Konta bankowe · Konto · Konto Inteligo w PKO BP - Wasze Opinie?

Oferta konta Inteligo - opinie i ocena oferty

ekonto mbank PKO Bank Polski ma swoją internetową odnogę, czyli Bank Inteligo . Funkcjonujący na rynku już od lat, w ostatnim czasie przeszedł intensywny lifting – i oferuje kilka produktów, które mogą zainteresować klientów, zdecydowanych na bankową samoobsługę. Bank Intelligo oferuje konta bankowe dla klientów indywidualnych (osobiste, młodzieżowe, wspólne) oraz konta firmowe dla małych i średnich firm. Poniżej zostały zestawione konta bankowe oferowane przez PKO Inteligo. U dołu strony zostały także przedstawione opinie o kontach Inteligo klientów (Opinie konto Inteligo).

Konto Inteligo - indywidualnePrywatne Konto Inteligo gwarantuje darmowe prowadzenie rachunku i krajowe przelewy internetowe. Jeśli wykonamy w miesiącu transakcje za przynajmniej 100 zł (bezgotówkowe), bank nie pobierze opłaty za użytkowanie karty (4 zł). Gotówkę bezpłatnie możemy wypłacać w ponad 3,5 tys. bankomatów w kraju (PKO BP, BZ WBK i Service), a jeśli wykupimy usługę „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie) – bezpłatne będą wypłaty ze wszystkich maszyn na całym świecie. Do autoryzacji przelewów bank oferuje kartę zdrapkę, hasła SMS, lub aplikację na telefon komórkowy – token, który sam generuje hasła. Dostęp do konta, oprócz tradycyjnego www, gwarantują również kanały: WAP, SMS, oraz telefon (przelewy realizowane przy pomocy konsultanta są płatne – w ramach banku 4 zł, przelewy zewnętrzne – 5 zł).

Do wyboru są dwa rodzaje kont osobistych: konto indywidualne dla osób powyżej 13 roku życia, które jest jedynie Twoją własnością oraz konto wspólne, które możesz otworzyć z 2 lub 3 osobami:

Właściciele konta osobistego mogą założyć w banku rachunek oszczędnościowy. Oprocentowanie kwot poniżej 10 tys. zł wynosi 3,10 proc., i rośnie wraz z wysokością depozytu do 4,20 proc. (kwoty powyżej 200 tys. zł). Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, każdy kolejny to koszt 8 zł (kanały samoobsługowe) i 10 zł (konsultant).

Konto firmowe InteligoDla przedstawicieli wolnych zawodów, osób prowadzących działalność gospodarczą, również w formie spółek cywilnych, Inteligo oferuje rachunek firmowy . Prowadzony jest bezpłatnie, jeśli kartą wydaną do konta zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe za minimum 100 zł, bank nie pobierze opłaty za korzystanie z niej. Bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP, BZ WBK i Service można uzupełnić usługą „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie). Przelewy wewnętrzne oraz do ZUS i US, wykonywane w samoobsługowych kanałach dostępu są darmowe, przelewy zewnętrzne kosztują złotówkę (u konsultanta – 5 zł).

Konto Inteligo w PKO BP - Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
4 na 5
11 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (48 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)
Diego Diego
26.11.2014. 23:47

Do Juseppe taka prawda... niestety

Jestem "sprzedawcą" mam terminal w sklepie i z każdej płatności kartą banki pobierają prowizję od 1% do 2,3% w zależności od karty (biznes najdroższa)... i właśnie "z własnej kieszeni" oddaję prowizję do banku za możliwość płacenie przez ciebie kartą i nie jest to wliczone w cenę towaru Juseppe.... Jest coś takiego jak konkurencja, Juseppe............


majka majka
24.11.2014. 10:48

Inteligo polecam

inteligo polecił mi znajomy, mówiąc, ze to fajne proste i bezproblemowe konto internetowe. I miał rację. Mam je ponad rok i serio spełnia moje oczekiwania w 100%.


passat12 passat12
22.11.2014. 13:26

Bank Żenada...

Witam.
Mam konto w tym banku od 8 lat i muszę powiedzieć ,że jestem baaaaaaardzo zawiedziony mam po za tym kontem jeszcze rachunki w 3 innych bankach (Deutsche Bank, Volkswagen Bank, Mbank) które w porównaniu do inteligo są MISTRZOWSKIE !!! , tak jak ludzi rżną w inteligo to jest po prostu niesłychane oprocentowanie rachunku jest żenujące nawet na oszczędnościowym rachunku np : 700 zł są naliczane odsetki 4 grosze.... a po chwili podatek 1 grosz ... na zwykłym jest jeszcze zabawniej niezależnie od kwoty przychodzi 1gr odsetek , podatek 1 grosz zabierają....
2.Lokaty 0.5% nawet tego nie skomentuję ... dodam tylko ,że w VW jest od ok3,5% i widać jak z dnia na dzień rosną odsetki.
3.trzeba pamiętać aby wypłacać tylko z bankomatów PKO BP bo inaczej prowizja ok 5 zł
4. Trzeba pamiętać by mieć (średnio) powyżej 100 zł na rachunku bo inaczej prowadzenie konta kosztuje ok 5 zł miesięcznie
5.minimum trzeba wydać 100 złotych w miesiącu aby korzystać z ''darmowej karty'' bo inaczej 2,5 kara.

Jedyną zaletą banku jest szybkość i czytelne konto www , ale do nie jest warte zakładania konta.

Reasumując Jeżeli ktoś chce założyć mobilne konto do wydatków codziennych niech BIERZE MBANK ZAMIAST INTELIGO GWARANTUJĘ <ŻE BĘDZIE ZACHWYCONY MBANKIEM ,

INTELIGO NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO A ZWŁASZCZA DO OSZCZĘDZANIA !!!!
Do oszczędzania polecam Deutsche Bank lub Volkswagen Bank.

ja rozwiązuję z Inteligo umowę , bo jedynie to mnie trzyma w tym banku .


Ulcia Ulcia
20.11.2014. 12:48

świetne

proste, intuicyjne i internetowe konto. Przelewy dochodzą szybko, wiem, bo nie raz kupowałam coś na ostatnia chwile.


Morf Morf
19.06.2014. 16:41

Wypłata z Bankomatów

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć kiedy Inteligo ma zamiar powrócić do opcji Bankomat bez granic. Bez tej opcji konto dla wielu aktywnych osób nie ma sensu


cajero cajero
08.12.2013. 15:40

promocja inteligo

Dla mnie Inteligo to super produkt, bo wszystko mogę załatwić na necie, ponadto teraz korzystałam z promocji, założyłam lokatę hop (7%) i mogę wygrać 1000 zł ... przydałoby się na świąteczny czas he he, im więcej będę płacić cały czas IKO tym mam większe szanse na wygranę, a że płacić moge już na Shell, w Rossmanie, to wiem że sporo wydam :)


piotr347 piotr347
09.11.2013. 12:56

problem z kontem

po modernizacji kont w banku pojawiał się problem częste awarie kont i nie można podjąć pieniędzy z bankomatu podjąć pieniędzy z oddziału PKO bp nie można bo oddziały tego konta nie obsługują jestem ciekawy kto odpowiada za ten bałagan w banku i jak będzie trwał długo bo wczoraj i dziś są wielkie problemy z kontem bankowym a do dzwonić się do do banku jest trudno nie odpowiadają


jasna jasna
13.10.2013. 23:38

konkursik inteligo do wygrania iPad :-)

A wiecie że jest teraz konkursik w inteligo?
Trzeba zamówić raport BIG, raport Plus, który zaznaczam kosztuje 27 zł - przesyłka pocztą dodatkowo 10 zł, wymyślić hasło reklamowe promujące zalety sprawdzania historii kredytowej.
I jest tak w 3 edycjach tego konkursu (każdy trwa tydzień) można wygrać iPada, no i co tydzień wygrywają 3 osoby.
Kto się lubi bawić w takie sprawki to może spróbować szczęścia...


mak78 mak78
30.07.2013. 11:33

Opinia

Ja mam konto w Inteligo. Podoba mi sie inicjatywa z karta Dobro procentuje. Czesto place karta a placac karta Dobro procentuje wspieram akcje krwiodawacze.


tomek tomek
19.07.2013. 17:11

Dyspozycja zmiany danych w inteligo

Ile trwa taka zmiana od doręczenia do inteligo?


ann ann
15.07.2011. 12:13

każdy bank zrobi tak samo

do Magdy:
Niestety ale każdy bank tak samo postąpi, każdy bank blokuje całe konto na poczet egzekucji jakiejś,... nie ważne jest ile jest na koncie i jaka kwota mandatu.


Juseppe Juseppe
13.06.2011. 18:14

taka prawda niestety..

finansjer
Nie ma czegoś takiego jak konto za free. Od kiedy mBank przestaje być zupełnie darmowy, każdy bank jakoś na Tobie zarabia. Przy płatności 100zł w sklepie bank dostaje z tej operacji około 2zł. Jeśli w mBanku nie ruszysz karty nigdzie nie będziesz płacił to też 2zł Ci zabiorą. Taka prawda jest! Myślisz, że sprzedawca z własnej kieszeni oddaje prowizję do banku za płatności kartą? Wlicza to w cenę towaru który kupujesz. Dziękuję nie mam więcej do powiedzenia.


Magda Magda
09.06.2011. 11:26

Zabierają debet, bez uprzedzenia

Nie polecam, bardzo się zawiodłam na tym banku.
Mialam tam konto od 8 lat, regularne wplywy z wynagrdzenia.
Bank przyznal mi debet wyskosci 1 400 PLN. Okazalo sie ze z powodu nieaplaconego mandatu, w zawrotnej kwocie 106 PLN, urzad skarbowy zablokowal mi te srodki na koncie.
Co robi Inteligo ? Automatycznie zabiera cały limit debetowy, mimo iz zablokowana kwota to jedyne 106 złotych. Robia to z dnia na dzien, bez poinformowania klienta o tym i bez wypowiedzenia umowy debetowej (powinni ja wypowiedzien z 30 dniowym wyprzedzeniem).
Mandat zostal przeze nie zaplacony a konto przenosze dzis do innego banku.
I na pewno nie polece Inteligo nikomu innemu.


finansjer finansjer
08.05.2011. 23:14

konto bankowe

Ja już 6 lat mam konto w Inteligo i jak na razie nie zamierzam go zamieniać na żadne inne! Konto mam całkowicie za free. Koszt konta to 0 PLN w przypadku dokonania transakcji na kwotę minimum 100 PLN w przeciągu miesiąca... Łatwa obsługa przez internet też jest dużym plusem.


Max Max
23.04.2011. 15:53

PKO / Inteligo

PKO to PKO a Inteligo to Inteligo


oliwkowy oliwkowy
25.03.2011. 10:27

Wpływ na rachunek

Witam,mam pytanko , jeśli założę konto inteligo w pko bp i będzie wpływ na kotno ale na inne dane osobowe , czy taki przelew zostanie przyjęty czy odrzucony?


goscMagda goscMagda
15.03.2011. 10:38

Konta firmowe

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą i poszukują najlepszego miejsca ulokowania swoich środków pieniężnych polecam BANK PKO BP SA. Posiada on wiele produktów finansowych skierowanych do nowych przedsiębiorstw jak i działających już na rynku. W swoim wachalrzu produktów posiada kilka rachunków( dostosowanych do przedsiębiorstw), kredyty obrotowe ( w rachunku i w ratach), inwestycyjne, pożyczki hipoteczne czy leasing. PKO BP SA zapewnia profesjonalną obsługę i miłą atmosferę.
Promocja do 15 maja br. dla rachunku DEBIUT ( zero opłat przez 6 miesięcy) dla firm działających poniżej 12 miesięcy.Pozdrawiam. (Kraków)


Miki Miki
10.03.2011. 10:04

Zamykają agencje a nie maja wpłatomatów!

Likwidują agencje i kasy wpłat! Np. na Bielanach w Warszawie było pięć a nie ma ani jednej! Jesli chcecie wpłacić [lub wypłacić poza bankomatem] gotówkę, przygotujcie się na stanie ca 40 minut w oddziale, w kolejce do kasy. Brak wpłatomatów przy jednoczesnym ograniczaniu ilości agencji to porażka.


hary hary
07.03.2011. 19:26

Konto internetowe

Witam założyłem konto w PKO jakieś 3 lata temu i wtedy nie zgodziłem się żeby mi zakładali konto w internecie (wiecie tam koszty, nie miałem internetu itp.). Teraz gdy prowadzenie konta w necie i ogólnie jest za darmo mam pytanie co mam teraz zrobić czy mam pójść do banku aby mi założyli konto w necie czy mogę to zrobić bez wychodzenia z domu???


slaw369 slaw369
07.02.2011. 20:10

Opinia

Ogólnie jestem zadowolony z Inteligo,mam już kilka lat, w przeciwieństwie do BPH z którym spotkałem się tylko raz o jeden za dużo.


Chemikman Chemikman
05.02.2011. 16:30

INTELIGO JAK ZAŁOŻYĆ

znalazłem tę stronę jak założyć inteligo i uniknąć haczyków kredytowych i innych. Na tej stronie znajdziecie opinie, obiektywny opis i sprawdzicie czy warto wybrać to konto!


Inteligo Inteligo
13.01.2011. 18:28

Opinia

Polecam konto - Inteligo

* brak opłat za prowadzenie rachunku, kartę i przelewy
* obsługa przez www, serwis mobilny, telefon, SMS
* unikalne rozwiązania
* ponad 3400 bezpłatnych bankomatów


NicMilego NicMilego
06.12.2010. 14:59

nie dochodzace przelewy

inteligo NIE POLECAM ostatnio klijenci wyslali mi kilka przelewów kture nie dotarly a dostalem dowody wplat (zgodne z moimi danymi) po zgloszeniu tego do inteligo najpierw mnie pouczano czy podalem dobre dane potem ze taka sytuacjia nie mogla miec miejsca a po przeazaniu im kopji dowodów wplat ze moja prosba zostanie rozpatrzona do 30 dni i przelewy od innych klijentów ruwniez nie docieraja na moje konto DUZY MINUS BRAK CHECI WYJASNIENIA


Piter Piter
30.11.2010. 20:18

NIE POLECAM !!!

Jeśli nie płacisz mandatów w terminie (wielu nie płaci ;) ) to odpuść sobie inteligo. Po zajęciu konta na minimalną nawet kwotę, z automatu żegnasz się z limitem w koncie.Zdziwienie cię ogarnia, bo dowiesz się o tym nie "elektronicznie" lecz papierowo (czas). Dziękuję za takie niespodzianki i żegnam ich....
Od 2003 roku mam to konto, ale niestety już czas na zmiany..


tomek1018 tomek1018
17.11.2010. 22:34

Inteligo i PKO BP

Używam Inteligo przez 3 lata. Serwis internetowy moim zdaniem funkcjonalny, estetyczny i co najważniejsze niezawodny. Obsługa telefoniczna ok, choć nie śpieszą się podnieść słuchawkę. Inteligo nadrabia zaległości i wprowadza bloga i serwisy na popularnych portalach społecznościowych, co jest atrakcyjne zwłaszcza dla młodych ludzi. Natomiast polityka stojącego za nim banku PKO jest dla mnie całkowicie niezrozumiała. Gdy założyłem konto bank umożliwiał wypłaty w placówkach PKO i byłem absolutnie przekonany że tak jest do czasu gdy wytarł mi się pasek na karcie bankomatowej i nie mogłem wypłacić gotówki. Okazało się że w żadnym oddziale nie mogą mi pomóc. Na nową kartę czekałem kilkanaście dni, będąc bez grosza. Kiedyś konto było za 1 zł (opłata za kartę) jeśli saldo było wyższe niż 100 zł, potem wprowadzili nową "korzystniejszą" umowę do zatwierdzenia w serwisie (opłata za kartę j.w, ale przelewy za darmo). Już cieszyłem się że jest tak fajnie do teraz, bo opłata wzrosła 4 zł/mc chyba że zapłacimy kartą za zakupy min. 100 zł/mc. Niby to nie dużo, ale czuję się bardzo manipulowany przez Bank, bo ten kto przeszedł wcześniej na "korzystniejszą" ofertę teraz de facto traci jeśli nie ma nawyku lub możliwości (w mniejszych miejscowościach) płacenia kartą. Już dość mam tych zmian co kwartał i śledzenia zmieniających się cenników PKO BP. Na rynku można bez trudu znaleźć konta prowadzone za 0 zł, z bezpłatnymi przelewami i dużo większą siecią bezprowizyjnych bankomatów, a nawet wszystkich w Polsce i na świecie. Oprocentowanie lokat, kredytu odnawialnego też nie jest konkurencyjne. Karta bankomatowa bez chipu, potwierdzanie transakcji kartą zdrapką to całkowity przeżytek, który należy jak najszybciej zmienić. Integracja usług maklerskich z kontem to jakaś farsa. Umożliwienie nabywania i produktów ubezpieczeniowych tylko jednej firmy i jednostek uczestnictwa tylko jednego "słusznego" TFI w dodatku z prowizją za kupno lub sprzedaż , gdy inne banki umożliwiają dostęp do oferty kilkunastu renomowanych przedsiębiorstw tego typu to moim zdaniem przestarzała i naiwna strategia marketingowa.


Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2015 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !