Konta bankowe · Konto · Konto Inteligo w PKO BP - Wasze Opinie?

Oferta konta Inteligo - opinie i ocena oferty

ekonto mbank PKO Bank Polski ma swoją internetową odnogę, czyli Bank Inteligo . Funkcjonujący na rynku już od lat, w ostatnim czasie przeszedł intensywny lifting – i oferuje kilka produktów, które mogą zainteresować klientów, zdecydowanych na bankową samoobsługę. Bank Intelligo oferuje konta bankowe dla klientów indywidualnych (osobiste, młodzieżowe, wspólne) oraz konta firmowe dla małych i średnich firm. Poniżej zostały zestawione konta bankowe oferowane przez PKO Inteligo. U dołu strony zostały także przedstawione opinie o kontach Inteligo klientów (Opinie konto Inteligo).

Konto Inteligo - indywidualnePrywatne Konto Inteligo gwarantuje darmowe prowadzenie rachunku i krajowe przelewy internetowe. Jeśli wykonamy w miesiącu transakcje za przynajmniej 100 zł (bezgotówkowe), bank nie pobierze opłaty za użytkowanie karty (4 zł). Gotówkę bezpłatnie możemy wypłacać w ponad 3,5 tys. bankomatów w kraju (PKO BP, BZ WBK i Service), a jeśli wykupimy usługę „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie) – bezpłatne będą wypłaty ze wszystkich maszyn na całym świecie. Do autoryzacji przelewów bank oferuje kartę zdrapkę, hasła SMS, lub aplikację na telefon komórkowy – token, który sam generuje hasła. Dostęp do konta, oprócz tradycyjnego www, gwarantują również kanały: WAP, SMS, oraz telefon (przelewy realizowane przy pomocy konsultanta są płatne – w ramach banku 4 zł, przelewy zewnętrzne – 5 zł).

Do wyboru są dwa rodzaje kont osobistych: konto indywidualne dla osób powyżej 13 roku życia, które jest jedynie Twoją własnością oraz konto wspólne, które możesz otworzyć z 2 lub 3 osobami:

Właściciele konta osobistego mogą założyć w banku rachunek oszczędnościowy. Oprocentowanie kwot poniżej 10 tys. zł wynosi 3,10 proc., i rośnie wraz z wysokością depozytu do 4,20 proc. (kwoty powyżej 200 tys. zł). Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, każdy kolejny to koszt 8 zł (kanały samoobsługowe) i 10 zł (konsultant).

Konto firmowe InteligoDla przedstawicieli wolnych zawodów, osób prowadzących działalność gospodarczą, również w formie spółek cywilnych, Inteligo oferuje rachunek firmowy . Prowadzony jest bezpłatnie, jeśli kartą wydaną do konta zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe za minimum 100 zł, bank nie pobierze opłaty za korzystanie z niej. Bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP, BZ WBK i Service można uzupełnić usługą „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie). Przelewy wewnętrzne oraz do ZUS i US, wykonywane w samoobsługowych kanałach dostępu są darmowe, przelewy zewnętrzne kosztują złotówkę (u konsultanta – 5 zł).

Konto Inteligo w PKO BP - Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4.1 na 5
12 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (52 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
huh huh
26.01.2015. 14:46

darmowe 50 zl

Otwórz darmowe konto w Inteligo a otrzymasz 50 zł.
Zarejestruj się tutaj:
https://inteligo.pl/wniosek/konto?membercode=1&membercode=1#
UWAGA
W kod promocyjny wpisz 600592736 !!!!!!!


odzianin odzianin
19.01.2015. 21:52

NIE POLECAM

Długi czas oczekiwania na info-lini. pobieranie dużych opłat !! Likwiduje konto !


kasia kasia
15.01.2015. 09:04

nie polecam

mam konto kilka lat w tym banku i to co się ostatnio dzieje pomogło podjąć mi decyzje o rezygnacji. Płacę dodatkowo za powiadomienie sms niestety smsy przychodzą z opóznieniem i to duzym inna kwota na stronie inna w smsie więc nie ma sensu dopłacać za uslugę, druga sprawa to nieprawdziwa historia przelewów niektóre przelewy znikają nie ma ich w histori za to są w powiadomieniach sms. Miarka się przebrała jak zaczeli blokować środki na tydzień dwa razy za jeden zakup żenada. Osoby pracujące na infolini pierdolą swoje formułki zamiast wytłumaczyc poza tym zdarza się, że z pretensją odpowiadają na pytanie, w razie problemów do banku nie pójdziesz jesteś skazany na infolinie. Wypłata z bankomatów tylko z pko trzeba latać szukać bo inaczej 5zł. Nie polece tego banku po ostatniej sytuacji w sklepie gdzie mając 300 zł na koncie okazało się że nie mam nic bo dwa razy obciążyli moje konto za jeden przelew i dopiero po tygodniu blokady moge sobie składać reklamacje. Z daleka od Inteligo


jek jek
11.01.2015. 17:49

Polecam Inteligo

Po nieszczęsnym "nowym mbanku" szukalem konta o funkcjonalności podobnej do "starego mb" . I znalazlem - Inteligo . bank internetowy , bezpłatny , warunek wydać mies. 100 zł kartą . Możliwość otwarcia kilku bezpłatnych rachunków , można dzielić dochody i wydatki . posiada opcje ubezpieczeń , inwestowania , inne ... nie korzystałem , nie oceniam . Lokaty oprocentowane umiarkowanie , ale stabilnie. Bordzo przejrzysty i funkcjonalny system transakcyjny . Możliwość funkcjonowania z kartą kodów (bezpłatne , w/w konkurencja - 19 zł) . Obsługa telefoniczna : kompetentni , profesjonalnie uprzejmi , nie nachalni . Duża sieć banko- i wpłatomatów pko bp i bzwbk , szczegolnie niezawodne wpłatomaty . Sugestia do kierownictwa - proszę bez zmian i obrazkowych rewolucji . POLECEM Inteligo .


Diego Diego
26.11.2014. 23:47

Do Juseppe taka prawda... niestety

Jestem "sprzedawcą" mam terminal w sklepie i z każdej płatności kartą banki pobierają prowizję od 1% do 2,3% w zależności od karty (biznes najdroższa)... i właśnie "z własnej kieszeni" oddaję prowizję do banku za możliwość płacenie przez ciebie kartą i nie jest to wliczone w cenę towaru Juseppe.... Jest coś takiego jak konkurencja, Juseppe............


majka majka
24.11.2014. 10:48

Inteligo polecam

inteligo polecił mi znajomy, mówiąc, ze to fajne proste i bezproblemowe konto internetowe. I miał rację. Mam je ponad rok i serio spełnia moje oczekiwania w 100%.


passat12 passat12
22.11.2014. 13:26

Bank Żenada...

Witam.
Mam konto w tym banku od 8 lat i muszę powiedzieć ,że jestem baaaaaaardzo zawiedziony mam po za tym kontem jeszcze rachunki w 3 innych bankach (Deutsche Bank, Volkswagen Bank, Mbank) które w porównaniu do inteligo są MISTRZOWSKIE !!! , tak jak ludzi rżną w inteligo to jest po prostu niesłychane oprocentowanie rachunku jest żenujące nawet na oszczędnościowym rachunku np : 700 zł są naliczane odsetki 4 grosze.... a po chwili podatek 1 grosz ... na zwykłym jest jeszcze zabawniej niezależnie od kwoty przychodzi 1gr odsetek , podatek 1 grosz zabierają....
2.Lokaty 0.5% nawet tego nie skomentuję ... dodam tylko ,że w VW jest od ok3,5% i widać jak z dnia na dzień rosną odsetki.
3.trzeba pamiętać aby wypłacać tylko z bankomatów PKO BP bo inaczej prowizja ok 5 zł
4. Trzeba pamiętać by mieć (średnio) powyżej 100 zł na rachunku bo inaczej prowadzenie konta kosztuje ok 5 zł miesięcznie
5.minimum trzeba wydać 100 złotych w miesiącu aby korzystać z ''darmowej karty'' bo inaczej 2,5 kara.

Jedyną zaletą banku jest szybkość i czytelne konto www , ale do nie jest warte zakładania konta.

Reasumując Jeżeli ktoś chce założyć mobilne konto do wydatków codziennych niech BIERZE MBANK ZAMIAST INTELIGO GWARANTUJĘ <ŻE BĘDZIE ZACHWYCONY MBANKIEM ,

INTELIGO NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO A ZWŁASZCZA DO OSZCZĘDZANIA !!!!
Do oszczędzania polecam Deutsche Bank lub Volkswagen Bank.

ja rozwiązuję z Inteligo umowę , bo jedynie to mnie trzyma w tym banku .


Ulcia Ulcia
20.11.2014. 12:48

świetne

proste, intuicyjne i internetowe konto. Przelewy dochodzą szybko, wiem, bo nie raz kupowałam coś na ostatnia chwile.


Morf Morf
19.06.2014. 16:41

Wypłata z Bankomatów

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć kiedy Inteligo ma zamiar powrócić do opcji Bankomat bez granic. Bez tej opcji konto dla wielu aktywnych osób nie ma sensu


cajero cajero
08.12.2013. 15:40

promocja inteligo

Dla mnie Inteligo to super produkt, bo wszystko mogę załatwić na necie, ponadto teraz korzystałam z promocji, założyłam lokatę hop (7%) i mogę wygrać 1000 zł ... przydałoby się na świąteczny czas he he, im więcej będę płacić cały czas IKO tym mam większe szanse na wygranę, a że płacić moge już na Shell, w Rossmanie, to wiem że sporo wydam :)


piotr347 piotr347
09.11.2013. 12:56

problem z kontem

po modernizacji kont w banku pojawiał się problem częste awarie kont i nie można podjąć pieniędzy z bankomatu podjąć pieniędzy z oddziału PKO bp nie można bo oddziały tego konta nie obsługują jestem ciekawy kto odpowiada za ten bałagan w banku i jak będzie trwał długo bo wczoraj i dziś są wielkie problemy z kontem bankowym a do dzwonić się do do banku jest trudno nie odpowiadają


jasna jasna
13.10.2013. 23:38

konkursik inteligo do wygrania iPad :-)

A wiecie że jest teraz konkursik w inteligo?
Trzeba zamówić raport BIG, raport Plus, który zaznaczam kosztuje 27 zł - przesyłka pocztą dodatkowo 10 zł, wymyślić hasło reklamowe promujące zalety sprawdzania historii kredytowej.
I jest tak w 3 edycjach tego konkursu (każdy trwa tydzień) można wygrać iPada, no i co tydzień wygrywają 3 osoby.
Kto się lubi bawić w takie sprawki to może spróbować szczęścia...


mak78 mak78
30.07.2013. 11:33

Opinia

Ja mam konto w Inteligo. Podoba mi sie inicjatywa z karta Dobro procentuje. Czesto place karta a placac karta Dobro procentuje wspieram akcje krwiodawacze.


tomek tomek
19.07.2013. 17:11

Dyspozycja zmiany danych w inteligo

Ile trwa taka zmiana od doręczenia do inteligo?


ann ann
15.07.2011. 12:13

każdy bank zrobi tak samo

do Magdy:
Niestety ale każdy bank tak samo postąpi, każdy bank blokuje całe konto na poczet egzekucji jakiejś,... nie ważne jest ile jest na koncie i jaka kwota mandatu.


Juseppe Juseppe
13.06.2011. 18:14

taka prawda niestety..

finansjer
Nie ma czegoś takiego jak konto za free. Od kiedy mBank przestaje być zupełnie darmowy, każdy bank jakoś na Tobie zarabia. Przy płatności 100zł w sklepie bank dostaje z tej operacji około 2zł. Jeśli w mBanku nie ruszysz karty nigdzie nie będziesz płacił to też 2zł Ci zabiorą. Taka prawda jest! Myślisz, że sprzedawca z własnej kieszeni oddaje prowizję do banku za płatności kartą? Wlicza to w cenę towaru który kupujesz. Dziękuję nie mam więcej do powiedzenia.


Magda Magda
09.06.2011. 11:26

Zabierają debet, bez uprzedzenia

Nie polecam, bardzo się zawiodłam na tym banku.
Mialam tam konto od 8 lat, regularne wplywy z wynagrdzenia.
Bank przyznal mi debet wyskosci 1 400 PLN. Okazalo sie ze z powodu nieaplaconego mandatu, w zawrotnej kwocie 106 PLN, urzad skarbowy zablokowal mi te srodki na koncie.
Co robi Inteligo ? Automatycznie zabiera cały limit debetowy, mimo iz zablokowana kwota to jedyne 106 złotych. Robia to z dnia na dzien, bez poinformowania klienta o tym i bez wypowiedzenia umowy debetowej (powinni ja wypowiedzien z 30 dniowym wyprzedzeniem).
Mandat zostal przeze nie zaplacony a konto przenosze dzis do innego banku.
I na pewno nie polece Inteligo nikomu innemu.


finansjer finansjer
08.05.2011. 23:14

konto bankowe

Ja już 6 lat mam konto w Inteligo i jak na razie nie zamierzam go zamieniać na żadne inne! Konto mam całkowicie za free. Koszt konta to 0 PLN w przypadku dokonania transakcji na kwotę minimum 100 PLN w przeciągu miesiąca... Łatwa obsługa przez internet też jest dużym plusem.


Max Max
23.04.2011. 15:53

PKO / Inteligo

PKO to PKO a Inteligo to Inteligo


oliwkowy oliwkowy
25.03.2011. 10:27

Wpływ na rachunek

Witam,mam pytanko , jeśli założę konto inteligo w pko bp i będzie wpływ na kotno ale na inne dane osobowe , czy taki przelew zostanie przyjęty czy odrzucony?


goscMagda goscMagda
15.03.2011. 10:38

Konta firmowe

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą i poszukują najlepszego miejsca ulokowania swoich środków pieniężnych polecam BANK PKO BP SA. Posiada on wiele produktów finansowych skierowanych do nowych przedsiębiorstw jak i działających już na rynku. W swoim wachalrzu produktów posiada kilka rachunków( dostosowanych do przedsiębiorstw), kredyty obrotowe ( w rachunku i w ratach), inwestycyjne, pożyczki hipoteczne czy leasing. PKO BP SA zapewnia profesjonalną obsługę i miłą atmosferę.
Promocja do 15 maja br. dla rachunku DEBIUT ( zero opłat przez 6 miesięcy) dla firm działających poniżej 12 miesięcy.Pozdrawiam. (Kraków)


Miki Miki
10.03.2011. 10:04

Zamykają agencje a nie maja wpłatomatów!

Likwidują agencje i kasy wpłat! Np. na Bielanach w Warszawie było pięć a nie ma ani jednej! Jesli chcecie wpłacić [lub wypłacić poza bankomatem] gotówkę, przygotujcie się na stanie ca 40 minut w oddziale, w kolejce do kasy. Brak wpłatomatów przy jednoczesnym ograniczaniu ilości agencji to porażka.


hary hary
07.03.2011. 19:26

Konto internetowe

Witam założyłem konto w PKO jakieś 3 lata temu i wtedy nie zgodziłem się żeby mi zakładali konto w internecie (wiecie tam koszty, nie miałem internetu itp.). Teraz gdy prowadzenie konta w necie i ogólnie jest za darmo mam pytanie co mam teraz zrobić czy mam pójść do banku aby mi założyli konto w necie czy mogę to zrobić bez wychodzenia z domu???


slaw369 slaw369
07.02.2011. 20:10

Opinia

Ogólnie jestem zadowolony z Inteligo,mam już kilka lat, w przeciwieństwie do BPH z którym spotkałem się tylko raz o jeden za dużo.


Chemikman Chemikman
05.02.2011. 16:30

INTELIGO JAK ZAŁOŻYĆ

znalazłem tę stronę jak założyć inteligo i uniknąć haczyków kredytowych i innych. Na tej stronie znajdziecie opinie, obiektywny opis i sprawdzicie czy warto wybrać to konto!


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2015 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !