Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientĂłw

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 140 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Zobacz opinie klientów o mbanku. Szczegółowa analiza kont osobistych mBanku: eKonto Standard, eKonto możliwości dla Młodych oraz firmowego mBiznes Konto.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

Konto mBank eKonto Standard to podstawowe konto osobiste w ofercie banku dla osób pełnoletnich (powyżej 24 lat). Dla osób młodych (13-24 lata) mBank przygotował specjalne konto ekonto m, o którym piszemy w dalszej części artykułu.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta mBanku:

Nazwa Konto mBank - eKonto Standard
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - wszystkie w Polsce (wypłaty powyżej 100 zł)
1,3 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę powyżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe ekonto oszczędnościowe a także darmowe ekonto walutowe.
Załóż Konto do 30 września 2020 r. i zyskaj 140 zł premii

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 30.09.2020 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać do 140 zł premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych za aktywne korzystanie z konta.

Jak zyskać 100 zł? :

  • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,

Jak zyskać 40 zł? :

  • W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1 000 zł,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,eKonto możliwości - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-24 lat

eKONTO możliwości to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. Poniżej przedstawiono zestawienie podstawowych opłat w zależności od wieku posiadcza konta mbanku:

opłaty konto mbank

eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25 roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest także bezwarunkowo darmowa.mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
279 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (483 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 Ostatnia (10 stron razem)
ch4br4 ch4br4
18.03.2010. 14:35

eKONTO + eMAX + eMAX plus

Zdecydowałem się już na konto w mBanku, ale mam jedno pytanie. Podczas składania wniosku mam zaznaczone także konta oszczędnościowe eMAX i eMAX plus. Mam rozumieć, ze za prowadzenie dodatkowo tych rachunków oszczędnościowych (domyślnie chciałem tylko eKONTO) nic nie płacę? I chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to działa. Mam np 100zł na eKONCIE i mogę sobie to przelać na rachunek oszczędnościowy i wtedy będzie to oprocentowane? eMAX różni się od eMAX plus tylko oprocentowaniem i tym, że w eMAX plus można zorbić tylko jedne darmowy przelew miesięcznie? Jak to wygląda z kartą. Czy mam jedna kartę na wszystkie te rachunki, czy do każdego oddzielną? Czy za karty na tych rachunkach oszczędnościowych muszę płacić. Czy po prostu nie mogę z nich wypłacać z bankomatu tylko robić przelewy. Niech mi ktoś to "narysuje", bo ja już się pogubiłem. ;]


maria maria
18.03.2010. 14:35

nigdy wiecej

Z mbanku byłam zadowolona do momentu, kiedy musiałam wziąć od nich zaświadczenie. nie można się dowiedzieć na jakim etapie jest wystawianie zaświadczenia, do konsultantów można dzwonić- oni oczywiście bardzo grzecznie i uprzejmie odpowiedzą, że to Twój problem. Po 3 tyg. dopiero dowiedzieliśmy się, że każde zgłoszenie ma swój numer ewidencyjny, ale prawdopodobnie nasze nie ma, ponieważ konsultant wydał dyspozycję pisemnie- i nie można sprawdzić co się dzieje z dokumentem.
Podsumowując mbank jest fajny do momentu, kiedy nie potrzebujesz od niego jakiegoś dokumentu.
Ja z pewnością już nigdy więcej nie będę korzystała z ich usług!


ja ja
18.03.2010. 14:34

Opinia

a ja nie mam banku mbank i lipa nie moge miec konta


mądry mądry
18.03.2010. 14:34

Opinia

jedynym warunkiem potrzebnym do założenia konta w mbanku jest zameldowanie na terytorium polski ;)

jak nie chcesz kompletnie nic placic za konto, to:
1. wez tylko karte debetowa do eKonta (nie kredytowa)
2. nie bierz ubezpieczenia do karty
3. wez hasla smsowe (nie papierowe tzw. jednorazowe)
4. wypłacaj tylko z darmowych bankomatów


emb emb
18.03.2010. 14:31

konto dla studenta

Witam,
czy jako student nie będę miał problemów z założeniem eKonta mbanku? Jeśli mam taką możliwość, to jakie muszę spełnić warunki? Zależy mi głównie na zakupach w Internecie, a także przydałaby mi się karta płatnicza aby zrobić zakupy w "zwykłych" sklepach czy pobrać pieniądze z bankomatu.


wituś wituś
18.03.2010. 14:31

Opinia

A ja mam jak najlepsze doświadczenia z mbankiem, konto od ponad 3 lat, do tej pory wszytko bez zarzutu. Tańszego konta, a przy tym oferujacego tyle funkcji poprostu nie ma


damian damian
18.03.2010. 14:30

Opinia

jestem klientem mBanku od 8 lat, mam przykre doświadczenia z obsługą, brak kompetencji i trudny kontakt bezpośredni z pracownikami, dowiedziałem się że bank ma kłopoty związane z opcjami walutowymi i może to odstraszyć klientów, myślę intensywnie o zmianie banku, nie wiem jaki wybrać....


adams adams
18.03.2010. 14:29

tylko mbank

Kto dzis uĹźywa papierowych hasel jednorazowych malo kto - wiec nie dziwota ze mbank chce miec chociaz zwrocone koszty wysylki. Proste rozwiazanie przejsc na hasla smsowe.

Ja uzywam hasel smsowych i konto mam zupelnie darmowe :) Tylko mbank tanszego banku poprostu nie ma obecnie


Agent L Agent L
18.03.2010. 14:29

opłata za hasła jednorazowe

Niestety, konto w mBanku nie jest już całkowicie bezpłatne, gdyż od niedawna każda lista haseł kosztuje 5zł. Jakoś tej informacji nie reklamowali i była dla mnie nieprzyjemnym zaskoczeniem.

Oczywiście, są hasła smsowe, niemniej jednak papierowa lista ma wiele zalet jakich nie ma telefon. Np. złodzieje jakoś chętniej kradną telefony niż świstki. Świstkowi nie kończy się bateria ani zasięg w najgorszym momencie. A także tylko papierową listę mogę skserować i dać najbliższym by jeśli nagle zginę mogli wyjąć pieniądze *zanim* US położy na nich łapę.


Don_Vito Don_Vito
18.03.2010. 14:28

Od 8 lat korzystam z usług mBanku

Od 8 lat korzystam z usług mBanku i jestem zadowolony. Żadnych opłat za prowadzenie konta, przelewy itp. Ale jest to przede wszystkim konto bezpieczne. Przed wykonaniem każdej operacji dostajesz jednorazowe, osmiocyfrowe hasło, zabezpieczające przed złodziejami - nawet jak się taki włamie, to może jedynie pooglądać konto od wewnątrz bez możliwości ruchu gotówką. Innymi słowy może sobie polizać cukierek przez szybę. Polecam, ale może są lepsze np. z wyższym procentem.


fuks fuks
18.03.2010. 14:28

tylko mbank

Polecam mBank - sam posiadam tam swój rachunek - 0 opłat za przelewy wewnątrz kraju, 0zł za prowadzenie konta, 0zł za przychodzące przelewy zagraniczne (USD/Euro). Darmowe wypłacanie pieniędzy z ogromnej ilości bankomatów.


olo olo
18.03.2010. 14:27

Opinia

Dziękuje bardzo:)


piter piter
18.03.2010. 14:26

Opinia

w Przypadku izzy mbanku nie ma wymogu żadnych regularnych wpłat, a na koncie mozesz miec 0 zł przez kilka miesiecy i tak caly czas bedzie ono bezplatne.

Wg mnie mBank wymiata, nie ma lepszego konta internetowego...


olo olo
18.03.2010. 14:26

regulerne wplaty

trzeba je wpłacać tzn czy jest określona ilość pieniędzy, która się wpłaca?? Mam 15 lat i jakieś pieniądze tam mam ale tak średnio trzy dyszki na miesiąc więc nie wiem czy zakładać izzy czy grafitty...


Staszek Staszek
18.03.2010. 14:25

Opinia

Tak jest tylko w przypadku konta firmowego mbanku jesli chodzi o konto prywatne to za darmo gotowke mozna wypalacac z bankomatow sieci Euronet, BZWBK, eCARD, Cash4You


Elizabeth Elizabeth
18.03.2010. 14:24

Mbiznes konto

miałam konto firmowe w mbanku ale zrezygnowałam, bo niby wszystko darmowe a okazało się, że każda wypłata z zaprzyjaźnionego bankomatu to 2 zł, w indywidualnych podobno tego nie ma ale w mbiznes tak. Oczywiście przy zakładaniu konta nikt mnie o tym nie poinformował, po prostu przedstawicielowi zapomniało się. Dlatego zrezygnowałam


Piotrek Piotrek
18.03.2010. 14:23

Do Cichego

Z kurierem mozesz sie umowic gdzies indziej niz w domu. Ja np. podpisywalem swoja umowe w akademiku.


cichy cichy
18.03.2010. 14:23

Opinia

Czy musze spotkac sie z kurierem u siebie w domu czy moge gdzies indziej??


stasiu stasiu
18.03.2010. 14:22

Mam konto w mbanku juz ponad 3 lata

Polecam mbank wszystkim. Zalozylem konto przez internet w 2006 roku, a wiec mam go juz ponad 3 lata i smialo moge ekonto polecic wszystkim. Brak jakichkolwiek oplat, wg mnie najtansze i najlepsze konto na dzien dzisiejszy :-)


piotrek piotrek
18.03.2010. 14:22

Opinia

Kamcia, aby zalozyc konto w jakimkolwiek polskim banku trzeba byc w polsce, i podpisac umowe wlasnorecznie. mbank tutaj nie jest wyjatkiem.


kamcia kamcia
18.03.2010. 14:21

zalozenie konta przez internet

Zastanawiam sie dlaczego moga zalozyc konto przez internet TYLKO osoby mieszkajace w Polsce a co z osobami mieszkajacymi za granica?na wszystkich formularzach widnieje opcja podania numeru telefonu Polskiego..a co z ludzmi ktorzy nie moga przyjechac do kraju a chca zalozyc konto i przesylac na nie srodki.moze ktos mi doradzi jak mozna to zalatwic?pozdrawiam wszystkich


lui lui
18.03.2010. 14:20

Opinia

czy jesli zaloze w mBanku konto a mam komornika czy bezposrednio wejdzie mi na konta potrzebuje informacji konto potrzebne mi do nowej pracy na umowe zlecenie


spy spy
18.03.2010. 14:20

mtransfer

mTRANSFER to szybki przelew, nie musisz nic wypisywać, wszystkie dane zostały wcześniej wprowadzone.
Realizacja płatności mTRANSFER polega na wybraniu jej spośród dostępnych płatności, system przeniesie Cię do boksu logowania do konta w mBanku. Po zalogowaniu potwierdzasz przelew hasłem jednorazowym (z listy bądź sms'a w zależności, z której opcji korzystasz).
W tym momencie przelew został wysłany i za chwil kilka otrzymasz z Allegro maila o odnotowanej wpłacie.


Tomq90 Tomq90
18.03.2010. 14:19

Opinia

A więc mam eKonto i chciałbym uregulować rachunek na allegro. Ale jak wchodzę na płatność i mam do wyboru tam kilka banków. No i jest mBank, ale tylko mTransfer... Czy ja mam z tego skorzystać? Bo nie mam zupełnie pojęcia... Czy moje eKonto to obsługuje?

Z góry dziękuję za odpowiedź : )


magdus magdus
18.03.2010. 14:18

Opinia

Ja mam konto w mbanku, i bardzo mi sie podoba. Moj brat natomiast ma w inteligo. Jak komu pasuje.


joe joe
18.03.2010. 14:18

Opinia

Konto w tym banku obecnie nadaje się tylko do wykonywania przelewów oraz trzymania niewielkiej ilości gotówki. Oferta lokat, obsługa oraz poziom dbałości o klienta to wg mnie jedno wielkie nieporozumienie.


atek atek
18.03.2010. 14:17

Opinia

Generalnie wydaje mi się, że mbank jest tańszy natomiast inteligo oferuje więcej "bajerów" typu powiadamianie itp. Ja osobiście zdecydowałem się na mBank i jestem bardzo zadowolony - mam tam konto osobiste oraz firmowe. Duży plus dla banku za standardy obsługi klienta - po prostu szybko, sprawnie i miło. Jest to jedna z naprawdę niewielu firm, dla których mam pełne zaufanie i szacunek. Wszystko można załatwić samodzielnie przez stronę, ewentualnie sporadycznie przez infolinię - gdzie obsługa jest o dziwo bardzo kompetentna i skora do pomocy.

Co od inteligo to nie mam porównania bo nigdy nie próbowałem, ale odstrasza mnie to, że jest to bank należący do pko. Ale z tego co słyszę od innych, to raczej również pełnia zadowolenia.


wojtek wojtek
18.03.2010. 14:16

mbank czy inteligo

Poczytałem trochę i wyodrębniłem sobie ze do moich potrzeb pasuje konto Inteligo i mBank.

Nie znam się na bankach, nie interesuje mnie to. Macie konta w tych bankach ?Prosił bym o jakies fajne opinie, które pomoga mi wybrać.

Dzięki z gory
Wojtek.


maks maks
18.03.2010. 14:16

czekam na kuriera

Wlasnie wypelnilem wniosek o otwrcie ekonta, teraz czekam na kuriera :)


Piotrek Piotrek
18.03.2010. 14:15

Opinia

Tak jak masz napisane przy ekoncie:
# 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
# 0 zł za przelewy przez internet

Czyli np. przelewy przez internet masz darmowe.

A samo zakldanie konta w mbanku przebiega w skrocie tak:

1. Wypełnisz internetowy wniosek o założenie konta w mbanku
2. Telefonicznie skontaktuje się z Tobą kurier i uzgodni termin wizyty u Ciebie w celu podpisania umowy.
3. Wśród dokumentów otrzymanych z mBanku znajdzie się pakiet aktywacyjny za pomocą, którego aktywujesz dostęp do swojego konta.
4. Po zweryfikowaniu przez mBank umowy oraz niezbędnych dokumentów, możesz juz w pełni korzystać ze swojego konta.


girl girl
18.03.2010. 14:14

konto w mbanku

chciała bym założyć konto w mbanku ponieważ chciała bym robić zakupy przez internet czy ktoś mógłby powiedzieć mi na czym polega założenie tego konta i
czy jest to opłacalne czy trzeba płacic za każda operację np. 2,50 ?


Bylyy klient pkobp Bylyy klient pkobp
18.03.2010. 14:14

wzorowy bank

Wzorowy Bank - Gratulacje - natychmiastowa obsługa konta i wiele , wiele miłego rozczarowania szczególnie po przejściu ze skandalicznego PKO BP "Inteligo"


Małgosia Małgosia
18.03.2010. 14:13

Polecam mBank

mbank to rewelacja mam konto od 6 lat, jestem prawie caly czas za granica, wszystkie wyplaty bezplatne w calym świecie , nie ma tego zaden bank, wszystko mam bezplatne tak jak jest napisane w ofercie,Jeden krach co się zdażyl w styczniu 2008 to debety 2 dni blokady na kontach ale to byla wina visy.Pozdrawiam


Strony: << Pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 Ostatnia (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !