem dyspozycję zamknięcia konta (technicznego) z potwierdzeniem na piśmie (saldo 0zł potwierdzone pisemnie). Konto zgodnie z pismem miało zamknąć się w 5 dni. Konto nie zostało zamknięte do sierpnia 2016 r.!!!! 4 LATA!!! I to tylko dlatego, że przypadkiem tam wszedłem, sprawdzić, jaką mają ofertę. Kazano mi drugi raz składać dyspozycję zamknięcia. Na koncie stan wynosił nadal 0 zł. Bez żadnych przyczyn - bank po prostu nie wykonał dyspozycji. Ostrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z tym bankiem. OSTRZEGAM!!!


Tomek Tomek
15.09.2016. 09:05

cyrk na kołach

Tragedia, odradzam każdemu ten bank. Wnioski rozpatrywane do 14 dni roboczych przeciągają się do 30 dni. Kompletne dezinformacja i brak poszanowania klienta.


patryk patryk
24.08.2016. 06:50

opinia

Wybrałem konto oszczędnościowe w Getinie chyba z sentymentu do polskiego banku. Po co wspierać jakichś rekinów skoro mamy tutaj dobre oferty.


molly molly
11.08.2016. 10:41

opinia

Dostałam na 18 stkę konto z kartą od rodziców, którzy korzystają w tym banku z wielu usług i w ten sposób dołaczyłam do klanu Getinu


TERENIA TERENIA
09.08.2016. 15:22

Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia.

Bank bardzo chętnie przyjmuje pieniądze, niestety gdy będziecie chcieli odzyskać pieniądze z lokaty w moim przypadku po zmarłej mamie, czeka was bardzo długie oczekiwanie u mnie trwa to już półtora miesiąca i nadal nie wiem, kiedy odzyskamy pieniądze. Procedura ponoć trwa 30 dni, ale gdy przychodzi do ustalonego terminu i wizyty w banku dowiaduję się, że trzeba coś uzupełnić np. podpis, parawkę pod poprawką wprowadzoną przez pracownika itd. W ten sposób procedura zaczyna się od nowa. Ponadto zupełny brak kontaktu ze strony banku, pomimo podanego numeru telefonu do kontaktu. We wszystkich bankach sprawy te załatwiałam w ciągu 1-2 dni. Nie wiem, kto ustala procedury w tym banku i dlaczego tak znacznie odbiegają od innych banków. Opiszalstwo i zupełny brak poszanowania klienta to chyba dewiza tego banku. Nikomu nie polecam tego banku.


patryk patryk
08.08.2016. 14:35

Opinia

Jakoś nie zdarzył mi się w Getinie żaden incydent z obsługą konta i płatnosciami mobilnymi. Wszystkie opcje działają nalezycie. Bank superowy


karolina karolina
04.08.2016. 17:45

Opinia

Propozycje kont jasno okreslone, widać profesjonalizm z górnej półki w info.


krk krk
29.07.2016. 11:49

Beznadzieja!

Getin Bank oraz Idea Bank to dwa dziadostwa zatrudniające dodatkowo na infolinii pół-debili,którzy za grosz nie maja pomyślunku.Powtarzają regułki jak nakręcone kukiełki i nijak nie można wytłumaczyć jednemu z drugim prostej i oczywistej sprawy.Podaję przykład.Brałem kredyt w Getinie. Na umowie stoi jak byk ,że mam zapewnić środki na koncie tego i tego dnia i bank będzie sobie pobierał ratę automatycznie.Po terminie pierwszej raty dostaję powiadomienie,że zostałem obciążony kwotą 15 zł za monit, bo nie zapłaciłem raty.Patrzę na konto rata wynosi 600 zł z groszami na koncie 30 ty zł.Myślę jakaś pomyłka itd.Przez e-maila ze swojego konta informuję bank,że nie pobrał sobie środków mimo,ze miał taki obowiązek ale za to ochoczo obciążył mnie opłatami za monit.Po 30 dniach dostaję odpowiedź od pani obsługującej reklamację z banku,że mam robić przelewy z konta a nie bank ma pobierać sobie opłaty automatycznie.Wysyłam jej cytat z umowy papierowej ,którą mam przed sobą i od pół-mózga bankowego dostaję odpowiedź,że ją to nie interesuje co mam na umowie ,bo ona w systemie ma zaznaczone co innego.No krew mnie zalała.Idąc jej tokiem rozumowania ma oznaczać ,że jeśli nieudolny pracownik banku zamiast 30 tys zł kredytu wpisał by do systemu 300 tys to miałbym spłacać 300 tys bo nie ważna jest umowa papierowa tylko to co jest w systemie.Jak z takimi półgłówkami załatwiać cokolwiek? Skończyło się to tym,ze musiałem dymać do oddziału banku i odsiedzieć w kolejce z półtorej godziny i ręcznie wszystko prostować.Nie polecam nikomu tego pseudo banku.Pomijam już fakt,że interfejs bankowy jest całkowicie beznadziejny.Zero przejrzystości i intuicyjności.Nie ma co porównywać do obsługi PKO BP.Niby bank stary ale jakość infolinii oraz obsługa interfejsu internetowego bije Getin na głowę.


tutsi tutsi
26.07.2016. 18:44

nie polecam tego banku

przy kredycie hipotecznym namawiają na produkty polisolokatowe, jest to utopienie pieniędzy, jak człowiek chce uzyskać jakieś informacje to odsyłają na infolinię, banda oszustów z Łomży, siedzi tam małżeństwo naciągaczy, prokuratura powinna się nimi zająć,dno.


Mody Mody
29.06.2016. 12:52

nie polecam

jesli ktos bedzie chciał kredyt w tym banku to niech niewierzy w obietnice tych co tam siedza na ubezpieczeniu oszukuja i nic nie mówia o kontynuacji że jest to morzliwe tylko po podpisaniu jest na 12 miesięcy jestem wieloletnim klientem banku
nie bierzcie u nich kredytów jest to bank niekąpetentntch osób nastawionych na oszukiwaniu ludzi


izydor izydor
18.06.2016. 20:40

Opinia

To mnie najbardziej zainteresowało, że Getin Up to możliwość otwarcia pakietu Konto z usługą Bankowości Internetowej.


olga olga
06.06.2016. 12:41

inf.

Decyzja o założeniu konta i korzystanie z usług bankowych to jakaś konsekwencja; nie rozumiem tych, którzy robią ten pierwszy krok a potem marudzą. Mnie się akurat wiedzie z wyborem Getin Noble.


emilka emilka
06.06.2016. 12:22

opinia

Najważniejsze!!!Korzystając aktywnie z konta Getin Up otrzymasz automatycznie dostęp do Pakietu Korzyści „Mój Bank”. Dzięki niemu możesz otrzymać zwrot wydatków za domowe rachunki, zwrot wydatków kartą kredytową Getin Banku oraz lepsze warunki kredytów.


patryk patryk
25.05.2016. 21:38

Opinia

Co do tych opinii, które tu państwo zamieszczacie dodam swoje trzy grosze. Mam pozytywne doświadczenie z Getin Noble, zwłaszcza w zakresie lokat i obsługi konta. Widocznie ktoś, gdzieś miał słabszy dzień. Zdarza się.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


9 + 8 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !