Konta bankowe · Konto · Credit Agricole konto bankowe- Warto założyć? Jakie macie Opinie?

Konta Banku Credit Agricole - Opinie, Porównanie

kredit agricole Jesień 2011 roku przyniosła dużą zmianę dla klientów Lukas Banku – bank stał się częścią Credit Agricole, jednego z największych banków detalicznych w Europie. Dużych zmian w ofercie dla klientów, przynajmniej na razie, nie ma. Identyczne pozostały zarówno nazwy kont osobistych, jak i szczegóły oferty. Bank należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie ma konta osobiste, produkty oszczędnościowe, karty kredytowe z limitem odnawialnym. Konto osobiste Credit Agricole pozwala m.in. na realizowanie darmowych przelewów internetowych, a także pozwala zyskać dostęp do atrakcyjnych zniżek w Klubie Rabatowym oraz do limitu kredytowego.

Konto ProstoOszczędzające PLUS

Konto Prostooszczędzające Plus to sztandarowe konto osobiste banku Credit Agricole, które może być w pełni darmowe jeśli zapewnimy odpowiednie wpływy na konto oraz dokonamy odpowieniej sumy transakcji kartą w miesiącu.

0 zł za prowadzenie konta

By konto prowadzone było za darmo, wystarczy zapewnić comiesięczne wpływy na rachunek w wysokości 1500 zł. Jeśli masz mniej niż 30 lat, wystarczy 1000 zł miesięcznych wpływów. W przypadku nie spełnienia warunku wpływów, prowadzenie konta kosztuje 9,90 zł.

0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne

Wszystkie przelewy zlecane przez internet lub aplikację mobilną są darmowe.

0 zł za użytkowanie karty MasterCard

Do konta otrzymujesz nowoczesną kartę zbliżeniową MasterCard Debit Standard. By jej użytkowanie było dla Ciebie darmowe, wystarczy dokonać transakcji kartą za min. 500 zł w miesiącu. W innym przypadku użytkowanie karty kosztuje 7,9 zł/miesiąc.

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Wypłaty gotówki z bankomatów w całym kraju są darmowe. Darmowe są także, do końca 2016 roku, wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą.200 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole

By skorzystać z promocji wystarczy, że w okresie do 30 września 2017r.:

  • otworzysz wybrany przez siebie pakiet konta osobistego z kartą płatniczą,
  • przeniesiesz do Credit Agricole konto z wynagrodzeniem ze swojego dotychczasowego banku,
  • zapewni regularne wpływy na konto osobiste w Banku Credit Agricole w kwocie min. 1500 zł miesięcznie.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie banku.

Konto ProstoOszczędzające - Credit Agricole

Konto ProstoOszczędzające to oferta dla tych, którzy aktywnie korzystają z konta przez Internet. W koncie tym płacimy 4,9 zł za prowadzenie rachunku, gotówkę bez prowizji podejmujemy w ponad 1,3 tysiąca bankomatów w kraju (bankomaty w placówkach banku oraz bankomaty BZ WBK). Płatne jest także korzystanie z karty - jest to koszt 3,9 zł na miesiąc. Posiadacze konta mogą korzystać z podwyższonego oprocentowania lokat zakładanych przez Internet lub telefon. Transakcje internetowe zabezpieczają hasła generowane przez token – użytkownik korzysta z niego bezpłatnie.

Rachunek Oszczędzam

To konto oszczędnościowe dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole. Posiadacz konta osobistego może mieć cztery Rachunki Oszczędzam (w ramach konta) z dzienną kapitalizacją i jeden z kwartalną kapitalizacją. W ramach Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją, klienci którzy regularnie oszczędzają – przynajmniej 100 złotych miesięcznie w przypadku kont dla klientów indywidualnych – mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie.

Credit Agricole konto bankowe- Warto założyć? Jakie macie Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
64 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (74 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)
QBEK QBEK
19.04.2017. 08:36

klient CA od czasów Lukas Banku ...

Jawne naciąganie na zakup produktów, których nie chcę, nie potrzebuję. Bank zmusza stałego klienta do zakupu takiego produktu (zazwyczaj abstrakcyjnie drogiego) aby uzyskać tzw. "korzystną pożyczkę". Takie działania prowadzi zarówno szeregowy pracownik obsługi klienta jak też kierownik placówki bankowej = takie są zalecenia zarządu banku.
Szczerze odradzam !


karool karool
12.03.2017. 15:59

porażka

Witam . Jestem klientem tego banku od 12 lat jeszcze jak był to lukas mam na koncie 4razy tyle co chcialem w gotowce w kredycie od nich . Centrala zatwierdza oddzial w gd kolobrzeska klamie i wysyla co chwile po zaswiadczenia a na koncu odmawia. Rezygnuje z tego pseldo banku tragedia. Dla porownania powiem ze w banku o bok gdzie niemoalem ani złotowki dostalem kredyt w ciagu 24h. Aha a pani szyszko z oddzialu w gdansku powinna zmienic prace bo jest hamska klamie i olewa klienta


Bogdan Bogdan
11.03.2017. 03:04

Nie bierzcie w tym banku kredytu, bo wtedy klient jest nikim, śmieciem

W 2016 roku wziąłem kredyt na 20.000 zł, sądząc, że będzie zgodny Internetową z ofertą kredytu na RRSO 9,5 %, lecz okazało się, że w umowie kredytu mam RRSO na 27,51 %. W banku tzw. "doradca klienta" podsunął mi umowę kredytu i ją podpisałem, mając ustne zapewnienie tego, daj mu boże zdrowie "doradcy klienta" , że warunki umowy są podobne do tej oferty internetowej. Nie dajcie się zwieść temu "doradcy klienta", bo to zwyczajny chwyt marketingowy, aby klient poczuł się jak u swego doradcy. Gdy zobaczycie w tym banku Credit Agricole taką osobę z etykietką "doradca klienta" musicie wiedzieć, że to podstawiona osoba, która ma Was "wydoić" i radzę, aby tą etykietę czytać "dojarka klienta", a od razu będziecie wiedzieć, po co tu przyszliście. Może wielu z Was klientów uda się i nie dacie się wydoić. Mnie się nie udało, bo w podpisanej umowie pożyczki na 24 m-ce, wziąłem 20.000, a temu bankowi muszę oddać o 5.416 zł więcej. Ponadto od chwili podpisania umowy, pracownicy tego banku nagle ogłuchli na Wasze prośby, żądania, roszczenia, itp. Nie odpowiadają konkretnie i rzeczowo na Wasze pytania i w kółko powtarzają wyuczone formułki, które nie pasują w żaden sposób do zadanego pytania. W ich mniemaniu, Wy klienci jesteście w trakcie dojenia, więc podobnie jak krowa, macie stać spokojnie i o nic nie pytać.


Tomasz Wojciechowski Tomasz Wojciechowski
27.02.2017. 20:00

OMIJAJCIE ŁUKIEM!

Opiszę syuację:
Mamy dochód (na rękę) łącznie ponad 8000 zł, dzieci sie wyprowadziły i jesteśmy tylko we dwoje z żoną.
Padła lodówka i żeby nie wydawać kasy od razu chciałem wziąć kredyt wyszło UWAGA 200 zł miesięcznie.
I CO? TEN BANK ODMOWIŁ KREDYTU!!!
ZENADA
Łączne obciążenia to jakieś 2500 zł. To ile trzeba zarabiać aby dostac kredytu 1999zł?


Niedoszy klient Niedoszy klient
20.02.2017. 19:18

Oddział banku nieprzyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Już na etapie rozważania zakładania konta bank skutecznie mnie zniechęcił. Na infolinii odmówiono bowiem podania numeru telefonu do oddziału wskazując, iż klient nie jest uprawniony do telefonowania do oddziału. Pozostaje infolinia. To niestety nie wystarczy. W innych bankach dba się o osobistą relację, jeśli klient sobie tego życzy (tzw. dedykowany doradca). Oddział w Ciechanowie położony jest w sposób nieakceptowalny dla osoby niepełnosprawnej. Brak jakiejkolwiek możliwości zaparkowania samochodu przed oddziałem. Drugie utrudnienie to schody przed chodnikiem do oddziału. Warto wynająć lepszy, nowocześniejszy lokal na siedzibę oddziału banku, tego rodzaju, jak uczynił to w tym mieście drugi bank z kapitałem francuskim.


Mariusz Mariusz
25.01.2017. 18:42

Omijac szerokim łukiem

Strata czasu i pieniędzy na telefony wyjaśniające ich nieudolność a wasze przepraszam w reklamacji to sobie możecie w buty włożyć!!! Dzwonie na infolinię aby się umówić na spotkanie w banku,przychodzę następnego dnia o ustalonej godzinie,nikt nic nie wie,a doradca z którym byłem umówiony jest na 3 miesiące na zwolnieniu lekarskim.Trzeba odstać w kolejce,kolejny dorada nie potrafi zamknąć mi konta,myli się przy wypłacie gotówki o 100 zł mimo że liczył ze trzy razy na maszynce.Zwiększył mi tak limit przelewu że następnego dnia musiałem dzwonić na infolinię i dopiero tam po 30 minutach osiągnąłem ten szczyt techniki.Straciłem przez ich nieudolność godzinę w banku + czas i pieniądze na telefonie.Odpowiedz na moją reklamacje wysłana przez ich bank idzie już tydzień i nie może dojść do mnie,a na infolinii pani twierdzi że już ją odebrałem :-( Ogólnie resumując(miałem kont już sporo w różnych bankach) to nie polecam.


Pampo Pampo
19.01.2017. 19:05

opinia

czytając negatywne opinie sam nie wiem czy ja mam tam konto. Założyłem konto w grudniu 2015 r. w oddziale w Gorlicach i powiem wam że przez ten cały czas nie miałem żadnych ani to żadnych problemów. Przelewy wpłaty wypłaty super. Nie korzystam z kredytów itp.więc nie wiem jak to tam działa. Wypłaty premii oraz zwroty co miesiąc 27,77 plus opłaty za rachunki chyba 5% na czas i nigdy się nie zawiodłem . Opłaty i prowizje 0 mam konto prosto oszczędzające plus więc 500 zł. kartą i wpływy powyżej 1500.Więc albo coś wy zawalacie albo ja mam takie szczęście do obsługi. Ja ten bank polecam w 100% Pozdrawiam


Grzegorz Grzegorz
14.01.2017. 09:02

Odradzam!!!

Po 10 latach współpracy z tym bankiem musiałem z niego zrezygnować ponieważ nie są wstanie pomóc klientowi... Ogółem negatywna opinia o tym banku. Odradzam zakładanie tam konta...


Teresa Teresa
10.01.2017. 10:49

Opinia

W VI/2016r przeniosłam konto do CA i do dzisiaj nie mam premii za przeniesienie rachunku bankowego. Mało tego ,piszę reklamacje a konkretnej odpowiedzi brak , Przekazują reklamację do centrum i na tym koniec. Naliczają mi prowizje za sms o których pracownik banku mnie nie poinformował. Jestem rozczarowana i nigdy nie polecę nikomu tego banku.


Damian Damian
04.01.2017. 11:25

Żałosny bank

Witam bardzo jestem na nie co to za bank ze przelewy przychodzą po tygodniu sorry kur... Jeszcze czekam potwierdzenie mam a środkiem brak zmieniam bank najgorszy jaki jest


Kika Kika
01.01.2017. 13:16

Informacja

Córka ma zablokowane konto przez komornika a o ile się orientuję istnieje wolna kwota od zajęć oczywiście w credit agricol otym nie słyszeli i nie raczyli o tym poinformować klienta żenada oni powinni w tym banku podjechać na jakiejś szkoleniowa bo ja miałam komornika w banku zachodnim i po zajeciu konta zostałam poinformowana że pieniądze moge wypłacić w kasiea tu zero informacji co to za pracownicy bez kompetencji


Edward Edward
27.12.2016. 14:09

Omijać z daleka

Według mojej opinii CA to nie bank.W tym "banku" nie będziesz miał żadnych praw. Mnie oszukali na samym wstępie nie przekazując pieniędzy za przeniesienie do nich konta. Obecnie odchodzę, pomimo, że konto zamykają 13. stycznia 2017, już nie mam dostepu do pieniędzy na koncie i do historii rachunku. Za wydruk historii rachunku, do której przdwcześnie zablokowali mi dostęp żadają 5,00 zł za stronę wydruku. Nie chcieli mi udostepnić mi tej historii w formie pliku pdf. Moim zdaniem to mafia nie licząca się z klientami i z polskim prawem


Klient Klient
16.12.2016. 11:58

Dno

Niewiarygodne że jeszcze istnieje z taką obsługą klienta .


Karlik Karlik
10.12.2016. 18:59

Opinia

Miałem konto w tym banku i nie polecam go nikomu.


karlik karlik
10.12.2016. 18:26

Konto studenckie

Witam internautów.

Po prostu Parabank, który nazywa siebie bankiem. Założyłem sobie te konto i mówię wam że są dużo lepsze banki niż credit agricole np. PKO lub ING. Zostałem namówiony przez panią z tego banku do założenia konta i gorzko się rozczarowałem.

Stanowczo odradzam ten bank!


Idelo Idelo
21.11.2016. 11:21

DRAMAT

Bank Credit Agricole zamknął moje konto walutowe, bez żadnego poinformowania mnie o tym, mimo, że dokonana została na to konto transakcja 2 tygodnie temu. Pani nie była w stanie udzielić mi praktycznie żadnych informacji. Żenada. Oczekiwałam na przelew w euro i niestety, ale przez brak szacunku do klienta, nie informowanie o niczym swoich klientów tego przelewu nie dostanę. To są żarty. Sms o konkursach i rabatach potrafią wysłać po 2 razy dziennie, ale ważnych informacji o zamknięciu konta już nie. Cała moja rodzina ma tam konta. Po dzisiejszej sytuacji przenosimy się do innego banku.


nicko nicko
19.11.2016. 10:17

Żenada

Byłem z nimi jeszcze od Lukasa, który sobie chwailiłem. Po zmianie na CA podnieśli opłaty za używanie karty i prowadzenie rachunku. Mogę sie ich pozbyc ale - brakuje mi 100 zł do limitu wplywów miesięcznych (bo ten tez podniesli), żeby nie płacić za konto, nie płace kartą za często, bo nie ma mnie w Polsce, więc za kartę tez bólę. Chciałem, żeby było prościej i zainstalowałem aplikacje na telefon. Haha jest 100x gorzej. Żeby w ogóle z niej korzystac musiałem pójśc do placówki bankowej 1. Czekałem godzinę, żeby w ogóle ktoś zaczął obsługiwać zaraz po otwarciu (tylko ja do okienka czekałem). 2. Żeby dostac PIN do aplikacji musiałem podpisac umowe na 10 stron i podać nr telefonu (polskiego), którego nie miałem. Zapytałem po co im telefon - po nic, tylko żeby umowe podpisać, telefon absolutnie niepotrzebny, żeby korzystac z aplikacji i usług banku. Ok. 4. Pospisałem umowę, podałem telefon do rodzicielki. 5. Pierwsza próba dostania się do apliackji - trzeba podac PIN i hasło. Jakie hasło??? 6. Kilka prób i dostep do aplikacji został zablokowany. 7. Ok, wściekły zalogowałem sie, żeby zrobić przelew normalnie przez Internet, tam tylko hasło do konta było wymagane, żeby potwierdzic przelew. 8. Ustawiłem przelew, wybrałem odbiorcę dochodzę do ekranu potwierdzającego, wpisuje hasło do konta raz, drugi, trzeci - nie działa. CHolera o co chodzi? 9. Obok pola na konto pisze hasło nr [..] z dnia [..]. Jakie hasło??? 10. Dzwonię na infolinię: dlaczego mam aplikacje zablokowaną? No bo wpisał Pan niepoprawne hasło aktywacyjne aplikacji. A skąd mam wziąć hasło? Hasło wysyłane jest na telefon, który Pan podał przy podpisaniu umowy. Co??? przecież podobno nr telefonu niepotrzebny, żeby korzystać z aplikacji!!! 11. Dlaczego nie mogę zrobic przelewu? No, przy przelewie trzeba podać hasło, które jest wysyłane na Pański nr telefonu SMS-em. Przecież powiedziano mi, że nie potrzebuje nr telefonu, żeby korzystać z usług banku!!!!! 12. Czy możecie mi odblokować jedno dostęp do aplikacji? Tak, musimy pana uwierzytelnić: standardowe pytania o imie, nazwisko, pesel, adres korespondencyjny itp. itd. I na koniec pytanie: prosze o odpowiedź na pytanie pomocnicze. A jakie jest pytanie? No, pytanie, które Pan sam wybrał w naszym banku: tu nastepuje pytanie. Nie wybierałem tego pytania, nie wybierałem żadnego pytania!!! Nigdy!!! Chyba, że wybraliście za mnie!!! Nie znam odpowiedzi (a pytanie było dziwne, bo nazwisko panieńskie matki oczywiście bym znał). Bardzo mi przykro, muszę poznac odpowiedź na pytanie, inaczej nic nie mogę zrobić. 13. Rozłaczyłem się. Zadzwoniłem znowu. Te same prodcedury weryfikacji i o dziwo - tym razem brak pytania, "które sobie sam wybrałem". Udało sie odblokować aplikację. 15. Musiałem zadzwonić do rodzicielki, żeby aktywować aplikację - bo oczywiście to ona dostaje smsy na swój nr telefonu. 16. Za każdym razem, kiedy robię przelew przez Internet - dzownię do rodzicielki - po nr hasła, które wysyłają jej Sms-em. 17. Z aplikacji na telefon nie korzystam w ogóle. 18. Co miesiąc pobieraja mi opłatę za SMS-y 2,70zł. Niby niewiele, ale za zbędne usługi to i tak o 2,70zł za dużo. 19. Czasem jak dzownie na infolinię pytaja o odpowiedx na hasło pomocnicze. Co dziwne za każdym razem jest to INNE PYTANIE!!! To niby ile tych pytań "sobie wybrałem"??? Wtedy zazwyczaj odkładam sluchawke i dzwonię ponownie - aż odpowiem na pytanie (bo np. pytaja o panieńskie matki) albo pytania nie zadadzą. 20. Frustracja i szok jest tym większy, że korzystam z dwóch innych aplikacji bankowych do kont osobistych, które mam za granicą gdzie mieszkam. Instalacje i uzywanie bez żadnych problemów, praktycznie podobnie jak przez internet, na dodatek uwierzytelnianie za pomoca Touch ID, a nie pięćdziesięciu kodów, wielostronicowych umów i SMS-ów, których nikt nie potrzebuje. 21. Sorry, ale bankowość elektroniczna made by CA jest jakimś koszmarem. A może tak działa CA we Francji? - współczuje Francuzom. Jak wspominałem z Lukasa byłem zadowolony, CA to kompletna porażka. Zmieniam bank - już dawno piowinienen był to zrobić. Ciekawe tylko czy nie wdepne jeszcze gorzej. A swoją drogą banki są cholernie drogie w Polsce - za konto i kartę wszędzie trzeba płacić. Za granicą gdzie mieszkam podstawowe konto osobiste jest darmowe, bankomaty darmowe, karta darmowa. Trudno to zrozumieć, bo to kolejna bariera dla ludzi i biznesu w Polsce.


Bogdan Bogdan
22.10.2016. 14:44

Opinia

Nigdy i nikomu nie polecam banku Agricola Należałem do niego jeszcze od Lukasa Obecnie jest to całkowita żenada Mała przejżystość prowadzonego rachunku Problematyczne i dlugie łączenie się z infolinią Mało kompetentna obsługa Przemilczane odpowiedzi na mało wygodne pytania dla banku Wyjątkowa pazerność i znikome doradztwo np. przy pytaniach o kredyt Osobiście, pomimo pytań o wycenę krótkoterminowego kredytu na 6000 zł zostałem tak umiejętnie wprowadzony w błąd że za 26 dni kredytu zapłaciłem 860zł więcej, o tym że możemy obejść ubezpieczenie nie było tematu, pomimo że jestem tam ubezpieczony a żona godziła się ze spłatą w razie czego Podzielam wszystkie wcześniejsze opinie i dołączając swoją i zalecam mijajcie owe bagno szerokim łukiem. oraz szybkie odejście


masterx masterx
12.09.2016. 17:35

Credit Agricole - omijać szerokim łukiem. BANK GUBI DOKUMENTY!!

Odradzam ten bank wszystkim!

- UWAGA gubią dokumenty! i trzeba chodzić jeszcze raz wszystko wypełniać
- reklamacje na infolinii bez odzewu
- zgłaszanie spraw - sprawy giną, nikt nic nie wie. Zawsze żądajcie wydruku z numerem sprawy i datą, oraz potwierdzenie listowne komunikacji!
- długie kolejki w oddziałach - strata czasu


kaja kaja
09.09.2016. 07:10

porazka

Many konto otworzone o 7 miiesiecy to byla najgorsza porazka zakładania tam konta. Konto zakładaliśmy w Świeciu oni tak na początku obiecują a o dyrektorze się nie wypiowiadac ja nie wiem za co mu płacą. Napisałam.reklamacje bo pieniądze same wyparowoja,z konta bo oni wytłumaczyć nie umieją.


Halina Halina
07.09.2016. 01:41

Lokaty terminowe

Maja obecnie najlepsze oprocentowanie na lokatach terminowych na nowe srodki! Wiec nie jest tak wszystko w tym banku negatywne!


Grzegorz Grzegorz
05.09.2016. 10:08

tragedia

konto internetowe to porazka, caly czas serwis wieczorami niedostpeny, codziennie niemal prace konserwacyjne, chodzi jak mół a zakladka karty kredytowe czesto wyrzuca z systemu! w zadnym innym banku nie mam takich problemow z obsluga przez siec.


Gosia Gosia
24.08.2016. 09:51

Opinia

Zdziercy - straszny bank,straszne oprocentowanie, zmieniają naliczanie odsetek nawet już w trakcie spłacania rat. Nie polecam tego banku nikomu.


furious furious
19.08.2016. 16:34

credit agricole

DNO!!!!!!!Totalny bałagan! Zero przepływu informacji .Pomimo reklamacji ,sprawy nie są rozwiązywane .


Karolina Karolina
04.08.2016. 09:48

Opinia

Ponieważ że mój mąż ma założone dwa konta w Credic Agricole walutowe i Polskie to nikomu nie radzę tam zakładać konta cały czas są jakieś problemy a to z logowaniem na Ca24 konto miało być sprawne w 100% a tu z każdą duperelą trzeba lecieć do banku teraz mamy zablokowany dostęp do konta a że jestem współwłaścicielem nic nie mogę zrobić bez męża jesteśmy uziemieni bez pieniędzy które są ale uziemione w banku do przyjazdu męża oni tam myślą że ktoś ma tyle czasu żeby jeździć z każdą duperelą do banku na ich zawołanie. Nikomu nie polecam zakładania tam konta i na moje oni powinni zamknąć ten bank na amen. Już nie wspomnę o tym że pieniądze same znikają z konta


Asia Asia
25.07.2016. 00:30

Opinia

Założyłam konto 16.06.16. Właściwie chciałam pomóc koleżance tam pracującej. W dalszym ciągu konto w poprzednim banku jest czynne, a CA miał w ciągu 30 dni zamknąć mi tam konto. Aplikacja mobilna jest fatalna. Powinni brać przykład z BZ. Nie można z aplikacji wygenerować potwierdzenia przelewów PDF. W ciągu niewiele ponad miesiąca posiadania konta w CA, trzy razy była duża awaria i nie można było zrobić przelewów. Chyba zrezygnuję z tego konta i zostanę w BZ WBK. Za 250 zł nie warto sobie pogarsza ćwiczenia.


Aga Aga
04.07.2016. 15:00

Straszny Bank

Nie mam konta w tym banku ale chcialam dokonać zakupu ratalnego w jednym ze sklepow (jedynie alior byl dostepny i udzielal kredytow na raty ) przedstawilam dochody ktore sa wysokie...3500 netto na jedna osobę i brak zobowiazan w innych bankach....alior odmowil w odp otrzymalam-zbyt niski dochod:D:D:D smiech na sali....


Adam Adam
12.05.2016. 16:41

Tragedia

Ten bank to tragedia 7,50 zł miesięcznie za kartę debetową czyli bankomatową, 5zł miesięcznie za Tokkena, i na dodatek 5zł za sprawdzenie środków na koncie w bankomacie, powiem tylko tyle zdzierstwo tam mają jak diabli premi w pracy mam 50 zł a oni zapierdzielają mi ponad 11zł, kasuję konto w tym banku i będę brał pieniądze do ręki niech się bujają.


anna anna
09.05.2016. 08:04

jestem starym klientem

nie warto zakładać konta-albo inaczej -założyć i jak tylko zaczną zmieniać warunki uciekac gdzie pieprz rośnie
obiecanki cacanki - kiepsko
, jak byli Lukasem było znacznie lepiej.


zawiedziony zawiedziony
05.05.2016. 23:43

konto

Mialem tam konto jeszcze za czasów lukasa przez 9 lat,opłata za konto ogółem 16 zł miesiecznie.Skoro pracownicy żalą sie ze staja sie akwizytorami,to pytanie dlaczego przez ten caly okres nikt nie zadzwonil poinformowac mnie o nowych opcjach I oplatach za konto tylko rąbali mnie po kasie przez tyle lat ro jest dbałość o klienta .Dopiero przy zamykaniu konta doradca wmawiał mi za nie place za konto 16 a tylko 5zl,I ze ta opcja którą ma jest stara jak świat I moze mi zaproponować nowe darmowe konto,a kto pomyslał o tym przez ten cały okres,nie polecam I sam tam nie wrócę


jeszczeklient jeszczeklient
25.04.2016. 20:41

Z roku na rok coraz gorzej

Mam w tym banku konto jeszcze z czasów Lukas Banku.
To co się dzieje aktualnie to chyba zorganizowana akcja protestacyjna ich pracowników - coś w rodzaju strajku włoskiego.
Nie chcąc wdawać się w szczegóły napiszę krótko - czekałem ponad godzinę na wypłatę wcześniej awizowanej gotówki (w tym czasie obsłużone zostały 3! osoby) przy czym okazało się że pani kasjerka nie posiadała w kasie całej awizowanej kwoty i musiałem dokonać wypłaty "na raty" częściowo u drugiej koleżanki.
Nawet nie chce mi się tego komentować bo na nowo rośnie mi ciśnienie...


cichy cichy
14.04.2016. 03:25

Obsługa w C A

Cóż tu dużo mówić większość opini które tutaj się znajdują w całości się pokrywa.Nie stety mówią o opiniach negatywnychsam byłem przykłądem ich błędów ale po kolei chciałem pożyczyć pieniądze od Credit Agricole oczywiście pani która tam pracowała rzeczywiście prawie że zmusiła mnie do założenia u nich konta zaczeła opowiadać jakie to produkty bankowe mają do za oferowania mówię tu o przenieś konto dostaniesz 100 zł ale jak zaczołem wypytywać jaki jest wymagany wpływ no kibietka lekko się zmieszała i matychmiast zmieniała temat koniec końców nie dostałem pożyczki a żeby było lepsze babka zaczęła to samo robić z moim tzn zaczeła robić mu wodę z mózgu tylko ojciec powiedział jej że musi się zastanowić zanim podejmie decyzję o przeniesieniu konta.Na drugi dzień babka z tego właśnie banku zadzwoniła do ojca i nic tylko przenieść do nich konto i nic więcej babka jeszcze kilka krotnie zadzwoniła w tej sprawie a ojciec już jej najzwyczajniej powiedział że nie będzie do nich przenosił konta.Także tylko ja muszę zamknąć konto i będzie wszystko ok TAKŻE OSZCZEGAM KAŻDĄ OSOBĘ ONI OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A RZECZYWISTOŚĆ OKAZUJE SIĘ CAŁKOWICIE INNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dorota dorota
11.03.2016. 15:43

działania poza plecami!!!!!

to żałosny bank !!!!! miałam karte kredytową -dokonywałam zakupów -były limity -które nalezało uzupełniac!!! uzupełniałam róznie to fakt -przychodziły powiadomienia : ile ptrzeba wpłacic itp. któregos dnia przyszlo powiadomienie ze limit zerowy limit do dyspozycji zerowy -zadłuczenie zerowe -ok uznałam ze sprawa zamknięta -załozyłam tam konto -okazlo sie ze było tm zadłuzenie -i wcale nie zerowe!!!! i bez powiadomienia mnie odsprzedano mój dług -o którym nikt mnie nie powiadomił!!!! a dowiedziałam sie juz po wyroku sądu -tak postępują z ludzimi -to naprawde skandal i własciwie yłudzenie!!!!


jaro jaro
21.02.2016. 19:55

ŻENADA

kiedyś polecałem ten bank ...były wcześniej jakieś małe problemy ale teraz przegieli .Ponad tydzien temu mieli awarie wpłatomatów ,wpłaciłem pieniądze na konto firmowe aby opłacic ZUS i co ?! ponad tydzien nie ma kasy na koncie,choć reklamacja została od razu zgłoszona (w dzien wpłaty) Teraz zus będzxie mnie ganiał a bank ma to w du....Jestem ciekaw co by było gdybym to ja spóżnił się ponad tydzien np z ratą kredytu...Nie polecam


Lucy Lucy
19.02.2016. 11:21

Nie mam zaufania..

Nie moge wyrazic dobrej opini na temat Agricole Bank.Opłaty za token, za prowadzenie konta - tzw stała, opłaty za mniejszy wpływ niz powyżej 1600zł, opłaty za nie używanie karty do bankomatu, obiżone oprocentowanie na rachunku oszczedzam itp. Ponadto rozmawiajac z pracownikiem Banku o zwiekszeniu oprocentowania przy przy wpłacie wyzszej kwoty na lokate. Pani umówiła mnie na spotkanie z Doradca Klienta , który nakłonił mnie w zainwestowanie w Fundusz Inwestycyjny w Kwietniu2015 roku kiedy to byo najwyzszy wskaznik od nastepnego miesiaca juz tylko spada.Doradca twierdził ze wiekszosc srodkow inwestowana jest w rozwoj naszej gospodarki a poniewaz gospodarka pnie sie do przodu warto jest zainwestowac. Zgodziam sie na dzien dzisiejszy jestem stratna 20% mojej lokaty.Nie kazdy Klient Banku musi znac sie na funduszach. A Bank nie pomaga tylko szkodzi swoim Klientom. W krotce zmieniam Bank i nigdy nie polece go moim znajomym.


iziii iziii
15.02.2016. 13:02

nie polecam

Konto niby darmowe a oplaty miesieczne naliczane, bankomaty niby darmowe a oplaty jednak naliczane porazka


byy klient byy klient
18.01.2016. 15:57

Okropny bank

Pracownicy niekompetentni, udzielają błędnych informacji. Zostałam wprowadzona w błąd w związku z wypłatą pieniędzy w obcej walucie z konta walutowego, pracownica wskazała JEDYN Y BANKOMAT W POLSCE, który najkorzystniej wypłaci mi pieniądze, po czym straciłam 50 euro plus prowizje. Po rozmowie z nia po fakcie SAMA napisała reklamacje, bank odmówił zwrócenia kwoty, po czym napisałam odwołanie, sytuacja miała być wyjaśniana z pracownikiem, mnie pani pracownik zapewniała, że liczy na to, że sytuacja się wyjaśni, po czym z odpowiedzi banku wynika, że nie przyznała się do swego błędu. Bank absolutnie nie jest godny polecenia, nie m ówiąc już o opłacie za sprawdzenie stanu konta w wysokości 5 zł, błędu w wydruku karty i w serwisie internetowym a także przy zgłaszaniu poprawki w błędzie w nazwisku podany powód to było zgubienie karty, choć wcale nie zginęła i pracownica wiedziała o tym. Rezygnuję z usług tego banku i będę szerzyć swą opinię na ten temat.


crazy frog crazy frog
03.01.2016. 20:43

konto PROSTOoszczędzające PLUS

Posiadam konto konto PROSTOoszczędzające PLUS oraz z pakietem promocyjnym ,, Jesteś gotowy na 1000 zł.,,
Składam już trzecią reklamację w przeciągu 2,5 miesiąca.
Naliczyli mi 9.9 zł za prowadzenie konta. ,pomimo że konto jest darmowe, a ja zapewniłem na nim wpływy i wywiązałem się ze wszystkich warunków.

Nie chcieli mi dać bonusu 100 zł + 100 zł za otworzenie rachunku i przeniesienie wynagrodzenia. Na początku nic nie dostałem ponieważ powiedzieli, że bankier w oddziale włączył źle usługę " i niestety to moja wina/strata"

Naliczyli mi opłatę 7.9 zł za kartę debetową. Tylko że ja nie aktywowałem karty i jej nie posiadam.

Jednym słowem banda oszustów. Uważajcie na nich. Bank dla ludzi walecznych o swoje prawa :-)


yaya yaya
21.12.2015. 15:46

kontakt

Tragiczne podejście do klienta. Po złożeniu wniosku o kredyt zadzwonili po 5 minutach, po wstępnej pozytywnej ocenie kazali poczekać na odpowiedź 48 godzin. Nie odezwali się przez 4 dni i jak zadzwoniłem spytać się o decyzję to dostałem odpowiedź, iż decyzja jest odmowna. Krótko mówiąc jak już nie jesteś im do niczego potrzebny to mają cię głęboko w dupie i tracą czasu na odpowiedź pomimo, iż wcześniej się do niej zobligowali.


szc szc
09.12.2015. 23:03

CORAZ DROŻEJ, CORAZ KRÓCEJ, BRAK APLIKACJI MOBILNEJ

DROGO - MINIMUM 13ZŁ MIESIĘCZNIE
KIEDYŚ OD 7 DO 20 DZIŚ OD 10 DO 17 I KOLEJKI
BRAK OBSŁUGI W TELEFONIE
NA PLUS WPŁATOMATY

PODEJŚCIE SŁABE NIE OBNIŻĄ OPŁAT I ZAMIAST ZAROBIĆ NA 3 KONTACH POWIEDZMY 150ZŁ ROCZNIE WOŁAJĄ O 550ZŁ A TEGO PŁACIĆ NIE ZAMIERZAM.


boosterpl boosterpl
24.10.2015. 01:16

Ten bank to nieporozumienie !!!

Witam,
mam konto wiele lat w tym banku, mam bo musze... dluzsza historia

Non stop wieczorami nie mozna zrobic przelewu bo bank ma prace konserwacyjne - i tak od lat. nie mozna sprawdzic stanu karty bo wyrzca blad "wystapil nieoczekiwany blad", nie mozna w weekend zrobic szybkiego przelewu. Tragiczny dostep przez internet, oplaty za sms tak ze sie nie mozna doliczyc za ile co i jak. Dobrze ze mam jeszcze w innych bankach bo przeciez by osiwiec mozna


Anonim Anonim
21.10.2015. 22:52

ok

Mam konto w CA od 3 lat i jestem zadowolona. Za prowadzenie konta nie place, przelewy sa darmowe. Jedyna oplata to 1,75zl na miesiac za ochrone konta i cos tam jeszcze. No i za karte jest 2zl oplaty, ale tylko jezeli jej nie uzyje w ciagu danego miesiaca, bo jesli jej uzywam to oplaty nie ma (wiec ja tylko raz mialam ta oplate). Nie mam zadnego problemu z zalogowaniem sie na konto. Nigdy nie mialam problemow ani z przelewami ani z wyplatami z bankomatu ani z wplatami we wplatomacie. Robiac przelew dostaje kod smsem. Dostaje tez smsa za kazdym razem kiedy wplyna mi pieniadze na konto. Dzwoniac na infolinie tez nie mialam zadnego problemu. Trzeba podac kod do obslugi telefonicznej i mozna zalatwic wszystko (dodam ze kod wymyslalam sama zakladajac konto). Jedyne po co musialam isc do placowki, to jak zmienilam adres, poniewaz potrzebowali ksero dowodu. Wedlug mnie wszystko jest ok i jestem zadowolona.


TadeuszP TadeuszP
21.10.2015. 16:56

Klientka Agricole pozbawiona środków do życia

Witam.
Pragnę podzielić się z państwem curiosum, jakie spotkało mają mamę - 83-letnią, schorowaną kobietę, która jest klientką Agricole Bank.
Moja mama od kilku lat nie chodzi !!!! Niestety, nie zdążyła ustanowić pełnomocnika do kontaktów z bankiem.
Do września 2015 r to ja, korzystając z połączenia internetowego i tzw. tokena robiłem konieczne opłaty.
30 września skończyła się ważność w/w tokena i tym samym mama została odcięta od swoich funduszy !! 05 października 2015 r udałem do placówki Agricole Bank w Dąbrowie Górniczej zaopatrzony w pisemne upoważnienie od mamy, dowody osobiste, papiery z banku sięgające wstecz kilka lat oraz ..... ustną prośbę, aby ktoś z placówki banku pofatygował się w dowolnym terminie, do mieszkania mojej mamy ( 150 m od placówki !!!!!) celem potwierdzenia danych i spisania pełnomocnictwa.
Niestety zostałem potraktowany ....."z buta". Zaproponowano mi abym ( na wizytówce którą mi wręczono widnieje nazwisko : Kamila Kudełka) wysłał NIECHODZĄCĄ schorowaną kobietę do ... notariusza, gdzie odpłatnie (rencistka) mogłaby ustanowić pełnomocnika!!!
Po powrocie do domu, natychmiast skorzystałem z formularza reklamacyjnego na stronie Agricole i opisałem zdarzenie, w nadziei na szybką reakcję ..... automat odpowiedział natychmiast, informując mnie, iż odpowiedź otrzymam w przeciągu 14 dni ....... minęło 16 dni, a moja mama jest nadal pozbawiona środków do życia (o braku opłat i konsekwencjach z tym związanych nie wspomnę).
Zadzwoniłem więc na infolinię i po 35 minutach gehenny - tłumaczenie, weryfikacja, ponowne tłumaczenie, ponowna weryfikacja, doszliśmy z kobietą, która odebrała połączenie, do punktu w którym miałem wysłać sms, pod podany numer, co umożliwiło by mi (po dokończeniu procedury) dostęp do konta. Niestety aby wysłać sms musiałem się rozłączyć i zaczął się kolejny koszmar - ponowna próba połączenia z kobietą z którą rozmawiałem okazała się niemożliwa, za to kilkakrotnie łączono mnie z panami, którzy okazali się głusi (albo gorzej) na to co mówię. A niejaki Konrad Piekarski pomimo weryfikacji danych (kolejnej) z moją mamą, traktował mnie jak osobę trzecią i proponował to samo co pani z oddziału w DG - "aby mama skontaktowała się z .... notariuszem ". Na moje pytanie "dlaczego nie może do mamy przyjść ktoś z placówki banku i spisać pełnomocnictwa" usłyszałem: iż " z banku nie można wynosić żadnych urządzeń potrzebnych do tego celu" !!!! to jest nagrane !!!
Propozycja, że udostępnię im papier i długopis a nawet office na komputerze, nie odniosła skutku. Blisko godzina walenia głową w mur !!! Ponad 20 zł opłaty telefonicznej z grzecznościowego telefonu a moja mama jest nadal pozbawiona środków do życia!!


renata1 renata1
18.10.2015. 18:48

rozczarowanie

Jestem klijentem banku od 11lat i dwunastegojuz nie bedzie.Robiac przelew internetowy zablokowalam konto a to dlatego ze token wyswietla cyfry nie tak jak powinien tak jakby diody nie swieciły do konca prawidlowo niewiadomo czy to jest 3 czy 8 czy 6 lub 9 itd.dodajac ze nie jest to pierwszy raz.W sierpniu z tego powody musialam wymienic token na nowy i po dwoch nie calych miesiacach problempojawil sie na nowo.Zadzwonilam na infolinie ze musze podac tele kod.Mowilam ze go nie pamietam nigdy go nie potrzebowalam i czy jest mozliwosc jakos inaczej zweryfikowac moje dane.Pan ..odpowiedzial ze absolutnie musze przyjsc do placowki.Dodalam ze nie mieszkam w kraju i nie mam mozliwosci podejsc do banku osobiscie a w Posce dopiero bede po nowym roku a musze zrobic przelew dzisiaj.Czy to oznacza ze mam kupic bilet dzisiaj i leciec jak najszybciej...a kto mi zwroci koszta?Pan powiedzial ze jednak nie uda sie odblokowac konta bez tele kodu. Beznadziejny bank place kazdego miesiaca 2zl. za token ktory nie dziala w 100% i jeszcze malo tego mam zablokowane konto na amen.Zmienie konto najszybciej jak sie da.Beznadziejna sprawa!!!


aguska aguska
26.09.2015. 09:30

c.a schodzi na psy

Lukas był duzo lepszy . Po zmianie na CA ciągle są jakieś skecze. Kredyt na 5 tys żądają 1 tys prowizji. To przecież jakaś farsa. Podczas zakupów na raty, obsługwane przez CA , bank zażądał 10% wpłaty własnej oraz wymagało sprawdzenia zdolności kredytowej 100% co wiązało się z decyzją na drugi dzień. Wniosek, mając konto od 8 lat, spłacam zobowiązania i jestem traktowana jak intruz.
(Santander udzielił kredytu w 5 min bez problemów. )
Zabawne jest w tym to , że po 2 dniach dzwoni pani z banku z radosną nowiną żę ma dla mnie fajny kredyt .
Nie polecam . Wkrótce zmieniam.


Micha Sycyecin Micha Sycyecin
18.09.2015. 18:05

Przyjazny

Witam,
jestem klientem CA od 2001r jeszcze jak się nazywał Lukas Bank, cenie ich za miłą i komunikatywną obsługę w każdej placówce jak i dzwoniąc do BOK. Polecam ten bank każdemu czy to starszej osobie czy młodej. Naprawdę jest ok.


Krzysztof Krzysztof
10.08.2015. 22:54

Pracownik Credit-Agricole mówi, że konto bez opłat, a po dwóch miesiącach widzę obciążenia n

Mając już wcześniejsze złe doświadczenia z bankiem skrupulatnie wypytują pracownika Credit-Agricole o opłaty i warunki konta, aż ten się zaczyna irytować moimi pytaniami. Zostaję zapewniony że przy miesięcznym wpływie 1500 nie będę ponosił opłat. Dopytałem jeszcze czy wystarczy jednorazowy wypływ czy musi to być średni miesięczny bilans na koncie.
Spełniam warunki o których jestem poinformowany. Po dwóch miesiącach zaglądam na konto i widzę, że bank naliczył opłaty na sumę 17,90.

Innym razem konsultant namówił mnie na bezpłatną kartę kredytową. Po kilkumiesiącach dzwoniłem z reklamacją o anulowanie opłat za ubezpieczenie i niezadowolony zrezygnowałem z karty.

Teraz wysyłam kolejną reklamację do francuskich kieszonkowców

"Z rozczarowaniem zauważyłem na moim koncie pojawienie się kilku nowych obciążeń które listuję poniżej w treści.
Proszę o anulowanie opłat i informację dlaczego się pojawiły ponieważ podczas ostatniej wizyty w oddziale wypytałem Państwa doradcę jakie są warunki prowadzenia konta i otrzymałem odpowiedź że przy miesięcznych wpływach 1500 zł nie będę ponosił opłat.


07-08-2015 08:17:06 Opłata za użytkowanie tokena -5.00 PLN
05-08-2015 00:32:08 Opłata -7.90 PLN
06-07-2015 13:31:22 Opłata za użytkowanie tokena -5.00 PLN"


niezadowolona niezadowolona
15.07.2015. 13:21

Opinia

zamierzam zmienić bank. Jest po prostu drogi. Czarę goryczy przelał fakt ,że nagle wypłaty z bankomatów BZWBK kosztują 5 zł (a były za darmo). Mogli choć poinformować a nie tak w środku miesiąca zacząć sobie pobierać opłatę .


Grzegorz B Grzegorz B
15.07.2015. 02:08

Odradzam Credit agricole zdecydowanie``

Witam, jestem posiadaczem od 8 lat konta w Credit Agricole, a takze od 2 lat konta firmowego w tym banku. Najgorszą rzeczą są częste problemy z dostepem do konta przez internet, czeste prace nad "ulepszeniami". oplaty naliczane sa bardzo niejasno. Tylko w dni robocze mozna zroibc szybki przelew. Placowki czynne krocej niz mialo to miejsce w lukas bank, o kolejkach nie wspominam, choc i tak ciut lepiej niz w PKO. Zdecydowanie odrazam ten bank i prowadzenie w nim rachunku.


Ewa Ewa
09.06.2015. 12:43

tragedia

To jest naprawdę najgorszy bank. Jestem jego klientką od jego początków tl. Lukas i było ok. Od kiedy jest to C.A. to jest jedna wielka tragedia. Opłaty, opłaty i jeszcze raz herrendalne opłaty albo przymuszanie do transakcji których się nie chce. Ostatnio dałam się namówić na Amundi Parasolowy. Tylko nie wiem gdzie ten parasol ochronny. Od Lutego jestem w plecy 2500zł. Tak inwestują "fachowcy" w Credit Agricole. No i teraz nie wiem co robić? Pat!!!


Strony: Pierwsza 1 2 Ostatnia >> (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !