Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank - Zobacz Opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe GetinOnline

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin UP

W wersji podstawowej konto bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych. Konto można założyć przez Internet – wystarczy na Getin Online wypełnić formularz. Darmowe usługi to: prowadzenie rachunku, wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów, krajowe przelewy internetowe, tworzenie i zmiana zleceń stałych, wypłaty gotówki w oddziałach Getin Banku oraz zamknięcie rachunku.

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank - Zobacz Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
103 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (192 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)
rokus rokus
18.08.2014. 21:53

Oszustwo i złodziejstwo

nie będę wchodził w szczegóły, ale na "interesach" z tym pseudo-bankiem straciłem już kilka tysięcy zł głównie na tzw. planie długoterminowego oszczędzania "zabezpiecz przyszłość", ale też innych produktach. Radzę wszystkim omijać Getin Bank baaaardzo szerokim łukiem!!!. Ja jestem na etapie przygotowania pozwu sądowego i nikomu nie życzę znaleźć się w podobnej sytuacji.
Nie dajcie się skusić oprocentowaniem lokat, bo w konsekwencji i tak bank na każdym naiwnym kliencie zarobi grubą kasę.


Juras Juras
30.07.2014. 16:33

Obsługa

Ten bank to dno, spóznienie ze spłatą raty o 7 dni skutkuje 8 telefonami dziennie z pogróżkami. OMIJAJCIE Z DALEKA


Damian Damian
16.07.2014. 20:35

Kredyt hipoteczny

Witam
Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jakąkolwiek współpracę z tym tzw. Bankiem. - Naliczają niesamowicie duże koszty dodatkowe, które oczywiście wychodzą na sam koniec kiedy termin dokonania transakcji już mija
- Pracownicy Banku nie potrafią do końca poprawie prowadzić sprawy kredytowej - nagminnie zapominają o ważnych dokumentach, przez co trzeba dodatkowo marnować czas na ich uzupełnianie
- Popełniane są karygodne błędy podczas rozpatrywania wniosków kredytowych
- Nikt z pracowników, za nic nie jest odpowiedzialny
- Odradzam też zakładanie konta internetowego, ciężko cokolwiek załatwić, w oddziałach banku się nie da bo nie mają wglądu do tych kąt, zostaje tylko rozmowa telefoniczna.
Nigdy jeszcze nie żałowałem tak mocno swoich decyzja jak po podjęciu współpracy z GETIN BANKIEM


nn nn
02.05.2014. 20:27

odradzam!

Mam BARDZO złe doświadczenia z GETIN BANKIEM i naprawdę każdemu odradzam jakiekolwiek kontakty z nimi! Zaciągnęłam kredyt, musiałam założyć konto z kartą pomimo tego, że nie zamierzałam z niego korzystać. Nie to jest jednak problemem. Gdy zaległość w spłacie wynosiła 1 dzień (słownie jeden dzień!) otrzymywałam nachalne i bardzo nieprzyjemne telefony oraz smsy. Treść rozmów była identyczna jak te opisywane w poniższych komentarzach, więc nie będę wchodzić w szczegóły. Zabawne jest to, że pracownicy/osoby współpracujące z GB informowały mnie, że jeżeli do jutra płatność nie zostanie uregulowana umowa kredytowa zostanie zerwana a ja zgłoszona do rejestru dłużników...na 3 dzień otrzymywałam nowe telefony, smsy i list (równie nachalne) z propozycją zaciągnięcia nowego kredytu!!! Taki ze mnie wspaniały klient był ;)
Ok a teraz najlepsze, napiszę to dużymi literami, aby każdemu rzucało się to w oczy...sama nie wierzyłam w to co się wydarzyło. UDAŁO MI SIĘ SPŁACIĆ KREDYT. SZCZĘŚLIWA UDAŁAM SIĘ DO ODDZIAŁU ABY ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ Z TYMI WSPANIAŁYMI LUDŹMI. PAN-OPIEKUN SZYBKO ZMIENIŁ WYRAZ TWARZY Z SZEROKIEGO UŚMIECHU NA DZIEŃ DOBRY NA OSCHŁY GDY USIADŁAM I POWIEDZIAŁAM JAKI JEST CEL MEJ WIZYTY. MUSIAŁAM SIĘ TŁUMACZYĆ DLACZEGO CHCĘ ZAMKNĄĆ KONTO. NAPRAWDĘ, BEZ PRZEBARWIANIA, ZAPYTAŁ MNIE O TO TAKIM TONEM, ŻE CZUŁAM SIĘ TAK JAKBY ON ROBIŁ MI PRZYSŁUGĘ I OD NIEGO BY ZALEŻAŁO CZY KONTO TE ZOSTANIE MI ZAMKNIĘTE CZY TEŻ DALEJ BĘDĘ PŁACIĆ ZA COŚ Z CZEGO NIE KORZYSTAM. Mówię mu więc, że nie jestem zadowolona z usług GB, że spłaciłam kredyt, więc mogę już zamknąć konto. Pan zamilkł, zaczął coś oglądać w swoim monitorze i mówi ok, że zamknie ale mam jeszcze jedną ratę do spłaty i ten kredyt wciąż będzie otwarty. Zapytałam czy tak da radę, bo w innym oddziale powiedziano mi pół roku wcześniej, że aby zamknąć konto muszę spłacić kredyt. Pan-opiekun na to "aha, ok skoro pani tak powiedziano to zamknąć nie można....." ? WTF? Kilka sekund wcześniej no problemo, teraz problemo.. Poprosiłam go o odświeżenie informacji (problem ten już miałam wcześniej... bardzo późno aktualizują informacje na stronie internetowej, zaksięgowanie płatności odbywało się czasem po 1-2 tygodniach!). Pan odświeżył, poprosił o pomoc kierownika i zmieniła się rozmowa.... Ponieważ zakończyła się pomyślnie i nawet Pan-opiekun ukazał ludzką, pozytywną twarz nie będę opisywać w jakim oddziale miało to miejsce. Aha była też mowa, aby jechać do oddziału w moim mieście, oddziału jednak tam nie ma....ogólnie na początku dużo kombinowania jakby to zakończyć byle nie u nich. Śmiem przypuszczać, że chłpaczek dostanie po kieszeni... takie przynajmniej sprawiał wrażenie.
Dużo jest tych komentarzy, ogrom negatywnych. Mam nadzieję, że ktoś dotrwał do końca mojej opowieści. Chciałam krótko ale krócej się nie dało... ODRADZAM! Korzystajcie z innych banków, nie z GETIN BANKU! Podejrzewam, że oni przez swoje podejście do klienta i tak splajtują, więc chrońcie zawczasu swe pieniążki! Kredyty, lokaty broń boże nie u nich! heheh a sprawa z lokatą to też inna kwestia... Pani zaprosiła mnie kiedyś na spotkanie, opowiadała... Pani N.. pani emerytura będzie wynosić 600zł...co Pani z tego kupi? Leki, jedzenie? Pani założy lokatę.. tylko 200zł miesięcznie, można mniej, można więcej... super, bez ściemniania, będzie Pani bogata na starość... podziękowałam, wyszłam a na 2 dzień przeczytałam artykuł o podejrzanych lokatach GETIN BANKU :)


iloncia iloncia
07.04.2014. 09:28

zadowolona

prowadzę rachunek oszczędnościowy w Getin banku ale onlime jestem bardzo zadowolona, prowadzę go już chyba 1.5 roku i nigdy nie było problemu, na początku tylko z aktywowaniem karty bankomatowej ale to było z mojej strony nieporozumienie. kiedy wybierałam ofertę Pan z banku domnie zadzwonił przeprowadził wywiad i dopasował ofertę do moich potrzeb, zaproponował mi konto oszczędnościowe skarbonka wytłumaczył co i jak. nie zamierzam zmieniać banku.. wszystko za darmo i to mi pasuje;)


marek marek
08.03.2014. 23:27

Lokata Bumerang II to oszustwo

Bumerang II w Getin banku to jedno wielkie oszustwo. Za transakcje kartami w dniu poprzednim
bank gwarantuje wzrost oprocentowania lokaty o 0,01% z 3,5% podstawowego.
Za każdym razem, gdy mam jakieś transakcje kartami, to w momencie zakładania lokaty pokazuje się % zgodny z regulaminem (powiększony), ale jak już lokata powstanie to jest na niej tylko 3,5%. Muszę za każdym razem dzwonić do tych oszustów żeby mi poprawili % na taki jaki powinien być.
Mam na to dowody wydruki potwierdzenia lokaty przed i po interwencji, które po zebraniu jeszcze kilku sztuk złożę do jakiegoś nadzoru nad bankami.
Ciekawe ilu nieświadomych ludzi oszukają, bo jak ktoś 2 razy
nie sprawdzi %-tu to go natną na kilka groszy! A jak natną parę milionów ludzi na kilka groszy przez 365 dni w roku, to ......???


Marco Marco
04.03.2014. 18:57

Getin Noble Bank

Radzę omijać szerokim łukiem banki Getin i jego mutację Noble Bank.
Przywłaszczają niezgodnie z umową opłaty za prowadzenie konta a reklamacja trwa ponad 3 miesiące i nie ma z kim rozmawiać. Totalnie nie kompetentna kadra, ignorowanie klienta oraz złodziejskie praktyki. Odradzam korzystanie z ich usług!


Alicja Alicja
08.01.2014. 13:32

dobry bank

Chciałam otworzyć swoje pierwsze konto, wybierałam między 3 bankami, zależało mi na koncie z korzystnymi warunkami dla studentów. W końcu zdecydowałam się na Getin Bank, skusiła mnie promocja 50 za 5 na egzaminie. Fajna oferta, zwłaszcza przed sesją.


AnnaZ AnnaZ
06.11.2013. 00:18

Nie polecam

nie polecam ani konta ani banku.
jesli bedziecie potrzebowai zalatwic cokolwiek w odzdziale przygotujcie sie na dluuuugie czekanie


Pawlilimicimited Pawlilimicimited
24.10.2013. 11:41

Uwaga na getinonline

Transakcje jakie miałem do tej pory były dokładnie przeliczane. Co się okazuje:

Saldo 500zł
Zablokowane 271,78zł

Kartę płatniczą dostałem 21 a 22 października autoryzacja i otrzymany pin. Jedna transakcja i tylko jedna.

Pan w słuchawce twierdzi że 18 października musiałem zrobić transakcje przez kartę - przez grzeczność nie przerywam Panu - więc słucham. Skończył.
Odparłem że karty tego dnia JESZCZE NIE BYŁO.
Po dobrze policzonych kwotach wynikających z historii i w rozmowie - Pan spowodował że w końcu zniknęły moje blokady - ot tak samo z siebie.
Pytanie do Pana - w takim razie gdzie jest kwota w dostępnych o te +271,78zł. I cisza.


Nie polecam tego GetinBank zwłaszcza online. Omijajcie łukiem jak największym!!!!


Nagle patrzę - ooooooo!!!! +250zł
Potem patrzę - ooooooo!!! + 0,10zł na konto ale w transakcjach poniżej a nie jako ostatnie w historii.


To gdzie jest reszta kwoty????


mirek mirek
20.09.2013. 18:49

konto swobodne w Getinie _ naprawdę warto , z cyklu " opowiem wam moją historię"

przed założeniem konta najpierw poważnie musimy się zastanowić czy nie wybrać innego banku tym bardziej że jest ich bez liku i co jeden to "lepszy" Na początku wszystko jest pięknie , ładnie po czym zaczyna się horror i walka z wiatrakami ,niepotrzebne nerwy
.....myślę ,że to jeden z tych programów typu " mamy cię " ale do rzeczy...

Kiedy poszukiwałem " lokaty" trafiłem na ofertę getinu , nie ukrywam ,że od czasu do czasu korzystałem z ich usług , przede wszystkim lokaty krótkoterminowe w różnych opcjach i pod różnymi nazwami ponieważ getin bank , idea bank, noble bank, open finances to wszystko jedna śieć tzw. "holding Getin" . Po odnalezieniu najkorzystniejszej dla mnie na ten czas oferty (chodziło mi o lokatę na dłuższy okres i większą kwotę ) bank zaproponował mi trochę wyższe oprocentowanie z 4,1 na 4,35 w stosunku rocznym ,warunkiem oczywiście było otwarcie ROR do obsługi tej że lokaty bez żadnych dodatkowych produktów. Po zapoznaniu się z regulaminem przystałem na te warunki i tu zaczynają się schody . Lokatę jak i rachunek zakładałem online , bank wyznaczył mi do tego celu swojego opiekuna , który kontaktował się ze mną drogą elektroniczną czyli @ jak i telefonicznie , miły uprzejmy Pan, który dodatkowo zaproponował mi do rachunku kartę debetową ,na którą przystałem po trzech dniach zastanowienia i rezygnacji z mojego dotychczasowego konta w Alior Banku ( ze względów ekonomicznych ) Opiekun kartę natychmiast dla mnie zamówił i rozpoczął się tak zwany okres wyczkiwania ...czekałem cierpliwie jednak kiedy trafiła na moje konto moja wypłata , a karty nadal nie było ( tj. 3 tygodnie) napisałem do miłego Pana z Getinu ....niestety odzewu już nie było , Pan znikną wyparował a może został zwolniony ? nie wiem i nie mnie było dociekać co się z nim stało, na moje apele i monity odezwała się miła Pani, która niestety nie potrafiła udzielić mi konkretnej i rzeczowej odpowiedzi co się dzieje i skąd to opużnienie ( najprawdobodobniej karta została wysłana z Chin) Miła Pani zaproponowała mi kolejny wniosek o wydanie karty ! co mnie bardzo ubawiło , oczywiście natychmiast go złożyłem po zalogowaniu się na stronie banku .... i poraz kolejny czekałem , po około 2 następnych tygodniach nareszcie się doczekałełem ( przylazła) Miałem tzw." cichą nadzieję" :o) , że to koniec moich problemów i na tym nie koniec , niestety nadzieja jak nam wiadomo matką głupich i maluczkich jezd ... po wysłaniu kilku przelewów do i z , nastąpił okres tzw. znikającej kasy tzn. przelew wysłany w poniedziałek rano dnia 16.09. 2013 do tej pory do mnie nie dotarł jest piątek 20.09. 2013 nie pomagają pisma ponaglające , i moje zapytania co się dzieje "miła Pani" z rozbrajającą szczerością pyta czy aby napewno przelew został wysłany i czy poprawnie wpisany był numer mojego konta ( wysłałem im potwierdzenie wygenerowane w dokumencie PDF , że wszystko było ok ) ....i czekam i k...wa nie wiem tylko jak długo i kiedyś moja cierpliwość się skończy i skończy się również moje udowadnianie ,że nie jestem botem, cokolwiek to oznacza!!! wczoraj wysłałem symboliczną złotówkę może ona przepchnie - odetka ten "zator elektroniczny" i na konto zacznie wływać kasa , nie łudzę się , że tak będzie i nie mam żadnych oczekiwań .... co tu dużo mówić naprawdę +++++WYZSZA KULTURA BANKOWOŚCI+++++++
polecam naprawdę warto i nie musimy już pić porannej kawy ,żeby podnieść sobie ciśnienie wystarczy zalogować się na stronie GETIN BANKU " jeśli nam się uda, bo jakaś chwilowa awaria !! oii

pozdrawiam i miłego dnia życzę
" wrobiony po raz kolejny" w Getin Bank


ps . uważajcie na tzw. "produkty strukturyzowane" dodawane przez nie które banki do lokat , kont, można nieżle popłynąć .... miałem taką przed laty w/w wymienionym banku i byłem "bardzo zadowolony" :o( kiedy po roku inwestowania otrzymałem 0 słownie zero złotych odsetek , na szczęście cała moja zainwestowana gotówka wróciła na moje konto .... Cud jakiś , czy co ? niesamowite....

ps. 2
za ewentualne błedy w tekście przepraszam.

Mirek

ps3
z ostatniej chwili .... cud jednak miał miejsce ! wysłana złotówka otworzyła zator , pieniążki dotarły, tak trzymać to tylko 4 dni , cuż to znaczy wobec wieczności , brawo ,moje gratulacje , dobrze że nie był to jeden z tych reklamowanych " przelewów natychmiastowych ", bo mógłbym jeszcze z tydzień poczekać ?!


Magda Magda
06.08.2013. 18:24

Konto dla kierowców.

Niedawno zmieniałam bank i długo zastanawiałam się nad wyborem nowego. Ostatecznie miałam dylemat między Aliorem, mBankiem i Getin Bankiem. Wygrał Getin ponieważ skusiła mnie promocja konta dla kierowców i możliwość tańszego tankowania. Przyznam że jestem bardzo zadowolona z wyboru i nie wymieniłabym Getina na nic innego.


marek marek
19.06.2012. 11:50

opinia o banku

ostrzegam wszystkich.formalności trwają ponad10 dni.bank nie odpisuje na e-maile.dodzwonić się nie można,bo automat każe czekać 8-10min.zakładają konta na online i dają numery,a kto nie wie to przeleje środki.potem zjawia się kurier z umową,który nic nie wie,a umowa ma 20str.i tam bank wszystko może,a ty nic.jak podpiszesz to jesteś złapany.wypowiedzenie tylko na piśmie i w ciągu 14 dni.ja właśnie rezygnuję i tylko mam kłopot.wydałem20zł.na telefony i straciłem kilka godzin przy kompie.


hubertax hubertax
22.05.2012. 22:53

SKANDAL

Witam Was i na wstepie powiem ze to najgorsazy bank z jakim sie zetknałem miałem tam kredty okolo 3500 zł. i to ze musiałem spłacic 1500 zł wiecej to juz niewazne bo sam sie na te warunki zgodziłem ale dostałem dodatkową gotówke i spłaciłem kredyt o 12 miesiecy wczesniej i w zwiazku z tym powinni mi oddac pieniądze za nadpłacone odsetki ok. 1100 zł. :) - tak więc czekam juz 6 tyg na nie :) masakra w odziale banku ( byłem kilka razy) mówią ze tym zajmuje sie centrala i oni nie wiedza kiedy dostane zwrot:) ja do centrali niemam mozliwości kontaktu. wysłałem im wiadomość przez moje konto internetowe ( bo wciąz mam tam konto) co z moimi pieniedmi i czy to normale zeby czekac 6 tyg na pieniądze. a raz spóźniłem sie jeden dzień z rata i wysłali mi monit za 25 zL. Tym czasem oni moga prztrzymywac moje pieniadze 6 tyg i nic nie można zrobic. dzis dostałem odp. na moją wiadomośc ze nie wiedzieli gdzie te pieniądze wysłac :) Jaja jakieś mam u nich konto a oni nie wiedza gdzie mi oddac pieniadze i teraz musze isc do banku i napisac pismo wskazujac dokładnie numer konta na jakie maja oddac moje pieniądze :) Przesada. Kurna zwykły p[rzekaz pocztowy tez istnieje. Rate to wiedzieli z jakiego konta ściągac ale oddac pieniądze nie wiedza gdzie po prostu idiotów z ludzi robią. ODRADZAM BANK !!!!!!!!!!!!


posiadacz ror posiadacz ror
23.04.2012. 13:07

do buba

karta i pin przyszły z całą pewnością do bankomatu i nie mają nic wspólnego z loginem i hasłem do bankowości internetowej. Ja kartę do bankomatu aktywowałam na infolinii 19797, ale z tego co mnie informowano można też ją aktywować w oddziale banku. Jak będziesz aktywować kartę to zapytaj od razu o ten dostęp do internetu, bo być może nie są podane jakieś dane. ja musiałam podać adres maila i nr komórki, który został wpisany do karty z moim podpisem.

Ps.Paula: Ja mam konto za darmo. Jeśli są wpływy na kwotę min.750 zł (a nie jak w innych bankach 2000) to nie ma opłaty za prowadzenie konta. I jeszcze mam do tego DARMOWE konto oszczędnościowe.


buba buba
22.04.2012. 15:27

pytanie

mam pytanie: założyłam niedawno konto, mam już karte, pin ale nie dostałam jeszcze żadnego meila od banku a w umowie pisze, że hasło i login przesyła bank. To prawda?
Z góry dziękuję za odp. :)


paula paula
21.04.2012. 15:34

skandal

ten bank jest do D...! za dużo potrącają za prowadzenie rachunku ? odradzam zdala od Geting Banku


IWONA IWONA
19.04.2012. 15:54

OJ LUDZISKA

TO CO NIEKTÓRZY WYPISUJĄ TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI. "NIE ZAUWAŻYŁEM, ŻE PRZELEWAM Z TOPU"-A TO WINA BANKU? RÓWNIE DOBRZE MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE NIE ZAUWAŻYŁAM, ŻE MAM SPŁACIĆ KREDYT :) TAK SAMO PRETENSJE, ŻE SKOŃCZYŁ SIĘ TERMIN WAŻNOŚCI KARTY I NIE MOŻE JAŚNIE PANI ZAPŁACIĆ NA CPN. WYJEŻDŻAJĄC GDZIEŚ TO PODSTAWA BY SPRAWDZIĆ TAKIE INFORMACJE I JESZCZE PRETENSJE, ŻE NIE OBSŁUŻYLI JEJ POZA KOLEJKĄ! ALBO ZAKŁADAJĄC LOKATĘ NA 5 TYS. NA 2 M-CE TO LUDZIE CHCIELI BY ZARAZ DRUGIE TYLE ZAROBIĆ! NA MATEMATYKĘ SIĘ NIE CHODZIŁO? OPROCENTOWANIE ZAWSZE JEST PODAWANE W SKALI ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NA TYLE W TEMACIE. POZDRAWIAM


zoka cierka zoka cierka
19.04.2012. 09:26

monit

Pierwszy raz wzięłam coś na raty był to telewizor, sklep obsługiwał bank getin. Nie mają jednego terminu wpłaty w jednym miesiącu jest to 5, w innym 7, a w jeszcze innym 6 dzień miesiąca. Nie popatrzyłam dokładnie, że w kwietniu jest to 5 dzień. 6 do południa przelałam pieniądze, a 18 kwietnia przyszedł do mnie monit, że zalegam z ratą. kiedy zadzwoniłam wyjaśnić pan nakazał mi wpłacenie kosztów monitu + odsetki porąbany bank.


gunners86 gunners86
30.08.2011. 21:53

Lokata sierpniowa

Jaką macie opinie na temat lokaty sierpniowej?? Jest ona nie co lepsza od lokaty lipcowej. Doszukuje się tutaj jakiegoś haczyka. Interesują mnie najbardziej opinie z własnego doświadczenia.
Pozdrawiam


Jola Jola
30.08.2011. 21:42

Żenująca obsługa w Getinbanku w Suwałkach ul. Noniewicza

Mężczyzna, który mnie dziś obsługiwał w w/w banku jest stanowczo za wolny do tej pracy, a na dodatek miał czas aby międzyczasie odczytać sms, popić sobie wody. Upoważnienie męża do konta trwało 40 minut -przesadził. Czekam końca terminu lokaty i uciekam z tego banku. Na szczęście są banki w których załatwiają ludzi po ludzku - nawet jeżeli dają mniej %.


Patryk Patryk
30.08.2011. 11:45

Wstyd

Nowy rekord 54 dni,jest poprawa ,bo srotki finansowe podobno zostały uruchomione-i mineło 30 godzin i nic.


doman18 doman18
24.08.2011. 23:01

A co z kontami powyżej?

Wszyscy narzekają na lokaty, kredyty czy jakieś konta TOP które tutaj nawet nie zostały wymienione. A co z tymi co tutaj figurują? Ktoś posiada? Jak się sprawują? Czy długo się czeka na kuriera? Czy nie ma np. jakichś haczyków do Skarbonki? Z tego co widzę w cenniku to jak dla mnie bardzo droga jest blokada konta 49.99zł oraz za powstanie niedozwolonego salda debetowego -15zł tyle że nie wiem ile ten debet powinien wynosić żeby być "niedozwolony". Zlecenia przez Contact Center (telefon) też są po 5zł. Nikt też nie pisze ile trwa księgowanie operacji bo niektórzy na necie coś mówili że czasem sporo się czeka od momentu wpłaty na konto w oddziale do momentu faktycznego pojawienia się na koncie.

Piszcie ludzie o konkretach bo właśnie złożyłem wniosek a nie płaczecie o takich pierdołach jak @mała. Ponadto jak zechcę poczytać o ofertach kredytowych to wejdę na inną stronę a tutaj chcę poczytać o podanych kontach i niczym więcej!


Patryk Patryk
22.08.2011. 13:40

Wstyd.

Nowy rekord, czekam 46 dni na przelanie pieniędzy na moje konto z Getin Bank


ysek ysek
20.08.2011. 17:19

Moja opinia

W przeciwieństwie do wielu tu wypowiadających się jestem bardzo zadowolony z kontaktu z tym bankiem.W placówce w Dąbrowie Górniczej przy ul 3Maja miła fachowa i cierpliwa obsługa.Oferta najbardziej zbliżona do oferty z reklam banków.Tu znalazłem najtańszy kredyt,tańszy nawet od oferty banku w którym miałem rachunek ponad 6 lat.Troszkę nadgorliwa Centrala.Dostałem kilka niepotrzebnych SMS jako że ofertę sprawdzałem w internecie.Zakładam także rachunek bo do poprzedniego banku zraziło mnie utrudnianie wzięcia tańszego w obsłudze kredytu z innego banku.Cenię sobie profesjonalizm obsługi , nie chcę być uzależniony od humoru panienki z okienka


seba seba
11.08.2011. 13:19

brak

Trzymajcie się od tego banku z daleka. Odradzam zdecydowanie. !!!


Monika Monika
10.08.2011. 16:23

Porównajcie inne

Czy kiedykolwiek wszystkim odpowiadał jeden bank? Nigdy. W każdym jest coś nie tak. Każdy sparzył się na innym i ma temat innego złe zdanie. Np. Kredyt na oświadczenie bez konieczności przedstawienia zaświadczenia z zakładu pracy w PKO.. dzwonię.. Pierwszy wymóg do tego kredytu: zaświadczenie z ostatnich trzech miesięcy.. a miał to być tylko kredyt na dowód dla nowych klientów.. i co ''dobry'' bank.. tylko pochwalić..


ktu ktu
05.08.2011. 22:35

Dziadostwo !

Chciałem założyć lokaty na spore piniądze, bo tak się pieknie reklamują. Poszedłem na spotkanie z doradcą Open Finance w schodzonych i brudnych pantoflach, który odwalił swoją formułkę i cuda obiecywane długopisem na kartce, po paru minutach juz drukował setki papierów do podpisania heheh......żenada. Parę dni wcześniej dzwoniła Pani która mówiła jedno a druga po paru dniach zadzwoniła i powiedziała że koleżanka jest z innego działu i nie wie o co chodzi zbytnio. Poszedłem osobiście do odziału przy ul. Al. Solidarności 129/131 w Warszawie, a tam towarzystwo 2 osobowe zajęte pogawędkami, więc postałem popatrzyłem i wyszedłem, nawet sie nie zapytali po co ja tu a o dzień dobry nie wspomne. Żenada gigantyczna ! Unikajcie bo w XXI wieku tj Zero profesjonalizmu a do banku kosmiczna przepaść !!!!!!!!!


valar valar
03.08.2011. 19:51

ZDECYDOWANE NIE TEMU BANKOWI

Szanowni Państwo

Nazwa Getin jest zlepkiem dwóch słów - get oraz in. To pierwsze oznacza także "złapać", drugie zaś "w". W przypadku tegoż banku jeśli już zdecydujecie się na pożyczenie od niego pieniędzy to dosłownie dacie się "złapać w". I tu można rozpisywać się na wiele stron - a nie o to mi chodzi. Przede wszystkim ten bank jako jedyny stosuje zasadę - klient nie nasz Pan. W relacjach z tym bankiem przestaniecie być klientem! Staniecie się niewolnikiem. Czego? Po pierwsze spredu/spreadu - w tym banku wynosi on TYLKO 13,90%!!!!!!! w przypadku franka (do niedawna najatrakcyjniejsza waluta). Po drugie niezrozumiałych decyzji i braku informacji - baaaaaaaaaaaaaaardzo rzadko ten bank wysyła jakiekolwiek informacje, ale jeśli już się tak stanie to przede wszystkim o tym, że musicie... znów coś dopłacić :) Gdy CHF spadał w dół inne banki dosyć szybko wysyłały zawiadomienia o zmniejszeniu rat - w TYM banku nie spodziewajcie się tego.
Jest jeszcze kilka spraw, które mógłbym opisać, ale wymienione powyżej są wg mnie najbardziej strategiczne, ponieważ najmocniej uderzają po kieszeni tych, którzy dadzą się "getin".

Serdecznie Państwa pozdrawiam


komo komo
21.07.2011. 14:45

Ostrzegam przed Getinbankiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najgorszy bank z jakim miałem kiedykolwiek, cokolwiek wspólnego. Słowo LICHWA ciśnie się na usta mówiąc o tym tworze. Ostrzegam !!!!!!!!!!!!!!! Brak organizacji czegokolwiek, informacja właściwie zerowa !!!!


HALINA HALINA
13.07.2011. 13:21

GETINONLINE

W przeciwieństwie do opini wyżej, jestem zadowolona z Getinonline, dotychczas nie miałam żadnych niespodzianek dlatego założyłam następne lokaty, bo są najwyżej oprocentowane.
Polecam


ELUNIA-56 ELUNIA-56
01.07.2011. 22:06

Zawiedziona

Prosilam wyciąg bankowy ,dzwoniąc na infolinię Telefon odebrała p.Magdalena K. dotycz.y banku WARSZAWSKIEGO.Kontakt z tą Panią trwał parę godzin,po kilku nagraniach i połączeniach,ponownie musiałam dzwonić ponieważ werefikacja była nie pomyślna,a to tylko dlatego,że nie byłam pewna adresu korspodęcji ,a dokładnie chodziło o numer 16 lub 18 pod tymi numerami ulicy posiadam dom i firmę i zwyczajnie wytłumaczyłam ,pani że podaję 2 różne numery posesji poprostu zapomniałam jaki numer podałam w banku do korspodencji.pani z infolinni K.kazała się rozłączyć i ponownie dzwonić ,po 2godz odebrała ta sama konsultantka i znowu długa werefikacja czas 15minut dodatkowych wiele pytań -udana werefikacja ,ale bez EFEKTU MIJA 3-Tygodnie nadal nie otrzymałam wyciągu ,wkurzają mnie dokładnie .JESTEM B.zniechęcona do tego banku ,będe zmuszona rozwiązać z nimi umowę i więcej nie chcę dzwonić bo prosta sprawa robi dla nich kłopot .p.Magdo co z moim wyciągiem bankowym GRATULUJĘ Pośpiechu w pracy


Sandra Sandra
14.06.2011. 15:24

Pobieranie opłat za bezpłatne usługi

Jestem zażenowana po raz kolejny otrzymując list z Getingu o modyfikacji opłat (2 raz w tym roku).
Tym razem dotyczy to pobieranie opłat za BEZPŁATNE usługi. Jestem związana 4 lokatami do grudnia i niestety muszę się na to godzić, ale czy takie działanie jest zgodne z prawem?
Tu wklejam cz. pisma
W każdym miesiącu darmowe będą: 1 operacja gotówkowa oraz 1 operacja bezgotówkowa, niezależnie od rodzaju operacji (przelew standardowy, odroczony, zlecenie itp.) czy sposobu jej realizacji (przelew w placówce, elektroniczny, składany telefonicznie). W praktyce będzie się to odbywało w taki sposób, iż za każdą operację zostanie pobrana opłata, a następnie Bank zwróci w kolejnym miesiącu (do 6. dnia) opłaty pobrane za pierwszą operację gotówkową i pierwszą bezgotówkową w poprzednim miesiącu.


karolina karolina
13.06.2011. 22:03

porada

Czy ktoś z Państwa bogaty w doświadczenia może mi podpowiedzieć ? Kredyt w GETIN BANKU spłaciłam rok wcześniej sądziłam,ze otrzymam skorygowanie odsetek za wcześniejszą spłatę,ale oni przyslali mnie tylko pismo z podziękowaniem za spłatę i nic .....Korzystając z usług innych banków zawsze dostawałam zwrot za wcześniejszą spłatę kredytu nawet gdy były to jakieś małe kwoty Pamiętam np.że za spłatę kredytu w MONEY BANKU o m-c wcześniej \były to nie wielkie raty\otrzymałam pocztą jakieś grosze - byłam bardzo zdziwiona ,bo chyba przekaz był droższy teraz chodi o pokazną kwotę wcześniejszej kwoty pozdrawiam


Gabi Gabi
09.06.2011. 12:30

Ale kłamliwa reklama !

Uwaga ! wszędzie się reklamują 7% na 2 m-ce - cuda, wianki ! Okazuje się że jeśli wpłacicie na tą lokatę
5 tys zł, to po dwóch miesiącach zarobicie .........uwaga !!! aż 47 zł. Nie dajcie się złapać !!!


dos dos
12.05.2011. 15:18

Opinia

Getin dombank to rzeczywiscie zawyzaja spread nie wiadomo na jakiej podstawie dodatkowo pobieraja prowizje 0,8% kwoty obecnej kredytu w zlotowkach za mozliwosc splaty we frankach zgodnie z rekomendacja T. ktos probowal ich pozwac do sadu za nieuczciwe praktyki?


mała mała
02.05.2011. 17:38

wystawiona do wiatru

Otrzegam przed tym bankiem!!!! Wybrałam się na majówkę na drugi koniec Polski, mając nieźle zaopatrzone konto!! !!!! Okazało się, że nie zauwazyłam, że karta skończyła swoja ważność w kwietniu, więć już 1 maja nie zatankowałam benzyny!!!. Poratowali mnie krewni, bo byłam na lodzi. Natychmiast wróciłam do domu i prosto z trasy udałam sie do swojego banku, gdzie mam pieniądze, wczesniej uprzedzając o sytuacji. W banku dwóch cynicznych panów odesłało mnie do kolejki (kilkanaście osób!!!!) i nawet nie nikt nie raczył mnie uspokoić, że karta nie została skradzina!!!!
Wróciłam wykończona do domu, nie byłam w stanie (na stojąco!!!) czekać. Telefon do konsultantki wykonałam z domu, ale to tylko kolejne "spuszczenie klienta po sznurku....".


Mariusz Mariusz
27.04.2011. 10:29

SKAAANDAL

Niedawno chciałem sobie troszkę zaoszczędzić i przelałem 10tys. na konto TOP bo ma lepsze oprocentowanie i tu wpadka bo płacąc comiesięczne rachunki nie zwróciłem uwagi że płacę właśnie z TOP-a i kochany bank potrącił mi
!!!!!!!!!!!!!!za prowizje i opłaty 120zł!!!!!!!!!!
tego samego dnia zrezygnowałem z konta w tym banku, narazie jestem bez:>
Pozdrawiam
NIE DLA GETIN BANK


bolek bolek
26.04.2011. 16:04

Opinia

Nikomu nie radzę w dobrej intencji zakładania jakiego kolwiek konta bo to jest istne badziewie,nie kompetętna obsługa nic się nie dowiesz czy masz jeszcze jakieś pieniądze zleczarz przelew mija 30dni i nici z tego.Ludzie omijajcie ten bank na odległośc pond 1-km.


alutka alutka
12.04.2011. 19:52

bank o dziwnych zasadach

Bank który peześladuje swich klientów i podaje dane osobowe postronnym osobom oraz narusza mienie osobiste


Rafał Rafał
11.04.2011. 08:48

Stanowczo odradzam

Takiego podejścia do nowego klienta to nie spotkałem jak żyję. 15 marca założyłem konto przez internet i do dziś tj 11 kwiecień nie dostałem umowy do podpisania. Powiem więcej, podczas rozmów z konsultantem twierdzili że umowa wyszła . Całę szczęście że nie przelałem wypłaty na to konto .
Gratuluję , prócz reklam nic więcej nie oferują jak dla mnie .


piotr piotr
06.01.2011. 03:51

Opinia

To jest tekst MY BANK.pl jeżeli macie wątpliwości jaki bank wybrać to sobie przeczytajcie. Witam wszystkich zainteresowanych kredytem hipotecznym. Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Prowadząc działalność gospodarczą korzystam z usług (kredytów) w różnych bankach ale to co mnie spotyka przy spłacie kredytu W DomBankuś jest klęską, porażką. Może przedstawie kilka miłych faktów tak żeby nie być gołosłownynm. DomBankuś wysyła mi sms-y z informacją o zbliżającym się terminie spłaty kredytu. Cztery dni przed terminem jest to kwota 3090 zł a dwa dni później jest 3290. Oczywiście będą tłumaczenia że to kurs CHF- sprawdzałem dokładnie kursy walut i nic nadzwyczajnego w ciągu dwóch dni nie wydarzylo się. Następna miła sytuacja. Zdażyło się że kilkakrotnie wpłaciłem pieniądze DWA DNI !!! po terminie z wiązku z tym zostałem zasypany smsami gdzie w każdym smsiie była inna kwota zdłużenia a co śmieszne tak się rozpędzili że 04.02.09 dostałem smsy które miały być wysłane 05.02.09 dziwna pomyłka co ciekawe informacja o kosztach upomnienia była nie prawdziwa nie zgadzała się z tabelą którą otrzymałem miesiąc wcześniej. Teraz najpikantniejszy przypadek z DomBankusiem który powinien najbardziej dać do zastanowienia przyszłym kredytobiorcom. W związku że pieniążki wpłynęły do DomBnkuś dwa dni później!!! i jeszcze za mało o 22 zł!!!!! ponieważ nie wiedziałem z którego smsa informacja jest wiarygodna moj DŁug został odsprzedany bez mojej wiedzy w DWA DNI do firmy windykacyjnej CENT z Wrocławia. I tak razem z smsami odbierałem głupkowate telefony gdzie Pan proponuje INFORMACJE FINANSOWĄ w zamian za PESEL. Za pierwszym razem dałem się nabrać i usłuszałem jaki to jestem be. Co ciekawe CENTUSIE dzwoniły do mnie o różnych porach nawet w sobotę po zapłaceniu zadłużenia. Śmieszne jest to że posiadam kilka telefonów do tego super banku i żaden z nich nie odpowiada, zero kontaktu. Wszystko to co napisałem jest poparte dowodami czyli smsami.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !