Konta bankowe · Konto · Credit Agricole Konto dla Ciebie - Warto załoĹźyć? Jakie macie Opinie?

Konta Banku Credit Agricole - Opinie, PorĂłwnanie

kredit agricole Nowe Konto dla Ciebie Credit Agricole kusi nowych klientów, potencjalnym brakiem opłat oraz kontem oszczędnościowym o oprocentowaniu 3%. Jakby jeszcze tego było mało, dzięki promocji w łatwy sposób można zyskać dodatkowe 300 zł. Ale jak to mówią: "nie wszystko złoto, co się świeci". Sprawdźmy dokładnie tabelę opłat, warunki promocji oraz opinie aktualnych klientów banku.

Posiadanie własnego konta w banku stało się już standardem – wiele osób korzysta z podobnej możliwości i bardzo to sobie chwali. Inne jeszcze nie skorzystały, ale zamierzają – nie wiedzą jedynie na co się zdecydować?

W tej chwili banki prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych ofert, żeby skusić klientów, co jest oczywiście bardzo pozytywne dla późniejszego użytkownika, bo może liczyć na dogodne dla siebie warunki. Doskonałą ofertą dla wszystkich, którzy chcą zmienić lub założyć konto jest propozycja od Credit Agricole – Konto dla Ciebie ! Liczne promocje, premie, bonusy dla nowych i lojalnych użytkowników – to wszystko można znaleźć w zupełnie odmienionej ofercie banku! Na co może liczyć klient?

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie to sztandarowe konto osobiste banku Credit Agricole, które może być w pełni darmowe jeśli zapewnimy odpowiednie wpływy na konto (min. 1000 zł) oraz dokonamy 1 transakcji kartą lub przez Blik w miesiącu.

Opłaty za konto i kartę w Credit Agricole

Najważniejszym zagadnieniem dla większości użytkowników jest kwestia opłat – albo ewentualnych opłat, ponieważ można czasem liczyć na ich brak. I tak jest właśnie w tym przypadku, ponieważ Konto dla Ciebie to:

  • 0 złotych za prowadzenie konta,
  • 0 złotych za kartę wielowalutową do konta,
  • 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatĂłw w Polsce,

Brak opłat ma miejsce jeśli tylko co miesiąc na konto użytkownika wpłynie minimum 1 000 zł i wykona on 1 płatność kartą lub BLIK.

Otwarcie konta również jest darmowe, zatem widać, że przy spełnieniu drobnych warunków można tak naprawdę zupełnie za darmo utrzymywać konto i korzystać z niego. Za wypłaty z bankomatów poza granicami naszego kraju zapłacimy 10 złotych – jest to jednak niewysoka kwota w porównaniu z wieloma ofertami innych banków.

Jak widać, Konto dla Ciebie od Credit Agricole nie jest bezwarunkowo darmowe, ponieważ jeśli nie spełnimy wspomnianych warunków, będziemy musieli ponieść odpowiednie, niewysokie opłaty. Dla osób, które pracują, albo posiadają regularny przypływ gotówki (choćby studenci otrzymują pieniądze od rodziców) posiadanie prezentowanego konta jest zdecydowanie bardzo korzystne.Rachunek Oszczędzam - konto oszczędnościowe

To konto oszczędnościowe dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole. Posiadacz konta osobistego może mieć cztery Rachunki Oszczędzam (w ramach konta) z dzienną kapitalizacją i jeden z kwartalną kapitalizacją. W ramach Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją, klienci którzy regularnie oszczędzają – przynajmniej 100 złotych miesięcznie w przypadku kont dla klientów indywidualnych – mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie.

Większość ludzi martwi się o przyszłość – chce się zabezpieczyć na każdą ewentualność, albo zbiera pieniądze na jakiś wymarzony cel. Dlatego dogodna oferta oszczędzania jest bardzo ważna, z czego Credit Agricole świetnie zdaje sobie sprawę. W ofercie dla posiadaczy Konta dla Ciebie znalazła się więc również opcja oszczędzania – 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 20 000 złotych . Oferta dotyczy Rachunku Oszczędzam, a specjalne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące – bank zaś dopisuje oszczędności co kwartał. Istnieje nawet dogodna możliwość jednorazowej wypłaty środków z owego rachunku – i to bezpłatnie!

Oszczędzanie możliwe jest również dzięki specjalnej ofercie CAsaver. Osoby, które systematycznie korzystają z tej usługi mogą otrzymać nawet 200 złotych premii. Na czym polega CAsaver? Za każdym razem, kiedy płaci się kartą, kwota zostaje zaokrąglona w górę do tej wartości, którą użytkownik sam wcześniej ustala. Właśnie ta różnica trafia na wspomniany wcześniej Rachunek Oszczędzam, z dogodnym oprocentowaniem. Dzięki temu oszczędzamy wygodnie, z głową, powoli, a nasze pieniądze pracują na siebie, dzięki czemu mogą być później przeznaczane na dodatkowy cel, zamiast wydawane na bzdury.

Zyskaj nawet 200 zł premii za założenie konta do 31 sierpnia 2020

Wiele banków włączyło do swojej oferty bonusy dla użytkowników, więc bank Credit Agricole również nie mógł być gorszy. Przygotowana przez bank oferta jest jednak dosyć korzystna dla klientów – również dla tych, którzy zdecydują się na przeniesienie konta z innego banku. Co oferowane jest dokładnie ewentualnym klientom? Klient może wybrać jeden z wariantów promocji:

  • 200 złotych za przeniesienie konta
  • 200 złotych zwrotu za płatności kartą lub mobilne
  • 50% premii dla oszczędzających na CAsaver

Opinia na koniec

Propozycja banku Credit Agricole w postaci Konta dla Ciebie jest z pewnością dosyć atrakcyjna. Nie jest to co prawda konto w pełni darmowe, ponieważ warunek to wpłynięcie na konto użytkownika co miesiąc minimum 1 000 zł i wykonanie 1 płatności kartą lub płatnością BLIK.

Jeśli jednak ktoś jest pewny, że spełni te warunki (a nie jest ich tak dużo, aby nie zapamiętać), można zyskać naprawdę darmowe konto, z płatnością jedynie za wypłacanie pieniędzy poza granicami kraju, czy też za ekspresowe przelewy. Benefity dla klientów oraz forma oszczędzania również są ciekawe, choć w tym ostatnim przypadku korzystamy i tak z własnych pieniędzy. Jeśli nie będziemy wiele zaokrąglać w CAsaver, nie zyskamy zbyt dużo. Na pewno jednak więcej jest plusów Konta dla Ciebie, więc można je z czystym sumieniem polecić!

Credit Agricole Konto dla Ciebie - Warto załoĹźyć? Jakie macie Opinie? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.8 na 5
91 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (91 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)
jaro jaro
21.02.2016. 19:55

ĹťENADA

kiedyś polecałem ten bank ...były wcześniej jakieś małe problemy ale teraz przegieli .Ponad tydzien temu mieli awarie wpłatomatów ,wpłaciłem pieniądze na konto firmowe aby opłacic ZUS i co ?! ponad tydzien nie ma kasy na koncie,choć reklamacja została od razu zgłoszona (w dzien wpłaty) Teraz zus będzxie mnie ganiał a bank ma to w du....Jestem ciekaw co by było gdybym to ja spóżnił się ponad tydzien np z ratą kredytu...Nie polecam


Lucy Lucy
19.02.2016. 11:21

Nie mam zaufania..

Nie moge wyrazic dobrej opini na temat Agricole Bank.Opłaty za token, za prowadzenie konta - tzw stała, opłaty za mniejszy wpływ niz powyżej 1600zł, opłaty za nie używanie karty do bankomatu, obiżone oprocentowanie na rachunku oszczedzam itp. Ponadto rozmawiajac z pracownikiem Banku o zwiekszeniu oprocentowania przy przy wpłacie wyzszej kwoty na lokate. Pani umówiła mnie na spotkanie z Doradca Klienta , który nakłonił mnie w zainwestowanie w Fundusz Inwestycyjny w Kwietniu2015 roku kiedy to byo najwyzszy wskaznik od nastepnego miesiaca juz tylko spada.Doradca twierdził ze wiekszosc srodkow inwestowana jest w rozwoj naszej gospodarki a poniewaz gospodarka pnie sie do przodu warto jest zainwestowac. Zgodziam sie na dzien dzisiejszy jestem stratna 20% mojej lokaty.Nie kazdy Klient Banku musi znac sie na funduszach. A Bank nie pomaga tylko szkodzi swoim Klientom. W krotce zmieniam Bank i nigdy nie polece go moim znajomym.


iziii iziii
15.02.2016. 13:02

nie polecam

Konto niby darmowe a oplaty miesieczne naliczane, bankomaty niby darmowe a oplaty jednak naliczane porazka


byy klient byy klient
18.01.2016. 15:57

Okropny bank

Pracownicy niekompetentni, udzielają błędnych informacji. Zostałam wprowadzona w błąd w związku z wypłatą pieniędzy w obcej walucie z konta walutowego, pracownica wskazała JEDYN Y BANKOMAT W POLSCE, który najkorzystniej wypłaci mi pieniądze, po czym straciłam 50 euro plus prowizje. Po rozmowie z nia po fakcie SAMA napisała reklamacje, bank odmówił zwrócenia kwoty, po czym napisałam odwołanie, sytuacja miała być wyjaśniana z pracownikiem, mnie pani pracownik zapewniała, że liczy na to, że sytuacja się wyjaśni, po czym z odpowiedzi banku wynika, że nie przyznała się do swego błędu. Bank absolutnie nie jest godny polecenia, nie m ówiąc już o opłacie za sprawdzenie stanu konta w wysokości 5 zł, błędu w wydruku karty i w serwisie internetowym a także przy zgłaszaniu poprawki w błędzie w nazwisku podany powód to było zgubienie karty, choć wcale nie zginęła i pracownica wiedziała o tym. Rezygnuję z usług tego banku i będę szerzyć swą opinię na ten temat.


crazy frog crazy frog
03.01.2016. 20:43

konto PROSTOoszczędzające PLUS

Posiadam konto konto PROSTOoszczędzające PLUS oraz z pakietem promocyjnym ,, Jesteś gotowy na 1000 zł.,,
Składam już trzecią reklamację w przeciągu 2,5 miesiąca.
Naliczyli mi 9.9 zł za prowadzenie konta. ,pomimo że konto jest darmowe, a ja zapewniłem na nim wpływy i wywiązałem się ze wszystkich warunków.

Nie chcieli mi dać bonusu 100 zł + 100 zł za otworzenie rachunku i przeniesienie wynagrodzenia. Na początku nic nie dostałem ponieważ powiedzieli, że bankier w oddziale włączył źle usługę " i niestety to moja wina/strata"

Naliczyli mi opłatę 7.9 zł za kartę debetową. Tylko że ja nie aktywowałem karty i jej nie posiadam.

Jednym słowem banda oszustów. Uważajcie na nich. Bank dla ludzi walecznych o swoje prawa :-)


yaya yaya
21.12.2015. 15:46

kontakt

Tragiczne podejście do klienta. Po złożeniu wniosku o kredyt zadzwonili po 5 minutach, po wstępnej pozytywnej ocenie kazali poczekać na odpowiedź 48 godzin. Nie odezwali się przez 4 dni i jak zadzwoniłem spytać się o decyzję to dostałem odpowiedź, iż decyzja jest odmowna. Krótko mówiąc jak już nie jesteś im do niczego potrzebny to mają cię głęboko w dupie i tracą czasu na odpowiedź pomimo, iż wcześniej się do niej zobligowali.


szc szc
09.12.2015. 23:03

CORAZ DROŻEJ, CORAZ KRÓCEJ, BRAK APLIKACJI MOBILNEJ

DROGO - MINIMUM 13ZŁ MIESIĘCZNIE
KIEDYŚ OD 7 DO 20 DZIŚ OD 10 DO 17 I KOLEJKI
BRAK OBSŁUGI W TELEFONIE
NA PLUS WPŁATOMATY

PODEJŚCIE SŁABE NIE OBNIŻĄ OPŁAT I ZAMIAST ZAROBIĆ NA 3 KONTACH POWIEDZMY 150ZŁ ROCZNIE WOŁAJĄ O 550ZŁ A TEGO PŁACIĆ NIE ZAMIERZAM.


boosterpl boosterpl
24.10.2015. 01:16

Ten bank to nieporozumienie !!!

Witam,
mam konto wiele lat w tym banku, mam bo musze... dluzsza historia

Non stop wieczorami nie mozna zrobic przelewu bo bank ma prace konserwacyjne - i tak od lat. nie mozna sprawdzic stanu karty bo wyrzca blad "wystapil nieoczekiwany blad", nie mozna w weekend zrobic szybkiego przelewu. Tragiczny dostep przez internet, oplaty za sms tak ze sie nie mozna doliczyc za ile co i jak. Dobrze ze mam jeszcze w innych bankach bo przeciez by osiwiec mozna


Anonim Anonim
21.10.2015. 22:52

ok

Mam konto w CA od 3 lat i jestem zadowolona. Za prowadzenie konta nie place, przelewy sa darmowe. Jedyna oplata to 1,75zl na miesiac za ochrone konta i cos tam jeszcze. No i za karte jest 2zl oplaty, ale tylko jezeli jej nie uzyje w ciagu danego miesiaca, bo jesli jej uzywam to oplaty nie ma (wiec ja tylko raz mialam ta oplate). Nie mam zadnego problemu z zalogowaniem sie na konto. Nigdy nie mialam problemow ani z przelewami ani z wyplatami z bankomatu ani z wplatami we wplatomacie. Robiac przelew dostaje kod smsem. Dostaje tez smsa za kazdym razem kiedy wplyna mi pieniadze na konto. Dzwoniac na infolinie tez nie mialam zadnego problemu. Trzeba podac kod do obslugi telefonicznej i mozna zalatwic wszystko (dodam ze kod wymyslalam sama zakladajac konto). Jedyne po co musialam isc do placowki, to jak zmienilam adres, poniewaz potrzebowali ksero dowodu. Wedlug mnie wszystko jest ok i jestem zadowolona.


TadeuszP TadeuszP
21.10.2015. 16:56

Klientka Agricole pozbawiona środków do życia

Witam.
Pragnę podzielić się z państwem curiosum, jakie spotkało mają mamę - 83-letnią, schorowaną kobietę, która jest klientką Agricole Bank.
Moja mama od kilku lat nie chodzi !!!! Niestety, nie zdążyła ustanowić pełnomocnika do kontaktów z bankiem.
Do września 2015 r to ja, korzystając z połączenia internetowego i tzw. tokena robiłem konieczne opłaty.
30 września skończyła się ważność w/w tokena i tym samym mama została odcięta od swoich funduszy !! 05 października 2015 r udałem do placówki Agricole Bank w Dąbrowie Górniczej zaopatrzony w pisemne upoważnienie od mamy, dowody osobiste, papiery z banku sięgające wstecz kilka lat oraz ..... ustną prośbę, aby ktoś z placówki banku pofatygował się w dowolnym terminie, do mieszkania mojej mamy ( 150 m od placówki !!!!!) celem potwierdzenia danych i spisania pełnomocnictwa.
Niestety zostałem potraktowany ....."z buta". Zaproponowano mi abym ( na wizytówce którą mi wręczono widnieje nazwisko : Kamila Kudełka) wysłał NIECHODZĄCĄ schorowaną kobietę do ... notariusza, gdzie odpłatnie (rencistka) mogłaby ustanowić pełnomocnika!!!
Po powrocie do domu, natychmiast skorzystałem z formularza reklamacyjnego na stronie Agricole i opisałem zdarzenie, w nadziei na szybką reakcję ..... automat odpowiedział natychmiast, informując mnie, iż odpowiedź otrzymam w przeciągu 14 dni ....... minęło 16 dni, a moja mama jest nadal pozbawiona środków do życia (o braku opłat i konsekwencjach z tym związanych nie wspomnę).
Zadzwoniłem więc na infolinię i po 35 minutach gehenny - tłumaczenie, weryfikacja, ponowne tłumaczenie, ponowna weryfikacja, doszliśmy z kobietą, która odebrała połączenie, do punktu w którym miałem wysłać sms, pod podany numer, co umożliwiło by mi (po dokończeniu procedury) dostęp do konta. Niestety aby wysłać sms musiałem się rozłączyć i zaczął się kolejny koszmar - ponowna próba połączenia z kobietą z którą rozmawiałem okazała się niemożliwa, za to kilkakrotnie łączono mnie z panami, którzy okazali się głusi (albo gorzej) na to co mówię. A niejaki Konrad Piekarski pomimo weryfikacji danych (kolejnej) z moją mamą, traktował mnie jak osobę trzecią i proponował to samo co pani z oddziału w DG - "aby mama skontaktowała się z .... notariuszem ". Na moje pytanie "dlaczego nie może do mamy przyjść ktoś z placówki banku i spisać pełnomocnictwa" usłyszałem: iż " z banku nie można wynosić żadnych urządzeń potrzebnych do tego celu" !!!! to jest nagrane !!!
Propozycja, że udostępnię im papier i długopis a nawet office na komputerze, nie odniosła skutku. Blisko godzina walenia głową w mur !!! Ponad 20 zł opłaty telefonicznej z grzecznościowego telefonu a moja mama jest nadal pozbawiona środków do życia!!


renata1 renata1
18.10.2015. 18:48

rozczarowanie

Jestem klijentem banku od 11lat i dwunastegojuz nie bedzie.Robiac przelew internetowy zablokowalam konto a to dlatego ze token wyswietla cyfry nie tak jak powinien tak jakby diody nie swieciły do konca prawidlowo niewiadomo czy to jest 3 czy 8 czy 6 lub 9 itd.dodajac ze nie jest to pierwszy raz.W sierpniu z tego powody musialam wymienic token na nowy i po dwoch nie calych miesiacach problempojawil sie na nowo.Zadzwonilam na infolinie ze musze podac tele kod.Mowilam ze go nie pamietam nigdy go nie potrzebowalam i czy jest mozliwosc jakos inaczej zweryfikowac moje dane.Pan ..odpowiedzial ze absolutnie musze przyjsc do placowki.Dodalam ze nie mieszkam w kraju i nie mam mozliwosci podejsc do banku osobiscie a w Posce dopiero bede po nowym roku a musze zrobic przelew dzisiaj.Czy to oznacza ze mam kupic bilet dzisiaj i leciec jak najszybciej...a kto mi zwroci koszta?Pan powiedzial ze jednak nie uda sie odblokowac konta bez tele kodu. Beznadziejny bank place kazdego miesiaca 2zl. za token ktory nie dziala w 100% i jeszcze malo tego mam zablokowane konto na amen.Zmienie konto najszybciej jak sie da.Beznadziejna sprawa!!!


aguska aguska
26.09.2015. 09:30

c.a schodzi na psy

Lukas był duzo lepszy . Po zmianie na CA ciągle są jakieś skecze. Kredyt na 5 tys żądają 1 tys prowizji. To przecież jakaś farsa. Podczas zakupów na raty, obsługwane przez CA , bank zażądał 10% wpłaty własnej oraz wymagało sprawdzenia zdolności kredytowej 100% co wiązało się z decyzją na drugi dzień. Wniosek, mając konto od 8 lat, spłacam zobowiązania i jestem traktowana jak intruz.
(Santander udzielił kredytu w 5 min bez problemów. )
Zabawne jest w tym to , że po 2 dniach dzwoni pani z banku z radosną nowiną żę ma dla mnie fajny kredyt .
Nie polecam . WkrĂłtce zmieniam.


Micha Sycyecin Micha Sycyecin
18.09.2015. 18:05

Przyjazny

Witam,
jestem klientem CA od 2001r jeszcze jak się nazywał Lukas Bank, cenie ich za miłą i komunikatywną obsługę w każdej placówce jak i dzwoniąc do BOK. Polecam ten bank każdemu czy to starszej osobie czy młodej. Naprawdę jest ok.


Krzysztof Krzysztof
10.08.2015. 22:54

Pracownik Credit-Agricole mówi, że konto bez opłat, a po dwóch miesiącach widzę obciążenia n

Mając już wcześniejsze złe doświadczenia z bankiem skrupulatnie wypytują pracownika Credit-Agricole o opłaty i warunki konta, aż ten się zaczyna irytować moimi pytaniami. Zostaję zapewniony że przy miesięcznym wpływie 1500 nie będę ponosił opłat. Dopytałem jeszcze czy wystarczy jednorazowy wypływ czy musi to być średni miesięczny bilans na koncie.
Spełniam warunki o których jestem poinformowany. Po dwóch miesiącach zaglądam na konto i widzę, że bank naliczył opłaty na sumę 17,90.

Innym razem konsultant namówił mnie na bezpłatną kartę kredytową. Po kilkumiesiącach dzwoniłem z reklamacją o anulowanie opłat za ubezpieczenie i niezadowolony zrezygnowałem z karty.

Teraz wysyłam kolejną reklamację do francuskich kieszonkowców

"Z rozczarowaniem zauważyłem na moim koncie pojawienie się kilku nowych obciążeń które listuję poniżej w treści.
Proszę o anulowanie opłat i informację dlaczego się pojawiły ponieważ podczas ostatniej wizyty w oddziale wypytałem Państwa doradcę jakie są warunki prowadzenia konta i otrzymałem odpowiedź że przy miesięcznych wpływach 1500 zł nie będę ponosił opłat.


07-08-2015 08:17:06 Opłata za użytkowanie tokena -5.00 PLN
05-08-2015 00:32:08 Opłata -7.90 PLN
06-07-2015 13:31:22 Opłata za użytkowanie tokena -5.00 PLN"


niezadowolona niezadowolona
15.07.2015. 13:21

Opinia

zamierzam zmienić bank. Jest po prostu drogi. Czarę goryczy przelał fakt ,że nagle wypłaty z bankomatów BZWBK kosztują 5 zł (a były za darmo). Mogli choć poinformować a nie tak w środku miesiąca zacząć sobie pobierać opłatę .


Grzegorz B Grzegorz B
15.07.2015. 02:08

Odradzam Credit agricole zdecydowanie``

Witam, jestem posiadaczem od 8 lat konta w Credit Agricole, a takze od 2 lat konta firmowego w tym banku. Najgorszą rzeczą są częste problemy z dostepem do konta przez internet, czeste prace nad "ulepszeniami". oplaty naliczane sa bardzo niejasno. Tylko w dni robocze mozna zroibc szybki przelew. Placowki czynne krocej niz mialo to miejsce w lukas bank, o kolejkach nie wspominam, choc i tak ciut lepiej niz w PKO. Zdecydowanie odrazam ten bank i prowadzenie w nim rachunku.


Ewa Ewa
09.06.2015. 12:43

tragedia

To jest naprawdę najgorszy bank. Jestem jego klientką od jego początków tl. Lukas i było ok. Od kiedy jest to C.A. to jest jedna wielka tragedia. Opłaty, opłaty i jeszcze raz herrendalne opłaty albo przymuszanie do transakcji których się nie chce. Ostatnio dałam się namówić na Amundi Parasolowy. Tylko nie wiem gdzie ten parasol ochronny. Od Lutego jestem w plecy 2500zł. Tak inwestują "fachowcy" w Credit Agricole. No i teraz nie wiem co robić? Pat!!!


mario mario
06.05.2015. 21:42

Opinia

credit agricole przez pĂłl roku potracajac pieniadze na ubezpieczenie, ktorego nie zamawialem


demura demura
21.04.2015. 17:17

Raczej dobry

Mam konto od czasów Lukas banku. Żadnych problemów. Usługi dodatkowe... Najpierw byłem zły, że mi wcisnęli. Potem wyjechałem słuzbowo. Została zona, dziecko. Niedziela. Awaria prądu. Żona zadzwoniła na numer ubezpieczenia z lukasa. Za godzinę przyjachało dwóch elektryków. Naprawili, pojechali. Przy sobocie miałem okazję kupić samochodzik. Kredytu udzielili w 15 minut!!! I dali gotówkę do ręki. Bankomaty bezpłatne, dobra karta furora. Oprocentowanie kredytu? Te słynne 10 zł prostoliczone. To nie jest rewelacja, ale niewiele drożej niż te wszystkie miniratki. Za to bez prześwietlana.
Kto chce przyczepi się do wswzystkiego. Do tokena też. Ktos inny w innym banku zapyta czemu nie ma tokena...


maniaania maniaania
17.03.2015. 17:45

najgorszy bank!

Jestem klientką od 2007roku, właśnie dostałam podwyższę opłaty za prowadzenie konta, w CA nie można zmienić nazwiska przesyłając skan dowodu - musze to zrobić osobiście, a żadna placówka nie pracuje w sobotę. Nie mogę otrzymać mailem potwierdzenia przelewu, mogę faksem lub pocztą!
ciągle mają awarię, nie mogę zrobić przelewu, zalogować się na konto lub wypłacić kasy z bankomatu. Teraz prowadzę inny tryb życia :) ale jakiś czas temu często zdarzało mi się płacić kartą lub wypłacać kasę ok. 2-3 w nocy i okazuje się że o tej godzinie NIE DA SIĘ. nie można było nawet sprawdzić stanu konta. współczuję osobą które miały np. zatankowane paliwo i chciały za nie zapłacić.
Właśnie muszę wypłacić dużą kwotę pieniędzy z bankomatu, a komunikat jest taki że stan konta jest niższy niż wypłacana kwota. A pieniądze mam!!! na infolini mówią że jest awaria, potrwa 10 minut, a minęło 30 minut. A ja muszę zapłacić wykonawcy!!!DRAMAT. zamykam to c.h.u.j.o.w.e konto. Tylko JAK??? :) muszę wziąć urlop. bo przecież wszystko do 17tej otwarte.


Magda Magda
20.01.2015. 17:50

Opinia

Nie polecam. Kolejne podwyżki- wysokie; a od kwietnia likwidują kolejny raz ulgi - nawet dla wieloletnich klientów (mam konto od pierwszego roku istnienia dawnego banku Lukas, ktory promocje kont utrzymywał).
Płaci się za wszystko i jeszcze dodają rózne pakiety i ubezpieczenia (można zrezygnować, ale "po fakcie", jak się ockniemy, że kolejny miesiąć coś uszczknęli. Respekują rezygnację tylko na piśmie w oddziale (na rezygnacje wysyłane mailowo - nie reagowali).

Właśnie dostałam nowe zawiadomienie o kolejnych podwyzkach opłat. Tym razem - wyrażę sprzeciw i przenoszę konto do innego banku.


Ola Ola
07.01.2015. 22:14

Nie Polecam byłam klientką 11 lat

Nie polecam tego banku, kroją za kredyty ogrom pieniedzy .


zenada zenada
03.01.2015. 11:08

Bank

Najgorszy bank w Polsce biorac kredyt w wysokosci 10 tys zł musisz spłacic 21 tysiecy zenada


jolka jolka
28.12.2014. 20:08

Popieram

osobę o nicku AW. 23 grudnia znowu bankomat nie wypłacił mi kwoty 100 złotych. Potwierdzenie transakcji dostałam smsem. Pojechałam do banku. Pan kazał czekac do 29 grudnia bo pieniądze są w blokadzie. Dzisiaj zajrzalam do mojego konta internetowego. Blokady brak. Stówy też. Policzyli jakobym pieniażki wypłaciła. Co mam robic. Poprzednim razem napisali mi w odp na reklamację że pieniądze nie zostały zaksięgowane. Niestety nie zauważyłam aby saldo wykazane w smsesie różniło się od tego w koncie internetowym. Ręce opadają. Chcę zmienić bank. Pytanie gdzie oskubują najmniej?


Ilona Ilona
25.12.2014. 21:39

POZEW ZBIOROWY przeciwko Credit Agricole

W sądzie jest POZEW ZBIOROWY przeciwko Credit Agricole. Można odzyskać pieniądze z ubezpieczenia kredytu. Tutaj są szczegóły http://www.pozywamzbiorowo.pl/grupy-pozwy-zbiorowe?view=grupa&layout=pozew&id=17


klient klient
13.12.2014. 22:14

e-konto

Jeszcze obecny klient :), nie polecam. E-konto bylo darmowe, juz nie. Informacji o zmianach albo nie wysylaja, albo wysylaja ale nie zaznaczajac jakie konkretne zmiany, tylko plik z regulaminem drobnym druczkiem, taka encyklopedie na dobranocke :)
Poza tym od czasu do czasu wprowadzaja horendalne oplaty za uslugi, ktore byly daromowe przez rok, a po roku automatycznie sie przedluzaja, informacji o automatycznym przedluzeniu i oplatach nie uraczono w placowkach poinformowac :)


Anonim Anonim
10.12.2014. 15:04

Opinia

Najwieksze złodzieje


AW AW
07.07.2014. 17:45

Uwaga na kradzieĹźe

Uważajcie na Bank Agricole - kradną pieniądze przy nieudanej transakcji wyjęcia pieniędzy z bankomatu Euronet


Klient Klient
24.02.2014. 23:02

BRAK OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

ZAŁOŻYŁAM W TYM BANKU KONTO FIRMOWE. I WYOBRAŹCIE SOBIE, ZE TEN DZIWNY BANK PRZESŁAŁ MI ZWYKŁYM LISTEM POTWIERDZENIE OTWARCIA KONTA WRAZ ZE WSZYSTKIMI DANYMI : PESEL, NIP, PRZYCHODY FIRMY, ADRESY I CAŁĄ RESZTĘ DANYCH..... NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAKBY TEN LIST TRAFIŁ W NIEPOWOŁANE RĘCE. DZWONIŁAM I CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEĆ KTO ZAJMUJE SIĘ U NICH OCHRONĄ DANYCH OSOBOWYCH I STWIERDZILI, ŻE NIE MA TAKIEJ OSOBY. KATASTROFA. A JUŻ NIE WSPOMINAJĄC ŻE SZYBCIEJ MOŻNA SIĘ DODZWONIĆ NA INFOLINIĘ TP NIŻ DO TEGO BANKU. JAK JUŻ MI SIĘ UDAŁO TO TYLKO SŁYSZAŁAM : TO JA PANIĄ PRZEŁĄCZĘ..... I TAK Z 7 RAZY.... PÓŹNIEJ ŹLE WPROWADZILI NR TELEFONU.... POMYŁKA ZA POMYŁKĄ I ŻENADA. NIKOMU NIE POLECAM TEJ INSTYTUCJI. ALE PAMIĘTAJCIE TRZEBA CHRONIĆ SWOJE DANE OSOBOWE A ONI W TYM BANKU TEGO NIE ROBIĄ!!!!!!!!!!!!!!! POMIJAJĄC CAŁĄ RESZTĘ WPADEK TA JEST NAJBARDZIEJ RAŻĄCA I NIEDOPUSZCZALNA!!!!!


Igor Igor
01.02.2014. 14:33

ROR w Credit Agricole

Moja przygoda z tym bankiem trwała tylko miesiąc. Pani, która reprezentowała Bank przy zakładaniu ROR w Placówce w Jarocinie zachęciła mnie tym, że miałem mieć zwrot 10 % za rachunki za prąd, gaz, itp. Okazało się jednak, że ta promocja już była, ta oferta już nie istnieje. Kiedy spłaciłem kredyt w tym badziewiu, to przez miesiąc musiałem czekać za zaświadczeniem o całkowitej spłacie kredytu, przy czym pracownica Banku była wyjątkowo niekompetentna, ciągle gdzieś telefonowała. Ponadto drogi, bardzo drogi Bank.


ja ja
03.12.2013. 12:42

wyciekają dane

otwórz konto i wyciągi miesięczne będa wysyłane obcym nieurpawnionym osobom - mi i innym tak zrobił bank!
wyciekły dane!!!!!


iwchiebroker iwchiebroker
08.08.2013. 12:16

konto

Otwórz bezpłatne eKONTO i zyskaj do 600 zł premii!


dostaniesz 60 zł za otwarcie rachunku
zarobisz 2 zł za płatność kartą*
otrzymasz dodatkowy bonus 50% premii*


LOTEK LOTEK
24.04.2012. 23:46

ŝAŁOSNY BANK

WŁASNIE REZYGNUJĘ Z TEGO PORĄBANEGO BANKU. GDZIE NIE SPOJRZEC TO SAME OPŁATY. OBSŁUGA W BANKU JEST TRAGICZNA. DZIŚ PROSILEM O ZWIĘKSZENIE LIMITU WYPŁAT Z BANKOMATU. OCZYWISCIE PANIUSIA W BANKU NIE ZROBIŁĄ TEGO. DLATEGO POTWIERDZIŁO TO TYLKO MOJE ZLE ZDANIE O TYM BEZNADZIEJNYM BANKU I LIKWIDUJĘ LOKATY I KONTO. A ZA KILKA DNI JAKIS INNY BANK BĘDZIE CIESZYŁ SIĘ ŻE MA NOWEGO KLIENTA. P.S. MAJĄ BARDZO NISKIE OPROCENTOWANIE NA LOKATACH.


Tomek Tomek
13.08.2011. 14:21

Polecam

Witam
Mam konto sobiste e-konto i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie operacje wykonuję za pomocą karty i poprzez internet. Za prowadzenie konta, przelewy nic nie płacę. Jedynie za sms-y płacę. Usługa sms jest jak dla mnie rewelacyjna, wszystkie operację od 10 gr. są wysyłane na telefon. Praktycznie wszystko co mnie interesuje mogę wykonać przez internet, a oddziału nie odwiedzam. Jak dla mnie super bank i super konto.


Anonim Anonim
30.07.2011. 19:49

Odradzam!

Najgorszy bank, konto internetowe opłaty miesięczne ok 20zł, beznadziejny token, bo bez tego nawet przelewu normalnie nie można zrobić.


Pawel Pawel
12.07.2011. 17:48

5 dni po terminie splaty pogrozki windykacja

5 dni po terminie spłaty pogrozki windykacja , ODRADZAM


Sanczo Sanczo
17.04.2011. 10:08

Lukas dobry ale bardzo drogi !!

Jestem klientem Lukas od ponad 5 lat.Miałem niedawno potrzebę zwiększenie limitu rachunku ROR.
Nie była to kwota wysoka (z 4 tys. do 6 tys. zł ).Bank nie przyznał mi (tzn. system bankowy).Natomiast mogłem wsiąść pożyczkę bankową do kwoty 60 tys. zł !! Zdziwiłem się , że zwiększenie limitu na rachunku ROR nie mogłem a kredyt bankowy jak najbardziej !
Wziąłem kredyt bankowy na 5 tys. zł...i później przeczytałem ( oczywiście nie czytałem wszystkich opłat "towarzyszących"...) , że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi prawie 33% !!!!
NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ , ŻE BĘDĄC KLIENTEM PRZEZ PONAD 5 LAT potraktowali jak zwykłego "śmiecia"
W innym banku mogłem za to samo mieć kredyt na poziomie 22%...
Wniosek się nasuwa jeden-w przyszłym miesiącu przechodzę do innego banku ! Opłaty kredytu są o wiele mniejsze ! (ING)
PS. Ja i moja rodzina nie pracuje w sferze bankowości.Dlatego moja opinia jest wolna od jakikolwiek manipulacji !

Pozdrawiam wszystkich.


bankometr bankometr
05.03.2011. 01:05

mam w lukasie zarĂłwno konto osobiste jak i firmowe

I przyznam Ĺźe jestem zadowolony.
Plusem jest:
- sprawnie działający system obsługi internetowej (w porównaniu do Alior Banku)
- dobrze rozbudowana sieć placówek - czynnych nawet do 19:00
- niewielkie opłaty za prowadzenie konta firmowego (symfonia 20,-)
- bezpłatne prowadzenie konta osobistego (e-konto 0,-)
- możliwość korzystania z wpłatomatów - działających (pije do mBank)

Wady jakie zauważyłem to:
- Brak możliwości wykonania przelewu zagranicznego (poza europejskim)
- Bałagan informacyjny w zakresie numerów telefonów do Lukas Bank, uważam że powinien być tylko 1 a nie kilka czy kilkanaście i każdy do innej sprawy.


syla syla
20.02.2011. 14:18

Opinia

załozyłam konto w lukas banku zeby dostac kredyt co miesiac za prowadzenie konta musiałam płacic 25zł miesiecznie przez cztery lata az spłace kredyt po spłaceniu płace 5 zł


tqt tqt
07.04.2010. 13:14

Opinia

Mam konto od 2005, lokaty, kartę kredytową i... jestem ZADOWOLONY.
Polecem obsługę konta przez internet ;) W placówkach bywają kolejki, ale widać ich koniec (w przeciwieństwie do takiego np. PKOBP).
A młoda obsługa całkiem przyjzna..


Mirek Mirek
07.04.2010. 13:12

Konto w Lukasie - prosze o opinie posiadaczy

Warto wg was założyć konto w Lukas Banku. Prowadzenie konta maja darmowe, dodatkowo sporo oddzialow w mojej okolicy. NIe ma zadnych ukrytych oplat?


Strony: << Pierwsza 1 2 Ostatnia (2 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !