Konta bankowe · Konto · Credit Agricole konto bankowe- Warto założyć? Jakie macie Opinie?

Konta Banku Credit Agricole - Opinie, Porównanie

kredit agricole Jesień 2011 roku przyniosła dużą zmianę dla klientów Lukas Banku – bank stał się częścią Credit Agricole, jednego z największych banków detalicznych w Europie. Dużych zmian w ofercie dla klientów, przynajmniej na razie, nie ma. Identyczne pozostały zarówno nazwy kont osobistych, jak i szczegóły oferty. Bank należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie ma konta osobiste, produkty oszczędnościowe, karty kredytowe z limitem odnawialnym. Konto osobiste Credit Agricole pozwala m.in. na realizowanie darmowych przelewów internetowych, a także pozwala zyskać dostęp do atrakcyjnych zniżek w Klubie Rabatowym oraz do limitu kredytowego.

Konto ProstoOszczędzające PLUS

Konto Prostooszczędzające Plus to sztandarowe konto osobiste banku Credit Agricole, które może być w pełni darmowe jeśli zapewnimy odpowiednie wpływy na konto oraz dokonamy odpowieniej sumy transakcji kartą w miesiącu.

0 zł za prowadzenie konta

By konto prowadzone było za darmo, wystarczy zapewnić comiesięczne wpływy na rachunek w wysokości 1500 zł. Jeśli masz mniej niż 30 lat, wystarczy 1000 zł miesięcznych wpływów. W przypadku nie spełnienia warunku wpływów, prowadzenie konta kosztuje 9,90 zł.

0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne

Wszystkie przelewy zlecane przez internet lub aplikację mobilną są darmowe.

0 zł za użytkowanie karty MasterCard

Do konta otrzymujesz nowoczesną kartę zbliżeniową MasterCard Debit Standard. By jej użytkowanie było dla Ciebie darmowe, wystarczy dokonać transakcji kartą za min. 500 zł w miesiącu. W innym przypadku użytkowanie karty kosztuje 7,9 zł/miesiąc.

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Wypłaty gotówki z bankomatów w całym kraju są darmowe. Darmowe są także, do końca 2016 roku, wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą.200 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole

By skorzystać z promocji wystarczy, że w okresie do 30 września 2017r.:

  • otworzysz wybrany przez siebie pakiet konta osobistego z kartą płatniczą,
  • przeniesiesz do Credit Agricole konto z wynagrodzeniem ze swojego dotychczasowego banku,
  • zapewni regularne wpływy na konto osobiste w Banku Credit Agricole w kwocie min. 1500 zł miesięcznie.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie banku.

Konto ProstoOszczędzające - Credit Agricole

Konto ProstoOszczędzające to oferta dla tych, którzy aktywnie korzystają z konta przez Internet. W koncie tym płacimy 4,9 zł za prowadzenie rachunku, gotówkę bez prowizji podejmujemy w ponad 1,3 tysiąca bankomatów w kraju (bankomaty w placówkach banku oraz bankomaty BZ WBK). Płatne jest także korzystanie z karty - jest to koszt 3,9 zł na miesiąc. Posiadacze konta mogą korzystać z podwyższonego oprocentowania lokat zakładanych przez Internet lub telefon. Transakcje internetowe zabezpieczają hasła generowane przez token – użytkownik korzysta z niego bezpłatnie.

Rachunek Oszczędzam

To konto oszczędnościowe dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole. Posiadacz konta osobistego może mieć cztery Rachunki Oszczędzam (w ramach konta) z dzienną kapitalizacją i jeden z kwartalną kapitalizacją. W ramach Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją, klienci którzy regularnie oszczędzają – przynajmniej 100 złotych miesięcznie w przypadku kont dla klientów indywidualnych – mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie.

Credit Agricole konto bankowe- Warto założyć? Jakie macie Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
64 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (74 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)
mario mario
06.05.2015. 21:42

Opinia

credit agricole przez pól roku potracajac pieniadze na ubezpieczenie, ktorego nie zamawialem


demura demura
21.04.2015. 17:17

Raczej dobry

Mam konto od czasów Lukas banku. Żadnych problemów. Usługi dodatkowe... Najpierw byłem zły, że mi wcisnęli. Potem wyjechałem słuzbowo. Została zona, dziecko. Niedziela. Awaria prądu. Żona zadzwoniła na numer ubezpieczenia z lukasa. Za godzinę przyjachało dwóch elektryków. Naprawili, pojechali. Przy sobocie miałem okazję kupić samochodzik. Kredytu udzielili w 15 minut!!! I dali gotówkę do ręki. Bankomaty bezpłatne, dobra karta furora. Oprocentowanie kredytu? Te słynne 10 zł prostoliczone. To nie jest rewelacja, ale niewiele drożej niż te wszystkie miniratki. Za to bez prześwietlana.
Kto chce przyczepi się do wswzystkiego. Do tokena też. Ktos inny w innym banku zapyta czemu nie ma tokena...


maniaania maniaania
17.03.2015. 17:45

najgorszy bank!

Jestem klientką od 2007roku, właśnie dostałam podwyższę opłaty za prowadzenie konta, w CA nie można zmienić nazwiska przesyłając skan dowodu - musze to zrobić osobiście, a żadna placówka nie pracuje w sobotę. Nie mogę otrzymać mailem potwierdzenia przelewu, mogę faksem lub pocztą!
ciągle mają awarię, nie mogę zrobić przelewu, zalogować się na konto lub wypłacić kasy z bankomatu. Teraz prowadzę inny tryb życia :) ale jakiś czas temu często zdarzało mi się płacić kartą lub wypłacać kasę ok. 2-3 w nocy i okazuje się że o tej godzinie NIE DA SIĘ. nie można było nawet sprawdzić stanu konta. współczuję osobą które miały np. zatankowane paliwo i chciały za nie zapłacić.
Właśnie muszę wypłacić dużą kwotę pieniędzy z bankomatu, a komunikat jest taki że stan konta jest niższy niż wypłacana kwota. A pieniądze mam!!! na infolini mówią że jest awaria, potrwa 10 minut, a minęło 30 minut. A ja muszę zapłacić wykonawcy!!!DRAMAT. zamykam to c.h.u.j.o.w.e konto. Tylko JAK??? :) muszę wziąć urlop. bo przecież wszystko do 17tej otwarte.


Magda Magda
20.01.2015. 17:50

Opinia

Nie polecam. Kolejne podwyżki- wysokie; a od kwietnia likwidują kolejny raz ulgi - nawet dla wieloletnich klientów (mam konto od pierwszego roku istnienia dawnego banku Lukas, ktory promocje kont utrzymywał).
Płaci się za wszystko i jeszcze dodają rózne pakiety i ubezpieczenia (można zrezygnować, ale "po fakcie", jak się ockniemy, że kolejny miesiąć coś uszczknęli. Respekują rezygnację tylko na piśmie w oddziale (na rezygnacje wysyłane mailowo - nie reagowali).

Właśnie dostałam nowe zawiadomienie o kolejnych podwyzkach opłat. Tym razem - wyrażę sprzeciw i przenoszę konto do innego banku.


Ola Ola
07.01.2015. 22:14

Nie Polecam byłam klientką 11 lat

Nie polecam tego banku, kroją za kredyty ogrom pieniedzy .


zenada zenada
03.01.2015. 11:08

Bank

Najgorszy bank w Polsce biorac kredyt w wysokosci 10 tys zł musisz spłacic 21 tysiecy zenada


jolka jolka
28.12.2014. 20:08

Popieram

osobę o nicku AW. 23 grudnia znowu bankomat nie wypłacił mi kwoty 100 złotych. Potwierdzenie transakcji dostałam smsem. Pojechałam do banku. Pan kazał czekac do 29 grudnia bo pieniądze są w blokadzie. Dzisiaj zajrzalam do mojego konta internetowego. Blokady brak. Stówy też. Policzyli jakobym pieniażki wypłaciła. Co mam robic. Poprzednim razem napisali mi w odp na reklamację że pieniądze nie zostały zaksięgowane. Niestety nie zauważyłam aby saldo wykazane w smsesie różniło się od tego w koncie internetowym. Ręce opadają. Chcę zmienić bank. Pytanie gdzie oskubują najmniej?


Ilona Ilona
25.12.2014. 21:39

POZEW ZBIOROWY przeciwko Credit Agricole

W sądzie jest POZEW ZBIOROWY przeciwko Credit Agricole. Można odzyskać pieniądze z ubezpieczenia kredytu. Tutaj są szczegóły http://www.pozywamzbiorowo.pl/grupy-pozwy-zbiorowe?view=grupa&layout=pozew&id=17


klient klient
13.12.2014. 22:14

e-konto

Jeszcze obecny klient :), nie polecam. E-konto bylo darmowe, juz nie. Informacji o zmianach albo nie wysylaja, albo wysylaja ale nie zaznaczajac jakie konkretne zmiany, tylko plik z regulaminem drobnym druczkiem, taka encyklopedie na dobranocke :)
Poza tym od czasu do czasu wprowadzaja horendalne oplaty za uslugi, ktore byly daromowe przez rok, a po roku automatycznie sie przedluzaja, informacji o automatycznym przedluzeniu i oplatach nie uraczono w placowkach poinformowac :)


Anonim Anonim
10.12.2014. 15:04

Opinia

Najwieksze złodzieje


AW AW
07.07.2014. 17:45

Uwaga na kradzieże

Uważajcie na Bank Agricole - kradną pieniądze przy nieudanej transakcji wyjęcia pieniędzy z bankomatu Euronet


Klient Klient
24.02.2014. 23:02

BRAK OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

ZAŁOŻYŁAM W TYM BANKU KONTO FIRMOWE. I WYOBRAŹCIE SOBIE, ZE TEN DZIWNY BANK PRZESŁAŁ MI ZWYKŁYM LISTEM POTWIERDZENIE OTWARCIA KONTA WRAZ ZE WSZYSTKIMI DANYMI : PESEL, NIP, PRZYCHODY FIRMY, ADRESY I CAŁĄ RESZTĘ DANYCH..... NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAKBY TEN LIST TRAFIŁ W NIEPOWOŁANE RĘCE. DZWONIŁAM I CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEĆ KTO ZAJMUJE SIĘ U NICH OCHRONĄ DANYCH OSOBOWYCH I STWIERDZILI, ŻE NIE MA TAKIEJ OSOBY. KATASTROFA. A JUŻ NIE WSPOMINAJĄC ŻE SZYBCIEJ MOŻNA SIĘ DODZWONIĆ NA INFOLINIĘ TP NIŻ DO TEGO BANKU. JAK JUŻ MI SIĘ UDAŁO TO TYLKO SŁYSZAŁAM : TO JA PANIĄ PRZEŁĄCZĘ..... I TAK Z 7 RAZY.... PÓŹNIEJ ŹLE WPROWADZILI NR TELEFONU.... POMYŁKA ZA POMYŁKĄ I ŻENADA. NIKOMU NIE POLECAM TEJ INSTYTUCJI. ALE PAMIĘTAJCIE TRZEBA CHRONIĆ SWOJE DANE OSOBOWE A ONI W TYM BANKU TEGO NIE ROBIĄ!!!!!!!!!!!!!!! POMIJAJĄC CAŁĄ RESZTĘ WPADEK TA JEST NAJBARDZIEJ RAŻĄCA I NIEDOPUSZCZALNA!!!!!


Igor Igor
01.02.2014. 14:33

ROR w Credit Agricole

Moja przygoda z tym bankiem trwała tylko miesiąc. Pani, która reprezentowała Bank przy zakładaniu ROR w Placówce w Jarocinie zachęciła mnie tym, że miałem mieć zwrot 10 % za rachunki za prąd, gaz, itp. Okazało się jednak, że ta promocja już była, ta oferta już nie istnieje. Kiedy spłaciłem kredyt w tym badziewiu, to przez miesiąc musiałem czekać za zaświadczeniem o całkowitej spłacie kredytu, przy czym pracownica Banku była wyjątkowo niekompetentna, ciągle gdzieś telefonowała. Ponadto drogi, bardzo drogi Bank.


ja ja
03.12.2013. 12:42

wyciekają dane

otwórz konto i wyciągi miesięczne będa wysyłane obcym nieurpawnionym osobom - mi i innym tak zrobił bank!
wyciekły dane!!!!!


iwchiebroker iwchiebroker
08.08.2013. 12:16

konto

Otwórz bezpłatne eKONTO i zyskaj do 600 zł premii!


dostaniesz 60 zł za otwarcie rachunku
zarobisz 2 zł za płatność kartą*
otrzymasz dodatkowy bonus 50% premii*


LOTEK LOTEK
24.04.2012. 23:46

ŻAŁOSNY BANK

WŁASNIE REZYGNUJĘ Z TEGO PORĄBANEGO BANKU. GDZIE NIE SPOJRZEC TO SAME OPŁATY. OBSŁUGA W BANKU JEST TRAGICZNA. DZIŚ PROSILEM O ZWIĘKSZENIE LIMITU WYPŁAT Z BANKOMATU. OCZYWISCIE PANIUSIA W BANKU NIE ZROBIŁĄ TEGO. DLATEGO POTWIERDZIŁO TO TYLKO MOJE ZLE ZDANIE O TYM BEZNADZIEJNYM BANKU I LIKWIDUJĘ LOKATY I KONTO. A ZA KILKA DNI JAKIS INNY BANK BĘDZIE CIESZYŁ SIĘ ŻE MA NOWEGO KLIENTA. P.S. MAJĄ BARDZO NISKIE OPROCENTOWANIE NA LOKATACH.


Tomek Tomek
13.08.2011. 14:21

Polecam

Witam
Mam konto sobiste e-konto i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie operacje wykonuję za pomocą karty i poprzez internet. Za prowadzenie konta, przelewy nic nie płacę. Jedynie za sms-y płacę. Usługa sms jest jak dla mnie rewelacyjna, wszystkie operację od 10 gr. są wysyłane na telefon. Praktycznie wszystko co mnie interesuje mogę wykonać przez internet, a oddziału nie odwiedzam. Jak dla mnie super bank i super konto.


Anonim Anonim
30.07.2011. 19:49

Odradzam!

Najgorszy bank, konto internetowe opłaty miesięczne ok 20zł, beznadziejny token, bo bez tego nawet przelewu normalnie nie można zrobić.


Pawel Pawel
12.07.2011. 17:48

5 dni po terminie splaty pogrozki windykacja

5 dni po terminie spłaty pogrozki windykacja , ODRADZAM


Sanczo Sanczo
17.04.2011. 10:08

Lukas dobry ale bardzo drogi !!

Jestem klientem Lukas od ponad 5 lat.Miałem niedawno potrzebę zwiększenie limitu rachunku ROR.
Nie była to kwota wysoka (z 4 tys. do 6 tys. zł ).Bank nie przyznał mi (tzn. system bankowy).Natomiast mogłem wsiąść pożyczkę bankową do kwoty 60 tys. zł !! Zdziwiłem się , że zwiększenie limitu na rachunku ROR nie mogłem a kredyt bankowy jak najbardziej !
Wziąłem kredyt bankowy na 5 tys. zł...i później przeczytałem ( oczywiście nie czytałem wszystkich opłat "towarzyszących"...) , że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi prawie 33% !!!!
NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ , ŻE BĘDĄC KLIENTEM PRZEZ PONAD 5 LAT potraktowali jak zwykłego "śmiecia"
W innym banku mogłem za to samo mieć kredyt na poziomie 22%...
Wniosek się nasuwa jeden-w przyszłym miesiącu przechodzę do innego banku ! Opłaty kredytu są o wiele mniejsze ! (ING)
PS. Ja i moja rodzina nie pracuje w sferze bankowości.Dlatego moja opinia jest wolna od jakikolwiek manipulacji !

Pozdrawiam wszystkich.


bankometr bankometr
05.03.2011. 01:05

mam w lukasie zarówno konto osobiste jak i firmowe

I przyznam że jestem zadowolony.
Plusem jest:
- sprawnie działający system obsługi internetowej (w porównaniu do Alior Banku)
- dobrze rozbudowana sieć placówek - czynnych nawet do 19:00
- niewielkie opłaty za prowadzenie konta firmowego (symfonia 20,-)
- bezpłatne prowadzenie konta osobistego (e-konto 0,-)
- możliwość korzystania z wpłatomatów - działających (pije do mBank)

Wady jakie zauważyłem to:
- Brak możliwości wykonania przelewu zagranicznego (poza europejskim)
- Bałagan informacyjny w zakresie numerów telefonów do Lukas Bank, uważam że powinien być tylko 1 a nie kilka czy kilkanaście i każdy do innej sprawy.


syla syla
20.02.2011. 14:18

Opinia

załozyłam konto w lukas banku zeby dostac kredyt co miesiac za prowadzenie konta musiałam płacic 25zł miesiecznie przez cztery lata az spłace kredyt po spłaceniu płace 5 zł


tqt tqt
07.04.2010. 13:14

Opinia

Mam konto od 2005, lokaty, kartę kredytową i... jestem ZADOWOLONY.
Polecem obsługę konta przez internet ;) W placówkach bywają kolejki, ale widać ich koniec (w przeciwieństwie do takiego np. PKOBP).
A młoda obsługa całkiem przyjzna..


Mirek Mirek
07.04.2010. 13:12

Konto w Lukasie - prosze o opinie posiadaczy

Warto wg was założyć konto w Lukas Banku. Prowadzenie konta maja darmowe, dodatkowo sporo oddzialow w mojej okolicy. NIe ma zadnych ukrytych oplat?


Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !