Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientów

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 500 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Przeczytaj naszą recenzję i opinie klientów o mbanku.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne , darmowe są też przelewy przez Internet . Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard. mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe emax plus a także darmowe konto walutowe emax.
Załóż Konto do 31 maja 2016 r. i zyskaj nawet 500 zł premii !

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 31.05.2016 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać nawet 500 zł premii .

Aby otrzymać premię 250 zł (max. 50 zł przez 5 miesięcy), należy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym odpowiednią kwotę transakcji kartą płatniczą (2 % zwrotu od płatności kartą) lub poprzez BLIK (4% zwrotu),
  • łącznie możesz zyskać 50 zł zwrotu na miesiąc

Dodatkowo można otrzymać jednorazową premię w wysokości 10 zł za pierwszą aktywację dostępu do konta za pomocą aplikacji mobilnej dokonaną w ciągu 24h od założenia konta.

Dodatkowo każda osoba, który spełni wszystkie warunki promocji, otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 240 zł .

promocja mbanku
izzyKONTO - Konto młodzieżowe dla osób niepełnoletnich

IzzyKONTO to oferta dla niepełnoletnich klientów, w wieku 13-18 lat. Na założenie konta musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. IzzyKONTO jest kontem darmowym, bezpłatne są przelewy krajowe zlecane przez Internet. Posiadacz IzzyKONTA ma dostęp do kilku tysięcy bankomatów w Polsce, za darmo wypłacać też można gotówkę we wszystkich bankomatach za granicą. IzzyKARTA wydawana do konta jest darmowa.mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak przelewy internetowe do ZUS i US. Każdy przelew krajowy przez Internet kosztuje złotówkę. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za wypłatę gotówki w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy 2 złote. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty firmowej Visa Business Electron. Miesięczna opłata za jej obsługę to 3,5 zł.Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
1.85 na 5
195 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (402 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (9 stron razem)
Gabi Gabi
14.05.2016. 23:24

NIE POLECAM

Niestety po wielu latach korzystania z usług mBanku w dniu dzisiejszym wypowiedziałam umowę o rachunek. Powód: mBank nalicza opłaty (6 zł/miesiąc) za kartę nieaktywną, którą wysyłają listem zwykłym i która może nie trafić do klienta a i tak będzie musiał za nią zapłacić. Kiedyś to był dobry bank, ale dziś nie mogę inaczej określić metod ich działania inaczej, niż KRADZIEŻ.


dziecko dziecko
13.05.2016. 07:20

mBank? Tylko dla pięknych i bogatych

Konto w mbank polecam wyłącznie dla pięknych, bogatych i zdrowych, jak moja matka w chwili zakładania konta w mbank. Nie daj boże jednak zostać niepełnosprawnym klientem.

Mbank zablokował matce dostęp do konta w trakcie trwania rozmowy telefonicznej z infolinią bo odpowiadała nieskładnie na pytania "systemu". W sumie zgodnie z regulaminem. Wbrew regulaminowi jednak zablokowali jej środki na koncie a co gorsza - wstrzymali polecenie stałe spłaty kredytu, mimo wystarczających środków na koncie.

Prosta rzecz - jak twierdził pracownik infolinii - niech przyjdzie do banku i wyprostuje sprawy. Niestety matka jest po udarze i do tego sparaliżowana. Stąd jej problemy z komunikacją. Mimo tego stawiła się pod bankiem jak Jurand pod murami zamku w Szczytnie - i stoi, a raczej siedzi w wózku - bo tam schody.

Wspólnie z pracownikiem wtachaliśmy matkę z wózkiem na poziom obsługi klienta. Tam przyjęto reklamację - termin rozpatrzenia 30 dni. Guwno kogo obchodzi że w tym czasie klient bez dostępu do środków może zdechnąć z głodu oraz wylądować w rejestrze dłużników za niespłacanie kredytu.

Ludzie - sprawdzajcie czy pod płaszczykiem prestiżowego budynku nie działa system obsługi rodem z czasów Ziemi Obiecanej.


Aty Aty
07.05.2016. 16:12

Uwaga: mBank bez ostrzeżenia blokuje karty bankomatowe

Chciałem Was ostrzec przed postępowaniem banku. Pierwszy raz spotkałem się z taką ignorancją w mBanku. Zostałem samowolnie przez mBank na nieokreślony czas pozbawiony karty bankomatowej.

Mojej starej karcie upływał niebawem termin i od kilku tygodni czekałem na nową. Jednak ta się nie pojawiała. Zadzwoniłem na mLinię i pani powiedziała, że wysłano ją dawno temu i że pewnie już nie dojdzie, więc zamówi mi nową. Ok, to poproszę. Zadowolony zakończyłem rozmowę.

Próbując w ten sam dzień zapłacić starą kartą okazało się, że ta nie działa! Zadzwoniłem znowu na mLinię i dowiedziałem się, że jak zamówili mi nową kartę, to dezaktywowali w tym momencie starą! Konsultantka nie raczyła mnie o tym ostrzec. Jeszcze w tym momencie mógłbym coś z tym zrobić wiedząc, że przez głupią procedurę banku nie będę miał karty przez najbliższy czas. Dla banku przekazanie takiej informacji było jednak nie istotne.

Na moją sugestię, żeby mi przysłali kartę bezzwłocznie bo nie mam dostępu do pieniędzy, pani powiedziała że nic nie może zrobić. Na pisemną prośbę emailem dostałem odpowiedź: "Kartę powinien Pan otrzymać w ciągu 15 dni od jej zamówienia".

Przepuszczam przez ten bank od kilku lat dużo więcej niż średnia krajowa i jedyne na co ich stać w takiej sytuacji to stek generowanych półautomatycznie PR-owskich frazesów "przepraszamy za zaistniałą sytuację". Nie polecam.


Anna Anna
21.04.2016. 21:24

Opinia

Wpłacając przez wpłatomat wyświetliło mniejsza sumę niż wlozylam anulowalam transakcję. Maszyna oddała mi pieniądze niestety o 1000 zł mniej zadzwoniłam z reklamacja przyjęto. Strasznie szybko bo na następny dzień dostałam odmowę reklamacji ze nie było żadnych nadwyżek pieniężnych tylko zastanawia mnie w jaki sposób to wyliczyli skoro na następny dzień dopiero były pobrane pieniądze. Cały czas się odwołuje i bank pozostaje przy swoim.


boniec boniec
19.04.2016. 17:13

Opinia

Mi przestali wysyłać wyciągi po tym jak wprowadzili prowizję od prowadzenia rachunku nie widziałem jak mi debet rośnie przypomnieli mi, że go mam jak przez inny chciałem pozbyć się tego strupa. Jednak nie podali w jakiej wysokości.


Karola Karola
19.04.2016. 14:19

Opinia

Konto w m banku mam od kilku lat- pierwszy raz starałam się o kredyt -odnawialny- 5 tysięcy. Żeby stworzyć sobie historię kredytową... zacznę od tego że na konto średnie wpływy miesięczne to 5-6 tysięcy- regularnie... O dodatkowych zarobkach nie wspominam. W sumie historia z ostatnich 3 miesięcy na ponad 40 tysięcy. Doniosłam do banku wszystkie dokumenty o jakie prosili. - Mało!!! Następnego dnia prosili o kolejne... i kolejne... i kolejne... 3 dni dni biegania??? O NIE... NIE...NIE...
Analityk wymaga- takie były odpowiedzi. Sama musiałam się dopytywać o jakie dokumenty chodzi bo ponownie prosili o te same chociaż mieli je już dawno. W końcu odpuściłam - założyłam konto w innym banku i kredyt dostałam w 25 minut. Bez upadlania człowieka i pretensji szefa ze 3 dzień biorę wolne żeby papierki załatwiać.


Igor Igor
17.04.2016. 20:10

Tragiczny system internetowy M-Banku

Odradzam wszystkim korzystanie z usług Mbanku- błędy i nieprecyzyjne zapisy w regulaminach narażają na straty finansowe.Miałem już przygodę z odmową prolongaty kredytu- okazało się że regulamin wymówienia prolongaty zaprzecza sam sobie. Dzisiaj próbowałem zwiększyć limit na karcie debetowej- ważnej do przyszłego miesiąca, system natychmiast wywalił komunikat- karta nieaktywna konieczna aktywacja karty i poprosił o podanie jej numeru. Po tym moja obecna karta została zablokowana, a uaktywniona karta, której jeszcze nie otrzymałem (ponoć została wysłana, ale nikt nie raczył mnie o tym poinformować). Odpowiedzi z M-linii świadczą że zatrudniają tam chyba ludzi po gimnazjach, którzy nie potrafią przeczytać nawet tekstu reklamacji. Ogólnie tragedia, po ING kolejny bank u mnie na czarnej liście.


Emilka Emilka
14.04.2016. 21:50

Dobry!

Nie mam pojęcia skąd biorą sie te wszystkie negatywne opinie...
O tyle o ile opinie nt kredytów i lokat jestem w stanie po części zrozumieć, to nie rozumiem skąd biorą się negatywne opinie nt kont osobistych...
Jestem klientką mBanku od ponad roku, jest to moje pierwsze konto założone niedługo po 18 urodzinach.
Na koncie wszystko mam darmowe, i kartę i wypłatę z bankomatów (co prawda nie wszystkich, ale z tych, które można najczęściej spotkać) do tego dostałam 4%. czego chcieć więcej?
Aplikacja mobilna, dostęp do rachunku przxez internet, darmowe przelewy...
Osoby pracujące w oddziale (Jelenia Góra) bardzo kompetentne, problem, z którym przyszłam został rozwiazany szybciej niż się pojawił.
Gdyby nie to, że w trakcie roku obniżono oprocentowanie z 4% na 2% i "mlinia" działa dość kiepsko powiedziałabym, że to idealny bank, mimo to, wydaje mi się, że i tak godny polecenia!


Stefan Stefan
14.04.2016. 11:07

POZYTYW

Witam,

miałem przykrą sytuację, ponieważ w momencie wpłacania pieniędzy, wpłatomat zaksięgował mniejszą kwotę, niż została wpłacona. Reklamacja nie została uwzględniona za 1 razem, więc się odwołałem od decyzji. W drugiej instancji pieniądze zostały mi zwrócone, także wielki pozytyw w kierunku mBanku. POLECAM!!!


ozy ozy
13.04.2016. 23:30

NIE POLECAM !!!!!

Założyłem Konto w tzw mKiosku. Sympatyczna Pani raz dwa uporała się z otwarciem rachunku. Wszystko było pięknie i ładnie do czasu kiedy po ok 2 tyg. próbowałem zapłacić karta. Mysle sobie co jest więc dzwonie na infolinie i dowiaduję sie że moje konto zostało zablokowane i potrzebna jest weryfikacja. W celu odblokowania musze udać sie do placówki mBanku z dwoma dokumentami ze zdjęciem. Przypominam zakładałem konto osobiście. Pani spisywała dane z dowodu. Nie rozumiem polityki banku. Dzięki Bogu to miało byc moje drugie konto i nie zostałem bez pieniędzy. Od razu złożyłem wniosek o rezygnację z konta. Jeżeli na samym początku są takie problemy to nawet nie chcę myśleć co by było później.


Iza Iza
12.04.2016. 10:54

Żegnam czule

Ja juz nawet nie wiem ile lat mamy konto w Multibanku na początku, potem w mbanku, po prostu odkąd pamiętam mamy konto wlasnie tam, 12 a moze 14 lat...i nadszedł czas by się rozstać. Czara goryczy przelana.


Wcieky Wcieky
11.04.2016. 21:50

Zdziercy przez duże

Niedawno założyłem u nich dodatkowe konto walutowe w funtach. Wg reklamy - wszystko miało być za absolutne Free, zero, null !!! . Zero za prowadzenie, zero za wypłatę w bankomatach itp. Na końcu wypełniania formularza on line było pytanie, czy chcesz zamówić kartę do tego rachunku? Pomny zapewnień że wszystko jest za free oczywiście zamówiłem... I co? Na drugi dzień sprawdzam rachunki i przy okazji zerkam na świeżo założone konto walutowe a tu zonk!!! Stan konta (- 5,80 funtów) pobranych jako opłata za wydanie karty!!!! Totalne skurw.......wo! Przy najbliższej możliwej okazji rezygnuję z tego badziewia raz na zawsze!!!!!


xxx xxx
09.04.2016. 20:05

blokada konta

Nie polecam mam zablokowane konto komornik wyslal 2 tygodnie temu o odblokowanie konta a oni maja czas,w ing mam juz od tygodnia odblokowane konto nie mowiac o ksiegowaniach jak przychodzi wyplata,to juz porazka


Przemysaw B Przemysaw B
08.04.2016. 08:39

Nie polecam MBanku

Nie polecam MBanku, w skrócie:

- załatwienie prostej sprawy dotyczącej (odpisania współposiadacza konta) trwa od 4 miesięcy,
- brak informacji w : oddziale Banku, infolinii, serwisie transakcyjnym,
- niekompetentna obsługa,
- konieczność składania tej samej dyspozycji dot. tej samej sprawy kilka razy,
- brak jakiegokolwiek kontaktu z oddziału Banku mimo wcześniejszych zapewnień, że sprawa jest procedowana,

Proszę pomyśleć dwa razy przed założeniem konta w tym banku.


magda26589 magda26589
28.03.2016. 23:13

Nie polecam

Witam ja m bankiem się pożegnam jak odblokują mi konto Sytuacja wygląda tak .....Któregoś pięknego dnia pewna pani zaoferowała mi otworzenie konta w banku ''m bank' super oferty skusiły mnie ,nie zastanawiając się weszłam na internet,złożyłam wniosek ...na następny dzień był już kurier z umowa do podpisania Super myślę , po tygodniu czy 2 idę do bankomatu wypłacić gotówkę i nie mogę O CO CHODZI??? dzwonie na m linie , Pani mnie informuje iż muszę jechać do placówki m bank przedstawić 2 dokumenty '''''to nic że nikt o tym mnie wcześniej nie uprzedził''''na weekend zostałam bez gotówki ,prosząc się rodzinę o jakaś pożyczkę..W poniedziałek wsiadłam w samochód ,po przejechaniu 50km dotarłam do najbliższego m banku pani zeskanowała dokumenty i owi proszę się spodziewać odblokowania wieczorem .......idę do bankomatu wieczorem nic , wściekła dzwonie na m linie pani mi mówi ze maja czas do 5 dni roboczych !!!!!! czekałam 1, 2 ,3 dzień nic a za 2 dni święta !!!!!!!!!!wściekła dzwonie na m linie ze święta są a ja bez gotówki pani mi powtarza ze maja 5 dni roboczych DRAMAT !!! wyobraźcie sobie państwo co moja rodzina przezywała na święta bez gotówki////!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro wtorek 29.03 chyba odblokują a blokada nastąpiła 18.03
DZIĘKUJE M BANK ZA WSPANIALE ŚWIĘTA GDZIE ZOSTALIŚMY NA LASCE MAMY BRAWO .....zamykam to konto i już więcej nie chce słyszeć o tej placówce i odradzam wszystkim założenia


panxor panxor
25.03.2016. 13:45

opinia o księgowaniu

Mbank jest dobrym bankiem ale najgorsze co jest to że bardzo puzino ksieguja a w innych bankach szybko ksieguja


sebol sebol
24.03.2016. 12:34

Koniec MBanku.

Odeszli od korzeni. Na siłę wypychają od siebie. Potrafią zniechęcić nawet takiego opornika jak ja. Pisze już po zlikwidowaniu konta. Pani w banku znajdowała tysiące rozwiązań, ale tylko takich na ich korzyść. Nie wierze w nowy bank ale póki co nie ma monopolu i będę zmieniał aż się obudzą. Zarobią teraz przez chwilę parę złoty ale klientów stracą wielu!!!


Bya klientka Bya klientka
22.03.2016. 20:35

Porażka

Byłam klientką multibanku od początku jego istnienia i był to bank z klasą. Po połączeniu wszystko się zmieniło. Obsługa telefoniczna to totalna porażka. Dzieciaki na infolinii aroganckie i traktujące klientów jak idiotów. Największy problem dla mnie to wymieszanie odbiorców z różnych kont. Jak miałam konto firmowe i np. Stałego odbiorcę "Orange" to podstawiał mi się do przelewu ten właściwy "Orange" do opłacenia telefonu firmowego. Po zmianie systemu pojawiają mi się wszystkie "Orange" , firmowe, prywatne i na dokładkę mojego syna, który też miał konto w tym banku. I tylko po numerze można rozróżnić gdzie co przelać, co prowadziło do ciągłych pomyłek. Teraz jestem W ING i pożegnałam się z mbankiem bez żalu.


nie zadowolony klient nie zadowolony klient
21.03.2016. 20:12

poraszka

witam wszystkich klientów mBanku, do dzisiaj byłem zadowolony klientem banku a mam taki problem ze skończyła mi się ważność karty i zamówiłem drugą i miałem czekać 15 dni oczywiście jak do nich dzwoniłem to mi powiedziano ze to będzie szybciej niż 15 dni a minęło już dawno 15 dni i dzwonie do nich,konsultant mówi mi ze karta została wysłana na wskazany adres do tej pory nic nie dostałem sk to powiedział mi ze trzeba tamta zablokować i czekać kolejne 15 dni a to juz drugi raz tak mam to ja ile jeszcze mam czekać jakieś kpiny


EwaS EwaS
17.03.2016. 21:05

Opinia

Gratuluje mbank! Brawo TY! jak można nie poinformować klienta że są problemy z założeniem konta? czekałam od tygodnia na założenie konta, w końcu zadzwoniłam, okazało się, że bank odrzucił wniosek o założenie konta i nawet mnie o tym nie poinformował, widać że macie tylu klientów, że jeszcze jeden nie jest mu potrzebny. Nigdy więcej mbank! Otwierałam konto za pomącą przelewu bankowego z konta wspólnego, nikt mnie nie poinformował że taki przelew można wykonać konta indywidualnego, nawet nie dzwanił nikt żeby to wyjaśnić. Trzymajcie się jak najdalej od mbanku, szkoda czasu.


tomek tomek
11.03.2016. 12:50

nie polecam

nie otrzymałem premii za mokazję. Zwróciłem się do nich , ale całkowicie mnie olali - zamknęli zgłoszenie bez rozwiązania problemu. Przyda im się odpływ klientów, nic tak nie podziała by polepszyć obsługę.


Romi69 Romi69
09.03.2016. 23:12

mBank coraz gorzej , ale nie ma gdzie się przenieść !

Konta w mbanku mam chyba od początku jego istnienia
Od wprowadzenia nowego serwisu transakcyjnego jest coraz gorzej
- Znaczny wzrost opłat (choć nadal nie są wysokie)
- Niskie a w zasadzie brak oprocentowania
- Nowy serwis : idiotyczne obrazki, kolory, spartolona funkcjonalność (aby coś znaleźć trzeba się naklikać !)
- potwierdzenie transakcji dopiero następnego dnia
+ Aby być obiektywnym lepsza jest historia rachunku (kategorie, tagi itp) można też skorzystać ze starej wersji i wyeksportować przefiltrowane rzeczy do pdf lub xls

Pomimo lenistwa chciałem zmienić bank na inny , przejrzałem większość .
Założyłem konto w Meritum , testowałem , było fajnie , ale za 3 miesiące został wykupiony i klapa.
Nadal siedzę w mBanku bo...: dobrze zintegrowane konto giełdowe, fundusze, konta firmowe .
Choć za każdym razem wkurza mnie jak muszę kliknąć kilka razy aby wejść w giełdę a kiedyś był 1 link
Oszczędności gdzie promocja, obligacje korporacyjne. Karta w BGŻ


klient_mbanku klient_mbanku
09.03.2016. 15:41

nie polecam - szczegolnie kredytow hipotecznych

po 12 latach bycia klientem multibanku, po mergu zostal 1 - mbank. od 2 m-cy mam jazde z nimi, z ubezpieczeniem kredytu, ktore jest a oni twierdza ze nie ma, i tak sie wozimy (nie maja zadnych dokumentow w centrali, ktore dostawali przez ostatnie 12 lat - cesje ubezpieczen). brak komunikacji wewn. banku. Sprzeczne decyzje z dzialu monitoringu i reklamacji, olewanie przez doradcow hipotecznych i strategicznych (klient Aquarius), podsuwaja teraz umowe ramowa na cesje wierzytelnosci (cos co jest zagwarantowane umowa kredytowa) itd. - MASAKRA . Splacam kredyt , zamykam konta i sie wynosze.


mSyf_to_goovno mSyf_to_goovno
08.03.2016. 12:34

mbank

Największy syf jaki w tej chwili można sobie wyobrazić. Opłaty za wszystko (zmiana pinu kk przez serwis internetowy 2zł - serio, mZłodzieje?!), kolejki w oddziałach, TRAGICZNY system "nowego mbanku", nie można nic załatwić "bo ja tego nie mogę w systemie" albo "nie mam połączenia z systemem, trzeba papierek ręcznie wypisać", no po prostu dno totalne i dziesięć metrów mułu!


Jarek Jarek
07.03.2016. 12:24

Straszna porażka

Witam.
Miałem rachunek w mBanku przez 15 lat. Niestety nikomu nie mogę polecić tego rachunku. Od momentu siłowego wprowadzenia nowego serwisu korzystanie z banku jest utrudnione. Miałem przeniesione ze starego serwisu stałe zlecenie na doładowanie telefonu . W nowym serwisie nie mogłem go zmodyfikować ani nawet zlikwidować. Trzykrotne składanie reklamacji nic nie pomagało . W infolinii traktują cie jak debila i proszą o przesłanie print screenów z niedziałającymi funkcjonalnościami . Zresztą po 3- 4 miesiącach przestali się przejmować moja reklamacją i nie odpowiadali na moje telefony - kamień w wodę. Dzisiaj mam kilka rachunków w innych bankach i wszystkie - naprawdę wszystkie są lepsze (Smart Bank, Getin Bank, Idea bank T mobile bank ) Naprawdę wszystkie są duże lepsze.


fdsa fdsa
01.03.2016. 17:49

najlepszy bank

mBank to zdecydowanie najlepszy bank, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.
Nasilenie cyberataków dziwi, bo wiadomo, że takie ogłoszenia są szkodliwe, a ich nasilenie w tym rokku... dziwne. A w ogóle co to znaczy, że pko jest objęte patronatem microsoftu.
Dziwne, ale nie kontynuuję tematu. Pko chyba wie, za co płaci.


lexy lexy
17.02.2016. 10:24

Opinia

korzystałęm ze wszystkich form komunikacji, (rzadko chodze do placówek, raczek tylko kiedy mam po drodze, w dordze mLinia a gdy jestem w domu chat choć raczej staram się wszystko samodzielnie zalatwic przez internet) nie mam żadnych zastrzeżeni dotyczących obsługi jak czytam w niektórych postów. W kwestii opłat nie dotyczą one mnie w większości, ponieważ potrafie korzystać i przede wszystkim wiem jakie produkty posiadam, od kilku dobrych lat nie zapłaciłem nawet 1PLN za rachunek czy kartę.


stary stary
12.02.2016. 15:10

Omijaj z daleka

Miałem tam konto na szczęście się pożegnaliśmy. Oferują sporo usług, ale obsługa na najniższym poziomie, na infolinii gadają z tobą jak urzędzie, traktując jak zło konieczne, a w oddziale to już w ogóle cyrk, bo Państwo nie mogą nic załatwić i na infolinię odsyłają!!! Co to za Bank co w oddziale nie pozwala czegoś załatwić? Oprocentowanie lokat i konta na poziomie tragicznym. większość banków jakie sprawdzałem ma lepsze oprocentowanie. A promocje jak robią to tylko dla nowych a stary lojalny Klient może ich pocałować w d...


Sawek Sawek
10.02.2016. 23:27

ODRADZAM

Byłem klientem mBanku przez prawie 14 lat. W październiku 2015 roku chciałem zlikwidować konto, zadzwonił do mnie pracownik banku i zaproponował mi kartę MasterCard gold za free jeśli dalej pozostanę klientem mBanku. Przez ostatnie 3 lata taką posiadałem, niestety złupili mi za katrę 9.90 miesięcznie. Dziś zlikwidowałem definitywnie konto, nie zwracają uwagi na sugestie pani z obsługi aby dalej u nich pozostać.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM


garry garry
10.02.2016. 16:30

mBank

mam pozytywne wrazenia z kontaktu, zawsze chec pomocy ze storny doradców, podsuwanie korzystiejszych rozwiazan niz dotychczasowe - za to cenie mBank, oferte mają szeroką, korzystam z lokat i karty kredytowej, żeby umieć korzystać z produktów trzeba je znać, to jak z pojsciem na obiad nie patrzeniem w menu a poźniej bycie zdziwionym rachunkiem - ja korzystając aktywnie nie ponosze zadnych opłat.


logg logg
09.02.2016. 16:47

opinia klienta

jestem klientką od dobrych kilku lat i moim zdaniem zmiany idą ku lepszemu, serwis transakcyjny, część mobilna, usługi dodatkowe spełniają moje oczekiwania. Standard obsługi constance na wysokim poziomie, gdy dzwonię na mLinię czasami dłużej oczekuje na polączenie ale wtedy rezygnuję o wybieram połączenie Video albo czata który jest najwygodniejszy na uzyskanie pomocy czy rozwianie wątpliwości.


klient klient
05.02.2016. 10:37

zlodziejstwo w bialy dzien

jestem klientem banku dosyc dlugo najgorszy bank jaki mozliwy karta kredytowa oplata roczna 200 plus jakies smieszne ubezpieczenia od podrozy naciaganie ludzi robia procent z procentu obrot na koncie okolo 150000 zl rocznie bylo a nie chcieli dac karty kredytowej omijajcie ten bank z daleka !!!!!!!!!!! ksiegowanie porazka ksieguja kiedy chca zeby wyjsc na swoje pobrali na splate karty cala kwote a twierdza ze brak srodkow bylo na pokrycie karty i zrobili debet sztuczny i wezma z tego procent roztaje sie z tym bankiem porazka sami nie wiedzza z ktorego konta brac procenty na karte kredytowa ostrezam przed tym bankiem


janusz janusz
04.02.2016. 19:21

mbank

Miałem tam konto ale zlikwidowałem po kilku miesiącach m.in.dlatego że wkurzało mnie jak płaciłem kartą na stoisku monopolowym za żywność to w serwisie internetowym pisało że kupuje alkohol.To już jest przesada.Co ich to obchodzi co kupuje w sklepie ?


Zjawa Zjawa
02.02.2016. 14:34

opinia

Fajna opcja w aplikacji na telefon. Mozna polaczyc sie z konsultantem bez dodatkowego logowania i spamietywania cyferek. Zawsze gdy mialem jakis problem to musialem sie nagimnastykowc. teraz wszedłem w apke i za moment rozmawiałem z panem, który precyzyjnie wyjaśnił kwestię zmiany limitów. Plus za obsługę. Polecam ta forme kontaktu


Tomek Tomek
28.01.2016. 13:20

Opinia wieloletniego klienta

Klientem mBanku jestem, uwaga - OD POCZĄTKU jego istnienia. Ogólnie byłem zadowolony, z czasem coraz mniej... Aktualnie poziom niezadowolenia przerósł moje lenistwo (które naprawdę jest spore).

Potrafię korzystać z tego banku bezpłatnie, ale wkurza mnie że ciągle muszę o to dbać, zero partnerstwa (ja daję bankowi kasę, bank się dzieli ze mną zyskami które na tej kasie zrobi - tak to widzę).

Konkrety:
- mizerne oprocentowanie
- potencjalne opłaty za kartę
- niewygodny, przeładowany interfejs serwisu transakcyjnego
- nędzna obsługa (prawdopodobnie nędznie opłacana)
- nie czuję się traktowany jak partner

Konkretniejsze konkrety:
-> zmienne limity za użytkowanie karty - nie chce mi się tego śledzić (założyłem konto w Smart Bank, z karty w mBanku rezygnuję)
-> oprocentowanie 0.5% na koncie OSZCZĘDNOŚCIOWYM (eMax Plus) - kpina, przelałem środki (całkiem spore, gratulacje mBank) na Optimę BGŻ i bez żadnych kombinacji mam 3x więcej, a z kombinacjami można dobić do ~5x więcej (aktualnie 2.3%)
-> tragiczny serwis w porównaniu z wcześniejszym, przewalony wyglądową "miodnością" - potrzebuję prostego, przejrzystego i szybkiego interfejsu - obecnie oznaczenie odbiorcy jako zaufanego (bez konieczności potwierdzania hasłami jednorazowymi) to loteria.

Nie zrezygnuję z konta całkowicie, bo prędzej czy później muszą zacząć walczyć o klienta - modne zrobiły się promocje na "nowe środki" - całkiem sensownie zarabia się na przelewaniu kasy między bankami, a tendencja mam wrażenie jest wzrostowa...

Nie mniej mBank otrzymał ode mnie żółtą kartkę, zachęcam innych niezadowolonych do takich działań, na jedno ostrzeżenie nie zareagują - na tysiące nie będą mieli wyjścia...


snow snow
28.01.2016. 09:45

obsługa

w którym kanale komunikacji audio/video/chat/mlinia/mali jest najlepsza obsługa?


Jola Jola
28.01.2016. 06:56

Dramat

nowe konta mBanku, niejasne, nieczytelne, wszędzie kontrola, inwigilacja, przerażające


ania ania
22.01.2016. 22:28

słaba jakość słaba płaca

Jakość obsługi na infolinii jest mierna, klienci przechodzą na samoobsługę, bo bank nastawiony jest na utrzymanie się na rynku i skupili się na "wydajnosći" czyli tną koszty by więcej zarobić. Próbowali nawet naciągnąć pracowników na zwracanie kosztów szkoleń wstępnych (które pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi przed przystąpieniem do pracy zgodnie z kodeksem pracy). Zwrot kosztów wynosił równowartość kilkumiesięcznego wynagrodzenia pracownika. Naciągacze wydający dużo na reklamę i zapominający o jakości, oraz ludzkim aspekcie pracy. Tyle w temacie. Odradzam serdecznie.


Marcin Marcin
22.01.2016. 16:58

Masakra

20min oczekiwania w kolejce która stoi w miejscu... 7 miejsc dla pracownika ale jakoś nikt nie obsługuje


nick nick
20.01.2016. 14:42

Opinia

a co myślicie na temat lokat w mBanku


Artu Artu
20.01.2016. 09:09

Konto- walutowe w mbnaku to porażka !

Witam od niedawna mam konto walutowe w Mbanku, zrobiłem przelew walutowy, minelo już 7 dni kasa znikla z mojego konta i nie pojawila się na koncie odbiorcy do tej pory, mbank nie potrafi odpowiedzieć kiedy przelew dojdzie, poprstu stracilem i oni też kontrole nad grubszą sumą kasy ! A i jeszcze pobrali 200 zł opłaty za przelew i ponoć mogą jeszcze sobie coś pobrać - porażka ! Odradzam.


beatasz beatasz
15.01.2016. 12:21

dawny Multibank

Zgadzam się z przedmówcami, Multibank to była klasa sama w sobie, wzorowa bankowość jak dla mnie. Miałam świetnego opiekuna osobistego, nie musiałam praktycznie martwić się o swoje finanse. Wszystko można było załatwić, ale od kiedy odszedł z tego banku w zeszłym roku to jest tragedia.Dzisiaj to jest porażka. Jestem z nimi od 2008 roku i w tej chwili jestem zdecydowana zamknąć u nich konto firmowe i konta prywatne.


Zadowolony klient Zadowolony klient
13.01.2016. 16:19

Pełen pozytyw dla ogarnietych ludzi

Posiadam rachunki zarówno w mBanku jak i dawnym Multibanku od ponad 5 lat. Nie ponoszę żadnych opłat gdyż trzymam się zasad korzystania bezpłatnie. Korzystam z nowego systemu internetowego jak i aplikacji mobilnej i jest naprawdę sprawna, łatwa w obsłudze. Jak ktoś jest debilem i nie potrafi kliknąć we właściwe okienko to niech idzie do Pani w okienku a nie wypisuje jak to mu jest źle i nieczytelnie. Mam również konta w takich bankach jak Credit Agricole, GetinBank i to jest naprawdę bardzo nieprzyjazny interface w którym większość operacji jest zablokowana...
Myślę, że mBank jest w tej chwili jednym z najlepszych banków przeznaczonych dla ludzi ogarnietych, których za każdym razem nie trzeba trzymać za rączkę przy każdej operacji !


byy klient byy klient
06.01.2016. 13:22

Zdziercy i nic więcej

Miałem tam konto od początku istnienia i było naprawdę tanio i fajnie. Teraz od około 2 lat to tylko mogę powiedzieć jedno: K.....wy i złodzieje. Za wszystko płacisz kupę szmalu, prowizje liczone z kosmosu, potrafią naliczyć nawet dwa razy za jedną operację. Reklamacje - a co to jest? W mbanku tylko oni mają rację i klienta głęboko w dupie, no i czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku, reklamacji masakra. Dodzwonić się? Jak się uda to mają swoje regułki i wychodzi, że jesteś idiotą :) Kredyty na maksymalnym procencie i wmawiają wam, że to super okazja. Non stop telefony z ofertami.... Ja na szczęście już nie jestem ich klientem. Mam konto za free, prostą aplikację mobilną i internetową. Żałuję tylko jednego - że tak późno skończyłem z nimi współpracę


Mateusz Mateusz
31.12.2015. 09:55

mBank

Nie warto zakladac konta w mBanku Czekam juz 2 dni na kase a oni pewnie trzymaja i maja w dupie to ze klienci czekaja, tak dbaja o klientow, duzo obiecuja a gowno robia. Likwiduje mBank mam dosc takiego oszustwa i naciagania.


Paulo Paulo
31.12.2015. 06:27

mbank odradzam załozenie konta!!!!!!!!!!!!!!!

każdy konsultant mówi co innego,za wszystko pobieraja pieniadze nawet za sprawdzenie salda w bankomacie 5zł czy wykonanie przelewu 4zł,odradzam,mnie tak załatwili przed świetami ze trzymali mój zasiłek chorobowy i rente bo byla załozona blokada na rachunku,i bank od razu wysłał komornikowi caly zasilek chorobowy chociaz zglaszałem wczesniej w banku ze jest to zasiłek chorobowy,komornik pieniadze im zasiłek od razu odesłał spowrotem ale bank ma 7 dni na rozpatrzenie sprawy i odblokowanie srodków,ich nie interesuje czy masz co jeść,czy masz na lekarstwa,tyle nerwów co ludzie tracą przez ten bank to mowi jedno NIE ZAKLADAJCIE W mbanku konta!!!!!!!!!!!!!!!!ODRADZAM!!!!!!!!!!Jest wiele innych bardziej przyjaznych ludzią banków.


Bartek Bartek
30.12.2015. 22:03

Zadowolony

korzystałem najpierw z dawnego Mulitbanku, a obecnie z mBanku od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolony, nie ponoszę żadnych opłat przy posiadaniu rachunku Aquarius, mam bardzo kompetentnego opiekana w placówce, serwis transakcyjny i aplikacja mobilna są bardzo nowoczesne, polecam usługi tego banku znajomym i rodzinie


Miki Miki
30.12.2015. 08:19

Znikające pieniadze

Znalazłem na koncie transakcje, które odbyły się w miejscu i czasie innym niż moje miejsce przebywania.
Podczas sprawdzania ruchów na koncie odkryłem "dziwne" przelewy z miejsca, w którym nie byłem, od co najmniej roku. Zgłosiłem to pracownikom banku a oni na piśmie dali mi informacje, że skoro jest transakcja to tam byłem.
Jutro tj 31 idę zgłosić to na policje, nie innej szansy na odzyskanie pieniędzy.
I zapewne Rzecznik Praw Konsumenta – też go odwiedzę
Podsumowując
Znika kasa z konta w regularnych odstępach czasowych.
Transakcja odbywa się w innym miejscu niż przebywam.
Są to niewielkie kwoty 20 do 30 pln.

Pilnujcie swojej kasy, bo coś tu nie dział jak powinno


byly klijent byly klijent
20.12.2015. 20:02

Opinia

Ludzie słuchajcie konto miałem założone 8 lat temu wogóle nie korzystałem gdy poszedłem do banku po loginy i zalogowaniu sie nacisnałęm o jakieś kody nie było napisane w tej zakładce ze to jest płatne ale i w żadnym banku to nie jest płątne . KOMPLETNY brak informacji ze strony banku o cenniku usług. Motanie klienta itp. i nawet zastraszanie ku mojejmu zdziwieniu loguje sie po kilku dniach i napisane witamy zespół windykacji za 19 zł ktore widniało bezpodstawnie i to przez całe dwa dni i ze to nie dozwolona operacja hahah - zakłądajac w Mbanku konto trzeba sie poważnie zastanowić !


Jola Jola
09.12.2015. 22:59

Parodia

Jestem zszokowana niekompetencją konsultantów tego banku. Konsultant zaproponował warunki na 2 kontach, które całkowicie różniły się od rzeczywistości, została złożona reklamacja aby zostały dotrzymane, odmówili ich dotrzymania. Po postraszeniu prawem bank postanowił się jednak wywiązać z tego co obiecał ich pracownik.
Ale dziś zdumiałam, konto dalej nie jest oprocentowane tak jak miało być, konsultanci nabierają wody w gębę i udają, że nie wiedzą o co chodzi, Pani Nina Maciąg, która prowadziła sprawę reklamacyjną, nie odzywa się. Nikt nie chce sprawdzić czemu jest naliczony inny zysk.. choć mam przyznane warunki w e-mailu..choć jeden telefon do mnie... ale nie.... znów kolejna reklamacja - wg ich prawa 3 miesiące na odpowiedź.
W dodatku nie mogę się zalogować na własne konto.
TO JEST KOMPETENTNY BANK??? CHYBA PRZEDSZKOLE... NIE PRZEPRASZAM W PRZEDSZKOLU JEST DYSCYPLINA A W TYM BANKU CAŁKOWITY CHAOS I ZERO REAKCJI.


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (9 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2015 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !