Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientów

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 300 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Przeczytaj naszą recenzję i opinie klientów o mbanku.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (w kwotach od 100 zł). mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe emax plus a także darmowe konto walutowe emax.
Załóż Konto do 31 maja 2017 r. i zyskaj 50 zł zwrotu co miesiąc za zakupy i 3% na koncie!

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 31.05.2017 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać nawet 50 zł zwrotu za zakupy co miesiąc oraz konto osobiste na 3% w skali roku .

Aby otrzymać premię 300 zł zwrotu (max. 50 zł przez 6 miesięcy), należy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym odpowiednią kwotę transakcji kartą płatniczą (2% zwrotu od płatności kartą) lub poprzez BLIK (2% zwrotu),
  • łącznie możesz zyskać 50 zł zwrotu na miesiąc

Dodatkowo można otrzymać konto oprocentowane na 3% do 3000 zł. Obowiązuje kapitalizacja odsetek miesięczna. Pozostałe środki (powyżej 3000 zł) zgromadzone na rachunku nie są oprocentowane.

promocja mbanku
eKonto m - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-25 lat

eKONTO m to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. eKonto m jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest bezwarunkowo darmowa dla osób w wieku 13-18 lat. Osoby pełnoletnie, powyżej 18-go roku życia, muszą dodatkowo dokonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu, by być zwolnionym z opłaty za kartę (5 zł).mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
252 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (468 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
Adam Drozd Adam Drozd
14.04.2017. 06:10

Polecam

Polecam

Jestem klientem od kilku lat zadowolony i polegający innym. Uznawane pozytywnie reklamację i formy negocjacji. Dobre podejście do klienta zawsze można kompromis znaleźć.


Marcin Marcin
03.04.2017. 20:17

Jedne z lepszych kont bankowych

Jestem z nimi od lat. Najlepsza obsługa(czat, infolinia, video). Wszystko mozna na swoim koncie wyklikać. Zero problemów z czymkolwiek. Obsługa wzorowa. Polecam. A miałem dużo kont i nikt ich nie przebił.


mamazuzki mamazuzki
21.03.2017. 19:38

10lat to o 10lat za dlugo

Co miesiąc miela moje pieniadze ze świadczeń po dwa dni pozniej wchodzą na konto o 5,50 albo 13.25 dziunia z mlinii wie mniej ode mnie generalna porazka aż żal JUTRO ZAMYKAM KONTO NIE POLECAM!


Ilona Ilona
13.03.2017. 14:48

Porażka

Ten bank to czysta porażka. Mam zamiar zmienić bank w najbliższym czasie. Wcześniej wypłaty z bankomatów były bezpłatne, oczywiście teraz wypłaty poniżej 100zł są płatne. A przelewy to jakiś koszmar. Na zaksięgowanie przelewu czeka się 2 dni. Ja przelew zrobiłam w niedzielę w dzień i w poniedziałek do 15 nadal nic.... Porażka nie polecam....


Zniecierpliwiony Zniecierpliwiony
06.03.2017. 16:57

Skandal a nie bank

Ten bank to skandal jeden wielki skandal niedosc ze wiecznie robione sa minusy nawet nie wiadomo za co to przslewy z zagranicy nawet ekspresowe sa pretrzymywane tygodnie , przsz bank rodzina zostala bez srodkow do zycia poniewaz bank nawet nie potrafi udzielic oodstwowych informacji konsultanci kazdy mowi co innego na ekspresowy przelew z niemiec inal tydzien jak czekam i dalej nic odradzam konto tym banku


Ja Ja
05.03.2017. 19:45

Nie poleca

Niestety nie polecam, a mianowicie wycięto chyba najlepsza funkcje jaka miał Aqarius. Automatycznie przelewał ob nadwyżki z konta na emaxa. Teraz z ekonta nie da się tego ustawić. Niby frontem do klienta a jednak usuwamy to co było dobre dla nad


enzo enzo
01.03.2017. 23:21

Opinia

Musiałem oddać kumplowi z innego miasta 50 dolarów.
Poszedłem do placówki, Pani zrobiła mi przelew, dałem jej 50 dolarów.
Po kilku dniach naliczyli mi opłatę za przelew 17 dolarów !!
W placówce oczywiście nie zostałem poinformowany o takich kosztach.
Tak powstał debet..
Po kilku mailach i smsach, straszą windykacją..
Po czym, bez mojej wiedzy, zabierają mi z mojego konta złotówkowego równowartość,
oczywiście po przeliczeniu, po ich śmiesznym kursie.
Dodatkowo, gdybym chciał wpłacić te 17 dolarów sam,
to wołają sobie za taką czynność 9 zł !! W placówce !!

W głowie się nie mieści co za s........ z nich.
Darmowy bank, śmiechu warte..

Naprawdę darmowe konto mają w Nest Banku.
Trochę kuleją organizacyjnie ale nie k...ą pieniędzy przynajmniej.

Pozdrawiam.


Arek Arek
01.03.2017. 09:15

Bardzo zadowolony z mBanku

Witam wszystkich czytających. Ludzie co wy tutaj wypisujecie to jakieś brednie i czarny pilar na temat mBanku. 99% opinii to negatywne komentarze,co się dzieje ,że taka nienawiść w Was siedzi(myślę,że to faktycznie konkurencja z innych banków nagonkę robi)???
Wystarczy wejść na stronę główną mBanku i tam wszystko jest jasno i przejrzyście opisane,wszystkie oferty i opłaty a także regulaminy są czytelne i do zrozumienia łatwe.

Ja mam konto w mBanku od 6lat i nigdy nie zdarzyło mi się im zapłacić im nawet symbolicznej złotówki za cokolwiek.Wszystko mam za zero złotych,prowadzenie konta,przelewy internetowe a nawet używanie karty bankomatowej(wystarczy teraz tylko od 1 luty 2017r. wykonać 5 transakcji bez ograniczeń kwotowych,można nawet 0,50 zł(50 groszy) zapłacić i już się liczy transakcja w m-cu aby nie pobierali opłaty 4 zł za kartę( to chyba nie jest jakiś wygórowany warunek trudny do spełnienia).
Wszystkim swoim kolegom ,rodzinie i znajomym polecam mBank i ci którzy z tej oferty skorzystali też są zadowoleni i likwidują konta w innych bankach,gdzie musieli słono płacić za wszystko to co tu mają za zero. Dodatkowo mBank umożliwia dla polecających ich produkty innym osobom zarobienie kasy,ja się cieszę z takiej opcji bo dużo osobom polecam mBank i sporo już zarobiłem.Za każdego nowego klienta mam 100 zł za zwykłe konto,a jak firmowe ktoś założy lub weźmie kredyt to i więcej można jeszcze od nich zarobić.
Tak więc z całego serca polecam ten mBank i cieszę się,że takie jeszcze istnieją,gdzie ludzi szanują.
Najlepiej krytykować i się naśmiewać z innych,ale od siebie zero informacji dawać. Znam osoby,które od 20 lat a nawet i więcej mają konta w PKO i płacą duze opłaty za prowadzenie konta(w sumie to za trzymanie swoich własnych pieniędzy w PKO),ale nie potrafią tego zmienić lub nie wiedzą,że jest dużo banków,nie tylko mBank,gdzie są zerowe opłaty za prowadzenie konta,wystarczy spełniać kilka prostych warunków. Najlepsze jest to ,że są pewni twierdząc,że PKO to Państwowy Bank i Polski i ich nie nie okradną,jak mogą zrobić te zagraniczne. Hahahaa, jaki on Polski i państwowy. To prywatny bank jest i to od dawna a na dodatek włosi mają nad nim kontrolę.

Tak więc ludzie zanim napiszecie jakieś komentarze z kosmosu wyciągnięte,to sprawdzajcie na oficjalnych stronach banków ich oferty i porównujcie je z innymi bankami(teraz w internecie jest tego pełno) i dopiero dyskutujcie i mieszajcie z błotem.
Dodatkowo dla własnej ciekawości załóżcie sobie konto i się osobiście przekonacie jak jest naprawdę , bez zamykania konta w tym banku co już jesteście(mozna mieć kilka,a nawet kilkanaście kont w różnych bankach ,nie tylko to jedno w PKO). Jak się nie spodoba to Zawsze można konto zlikwidować w mBanku bez problemów i dalej płacić za prowadzenie konta w tym banku gdzie byliście do tej pory, przecież to są wasze pieniądze i nikt z nas wam ich nie odbierze.
Pozdrawiam serdecznie i Oczywiście jeszcze raz POLECAM mBank. Arek z Konina


Zniesmaczony Zniesmaczony
20.02.2017. 22:48

Problem z otwarciem konta przez internet

Pierwszy raz się spotkałem co wydaje się w dzisiejszych czasach niepojęte, żeby konta nie można było założyć przez internet. Po złożeniu wniosku - odmowa i informacja, aby udać się do najbliższej placówki mbanku. Dziękuje bardzo nie skorzystam i nie polecam innym!


Gosc1 Gosc1
14.02.2017. 20:10

Dziwne daja i zabieraja

Dziwna sytuacja... Distalem z banku sms że blednie otrzymalem od nich pieniadze jako nagrode w promocji i że za dwa dni automatycznie ta kwota bedzie mi zabrana. Zeczywiscie sprawdzilem że taki przelew wplyna na moje kato ale jak to bank sam automatycznie moze pobrac sobie z prywatnego kata pieniadze?


Adam Adam
14.02.2017. 08:56

Polecam

Jestem klientem od kilku lat zadowolony i polegający innym. Uznawane pozytywnie reklamację i formy negocjacji. Dobre podejście do klienta zawsze można kompromis znaleźć.


Andrzej Andrzej
12.02.2017. 22:43

Zanim założycie konto, a jeszcze lepiej kartę - zastanówcie sie

Bank jak bank doi, kasuje jak wiekszość ale :
Takiego numeru jak Mbank to mi żaden bank nie wykręcił:
spóźniłem się ze spłatą karty kredytowej - zdarza się - przypomnieli mailowo (wzięli za maila 8 zł - trudno moja wina), wzięli z konta cześć kwoty minimalnej - ok, zabrakło 17 zł.
Po mailu przelewam kasę na konto tym qr-wa mbanku aby uregulować zobowiązanie i po 5-ciu godzinach spłacam całość zadłużenia karty a tu.................
mail z BIK-u :" Informujemy że w BIK nastąpiła aktualizacja danych .....liczba dni opóźnienia w spłacie Twojego zobowiązania wyniosła : 1. ....".
To gnojki kasują, doją z każdej karty mają dolę ale jak się spóźnisz z zaległością na karcie (karcie która od 3 lat używasz i spłacasz) o 1 (słownie jeden) dzień - to Ci wjada na twoja zdolność i ją uwalą. a mogłeś nie mieć dostępu do internetu, mogłeś się rozchorować czy zgubić komórę.

Takie to chamy i tak swoich klientów szanują

Pozdrawiam
Andrzej


bella96 bella96
12.02.2017. 18:49

Jak uszczęśliwić Papuasa Mercedesem...

Byłem jednym z pierwszych klientów mBanku.
Po serii zmian czara goryczy przelała się wraz z wprowadzeniem obowiązkowego zabezpieczenia 3D Secure. Otóż szanowny mbanku: ja tego zabezpieczenia nie chcę.
Jak jestem gdzieś daleko w Azji, to po pierwsze mam inną kartę SIM, po drugie nawet SMSy autoryzacyjne dochodzą rzadko. Karta kredytowa z dużym limitem jest po to, żeby z niej korzystać w sytuacjach awaryjnych. Po co mi coś, czego w praktyce nie mogę użyć do zakupu biletów lotniczych, bo muszę podawać jakieśtam dodatkowe kody przysyłane SMSem? Nie zamawiałem takiego zabezpieczenia, bank nie może lub nie chce go wyłączyć, zatem głosuję nogami. Nie powiem "do widzenia" tylko raczej "żegnam"...


zniesmaczona zniesmaczona
06.02.2017. 18:15

konto plus ubezpieczenie

Ja jestem niezadowolona z tego banku wogole. Nie dostałam za zalozenie konta tej promocji 200 zl chodź Pani z infolinii mówiła co innego. Mało tego weszłam na wniosek ubezpieczenia na życie , nie wypełniając go do końca ktoś puścił go dalej...najlepsze jest to ze pobrali mi składkę 25 xl , składając reklamację już 2-krotnie nie dostałam nawet numeru reklamacji, oni kierują sprawę do firmy ubezp Axa natomiast Axa kieruje do nich gdyż to bank pobrał środki z konta. Reklamacja miała być roZpatrzona w ciągu 30 dni, minęło prawie 60 a ja dalej nie mam zwrotu składki. Zadzwoniłam już z 10 razy, że trzy razy przyjmowali reklamację i dalej nic....masakra jakas. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim....żenada.nie polecam nikomu!


slawek slawek
27.01.2017. 22:06

masakra

ludzie narzekacie a w innych bankach też są opłaty ,w porównaniu z PKOB BP w którym płaci się 70gr za przelew i 5 złotych miesiecznie za karte a w MBANKU w ktorym karta jest darmowa pod warunkiem 5 transakcji karta miesiecznie , w ing musisz wydac 100pln kartą żeby było za darmo. GEneralnie mbank dalej jest najtańszym bankiem. CHcialbym zobaczyc wasze opinie po roku od przenosin do innego banku. Jak to się mówi ,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...


enzo enzo
19.01.2017. 11:47

Opinia

Mnie też zrobili w konia..
Byłem w oddziale mBanku żeby oddać koledze 50 USD.
Miało być bez dodatkowych kosztów.
Przelew z mojego konta robiła Pani z mBanku.
Miesiąc później potrącili mi 20 USD tzw. koszty beneficjenta..

Rezygnuje z tego banku, naciągają ludzi równo.
Pomijając fakt, że jak zakładałem konto to miało być całkowicie bez płatne !
A teraz za wszystko chcą kasę.. Za używanie karty za przelewy, takiego ch... !!

Stanowczo ODRADZAM !


Katarzyna Katarzyna
11.01.2017. 23:26

Opinia

przy założeniu konta debetowego w Mbank dostajesz 300zł na start bez żadnego przelewu taką ofertę składała mi pani konsultantka przez telefon i pytała się czy mnie ta oferta interesuję ja odpowiedziałam że tak a na stronie mbanku pisze ze muszę dokonać płatności przy zakupie kartą co najmniej 6 razy w kwocie 50 zł miesięcznie na dodatek 1000 zł jednorazowego przelewu więc okazuję się to że niektórzy co piszą na forum to piszą całą prawdę tak jak naprawdę wygląda cała prawda o naciąganiu ludzi o darmowych kontach bankowych z premią na start wiec to co ludzie piszą o mbanku to jest czysta prawda wiec ja to też popieram dlatego nie dam się na to nabrać.


Grisza Grisza
02.01.2017. 21:50

Spox konto

Dla mnie to konto jest darmowe, bo spełniam warunki korzystania. Szczerze mówiąc nie do końca pamiętam jakie ;) Co do użytkownaia nie mam zastrzeżeń. Na plus aplikacja mobilna, którą w iphone można odblokowywać odciskiem palca. Fajny bajerek.


Micke Micke
29.12.2016. 10:08

infolinia

Odradzam korzystania.
Informacje uzyskiwane z m linii są nie przydatne.
Rozmowa z nimi jest bezsensowna. Pytasz o pomoc w sprawie bankowości, a uzyskujesz informacje z broszury reklamowej.
Jak potrzebujesz pomocy eksperta, to mówią że pomoc odbywa się tylko przez m linię i nie można się połączyć z nikim innym.
Tak jest z kredytami. Tak jest z bankowością online.
Strata czasu z tą firmą.


Klaudia Klaudia
28.12.2016. 22:31

mBank polecam szczerze

mBank polecam szczerze. Mam u nich konto od kilku lat i nie mogę narzekać. Bez problemu można się z nimi dogadać i szybko różne rzeczy załatwić. Moim zdaniem są bardzo nastawieni na klienta i różne fajne akcje organizują typu polecamBank.pl, że jeszcze można premie dostawać od nich. Konto mam bez opłat, przelewy przez aplikację robię także bardzo wygodne.


Tomek Tomek
25.12.2016. 22:21

Mbank

Kiedys bank ten byl liderem. Moze troche przesadze ze wszystko bylo naj... Teraz to juz tylko historia i bank oceniam niestety jako mierny.... Po mojej juz ponad 10 letniej wspolpracy z nimi trzyma mnie tam juz tylko kredyt hipoteczny, poza nim nie mam juz tam nic... Karte zlikwidowalem ponad rok temu a teraz przenioslem cala kase do konkurencji. Niestety uwazam ze pod wzgledem lokat bank ten z wyzyn stoczyl sie praktycznie na samo dno. Jesli ktos wybiera bank pod wzgledem lokat to nie ma po co tu nawet zagladac. Niestety konkurencja jest naprawde daleko z przodu... A szkoda bo pomimo kilku wtop ze strony banku przy uruchamianiu kredytu kiedys ten bank naprawde lubiłem :(


ola ola
18.12.2016. 15:27

Uciekać jak najdalej ;)

Zdecydowanie nie polecam mBanku - nikomu. Co chwila zwiększają się koszty utrzymania karty, wypłat z bankomatu itd., do tego sesje eliksir to chyba dla żartu są wpisane, bo pieniądze przychodzą i wychodzą bardzo różnie, płatności kartą odnotowywane są w historii nawet z 3-4 dniowym opóźnieniem, przez co nie wiadomo ile dokładnie się ma na koncie, serwis beznadziejny, traktują ludzi jak idiotów. Nie polecam, sama zamykam konto i przechodzę do konkurencji.


amcitkrakow amcitkrakow
16.12.2016. 13:22

niekompetencja infolinii

bardzo zadko mam potrzebe korzystania z infolinii. Dzisiaj padla taka chwila.
Przerazajaca niekompetncja pracownikow i zupelny brak doswiadczenia oraz znajomosci systemu banku.Mialam wrazenie ze rozmawiam z nastolatkami na przerwie w szkole.Stracilam zupelnie zaufanie do tego banku. Odradzam, tym ktorzy zastanawiaja sie nad wyborem.


Adam Adam
16.12.2016. 00:02

Polecam

Jestem zadowolony u usług mam konto od 6 lat brak problemów z obsługą w większości reklamacji pozytyw jasna dobra Obsługa? Polecam


Paweek Paweek
15.12.2016. 12:48

różnie bywa

Jestem w tym banku od 15 chyba lat. Róznie bywało. Najgorzej oceniam nowy interface internetowy i te durne gęby, które się do mnie uśmiechają, jakieś kajaki, rowery itd., ale najgorsza jest funkcjonalność. Pomimo tego, że istnieje już on dość długo nie potrafię się w nim płynnie poruszać. Ciągle muszę klikać i szukać. Zaśmiecony strasznie wygląd. Szkoda, że nie ma możliwości wyłączenia wodotrysków.
Kilka razy zdarzyło mi się składać reklamacje na blednie naliczone opłaty, na szczęście uwzględnione. Ile błędów przeoczyłem, nie wiem. Ale ich pojawienie się nie najlepiej świadczy o banku. Trzeba ich sprawdzać.
Potwierdzam przypadek u siebie (przeczytałem też wcześniej) ze zwłoka w przyjęciu wniosku o rezygnację z kredytu odnawialnego. Został przyjęty dopiero po pobraniu opłaty na następny rok. Radzę tego dobrze pilnować.
Podsumowując oceniam bank w skali 1-10 na 7. Mam rachunki w innych bankach też i tam nie jest lepiej.
Nie rozumiem dlaczego banki potrafią wkurzyć klienta, żeby zarobić kilkadziesiąt PLN i nie biorą pod uwagę jaki negatywny PR dostają za to później i muszą to odrabiać za ciężkie pieniądze w reklamach. To mnie b. dziwi. To takie krótkowzroczne.


niezadowolona niezadowolona
08.12.2016. 23:17

odradzam!

Ten bank odradzam, zwłaszcza, gdy likwiduje sie konto same problemy, byle jak najdłużej trzymać klienta. Przy likwidacji kazano mi wgrac ich aplikacje na moja komórkę! zebym mogłą zamknąc konto dawno nie używane. Teraz zas czekam miesiąc a oni mają dalej mnie na liscie klientów. Nigdy nie chciałam miec konta w telefonie bo przeciez są włamania na te konta.
NIE POLECAM!!!!!

była klientka


Kinga Kinga
08.12.2016. 23:04

odradzam

Każda sprawa z tym bankiem kończy się moim niezadowoleniem. Co innego mówią, co innego robią. Oczywiście zawsze na moją niekorzyść. Stanowczo odradzam. Konto wcale nie wychodzi za darmo, kredyty są drogie, a za błędy banku płaci klient. Kłamstwo i naciąganie. Odradzam


Anty Anty
07.12.2016. 10:31

NIE

Miałem w tym banku 2 konta. Generalnie służyły mi tylko do spłaty kredytu.
Obsługa w odziałach raczej średnia - próbowałem trzymać się z daleka i załatwiać wszystko przez internet.
Poczatkowo warunki były OK (czyli wszystko za 0) , ale jak wprowadzili opłaty to zrezygnowałem ze wszystich operacji z wyjatkiem koniecznych.

Zamknąłem konta w grudniu 2015 i styczniu 2016 . Do tej pory nie mogę sie uwolnić od informacji o zmianach w regulaminach, prowizjach itd.
Chyba zgłoszę to do UOKiK , że przesyłają mi spam !!

Nie było fajne korzystanie z konta, a teraz jeszcze gorzej !!!
Dla tego banku NIEEEEEEE


Pontiak84 Pontiak84
02.12.2016. 23:12

Opinia

Firma 2 dwukrotnie przywłaszczyła sobie moje pieniądze na łączny okres 25 dni. Niezostawiając żadnej opcji rozwiązania ich błędu ze względu na działanie dziurawego systemu. Po 10 latach delikatnie mówię spadajcie.


Andy Andy
25.11.2016. 13:21

karta ze zdjęciem w mbanku

zlozylem wniosek o karte kredytowa ze zdjeciem. Oczywiscie otrzymalem karte bez zdjęcia. Zadzwonilem na mLinie. Dowiedzialem sie ze musze wziac odpowiedzialnosc za blad banku. Aktywowac karte, zamowic druga, zaplacic za nia a dopiero wtedy zlozyc wniosek z reklamacja. Zrobilem inaczej: nie aktywowalem karty i wypowiedzialem umowe. Pomimo ze karta nie byla aktywowana bank czeka miesiac na zakonczenie procedury i nie ma mozliwosci efektywnego zlozenia wniosku. KLKIENT PLACI ZA BLEDY BANKU!!! Po kilkunastu latach oblugi przez ten bank i wielu wpadkach z ich strony (naliczanie oplat za uslugi ktore nie byly realizowane itd.) pora zwijac zagle do innego.


AndrzejO AndrzejO
18.11.2016. 18:56

Zadowolony

Skąd tylu niezadowolonych? Czyżby opinie wystawiali tylko tacy? Szkoda, że ci zadowoleni nic nie piszą. Wiarygodność internetowych opinii byłaby wtedy większa. Ja do nich należę. Od ponad 10 lat to mój główny bank, tu przychodzi pensja, a od niedawna - emerytura. Mam kilka kont, w tym eurowe. Wykonuję przelewy, używam kilka kart, ubezpieczam samochód. Czasem zadzwonię na infolinię by wyjaśnić to i owo. Żadnych problemów. Początkowo boczyłem się na nowy interfejs, ale w końcu go zaakceptowałem a nawet polubiłem. Bardzo sobie chwalę interfejs mobilny na smartfonie, korzystam czasem z BLIK do wypłacania pieniędzy gdy zapomnę karty (komórkę nosi się zawsze). Wszystko hula wte i wewte. Bez zastrzeżeń. Nawet ostatnio wprowadzono bezpłatne przelewy na konto walutowe. Żyć nie umierać :)


Micha Micha
15.11.2016. 17:52

Odradzam

Bank, który mnie oszukał. Byłem ich klientem prawie przez 20 lat. Posiadałem kartę kredytową w Multibanku, który rok temu został wchłonięty przez mbank. Rok temu skończyła się ważność karty, a ponieważ nie otrzymałem nowej napisałem maila w tej sprawie do banku, ale odpisano mi, że nic się z tym nie da zrobić. Wczoraj po roku wystawiono mi rachunek za korzystanie z karty, której nigdy nie otrzymałem, nie aktywowałem do niej pinu itd na 200zł. Zważywszy, że trzymam u nich kilkaset tys. zł to oprócz tego, że są nieuczciwi to mają problem z myśleniem i kalkulacją. Dzisiaj wypowiedziałem im umowę.
Myślę, że to typowe traktowanie Polaków przez niemieckie firmy (niemiecki bank ma udział 70%).


Ewelina Ewelina
06.11.2016. 16:27

odradzam!

Byłam klientką tego pożal sie banku. Dla mnie nieprzejrzyste konto, brak prostego zobaczenia co jest zablokowane w przyszłości do obciążeń, potem zdziwienie, gdy obciążają konto. Byłam klientką od kilkunastu lat ale to co mnie spotkało przy likwidacji konta porażka! Pani w biurze zamykała konto z kwaśną miną i zapewniała, ze wszystko jest na zero. Wchodze dzisiaj bo mam jeszcze dwa tygodnie wypowiedzenia a tam piękna sumka na minus!!!!! Gdybym nie weszła, miałabym za jakiś czas pewnie komornika. Pani , pomimo, że specjalnie pofatygowałam sie do banku zeby zastrzec kartę debetową nawet nie raczyła zastrzec mojej karty, choc mi mówiła ze to własnie robi....potem raz przecięła nożyczkami i ZOSTAWIŁA U SIEBIE NA BIURKU!! Dzisiaj sama zastrzegłam bo jeszcze moge wejsc na swoje konto. Jutro pożałują ze tak mnie oszukano. Teraz zapłace pewnie jeszcze odsetki.
Nieuczciwe postępowanie, napisze na nich skargę gdzie trzeba.


Pawel Pawel
20.10.2016. 14:59

Opinia

Dowody w sprawie:
1. przelewy walutowe w obrebie tego sameg banku - oplata (reklamacja z dowodami ze konto docelowe jest w tej samej grupie zostalo uznane i prowizja oddana)
2. Korzystanei z blik nie znosi obciazenia oplaty za karte - w ten sposob blik jest bez sensu i sie nei przyjmnieb, brak motywacji
3. Jakiekolwiek zmiany z wartoscia kredytu odwialnego powoduje oplaty, brak oplaty jest tylko w przypadku likwidacji. Brak mozliwosci manipulacji poduszka finansowa powoduje bezuzytecznosc tego produktu
4. Zmiana platformy transakcyjnej ktora dokonala sie jakis czas temu zagescila wodotryski na stronie. Platforma stala sie nieczytelna. Mnostwo zakladek powoduje tylko problemy.
5. Opisywanie wydatkow kotre sa w sytemie tylko sluza mbankowi. Zadnej wartosci dodanej.
6. Brak synchronizacji pomiedzy obciazaniem rachunku a wskazaniem bierzacego stanu na rachunku. Na synchronizacje trzeba czekac czasami 24h.


Rysiek Rysiek
20.10.2016. 12:38

Coraz słabiej

Rachunki w mBanku prowadzę od pierwszego roku działalności tej detalicznej odnogi BRE Banku.
Zawsze byłem zadowolony a jakość systemu elektronicznej obsługi przewyższała inne banki.
Dodam, że już od początku współpracy z mBankiem jako osoba związana zawodowo z Bankiem Pekao miałem spore doświadczenia z bankowością elektroniczną i moje wymagania spełniał tylko mBank.

Teraz muszę powiedzieć jest to "masakra". Jedynie co jakiś czas trafiam na osobę umiejącą mi pomóc w call center w rozwikłaniu powodów błędnych operacji systemu obsługi elektronicznej. Nowy system mBanku miał być intuicyjny ale podpowiada błędy a potem je multiplikuje. Jakość personelu była kiedyś w mBanku świetna, teraz zaczęli oszczędzać i w call center mają ludzi na poziomie sprzedawców kababów. To w sumie dziwne, że dopiero mój 3 telefon w tej samej sprawie pozwolił mi uzyskać sensowne wyjaśnienia i wsparcie.

Od marca kiedy po raz pierwszy system podpowiedział mi - jako właściwy rachunek do obciążenia - rachunek karty kredytowej nie mogłem ustalić z call center przyczyny tego stanu. Sugerowali by uważnie czytać wygenerowany komunikat z danymi przelewu. Innego środka zaradczego nie podawali i milcząco potwierdzali powszechność mojego niezadowolenia z jego nowego super graficznie zmajstrowanego systemu. Tu dodam, że za każdą błędną operację w ciężar rachunku karty kredytowej zapłaciłem od 50 do 400 zł. Przez całe lata daleki byłem od podejrzewania banki o celowe podpowiadanie błędów ale chyba coś w tym jest. Bankowcy są coraz leniwsi już w czasach mojej pracy w bankach dostrzegałem taką tendencję wśród młodszej kadry menadżerskiej. Pokolenie Misiewiczów może być teraz bardziej pomysłowe pod tym względem.

Odradzam zatem rozpoczynania współpracy z mBankiem na poziomie klienta detalicznego o ile nie sprawdzicie oferty innych. Być może jest tak, że nie ma obecnie banku dającego satysfakcję na poziomie 70-80%. Pełna nigdy nie będzie.

Ja na razie z powodu braku czasu postanowiłem nie zmieniać banku do najbliższej zmiany pracy. Wtedy będzie czas na przepisywanie ustawień rachunku. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

RJ


Robert Robert
18.10.2016. 08:27

konto

Witam uwarzajcie jak zakladacie konto bo informuja waz ze macie przyznane wolne srodki na koncie od zajencia komorniczego a tak naprawde niema ja zalozylem konta i zostalem poinformowany ze mam wolne srodki a tu nagle wszed komornik na konto i zabra wszystko itp nie polecam banku. Bank negatywny


KRzysiek KRzysiek
17.10.2016. 00:13

Cwaniaki

Miałem tam konto od 2006 roku. Na początku było ok, teraz jest masakra. Milion powiadomień, ciągłe wciskanie przez telefon usułg typu: "A może kartę?A może kredycik?" Ale kuliminacja, po której zamykam to konto to jak mnie ładnie legalnie oszukali na 250 zł. Posiadałem tam ze studenckich czasów jeszcze kredyt odnawialny. Rocznie koszt 80 zł był do 2015 roku, więc mi nie przeszkadzało. Lecz wzrosło do 260 zł. Kiedy chciałem wypowiedzieć ten kredyt ok. 3 tyg przed terminem kiedy przedłuża na następny rok, to tak przeciągali przyjęcie mojego wniosku abym musiał zapłacić. Tego samego dnia jak ściągneło mi kasę, zatwierdzili mój wniosek i anulowali kredyt....

Nie Polecam.


Kate Kate
14.10.2016. 12:28

Placówka w której nie byłam

Odradzam ten Bank, kpina totalna! dzwoni bo mnie babeczka z infolini i chce bym oceniła jakość obsługi odnoście ostatniej wizyty w placówce, co sie okazuje? ja nigdy nie byłam w tej placówce o której mi mówili ani nawet w całym tym mieście... wyciek dokumentów? BURDEL! a na reklamacje w tej sprawie nie potrafią odpowiedzieć bo nie wiedza co!


mbanku mbanku
05.10.2016. 14:37

Od lat jestem klientem mBank i mam coś do powiedzenia.

Moje pierwsze zaskoczenie było związane z zakupami w pewnym sklepie internetowym. Używałem wtedy karty do płatności elektronicznych, którą ładowało się na określoną kwotę. Owe ładowanie karty na określoną kwotę miało zabezpieczać przed utratą pieniędzy bezpośrednio z konta w przypadku oszustwa. Okazało się jednak że kiedy ów sklep nabijał mi podwójne transakcje na niewiele różniące się kwoty z dwóch różnych serwerów zlokalizowanych w dwóch różnych krajach, a mBank zamiast odrzucać te zdublowane transakcje akceptował je wszystkie jak leci. Żeby było zabawniej limit mojej karty nie grał dla mBanku ŻADNEGO znaczenia, bo nadwyżki z wyczyszczonej karty były ciągnięte bezpośrednio z konta, a środki były blokowane jak się rzekomo dowiedziałem na infolinii. Jakim prawem blokowali te środki, to już kwestia baśni o krasnoludkach, zwanej (celowo dziurawym) prawem polskim. W finale kiedy środki zostały odblokowane, okazało się że część owych zdublowanych transakcji została zaakceptowana i zostałem dosłownie mówiąc okradziony przez własny bank. Nieważne już nawet kto dostał te pieniądze, skoro bank dziurawy jak ser szwajcarski.
Kolejna historia, która dolała oliwy do ognia wydarzyła się niedawno. Nie miałem nic na koncie i czekałem na mały przelew w wysokości 40zł. Kiedy wszedłem na konto dzień po przelewie sprawdzić stan konta, to w historii miałem otrzymany przelew 40zł i żadnych innych opłat, a mimo to jakimś cudem krasnoludki zapieprzyły mi 12 groszy z konta. Niby to tylko 12 groszy nie? Ale z drugiej strony prawda jest taka że mamy tu doczynienia z prawdziwymi złodziejami, którzy okradają z takich malutkich kwot wiele kont i z tego czerpią dodatkowe zyski. Z tak zwanych "darmowych kont", czyli z kont z których bezpośrednio kradnie się małe kwoty pieniędzy, żeby nie wzbudzać podejrzeń, a i tak się nakraść ogromnych sum pieniędzy w końcowym efekcie. Jestem przekonany że takie historie zdarzały mi się również wcześniej, bo już wcześniej mi coś śmierdziało, ale nie zwracałem na to tak uwagi.


Nick Nick
05.10.2016. 09:53

nie warto

Właśnie zamierzam zlikwidować. Nie dotarla do mnie nowa karta Visa, wiec zamówiłem Master Card. Informowałem o tym idiotkę na infolinii, ze chce tylko jedna kartę do rachunku. Oczywiście policzyli mi oplate za obie karty 2x po 6zl. Złożyłem reklamacje. Jak można pobierać oplate za kartę, ktora zaginęła i nigdy nie zostala aktywowana. Odpisali mi, ze wszystko jest ok, bo ich złodziejski regulamin na to pozwala. A karte mam sobie zastrzec na stronie. 6zl wróciło na konto. A w tym miesiącu znowu pobrali oplate za 2 karty. Logujac sie na stronie nie ma żadnej opcji,żeby skasować lub zastzec nieistniejaca kartę Visa. Jest tylko opcja: Aktywuj. Banda niekompetentnych zlodzieji!


SmutnyBank SmutnyBank
04.10.2016. 21:05

mBank -> umówienie się na wizytę w sprawie kredytu hipotecznego w jednym z warszawskich oddział

Chciałem się podzielić moją próbą umówienia wizyty w sprawie kredytu hipotecznego w Warszawie

1. Próbuje umówienie spotkania przez stronę wchodzę i wypełniam wniosek. Nie mogę wybrać tego oddziału trochę zszokowany, ponieważ to duży odział i otwarty bardzo długo.

2. Skontaktowałem się z konsultantem przez czat czy w tym oddziale jest obsługa kredytów hipotecznych. Konsultant potwierdził, że tak to oczywiste.

3. Próbuje się w takim razie dodzwonić do oddziału. Niestety bez skutecznie, więc spróbowałem jeszcze raz po godzinie. Jak można się domyślić nie odebrali.

4. Piszę na czacie do konsultanta czy mogę poprosić ich o to żeby odebrali albo w jakiś sposób na nich wpłynęli. Odpowiedź naprawdę była niesamowita(„Nie możemy wpłynąć na oddział, żeby odebrał telefon”). Stwierdziłem, że może trafiłem na złego konsultanta, ale drugi odpowiedział coś podobnego i zaproponował ten sam wniosek co wypełniałem na samym początku.

5. Kolejny raz próbuje się dodzwonić do oddziału i tym razem bez sukcesów

6. Chciałem załatwić tą sprawę więc dzwonie na infolinię z prośbą żeby mi podali numer do kogoś z tego oddziału(najlepiej doradcę od kredytów hipotecznych), ale nie mogą tego zrobić mimo, że jestem ich klientem, ale dostaje genialną propozycję aby wypełnić wniosek na stronie…

Podsumowując: Straciłem pół dni i nic nie załatwiłem nie ma to jak fachowa obsługa klienta. Pomijam fakt, że chce kupić najdroższy z możliwych produktów…


piotr piotr
03.10.2016. 14:48

Opinia

Mialem mandat z mpk na 760 zablokowali mi 1500 zl na tydzien czasu choc powiedzialem zeby sciagneli jeszcze w ten sam dzien. a za przelew do komornika 30 zl mnie skasowali. jebani zlodzieje


Prada Prada
27.09.2016. 13:23

Kantor internetowy to jakaś kpina

Składając wniosek o otwarcie kantoru i jednocześnie, aby z niego korzystać o otwarcie kont walutowych oczekiwałem w miarę atrakcyjnych ofert walut, a przynajmniej zbliżonych do tych internetowych z innych banków i firm. mBank oferuje zakup waluty po korsie 2 groszy taniej od tego oficjalnego w banku, który przypomnę, że należy do jednego z najwyższych na tle konkurencji. To jakaś pomyłka ! przy 1000 dolarów oszczędzam 100 zł. korzystając z wymiany gotówkowej w tradycyjnych kantorach i wpłacie na konto w kasie - przecież to internetowy kantor mBanku, który miał być tańszą wersją i odpowiedzią na te tradycyjne.


Maciek Maciek
09.09.2016. 00:39

kpina z klientow

zgadnijcie ile w tym szajsowatym banku potrzebuja czasu zeby zamknac karte kredytowa. Wlasnie leci 4 miesiac, karta wypowiedziana 6 czerwca, przewidziana data zamkniecia 6 pazdziernik. kpina z klienta. Bank ktory tylko bierze nic w zamian. inne banki, kredyt na telefon, mbank -tona papierow i strata czasu, za wszystko slone oplaty. stanowczo odradzam. 16 lat z mbankiem, czas na zmiane.


Teresa Teresa
08.09.2016. 23:08

Opinia

mBank pobiera spora sume za wydanie zaswiadczenia o posiadanym kredycie40 jak na poczekaj a 70 na drugi dzien.Nie mozna tego zalatwic w siedzibie tylko az na m-lini.Do tego jeszcze tam trzy razy mnie blednie informowali jak to zamowic.Za kazdym razem co innego.Nie jestem zadowolona.


Jarek_rej Jarek_rej
25.08.2016. 22:49

Fajna promocja mBanku

3% na rachunku to fajna oferta do rachunku. Wybrałem eKonto plus - zapewniając wpływ mam darmowe bankomaty w całej Polsce. Dla mnie okej.


Michal Michal
24.08.2016. 11:30

mbank

Odradzam korzystania z usług tego banku. O ile samo konto internetowe jest ok, to obsługa infolinii bardzo niekompetentna i wprowadza w błąd. Jeśli weźmie się udział w jakiejś promocji (np +500zł), to wcale nie znaczy, że wzięło się w niej udział. Będzie wiele powodów i kruczków, dla których bank będzie mógł zwlekać z wypłatą jakichkolwiek pieniędzy, mimo że spełniło się wszystkie warunki regulaminu. Na koniec i tak infolinia odpowie, że przecież nigdzie nie zaakceptowałem regulaminu promocji...


Artur Artur
19.08.2016. 08:37

ja

Zamykałem wszystkie konta po kolejnej odmowie zakupu na raty na popularnym portalu aukcyjnym. dzwonią co chwila z propozycjami kredytowymi na spore sumy a odrzucają wniosek bądź wymagają dokumentów które żeby zebrać musiałbym latać po urzędach.....kwota śmieszna..... . Po zamknieciu konta, niestety moje niedopatrzenie, nie ściągnąłem sobie potwierdzeń przelewów do zus, kwota za wersję papierową (6 m-cy) 180 zł słownie: sto osiemdziesiąt złotych- to jakaś kpina............


atego atego
16.08.2016. 15:27

kredyt na start dla firm

jedno wielkie oszustwo naciąganie na założenie konta firmowego w jeden dzien pozytywna opinia w sprawie wniosku o kredyt na start po czym system sie zawiesza a nastepnego dnia brak pozytywnej opini dziwne ale konto szybko załozyli zero kontaktu z doradcą nie odbiera telefonu


Jarojarz Jarojarz
10.08.2016. 11:45

dotychczas byłem zadowolony

Dotychczas byłem zadowolony z usług tego banku. Do dziś.
Przyszło mi zrobić przelew walutowy (w Euro).
Przed zleceniem przelewu nie ma możliwości sprawdzenia kursu po jakim jest przeliczany.
Po zleceniu owszem, widać koszt w złotych, ale ... nie da się już przelewu anulować.
Przy próbie anulowania SMS zatwierdzający anulowanie przychodzi z dużym opóźnieniem już po zaksięgowaniu transakcji. Może to przypadek, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Do tego brak kontaktu z konsultantem (okno czatu się otwiera, ale puste).
Czas się rozejrzeć za innym bankiem (przynajmniej do przelewów walutowych).


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !