Konta bankowe · Konto · Konto Getin Bank - Zobacz Opinie

Podstawowe Konta Getin Bank - uniwersalne i internetowe GetinOnline

getin GETIN Bank to bank detaliczny, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Znany jest z uproszczonych procedur, przyjaznej obsługi, liberalnego podejścia do oceniania zdolności kredytowej i atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Od wielu lat Getin ma najwyżej oprocentowane lokaty (patrz: Lokata na Start) wśród polskich banków. Ma też ciekawą ofertę kont osobistych (Konto Uniwersalne) i internetowych w platformie (Getinonline ).

Konto Getin UP

W wersji podstawowej konto bezpłatne, ale klient może się zdecydować na rozbudowanie konta o pakiet usług dodatkowych. Konto można założyć przez Internet – wystarczy na Getin Online wypełnić formularz. Darmowe usługi to: prowadzenie rachunku, wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów, krajowe przelewy internetowe, tworzenie i zmiana zleceń stałych, wypłaty gotówki w oddziałach Getin Banku oraz zamknięcie rachunku.

Lokaty i konta oszczędnościowe Getin Banku, są oprocentowane wysoko - getin od lat ma lokaty które znajdują się w czołówce oprocentowania. Lokatę na nowe środki można założyć przez Internet, a tak wysokie oprocentowanie przeznaczone jest dla klientów, którzy zakładają lokatę po raz pierwszy. Nie trzeba zakładać konta osobistego!

Konto Getin Bank - Zobacz Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.85 na 5
106 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (208 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)
Gabi Gabi
09.06.2011. 12:30

Ale kłamliwa reklama !

Uwaga ! wszędzie się reklamują 7% na 2 m-ce - cuda, wianki ! Okazuje się że jeśli wpłacicie na tą lokatę
5 tys zł, to po dwóch miesiącach zarobicie .........uwaga !!! aż 47 zł. Nie dajcie się złapać !!!


dos dos
12.05.2011. 15:18

Opinia

Getin dombank to rzeczywiscie zawyzaja spread nie wiadomo na jakiej podstawie dodatkowo pobieraja prowizje 0,8% kwoty obecnej kredytu w zlotowkach za mozliwosc splaty we frankach zgodnie z rekomendacja T. ktos probowal ich pozwac do sadu za nieuczciwe praktyki?


mała mała
02.05.2011. 17:38

wystawiona do wiatru

Otrzegam przed tym bankiem!!!! Wybrałam się na majówkę na drugi koniec Polski, mając nieźle zaopatrzone konto!! !!!! Okazało się, że nie zauwazyłam, że karta skończyła swoja ważność w kwietniu, więć już 1 maja nie zatankowałam benzyny!!!. Poratowali mnie krewni, bo byłam na lodzi. Natychmiast wróciłam do domu i prosto z trasy udałam sie do swojego banku, gdzie mam pieniądze, wczesniej uprzedzając o sytuacji. W banku dwóch cynicznych panów odesłało mnie do kolejki (kilkanaście osób!!!!) i nawet nie nikt nie raczył mnie uspokoić, że karta nie została skradzina!!!!
Wróciłam wykończona do domu, nie byłam w stanie (na stojąco!!!) czekać. Telefon do konsultantki wykonałam z domu, ale to tylko kolejne "spuszczenie klienta po sznurku....".


Mariusz Mariusz
27.04.2011. 10:29

SKAAANDAL

Niedawno chciałem sobie troszkę zaoszczędzić i przelałem 10tys. na konto TOP bo ma lepsze oprocentowanie i tu wpadka bo płacąc comiesięczne rachunki nie zwróciłem uwagi że płacę właśnie z TOP-a i kochany bank potrącił mi
!!!!!!!!!!!!!!za prowizje i opłaty 120zł!!!!!!!!!!
tego samego dnia zrezygnowałem z konta w tym banku, narazie jestem bez:>
Pozdrawiam
NIE DLA GETIN BANK


bolek bolek
26.04.2011. 16:04

Opinia

Nikomu nie radzę w dobrej intencji zakładania jakiego kolwiek konta bo to jest istne badziewie,nie kompetętna obsługa nic się nie dowiesz czy masz jeszcze jakieś pieniądze zleczarz przelew mija 30dni i nici z tego.Ludzie omijajcie ten bank na odległośc pond 1-km.


alutka alutka
12.04.2011. 19:52

bank o dziwnych zasadach

Bank który peześladuje swich klientów i podaje dane osobowe postronnym osobom oraz narusza mienie osobiste


Rafał Rafał
11.04.2011. 08:48

Stanowczo odradzam

Takiego podejścia do nowego klienta to nie spotkałem jak żyję. 15 marca założyłem konto przez internet i do dziś tj 11 kwiecień nie dostałem umowy do podpisania. Powiem więcej, podczas rozmów z konsultantem twierdzili że umowa wyszła . Całę szczęście że nie przelałem wypłaty na to konto .
Gratuluję , prócz reklam nic więcej nie oferują jak dla mnie .


piotr piotr
06.01.2011. 03:51

Opinia

To jest tekst MY BANK.pl jeżeli macie wątpliwości jaki bank wybrać to sobie przeczytajcie. Witam wszystkich zainteresowanych kredytem hipotecznym. Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Prowadząc działalność gospodarczą korzystam z usług (kredytów) w różnych bankach ale to co mnie spotyka przy spłacie kredytu W DomBankuś jest klęską, porażką. Może przedstawie kilka miłych faktów tak żeby nie być gołosłownynm. DomBankuś wysyła mi sms-y z informacją o zbliżającym się terminie spłaty kredytu. Cztery dni przed terminem jest to kwota 3090 zł a dwa dni później jest 3290. Oczywiście będą tłumaczenia że to kurs CHF- sprawdzałem dokładnie kursy walut i nic nadzwyczajnego w ciągu dwóch dni nie wydarzylo się. Następna miła sytuacja. Zdażyło się że kilkakrotnie wpłaciłem pieniądze DWA DNI !!! po terminie z wiązku z tym zostałem zasypany smsami gdzie w każdym smsiie była inna kwota zdłużenia a co śmieszne tak się rozpędzili że 04.02.09 dostałem smsy które miały być wysłane 05.02.09 dziwna pomyłka co ciekawe informacja o kosztach upomnienia była nie prawdziwa nie zgadzała się z tabelą którą otrzymałem miesiąc wcześniej. Teraz najpikantniejszy przypadek z DomBankusiem który powinien najbardziej dać do zastanowienia przyszłym kredytobiorcom. W związku że pieniążki wpłynęły do DomBnkuś dwa dni później!!! i jeszcze za mało o 22 zł!!!!! ponieważ nie wiedziałem z którego smsa informacja jest wiarygodna moj DŁug został odsprzedany bez mojej wiedzy w DWA DNI do firmy windykacyjnej CENT z Wrocławia. I tak razem z smsami odbierałem głupkowate telefony gdzie Pan proponuje INFORMACJE FINANSOWĄ w zamian za PESEL. Za pierwszym razem dałem się nabrać i usłuszałem jaki to jestem be. Co ciekawe CENTUSIE dzwoniły do mnie o różnych porach nawet w sobotę po zapłaceniu zadłużenia. Śmieszne jest to że posiadam kilka telefonów do tego super banku i żaden z nich nie odpowiada, zero kontaktu. Wszystko to co napisałem jest poparte dowodami czyli smsami.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !