Konta bankowe · Konto · Konto Inteligo w PKO + bony za 150 zł - Wasze Opinie?

Oferta konta Inteligo - opinie i ocena oferty

Czy warto założyć Konto Inteligo? Dodatkowo można dostać teraz bony za 150 zł. Jakie macie opinie? Sprawdźmy ile ono dokładnie kosztuje, jak wygląda tabela opłat i prowizji

ekonto mbank PKO Bank Polski ma swoją internetową odnogę, czyli Bank Inteligo . Funkcjonujący na rynku już od lat, w ostatnim czasie przeszedł intensywny lifting – i oferuje kilka produktów, które mogą zainteresować klientów, zdecydowanych na bankową samoobsługę. Bank Intelligo oferuje konta bankowe dla klientów indywidualnych (osobiste, młodzieżowe, wspólne) oraz konta firmowe dla małych i średnich firm. Poniżej zostały zestawione konta bankowe oferowane przez PKO Inteligo. U dołu strony zostały także przedstawione opinie o kontach Inteligo klientów (Opinie konto Inteligo).

Konto Inteligo - indywidualnePrywatne Konto Inteligo gwarantuje darmowe prowadzenie rachunku i krajowe przelewy internetowe. Jeśli wykonamy w miesiącu transakcje za przynajmniej 100 zł (bezgotówkowe), bank nie pobierze opłaty za użytkowanie karty (4 zł). Gotówkę bezpłatnie możemy wypłacać w ponad 3,5 tys. bankomatów w kraju (PKO BP, BZ WBK i Service), a jeśli wykupimy usługę „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie) – bezpłatne będą wypłaty ze wszystkich maszyn na całym świecie. Do autoryzacji przelewów bank oferuje kartę zdrapkę, hasła SMS, lub aplikację na telefon komórkowy – token, który sam generuje hasła. Dostęp do konta, oprócz tradycyjnego www, gwarantują również kanały: WAP, SMS, oraz telefon (przelewy realizowane przy pomocy konsultanta są płatne – w ramach banku 4 zł, przelewy zewnętrzne – 5 zł).

Do wyboru są dwa rodzaje kont osobistych: konto indywidualne dla osób powyżej 13 roku życia, które jest jedynie Twoją własnością oraz konto wspólne, które możesz otworzyć z 2 lub 3 osobami:

Załóż Konto Inteligo do 31 sierpnia i zyskaj 150 zł w bonach za założenie konta!

W nowej promocji nowi klienci Inteligo, którzy do 31.08.2017 r. otworzą osobiste lub firmowe konto Inteligo mogą otrzymać 3 bony do sklepów Intersport o łącznej wartości 150 zł !

Aby otrzymać 3 bony o łącznej wartości 150 zł, należy:

  • złoĹźyć wniosek o otwarcie Konta Inteligo wraz z kartą Mastercard do 31.08.2017 r.
  • do 14.09.2017 naleĹźy zapłacić min. 1 raz kartą wydaną do konta, wyrazić odpowiednią zgodę marketingową, oraz zarejestrować się zarejestruj na inteligo.pl/Intersportza0

Nagrody zostaną wydane najpóźniej do 31 lipca 2017 r. poprzez wysłanie wiadomości zawierającej 3 kody elektroniczne na Pocztę w serwisie internetowym Inteligo. Aby odebrać Nagrodę, należy zalogować się do serwisu internetowego Inteligo. Przed pierwszym logowaniem konieczna jest aktywacja dostępu do serwisu Inteligo.
Konto firmowe Inteligo

Dla przedstawicieli wolnych zawodów, osób prowadzących działalność gospodarczą, również w formie spółek cywilnych, Inteligo oferuje rachunek firmowy . Prowadzony jest bezpłatnie, jeśli kartą wydaną do konta zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe za minimum 100 zł, bank nie pobierze opłaty za korzystanie z niej. Bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP, BZ WBK i Service można uzupełnić usługą „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie). Przelewy wewnętrzne oraz do ZUS i US, wykonywane w samoobsługowych kanałach dostępu są darmowe, przelewy zewnętrzne kosztują złotówkę (u konsultanta – 5 zł).Konto Inteligo w PKO + bony za 150 zł - Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.35 na 5
45 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (110 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
shadow shadow
24.01.2018. 16:34

niestety

zgadzam się z opinią, że odkąd inteligo przejęło PKO BP, to bank zszedł na psy. ostatnio bank przestał zdejmować blokadę, mimo że płatność została zaksięgowana, przez co blokują dostęp do pieniędzy. korespondencja trwa już dwa miesiące i bank ciągle zasłania się punktem w regulaminie, który mówi wręcz że mają obowiązek zdjąć blokadę w momencie zaksięgowania płątności. 2 miesiące im o tym piszęi dwa miesiące odpisują pierdoły metodą kopiuj-wklej. albo piszę z botami, albo tam pracują ludzie nie mający pojęcia o swojej pracy. DNO


llovereggaee llovereggaee
01.11.2017. 12:39

plusy i minusy

Witam. Jestem użytkowniczką konta Inteligo odkąd tylko skończyłam 18 lat, czyli aktywnie korzystam z niego (łącznie z wpływem wynagrodzenia) od ponad 3 lat. Ogromnym plusem jest debet w koncie, który jest dawany bez żadnego problemu, dodatkowo jego oprocentowanie jest niby 10%, ale jakoś wcale nie odczuwam opłat za niego, są to groszowe sprawy. Zaznaczam, że w debecie jestem właściwie co miesiąc, jest wykorzystany w 100%. Plusem są też informacje SMS, które kosztują 5 zł, jednak przy braku opłaty za konto (po wydaniu 100 zł) jest to myślę nieduża kwota, a ogromna wygoda. Aplikacja IKO to cud, odkąd ją mam, nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałam z karty debetowej. Dodatkowo sesje bankowe chyba też są jakieś szybkie. Mam wynagrodzenie od pracodawcy, który ma konto w innym banku, jednak zawsze pieniądze dostaję szybciej niż koleżanka, która ma konto w mBanku. I teraz minusy: po pierwsze problem z kartą kredytową. Bank odmówił mi uruchomienia takiej karty, nie rozumiem dlaczego bo tydzień później kartę dał mi Citibank bez problemu. Po drugie, bankomaty. Mogłoby być więcej darmowych bankomatów, np. Euronet chociażby, bo opłata 5 zł za wypłatę jest duża. No i brak zwrotów za zakupy, co jest w wielu bankach, fajnie by było coś takiego mieć też w Inteligo :)


Cezary Cezary
14.09.2017. 18:19

Co raz gorszy serwis

Jestem klientem od drugiego miesiąca istnienia Inteligo. Zdarzały im się wpadki ale teraz schodzą za przeproszeniem na PSY! Dwa miesiące temu godzinę przed zapłaceniem za hotel bankomat nie wypłaca pieniędzy a jednocześnie pieniądze znikają! Każą czekać 30 a po dwóch tyg jak zadzwoniliśmy okazało się że konsultant NIE ZAPISAŁ NASZEJ REKLAMACJI!!!!
Po kilku tygodniach staram się o kredyt odnawialny w koncie - potwierdzają pozytywnie rozpatrzone a nastp. nikt nic nie wie po paru dniach!!!! Sprawy w ogóle nie było!
Sytuacja z dzisiaj: Przelew do inteligo idzie drugi dzień bo nie mają jakiegoś szybkiego systemu - Podkreślam że kilkanaście lat temu zakładałem konto bo było elektroniczne, szybkie i niezawodne. Niestety odkąd PKO bp wykupiło od niemców jakość się skończyła.


Katarzyna Katarzyna
25.08.2017. 12:59

zamknięcie konta

Ogromny problem z dodzwonieniem się do banku. Zamknięcie konta wyłącznie przez wysłanie wniosku listownie, natomiast POTWIERDZENIE zamknięcia konta jest płatne 15zł... Nawet potwierdzenie e-mailowe...


alice alice
27.07.2017. 15:29

Negatywna opinia

Jeszcze do niedawna myślałam - fajne konto, do czasu kiedy musiałam zmienić numer konta w celu autoryzacji przelewu. 3 godziny na telefonie i nic. Jak się z nimi skontaktować? Konsultanci od pożyczek odbierają od razu a gdzie się podziali konsultanci od stałych klientów??


redet redet
19.05.2017. 09:17

Opinia

a ja nie narzekam, wczesniej mialam w innym polskim banku i byla tragedia..tutaj wszystkko jasne, wiem za co place


niewazne niewazne
18.05.2017. 22:10

Opinia

po ponad 15 latach posiadania konta w inteligo w dniu dzisiejszym zostałem 'ok...' na kwotę ponad 50zł przy kolejnym przelewie z konta oszczędnościowego. Nagle okazało się że obowiązuje mnie tabela opłat z przed 2010r bo w danym roku obniżyli wszystkie opłaty za podstawowe usługi. Przez 7 ( słownie SIEDEM) lat płaciłem jak idiota opłaty za przelewy i karty ( które od 7lat są bezpłatne) i gdy kilka dni temu dla upewnienia się sprawdzałem, że kolejny przelew z konta oszcz. kosztuje 8zł zrobiłem takowy przelew i zdumiony zdziwiony widzę że skasowali mnie na ponad 50zł. Oczywiście wtedy z automatu nie zmienili wszystkim warunków, gdyż były korzystne dla klientów, ale gdy tylko trzeba podnieść opłaty to z automatu wszyscy mają na kontach to zaktualizowane. Niech będzie, że i część mojej winy w tym jest, ale za samo zachowanie mogą być pewni, że jednego użytkownika stracili bezpowrotnie


Alara Alara
14.05.2017. 17:51

spoko

ja mam w inteligo juz dluzszy czas konto, jest okej i jest wygodne, bo internetowe, wiec wszystko co chce to zalatwiam przez neta albo ewentualnie dzwonie na infolinię ale wlasciwie zdarzylo mi sie chyba tylko dwa razy, jak mialam powazny problem, bo zgubilam kartę to szybko zadziałali, wiec ja osobiście polecam


romek romek
11.05.2017. 18:23

Inteligo

Na czekanie z konsultantem czasami trzeba czekać 50 min albo więcej i trzeba za to płacić. Konsultanci robią łaskę, że cokolwiek się ich zapyta,ale zanim uzyska się odpowiedź trzeba odpowiadać na pytania od nich, które niby mają potwierdzić dane. Brak szacunku do klienta.


Kasha Kasha
27.03.2017. 18:55

najgorszy bank

nie polecam nikomu, dodzwonienie się do konsultanta graniczy z cudem, a za oczekiwanie na połączenie oczywiście trzeba płacić. Chętni do rozmowy są tylko wtedy, gdy chcą naciągnąć na kredyt, tak to kompletnie niepomocni i się rozłączają, zamiast wytłumaczyć co trzeba robić


Marcin Marcin
02.03.2017. 17:07

Super

Jestem posiadaczem konta Inteligo już ponad 10 lat. Po tym okresie mogę śmiało stwierdzić, że konto posiada wszystko, na czym mi zależy. Bezproblemowa obsługa, intuicyjny i przejrzysty interfejs po zalogowaniu, świetnie działająca infolinia, zarówno w kanale telefonicznym jak i internetowym. Na duży plus należy dodać, iż zlecenie dyspozycji wypłaty czy przelewu jakiejś większej kwoty (powiedzmy 10000 zł) nie dojdzie do skutku, do czasu telefonicznego potwierdzenia takiej operacji przez konsultanta banku. Świetne zabezpieczenie ewentualnych nadużyć. Od jakiegoś czasu dobrze, że wprowadzone zostało potwierdzenie hasłem dyspozycji, bo wklepywanie kodów jednorazowych mnie irytowało, teraz jest bajka. Do tego ostatnio zaprzyjaźniłem się z aplikacją IKO i teraz życie stało się jeszcze łatwiejsze, zakupy z wykorzystaniem BLIK-a to czysta przyjemność i autentyczna oszczędność czasu. Jeszcze nie korzystałem z konta Junior, dostępnego dla rodziców, ale już niedługo i tę funkcjonalność będę miał okazję przetestować. Miałem również otwarty rachunek jako drugi w innym banku i po ok. roku zrezygnowałem, zostałem przy Inteligo.

Zatem jeśli jesteś zainteresowany prostym i intuicyjnym w obsłudze kontem indywidualnym, to rachunek w Inteligo spełni Twoje oczekiwania.


Max Max
30.01.2017. 23:56

zero biadolenia

Dla mie super. Nie zgadzam sie z opinia ze Saldo nie nie zgdza. U mnie zawsze jest ok.Ostatnio wplacalem w wplatomacie. Wplatomat drukuje potwierdzenie salda a ja jaz otrzymuje SMS o stanie konta i jego zasileniu. Infolinia szybko i sprawnie. Nigdy mnie nie zawiedli. Calkiem przyzwoite sesje ksiegowe o dobrym rozkladzie czasowym (nie jak w w wielu innych bankach). Duza siec bankomatow PKO i BZWbk. Nie wiem skad twierdzenie ze przelewy sa platne (w oddziale tak, przez neta 0zl, ale w koncu po to otwieram Konto internetowe, zeby w kolejce w oddziale nie stac). Latwo mozna uniknac oplaty za karte, bo przeciez platnosc na 100zl/mc to chyba nie Fortuna. Gdy nie ma wplatomatu Konto mozna tez zasilic w placowce PKO, darmowo. Jak ktos nie chce karty pozostaje Blik w telefonie (bez prowizji-wplata w wplatomacie, wyplata z bankomatu, stan konta, przelewy no i mozliwosc placenia w sklepach- niewielu ale coraz liczniejszych). Jak ktos nie chce placic za sms o powiadomieniu salda mozna je wylaczyc samemu przez neta lub infolinie. A do niedawna jeszcze placili 100 zl za otwarcie. Brak koniecznosci comieiecznych wplywow. Szybkie ksiegowanie platnosci karta juz na drugi dzien (chyba ze placiles zblizeniowo a terminal sklepu nie dzialal online, wtedy dluzej).No i bank Krajowy, Polski.Polecam


Kalkulator Kalkulator
26.01.2017. 16:14

INTELIGO -> SZYBKO I KONKRETNIE z mojej Autopsji

INTELIGO -> SZYBKO I KONKRETNIE z mojej Autopsji

INFOLINIA - ŻENUA ! same roboty i non stop miły głos które na każdym kroku chce cie oszukać lub wcisnąć :) klepią ....TYLKO zapamiętane FORMUŁKI ....TRAGEDIA

DARMOWE KONTO - NO CURWA MAĆ to jest JAWNA KPINA ci internetowi złodzieje KASUJĄ za WSZYSTKO !!! ale od każdej transakcji dostaje czasami nawet 6 smsów! czasem każdy z inną kwotą stanu konta !!!

UBYWANIE PIENIĘDZY Z KONTA INTELIGO
częsty przypadek, groszowe kwoty ale najlepsze jest ich tłumaczenie !
Coś ala wywiad z Ryskiem Petru = nie wiem dlaczego zaistniała taka sytuacja ale wszystko jest ok, nastąpiła krótka awaria, jesteśmy na tropie, nasze pieniądze, znaczy pana są bezpieczne :) - jednym słowem pierd...enie o Chopinie

KOMENTARZE o INTELIGO KASOWANIE
Częsty przypadek - nieprzychylne komenty znikały dużo częściej niż grosiki z mojego konta, ale to na pewno awaria serwera lub hejt :)

PAZERNOŚĆ INTELIGO
( % Oprocentowanie konta oszczędnościowego VS % oprocentowanie kredytu !!!!!!!!! )

-Przelewy - płatne
-Karta - płatna
-wypłaty w innych bankomatach - płatne
-obsługa konta - płatna

OPŁACALNOŚĆ w INTELIGO - 90% banków w Polsce oferuje DUŻOOOOOOOO korzystniejsze warunki

Moja opinia jako wieloletniego uĹźytkownika Inteligo - NIE polecam INTELIGO za bardzo mi NERWY zszargali :(((


bercik bercik
14.12.2016. 20:55

Opinia

Pisza niektorzy, ze slaba infolinia, obsluga, kasa im znika itd. A ja napisze tak Konto z praktycznie darmowa karta (bo chyba 100 zl. wydatkow za miesiac to nie fortuna), na infolinie nie czekalem nigdy dluzej niz 3-4 min. (a co moze w do okienek w placowkach innych bankow czekacie krocej ?), nie musze miec zadnych regularnych zasilan konta, wyplaty z bankomatow PKO i BZWBK to tez wcale nie mala liczba (dla mnie ktory placi karta zblizeniowo to bez znaczenia), zasilenie konta przez bez prowizji wplatomat (fakt nie w kazdym miejscu) lub przez wplate w kasie PKO (tez darmowo). Wiec co niby po co marudzic. Mam wprawdzie Nest Konto (calkiem OK) ale dobrze miec alternatywe ( na wypadek pogorszenia oferty), bo nest tez nie ma zbyt wiele naziemnych oddzialow, za to PKO BP jest prawie w kazdym miasteczku.


Ekspert PKO BP Ekspert PKO BP
14.12.2016. 10:26

wypłata Inteligo

również bez karty klienci Inteligo mogą wypłacać pieniądze z bankomatu PKO BP - wystarczy na telefonie komórkowym zainstalować bezpłatną aplikację IKO. Jest to bezpieczny i bardzo wygodny sposób korzystania z konta - dzięki IKO można np.robić przelewy na inny telefon, płacić rachunki w sklepie, sprawdzać stan konta i właśnie wypłacać pieniądze z bankomatu.


Jaa Jaa
13.12.2016. 13:42

Inteligo - nie masz karty, nie wypłacisz pieniędzy

Jeśli nie posiadasz do konta karty bankomatowej, nie podejmiesz pieniędzy np. w banku PKO BP, ponieważ dla tego typu kont wypłaty w kasach nie są realizowane....


dasorek dasorek
07.12.2016. 11:56

problem z logowaniem i z zikajaca kasa z konta

witam-nie moge sie dowiedziec dlaczego jesli mam przelew przychodzcy ubywa mi na koncie kwota o rownowrtosc przylewu przychodzacego - nie mam zadluzenia-brak opcji rozmowy - jesli to wyslac listownie , czekac nawet do 3 miesiecy i zyc np o okolo 4 tys zl mniej do czasu wyjasnienia- rozmawiajac uslyszalem ze rozmowa nagrywana - rowniez zczalem nagrywac jak wspomnialem Pani odpowiedziala ze nie wolno wykorzystywac nagran- zaraz jedna strona moze a druga nie ? - gdzie jest prawo ?


jolana jolana
14.11.2016. 12:02

opinia

Mam konto od bardzo dawna i zero problemĂłw.
Mało tego obecnie trwa promocja i za założenie konta
z polecenia można otrzymać 100 zł. Nie trzeba iść do banku
może przyjechać kurier.


Romek Romek
12.11.2016. 18:39

Zlodziejski bank

Pobrali mi kwoty 19 PLN z konta.Zwykle zlodziejstwo.Reklamuje darmowe konto,a w rzeczywistości pobieraja oplaty za nic.Dziadostwo.


kradzieje kradzieje
09.11.2016. 12:44

infolinia inteligo

Bank mogę ocenić od najgorszej strony. Bardzo zły kontakt na infolinii, ale najgorsze jest to, że pobierają opłaty nie wiadomo za co. Pobrali mi w tym samym miesiącu 3 opłaty za kartę, gdzie wszędzie napisane jest "opłata miesięczna za kartę"- jakaś tragedia. Wypowiedziałem im umowę, bo są tragiczni. Spełniam warunki bezpłatnego korzystania z karty, a tu takie niespodzianki.

Pozdrawiam i nie Polecam tego tragicznego banku

R.


Jerry Jerry
30.10.2016. 22:56

Logowanie

Kiedyś dodałbym naprawdę mocny pozytywny komentarz.
Każda czynność wykonywana online przebiegała płynnie i szybko.
Ale.
Pewnego dnia jakaś informatyczna s.. stwierdziła , hmm WIEM !!!
Zepsuję to wszystko.
Od dzisiaj przeglądarki nie będą pamiętały haseł do logowania !
Teraz wszyscy w sklepie , na poczcie albo gdziekolwiek zobaczą hasło które wpisujesz !
EUREKA !!!
Przy okazji utrudnię im korzystanie z konta !!!
Ale jestem genialny !!!


Anonim Anonim
06.09.2016. 21:12

Opinia

Porażka, najgorszy bank z jakim miałem do czynienia, gorszy nawet od Polbanku w którym ginęły środki po wpłacaniu do wpłatomatu. Zablokowałem serwis internetowy jakieś 6 miesięcy temu i do dzisiaj nie jestem w stanie tego odblokować, co ciekawe płatności kartą jak najbardziej działają i nikogo to nie zastanawia że przez pół roku obraca się środkami na zablokowanym koncie... zero zainteresowania.
Los chciał że autoryzację miałem na kodach SMS i teraz gdy straciłem telefon nie mogę zapłacić za nowy bo odblokowanie serwisu internetowego wymaga autoryzacji kodem sms, konsultantka jawnie się śmieje by nie powiedzieć że drwi ... błędne koło. ODRADZAM, OMIJAĆ Z DALEKA


Tamara Tamara
11.08.2016. 20:34

Przez ponad 2 miesiące próbuje odblokować konto bez skótko - ciągle coś nie tak.

Przez ponad 2 miesiące próbuje odblokować konto bez skutku. Dzwonię, loguję się, podaje hasło, później proszę o połączenie z konsultantem, podaje dane i zadają pytania i nic z tego nie wynika. Zbywają mnie ciągle. Na linii mówili że się ktoś skontaktuje i nikt się nie skontaktował i tak w kółko. Ja mam już dosyć. Nie każdy jest takim znawcą internetu i bankowcem.


kate kate
02.08.2016. 19:16

koszmarny kontakt

to jakis horror...od trzech dni probuje sie dodzwonic na infolinie i ciagle tylko muzyka.


Elwina Elwina
11.07.2016. 09:10

Inteligo jest spoko

Visa "Dobro procentuje", to jedna z fajnych opcji w koncie w Inteligo. Inteligo przekazuje część dochodów z moich transakcji bezgotówkowych na inicjatywę dobroczynną, którą sama wybrałam :) Konto spoko.


Tomasz Tomasz
10.06.2016. 11:19

Przeciętne

Bardzo długo czeka się na połączenie z konsultantem. Do tego jak ktoś wcześniej wspominał częste prace modernizacyjne w weekendy! Nie mogłem zapłacić w markecie za zakupy z pełnym koszem :-) I raz za paliwo. Strona www przejrzysta i całkiem przyjemna - to na plus. Na minus jeszcze płatne powiadomienia sms o przelewach. Od 2007 korzystałem ale w tym roku zamknąłem konto Inteligo i otworzyłem w innym banku. Zobaczymy czy będzie lepiej :-) Wszędzie jest jakieś "ale". Ale przede wszystkim bank ma na nas zarabiać a nie my na banku. Pozdrawiam serdecznie :-)


Mich Mich
30.05.2016. 21:13

Inteligo

mam to konto od ponad roku i jestem zadowolony. przede wszystkim zależy mi na przelewach, płatności kartą i wypłatach z bankomatów. póki co wszystko działa bez zarzutu.
szkoda tylko, że nie można bezpłatnie wypłacać pieniędzy ze wszystkich bankomatów.


beny77 beny77
17.05.2016. 22:36

masakra

od 1,5 mca proboje zalozyc konto wspolne by sie wydawalo ze bankowi powinno zalezec, lecz bzdura im wogole nie zalezy, zero zainteresowania ze strony banku, brak informacji niekompetencja pracownikow , brak slow i cierpliwosci. NIEPOLECAM


greg greg
28.04.2016. 16:35

Bardzo dobre konto jak dla mnie.

Bardzo dobre konto, mogę z czystym sumieniem polecić. Konto za darmo, przelewy za darmo, karta po zakupach na śmieszne 100 zł za darmo. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.


Tadeusz Tadeusz
18.03.2016. 09:35

Opinia

Mam duże pretensje do "inteligo" dlaczego odmówiono mi kredytu debetowego. Po połączeniu telefonicznym Pracownik inteligo najpierw namówiła na debet i zapisała niezbędne informacje gdy zadzwoniłem ponownie poinformowała, że debetu nie otrzymam bez podania przyczyn. Jest to dla mnie wielki afront gdyż jestem Waszym klientem od 1975r. początkowo PKO a następnie z inteligo i żadnych zaległości nigdy nie miałem. Takie traktowanie uważam za brak kultury i wielką arogancję.

Nie wiem co się dzieje dokonane zostały takie zmiany, że nie mogę korzystać z własnego konta i nie mogę dokonać przelewu. Kto będzie płacił odsetki ?

Tadeusz Sienkiewicz


Zainteresowana Zainteresowana
29.02.2016. 08:26

Inteligo

Jestem posiadaczką konta Inteligo od 2004r. Dłuższy czas wszystko było OK, ale się popsuło i to bardzo. Pierwsza wpadka banku, to wysłanie karty płatniczej na inny adres niż podany jako do korespondencji. Bank nie poczuwał się do winy, owszem reklamację przyjął, ale oczekiwał iż winę to ja wezmę na siebie. Propozycja banku wskazania przyczyny wydania kolejnej karty brzmiała:
-zagubiona prze mnie
-skradziona mi, kiedy nie chciałam się zgodzić na propozycję banku, to nie chcieli przyjąć zgłoszenia, dopiero po wielkiej awanturze i wskazaniu że skłaniają mnie do składania fałszywego oświadczenia, i ze bardzo się cieszę że rozmowa jest nagrywana, bank przyjął reklamację. Oczywiście nie wiem, co wpisano jako przyczynę,ale wysłano mi nową kartę.
Teraz mam drugi zgrzyt z tym Bankiem. Na infolinii to mam wrażenie że rozmawiam z chinczykiem, bo zupełnie mnie nie rozumie. Odpowiedzi na zgłoszenia mailem , przychodzą zupełnie nie na temat. W tym Banku przy rozwiązywaniu różnych spraw jest ZERO logiki. Szukam innego banku, może nie będzie lepiej, ale gorzej też pewnie nie, a trochę czasu minie, zanim mnie zirytują. Nie polecam!


luk luk
18.01.2016. 15:37

mandat

Posiadam konto inteligo od kilku lat. Bywało różnie raz lepiej raz gorzej, ale zdarzyła się sytuacja taka, że chciałem zapłacić mandat karny. Niestety jest to niemożliwe ponieważ gdy próbuję wysłać zwykły przelew to w okienku wyskakuje, iż muszę zaznaczyć opcję Urząd Skarbowy ponieważ mandaty płaci się do US. Zaznaczając opcję US również nie ma możliwości zapłacenia mandatu gdyż nie ma pozycji tytuł przelewu są za to inne które to uniemożliwiają. Napisałem do banku co mam zrobić, czy jakaś mądra osoba zajmująca się inteligo mi podpowie. Bank odpisał, iż zarejestrował zgłoszenie i ma na odp do 30 dni. Czy to jest normalne, żeby z internetowego konta nie można było zapłacić mandatu. Wydaje mi się, że mandat zapłacę na poczcie i rozejrzę się za innym bankiem bank.


monit2 monit2
08.12.2015. 15:34

brak profesjonalizmu w obsłudze

Masakra, od zawsze mam konto w tym banku, początkowo w PKO BP SA, a od 2006 r, po przejściu na emeryturę w Inteligo. Na konto są wpływy moje i mojego męża około 4000 tyś. miesięcznie, dodatkowo prowadzę działalność gospodarczą i wpływy na konto w tym banku miesięcznie wynoszą od 3000 do 5000 tyś. zł miesięcznie. Od lat lokowałam nadwyżki środków pieniężnych w tym banku. Nie posiadam nigdzie żadnego kredytu ani innych zadłużeń i nigdy nie miałam problemów ze spłatą jakichkolwiek zobowiązań,
Wystąpiłam z wnioskiem o kredyt odnawialny i otrzymałam informację że nie mogą mi udzielić kredytu, a konsultant nie potrafił mi wyjaśnić przyczyny, odsyła mnie do placówki banku PKO BP. odległej o 30 km. Mam konto internetowe po to, by nie biegać po placówkach.
Poczułam się urażona jako długoletni klient zostałam potraktowana , jak bym chciała wyłudzić pieniądze. Likwiduję konto w tym banku tym bardziej że nie jest tanie, i prowizje naliczają za co tylko się da . Brak profesjonalizmu, konsultanci nie służą pomocą , nie zabiegają o klienta, lekceważą informację o likwidacji konta i przejścia do konkurencji. P
Nie polecam tego banku.


Duszek Duszek
07.12.2015. 15:10

Inteligo kontra PKO BP

Czytam niektóre wpisy, np. hary pisze, że założył w PKO konto.. No właśnie... Tu mowa jest o Inteligo, które - w związku z przejęciem go przez PKO BP S.A. - są ze sobą wiązane, chociaż tak na dobrą sprawę nie mają za wiele wspólnego... Inteligo jest kontem, które całkowicie odbiega od konta założonego w placówce... Chcąc wypłacić pieniądze ulokowane na koncie w Inteligo przez placówkę oddziału PKO BP, musimy skorzystać z karty płatniczej i zapłacić prowizję min. 5 zł. Darmowe są jedynie wpłaty i wypłaty w wpłatomatach/bankomatach PKO BP. Bank PKO BP posiada własny dostęp do konta przez Internet, który nosi miano iPKO. Tak więc, kolejny - nijaki Miki - pisze, iż likwidują bankomaty i agencje... kto likwiduje? Przecież nie Inteligo, nie ich decyzją znika dana agencja, która we własnej nazwie ma Agencja PKO BP S.A., a nie Agencja Inteligo... Bankomaty również należą do PKO BP, a nie do Inteligo... PKO BP podejmuje decyzje, a Inteligo traci... Pretensje do banku macierzystego - PKO BP... Nie można winić za to osób z Inteligo... Sama idea Inteligo jest taka, że miało ono być bankowością elektroniczną, no i taką właśnie jest... Nie można więc mieć pretensji do garbatego, że ma proste dzieci... Posiadam konta zarówno w PKO BP, jak i w Inteligo... Inteligo jest o wiele tańsze i korzystniejsze, zarówno w opcji kont indywidualnych, jak i biznesowych... W PKO BP czuję się wręcz okradana z pieniędzy, pomijając kredyt, który na nim spłacamy, opłaty za obsługę konta, karty (a miała nie być - zgodnie ze słowami pani z banku - opłacana) zostawiamy niezłą pulę pieniędzy. Mało tego, opłaty te rosną z roku na rok... W Inteligo kartę w indywidualnym mam za darmo, wykonuję nią wiele transakcji płatniczych, więc nie płacę nic, w PKO BP za korzystanie czy też nie korzystanie w skali rocznej 39,00 zł (naliczane raz do roku), do tego 7,90 zł za prowadzenie rachunku, plus 2 zł za bankowość elektroniczną, czyli co miesiąc 9,90 samych opłat... nie wspomnę o 0,70 zł za każdy przelew pozabankowy... W Inteligo indywidualnym nie płacę nic... nawet przelewy do ZUS i US są bezpłatne... W związku z tym uważam za niesprawiedliwe porównywanie Inteligo z PKO BP S.A. Nie twierdzę, że Inteligo jest idealne, bo żaden bank nie jest idealny... każdy ma jakieś cechy negatywne... Fakt - jaki tu również się pojawił - likwidacja opcji "bankomaty bez granic" nieco uszczupla możliwości Inteligo związane z obsługą bankomatów, jednakże kto wcześniej ustawił sobie tę opcję, tę nie został jej pozbawiony... Ja posiadam ją nadal i miesięcznie płacę 4zł, ale wypłacam w każdym bankomacie w Polsce tyle ile chcę i bez prowizji... :) W przypadku konta biznesowego, za - podobnie jak w przypadku indywidualnego - korzystanie z karty płatniczej (wydanie min. 100zł/m-c) wiąże się z bezpłatnym jej wykorzystaniem... W przeciwnym razie - opłata 4zł miesięcznie, którego się zupełnie nie odczuwa... Za prowadzenie rachunku również nie płacę... Za przelewy ZUS/US - nie płacę... jedyne, niestety dość znaczne opłaty to 1zł za przelew pozabankowy... ale jak nie ma ich dużo, to również da się przeżyć... Nie wypowiem się o koncie biznesowym w PKO BP, bo go po prostu nie znam :) Warto więc dokładnie poznać pewne oferty, sprawdzić tabele opłat i prowizji, porównać z innymi, zanim postawi się na kimś krzyżyk... :) Pozdrawiam :)


ws ws
12.11.2015. 06:37

niedługo koniec

Po 8 latach w inteligo (i tak długo wytrzymałem) trzeba będzie się rozstać, brak porządnej aplikacji, ratuje ich tylko iko ale niestety bez nfc, więc też bez szału, nie można założyć drugiego rachunku (walutowego) na koncie a takie było mi ostatnio potrzebne (skorzystałem u konkurecji) było dobrze, jest gorzej. Nie polecam.


wydojony przez obecn wadz wydojony przez obecn wadz
09.11.2015. 20:41

jakim prawem zablokowaliście mi alimenty dla mnie na moim koncie bez mojej wiedzy

Komornik nie może zabierać alimentów.Skoro jesteście niewiarygodni i bez mojej wiedzy zabietacie mi moje należne mi na zycie alimenty to ja otrzymam alimenty bez waszego konta.właśnie go likwiduje.


leszek186 leszek186
11.07.2015. 13:34

To nie jest bank , to jakaś kpina ODRADZAM.

Opłaty wysokie , kontakt z infolinią masakra , ostatni koszt rozmowy łącznie z oczekiwaniem na połączenie z konsultantem 10 zł. Czas oczekiwania na odblokowanie konta to raz dwie godziny , raz 24 , a raz 5 .Już zmienił em bank , jeszcze tylko w Zusie podam nowe konto i zamyka rachunek w tym banku na wieki wieków.Nie chcę mieć już nic do czynienia z tum bankiem i odradzam zakładanie u nich konta , bo to komunistyczny moloch.


miniu miniu
10.07.2015. 20:43

Inteligo ma własne prawa

Inteligo po dwóch błędnych weryfikacjach aby zmienić hasło telefoniczne blokuje telefoniczny dostęp do konta. Można je jedynie odzyskać poprzez wysłanie formularza zmiany danych osobowych.

Nigdzie w regulaminie ani podpisanej umowie tego nie ma. Pani konsultantka zapytana o tą kwestię zasłania się wewnętrznymi procedurami.

Nikt nie informuje na infolinij iż taki fakt może mieć miejsce. Dwie błędne weryfikacje telefoniczne = blokada konta poprzez telefon.

Serdecznie nie polecam. Uciekam do Banku Pocztowego


Izabella Izabella
18.06.2015. 13:24

Konto oszczędnościowe INTELIGO

Proszę omijać z daleka ten produkt ponieważ jest wiele banków oferujących dużo korzystniejsze warunki.


Wieloletni klient Wieloletni klient
18.06.2015. 13:11

Inteligo komto oszczędnościowe

Gdy PKO przejęło od Niemców konto Inteligo zaczęła się jazda na dno. Konto wirtualne, a udają że koszty takie same jak tam gdzie są lokale z ludźmi w okienkach. Naliczają opłaty za co tylko się da, a oprocentowanie oszczędności obniżają co chwila na rachunku oszczędnościowym, chociaż na twoich oszczędnościach zarabiają krocie udzielając innym kredytów wysokooprocentowanych.
Pazerność większa niż w innych bankach, więc radzę omijać szerokim łukiem.
Negatywne opinie usuwają, a te pozytywne sami piszą oszukując ludzi.


maksn maksn
14.06.2015. 10:40

ciągłe modernicacje

Inteligo bardzo często prowadzi jakies prace modernizacyjne. Najlepsze jest to że robią to głównie na weekendach, a właśnie wtedy mam czas żeby robić większość przelewów. Ogólnie jest to dość wkurzające


Mika Mika
05.06.2015. 09:35

Nie polecam

W Inteligo konto osobiste mam ok 10 lat a firmowe 4. Ostatnio jak spóźniłem się z spłatą debetu 1 tyś bank od razu przekazał do firmy windykacyjny nawet nie informując mnie. Firma windykacyjna ta nawet nie wiedziała, jaki jest stan zadłużenia na dzień rozmowy, nie wiedziała, że Inteligo to nie to samo co PKO BP, niby listy o wezwanie zapłaty wysłała ale jak zapytałem o potwierdzenie odebrania przez mnie przesyłki - to się dowiedziałem, że wyszło kilka dni wcześniej listem zwykłym bez potwierdzenia i mi nie może udowodnić czy na pewno przesyłka została wysłana!, straszyła mnie przekazaniem sprawy do komornika, na co nie miała prawa (Skarga poszła do Rzecznika Praw Konsumenta), a jak dzwonią to każą czekać na rozmowę. Nadmienię, że to nie moje pierwsze spóźnienie, bywały dłuższe, ale bank wie, że mam nieregularne wpływy nawet na kilkadziesiąt tysięcy ... nie polecam, cały czas podnoszą opłaty, a procenty od zysku obniżają - komunikacja miedzy bankiem a klientem jest marna.


Piotr Piotr
06.05.2015. 23:22

Intelgo

Inteligo na moje listy polecone odpowiada lakonicznie, a Konsultantka klepie nauczone formułki. Nikomu tych nie polecam, czas aby zajął tym się Sąd.


handlarz handlarz
27.04.2015. 15:10

ehandel na plus

2 lata temu załozyłem firmę i od 2 lat mam konto firmowe w Inteligo. Odpowiednie. Proste i tanie. Nic mi wiecej nie trzeba.


Jacek Jacek
21.04.2015. 11:31

Nadgorliwość

Tak się zdarzyło , że wyjechałem na wakacje na jedną z wysp filipińskich. Dżungla - koniec świata. W miasteczku w centrum wyspy znalazłem w końcu bankomat i wypłaciłem kilka stówek. Niestety ktoś nadgorliwy z inteligo zaraz po tej transakcji zablokował mi kartę, bo jak to tak na końcu świata ktoś może wypłacać pieniądze? Kontakt z infolinią po kilku próbach (10zł/min) się nie udał, i zostałem bez pieniędzy w egzotycznej dziczy. Czy mam następnym razem zgłąszać wyjazd w egzotyczne miejsca panu konsultantowi?


glatyk glatyk
07.04.2015. 14:45

moje inteligo

inteligo mam, z Inteligo korzystam
Inteligo poleciłem z Inteligo zarobiłem :)


misiek misiek
02.04.2015. 12:28

teraz - nie polecam

Obecnie nie polecam. Załatwienie sprawy z konsultantem to droga przez mękę . Opłaty złodziejskie za przelew z konta oszczędnościowego na główne w kwocie 8 zł. To przecież bank operuje moimi pieniędzmi a ja mam płacić za przelew moich własnych pieniędzy ? ZGROZA. Śmieszna szczegółowa weryfikacja klienta " jaki pan ostanio przelew wykonał ? komu ? w jakiej kwocie ? Robiłem kilka dni wstecz z 10 przelewów i mam pamiętać który był ostatni ? Porażka
Kiedyś było w miarę ale teraz już nie.


poeta poeta
24.03.2015. 15:16

poemat o inteligo :)

inteligo to prosty serwis transakcyjny i bezpieczeństwo. mi więcej nie trzeba. Przelewy zatwierdzam sms, w sklepach płace karta i nie mam na co narzekać


Lech Lech
23.03.2015. 22:55

rozczarowanie po latach

Właśnie przeniosłem konto do innego banku po wielu latach współpracy.
Dlaczego?

Zaznaczam, Ĺźe doceniam zalety Inteligo:
- prosty i przejrzysty interface
- brak opłaty za udzielenie debetu
- brak corocznej opłaty za odnowienie debetu
Pozostałe aspekty są podobnie jak u konkurencji.

Powody rezygnacji:
- wycofanie opcji "bankomat bez granic",
- brak bankomatĂłw PKO w pobliĹźu,
- brak możliwości wypłaty mniejszej kwoty niż 50zł (bankomaty PKO BP),
- brak aplikacji mobilnej z prawdziwego zdarzenia,
- biurokracja - zmiana tel. wymaga dyspozycji pisemnej na adres w W-wie, nie można załatwić w placówce, podłączenie aplikacji mobilnej to kilka dni oczekiwania na kontakt z konsultantem itd.
- lepsza oferta konkurencji.


zdegustowana zdegustowana
17.03.2015. 10:03

Nie polecam

Jestem wieloletnią (12 lat) klientką Inteligo i szukam innego banku. Stały wieloletni klient traktowany jest gorzej niż nowy, nie mają nic do zaoferowania by stały klient nadal chciał pozostać w banku, jak już ktoś wspomniał, niektóre przelewy z historii "znikają", zdarzyła mi się blokada pieniędzy z tytułu mandatu (100 zł) ponieważ na głównym koncie zabrakło 6 zł do ściągnięcia mandatu - zablokowano wszystkie subkonta - prowizja jaką ściągnięto za "odblokowanie" środków bym mogła zrealizować przelew wynosiła 25 zł ! jak dla mnie totalne chamsto - ponadto infolinia to masakra jakaś ....bardzo długi czas oczekiwania na konsultanta. Jeśli zablokujecie sobie dostęp do konta (pomyłka przy wpisywaniu hasła), to najpierw przypomnijcie sobie wszystkie dane jakie podajecie przy założeniu konta - aa i jeśli przydarzy wam się to w podróży to nie zapomnijcie zabrać ze sobą wszelkich możliwych haseł ustalonych przez bank.. weryfikacja konsultanta jest .... (nie będę komentować bo cisną mi się same przekleństwa) - podajesz WSZELKIE możliwe informacje na swój temat - nazwiska, nazwiska panieńskie matki, wszystkie numery identyfikacyjne itd - a pomylisz się przy podaniu maila - to jesteś bez dostępu do konta przez 2 dni! Dodam że informacji wszelkich i kodów i tak nie przesyłają na maila tylko na nr telefonu...Po czym pani konsultant informuje, że bank przygotuje kolejny zestaw pytań... czyli jaki? bo wszystkie dane weryfikacyjne już były podane????


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


9 + 5 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !