Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientĂłw

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 140 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Zobacz opinie klientów o mbanku. Szczegółowa analiza kont osobistych mBanku: eKonto Standard, eKonto możliwości dla Młodych oraz firmowego mBiznes Konto.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

Konto mBank eKonto Standard to podstawowe konto osobiste w ofercie banku dla osób pełnoletnich (powyżej 24 lat). Dla osób młodych (13-24 lata) mBank przygotował specjalne konto ekonto m, o którym piszemy w dalszej części artykułu.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta mBanku:

Nazwa Konto mBank - eKonto Standard
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - wszystkie w Polsce (wypłaty powyżej 100 zł)
1,3 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę powyżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe ekonto oszczędnościowe a także darmowe ekonto walutowe.
Załóż Konto do 30 września 2020 r. i zyskaj 140 zł premii

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 30.09.2020 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać do 140 zł premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych za aktywne korzystanie z konta.

Jak zyskać 100 zł? :

  • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,

Jak zyskać 40 zł? :

  • W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1 000 zł,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,eKonto możliwości - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-24 lat

eKONTO możliwości to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. Poniżej przedstawiono zestawienie podstawowych opłat w zależności od wieku posiadcza konta mbanku:

opłaty konto mbank

eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25 roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest także bezwarunkowo darmowa.mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
279 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (483 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
Robert Robert
18.10.2016. 08:27

konto

Witam uwarzajcie jak zakladacie konto bo informuja waz ze macie przyznane wolne srodki na koncie od zajencia komorniczego a tak naprawde niema ja zalozylem konta i zostalem poinformowany ze mam wolne srodki a tu nagle wszed komornik na konto i zabra wszystko itp nie polecam banku. Bank negatywny


KRzysiek KRzysiek
17.10.2016. 00:13

Cwaniaki

Miałem tam konto od 2006 roku. Na początku było ok, teraz jest masakra. Milion powiadomień, ciągłe wciskanie przez telefon usułg typu: "A może kartę?A może kredycik?" Ale kuliminacja, po której zamykam to konto to jak mnie ładnie legalnie oszukali na 250 zł. Posiadałem tam ze studenckich czasów jeszcze kredyt odnawialny. Rocznie koszt 80 zł był do 2015 roku, więc mi nie przeszkadzało. Lecz wzrosło do 260 zł. Kiedy chciałem wypowiedzieć ten kredyt ok. 3 tyg przed terminem kiedy przedłuża na następny rok, to tak przeciągali przyjęcie mojego wniosku abym musiał zapłacić. Tego samego dnia jak ściągneło mi kasę, zatwierdzili mój wniosek i anulowali kredyt....

Nie Polecam.


Kate Kate
14.10.2016. 12:28

Placówka w której nie byłam

Odradzam ten Bank, kpina totalna! dzwoni bo mnie babeczka z infolini i chce bym oceniła jakość obsługi odnoście ostatniej wizyty w placówce, co sie okazuje? ja nigdy nie byłam w tej placówce o której mi mówili ani nawet w całym tym mieście... wyciek dokumentów? BURDEL! a na reklamacje w tej sprawie nie potrafią odpowiedzieć bo nie wiedza co!


mbanku mbanku
05.10.2016. 14:37

Od lat jestem klientem mBank i mam coś do powiedzenia.

Moje pierwsze zaskoczenie było związane z zakupami w pewnym sklepie internetowym. Używałem wtedy karty do płatności elektronicznych, którą ładowało się na określoną kwotę. Owe ładowanie karty na określoną kwotę miało zabezpieczać przed utratą pieniędzy bezpośrednio z konta w przypadku oszustwa. Okazało się jednak że kiedy ów sklep nabijał mi podwójne transakcje na niewiele różniące się kwoty z dwóch różnych serwerów zlokalizowanych w dwóch różnych krajach, a mBank zamiast odrzucać te zdublowane transakcje akceptował je wszystkie jak leci. Żeby było zabawniej limit mojej karty nie grał dla mBanku ŻADNEGO znaczenia, bo nadwyżki z wyczyszczonej karty były ciągnięte bezpośrednio z konta, a środki były blokowane jak się rzekomo dowiedziałem na infolinii. Jakim prawem blokowali te środki, to już kwestia baśni o krasnoludkach, zwanej (celowo dziurawym) prawem polskim. W finale kiedy środki zostały odblokowane, okazało się że część owych zdublowanych transakcji została zaakceptowana i zostałem dosłownie mówiąc okradziony przez własny bank. Nieważne już nawet kto dostał te pieniądze, skoro bank dziurawy jak ser szwajcarski.
Kolejna historia, która dolała oliwy do ognia wydarzyła się niedawno. Nie miałem nic na koncie i czekałem na mały przelew w wysokości 40zł. Kiedy wszedłem na konto dzień po przelewie sprawdzić stan konta, to w historii miałem otrzymany przelew 40zł i żadnych innych opłat, a mimo to jakimś cudem krasnoludki zapieprzyły mi 12 groszy z konta. Niby to tylko 12 groszy nie? Ale z drugiej strony prawda jest taka że mamy tu doczynienia z prawdziwymi złodziejami, którzy okradają z takich malutkich kwot wiele kont i z tego czerpią dodatkowe zyski. Z tak zwanych "darmowych kont", czyli z kont z których bezpośrednio kradnie się małe kwoty pieniędzy, żeby nie wzbudzać podejrzeń, a i tak się nakraść ogromnych sum pieniędzy w końcowym efekcie. Jestem przekonany że takie historie zdarzały mi się również wcześniej, bo już wcześniej mi coś śmierdziało, ale nie zwracałem na to tak uwagi.


Nick Nick
05.10.2016. 09:53

nie warto

Właśnie zamierzam zlikwidować. Nie dotarla do mnie nowa karta Visa, wiec zamówiłem Master Card. Informowałem o tym idiotkę na infolinii, ze chce tylko jedna kartę do rachunku. Oczywiście policzyli mi oplate za obie karty 2x po 6zl. Złożyłem reklamacje. Jak można pobierać oplate za kartę, ktora zaginęła i nigdy nie zostala aktywowana. Odpisali mi, ze wszystko jest ok, bo ich złodziejski regulamin na to pozwala. A karte mam sobie zastrzec na stronie. 6zl wróciło na konto. A w tym miesiącu znowu pobrali oplate za 2 karty. Logujac sie na stronie nie ma żadnej opcji,żeby skasować lub zastzec nieistniejaca kartę Visa. Jest tylko opcja: Aktywuj. Banda niekompetentnych zlodzieji!


SmutnyBank SmutnyBank
04.10.2016. 21:05

mBank -> umĂłwienie się na wizytę w sprawie kredytu hipotecznego w jednym z warszawskich oddziałď

Chciałem się podzielić moją próbą umówienia wizyty w sprawie kredytu hipotecznego w Warszawie

1. Próbuje umówienie spotkania przez stronę wchodzę i wypełniam wniosek. Nie mogę wybrać tego oddziału trochę zszokowany, ponieważ to duży odział i otwarty bardzo długo.

2. Skontaktowałem się z konsultantem przez czat czy w tym oddziale jest obsługa kredytów hipotecznych. Konsultant potwierdził, że tak to oczywiste.

3. Próbuje się w takim razie dodzwonić do oddziału. Niestety bez skutecznie, więc spróbowałem jeszcze raz po godzinie. Jak można się domyślić nie odebrali.

4. Piszę na czacie do konsultanta czy mogę poprosić ich o to żeby odebrali albo w jakiś sposób na nich wpłynęli. Odpowiedź naprawdę była niesamowita(„Nie możemy wpłynąć na oddział, żeby odebrał telefon”). Stwierdziłem, że może trafiłem na złego konsultanta, ale drugi odpowiedział coś podobnego i zaproponował ten sam wniosek co wypełniałem na samym początku.

5. Kolejny raz próbuje się dodzwonić do oddziału i tym razem bez sukcesów

6. Chciałem załatwić tą sprawę więc dzwonie na infolinię z prośbą żeby mi podali numer do kogoś z tego oddziału(najlepiej doradcę od kredytów hipotecznych), ale nie mogą tego zrobić mimo, że jestem ich klientem, ale dostaje genialną propozycję aby wypełnić wniosek na stronie…

Podsumowując: Straciłem pół dni i nic nie załatwiłem nie ma to jak fachowa obsługa klienta. Pomijam fakt, że chce kupić najdroższy z możliwych produktów…


piotr piotr
03.10.2016. 14:48

Opinia

Mialem mandat z mpk na 760 zablokowali mi 1500 zl na tydzien czasu choc powiedzialem zeby sciagneli jeszcze w ten sam dzien. a za przelew do komornika 30 zl mnie skasowali. jebani zlodzieje


Prada Prada
27.09.2016. 13:23

Kantor internetowy to jakaś kpina

Składając wniosek o otwarcie kantoru i jednocześnie, aby z niego korzystać o otwarcie kont walutowych oczekiwałem w miarę atrakcyjnych ofert walut, a przynajmniej zbliżonych do tych internetowych z innych banków i firm. mBank oferuje zakup waluty po korsie 2 groszy taniej od tego oficjalnego w banku, który przypomnę, że należy do jednego z najwyższych na tle konkurencji. To jakaś pomyłka ! przy 1000 dolarów oszczędzam 100 zł. korzystając z wymiany gotówkowej w tradycyjnych kantorach i wpłacie na konto w kasie - przecież to internetowy kantor mBanku, który miał być tańszą wersją i odpowiedzią na te tradycyjne.


Maciek Maciek
09.09.2016. 00:39

kpina z klientow

zgadnijcie ile w tym szajsowatym banku potrzebuja czasu zeby zamknac karte kredytowa. Wlasnie leci 4 miesiac, karta wypowiedziana 6 czerwca, przewidziana data zamkniecia 6 pazdziernik. kpina z klienta. Bank ktory tylko bierze nic w zamian. inne banki, kredyt na telefon, mbank -tona papierow i strata czasu, za wszystko slone oplaty. stanowczo odradzam. 16 lat z mbankiem, czas na zmiane.


Teresa Teresa
08.09.2016. 23:08

Opinia

mBank pobiera spora sume za wydanie zaswiadczenia o posiadanym kredycie40 jak na poczekaj a 70 na drugi dzien.Nie mozna tego zalatwic w siedzibie tylko az na m-lini.Do tego jeszcze tam trzy razy mnie blednie informowali jak to zamowic.Za kazdym razem co innego.Nie jestem zadowolona.


Jarek_rej Jarek_rej
25.08.2016. 22:49

Fajna promocja mBanku

3% na rachunku to fajna oferta do rachunku. Wybrałem eKonto plus - zapewniając wpływ mam darmowe bankomaty w całej Polsce. Dla mnie okej.


Michal Michal
24.08.2016. 11:30

mbank

Odradzam korzystania z usług tego banku. O ile samo konto internetowe jest ok, to obsługa infolinii bardzo niekompetentna i wprowadza w błąd. Jeśli weźmie się udział w jakiejś promocji (np +500zł), to wcale nie znaczy, że wzięło się w niej udział. Będzie wiele powodów i kruczków, dla których bank będzie mógł zwlekać z wypłatą jakichkolwiek pieniędzy, mimo że spełniło się wszystkie warunki regulaminu. Na koniec i tak infolinia odpowie, że przecież nigdzie nie zaakceptowałem regulaminu promocji...


Artur Artur
19.08.2016. 08:37

ja

Zamykałem wszystkie konta po kolejnej odmowie zakupu na raty na popularnym portalu aukcyjnym. dzwonią co chwila z propozycjami kredytowymi na spore sumy a odrzucają wniosek bądź wymagają dokumentów które żeby zebrać musiałbym latać po urzędach.....kwota śmieszna..... . Po zamknieciu konta, niestety moje niedopatrzenie, nie ściągnąłem sobie potwierdzeń przelewów do zus, kwota za wersję papierową (6 m-cy) 180 zł słownie: sto osiemdziesiąt złotych- to jakaś kpina............


atego atego
16.08.2016. 15:27

kredyt na start dla firm

jedno wielkie oszustwo naciąganie na założenie konta firmowego w jeden dzien pozytywna opinia w sprawie wniosku o kredyt na start po czym system sie zawiesza a nastepnego dnia brak pozytywnej opini dziwne ale konto szybko załozyli zero kontaktu z doradcą nie odbiera telefonu


Jarojarz Jarojarz
10.08.2016. 11:45

dotychczas byłem zadowolony

Dotychczas byłem zadowolony z usług tego banku. Do dziś.
Przyszło mi zrobić przelew walutowy (w Euro).
Przed zleceniem przelewu nie ma możliwości sprawdzenia kursu po jakim jest przeliczany.
Po zleceniu owszem, widać koszt w złotych, ale ... nie da się już przelewu anulować.
Przy próbie anulowania SMS zatwierdzający anulowanie przychodzi z dużym opóźnieniem już po zaksięgowaniu transakcji. Może to przypadek, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Do tego brak kontaktu z konsultantem (okno czatu się otwiera, ale puste).
Czas się rozejrzeć za innym bankiem (przynajmniej do przelewów walutowych).


Anonim Anonim
08.08.2016. 07:30

Opinia

DRAMAT, DRAMAT, DRAMAT, obracają Twoimi pieniędzmi, na wykonanie dyspozycji trzeba czekać najpierw tydzień, potem kolejny, potem kolejny aż przeciągnie się do miesiąca lub dalej. Jak dzwonisz przez miesiąc do nich to nic nie są w stanie zrobić. Nigdy nie korzystajcie z usług tego banku.


slawekwp slawekwp
05.08.2016. 22:22

karta i mbank

Bankomat połknął mi kartę jako właściciel nie udało mi się jej zablokować przez mlinie. Pracują tam bezmyślne roboty chyba gdyż to nie pierwszy raz. Wcześniej przez 45 dni szukałem pieniędzy które odnalazły się dopiero po interwencji zagranicznego banku. MBank nie uznał mi 2 reklamacji z tym związanych.


Zdzislaw Zdzislaw
31.07.2016. 14:13

fatalne dzialania...

Witam
TO sie wlaśnie dzieje obecnie:
1. odmowa poĹźyczki,

2. niemożliwosc dokonania przelewu 0,01gr poprzez wadę kodu SMS-u,

3. problem instalacji programu gg,

4. proĹźba o pomoc odrzucona,

5. Niemożność ustalenia tożsamosci klienta,

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!
Acha, Odradzam mBank, ponieważ zostawią Cie na lodzie!!!


aro aro
22.07.2016. 20:42

Opinia

Beznadziejny bank po prostu żenada,blokują konta bezpodstawnie po tym człowiek musi się prosić aby odblokowali maja na to 5 dni roboczych.Mało tego sa podawane jakieś durne wytłumaczenia ze komputer posiada wirus albo ip jest zagraniczne.,lub wcale nie chcą podać ponieważ tajne.Robią sobie jaja z ludzi blokują konta a później obracają tymi pieniędzmi.Nadaje się to o podanie do prokuratury jako oszustwo .Nie polecam totalnie tego banku unikać jak ognia.Infolinia totalne dno chamstwo brak ogłady i smaku.W placówkach od nich to samo brak kompetencji kłamią w żywe oczy a później zaprzeczają.Utrata karty ubezpieczonej użytej bezprawnie przez osobę 3 dla nich to zmowa i zapomnijcie o jakimkolwiek zwrocie.Na tym koniec


Robert Robert
22.06.2016. 08:32

Bardzo słaby na tle konkurencji

Dawno temu wszystko darmowe dobre oprocentowania a teraz wszystko odwrotnie. Dopłacać do darmowych wypłat z bankomatów, obroty na kartach żeby za nie nie płacić.
Oprocentowanie kont, lokat hmm szkoda gadać pewnie trudno będzie znaleźć gdzieś niższe.
Kilkanaście lat mam u nich konto i jeszcze w jakimś stopniu używam ale generalnie przeniosłem się gdzie indziej i była to to świetna decyzja - szkoda, że tyle czekałem.


Marcin Marcin
21.06.2016. 10:22

Ten bank nie jest godny zaufania, lepiej omijać szerokim łukiem

Mbank wykorzystuje w swoich reklamach zwierzęta, dokładnie żyrafę, co jest niedopuszczalne. Jeżeli ktoś ma tak niski poziom świadomości i nie wie, że wykorzystywanie wizerunku nieświadomych zwierząt a także np. dzieci jest nieetyczne i nieuczciwe, to nie jest godny zaufania, a klient, w tym przypadku banku mBank prędzej czy później boleśnie się o tym przekona. Co do tego jestem przekonany. Osobiście nigdy z usług tego banku nie skorzystam, tak jak omijam szerokim łukiem wszystkie inne produkty i usługi, które są reklamowane w sposób nieuczciwy i nieetyczny. Po co narażać się na straty? Mi, psychologowi, ta żyrafa mówi wszystko o uczciwości tej firmy i nic więcej nie muszę już się o nich dowiadywać. Lepiej omijać szerokim łukiem, niech się najpierw nauczą uczciwości. Problem w tym, że takie rzeczy wynosi się z domu i czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał...


Monika Monika
21.06.2016. 08:24

niekompetencja obsługi mBank

Jestem bardzo niemile zaskoczona brakiem kompetencji pracowników mBanku. Załozyłam 3 miesiące temu e- konto aby zyskać 500 zł. Od trzech miesięcy niestety nie mogę doczekać się wypłaty premii (spełniając naturalnie warunki promocji) ponieważ pracownicy wprowadzają mnie za każdym razem w błąd. Udzielają porad, które są niezgodne z regulaminem celowo wprowadzając mnie w błąd. Następnie przyznają że udzielili błędnej informacji po czym udzielają kolejnej błędnej porady lub w najlepszym wypadku zatajają różne niuanse aby tylko nie wypłacić mi premii!!!Radzę uważać na różne kruczki, bo można się nie wyrobić i nie zakwalifikować do udziału w promocji, bo ciągle (co miesiąc) coś się nagle okazuje i trzeba czekać na pieniążki kolejny miesiąc! Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, aby pracownicy banku nie ponosili żadnej odpowiedzialności za udzielenie klientowi błędnej informacji, która naraziła klienta na realne straty. Nie ufam już w ogóle temu bankowi i wyprowadziłam z niego wszystkie swoje oszczędności.


login login
20.06.2016. 18:30

mbank polecam wyłącznie dla pięknych, bogatych i zdrowych

Konto w mbank polecam wyłącznie dla pięknych, bogatych i zdrowych, jak moja matka w chwili zakładania konta w mbank. Nie daj boże jednak zostać niepełnosprawnym klientem mbank.

Mbank zablokował matce dostęp do konta w trakcie trwania rozmowy telefonicznej z infolinią bo odpowiadała nieskładnie na pytania "systemu". W sumie zgodnie z regulaminem. Wbrew regulaminowi jednak zablokowali jej środki na koncie a co gorsza - wstrzymali polecenie stałe spłaty kredytu, mimo wystarczających środków na koncie.

Prosta rzecz - jak twierdził pracownik infolinii - niech przyjdzie do banku i wyprostuje sprawy. Niestety matka jest po udarze i do tego sparaliżowana. Stąd jej problemy z komunikacją. Mimo tego stawiła się pod bankiem jak Jurand pod murami zamku w Szczytnie - i stoi, a raczej siedzi w wózku - bo tam schody.

Wspólnie z pracownikiem wtachaliśmy matkę z wózkiem na poziom obsługi klienta. Tam przyjęto reklamację - termin rozpatrzenia 30 dni. Guwno kogo obchodzi że w tym czasie klient bez dostępu do środków może zdechnąć z głodu oraz wylądować w rejestrze dłużników za niespłacanie kredytu.

Ludzie, wszystko jest pięknie dopóki jesteście zdrowi, sprawni i bogaci - tak jak moja matka była w chwili zakładania konta w mbank. Nie daj boże zostać niepełnosprawnym w tym kraju, a być niepełnosprawnym klientem mbank to już przesrane po całości.


Martha Martha
16.06.2016. 15:31

Stanowczo odradzam, lepiej 2 razy się zastanowić niż później żałować wyboru!

Witam, miałam konto w mBanku, ale musiałam je zamknąć bo miałam włamanie na moje konto, ukradli mi 1700zł......na Indonezji, w jakimś sklepie spożywczym.
Wszystko jest pięknie, jak się zakłada konto, a później to jeden wielki dramat!!!.
Infolinia żenująca, poziom obsługi woła o pomstę do nieba, a najgorsze jest to, że wszystko załatwia się przez tą durną infolinie....Ileż Ja musiałam wydzwaniać na tą infolinie, żeby zgłosić włamanie, raz przerwało mi połączenie, to piać od nowa musiałam nawijać, bo już był nowy gość, co oczywiście nie wiedział o sprawie, o której mówiłam 5 min temu. Można pisać e-maile, ale żenujące są odpowiedzi. A jak zamykałam konto to już było przeganianie mnie od jednego doradcy do drugiego. Konto zamyka się po 3 miesiącach, ale po 3ch miesiącach musiałam wydzwaniać i się łaskawie pytać czemu mi nie zamknęli te konto, skoro minął już czas. Widać, że nie dbają o swoich klientów, konta nie są wystarczająco chronione, bo jak zgłaszałam na policje, to już było 11 zgłoszeń....
Minął rok od zamknięcia rachunku a wydzwania do mnie babeczka z tego Banku, śmiech na sali....
Dlatego stanowczo odradzam, bo są inne Banki, które szanują ludzi.
Mam nadzieje, że pomoglłam w wyborze, bo wybór jest prosty


Nina Nina
05.06.2016. 18:30

Opinia

Zapomnieli wyslac mi nowej karty dzieki czemu zostalam bez dostepu do konta przez kilka miesiecy


Kasia Kasia
02.06.2016. 15:38

Opinia

W mBanku razem z męzem mieliśmy ( mamy) konta firmowe i osobiste. Obrót roczny na takim koncie w naszym przypadku to ok 2 mln PLN i ok 500 tyś w EUR. Wystąpiliśmy o kredyt w rachunku tzw odnawialny. Pan ANALityk jest na tyle niekompetentną osibą ktora najpierw przyznaje kredyt a później stwierdza ze jednak obniża go o 50% traktując ludzi jak idiotów. ODRADZAM !!!


Lucyfer Lucyfer
01.06.2016. 13:08

Bankozaur poĹźera klientĂłw.

Odkąd prezesem mbanku zosta Cezary Stypułkowski czyli od 1 października 2010 jest prezesem BRE Banku, po zmianie nazwy – mBanku jest tragedia zmieniają regulamin bez powiadamiania podnoszą opłaty za wszystko.
Pobierają opłaty przy wypłacie swoich pieniędzy w kasie banku przy likwidacji konta co według UOKiK jest praktyką niedozwoloną .
Apel trzymajćie się od tego dziadowskiego banku jak najdalej.
Lepiej kupcie sobie sejf ogniodporny i wodoszczelny i trzymajcie kase w nim niĹź w bankach przy marnym oprocentowaniu rocznym 1%.
A jak bank upadnie to nie dostaniecie kasy w państwie bezprawia jakim jest polska.


Mich Mich
30.05.2016. 21:29

mBank

... a ja jestem zadowolony z usług banku i jak na razie tu zostaje, bo w sumie jako jedyny spełnia moje wymagania: karta, bankomaty, wypłaty, zero za prowadzenie. to są usługi podstawowe i zdaję sobie sprawie, że jeśli ktoś korzysta z innych usług to trzeba płacić. ale ogólnie jestem bardzo zadowolony i uważam, że ma jedną z lepszych ofert ( ja mam konto z darmowymi bankomatami.


dzoana dzoana
24.05.2016. 13:38

'rozdzielenie' książki odbiorców

Mbank wpadł na fantastyczny pomysł 'rozdzielenia' książki odbiorców kiedy na jednym loginie posiada się więcej niż jedno konto (np prywatne i slużbowe), pomysł może i dobry, ale wykonanie to jakaś parodia!

Zaczęli od tego że WSZYSTKIE moje kontakty zakładane na koncie służbowym przenieśli na prywatne - pewnego pięknego dnia chcę zrobić przelew podatku a tu pusto...

Odnalazłam moich odbiorców na drugim koncie. Niestety okazało się, że przy ponownym ich przydzieleniu do konta służbowego znika znacznik 'zaufany', korzystam z karty kodów więc od nowa -naście kodów poszło żeby znacznik założyć i tu niespodzianka - nadal zaufane przelewy nie działają i każdy muszę potwierdzać kodem, a karta swoje kosztuje...

szukam nowego banku :)


Krzysztof Krzysztof
23.05.2016. 20:56

Klient portalu Allegro

Jestem zniesmaczony niekompetencją konsultantów tego banku oraz obsługi kredytów, klientów Allegro. Załatwić formalność czyli potwierdzenie sms-a lub e-maila do przesłania na odpowiednie konto 1 zł czekam 22 godziny, a umowę mam już przesłaną wcześniej e-mailem. Wszyscy szczerze mnie przepraszają ale nikt nie przesyła wiadomości!!!. Wszechobecna żenada i niekompetencja. Ja pytam gdzie jest nadzór kierownictwa nad tym b.....m (bałaganem). Przyrzekam na wszystkie świętości nigdy nie założę konta w tym parabanku tak mi dopomóż Nadzorze Bankowy i wszyscy klienci tej pseudo instytucji.


Piotr Piotr
20.05.2016. 19:36

OgĂłlnie OK

Mam konto w mBanku od kilkunastu lat i nigdy nie miałem problemów. Brałem kredyty (spłacanie bez problemu), karty kredytowe (spłacone), mam kredyt hipoteczny prowadzony w EUR, konto firmowe, konta firmowe walutowe, konta osobiste, kredyt gotówkowy. mBank ma fajny i przejrzysty system internetowy oraz intuicyjną aplikację mobilną. Zawsze czytam regulaminy, zmiany w tabeli opłat (zawsze jest stosowna informacja w systemie internetowym). Wiem, że trzeba COŚ zrobić, żeby mieć te ZEROWE opłaty. Platforma biznesowa ma fajny kantor internetowy, więc nie tracę wiele na wymianie walut. mLinia działa sprawnie, konsultanci są kompetentni. Po cofnięciu zgody na komunikację telefoniczną nikt nie dzwoni, nie nęka. W oddziałach (mKioskach, mPunktach) nigdy nie nie załatwiałem, więc się nie wypowiem. Obsługa przy zaciąganiu kredytu hipotecznego w Centrum Finansowym mBanku na należytym poziomie.
No niby wszystko idealnie, ALE... no właśnie są pewne ALE :) Niezrozumiałe dla mnie jest (stale rosnącej) opłaty za przelewy z rachunku firmowego na osobisty (obecnie 1,50 PLN). To przecież TEN SAM bank. Druga sprawa to naliczane od bodajże kwietnia 2015 opłaty za prowadzenie rachunków walutowych w wysokości 10 PLN. Gdyby nie te kwestie, polecałbym wszystkim, a jednak wszystkim polecić nie mogę. Wiele plusów, wręcz same plusy, a jednak jakieś tam niedogodności warte w moim przypadku jakieś 300 PLN rocznie są...


Gabi Gabi
14.05.2016. 23:24

NIE POLECAM

Niestety po wielu latach korzystania z usług mBanku w dniu dzisiejszym wypowiedziałam umowę o rachunek. Powód: mBank nalicza opłaty (6 zł/miesiąc) za kartę nieaktywną, którą wysyłają listem zwykłym i która może nie trafić do klienta a i tak będzie musiał za nią zapłacić. Kiedyś to był dobry bank, ale dziś nie mogę inaczej określić metod ich działania inaczej, niż KRADZIEŻ.


dziecko dziecko
13.05.2016. 07:20

mBank? Tylko dla pięknych i bogatych

Konto w mbank polecam wyłącznie dla pięknych, bogatych i zdrowych, jak moja matka w chwili zakładania konta w mbank. Nie daj boże jednak zostać niepełnosprawnym klientem.

Mbank zablokował matce dostęp do konta w trakcie trwania rozmowy telefonicznej z infolinią bo odpowiadała nieskładnie na pytania "systemu". W sumie zgodnie z regulaminem. Wbrew regulaminowi jednak zablokowali jej środki na koncie a co gorsza - wstrzymali polecenie stałe spłaty kredytu, mimo wystarczających środków na koncie.

Prosta rzecz - jak twierdził pracownik infolinii - niech przyjdzie do banku i wyprostuje sprawy. Niestety matka jest po udarze i do tego sparaliżowana. Stąd jej problemy z komunikacją. Mimo tego stawiła się pod bankiem jak Jurand pod murami zamku w Szczytnie - i stoi, a raczej siedzi w wózku - bo tam schody.

Wspólnie z pracownikiem wtachaliśmy matkę z wózkiem na poziom obsługi klienta. Tam przyjęto reklamację - termin rozpatrzenia 30 dni. Guwno kogo obchodzi że w tym czasie klient bez dostępu do środków może zdechnąć z głodu oraz wylądować w rejestrze dłużników za niespłacanie kredytu.

Ludzie - sprawdzajcie czy pod płaszczykiem prestiżowego budynku nie działa system obsługi rodem z czasów Ziemi Obiecanej.


Aty Aty
07.05.2016. 16:12

Uwaga: mBank bez ostrzeĹźenia blokuje karty bankomatowe

Chciałem Was ostrzec przed postępowaniem banku. Pierwszy raz spotkałem się z taką ignorancją w mBanku. Zostałem samowolnie przez mBank na nieokreślony czas pozbawiony karty bankomatowej.

Mojej starej karcie upływał niebawem termin i od kilku tygodni czekałem na nową. Jednak ta się nie pojawiała. Zadzwoniłem na mLinię i pani powiedziała, że wysłano ją dawno temu i że pewnie już nie dojdzie, więc zamówi mi nową. Ok, to poproszę. Zadowolony zakończyłem rozmowę.

Próbując w ten sam dzień zapłacić starą kartą okazało się, że ta nie działa! Zadzwoniłem znowu na mLinię i dowiedziałem się, że jak zamówili mi nową kartę, to dezaktywowali w tym momencie starą! Konsultantka nie raczyła mnie o tym ostrzec. Jeszcze w tym momencie mógłbym coś z tym zrobić wiedząc, że przez głupią procedurę banku nie będę miał karty przez najbliższy czas. Dla banku przekazanie takiej informacji było jednak nie istotne.

Na moją sugestię, żeby mi przysłali kartę bezzwłocznie bo nie mam dostępu do pieniędzy, pani powiedziała że nic nie może zrobić. Na pisemną prośbę emailem dostałem odpowiedź: "Kartę powinien Pan otrzymać w ciągu 15 dni od jej zamówienia".

Przepuszczam przez ten bank od kilku lat dużo więcej niż średnia krajowa i jedyne na co ich stać w takiej sytuacji to stek generowanych półautomatycznie PR-owskich frazesów "przepraszamy za zaistniałą sytuację". Nie polecam.


Anna Anna
21.04.2016. 21:24

Opinia

Wpłacając przez wpłatomat wyświetliło mniejsza sumę niż wlozylam anulowalam transakcję. Maszyna oddała mi pieniądze niestety o 1000 zł mniej zadzwoniłam z reklamacja przyjęto. Strasznie szybko bo na następny dzień dostałam odmowę reklamacji ze nie było żadnych nadwyżek pieniężnych tylko zastanawia mnie w jaki sposób to wyliczyli skoro na następny dzień dopiero były pobrane pieniądze. Cały czas się odwołuje i bank pozostaje przy swoim.


boniec boniec
19.04.2016. 17:13

Opinia

Mi przestali wysyłać wyciągi po tym jak wprowadzili prowizję od prowadzenia rachunku nie widziałem jak mi debet rośnie przypomnieli mi, że go mam jak przez inny chciałem pozbyć się tego strupa. Jednak nie podali w jakiej wysokości.


Karola Karola
19.04.2016. 14:19

Opinia

Konto w m banku mam od kilku lat- pierwszy raz starałam się o kredyt -odnawialny- 5 tysięcy. Żeby stworzyć sobie historię kredytową... zacznę od tego że na konto średnie wpływy miesięczne to 5-6 tysięcy- regularnie... O dodatkowych zarobkach nie wspominam. W sumie historia z ostatnich 3 miesięcy na ponad 40 tysięcy. Doniosłam do banku wszystkie dokumenty o jakie prosili. - Mało!!! Następnego dnia prosili o kolejne... i kolejne... i kolejne... 3 dni dni biegania??? O NIE... NIE...NIE...
Analityk wymaga- takie były odpowiedzi. Sama musiałam się dopytywać o jakie dokumenty chodzi bo ponownie prosili o te same chociaż mieli je już dawno. W końcu odpuściłam - założyłam konto w innym banku i kredyt dostałam w 25 minut. Bez upadlania człowieka i pretensji szefa ze 3 dzień biorę wolne żeby papierki załatwiać.


Igor Igor
17.04.2016. 20:10

Tragiczny system internetowy M-Banku

Odradzam wszystkim korzystanie z usług Mbanku- błędy i nieprecyzyjne zapisy w regulaminach narażają na straty finansowe.Miałem już przygodę z odmową prolongaty kredytu- okazało się że regulamin wymówienia prolongaty zaprzecza sam sobie. Dzisiaj próbowałem zwiększyć limit na karcie debetowej- ważnej do przyszłego miesiąca, system natychmiast wywalił komunikat- karta nieaktywna konieczna aktywacja karty i poprosił o podanie jej numeru. Po tym moja obecna karta została zablokowana, a uaktywniona karta, której jeszcze nie otrzymałem (ponoć została wysłana, ale nikt nie raczył mnie o tym poinformować). Odpowiedzi z M-linii świadczą że zatrudniają tam chyba ludzi po gimnazjach, którzy nie potrafią przeczytać nawet tekstu reklamacji. Ogólnie tragedia, po ING kolejny bank u mnie na czarnej liście.


Emilka Emilka
14.04.2016. 21:50

Dobry!

Nie mam pojęcia skąd biorą sie te wszystkie negatywne opinie...
O tyle o ile opinie nt kredytów i lokat jestem w stanie po części zrozumieć, to nie rozumiem skąd biorą się negatywne opinie nt kont osobistych...
Jestem klientką mBanku od ponad roku, jest to moje pierwsze konto założone niedługo po 18 urodzinach.
Na koncie wszystko mam darmowe, i kartę i wypłatę z bankomatów (co prawda nie wszystkich, ale z tych, które można najczęściej spotkać) do tego dostałam 4%. czego chcieć więcej?
Aplikacja mobilna, dostęp do rachunku przxez internet, darmowe przelewy...
Osoby pracujące w oddziale (Jelenia Góra) bardzo kompetentne, problem, z którym przyszłam został rozwiazany szybciej niż się pojawił.
Gdyby nie to, że w trakcie roku obniżono oprocentowanie z 4% na 2% i "mlinia" działa dość kiepsko powiedziałabym, że to idealny bank, mimo to, wydaje mi się, że i tak godny polecenia!


Stefan Stefan
14.04.2016. 11:07

POZYTYW

Witam,

miałem przykrą sytuację, ponieważ w momencie wpłacania pieniędzy, wpłatomat zaksięgował mniejszą kwotę, niż została wpłacona. Reklamacja nie została uwzględniona za 1 razem, więc się odwołałem od decyzji. W drugiej instancji pieniądze zostały mi zwrócone, także wielki pozytyw w kierunku mBanku. POLECAM!!!


ozy ozy
13.04.2016. 23:30

NIE POLECAM !!!!!

Założyłem Konto w tzw mKiosku. Sympatyczna Pani raz dwa uporała się z otwarciem rachunku. Wszystko było pięknie i ładnie do czasu kiedy po ok 2 tyg. próbowałem zapłacić karta. Mysle sobie co jest więc dzwonie na infolinie i dowiaduję sie że moje konto zostało zablokowane i potrzebna jest weryfikacja. W celu odblokowania musze udać sie do placówki mBanku z dwoma dokumentami ze zdjęciem. Przypominam zakładałem konto osobiście. Pani spisywała dane z dowodu. Nie rozumiem polityki banku. Dzięki Bogu to miało byc moje drugie konto i nie zostałem bez pieniędzy. Od razu złożyłem wniosek o rezygnację z konta. Jeżeli na samym początku są takie problemy to nawet nie chcę myśleć co by było później.


Iza Iza
12.04.2016. 10:54

Ĺťegnam czule

Ja juz nawet nie wiem ile lat mamy konto w Multibanku na początku, potem w mbanku, po prostu odkąd pamiętam mamy konto wlasnie tam, 12 a moze 14 lat...i nadszedł czas by się rozstać. Czara goryczy przelana.


Wcieky Wcieky
11.04.2016. 21:50

Zdziercy przez duĹźe

Niedawno założyłem u nich dodatkowe konto walutowe w funtach. Wg reklamy - wszystko miało być za absolutne Free, zero, null !!! . Zero za prowadzenie, zero za wypłatę w bankomatach itp. Na końcu wypełniania formularza on line było pytanie, czy chcesz zamówić kartę do tego rachunku? Pomny zapewnień że wszystko jest za free oczywiście zamówiłem... I co? Na drugi dzień sprawdzam rachunki i przy okazji zerkam na świeżo założone konto walutowe a tu zonk!!! Stan konta (- 5,80 funtów) pobranych jako opłata za wydanie karty!!!! Totalne skurw.......wo! Przy najbliższej możliwej okazji rezygnuję z tego badziewia raz na zawsze!!!!!


xxx xxx
09.04.2016. 20:05

blokada konta

Nie polecam mam zablokowane konto komornik wyslal 2 tygodnie temu o odblokowanie konta a oni maja czas,w ing mam juz od tygodnia odblokowane konto nie mowiac o ksiegowaniach jak przychodzi wyplata,to juz porazka


Przemysaw B Przemysaw B
08.04.2016. 08:39

Nie polecam MBanku

Nie polecam MBanku, w skrĂłcie:

- załatwienie prostej sprawy dotyczącej (odpisania współposiadacza konta) trwa od 4 miesięcy,
- brak informacji w : oddziale Banku, infolinii, serwisie transakcyjnym,
- niekompetentna obsługa,
- konieczność składania tej samej dyspozycji dot. tej samej sprawy kilka razy,
- brak jakiegokolwiek kontaktu z oddziału Banku mimo wcześniejszych zapewnień, że sprawa jest procedowana,

Proszę pomyśleć dwa razy przed założeniem konta w tym banku.


magda26589 magda26589
28.03.2016. 23:13

Nie polecam

Witam ja m bankiem się pożegnam jak odblokują mi konto Sytuacja wygląda tak .....Któregoś pięknego dnia pewna pani zaoferowała mi otworzenie konta w banku ''m bank' super oferty skusiły mnie ,nie zastanawiając się weszłam na internet,złożyłam wniosek ...na następny dzień był już kurier z umowa do podpisania Super myślę , po tygodniu czy 2 idę do bankomatu wypłacić gotówkę i nie mogę O CO CHODZI??? dzwonie na m linie , Pani mnie informuje iż muszę jechać do placówki m bank przedstawić 2 dokumenty '''''to nic że nikt o tym mnie wcześniej nie uprzedził''''na weekend zostałam bez gotówki ,prosząc się rodzinę o jakaś pożyczkę..W poniedziałek wsiadłam w samochód ,po przejechaniu 50km dotarłam do najbliższego m banku pani zeskanowała dokumenty i owi proszę się spodziewać odblokowania wieczorem .......idę do bankomatu wieczorem nic , wściekła dzwonie na m linie pani mi mówi ze maja czas do 5 dni roboczych !!!!!! czekałam 1, 2 ,3 dzień nic a za 2 dni święta !!!!!!!!!!wściekła dzwonie na m linie ze święta są a ja bez gotówki pani mi powtarza ze maja 5 dni roboczych DRAMAT !!! wyobraźcie sobie państwo co moja rodzina przezywała na święta bez gotówki////!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro wtorek 29.03 chyba odblokują a blokada nastąpiła 18.03
DZIĘKUJE M BANK ZA WSPANIALE ŚWIĘTA GDZIE ZOSTALIŚMY NA LASCE MAMY BRAWO .....zamykam to konto i już więcej nie chce słyszeć o tej placówce i odradzam wszystkim założenia


panxor panxor
25.03.2016. 13:45

opinia o księgowaniu

Mbank jest dobrym bankiem ale najgorsze co jest to Ĺźe bardzo puzino ksieguja a w innych bankach szybko ksieguja


sebol sebol
24.03.2016. 12:34

Koniec MBanku.

Odeszli od korzeni. Na siłę wypychają od siebie. Potrafią zniechęcić nawet takiego opornika jak ja. Pisze już po zlikwidowaniu konta. Pani w banku znajdowała tysiące rozwiązań, ale tylko takich na ich korzyść. Nie wierze w nowy bank ale póki co nie ma monopolu i będę zmieniał aż się obudzą. Zarobią teraz przez chwilę parę złoty ale klientów stracą wielu!!!


Bya klientka Bya klientka
22.03.2016. 20:35

PoraĹźka

Byłam klientką multibanku od początku jego istnienia i był to bank z klasą. Po połączeniu wszystko się zmieniło. Obsługa telefoniczna to totalna porażka. Dzieciaki na infolinii aroganckie i traktujące klientów jak idiotów. Największy problem dla mnie to wymieszanie odbiorców z różnych kont. Jak miałam konto firmowe i np. Stałego odbiorcę "Orange" to podstawiał mi się do przelewu ten właściwy "Orange" do opłacenia telefonu firmowego. Po zmianie systemu pojawiają mi się wszystkie "Orange" , firmowe, prywatne i na dokładkę mojego syna, który też miał konto w tym banku. I tylko po numerze można rozróżnić gdzie co przelać, co prowadziło do ciągłych pomyłek. Teraz jestem W ING i pożegnałam się z mbankiem bez żalu.


nie zadowolony klient nie zadowolony klient
21.03.2016. 20:12

poraszka

witam wszystkich klientów mBanku, do dzisiaj byłem zadowolony klientem banku a mam taki problem ze skończyła mi się ważność karty i zamówiłem drugą i miałem czekać 15 dni oczywiście jak do nich dzwoniłem to mi powiedziano ze to będzie szybciej niż 15 dni a minęło już dawno 15 dni i dzwonie do nich,konsultant mówi mi ze karta została wysłana na wskazany adres do tej pory nic nie dostałem sk to powiedział mi ze trzeba tamta zablokować i czekać kolejne 15 dni a to juz drugi raz tak mam to ja ile jeszcze mam czekać jakieś kpiny


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !