Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank Proste Zasady - warto załoĹźyć? Proszę o opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe Konto Proste Zasady

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin Proste Zasady

W wersji podstawowej Konto Proste Zasady Getin Banku jest bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych (Pakiet Niezawodny, Pakiet Ochrona Karty).

Konto Proste Zasady - Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Getin Bank - Konto Proste Zasady
Prowadzenie konta 0 zł lub 4 zł
(by uzyskać zwolnienie z opłaty należy dokonać min. 1 transakcji kartą lub przez blik w miesiącu lub mieć mniej niż 26 lat)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł (bez żadnych warunków!)
Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce
Premia dla nowych klientów Tak, do 350 zł premii

Jaki widać nowe konto osobiste Getin Banku kusi brakiem opłat i prostotą cennika. Klient otrzymuje praktycznie wszystkie podstawowe usługi za darmo. Musi jedynie pamiętać o wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub Blikiem. W przeciwnym razie zostanie obciążony opłatą za prowadzenie rachunku w wysokości 8 zł. Z tego warunku zwolnione są osoby, które nie ukończyły 26 lat.
Konto można założyć przez Internet – wystarczy na stronie Getin Banku wypełnić formularz.

Oferta kont oszczędnościowych Getin Banku

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank Proste Zasady - warto załoĹźyć? Proszę o opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.95 na 5
134 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (230 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
klient GetinBanku klient GetinBanku
02.03.2015. 21:05

Potwierdzam brak możliwości wykonania przelewu

Niestety nie przychodzą kody SMS do potwierdzenia przelewu. Na stronie Banku żadnych informacji kiedy problem zostanie rozwiązany.


oczyBolo oczyBolo
02.03.2015. 16:37

Dramat

Bankowość internetowa kaput ... wygląda na to, że to już tradycja. Nie ma nigdzie informacji co się dzieje, a na pytanie czy taka zostanie opublikowana (tj. pytałem o oficjalny komunikat o postępach i ewentualnym rozwiązaniu problemów, żebym wykonać ważny przelew) konsultant powiedziął - ,,miejmy nadzieję, że dzisiaj problem zostanie rozwiązany''.

W ten sposób, jeśli dzisiaj nie zrobię przelewu, będe 1600 PLN w plecy. Jeśli lubidzie tracić pieniądze, to polecam ten bank.


bang_your_head_here bang_your_head_here
01.03.2015. 17:52

No przecieĹź kpina....

Ja już prawie nie mam siły, by nawet pisać o nich. Porażka nad porażki.
Wieczne, nieustające problemy z systemem online, olbrzymie opóźnienia w księgowaniu przelewów, problemy z logowaniem i rozbrajająca szczerość samego banku: przepraszamy za niedogodności.
Ja starałem się zrozumieć do pewnego momentu, ale każdy ma jakieś granice wytrzymałości i odporności na frustrację.
POMYŁKA!! ODRADZAM!


ambro ambro
07.02.2015. 13:02

ambro

Zmieniając system Geting Bank (Getinonline) samowolnie dopisał mi opłatę za wyciągi pocztowe, które nigdy nie zamawiałam. Mimo uzgodnień w placówce i złożonych reklamacji nadal potrąca 4,99. Mimo, że suma niewielka szlak mnie trafia, że bank posuwa się do takich oszustw, aby nawet zagarnąć tak niewielką sumę. Po dokonanej zmianie ustawień internetowych kont (3) na wyciąg elektroniczny, znowu zmienili samowolnie jedno z nich na wyciąg pocztowy, aby tylko ściągnąć opłatę .Czy ten bank ma aż tak wielkie problemy finansowe. Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem?


zby zby
29.01.2015. 10:45

mnie pasuje

Ja mam u nich lokaty od kilku lat. Na razie nie miałem żadnych problemów, jak zmieniali stronę, to oczywiście było troszkę napięcia, ale teraz bardziej mi się podoba, głównie dlatego, że dołączyli konto z open finance. Raz dzwoniłem w dość prostej sprawie i otrzymałem prostą, rzeczową odpowiedź. Nie mogę tylko pojąć, dlaczego oferują mi kilkanaście rodzajów lokat z różnym oprocentowaniem, choć na takie same okresy. To z jakiego powodu mam wybierać niższe, skoro mogę wyższe?


Ola Ola
19.01.2015. 11:24

NIE POLECAM! Getin Online

Nie polecam, nie polecam, nie polecam!
Każdemu radzę trzymać się z dala od Getin Online. Blokują możliwość wypłaty pieniędzy lub zapłacenia kartą i niestety o tym nie informują! Nie mogłam ostatnio wrócić do domu, bo nie miałam jak zapłacić za bilet! Porażka. Nie wspominając już o tym, że dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. A poziom kompetencji i kultury Pań z Call Center też pozostawia wiele do życzenia.


Tom Tom
18.01.2015. 21:15

lokata

Jak jest z tymi lokatami na trzy miesiące 4%, są ukryte jakieś wałki. Myślę o tym banku ale jak czytam te opinie to odechciewa mi się. Jak w każdym banku są plusy i minusy.


Kinga Kinga
13.01.2015. 19:00

z daleka od tego banku

dzisiaj straciłam przez nich 48 minut oczekiwania na telefonie i 13 zł, nikt nie odebrał, ale straciłam wiarę że to kiedykolwiek nastąpi. zadzwoniłam, ponieważ ktoś włamał się na moje konto, wyjaśniłam to jednej Pani, potem drugiej, potem trzeciej która przekierowała mnie już podobno do docelowej osoby. dlatego czekałam jeszcze 40 minut. Wszystkie Panie poinfomowałam, że ktoś właśnie się włamał na moje konto bo otrzymuję wiadomości sms o zmianach dokonywanych na koncie. jedyne co mogłam zrobić to rzucić wszystko i jak najszybciej wejść na konto i zablokować zmiany. jeszcze nie wiem czy na pewno zdążyłam. Jak ktoś chce łatwo stracić pieniądze, to idealne miejsce.


sk sk
23.12.2014. 14:17

getin bank

bank masakra nie polecam a obsługa jeszcze grsza na proste zapytanie mailowe nie potrafia odpowiedziec , jesli jest ktos posiadaczem rachunku w tym "banku " radze sledzic i przegladac historie rachunków !!!!


kaka kaka
16.12.2014. 00:32

getin up

mam konto getin up od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona. zwłaszcza z opcji przelewów przez facebooka i z karty z wyświetlaczem, bardzo mi się teraz przydaje.


Kasia Kasia
14.12.2014. 17:18

Getin bank zszedł na psy.

Po internetowej zmianie Getin Bank to bank piątej kategorii . Nieustanne kłopoty z logowaniem Znikające pieniądze , które potem powracają ale powodują nerwy. Konsultanci telefoniczni to w większości miernoty.Zamiast pomagać pieprzą trzy po trzy . No i trzeba mieć cierpliwość aby do nich się dodzwonić a rachunki za te telefoniczne oczekiwanie są duże . Jestem w trakcie zmiany banku.Mówi się że Getin Bank wkrótce zrobi klapę i trudno będzie cokolwiek odzyskać . Patrząc na to co się teraz z tym bankiem dzieje jest to bardzo prawdopodobne. Nadal trudne jest zwykłe zalogowanie się na ich stronę .


SIMON SIMON
02.12.2014. 16:56

GET IN BANK

Ludzie po zmianach straszna lipa z internetowym kontę. Brak nazw własnych dla zdefiniowanych przelewów i nie ma możliwości nadania, co bardzo utrudnia opłaty. Teraz trzeba sprawdzac dokładnie komu przelac. Dzis bynajmniej nie moge zrobic zadnego przelewu bo nie przychodzą sms z kodami. Błedów narobili po tych zmianach, że się w głowie nie mieści.
CZAS ZMIENIC BANK


wANDA wANDA
28.11.2014. 16:36

zginęły pieniądze

dzisiaj zauważyłam, że zginęło mi z konta około 300zł???? po zmianie wyglądu konta internetowego nic nie można się połapać. Czekam na odpowiedź z banku......Ponadto 1 miesiąc temu sama się naniosła operacja zapłaty kartą na 200zl- po mojej interwencji wpis zniesiono....... wcześniej wszystko było Ok ale jak tak dalej pójdzie to rezygnuję z tego konta.


Justyna Justyna
27.11.2014. 09:56

chamstwo

odradzam serdecznie ten bank, szczęśliwie się z nim rozstaję bo spłaciłam kredyt, oszukują na każdym kroku, opłaty za piardnięcie niedługo wprowadzą, a jak chcesz coś konkretnego się dowiedzieć to zapieprzaj do warszawy, bo tam jest oddział, w którym można coś załatwić
poraĹźka


EWA EWA
24.11.2014. 20:59

UWAGA ! NIE REALIZOWANE POLECENIA ZAPŁATY

Następne polecenie zapłaty (zlecenie podpisane 07-11-2014) nie poszło 20-11-2014 pomimo obecności środków na rachunku !!! Ale niewiarygodny BANK ! :(
A dzisiaj w bankowości internetowej nie mam dostępu do szczegółów wykonanych operacji !!!!!!


andrzej andrzej
24.11.2014. 17:15

getinbank

witam ponownie , no i znowu problem ostatnio ponad 600zł zgineło mi z konta na jakieś 8 godzin a oczywiście telefon po 30min i nic zero kontaktu z nimi , dziś zauważyłem że pieniądze wpłyneły mi na konto ale nie widać skąd i od kogo hmm kilka wpłat ale skąd ? kwota na koncie jest ale czy taka jaka powinna być hmm kto to wie skoro nie ma w historii żadnych wpłat , śmiechu warte .


joanna joanna
24.11.2014. 12:41

lokaty

Lokaty są dobre, tylko pieniądze giną z konta ale wracają po interwencjach telefonicznych. Trzeba pilnować stanu konta przed każdą operacją i po operacji.
Telefony oczywiście są płatne.


Ewa Ewa
20.11.2014. 18:45

A ja polecam

A ja jestem bardzo zadowolona. Konto, karta do bankomatu, wypłaty z różnych bankomatów na terenie polski jak np euronet, pkobp to mam za darmo. Oczywiście trzeba spełnić jakieś tam warunki, w moim przypadku chyba chodziło tylko minimalne wpływy na konto ale ja je spełniam i zgodnie z umową jest wszystko za 0 zł. Czyli otrzymałam taki produkt- rachunek- jaki został mi przedstawiony w getinbanku i jest tak jak chciałam żeby było. Przelewy wykonuje za pomocą internetu, wpisuje kod podany na nr. telefonu i nic za to nie płacę.
Jak dotąd od ponad dwóch lat, raz tylko zdrazyło się coś dziwnego, wspomniana przez wielu blokada do konta online, ale wypłaty w bankomacie mogłam dokonać więc bez tragedii, zdarza się tak czasem, serwery, te sprawy, mam wyrozumiałości na tyle że o problemie już zapomniałam. Najważniejsze, że konto jest za 0 zł. I taki incydent zdarzył się tylko jeden raz, a jak na ponad dwa lata prowadzenia konta to jestem w stanie wybaczyć.


nicki nicki
18.11.2014. 20:43

może pomoże :) mi pomogło mam Bankowość internetową

spróbujcie zadzwonić na infolinie logując się do bankowości telefonicznej po zalogowaniu do bankowości telefonicznej i połączeniu z konsultantem poproście o wysłanie hasła i loginu do bankowości internetowej. Login do bankowości internetowej i telefonicznej powinien być taki sam hasło jest inne. Jeżeli nie macie hasła i loginu do Bankowości telefonicznej zadzwońcie i złóżcie dyspozycie przeprowadzą weryfikację i wam wyślą a potem do bankowości internetowej


EWA EWA
18.11.2014. 20:41

BRAK MOŻLIWOŚCI ZALOGOWANIA DO BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ!

Zaczynam żałować że założyłam rachunek w Getin bank !!! Moje konto internetowe nadal zablokowane pomimo zgłoszenia do działu technicznego, polecenie zapłaty złożone 7 listopada nie poszło 17-ego pomimo zapewnień "opiekuna klienta" (będzie realizowane dopiero w następnym miesiącu! )..... Zastanawiam się co będzie dalej... Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam poniższych komentarzy o praktykach stosowanych w tym banku! :(


anka anka
18.11.2014. 14:16

szkoda gadać

moje konto internetowe dalej zablokowane i nikt nic nie wie. Miałam sobie polepszyć, a chyba mnie ktoś skarał tym bankiem :-(


rys rys
18.11.2014. 11:25

logowanie

brak słów na temat tego banku.Próbują coś zmieniać ale do wprowadzenia zmian zatrudnili smieciarzy a nie fachowców.Konsultanci bezradni!Od kilkunastu dni nie mogę wykonać żadnej operacji.Mam konta w różnych bankach ale ten to dno!!!!!!!!


Bork Bork
16.11.2014. 00:44

Dość.

Od trzech dni próbuję zalogować się na swoje konto. Bezskutecznie. Na infolinii, po 18 minutach czekania powiedzieli, że mają z tym mały problem. Dziękuję. Mam już dość małych problemów Getinbanku. W poniedziałek rozwiązuję umowę.


DGB DGB
15.11.2014. 00:38

Do Zadowolonego Klienta

Człowieku sam się zastanów. Oczywiście, że nie jest to wina tych biednych konsultantów, tylko złodziejstwa banku. Właśnie pisze skargę do KNF i UOKK.

Nie badź naiwny! Piszesz: "raz zostały mi podwójnie ściągnięte środki z konta, po 7 dniach wróciły automatycznie na rachunek". To przyjmij do wiadomości, że to się nie zdarzyło przez przypadek, tylko jest to celowa polityka banku! To co tobie zamrażają, niby przez pomyłkowe podwójne obciążenie, robią wszystkim, a pieniądze inwestują. Mi to robią regularnie od pół roku! Mam u nich kilka kont i na każdym jest to samo. Możesz się też cieszyć, że dostałeś zwrot po 7 dniach a nie po 27 jak zwykle ja dostaję. Poza tym spójrz w wyciągi. Nawet jeśli pomyłkowo zaksięgowali obciążenie podwójnie, to powinien być tego ślad, a potem doksięgowanie na plus. A tego NIE MA! Bank nie ma prawa "wymazywać" żadnej operacji! Pozycja raz zaksięgowana musi pozostać. Tak stanowią przepisy prawa bankowego i finasowe. Robi się potem STORNO! Dlaczego zatem Getin łamie prawo? Żeby ukryć zamrażanie pieniędzy klientów! Ja teraz ściągam wyciąg z takimi "dublami" codziennie. I potem zostawiam dwa skrajne - kiedy pierwszy raz daną kwotę zdublowali i ten przed zwrotem, żeby było widac ile dni trzymali moje pieniądze.

O innych przekrętach nawet nie piszę. Może wrzucę potem list do KNF i UOKK, gdzie będą te wszystkie przekręty opisane.


Mariusz Mariusz
13.11.2014. 19:57

Zadowolony Klient

Mam w Getinie ROR i kredyt konsolidacyjny. Jestem zadowolony, faktycznie ostatnio czas oczekiwania na połączenie wydłużył się, ale LUDZIE, CZY TO JEST WINA TYCH BIEDNYCH KONSULTANTÓW, KTÓRZY SIEDZĄ, WYSŁUCHUJĄ WASZYCH LAMENTÓW, STARAJĄ SIĘ WAM POMÓC A WY DALEJ RZUCACIE BLUZGAMI NIE OSZCZĘDZAJĄC GARDŁA???!!! Jakiś ich pracownik napisał, że po 8 godzinach ma ochotę strzelić sobie w łeb i wiecie co? Ja też miałbym taką ochotę siedząc tam, odbierając połączenie za połączeniem i słuchając wiecznych skarg i awantur!! Zanim zadzwonicie na infolinię zastanówcie się 50 razy nad swoim nastawieniem do konsultantów, TO SĄ TEŻ LUDZIE DO CHOLERY!! Nigdy nie miałem problemów z kontem, raz zostały mi podwójnie ściągnięte środki z konta, po 7 dniach wróciły automatycznie na rachunek. Kredyt spłacam regularnie, zgodnie z wysłanym mi harmonogramem. Wystarczy wiedzieć co się podpisuje, bo za głupotę się płaci, a efekty są takie że właśnie za SWOJĄ głupotę macie pretensje do banku, kiedy należy mieć je wyłącznie do siebie.
Pozdrawiam wszystkich pracownikĂłw!


max max
13.11.2014. 11:11

kłopoty

wpisuje dane logowania, konto zablokowane, czas oczekiwania na infolinii blizej nie określony, w oddziale banku też rozkładają ręce, tragedia, pieniądz na koncie a tu nie mogę wejść na swoje internetowe konto. Nie polecam banku, który przyjmuje kasę nic w zamian nie oferując.


ala ala
12.11.2014. 10:20

nowa strona bankowosci

Dzisiaj weszlam na strone bankowosci internetowej poraszka boze nie wiadomo czego tam szukac chyba biora jakies oplaty za przelewy nie moglam wejsc w oplaty prowizjie malo tego po wylogowaniu otwieram nowa strone mam brak internetu zabieraja mega no nie wiem najwyzsza pora zmienic bank a z tym zabieraniem pieniedzy z konta to prawda zawsze mi sie nizgadzalo jak placilam karta nowa strona bankowosci to totalna porazka czeka sie dlugo na otwarcie kolejnej strony do kitu jestem zla.


andrzej andrzej
11.11.2014. 15:48

Getin UP

Od założenie konta jakiś rok Getin UP było wszystko w porządku ale od jakiegoś czasu coraz gorzej , wypłaty z bankomatu kończą się że pieniądze nie wychodzą ale znikają z konta miałem tak dwu krotnie z czego jedna kwota nie wróciła do dziś a druga po pisemnej reklamacji wróciła , a dziś nowość nagle w koncie znikło mi ponad 600zł i nie wiadomo gdzie a do banku nie idzie się dodzwonić bo nikt tam nie odbiera czekałem 30 minut na telefonie ,a co do nowej strony jaką zrobili to jakaś porażka wszystko do bani , zastanawiam się już nad zmianą banku tym bardziej że wszystkie bonusy jak dodatkowe złotówki za tranzakcję kartą już nie ma,zwrot paliwowy teraz to jakieś grosze do 10zł a było około 50zł ,po prostu nie polecam.


Mania Mania
11.11.2014. 12:46

TRAGEDIA

Nowa strona internetowa banku nadaje się do kosza. Nieczytelna, niedostępna, ułożona bez sensu. Czy ktoś w tym banku ma elementarną wiedzę na temat podstaw bankowości internetowej? Może pora zacząć uczyć się od innych ! Co do lokat to strona jest ogólnie nieczytelna, nie wiadomo o co w niej chodzi. Pytanie moje brzmi, gdzie są te wyższe procenty lokat dla posiadaczy konta internetowego w waszym banku?
Jak można sprawdzić ofertę banku dotyczącą lokat? To jest po prostu totalna porażka! Ta zmian tylko utrudnia poruszanie się na waszej stronie. Może pora, żeby ktoś się zainteresował klientami, a nie utrudniał im życie.


Anonim Anonim
10.11.2014. 14:11

Opinia

G.....no nie bank. Ludzie zajmijcie sie kreceniem waty cukrowej a nie bankowoscia bo to wam nie wychodzi i wk......cie swoch klientow.


gregorek11 gregorek11
23.10.2014. 16:44

bezkarnie obracają Twoim pieniędzmi

Uważajcie i sprawdzajcie wszelkie płatności kartą Getin Banku. U mnie już cztery razy podwójnie pobrali pieniądze z konta. W historii rachunku jest to jako autoryzacja. Reklamacje przyjmują i obiecują zwróci po siedmiu dniach, oczywiście bez żadnych procentów. Interesuje mnie ilu tak klientów oszukują w całej Polsce i jakim prawem obracają cudzymi pieniędzmi.


darek darek
22.10.2014. 22:04

getin bank

Uważajcie na ten bank i odradzam korzystania z usług tego banku, od siedmiu lat jestem klientem tego banku. Ciągle są jakieś problemy, chwalą się że mają tak wspaniałą, nowoczesną i szybką obsługę, lecz wszystko jest do niczego. Są nie rzetelni. Jestem również klientem PKO Bp i Citi Banku tam nie ma żadnych problemów a obsługa jest naprawdę dobra.


Mieczysaw Mieczysaw
17.09.2014. 11:39

złodzieje

W jednym miesiącu wybierałem z bankomatu 3 razy po 1000 zł i jeden raz 100 zł , gnoje mi policzyli 3,5 % od kwoty z zajebali w sumie 110 złotych


Go Go
08.09.2014. 21:47

Znikające lokaty i środki w Getin Online

Potwierdzam, lokaty znikają w tym banku.
W sierpniu z 6-ciu lokat, których termin dobiegł końca, zniknęło pięć. Myślałem, że następnego dnia pojawią się, dlatego nie szczekałem na infolinię. Po 2 dniach zgłosiłem problem. Minął tydzień i odpowiedzi brak. Ósmego dnia lokaty pojawiły się (tydzień braku możliwości korzystania z własnych środków). Po 10-ciu dniach od zdarzenia, otrzymałem na mojego maila tylko odpowiedz, że po ich stronie jest wszystko ok i nie widzą problemu -kasa wróciła.
Mamy wrzesień i problem się pojawia, po raz kolejny - zginęły 3 lokaty.
Zgłosiłem do GO, a oni milczą (to już 4 dni).
Dziady i oszuści.
Czas na zmianę banku !!!!


walka walka
05.09.2014. 15:01

UWAGA !!! Znikająca lokata w Getin Banku

Właśnie w dn. 30.08.2014 r. zniknęła moja lokata w bankowości internetowej Getin Banku!!!
Po wyjaśnieniach na infolinii i zaktualizowaniu mojego profilu w tej bankowości nagle lokata pojawiła się!!!
Pani nie potrafiła odpowiedzieć do kogo mam napisać skargę i skierowała moją sprawę do działu technicznego nie podając mimo moich nalegań numeru zgłoszenia ani numeru sprawy.
Uważajcie na swoje pieniądze w Getin banku !!!


sntgrtin sntgrtin
02.09.2014. 20:00

MANIFESTECJA 18 WRZEŚNIA 2014 12:00 PRZED KNF

STOP OSZUKAŃCZYM polisolokatom!!!

Przyjdź na Ogólnopolską Manifestacje pod KNF

Odzyskajmy NASZE pieniądze!!!

Drodzy Poszkodowani oraz Sympatycy naszych działań, 18 WRZEŚNIA o godz.12.00 pod siedzibą Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie (ul. Plac Powstańców Warszawy 1), nasze Stowarzyszenie organizuje manifestację przeciwko tzw. OSZUKAŃCZYM polisolokatom.

Zademonstrujemy, co należy zrobić z firmami ubezpieczeniowymi sprzedającymi oszukańcze polisy oraz KNF-em kryjącym, pozorowanymi działaniami, cały proceder.

Czy prezesi oszukańczych korporacji i prezes KNF zostaną skuci kajdankami przez panów w kominiarkach i zabrani do kryminału?

Przyjdź i weź czynny udział lub poprzyj nas tylko swoją obecnością!

Musimy odzyskać nasze pieniądze, musimy zmusić organy państwowe do działania!!!


keinam keinam
31.08.2014. 12:42

OSTRZEZENIE - UWAGA NA GETIN BANK

OSTRZEGAM WSZYSTKICH CHCĄCYCH ZAROBIĆ NA POLISOLOKATACH , PRODUKTACH DŁUGOTERMINOWYCH CZ JAK BY ICH NIE NAZYWALI W GETIN BANKU.
Nie dajcie się namówić na żadne produkty w GETIN BANKU chociaż proponują przy nich lokaty wyżej oprocentowane. Zapewniam wszystkich nikt an takich produktach nie zarobił i nie zarobi
Ja straciłem kilka tysięcy złotych.
Wejdź na stronę ,,wrobieni w getin banku"


1anty 1anty
28.08.2014. 19:38

Bardzo ciekawy wpis

Bardzo ciekawy wpis pracownika Getin Banku:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,383,146523688,153345422,Re_wrobieni_w_GETIN_BANKU.html


rokus rokus
18.08.2014. 21:53

Oszustwo i złodziejstwo

nie będę wchodził w szczegóły, ale na "interesach" z tym pseudo-bankiem straciłem już kilka tysięcy zł głównie na tzw. planie długoterminowego oszczędzania "zabezpiecz przyszłość", ale też innych produktach. Radzę wszystkim omijać Getin Bank baaaardzo szerokim łukiem!!!. Ja jestem na etapie przygotowania pozwu sądowego i nikomu nie życzę znaleźć się w podobnej sytuacji.
Nie dajcie się skusić oprocentowaniem lokat, bo w konsekwencji i tak bank na każdym naiwnym kliencie zarobi grubą kasę.


Juras Juras
30.07.2014. 16:33

Obsługa

Ten bank to dno, spóznienie ze spłatą raty o 7 dni skutkuje 8 telefonami dziennie z pogróżkami. OMIJAJCIE Z DALEKA


Damian Damian
16.07.2014. 20:35

Kredyt hipoteczny

Witam
Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jakąkolwiek współpracę z tym tzw. Bankiem. - Naliczają niesamowicie duże koszty dodatkowe, które oczywiście wychodzą na sam koniec kiedy termin dokonania transakcji już mija
- Pracownicy Banku nie potrafią do końca poprawie prowadzić sprawy kredytowej - nagminnie zapominają o ważnych dokumentach, przez co trzeba dodatkowo marnować czas na ich uzupełnianie
- Popełniane są karygodne błędy podczas rozpatrywania wniosków kredytowych
- Nikt z pracownikĂłw, za nic nie jest odpowiedzialny
- Odradzam też zakładanie konta internetowego, ciężko cokolwiek załatwić, w oddziałach banku się nie da bo nie mają wglądu do tych kąt, zostaje tylko rozmowa telefoniczna.
Nigdy jeszcze nie żałowałem tak mocno swoich decyzja jak po podjęciu współpracy z GETIN BANKIEM


nn nn
02.05.2014. 20:27

odradzam!

Mam BARDZO złe doświadczenia z GETIN BANKIEM i naprawdę każdemu odradzam jakiekolwiek kontakty z nimi! Zaciągnęłam kredyt, musiałam założyć konto z kartą pomimo tego, że nie zamierzałam z niego korzystać. Nie to jest jednak problemem. Gdy zaległość w spłacie wynosiła 1 dzień (słownie jeden dzień!) otrzymywałam nachalne i bardzo nieprzyjemne telefony oraz smsy. Treść rozmów była identyczna jak te opisywane w poniższych komentarzach, więc nie będę wchodzić w szczegóły. Zabawne jest to, że pracownicy/osoby współpracujące z GB informowały mnie, że jeżeli do jutra płatność nie zostanie uregulowana umowa kredytowa zostanie zerwana a ja zgłoszona do rejestru dłużników...na 3 dzień otrzymywałam nowe telefony, smsy i list (równie nachalne) z propozycją zaciągnięcia nowego kredytu!!! Taki ze mnie wspaniały klient był ;)
Ok a teraz najlepsze, napiszę to dużymi literami, aby każdemu rzucało się to w oczy...sama nie wierzyłam w to co się wydarzyło. UDAŁO MI SIĘ SPŁACIĆ KREDYT. SZCZĘŚLIWA UDAŁAM SIĘ DO ODDZIAŁU ABY ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ Z TYMI WSPANIAŁYMI LUDŹMI. PAN-OPIEKUN SZYBKO ZMIENIŁ WYRAZ TWARZY Z SZEROKIEGO UŚMIECHU NA DZIEŃ DOBRY NA OSCHŁY GDY USIADŁAM I POWIEDZIAŁAM JAKI JEST CEL MEJ WIZYTY. MUSIAŁAM SIĘ TŁUMACZYĆ DLACZEGO CHCĘ ZAMKNĄĆ KONTO. NAPRAWDĘ, BEZ PRZEBARWIANIA, ZAPYTAŁ MNIE O TO TAKIM TONEM, ŻE CZUŁAM SIĘ TAK JAKBY ON ROBIŁ MI PRZYSŁUGĘ I OD NIEGO BY ZALEŻAŁO CZY KONTO TE ZOSTANIE MI ZAMKNIĘTE CZY TEŻ DALEJ BĘDĘ PŁACIĆ ZA COŚ Z CZEGO NIE KORZYSTAM. Mówię mu więc, że nie jestem zadowolona z usług GB, że spłaciłam kredyt, więc mogę już zamknąć konto. Pan zamilkł, zaczął coś oglądać w swoim monitorze i mówi ok, że zamknie ale mam jeszcze jedną ratę do spłaty i ten kredyt wciąż będzie otwarty. Zapytałam czy tak da radę, bo w innym oddziale powiedziano mi pół roku wcześniej, że aby zamknąć konto muszę spłacić kredyt. Pan-opiekun na to "aha, ok skoro pani tak powiedziano to zamknąć nie można....." ? WTF? Kilka sekund wcześniej no problemo, teraz problemo.. Poprosiłam go o odświeżenie informacji (problem ten już miałam wcześniej... bardzo późno aktualizują informacje na stronie internetowej, zaksięgowanie płatności odbywało się czasem po 1-2 tygodniach!). Pan odświeżył, poprosił o pomoc kierownika i zmieniła się rozmowa.... Ponieważ zakończyła się pomyślnie i nawet Pan-opiekun ukazał ludzką, pozytywną twarz nie będę opisywać w jakim oddziale miało to miejsce. Aha była też mowa, aby jechać do oddziału w moim mieście, oddziału jednak tam nie ma....ogólnie na początku dużo kombinowania jakby to zakończyć byle nie u nich. Śmiem przypuszczać, że chłpaczek dostanie po kieszeni... takie przynajmniej sprawiał wrażenie.
Dużo jest tych komentarzy, ogrom negatywnych. Mam nadzieję, że ktoś dotrwał do końca mojej opowieści. Chciałam krótko ale krócej się nie dało... ODRADZAM! Korzystajcie z innych banków, nie z GETIN BANKU! Podejrzewam, że oni przez swoje podejście do klienta i tak splajtują, więc chrońcie zawczasu swe pieniążki! Kredyty, lokaty broń boże nie u nich! heheh a sprawa z lokatą to też inna kwestia... Pani zaprosiła mnie kiedyś na spotkanie, opowiadała... Pani N.. pani emerytura będzie wynosić 600zł...co Pani z tego kupi? Leki, jedzenie? Pani założy lokatę.. tylko 200zł miesięcznie, można mniej, można więcej... super, bez ściemniania, będzie Pani bogata na starość... podziękowałam, wyszłam a na 2 dzień przeczytałam artykuł o podejrzanych lokatach GETIN BANKU :)


iloncia iloncia
07.04.2014. 09:28

zadowolona

prowadzę rachunek oszczędnościowy w Getin banku ale onlime jestem bardzo zadowolona, prowadzę go już chyba 1.5 roku i nigdy nie było problemu, na początku tylko z aktywowaniem karty bankomatowej ale to było z mojej strony nieporozumienie. kiedy wybierałam ofertę Pan z banku domnie zadzwonił przeprowadził wywiad i dopasował ofertę do moich potrzeb, zaproponował mi konto oszczędnościowe skarbonka wytłumaczył co i jak. nie zamierzam zmieniać banku.. wszystko za darmo i to mi pasuje;)


marek marek
08.03.2014. 23:27

Lokata Bumerang II to oszustwo

Bumerang II w Getin banku to jedno wielkie oszustwo. Za transakcje kartami w dniu poprzednim
bank gwarantuje wzrost oprocentowania lokaty o 0,01% z 3,5% podstawowego.
Za każdym razem, gdy mam jakieś transakcje kartami, to w momencie zakładania lokaty pokazuje się % zgodny z regulaminem (powiększony), ale jak już lokata powstanie to jest na niej tylko 3,5%. Muszę za każdym razem dzwonić do tych oszustów żeby mi poprawili % na taki jaki powinien być.
Mam na to dowody wydruki potwierdzenia lokaty przed i po interwencji, które po zebraniu jeszcze kilku sztuk złożę do jakiegoś nadzoru nad bankami.
Ciekawe ilu nieświadomych ludzi oszukają, bo jak ktoś 2 razy
nie sprawdzi %-tu to go natną na kilka groszy! A jak natną parę milionów ludzi na kilka groszy przez 365 dni w roku, to ......???


Marco Marco
04.03.2014. 18:57

Getin Noble Bank

Radzę omijać szerokim łukiem banki Getin i jego mutację Noble Bank.
Przywłaszczają niezgodnie z umową opłaty za prowadzenie konta a reklamacja trwa ponad 3 miesiące i nie ma z kim rozmawiać. Totalnie nie kompetentna kadra, ignorowanie klienta oraz złodziejskie praktyki. Odradzam korzystanie z ich usług!


Alicja Alicja
08.01.2014. 13:32

dobry bank

Chciałam otworzyć swoje pierwsze konto, wybierałam między 3 bankami, zależało mi na koncie z korzystnymi warunkami dla studentów. W końcu zdecydowałam się na Getin Bank, skusiła mnie promocja 50 za 5 na egzaminie. Fajna oferta, zwłaszcza przed sesją.


AnnaZ AnnaZ
06.11.2013. 00:18

Nie polecam

nie polecam ani konta ani banku.
jesli bedziecie potrzebowai zalatwic cokolwiek w odzdziale przygotujcie sie na dluuuugie czekanie


Pawlilimicimited Pawlilimicimited
24.10.2013. 11:41

Uwaga na getinonline

Transakcje jakie miałem do tej pory były dokładnie przeliczane. Co się okazuje:

Saldo 500zł
Zablokowane 271,78zł

Kartę płatniczą dostałem 21 a 22 października autoryzacja i otrzymany pin. Jedna transakcja i tylko jedna.

Pan w słuchawce twierdzi że 18 października musiałem zrobić transakcje przez kartę - przez grzeczność nie przerywam Panu - więc słucham. Skończył.
Odparłem że karty tego dnia JESZCZE NIE BYŁO.
Po dobrze policzonych kwotach wynikających z historii i w rozmowie - Pan spowodował że w końcu zniknęły moje blokady - ot tak samo z siebie.
Pytanie do Pana - w takim razie gdzie jest kwota w dostępnych o te +271,78zł. I cisza.


Nie polecam tego GetinBank zwłaszcza online. Omijajcie łukiem jak największym!!!!


Nagle patrzę - ooooooo!!!! +250zł
Potem patrzę - ooooooo!!! + 0,10zł na konto ale w transakcjach poniżej a nie jako ostatnie w historii.


To gdzie jest reszta kwoty????


mirek mirek
20.09.2013. 18:49

konto swobodne w Getinie _ naprawdę warto , z cyklu " opowiem wam moją historię"

przed założeniem konta najpierw poważnie musimy się zastanowić czy nie wybrać innego banku tym bardziej że jest ich bez liku i co jeden to "lepszy" Na początku wszystko jest pięknie , ładnie po czym zaczyna się horror i walka z wiatrakami ,niepotrzebne nerwy
.....myślę ,że to jeden z tych programów typu " mamy cię " ale do rzeczy...

Kiedy poszukiwałem " lokaty" trafiłem na ofertę getinu , nie ukrywam ,że od czasu do czasu korzystałem z ich usług , przede wszystkim lokaty krótkoterminowe w różnych opcjach i pod różnymi nazwami ponieważ getin bank , idea bank, noble bank, open finances to wszystko jedna śieć tzw. "holding Getin" . Po odnalezieniu najkorzystniejszej dla mnie na ten czas oferty (chodziło mi o lokatę na dłuższy okres i większą kwotę ) bank zaproponował mi trochę wyższe oprocentowanie z 4,1 na 4,35 w stosunku rocznym ,warunkiem oczywiście było otwarcie ROR do obsługi tej że lokaty bez żadnych dodatkowych produktów. Po zapoznaniu się z regulaminem przystałem na te warunki i tu zaczynają się schody . Lokatę jak i rachunek zakładałem online , bank wyznaczył mi do tego celu swojego opiekuna , który kontaktował się ze mną drogą elektroniczną czyli @ jak i telefonicznie , miły uprzejmy Pan, który dodatkowo zaproponował mi do rachunku kartę debetową ,na którą przystałem po trzech dniach zastanowienia i rezygnacji z mojego dotychczasowego konta w Alior Banku ( ze względów ekonomicznych ) Opiekun kartę natychmiast dla mnie zamówił i rozpoczął się tak zwany okres wyczkiwania ...czekałem cierpliwie jednak kiedy trafiła na moje konto moja wypłata , a karty nadal nie było ( tj. 3 tygodnie) napisałem do miłego Pana z Getinu ....niestety odzewu już nie było , Pan znikną wyparował a może został zwolniony ? nie wiem i nie mnie było dociekać co się z nim stało, na moje apele i monity odezwała się miła Pani, która niestety nie potrafiła udzielić mi konkretnej i rzeczowej odpowiedzi co się dzieje i skąd to opużnienie ( najprawdobodobniej karta została wysłana z Chin) Miła Pani zaproponowała mi kolejny wniosek o wydanie karty ! co mnie bardzo ubawiło , oczywiście natychmiast go złożyłem po zalogowaniu się na stronie banku .... i poraz kolejny czekałem , po około 2 następnych tygodniach nareszcie się doczekałełem ( przylazła) Miałem tzw." cichą nadzieję" :o) , że to koniec moich problemów i na tym nie koniec , niestety nadzieja jak nam wiadomo matką głupich i maluczkich jezd ... po wysłaniu kilku przelewów do i z , nastąpił okres tzw. znikającej kasy tzn. przelew wysłany w poniedziałek rano dnia 16.09. 2013 do tej pory do mnie nie dotarł jest piątek 20.09. 2013 nie pomagają pisma ponaglające , i moje zapytania co się dzieje "miła Pani" z rozbrajającą szczerością pyta czy aby napewno przelew został wysłany i czy poprawnie wpisany był numer mojego konta ( wysłałem im potwierdzenie wygenerowane w dokumencie PDF , że wszystko było ok ) ....i czekam i k...wa nie wiem tylko jak długo i kiedyś moja cierpliwość się skończy i skończy się również moje udowadnianie ,że nie jestem botem, cokolwiek to oznacza!!! wczoraj wysłałem symboliczną złotówkę może ona przepchnie - odetka ten "zator elektroniczny" i na konto zacznie wływać kasa , nie łudzę się , że tak będzie i nie mam żadnych oczekiwań .... co tu dużo mówić naprawdę +++++WYZSZA KULTURA BANKOWOŚCI+++++++
polecam naprawdę warto i nie musimy już pić porannej kawy ,żeby podnieść sobie ciśnienie wystarczy zalogować się na stronie GETIN BANKU " jeśli nam się uda, bo jakaś chwilowa awaria !! oii

pozdrawiam i miłego dnia życzę
" wrobiony po raz kolejny" w Getin Bank


ps . uważajcie na tzw. "produkty strukturyzowane" dodawane przez nie które banki do lokat , kont, można nieżle popłynąć .... miałem taką przed laty w/w wymienionym banku i byłem "bardzo zadowolony" :o( kiedy po roku inwestowania otrzymałem 0 słownie zero złotych odsetek , na szczęście cała moja zainwestowana gotówka wróciła na moje konto .... Cud jakiś , czy co ? niesamowite....

ps. 2
za ewentualne błedy w tekście przepraszam.

Mirek

ps3
z ostatniej chwili .... cud jednak miał miejsce ! wysłana złotówka otworzyła zator , pieniążki dotarły, tak trzymać to tylko 4 dni , cuż to znaczy wobec wieczności , brawo ,moje gratulacje , dobrze że nie był to jeden z tych reklamowanych " przelewów natychmiastowych ", bo mógłbym jeszcze z tydzień poczekać ?!


Magda Magda
06.08.2013. 18:24

Konto dla kierowcĂłw.

Niedawno zmieniałam bank i długo zastanawiałam się nad wyborem nowego. Ostatecznie miałam dylemat między Aliorem, mBankiem i Getin Bankiem. Wygrał Getin ponieważ skusiła mnie promocja konta dla kierowców i możliwość tańszego tankowania. Przyznam że jestem bardzo zadowolona z wyboru i nie wymieniłabym Getina na nic innego.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


5 + 7 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !