Konta bankowe · Konto · Konto w ING Bank Śląski + 160 zł - Warto założyć? Wasze Opinie?

Konta ING

ing direct Bank uniwersalny – tak można podsumować strategię ING Banku Śląskiego. Ofertę produktów – zarówno kredytowych jak i oszczędnościowych – dostosowuje do niemal każdego klienta. Dotyczy to również kont osobistych i firmowych. Uniwersalność banku podkreśla konsekwentna kampania reklamowa z udziałem Marka Kondrata.

Konto ING Direct

Nazwa ING Bank - Konto Direct
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • osoby powyżej 26 lat - dokonanie transakcji za min. 300 zł w miesiącu
  • osoby w wieku 18-26 lat - dokonanie transakcji za min. 200 zł w miesiącu
  • osoby w wieku 13-18 lat - karta bezwarunkowo darmowa
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - ING Bank, Planet Cash
0 zł - wszystkie w Polsce (pierwsza wypłata w miesiącu)
2.5 zł - druga i kolejne wypłaty z bankomatów obcych

Konto z Lwem Direct to konto internetowe. „Internetowi nie płacą ” – bo wszystko robią sami. Otwarcie i prowadzenie rachunku są darmowe, przelewy również (za wyjątkiem przelewów typu SORBNET). Bezpłatna jest karta do konta (VISA lub Debit MasterCard) – możemy nie płacić za jej użytkowanie, wystarczy 300 zł w miesiącu transakcji bezgotówkowych. Bezpłatne są wyciągi w systemie internetowym, natomiast wersja papierowa to koszt 9 zł. Tyle samo kosztuje wypłata gotówki w oddziale, i przelewy wykonywane w oddziale. Za darmo pieniądze można wypłacać z bankomatów ING oraz Planet Cash. Dodatkowo, możliwa jest jedna bezpłatna wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu, dowolnego banku w Polsce.HIT: 160 zł premii za otwarcie konta
Aby otrzymać 100 zł należy otworzyć konto przez internet do 30.09.2020 r., a następnie do 31.12.2020 r. zapłacić kartą do konta łącznie min. 1000 zł i spełnić pozostałe warunki przewidziane w warunkach promocji. Dodatkowo możesz zgarnąć 60 zł, jeśli: 3 z wykonanych transakcji zrobisz BLIKIEM w internecie oraz gdy na Twoje konto wpłynie 3 razy wynagrodzenie. Weź udział w promocji już teraz i załóż interesujące Ciebie konto w ING (np. Konto Direct) na stronie banku ING:

premia 100 zł ING

OKO , czyli Otwarte Konto Oszczędnościowe ING Bank Śląski pozwala otworzyć również klientom, którzy nie mają w banku konta osobistego. Na koncie złotówkowym (OKO można prowadzić również w euro, dolarach i funtach) oprocentowanie – w zależności od wielkości depozytu. Promocja trwa przez pierwszych sześć miesięcy. Odsetki doliczane są co miesiąc. Przelewy między kontami w banku ING są bezpłatne. Pierwsza wypłata środków w miesiącu (również wypłata gotówkowa czy przelew zewnętrzny) są bezpłatne.


Konto Direct dla Firm

Nazwa ING Bank - Konto Firmowe Direct
Prowadzenie konta 0 zł lub 9 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie przelewu do ZUS/US lub na konto wpłynęło łącznie min. 2000 zł
Przelew przez Internet 0 zł lub 0,9 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie przelewu do ZUS/US lub wpływ min. 2000 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie transakcji za min. 300 zł w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - ING Bank, Planet Cash
0 zł - wszystkie w Polsce (pierwsza wypłata w miesiącu)
2.5 zł - druga i kolejne wypłaty z bankomatów obcych

Konto Direct dla Firm – to oferta dla tych, którzy większość operacji wykonują sami, przez Internet. Mogą z niej korzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i korzystające z uproszczonych form księgowości. Konto prowadzone jest za darmo, bezpłatne są wypłaty z bankomatów w całym kraju (ale za wypłatę w oddziale bank pobiera prowizję – 0,5 proc. kwoty plus 10 zł). Bezpłatne są przelewy przez Internet i telefon na konta w ING Banku Śląskim, przelewy do ZUS i US. Pozostałe kosztują 0,90 zł. Opłata za korzystanie z karty do konta to 7 zł. Bank nie pobiera opłaty, jeśli wykonamy nią transakcje bezgotówkowe za minimum 300 zł.Autor recenzji: Ania Solska

Konto w ING Bank Śląski + 160 zł - Warto założyć? Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.45 na 5
145 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (265 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia (6 stron razem)
Mariusz Mariusz
22.04.2010. 13:20

Opinia

Ja ma konto (wspólne z żoną) w ING Banku Śląskim. U nas jest tak, że ja mam VISA ELektron, a żona MAESTRO Mastercarda. Takie karty dwóch różnych operatorów ma też tą zaletę, że nie wszędzie honorują wszystkie.

Do tego w strefie euro Maestro jest tańsza (przewalutowanie bezposrednio z Euro bez prowizji, gdzie Elektron przeliczany jest z USD na Euro, potem na zł. + prowizja banku) .


bierut bierut
22.04.2010. 13:20

Konto w ING + Visa Electron

mam pytanie do posiadaczy kont w ING i zwykłych kart Visa Electron. Czy płatność ta kartą jest opłacalna w Chorwacji ?

Oto odpowiedź jaką uzyskałem z Banku. Po prostu nic mi to nie wyjaśnia:

"zgodnie z obowiązującą Tabelą Opłat i Prowizji za dokonanie transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem Karty Visa w walucie innej niż USD do kwoty transakcji doliczona jest prowizja za przewalutowanie transakcji w wysokości 2.8%. Nadmienię, iż walutą rozliczeniową Karty Visa jest USD. Transakcje dokonane w innej walucie przeliczane są na USD z zastosowaniem kursu obowiązującego w systemie VISA International w dniu rozliczenia transakcji. "


Doniu Doniu
22.04.2010. 13:19

200 tys. Kont Direct w ING

Liczba internetowych Kont Direct ING Banku Śląskiego przekroczyła poziom 200 tys. Tylko w tym roku otworzono blisko 40 tys. rachunków. 200-tysięczny właściciel Konta Direct otrzymał z tej okazji od ING Banku komputer.
200 tysięczne Konto ING Direct założył 19 lutego br. 22-letni Paweł Małachwiejczyk z Drelowa, który w nagrodę otrzymał od ING Banku komputer przenośny typu netbook. - Bardzo się cieszę z faktu zostania 200-tysiecznym posiadaczem rachunku ING Direct oraz otrzymanej dzięki temu nagrodzie - powiedział szczęśliwy klient ING Banku Śląskiego. Wybrałem rachunek ING Direct, ponieważ umożliwia szybki i łatwy dostęp do bankowości elektronicznej - dodał Małachwiejczyk.

Internetowe konto ING Direct jest skierowane do nowoczesnych klientów, korzystających z internetu, bankomatów, wpłatomatów oraz płacących kartą.

Także wg mnie konto jest bardzo dobre :) (darmowe prowadzenie i przelewy, za darmo potwierdzenia sms-em) i o niebo lepsze od tak zachwalanego wszędzie ekonta mbanku

Pozdro


pracownik ing pracownik ing
22.04.2010. 13:18

Opinia

Nelly przelewy ksiegujemy na biezaco, wiec 2 dni moze isc przelew ale z innego kraju,a nie standardowy miedzy bankami. Co do wyplacania srodkow ze swojego konta to sa ograniczenia co do waluty bo my mamy swoje limity ktorych musimy sie trzymac!!


Nelly Nelly
22.04.2010. 13:18

Czas wpływu pieniędzy

Pytanie do posiadaczy ROR-ów w ING: czy pieniądze wpływają na Wasze rachunki z opóźnieniem, czy terminowo? Moje wpływają z 2 - 3 dniowym opóźnieniem (przelane przez księgową 02.01, na moim rachunku pojawiają się 05.01). Nie lubię takiego traktowania; jedna pracownica mówi, że to z winy mojej firmy, bo u nich księgowanie jest całodobowe, a druga - że bank ma 2 dni robocze na przelanie pieniędzy, bo u nich nie ma księgowania całodobowego. Siedzę w necie i poszukuję lepszego banku; może jkaies propozycje? pzdr


yenna yenna
22.04.2010. 13:17

Opinia

ja jestem bardzo zadowolona z konta w ING, obsługa sprawna i bezproblemowa. W przeciwieństwie do WBK, gdzie na wizytę trzeba sobie zarezerwować przynajmniej godzinę...


michal michal
22.04.2010. 13:17

odn. debetu

z tego co wyczytałem to trzeba tylko przekazać zaświadczenie o dochodach i uruchomią limit zadłużenia. Ale to nie tyle debet co linia kredytowa - to widać zresztą po kosztach. 1,8% limitu co rok (minimum 68 zł). Przy limicie powiedzmy 5000 zł płacisz co rok 90 zł. Trochę drogo porównując na przykład z mbankiem.


Kacper26 Kacper26
22.04.2010. 13:16

Debet w koncie direct

Witam,

zastanawiam się i ja nad otwarciem konta Direct z debetem - nie wiem tylko, jak ten debet jest przyznawany: trzeba mieć najpierw wpłatę na koncie, czy wpłaty przez najblizsze miesiące i wtedy przyznają debet?
Czy też przychodzi karta z już przyznanym debetem i tylko sie ją aktywuje?
Mam już kartę debetową w Inteligo, od kilku lat , ale tu z opisu czytam, że ten jest trochę inny...

proszę o wypowiedzi.Pozdrawiam


Marek Marek
22.04.2010. 13:16

Opinia

Maks oczywiscie. Kazde konto bankowe z dostepem przez internet pozwala ci na platnosci np w allegro.


Maks Maks
22.04.2010. 13:15

Konto direct i allegro

A czy majac konto direct mozna kupowac przez internet np. na allegro


Marek Marek
22.04.2010. 13:15

Opinia

Niestety nie zaliczy Ci tego. Wypłata w bankomacie to transakcja gotówkowa. Transakcja bezgotówkowa to np. zaplata kartą w sklepie.


Kamil Kamil
22.04.2010. 13:14

Opinia

witam

Chciałbym sie dowiedzieć czy jak wypłacę z bankomacie kwotę 100 zl to zaliczy mi
to jako transakcje bezgotówkowa i nie bede musial płacić 2 zl za kartę na miesiąc ? :)


Marek Marek
22.04.2010. 13:14

Opinia

Dokładnie to jest tak:
"Opłata 2 zł jest pobierana jeżeli brak transakcji bezgotówkowych na kwotę: minimum 100 zł dokonanych kartą debetową wydaną do rachunku i rozliczonych przez Bank w okresie miesiąca liczonego od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca."


Marek Marek
16.04.2010. 18:56

Opinia

Placisz jedynie 2 zl miesiecznie za karte bankomatowa - jesli nie zrobisz nia w miesiacu zakupow na 100 zl. Nie wiem, czy mozna zalozyc konto bez karty.

Wplaty gotowkowe na konto sa platne (bezplatne w bankowych wplatomatach).


Darius Darius
16.04.2010. 18:55

Konto Direct w ING zupelnie za darmo?

Przeczytałem newsa ofercie ING konto internetowe Direct. Co ważne, prowadzenie konta i wszelkie przelewy za pośrednictwem internetu są podobno za darmo, czy ktoś może to potwierdzić?


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia (6 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !