Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientĂłw

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 140 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Zobacz opinie klientów o mbanku. Szczegółowa analiza kont osobistych mBanku: eKonto Standard, eKonto możliwości dla Młodych oraz firmowego mBiznes Konto.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

Konto mBank eKonto Standard to podstawowe konto osobiste w ofercie banku dla osób pełnoletnich (powyżej 24 lat). Dla osób młodych (13-24 lata) mBank przygotował specjalne konto ekonto m, o którym piszemy w dalszej części artykułu.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta mBanku:

Nazwa Konto mBank - eKonto Standard
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - wszystkie w Polsce (wypłaty powyżej 100 zł)
1,3 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę powyżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe ekonto oszczędnościowe a także darmowe ekonto walutowe.
Załóż Konto do 30 września 2020 r. i zyskaj 140 zł premii

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 30.09.2020 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać do 140 zł premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych za aktywne korzystanie z konta.

Jak zyskać 100 zł? :

  • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,

Jak zyskać 40 zł? :

  • W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1 000 zł,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,eKonto możliwości - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-24 lat

eKONTO możliwości to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. Poniżej przedstawiono zestawienie podstawowych opłat w zależności od wieku posiadcza konta mbanku:

opłaty konto mbank

eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25 roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest także bezwarunkowo darmowa.mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
279 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (483 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
EwaS EwaS
17.03.2016. 21:05

Opinia

Gratuluje mbank! Brawo TY! jak można nie poinformować klienta że są problemy z założeniem konta? czekałam od tygodnia na założenie konta, w końcu zadzwoniłam, okazało się, że bank odrzucił wniosek o założenie konta i nawet mnie o tym nie poinformował, widać że macie tylu klientów, że jeszcze jeden nie jest mu potrzebny. Nigdy więcej mbank! Otwierałam konto za pomącą przelewu bankowego z konta wspólnego, nikt mnie nie poinformował że taki przelew można wykonać konta indywidualnego, nawet nie dzwanił nikt żeby to wyjaśnić. Trzymajcie się jak najdalej od mbanku, szkoda czasu.


tomek tomek
11.03.2016. 12:50

nie polecam

nie otrzymałem premii za mokazję. Zwróciłem się do nich , ale całkowicie mnie olali - zamknęli zgłoszenie bez rozwiązania problemu. Przyda im się odpływ klientów, nic tak nie podziała by polepszyć obsługę.


Romi69 Romi69
09.03.2016. 23:12

mBank coraz gorzej , ale nie ma gdzie się przenieść !

Konta w mbanku mam chyba od początku jego istnienia
Od wprowadzenia nowego serwisu transakcyjnego jest coraz gorzej
- Znaczny wzrost opłat (choć nadal nie są wysokie)
- Niskie a w zasadzie brak oprocentowania
- Nowy serwis : idiotyczne obrazki, kolory, spartolona funkcjonalność (aby coś znaleźć trzeba się naklikać !)
- potwierdzenie transakcji dopiero następnego dnia
+ Aby być obiektywnym lepsza jest historia rachunku (kategorie, tagi itp) można też skorzystać ze starej wersji i wyeksportować przefiltrowane rzeczy do pdf lub xls

Pomimo lenistwa chciałem zmienić bank na inny , przejrzałem większość .
Założyłem konto w Meritum , testowałem , było fajnie , ale za 3 miesiące został wykupiony i klapa.
Nadal siedzę w mBanku bo...: dobrze zintegrowane konto giełdowe, fundusze, konta firmowe .
Choć za każdym razem wkurza mnie jak muszę kliknąć kilka razy aby wejść w giełdę a kiedyś był 1 link
Oszczędności gdzie promocja, obligacje korporacyjne. Karta w BGŻ


klient_mbanku klient_mbanku
09.03.2016. 15:41

nie polecam - szczegolnie kredytow hipotecznych

po 12 latach bycia klientem multibanku, po mergu zostal 1 - mbank. od 2 m-cy mam jazde z nimi, z ubezpieczeniem kredytu, ktore jest a oni twierdza ze nie ma, i tak sie wozimy (nie maja zadnych dokumentow w centrali, ktore dostawali przez ostatnie 12 lat - cesje ubezpieczen). brak komunikacji wewn. banku. Sprzeczne decyzje z dzialu monitoringu i reklamacji, olewanie przez doradcow hipotecznych i strategicznych (klient Aquarius), podsuwaja teraz umowe ramowa na cesje wierzytelnosci (cos co jest zagwarantowane umowa kredytowa) itd. - MASAKRA . Splacam kredyt , zamykam konta i sie wynosze.


mSyf_to_goovno mSyf_to_goovno
08.03.2016. 12:34

mbank

Największy syf jaki w tej chwili można sobie wyobrazić. Opłaty za wszystko (zmiana pinu kk przez serwis internetowy 2zł - serio, mZłodzieje?!), kolejki w oddziałach, TRAGICZNY system "nowego mbanku", nie można nic załatwić "bo ja tego nie mogę w systemie" albo "nie mam połączenia z systemem, trzeba papierek ręcznie wypisać", no po prostu dno totalne i dziesięć metrów mułu!


Jarek Jarek
07.03.2016. 12:24

Straszna poraĹźka

Witam.
Miałem rachunek w mBanku przez 15 lat. Niestety nikomu nie mogę polecić tego rachunku. Od momentu siłowego wprowadzenia nowego serwisu korzystanie z banku jest utrudnione. Miałem przeniesione ze starego serwisu stałe zlecenie na doładowanie telefonu . W nowym serwisie nie mogłem go zmodyfikować ani nawet zlikwidować. Trzykrotne składanie reklamacji nic nie pomagało . W infolinii traktują cie jak debila i proszą o przesłanie print screenów z niedziałającymi funkcjonalnościami . Zresztą po 3- 4 miesiącach przestali się przejmować moja reklamacją i nie odpowiadali na moje telefony - kamień w wodę. Dzisiaj mam kilka rachunków w innych bankach i wszystkie - naprawdę wszystkie są lepsze (Smart Bank, Getin Bank, Idea bank T mobile bank ) Naprawdę wszystkie są duże lepsze.


fdsa fdsa
01.03.2016. 17:49

najlepszy bank

mBank to zdecydowanie najlepszy bank, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.
Nasilenie cyberataków dziwi, bo wiadomo, że takie ogłoszenia są szkodliwe, a ich nasilenie w tym rokku... dziwne. A w ogóle co to znaczy, że pko jest objęte patronatem microsoftu.
Dziwne, ale nie kontynuuję tematu. Pko chyba wie, za co płaci.


lexy lexy
17.02.2016. 10:24

Opinia

korzystałęm ze wszystkich form komunikacji, (rzadko chodze do placówek, raczek tylko kiedy mam po drodze, w dordze mLinia a gdy jestem w domu chat choć raczej staram się wszystko samodzielnie zalatwic przez internet) nie mam żadnych zastrzeżeni dotyczących obsługi jak czytam w niektórych postów. W kwestii opłat nie dotyczą one mnie w większości, ponieważ potrafie korzystać i przede wszystkim wiem jakie produkty posiadam, od kilku dobrych lat nie zapłaciłem nawet 1PLN za rachunek czy kartę.


stary stary
12.02.2016. 15:10

Omijaj z daleka

Miałem tam konto na szczęście się pożegnaliśmy. Oferują sporo usług, ale obsługa na najniższym poziomie, na infolinii gadają z tobą jak urzędzie, traktując jak zło konieczne, a w oddziale to już w ogóle cyrk, bo Państwo nie mogą nic załatwić i na infolinię odsyłają!!! Co to za Bank co w oddziale nie pozwala czegoś załatwić? Oprocentowanie lokat i konta na poziomie tragicznym. większość banków jakie sprawdzałem ma lepsze oprocentowanie. A promocje jak robią to tylko dla nowych a stary lojalny Klient może ich pocałować w d...


Sawek Sawek
10.02.2016. 23:27

ODRADZAM

Byłem klientem mBanku przez prawie 14 lat. W październiku 2015 roku chciałem zlikwidować konto, zadzwonił do mnie pracownik banku i zaproponował mi kartę MasterCard gold za free jeśli dalej pozostanę klientem mBanku. Przez ostatnie 3 lata taką posiadałem, niestety złupili mi za katrę 9.90 miesięcznie. Dziś zlikwidowałem definitywnie konto, nie zwracają uwagi na sugestie pani z obsługi aby dalej u nich pozostać.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM


garry garry
10.02.2016. 16:30

mBank

mam pozytywne wrazenia z kontaktu, zawsze chec pomocy ze storny doradców, podsuwanie korzystiejszych rozwiazan niz dotychczasowe - za to cenie mBank, oferte mają szeroką, korzystam z lokat i karty kredytowej, żeby umieć korzystać z produktów trzeba je znać, to jak z pojsciem na obiad nie patrzeniem w menu a poźniej bycie zdziwionym rachunkiem - ja korzystając aktywnie nie ponosze zadnych opłat.


logg logg
09.02.2016. 16:47

opinia klienta

jestem klientką od dobrych kilku lat i moim zdaniem zmiany idą ku lepszemu, serwis transakcyjny, część mobilna, usługi dodatkowe spełniają moje oczekiwania. Standard obsługi constance na wysokim poziomie, gdy dzwonię na mLinię czasami dłużej oczekuje na polączenie ale wtedy rezygnuję o wybieram połączenie Video albo czata który jest najwygodniejszy na uzyskanie pomocy czy rozwianie wątpliwości.


klient klient
05.02.2016. 10:37

zlodziejstwo w bialy dzien

jestem klientem banku dosyc dlugo najgorszy bank jaki mozliwy karta kredytowa oplata roczna 200 plus jakies smieszne ubezpieczenia od podrozy naciaganie ludzi robia procent z procentu obrot na koncie okolo 150000 zl rocznie bylo a nie chcieli dac karty kredytowej omijajcie ten bank z daleka !!!!!!!!!!! ksiegowanie porazka ksieguja kiedy chca zeby wyjsc na swoje pobrali na splate karty cala kwote a twierdza ze brak srodkow bylo na pokrycie karty i zrobili debet sztuczny i wezma z tego procent roztaje sie z tym bankiem porazka sami nie wiedzza z ktorego konta brac procenty na karte kredytowa ostrezam przed tym bankiem


janusz janusz
04.02.2016. 19:21

mbank

Miałem tam konto ale zlikwidowałem po kilku miesiącach m.in.dlatego że wkurzało mnie jak płaciłem kartą na stoisku monopolowym za żywność to w serwisie internetowym pisało że kupuje alkohol.To już jest przesada.Co ich to obchodzi co kupuje w sklepie ?


Zjawa Zjawa
02.02.2016. 14:34

opinia

Fajna opcja w aplikacji na telefon. Mozna polaczyc sie z konsultantem bez dodatkowego logowania i spamietywania cyferek. Zawsze gdy mialem jakis problem to musialem sie nagimnastykowc. teraz wszedłem w apke i za moment rozmawiałem z panem, który precyzyjnie wyjaśnił kwestię zmiany limitów. Plus za obsługę. Polecam ta forme kontaktu


Tomek Tomek
28.01.2016. 13:20

Opinia wieloletniego klienta

Klientem mBanku jestem, uwaga - OD POCZĄTKU jego istnienia. Ogólnie byłem zadowolony, z czasem coraz mniej... Aktualnie poziom niezadowolenia przerósł moje lenistwo (które naprawdę jest spore).

Potrafię korzystać z tego banku bezpłatnie, ale wkurza mnie że ciągle muszę o to dbać, zero partnerstwa (ja daję bankowi kasę, bank się dzieli ze mną zyskami które na tej kasie zrobi - tak to widzę).

Konkrety:
- mizerne oprocentowanie
- potencjalne opłaty za kartę
- niewygodny, przeładowany interfejs serwisu transakcyjnego
- nędzna obsługa (prawdopodobnie nędznie opłacana)
- nie czuję się traktowany jak partner

Konkretniejsze konkrety:
-> zmienne limity za użytkowanie karty - nie chce mi się tego śledzić (założyłem konto w Smart Bank, z karty w mBanku rezygnuję)
-> oprocentowanie 0.5% na koncie OSZCZĘDNOŚCIOWYM (eMax Plus) - kpina, przelałem środki (całkiem spore, gratulacje mBank) na Optimę BGŻ i bez żadnych kombinacji mam 3x więcej, a z kombinacjami można dobić do ~5x więcej (aktualnie 2.3%)
-> tragiczny serwis w porównaniu z wcześniejszym, przewalony wyglądową "miodnością" - potrzebuję prostego, przejrzystego i szybkiego interfejsu - obecnie oznaczenie odbiorcy jako zaufanego (bez konieczności potwierdzania hasłami jednorazowymi) to loteria.

Nie zrezygnuję z konta całkowicie, bo prędzej czy później muszą zacząć walczyć o klienta - modne zrobiły się promocje na "nowe środki" - całkiem sensownie zarabia się na przelewaniu kasy między bankami, a tendencja mam wrażenie jest wzrostowa...

Nie mniej mBank otrzymał ode mnie żółtą kartkę, zachęcam innych niezadowolonych do takich działań, na jedno ostrzeżenie nie zareagują - na tysiące nie będą mieli wyjścia...


snow snow
28.01.2016. 09:45

obsługa

w którym kanale komunikacji audio/video/chat/mlinia/mali jest najlepsza obsługa?


Jola Jola
28.01.2016. 06:56

Dramat

nowe konta mBanku, niejasne, nieczytelne, wszędzie kontrola, inwigilacja, przerażające


ania ania
22.01.2016. 22:28

słaba jakość słaba płaca

Jakość obsługi na infolinii jest mierna, klienci przechodzą na samoobsługę, bo bank nastawiony jest na utrzymanie się na rynku i skupili się na "wydajnosći" czyli tną koszty by więcej zarobić. Próbowali nawet naciągnąć pracowników na zwracanie kosztów szkoleń wstępnych (które pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi przed przystąpieniem do pracy zgodnie z kodeksem pracy). Zwrot kosztów wynosił równowartość kilkumiesięcznego wynagrodzenia pracownika. Naciągacze wydający dużo na reklamę i zapominający o jakości, oraz ludzkim aspekcie pracy. Tyle w temacie. Odradzam serdecznie.


Marcin Marcin
22.01.2016. 16:58

Masakra

20min oczekiwania w kolejce która stoi w miejscu... 7 miejsc dla pracownika ale jakoś nikt nie obsługuje


nick nick
20.01.2016. 14:42

Opinia

a co myślicie na temat lokat w mBanku


Artu Artu
20.01.2016. 09:09

Konto- walutowe w mbnaku to poraĹźka !

Witam od niedawna mam konto walutowe w Mbanku, zrobiłem przelew walutowy, minelo już 7 dni kasa znikla z mojego konta i nie pojawila się na koncie odbiorcy do tej pory, mbank nie potrafi odpowiedzieć kiedy przelew dojdzie, poprstu stracilem i oni też kontrole nad grubszą sumą kasy ! A i jeszcze pobrali 200 zł opłaty za przelew i ponoć mogą jeszcze sobie coś pobrać - porażka ! Odradzam.


beatasz beatasz
15.01.2016. 12:21

dawny Multibank

Zgadzam się z przedmówcami, Multibank to była klasa sama w sobie, wzorowa bankowość jak dla mnie. Miałam świetnego opiekuna osobistego, nie musiałam praktycznie martwić się o swoje finanse. Wszystko można było załatwić, ale od kiedy odszedł z tego banku w zeszłym roku to jest tragedia.Dzisiaj to jest porażka. Jestem z nimi od 2008 roku i w tej chwili jestem zdecydowana zamknąć u nich konto firmowe i konta prywatne.


Zadowolony klient Zadowolony klient
13.01.2016. 16:19

Pełen pozytyw dla ogarnietych ludzi

Posiadam rachunki zarówno w mBanku jak i dawnym Multibanku od ponad 5 lat. Nie ponoszę żadnych opłat gdyż trzymam się zasad korzystania bezpłatnie. Korzystam z nowego systemu internetowego jak i aplikacji mobilnej i jest naprawdę sprawna, łatwa w obsłudze. Jak ktoś jest debilem i nie potrafi kliknąć we właściwe okienko to niech idzie do Pani w okienku a nie wypisuje jak to mu jest źle i nieczytelnie. Mam również konta w takich bankach jak Credit Agricole, GetinBank i to jest naprawdę bardzo nieprzyjazny interface w którym większość operacji jest zablokowana...
Myślę, że mBank jest w tej chwili jednym z najlepszych banków przeznaczonych dla ludzi ogarnietych, których za każdym razem nie trzeba trzymać za rączkę przy każdej operacji !


byy klient byy klient
06.01.2016. 13:22

Zdziercy i nic więcej

Miałem tam konto od początku istnienia i było naprawdę tanio i fajnie. Teraz od około 2 lat to tylko mogę powiedzieć jedno: K.....wy i złodzieje. Za wszystko płacisz kupę szmalu, prowizje liczone z kosmosu, potrafią naliczyć nawet dwa razy za jedną operację. Reklamacje - a co to jest? W mbanku tylko oni mają rację i klienta głęboko w dupie, no i czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku, reklamacji masakra. Dodzwonić się? Jak się uda to mają swoje regułki i wychodzi, że jesteś idiotą :) Kredyty na maksymalnym procencie i wmawiają wam, że to super okazja. Non stop telefony z ofertami.... Ja na szczęście już nie jestem ich klientem. Mam konto za free, prostą aplikację mobilną i internetową. Żałuję tylko jednego - że tak późno skończyłem z nimi współpracę


Mateusz Mateusz
31.12.2015. 09:55

mBank

Nie warto zakladac konta w mBanku Czekam juz 2 dni na kase a oni pewnie trzymaja i maja w dupie to ze klienci czekaja, tak dbaja o klientow, duzo obiecuja a gowno robia. Likwiduje mBank mam dosc takiego oszustwa i naciagania.


Paulo Paulo
31.12.2015. 06:27

mbank odradzam załozenie konta!!!!!!!!!!!!!!!

każdy konsultant mówi co innego,za wszystko pobieraja pieniadze nawet za sprawdzenie salda w bankomacie 5zł czy wykonanie przelewu 4zł,odradzam,mnie tak załatwili przed świetami ze trzymali mój zasiłek chorobowy i rente bo byla załozona blokada na rachunku,i bank od razu wysłał komornikowi caly zasilek chorobowy chociaz zglaszałem wczesniej w banku ze jest to zasiłek chorobowy,komornik pieniadze im zasiłek od razu odesłał spowrotem ale bank ma 7 dni na rozpatrzenie sprawy i odblokowanie srodków,ich nie interesuje czy masz co jeść,czy masz na lekarstwa,tyle nerwów co ludzie tracą przez ten bank to mowi jedno NIE ZAKLADAJCIE W mbanku konta!!!!!!!!!!!!!!!!ODRADZAM!!!!!!!!!!Jest wiele innych bardziej przyjaznych ludzią banków.


Bartek Bartek
30.12.2015. 22:03

Zadowolony

korzystałem najpierw z dawnego Mulitbanku, a obecnie z mBanku od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolony, nie ponoszę żadnych opłat przy posiadaniu rachunku Aquarius, mam bardzo kompetentnego opiekana w placówce, serwis transakcyjny i aplikacja mobilna są bardzo nowoczesne, polecam usługi tego banku znajomym i rodzinie


Miki Miki
30.12.2015. 08:19

Znikające pieniadze

Znalazłem na koncie transakcje, które odbyły się w miejscu i czasie innym niż moje miejsce przebywania.
Podczas sprawdzania ruchów na koncie odkryłem "dziwne" przelewy z miejsca, w którym nie byłem, od co najmniej roku. Zgłosiłem to pracownikom banku a oni na piśmie dali mi informacje, że skoro jest transakcja to tam byłem.
Jutro tj 31 idę zgłosić to na policje, nie innej szansy na odzyskanie pieniędzy.
I zapewne Rzecznik Praw Konsumenta – też go odwiedzę
Podsumowując
Znika kasa z konta w regularnych odstępach czasowych.
Transakcja odbywa się w innym miejscu niż przebywam.
Są to niewielkie kwoty 20 do 30 pln.

Pilnujcie swojej kasy, bo coś tu nie dział jak powinno


byly klijent byly klijent
20.12.2015. 20:02

Opinia

Ludzie słuchajcie konto miałem założone 8 lat temu wogóle nie korzystałem gdy poszedłem do banku po loginy i zalogowaniu sie nacisnałęm o jakieś kody nie było napisane w tej zakładce ze to jest płatne ale i w żadnym banku to nie jest płątne . KOMPLETNY brak informacji ze strony banku o cenniku usług. Motanie klienta itp. i nawet zastraszanie ku mojejmu zdziwieniu loguje sie po kilku dniach i napisane witamy zespół windykacji za 19 zł ktore widniało bezpodstawnie i to przez całe dwa dni i ze to nie dozwolona operacja hahah - zakłądajac w Mbanku konto trzeba sie poważnie zastanowić !


Jola Jola
09.12.2015. 22:59

Parodia

Jestem zszokowana niekompetencją konsultantów tego banku. Konsultant zaproponował warunki na 2 kontach, które całkowicie różniły się od rzeczywistości, została złożona reklamacja aby zostały dotrzymane, odmówili ich dotrzymania. Po postraszeniu prawem bank postanowił się jednak wywiązać z tego co obiecał ich pracownik.
Ale dziś zdumiałam, konto dalej nie jest oprocentowane tak jak miało być, konsultanci nabierają wody w gębę i udają, że nie wiedzą o co chodzi, Pani Nina Maciąg, która prowadziła sprawę reklamacyjną, nie odzywa się. Nikt nie chce sprawdzić czemu jest naliczony inny zysk.. choć mam przyznane warunki w e-mailu..choć jeden telefon do mnie... ale nie.... znów kolejna reklamacja - wg ich prawa 3 miesiące na odpowiedź.
W dodatku nie mogę się zalogować na własne konto.
TO JEST KOMPETENTNY BANK??? CHYBA PRZEDSZKOLE... NIE PRZEPRASZAM W PRZEDSZKOLU JEST DYSCYPLINA A W TYM BANKU CAŁKOWITY CHAOS I ZERO REAKCJI.


MichalNowal MichalNowal
09.12.2015. 11:51

Niestety potwierdzam

Niestety te wszystkie negatywne opinie sa bliskie prawdy. Sam jestem posiadaczem konta w mbanku chyba z 10lat i jest to juz tylko kwestia czasu, pewnie tygodni ze zlikwiduje swoje konto. To co sie teraz dzieje to jakaś paranoja. Co 2-3tygodnie dostaje informacje o zmianie prowizji konta. Pobierane jest coraz więcej przeróżnych opłat, aż strach korzystać z karty. Potwierdzam to co pisali inni, wcześniej tego nie było, teraz to jakaś masakra. Ja zdecydowanie nie polecam zakładania konta w mbanku lecz poszukanie innego bardziej przyjaznego banku !! Tyko czy taki w ogóle istnieje ????


Iwona R Iwona R
07.12.2015. 16:13

skandal, niekompetencja, kompromitacja

Szanowani Państwo

Napiszę krótko dawny multibank to klasa :
-czytelny, łatwy w osbsłudze interfes.
-infolinia , rzetelna a osoby w niej pracujce cechowała wysoka kultura osobista i zawsze chęć pomocy klientowi,
- reklamacje załatwiane od ręki ( nie wynikające nawet z winy banku ) jak np. pobranie opłaty za korzytanie z bezpłatnych bankomatów. Podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem środki były wracane na konto.
- 10 lat korzystania może 3 razy wynikała potrzeba korzystania z ich pomocy ( przy zablokowaniu dostęu do logowania po zbyt dużej ilości błednych logowań do serwisu) ale naprawione od ręki w trakcie rozmowy z konsultantem.

Nowy MBANK o 27 paĹşdziernika
-zmieszanie ksiązki odbiorców z rachunku prywatnego z firmowym ( dublowanie i czterokrotne dodawanie powtarzanie w ksiązce odbiorców)
-brak mozliwości zdefiniowania dowolnej ilosci odbiorców ( zamiennik ulubione z ograniczoną ilościa przypisań)
- nie czytelne miejsce wprowadzania nr rachunku odbiorcy przy wykonywaniu przelewĂłw.
-nie działajcę przelewy zdefiniowane każą potwierdzać sms kodami i tak po ich potwierdzaniu nie wychodzą do odbiorców
-nierzetelna , bezczelna chamska obsługa infolinii jak im wygodnie to jest się klientem Mbanku jak człowiek zadaję pytanie wymagajace myslenia to łaczą klientów już nie Mbanku tylko multibanku do innego opiekuna
-brak odpowiedzi na reklamacje
- wyłaczanie funkcjonalności które klient miał w multibanku po złożeniu reklamcji chcą za nie poboerać opłaty za właczenie

Reasumując ja zamknełam po połaczniu multibanku z Mbankiem 27 października rachunek firmowy walutowy, kartę kredytowa, rachunek prywatny i został mi juz tylko rachunek firmowy złotówkowy do zamknięcia.
Moze prezesi i menagment jak spojrza w statystki tych niechcianych dawnych klientów multibaku którzy pozamykali konta nie chcac mieć nic wspólnego z tym czymś co nawet do pięt nie dorasta do dawnego multibanku przejrzą na oczy że ich nowy " lepszy intrfejs " to tragiczna kolorowa zabawka z niedziałajcym w środku mechanizmem i na pewno do zadowolenia klientów się nie przyczyniła tylko do ucieczki w podskokach do innych powaznych instytucji finansowych nazwyanych Bankiem!!!!!


asd asd
04.12.2015. 22:01

Potwierdzam nowy system bankowosci internetowej jest tragiczny

Nowy system bankowosci internetowej jest tragiczny. Nic nie mozna w nim znalezc, historia rachunku bez sald po operacji, a czasem nie widac ostatnich operacji (np. swiezych przelewow przychodzacych). Zmiany regulaminow i oplat co kilka dni (wielgasny mail z informacjami o zmianach, nic tylko studiowac mbankowosc i poswiecac na to kilka godzin w miesiacu). Kiedys bylo fajnie, teraz czas myslec o przeprowadzce.


Konsument Konsument
01.12.2015. 21:00

Karta Kredytowa

Radze wam się trzymać od tego banku z daleka a mianowicie od Kart Kredytowych w tym Banku
Totalna porażka opłaty są po prostu z kosmosu, naliczanie opłat prowizji i wymyślonych przez Bank swoich opłat nie ma końca. Naliczają odsetki od odsetek a do tego dokładają powiadomienia o spłacie które przewyższają je 1000% i człowiek ma wrażenie że spłat o opłat nie ma końca.
Podam jeden z przykładów: Zlikwidowałem kartę kredytową i tego samego dnia spłaciłem całe zadłużenie saldo na rachunku wynosiło 0,00zł.
Po miesiącu zaczęły przychodzić wyciągi z kolejnym zadłużeniem na karcie i kolejnymi odsetkami do spłaty. Wpłaciłem bo w biurze poinformowano mnie że to stara opłata którą przegapiłem i jak to wpłacę to już żadnych opłat nie będzie.
BŁĄD !!! bo za kilka tygodni dostałem kolejny wyciąg który poinformował mnie o kolejnym zadłużeniu na karcie (PRZYPOMINAM ! że wypowiedzenie umowy karty Kredytowej złożyłem 6 tyg. temu) tym razem wciskano mi że to opłata za powiadomienie mnie o nieterminowej spłacie karty (PRZYPOMINAM !!! że kartę spłaciłem do 0zł przy wypowiedzeniu umowy)
To jest chory system Bankowy a przynajmniej w tym Banku.
To nie pierwsza taka sytuacja która mnie spotkała ze strony tego Banku i ich obowiązujących opłat, naliczania prowizji i innych.

Radzę TRZYMAĆ SIE Z DALA OD TEGO BANKU

Dzwoniąc na infolinie bądź idąc do placówki załatwiając takie sprawy polecam nagrywanie rozmów bo za kilka dni wyprą się wszystkiego !!! i będą wmawiać że to oni maja racje a klient jest GŁUPI i ma płacić !
Mnie za każdym razem informowano ŻE JAK TERAZ ZAPŁACĘ TO JUZ WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE I NIE BĘDZIE DODATOWYCH OPŁAT. BZDURA !!! PROSZĘ mieć bardzo ograniczone zaufanie do tego banku.


Zadowolony klient Zadowolony klient
30.11.2015. 23:33

Wszystko za darmo? W jakim świecie zyjecie

Posiadam konto w mBanku i przyznam, że jestem na chwilę obecną zadowolony. Zastanawiają mnie tylko opinie innych ludzi. Czy wy wierzycie, że banki to instytucje charytatywne? Nie ma nic za darmo. Jak w jednym banku coś jest darmowe to przyzna na czymś innym. Posiadam konto i kredyty również w Pekao SA i jak mam porównać np. Aplikacje mobilna to MBanku aplikacja jest naprawdę dobra. Tak samo dostępność punktów usługowych w weekendy. zapamiętanie. Nie ma nic za darmo! Rozumiem że np. Nowy serwis transakcyjne jest gorszy, ale pretensje że bank pobiera opłatę od konta czy kart... Posiadam produkty w milenium, Credit Agricole, obecnie Bzw Bk Pekao SA i mBanku i powiem, że ten narazie spisuje się najlepiej. Na chwilę obecną wystawiam opinie pozytywną i uważam, że naprawdę dbają o klienta w placówkach.


Ala Ala
26.11.2015. 20:57

Odradzam

Odradzam ten bank, a zwłaszcza totalnie NIEKOMPETENTNYCH pracowników infolini. Mam tam rachunek od początku jego istnienia i za chwilę go zamykam. Zrobiłam przelew zagraniczny, ale zdziwiłam się bo nie zostały ściągniete za niego środki ani przelew nie widniał w żadnej zakładce typu historia przelewów, czy histroia przelewów walutowch itd w związku z czym skontaktowałam się z mlinią. Pani ,,specjalistka" poinformowała mnie, że przelew nie został wykonany bo nie zostały ściągniete środki i również nie widnieje w systemie, który ona właśnie ogląda, kazała ponownie zrobić przelew i jednocześnie poinstruowała mnie, w której zakładce w przyszłości szukać takich przelewów. Po wykonaniu po raz kolejny przelewu walutowego, okazało się, że jednocześnie zostały wykonane dwa - ten, który właśnie zrobiłam i ten zrobiony dzień wcześniej. Skontaktowałam się ponownie z mlinią i od drugiej pani dowiedziałam się, że ten pierwszy przelew był w trakcie realizacji ( dostęp do podglądu ma TYLKO pracownik a użytkownik konta nie - mądre i logiczne!) i ,,specjalistka", z którą wcześniej rozmawiałam sprawdzała nie tam gdzie trzeba i błędnie poinformowała mnie gdzie szukać przelewów walutowych, usłyszałam, że wina leży po stronie ,,specjalistki". Złożyłam reklamację, na której rozpatrzenie bank ma bagatela 30 dni i niestety nikogo nie obchodzi, że zdublowana kwota była przeznaczona właśnie na miesiąc życia mojej rodziny, poinformowano mnie, że skoro mam problemy finansowe z tego tytułu to zawsze mogę poprosić odbiorcę o przelanie nadpłaty a to, że stracę pieniądze za 2 przelewy i podwójne przewalutowanie to już nie ich problem. Farsa nie bank.


Monika Monika
25.11.2015. 11:21

Nie polecam

Do niedawna wszystko działało bez zarzutów. Niestety od pewnego czasu pasmo problemów i poirytowania. Zdecydowanie odradzam zwłaszcza jak ktoś ma konto na współwłaściciela! Kredyt odnawialny bez problemu można wziąć przez telefon w kilka min. Natomiast żeby wyłączyć dodatkowe ubezpieczenie trzeba pofatygować się osobiście do placówki...oczywiście ze współwłaścicielem. Ja udałam się z pełnomocnictwami poświadczonymi notarialnie i nie udało mi się załatwić sprawy. Odradzam, nie polecam, omijać szerokim łukiem.


Slawek Slawek
17.11.2015. 15:00

NIE POLECAM

Do tej pory to konto było chyba najbardziej czytelne na rynku. Teraz nie widziałem bardziej durnego i nieczytelnego konta. Splace tylko debet i pidziękuje. Moja opinia NIE POLECAM.


mono mono
15.11.2015. 19:54

SKANDAL!!!

Byłem klientem Multibanku przez prawie 15 lat. Zawsze był to dla mnie wzór bankowości. Użycie czasu przeszłego jest niestety prawidłowe.
Od czasu zmiany platformy internetowej na tęczowe badziewie służące do marnowania czasu klientów na zabawy detektywistyczne przy odszukiwaniu PODSTAWOWYCH funkcji, główny atut tej instytucji stał się nagle gwoździem do trumny.

ABSOLUTNIE ODRADZAM!!!

Moja prośba o przywrócenie mi normalnego dostępu do konta przez NORMALNY (funkcjonalny i przejrzysty) serwis spotkała się z drwinami w postaci wklejenia szablonowego tekstu (chyba wszystkim taki sam wklejają, mają przygotowany) oraz zapewnieniem, że TAK JEST DLA MNIE LEPIEJ.
Odpowiedziałem, że uważam taką "radę" za skandaliczną i zadałem parę kolejnych pytań, ale ze strony banku NIE BYŁO już żadnej odpowiedzi.
Oto kilka cytatĂłw:

"Uprzejmie informuję, że bank podjął decyzję o zaktualizowaniu obecnego serwisu transakcyjnego, aby ułatwić klientom korzystanie z podstawowych operacji finansowych oraz dostosować się do najnowszych trendów."
- z czego słowa "UŁATWIĆ" oraz "DOSTOSOWAĆ" są w mailu wytłuszczone!
Swoją drogą co mnie interesują jakieś trendy? I kto je w ogóle śmie wyznaczać za nas - klientów?

"mBank od lat jest bankiem, który chce dostarczać swoim klientom najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania i tak też czyni wprowadzając nową wersję serwisu."

WOLNE ŻARTY? Czy mnie uważają za upośledzonego umysłowo nastolatka?

"Portal ten, na tle innych bankowych serwisów informacyjnych, wyróżnia się innowacyjną formułą komunikacji, opartą głównie na obrazie."

NA OBRAZIE - mówi samo za siebie. Dotychczas portal był oparty na FUNKCJONALNOŚCI. Teraz już nie jest. Teraz można sobie pooglądać kolorki. Ale odnaleźć się w tej strukturze to coś niewykonalnego. Poza tym wiele funkcji po prostu NIE DZIAŁA albo działa WADLIWIE!!! Uważajcie na to!!!

"Nowy serwis transakcyjny oferuje nowe funkcjonalności, które są niedostępne w dotychczasowym serwisie, wśród których są: możliwość rozmowy z Ekspertem online poprzez wideoczat,"
- rozumiem, że aby uruchomić wideoczat, trzeba było zrujnować cały system zamiast po prostu DODAĆ taką funkcję? Pomijając fakt, że komu potrzebne jest gapienie się w konsultanta?

Czegoś tu nie rozumiem - skoro mamy od LAT technologię CMS, która oddziela treść od grafiki, to jakim problemem było pozostawienie wyboru klientom wersji serwisu? Można ich było stworzyć choćby pięćdziesiąt, żadna to robota!

"Jednocześnie informuję, że bank udostępnił również wersję demonstracyjną nowego serwisu transakcyjnego, która umożliwi Panu zapoznanie się z większością jego istotnych funkcjonalności." - po co mi wersja demonstracyjna, skoro (nie) działa tak samo? Jest równie zagmatwana i kolorowa, jakoś nie umożliwiła mi zapoznania się z czymkolwiek wbrew zapewnieniom. Czy mam sobie używając jej potwierdzić jakim śmieciem jest nowy serwis? Nie potrzeba takiego potwierdzenia.

"Ponadto informuję, że nie było możliwe pozostawienie dotychczasowego serwisu. Koniecznością dla banku było przeniesienie wszystkich klientów do nowego serwisu." - a więc mają niebezpiecznie niekompetentnych informatyków, którzy nie potrafią dobrze oddzielić treści od front-end'u. Kolejny powód, by trzymać się od mBanku z daleka!!!

Może nie jestem nadto inteligentny, ale nie lubię gdy ktoś mnie traktuje jak KOMPLETNEGO debila, który żyje tylko dzięki dobroci takich instytucji jak mBank, który mnie prowadzi przez życie za rączkę i pozwala mi przetrwać, uświadamiając mi do jest dla mnie dobre.
Nota bene, sam jestem programistą, stworzyłem kilka lat temu swój całkowicie autorski CMS... Może ktoś z mBanku wyjaśni mi dlaczego nie potrafię się odnaleźć w tej gównianej wersji ich "serwisu"!


ĹťENADA, WIELKIE ZASKOCZENIE, NIESMAK...
mBank? NIGDY!!!


scnt scnt
12.11.2015. 22:32

nigdy w m(syf)banku

nigdy nigdy nigdy

byłem w multibanku i niestety mam kredyty.
teraz wszystko jest połączone:
po pierwsze cały system jest "obrazkowy" - tak jakbym był idiotą, który czegoś bardziej skomplikowanego nie zrozumie
po drugie bez przerwy coś nie działa, coś się zawiesza, czegoś nie mogę zrobić

jeśli masz potrzeby bardzo bardzo podstawowe - rachunek, pensja, karta, bankomat to ok.
nic powyżej bo będą problemy

pozdrawiam


Mariusz Mariusz
12.11.2015. 08:26

dowod osobisty czy paszport

Niestety podaliscie wyzej ze w mmoge otworzyc konto bankowe przez internet majac paszport. mbank chca tylko dowod osobisty! bedac poza Polska nie moge zrobic dowod osobisty w konsulacie tyllko paszport!


Mati Mati
10.11.2015. 12:29

mBank?

Coraz gorszy bank. Kiedyś było wszystko ok. Już z rana miales kasę na koncie teraz czekasz do ostatniej chwili i nic zrobić nie można. Ani rachunku na czas zapłacić co jest najważniejsze. S Rezygnuje z mbanku.


Ola Ola
09.11.2015. 20:22

Nowy połączony mbank to totalna porażka.

Byłam z multibankiem od początku jego istnienia. Prosta obsługa przez internet, grzeczni pracownicy na infolinii, negocjowalne lokaty, jednym słowem klasa. Po połączeniu wszystko się zmieniło. Pracownicy na infolinii (zwłaszcza chłopcy - bo ich styl rozmowy nie wskazuje, że to ktoś dojrzały) to, nie zawaham się użyć stwierdzenia chamy. Klient to dla nich idiota, który nie wie do czego służy komputer. Są w czasie rozmowy zniecierpliwieni i robią wszystko, żeby jak najszybciej pozbyć się namolnego klienta. Oferty na stronach internetowych są nieaktualne a nowy interfejs wygląda jak gra dla małolatów. Nie wiem w jaki target celuje obecny mbank, ale mam wrażenie, że chce podebrać BPH tych z siłki (co to bez napinki wyciskają), bo ja się tam czuję jak intruz i nie zamierzam zostać dłużej niż załatwienie formalności w innym banku.


robert robert
05.11.2015. 20:49

nie polecam mbanku

bylem od początku z nimi i jak wyżej,im dłużej tym gorzej z nimi się współpracuje,co przelało czarę goryczy ?
stopniowe wprowadzanie opłat za kartę i wypłaty z bankomatów,pstrokaty niefunkcjonalny zagmatwany zasrany reklamami interfejs -to jest bank a nie kolorowanka dla przedszkolaków ,oprocentowanie tragiczne.zlikwidowałem kartę i zostawiłem tam tylko gole konto i jako takie jest darmowe do wpłat wynagrodzenia i jakiś tam zakupów na all... itp.założyłem konto w SM... i jest git jak na razie ,normalne korzystanie z konta jest bezpłatne,jeszcze trochę mogą popracować nad wydajnością strony ale jest, prosta,czytelna i ma najważniejsze przed oczami .oby tak dalej.PAZERNOŚĆ NIE POPŁACA MBANKU !!! jeszcze tylko jakąkolwiek opłatę wprowadzicie i się zegnamy na zawsze.


Zbigiew Pietro Zbigiew Pietro
03.11.2015. 19:44

Skandal za skandalem

Zdecydowanie przestrzegam przed mBankiem! W ciągu ostatnich kilku tygodni parę razy doprowadzili mnie do białej gorączki: A to aktywna karta płatnicza, której ważność dawno upłynęła, a to ściągnięty dwa razy przelew za to samo, a to pieniądze na koncie nie wiadomo od kogo, bo w historii nie ma odnotowanego wpływu, a to nieprawidłowy przelicznik walutowy (niezgodny z kursem Visy) itp., itd. Burdel do n-tej potęgi!
Podpisuję się prawdziwym imieniem i nazwiskiem, bo moja opinia jest RZETELNA.
Zbigniew Pietroń


klientka klientka
30.10.2015. 21:27

zdegustowana

Przestrzegam przez zakładaniem konta w mbanku. Założyłam rachunek przez infolinię, żeby zapewnić sobie natychmiastowy wpływ środków przy sprzedaży domu, ponieważ kupujacy (osoba fizyczna) miał rachunek w mbanku. Pracownik infolinii, którego poinformowałam, dlaczego zakładam rachunek, nie powiedział mi, że dla banku będzie to transakcja podejrzana. Kiedy po kilku dniach chciałam zrobić przelew z rachunku w mbanku na mój rachunek w innym banku, okazało się, że rachunek został zablokowany natychmiast po wpłynięciu pieniędzy. Nikt mnie oczywiście nie powiadomił ani o blokadzie ani o jej powodach. Na infolinii kazano mi jechać do oddziału mbanku z dokumentami w celu udowodnienia, że istnieję. Przypominam, że konto jest internetowe. Pojechałam do jedynego czynnego w Warszawie w sobotę oddziału mbanku, gdzie pracownik zrobił xero mojego dowodu i prawa jazdy a następnie odmówił mi pisemnego potwierdzenia, że dałam się zweryfikować i powiedział mi, że dział bezpieczeństwa zdecyduje czy i kiedy rachunek zostanie odblokowany. Po złożeniu kolejnej reklamacji rachunek odblokowano. Po zrobieniu przeze mnie przelewu na mój rachunek w innym banku, konto w mbanku zostało ponownie zablokowane - znów bez poinformowania mnie o tym. Ponownie pracownik infolinii polecił mi pojechać do oddziału z dokumentami w celu udowodnienia, ze istnieję. Kolejna wizyta w oddziale i kolejna reklamacja tym razem nie pomogły. Otrzymałam jedynie informację, że we właściwym czasie właściwy pracownik się ze mną skontaktuje. Efekt jest taki, że mimo iż pieniądze nie pochodziły z Kajmanów, tylko z Polski - z innego rachunku w tym samym banku i pomimo że mam zagwarantowaną regulaminem mbanku możliwość robienia z moimi pieniędzmi wszystkich legalnych operacji, rachunek jest nadal zablokowany już trzeci dzień, a ponieważ przed nami jest weekend, to znaczy, ze mbank będzie korzystał z moich pieniędzy jeszcze co najmniej dwa dni. Myślę, że w tym wszystkim nie chodzi o sprawdzenie legalności pochodzenia pieniędzy czy też mojej wiarygodności, lecz o to że mbank nie chce wypuścić pieniędzy klientów za wszelką cenę. Ja na razie straciłam czas i nerwy, a nie wiadomo, czy się na końcu nie okaże, że to ja będę musiała udowadniać swoją uczciwość


jek jek
29.10.2015. 21:05

Moja historia z mb.

Byłem klientem banku w l. 2009-2014 , obrót ok. 3,5-6 tys.mies. /wiek ponad 50 l. Bank zawierał prosty i niezwykle funkcjonalny interfejs , byłem pełen uznania i z wielką przyjemnością i pewnością nie omylenia się wykonywałem operacje . B. dobrze działała sieć bankomatów , wszystko bezpłatne i możliwe do załatwienia drogą internetową , rzadko korzystałem z telefonicznej, pracownicy linii uprzejmi i kompetentni. Z czasem jednak zaczęto wprowadzać opłaty za kartę debetową , za listy kodów jednorazowych, spadło dość poprawne oprocentowanie lokat . (Równolegle wraz z rosnącymi opłatami rosły dochody prezesa) . Ale prawdziwy horror to wprowadzenie nowego interfejsu . nie będę się znęcał nad tym "dziełem" , niechaj każdy używa tego co mu odpowiada . Zrobiłem to co się robi , zmieniłem bank na inny odpowiadający mi, n/mówiąc odwieczny konkurent mbanku . Obecnie jestem znowu b. zadowolony , mam bank który ma prostotę i funkcjonalność nawet lepsze niż stary mb . Wyrażam uznanie i podziękowanie pracownikom mbanku za obsługę w l. 2009-2015.


ROzczarowana ROzczarowana
27.10.2015. 23:01

zmiana serwisu z d. MultiBanku na mBank

Ostatnio zmienił się serwis internetowy z ZAJEBISTEGO serwisu d. MultiBanku - nie przesadzam - na podobno fajny mBank.
CHŁAM, SŁABIZNA, ZABAWKA DLA MAŁOLATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! mBank chciał byc taki modernistycznie hop do przodu, że zapomniał, o Klientach, którzy nie spędzają całego wolnego czasu na fejsiku i logując sie na konto przez internet chcieliby widziec przerzyście swoje konta, całą historię za jednym kliknięciem i saldo. Niestety byłoby to zbyt proste :).
A tu niespodzianka!!! Wystarczy, że człowiek chce wysłac przelew (logując się przez stronę internetową - nie aplikację mobilną!) przez internet i g****! Zapomnijcie drodzy MultiBankowicze, że taki przelew bez problemu przejdzie - teraz Wasze cudowne konto bez Waszej wiedzy zostało opatrzone w super mega hiper zabezpieczenie w postaci limitu transferu środków przez internet jeśli korzystacie z wersji serwisu Lite- dla ludzi żyjących w realnym świecie, nie internetowym objaśniam, że jest to uproszczona wersja strony :) !!! I tym cudownym sposobem przelew nie wyjdzie choc wpiszecie hasło z smsa i na stronie pojawi się potwierdzenie przyjęcia dyspozycji przelewu!!!! Oczywiscie ten limit jest do zmiany tylko, kto pokwapiłby się z byle smsem w tym temacie - zamiast wiecznego smsowania o kredytach i limitach mógłby wysła sms o limicie transferu na przykład. Niestety, wiadomo jak jest - kredyt bardziej sie bankom opłaca :).
Ale spokojnie, bo przecież strona jest fajowska i kolorowa jak łowiczanka na odpuście :)!!!! i ma mGrę :) !!!!!!
Naprawdę nie sądziłam, że bank, który BYŁ najlepszym bankiem przez wiele lat - przynajmniej wg. Newsweeka - może spaśc do poziomu GIMNAZJALISTÓW Z TELEFONAMI PRZY NOSIE NIEUSTANNIE ZALOGOWANYCH NA FEJSIE!!!

Wieeeeeelka Szkoda :(....
Kto moĹźe niech szuka lepszej alterntywy...


Hiperon323 Hiperon323
19.10.2015. 16:43

Ciagle problemy i oplaty

Witam pisze z przestroga dla przyszlych klientow Mbank posiada z 10 roznych kont nie ma takiego zeby wszystko bylo darmowe oplaty pojawiaja sie za glupoty typu saldo w bankomacie czy wyrobienie karty dla pelnomocnika, pomijajac oplaty za prowadzenie czy za karte miesiecznie srednio ok 20 zl.
Konta nie moge zamknac w punkcie mbank w galerii bo Pani mi mowi ze to punkt Aspiro i to tylko posrednik a jak byk napisane duzymi liteami MBANK.
Kontakt z infolinia nie mozliwy czas oczekiwania do 30 min oczywiscie polaczenie platne ...
Parodia na kolkach a i system dziala jak chce wczoraj nawet z bankomatu nie mozna bylo wyplacic no i przelewu tez nie idzie zrobic.
Placisz 20 zl co miesiac a dostajesz w sumie to co w innych bankach za darmo czas na zmiane.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !