Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientĂłw

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 140 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Zobacz opinie klientów o mbanku. Szczegółowa analiza kont osobistych mBanku: eKonto Standard, eKonto możliwości dla Młodych oraz firmowego mBiznes Konto.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

Konto mBank eKonto Standard to podstawowe konto osobiste w ofercie banku dla osób pełnoletnich (powyżej 24 lat). Dla osób młodych (13-24 lata) mBank przygotował specjalne konto ekonto m, o którym piszemy w dalszej części artykułu.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta mBanku:

Nazwa Konto mBank - eKonto Standard
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - wszystkie w Polsce (wypłaty powyżej 100 zł)
1,3 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę powyżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe ekonto oszczędnościowe a także darmowe ekonto walutowe.
Załóż Konto do 30 września 2020 r. i zyskaj 140 zł premii

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 30.09.2020 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać do 140 zł premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych za aktywne korzystanie z konta.

Jak zyskać 100 zł? :

  • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,

Jak zyskać 40 zł? :

  • W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1 000 zł,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,eKonto możliwości - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-24 lat

eKONTO możliwości to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. Poniżej przedstawiono zestawienie podstawowych opłat w zależności od wieku posiadcza konta mbanku:

opłaty konto mbank

eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25 roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest także bezwarunkowo darmowa.mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
279 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (483 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
3gero 3gero
14.03.2018. 09:55

Konto w mBanku

Mam konto w mbanku i jeśli chodzi o działanie ich systemu bankowego to nigdy od 10 lat nie doświadczyłem żadnych problemów. Pod tym względem POLECAM. Inną kwestią są różne opłaty za konto (których można uniknąć) lub minimalna i maksymalna wypłata z bankomatu której trzeba pilnować aby uniknąć prowizji (to jest kwesta indywidualna każdej osoby czy jej to będzie pasować).


maro maro
22.12.2017. 06:02

Opinia

Potwierdzam opinie juz tu przedstawiane o malo profesjonalnych , niedoinformowanych a czasem wrecz ,delikatnie mowiac niekulturalnych konsultantach.
Generalnie - dopoki nie ma zadnych problemow jest niezle, kiedy wydarzy sie cos niestandardowego - nie radza sobie.


PIOTR PIOTR
19.11.2017. 16:48

myśle, że jest dobrze

Promocja jest ok. Wiadomo ma swoje obwarowania. Najgorsze jest to o jednorazowym przelewie 1000, bo jak ktoś ma dochody w mniejszych ratach, to choćby miał 3000 na miesiąc to nie liczy się.


Marcin Marcin
05.10.2017. 11:15

mBank

nie polecam tego banku - właśnie wypowiedziałem im w 6 spółkach umowę prowadzenia rachunku gdyż w jednej ze spółek urząd skarbowy zajął nam elektronicznie bezprawnie konto z powodu pomyłki po naszym telefonie urzędnik w ciągu 15 minut uchylił zajęcie a bank pomimo naszych telefonów i ze strony skarbówki i tak przelał do nich pieniądze - gdyby bank miał tak jak np. inne banki opiekunów klienta a nie tylko telemarketów to by wszystko udało się załatwić - nie polecam tego beznadziejnego banku nikomu. Teraz kolejne tygodnie trzeba czekać na zwrot kasy ze skarbówki.


Tosiencja Tosiencja
29.08.2017. 20:45

Ten bank nie ma nawet własnych bankomatów...

... czyli nawet jak bedziemy korzystać z bankomatu (Euronetu) przy oddziale tego banku i nie otrzymamy kasy, a konto zostanie obciążone, to mBank bedzie musiał się dowiadywac u zewnętrznej firmy, co się stało. Czyli zanim w ogóle dojdzie do ropatrzenia reklamacji, może minąć kilka tygodni.
Najczestszym frazesem, jak wtedy słyszymy od konsultantów to "bardzo mi przykro"... a jak przykro jest klientowi, który traci kasę na kilka tygodni albo i na zawsze, jeśli operator bankomatu z jakiegoś powodu stwierdzi, że transakcja rpzeszła pomyślnie?


Totalnie zawiedziona Totalnie zawiedziona
26.08.2017. 10:09

Wszystko było OK aż do momentu problemu z wypłatą z bankomatu

Drodzy Państwo,

Gdybyście spytali mnie jeszcze tydzień temu, co sądzę o tym banku, zachwalałbym go pod niebiosa, gdyby chodziło po prostu o samo konto i kartę bankomatową (czyli nie opiniowałam pożyczek, kredytów itd...).

Ale tak naprawdę wartość banku poznajemy dopiero wtedy, kiedy pojawią się problemy i to z pieniążkami klienta.

Jak wiemy, mBank umożliwia darmowe (lub z prowizją 1,30 zł) wypłaty nie tylko ze swoich bankomatów, ale i kilku innych. Nie wspomina jednak, że kiedy zawiedzie nas bankomat innej firmy (nawet spośród polecanych), bo bankomat nie wypłaci nam gotówki, klient zostaje bez pieniędzy nawet na dwa tygodnie, bo tyle czasu daje sobie ten bank na czekanie na rozliczenie się z transakcji przez inne firmy. Feralna kwota jest zablokowana na koncie klienta. Złożenie reklamacji może tylko sprawę wydłużyć, bo tutaj bank ma aż 30 dni na rozwiązanie sprawy.
A przecież sprawa jest jasna: jeśli bankomat wyda mi pieniądze (albo gdybym to ja zapomniała ich zabrać z bankomatu i zrobiłby to jakiś przypadkowy, nieuczciwy przechodzień), to one definitywnie znikają z mojego konta, a nie są zablokowane. Rozumiem, że bank obawia się nieuczciwych klientów, ale tu sprawa wydaje się jasna, a ja - klientka - zostałam bez pieniędzy na podstawowe potrzeby życiowe na tydzień, dwa, a może na dłużej, bo nie wykluczam, że może dojść do sytuacji, że złożę reklamację.

Dodatkowo konsultanci bywają niemili i śmieją się klientowi w twarz. Każdy potrafi mówić co innego, w dodatku przeczącego temu, co widać na moim koncie (termin blokady) i temu, co twierdzi "ekspert" z chatu mBanku.

Z bankiem stanowczo się pożegnam w połowie przez sposób załatwiania problemu i w połowie z powodu podejścia konsultantów do klienta


Hikj Hikj
01.08.2017. 21:38

SUPER

Nie mogę uwierzyć w to co piszecie. Mam tam konto 2 lata. Opłaty za konto są wszędzie, ale mbank tak to zorganizowal, że nawet się tego nie odczuwa. Biorąc kredyt czekałam na niego z 5 sekund. Szybko, sprawnie, kiedy nie zadzwnie, wszyscy konsultanci są w stanie mi pomóc, a uwierzcie że jestem baardzo upierdliwa. Przelewy są szybko autoryzowane, aplikacja mobilna jest rewelacyjna. Wszystko szybko i rewelacyjnie przeprowadzone. POLECAM GORĄCO KAŻDEMU :)


imi imi
27.07.2017. 21:03

omijać

Jestem klientem, bo uwierzyłem. Zrezygnować mogę, ale jak zapłacę kosmiczną opłatę.
Przykłady z lipca: spam sms i mailem, choć oficjalnie nawet potwierdzali, że maila usunęli. Był tylko dla nich, więc nie przypadek. Wyciek danych do firmy windykacyjnej, choć nie miałem zadłużenia mogącego zostać przekazanego do windykacji. Bank zaprzeczył, firma podała dane jak saldo rachunku, mail tylko dla banku i parę innych danych, które zna tylko bank i nawet nie ma ich w panelu. Bank zaprzeczał, ale przecież nie mógł przyznać się do czynu niedozwolonego.
Dziś rozmowa o SMS z informacją o zmianach od 21.lipca (mamy 27.lipca) w rozliczeniach. 44 strony i Pani najpierw zapewniała mnie, że zmiany mnie nie dotyczą (to po co pisali), a potem się rozłączyła.

Podsumowując: odsetki inne niż ustalone, teraz jak jest minimalna inflacja są wyższe niż pierwotne. Dodatkowe opłaty miesięczne i roczne zwiększające koszty obsługi prawie dwukrotnie. Częste zmiany warunków z informacją wstecz lub bez niej. Spamowanie, czasem seriami (w ciągu kilku sekund kilka razy to samo), i nie przypadek, bo list polecony też tak przyszedł. Ustaliłem sam gdzie mają błąd ... jestem swoim własnym pełnomocnikiem razy X, więc dlatego otrzymuję takie serie. Co z tym zrobili? Nic.
Nawet jeśli bank byłby za darmo, a przecież nie jest, to nie ma co się z nimi plątać.


Bartosz Bartosz
17.07.2017. 23:32

Nowe konto

Używam Konta w mBanku od kilku miesięcy i jak do tej pory wszystko jest jak być powinno.


Xyz Xyz
17.06.2017. 00:03

Kredyt w mBanku

Nie polecam, chcieliśmy wziąć kredyt w tym banku. 2 miesiące składania (zabawy z wnioskami), po drugiej stronie siedzą problemowi "analitycy" którzy szukają durnego brakującego krzyżyka aby tylko spowolnić i utrudnić proces kredytowy. Wzięliśmy kredyt w konkurencyjnym banku który potrzebował 2-3 tygodnie ze wszystkim bezproblemowo. W mBanku pracują ludzie którzy powinni zostać zwolnieni ponieważ psują tylko tą markę.


RF RF
16.06.2017. 08:50

A mogli zarobić

Wiem,że są regulaminy,z którymi należy się zapoznać, ale trochę nie rozumiem polityki banku. Bank zarabia operując naszymi pieniędzmi,czy aby na pewno? Mam od wielu lat e-konto (złotowe) i założyłem dodatkowo dla waluty Euro i USD. Wiem,że jest to "E-konto",ale byłem w siedzibie banku i chciałem wpłacić pewną (jak dla mnie) niemałą kwotę. Nie ukrywam,że było dla mnie zaskoczeniem,jak zostałem poinformowany,że od wpłaty będzie pobrana opłata,o ile dobrze pamiętam 9zł. Więc zrezygnowałem. O ile rozumiałbym od wypłaty,to od wpłaty? To nie dość,że konto oprocentowane 0%,czyli nic nie zarabiam,to jeszcze im płacić za każdą wpłatę.
Chyba za bardzo obrośli w piórka.


Marcin Marcin
09.06.2017. 16:11

NAJLEPSZY BANK

Witam,
mBank jest najlepszym bankiem pod względem bezpieczeństwa, funkcjonalności, obsługi oraz stawek opłat. Od lat korzystam z ich usług (mam 2 konta) i nigdy nie dostałem przelewu później niż jest to deklarowane i nie zdarzyło mi się, żeby bank pobrał mi jakąkolwiek prowizję, o której nie wiedziałem. Konto od 8 lat nie kosztuje mnie nic.
W dodatku mają bardzo dobre warunki kredytów i dodatkowych usług.
Nie zdarza mi się wystawiać opinii, ale otworzyłem w tym roku konta w 2 kolejnych bankach (przyczyna nieistotna): Millenium - najbardziej denerwujące jest to, że księgują płatności i przelewy z 2-3 dniowym opóźnieniem
ING - totalnie nieczytelna strona internetowa i słaba obsługa, a kasę dostałem 2 dni później niż powinienem.
Za pół roku likwiduję konta w Millenim i ING i wszystkie przerzucam do mBanku. Spokój i komfort nie maja ceny (a tu w dodatku jest za darmo)


andrew andrew
08.06.2017. 22:29

....twierdzą że moja wina

konto "poleciła" mi żona, niestety -póżny wieczór ,mały błąd i....nie będe dostawał zwrotów żadnych , bo coś żle zaznaczyłem !! prośba o wyprostowanie wraz z reklamacją nic nie dały; jak mogłem celowo zrezygnować z premii -tłumaczyłem, i nic : uciekam od nich niebawem.


Grzegorz Grzegorz
07.05.2017. 16:18

Opinia

Wczoraj zalogowałem się na konto żony i moje, żeby sprawdzić czy poszedł przelew na konto syna (przelew wewnątrzbankowy), a syn po godzinie dzwonił, że na karcie jeszcze nic nie ma.
Zapytałem dziunię na czacie ("eksperta mbanku") kiedy pieniądze dotrą, a ona na to, że "w czasie rzeczywistym". Zapyałem dziunię, dlaczego w takim razie nie mogę zobaczyć potwierdzenia, a dziunia nagle zrobiła się podejrzliwa i zaptała mnie "czy jestem włąaścicielką konta" (po logowaniu bazowo wyślwietla się imię i nazwisko żony, a ja często nie przełączam). Napisałem jej, że jestem współwłaścicielem i, że to nie ma sensu, bo i tak ją pytam o rzeczy ogólne. Ta "bystra istota" nagle wykazała czujność rewolucyjną i zablokowała mi konto. Jeżeli to był zły humor dziuni, to jeszcze mógłbym zrozumieć, ale jeżeli się okaże to zgodne z regulaminem mBanku (chociaż już nie z logiką) to poszukam innego.


RITA RITA
03.05.2017. 17:03

Opinia

Jestem z Nimi od lat. Ale wkurza mnie sposób ewidencji środków na koncie.
PO zalogowaniu widać saldo i dostępne środki ale to nie wszystko gdzieś daleko w zakładkach jest jeszcze wolne środki.I ta różnica nie wynika z blokad środków które są w trakcie rozliczania. Czyli po kliknięciu na konto nie wiesz czy dysponujesz.Czy to jest normalne?


Adam Drozd Adam Drozd
14.04.2017. 06:10

Polecam

Polecam

Jestem klientem od kilku lat zadowolony i polegający innym. Uznawane pozytywnie reklamację i formy negocjacji. Dobre podejście do klienta zawsze można kompromis znaleźć.


Marcin Marcin
03.04.2017. 20:17

Jedne z lepszych kont bankowych

Jestem z nimi od lat. Najlepsza obsługa(czat, infolinia, video). Wszystko mozna na swoim koncie wyklikać. Zero problemów z czymkolwiek. Obsługa wzorowa. Polecam. A miałem dużo kont i nikt ich nie przebił.


mamazuzki mamazuzki
21.03.2017. 19:38

10lat to o 10lat za dlugo

Co miesiąc miela moje pieniadze ze świadczeń po dwa dni pozniej wchodzą na konto o 5,50 albo 13.25 dziunia z mlinii wie mniej ode mnie generalna porazka aż żal JUTRO ZAMYKAM KONTO NIE POLECAM!


Ilona Ilona
13.03.2017. 14:48

PoraĹźka

Ten bank to czysta porażka. Mam zamiar zmienić bank w najbliższym czasie. Wcześniej wypłaty z bankomatów były bezpłatne, oczywiście teraz wypłaty poniżej 100zł są płatne. A przelewy to jakiś koszmar. Na zaksięgowanie przelewu czeka się 2 dni. Ja przelew zrobiłam w niedzielę w dzień i w poniedziałek do 15 nadal nic.... Porażka nie polecam....


Zniecierpliwiony Zniecierpliwiony
06.03.2017. 16:57

Skandal a nie bank

Ten bank to skandal jeden wielki skandal niedosc ze wiecznie robione sa minusy nawet nie wiadomo za co to przslewy z zagranicy nawet ekspresowe sa pretrzymywane tygodnie , przsz bank rodzina zostala bez srodkow do zycia poniewaz bank nawet nie potrafi udzielic oodstwowych informacji konsultanci kazdy mowi co innego na ekspresowy przelew z niemiec inal tydzien jak czekam i dalej nic odradzam konto tym banku


Ja Ja
05.03.2017. 19:45

Nie poleca

Niestety nie polecam, a mianowicie wycięto chyba najlepsza funkcje jaka miał Aqarius. Automatycznie przelewał ob nadwyżki z konta na emaxa. Teraz z ekonta nie da się tego ustawić. Niby frontem do klienta a jednak usuwamy to co było dobre dla nad


enzo enzo
01.03.2017. 23:21

Opinia

Musiałem oddać kumplowi z innego miasta 50 dolarów.
Poszedłem do placówki, Pani zrobiła mi przelew, dałem jej 50 dolarów.
Po kilku dniach naliczyli mi opłatę za przelew 17 dolarów !!
W placówce oczywiście nie zostałem poinformowany o takich kosztach.
Tak powstał debet..
Po kilku mailach i smsach, straszą windykacją..
Po czym, bez mojej wiedzy, zabierają mi z mojego konta złotówkowego równowartość,
oczywiście po przeliczeniu, po ich śmiesznym kursie.
Dodatkowo, gdybym chciał wpłacić te 17 dolarów sam,
to wołają sobie za taką czynność 9 zł !! W placówce !!

W głowie się nie mieści co za s........ z nich.
Darmowy bank, śmiechu warte..

Naprawdę darmowe konto mają w Nest Banku.
Trochę kuleją organizacyjnie ale nie k...ą pieniędzy przynajmniej.

Pozdrawiam.


Arek Arek
01.03.2017. 09:15

Bardzo zadowolony z mBanku

Witam wszystkich czytających. Ludzie co wy tutaj wypisujecie to jakieś brednie i czarny pilar na temat mBanku. 99% opinii to negatywne komentarze,co się dzieje ,że taka nienawiść w Was siedzi(myślę,że to faktycznie konkurencja z innych banków nagonkę robi)???
Wystarczy wejść na stronę główną mBanku i tam wszystko jest jasno i przejrzyście opisane,wszystkie oferty i opłaty a także regulaminy są czytelne i do zrozumienia łatwe.

Ja mam konto w mBanku od 6lat i nigdy nie zdarzyło mi się im zapłacić im nawet symbolicznej złotówki za cokolwiek.Wszystko mam za zero złotych,prowadzenie konta,przelewy internetowe a nawet używanie karty bankomatowej(wystarczy teraz tylko od 1 luty 2017r. wykonać 5 transakcji bez ograniczeń kwotowych,można nawet 0,50 zł(50 groszy) zapłacić i już się liczy transakcja w m-cu aby nie pobierali opłaty 4 zł za kartę( to chyba nie jest jakiś wygórowany warunek trudny do spełnienia).
Wszystkim swoim kolegom ,rodzinie i znajomym polecam mBank i ci którzy z tej oferty skorzystali też są zadowoleni i likwidują konta w innych bankach,gdzie musieli słono płacić za wszystko to co tu mają za zero. Dodatkowo mBank umożliwia dla polecających ich produkty innym osobom zarobienie kasy,ja się cieszę z takiej opcji bo dużo osobom polecam mBank i sporo już zarobiłem.Za każdego nowego klienta mam 100 zł za zwykłe konto,a jak firmowe ktoś założy lub weźmie kredyt to i więcej można jeszcze od nich zarobić.
Tak więc z całego serca polecam ten mBank i cieszę się,że takie jeszcze istnieją,gdzie ludzi szanują.
Najlepiej krytykować i się naśmiewać z innych,ale od siebie zero informacji dawać. Znam osoby,które od 20 lat a nawet i więcej mają konta w PKO i płacą duze opłaty za prowadzenie konta(w sumie to za trzymanie swoich własnych pieniędzy w PKO),ale nie potrafią tego zmienić lub nie wiedzą,że jest dużo banków,nie tylko mBank,gdzie są zerowe opłaty za prowadzenie konta,wystarczy spełniać kilka prostych warunków. Najlepsze jest to ,że są pewni twierdząc,że PKO to Państwowy Bank i Polski i ich nie nie okradną,jak mogą zrobić te zagraniczne. Hahahaa, jaki on Polski i państwowy. To prywatny bank jest i to od dawna a na dodatek włosi mają nad nim kontrolę.

Tak więc ludzie zanim napiszecie jakieś komentarze z kosmosu wyciągnięte,to sprawdzajcie na oficjalnych stronach banków ich oferty i porównujcie je z innymi bankami(teraz w internecie jest tego pełno) i dopiero dyskutujcie i mieszajcie z błotem.
Dodatkowo dla własnej ciekawości załóżcie sobie konto i się osobiście przekonacie jak jest naprawdę , bez zamykania konta w tym banku co już jesteście(mozna mieć kilka,a nawet kilkanaście kont w różnych bankach ,nie tylko to jedno w PKO). Jak się nie spodoba to Zawsze można konto zlikwidować w mBanku bez problemów i dalej płacić za prowadzenie konta w tym banku gdzie byliście do tej pory, przecież to są wasze pieniądze i nikt z nas wam ich nie odbierze.
Pozdrawiam serdecznie i Oczywiście jeszcze raz POLECAM mBank. Arek z Konina


Zniesmaczony Zniesmaczony
20.02.2017. 22:48

Problem z otwarciem konta przez internet

Pierwszy raz się spotkałem co wydaje się w dzisiejszych czasach niepojęte, żeby konta nie można było założyć przez internet. Po złożeniu wniosku - odmowa i informacja, aby udać się do najbliższej placówki mbanku. Dziękuje bardzo nie skorzystam i nie polecam innym!


Gosc1 Gosc1
14.02.2017. 20:10

Dziwne daja i zabieraja

Dziwna sytuacja... Distalem z banku sms Ĺźe blednie otrzymalem od nich pieniadze jako nagrode w promocji i Ĺźe za dwa dni automatycznie ta kwota bedzie mi zabrana. Zeczywiscie sprawdzilem Ĺźe taki przelew wplyna na moje kato ale jak to bank sam automatycznie moze pobrac sobie z prywatnego kata pieniadze?


Adam Adam
14.02.2017. 08:56

Polecam

Jestem klientem od kilku lat zadowolony i polegający innym. Uznawane pozytywnie reklamację i formy negocjacji. Dobre podejście do klienta zawsze można kompromis znaleźć.


Andrzej Andrzej
12.02.2017. 22:43

Zanim założycie konto, a jeszcze lepiej kartę - zastanówcie sie

Bank jak bank doi, kasuje jak wiekszość ale :
Takiego numeru jak Mbank to mi żaden bank nie wykręcił:
spóźniłem się ze spłatą karty kredytowej - zdarza się - przypomnieli mailowo (wzięli za maila 8 zł - trudno moja wina), wzięli z konta cześć kwoty minimalnej - ok, zabrakło 17 zł.
Po mailu przelewam kasę na konto tym qr-wa mbanku aby uregulować zobowiązanie i po 5-ciu godzinach spłacam całość zadłużenia karty a tu.................
mail z BIK-u :" Informujemy że w BIK nastąpiła aktualizacja danych .....liczba dni opóźnienia w spłacie Twojego zobowiązania wyniosła : 1. ....".
To gnojki kasują, doją z każdej karty mają dolę ale jak się spóźnisz z zaległością na karcie (karcie która od 3 lat używasz i spłacasz) o 1 (słownie jeden) dzień - to Ci wjada na twoja zdolność i ją uwalą. a mogłeś nie mieć dostępu do internetu, mogłeś się rozchorować czy zgubić komórę.

Takie to chamy i tak swoich klientów szanują

Pozdrawiam
Andrzej


bella96 bella96
12.02.2017. 18:49

Jak uszczęśliwić Papuasa Mercedesem...

Byłem jednym z pierwszych klientów mBanku.
Po serii zmian czara goryczy przelała się wraz z wprowadzeniem obowiązkowego zabezpieczenia 3D Secure. Otóż szanowny mbanku: ja tego zabezpieczenia nie chcę.
Jak jestem gdzieś daleko w Azji, to po pierwsze mam inną kartę SIM, po drugie nawet SMSy autoryzacyjne dochodzą rzadko. Karta kredytowa z dużym limitem jest po to, żeby z niej korzystać w sytuacjach awaryjnych. Po co mi coś, czego w praktyce nie mogę użyć do zakupu biletów lotniczych, bo muszę podawać jakieśtam dodatkowe kody przysyłane SMSem? Nie zamawiałem takiego zabezpieczenia, bank nie może lub nie chce go wyłączyć, zatem głosuję nogami. Nie powiem "do widzenia" tylko raczej "żegnam"...


zniesmaczona zniesmaczona
06.02.2017. 18:15

konto plus ubezpieczenie

Ja jestem niezadowolona z tego banku wogole. Nie dostałam za zalozenie konta tej promocji 200 zl chodź Pani z infolinii mówiła co innego. Mało tego weszłam na wniosek ubezpieczenia na życie , nie wypełniając go do końca ktoś puścił go dalej...najlepsze jest to ze pobrali mi składkę 25 xl , składając reklamację już 2-krotnie nie dostałam nawet numeru reklamacji, oni kierują sprawę do firmy ubezp Axa natomiast Axa kieruje do nich gdyż to bank pobrał środki z konta. Reklamacja miała być roZpatrzona w ciągu 30 dni, minęło prawie 60 a ja dalej nie mam zwrotu składki. Zadzwoniłam już z 10 razy, że trzy razy przyjmowali reklamację i dalej nic....masakra jakas. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim....żenada.nie polecam nikomu!


slawek slawek
27.01.2017. 22:06

masakra

ludzie narzekacie a w innych bankach też są opłaty ,w porównaniu z PKOB BP w którym płaci się 70gr za przelew i 5 złotych miesiecznie za karte a w MBANKU w ktorym karta jest darmowa pod warunkiem 5 transakcji karta miesiecznie , w ing musisz wydac 100pln kartą żeby było za darmo. GEneralnie mbank dalej jest najtańszym bankiem. CHcialbym zobaczyc wasze opinie po roku od przenosin do innego banku. Jak to się mówi ,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...


enzo enzo
19.01.2017. 11:47

Opinia

Mnie teĹź zrobili w konia..
Byłem w oddziale mBanku żeby oddać koledze 50 USD.
Miało być bez dodatkowych kosztów.
Przelew z mojego konta robiła Pani z mBanku.
Miesiąc później potrącili mi 20 USD tzw. koszty beneficjenta..

Rezygnuje z tego banku, naciągają ludzi równo.
Pomijając fakt, że jak zakładałem konto to miało być całkowicie bez płatne !
A teraz za wszystko chcą kasę.. Za używanie karty za przelewy, takiego ch... !!

Stanowczo ODRADZAM !


Katarzyna Katarzyna
11.01.2017. 23:26

Opinia

przy założeniu konta debetowego w Mbank dostajesz 300zł na start bez żadnego przelewu taką ofertę składała mi pani konsultantka przez telefon i pytała się czy mnie ta oferta interesuję ja odpowiedziałam że tak a na stronie mbanku pisze ze muszę dokonać płatności przy zakupie kartą co najmniej 6 razy w kwocie 50 zł miesięcznie na dodatek 1000 zł jednorazowego przelewu więc okazuję się to że niektórzy co piszą na forum to piszą całą prawdę tak jak naprawdę wygląda cała prawda o naciąganiu ludzi o darmowych kontach bankowych z premią na start wiec to co ludzie piszą o mbanku to jest czysta prawda wiec ja to też popieram dlatego nie dam się na to nabrać.


Grisza Grisza
02.01.2017. 21:50

Spox konto

Dla mnie to konto jest darmowe, bo spełniam warunki korzystania. Szczerze mówiąc nie do końca pamiętam jakie ;) Co do użytkownaia nie mam zastrzeżeń. Na plus aplikacja mobilna, którą w iphone można odblokowywać odciskiem palca. Fajny bajerek.


Micke Micke
29.12.2016. 10:08

infolinia

Odradzam korzystania.
Informacje uzyskiwane z m linii są nie przydatne.
Rozmowa z nimi jest bezsensowna. Pytasz o pomoc w sprawie bankowości, a uzyskujesz informacje z broszury reklamowej.
Jak potrzebujesz pomocy eksperta, to mówią że pomoc odbywa się tylko przez m linię i nie można się połączyć z nikim innym.
Tak jest z kredytami. Tak jest z bankowością online.
Strata czasu z tą firmą.


Klaudia Klaudia
28.12.2016. 22:31

mBank polecam szczerze

mBank polecam szczerze. Mam u nich konto od kilku lat i nie mogę narzekać. Bez problemu można się z nimi dogadać i szybko różne rzeczy załatwić. Moim zdaniem są bardzo nastawieni na klienta i różne fajne akcje organizują typu polecamBank.pl, że jeszcze można premie dostawać od nich. Konto mam bez opłat, przelewy przez aplikację robię także bardzo wygodne.


Tomek Tomek
25.12.2016. 22:21

Mbank

Kiedys bank ten byl liderem. Moze troche przesadze ze wszystko bylo naj... Teraz to juz tylko historia i bank oceniam niestety jako mierny.... Po mojej juz ponad 10 letniej wspolpracy z nimi trzyma mnie tam juz tylko kredyt hipoteczny, poza nim nie mam juz tam nic... Karte zlikwidowalem ponad rok temu a teraz przenioslem cala kase do konkurencji. Niestety uwazam ze pod wzgledem lokat bank ten z wyzyn stoczyl sie praktycznie na samo dno. Jesli ktos wybiera bank pod wzgledem lokat to nie ma po co tu nawet zagladac. Niestety konkurencja jest naprawde daleko z przodu... A szkoda bo pomimo kilku wtop ze strony banku przy uruchamianiu kredytu kiedys ten bank naprawde lubiłem :(


ola ola
18.12.2016. 15:27

Uciekać jak najdalej ;)

Zdecydowanie nie polecam mBanku - nikomu. Co chwila zwiększają się koszty utrzymania karty, wypłat z bankomatu itd., do tego sesje eliksir to chyba dla żartu są wpisane, bo pieniądze przychodzą i wychodzą bardzo różnie, płatności kartą odnotowywane są w historii nawet z 3-4 dniowym opóźnieniem, przez co nie wiadomo ile dokładnie się ma na koncie, serwis beznadziejny, traktują ludzi jak idiotów. Nie polecam, sama zamykam konto i przechodzę do konkurencji.


amcitkrakow amcitkrakow
16.12.2016. 13:22

niekompetencja infolinii

bardzo zadko mam potrzebe korzystania z infolinii. Dzisiaj padla taka chwila.
Przerazajaca niekompetncja pracownikow i zupelny brak doswiadczenia oraz znajomosci systemu banku.Mialam wrazenie ze rozmawiam z nastolatkami na przerwie w szkole.Stracilam zupelnie zaufanie do tego banku. Odradzam, tym ktorzy zastanawiaja sie nad wyborem.


Adam Adam
16.12.2016. 00:02

Polecam

Jestem zadowolony u usług mam konto od 6 lat brak problemów z obsługą w większości reklamacji pozytyw jasna dobra Obsługa? Polecam


Paweek Paweek
15.12.2016. 12:48

róşnie bywa

Jestem w tym banku od 15 chyba lat. Róznie bywało. Najgorzej oceniam nowy interface internetowy i te durne gęby, które się do mnie uśmiechają, jakieś kajaki, rowery itd., ale najgorsza jest funkcjonalność. Pomimo tego, że istnieje już on dość długo nie potrafię się w nim płynnie poruszać. Ciągle muszę klikać i szukać. Zaśmiecony strasznie wygląd. Szkoda, że nie ma możliwości wyłączenia wodotrysków.
Kilka razy zdarzyło mi się składać reklamacje na blednie naliczone opłaty, na szczęście uwzględnione. Ile błędów przeoczyłem, nie wiem. Ale ich pojawienie się nie najlepiej świadczy o banku. Trzeba ich sprawdzać.
Potwierdzam przypadek u siebie (przeczytałem też wcześniej) ze zwłoka w przyjęciu wniosku o rezygnację z kredytu odnawialnego. Został przyjęty dopiero po pobraniu opłaty na następny rok. Radzę tego dobrze pilnować.
Podsumowując oceniam bank w skali 1-10 na 7. Mam rachunki w innych bankach też i tam nie jest lepiej.
Nie rozumiem dlaczego banki potrafią wkurzyć klienta, żeby zarobić kilkadziesiąt PLN i nie biorą pod uwagę jaki negatywny PR dostają za to później i muszą to odrabiać za ciężkie pieniądze w reklamach. To mnie b. dziwi. To takie krótkowzroczne.


niezadowolona niezadowolona
08.12.2016. 23:17

odradzam!

Ten bank odradzam, zwłaszcza, gdy likwiduje sie konto same problemy, byle jak najdłużej trzymać klienta. Przy likwidacji kazano mi wgrac ich aplikacje na moja komórkę! zebym mogłą zamknąc konto dawno nie używane. Teraz zas czekam miesiąc a oni mają dalej mnie na liscie klientów. Nigdy nie chciałam miec konta w telefonie bo przeciez są włamania na te konta.
NIE POLECAM!!!!!

była klientka


Kinga Kinga
08.12.2016. 23:04

odradzam

Każda sprawa z tym bankiem kończy się moim niezadowoleniem. Co innego mówią, co innego robią. Oczywiście zawsze na moją niekorzyść. Stanowczo odradzam. Konto wcale nie wychodzi za darmo, kredyty są drogie, a za błędy banku płaci klient. Kłamstwo i naciąganie. Odradzam


Anty Anty
07.12.2016. 10:31

NIE

Miałem w tym banku 2 konta. Generalnie służyły mi tylko do spłaty kredytu.
Obsługa w odziałach raczej średnia - próbowałem trzymać się z daleka i załatwiać wszystko przez internet.
Poczatkowo warunki były OK (czyli wszystko za 0) , ale jak wprowadzili opłaty to zrezygnowałem ze wszystich operacji z wyjatkiem koniecznych.

Zamknąłem konta w grudniu 2015 i styczniu 2016 . Do tej pory nie mogę sie uwolnić od informacji o zmianach w regulaminach, prowizjach itd.
Chyba zgłoszę to do UOKiK , że przesyłają mi spam !!

Nie było fajne korzystanie z konta, a teraz jeszcze gorzej !!!
Dla tego banku NIEEEEEEE


Pontiak84 Pontiak84
02.12.2016. 23:12

Opinia

Firma 2 dwukrotnie przywłaszczyła sobie moje pieniądze na łączny okres 25 dni. Niezostawiając żadnej opcji rozwiązania ich błędu ze względu na działanie dziurawego systemu. Po 10 latach delikatnie mówię spadajcie.


Andy Andy
25.11.2016. 13:21

karta ze zdjęciem w mbanku

zlozylem wniosek o karte kredytowa ze zdjeciem. Oczywiscie otrzymalem karte bez zdjęcia. Zadzwonilem na mLinie. Dowiedzialem sie ze musze wziac odpowiedzialnosc za blad banku. Aktywowac karte, zamowic druga, zaplacic za nia a dopiero wtedy zlozyc wniosek z reklamacja. Zrobilem inaczej: nie aktywowalem karty i wypowiedzialem umowe. Pomimo ze karta nie byla aktywowana bank czeka miesiac na zakonczenie procedury i nie ma mozliwosci efektywnego zlozenia wniosku. KLKIENT PLACI ZA BLEDY BANKU!!! Po kilkunastu latach oblugi przez ten bank i wielu wpadkach z ich strony (naliczanie oplat za uslugi ktore nie byly realizowane itd.) pora zwijac zagle do innego.


AndrzejO AndrzejO
18.11.2016. 18:56

Zadowolony

Skąd tylu niezadowolonych? Czyżby opinie wystawiali tylko tacy? Szkoda, że ci zadowoleni nic nie piszą. Wiarygodność internetowych opinii byłaby wtedy większa. Ja do nich należę. Od ponad 10 lat to mój główny bank, tu przychodzi pensja, a od niedawna - emerytura. Mam kilka kont, w tym eurowe. Wykonuję przelewy, używam kilka kart, ubezpieczam samochód. Czasem zadzwonię na infolinię by wyjaśnić to i owo. Żadnych problemów. Początkowo boczyłem się na nowy interfejs, ale w końcu go zaakceptowałem a nawet polubiłem. Bardzo sobie chwalę interfejs mobilny na smartfonie, korzystam czasem z BLIK do wypłacania pieniędzy gdy zapomnę karty (komórkę nosi się zawsze). Wszystko hula wte i wewte. Bez zastrzeżeń. Nawet ostatnio wprowadzono bezpłatne przelewy na konto walutowe. Żyć nie umierać :)


Micha Micha
15.11.2016. 17:52

Odradzam

Bank, który mnie oszukał. Byłem ich klientem prawie przez 20 lat. Posiadałem kartę kredytową w Multibanku, który rok temu został wchłonięty przez mbank. Rok temu skończyła się ważność karty, a ponieważ nie otrzymałem nowej napisałem maila w tej sprawie do banku, ale odpisano mi, że nic się z tym nie da zrobić. Wczoraj po roku wystawiono mi rachunek za korzystanie z karty, której nigdy nie otrzymałem, nie aktywowałem do niej pinu itd na 200zł. Zważywszy, że trzymam u nich kilkaset tys. zł to oprócz tego, że są nieuczciwi to mają problem z myśleniem i kalkulacją. Dzisiaj wypowiedziałem im umowę.
Myślę, że to typowe traktowanie Polaków przez niemieckie firmy (niemiecki bank ma udział 70%).


Ewelina Ewelina
06.11.2016. 16:27

odradzam!

Byłam klientką tego pożal sie banku. Dla mnie nieprzejrzyste konto, brak prostego zobaczenia co jest zablokowane w przyszłości do obciążeń, potem zdziwienie, gdy obciążają konto. Byłam klientką od kilkunastu lat ale to co mnie spotkało przy likwidacji konta porażka! Pani w biurze zamykała konto z kwaśną miną i zapewniała, ze wszystko jest na zero. Wchodze dzisiaj bo mam jeszcze dwa tygodnie wypowiedzenia a tam piękna sumka na minus!!!!! Gdybym nie weszła, miałabym za jakiś czas pewnie komornika. Pani , pomimo, że specjalnie pofatygowałam sie do banku zeby zastrzec kartę debetową nawet nie raczyła zastrzec mojej karty, choc mi mówiła ze to własnie robi....potem raz przecięła nożyczkami i ZOSTAWIŁA U SIEBIE NA BIURKU!! Dzisiaj sama zastrzegłam bo jeszcze moge wejsc na swoje konto. Jutro pożałują ze tak mnie oszukano. Teraz zapłace pewnie jeszcze odsetki.
Nieuczciwe postępowanie, napisze na nich skargę gdzie trzeba.


Pawel Pawel
20.10.2016. 14:59

Opinia

Dowody w sprawie:
1. przelewy walutowe w obrebie tego sameg banku - oplata (reklamacja z dowodami ze konto docelowe jest w tej samej grupie zostalo uznane i prowizja oddana)
2. Korzystanei z blik nie znosi obciazenia oplaty za karte - w ten sposob blik jest bez sensu i sie nei przyjmnieb, brak motywacji
3. Jakiekolwiek zmiany z wartoscia kredytu odwialnego powoduje oplaty, brak oplaty jest tylko w przypadku likwidacji. Brak mozliwosci manipulacji poduszka finansowa powoduje bezuzytecznosc tego produktu
4. Zmiana platformy transakcyjnej ktora dokonala sie jakis czas temu zagescila wodotryski na stronie. Platforma stala sie nieczytelna. Mnostwo zakladek powoduje tylko problemy.
5. Opisywanie wydatkow kotre sa w sytemie tylko sluza mbankowi. Zadnej wartosci dodanej.
6. Brak synchronizacji pomiedzy obciazaniem rachunku a wskazaniem bierzacego stanu na rachunku. Na synchronizacje trzeba czekac czasami 24h.


Rysiek Rysiek
20.10.2016. 12:38

Coraz słabiej

Rachunki w mBanku prowadzę od pierwszego roku działalności tej detalicznej odnogi BRE Banku.
Zawsze byłem zadowolony a jakość systemu elektronicznej obsługi przewyższała inne banki.
Dodam, że już od początku współpracy z mBankiem jako osoba związana zawodowo z Bankiem Pekao miałem spore doświadczenia z bankowością elektroniczną i moje wymagania spełniał tylko mBank.

Teraz muszę powiedzieć jest to "masakra". Jedynie co jakiś czas trafiam na osobę umiejącą mi pomóc w call center w rozwikłaniu powodów błędnych operacji systemu obsługi elektronicznej. Nowy system mBanku miał być intuicyjny ale podpowiada błędy a potem je multiplikuje. Jakość personelu była kiedyś w mBanku świetna, teraz zaczęli oszczędzać i w call center mają ludzi na poziomie sprzedawców kababów. To w sumie dziwne, że dopiero mój 3 telefon w tej samej sprawie pozwolił mi uzyskać sensowne wyjaśnienia i wsparcie.

Od marca kiedy po raz pierwszy system podpowiedział mi - jako właściwy rachunek do obciążenia - rachunek karty kredytowej nie mogłem ustalić z call center przyczyny tego stanu. Sugerowali by uważnie czytać wygenerowany komunikat z danymi przelewu. Innego środka zaradczego nie podawali i milcząco potwierdzali powszechność mojego niezadowolenia z jego nowego super graficznie zmajstrowanego systemu. Tu dodam, że za każdą błędną operację w ciężar rachunku karty kredytowej zapłaciłem od 50 do 400 zł. Przez całe lata daleki byłem od podejrzewania banki o celowe podpowiadanie błędów ale chyba coś w tym jest. Bankowcy są coraz leniwsi już w czasach mojej pracy w bankach dostrzegałem taką tendencję wśród młodszej kadry menadżerskiej. Pokolenie Misiewiczów może być teraz bardziej pomysłowe pod tym względem.

Odradzam zatem rozpoczynania współpracy z mBankiem na poziomie klienta detalicznego o ile nie sprawdzicie oferty innych. Być może jest tak, że nie ma obecnie banku dającego satysfakcję na poziomie 70-80%. Pełna nigdy nie będzie.

Ja na razie z powodu braku czasu postanowiłem nie zmieniać banku do najbliższej zmiany pracy. Wtedy będzie czas na przepisywanie ustawień rachunku. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

RJ


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


1 + 9 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !