Konta bankowe · Konto · Credit Agricole konto bankowe- Warto założyć? Jakie macie Opinie?

Konta Banku Credit Agricole - Opinie, Porównanie

kredit agricole Jesień 2011 roku przyniosła dużą zmianę dla klientów Lukas Banku – bank stał się częścią Credit Agricole, jednego z największych banków detalicznych w Europie. Dużych zmian w ofercie dla klientów, przynajmniej na razie, nie ma. Identyczne pozostały zarówno nazwy kont osobistych, jak i szczegóły oferty. Bank należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie ma konta osobiste, produkty oszczędnościowe, karty kredytowe z limitem odnawialnym. Konto osobiste Credit Agricole pozwala m.in. na realizowanie darmowych przelewów internetowych, a także pozwala zyskać dostęp do atrakcyjnych zniżek w Klubie Rabatowym oraz do limitu kredytowego.

Konto ProstoOszczędzające PLUS

Konto Prostooszczędzające Plus to sztandarowe konto osobiste banku Credit Agricole, które może być w pełni darmowe jeśli zapewnimy odpowiednie wpływy na konto oraz dokonamy odpowieniej sumy transakcji kartą w miesiącu.

0 zł za prowadzenie konta

By konto prowadzone było za darmo, wystarczy zapewnić comiesięczne wpływy na rachunek w wysokości 1500 zł. Jeśli masz mniej niż 30 lat, wystarczy 1000 zł miesięcznych wpływów. W przypadku nie spełnienia warunku wpływów, prowadzenie konta kosztuje 9,90 zł.

0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne

Wszystkie przelewy zlecane przez internet lub aplikację mobilną są darmowe.

0 zł za użytkowanie karty MasterCard

Do konta otrzymujesz nowoczesną kartę zbliżeniową MasterCard Debit Standard. By jej użytkowanie było dla Ciebie darmowe, wystarczy dokonać transakcji kartą za min. 500 zł w miesiącu. W innym przypadku użytkowanie karty kosztuje 7,9 zł/miesiąc.

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Wypłaty gotówki z bankomatów w całym kraju są darmowe. Darmowe są także, do końca 2016 roku, wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą.200 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole

By skorzystać z promocji wystarczy, że w okresie do 31 marca 2017r.:

  • otworzysz wybrany przez siebie pakiet konta osobistego z kartą płatniczą,
  • przeniesiesz do Credit Agricole konto z wynagrodzeniem ze swojego dotychczasowego banku,
  • zapewni regularne wpływy na konto osobiste w Banku Credit Agricole w kwocie min. 1500 zł miesięcznie.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie banku.

Konto ProstoOszczędzające - Credit Agricole

Konto ProstoOszczędzające to oferta dla tych, którzy aktywnie korzystają z konta przez Internet. W koncie tym płacimy 4,9 zł za prowadzenie rachunku, gotówkę bez prowizji podejmujemy w ponad 1,3 tysiąca bankomatów w kraju (bankomaty w placówkach banku oraz bankomaty BZ WBK). Płatne jest także korzystanie z karty - jest to koszt 3,9 zł na miesiąc. Posiadacze konta mogą korzystać z podwyższonego oprocentowania lokat zakładanych przez Internet lub telefon. Transakcje internetowe zabezpieczają hasła generowane przez token – użytkownik korzysta z niego bezpłatnie.

Rachunek Oszczędzam

To konto oszczędnościowe dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole. Posiadacz konta osobistego może mieć cztery Rachunki Oszczędzam (w ramach konta) z dzienną kapitalizacją i jeden z kwartalną kapitalizacją. W ramach Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją, klienci którzy regularnie oszczędzają – przynajmniej 100 złotych miesięcznie w przypadku kont dla klientów indywidualnych – mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie.

Credit Agricole konto bankowe- Warto założyć? Jakie macie Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.85 na 5
62 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (71 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)
Magda Magda
20.01.2015. 17:50

Opinia

Nie polecam. Kolejne podwyżki- wysokie; a od kwietnia likwidują kolejny raz ulgi - nawet dla wieloletnich klientów (mam konto od pierwszego roku istnienia dawnego banku Lukas, ktory promocje kont utrzymywał).
Płaci się za wszystko i jeszcze dodają rózne pakiety i ubezpieczenia (można zrezygnować, ale "po fakcie", jak się ockniemy, że kolejny miesiąć coś uszczknęli. Respekują rezygnację tylko na piśmie w oddziale (na rezygnacje wysyłane mailowo - nie reagowali).

Właśnie dostałam nowe zawiadomienie o kolejnych podwyzkach opłat. Tym razem - wyrażę sprzeciw i przenoszę konto do innego banku.


Ola Ola
07.01.2015. 22:14

Nie Polecam byłam klientką 11 lat

Nie polecam tego banku, kroją za kredyty ogrom pieniedzy .


zenada zenada
03.01.2015. 11:08

Bank

Najgorszy bank w Polsce biorac kredyt w wysokosci 10 tys zł musisz spłacic 21 tysiecy zenada


jolka jolka
28.12.2014. 20:08

Popieram

osobę o nicku AW. 23 grudnia znowu bankomat nie wypłacił mi kwoty 100 złotych. Potwierdzenie transakcji dostałam smsem. Pojechałam do banku. Pan kazał czekac do 29 grudnia bo pieniądze są w blokadzie. Dzisiaj zajrzalam do mojego konta internetowego. Blokady brak. Stówy też. Policzyli jakobym pieniażki wypłaciła. Co mam robic. Poprzednim razem napisali mi w odp na reklamację że pieniądze nie zostały zaksięgowane. Niestety nie zauważyłam aby saldo wykazane w smsesie różniło się od tego w koncie internetowym. Ręce opadają. Chcę zmienić bank. Pytanie gdzie oskubują najmniej?


Ilona Ilona
25.12.2014. 21:39

POZEW ZBIOROWY przeciwko Credit Agricole

W sądzie jest POZEW ZBIOROWY przeciwko Credit Agricole. Można odzyskać pieniądze z ubezpieczenia kredytu. Tutaj są szczegóły http://www.pozywamzbiorowo.pl/grupy-pozwy-zbiorowe?view=grupa&layout=pozew&id=17


klient klient
13.12.2014. 22:14

e-konto

Jeszcze obecny klient :), nie polecam. E-konto bylo darmowe, juz nie. Informacji o zmianach albo nie wysylaja, albo wysylaja ale nie zaznaczajac jakie konkretne zmiany, tylko plik z regulaminem drobnym druczkiem, taka encyklopedie na dobranocke :)
Poza tym od czasu do czasu wprowadzaja horendalne oplaty za uslugi, ktore byly daromowe przez rok, a po roku automatycznie sie przedluzaja, informacji o automatycznym przedluzeniu i oplatach nie uraczono w placowkach poinformowac :)


Anonim Anonim
10.12.2014. 15:04

Opinia

Najwieksze złodzieje


AW AW
07.07.2014. 17:45

Uwaga na kradzieże

Uważajcie na Bank Agricole - kradną pieniądze przy nieudanej transakcji wyjęcia pieniędzy z bankomatu Euronet


Klient Klient
24.02.2014. 23:02

BRAK OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

ZAŁOŻYŁAM W TYM BANKU KONTO FIRMOWE. I WYOBRAŹCIE SOBIE, ZE TEN DZIWNY BANK PRZESŁAŁ MI ZWYKŁYM LISTEM POTWIERDZENIE OTWARCIA KONTA WRAZ ZE WSZYSTKIMI DANYMI : PESEL, NIP, PRZYCHODY FIRMY, ADRESY I CAŁĄ RESZTĘ DANYCH..... NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAKBY TEN LIST TRAFIŁ W NIEPOWOŁANE RĘCE. DZWONIŁAM I CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEĆ KTO ZAJMUJE SIĘ U NICH OCHRONĄ DANYCH OSOBOWYCH I STWIERDZILI, ŻE NIE MA TAKIEJ OSOBY. KATASTROFA. A JUŻ NIE WSPOMINAJĄC ŻE SZYBCIEJ MOŻNA SIĘ DODZWONIĆ NA INFOLINIĘ TP NIŻ DO TEGO BANKU. JAK JUŻ MI SIĘ UDAŁO TO TYLKO SŁYSZAŁAM : TO JA PANIĄ PRZEŁĄCZĘ..... I TAK Z 7 RAZY.... PÓŹNIEJ ŹLE WPROWADZILI NR TELEFONU.... POMYŁKA ZA POMYŁKĄ I ŻENADA. NIKOMU NIE POLECAM TEJ INSTYTUCJI. ALE PAMIĘTAJCIE TRZEBA CHRONIĆ SWOJE DANE OSOBOWE A ONI W TYM BANKU TEGO NIE ROBIĄ!!!!!!!!!!!!!!! POMIJAJĄC CAŁĄ RESZTĘ WPADEK TA JEST NAJBARDZIEJ RAŻĄCA I NIEDOPUSZCZALNA!!!!!


Igor Igor
01.02.2014. 14:33

ROR w Credit Agricole

Moja przygoda z tym bankiem trwała tylko miesiąc. Pani, która reprezentowała Bank przy zakładaniu ROR w Placówce w Jarocinie zachęciła mnie tym, że miałem mieć zwrot 10 % za rachunki za prąd, gaz, itp. Okazało się jednak, że ta promocja już była, ta oferta już nie istnieje. Kiedy spłaciłem kredyt w tym badziewiu, to przez miesiąc musiałem czekać za zaświadczeniem o całkowitej spłacie kredytu, przy czym pracownica Banku była wyjątkowo niekompetentna, ciągle gdzieś telefonowała. Ponadto drogi, bardzo drogi Bank.


ja ja
03.12.2013. 12:42

wyciekają dane

otwórz konto i wyciągi miesięczne będa wysyłane obcym nieurpawnionym osobom - mi i innym tak zrobił bank!
wyciekły dane!!!!!


iwchiebroker iwchiebroker
08.08.2013. 12:16

konto

Otwórz bezpłatne eKONTO i zyskaj do 600 zł premii!


dostaniesz 60 zł za otwarcie rachunku
zarobisz 2 zł za płatność kartą*
otrzymasz dodatkowy bonus 50% premii*


LOTEK LOTEK
24.04.2012. 23:46

ŻAŁOSNY BANK

WŁASNIE REZYGNUJĘ Z TEGO PORĄBANEGO BANKU. GDZIE NIE SPOJRZEC TO SAME OPŁATY. OBSŁUGA W BANKU JEST TRAGICZNA. DZIŚ PROSILEM O ZWIĘKSZENIE LIMITU WYPŁAT Z BANKOMATU. OCZYWISCIE PANIUSIA W BANKU NIE ZROBIŁĄ TEGO. DLATEGO POTWIERDZIŁO TO TYLKO MOJE ZLE ZDANIE O TYM BEZNADZIEJNYM BANKU I LIKWIDUJĘ LOKATY I KONTO. A ZA KILKA DNI JAKIS INNY BANK BĘDZIE CIESZYŁ SIĘ ŻE MA NOWEGO KLIENTA. P.S. MAJĄ BARDZO NISKIE OPROCENTOWANIE NA LOKATACH.


Tomek Tomek
13.08.2011. 14:21

Polecam

Witam
Mam konto sobiste e-konto i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie operacje wykonuję za pomocą karty i poprzez internet. Za prowadzenie konta, przelewy nic nie płacę. Jedynie za sms-y płacę. Usługa sms jest jak dla mnie rewelacyjna, wszystkie operację od 10 gr. są wysyłane na telefon. Praktycznie wszystko co mnie interesuje mogę wykonać przez internet, a oddziału nie odwiedzam. Jak dla mnie super bank i super konto.


Anonim Anonim
30.07.2011. 19:49

Odradzam!

Najgorszy bank, konto internetowe opłaty miesięczne ok 20zł, beznadziejny token, bo bez tego nawet przelewu normalnie nie można zrobić.


Pawel Pawel
12.07.2011. 17:48

5 dni po terminie splaty pogrozki windykacja

5 dni po terminie spłaty pogrozki windykacja , ODRADZAM


Sanczo Sanczo
17.04.2011. 10:08

Lukas dobry ale bardzo drogi !!

Jestem klientem Lukas od ponad 5 lat.Miałem niedawno potrzebę zwiększenie limitu rachunku ROR.
Nie była to kwota wysoka (z 4 tys. do 6 tys. zł ).Bank nie przyznał mi (tzn. system bankowy).Natomiast mogłem wsiąść pożyczkę bankową do kwoty 60 tys. zł !! Zdziwiłem się , że zwiększenie limitu na rachunku ROR nie mogłem a kredyt bankowy jak najbardziej !
Wziąłem kredyt bankowy na 5 tys. zł...i później przeczytałem ( oczywiście nie czytałem wszystkich opłat "towarzyszących"...) , że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi prawie 33% !!!!
NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ , ŻE BĘDĄC KLIENTEM PRZEZ PONAD 5 LAT potraktowali jak zwykłego "śmiecia"
W innym banku mogłem za to samo mieć kredyt na poziomie 22%...
Wniosek się nasuwa jeden-w przyszłym miesiącu przechodzę do innego banku ! Opłaty kredytu są o wiele mniejsze ! (ING)
PS. Ja i moja rodzina nie pracuje w sferze bankowości.Dlatego moja opinia jest wolna od jakikolwiek manipulacji !

Pozdrawiam wszystkich.


bankometr bankometr
05.03.2011. 01:05

mam w lukasie zarówno konto osobiste jak i firmowe

I przyznam że jestem zadowolony.
Plusem jest:
- sprawnie działający system obsługi internetowej (w porównaniu do Alior Banku)
- dobrze rozbudowana sieć placówek - czynnych nawet do 19:00
- niewielkie opłaty za prowadzenie konta firmowego (symfonia 20,-)
- bezpłatne prowadzenie konta osobistego (e-konto 0,-)
- możliwość korzystania z wpłatomatów - działających (pije do mBank)

Wady jakie zauważyłem to:
- Brak możliwości wykonania przelewu zagranicznego (poza europejskim)
- Bałagan informacyjny w zakresie numerów telefonów do Lukas Bank, uważam że powinien być tylko 1 a nie kilka czy kilkanaście i każdy do innej sprawy.


syla syla
20.02.2011. 14:18

Opinia

załozyłam konto w lukas banku zeby dostac kredyt co miesiac za prowadzenie konta musiałam płacic 25zł miesiecznie przez cztery lata az spłace kredyt po spłaceniu płace 5 zł


tqt tqt
07.04.2010. 13:14

Opinia

Mam konto od 2005, lokaty, kartę kredytową i... jestem ZADOWOLONY.
Polecem obsługę konta przez internet ;) W placówkach bywają kolejki, ale widać ich koniec (w przeciwieństwie do takiego np. PKOBP).
A młoda obsługa całkiem przyjzna..


Mirek Mirek
07.04.2010. 13:12

Konto w Lukasie - prosze o opinie posiadaczy

Warto wg was założyć konto w Lukas Banku. Prowadzenie konta maja darmowe, dodatkowo sporo oddzialow w mojej okolicy. NIe ma zadnych ukrytych oplat?


Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !