Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientów

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 600 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Przeczytaj naszą recenzję i opinie klientów o mbanku.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (w kwotach od 100 zł). mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe emax plus a także darmowe konto walutowe emax.
Załóż Konto do 31 lipca 2017 r. i zyskaj 100 zł zwrotu co miesiąc za zakupy i brak opłat przez 2 lata

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 31.07.2017 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać nawet 100 zł zwrotu za zakupy co miesiąc oraz gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata (w tym zwolnienie z opłaty za kartę).

Aby otrzymać premię 600 zł zwrotu (max. 100 zł przez 6 miesięcy), należy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym odpowiednią kwotę transakcji kartą płatniczą (4% zwrotu od płatności kartą) lub poprzez BLIK (4% zwrotu),
  • łącznie możesz zyskać 100 zł zwrotu na miesiąc

promocja mbanku
eKonto m - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-25 lat

eKONTO m to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. eKonto m jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest bezwarunkowo darmowa dla osób w wieku 13-18 lat. Osoby pełnoletnie, powyżej 18-go roku życia, muszą dodatkowo dokonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu, by być zwolnionym z opłaty za kartę (5 zł).mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
260 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (468 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
Ukasz Ukasz
29.08.2015. 11:40

co chwilę zmiany regulaminu, dodatkowe opłaty, zwiększanie wymagań abu unikąć np. opłaty za k

próby zamknięcia konta od ponad roku nie przynoszą efektu - pracownicy w mlinii i okienkach bredzą jakieś głupoty. dajcie spokój...


Patrycja Patrycja
24.08.2015. 12:59

opinia o koncie mbanku

Mialo byc darmowe konto a teraz co i rusz zmieniaja regulamin i bule za wszystko!!


AndrzejO AndrzejO
20.08.2015. 11:38

A ja niezmiennie polecam,

Przeglądam opinie innych na temat mBanku, ale i innych banków. Średnio, na 5 możliwych gwiazdek, banki otrzymują 2, czyli słabo. Cóż, potwierdza się opinia zagranicznych o nas Polakach. Lubicie narzekać - powiadają, nawet jeśli nie ma realnych powodów. Opinie o mBanku potwierdzają te naszą narodową cechę. Jest źle i będzie jeszcze gorzej - można podsumować nasze narodowe podejście do życia. :)

A moja opinia o mBanku jest dobra. Nie bardzo dobra, ale dobra. Jestem ich klientem od 12 lat. To mój podstawowy bank. Używam ich kart, płacę nimi (od zmniejszenia opłat interchange często), systematycznie dokonuję przelewów, ubezpieczam samochód. Bywały potknięcia, ich nowy interface uważam za taki sobie, choć już się do niego przyzwyczaiłem, a nawet polubiłem. Z drugiej strony ich interfejs mobilny na smartfona jest po prostu świetny. Przemyślany, wygodny, prosty i intuicyjny. Podnoszą opłaty, np. za karty? Normalne, czymś muszą rekompensować np. obniżenie opłat interchange. Tak robią wszystkie banki. mLinia działa jak działa, ale przez te wszystkie lata, dzwoniąc do niej wielokrotnie, nie miałem powodów do istotnych narzekań. W sumie ocena 4. Oby wszystkie instytucje w Polsce działały tak dobrze jak mBank.


Henryk1022 Henryk1022
05.08.2015. 12:18

Opinia

Jestem klientem mBanku od wielu lat. Wszystko tu działa jako tako. Niestety od czasu do czasu się zatnie, a reklamacja w mBanku to już tragedia. Organizacja jest mniej więcej taka, jak urząd państwowy w PRL-u. Klient ma kontakt tylko z pracownikami najniższego szczeblu, a oni działają tak jak wirtualna Monika z ZUS-u, potrafią wykonywać tylko rutynowe czynności. To, że klientowi znikły pieniądze nie wzbudza żadnego zainteresowania. W urzędzie państwowym przynajmniej obowiązuje Kodeks Postępowania Administracyjnego, klient ma możliwość prawo to skarg i odwołań. A tu jest tylko regulamin wewnętrzny, który ma celu tylko to, żeby klient nie zawracał głowy szefostwu.


tom tom
04.08.2015. 10:47

Opinia

01.08.2015 wysłałem przelew z mbanku do pko expresowy 15min który koszt wynosi 10zł dziś jest 04.08 i pieniędzy niema reklamacje składam od soboty powiedzieli mi że ktoś zadzwoni nikt nie dzwoni kazano mi czekać do piątku ja nie mam kasy na opłaty a oni obracają waszą kasą o jak te biura podróży wał i tyle każdy z info mówi co innego jeden mówi że w 24h pieniądze wrócą na konto czekam dzwonie i jakaś baba mówi że reklamacja do 5dni


Jarek Jarek
02.08.2015. 21:24

... a nazwiska będą ograniczone do 5 liter - modyfikacje strony mbanku!

Posiadam konto w mbanku od 2006 roku. Aktualnie mieszkam w Anglii.
W 2011 aktywowałem numer tel. do potwierdzania operacji - Angielski:
+44ABBBCCCDDD ("+44" oraz 10 cyfr).
Wszystko działało bez zażutu.
Od 2012 przestałem używać bankowości mBanku, aż do dziś - i co?!
Chciałem dokonać transakcji ale niestety potwierdzenia SMS już nie dochodzą na podany wcześniej numer.
Ponadto w zakładce
"Płatności" ---> "Książka odbiorców" pod moim nazwiskiem w "Szczegóły Odbiorcy" pojawił się nowy numer telefoniczny:
BBBCCCDDD (ostatnie 9 cyfr z mojego angielskiego numeru)
- spolszczony przez wytrawnych programistów mBanku - BRAWO!, HAHAHA!
- do tego oczywiście odpowiednie linki zachęcające do doładowania konta oraz dokonania przelewu na ten nie istniejący numer!!!

Biorąc pod uwage takie podejście mBanku wcale się nie zdziwię jak za jakiś czas po zalogowaniu zobaczę, że z mojego nazwiska zostało tylko ostatnich 5 liter!

Oczywiście dzwoniłem na infolinię - Pani z serwisu stwierdziła, że to wina mojego operatora sieci komórkowej, że potwierdzenia sms przestały dochodzić na mój numer, bo mój operator blokuje odbieranie SMS wysłanych z 4-cyfrowych numerów z Polski (sprawdziłem - nic nie jest blokowane przez operatora mojej sieci), ponadto powiedziała, że przecież mogę zmienic numer na Polski, a wyczarowany przez mBank numer telefonu to sobię mogę usunąć.


Daniel Daniel
02.08.2015. 03:29

Polecam eKonto

W pełni polecam eKonto w mBank. Naprawdę warto. Teraz nowi klienci mogą zyskać nawet 300 zł premii.


jelonek jelonek
31.07.2015. 10:42

Opinia

Wyplata wpływa często powyżej średniej krajowej!!nie place karta bo robię przelewy .Dzien bez zmiany regulaminu dniem straconym taka dewiza banku.Nowi dostają mannę z nieba starych sie goli jak może .Inny bank nie ma mojej kasy(juz ma😁)i sie nawet wysilili i osobiście pani z oddziału do mnie z życzeniami na urodziny dzwonila.I przez rok raz regulamin zmienili !a nie kilkadziesiąt.M.bank ma drogie kredyty itd traktuje ludzi jak idiotów!Juz kasa i wyplata wyprowadzona czas wiac.W innym banku jak kaske na mieszkanie dopozyczalem to papiery juz czekaly i wszystko podkreślone co mnie najbardziej by interesowalo choc nawet u nich konta nie mialem.po 12latach czas sie pożegnać


sylwia sylwia
27.07.2015. 20:00

Mbank lotata

założenia lokaty dla nowy środków,jest warto bo nie jestem pewna ego banku. proszę na odp


Andrzej Andrzej
06.07.2015. 21:08

5 lat eKonto oraz mBiznes i odchodzę

Obsługa internetowa na bardzo wysokim poziomie. Łatwość robienia przelewów do ZUS i US. Jednak tak jak zauważyli niektórzy we wcześniejszych opiniach bank stał się coraz bardziej pazerny. Do niedawna była karta na wypłaty bez prowizji za granicą, a za dodatkowe 5 zł miesięcznie bezpłatne wszystkie bankomaty w kraju. Potem od wypłat zagranicznych zaczęli pobierać prowizję lecz za dodatkowe 10 zł miesięcznie dalej było bez prowizji. Na koncie mBiznes podrożały przelewy z 1 zł do 1,5 zł. W mojej firmie robię średnio 50 przelewów miesięcznie a więc konto podrożało o 25 zł na miesiąc. Obydwa konta nie oprocentowane ale miały być za darmo. Bank strzela sobie w stopę. Odchodzę do banku gdzie konto firmowe jest całkowicie za darmo /NA RAZIE!/ warunkiem jest zrobienie przelewu do ZUS.


Szczepan Szczepan
03.07.2015. 13:05

TOTALNE DNO!

Założyłem rachunek w mBanku w 2004r. i do 2008 byłem bardzo z rachunku zadowolony. Brałem udział w akcjach polecania mBanku innym, otrzymywałem nawet za to nagrody. Polecałem znajomym z czystym sumieniem, nawet rodzicom i teściom założyłem u nich rachunek. Jednak od kilku lat jestem rozczarowany tym bankiem. To w jaki sposób traktują klientów (naliczanie niesłusznych opłat, ukrywanie prowizji w przeróżnych najmniej spodziewanych miejscach, przeciągające się postępowania reklamacyjne, utrudnianie wypowiedzenia umów itp.) przeszło już wszelkie dopuszczalne granice! Założysz u nich konto to narażasz się na nerwicę bo "normalny" człowiek nie jest w stanie znieść ich arogancji. Nie jestem przyzwyczajony do tego by mnie ktokolwiek traktował jak idiotę, ale płacić jeszcze za to to już zbyt wiele!

Rozstaję się z mBankiem bez cienia żalu, za to z WIELKĄ ulgą!


Mariusz klient Mariusz klient
02.07.2015. 15:59

opinia

Mbank był i będzie słaby bo nie ma i nie miał ludzi na poziomie , dalej to samo boksowanie jest co dawniej o byle pierdołę i bazują tylko na sile przyzwyczajenia do konta i niechęci do zmian, a tak poza tym to większość banków w Polsce ma jeszcze do poprawy a motto mBank powinno brzmieć " z naszym kontem i obsługą poznasz prehistorię bankowości czyli poco szybko i łatwo skoro można wolno i problematycznie;


BUU BUU
29.06.2015. 20:58

BANK

CZY MOŻNA ZAŁOŻYĆ KILKA DNI PRZED OSIEMNASTKĄ


Ralf Ralf
27.06.2015. 10:24

klienk od 15lat. Jest coraz drożej...

Jestem klientem od ok 15lat i zawsze był to najlepszy bank jaki miałem choć miałem jeszcze konta w WBK, PKO, Pekao, ING czy Inteligo. Jeśli chodzi o załatwianie spraw mBank bije wszystkich na głowę,natomiast ceny i notoryczne zmiany regulaminów cały czas zmieniają się od lat na niekorzyść klienta więc moja ocena to 3 gwiazdki. Zaczynają się pojawiać tak kuriozalne opłaty jak opłata za zmianę pinu w ''nowej'' karcie. Opłata za zmniejszenie limitu w koncie wynosiła 50zł a nagle wzrosłą do 75zł. Zwrot rocznej opłaty za kartę kredytową obecnie wymaga zdaje się 240 transakcji rocznie a było 120. Zasady innych pożyczek podobnie zmienia się na korzyść ale banku. Jeśli chodzi o oprocentowanie to bank idzie w stronę łatwości jego uzyskania a nie niskiego oprocentowania (Mam tutaj na myśli starych i solidnych klientów) Ja obecnie jestem na etapie pozbywania się produktów kredytowych na których bank chcę się najbardziej dorobić a potem rozważę zmianę banku lub dodatkowe konto na próbę.


Basia Basia
26.06.2015. 23:11

Mbank

Brak placówek banku w mniejszych miastach. Długi czas oczekiwania na odpowiedź na reklamację. Założenie konta przez internet potwierdzenie innym kontem w banku przelew dłuższy czas korzystania bez problemu. Bank nie oczekiwanie blokuje środki finansowe na koncie nie kontaktując i nie powiadamiajac o tym klienta a potem każe udać się do placówki banku nie mając na uwadze gdzie tylko są placówki


Damian Damian
26.06.2015. 01:14

mbank

Jestem klientem mbanku już prawie 6 lat i po tym okresie mówie dość. Głównie przez to że podnieśli opłatę na 6 zł. Co prawda można ją obejść ale lepiej skorzystać z oferty konkurencji i spełnić warunki, dostać jakiś zwrot niż mieć konto w mbanku. Niestety ale bank ten nie ma już nic pozytywnego do zaoferowania. Ktoś chce oszczędzać na lokatach w mbanku ? omijać tym bardziej szerokim łukiem. Oprocentowania lokat jakie mam do wyboru są od 0,5 do maks 1,4%. Wiem że obecnie % jest niski w bankach ale aż tak tragiczny to ma chyba tylko mbank.


vg vg
26.06.2015. 00:34

nowa stronna to szajs

kiedys mielis ladna czyteln aprosta strone czyli interfejs teraz jakis debil szef chcial zminic to i malo zdolni informatycy wyzrezbili to gowno ktore aktualnie jest,
mialem konta w 12 bankach z dostepem do internetu wiec wiem co mowie. zal.pl


Unik Unik
25.06.2015. 13:58

mBank - pazerność

Było pięknie kiedyś, teraz coraz więcej opłat. Przyłączam się do negatywnych opinii innych. Rezygnuje z tego banku.


Pawe Pawe
23.06.2015. 01:03

Wpłatomat-oczekiwanie

Nie polecam ,tego banku .Kolega ma konto w PKO idzie do wpłatomatu wpłaca i dosłownie po odejściu dostaje SMS o uznaniu na koncie . W tym banku standardowo jest to godzina ,maksymalnie do czterech godzin ,jeśli po tym czasie nie ma uznania na koncie można złożyć reklamację ,która standardowo rozpatrywana jest w ciągu 14 dni ,ale maksymalnie 30. Czekam na uznanie drugi dzień!


Tomasz Tomasz
22.06.2015. 10:43

Mbank naliczył prowizję 5zł za wypłatę z bankomatu.

W piątek 19.06.2015 mbank niesłusznie naliczył mi opłatę 5zł za wypłatę z Euronetu.

Na infolinii dowiedziałem się, że moja reklamacja została przyjęta - brawo.

Przy okazji dowiedziałem się, że nie jestem jedynym przypadkiem a pieniądze będą zwracane tylko wtedy gdy klient zgłosi reklamację.

O zgrozo. Bank sobie nalicza opłaty, a jak się nie zorientujesz to twoja strata. Gratulacje.


Izabela Izabela
22.06.2015. 10:19

mbank

Konto (ekonto dla młodych) w mbanku założyłam trzy miesiące temu. Do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie mbank. Mam bezproblemowy wgląd do swojego konta, samodzielnie mogę ustawiać sobie limity i zmieniać kod PIN do karty. Jeśli chodzi o kredyty w mbanku, to nie mogę wyrazić na ten temat opinii, ponieważ nie jestem zwolenniczką zadłużania się i nie posiadam kredytu na swoim koncie. Ale muszę dodać, że wypłaty we wszystkich bankomatach mam darmowe, przelewy krajowe i zagraniczne również, 0 zł za prowadzenie konta jeśli dokonam transakcji bezgotówkowych w trakcie miesiąca min. za 200 zł. Co okazało się nawet wygodne i szybkie i spokojnie wyrabiam to minimum miesięcznie. Jeśli natomiast komuś by się nie udało to zapłacimy 5 zł. Rozważam również założenia konta oszczędnościowego. Gdyby ktoś nadal miał wątpliwości to zapraszam na stronę główną mbanku wszystko jest w miarę przejrzyście napisane, możecie również udać się do placówki mbanku, na pewno udzielą Wam odpowiedzi na Wasze pytania Z czystym sercem polecam mbank.


kamila kamila
11.06.2015. 13:52

Opinia

Załatwienie w tym banku czegokolwiek to jak wspięcie się na Mount Everest. Ja czekam na reklamację niesłusznie naliczanego mi ubezpieczenia kredytu od marca. Mamy czerwiec ;) sprawa idzie jak burza. Od ponad roku mam tam kredyt , który musi byc ubezpieczony - od początku robie to na własną rękę z cesją na bank. Minął rok - my polise odnowiliśmy ale bank stwierdził ze będzie sobie pobierał za swoje ubezpieczenie - a co mu tam.. Dzwoniłam na mlinie dowiedziałam sie ze mam wyslać skan polis itd w końcu doszło do złożenia reklamacji w kwietniu, po 30 dniach napisali ze jeszcze sprawa nie jest wyjaśniona i przedłuzają proces o kolejne 30 dni, dwa dni temu mineły te kolejne 30 dni napisałam jaka decyzja i co się dowiedziałam - ze na moje dane nie ma zadnego wniosku o reklamację złożonego.. (wszystko pisałam mailowo, z jednego konta i podpisywałam się pod mailami nazwiskiem .. ) gdyby nie to ze mają świetne oferty kredytowe dla młodych ludzi omijałabym ich szerokim łukiem ... i bede omijać ale niestety z kredytem będę się jeszcze bujać więc musze to znosić ;||| ale nie wiem już co robić, kolejnego miesiąca nie chce mi się czekać


Klient Klient
05.06.2015. 20:21

Nie polecam!!!

Wczoraj wysłałem przelew ekspresowy na znaczną dla mnie kwotę na moje drugie konto w eurobanku bo potrzebuje natychmiast gotówki do dyspozycji na drugim koncie i to moje ostatnie pieniądze. Kasy nie ma cały dzień. Poszedłem do placówki mBanku załatwić sprawę. Pracownik udostępnił mi tylko komputer żebym się zalogował, sprawdził że był taki przelew, potwierdził że mam rację, po czym zadzwonił na infolinię, oddał słuchawkę i sam musiałem rozmawiać z konsultantem na infolinii, reklamację przyjęli na infolinii mówiąc ze mają na to 30 dni!!! Tylko się wściekłem bo zostałem bez grosza i czekam aż łaskawie odblokują mi moje pieniądze niewiadomo kiedy. Zaźadalem natychmiast zwrotu kasy ale to nic nie daje :( Radzę ominąć ten bank szerokim łukiem. Szkoda nerwów!!!


gerry gerry
05.06.2015. 15:40

Coraz droższe przelewy

Przelew z konta na inne konto w tym samym banku (mBanku) 1,50 zł.... było za darmo. To już dziadostwo....


adam adam
29.05.2015. 10:23

Zdecydowanie NIE POLECAM MBANKU

Mam u nich konto firmowe i osobiste oraz kartę kredytową. od pewnego czasu tak zaczęli podwyższać prowizje że zrobił się horror.
Opłata za odnowienie możliwości zadłużania się w koncie chyba około 80 zł.
Przelew z kredytowej na zus był za darmo teraz płatny.
To co zrobili z opłatami w ciągu ostatnich kilku miesięcy to horror.

Po Credit-Agricole to chyba najgorszy i najdroższy bank.


Aga Aga
20.05.2015. 23:04

mBank

Mam konto w mBanku od 4 lat. W sumie nie było z nim żadnych problemów, łatwo o poradę przez czat lub mlinię niestety te 6 zł skłoniło mnie do zmiany banku bo gdy zakładałam tam konto było ono darmowe. Bank całkiem fajny i polecam gdyby nie te opłaty


alizey86 alizey86
18.05.2015. 21:04

naciągacze odradzam

Witam,
niestety nie polecam tego banku już niedługo po otwarciu konta okazało się, że ich promocje to zwykłe oszustwa, że już nie wspomnę o konsultantach mbanku, którzy celowo lub też z niewiedzy wprowadzają klienta w błąd. Zdarza się też tak, że na konto przez internet nie można się zalogować po kilka dni z rzędu. Odradzam


klient klient
17.05.2015. 12:01

MBank Konto

jestem nie zadowolony z konta w mbanku , zamrażają konto spólki ponimo tego że spólka nie ma długu i nie ma egzekucji komorniczej nie polecam konta w mbanku


Piter Piter
29.04.2015. 09:52

Opinia

Poszukiwanie dobrego konta bankowego skłoniło mnie do zainteresowania się możliwościami mBanku i jestem zadowolony. Zgodnie z opiniami innych użytkowników nowy system transakcyjny pozostawia wiele do życzenia, ja jednak nie miałem do czynienia ze starym, więc trudno mi wyrokować. Mi osobiście w eKoncie najbardziej podoba się czytelność oferty.


natka natka
24.04.2015. 19:01

odradzam

Mialam konto w m banku od 5lat. Oplaty tylko sie zwiekszaly wiec probowalam je zamknac. Poszlam do oddzialu okazalo sie ze w tym oddziale konta nie zamkne. Poszlam do drugiego oddzialu gdzie uzyskalam informacje, ze moge wnioskowac o zamkniecie konta ale zastrzec karte musze sama bo w banku kosztuje to 40zl. Zastrzeglam karte przez internet co trwalo okolo 2-godzin z powodu bledu na stronie a na infolini ciagle mnie odsylali i weryfikowali. Istny koszmar!!! Nigdy wiecej!


Magorzata Magorzata
22.04.2015. 13:21

Żegnam mbank

Jak już ktoś wcześniej napisał BYŁO bezpłatnie fajnie przejrzyście. Skończyło się. Teraz 6zł za kartę lub 300zł płatności kartą. To nie dla mnie. szukam innego banku


mmm mmm
22.04.2015. 12:30

super ale nie do wszystkiego

Od 15 lat jestem zachwycona bankowoscia internetowa. Zadnych problemow, przejrzyscie, duzo opcji. wlaczylam kiedys wyplate ze wszystkich bankomatow i poza tymi 5 zl a jest to tego warte nie place nic. Karty kiedys platne sa darmowe. Wyrobic limit 300zl to nie problem bo po co mi konto jakbym tam nie wplacala? Wszystko bardzo szybko i prokliencko. Oczywiscie jest mi troche przykro ze nowi klienci potrafia dostac 4% na koncie, oczywiscie ze kredyty sa drogie i nie wszystkie opcje oszczednosciowe czy kredytowe sa oszczedne - a czasem koszt wysoki. Korzystac z kont walutowych od niedawna i tu zawiodla mnie prowizja przy przelewie z walutomatu ktory jest wewnetrzny. To jest dziwne, moze zrezygnuję z tej opcji. jednakże ciesze sie ze unikne wreszcie przewalutowania ktore latami płaciłam. Nie prowadze spółki akcyjnej wiec na luzie. Jest na pewno o wiele lepiej niz jak slyszę w innych bankach i w tych z ktorych ja korzystałam gdzie najgorszy jest Srafaizen Raiifeisen.


Demura Demura
21.04.2015. 16:48

Po co do nich?

Czytam sobie, bo mnie orange dręczy. Ludzie narzekają i mają tam rachunki. Twierdzą, że wszędzie jest tak samo. Nieprawda. Miałem Intelligo, mam Millennium i Credit Agricole. Nigdy najmniejszego problemu. Karty chodzą na całym świecie, placówek dużo, opłaty bardzo małe, kredyty na każde gwizdnięcie. Nawet jak zapomniałem spłacić kredytowej to kary nie naliczyli (w CA).
No to po co do mBanku? Chcieliście zaoszczędzić te kilka złotych miesięcznie? A niektórzy stracili 103, 17, 10 tysiów. Polecam Millennium (konto 360) i CA.


turkaweczka turkaweczka
13.04.2015. 16:52

jak weszłam do banku

Niedawno weszłam do mBanku we Wrocławiu,przy pl.Teatralnym,nie było ludzi więc podeszłam do kobiety za biurkiem i zapytałam się jakie jest oprocentowanie na zwykłym koncie.Kobieta powiedziała żebym poczekała,więc to zrobiłam,po chwili z pokoju wyszedł chudy,wyschnięty mężczyzna z wydatnym nosem,co sprawiało że wyglądał jak gołąb.Mężczyzna miał strasznie zatroskaną minę,tak jakby jego bank właśnie padł i jakby przed chwilą stracił wszystkie pieniądze.Powiedział,żebym weszła do pokoju i powiedziała o co chodzi,więc powtórzyłam pytanie.Wtedy mężczyzna ze straszną miną zaczął na mnie krzyczeć,po co bankowi czyjeś pieniądze na koncie,zaczął mnie wypytywać co banki robią z pieniędzmi,poczułam się jak na lekcji ekonomii,nie wiedziałam co powiedzieć,na jego twarzy malowała się straszliwa tragedia,w żadnym innym banku się z takim czymś nie spotkałam.Siedziałam zamknięta w pokoju z człowiekiem,który nie wiem dlaczego na mnie krzyczał,jakiś koszmar,gdy na chwilę przerwał,powiedziałam mu że dziękuję za poradę i powiedziałam do widzenia,po czym wyszłam,nie dowiedziawszy się tego czego chciałam się dowiedzieć.W banku były trzy lub cztery stanowiska z kobietami,które siedziały bezczynnie i nie było tam żadnego klienta,gdy tam wchodziłam trochę mnie to zdziwiło,bo w innych bankach po południu były kolejki,ale gdy wyszłam z tego pokoju,wszystko było dla mnie jasne jak słońce.


Marysia Marysia
12.04.2015. 23:51

Koszmar zmian

W mBanku jestem bodajże od 2003 roku. Szmat czasu, ale podejrzewam, że powoli moja cierpliwość się kończy. Po zmianie strony na "lepszą" zmieniły się również zasady i to nie aby ułatwić życie klientowi. Zmieniły się godziny wysyłania przelewów, nie ma już dodatkowo płatnych przelewów ekspresowych, w wolne dni mBank działa jak każda placówka - czyli jest zamknięty (ni wypuszcza przelewów). Ograniczono możliwości wysyłania pieniędzy z niektórych kont, a kartą, którą zamówiłam i która miała obsługiwać WZYSTKIE transakcje internetowe niestety nie mogę kupić np. biletów lotniczych. Dla mnie aktualnie strona jest nieczytelna i niepotrzebnie rozbudowana. Przesadzili. Oliwy do ognia dolewa również fakt, że od jakiegoś czasu dzwonią do mnie ze "wspaniałymi" ofertami.

Może jak ktoś nie znał wcześniejszej, czytelnej, prostej i intuicyjnej wersji mBanku to do tej może się przyzwyczai. Życzę tego.


Alicia Alicia
09.04.2015. 00:35

ja sobie chwale

eKonto to jedna z ciekawszych propozycji, z którymi miałam do czynienia i to nie tylko ze względu na brak dodatkowych opłat (bez problemu wyrabiam limit płatności kartą w miesiącu), co już nie jest ewenementem w polskiej bankowości.

Bardziej cieszą usługi dodatkowe takie, jak choćby dostęp do dodatkowej gotówki w postaci kredytu odnawialnego.
W mojej opinii to jednak z ciekawszych propozycji dostępnych na rynku.


Ola Ola
07.04.2015. 15:29

założyłam konto

witam,
założyłam konto w mBanku i jakoś mi się wierzyć nie chce że ono jest całkiem za darmo . jestem uczennicą i polecili mi w Orange, że takie konto jest kontem zwykłym, ale boje się, że będę musiała coś płacić, bo jak pisałam jestem uczennicą i nie mam z czego im płacić . co mam zrobić ? zostać przy tym ? doradzicie mi ? bo ja za bardzo się na tym nie zam . :(


MarcinG MarcinG
06.04.2015. 23:22

mBank - nigdy więcej

Witam,
Mam eKonto w mBanku do 13 lat i niebawem się z nim żegnam. Zaczęli jednostronnie zmieniać umowę na niekorzyść klienta. Zniosłem wprowadzenie opłaty za kartę najpierw 2 zł , potem 4 zł ale gdy podnieśli na 6 zł (uniknięcie możliwe gdy zapłacisz kartą 300 zł) powiedziałem DOSYĆ podbierania moich pieniędzy. To jest po prostu zwykły haracz. To w jaki sposób i czym płacę przy zakupach to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Gdy przedwczoraj dzwoniłem na mCzat, konsultantka podczas mojej wypowiedzi - coś w tym czasie jadła bo słyszalne było ciche ćlamanie. To jest skandal. Klienta mają w głębokim poważaniu. Na minus są też: częste zmiany regulaminu taryf i opłat - kilka razy w m-cu oraz skrajnie niskie oprocentowanie lokat. Najgorsze jest to, że wszystkie banki zaczynają skubać bezprawnie klientów a rząd polski nic z tym fantem nie robi. Wracać będą czasy gdy pieniądze bedzie się opłacać trzymać w domu.
NIE POLECAM mBanku.


Ryszard Ryszard
04.04.2015. 10:50

Uszusci

ludzie nie wieszcie temu Bankowi to sa uszusci obiecuja ladnie pieknie apotem dupa sie nakrywaja ztego co pszeczytalem z forum to gina pieniodze z konta


Dexter Dexter
02.04.2015. 20:14

ocena Mbanku

Jestem wieloletnim Klientem Multibanku i MBanku.To co się dzieje ostatnio na moich kontach to horror. Bank robi co chce.Szkoda mi opisywać bo tracę nerwy.Odradzam.


ewa ewa
01.04.2015. 16:58

kradzież pieniędzy z konta

23 marca br skradziono mi z konta mbanku 103 tyś proszę wszystkich których spotkało to samo kontakt
poszkodowanimbank@wp.pl


zimny zimny
31.03.2015. 18:48

Jest coraz gożej

Było darmowo, przyjaźnie i przejrzyście.
Pozostało "było"

Gdyby naród był zgrany i co najmniej 50% klientów banków ustawiło się w kolejce po oszczędności, podejście banków musiałoby się zmienić.


XYZ XYZ
31.03.2015. 18:02

NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

NACIĄGACZE I NIEKOMPETENTNI PRACOWNICY ONLINE!!!
MNIEJSZY NIŻ ZERO SYSTEM ZABEZPIECZEŃ PRZED KRADZIEŻĄ PIENIĘDZY Z KONTA!
REKLAMACJE TRWAJĄ POWYŻEJ 3 M-CY!!!
NIGDY WIĘCEJ, NAWET GDYBY MIAŁ BYĆ TO OSTATNI BANK NA ŚWIECIE!!!


klient klient
31.03.2015. 17:20

nie polecam

mbank to tragedia, kiedys byl calkowicie darmowy, obecnie juza 6zl za karte jesli nie obroci sie w sklepie na kwote 300zl miesiecznie, przymuszanie do korzystania z kodow smsowych, za liste kodow jednorazowych zycza sobie 19z za kawalek papieru! Ogolnie nie polecam bo ten bank sie stacza z kazdym rokiem reklamuja sie jako darmowy a z darmowym nie ma juz dawno nic wspolnego. Jesli ktos chce rzeczywiscie darmowe konto to tylko t-mobile bankowe(dawny alior sync), tam karta jest za 0zl i nie trzeba nia robic zadnych transakcji i mimo to nadal jest darmowa, w dodatku lokaty 3,4% gdzie w mbanku mozna o takiej pomarzyc


Tami Tami
31.03.2015. 13:32

konto bez zastrzeżeń

Mam konto w mbanku od kilku lat i nie mam żadnych zarzutów. Ważne dla mnie było, żeby nie trzeba było za nie płacić. Znalazłam je na stronie http://www.konto-bankowe-za-darmo.pl/


alek alek
27.03.2015. 23:12

dobry bank jako szkolna kasa oszczedności

Do 100 zł na koncie


Kamila Kamila
27.03.2015. 17:01

okradzeni przez mbank

Jestem klientką mbanku od 06 lat, na początku było to konto osobiste, potem firmowe. W tym czasie korzystałam i z lokat i z kredytu.. Niestety moje oszczędności zniknęły z konta, zostałam okradziona, hakerzy włamali mi się na konto; Okazuje się, że mbank dobrze o tym wie, proceder taki trwa od lat, mbank nic z tym nie robi; na policji powiedziano mi, że mają najgorsze zabezpieczenia ze wszystkich banków. Notorycznie zdarzają się historie podobne do mojej i my jako klienci nie jesteśmy w żaden sposób ostrzegani. Pieniędzy- 17 000 pewnie nie odzyskam. Także szczerze przestrzegam wszystkich przed mbankiem.


Alicja Alicja
27.03.2015. 10:48

mbank

Przestrzegam wszystkich przed mbankiem.Posiadam w nim konto od 15 lat. W ramach konta prowadze konto firmowe. Posiadam lokaty w tym banku, mialam kredyt. Kilka dni temu hakerzy wlamali mi sie na konto i ukradli z niego 10 000. Od tego momentu zaczal sie cyrk. Dowiedzialam sie ze konta klientow mbanku sa okradane regularnie od kilku lar. Bank nic z tym nie robi, nie informuje o tym. mnie okradziono we wtorek a okazalo sie ze juz w poniedzialek byly masowe wlamania na konta klientow mbaku. Poniewaz jest to bank, ktory dysponuje tylko infolinia, za kazdym razem rozmawiam z kims innym. Do tej pory nie wiem kto prowadzi moja sprawe. Skontaktowalam sie z osobami, ktore podobnie jak ja tez zostaly okradzione. Niestety szanse na odzyskanie pieniedzy sa niewielkie. Ciekawy jest fakt, ze w momencie kiedy skladalam reklamace na infolini ponownie probowano mnie okrasc. Tylko moja szybka reakcja, mianowicie przelanie reszty pieniedzy na konto meza, zapobiegly ponownej kradziezy. Osoba z ktora rozmawialam nawet nie zablokowala mojego konta. Ogolnie tragedia, uwazajcie na mbank.


Krzysiek Krzysiek
18.03.2015. 21:49

Opinia

Samo konto ok... obsługa konta czy to na kompie czy to z aplikacji na smartfon.. ale jedno mnie rozczarowało... chciałem kredyt 3000 i odmowa... wiec chciałem 2500 odmowa.... nie dostałem info dlaczego odmowa... więc poszedłem do konkurencji Credit Agricole... okazalo sie ze max kredyt moge nie co ponad 16 000 wic czemu kur... mBank nie chał dać 3000? Jak nie masz zamiaru brac kredytu to konto spoko.. ale jak chcesz brac kredyt NIE POLECAM!! własnemu klientowi nie dali kredytu żenada... a obcy bank dal i powiedzial ze max moge brac ok 16 300.


Izabela Izabela
18.03.2015. 15:07

Podsumowanie 10 letniej współpracy

Czy warto teraz zakładać konto? Nie wiem, ja jestem ich klientką już 10 rok, bywało różnie raz lepiej raz gorzej, raz dałam się naciągnąć konsultantowi za usługę wypłaty ze wszystkich bankomatów dzięki czemu buliłam 9,- co miesiąc ;) albo wpłatomat zeżarł mi pieniądze (tak to jest jak się ich nie karmi) ale nie mogę narzekać, naprawdę są gorsze banki. Dziś zamknęłam konto w Alior Banku i powiem wam, że potknięcia mBanku przy przekrętach Aliora to pikuś, z resztą poczytajcie sobie co o tamtym piszą, sama postanowiłam udzielić swojej opinii bo krew mnie zalała ;) Nie ma banku idealnego, nie ma człowieka idealnego, nikt nie jest nieomylny. Podsumowując 10 lat współpracy powiem tak. Mają jeszcze nad czym popracować, ale inne banki powinny być choć w 1/5 tak skorzy do współpracy jak ten bank. Ot przykład. Wczoraj dzwoniłam na mLinię by zmienić nr telefonu przypisany do konta. Prosili o mój telekod, ale że nie używałam go od 10 lat cóż, były problemy z przypomnieniem, konsultant jednak stanął na głowie i mi przypomniał następnie wytłumaczył wręcz patologicznie krok po kroku o co będą prosili i co i jak dalej robić. Gdzie tak macie? Może i macie, nie neguję ;) Moje sprawy jednak zostały załatwione w 6 minut (po drodze jeszcze doszła rezygnacja z jednej z usług) i działa i kasy mi nie zjada nie wiem za co. Ja osobiście cenię sobie ten bank. Wiadomo każdy ma coś co mu pasuje i każdy znajdzie coś co najzwyczajniej w świecie spowoduje, że krew się w nas zagotuje, bywa. To jest tylko moja opinia jako klienta, jak mówiłam zawsze można trafić gorzej ;)
PS. opnie ludzi są jak dziura w tyłku, każdy ma swoją ;) Pozdrawiam ze słonecznej Lubelszczyzny


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !