Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientĂłw

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 140 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Zobacz opinie klientów o mbanku. Szczegółowa analiza kont osobistych mBanku: eKonto Standard, eKonto możliwości dla Młodych oraz firmowego mBiznes Konto.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

Konto mBank eKonto Standard to podstawowe konto osobiste w ofercie banku dla osób pełnoletnich (powyżej 24 lat). Dla osób młodych (13-24 lata) mBank przygotował specjalne konto ekonto m, o którym piszemy w dalszej części artykułu.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta mBanku:

Nazwa Konto mBank - eKonto Standard
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - wszystkie w Polsce (wypłaty powyżej 100 zł)
1,3 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę powyżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe ekonto oszczędnościowe a także darmowe ekonto walutowe.
Załóż Konto do 30 września 2020 r. i zyskaj 140 zł premii

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 30.09.2020 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać do 140 zł premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych za aktywne korzystanie z konta.

Jak zyskać 100 zł? :

  • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,

Jak zyskać 40 zł? :

  • W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1 000 zł,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,eKonto możliwości - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-24 lat

eKONTO możliwości to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. Poniżej przedstawiono zestawienie podstawowych opłat w zależności od wieku posiadcza konta mbanku:

opłaty konto mbank

eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25 roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest także bezwarunkowo darmowa.mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
279 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (483 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
Bogusia 123 Bogusia 123
18.10.2015. 20:44

Czat mBanku

Wczoraj miałam drobny problem z karta. Zdenerwowałam się zupełnie nie potrzebnie. Siedząc na obiedzie z przyjaciółmi nie chciałam się denerwować bardziej rozmowa z infolinią. Napisałam wiec na czacie. Pani mi wszystko wyjaśniła. Łatwiej się skontaktować niż narzekać tylko.


Weronika Weronika
18.10.2015. 16:20

Ĺźenada

Konsultanci w tej firmie to żenada potrafią nawet krzyczeć do klienta będąc w multibanku ponad 10 lat czegoś takiego nie było konto porażka zmiany regulaminu co chwile wiec jak tylko spłace kredyt uciekam do darmowego konta bo tu łoją za wszystko


Kamil Kamil
15.10.2015. 10:53

rozczarowanie

konto miało być darmowe:) i co ?na tym się skończyło :za sprawdzenie salda w bankomacie opłata 5 zł!!!po próbie reklamacji Pani mi oświadczyła,że reklamacja jest bezzasadna bo przecież w tabeli opłat jest to napisane!!! brak słów!!!


Andrzej_J Andrzej_J
13.10.2015. 18:22

Konto w mBanku

Serdecznie odradzam wszystkim ten bank. Jestem długoletnim klientem mBanku. Biję się w piersi i przyrzekam solennie, że się poprawię i zrezygnuję z rachunku u nich. Reklamują, że kartę (VISA) ma się bezpłatnie. Bylo tak kiedyś. Obecnie za wydanie i utrzymanie karty debetowej do eKonta żądają 36 zł rocznie (3 zł/mies). I to mało. Jakiś czas temu wprowadzono opłatę 2 zł jeśli klient nie zapłacił kartą 200 zł w ciągu miesiąca (zapłacił w kasie, a nie wykonał przelew). Teraz jest to już 6 zł jeśli nie zapłacił 300 zł. Kwota niby niewielka, ale nie lubię jak ktoś mnie okrada nawet z 50 gr. Profilaktycznie (korzystam z doświadczeń innych klientów) nie wchodzę w inne "układy" typu lokata, ubezpieczenie. Może się nagle okazać, że przeoczę zmianę w regulaminie (w tym roku już ich było 6 czy 7) i nagle, niechcący, dopłacę jakąś sumę do premii prezesa. Witaj skarpeto!


analityczny analityczny
12.10.2015. 19:17

OKRADZIONY

Poprzez bluecash chciałem dokonać szybkiego przelewu z mbanku do inteligo. Pieniądze bank pobrał, mija 3 dzień (w innych bankach trwa to kilka minut), pieniędzy nie ma. Bank przyjął reklamację, teraz mam czekać do 30 dni na rozpatrzenie i zwrot 2 tysięcy złotych. Omijać z daleka!


klient klient
02.10.2015. 10:39

nie polecam placĂłwki w NYSIE!!!!!!!!!!!!!!!

od momentu fuzji multibanku z mbankiem jest jakaś porażka!!!
Po pierwsze konsultanci w placówkach nie mają pojęcia o rachunkach z multi!
Robi się problem jak kończy się ważność konta w multi a ma się na nim kredyt, ja musiałam złożyć 3 wizyty w banku aby łaskawie Panie rozwiązały problem!
Nie wiem jak gdzie indziej jest ale odradzam placówkę w NYSIE chodzi mi o dwie Panie obsługujące klientów! Kiedyś miła obsługa wizyta to była przyjemność a teraz jak mam tam iść to już na samą myśl mam zły humor.
W końcu zdecydowałam się zamykać konto ale to nie takie łatwe... Przyszłam i powiedziałam że chce zamknąć konto w Państwa banku z niezadowolenia obsługi i kosztów za prowadzenie rachunku.
Prze zaje....ście miła Pani zamkneła mi konto OSZCZĘDNOŚCIOWE a podstawowy rachunek zostawiła!Tak tak podpisałam wypowiedzenie ale nie pamiętam na pamięć rachunku i nie zwróciłam uwagi że to nr konta oszczednościowego. Nie świadoma tego po jakimś mc dostaje wiadomość że mam minus na koncie bo już mi policzyli za prowadzenie rachunku..wtf????pomyślałam!
Idę do banku o godzinie 16.35 zamknąć konto znowu i słyszę ale nie zamkniemy Pani konta bo ma Pani minus na koncie 9,5 zł więc che to uregulować od razu , no ale PROBLEM bo do 16.30 tylko przyjmują gotówkę !!!! Pani mnie zaprasza na drugi dzień - do godz 16.30 ludzie trzeci raz muszę iść aby zamknąć konto!!!!Jeszcze teks Pani "proszę zaczekac bo ja muszę przeczytać jak zamknąć to konto z multibanku bo nie wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cypisek Cypisek
02.10.2015. 10:30

Tragedia

Podobnie jak Janusz byłem klientem tego Banku od początku,było nieźle ale dawniej Obecnie to chyba jeden z gorszych banków .Miałem konto Aquarius i oczekiwałem lepszej obsługi,niestety personel chyba z łapanki w okresie wypowiedzenia obciążyli mnie jeszcze jakimiś niesłusznymi opłatami.Odradzam wszystkim korzystanie z ich usług.


Mariusz Mariusz
02.10.2015. 08:54

Odradzam

Jestem w mbanku od dawna i zastanawiam sie nad zmiana. Od ponad miesiaca walcze ze zwrotem czesci ubezpieczenia kredytu splaconego o 3 lata wczesniej. Wiecznie cos wymyslaja, z pracownikami na mLini nie mozna sie dogadac, w kolko tylko ze mam jeszcze raz wyslac wniosek itd itp. Odnosze wrazenie ze maja spore opory zeby oddac moja kase. Poza tym kiedys haslo sztandarowe DARMOWY BANK przestaje szybko funkcjonowac. Nie polecam, wrecz omijac szerokim lukiem


Janusz Janusz
25.09.2015. 18:27

Opinia

byłem w mBanku od początku istnienia, wszystko było o.k. do momentu kiedy odrzucili moją (zasadną) reklamację, następnie wprowadzili opłaty manipulacyjne (uwaga: bezpłatny bank), wreszcie wprowadzili ten makabryczny interfejs, żenada !!!, połączenie z mLinią to porażka, przeniosłem się do prawdziwego Banku przez duże "M".
Wszystkim odradzam tę insytucję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


John John
20.09.2015. 16:17

Nie polecam

Po dodaniu opłaty za posiadanie karty nie jest to już darmowy bank. Zmiana interfejsu totalnie na niekorzyść. interfejs obecnie jest nieczytelny, trzeba szukać podstawowych funkcji - nawet wysłanie przelewy trwa o wiele dłużej. No i ostatnia historia z krukiem, mam jakiś tam nieduży kredyt po 100 zł rata z racji że jest wrzesień i mam sporo wydatków nie zapłaciłem jednej raty- pytałem na infolinii czy nie będzie problemem jak zapłacę podwójną ratę w październiku. Nie nie będzie problemem tylko naliczymy odsetki, no OK. Dodam że jestem w mBanku od prawie samego poczatku ich działalności i z niczm nigdy u nich nie zalegałem. A po 2 tygodniach wydzwania do mnie kruk ...zupełnie nie powiązałem tego z mbankem ...100 zł ? 2 tygodnie ? ..a jednak. Żeby było śmieszniej w czasie tych 2 tygodni dostawalem smsy z propozycjami kolejnych kredytów. Zapłaciłem tą stówę...mam kilka rat , spłacę wszystko i wypłatę oraz inne środki przenoszę do innego lepszego banku ...całkowicie darmowego :)


Majka Majka
19.09.2015. 17:21

Pierwsze konto

Witam, mam pytanie odnośnie konta w Mbanku, gdyż to będzie moje pierwsze konto jak do tej pory i nie jestem pewna czy dobrze robię zakładając go właśnie w tym banku. Zacznijmy od początku, jestem studentką, która jeszcze nie pracuje, a moje zgromadzone pieniądze chciałabym trzymać w bezpieczniejszym miejscu niż przysłowiowa skarpeta. Rozważam opcję założenia konta dla młodych w wieku 18-26 lat, ale nie jestem doświadczona w tych sprawach bankowych, więc chciałabym prosić o jakoś poradę osobę, która już miała coś wspólnego z tymże bankiem. ????


Marek Marek
14.09.2015. 11:46

Odradzam jako klient dawnego Multibanku

Z Multibanku byłem zadowolony, byłem tam od wielu lat, ale ten nowy mbank to jakieś nieporozumienie. Zadzwonili do mnie ostatnio z propozycją karty kredytowej, z wysokością limitu 40kzł.
Ja na to że owszem być może przeniósłbym kartę z innego banku, bo to wygodniej mieć kartę w tym samym. Więc spędziłem z konsultantką prawie godzinę na rozmowie wypełniając wniosek, wnioskowałem o limit 20kzł bo większy mi nie jest potrzebny, odpowiedź miała być następnego dnia. Dzwonię po tygodniu bo nie było znaku życia - okazuje się że wniosek odrzucony "bo nie mam zdolności kredytowej", ale konsultantka nic więcej nie była w stanie powiedzieć. Bank w którym mam konto od ponad 10 lat, obroty na rachunku sięgają czasem całkiem sporych kwot (mam działalność gosp.) - odrzuca wniosek nawet mnie nie informując o tym fakcie ani o przyczynach.

Wynoszę się z tego banku, żal patrzeć jak z dawnego dobrego Multibanku zrobili pośmiewisko.


Mike Mike
11.09.2015. 22:33

Braki

Zdecydowanie odradzam mBank:

- Opoznienia w otrzymywaniu hasel jednorazowcyh badz ich calkowity brak,
- Service, totalna klapa - nagminne stosowanie metodologii spychalstwa,
- Nie zalatwimy wiekszosci spraw telefonicznie z jednym konsultantem - trzeba notorycznie dzwonic do poszczegolnych dzialow - gdzie i nawet oni nie moga czasem pewnych rzeczy zalatwic,


Maciek Maciek
08.09.2015. 09:24

poraĹźka

ten bank był najlepszy do czasu kiedy zmusili wszystkich klientów do przejścia na nową platformę,
trzeba mieć do niej cierpliwość, usiłowałem znaleźć historie rachunku ale mi się nie udało, zrobiłem wpłatę za telefon być może drugi raz za ten sam miesiąc, ja nie mam czasu bawić się w odkrywcę czy detektywa, strona banku powinna byc przyjazna i intuicyjna a nowym mbanku na pewno taka nie jest, nie polecam


Ania Ania
31.08.2015. 11:37

Opinia

Niewiarygodna instutucja, brak rzetelnego serwisu klienta. Bankomat nie zadziałal, na koncie zablokowano mi 2000 pln. Od TRZECH dni nie mogę się doczekać wyjaśnienia.Wydzwaniam do serwisu, PŁACĘ do cholery za te połączenia, a jedyne , co słyszę , to wyuczone ogólnikowe formułki . Gdyby to były moje wszystkie pieniądze (dla wielu osob w PL 2000 pln to cała wypłata), to po prostu zdechłabym z głodu. Rozpatrzenie reklamacji do 30 dni. To jakiś żart. Mbank to dziadostwo, odradzam korzystanie z tego banku. Jeżeli pojawi się problem, to możecie być pewni, ze się na was wypną tak jak na mnie. Biurokracja i obojętność!!!


Ukasz Ukasz
29.08.2015. 11:40

co chwilę zmiany regulaminu, dodatkowe opłaty, zwiększanie wymagań abu unikąć np. opłaty za k

próby zamknięcia konta od ponad roku nie przynoszą efektu - pracownicy w mlinii i okienkach bredzą jakieś głupoty. dajcie spokój...


Patrycja Patrycja
24.08.2015. 12:59

opinia o koncie mbanku

Mialo byc darmowe konto a teraz co i rusz zmieniaja regulamin i bule za wszystko!!


AndrzejO AndrzejO
20.08.2015. 11:38

A ja niezmiennie polecam,

Przeglądam opinie innych na temat mBanku, ale i innych banków. Średnio, na 5 możliwych gwiazdek, banki otrzymują 2, czyli słabo. Cóż, potwierdza się opinia zagranicznych o nas Polakach. Lubicie narzekać - powiadają, nawet jeśli nie ma realnych powodów. Opinie o mBanku potwierdzają te naszą narodową cechę. Jest źle i będzie jeszcze gorzej - można podsumować nasze narodowe podejście do życia. :)

A moja opinia o mBanku jest dobra. Nie bardzo dobra, ale dobra. Jestem ich klientem od 12 lat. To mój podstawowy bank. Używam ich kart, płacę nimi (od zmniejszenia opłat interchange często), systematycznie dokonuję przelewów, ubezpieczam samochód. Bywały potknięcia, ich nowy interface uważam za taki sobie, choć już się do niego przyzwyczaiłem, a nawet polubiłem. Z drugiej strony ich interfejs mobilny na smartfona jest po prostu świetny. Przemyślany, wygodny, prosty i intuicyjny. Podnoszą opłaty, np. za karty? Normalne, czymś muszą rekompensować np. obniżenie opłat interchange. Tak robią wszystkie banki. mLinia działa jak działa, ale przez te wszystkie lata, dzwoniąc do niej wielokrotnie, nie miałem powodów do istotnych narzekań. W sumie ocena 4. Oby wszystkie instytucje w Polsce działały tak dobrze jak mBank.


Henryk1022 Henryk1022
05.08.2015. 12:18

Opinia

Jestem klientem mBanku od wielu lat. Wszystko tu działa jako tako. Niestety od czasu do czasu się zatnie, a reklamacja w mBanku to już tragedia. Organizacja jest mniej więcej taka, jak urząd państwowy w PRL-u. Klient ma kontakt tylko z pracownikami najniższego szczeblu, a oni działają tak jak wirtualna Monika z ZUS-u, potrafią wykonywać tylko rutynowe czynności. To, że klientowi znikły pieniądze nie wzbudza żadnego zainteresowania. W urzędzie państwowym przynajmniej obowiązuje Kodeks Postępowania Administracyjnego, klient ma możliwość prawo to skarg i odwołań. A tu jest tylko regulamin wewnętrzny, który ma celu tylko to, żeby klient nie zawracał głowy szefostwu.


tom tom
04.08.2015. 10:47

Opinia

01.08.2015 wysłałem przelew z mbanku do pko expresowy 15min który koszt wynosi 10zł dziś jest 04.08 i pieniędzy niema reklamacje składam od soboty powiedzieli mi że ktoś zadzwoni nikt nie dzwoni kazano mi czekać do piątku ja nie mam kasy na opłaty a oni obracają waszą kasą o jak te biura podróży wał i tyle każdy z info mówi co innego jeden mówi że w 24h pieniądze wrócą na konto czekam dzwonie i jakaś baba mówi że reklamacja do 5dni


Jarek Jarek
02.08.2015. 21:24

... a nazwiska będą ograniczone do 5 liter - modyfikacje strony mbanku!

Posiadam konto w mbanku od 2006 roku. Aktualnie mieszkam w Anglii.
W 2011 aktywowałem numer tel. do potwierdzania operacji - Angielski:
+44ABBBCCCDDD ("+44" oraz 10 cyfr).
Wszystko działało bez zażutu.
Od 2012 przestałem używać bankowości mBanku, aż do dziś - i co?!
Chciałem dokonać transakcji ale niestety potwierdzenia SMS już nie dochodzą na podany wcześniej numer.
Ponadto w zakładce
"Płatności" ---> "Książka odbiorców" pod moim nazwiskiem w "Szczegóły Odbiorcy" pojawił się nowy numer telefoniczny:
BBBCCCDDD (ostatnie 9 cyfr z mojego angielskiego numeru)
- spolszczony przez wytrawnych programistĂłw mBanku - BRAWO!, HAHAHA!
- do tego oczywiście odpowiednie linki zachęcające do doładowania konta oraz dokonania przelewu na ten nie istniejący numer!!!

Biorąc pod uwage takie podejście mBanku wcale się nie zdziwię jak za jakiś czas po zalogowaniu zobaczę, że z mojego nazwiska zostało tylko ostatnich 5 liter!

Oczywiście dzwoniłem na infolinię - Pani z serwisu stwierdziła, że to wina mojego operatora sieci komórkowej, że potwierdzenia sms przestały dochodzić na mój numer, bo mój operator blokuje odbieranie SMS wysłanych z 4-cyfrowych numerów z Polski (sprawdziłem - nic nie jest blokowane przez operatora mojej sieci), ponadto powiedziała, że przecież mogę zmienic numer na Polski, a wyczarowany przez mBank numer telefonu to sobię mogę usunąć.


Daniel Daniel
02.08.2015. 03:29

Polecam eKonto

W pełni polecam eKonto w mBank. Naprawdę warto. Teraz nowi klienci mogą zyskać nawet 300 zł premii.


jelonek jelonek
31.07.2015. 10:42

Opinia

Wyplata wpływa często powyżej średniej krajowej!!nie place karta bo robię przelewy .Dzien bez zmiany regulaminu dniem straconym taka dewiza banku.Nowi dostają mannę z nieba starych sie goli jak może .Inny bank nie ma mojej kasy(juz ma😁)i sie nawet wysilili i osobiście pani z oddziału do mnie z życzeniami na urodziny dzwonila.I przez rok raz regulamin zmienili !a nie kilkadziesiąt.M.bank ma drogie kredyty itd traktuje ludzi jak idiotów!Juz kasa i wyplata wyprowadzona czas wiac.W innym banku jak kaske na mieszkanie dopozyczalem to papiery juz czekaly i wszystko podkreślone co mnie najbardziej by interesowalo choc nawet u nich konta nie mialem.po 12latach czas sie pożegnać


sylwia sylwia
27.07.2015. 20:00

Mbank lotata

założenia lokaty dla nowy środków,jest warto bo nie jestem pewna ego banku. proszę na odp


Andrzej Andrzej
06.07.2015. 21:08

5 lat eKonto oraz mBiznes i odchodzę

Obsługa internetowa na bardzo wysokim poziomie. Łatwość robienia przelewów do ZUS i US. Jednak tak jak zauważyli niektórzy we wcześniejszych opiniach bank stał się coraz bardziej pazerny. Do niedawna była karta na wypłaty bez prowizji za granicą, a za dodatkowe 5 zł miesięcznie bezpłatne wszystkie bankomaty w kraju. Potem od wypłat zagranicznych zaczęli pobierać prowizję lecz za dodatkowe 10 zł miesięcznie dalej było bez prowizji. Na koncie mBiznes podrożały przelewy z 1 zł do 1,5 zł. W mojej firmie robię średnio 50 przelewów miesięcznie a więc konto podrożało o 25 zł na miesiąc. Obydwa konta nie oprocentowane ale miały być za darmo. Bank strzela sobie w stopę. Odchodzę do banku gdzie konto firmowe jest całkowicie za darmo /NA RAZIE!/ warunkiem jest zrobienie przelewu do ZUS.


Szczepan Szczepan
03.07.2015. 13:05

TOTALNE DNO!

Założyłem rachunek w mBanku w 2004r. i do 2008 byłem bardzo z rachunku zadowolony. Brałem udział w akcjach polecania mBanku innym, otrzymywałem nawet za to nagrody. Polecałem znajomym z czystym sumieniem, nawet rodzicom i teściom założyłem u nich rachunek. Jednak od kilku lat jestem rozczarowany tym bankiem. To w jaki sposób traktują klientów (naliczanie niesłusznych opłat, ukrywanie prowizji w przeróżnych najmniej spodziewanych miejscach, przeciągające się postępowania reklamacyjne, utrudnianie wypowiedzenia umów itp.) przeszło już wszelkie dopuszczalne granice! Założysz u nich konto to narażasz się na nerwicę bo "normalny" człowiek nie jest w stanie znieść ich arogancji. Nie jestem przyzwyczajony do tego by mnie ktokolwiek traktował jak idiotę, ale płacić jeszcze za to to już zbyt wiele!

Rozstaję się z mBankiem bez cienia żalu, za to z WIELKĄ ulgą!


Mariusz klient Mariusz klient
02.07.2015. 15:59

opinia

Mbank był i będzie słaby bo nie ma i nie miał ludzi na poziomie , dalej to samo boksowanie jest co dawniej o byle pierdołę i bazują tylko na sile przyzwyczajenia do konta i niechęci do zmian, a tak poza tym to większość banków w Polsce ma jeszcze do poprawy a motto mBank powinno brzmieć " z naszym kontem i obsługą poznasz prehistorię bankowości czyli poco szybko i łatwo skoro można wolno i problematycznie;


BUU BUU
29.06.2015. 20:58

BANK

CZY MOŻNA ZAŁOŻYĆ KILKA DNI PRZED OSIEMNASTKĄ


Ralf Ralf
27.06.2015. 10:24

klienk od 15lat. Jest coraz droĹźej...

Jestem klientem od ok 15lat i zawsze był to najlepszy bank jaki miałem choć miałem jeszcze konta w WBK, PKO, Pekao, ING czy Inteligo. Jeśli chodzi o załatwianie spraw mBank bije wszystkich na głowę,natomiast ceny i notoryczne zmiany regulaminów cały czas zmieniają się od lat na niekorzyść klienta więc moja ocena to 3 gwiazdki. Zaczynają się pojawiać tak kuriozalne opłaty jak opłata za zmianę pinu w ''nowej'' karcie. Opłata za zmniejszenie limitu w koncie wynosiła 50zł a nagle wzrosłą do 75zł. Zwrot rocznej opłaty za kartę kredytową obecnie wymaga zdaje się 240 transakcji rocznie a było 120. Zasady innych pożyczek podobnie zmienia się na korzyść ale banku. Jeśli chodzi o oprocentowanie to bank idzie w stronę łatwości jego uzyskania a nie niskiego oprocentowania (Mam tutaj na myśli starych i solidnych klientów) Ja obecnie jestem na etapie pozbywania się produktów kredytowych na których bank chcę się najbardziej dorobić a potem rozważę zmianę banku lub dodatkowe konto na próbę.


Basia Basia
26.06.2015. 23:11

Mbank

Brak placówek banku w mniejszych miastach. Długi czas oczekiwania na odpowiedź na reklamację. Założenie konta przez internet potwierdzenie innym kontem w banku przelew dłuższy czas korzystania bez problemu. Bank nie oczekiwanie blokuje środki finansowe na koncie nie kontaktując i nie powiadamiajac o tym klienta a potem każe udać się do placówki banku nie mając na uwadze gdzie tylko są placówki


Damian Damian
26.06.2015. 01:14

mbank

Jestem klientem mbanku już prawie 6 lat i po tym okresie mówie dość. Głównie przez to że podnieśli opłatę na 6 zł. Co prawda można ją obejść ale lepiej skorzystać z oferty konkurencji i spełnić warunki, dostać jakiś zwrot niż mieć konto w mbanku. Niestety ale bank ten nie ma już nic pozytywnego do zaoferowania. Ktoś chce oszczędzać na lokatach w mbanku ? omijać tym bardziej szerokim łukiem. Oprocentowania lokat jakie mam do wyboru są od 0,5 do maks 1,4%. Wiem że obecnie % jest niski w bankach ale aż tak tragiczny to ma chyba tylko mbank.


vg vg
26.06.2015. 00:34

nowa stronna to szajs

kiedys mielis ladna czyteln aprosta strone czyli interfejs teraz jakis debil szef chcial zminic to i malo zdolni informatycy wyzrezbili to gowno ktore aktualnie jest,
mialem konta w 12 bankach z dostepem do internetu wiec wiem co mowie. zal.pl


Unik Unik
25.06.2015. 13:58

mBank - pazerność

Było pięknie kiedyś, teraz coraz więcej opłat. Przyłączam się do negatywnych opinii innych. Rezygnuje z tego banku.


Pawe Pawe
23.06.2015. 01:03

Wpłatomat-oczekiwanie

Nie polecam ,tego banku .Kolega ma konto w PKO idzie do wpłatomatu wpłaca i dosłownie po odejściu dostaje SMS o uznaniu na koncie . W tym banku standardowo jest to godzina ,maksymalnie do czterech godzin ,jeśli po tym czasie nie ma uznania na koncie można złożyć reklamację ,która standardowo rozpatrywana jest w ciągu 14 dni ,ale maksymalnie 30. Czekam na uznanie drugi dzień!


Tomasz Tomasz
22.06.2015. 10:43

Mbank naliczył prowizję 5zł za wypłatę z bankomatu.

W piątek 19.06.2015 mbank niesłusznie naliczył mi opłatę 5zł za wypłatę z Euronetu.

Na infolinii dowiedziałem się, że moja reklamacja została przyjęta - brawo.

Przy okazji dowiedziałem się, że nie jestem jedynym przypadkiem a pieniądze będą zwracane tylko wtedy gdy klient zgłosi reklamację.

O zgrozo. Bank sobie nalicza opłaty, a jak się nie zorientujesz to twoja strata. Gratulacje.


Izabela Izabela
22.06.2015. 10:19

mbank

Konto (ekonto dla młodych) w mbanku założyłam trzy miesiące temu. Do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie mbank. Mam bezproblemowy wgląd do swojego konta, samodzielnie mogę ustawiać sobie limity i zmieniać kod PIN do karty. Jeśli chodzi o kredyty w mbanku, to nie mogę wyrazić na ten temat opinii, ponieważ nie jestem zwolenniczką zadłużania się i nie posiadam kredytu na swoim koncie. Ale muszę dodać, że wypłaty we wszystkich bankomatach mam darmowe, przelewy krajowe i zagraniczne również, 0 zł za prowadzenie konta jeśli dokonam transakcji bezgotówkowych w trakcie miesiąca min. za 200 zł. Co okazało się nawet wygodne i szybkie i spokojnie wyrabiam to minimum miesięcznie. Jeśli natomiast komuś by się nie udało to zapłacimy 5 zł. Rozważam również założenia konta oszczędnościowego. Gdyby ktoś nadal miał wątpliwości to zapraszam na stronę główną mbanku wszystko jest w miarę przejrzyście napisane, możecie również udać się do placówki mbanku, na pewno udzielą Wam odpowiedzi na Wasze pytania Z czystym sercem polecam mbank.


kamila kamila
11.06.2015. 13:52

Opinia

Załatwienie w tym banku czegokolwiek to jak wspięcie się na Mount Everest. Ja czekam na reklamację niesłusznie naliczanego mi ubezpieczenia kredytu od marca. Mamy czerwiec ;) sprawa idzie jak burza. Od ponad roku mam tam kredyt , który musi byc ubezpieczony - od początku robie to na własną rękę z cesją na bank. Minął rok - my polise odnowiliśmy ale bank stwierdził ze będzie sobie pobierał za swoje ubezpieczenie - a co mu tam.. Dzwoniłam na mlinie dowiedziałam sie ze mam wyslać skan polis itd w końcu doszło do złożenia reklamacji w kwietniu, po 30 dniach napisali ze jeszcze sprawa nie jest wyjaśniona i przedłuzają proces o kolejne 30 dni, dwa dni temu mineły te kolejne 30 dni napisałam jaka decyzja i co się dowiedziałam - ze na moje dane nie ma zadnego wniosku o reklamację złożonego.. (wszystko pisałam mailowo, z jednego konta i podpisywałam się pod mailami nazwiskiem .. ) gdyby nie to ze mają świetne oferty kredytowe dla młodych ludzi omijałabym ich szerokim łukiem ... i bede omijać ale niestety z kredytem będę się jeszcze bujać więc musze to znosić ;||| ale nie wiem już co robić, kolejnego miesiąca nie chce mi się czekać


Klient Klient
05.06.2015. 20:21

Nie polecam!!!

Wczoraj wysłałem przelew ekspresowy na znaczną dla mnie kwotę na moje drugie konto w eurobanku bo potrzebuje natychmiast gotówki do dyspozycji na drugim koncie i to moje ostatnie pieniądze. Kasy nie ma cały dzień. Poszedłem do placówki mBanku załatwić sprawę. Pracownik udostępnił mi tylko komputer żebym się zalogował, sprawdził że był taki przelew, potwierdził że mam rację, po czym zadzwonił na infolinię, oddał słuchawkę i sam musiałem rozmawiać z konsultantem na infolinii, reklamację przyjęli na infolinii mówiąc ze mają na to 30 dni!!! Tylko się wściekłem bo zostałem bez grosza i czekam aż łaskawie odblokują mi moje pieniądze niewiadomo kiedy. Zaźadalem natychmiast zwrotu kasy ale to nic nie daje :( Radzę ominąć ten bank szerokim łukiem. Szkoda nerwów!!!


gerry gerry
05.06.2015. 15:40

Coraz droĹźsze przelewy

Przelew z konta na inne konto w tym samym banku (mBanku) 1,50 zł.... było za darmo. To już dziadostwo....


adam adam
29.05.2015. 10:23

Zdecydowanie NIE POLECAM MBANKU

Mam u nich konto firmowe i osobiste oraz kartę kredytową. od pewnego czasu tak zaczęli podwyższać prowizje że zrobił się horror.
Opłata za odnowienie możliwości zadłużania się w koncie chyba około 80 zł.
Przelew z kredytowej na zus był za darmo teraz płatny.
To co zrobili z opłatami w ciągu ostatnich kilku miesięcy to horror.

Po Credit-Agricole to chyba najgorszy i najdroĹźszy bank.


Aga Aga
20.05.2015. 23:04

mBank

Mam konto w mBanku od 4 lat. W sumie nie było z nim żadnych problemów, łatwo o poradę przez czat lub mlinię niestety te 6 zł skłoniło mnie do zmiany banku bo gdy zakładałam tam konto było ono darmowe. Bank całkiem fajny i polecam gdyby nie te opłaty


alizey86 alizey86
18.05.2015. 21:04

naciągacze odradzam

Witam,
niestety nie polecam tego banku już niedługo po otwarciu konta okazało się, że ich promocje to zwykłe oszustwa, że już nie wspomnę o konsultantach mbanku, którzy celowo lub też z niewiedzy wprowadzają klienta w błąd. Zdarza się też tak, że na konto przez internet nie można się zalogować po kilka dni z rzędu. Odradzam


klient klient
17.05.2015. 12:01

MBank Konto

jestem nie zadowolony z konta w mbanku , zamrażają konto spólki ponimo tego że spólka nie ma długu i nie ma egzekucji komorniczej nie polecam konta w mbanku


Piter Piter
29.04.2015. 09:52

Opinia

Poszukiwanie dobrego konta bankowego skłoniło mnie do zainteresowania się możliwościami mBanku i jestem zadowolony. Zgodnie z opiniami innych użytkowników nowy system transakcyjny pozostawia wiele do życzenia, ja jednak nie miałem do czynienia ze starym, więc trudno mi wyrokować. Mi osobiście w eKoncie najbardziej podoba się czytelność oferty.


natka natka
24.04.2015. 19:01

odradzam

Mialam konto w m banku od 5lat. Oplaty tylko sie zwiekszaly wiec probowalam je zamknac. Poszlam do oddzialu okazalo sie ze w tym oddziale konta nie zamkne. Poszlam do drugiego oddzialu gdzie uzyskalam informacje, ze moge wnioskowac o zamkniecie konta ale zastrzec karte musze sama bo w banku kosztuje to 40zl. Zastrzeglam karte przez internet co trwalo okolo 2-godzin z powodu bledu na stronie a na infolini ciagle mnie odsylali i weryfikowali. Istny koszmar!!! Nigdy wiecej!


Magorzata Magorzata
22.04.2015. 13:21

Ĺťegnam mbank

Jak już ktoś wcześniej napisał BYŁO bezpłatnie fajnie przejrzyście. Skończyło się. Teraz 6zł za kartę lub 300zł płatności kartą. To nie dla mnie. szukam innego banku


mmm mmm
22.04.2015. 12:30

super ale nie do wszystkiego

Od 15 lat jestem zachwycona bankowoscia internetowa. Zadnych problemow, przejrzyscie, duzo opcji. wlaczylam kiedys wyplate ze wszystkich bankomatow i poza tymi 5 zl a jest to tego warte nie place nic. Karty kiedys platne sa darmowe. Wyrobic limit 300zl to nie problem bo po co mi konto jakbym tam nie wplacala? Wszystko bardzo szybko i prokliencko. Oczywiscie jest mi troche przykro ze nowi klienci potrafia dostac 4% na koncie, oczywiscie ze kredyty sa drogie i nie wszystkie opcje oszczednosciowe czy kredytowe sa oszczedne - a czasem koszt wysoki. Korzystac z kont walutowych od niedawna i tu zawiodla mnie prowizja przy przelewie z walutomatu ktory jest wewnetrzny. To jest dziwne, moze zrezygnuję z tej opcji. jednakże ciesze sie ze unikne wreszcie przewalutowania ktore latami płaciłam. Nie prowadze spółki akcyjnej wiec na luzie. Jest na pewno o wiele lepiej niz jak slyszę w innych bankach i w tych z ktorych ja korzystałam gdzie najgorszy jest Srafaizen Raiifeisen.


Demura Demura
21.04.2015. 16:48

Po co do nich?

Czytam sobie, bo mnie orange dręczy. Ludzie narzekają i mają tam rachunki. Twierdzą, że wszędzie jest tak samo. Nieprawda. Miałem Intelligo, mam Millennium i Credit Agricole. Nigdy najmniejszego problemu. Karty chodzą na całym świecie, placówek dużo, opłaty bardzo małe, kredyty na każde gwizdnięcie. Nawet jak zapomniałem spłacić kredytowej to kary nie naliczyli (w CA).
No to po co do mBanku? Chcieliście zaoszczędzić te kilka złotych miesięcznie? A niektórzy stracili 103, 17, 10 tysiów. Polecam Millennium (konto 360) i CA.


turkaweczka turkaweczka
13.04.2015. 16:52

jak weszłam do banku

Niedawno weszłam do mBanku we Wrocławiu,przy pl.Teatralnym,nie było ludzi więc podeszłam do kobiety za biurkiem i zapytałam się jakie jest oprocentowanie na zwykłym koncie.Kobieta powiedziała żebym poczekała,więc to zrobiłam,po chwili z pokoju wyszedł chudy,wyschnięty mężczyzna z wydatnym nosem,co sprawiało że wyglądał jak gołąb.Mężczyzna miał strasznie zatroskaną minę,tak jakby jego bank właśnie padł i jakby przed chwilą stracił wszystkie pieniądze.Powiedział,żebym weszła do pokoju i powiedziała o co chodzi,więc powtórzyłam pytanie.Wtedy mężczyzna ze straszną miną zaczął na mnie krzyczeć,po co bankowi czyjeś pieniądze na koncie,zaczął mnie wypytywać co banki robią z pieniędzmi,poczułam się jak na lekcji ekonomii,nie wiedziałam co powiedzieć,na jego twarzy malowała się straszliwa tragedia,w żadnym innym banku się z takim czymś nie spotkałam.Siedziałam zamknięta w pokoju z człowiekiem,który nie wiem dlaczego na mnie krzyczał,jakiś koszmar,gdy na chwilę przerwał,powiedziałam mu że dziękuję za poradę i powiedziałam do widzenia,po czym wyszłam,nie dowiedziawszy się tego czego chciałam się dowiedzieć.W banku były trzy lub cztery stanowiska z kobietami,które siedziały bezczynnie i nie było tam żadnego klienta,gdy tam wchodziłam trochę mnie to zdziwiło,bo w innych bankach po południu były kolejki,ale gdy wyszłam z tego pokoju,wszystko było dla mnie jasne jak słońce.


Marysia Marysia
12.04.2015. 23:51

Koszmar zmian

W mBanku jestem bodajże od 2003 roku. Szmat czasu, ale podejrzewam, że powoli moja cierpliwość się kończy. Po zmianie strony na "lepszą" zmieniły się również zasady i to nie aby ułatwić życie klientowi. Zmieniły się godziny wysyłania przelewów, nie ma już dodatkowo płatnych przelewów ekspresowych, w wolne dni mBank działa jak każda placówka - czyli jest zamknięty (ni wypuszcza przelewów). Ograniczono możliwości wysyłania pieniędzy z niektórych kont, a kartą, którą zamówiłam i która miała obsługiwać WZYSTKIE transakcje internetowe niestety nie mogę kupić np. biletów lotniczych. Dla mnie aktualnie strona jest nieczytelna i niepotrzebnie rozbudowana. Przesadzili. Oliwy do ognia dolewa również fakt, że od jakiegoś czasu dzwonią do mnie ze "wspaniałymi" ofertami.

Może jak ktoś nie znał wcześniejszej, czytelnej, prostej i intuicyjnej wersji mBanku to do tej może się przyzwyczai. Życzę tego.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !