Konta bankowe · Konto · Konto w ING Bank Śląski + 160 zł - Warto założyć? Wasze Opinie?

Konta ING

ing direct Bank uniwersalny – tak można podsumować strategię ING Banku Śląskiego. Ofertę produktów – zarówno kredytowych jak i oszczędnościowych – dostosowuje do niemal każdego klienta. Dotyczy to również kont osobistych i firmowych. Uniwersalność banku podkreśla konsekwentna kampania reklamowa z udziałem Marka Kondrata.

Konto ING Direct

Nazwa ING Bank - Konto Direct
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • osoby powyżej 26 lat - dokonanie transakcji za min. 300 zł w miesiącu
  • osoby w wieku 18-26 lat - dokonanie transakcji za min. 200 zł w miesiącu
  • osoby w wieku 13-18 lat - karta bezwarunkowo darmowa
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - ING Bank, Planet Cash
0 zł - wszystkie w Polsce (pierwsza wypłata w miesiącu)
2.5 zł - druga i kolejne wypłaty z bankomatów obcych

Konto z Lwem Direct to konto internetowe. „Internetowi nie płacą ” – bo wszystko robią sami. Otwarcie i prowadzenie rachunku są darmowe, przelewy również (za wyjątkiem przelewów typu SORBNET). Bezpłatna jest karta do konta (VISA lub Debit MasterCard) – możemy nie płacić za jej użytkowanie, wystarczy 300 zł w miesiącu transakcji bezgotówkowych. Bezpłatne są wyciągi w systemie internetowym, natomiast wersja papierowa to koszt 9 zł. Tyle samo kosztuje wypłata gotówki w oddziale, i przelewy wykonywane w oddziale. Za darmo pieniądze można wypłacać z bankomatów ING oraz Planet Cash. Dodatkowo, możliwa jest jedna bezpłatna wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu, dowolnego banku w Polsce.HIT: 160 zł premii za otwarcie konta
Aby otrzymać 100 zł należy otworzyć konto przez internet do 30.09.2020 r., a następnie do 31.12.2020 r. zapłacić kartą do konta łącznie min. 1000 zł i spełnić pozostałe warunki przewidziane w warunkach promocji. Dodatkowo możesz zgarnąć 60 zł, jeśli: 3 z wykonanych transakcji zrobisz BLIKIEM w internecie oraz gdy na Twoje konto wpłynie 3 razy wynagrodzenie. Weź udział w promocji już teraz i załóż interesujące Ciebie konto w ING (np. Konto Direct) na stronie banku ING:

premia 100 zł ING

OKO , czyli Otwarte Konto Oszczędnościowe ING Bank Śląski pozwala otworzyć również klientom, którzy nie mają w banku konta osobistego. Na koncie złotówkowym (OKO można prowadzić również w euro, dolarach i funtach) oprocentowanie – w zależności od wielkości depozytu. Promocja trwa przez pierwszych sześć miesięcy. Odsetki doliczane są co miesiąc. Przelewy między kontami w banku ING są bezpłatne. Pierwsza wypłata środków w miesiącu (również wypłata gotówkowa czy przelew zewnętrzny) są bezpłatne.


Konto Direct dla Firm

Nazwa ING Bank - Konto Firmowe Direct
Prowadzenie konta 0 zł lub 9 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie przelewu do ZUS/US lub na konto wpłynęło łącznie min. 2000 zł
Przelew przez Internet 0 zł lub 0,9 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie przelewu do ZUS/US lub wpływ min. 2000 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie transakcji za min. 300 zł w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - ING Bank, Planet Cash
0 zł - wszystkie w Polsce (pierwsza wypłata w miesiącu)
2.5 zł - druga i kolejne wypłaty z bankomatów obcych

Konto Direct dla Firm – to oferta dla tych, którzy większość operacji wykonują sami, przez Internet. Mogą z niej korzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i korzystające z uproszczonych form księgowości. Konto prowadzone jest za darmo, bezpłatne są wypłaty z bankomatów w całym kraju (ale za wypłatę w oddziale bank pobiera prowizję – 0,5 proc. kwoty plus 10 zł). Bezpłatne są przelewy przez Internet i telefon na konta w ING Banku Śląskim, przelewy do ZUS i US. Pozostałe kosztują 0,90 zł. Opłata za korzystanie z karty do konta to 7 zł. Bank nie pobiera opłaty, jeśli wykonamy nią transakcje bezgotówkowe za minimum 300 zł.Autor recenzji: Ania Solska

Konto w ING Bank Śląski + 160 zł - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.45 na 5
145 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (265 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)
doloress doloress
01.12.2014. 13:43

konto osobiste a przyznanie debetu

Hej mam pytanie jesli otworzyla bym konto w ing to czy przyznadza mi odrazu jakis debet jesli jestem nowym klijentem i jakie dokumenty trzeba miec posiadam konto w citi handlowym a tam nie mam takiej mozliwosci moze z was ktos mial podobnie jak ja z gory dziekuje za odpowiedz


cioci cioci
10.11.2014. 13:23

przelewy ing

Strasznie póżno przelewaja wynagrodzenia od pracodawcy powinni przelewac do 11 skandal


paulina paulina
28.10.2014. 09:43

zmiana daty

Czy ktoś z Was może wie ile zmieniając datę stałego zlecenia pobierania pieniędzy np z 25. na 6. ile to kosztuję ? I jeszcze jedno czy można jakoś odzyskać stare wiadomości z konta online ? Bardzo mi na tym zależy, gdyż bank po prostu oszukuję ludzi... !


Olek janiszewski Olek janiszewski
09.10.2014. 11:01

Bardzo dobre konto

Przeniosłem się do ING z innego banku i muszę powiedzieć, że nie żałuję. Niektóre rozwiązania, które miałem w dotychczasowym koncie wydają mi się teraz wręcz archaiczne. Zwłaszcza system bankowości online przypadł mi do gustu. W koncie istnieje możliwość wypłat ze wszystkich bankomatów bez pobierania prowizji, co jest bardzo korzystne, zwłaszcza dla mnie, gdyż często wypłacam pieniądze. Niestety darmowe wypłaty z bankomatów nie są jeszcze standardem w naszym kraju.


Grzegorz Grzegorz
25.07.2014. 12:18

Ing

Nie mogę nazwać konta ING nie jest takie złe, ale zdecydowanie są lepsze konta. Przede wszystkim, posiada darmowe wpłaty do bankomatów, co jest dosyć miłym bonysem, ale nie równoważy to wysokich kosztów przelewów. Dosyć miłym wsparciem są płatności internetowe oraz Kasperski, ale i tak konto nie wydaje się specjalnie atrakcyjne, co można zaobserwować


Anonim Anonim
12.07.2014. 23:27

Opinia

hmm...zebym to ja cos mial za polecenie tego banku z tym bankiem najlepiej mi sie wspolpracuje


el Burakos el Burakos
27.05.2014. 14:15

do rick

przyjacielu, to nie wina banku ze zostala Ci pobrana oplata za karte mimo ze zaplaciles w okresie rozliczeniowym, to punkty uslugowo-handlowe maja kilka dni na rozliczenie sie z takiej transakcji.wiec jesli platnosc jest zrobiona pod koniec miesiaca, moze zdazyc sie tak, ze rozliczenie tej transakcji bedzie juz w nastepnym.


rick rick
02.05.2014. 09:55

Uwaga na prowizję za kartę debetową w ING

Niestety bank oszukuje klientów na czasie rozliczania transakcji (niby jest od 29 do 28 dnia miesiąca).
Możesz dokonywać transakcje nawet 25 a i tak nie zostanie Ci to zaliczone (spotkało mnie to kilka razy). Wszystkie transakcje rozliczają sobie 29 dnia, a opłatą za kartę potrącają już 28 dnia.
Jakakolwiek próba reklamacji jest bezskuteczna.


nina nina
31.03.2014. 17:27

karty zbliżeniowe

informuję, że obecnie w przypadku kart płatniczych z funkcją zbliżeniową istnieje możliwość wyłączenia tej opcji. Celem wyłączenia funkcji zbliżeniowej należy zalogować się do ING BankOnLine i wybrać ikonę Karty, a następnie zakładkę Opcje obok numeru karty i dalej opcję Wyłącz zbliżeniowość. Po wybraniu tej opcji należy dokonać standardowej transakcji kartą z użyciem kodu PIN. Może być to również sprawdzenie salda na rachunku w bankomacie ING Banku Śląskiego


TO JA TO JA
13.02.2014. 01:46

PO 17 latach

Zgadzam się z poprzednikiem.Zdecydowanie odradzam.Opisze moja historię .w 1996 zostało założone konto firmowe.Firma cały czas się rozwijała i BANK cały czas zarabiał na przepływach przez konto .w 2008 roku w związku z pogorszeniem sytuacji na rynku został udzielony debet do konta.-który został wypowiedziany niespodziewanie w 2013 roku-było to wykonane w chwili kiedy uległam wypadkowi -i z racji konieczności leczenia firma nie funkcjonowała prawidłowo.Po wielu dyskusjach BANK mimo że znał całą sytuacje finansową i zdrowotną narzucił spłatę w nierealnej wysokości.Mimo to starałam się dotrzymać warunków zaproponowanych spłat ale TEN BANK MA INNE CELE>PO 2 kilkudniowych opóźnieniach w spłacie postanowił zażądać spłaty NATYCHMIASTOWEJ całego debetu.NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA OFERTĘ tego BANKU.Uciekajcie NATYCHMIAST z kontami firmowymi.JEST tyle innych Banków -W tym BANKU wbiją CI podstępnie nóż w plecy twierdząc że działają zgodnie z prawem.


byy byy
02.01.2014. 22:45

bylem klijentem

mualem debet na ponat 10 tysięcy potem wypadek nie mogłem pracować. nie byli w stanie zrzumieć że nie moge od ręki spłacić debetu. że sprzedawanie działki to jie jest prosta sprawa.
pani mecenas poleciła mi sprzedanie nerki.
kontakt z tym bankiem tylko dla tych ze zdrowymi organami do przwszczepu.


ruda ruda
22.11.2013. 17:46

najgorszy bank!

ingoline to najgorsze co moze byc!! nie mozna sie zalogowac w ogole! poszlam do banku z tym zmienilam haslo. WROCILAM DO DO DOMU I CO ? dalej to samo! nie polecam tego banku nikomu


Falcon Falcon
20.11.2013. 10:51

Funkcjonalność pod siebie

Właśnie INGonline wprowadziło "udogodnienie" w postaci braku możliwości odczytania wysokości swoich realnych finansów z poziomu strony głównej ( rachunku ). Można tam zobaczyć jedynie kwotę zwaną "saldem dostępnym" ( wysokość Twoich środków powiększona o przyznane limity ) . Czyli , żeby zobaczyć ile mamy na koncie własnych pieniędzy , musimy wchodzić w "opcje" i " szczegóły".
Ot taka funkcjonalność - nie będę się już rozpisywał po co.


Tiger Tiger
16.10.2013. 11:47

ING to jeden z lepszych banów z jakimi miałem do czynienia w Polsce

W porównaniu z innymi bankami mogę śmiało stwierdzić, że w ING:

- system online jest rozbudowany, intuicyjny i zostawia konkurencję w tyle, jedynie Alior może z nimi konkurować.

- opłaty nie są wysokie, za przelew w obrębie EU płacę 5 zł. , konkurencja chce 15-20 zł.

- opłata za przelew walutowy to ok 40 zł. , u konkurencji 80-200 zł.

- systematycznie są wydłużane godziny księgowania więc za chwilę bank będzie pracował chyba 24/h co byłoby sprawą idealną

- obsługa dość kompetentna aczkolwiek ING nie lubi przyznawać się do błędów i nie są wielbicielami uwzględniania reklamacji, za to jedynie przyznaję im minus.

Porównania w obsłudze i kosztach utrzymania dokonałem na podstawie posiadania rachunków w ING, Aliorze, Citi Handlowym i byłym Kredyt Banku.


Tomek Tomek
02.09.2013. 22:31

Kontakt

Kontakt utrudniony. Co chwilę pojawiają się nowe opłaty. Ostatnio zablokowano mi kartę bez powodu. Byłem ich klientem, ale dziękuje za takie olewanie i się przenoszę. Dla zastanawiających się odradzam .


klientka klientka
30.06.2013. 16:58

dobrze prowadzi się konto

W ING raczej dobrze prowadzi się konto . Darmowe przelewy ,wypłaty z bankomatów, uznają reklamacje i szybko/miałam taki przypadek/ . W naszym mieście Panie szybkie, konkretne.
Tylko ..... takie poważne zastrzeżenie , że osoba pracująca w tym banku wchodzi na obce konto -moje i są przekazywane na zewnątrz stan mojego konta, cała historia. Ale cóż ŚWINIE w każdym zawodzie są .


Anonim Anonim
09.05.2013. 13:44

Opinia

jak mam sprawdzić przelew bankomatowy.


Chomik Chomik
19.10.2012. 22:38

Konto przez internet porażka

Zgadzam się z opisem zakładania konta przez internt. Pozostaje tylko reklama a załatwianie w placówce nie jest lepsze. To samo dotyczy karty platniczej. W placówce okazuje się,ze informacje na stronie są niekompletna i tez porażka. A mialobyc tak prosto


norman norman
09.08.2012. 23:15

bez zastrzeżeń

Konto Direct darmowe . bankomaty wszystkich banków bezpłatne . nie narzekam choćby i dlatego , że konto spełnia w moim przypadku podstawowe funkcje a bardziej skomplikowane operacje poza przelewami nie są mi do szczęścia potrzebne. obsługa życzliwa , karta do konta przyszła po 5 dniach. żadnych problemów z połączeniem się z konsultantem. Nie zdarzyło mi się spotkać z sytuacją awaryjnego bankomatu czy wpłatomatu. wszystko chyba tak naprawdę zależy od tego , jakie kto ma oczekiwania względem banku. jeśli czytam że ktoś zmienia natychmiast konto bo wzięto mu z niego "zawrotną "kwotę typu 1 zł. to...po prostu milczę.


krylll krylll
30.04.2012. 23:17

niekompetencja

Opinia o banku jest negatywna dwukrotnie zostały naliczone wobec mnie nisluszne opłaty ponieważ pracownicy przez lenistwo, nieudolności lub z innych powodów pogubili dokumenty lub tez nie wprowadzili ich do systemu. Jak najdalej od tych nieudaczników.
i zawsze bierzcie potwierdzone kopie dokumentów !!!


Konrad Konrad
22.04.2012. 16:35

Aktualnie najlepsze konto

Konto jest naprawdę darmowe i wg mnie najlepsze ze wszystkich kont bankowych, zero oplat przy platnosciach karta za zakupy za 100 zł na miesiąc.


Gregor Gregor
19.04.2012. 15:29

Opinia

Ja mam 2 lata konto w ing,i nie narzekam,mam stałe przelewy na konto od 2 lat,kredyt bez problemu dostałem,przelewy robię przez internet,to z placówki banku mało co korzystam,robie płatnośc kartą powyżej 100zł,miałem komornika na koncie,to mogłem wybrac pieniądze w kasie,oczywiście poszło mi na minus,ale uchylili komornika w ten sam dzień,cóż każdy ma inne z bankami.
Ja natomiast mam złe przeżynia z PKO,ale to było w 2006roku,gdzie płatnośc kartą była prowizja,
no i przez ich pomyłkę,zamiast wypłaty na święta,dostałem -1200zł debetu,bo przy księgowaniu się pomylili,złorzyłem reklamację,która trwała 2 tygodnie,pieniądze 1200zł otrzymałem wraz z 2 wypłatą,
pomyłka moim kosztem,


Ewa Ewa
02.04.2012. 13:56

Nie polecam

Ja miałam konto w ing przez 2 lata i o 2 lata za długo, mnóstwo ukrytych kosztów, nic nie da się załatwić przez telefon (jak w niektórych bankach) o każdą bzdurę trzeba jeździć osobiście, dodatkowo nie dość że bankomatów jest mało to co chwilę są popsute. Zmieniłam na inny bank, gdzie większość rzeczy załatwić można przez tel lub internet i gdzie konto naprawdę NIC nie kosztuje.


Anonim Anonim
30.11.2011. 21:51

Opinia

Można wypłacać w bankomatach Cash4You ale tylko przy koncie Direct i Komfort jest to bezpłatnie. W pozostałych rachunkach jest prowizja.


Anonim Anonim
30.11.2011. 21:48

Opinia

Konta firmowego nie można zamienić na osobiste.


gitan gitan
26.08.2011. 19:26

polecam

Moim zdaniem najlepsze konto osobiste oferuje ING Bank Śląski. Wszystkie bankomaty za darmo, za prowadzenie konta direct 0 zł, przelewy, stałe zlecenia i polecenia zapłaty również są darmowe. Nie wymagają astronomicznych wpływów na konto tak jak inne banki, lub posiadania konta np przez 12 miesięcy. Nie jest bankiem wirtualnym tak jak mBank albo taki który nalicza prowizje nawet za przelewy jak PKO BP.


Maria Maria
17.08.2011. 17:13

jestem zadowolona

A ja tam jestem zadowolona. Mam w tym banku konto osobiste, mam też firmowe. Na osobistym opłat w sumie żadnych, wszystkie bankomaty gratis, na firmowym nie więcej opłat niz gdzie indziej. System internetowy przystepny, wpłatomaty pozwalają mi zaoszczędzić na prowizji od wpłat na konto firmowe.


PATRYCJA PATRYCJA
10.08.2011. 10:42

najgorszy wsród najgorszych

Mam konto w banku jestem tym bankiem zawiedziona Wczoraj poszłam pytac o kredyt wszystko pieknie ale cos im w systemie nie działało jak trzeba i pseudo konsultant miał oddzwonic by mnie poinformowac co i jak a poprostu zostałam olana Zero telefonu zero informacji NAJGORSZY BANK JAK MOZESZ DROGI CZŁOWIEKU UNIKAJ GO JAK OGNIA a PRACOWNIKÓW TO MAJĄ ZŁAPANKI KOMPLETNIE NIE POTRAFIA ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE


Robert Robert
01.08.2011. 22:08

Brak zaufania

Jakiś czas temu wysłałem przelew do Rosji. pobrano mi opłatę 60zł i w porządku, ale po jakimś czasie dostaje telefon abym zgłosił sie do banku bo coś nie tak jest z kontem odbiorcy i jeśli poprawię to nie policzą mi dodatkowej opłaty. Poszedłem pani powiedziała że swift jest zły, no i poprawiłem, przelew poszedł i poszło ponad 120zł z konta za reklamację choć miało nic nie kosztować. To jednak nie koniec za jakiś tydzień, poszło 60zł z konta za reklamację. Poszedłem sprawdzić i okazało się że to opłata za reklamację z banku zagranicznego. Pytam sie jak to możliwe , że przelew nie poszedł bo nie można było zlokalizować banku, a reklamacja jest, przecież nie pisałem z reklamacja do innego banku. Wysłałem 100€, a za przelew pobrano mi ponad 240 zł. Gdyby poinformowano mnie, że przelew nie poszedł i żebym zrobił jeszcze raz przelew z dobrym swiftem straciłbym tylko 60zł a tak osuszono mnie na 120zł.
Między bankiem i klientem musi być zaufanie


madziara978 madziara978
28.07.2011. 19:02

zmiana konta z firmowego na indywidualne

Witam.Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji dotyczącej zmiany statusu konta. Mam konto firmowe w tym banku a chciałabym je zmienić na osobiste.Czy jest taka możliwość?


Drobny ciuacz Drobny ciuacz
26.07.2011. 21:20

trochę tolerancji....

Jakbym miał o takie pierdoły się awanturować jak opiniujący"ing"to musiałbym zmieniać konto jak małpa gałęzie.Polacy są coraz bardziej butni,z byle g...a robią aferę.Rozumiem,jakby to się powtarzało notorycznie ,to może zdenerwować upierdliwością rzekomych "pomyłek",ale od razu zmieniać....?Weź człowieku "relanium"czy zapal coś i wyluzuj,bo Ci żyłka w d...e pęknie ,tym samym dokonasz nerwowego żywota.
Tak a'propo nie mam w tym banku konta,tylko millenium


Piotrek Piotrek
25.07.2011. 10:33

Bardzo dobre konto wg mnie

@Dorota:
Wszedzie się zdarzają awarie bankomatów nie tylko w ING, w mbanku i innych bankach również. To poprostu maszyny. Wystarczy wtedy złożyć reklamację opisac co się stało i zwróca ci pieniądze. Na szcęście ing ma sporo oddziałów i tam możesz to zrobić i nie musisz tak jak w przypadku mbanku meczyc sie z infolinia.

Ja ze swojej strony konto direct polecam, konto dla mnie zupełnie darmowe, wystarczy że zapłacę raz kartą w klepie czy na stacji za paliwo. System transakcyjny też bardzo dobry.


Dorota Dorota
24.07.2011. 22:44

konto ING Direct

Założyłam konto Direct około rok temu zwiedziona reklamami ciągle pojawiającymi się w TV i pozytywnymi opiniami osób, które świeżo założyły konto. Przeboje miałam od samego początku pierwsza karta debetowa nie działała w terminalach, kiedy dostałam drugą wkrótce stało się to samo a postępowałam zgodnie z instrukcjami. Odczarowałam kartę zmieniając PIN i było ok. Jakiś czas temu znów spotkały mnie niespodzianki mimo komunikatu z bankomatu że transakcja nie może być zrealizowana pieniądze ktorych bankomat nie wydał zniknęły mi z konta (dwukrotnie w tym samym bankomacie Cash 4you). Niestety trzeba dość długo czekać na zwrot pieniędzy. W poprzednim banku (Multibank) nigdy mi się takie rzeczy nie zdarzały, jestem niespotykanie spokojny człowiek :) ale straciłam cierpliwość i właśnie rozstaję się z ING.


Irena Irena
22.07.2011. 22:11

Pytanie

Czy klienci ING mogą wypłacać pieniążki w bankomatach Cash4You bez prowizji? Od jakiegoś czasu jest w pobliżu taki bankomat. Byłoby to dla mnie bardzo korzystne bo na całym osiedlu nie ma żadnego bankomatu (oprócz oczywiście Cash4You).


Wiesiek Wiesiek
22.07.2011. 16:33

Lokaty ING

Nie ma większego ...... niż ING, płacą aktorom bajońskie sumy za reklamy a za lokaty płacą 0,003%, nie chce używać mocniejszych słów.


Agnieszka Agnieszka
21.07.2011. 09:36

:)

Korzystam od dobrych kilku lat z usług banku ING. Jestem bardzo zadowolona zarowno z serwisu internetowego jak i obsługi w placowce. Od około roku mam tam rowniez wpłatomat i nie musze stac w kolejce,zeby tylko wpłacic pieniadze. Duzy plus....:-) . Mam u nich kredyt hipoeczny,udzielony i obsługiwany bez zadnych problemów... To mój ulubiony bank :-)


Aniela Aniela
16.06.2011. 16:25

Ja sobie chwale ing

Ja mogę też pochwalić ING za konto Direct, chociaż niedawno korzystałam z mBanku...

Oczywiście nie twierdze że to konto jest najlepsze bo nie ma konta najlepszego.

Każde konto ma coś lepszego od drugiego, 3 w 1 nie da się zrobić.

Konto direct to praktycznie darmowe konto w dużym banku z bardzo wieloma oddziałami w calej Polsce.

Najbardziej podoba mi się, że jest internetowe a zarazem mam dostęp do placówki gdyby pracownik na infolinii banku mnie zdenerwował to wtedy mogę odegrać się w oddziale :).

Podoba mi się komunikacja z bankiem za pomocą strony www po zalogowaniu, mogę np. złożyć reklamacje.

No i jak wspominałam konto praktycznie darmowe:

0 PLN za prowadzenie
0 PLN za przelewy przez net
0 PLN za kartę (jak np. zrobię nią 2 razy zakupy w sklepie :)))


zadowolony zadowolony
16.06.2011. 16:13

konto direct - tanie konto z bardzo dobrym serwisem transakcyjnym

@ing:
przesadzasz trochę, ok pobrali ci nieslusznie te 7 pln, ale zlozyzles reklmaacje i ci oddali - wiec nie wiem o co ci chodzi. podobne przypadki zdarzaja sie wszedzie i od tego wlasnie sa reklamacje.

Ja bardzo polecam ING - uwazam ze serwis ING BankOnline w porownaniu do innych serwisow transakcyjnych: Bank Zachodni, , Mbank, Deutsche Bank jest wrecz nieporownywalnie dobry.


ing ing
16.06.2011. 08:13

ing z konta

Konto darmowe, jeden warunek: należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę min. 100zł, które powinny zostać rozliczone na rachunku w ciągu danego okresu rozliczeniowego. W moim przypadku Bank pobiera opłatę za użytkowanie karty w wysokości 7 zł/miesięcznie. T ransakcji bezgotówkowych wykonywałem w okresie rozliczeniowym nie na 100 zł a na ponad ~500. Zapewne trwałoby to dalej gdyby nie moja reklamacja w tej sprawie. Ukradkiem ściągają opłatę licząc na to że klient nie dojrzy tego w historii. Nie wszyscy ją sprawdzają a WARTO!. Reklamacja oczywiście uznana, tłumaczenie w wiadomości zawiłe i nic nie wnoszące. Szacunek za tak sprytne opisanie tego że kradliście moje pieniądze. Rachunek przenoszę do innego banku
Pozdrawiam zainteresowanych - ING banku nie polecam


Bolo1 Bolo1
21.05.2011. 23:51

Jakis bezsens od samego pocztaku

Natarczywa reklama - wszystko w internecie ?!

Wiec probujemy otworzyc konto online poprzez strone www, ok poszlo oczekujemy kuriera dochodzi email ze wyslano dokumenty, dochodzi SMS ze dokumenty w drodze ... pojawia sie kurier i tutaj zgrzyt chcemy przeczytac dokumenty i zaznajomic sie z TYM co mamy podpisac. Kurier wpada w furie ON nie ma czasu albo podpisujemy albo zabiera dokumenty. OK, nie zloze podpisu pod niczym czego nie przeczytam i to nie pobierznie tylko dokladnie. Kurier zabral dokumenty spowrotem.

Telefon na infolinie proba wyjasnienia o co chodzi - pada odpowiedz my nic z tym nie mozemy zrobic prosze rozmawiac z kurierem DHL , pytamy czy powtornie moga na przeslac te same dokumenty nie ale przosze wypelnic JESZCE RAZ wniosek online dokumenty powtornie zostana wyslane do Panstwa [ sptalem sie czy moge 10x wypelniac wniosek jak za kazdym razem kurier nie bedzie czcial poczekac na przegladniecie tych dokumentow - TAK moze pan ... [co za rozrzutnosc banku, kazda przesylka kosztuje a nie prowadzi do rozwiazania problemu]. Padlo pytanie czy Pan dostal na email kopie dokumentow bo one sa takie same ja te co do Pana poszly .... no tak ale chcialbym sprawdzic na papierowych dokumentach czy te same pola sa zaznaczone jak w tych co przyszly emailem bo pozniej nie bedzie odwolania jak cos bedzie inaczej [padnie odpowiedz PRZECIEZ SIE PAN ZAPOZNAL Z TYM CO PODPISYWAL].
Na koncu rozbrajajace pytanie czy nie ma niedaleko Pana naszej placowki bo moze sie Pan tam udac i osobiscie zaznajomic sie z umowa i tam ja podpisywac .... no tak ale po co w takim razie oferta umwoy online i reklama 'Zalatwiaja przyjzdzaja ... '

Szczerze jak tak ma wygladac dalsza pozniejsza obsluga to chyba jednak poszukamy innego banku ktory troche relaniej patrzy na rzeczywistosc ... Alior czy Millenium bo ING to mam juz dosc na poczatku.


kuba kuba
21.05.2011. 13:41

nie polecam

nie polecam przede wszystkim szczególnie za niskie oprocentowanie lokat oraz nie miłe doświadczenia przy okienku w kasie


oszukana oszukana
06.05.2011. 21:57

Opinia

Witam serdecznie,chciałam wszystkich przestrzec przed Bankiem Śląskim w Wodzisławiu Śląskim.Jestem o wielu lat klientką tego banku,ale to co mnie ostatnio spotkało nie daje mi spać po nocach.Dwa tygodnie temu zadzwoniono do mnie z tego banku abym zgłosiła się w ich placówce.Okazało się że rzekomo we wrześniu 2010 roku podjęłam w tym banku kwotę ponad 8000 zł,ale kasjerka dała mi do podpisania dowody wypłaty nie na moje nazwisko .Od wielu lat co miesiąc biorę tylko od 1000 do 2500 zł i daję w kasie dowód osobisty i nigdy nie sprawdzam tego kwitka w kasie.Okazało się że kasjerka dała mi do podpisania dwa te kwitki -jeden na kwotę 1200zł,a drugi na 7000zł,tylko że ja podjęłam tylko tę pierwszą kwotę ! Teraz mnie wezwali i żądają abym oddała im te 8200 bo potrącili to z innego konta! To oszustwo w biały dzień i wszystkich przestrzegam przed tym bankiem ! Straszą mnie że mam im oddać tą kwotę bo była ściągnięta z jakiegoś innego konta ale ja tyle nie wybierałam ! Omijajcie tą placówkę bo to nie jest normalne !!!


bozena bozena
03.05.2011. 09:17

opinia o ing

konto internetowe ma jedna zaletę, że nie trzeba wchodzic do Banku i widzieć niedouczonych Pań z obsługi.


MAx MAx
23.04.2011. 15:41

Coraz gorzej

Konto zamknięte - Powód: co któryś przelew musi być autoryzowany smsem.
Każdy MUSI być autoryzowany, ale to algorytm wybiera który przelew ma być autoryzowany . I co tu zrobić... najlepiej ZAMKNĄĆ konto !!! ( są inne banki ) Temat wałkowany a od kilku lat żadnej zmiany.
Pozdrawiam


zrodelko zrodelko
18.04.2011. 13:50

Opinia

jestem troszkę zaskoczona, nie powiem, tutaj widac ewidentwnie same negatywy, a na niektórych forach same pozytywy, chce założyć konto osobiste, a nastepnie interesuje mnie zaciagniecie kredytu hipotecznego. wiec darowac sobie i poszukac czegos innego?


Miro Miro
13.04.2011. 20:38

Wszystko tylko nie ING !!!!!!!!!!!!!!

Otóż złozyłem w ING swoje osobiste konto "OKO" oraz "Direct" - wykonywałem swoje osobiste przelewy na inne banki gdzie miałem swoje konta. Gdy moja kobieta poszła do ING załatwiać sprawy , dowiedziała się tam jakie, ile i w jakiej wysokości ja wykonuje z mojego konta przelewy mimo ,ze na moje konto w ING nie ma wejścia i nie ma praw do mojego konta.
Osoba która to jej powiedziała nie zachowała tajemnicy bankowej i mam zamiar ją ustalić i wyjasnic sobie ta sprawe . Dla mnie ING stał się bankiem ABSOLUTNIE N I E W I A R Y GO D N Y M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Klient ING Klient ING
12.04.2011. 00:21

A ja mam wszystko za 0 PLN w ING

Jestem Klientem ING już od 12 lat i zdecydowanie jakoś obsługi się w banku ING pogorszyła ostatnimi czasy. Ja jednak nie daję się bankowi i więcej ja na nich zarabiam niż oni na mnie.

Konto Direct jest bezpłatne, INGBankOnLine również i przelewy między własnymi rachunkami także. Gdy wprowadzili opłatę 5 zeta za karty debetowe, z jednej zrezygnowałem. Podnieśli opłatę na 7 zeta poszedłem do banku i powiedziałem, że nie akceptuję nowej TOP. Na co usłyszałem, że przecież wystarczy wydać 100 zł miesięcznie aby kartę miec bezpłatnie. Podziękowałem za propozycję wydawania 1200 zeta rocznie, aby zaoszczędzić 84 zł. Zamknąłem drugą kartę i oszczędzam rocznie 1284 złote.

Nie oznacza to jednak, że nie mogę wypłacić pieniędzy z konta bezprowizyjnie. Zwyczajnie przestudiowałem TOP i ofertę banku i tak sobie złożyłem portfel usług, aby płacić bankowi absolutne zero zł miesięcznie.


Raotor Raotor
07.04.2011. 13:49

Opinia

Mam konto w tym banku od kilku lat, i musze powiedziec, iz z kazdym dniem jestem coraz bardziej anty. Ostatni przelew ksieguja o 15 dnia roboczego, potem juz dopiero o 8 rano nastepnego dnia roboczego. Kilkakrotnie zdazylo sie iz wyplate mialem dopiero w poniedzialek - inne banki potrafia ksiegowac kolo 20 wieczorem. Wysokie ukryte oplaty, natarczywosc konsultantow. jednym slowem odradzam Bank i sam uciekam z niego. Treaz np od 24godz potwierdzaja moj zwrot podatku, i dalej tego nie moga zrobic, pewnie bedzie jutro po 8 rano. Stara maksyma sie sprawdza - im bank bardziej do dupy, tym wiecej reklam w TV.


Darek Darek
10.03.2011. 09:58

zleciłem założenie konta internetowo

Ja zleciłem założenie konta internetowo w poniedziałek rano. Do dziś - czwartek rano - nikt się nawet nie odezwał. Zero SMSa, kuriera itp. A zlecenie przyjęli, co potwierdzi mailem. Chyba sobie odpuszczę. Odnosi się wrażenie, że olewają klienta już od początku...


piotrek piotrek
04.03.2011. 11:52

oplata za karte

@lola:
to cos jest nie tak. na pewno w zeszlym miesiacu zrobilas transakcji karta za min. 100 pln.
Bo jesli to uczynilas to reklamuj ten fakt w oddziale banku i na pewno zwroca ci to 7zl jesli zostaly blednie pobrane.

Wg mnie konto direct to bardzo dobre konto, jesli regularnie plcisz karta za zakupy min. 100 pln / miesiac jest zawsze darmowe.

Polecam


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !