Konta bankowe · Konto · Konto Inteligo w PKO BP - Wasze Opinie?

Oferta konta Inteligo - opinie i ocena oferty

ekonto mbank PKO Bank Polski ma swoją internetową odnogę, czyli Bank Inteligo . Funkcjonujący na rynku już od lat, w ostatnim czasie przeszedł intensywny lifting – i oferuje kilka produktów, które mogą zainteresować klientów, zdecydowanych na bankową samoobsługę. Bank Intelligo oferuje konta bankowe dla klientów indywidualnych (osobiste, młodzieżowe, wspólne) oraz konta firmowe dla małych i średnich firm. Poniżej zostały zestawione konta bankowe oferowane przez PKO Inteligo. U dołu strony zostały także przedstawione opinie o kontach Inteligo klientów (Opinie konto Inteligo).

Konto Inteligo - indywidualnePrywatne Konto Inteligo gwarantuje darmowe prowadzenie rachunku i krajowe przelewy internetowe. Jeśli wykonamy w miesiącu transakcje za przynajmniej 100 zł (bezgotówkowe), bank nie pobierze opłaty za użytkowanie karty (4 zł). Gotówkę bezpłatnie możemy wypłacać w ponad 3,5 tys. bankomatów w kraju (PKO BP, BZ WBK i Service), a jeśli wykupimy usługę „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie) – bezpłatne będą wypłaty ze wszystkich maszyn na całym świecie. Do autoryzacji przelewów bank oferuje kartę zdrapkę, hasła SMS, lub aplikację na telefon komórkowy – token, który sam generuje hasła. Dostęp do konta, oprócz tradycyjnego www, gwarantują również kanały: WAP, SMS, oraz telefon (przelewy realizowane przy pomocy konsultanta są płatne – w ramach banku 4 zł, przelewy zewnętrzne – 5 zł).

Do wyboru są dwa rodzaje kont osobistych: konto indywidualne dla osób powyżej 13 roku życia, które jest jedynie Twoją własnością oraz konto wspólne, które możesz otworzyć z 2 lub 3 osobami:

Właściciele konta osobistego mogą założyć w banku rachunek oszczędnościowy. Oprocentowanie kwot poniżej 10 tys. zł wynosi 3,10 proc., i rośnie wraz z wysokością depozytu do 4,20 proc. (kwoty powyżej 200 tys. zł). Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, każdy kolejny to koszt 8 zł (kanały samoobsługowe) i 10 zł (konsultant).

Konto firmowe InteligoDla przedstawicieli wolnych zawodów, osób prowadzących działalność gospodarczą, również w formie spółek cywilnych, Inteligo oferuje rachunek firmowy . Prowadzony jest bezpłatnie, jeśli kartą wydaną do konta zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe za minimum 100 zł, bank nie pobierze opłaty za korzystanie z niej. Bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP, BZ WBK i Service można uzupełnić usługą „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie). Przelewy wewnętrzne oraz do ZUS i US, wykonywane w samoobsługowych kanałach dostępu są darmowe, przelewy zewnętrzne kosztują złotówkę (u konsultanta – 5 zł).

Konto Inteligo w PKO BP - Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.6 na 5
26 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (83 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)
beny77 beny77
17.05.2016. 22:36

masakra

od 1,5 mca proboje zalozyc konto wspolne by sie wydawalo ze bankowi powinno zalezec, lecz bzdura im wogole nie zalezy, zero zainteresowania ze strony banku, brak informacji niekompetencja pracownikow , brak slow i cierpliwosci. NIEPOLECAM


greg greg
28.04.2016. 16:35

Bardzo dobre konto jak dla mnie.

Bardzo dobre konto, mogę z czystym sumieniem polecić. Konto za darmo, przelewy za darmo, karta po zakupach na śmieszne 100 zł za darmo. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.


Tadeusz Tadeusz
18.03.2016. 09:35

Opinia

Mam duże pretensje do "inteligo" dlaczego odmówiono mi kredytu debetowego. Po połączeniu telefonicznym Pracownik inteligo najpierw namówiła na debet i zapisała niezbędne informacje gdy zadzwoniłem ponownie poinformowała, że debetu nie otrzymam bez podania przyczyn. Jest to dla mnie wielki afront gdyż jestem Waszym klientem od 1975r. początkowo PKO a następnie z inteligo i żadnych zaległości nigdy nie miałem. Takie traktowanie uważam za brak kultury i wielką arogancję.

Nie wiem co się dzieje dokonane zostały takie zmiany, że nie mogę korzystać z własnego konta i nie mogę dokonać przelewu. Kto będzie płacił odsetki ?

Tadeusz Sienkiewicz


Zainteresowana Zainteresowana
29.02.2016. 08:26

Inteligo

Jestem posiadaczką konta Inteligo od 2004r. Dłuższy czas wszystko było OK, ale się popsuło i to bardzo. Pierwsza wpadka banku, to wysłanie karty płatniczej na inny adres niż podany jako do korespondencji. Bank nie poczuwał się do winy, owszem reklamację przyjął, ale oczekiwał iż winę to ja wezmę na siebie. Propozycja banku wskazania przyczyny wydania kolejnej karty brzmiała:
-zagubiona prze mnie
-skradziona mi, kiedy nie chciałam się zgodzić na propozycję banku, to nie chcieli przyjąć zgłoszenia, dopiero po wielkiej awanturze i wskazaniu że skłaniają mnie do składania fałszywego oświadczenia, i ze bardzo się cieszę że rozmowa jest nagrywana, bank przyjął reklamację. Oczywiście nie wiem, co wpisano jako przyczynę,ale wysłano mi nową kartę.
Teraz mam drugi zgrzyt z tym Bankiem. Na infolinii to mam wrażenie że rozmawiam z chinczykiem, bo zupełnie mnie nie rozumie. Odpowiedzi na zgłoszenia mailem , przychodzą zupełnie nie na temat. W tym Banku przy rozwiązywaniu różnych spraw jest ZERO logiki. Szukam innego banku, może nie będzie lepiej, ale gorzej też pewnie nie, a trochę czasu minie, zanim mnie zirytują. Nie polecam!


luk luk
18.01.2016. 15:37

mandat

Posiadam konto inteligo od kilku lat. Bywało różnie raz lepiej raz gorzej, ale zdarzyła się sytuacja taka, że chciałem zapłacić mandat karny. Niestety jest to niemożliwe ponieważ gdy próbuję wysłać zwykły przelew to w okienku wyskakuje, iż muszę zaznaczyć opcję Urząd Skarbowy ponieważ mandaty płaci się do US. Zaznaczając opcję US również nie ma możliwości zapłacenia mandatu gdyż nie ma pozycji tytuł przelewu są za to inne które to uniemożliwiają. Napisałem do banku co mam zrobić, czy jakaś mądra osoba zajmująca się inteligo mi podpowie. Bank odpisał, iż zarejestrował zgłoszenie i ma na odp do 30 dni. Czy to jest normalne, żeby z internetowego konta nie można było zapłacić mandatu. Wydaje mi się, że mandat zapłacę na poczcie i rozejrzę się za innym bankiem bank.


monit2 monit2
08.12.2015. 15:34

brak profesjonalizmu w obsłudze

Masakra, od zawsze mam konto w tym banku, początkowo w PKO BP SA, a od 2006 r, po przejściu na emeryturę w Inteligo. Na konto są wpływy moje i mojego męża około 4000 tyś. miesięcznie, dodatkowo prowadzę działalność gospodarczą i wpływy na konto w tym banku miesięcznie wynoszą od 3000 do 5000 tyś. zł miesięcznie. Od lat lokowałam nadwyżki środków pieniężnych w tym banku. Nie posiadam nigdzie żadnego kredytu ani innych zadłużeń i nigdy nie miałam problemów ze spłatą jakichkolwiek zobowiązań,
Wystąpiłam z wnioskiem o kredyt odnawialny i otrzymałam informację że nie mogą mi udzielić kredytu, a konsultant nie potrafił mi wyjaśnić przyczyny, odsyła mnie do placówki banku PKO BP. odległej o 30 km. Mam konto internetowe po to, by nie biegać po placówkach.
Poczułam się urażona jako długoletni klient zostałam potraktowana , jak bym chciała wyłudzić pieniądze. Likwiduję konto w tym banku tym bardziej że nie jest tanie, i prowizje naliczają za co tylko się da . Brak profesjonalizmu, konsultanci nie służą pomocą , nie zabiegają o klienta, lekceważą informację o likwidacji konta i przejścia do konkurencji. P
Nie polecam tego banku.


Duszek Duszek
07.12.2015. 15:10

Inteligo kontra PKO BP

Czytam niektóre wpisy, np. hary pisze, że założył w PKO konto.. No właśnie... Tu mowa jest o Inteligo, które - w związku z przejęciem go przez PKO BP S.A. - są ze sobą wiązane, chociaż tak na dobrą sprawę nie mają za wiele wspólnego... Inteligo jest kontem, które całkowicie odbiega od konta założonego w placówce... Chcąc wypłacić pieniądze ulokowane na koncie w Inteligo przez placówkę oddziału PKO BP, musimy skorzystać z karty płatniczej i zapłacić prowizję min. 5 zł. Darmowe są jedynie wpłaty i wypłaty w wpłatomatach/bankomatach PKO BP. Bank PKO BP posiada własny dostęp do konta przez Internet, który nosi miano iPKO. Tak więc, kolejny - nijaki Miki - pisze, iż likwidują bankomaty i agencje... kto likwiduje? Przecież nie Inteligo, nie ich decyzją znika dana agencja, która we własnej nazwie ma Agencja PKO BP S.A., a nie Agencja Inteligo... Bankomaty również należą do PKO BP, a nie do Inteligo... PKO BP podejmuje decyzje, a Inteligo traci... Pretensje do banku macierzystego - PKO BP... Nie można winić za to osób z Inteligo... Sama idea Inteligo jest taka, że miało ono być bankowością elektroniczną, no i taką właśnie jest... Nie można więc mieć pretensji do garbatego, że ma proste dzieci... Posiadam konta zarówno w PKO BP, jak i w Inteligo... Inteligo jest o wiele tańsze i korzystniejsze, zarówno w opcji kont indywidualnych, jak i biznesowych... W PKO BP czuję się wręcz okradana z pieniędzy, pomijając kredyt, który na nim spłacamy, opłaty za obsługę konta, karty (a miała nie być - zgodnie ze słowami pani z banku - opłacana) zostawiamy niezłą pulę pieniędzy. Mało tego, opłaty te rosną z roku na rok... W Inteligo kartę w indywidualnym mam za darmo, wykonuję nią wiele transakcji płatniczych, więc nie płacę nic, w PKO BP za korzystanie czy też nie korzystanie w skali rocznej 39,00 zł (naliczane raz do roku), do tego 7,90 zł za prowadzenie rachunku, plus 2 zł za bankowość elektroniczną, czyli co miesiąc 9,90 samych opłat... nie wspomnę o 0,70 zł za każdy przelew pozabankowy... W Inteligo indywidualnym nie płacę nic... nawet przelewy do ZUS i US są bezpłatne... W związku z tym uważam za niesprawiedliwe porównywanie Inteligo z PKO BP S.A. Nie twierdzę, że Inteligo jest idealne, bo żaden bank nie jest idealny... każdy ma jakieś cechy negatywne... Fakt - jaki tu również się pojawił - likwidacja opcji "bankomaty bez granic" nieco uszczupla możliwości Inteligo związane z obsługą bankomatów, jednakże kto wcześniej ustawił sobie tę opcję, tę nie został jej pozbawiony... Ja posiadam ją nadal i miesięcznie płacę 4zł, ale wypłacam w każdym bankomacie w Polsce tyle ile chcę i bez prowizji... :) W przypadku konta biznesowego, za - podobnie jak w przypadku indywidualnego - korzystanie z karty płatniczej (wydanie min. 100zł/m-c) wiąże się z bezpłatnym jej wykorzystaniem... W przeciwnym razie - opłata 4zł miesięcznie, którego się zupełnie nie odczuwa... Za prowadzenie rachunku również nie płacę... Za przelewy ZUS/US - nie płacę... jedyne, niestety dość znaczne opłaty to 1zł za przelew pozabankowy... ale jak nie ma ich dużo, to również da się przeżyć... Nie wypowiem się o koncie biznesowym w PKO BP, bo go po prostu nie znam :) Warto więc dokładnie poznać pewne oferty, sprawdzić tabele opłat i prowizji, porównać z innymi, zanim postawi się na kimś krzyżyk... :) Pozdrawiam :)


ws ws
12.11.2015. 06:37

niedługo koniec

Po 8 latach w inteligo (i tak długo wytrzymałem) trzeba będzie się rozstać, brak porządnej aplikacji, ratuje ich tylko iko ale niestety bez nfc, więc też bez szału, nie można założyć drugiego rachunku (walutowego) na koncie a takie było mi ostatnio potrzebne (skorzystałem u konkurecji) było dobrze, jest gorzej. Nie polecam.


wydojony przez obecn wadz wydojony przez obecn wadz
09.11.2015. 20:41

jakim prawem zablokowaliście mi alimenty dla mnie na moim koncie bez mojej wiedzy

Komornik nie może zabierać alimentów.Skoro jesteście niewiarygodni i bez mojej wiedzy zabietacie mi moje należne mi na zycie alimenty to ja otrzymam alimenty bez waszego konta.właśnie go likwiduje.


leszek186 leszek186
11.07.2015. 13:34

To nie jest bank , to jakaś kpina ODRADZAM.

Opłaty wysokie , kontakt z infolinią masakra , ostatni koszt rozmowy łącznie z oczekiwaniem na połączenie z konsultantem 10 zł. Czas oczekiwania na odblokowanie konta to raz dwie godziny , raz 24 , a raz 5 .Już zmienił em bank , jeszcze tylko w Zusie podam nowe konto i zamyka rachunek w tym banku na wieki wieków.Nie chcę mieć już nic do czynienia z tum bankiem i odradzam zakładanie u nich konta , bo to komunistyczny moloch.


miniu miniu
10.07.2015. 20:43

Inteligo ma własne prawa

Inteligo po dwóch błędnych weryfikacjach aby zmienić hasło telefoniczne blokuje telefoniczny dostęp do konta. Można je jedynie odzyskać poprzez wysłanie formularza zmiany danych osobowych.

Nigdzie w regulaminie ani podpisanej umowie tego nie ma. Pani konsultantka zapytana o tą kwestię zasłania się wewnętrznymi procedurami.

Nikt nie informuje na infolinij iż taki fakt może mieć miejsce. Dwie błędne weryfikacje telefoniczne = blokada konta poprzez telefon.

Serdecznie nie polecam. Uciekam do Banku Pocztowego


Izabella Izabella
18.06.2015. 13:24

Konto oszczędnościowe INTELIGO

Proszę omijać z daleka ten produkt ponieważ jest wiele banków oferujących dużo korzystniejsze warunki.


Wieloletni klient Wieloletni klient
18.06.2015. 13:11

Inteligo komto oszczędnościowe

Gdy PKO przejęło od Niemców konto Inteligo zaczęła się jazda na dno. Konto wirtualne, a udają że koszty takie same jak tam gdzie są lokale z ludźmi w okienkach. Naliczają opłaty za co tylko się da, a oprocentowanie oszczędności obniżają co chwila na rachunku oszczędnościowym, chociaż na twoich oszczędnościach zarabiają krocie udzielając innym kredytów wysokooprocentowanych.
Pazerność większa niż w innych bankach, więc radzę omijać szerokim łukiem.
Negatywne opinie usuwają, a te pozytywne sami piszą oszukując ludzi.


maksn maksn
14.06.2015. 10:40

ciągłe modernicacje

Inteligo bardzo często prowadzi jakies prace modernizacyjne. Najlepsze jest to że robią to głównie na weekendach, a właśnie wtedy mam czas żeby robić większość przelewów. Ogólnie jest to dość wkurzające


Mika Mika
05.06.2015. 09:35

Nie polecam

W Inteligo konto osobiste mam ok 10 lat a firmowe 4. Ostatnio jak spóźniłem się z spłatą debetu 1 tyś bank od razu przekazał do firmy windykacyjny nawet nie informując mnie. Firma windykacyjna ta nawet nie wiedziała, jaki jest stan zadłużenia na dzień rozmowy, nie wiedziała, że Inteligo to nie to samo co PKO BP, niby listy o wezwanie zapłaty wysłała ale jak zapytałem o potwierdzenie odebrania przez mnie przesyłki - to się dowiedziałem, że wyszło kilka dni wcześniej listem zwykłym bez potwierdzenia i mi nie może udowodnić czy na pewno przesyłka została wysłana!, straszyła mnie przekazaniem sprawy do komornika, na co nie miała prawa (Skarga poszła do Rzecznika Praw Konsumenta), a jak dzwonią to każą czekać na rozmowę. Nadmienię, że to nie moje pierwsze spóźnienie, bywały dłuższe, ale bank wie, że mam nieregularne wpływy nawet na kilkadziesiąt tysięcy ... nie polecam, cały czas podnoszą opłaty, a procenty od zysku obniżają - komunikacja miedzy bankiem a klientem jest marna.


Piotr Piotr
06.05.2015. 23:22

Intelgo

Inteligo na moje listy polecone odpowiada lakonicznie, a Konsultantka klepie nauczone formułki. Nikomu tych nie polecam, czas aby zajął tym się Sąd.


handlarz handlarz
27.04.2015. 15:10

ehandel na plus

2 lata temu załozyłem firmę i od 2 lat mam konto firmowe w Inteligo. Odpowiednie. Proste i tanie. Nic mi wiecej nie trzeba.


Jacek Jacek
21.04.2015. 11:31

Nadgorliwość

Tak się zdarzyło , że wyjechałem na wakacje na jedną z wysp filipińskich. Dżungla - koniec świata. W miasteczku w centrum wyspy znalazłem w końcu bankomat i wypłaciłem kilka stówek. Niestety ktoś nadgorliwy z inteligo zaraz po tej transakcji zablokował mi kartę, bo jak to tak na końcu świata ktoś może wypłacać pieniądze? Kontakt z infolinią po kilku próbach (10zł/min) się nie udał, i zostałem bez pieniędzy w egzotycznej dziczy. Czy mam następnym razem zgłąszać wyjazd w egzotyczne miejsca panu konsultantowi?


glatyk glatyk
07.04.2015. 14:45

moje inteligo

inteligo mam, z Inteligo korzystam
Inteligo poleciłem z Inteligo zarobiłem :)


misiek misiek
02.04.2015. 12:28

teraz - nie polecam

Obecnie nie polecam. Załatwienie sprawy z konsultantem to droga przez mękę . Opłaty złodziejskie za przelew z konta oszczędnościowego na główne w kwocie 8 zł. To przecież bank operuje moimi pieniędzmi a ja mam płacić za przelew moich własnych pieniędzy ? ZGROZA. Śmieszna szczegółowa weryfikacja klienta " jaki pan ostanio przelew wykonał ? komu ? w jakiej kwocie ? Robiłem kilka dni wstecz z 10 przelewów i mam pamiętać który był ostatni ? Porażka
Kiedyś było w miarę ale teraz już nie.


poeta poeta
24.03.2015. 15:16

poemat o inteligo :)

inteligo to prosty serwis transakcyjny i bezpieczeństwo. mi więcej nie trzeba. Przelewy zatwierdzam sms, w sklepach płace karta i nie mam na co narzekać


Lech Lech
23.03.2015. 22:55

rozczarowanie po latach

Właśnie przeniosłem konto do innego banku po wielu latach współpracy.
Dlaczego?

Zaznaczam, że doceniam zalety Inteligo:
- prosty i przejrzysty interface
- brak opłaty za udzielenie debetu
- brak corocznej opłaty za odnowienie debetu
Pozostałe aspekty są podobnie jak u konkurencji.

Powody rezygnacji:
- wycofanie opcji "bankomat bez granic",
- brak bankomatów PKO w pobliżu,
- brak możliwości wypłaty mniejszej kwoty niż 50zł (bankomaty PKO BP),
- brak aplikacji mobilnej z prawdziwego zdarzenia,
- biurokracja - zmiana tel. wymaga dyspozycji pisemnej na adres w W-wie, nie można załatwić w placówce, podłączenie aplikacji mobilnej to kilka dni oczekiwania na kontakt z konsultantem itd.
- lepsza oferta konkurencji.


zdegustowana zdegustowana
17.03.2015. 10:03

Nie polecam

Jestem wieloletnią (12 lat) klientką Inteligo i szukam innego banku. Stały wieloletni klient traktowany jest gorzej niż nowy, nie mają nic do zaoferowania by stały klient nadal chciał pozostać w banku, jak już ktoś wspomniał, niektóre przelewy z historii "znikają", zdarzyła mi się blokada pieniędzy z tytułu mandatu (100 zł) ponieważ na głównym koncie zabrakło 6 zł do ściągnięcia mandatu - zablokowano wszystkie subkonta - prowizja jaką ściągnięto za "odblokowanie" środków bym mogła zrealizować przelew wynosiła 25 zł ! jak dla mnie totalne chamsto - ponadto infolinia to masakra jakaś ....bardzo długi czas oczekiwania na konsultanta. Jeśli zablokujecie sobie dostęp do konta (pomyłka przy wpisywaniu hasła), to najpierw przypomnijcie sobie wszystkie dane jakie podajecie przy założeniu konta - aa i jeśli przydarzy wam się to w podróży to nie zapomnijcie zabrać ze sobą wszelkich możliwych haseł ustalonych przez bank.. weryfikacja konsultanta jest .... (nie będę komentować bo cisną mi się same przekleństwa) - podajesz WSZELKIE możliwe informacje na swój temat - nazwiska, nazwiska panieńskie matki, wszystkie numery identyfikacyjne itd - a pomylisz się przy podaniu maila - to jesteś bez dostępu do konta przez 2 dni! Dodam że informacji wszelkich i kodów i tak nie przesyłają na maila tylko na nr telefonu...Po czym pani konsultant informuje, że bank przygotuje kolejny zestaw pytań... czyli jaki? bo wszystkie dane weryfikacyjne już były podane????


klient klient
11.03.2015. 15:33

klient

klientem jestem w inteligo od lat. I akurat nowe zasady są dużo lepsze. polecam ten bank z calego serca


klient klient
11.03.2015. 08:56

polecam ale na starych zasadach

Polecam, ten bank ale na starych zasadach gdyby nie one już bym zmieniał bank. Na starych zasadach owszem jest opłata za przelew prawie złotówkę i chyba za kartę. Jak na koncie jest powyżej 100 to brak opłat za prowadzenie konta. Jak tylko mnie przymuszą do nowych zasad od razu zmieniam konto bo nie polecam konta na nowych zasadach prowadzonych przez bank. Liczyłem to kiedyś i wyszło że więcej kasy wtedy zdzierają z ciebie.


Klient Klient
05.03.2015. 10:34

Konto tylko dla odważnych

Czas oczekiwania na infolinii to 40 min. Ze wszystkim mają problem, bo procedury.
W moim przypadku, czas oczekiwania na reset hasła to 2 dni robocze.
Porażka ok kiedy PKO przejęło inteligo.
Nie dajcie się zwieść pozytywnym komentarzom - są pisane za pieniądze :(


elos elos
13.02.2015. 12:08

Polecam konto Inteligo

Od dnia złożenia wniosku o otwarcie konta, wszystko zostało przeprowadzone bardzo szybko i sprawnie, nie moge powiedziec zlego slowa na profesjonalizm obslugi. Konsultanci bardzo mili, tu tez duzy plus. Wczesniej mialem konto w PEKAO i bylo po prostu o wiele gorzej na kazdej plaszczyznie niestety. Na dana chwile jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam wszystkim wlasnie konto Inteligo w Banku PKO.


Novy Novy
09.02.2015. 22:52

Jak na razie sprawnie

Przed wybraniem Inteligo spędziłem ponad tydzień na sprawdzaniu ofert banków i czytaniu opinii. Muszę nadmienić, że ile ludzi, tyle opinii niestety. Każdy bank jest super i jednocześnie blee. Nie sugerujcie się opiniami w internecie, bo zgłupiejecie. Wejdzcie na stronę banków, które Was interesują i sprawdzcie po prostu ich ofertę pod Wasze wymagania. Po wypełnieniu wniosku, zadzwoniła do mnie Pani konsultant po jakichś 10min, która był bardzo miła i sprawiała wrażenie, że zależy jej na kliencie, więc na początek duży plus. Czytałem, że obsługa jest nie miła i nie profesjonalna, ja tego nie odczułem. jak będzie dalej zobacze.

.


grzegorz grzegorz
05.02.2015. 17:00

polecam

super warunki. kumpel polecił mi to konto , dostalismy troche kaski na start i mam to konto od tamtej pory.


Anna Anna
01.02.2015. 12:13

Infolinia 24h z która nie ma zadnego kontaktu.

Jestem wściekła na infolinię 24h,cały dzień próbuję się dodzwonić ponieważ mam duży problem,słyszę tylko informację ,że wszyscy konsultanci są zajęci,bite 3 h (nie kończyłam połączenia) na telefonie, to jest niemożliwe, aby żadna linia przez ten czas się nie zwolniła.Inteligo naraziło mnie na ogromne koszty telefoniczne a rozmowy z konsultantem jak nie było tak nie ma nadal, a dzwonię co chwila.Czas na zmianę banku.


wojtas wojtas
30.01.2015. 11:18

Inteligo daje 30% bonusu do plusa

jak w weekend doładujesz plusa z inteligo to masz 30% kwoty doładowania gratis ;) Takie fajne jest Inteligo ;)


huh huh
26.01.2015. 14:46

darmowe 50 zl

Otwórz darmowe konto w Inteligo a otrzymasz 50 zł.
Zarejestruj się tutaj:
https://inteligo.pl/wniosek/konto?membercode=1&membercode=1#
UWAGA
W kod promocyjny wpisz 600592736 !!!!!!!


odzianin odzianin
19.01.2015. 21:52

NIE POLECAM

Długi czas oczekiwania na info-lini. pobieranie dużych opłat !! Likwiduje konto !


kasia kasia
15.01.2015. 09:04

nie polecam

mam konto kilka lat w tym banku i to co się ostatnio dzieje pomogło podjąć mi decyzje o rezygnacji. Płacę dodatkowo za powiadomienie sms niestety smsy przychodzą z opóznieniem i to duzym inna kwota na stronie inna w smsie więc nie ma sensu dopłacać za uslugę, druga sprawa to nieprawdziwa historia przelewów niektóre przelewy znikają nie ma ich w histori za to są w powiadomieniach sms. Miarka się przebrała jak zaczeli blokować środki na tydzień dwa razy za jeden zakup żenada. Osoby pracujące na infolini pierdolą swoje formułki zamiast wytłumaczyc poza tym zdarza się, że z pretensją odpowiadają na pytanie, w razie problemów do banku nie pójdziesz jesteś skazany na infolinie. Wypłata z bankomatów tylko z pko trzeba latać szukać bo inaczej 5zł. Nie polece tego banku po ostatniej sytuacji w sklepie gdzie mając 300 zł na koncie okazało się że nie mam nic bo dwa razy obciążyli moje konto za jeden przelew i dopiero po tygodniu blokady moge sobie składać reklamacje. Z daleka od Inteligo


jek jek
11.01.2015. 17:49

Polecam Inteligo

Po nieszczęsnym "nowym mbanku" szukalem konta o funkcjonalności podobnej do "starego mb" . I znalazlem - Inteligo . bank internetowy , bezpłatny , warunek wydać mies. 100 zł kartą . Możliwość otwarcia kilku bezpłatnych rachunków , można dzielić dochody i wydatki . posiada opcje ubezpieczeń , inwestowania , inne ... nie korzystałem , nie oceniam . Lokaty oprocentowane umiarkowanie , ale stabilnie. Bordzo przejrzysty i funkcjonalny system transakcyjny . Możliwość funkcjonowania z kartą kodów (bezpłatne , w/w konkurencja - 19 zł) . Obsługa telefoniczna : kompetentni , profesjonalnie uprzejmi , nie nachalni . Duża sieć banko- i wpłatomatów pko bp i bzwbk , szczegolnie niezawodne wpłatomaty . Sugestia do kierownictwa - proszę bez zmian i obrazkowych rewolucji . POLECEM Inteligo .


Diego Diego
26.11.2014. 23:47

Do Juseppe taka prawda... niestety

Jestem "sprzedawcą" mam terminal w sklepie i z każdej płatności kartą banki pobierają prowizję od 1% do 2,3% w zależności od karty (biznes najdroższa)... i właśnie "z własnej kieszeni" oddaję prowizję do banku za możliwość płacenie przez ciebie kartą i nie jest to wliczone w cenę towaru Juseppe.... Jest coś takiego jak konkurencja, Juseppe............


majka majka
24.11.2014. 10:48

Inteligo polecam

inteligo polecił mi znajomy, mówiąc, ze to fajne proste i bezproblemowe konto internetowe. I miał rację. Mam je ponad rok i serio spełnia moje oczekiwania w 100%.


passat12 passat12
22.11.2014. 13:26

Bank Żenada...

Witam.
Mam konto w tym banku od 8 lat i muszę powiedzieć ,że jestem baaaaaaardzo zawiedziony mam po za tym kontem jeszcze rachunki w 3 innych bankach (Deutsche Bank, Volkswagen Bank, Mbank) które w porównaniu do inteligo są MISTRZOWSKIE !!! , tak jak ludzi rżną w inteligo to jest po prostu niesłychane oprocentowanie rachunku jest żenujące nawet na oszczędnościowym rachunku np : 700 zł są naliczane odsetki 4 grosze.... a po chwili podatek 1 grosz ... na zwykłym jest jeszcze zabawniej niezależnie od kwoty przychodzi 1gr odsetek , podatek 1 grosz zabierają....
2.Lokaty 0.5% nawet tego nie skomentuję ... dodam tylko ,że w VW jest od ok3,5% i widać jak z dnia na dzień rosną odsetki.
3.trzeba pamiętać aby wypłacać tylko z bankomatów PKO BP bo inaczej prowizja ok 5 zł
4. Trzeba pamiętać by mieć (średnio) powyżej 100 zł na rachunku bo inaczej prowadzenie konta kosztuje ok 5 zł miesięcznie
5.minimum trzeba wydać 100 złotych w miesiącu aby korzystać z ''darmowej karty'' bo inaczej 2,5 kara.

Jedyną zaletą banku jest szybkość i czytelne konto www , ale do nie jest warte zakładania konta.

Reasumując Jeżeli ktoś chce założyć mobilne konto do wydatków codziennych niech BIERZE MBANK ZAMIAST INTELIGO GWARANTUJĘ <ŻE BĘDZIE ZACHWYCONY MBANKIEM ,

INTELIGO NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO A ZWŁASZCZA DO OSZCZĘDZANIA !!!!
Do oszczędzania polecam Deutsche Bank lub Volkswagen Bank.

ja rozwiązuję z Inteligo umowę , bo jedynie to mnie trzyma w tym banku .


Ulcia Ulcia
20.11.2014. 12:48

świetne

proste, intuicyjne i internetowe konto. Przelewy dochodzą szybko, wiem, bo nie raz kupowałam coś na ostatnia chwile.


Morf Morf
19.06.2014. 16:41

Wypłata z Bankomatów

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć kiedy Inteligo ma zamiar powrócić do opcji Bankomat bez granic. Bez tej opcji konto dla wielu aktywnych osób nie ma sensu


cajero cajero
08.12.2013. 15:40

promocja inteligo

Dla mnie Inteligo to super produkt, bo wszystko mogę załatwić na necie, ponadto teraz korzystałam z promocji, założyłam lokatę hop (7%) i mogę wygrać 1000 zł ... przydałoby się na świąteczny czas he he, im więcej będę płacić cały czas IKO tym mam większe szanse na wygranę, a że płacić moge już na Shell, w Rossmanie, to wiem że sporo wydam :)


piotr347 piotr347
09.11.2013. 12:56

problem z kontem

po modernizacji kont w banku pojawiał się problem częste awarie kont i nie można podjąć pieniędzy z bankomatu podjąć pieniędzy z oddziału PKO bp nie można bo oddziały tego konta nie obsługują jestem ciekawy kto odpowiada za ten bałagan w banku i jak będzie trwał długo bo wczoraj i dziś są wielkie problemy z kontem bankowym a do dzwonić się do do banku jest trudno nie odpowiadają


jasna jasna
13.10.2013. 23:38

konkursik inteligo do wygrania iPad :-)

A wiecie że jest teraz konkursik w inteligo?
Trzeba zamówić raport BIG, raport Plus, który zaznaczam kosztuje 27 zł - przesyłka pocztą dodatkowo 10 zł, wymyślić hasło reklamowe promujące zalety sprawdzania historii kredytowej.
I jest tak w 3 edycjach tego konkursu (każdy trwa tydzień) można wygrać iPada, no i co tydzień wygrywają 3 osoby.
Kto się lubi bawić w takie sprawki to może spróbować szczęścia...


mak78 mak78
30.07.2013. 11:33

Opinia

Ja mam konto w Inteligo. Podoba mi sie inicjatywa z karta Dobro procentuje. Czesto place karta a placac karta Dobro procentuje wspieram akcje krwiodawacze.


tomek tomek
19.07.2013. 17:11

Dyspozycja zmiany danych w inteligo

Ile trwa taka zmiana od doręczenia do inteligo?


ann ann
15.07.2011. 12:13

każdy bank zrobi tak samo

do Magdy:
Niestety ale każdy bank tak samo postąpi, każdy bank blokuje całe konto na poczet egzekucji jakiejś,... nie ważne jest ile jest na koncie i jaka kwota mandatu.


Juseppe Juseppe
13.06.2011. 18:14

taka prawda niestety..

finansjer
Nie ma czegoś takiego jak konto za free. Od kiedy mBank przestaje być zupełnie darmowy, każdy bank jakoś na Tobie zarabia. Przy płatności 100zł w sklepie bank dostaje z tej operacji około 2zł. Jeśli w mBanku nie ruszysz karty nigdzie nie będziesz płacił to też 2zł Ci zabiorą. Taka prawda jest! Myślisz, że sprzedawca z własnej kieszeni oddaje prowizję do banku za płatności kartą? Wlicza to w cenę towaru który kupujesz. Dziękuję nie mam więcej do powiedzenia.


Magda Magda
09.06.2011. 11:26

Zabierają debet, bez uprzedzenia

Nie polecam, bardzo się zawiodłam na tym banku.
Mialam tam konto od 8 lat, regularne wplywy z wynagrdzenia.
Bank przyznal mi debet wyskosci 1 400 PLN. Okazalo sie ze z powodu nieaplaconego mandatu, w zawrotnej kwocie 106 PLN, urzad skarbowy zablokowal mi te srodki na koncie.
Co robi Inteligo ? Automatycznie zabiera cały limit debetowy, mimo iz zablokowana kwota to jedyne 106 złotych. Robia to z dnia na dzien, bez poinformowania klienta o tym i bez wypowiedzenia umowy debetowej (powinni ja wypowiedzien z 30 dniowym wyprzedzeniem).
Mandat zostal przeze nie zaplacony a konto przenosze dzis do innego banku.
I na pewno nie polece Inteligo nikomu innemu.


finansjer finansjer
08.05.2011. 23:14

konto bankowe

Ja już 6 lat mam konto w Inteligo i jak na razie nie zamierzam go zamieniać na żadne inne! Konto mam całkowicie za free. Koszt konta to 0 PLN w przypadku dokonania transakcji na kwotę minimum 100 PLN w przeciągu miesiąca... Łatwa obsługa przez internet też jest dużym plusem.


Max Max
23.04.2011. 15:53

PKO / Inteligo

PKO to PKO a Inteligo to Inteligo


Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2015 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !