Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank Proste Zasady - warto założyć? Proszę o opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe Konto Proste Zasady

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin Proste Zasady

W wersji podstawowej Konto Proste Zasady Getin Banku jest bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych (Pakiet Niezawodny, Pakiet Ochrona Karty).

Konto Proste Zasady - Tabela opłat i prowizji pod lupą

Nazwa Getin Bank - Konto Proste Zasady
Prowadzenie konta 0 zł lub 4 zł
(by uzyskać zwolnienie z opłaty należy dokonać min. 1 transakcji kartą lub przez blik w miesiącu lub mieć mniej niż 26 lat)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł (bez żadnych warunków!)
Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce

Jaki widać nowe konto osobiste Getin Banku kusi brakiem opłat i prostotą cennika. Klient otrzymuje praktycznie wszystkie podstawowe usługi za darmo. Musi jedynie pamiętać o wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub Blikiem. W przeciwnym razie zostanie obciążony opłatą za prowadzenie rachunku w wysokości 8 zł. Z tego warunku zwolnione są osoby, które nie ukończyły 26 lat.
Konto można założyć przez Internet – wystarczy na stronie Getin Banku wypełnić formularz.

Oferta kont oszczędnościowych Getin Banku

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank Proste Zasady - warto założyć? Proszę o opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
110 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (219 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)
Patryk Patryk
22.08.2011. 13:40

Wstyd.

Nowy rekord, czekam 46 dni na przelanie pieniędzy na moje konto z Getin Bank


ysek ysek
20.08.2011. 17:19

Moja opinia

W przeciwieństwie do wielu tu wypowiadających się jestem bardzo zadowolony z kontaktu z tym bankiem.W placówce w Dąbrowie Górniczej przy ul 3Maja miła fachowa i cierpliwa obsługa.Oferta najbardziej zbliżona do oferty z reklam banków.Tu znalazłem najtańszy kredyt,tańszy nawet od oferty banku w którym miałem rachunek ponad 6 lat.Troszkę nadgorliwa Centrala.Dostałem kilka niepotrzebnych SMS jako że ofertę sprawdzałem w internecie.Zakładam także rachunek bo do poprzedniego banku zraziło mnie utrudnianie wzięcia tańszego w obsłudze kredytu z innego banku.Cenię sobie profesjonalizm obsługi , nie chcę być uzależniony od humoru panienki z okienka


seba seba
11.08.2011. 13:19

brak

Trzymajcie się od tego banku z daleka. Odradzam zdecydowanie. !!!


Monika Monika
10.08.2011. 16:23

Porównajcie inne

Czy kiedykolwiek wszystkim odpowiadał jeden bank? Nigdy. W każdym jest coś nie tak. Każdy sparzył się na innym i ma temat innego złe zdanie. Np. Kredyt na oświadczenie bez konieczności przedstawienia zaświadczenia z zakładu pracy w PKO.. dzwonię.. Pierwszy wymóg do tego kredytu: zaświadczenie z ostatnich trzech miesięcy.. a miał to być tylko kredyt na dowód dla nowych klientów.. i co ''dobry'' bank.. tylko pochwalić..


ktu ktu
05.08.2011. 22:35

Dziadostwo !

Chciałem założyć lokaty na spore piniądze, bo tak się pieknie reklamują. Poszedłem na spotkanie z doradcą Open Finance w schodzonych i brudnych pantoflach, który odwalił swoją formułkę i cuda obiecywane długopisem na kartce, po paru minutach juz drukował setki papierów do podpisania heheh......żenada. Parę dni wcześniej dzwoniła Pani która mówiła jedno a druga po paru dniach zadzwoniła i powiedziała że koleżanka jest z innego działu i nie wie o co chodzi zbytnio. Poszedłem osobiście do odziału przy ul. Al. Solidarności 129/131 w Warszawie, a tam towarzystwo 2 osobowe zajęte pogawędkami, więc postałem popatrzyłem i wyszedłem, nawet sie nie zapytali po co ja tu a o dzień dobry nie wspomne. Żenada gigantyczna ! Unikajcie bo w XXI wieku tj Zero profesjonalizmu a do banku kosmiczna przepaść !!!!!!!!!


valar valar
03.08.2011. 19:51

ZDECYDOWANE NIE TEMU BANKOWI

Szanowni Państwo

Nazwa Getin jest zlepkiem dwóch słów - get oraz in. To pierwsze oznacza także "złapać", drugie zaś "w". W przypadku tegoż banku jeśli już zdecydujecie się na pożyczenie od niego pieniędzy to dosłownie dacie się "złapać w". I tu można rozpisywać się na wiele stron - a nie o to mi chodzi. Przede wszystkim ten bank jako jedyny stosuje zasadę - klient nie nasz Pan. W relacjach z tym bankiem przestaniecie być klientem! Staniecie się niewolnikiem. Czego? Po pierwsze spredu/spreadu - w tym banku wynosi on TYLKO 13,90%!!!!!!! w przypadku franka (do niedawna najatrakcyjniejsza waluta). Po drugie niezrozumiałych decyzji i braku informacji - baaaaaaaaaaaaaaardzo rzadko ten bank wysyła jakiekolwiek informacje, ale jeśli już się tak stanie to przede wszystkim o tym, że musicie... znów coś dopłacić :) Gdy CHF spadał w dół inne banki dosyć szybko wysyłały zawiadomienia o zmniejszeniu rat - w TYM banku nie spodziewajcie się tego.
Jest jeszcze kilka spraw, które mógłbym opisać, ale wymienione powyżej są wg mnie najbardziej strategiczne, ponieważ najmocniej uderzają po kieszeni tych, którzy dadzą się "getin".

Serdecznie Państwa pozdrawiam


komo komo
21.07.2011. 14:45

Ostrzegam przed Getinbankiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najgorszy bank z jakim miałem kiedykolwiek, cokolwiek wspólnego. Słowo LICHWA ciśnie się na usta mówiąc o tym tworze. Ostrzegam !!!!!!!!!!!!!!! Brak organizacji czegokolwiek, informacja właściwie zerowa !!!!


HALINA HALINA
13.07.2011. 13:21

GETINONLINE

W przeciwieństwie do opini wyżej, jestem zadowolona z Getinonline, dotychczas nie miałam żadnych niespodzianek dlatego założyłam następne lokaty, bo są najwyżej oprocentowane.
Polecam


ELUNIA-56 ELUNIA-56
01.07.2011. 22:06

Zawiedziona

Prosilam wyciąg bankowy ,dzwoniąc na infolinię Telefon odebrała p.Magdalena K. dotycz.y banku WARSZAWSKIEGO.Kontakt z tą Panią trwał parę godzin,po kilku nagraniach i połączeniach,ponownie musiałam dzwonić ponieważ werefikacja była nie pomyślna,a to tylko dlatego,że nie byłam pewna adresu korspodęcji ,a dokładnie chodziło o numer 16 lub 18 pod tymi numerami ulicy posiadam dom i firmę i zwyczajnie wytłumaczyłam ,pani że podaję 2 różne numery posesji poprostu zapomniałam jaki numer podałam w banku do korspodencji.pani z infolinni K.kazała się rozłączyć i ponownie dzwonić ,po 2godz odebrała ta sama konsultantka i znowu długa werefikacja czas 15minut dodatkowych wiele pytań -udana werefikacja ,ale bez EFEKTU MIJA 3-Tygodnie nadal nie otrzymałam wyciągu ,wkurzają mnie dokładnie .JESTEM B.zniechęcona do tego banku ,będe zmuszona rozwiązać z nimi umowę i więcej nie chcę dzwonić bo prosta sprawa robi dla nich kłopot .p.Magdo co z moim wyciągiem bankowym GRATULUJĘ Pośpiechu w pracy


Sandra Sandra
14.06.2011. 15:24

Pobieranie opłat za bezpłatne usługi

Jestem zażenowana po raz kolejny otrzymując list z Getingu o modyfikacji opłat (2 raz w tym roku).
Tym razem dotyczy to pobieranie opłat za BEZPŁATNE usługi. Jestem związana 4 lokatami do grudnia i niestety muszę się na to godzić, ale czy takie działanie jest zgodne z prawem?
Tu wklejam cz. pisma
W każdym miesiącu darmowe będą: 1 operacja gotówkowa oraz 1 operacja bezgotówkowa, niezależnie od rodzaju operacji (przelew standardowy, odroczony, zlecenie itp.) czy sposobu jej realizacji (przelew w placówce, elektroniczny, składany telefonicznie). W praktyce będzie się to odbywało w taki sposób, iż za każdą operację zostanie pobrana opłata, a następnie Bank zwróci w kolejnym miesiącu (do 6. dnia) opłaty pobrane za pierwszą operację gotówkową i pierwszą bezgotówkową w poprzednim miesiącu.


karolina karolina
13.06.2011. 22:03

porada

Czy ktoś z Państwa bogaty w doświadczenia może mi podpowiedzieć ? Kredyt w GETIN BANKU spłaciłam rok wcześniej sądziłam,ze otrzymam skorygowanie odsetek za wcześniejszą spłatę,ale oni przyslali mnie tylko pismo z podziękowaniem za spłatę i nic .....Korzystając z usług innych banków zawsze dostawałam zwrot za wcześniejszą spłatę kredytu nawet gdy były to jakieś małe kwoty Pamiętam np.że za spłatę kredytu w MONEY BANKU o m-c wcześniej \były to nie wielkie raty\otrzymałam pocztą jakieś grosze - byłam bardzo zdziwiona ,bo chyba przekaz był droższy teraz chodi o pokazną kwotę wcześniejszej kwoty pozdrawiam


Gabi Gabi
09.06.2011. 12:30

Ale kłamliwa reklama !

Uwaga ! wszędzie się reklamują 7% na 2 m-ce - cuda, wianki ! Okazuje się że jeśli wpłacicie na tą lokatę
5 tys zł, to po dwóch miesiącach zarobicie .........uwaga !!! aż 47 zł. Nie dajcie się złapać !!!


dos dos
12.05.2011. 15:18

Opinia

Getin dombank to rzeczywiscie zawyzaja spread nie wiadomo na jakiej podstawie dodatkowo pobieraja prowizje 0,8% kwoty obecnej kredytu w zlotowkach za mozliwosc splaty we frankach zgodnie z rekomendacja T. ktos probowal ich pozwac do sadu za nieuczciwe praktyki?


mała mała
02.05.2011. 17:38

wystawiona do wiatru

Otrzegam przed tym bankiem!!!! Wybrałam się na majówkę na drugi koniec Polski, mając nieźle zaopatrzone konto!! !!!! Okazało się, że nie zauwazyłam, że karta skończyła swoja ważność w kwietniu, więć już 1 maja nie zatankowałam benzyny!!!. Poratowali mnie krewni, bo byłam na lodzi. Natychmiast wróciłam do domu i prosto z trasy udałam sie do swojego banku, gdzie mam pieniądze, wczesniej uprzedzając o sytuacji. W banku dwóch cynicznych panów odesłało mnie do kolejki (kilkanaście osób!!!!) i nawet nie nikt nie raczył mnie uspokoić, że karta nie została skradzina!!!!
Wróciłam wykończona do domu, nie byłam w stanie (na stojąco!!!) czekać. Telefon do konsultantki wykonałam z domu, ale to tylko kolejne "spuszczenie klienta po sznurku....".


Mariusz Mariusz
27.04.2011. 10:29

SKAAANDAL

Niedawno chciałem sobie troszkę zaoszczędzić i przelałem 10tys. na konto TOP bo ma lepsze oprocentowanie i tu wpadka bo płacąc comiesięczne rachunki nie zwróciłem uwagi że płacę właśnie z TOP-a i kochany bank potrącił mi
!!!!!!!!!!!!!!za prowizje i opłaty 120zł!!!!!!!!!!
tego samego dnia zrezygnowałem z konta w tym banku, narazie jestem bez:>
Pozdrawiam
NIE DLA GETIN BANK


bolek bolek
26.04.2011. 16:04

Opinia

Nikomu nie radzę w dobrej intencji zakładania jakiego kolwiek konta bo to jest istne badziewie,nie kompetętna obsługa nic się nie dowiesz czy masz jeszcze jakieś pieniądze zleczarz przelew mija 30dni i nici z tego.Ludzie omijajcie ten bank na odległośc pond 1-km.


alutka alutka
12.04.2011. 19:52

bank o dziwnych zasadach

Bank który peześladuje swich klientów i podaje dane osobowe postronnym osobom oraz narusza mienie osobiste


Rafał Rafał
11.04.2011. 08:48

Stanowczo odradzam

Takiego podejścia do nowego klienta to nie spotkałem jak żyję. 15 marca założyłem konto przez internet i do dziś tj 11 kwiecień nie dostałem umowy do podpisania. Powiem więcej, podczas rozmów z konsultantem twierdzili że umowa wyszła . Całę szczęście że nie przelałem wypłaty na to konto .
Gratuluję , prócz reklam nic więcej nie oferują jak dla mnie .


piotr piotr
06.01.2011. 03:51

Opinia

To jest tekst MY BANK.pl jeżeli macie wątpliwości jaki bank wybrać to sobie przeczytajcie. Witam wszystkich zainteresowanych kredytem hipotecznym. Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Prowadząc działalność gospodarczą korzystam z usług (kredytów) w różnych bankach ale to co mnie spotyka przy spłacie kredytu W DomBankuś jest klęską, porażką. Może przedstawie kilka miłych faktów tak żeby nie być gołosłownynm. DomBankuś wysyła mi sms-y z informacją o zbliżającym się terminie spłaty kredytu. Cztery dni przed terminem jest to kwota 3090 zł a dwa dni później jest 3290. Oczywiście będą tłumaczenia że to kurs CHF- sprawdzałem dokładnie kursy walut i nic nadzwyczajnego w ciągu dwóch dni nie wydarzylo się. Następna miła sytuacja. Zdażyło się że kilkakrotnie wpłaciłem pieniądze DWA DNI !!! po terminie z wiązku z tym zostałem zasypany smsami gdzie w każdym smsiie była inna kwota zdłużenia a co śmieszne tak się rozpędzili że 04.02.09 dostałem smsy które miały być wysłane 05.02.09 dziwna pomyłka co ciekawe informacja o kosztach upomnienia była nie prawdziwa nie zgadzała się z tabelą którą otrzymałem miesiąc wcześniej. Teraz najpikantniejszy przypadek z DomBankusiem który powinien najbardziej dać do zastanowienia przyszłym kredytobiorcom. W związku że pieniążki wpłynęły do DomBnkuś dwa dni później!!! i jeszcze za mało o 22 zł!!!!! ponieważ nie wiedziałem z którego smsa informacja jest wiarygodna moj DŁug został odsprzedany bez mojej wiedzy w DWA DNI do firmy windykacyjnej CENT z Wrocławia. I tak razem z smsami odbierałem głupkowate telefony gdzie Pan proponuje INFORMACJE FINANSOWĄ w zamian za PESEL. Za pierwszym razem dałem się nabrać i usłuszałem jaki to jestem be. Co ciekawe CENTUSIE dzwoniły do mnie o różnych porach nawet w sobotę po zapłaceniu zadłużenia. Śmieszne jest to że posiadam kilka telefonów do tego super banku i żaden z nich nie odpowiada, zero kontaktu. Wszystko to co napisałem jest poparte dowodami czyli smsami.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !