Konta bankowe · Konto · Credit Agricole Konto dla Ciebie - Warto załoĹźyć? Jakie macie Opinie?

Konta Banku Credit Agricole - Opinie, PorĂłwnanie

kredit agricole Nowe Konto dla Ciebie Credit Agricole kusi nowych klientów, potencjalnym brakiem opłat oraz kontem oszczędnościowym o oprocentowaniu 3%. Jakby jeszcze tego było mało, dzięki promocji w łatwy sposób można zyskać dodatkowe 300 zł. Ale jak to mówią: "nie wszystko złoto, co się świeci". Sprawdźmy dokładnie tabelę opłat, warunki promocji oraz opinie aktualnych klientów banku.

Posiadanie własnego konta w banku stało się już standardem – wiele osób korzysta z podobnej możliwości i bardzo to sobie chwali. Inne jeszcze nie skorzystały, ale zamierzają – nie wiedzą jedynie na co się zdecydować?

W tej chwili banki prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych ofert, żeby skusić klientów, co jest oczywiście bardzo pozytywne dla późniejszego użytkownika, bo może liczyć na dogodne dla siebie warunki. Doskonałą ofertą dla wszystkich, którzy chcą zmienić lub założyć konto jest propozycja od Credit Agricole – Konto dla Ciebie ! Liczne promocje, premie, bonusy dla nowych i lojalnych użytkowników – to wszystko można znaleźć w zupełnie odmienionej ofercie banku! Na co może liczyć klient?

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie to sztandarowe konto osobiste banku Credit Agricole, które może być w pełni darmowe jeśli zapewnimy odpowiednie wpływy na konto (min. 1000 zł) oraz dokonamy 1 transakcji kartą lub przez Blik w miesiącu.

Opłaty za konto i kartę w Credit Agricole

Najważniejszym zagadnieniem dla większości użytkowników jest kwestia opłat – albo ewentualnych opłat, ponieważ można czasem liczyć na ich brak. I tak jest właśnie w tym przypadku, ponieważ Konto dla Ciebie to:

  • 0 złotych za prowadzenie konta,
  • 0 złotych za kartę wielowalutową do konta,
  • 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatĂłw w Polsce,

Brak opłat ma miejsce jeśli tylko co miesiąc na konto użytkownika wpłynie minimum 1 000 zł i wykona on 1 płatność kartą lub BLIK.

Otwarcie konta również jest darmowe, zatem widać, że przy spełnieniu drobnych warunków można tak naprawdę zupełnie za darmo utrzymywać konto i korzystać z niego. Za wypłaty z bankomatów poza granicami naszego kraju zapłacimy 10 złotych – jest to jednak niewysoka kwota w porównaniu z wieloma ofertami innych banków.

Jak widać, Konto dla Ciebie od Credit Agricole nie jest bezwarunkowo darmowe, ponieważ jeśli nie spełnimy wspomnianych warunków, będziemy musieli ponieść odpowiednie, niewysokie opłaty. Dla osób, które pracują, albo posiadają regularny przypływ gotówki (choćby studenci otrzymują pieniądze od rodziców) posiadanie prezentowanego konta jest zdecydowanie bardzo korzystne.Rachunek Oszczędzam - konto oszczędnościowe

To konto oszczędnościowe dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole. Posiadacz konta osobistego może mieć cztery Rachunki Oszczędzam (w ramach konta) z dzienną kapitalizacją i jeden z kwartalną kapitalizacją. W ramach Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją, klienci którzy regularnie oszczędzają – przynajmniej 100 złotych miesięcznie w przypadku kont dla klientów indywidualnych – mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie.

Większość ludzi martwi się o przyszłość – chce się zabezpieczyć na każdą ewentualność, albo zbiera pieniądze na jakiś wymarzony cel. Dlatego dogodna oferta oszczędzania jest bardzo ważna, z czego Credit Agricole świetnie zdaje sobie sprawę. W ofercie dla posiadaczy Konta dla Ciebie znalazła się więc również opcja oszczędzania – 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 20 000 złotych . Oferta dotyczy Rachunku Oszczędzam, a specjalne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące – bank zaś dopisuje oszczędności co kwartał. Istnieje nawet dogodna możliwość jednorazowej wypłaty środków z owego rachunku – i to bezpłatnie!

Oszczędzanie możliwe jest również dzięki specjalnej ofercie CAsaver. Osoby, które systematycznie korzystają z tej usługi mogą otrzymać nawet 200 złotych premii. Na czym polega CAsaver? Za każdym razem, kiedy płaci się kartą, kwota zostaje zaokrąglona w górę do tej wartości, którą użytkownik sam wcześniej ustala. Właśnie ta różnica trafia na wspomniany wcześniej Rachunek Oszczędzam, z dogodnym oprocentowaniem. Dzięki temu oszczędzamy wygodnie, z głową, powoli, a nasze pieniądze pracują na siebie, dzięki czemu mogą być później przeznaczane na dodatkowy cel, zamiast wydawane na bzdury.

Zyskaj nawet 200 zł premii za założenie konta do 31 sierpnia 2020

Wiele banków włączyło do swojej oferty bonusy dla użytkowników, więc bank Credit Agricole również nie mógł być gorszy. Przygotowana przez bank oferta jest jednak dosyć korzystna dla klientów – również dla tych, którzy zdecydują się na przeniesienie konta z innego banku. Co oferowane jest dokładnie ewentualnym klientom? Klient może wybrać jeden z wariantów promocji:

  • 200 złotych za przeniesienie konta
  • 200 złotych zwrotu za płatności kartą lub mobilne
  • 50% premii dla oszczędzających na CAsaver

Opinia na koniec

Propozycja banku Credit Agricole w postaci Konta dla Ciebie jest z pewnością dosyć atrakcyjna. Nie jest to co prawda konto w pełni darmowe, ponieważ warunek to wpłynięcie na konto użytkownika co miesiąc minimum 1 000 zł i wykonanie 1 płatności kartą lub płatnością BLIK.

Jeśli jednak ktoś jest pewny, że spełni te warunki (a nie jest ich tak dużo, aby nie zapamiętać), można zyskać naprawdę darmowe konto, z płatnością jedynie za wypłacanie pieniędzy poza granicami kraju, czy też za ekspresowe przelewy. Benefity dla klientów oraz forma oszczędzania również są ciekawe, choć w tym ostatnim przypadku korzystamy i tak z własnych pieniędzy. Jeśli nie będziemy wiele zaokrąglać w CAsaver, nie zyskamy zbyt dużo. Na pewno jednak więcej jest plusów Konta dla Ciebie, więc można je z czystym sumieniem polecić!

Credit Agricole Konto dla Ciebie - Warto załoĹźyć? Jakie macie Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
91 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (91 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)
Tami63 Tami63
14.03.2018. 11:30

a mnie się podoba

Aż się boję, że coś się zmieni na gorsze jak czytam te wszystkie negatywne opinie. Ja mam jak najlepsze zdanie o tym banku. Jestem zadowolona.


Damian Damian
04.03.2018. 13:53

Nie polecam! Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia

Odsyłają z infolinii do oddziału i z powrotem. Nie potrafią nawet założyć prostej lokaty. Oferują promocję na start z których się nie wywiązują. Całkowicie odradzam ten bank. Strata czasu i nerwów!


Jack Jack
09.01.2018. 23:52

Opinia

Witam. Proszę wszystkich o rozwagę. Bank agricole to najgorszy bank w mojej ocenie. złodzieje .naciagacze. Ja wziąłem kredyt rozłożony na 12 rat splacilem w 2 całość z tego powodu dostałem negatywne opinie do BIK że nie płacę rat w terminie. A następnie podziękowanie za to że byłem ich dobrym klientem. Radzę nie korzystać z banku agricole


Nigdy wicej Nigdy wicej
04.01.2018. 00:25

Ĺťart a nie bank

Robiłam trzy podejścia do banku by zlikwidować kartę i co? I wiecznie awaria systemu. Gdy w końcu się udało to dostałam pismo o braku 40 zł i wciągnięciu do BIK. Podczas rozmowy w banku nic takiego nie Pani nie powiedziała. Unikać, unikać, unikać!


Bartek Bartek
17.12.2017. 13:41

Kpina nie bank

bankomat wicią mi pieniądze dodam że jest niedziela dzwonie 47 minut i nic no to przed komputer jest serwis sms wysyłam błąd, jest jakiś formularz zgłoszeniowy wypełniam błąd na stronie jakaś masakra nie polecam


Magda Magda
01.12.2017. 13:39

Nie polecam.

Witam,
Posiadam konto " 1 Konto " w banku Credit Agricole od 2 lat. I stanowczo nie polecam.
Konto, na którym miesiąc w miesiąc wpływa mi wypłata (2000 zł z hakiem) , wpływają mi zwroty z podatku, dokonuje też wpłat własnych. Ogólnie historia mojego konta jest bardzo ruchoma i dużo się dzieje. Starałam się o pożyczkę , zaledwie 1000 zł ( odrzucili) , starałam się o pożyczkę ratalną w sklepie ( odrzucili) , starałam się o pożyczkę ratalną online ( odrzucili) . Dodam, że nie widnieje nigdzie w BiKU , a wszelkie kredyty ratalne spłacam na czas. Inne banki, w których nie mam konta dają mi pożyczki bez problemu.
Druga sprawa to czas realizacji przelewów, czysta kpina. Przetrzymują pieniądze na koncie po 2, 3 dni przy sesji wychodzącej, już nie wspomnę o tzw blokadzie przy płaceniu kartą.
Mam kwotę zablokowaną, i saldo dostępne pomniejszone o kwotę blokady, co dla mnie jest jednoznaczną informacją, że saldem dostępnym mogę jeszcze rozporządzać. Dwa razy już zrobił mi się minus na koncie i naliczone odsetki od salda ujemnego.
NIE POLECAM.


Ana Ana
27.11.2017. 12:01

Pisze by ostrzec

Witam . Chcialabym wszystkich przestrzec przed Bankiem Credit - Agricole ktory w piatek mimo dobrego pinu odrzucil mi transakcje a pieniadze i tak wzieło z konta. Miałam do wyboru albo zostawić duże zakupy , albo wyciągnąć gotówke, której akurat przy sobie nie miałam. Gdyby nie sms, który dostaje po każdych zakupch bym mogla szybko nie zauważyc i paragon wyrzucić bo po co mi paragon z odrzucona tranzakcja? Ale jakos mnie natchnelo by zostawic. Dzwonie do banku , oczywiście dowiaduje się że zwrot powinien nastąpić do 7 dni , jak nie to mam sie pofatygowac z paragonami i zgłosić reklamacje , która oczywiście będzie trwała do 30 dni ! Rozumiem roznie sie dzieje , że może być awaria systemu , ale jezeli taka wystapila to odrazu powinni starac sie zwrocic wszystkim pieniadze, bo to wina banku nie ludzi.To jest zwykle oszustwo jezeli ktos nie ma funkcji sms i nie sprawdza strony online a zwrot nie nastapil a ta osoba musi sie pofatygowac do placowki banku a zwyczajnie o tym nie wie ? To co oni zachowuja te pieniadze dla siebie ? A co z miejszymi kwotami , przeciez nie wszyscy po nie sie zglosza . I co tez zachowuja dla siebie?


Klient Klient
22.10.2017. 12:59

O tym nie informują w reklamach

Witam.
Bank nie pośredniczy w założeniu profilu zaufanego, to tylko drobiazg ale składający się na całość. CA zawiódł mnie w 2014 kiedy miałem potrzebę wypłaty większej kwoty. Zmiana limitu wypłat nie pomogła bo bank zastrzegł sobie 3 dni na zatwierdzenie mojej decyzji. Wtedy reklamowałem zaistniałą sytuację, i co? Nie zmieniło się nic. W kwietniu br. również miałem konieczność szybkiego dostępu do większej kwoty (podkreślam) własnych środków i ponownie bank mi to uniemożliwił. A cóż to starałem się o kredyt?. Nie, potrzebowałem własnych środków. To kpina i podobne ograniczenia nie występują w innych bankach. Proponuję informować o takich procedurach w reklamach banku. CA zmienia tylko tabele oprocentowania a nie zmienia nieżyciowych przepisów wewnętrznych. Myślę, że odpływ zawiedzionych klientów zmusi do refleksji choć wtedy jest zazwyczaj nieco za późno.


asiek asiek
25.08.2017. 09:26

Opinia

Witam, niedawno przeniosłam się do Credit Agricole i uważam, że to dobry bank, szczególnie dla młodych osób. Konto Prosto Oszczędzające Plus daje mnóstwo udogodnień osobom do 27 roku życia, gdyż nie ma tutaj żadnych kosztów prowadzenia konta, ani żadnych limitów wpływów/transakcji, aby konto było darmowe. Wypłaty z wszystkich bankomatów na terenie całego kraju są całkowicie darmowe. Nie ma żadnych ukrytych dodatkowych prowizji, dlatego też polecam wszystkim młodym ludziom założenie konta w Credit Agricole, bo serio opłaca się !
Pozdrawiam z uśmiechem ; )
studentka Asia


Gabriela Ilnicka Gabriela Ilnicka
08.08.2017. 10:18

Zła opinia o dostępie elektronicznym.

Bank traktuje niepoważnie swoich klientów. Obsługa pracowników bardzo miła, ale zupełnie nieprzydatna:- nie mogę uzyskać dostępu do serwisu telefonicznego (hasło, które otrzymałam jest odrzucane, doradzono mi abym udała się do banku po nowe, to jest 60 km, i czas) pracownicy są bezradni,- nie mogę zalogować się przez internet, podane przeze mnie dane są odrzucane jako błędne, również hasło, które otrzymałam w placówce banku. Nie otrzymuję wyciągów ani w wersji papierowej, ani elektronicznie. To jest nie do przyjęcia. nie radzę korzystać z usług tego banku, bo nie wiecie co może ws spotka.


Arkadiusz Arkadiusz
07.07.2017. 17:10

nie polecam

Mam u nich kredyt hipoteczny , a poza tym z reszty usług musiałem zrezygnować.Częste awarie systemu,problemy z płatnościami kartą i przy operacjach bankomatowych.Rmacje że rzeczywiście transakcja nie doszła do skutku-awaria systemu i po siedmiu dniach pieniądze wrócą na konto.Porobiłem zrzuty ekranu z logowania przed zdjęciem blokady i po jeeklamacje rozpatrywane lakonicznie ,wręcz automatycznie odmownie.Decyzję o likwidacji podjąłem gdy zblokowano mi pieniądze podczas wypłaty z bankomatu.Były zblokowane siedem dni ,pomimo czterokrotnego ponaglenia o zwrocie kwoty na konto.Uzyskałem inforj zdjęciu i pieniądze nie zasiliły salda bieżącego.Gdzie trafiły????Nie wiem, na pewno nie do mnie.Sytuacja taka miała miejsce dwukrotnie,za pierwszym razem nie przypilnowałem terminu zdjęcia blokady i nie byłem w stanie udowodnić wyparowania pieniędzy.Jednak tym razem nauczony doświadczeniem z tym bankiem dopilnowałem tego.Pomimo dowodów z braku zasilenia salda po ustaniu blokady reklamacja rozpatrzona negatywnie....twierdza że pieniądze zasiliły konto po ustaniu blokady.Po prostu jakaś farsa.Stracili klienta i oszczędności które u nich trzymałem na rachunkach.


Halina Bulas Halina Bulas
27.06.2017. 14:43

Moja opinia.

Coraz gorzej borykam się z wami juz kilka miesiecy nie będe opisywać tu o co chodzi..Bank nie przyjazny a był przyjazny.Teraz jest okropnie .Jak tak dalej pojdzie to w koncu splajtujecie Podaję swój telefon i czekam tylko jeszcze kilka dni z swoją sprawę i tak nagłośnie co myślą o was ludzie we wszystkich mediach ,że się nie pozbieracie.Po to mam internetowe dojs cie do konta abym mogła wszystko szałatwic z domu Nie chodzę,Mam 78 lat,jestem sama.I mieszkam na wsi.Zeby pojechać do Oddziału muszę wydać kupę pieniedzy na wynajecie kierowcy i samochodu.Ktoś zrobił błąd i wpisał złe imię do identyfikacji i teraz się bujam.Ciągle sie wszystko zawiesza blokuje.


stanisawa stanisawa
08.06.2017. 16:55

tracisz czas i pieniądze.

Miałam rachunek przez 7 lat wspólny z mężem. Po śmierci Męża zablokowano mi rachunek. Mojej połowy oraz wpływającej emerytury i pieniędzy z ubezpieczenia nie chciano mi wypłacić.Musiałam skorzystać z usług prawnika przy napisaniu odwołania.[wpłacono] Na drugą połowę żądano przeprowadzenia spadku[po dostarczenia przyznania mi spadku nadal nie mogę zamknąć rachunku ciągle żądają jakiegoś dokumentu który już im dawno dostarczyłam.Opłaty za rachunek naliczają już brak mi sił dostarczać te same dokumenty[mam 72 lata]


niezapominajka niezapominajka
26.05.2017. 16:34

KaĹźdy bank taki sam.

Witam

Też jestem posiadaczką konta w Credit Agricole.Do niedawna wszystko było ok.Przelewy przychodziły na czas.Jednak od wczoraj nastąpiła zmiana. W czwartek rano zostały wysłane do mnie dwa przelewy ,w tym samym czasie.Jeden dotarł o czasie,a na drugi czekam do teraz.Tak więc dziwi mnie,że jeden dotarł normalnie,a drugi zagubił się gdzieś po drodze.Jest już 16:00,a pieniędzy jak nie było tak nie ma.Dawniej wszystko było robione bez komputerów i było znacznie szybciej .Nikogo nie obchodzi,że czasami pieniądze,które wpływają na konto są jedynym środkiem utrzymania i jak nie przyjdą na czas,to zęby w parapet. Banki syjonistyczny,chazarski pejsaty wynalazek. Nie ma się więc co dziwić,że jest jak jest. Z resztą wszystkie banki to jedna klika.Na początku się starają by dobrze wypaść przed klientem,a po czasie staja się wnerwiające.Tak więc jakakolwiek zamiana jednego banku na drugi nic nie zmieni i nie wniesie,bo jak napisałam powyżej ten niby fajny bank zamienia się w bank nie fajny,kwestia czasu.


Paula Paula
26.05.2017. 15:16

Opinia

Witam.Mam konto w CA od marca 3017 i już dostaje białej gorączki.Na to konto zaczęły wpływać mi alimenty na córkę.Zajal je komornik.Bank zrobił blokadę.Z komornikiem sprawa załatwiona.Alimenty zostały odblokowanie.Komornik wyslal pismo do banku elektronicznie a mnie dał pismo w formie papierowej do ręki.Zeby było szybciej poszłam z tym pismem do oddziału.Przyjeli moje zgłoszenie.Wyslali skan dokumentu do działu zadluzrn komorniczych.Ale w centrali nic sobie z tego nie zrobili i mimo wszystko przesłali alimenty na konto komornika.Komornik odeslal mi je natychmiastowo ale blokada w banku ę w dalszym ciągu nie została ściągnięta.mija juz 10 dni od mojego ponownego zgłoszenia ściągnięcia blokady z alimentów i UWAGA UWAGA moja sprawa nadal stoi w miejscu!nikt nic nie wie !!


Basia Basia
23.05.2017. 14:57

Agricole credit

Bank Agricole Credit nie polecam.Reklama robią jak przeniesie nowe konto zyskac 200 zł nie prawda sama nie dostalam poprostu


Kasia Kasia
02.05.2017. 11:10

opinia o koncie credit agricol

Prrzelewy to jakaś paranoja jeśli chodzi o czas trwania
Nigdy nie moglam liczyć na określony termin przelewu zawsze z opóźnieniem co dla mnie jest to sory kłopot az do dziś
Czekam jeszcze dziś na przelew i idę zamknąć konto


QBEK QBEK
19.04.2017. 08:36

klient CA od czasĂłw Lukas Banku ...

Jawne naciąganie na zakup produktów, których nie chcę, nie potrzebuję. Bank zmusza stałego klienta do zakupu takiego produktu (zazwyczaj abstrakcyjnie drogiego) aby uzyskać tzw. "korzystną pożyczkę". Takie działania prowadzi zarówno szeregowy pracownik obsługi klienta jak też kierownik placówki bankowej = takie są zalecenia zarządu banku.
Szczerze odradzam !


karool karool
12.03.2017. 15:59

poraĹźka

Witam . Jestem klientem tego banku od 12 lat jeszcze jak był to lukas mam na koncie 4razy tyle co chcialem w gotowce w kredycie od nich . Centrala zatwierdza oddzial w gd kolobrzeska klamie i wysyla co chwile po zaswiadczenia a na koncu odmawia. Rezygnuje z tego pseldo banku tragedia. Dla porownania powiem ze w banku o bok gdzie niemoalem ani złotowki dostalem kredyt w ciagu 24h. Aha a pani szyszko z oddzialu w gdansku powinna zmienic prace bo jest hamska klamie i olewa klienta


Bogdan Bogdan
11.03.2017. 03:04

Nie bierzcie w tym banku kredytu, bo wtedy klient jest nikim, śmieciem

W 2016 roku wziąłem kredyt na 20.000 zł, sądząc, że będzie zgodny Internetową z ofertą kredytu na RRSO 9,5 %, lecz okazało się, że w umowie kredytu mam RRSO na 27,51 %. W banku tzw. "doradca klienta" podsunął mi umowę kredytu i ją podpisałem, mając ustne zapewnienie tego, daj mu boże zdrowie "doradcy klienta" , że warunki umowy są podobne do tej oferty internetowej. Nie dajcie się zwieść temu "doradcy klienta", bo to zwyczajny chwyt marketingowy, aby klient poczuł się jak u swego doradcy. Gdy zobaczycie w tym banku Credit Agricole taką osobę z etykietką "doradca klienta" musicie wiedzieć, że to podstawiona osoba, która ma Was "wydoić" i radzę, aby tą etykietę czytać "dojarka klienta", a od razu będziecie wiedzieć, po co tu przyszliście. Może wielu z Was klientów uda się i nie dacie się wydoić. Mnie się nie udało, bo w podpisanej umowie pożyczki na 24 m-ce, wziąłem 20.000, a temu bankowi muszę oddać o 5.416 zł więcej. Ponadto od chwili podpisania umowy, pracownicy tego banku nagle ogłuchli na Wasze prośby, żądania, roszczenia, itp. Nie odpowiadają konkretnie i rzeczowo na Wasze pytania i w kółko powtarzają wyuczone formułki, które nie pasują w żaden sposób do zadanego pytania. W ich mniemaniu, Wy klienci jesteście w trakcie dojenia, więc podobnie jak krowa, macie stać spokojnie i o nic nie pytać.


Tomasz Wojciechowski Tomasz Wojciechowski
27.02.2017. 20:00

OMIJAJCIE ŁUKIEM!

Opiszę syuację:
Mamy dochód (na rękę) łącznie ponad 8000 zł, dzieci sie wyprowadziły i jesteśmy tylko we dwoje z żoną.
Padła lodówka i żeby nie wydawać kasy od razu chciałem wziąć kredyt wyszło UWAGA 200 zł miesięcznie.
I CO? TEN BANK ODMOWIŁ KREDYTU!!!
ZENADA
Łączne obciążenia to jakieś 2500 zł. To ile trzeba zarabiać aby dostac kredytu 1999zł?


Niedoszy klient Niedoszy klient
20.02.2017. 19:18

Oddział banku nieprzyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Już na etapie rozważania zakładania konta bank skutecznie mnie zniechęcił. Na infolinii odmówiono bowiem podania numeru telefonu do oddziału wskazując, iż klient nie jest uprawniony do telefonowania do oddziału. Pozostaje infolinia. To niestety nie wystarczy. W innych bankach dba się o osobistą relację, jeśli klient sobie tego życzy (tzw. dedykowany doradca). Oddział w Ciechanowie położony jest w sposób nieakceptowalny dla osoby niepełnosprawnej. Brak jakiejkolwiek możliwości zaparkowania samochodu przed oddziałem. Drugie utrudnienie to schody przed chodnikiem do oddziału. Warto wynająć lepszy, nowocześniejszy lokal na siedzibę oddziału banku, tego rodzaju, jak uczynił to w tym mieście drugi bank z kapitałem francuskim.


Mariusz Mariusz
25.01.2017. 18:42

Omijac szerokim łukiem

Strata czasu i pieniędzy na telefony wyjaśniające ich nieudolność a wasze przepraszam w reklamacji to sobie możecie w buty włożyć!!! Dzwonie na infolinię aby się umówić na spotkanie w banku,przychodzę następnego dnia o ustalonej godzinie,nikt nic nie wie,a doradca z którym byłem umówiony jest na 3 miesiące na zwolnieniu lekarskim.Trzeba odstać w kolejce,kolejny dorada nie potrafi zamknąć mi konta,myli się przy wypłacie gotówki o 100 zł mimo że liczył ze trzy razy na maszynce.Zwiększył mi tak limit przelewu że następnego dnia musiałem dzwonić na infolinię i dopiero tam po 30 minutach osiągnąłem ten szczyt techniki.Straciłem przez ich nieudolność godzinę w banku + czas i pieniądze na telefonie.Odpowiedz na moją reklamacje wysłana przez ich bank idzie już tydzień i nie może dojść do mnie,a na infolinii pani twierdzi że już ją odebrałem :-( Ogólnie resumując(miałem kont już sporo w różnych bankach) to nie polecam.


Pampo Pampo
19.01.2017. 19:05

opinia

czytając negatywne opinie sam nie wiem czy ja mam tam konto. Założyłem konto w grudniu 2015 r. w oddziale w Gorlicach i powiem wam że przez ten cały czas nie miałem żadnych ani to żadnych problemów. Przelewy wpłaty wypłaty super. Nie korzystam z kredytów itp.więc nie wiem jak to tam działa. Wypłaty premii oraz zwroty co miesiąc 27,77 plus opłaty za rachunki chyba 5% na czas i nigdy się nie zawiodłem . Opłaty i prowizje 0 mam konto prosto oszczędzające plus więc 500 zł. kartą i wpływy powyżej 1500.Więc albo coś wy zawalacie albo ja mam takie szczęście do obsługi. Ja ten bank polecam w 100% Pozdrawiam


Grzegorz Grzegorz
14.01.2017. 09:02

Odradzam!!!

Po 10 latach współpracy z tym bankiem musiałem z niego zrezygnować ponieważ nie są wstanie pomóc klientowi... Ogółem negatywna opinia o tym banku. Odradzam zakładanie tam konta...


Teresa Teresa
10.01.2017. 10:49

Opinia

W VI/2016r przeniosłam konto do CA i do dzisiaj nie mam premii za przeniesienie rachunku bankowego. Mało tego ,piszę reklamacje a konkretnej odpowiedzi brak , Przekazują reklamację do centrum i na tym koniec. Naliczają mi prowizje za sms o których pracownik banku mnie nie poinformował. Jestem rozczarowana i nigdy nie polecę nikomu tego banku.


Damian Damian
04.01.2017. 11:25

Żałosny bank

Witam bardzo jestem na nie co to za bank ze przelewy przychodzą po tygodniu sorry kur... Jeszcze czekam potwierdzenie mam a środkiem brak zmieniam bank najgorszy jaki jest


Kika Kika
01.01.2017. 13:16

Informacja

Córka ma zablokowane konto przez komornika a o ile się orientuję istnieje wolna kwota od zajęć oczywiście w credit agricol otym nie słyszeli i nie raczyli o tym poinformować klienta żenada oni powinni w tym banku podjechać na jakiejś szkoleniowa bo ja miałam komornika w banku zachodnim i po zajeciu konta zostałam poinformowana że pieniądze moge wypłacić w kasiea tu zero informacji co to za pracownicy bez kompetencji


Edward Edward
27.12.2016. 14:09

Omijać z daleka

Według mojej opinii CA to nie bank.W tym "banku" nie będziesz miał żadnych praw. Mnie oszukali na samym wstępie nie przekazując pieniędzy za przeniesienie do nich konta. Obecnie odchodzę, pomimo, że konto zamykają 13. stycznia 2017, już nie mam dostepu do pieniędzy na koncie i do historii rachunku. Za wydruk historii rachunku, do której przdwcześnie zablokowali mi dostęp żadają 5,00 zł za stronę wydruku. Nie chcieli mi udostepnić mi tej historii w formie pliku pdf. Moim zdaniem to mafia nie licząca się z klientami i z polskim prawem


Klient Klient
16.12.2016. 11:58

Dno

Niewiarygodne że jeszcze istnieje z taką obsługą klienta .


Karlik Karlik
10.12.2016. 18:59

Opinia

Miałem konto w tym banku i nie polecam go nikomu.


karlik karlik
10.12.2016. 18:26

Konto studenckie

Witam internautĂłw.

Po prostu Parabank, który nazywa siebie bankiem. Założyłem sobie te konto i mówię wam że są dużo lepsze banki niż credit agricole np. PKO lub ING. Zostałem namówiony przez panią z tego banku do założenia konta i gorzko się rozczarowałem.

Stanowczo odradzam ten bank!


Idelo Idelo
21.11.2016. 11:21

DRAMAT

Bank Credit Agricole zamknął moje konto walutowe, bez żadnego poinformowania mnie o tym, mimo, że dokonana została na to konto transakcja 2 tygodnie temu. Pani nie była w stanie udzielić mi praktycznie żadnych informacji. Żenada. Oczekiwałam na przelew w euro i niestety, ale przez brak szacunku do klienta, nie informowanie o niczym swoich klientów tego przelewu nie dostanę. To są żarty. Sms o konkursach i rabatach potrafią wysłać po 2 razy dziennie, ale ważnych informacji o zamknięciu konta już nie. Cała moja rodzina ma tam konta. Po dzisiejszej sytuacji przenosimy się do innego banku.


nicko nicko
19.11.2016. 10:17

Ĺťenada

Byłem z nimi jeszcze od Lukasa, który sobie chwailiłem. Po zmianie na CA podnieśli opłaty za używanie karty i prowadzenie rachunku. Mogę sie ich pozbyc ale - brakuje mi 100 zł do limitu wplywów miesięcznych (bo ten tez podniesli), żeby nie płacić za konto, nie płace kartą za często, bo nie ma mnie w Polsce, więc za kartę tez bólę. Chciałem, żeby było prościej i zainstalowałem aplikacje na telefon. Haha jest 100x gorzej. Żeby w ogóle z niej korzystac musiałem pójśc do placówki bankowej 1. Czekałem godzinę, żeby w ogóle ktoś zaczął obsługiwać zaraz po otwarciu (tylko ja do okienka czekałem). 2. Żeby dostac PIN do aplikacji musiałem podpisac umowe na 10 stron i podać nr telefonu (polskiego), którego nie miałem. Zapytałem po co im telefon - po nic, tylko żeby umowe podpisać, telefon absolutnie niepotrzebny, żeby korzystac z aplikacji i usług banku. Ok. 4. Pospisałem umowę, podałem telefon do rodzicielki. 5. Pierwsza próba dostania się do apliackji - trzeba podac PIN i hasło. Jakie hasło??? 6. Kilka prób i dostep do aplikacji został zablokowany. 7. Ok, wściekły zalogowałem sie, żeby zrobić przelew normalnie przez Internet, tam tylko hasło do konta było wymagane, żeby potwierdzic przelew. 8. Ustawiłem przelew, wybrałem odbiorcę dochodzę do ekranu potwierdzającego, wpisuje hasło do konta raz, drugi, trzeci - nie działa. CHolera o co chodzi? 9. Obok pola na konto pisze hasło nr [..] z dnia [..]. Jakie hasło??? 10. Dzwonię na infolinię: dlaczego mam aplikacje zablokowaną? No bo wpisał Pan niepoprawne hasło aktywacyjne aplikacji. A skąd mam wziąć hasło? Hasło wysyłane jest na telefon, który Pan podał przy podpisaniu umowy. Co??? przecież podobno nr telefonu niepotrzebny, żeby korzystać z aplikacji!!! 11. Dlaczego nie mogę zrobic przelewu? No, przy przelewie trzeba podać hasło, które jest wysyłane na Pański nr telefonu SMS-em. Przecież powiedziano mi, że nie potrzebuje nr telefonu, żeby korzystać z usług banku!!!!! 12. Czy możecie mi odblokować jedno dostęp do aplikacji? Tak, musimy pana uwierzytelnić: standardowe pytania o imie, nazwisko, pesel, adres korespondencyjny itp. itd. I na koniec pytanie: prosze o odpowiedź na pytanie pomocnicze. A jakie jest pytanie? No, pytanie, które Pan sam wybrał w naszym banku: tu nastepuje pytanie. Nie wybierałem tego pytania, nie wybierałem żadnego pytania!!! Nigdy!!! Chyba, że wybraliście za mnie!!! Nie znam odpowiedzi (a pytanie było dziwne, bo nazwisko panieńskie matki oczywiście bym znał). Bardzo mi przykro, muszę poznac odpowiedź na pytanie, inaczej nic nie mogę zrobić. 13. Rozłaczyłem się. Zadzwoniłem znowu. Te same prodcedury weryfikacji i o dziwo - tym razem brak pytania, "które sobie sam wybrałem". Udało sie odblokować aplikację. 15. Musiałem zadzwonić do rodzicielki, żeby aktywować aplikację - bo oczywiście to ona dostaje smsy na swój nr telefonu. 16. Za każdym razem, kiedy robię przelew przez Internet - dzownię do rodzicielki - po nr hasła, które wysyłają jej Sms-em. 17. Z aplikacji na telefon nie korzystam w ogóle. 18. Co miesiąc pobieraja mi opłatę za SMS-y 2,70zł. Niby niewiele, ale za zbędne usługi to i tak o 2,70zł za dużo. 19. Czasem jak dzownie na infolinię pytaja o odpowiedx na hasło pomocnicze. Co dziwne za każdym razem jest to INNE PYTANIE!!! To niby ile tych pytań "sobie wybrałem"??? Wtedy zazwyczaj odkładam sluchawke i dzwonię ponownie - aż odpowiem na pytanie (bo np. pytaja o panieńskie matki) albo pytania nie zadadzą. 20. Frustracja i szok jest tym większy, że korzystam z dwóch innych aplikacji bankowych do kont osobistych, które mam za granicą gdzie mieszkam. Instalacje i uzywanie bez żadnych problemów, praktycznie podobnie jak przez internet, na dodatek uwierzytelnianie za pomoca Touch ID, a nie pięćdziesięciu kodów, wielostronicowych umów i SMS-ów, których nikt nie potrzebuje. 21. Sorry, ale bankowość elektroniczna made by CA jest jakimś koszmarem. A może tak działa CA we Francji? - współczuje Francuzom. Jak wspominałem z Lukasa byłem zadowolony, CA to kompletna porażka. Zmieniam bank - już dawno piowinienen był to zrobić. Ciekawe tylko czy nie wdepne jeszcze gorzej. A swoją drogą banki są cholernie drogie w Polsce - za konto i kartę wszędzie trzeba płacić. Za granicą gdzie mieszkam podstawowe konto osobiste jest darmowe, bankomaty darmowe, karta darmowa. Trudno to zrozumieć, bo to kolejna bariera dla ludzi i biznesu w Polsce.


Bogdan Bogdan
22.10.2016. 14:44

Opinia

Nigdy i nikomu nie polecam banku Agricola Należałem do niego jeszcze od Lukasa Obecnie jest to całkowita żenada Mała przejżystość prowadzonego rachunku Problematyczne i dlugie łączenie się z infolinią Mało kompetentna obsługa Przemilczane odpowiedzi na mało wygodne pytania dla banku Wyjątkowa pazerność i znikome doradztwo np. przy pytaniach o kredyt Osobiście, pomimo pytań o wycenę krótkoterminowego kredytu na 6000 zł zostałem tak umiejętnie wprowadzony w błąd że za 26 dni kredytu zapłaciłem 860zł więcej, o tym że możemy obejść ubezpieczenie nie było tematu, pomimo że jestem tam ubezpieczony a żona godziła się ze spłatą w razie czego Podzielam wszystkie wcześniejsze opinie i dołączając swoją i zalecam mijajcie owe bagno szerokim łukiem. oraz szybkie odejście


masterx masterx
12.09.2016. 17:35

Credit Agricole - omijać szerokim łukiem. BANK GUBI DOKUMENTY!!

Odradzam ten bank wszystkim!

- UWAGA gubią dokumenty! i trzeba chodzić jeszcze raz wszystko wypełniać
- reklamacje na infolinii bez odzewu
- zgłaszanie spraw - sprawy giną, nikt nic nie wie. Zawsze żądajcie wydruku z numerem sprawy i datą, oraz potwierdzenie listowne komunikacji!
- długie kolejki w oddziałach - strata czasu


kaja kaja
09.09.2016. 07:10

porazka

Many konto otworzone o 7 miiesiecy to byla najgorsza porazka zakładania tam konta. Konto zakładaliśmy w Świeciu oni tak na początku obiecują a o dyrektorze się nie wypiowiadac ja nie wiem za co mu płacą. Napisałam.reklamacje bo pieniądze same wyparowoja,z konta bo oni wytłumaczyć nie umieją.


Halina Halina
07.09.2016. 01:41

Lokaty terminowe

Maja obecnie najlepsze oprocentowanie na lokatach terminowych na nowe srodki! Wiec nie jest tak wszystko w tym banku negatywne!


Grzegorz Grzegorz
05.09.2016. 10:08

tragedia

konto internetowe to porazka, caly czas serwis wieczorami niedostpeny, codziennie niemal prace konserwacyjne, chodzi jak mół a zakladka karty kredytowe czesto wyrzuca z systemu! w zadnym innym banku nie mam takich problemow z obsluga przez siec.


Gosia Gosia
24.08.2016. 09:51

Opinia

Zdziercy - straszny bank,straszne oprocentowanie, zmieniają naliczanie odsetek nawet już w trakcie spłacania rat. Nie polecam tego banku nikomu.


furious furious
19.08.2016. 16:34

credit agricole

DNO!!!!!!!Totalny bałagan! Zero przepływu informacji .Pomimo reklamacji ,sprawy nie są rozwiązywane .


Karolina Karolina
04.08.2016. 09:48

Opinia

Ponieważ że mój mąż ma założone dwa konta w Credic Agricole walutowe i Polskie to nikomu nie radzę tam zakładać konta cały czas są jakieś problemy a to z logowaniem na Ca24 konto miało być sprawne w 100% a tu z każdą duperelą trzeba lecieć do banku teraz mamy zablokowany dostęp do konta a że jestem współwłaścicielem nic nie mogę zrobić bez męża jesteśmy uziemieni bez pieniędzy które są ale uziemione w banku do przyjazdu męża oni tam myślą że ktoś ma tyle czasu żeby jeździć z każdą duperelą do banku na ich zawołanie. Nikomu nie polecam zakładania tam konta i na moje oni powinni zamknąć ten bank na amen. Już nie wspomnę o tym że pieniądze same znikają z konta


Asia Asia
25.07.2016. 00:30

Opinia

Założyłam konto 16.06.16. Właściwie chciałam pomóc koleżance tam pracującej. W dalszym ciągu konto w poprzednim banku jest czynne, a CA miał w ciągu 30 dni zamknąć mi tam konto. Aplikacja mobilna jest fatalna. Powinni brać przykład z BZ. Nie można z aplikacji wygenerować potwierdzenia przelewów PDF. W ciągu niewiele ponad miesiąca posiadania konta w CA, trzy razy była duża awaria i nie można było zrobić przelewów. Chyba zrezygnuję z tego konta i zostanę w BZ WBK. Za 250 zł nie warto sobie pogarsza ćwiczenia.


Aga Aga
04.07.2016. 15:00

Straszny Bank

Nie mam konta w tym banku ale chcialam dokonać zakupu ratalnego w jednym ze sklepow (jedynie alior byl dostepny i udzielal kredytow na raty ) przedstawilam dochody ktore sa wysokie...3500 netto na jedna osobę i brak zobowiazan w innych bankach....alior odmowil w odp otrzymalam-zbyt niski dochod:D:D:D smiech na sali....


Adam Adam
12.05.2016. 16:41

Tragedia

Ten bank to tragedia 7,50 zł miesięcznie za kartę debetową czyli bankomatową, 5zł miesięcznie za Tokkena, i na dodatek 5zł za sprawdzenie środków na koncie w bankomacie, powiem tylko tyle zdzierstwo tam mają jak diabli premi w pracy mam 50 zł a oni zapierdzielają mi ponad 11zł, kasuję konto w tym banku i będę brał pieniądze do ręki niech się bujają.


anna anna
09.05.2016. 08:04

jestem starym klientem

nie warto zakładać konta-albo inaczej -założyć i jak tylko zaczną zmieniać warunki uciekac gdzie pieprz rośnie
obiecanki cacanki - kiepsko
, jak byli Lukasem było znacznie lepiej.


zawiedziony zawiedziony
05.05.2016. 23:43

konto

Mialem tam konto jeszcze za czasów lukasa przez 9 lat,opłata za konto ogółem 16 zł miesiecznie.Skoro pracownicy żalą sie ze staja sie akwizytorami,to pytanie dlaczego przez ten caly okres nikt nie zadzwonil poinformowac mnie o nowych opcjach I oplatach za konto tylko rąbali mnie po kasie przez tyle lat ro jest dbałość o klienta .Dopiero przy zamykaniu konta doradca wmawiał mi za nie place za konto 16 a tylko 5zl,I ze ta opcja którą ma jest stara jak świat I moze mi zaproponować nowe darmowe konto,a kto pomyslał o tym przez ten cały okres,nie polecam I sam tam nie wrócę


jeszczeklient jeszczeklient
25.04.2016. 20:41

Z roku na rok coraz gorzej

Mam w tym banku konto jeszcze z czasĂłw Lukas Banku.
To co się dzieje aktualnie to chyba zorganizowana akcja protestacyjna ich pracowników - coś w rodzaju strajku włoskiego.
Nie chcąc wdawać się w szczegóły napiszę krótko - czekałem ponad godzinę na wypłatę wcześniej awizowanej gotówki (w tym czasie obsłużone zostały 3! osoby) przy czym okazało się że pani kasjerka nie posiadała w kasie całej awizowanej kwoty i musiałem dokonać wypłaty "na raty" częściowo u drugiej koleżanki.
Nawet nie chce mi się tego komentować bo na nowo rośnie mi ciśnienie...


cichy cichy
14.04.2016. 03:25

Obsługa w C A

Cóż tu dużo mówić większość opini które tutaj się znajdują w całości się pokrywa.Nie stety mówią o opiniach negatywnychsam byłem przykłądem ich błędów ale po kolei chciałem pożyczyć pieniądze od Credit Agricole oczywiście pani która tam pracowała rzeczywiście prawie że zmusiła mnie do założenia u nich konta zaczeła opowiadać jakie to produkty bankowe mają do za oferowania mówię tu o przenieś konto dostaniesz 100 zł ale jak zaczołem wypytywać jaki jest wymagany wpływ no kibietka lekko się zmieszała i matychmiast zmieniała temat koniec końców nie dostałem pożyczki a żeby było lepsze babka zaczęła to samo robić z moim tzn zaczeła robić mu wodę z mózgu tylko ojciec powiedział jej że musi się zastanowić zanim podejmie decyzję o przeniesieniu konta.Na drugi dzień babka z tego właśnie banku zadzwoniła do ojca i nic tylko przenieść do nich konto i nic więcej babka jeszcze kilka krotnie zadzwoniła w tej sprawie a ojciec już jej najzwyczajniej powiedział że nie będzie do nich przenosił konta.Także tylko ja muszę zamknąć konto i będzie wszystko ok TAKŻE OSZCZEGAM KAŻDĄ OSOBĘ ONI OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A RZECZYWISTOŚĆ OKAZUJE SIĘ CAŁKOWICIE INNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dorota dorota
11.03.2016. 15:43

działania poza plecami!!!!!

to żałosny bank !!!!! miałam karte kredytową -dokonywałam zakupów -były limity -które nalezało uzupełniac!!! uzupełniałam róznie to fakt -przychodziły powiadomienia : ile ptrzeba wpłacic itp. któregos dnia przyszlo powiadomienie ze limit zerowy limit do dyspozycji zerowy -zadłuczenie zerowe -ok uznałam ze sprawa zamknięta -załozyłam tam konto -okazlo sie ze było tm zadłuzenie -i wcale nie zerowe!!!! i bez powiadomienia mnie odsprzedano mój dług -o którym nikt mnie nie powiadomił!!!! a dowiedziałam sie juz po wyroku sądu -tak postępują z ludzimi -to naprawde skandal i własciwie yłudzenie!!!!


Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


3 + 5 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !