Konta bankowe · Konto · Konto w ING Bank Śląski - Warto założyć? Wasze Opinie?

Konta ING

ing direct Bank uniwersalny – tak można podsumować strategię ING Banku Śląskiego. Ofertę produktów – zarówno kredytowych jak i oszczędnościowych – dostosowuje do niemal każdego klienta. Dotyczy to również kont osobistych i firmowych. Uniwersalność banku podkreśla konsekwentna kampania reklamowa z udziałem Marka Kondrata.

Konto ING DirectKonto z Lwem Direct to konto internetowe. „Internetowi nie płacą ” – bo wszystko robią sami. Otwarcie i prowadzenie rachunku są darmowe, przelewy również (za wyjątkiem przelewów typu SORBNET). Bezpłatna jest karta do konta (VISA lub Debit MasterCard) – możemy nie płacić za jej użytkowanie, wystarczy 300 zł w miesiącu transakcji bezgotówkowych. Bezpłatne są wyciągi w systemie internetowym, natomiast wersja papierowa to koszt 9 zł. Tyle samo kosztuje wypłata gotówki w oddziale, i przelewy wykonywane w oddziale. Za darmo pieniądze można wypłacać z bankomatów ING oraz Planet Cash. Dodatkowo, możliwa jest jedna bezpłatna wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu, dowolnego banku w Polsce.

HIT: 100 zł premii za otwarcie konta
Aby otrzymać 120 zł należy otworzyć konto przez internet do 31.07.2017 r., a następnie do 31.10.2017 r. zapłacić kartą do konta łącznie min. 1000 zł i spełnić pozostałe warunki przewidziane w warunkach promocji. Weź udział w promocji już teraz i załóż interesujące Ciebie konto w ING (np. Konto Direct) na stronie banku ING:

premia 100 zł ING

OKO , czyli Otwarte Konto Oszczędnościowe ING Bank Śląski pozwala otworzyć również klientom, którzy nie mają w banku konta osobistego. Na koncie złotówkowym (OKO można prowadzić również w euro, dolarach i funtach) oprocentowanie – w zależności od wielkości depozytu. Promocja trwa przez pierwszych sześć miesięcy. Odsetki doliczane są co miesiąc. Przelewy między kontami w banku ING są bezpłatne. Pierwsza wypłata środków w miesiącu (również wypłata gotówkowa czy przelew zewnętrzny) są bezpłatne.


Konto Direct dla FirmKonto Direct dla Firm – to oferta dla tych, którzy większość operacji wykonują sami, przez Internet. Mogą z niej korzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i korzystające z uproszczonych form księgowości. Konto prowadzone jest za darmo, bezpłatne są wypłaty z bankomatów w całym kraju (ale za wypłatę w oddziale bank pobiera prowizję – 0,5 proc. kwoty plus 10 zł). Bezpłatne są przelewy przez Internet i telefon na konta w ING Banku Śląskim, przelewy do ZUS i US. Pozostałe kosztują 0,90 zł. Opłata za korzystanie z karty do konta to 7 zł. Bank nie pobiera opłaty, jeśli wykonamy nią transakcje bezgotówkowe za minimum 300 zł.

Autor recenzji: Ania Solska

Konto w ING Bank Śląski - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.45 na 5
117 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (241 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)
chris chris
11.10.2010. 10:38

karta do konta direct

Karta wydawana jest obligatoryjnie, ale można z niej potem zrezygnować.

Aby mieć zniesioną opłatę za kartę to trzeba tą kartą zapłacić za kwotę minimum 100 zł miesięcznie.
Co nie jest wyzwaniem gdy człowiek np sobie raz nią za paliwo zapłaci.. :)

Brak opłat za wypłaty z bankomatów jest świetną sprawą.

Polecam konto Direct.


befv befv
11.10.2010. 10:27

karta do konta ing

Jeżeli założyłem konto Direct w celu transakcji przez internet czy zlecenie przelewów przez internet tez sie liczy do tych wymaganych zakupów mięsięcznych na kwote 100 zł. a jeśli nie to czy można zrezygnować z karty i opłat za nią?


Piotrek1972 Piotrek1972
21.09.2010. 19:11

Żenująca niewiedza pracowników odziału ING Bank w mieście G.

Nie mam konta w tym banku i po dzisiejszej przygodzie mieć już NIGDY nie zamierzam. Chodziło o założenie 2 kont: dla nowo powstałej fundacji prowadzącej działalność gospodarczą oraz dla związku zawodowego. Poczułem się w banku jak w kiepskim urzędzie! Najpierw, kiedy powiedziałem, że chodzi o konto dla fundacji prowadzącej działalność gospodarczą oraz, że zależy mi na koncie typu direct dla firm, Pani nr 1 powiedziała, że pracuje od niedawna i nie zakładała jeszcze konta firmie(sic!), więc poprosi koleżankę!!!Koleżanka stwierdziła (rozmawiały obok "na ucho"), że bank NIE MOŻE ZAŁOŻYĆ KONTA organizacji typu fundacja, bo jest ona non profit. Kiedy stwierdziłem, że fundacja będzie prowadzić działalność gospodarczą i będzie miała z tego tytułu zyski, Pani nr 1 poszła do Pani nr 2 i sytuacja się powtórzyła. Pracownicy oddziału nie mieli ŻĄDNEJ woli załatwienia mojej prostej w sumie sprawy, jaką z reguły jest założenie konta! Stanowiłem dla nich problem i najwyraźniej byłem intruzem!!! Pani nr 1 i nr 2 spoglądały na mnie z łagodnym wyczekiwaniem. W końcu wyszedłem...O koncie dla organizacji związkowej już nawet nie wspomniałem. Nie przedstawiono mi nawet ŻADNEJ innej oferty, stałem się po prostu ofiarą dyskryminacji, wywołanej zapewne brakiem wiedzy i chęci do pracy przy nietypowym kliencie. Nie wiem, może faktycznie bankowi najbardziej opłaca się dawać kredyty mieszkaniowe na hipotekę i krótkoterminowe pożyczki "wiosenne", ale to nie oznacza, że ma on rezygnować z innych usług, albo obsługi niestandardowych podmiotów. ING Bank to jakiś niefart. Mam nadzieję, że w innych oddziałach pracują osoby bardziej chętne do pomocy klientowi.


piter piter
20.09.2010. 10:45

przelewy w euro

Rafalsinio w ing mozna dokonywac przelewow do krajow uni w formacie SEPA a wiec bardzo tanio koszt takiego przelewu to zaledwie 5 pln.


Rafalsinio Rafalsinio
31.08.2010. 16:24

Konto direct ING

Chcialem zapytac czy w koncie ING direct jest mozliwosc przelewania Euro??


pawlo pawlo
19.08.2010. 16:53

Bankomaty

Czy często się zdarza w ING że bankomaty są nieczynne?(awaria,brak gotówki) Bo miałem już taki przypadek z pewnym bankiem w którym miałem konto że w żadnym z 5 bankomatów nie mogłem w ciągu godziny wypłacić kasy.Dodam że chcę założyć konto w ING.


Kleju Kleju
17.08.2010. 11:12

Karta do konta ing direct

Luki: Oczywiscie ze można zrezygnować z karty. wtedy masz zawsze konto za darmo.


luki luki
15.08.2010. 13:34

Opinia

Czy w ING dla Konta Direct trzeba mieć kartę czy można z niej zrezygnować aby nie ponosić kosztów.


Piotr Piotr
11.06.2010. 17:49

Konto dla małoletniego.

żądają do otwarcia konta dla małoletniego dokumentów, które nie przewiduje żaden ich Komunikat czy jakikolwiek ich dokument wewnętrzny. CZTERY MIESIĄCE zajęła im odpowiedź na pytanie, którego nie zadałem, a odpowiedź na zadane pytanie pominięto dyskretnie.
Jednego dnia potrafiłem dostać na piśmie DWIE PRZECZĄCE sobie odpowiedzi z dwóch działów!


Adamek Adamek
09.06.2010. 14:28

Konto Direct ING - wg mnie najtansze konto aktualnie

Mysle ze najtanszym i dajacym najwiecej jest konto direct w ING (prowadzenie, przelewy, karta jesli nia sie zapalci za min. 100 zl w miesiacu), do tego przede wszystkim ING ma bardzo duzo fizycznych placowek (np. chwalony wszedzie mbank nie ma zadnych, jest tam problem z wpłatami gotowki itp), gdzie mozna sporo rzezcy zalatwic od reki, do tego za darmo mamy wszystkie bankomaty w Polsce ! Polecam ING, chcociaz mbank tez jest ok, tyle ze nie jako glowne konto ale konto dodatkowe do zakupow w necie


annonimek annonimek
29.05.2010. 15:51

Opinia

Jestem klientem tego banku od 10-ciu lat i jak narazie to nie miałem z nimi problemu! Wszystko działa jak należy - po prostu zanim założy się jakieś konto, wykonuje pewne operacje bankowe czy to online czy też w oddziale, korzysta się z kart, limitów zadłużenia i itp i itp to należy się zorientować w danym temacie trochę wcześniej a nie póĽniej narzekać i bluzgać, ale to dotyczy nie tylko ING ale wszystkich banków. Jeśli się korzyta z usług bankowych w miarę mądrze i rozważnie to nie ma problemu z większością banków. Miałem konta w innych bankach i jeśli chodzi o obsługę swoich kont online to mągę śmiało polecić ING, już sama strona po zalogowaniu przedstawia wysoki poziom, bo porównując obsługę online np. mBanku z obsługą ING to jakby przesiadło się z "fiata" do "mercedesa" i itp. Ale każdy wybiera bank i ich możliwośći wg własnych potrzeb.


gruz gruz
22.04.2010. 13:30

konto z lwem

Jestem w tym banku od ok 7 lat i powoli mam dosyć . Szczególnie po tym jak przez pół roku pobierali mi prowizję za kartę (8zł) którą mi ponoć wysłali (nigdy jej na oczy nie widziałem) i jakimś cudem ją aktywowali. Przy mojej interwencji nikt nie potrafił odpowiedzieć jak to się stało. Chciałem uruchomić debet, roczna prowizja 68zł (korzystasz-czy nie) plus odsetki przy korzystaniu 17% w skali roku. Kosmiczne opłaty za przelewy (wykonane w placówce) do innych banków (konto internetowe 0,50).


Julek Julek
22.04.2010. 13:28

Opinia

nigdy nie udzielono mi kredytu a wpłaty przkraczały miesięcznie kwoty 100 tyś nigdy nie uzyskałem karty kredytowej do konta. obsługa w banku a wpłatomat kiedy zerzarł mi pieniądze na wypłaty dla pracowników musiałem czekac 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji bo oni nie obsługuja wpłatomatu!!! porażka. jesli masz zajęcie komornicze to zamiast zajmować 100 % zajmują 120% a przelewy np do US sa od 20 do 400 zł!!!!!!!!! płatne bankowi!


magi magi
22.04.2010. 13:27

zareklamowana prowizja w ING

Mam konto Direct w ING. Urząd Skarbowy zablokował mi konto bo miałam nie zapłacony mandat, więc poszłam do placówki i zapytałam co zrobić, by US pobrał te pieniądze bym nie miała już tej blokady, Pani w banku powiedziała, że trzeba podpisać zgodę na ściągnięcie tej kwoty(106zł),dała mi blankiet który wypełniłam i przelano pieniądze na US. Po kilku dniach zobaczyłam na swoim koncie prowizję na kwotę -26zł, okazało się że bank za przelanie na US pobiera kwotę 9zł + prowizja od kwoty (prowizja wynosila 15zł)+prowizja za kartę.Poszłam do banku i ochrzaniłam Pania, ktora tam byla + bo nikt nie uprzedzil mnie ze takie beda koszty wyslania tego przelewu.Gdybym wiedziala, ze tak bedzie to poszla bym na poczte i wyslala przekaz za 3,50. Napisalam reklamacje, i teraz czekam na odpowiedz. Teraz wiem,ze gdy pujde do jakiegolwiek banku, musze zawsze pytac czy cos jest platne.


opinia opinia
22.04.2010. 13:27

Opinia

Odradzam ten bank, nie można dostać ani debetu ani karty kredytowej jeśli posiadasz kredyt w innym banku!


kuba kuba
22.04.2010. 13:26

Konto z Lwem - Komfort

Dla mnie jest wygodne to, że posiadając Konto z Lwem - Komfort mogę wypłacać ze wszystkich bankomatów za darmo.


Kirke Kirke
22.04.2010. 13:25

konto w euro

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak to jest z kontem w obcej walucie? Chciałabym złożyć do banku trochę euro, obecnie korzystam z konta Direct i OKO. Czy możliwe jest założenie rachunku na jedną kartę? Jakie są opłaty? Czy jest jakoś oprocentowane takie konto? Bo konkretów nigdzie nie mogę znaleźć.


Elizabeth Elizabeth
22.04.2010. 13:25

Konta Firmowe

dla małych firm polecam konto z Lwem dla firm Direct, jeżeli ktoś planuje założyć własną firmę


wujek wujek
22.04.2010. 13:24

Podwyżki oplat w ING

29 kwietnia br. ING Bank Śląski podwyższył ceny wybranych usług bankowych. Wzrosła m. in. opłata za wyciągi generowane z Kont z Lwem Student, Standard, Komfort oraz z ROR-ów w walutach wymienialnych, pobierane w oddziale (wyciągi miesięczne/ historyczne: z 5 zł na 9 zł, po każdej zmianie salda: z 3,50 zł na 9 zł, bieżący: z 3 zł na 9 zł). Podwyższono również opłatę za wyciągi generowane z Kont z Lwem Student, Standard, Komfort oraz z ROR-ów w walutach, wysyłane po każdej zmianie salda (zmiana z 3,50 zł na 9 zł). Bank wprowadził ponadto miesięczną opłatę za prowadzenie Konta z Lwem Student w wysokości 2 zł. Miesięczna opłata za prowadzenie Konta z Lwem Standard wzrosła natomiast z 7 zł do 8 zł. Większa jest również opłata za użytkowanie kart debetowych (pobierana w sytuacji, gdy wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym miesiącu wyniesie mniej niż 100 zł), wydanych do Konta Komfort (wzrost z 1,5 zł do 3 zł) oraz do Konta Standard (podwyżka z 4 zł do 6 zł). Zmieniła się też opłata za wypłatę gotówki w bankomatach innych banków w kraju, dokonywanych kartami debetowymi wydanymi do Kont z Lwem Student, Standard, Direct - wynosi obecnie 3% kwoty wypłaty, minimum 5 zł (dotychczas: 5 zł).


mka mka
22.04.2010. 13:24

Opinia

Ja załozyłem w zeszłym miesiącu konto w ING Dajrekt.

Jak weźmiecie kartę Maestro PayPass do płatności zbliżeniowych za pierwszą taką transakcję zwrot 50% wydanej kasy. :)

tylko jest haczyk, trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

niemniej konto za free, przelewy też, a za kartę jak nie wyda się 100 zł miesięcznie 2 zł.


az az
22.04.2010. 13:23

Wpłatomaty

Jeśli planujecie korzystać z wpłatomatów ING - to uprzedzam, że maja tendencję do "połykania" pieniędzy i wypluwania karteczki z napisem "błąd księgowania", "błąd przy wpłacaniu" - możnaby uznać że wszędzie się zdarza - ale 2 razy w ciągu 10 dni to przesada. Uwaga też na placówki ING - gdzie poza założeniem konta nie wiele można załatwić. Złożona reklamacja trafia do działu reklamacji po 5 dniach, nie ma też mowy o likwidacji konta. Celem przedstawienia kosztów poniesionych w związku z brakiem dostępu do wpłaconych środków - też należy udać się do oddziału - placówka ING nie może tego załatwić.


krzysiek krzysiek
22.04.2010. 13:22

ING zmiana tabeli opłat / oprocentowania

od 29 zmiany w tabeli opłat, m.in.:
- miesięczne prowadzenie konta Student - 2 zł. (dotychczas bezpłatnie) -
już zmieniłem na Direct
- oprocentowanie OKO - chyba 3,75
- wprowadzili natomiast możliwość dokonywania dowolnej ilości przelewów
z OKO na własne konto bez opłat (dotychczas jeden przelew w miesiącu
darmowy, każdy kolejny 6 zł.)

--
krzysiek


piotrek piotrek
22.04.2010. 13:22

Opinia

Dawid mowisz zapewne o koncie direct ing?

MI sie wydaje ze i tak jest b. dobrze, darmowe bankomaty ing i euronetu - jest ich calkiem sporo, do tego potwierdzenia smsem wszystkich transakcji za darmo - tutaj ing bije wszystkie inne banki.

PS. Jesli hcesz miec wszystkie bankomaty za darmo pozostaje konto komfort jednak koszty za prowadzenie drastycznie rosna wtedy :)


dawid dawid
22.04.2010. 13:22

prawie idealnie :)

Gdyby można było nieodpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów to bym zrezygnował ze spektrum w nordei...


piotrek piotrek
22.04.2010. 13:21

Opinia

kurier to jakas firma prywatyna. Wiekszosc bankow przesyla teraz tak dokumenty do konta.

A kurier jesli ciebie nie zastanie powinien sam do ciebie zadzwonic i sie z toba umowic na doreczenie ci umowy. Przynajmniej tak bylo w moim przypadku.
Powinno to nastapic w ciagu kilku dni po wypelnieniu wniosku o otwarcie konta.


mateo mateo
22.04.2010. 13:20

umowa i kurier

Witam założyłem nie dawno konto w ing i czekam na kuriera. Tylko problem polega na ty, czy jest to kurier od nich z banku, czy zwykły-pocztowy ? Bo nie ma mnie do południa w domu i jeżeli byłby to kurier pocztowy, to raczej ie miałbym możliwości odebrać dokumentów i podpisać umowy... A jeżeli jest to kurier z banku, to czy mogę do nich zadzwonić, żeby dostosowali się do mnie ?


Mariusz Mariusz
22.04.2010. 13:20

Opinia

Ja ma konto (wspólne z żoną) w ING Banku Śląskim. U nas jest tak, że ja mam VISA ELektron, a żona MAESTRO Mastercarda. Takie karty dwóch różnych operatorów ma też tą zaletę, że nie wszędzie honorują wszystkie.

Do tego w strefie euro Maestro jest tańsza (przewalutowanie bezposrednio z Euro bez prowizji, gdzie Elektron przeliczany jest z USD na Euro, potem na zł. + prowizja banku) .


bierut bierut
22.04.2010. 13:20

Konto w ING + Visa Electron

mam pytanie do posiadaczy kont w ING i zwykłych kart Visa Electron. Czy płatność ta kartą jest opłacalna w Chorwacji ?

Oto odpowiedź jaką uzyskałem z Banku. Po prostu nic mi to nie wyjaśnia:

"zgodnie z obowiązującą Tabelą Opłat i Prowizji za dokonanie transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem Karty Visa w walucie innej niż USD do kwoty transakcji doliczona jest prowizja za przewalutowanie transakcji w wysokości 2.8%. Nadmienię, iż walutą rozliczeniową Karty Visa jest USD. Transakcje dokonane w innej walucie przeliczane są na USD z zastosowaniem kursu obowiązującego w systemie VISA International w dniu rozliczenia transakcji. "


Doniu Doniu
22.04.2010. 13:19

200 tys. Kont Direct w ING

Liczba internetowych Kont Direct ING Banku Śląskiego przekroczyła poziom 200 tys. Tylko w tym roku otworzono blisko 40 tys. rachunków. 200-tysięczny właściciel Konta Direct otrzymał z tej okazji od ING Banku komputer.
200 tysięczne Konto ING Direct założył 19 lutego br. 22-letni Paweł Małachwiejczyk z Drelowa, który w nagrodę otrzymał od ING Banku komputer przenośny typu netbook. - Bardzo się cieszę z faktu zostania 200-tysiecznym posiadaczem rachunku ING Direct oraz otrzymanej dzięki temu nagrodzie - powiedział szczęśliwy klient ING Banku Śląskiego. Wybrałem rachunek ING Direct, ponieważ umożliwia szybki i łatwy dostęp do bankowości elektronicznej - dodał Małachwiejczyk.

Internetowe konto ING Direct jest skierowane do nowoczesnych klientów, korzystających z internetu, bankomatów, wpłatomatów oraz płacących kartą.

Także wg mnie konto jest bardzo dobre :) (darmowe prowadzenie i przelewy, za darmo potwierdzenia sms-em) i o niebo lepsze od tak zachwalanego wszędzie ekonta mbanku

Pozdro


pracownik ing pracownik ing
22.04.2010. 13:18

Opinia

Nelly przelewy ksiegujemy na biezaco, wiec 2 dni moze isc przelew ale z innego kraju,a nie standardowy miedzy bankami. Co do wyplacania srodkow ze swojego konta to sa ograniczenia co do waluty bo my mamy swoje limity ktorych musimy sie trzymac!!


Nelly Nelly
22.04.2010. 13:18

Czas wpływu pieniędzy

Pytanie do posiadaczy ROR-ów w ING: czy pieniądze wpływają na Wasze rachunki z opóźnieniem, czy terminowo? Moje wpływają z 2 - 3 dniowym opóźnieniem (przelane przez księgową 02.01, na moim rachunku pojawiają się 05.01). Nie lubię takiego traktowania; jedna pracownica mówi, że to z winy mojej firmy, bo u nich księgowanie jest całodobowe, a druga - że bank ma 2 dni robocze na przelanie pieniędzy, bo u nich nie ma księgowania całodobowego. Siedzę w necie i poszukuję lepszego banku; może jkaies propozycje? pzdr


yenna yenna
22.04.2010. 13:17

Opinia

ja jestem bardzo zadowolona z konta w ING, obsługa sprawna i bezproblemowa. W przeciwieństwie do WBK, gdzie na wizytę trzeba sobie zarezerwować przynajmniej godzinę...


michal michal
22.04.2010. 13:17

odn. debetu

z tego co wyczytałem to trzeba tylko przekazać zaświadczenie o dochodach i uruchomią limit zadłużenia. Ale to nie tyle debet co linia kredytowa - to widać zresztą po kosztach. 1,8% limitu co rok (minimum 68 zł). Przy limicie powiedzmy 5000 zł płacisz co rok 90 zł. Trochę drogo porównując na przykład z mbankiem.


Kacper26 Kacper26
22.04.2010. 13:16

Debet w koncie direct

Witam,

zastanawiam się i ja nad otwarciem konta Direct z debetem - nie wiem tylko, jak ten debet jest przyznawany: trzeba mieć najpierw wpłatę na koncie, czy wpłaty przez najblizsze miesiące i wtedy przyznają debet?
Czy też przychodzi karta z już przyznanym debetem i tylko sie ją aktywuje?
Mam już kartę debetową w Inteligo, od kilku lat , ale tu z opisu czytam, że ten jest trochę inny...

proszę o wypowiedzi.Pozdrawiam


Marek Marek
22.04.2010. 13:16

Opinia

Maks oczywiscie. Kazde konto bankowe z dostepem przez internet pozwala ci na platnosci np w allegro.


Maks Maks
22.04.2010. 13:15

Konto direct i allegro

A czy majac konto direct mozna kupowac przez internet np. na allegro


Marek Marek
22.04.2010. 13:15

Opinia

Niestety nie zaliczy Ci tego. Wypłata w bankomacie to transakcja gotówkowa. Transakcja bezgotówkowa to np. zaplata kartą w sklepie.


Kamil Kamil
22.04.2010. 13:14

Opinia

witam

Chciałbym sie dowiedzieć czy jak wypłacę z bankomacie kwotę 100 zl to zaliczy mi
to jako transakcje bezgotówkowa i nie bede musial płacić 2 zl za kartę na miesiąc ? :)


Marek Marek
22.04.2010. 13:14

Opinia

Dokładnie to jest tak:
"Opłata 2 zł jest pobierana jeżeli brak transakcji bezgotówkowych na kwotę: minimum 100 zł dokonanych kartą debetową wydaną do rachunku i rozliczonych przez Bank w okresie miesiąca liczonego od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca."


Marek Marek
16.04.2010. 18:56

Opinia

Placisz jedynie 2 zl miesiecznie za karte bankomatowa - jesli nie zrobisz nia w miesiacu zakupow na 100 zl. Nie wiem, czy mozna zalozyc konto bez karty.

Wplaty gotowkowe na konto sa platne (bezplatne w bankowych wplatomatach).


Darius Darius
16.04.2010. 18:55

Konto Direct w ING zupelnie za darmo?

Przeczytałem newsa ofercie ING konto internetowe Direct. Co ważne, prowadzenie konta i wszelkie przelewy za pośrednictwem internetu są podobno za darmo, czy ktoś może to potwierdzić?


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia (5 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !