Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank Proste Zasady - warto założyć? Proszę o opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe Konto Proste Zasady

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin Proste Zasady

W wersji podstawowej Konto Proste Zasady Getin Banku jest bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych (Pakiet Niezawodny, Pakiet Ochrona Karty).

Konto Proste Zasady - Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Getin Bank - Konto Proste Zasady
Prowadzenie konta 0 zł lub 4 zł
(by uzyskać zwolnienie z opłaty należy dokonać min. 1 transakcji kartą lub przez blik w miesiącu lub mieć mniej niż 26 lat)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł (bez żadnych warunków!)
Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce

Jaki widać nowe konto osobiste Getin Banku kusi brakiem opłat i prostotą cennika. Klient otrzymuje praktycznie wszystkie podstawowe usługi za darmo. Musi jedynie pamiętać o wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub Blikiem. W przeciwnym razie zostanie obciążony opłatą za prowadzenie rachunku w wysokości 8 zł. Z tego warunku zwolnione są osoby, które nie ukończyły 26 lat.
Konto można założyć przez Internet – wystarczy na stronie Getin Banku wypełnić formularz.

Oferta kont oszczędnościowych Getin Banku

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank Proste Zasady - warto założyć? Proszę o opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
107 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (208 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
anita anita
16.12.2015. 18:38

opinia

Korzystam od dłuższego czasu z usług Getinu i powierzyłam też niemałą sumę na lokatę terminową. Właśnie odebrałam profit, bardzo zyskowny, akurat przyda się na święta i prezenty. Polecam zdecydowanie.


patrycja heigelmann patrycja heigelmann
16.12.2015. 13:39

pytanie

ile trzeba czekac na pieniądze jak się wzięło kredyt w getin banku


mania mania
02.12.2015. 21:46

ja mam konto getin up i bardzo sobie chwalę.

ja mam konto getin up i bardzo sobie chwalę. wszystko za darmo, przelewy robię sobie przez facebooka a na karcie z wyświetlaczem sprawdzam stan konta. mega wygodne.


klient klient
29.11.2015. 18:15

Opinia

porażka bank nie liczy się z klientem i jest nie fer oszukuje naliczyli mi niesłusznie prowizje na nic tłumaczenia, reklamacje nic dały twierdzą, dopiero UOKiK pomógł, nie należy odpuszczać tylko walczyć o swoje


Adam Adam
04.11.2015. 09:50

Getin UP

Założyłem to konto i czerpie korzyści z bonusów. Narazie są bardzo atrakcyjne. Jestem zadowolony.


maryjanka maryjanka
28.09.2015. 22:12

porazka

Getin Bank reklamuje się jako "Bank twoich oszczędności", i z tych obietnic wywiązuje się na medal. Sam czerpie w całości korzyści z oszczędności swoich klientów. Byłam świadkiem jak mój przyjaciel
T.W. założył lokatę w wysokości 50.000,00 tymże banku na okres 4 lat. Obiecano, że po tym czasie otrzyma zwrot kapitału i odsetki w wys. 20%, co daje 5% w skali rocznej. No i otrzymał po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki w wysokości 32,40 PLN, (słownie trzydzieści dwa zł. i czterdzieści gr.), co daje 0,0162% w skali rocznej. Takich doradców finansowych ma GB i tak dba o dobro klienta i jego oszczędności. Obraca nimi przez 4 lata obiecując złote góry, ale te złote góry przywłaszcza sobie, a z klienta się śmieje, że dał się nabrać na piękne słówka pracowników przy zawieraniu umowy. Trzeba przyznać że pazerność tego banku sięgnęła szczytu, dlatego radzę wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności, aby omijali go szerokim łukiem.


Micha Szczecin Micha Szczecin
18.09.2015. 18:00

Opinia

Witam,
mam kredyt mieszkaniowy, getin wypowiedział mi umowę nie informując mnie o tym, nie ma z kim załatwić sprawy począwszy od pracownika biurowego jak i po dyrektora, który był moim znajomym i śmiał mi się prosto w oczy nie pomagając mi. Jedno jest pewne, z nimi wszystko na piśmie i poleconym za potwierdzeniem i tu tez nie wiadomo ile się czeka na odpowiedź. Koledze zlicytowali mieszkanie za 300 zł które wpłacił po jakimś czasie nie opisując że to za miesiąc poprzedni.


ktosiek ktosiek
29.08.2015. 11:56

Problem z kontem internetowym i przelewami

Od kilku tygodni zgłaszam nieprawidłowe działanie konta przez internet, tj: kilka razy dzwoniłem na infolinię, dwie wizyty u Pani Kierownik placówki GB, zgłoszenie internetowe z konta i oczywiście bez zmian.
Problem jest w tym, że po zalogowaniu do konta internetowego wyświetlają się tylko reklamy i wszystko jest w czarnych kolorach z Noble Banku.
Nie działają przelewy, raz chciałem doładować telefon, zablokowało pieniądze na koncie ale na kartę tel. nie dotarły. Na szczęście działają karty płatnicze.
Mieli to naprawić po wczorajszej nocce serwisowej (28.08.2015), ale jest dalej bez zmian. Widocznie mają system i informatyków do d... .
Pora zmienić bank na lepszy.


Marta Marta
28.07.2015. 19:07

Katastrofa !

3 godzinne oczekiwanie w banku na decyzję - czy mogę otrzymać debet niewielki w koncie- na które wpływa wypłata od 7 lat ;D po 3 godz i napisaniu 5 oświadczeń jest decyzja i podpisuje umowę. Moja tydz środków brak , piszę zapytanie przez konto internetowe, oni nic nie widzą, żadnego wniosku o debet ! Kasy brak, 3 godziny wycięte z życiorysu i nerwów na niepoważnych pracowników. Nikt się nie pofatygował,żeby powiedzieć, że coś "się nie wygenerowało" Dziękuję bardzo... zamykam konto w tym burdelu jak najszybciej. Pracownik infolinii kiedy nie wie co odpowiedzieć po prostu się ROZŁĄCZA. GORĄCO ODRADZAM !


Aga Aga
26.06.2015. 23:27

Opłaty

Konto osobiste założyłam w placówce przez jakiś czas było za 0 zł byłam zadowolona potem bank zmienił opłaty z przyczyn niezależnych musiałam nie korzystać z konta bankowego okazało się że bank co miesiąc liczył opłaty a że nazbierało się ich dużo oddał sprawę do firmy Getback od firmy dostałam kilka listów sprawa dalej trafiła do komornika dopiero nie dawno splacilam zaległości Konto bankowe oczywiście zamknelam ale tylko rachunek a bankowość internetowa dalej istnieje infolinia nie chce mi pomóc bardzo długi i utrudniony dostęp Nie polecam Brak placówek


Ws Ws
04.06.2015. 07:53

Nie warto

Totalny bałagan. 1. Źle zapisali adres i mimo sprostowania dalej posługują się nieprawidłowym. 2. Nie dostałem karty. Po zgłoszeniu jej braku za pośrednictwem mojego konta internetowego odsyłają mnie do infolinii. 3. Naliczają opłatę za kartę, której nie dostarczyli. 4. Opłaty niezgodne z tabelą opłat (o zmianach nie zostałem poinformowany). Umowę wypowiedziałem po miesiącu od podpisania. Szkoda czasu.


Boenna Boenna
29.05.2015. 14:14

wiarygodność

Posłuchajcie bank jak bank.Moim zdaniem konsultanci, czy opiekunowie klienta są w porządku. Wykonują swoją pracę myślę, że tak dobrze jak tylko mogą.Kiedyś kilka lat temu jak były te lokaty jednodniowe-unik przed podatkiem "Belki" zginęło mi wtedy jakies 8 tys.zł przy zamianie lokat z jednych na drugie, ale to się znalazło po mojej interwencji.W tej chwili może nie zawsze, ale bardzo często przed końcem terminu lokaty 7 dni dzwonią i proponują przedłużenie lokaty i oprocentowaniem nieco wyższym niż to jest widoczne na ich stronie.W sumie nie jest żle. Dobra rada masz pieniądze w banku co szkodzi Ci założyć sobie zeszyt i pilotować wszystkie operacje. Nie podoba mi się u nich ta ostatnia obsługa internetowa.Jest bardzo moim zdaniem nieczytelna.Kiedyś wchodziło sie w rachunek i było widać na obrazie operacje i saldo na rachunku.W tej chwili jest to fatalne.


Anna Anna
28.05.2015. 14:41

co można zrobić?

W systemie transakcyjnym nie widzę wszystkich transakcji, a salda są idiotyczne. Np. jest saldo 1000, wypłacam 500, a zostaje 100... Na każde pytanie (to już tydzień!) dostaję odpowiedź typu "pomidor". Ponadto po zmianie strony logowania wskoczyły moje stare dane, więc infolinia nie może mnie zweryfikować. Zostaje wymiana maili. Mam dość olewania. Co można zrobić w takim przypadku? Zgłosić na policję? Co? Do KNF? Jak? Czy ktoś może coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.


kate kate
21.05.2015. 23:33

porażka

Getibank to całkowita porażka. Jestem zmuszona do korzystania z niego ponieważ mój doradca finansowy namowil mnie na ten bank przy zaciaganiu kredytu hipotecznego. Po połączeniu bankowości internetowej getin online z getinbankiem co drugi dzień mam inne saldo na koncie kiedy loguje sie online. Kilka dni temu miałam minus 1400 zl, kilka dni pozniej minus 1200 a kiedy dzwonilam na infolinie podawano mi ze moje saldo to 3500 zl. Oczywiscie nie mogłam sama w internecie przelać tych srodkow bo na stronie miałam info ze mam niewystarczajace srodki. Juz przestalam nawet wykonywac jakiekolwiek ruchy na koncie zeby sie potem nie pogubic ile mam pieniedzy. Ozywiscie na linii zapewnienia ze zgloszenie techniczne jest przyjete i ze teraz nadaja jemu priorytet i tak od miesiaca. Zamierzam zgloscic srawe do KNF i na policje.


lagat lagat
28.04.2015. 20:36

Getin

Na lokatach, najpierw daja 7,25% Potem przy zamykaniu konta powiazanego przed uplywem 30 miesiecy kaza oddac odsetki, bo inaczej konta nie zamkna! I co dzien sa doliczane odsetki karne, W dwoch placowkach w Krakowie - Na szlaku i na Stradomskiej nie chcieli zamknac rachunku! To jest banda niedouczonych i niekompetentnych "doradcow" majacych na celu wyrolowanie klient, dla wykonania planu sprzedazowego, fuj! mozna tylko splunac im w okno ;/


teresA teresA
21.04.2015. 21:25

POLISOLOKATA

ZAŁOŻYŁAM POLISOLOKATĘ MYŚLĄC, ŻE TO LOKATA POPRZEZ WPROWADZENIE W BŁĄD PRZEZ PRACOWNIKA BANKU ZREZYGNOWAŁAM Z NIEJ-Z WPŁCONYCH PRAWIE 9 TYSIĘCY ZŁ ODDALI MI 700 ZŁ-RESZTY NIE CHCĄ ODDAĆ-UCIEKAJCIE Z TEGO BANKU-OKRADAJĄ TAM LUDZI


janek janek
20.04.2015. 10:56

aktywacja

W jakiej formie przychodzi pakiet aktywacyjny do konta jeśli będę zamawiam przez kuriera?


sk sk
16.04.2015. 19:44

Twoja lokata III

Założyłem lokatę 3,5% jak spełnię warunki to 4%. Spełniłem warunki i dostałem 3,5% stwierdzili, że 4% mi się nie należy mimo że pracownik zapewniałmnie że dostane 4%


getinuser getinuser
08.04.2015. 23:43

online

Getin Online to tak naprawdę Getin Offline - obecnie usługa nie działa, nie ma żadnej informacji od banku o prowadzonych pracach, czymkolwiek. Generalnie z dostępnością problemy są ciągle.


Rafa Rafa
08.04.2015. 22:12

Zamknięcie konta GetinBank

Witam, współpracowałem już z różnymi bankami ale ten jest najgorszy Moje problemy zaczęły się gdy chciałem zamknąć konto Poszedłem do placówki wypowiedziałem umowę która została przyjęta bez problemu. Po 2 miesiącach dostałem zwykłym listem informacje o tym ze moje konto jest zadłużone na około -350zł i konto jest nie zamknięte. Napisałem reklamacje (czas rozpatrzenia 3 tygodnie) Co jakiś czas dzwoniłem dowiadując się że jeszcze nie została rozpatrzona. Tak zeszło z 2 miesiące, a odsetki cały czas były naliczane. Zapłaciłem dla świętego spokoju, od wpłaty w przeciągu 3 dni dostałem list z podziękowaniami i skoro wpłaciłem to reklamacja jest nie ważna A teraz od 4 miesięcy PROSZĘ się o potwierdzenie zamknięcia konta i za każdym razem gdy się upominam dostaję odpowiedz, że rzekomo zostanie wysyłane . Nie Polecam !!!


Micha Micha
08.04.2015. 19:01

Kto wymyslił Getin?

Kilkakrotnie miałem ogromne problemy począwszy od założenia rachunku ... jednak dzisiaj moja cierpliwość przeszła samą siebie. Nie wiem od czego zacząć, od kontaktu z bankiem ? Bardzo złe podejście o informacji zwrotnej mówiącej, że po wysłaniu opisanego problemu bank odezwie się łaskawie w ciągu 7 dni. Dużo niedomówień i problemów związanych z tym co piszą poprzednicy, miesiąc zostałem namawiany do otwarcia rachunku, wreszcie złamali mnie, ale potem w moim bankowym życiu rozpoczął się prawdziwy koszmar, zaczynając od zamówienia karty, na którą czekałem miesiąc, w końcu pomyślałem, że listonosz nie dotarł lub ktoś zwędził bo takie listy zostawia się u mnie na klatce schodowej - okazało się, że pracownik zapomniał wysłać. Nagrywają sobie klientów każdymi możliwymi metodami - plakaty na przystankach, reklamy w TV i kinie, naklejki na środkach transportu publicznego itd - aż się tyle klientów zrobiło, że nie są w stanie obsłużyć takiej ilości - za każdym razem jak wchodzę wpłacić gotówkę na konto tytułem wynagrodzenia nie było dnia, kiedy nie czekałbym tych 40 min najmniej! A zazwyczaj obsługuje dwóch pracowników i robią to w taki sposób, jakby chcieli obsłużyć kilka osób dziennie. Postanowiłem wpłacić gotówkę we wpłatomacie - EURONET, bo Getin oczywiście swoich nie ma. Wpłaciłem na Miałem na koncie "x" zł, po wpłaceniu "xxx" miałem "xxx - x" zamiast "xxx + x" czyli to co było na koncie, mało tego. kilka godzin później miałem już -50 zł mniej. Teraz po raz kolejny muszę jechać do placówki tracić czas na nie mój błąd, takie załatwienie sprawy to urwanie się z pracy i godzinka pęka jak nic! Skarbonka konto oszczędnościowe, też nie obyło się bez problemów. Po wpłacie gotówki w placówce okazało się, że nadal było 0,00 zł. Więc, trzeba było znów jechać, czekać w kolejce itd. Okazało się, ale teraz uwaga - będzie dobre - że część konta nie jest aktywowana, czyli konto Getin Up główne działa, ale nie działają podkonta oszczędnościowe przypisane do konta głównego. Nie będę rozpisywał pozostałych problemów z interfejsem internetowym, logowaniem i przejźystością strony, która jest strasznie niedopracowana. No, progress zrobili taki, że jest opcja kopiowania swojego numeru konta, bo wcześniej po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku myszy otwierał się link ze szczegółami konta. Duże minusy - kontakt z bankiem, możliwość wpłacania gotówki na swoje konto, niewygodne oraz mało kompetentne podejście do klienta w placówkach - żeby nie było, sprawdziłem 3 placówki w swoim mieście, z czego w jednej placówce siedział jeden koleś, ani nikogo innego i na pytanie czy wpłącę gotówkę na swoje konto powiedział mi, że "tu mogę jedynie wziąć kredyt na 2000 zł", dosłownie na drugiej ulicy, 3 minuty dalej była druga placówka w której było 8 klientów a 2 było obsługiwanych przez pracowników. Ludzie - ni dajcie się namówić, ten bank jest niewygodny w użytkowaniu, aż strac pomyśleć, kiedy zaczną się problemy z kartami lub kontem podczas płącenia za zakupy w sklepie, po tym banku można spodziewać się wszystkiego - jak widać w moim przykładzie zamiast dodawać kwoty na koncie to odejmują..
I proszę, do pracowników banku, nie róbcie sobie tu reklamy pozytywnymi komentarzami, bo żeby taki komentarz był wiarygodny, to ktoś musiałby po prostu nie korzystać aktywnie z usług tego banku.


Janek Janek
08.04.2015. 15:39

Nie narzekam.

Od 16 lat jestem klijentem getinu ze wszystkimi zmianami jakie przeszedł.Powiem szczeże że jestem zadowolony.Nie mam żadnych problemów.


jaa jaa
07.04.2015. 18:53

nie dziala

Ktos cos z Was wie na temat dostepnosci do konto elektronicznego? Nic nie dziala, mogliby informowac, clzowiek przelewy chce chce zrobic a tu lipa!!!!


mateusz mateusz
04.04.2015. 10:01

OSZUSTWA banku

co za bagno ten bank - zero kompetencji, inne informacje na ekranie monitora (np. odnośnie oprocentowania lokat) i inne już po założeniu lokaty (oczywiście mniejsze). NIEKOMPETENCJA tych specjalistów ds. obsługi klienta,
ODRADZAM WSZYSTKIM TEN SYF BANK


Katarzyna Katarzyna
18.03.2015. 20:31

niekompetencja Getin Banku

Nawet nie chce mi się opisywać sytuacji. Niekompetencja pracowników jest wprost przerażająca. 12 lutego dokonałam przelewu zagranicznego - płatność za fakturę. miał wyjść następnego dnia - a dopiero 18 lutego dostałam informację, że z powodu braku rachunku rozliczeniowego w pln przelew nie został zrealizowany (!) Tydzień zajęła im weryfikacja prostej operacji. To jeszcze nic - pod koniec roku inny przelew zagraniczny nie w ogóle wykonany! Bez żadnej informacji ze strony banku - zagraniczny kontrahent po miesiącu o płatność której pracownicy nie wykonali! Żenujący poziom obsługi klienta, wieczne kolejki, rotacja pracowników na poziomie Biedronki, każdy kolejny zachowuje się tak, jakby przelew zagraniczny graniczył z czarną magią. Ja już pożegnałam się z tym bankiem i nigdy więcej. Przelewy zagraniczne robiłam z tego samego rachunku od 7 lat... a podczas ostatniej wizyty nagle się dopatrzyli, że nie miałam pełnomocnictwa. Dziesiątki wykonanych przelewów, które powinnam teraz reklamować... Ale Państwo od reklamacji są równie kompetentni jakich pracownicy w okienkach. Żenada, radzę omijać szerokim łukiem.


Piotr Piotr
18.03.2015. 08:56

Kłamstwa i niedomówienia !!!

Koszmar, historia długa i pełna niekompetencji ze strony banku, najpierw kłopoty z aktywacją karty po 6 dniach się udało, kolejna karta i tym razem całkowity brak możliwości aktywacji dopiero po mojej interwencji okazało się że pracownik banku ...zapomniał wprowadzić karty do systemu. W umowie obiecali mi konto promocyjne z 6 miesięcznym zwrotem kwoty 50 zł po 2 miesiącach na konto wpłynęło ...0 zł bo ... pracownik banku zapomniał dosłać do centrali aneks z promocją i 100 zł przepadło, po 3 miesiącach wpłynęło 50 zł ale ... od razu 10 zł pobrali za ...podatek od nagrody. Same kłamstwa i niedomówienia. Dzisiaj zlikwidowałem konto i Wam proponuje zrobić to samo. KOSZMAR NIE BANK !!!!


kasia kasia
13.03.2015. 18:08

uwaga oszuści

Ludzie piszą że nie mogą wybrać swoich oszczędności , że składają zawiadomienia do prokuratury o kradzieżach i oszustwach, nawet byli pracownicy banku piszą że byli zmuszani do oszukiwania klientów podstawiając im fałszywe wykresy i dane, KNF wiedział o tym od 2011 roku ale nawet nie złożyli zawiadomienia do prokuratury,


Magda Magda
13.03.2015. 10:56

ODRADZAM GETIN

Ja tam ni boję się podawać swojego imienia bo dobrze wiedzą o kogo chodzi.

Mam kredyt w getin i tu przyznam - jeden plus dla nich, bo warunki były dobre.

Zaproponowano mi konto firmowe do tego - za darmo wyp laty itp. więc zamieniłam mbank z którego systemu transakcyjnego po zmianach nie jestem zadowolona na getin.

Przy pierwszym logowaniu dzwoniono do mnie i wyjaśniano gdzie co jest. Przekazano mi, że mam dwa rachunki - jeden do celów firmowych drugi do rozliczenia kredytu.

No to podałam klientom numer rachunku i zadowolona czekam na wpływy.

Zeszły pieniądze i zaczęły się schody. Przykładowo mam na koncie 60tys zł. Robię przelew do klienta na 30tys. Saldo po operacji pokazuje mi, że mam -8tyszł??? Dwa dni wiszenia na infolinii - pieniądze się pokazały. Robię przelew podatkowy - on wychodzi za dwa dni wraca. Robię go ponownie - znowu wraca, ale na wyciągach mam informację tylko o wychodzących przelewach (czyli teoretycznie powinnam zanieść wyciąg do skarbówki, bo mam vat zapłacony i to 4 razy).

Znowu - mam na koncie 20tys, robię przelew na 12 tys, saldo po operacji 0zł.

Sprawa się ciągnęła 2 miesiące. Mnóstwo siedzenia na infolinii, pisma do banku itp. W końcu w akcie desperacji poszłam do oddziału i powiedziałam, że jak nie oddadzą mi kasy wzywam policję. Sprawa wyjaśniona w 2 godziny - osoba, która zakładała konto źle mi przekazała informacje o kontach - to, które miało być firmowe, jest kontem technicznym.

Bank ze swojej strony nic nie zrobił i w niczym nie pomógł - a jeszcze naliczył opłaty, bo korzystanie z konta miało być darmowe przy spełnieniu warunków operacji, ale że korzystałam z innego konta no to....

Teraz JA muszę klientom wysyłać na swój koszt znowu informację o zmianie numeru konta. JA muszę codziennie nawet kilka razy dziennie wchodzić na system i przenosić wpłaty, które jeszcze wchodzą na rachunek techniczny, na właściwe konto, by móc zrobić przelew.

Księgowa do dziś nie może się połapać z wyciągami za poprzednie dwa miesiące - przelewy wychodziły i wracały i ciężko cokolwiek ustalić. Ale im w banku wyciągi pokazują się prawidłowe i są zupełnie inne od moich.

Nie wspominając o wizerunku firmy - trzeci raz w ciągu dwóch miesięcy zmieniam konto, co wygląda jakbym przed komornikiem czy kimś takim uciekała.

KSIĘGOWANIA - to jakiś horror. Pieniądze, które klient wysłał np. wczoraj rano wchodzą dziś wieczorem.

Ogólnie żałuję wyboru i odradzam innym. Kredyt samochodowy był na dobrych warunkach ale konto, tym bardziej firmowe, to porażka.


klient GetinBanku klient GetinBanku
02.03.2015. 21:05

Potwierdzam brak możliwości wykonania przelewu

Niestety nie przychodzą kody SMS do potwierdzenia przelewu. Na stronie Banku żadnych informacji kiedy problem zostanie rozwiązany.


oczyBolo oczyBolo
02.03.2015. 16:37

Dramat

Bankowość internetowa kaput ... wygląda na to, że to już tradycja. Nie ma nigdzie informacji co się dzieje, a na pytanie czy taka zostanie opublikowana (tj. pytałem o oficjalny komunikat o postępach i ewentualnym rozwiązaniu problemów, żebym wykonać ważny przelew) konsultant powiedziął - ,,miejmy nadzieję, że dzisiaj problem zostanie rozwiązany''.

W ten sposób, jeśli dzisiaj nie zrobię przelewu, będe 1600 PLN w plecy. Jeśli lubidzie tracić pieniądze, to polecam ten bank.


bang_your_head_here bang_your_head_here
01.03.2015. 17:52

No przecież kpina....

Ja już prawie nie mam siły, by nawet pisać o nich. Porażka nad porażki.
Wieczne, nieustające problemy z systemem online, olbrzymie opóźnienia w księgowaniu przelewów, problemy z logowaniem i rozbrajająca szczerość samego banku: przepraszamy za niedogodności.
Ja starałem się zrozumieć do pewnego momentu, ale każdy ma jakieś granice wytrzymałości i odporności na frustrację.
POMYŁKA!! ODRADZAM!


ambro ambro
07.02.2015. 13:02

ambro

Zmieniając system Geting Bank (Getinonline) samowolnie dopisał mi opłatę za wyciągi pocztowe, które nigdy nie zamawiałam. Mimo uzgodnień w placówce i złożonych reklamacji nadal potrąca 4,99. Mimo, że suma niewielka szlak mnie trafia, że bank posuwa się do takich oszustw, aby nawet zagarnąć tak niewielką sumę. Po dokonanej zmianie ustawień internetowych kont (3) na wyciąg elektroniczny, znowu zmienili samowolnie jedno z nich na wyciąg pocztowy, aby tylko ściągnąć opłatę .Czy ten bank ma aż tak wielkie problemy finansowe. Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem?


zby zby
29.01.2015. 10:45

mnie pasuje

Ja mam u nich lokaty od kilku lat. Na razie nie miałem żadnych problemów, jak zmieniali stronę, to oczywiście było troszkę napięcia, ale teraz bardziej mi się podoba, głównie dlatego, że dołączyli konto z open finance. Raz dzwoniłem w dość prostej sprawie i otrzymałem prostą, rzeczową odpowiedź. Nie mogę tylko pojąć, dlaczego oferują mi kilkanaście rodzajów lokat z różnym oprocentowaniem, choć na takie same okresy. To z jakiego powodu mam wybierać niższe, skoro mogę wyższe?


Ola Ola
19.01.2015. 11:24

NIE POLECAM! Getin Online

Nie polecam, nie polecam, nie polecam!
Każdemu radzę trzymać się z dala od Getin Online. Blokują możliwość wypłaty pieniędzy lub zapłacenia kartą i niestety o tym nie informują! Nie mogłam ostatnio wrócić do domu, bo nie miałam jak zapłacić za bilet! Porażka. Nie wspominając już o tym, że dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. A poziom kompetencji i kultury Pań z Call Center też pozostawia wiele do życzenia.


Tom Tom
18.01.2015. 21:15

lokata

Jak jest z tymi lokatami na trzy miesiące 4%, są ukryte jakieś wałki. Myślę o tym banku ale jak czytam te opinie to odechciewa mi się. Jak w każdym banku są plusy i minusy.


Kinga Kinga
13.01.2015. 19:00

z daleka od tego banku

dzisiaj straciłam przez nich 48 minut oczekiwania na telefonie i 13 zł, nikt nie odebrał, ale straciłam wiarę że to kiedykolwiek nastąpi. zadzwoniłam, ponieważ ktoś włamał się na moje konto, wyjaśniłam to jednej Pani, potem drugiej, potem trzeciej która przekierowała mnie już podobno do docelowej osoby. dlatego czekałam jeszcze 40 minut. Wszystkie Panie poinfomowałam, że ktoś właśnie się włamał na moje konto bo otrzymuję wiadomości sms o zmianach dokonywanych na koncie. jedyne co mogłam zrobić to rzucić wszystko i jak najszybciej wejść na konto i zablokować zmiany. jeszcze nie wiem czy na pewno zdążyłam. Jak ktoś chce łatwo stracić pieniądze, to idealne miejsce.


sk sk
23.12.2014. 14:17

getin bank

bank masakra nie polecam a obsługa jeszcze grsza na proste zapytanie mailowe nie potrafia odpowiedziec , jesli jest ktos posiadaczem rachunku w tym "banku " radze sledzic i przegladac historie rachunków !!!!


kaka kaka
16.12.2014. 00:32

getin up

mam konto getin up od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona. zwłaszcza z opcji przelewów przez facebooka i z karty z wyświetlaczem, bardzo mi się teraz przydaje.


Kasia Kasia
14.12.2014. 17:18

Getin bank zszedł na psy.

Po internetowej zmianie Getin Bank to bank piątej kategorii . Nieustanne kłopoty z logowaniem Znikające pieniądze , które potem powracają ale powodują nerwy. Konsultanci telefoniczni to w większości miernoty.Zamiast pomagać pieprzą trzy po trzy . No i trzeba mieć cierpliwość aby do nich się dodzwonić a rachunki za te telefoniczne oczekiwanie są duże . Jestem w trakcie zmiany banku.Mówi się że Getin Bank wkrótce zrobi klapę i trudno będzie cokolwiek odzyskać . Patrząc na to co się teraz z tym bankiem dzieje jest to bardzo prawdopodobne. Nadal trudne jest zwykłe zalogowanie się na ich stronę .


SIMON SIMON
02.12.2014. 16:56

GET IN BANK

Ludzie po zmianach straszna lipa z internetowym kontę. Brak nazw własnych dla zdefiniowanych przelewów i nie ma możliwości nadania, co bardzo utrudnia opłaty. Teraz trzeba sprawdzac dokładnie komu przelac. Dzis bynajmniej nie moge zrobic zadnego przelewu bo nie przychodzą sms z kodami. Błedów narobili po tych zmianach, że się w głowie nie mieści.
CZAS ZMIENIC BANK


wANDA wANDA
28.11.2014. 16:36

zginęły pieniądze

dzisiaj zauważyłam, że zginęło mi z konta około 300zł???? po zmianie wyglądu konta internetowego nic nie można się połapać. Czekam na odpowiedź z banku......Ponadto 1 miesiąc temu sama się naniosła operacja zapłaty kartą na 200zl- po mojej interwencji wpis zniesiono....... wcześniej wszystko było Ok ale jak tak dalej pójdzie to rezygnuję z tego konta.


Justyna Justyna
27.11.2014. 09:56

chamstwo

odradzam serdecznie ten bank, szczęśliwie się z nim rozstaję bo spłaciłam kredyt, oszukują na każdym kroku, opłaty za piardnięcie niedługo wprowadzą, a jak chcesz coś konkretnego się dowiedzieć to zapieprzaj do warszawy, bo tam jest oddział, w którym można coś załatwić
porażka


EWA EWA
24.11.2014. 20:59

UWAGA ! NIE REALIZOWANE POLECENIA ZAPŁATY

Następne polecenie zapłaty (zlecenie podpisane 07-11-2014) nie poszło 20-11-2014 pomimo obecności środków na rachunku !!! Ale niewiarygodny BANK ! :(
A dzisiaj w bankowości internetowej nie mam dostępu do szczegółów wykonanych operacji !!!!!!


andrzej andrzej
24.11.2014. 17:15

getinbank

witam ponownie , no i znowu problem ostatnio ponad 600zł zgineło mi z konta na jakieś 8 godzin a oczywiście telefon po 30min i nic zero kontaktu z nimi , dziś zauważyłem że pieniądze wpłyneły mi na konto ale nie widać skąd i od kogo hmm kilka wpłat ale skąd ? kwota na koncie jest ale czy taka jaka powinna być hmm kto to wie skoro nie ma w historii żadnych wpłat , śmiechu warte .


joanna joanna
24.11.2014. 12:41

lokaty

Lokaty są dobre, tylko pieniądze giną z konta ale wracają po interwencjach telefonicznych. Trzeba pilnować stanu konta przed każdą operacją i po operacji.
Telefony oczywiście są płatne.


Ewa Ewa
20.11.2014. 18:45

A ja polecam

A ja jestem bardzo zadowolona. Konto, karta do bankomatu, wypłaty z różnych bankomatów na terenie polski jak np euronet, pkobp to mam za darmo. Oczywiście trzeba spełnić jakieś tam warunki, w moim przypadku chyba chodziło tylko minimalne wpływy na konto ale ja je spełniam i zgodnie z umową jest wszystko za 0 zł. Czyli otrzymałam taki produkt- rachunek- jaki został mi przedstawiony w getinbanku i jest tak jak chciałam żeby było. Przelewy wykonuje za pomocą internetu, wpisuje kod podany na nr. telefonu i nic za to nie płacę.
Jak dotąd od ponad dwóch lat, raz tylko zdrazyło się coś dziwnego, wspomniana przez wielu blokada do konta online, ale wypłaty w bankomacie mogłam dokonać więc bez tragedii, zdarza się tak czasem, serwery, te sprawy, mam wyrozumiałości na tyle że o problemie już zapomniałam. Najważniejsze, że konto jest za 0 zł. I taki incydent zdarzył się tylko jeden raz, a jak na ponad dwa lata prowadzenia konta to jestem w stanie wybaczyć.


nicki nicki
18.11.2014. 20:43

może pomoże :) mi pomogło mam Bankowość internetową

spróbujcie zadzwonić na infolinie logując się do bankowości telefonicznej po zalogowaniu do bankowości telefonicznej i połączeniu z konsultantem poproście o wysłanie hasła i loginu do bankowości internetowej. Login do bankowości internetowej i telefonicznej powinien być taki sam hasło jest inne. Jeżeli nie macie hasła i loginu do Bankowości telefonicznej zadzwońcie i złóżcie dyspozycie przeprowadzą weryfikację i wam wyślą a potem do bankowości internetowej


EWA EWA
18.11.2014. 20:41

BRAK MOŻLIWOŚCI ZALOGOWANIA DO BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ!

Zaczynam żałować że założyłam rachunek w Getin bank !!! Moje konto internetowe nadal zablokowane pomimo zgłoszenia do działu technicznego, polecenie zapłaty złożone 7 listopada nie poszło 17-ego pomimo zapewnień "opiekuna klienta" (będzie realizowane dopiero w następnym miesiącu! )..... Zastanawiam się co będzie dalej... Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam poniższych komentarzy o praktykach stosowanych w tym banku! :(


anka anka
18.11.2014. 14:16

szkoda gadać

moje konto internetowe dalej zablokowane i nikt nic nie wie. Miałam sobie polepszyć, a chyba mnie ktoś skarał tym bankiem :-(


rys rys
18.11.2014. 11:25

logowanie

brak słów na temat tego banku.Próbują coś zmieniać ale do wprowadzenia zmian zatrudnili smieciarzy a nie fachowców.Konsultanci bezradni!Od kilkunastu dni nie mogę wykonać żadnej operacji.Mam konta w różnych bankach ale ten to dno!!!!!!!!


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !