Konta bankowe · Konto · Konto Inteligo w PKO + bony za 150 zł - Wasze Opinie?

Oferta konta Inteligo - opinie i ocena oferty

Czy warto założyć Konto Inteligo? Dodatkowo można dostać teraz bony za 150 zł. Jakie macie opinie? Sprawdźmy ile ono dokładnie kosztuje, jak wygląda tabela opłat i prowizji

ekonto mbank PKO Bank Polski ma swoją internetową odnogę, czyli Bank Inteligo . Funkcjonujący na rynku już od lat, w ostatnim czasie przeszedł intensywny lifting – i oferuje kilka produktów, które mogą zainteresować klientów, zdecydowanych na bankową samoobsługę. Bank Intelligo oferuje konta bankowe dla klientów indywidualnych (osobiste, młodzieżowe, wspólne) oraz konta firmowe dla małych i średnich firm. Poniżej zostały zestawione konta bankowe oferowane przez PKO Inteligo. U dołu strony zostały także przedstawione opinie o kontach Inteligo klientów (Opinie konto Inteligo).

Konto Inteligo - indywidualnePrywatne Konto Inteligo gwarantuje darmowe prowadzenie rachunku i krajowe przelewy internetowe. Jeśli wykonamy w miesiącu transakcje za przynajmniej 100 zł (bezgotówkowe), bank nie pobierze opłaty za użytkowanie karty (4 zł). Gotówkę bezpłatnie możemy wypłacać w ponad 3,5 tys. bankomatów w kraju (PKO BP, BZ WBK i Service), a jeśli wykupimy usługę „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie) – bezpłatne będą wypłaty ze wszystkich maszyn na całym świecie. Do autoryzacji przelewów bank oferuje kartę zdrapkę, hasła SMS, lub aplikację na telefon komórkowy – token, który sam generuje hasła. Dostęp do konta, oprócz tradycyjnego www, gwarantują również kanały: WAP, SMS, oraz telefon (przelewy realizowane przy pomocy konsultanta są płatne – w ramach banku 4 zł, przelewy zewnętrzne – 5 zł).

Do wyboru są dwa rodzaje kont osobistych: konto indywidualne dla osób powyżej 13 roku życia, które jest jedynie Twoją własnością oraz konto wspólne, które możesz otworzyć z 2 lub 3 osobami:

Załóż Konto Inteligo do 31 sierpnia i zyskaj 150 zł w bonach za założenie konta!

W nowej promocji nowi klienci Inteligo, którzy do 31.08.2017 r. otworzą osobiste lub firmowe konto Inteligo mogą otrzymać 3 bony do sklepów Intersport o łącznej wartości 150 zł !

Aby otrzymać 3 bony o łącznej wartości 150 zł, należy:

  • złoĹźyć wniosek o otwarcie Konta Inteligo wraz z kartą Mastercard do 31.08.2017 r.
  • do 14.09.2017 naleĹźy zapłacić min. 1 raz kartą wydaną do konta, wyrazić odpowiednią zgodę marketingową, oraz zarejestrować się zarejestruj na inteligo.pl/Intersportza0

Nagrody zostaną wydane najpóźniej do 31 lipca 2017 r. poprzez wysłanie wiadomości zawierającej 3 kody elektroniczne na Pocztę w serwisie internetowym Inteligo. Aby odebrać Nagrodę, należy zalogować się do serwisu internetowego Inteligo. Przed pierwszym logowaniem konieczna jest aktywacja dostępu do serwisu Inteligo.
Konto firmowe Inteligo

Dla przedstawicieli wolnych zawodów, osób prowadzących działalność gospodarczą, również w formie spółek cywilnych, Inteligo oferuje rachunek firmowy . Prowadzony jest bezpłatnie, jeśli kartą wydaną do konta zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe za minimum 100 zł, bank nie pobierze opłaty za korzystanie z niej. Bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP, BZ WBK i Service można uzupełnić usługą „Bankomaty bez granic” (4 zł miesięcznie). Przelewy wewnętrzne oraz do ZUS i US, wykonywane w samoobsługowych kanałach dostępu są darmowe, przelewy zewnętrzne kosztują złotówkę (u konsultanta – 5 zł).Konto Inteligo w PKO + bony za 150 zł - Wasze Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.35 na 5
45 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (110 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia (3 stron razem)
izia izia
22.03.2010. 21:50

jak czesto sa przelewy na konto

nie wiem w jakich porach przelewy sa , czy oni inaczej maja?


Maniac Maniac
22.03.2010. 21:50

Opinia

Ja mam rowniez konto w Inteligo. Najpierw załozyłem konto w mbanku, ale po miesiacy czekania na umowe i dokumenty załozyłem w inteligo.
W inteligo od momentu mojego wypełnienia formularza online otrzymanie umowy i VISY trwało niecały tydzien. Przyjechał kurier dał mi wszysko a ja tylko podpisałem umowe. Po 3 tygodniach od tego momentu przyszła mi przesyka z mbanku w zwykłej wypchanej kopercie, i to w dodatku bez VISY. Tak było na poczatku 3 lata temu. Teraz non-stop uzywam Inteligo i jestem zadowolony i to bardzo. Jesli jest jakas modernizacja systemu to informuja o tym na stronie logowania i na stronie głownej. Przelewy z intelligo do inteligo i pko sa w tym samym momencie, podobnie jak wpłaty w oddziałach PKO.


Grzegorz Grzegorz
22.03.2010. 21:49

Mam Inteligo od 5 lat

Jestem użytkownikiem Inteligo od 2004 i nie miałem nigdy żadnego problemu w tym banku.Obsługa telefoniczna na bardzo wysokim poziomie, serwis www do konta naprawdę bardzo ławy i bogaty w różne funkcje (wg mnie duzo lepszy niz np. mbanku). Nie bez powodu Intelligo jest najlepsze w wielu rankingach kontt bankowych (np. Newsweeka).


marek marek
22.03.2010. 21:49

serwis sms w intelligo

Fajny ten serwis sms w Intelligo. pełna kontrola nad swoimi pieniędzmi w każdej chwili i w każdym miejscu, otrzymywane SMS-y informują Cię natychmiast o wszystkich transakcjach przeprowadzanych na koncie.


Jaro Jaro
22.03.2010. 21:48

Proces zakaldania konta

Do wszystkich osób, które sie pytają ile się czeka.

U mnie było to tak:
Złożyłem wniosek zgłoszeniowy o otwarcie konta Inteligo w zeszly poniedzialek kolo godz. 10 O ok godz. 12 miałem telefon od konsultanta o potwierdzenie danych.

Paczka z umowa i kartami dotarła do mnie dwa dni pozniej kurierem (kurier przedtem skontaktowal sie ze mna telefonicznie).

Sama aktywacja konta jest bardzo prosta i trwa kolo 5 min, telefonicznie z konsultantem.

Czyli podsumowując wszystko szybko i sprawnie.
Ja polecam Inteligo w banku PKOBP wg mnie godna alternatywa dla mbanku czy innych kont.
Przede wszystkim bezpieczna PKO to najwiekszy bank i przede wszystkim polski.

Pozdrawiam


Agus Agus
22.03.2010. 21:48

Opinia

Przylaczam sie rowniez do pytania jak dlugo czeka sie na kuriera po wyslaniu wniosku o zalozenie konta intelligo przez intenet?


Dania Dania
22.03.2010. 21:47

Opinia

Polecam Ci inteligo. Należy do PKO BP Jeśli chodzi o bankowość internetową, to ja osobiśie nie narzekam. A co do kosztów prowadzenia konta to różnica jest taka, że płacisz jedynie za przelewy 0,99. konto oprocentowane na 1%.
Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego zależy od kwoty środkow zgromadzonych na nim:
do 9 999,99 zł 3,40%
od 10 000 zł do 99 999,99 zł 4,80%
od 100 000 zł 5,30%


rosiel rosiel
22.03.2010. 21:47

Opinia

zastanawiam się na przeniesieniem oszczędności z mBanku do PKO ale ich oferta bankowości internetowej iPKO jest bardzo uboga i kosztowna pod względem mBanku. Przez rok używania konta w mBanku nie mam najmniejszych zatrzeżeń.
Mysle jednak teraz o inteligo


ktos ktos
22.03.2010. 21:46

Jak dlugo czeka sie na kuriera?

moze ktos napisac ile sie czeka na tel. od inteligo po wyslaniu formularza... i ile sie czeka od telefonu z inteligo na przyjazd kuriera. pozdrawiam i czekam na odp. ;]


Araskam Araskam
22.03.2010. 21:45

Opinia

Posiadam konto Inteligo już prawie 2 lata. Wszystko ok, ale opłata 4,99 zł za usługe sms to trochę za dużo.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 Ostatnia (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !