Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientów

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 300 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Przeczytaj naszą recenzję i opinie klientów o mbanku.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (w kwotach od 100 zł). mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe emax plus a także darmowe konto walutowe emax.
Załóż Konto do 19 kwietnia 2017 r. i zyskaj 50 zł zwrotu co miesiąc za zakupy i 3% na koncie!

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 19.04.2017 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać nawet 50 zł zwrotu za zakupy co miesiąc oraz konto osobiste na 3% w skali roku .

Aby otrzymać premię 300 zł zwrotu (max. 50 zł przez 6 miesięcy), należy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym odpowiednią kwotę transakcji kartą płatniczą (2% zwrotu od płatności kartą) lub poprzez BLIK (2% zwrotu),
  • łącznie możesz zyskać 50 zł zwrotu na miesiąc

Dodatkowo można otrzymać konto oprocentowane na 3% do 3000 zł. Obowiązuje kapitalizacja odsetek miesięczna. Pozostałe środki (powyżej 3000 zł) zgromadzone na rachunku nie są oprocentowane.

promocja mbanku
eKonto m - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-25 lat

eKONTO m to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. eKonto m jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest bezwarunkowo darmowa dla osób w wieku 13-18 lat. Osoby pełnoletnie, powyżej 18-go roku życia, muszą dodatkowo dokonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu, by być zwolnionym z opłaty za kartę (5 zł).mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Założ mBiznes Konto do 31 Marca 2017 r. i Zyskaj 100 zł

W promocji banku, trwającej do 31 Marca 2017 r., można odebrać w bardzo łatwy sposób 100 zł zwrotu. W tym celu należy jedynie wykonać z konta pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł.Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
247 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (460 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)
elomorelo elomorelo
06.03.2015. 19:22

Nie i jeszcze raz Nie

-9 zł za wpłate w odziale lololo to niezle
-miesięczne wypowiedzenie umowy oczywiscie po drodze cos naliczą jeśli nie będziesz uwazny i nie zaplacisz to konto bedzie dalej cie naciągać( zapłacilem za kartę 5 zł po tym jak mi wyłączyli kartę debetową na pytanie "jak nie ma katy jak moglem zapłacic opłatę za kartę" odpowiedz bo tak ;d
-opłaty za wszystko
-mało wpłatomatów w małym miescie nie wpłacisz na konto kasy
Nie Polecam !


mystek55 mystek55
06.03.2015. 08:58

Oszustwo

Staremu każą płacić za przelewy a nawet podnieśli stawkę z 1 zł na 1,50 zł. Nowym dają za darmo. Działa to tak: Witamy Was!! a jak już założysz konto to: Mamy Was!!! Nie daj się nabrać!!


Andrzej Andrzej
05.03.2015. 22:36

Opinia

Otrzymywałem kody, których nie zamawiałemm. mbank bez porozumienia ze mną wysyłał kody i wspaniałomyśnie potrącał 19 zł z mojego konta.
Po przejściu na hasła sms zadzwoniłem i poprosiłem o zwrot wyłudzonych za ostatnie kody 19 zł. Okazuje się, że mbank to nie jest jakaś uczciwa instytucja, w rozmowie telefonicznej okazuje się, że jeżeli otrzymałem kody to już nie dostane zwrotu 19 zł.
Pracownik mbanku powiedział że gdybym w rozmowie telefonicznej która jest nagrywana, powiedział że nie otrzymałem kodów to wtedy otrzymałabym zwrot pieniędzy.
Przecież to jest paranoja mbanku, spadającego na psy.
Szanowny mbanku ja nie potrafie zniżyć się do deficytu intelektualnego pracowników mbanku i nie będę oszukiwał.

Kiencie mbanku zpamietaj, w czasie rozmowy zgłaszaj że nie otrzymałeś żadnych kodów które i tak nie przychodzą listem poleconym i nie udowodnią że dotarły.

Wszystkie pieniadze wycofałam, mój stan to 200 zł na drobne wydatki, bo niedługo staniecie się niewypłacalni ( opinia tych co u was wyżej tył noszą ) i koniec udzielania kredytów z moich oszczędności, które wynoszą telefonicznie 6 % a przy podpisywaniu umowy 18% . Te 6% to telefoniczna cwaniacka sugestia, klient zaufał, nie sprawdził i podpisał to go trzeba orżnąć

Zrobili wielkie odziały mbanku w postaci stoiska w marketach, w ktorych pracownik może jedynie udzielić informacji. Jeżeli jest powaźniejsza sprawa musi się kontaktować z ukrywającym szefostwem, i odpowiedź otrzymasz za godzinę lub dwie.


Ryfui Ryfui
03.03.2015. 02:34

mBank czytaj mały bank

Rozczarowany strasznie jestem . Założyłem konto i konto walutowe w styczniu bez płatne. W Lutym już dowiedziałem się że będą opłaty. I to nie małe bo za o by dwa konta ponad 25 zł. Jak najszybciej uciekam z tego m Banku.


Janusz z Berlina Janusz z Berlina
01.03.2015. 17:52

Całkiem przyzwoity bank

Miałem/mam w mb 2 konta. Pierwsze to izzy które potem zmieniłem na ekonto.
Nie narzekam.
Nie miałem nigdy problemów.
Płacę kartą i robię przelewy przez neta. Do tych czynności sprawdza się bdb.
Czytelny interfejs stony, ogólnie dobry system działania, również mobilny.
Zdenerwowała mnie jednak ostatnio podwyżka kwoty do płatności kartą, aby uniknąć za nią opłaty ...

Ogólnie czytając komenty nie tylko o mb ale o każdym innym banku, to sa tutaj prawie same negatywne komenty.
To daje do myślenia ....


Naa Naa
01.03.2015. 10:08

Opinia

Mbank to najgorszy bank jaki istnieje. Wielkie g.... i tyle. Nie warto zakładać w żadnym przypadku!!! Po pierwsze nic nie załatwisz w placówce, jeśli będziesz coś od nich potrzebować musisz dzwonić na mlinie, gdzie za każdą minutę połączenia płacisz 60 gr. A konsultant specjalnie będzie prowadził długą rozmowę, żeby nabić klientowi jak najwięcej impulsów... Poza tym pracują tam sami niekompetentni ludzie, którzy nie mają o niczym pojęcia. Stanowczo NIE POLECAM.


Bzik Bzik
28.02.2015. 07:55

Tragiczny interface

Na sile wcisneli mi karre zblizeniowa, na zasadzie albo ona albo zadna, w koncu zrezygnowalam z karty od kiedy zaczeli za nia sciagac kase.
Interface i nawigacja jest TRAGICZNA. Zadne usprawiedlwienia ze czasy sie zmieniaja. Ja potrzebuje banku a nie gry komputerowej. Ma byc prosto i przejrzyscie, a to jest napakowane grafika jak kreskowka.


Mariusz Mariusz
24.02.2015. 12:16

Opinia

Zibi,
rozumiem, że jakakolwiek pozytywna opinia o mBanku sugeruje, iż pisze to pracownik Banku, bo zwykły klient nie może być zadowolony ?. Rozumiem, że ze swoją opinią nie wpisałem się w malkontenctwo jakiego tu pełno. Ja także miałem rachunki w różnych Bankach - BZ WBK, BPH, Citi Handlowy i na tle tych Banków, mBank wypada bardzo dobrze. Szczególnie Citi to jest mistrzostwo świata, gdzie wyszukiwarka transakcji działa jak chce, hasła logowania do konta nie można skomplikować znakami specjalnymi, nie ma możliwości oznaczenia przelewu jako zaufanego lub niezaufanego, zmiana numeru telefonu do potwierdzania kodów sms to mordęga. Dostałem np. z Citi pismo, że jak chcę zmienić numer telefonu, to mogę to między innymi zrobić pisemnie, ale dokument musi być potwierdzony przez notariusza !. To jest dopiero mistrzostwo świata. Z każdą bzdurą trzeba biegać do placówki. No pozytywne jest to, że ich oddziały smart czynne są nawet w soboty i w niedzielę. Ale wracając do mBanku, nie wiem jakie macie problemy z interfacem konta internetowego ?. Może problem tkwi w sprawnej obsłudze komputera, ale przecież trudno za to winić mBank.


Ladi Ladi
23.02.2015. 14:41

TOTALNE ROZCZAROWANIE, uciekam z mbanku

szkoda slow. mlinia jako jedyne sluszne miejce kontaktu jest totalnie niekompetetna i co gorsza WPROWADZA w blad. Nic sie nie da zalatwic. mino ze bank internetowy to wszystko trzeba osobiscie na papierze przynosic. Nie sa chetni do zalatwienia jakiejkolwiek sprawy. OBY zbankrutowali ASAP!


zibi zibi
23.02.2015. 12:17

Opinia

Szanowny panie Mariuszu.
Mam wrażenie że jest pan poirytowanym pracownikiem funkcyjnym mBanku.
Moim skromnym zdaniem to pan wypisuje bezedury.
Strona internetowa mbanku jest tak przejrzysta jak dżungla amazońska.
Co do BZWBK to konto prywatne mam darmowe a za firmowe nie płace bo mam terminal płatniczy .
Miałem konta w BS, BGŻ, PKO, mam w ING , BZ i mB.
I spadam z mB : najgorsza strona internetowa i najgorsza infolinia.
Bye bye mB.


Mariusz Mariusz
22.02.2015. 13:41

Wypisujecie bzdury o mBanku

Tak czytam te Wasze opinie i zastanawiam się czy inteligencja Polaków nie jest w odwrocie ?. Jeden gość wypisuje jak to w Wietnamie nie mógł wypłacić pieniędzy kartą mBanku. Jakby to była wina mBanku, że prawdopodobnie bankomat umożliwiał wypłatę środków na podstawie odczytu z paska magnetycznego. Karty mBanku mają mikroprocesor, który ma ustawiony priorytet odczytu ze względów bezpieczeństwa. Np. BZ WBK całkowicie blokuje odczyt danych z paska magnetycznego. Przed wyjazdem należało zadzwonić do mBanku i nie byłoby żadnych problemów z wypłatą kasy z bankomatu starego typu, a takich w Wietnamie od groma. Wszyscy narzekają, że wygląd konta internetowego do niczego. Stare było takie fajne, a w tym nowym to nie można nic znaleźć. Stary interface był siermiężny i zacofany. Nowy interface odpowiada potrzebom naszych czasów i nie jest wcale skomplikowany. Spokojnie można się we wszystkim odnaleźć. Narzekacie na konto firmowe, że przy każdej transakcji trzeba płacić za przelew 1 zł. W BZ WBK za konto firmowe zapłacicie 15 zł + 1,50 za każdy przelew z wyłączeniem tych w ramach kont BZ WBK. Są więc na rynku gorsze oferty. Jestem klientem mBanku od lat i z aktualnej jakości usług jestem zadowolony.


zibi zibi
21.02.2015. 14:30

"miły" bank

Właśnie od kilku tygodni walczę z mbankiem o zwrot środków na koncie emerytalnym.
Niekompetentna infolinia która źle informuje , na tej podstawie odrzucają wnioski. Przyjmują wyłącznie wnioski pisemne przesłane pocztą.
Nie honorują maili i skanów dokumentów przesłanych mailem mimo że mail i telefon podane zostały w umowie.
Jeśli chodzi o zawarcie umowy konta to działają błyskawicznie ale jak chcesz ją rozwiązać to droga przez mekę.


marzena marzena
20.02.2015. 23:31

Nigdy więcej, konto w mbanku to katastrofa!

Konto założyłam kilka lat temu generalnie po to by obsługiwało moją polisę OC. Po roku okazało się, że mam zapłacić za kartę kredytową, o którą nigdy nie wnioskowałam, ani też nigdy nie otrzymałam. Próbowałam telefonicznie wyjaśnić sprawę, bezskutecznie, udało się zrezygnować przez telefon z karty ale reklamacja wymagała złożenia pisma, wiec odpuścilam i zapłaciłam. Potem zabrakło informacji o kończącej się polisie OC i znów porażka. Miesiąc temu postanowiłam zamknąć rachunek. Dyspozycja złożona telefonicznie. W trakcie wypowiedzenia umowy (okres 30 dni) podałam jeszcze nr rachunku na który należy przelać środki po zrealizowaniu dyspozycji. Dziś otrzymałam potwierdzenie (mailem i sms-em), że rachunek zamknięty. A za chwilę, że środki pozostawione na rachunku trafiają na nieoprocentowane konto (zamiast na podany przeze mnie rachunek!). Wysłałam maila z prośbą o wyjaśnienie. Uwaga jest odpowiedź, że korespondencja w formie mailowej ma jedynie charakter informacyjny. Udzielając odpowiedzi na przesłaną wiadomość nie posiadają wglądu w moje dane i posiadane produkty, co skutkuje brakiem możliwości merytorycznego odniesienia się do jej treści. W celu wyjaśnienia kwestii związanej z realizacją przelewu proszę o kontakt z konsultantem mLinii pod numerem: 801 300 800 lub +48 42 6 300 800. Proszę przygotować identyfikator klienta i telekod. Identyfikator klienta i telekod przygotowane wiec dzwonię. Rachunek zamknięty ale identyfikator i telekod działają (?) super! Pani przepytuje mnie na tę okoliczność: imię i nazwisko, pesel, adres, nazwisko panieńskie matki... jest! widzi wniosek zamknięcia! ale sory, nic nie może zrobić... już mnie mdliło od tego ciągłego przepraszania za to, że konsultant nie wpisał we wniosku numeru konta, że nr rachunku umieszczony w komentarzu nie ma mocy prawnej, że konsultant nie powiedział... dość! nie chcę przeprosin, oczekuję realizacji dyspozycji, którą złożyłam przecież prawidłowo przed zamknięciem konta. ok, no to składam reklamację, nie!!!nie mogę, bo właśnie mój identyfikator i telekod zostały zablokowane. Panienka z drugiej strony nie może nic (a może nie chce?)... nie mogę rozmawiać z nikim kto merytorycznie ogarnąłby sprawę, panienka nie przekaże sama też jej nikomu (bo przecież nie mogę już składać reklamacji), przelewu nie może wykonać... Masakra! Rozwiązanie? a i owszem jest! jedno jedyne... PROSZĘ NAPISAĆ PISMO do mBANKU. Paranoja jakaś! To pytam się po co maile z banku wprowadzające w błąd, po co zatrudnieni konsultanci (pierwszy zapomniał powiedzieć, drugi powiedział ale źle, a trzeci był tylko od przepraszania - ot taką miał wąską specjalizację!)??? I co? ano kasę w majestacie prawa zabrali, jak napiszę pismo jest szansa, że przeleją wreszcie na podany rachunek... chociaż w tej sytuacji to wcale już nie mam takiej pewności. Od wojny, głodu i MBANKU uchroń nas Panie! Amen


prawda prawda
14.02.2015. 16:35

cała prawda o produktach mBanku

Bank, który sprzedaje produkty i nie bierze za nie odpowiedzialności np. ubezpieczenia, które nie są ubezpieczeniami, bo nie pokrywają szkód


Piotr Piotr
11.02.2015. 18:45

ludzie dajcie sobie spokój !!!

Odradzam jakąkolwiek współpracę , cwaniaki i nawet po 15 latach bez problemowej współpracy kliet jest traktowany gorzej niż klient z ulicy ....

Naprawdę ta instytucja nie ma już nic wspólnego z tamtym mbankiem


Tomasz Tomasz
04.02.2015. 20:39

Uwaga na mBank - zdecydowanie odradzam

Próbowałem pobrać pieniądze kartą mBanku Aquarius w Wietnamie i... od razu blokada karty! Zostałem bez pieniędzy cale wakacje, gdyby nie konto żony w ING byłaby totalna awaria. Zdecydowanie odradzam mBank.


frank frank
04.02.2015. 16:45

Komuś w mBanku najwidoczniej rozum odebrało. Internetowa obsługa konta to KICZ i TANDETA

Po wykonanym przelewie system informuje że zlecenie zostało zrealizowane a pod spodem napis:

"FIRMA HANDLOWA SPORTING ANDRZEJ GOŁDYN SP. J. UL. RYNEK 25, 64-100 LESZNO
Utwórz polecenie zapłaty"
Ani to mój kontrachent ani nikt znany. Co to ma znaczyć ?? ...co to za napis lub komunikat i czego dotyczy ???? ----------------------- mBank milczy


asdfg asdfg
03.02.2015. 22:06

nigdy w życiu mbanku

gdyby nie kredyt mieszkaniowy to konto zamknąłbym w sekundę.
jest to najgorsze konto z wszystkich jakie miałem.
citibank - mistrzostwo
millennium - mistrzostwo
bz wbk - mistrzostwo
nawet bgż jest super.
mbank to DNO.
nie polecam i nie polecajcie.
kolorowo i jakiś totalny syf w którym nie można znaleźć NIC
mbank to cieniasy!


zawiedziona zawiedziona
03.02.2015. 18:44

przykrość cd

Wpisałam sie tutaj 24.01.015. Potem napisałam do prezesa mB i przesłałam mu wszystkie materiały , w tym opinie z serwisu . Nadto mój wpis zarejestrowano jako reklamację.
Wszystko to na razie odniosło skutek odwrotny od spodziewanego.
Wobec faktu znikania przelewów z historii konta, po każdym przelewie a zwłaszcza większej ich ilości
zrzucałam wszystko na komputer, żeby mieć dowód, że przelewy z konta zeszły.
Dzisiaj mi taką możliwość zablokowano.
Nie mam też możliwości wydrukowania listy przelewów po kolei, żeby było czytelne co wysłałam a czego nie.
Przy mojej dużej aktywności, drukowanie każdego przelewu osobno pozbawiłoby mnie przejrzystości mojego działania, nie mówiąc ile tomów zajmowałaby prywatna księgowość.
Historii swoich własnych przelewów w mBanku wydrukować nie można / umozliwiał to stary serwis, gdzie wszystko było czytelne/
Pozbawiono mnie tym samym całkowicie kontroli nad tym co robi z moimi pieniędzmi bank.
Można zamówić historie konta przez mejl, domyslam się, że płatną ale przecież nie będzie to już moja historia z przed minuty, tylko taka historia jaką bank chce żebym miała.
To straszne i niemal niewyobrażalne.
Porobiłam zdjęcia przelewów, pulpitu kom ale to niczego nie rozwiązywało. Chcąc historii za kilka miesięcy musiałabym takich zdjęć zrobić kilkanaście. Gdzie je trzymać.? Po co mi bank, kiedy sama muszę prowadzić księgowość jak za króla ćwieczka ?
I wtedy spojrzałam na rozleniwionego faceta bez problemów.
I się wydarłam: masz mi wydrukować historię konta za półtora roku i już. Koniec! Teraz! Natychmiast. I nie ma, że sie nie da!
Trochę siedział ale mam wydrukowaną historię konta za półtora roku, moją własną, za okres w którym giną mi przelewy. One na pewno gdzieś wiszą, tylko kogo obchodzi gdzie?
Taka mordęga jest nie do przyjęcia.
Czekam na odpowiedz prezesa, pewnie się zejdzie.


rozczarowana rozczarowana
03.02.2015. 10:13

zdzierstwo

witam
jestem strasznie wkurzona. Wczoraj zamówiłam listę haseł jednorazowych. (3 listy haseł żeby było taniej i starczylo na dłużej).
Dzisiaj oglądam historię i co widzę ? Z konta zeszło 57 zł !!!! Zgodnie zresztą z nową taryfą opłat - której przyznaję bez bicia nie przeczytałam dokładnie . Ale uważam że to zdzierstwo. Wysłanie kartki papieru zwykłym listem 19 zł? I czemu nie włożą tych 3 kartek w jedną kopertę? Konto w mBanku mam już ponad 10 lat, ale to co ostatnio wyrabiają z klientami to się nie mieści w głowie. Czas na przeprowadzkę!!!!! Nie polecam !!!


Robee73 Robee73
02.02.2015. 16:05

Złe traktowanie stałych klientow

A ja dodam do tego wszystkiego jeszcze informację, że źle traktują stałych klientów.
Mają w ofercie ekonto mobilne, ale mogą je sobie założyć tylko nowi klienci.
Paranoja - klienci, na których zarabiają już od lat są dużo gorzej traktowani, niż nowi!!!


kira kira
02.02.2015. 12:29

Im dalej tym gorzej

Zgadzam się z mówcami poniżej, z biegiem czasu mbank zrobił się katastrofą. Mam konto co prawda 3 lata, ale już zauważyłam zmiany na gorsze. Najpierw wszystko darmowe, a potem coraz to więcej opcji płatnych. Interfejs to już w ogóle klapa, nic nie mogę znaleźć, żeby swój numer konta odszukać to już się trzeba namęczyć. Ostatnio wysłałam przelew, przynajmniej tak mi się zdawało to utknął w "do potwierdzenia", a nie raz robiłam przelewy więc nie wynika to z mojej niewiedzy. Zamierzałam otworzyć konto oszczędnościowe, ale nie wiem czy nie zrezygnuje całkowicie z tego banku. Mam nadzieję że, się opamiętają i wrócą do wcześniejszych ustawień.


axp100 axp100
30.01.2015. 18:35

mbank to kicha

jeszcze jestem klientem mbanku ale już na etapie likwidacji konta, nie chodzi o nową strone na ktorej nic nie można znaleźć ale o to że bank oczywiście da kredyt odnawialny bez problemu tylko jak się poprosi o zmianę tego kredytu na normalny ratalny z mniejszymi odsetkami to się wtedy schody zaczynają.
Wtedy niema się zdolności kredytowej, jest się notowanym w BIK, decyzja komisji kredytowej i jeszcze kilka innych wymówek słyszałem co się okazuje idę do innego banku z zaświadczeniem o zarobkach a bank ten drogi daje mi kredyt na pokrycie zadłużenia w mbanku i to jeszcze z nawiązką,
zdolność kredytowa jest, nie jestem notowany w BIK i wszystkie wymówki mbanku są bezpodstawne jako konto osobiste oczywiście bezplatne przelewy bezplatne ale broń panie boże brać tam jakiś krdyt :(


w klopocie w klopocie
28.01.2015. 21:40

KATASTROFALNA BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

po zmianie systemu stała się katastrofa z prawie najlepszego na rynku i intuicyjnego interfejsu bankowości internetowej powstało coś z czego nie da się korzystać. Wygląda, że zarząd tego banku nawet nie zobaczył co akceptuje i jaki system informatyczny wprowadza i w jakie maliny wpuszczają go jego wybitni informatycy - porażka i katastrofa. Wszyscy odpowiedzialni powinni stracić tam prace, a zarząd powinien przeprosić i wrócić do starego interfejsu i przyznać, że nie sprawdził co wdraża. Takiej ignorancji i arogancji na dużą skalę oprócz powstania nc+ i olania wszystkich dotychczasowych klientów nie widziałem we współczesnej Polsce. Pozostaje tylko ucieczka i zamknięcie konta w tym przybytku pseudobankowości.


DANN DANN
28.01.2015. 21:06

"upadła ikona bankowości"

Po 15 latach zamknąłem ten bałagan, to co wyprawiają jest nie do zaakceptowania. Robią wszystko aby zniechęcić klientów. Nie wiem na kogo się nastawiają. Nowy interfejs "z kosmosu" porażka na 200%, nic nie można znaleźć i jest tak obmyślone aby obrzydzić życie klientowi przy każdej próbie wykonania jakiejś operacji, chcą aby klient szybko zamknął rachunek w mbanku. Do tego zamknęli mbank mobile bez możliwości przeniesienia numeru, który straciłem po bardzo wielu latach, bo przy próbie przeniesienia ciągle był błąd i nowy operator nie był w stanie go aktywować. STADO BARANÓW ZARZĄDZA TYM BANKIEMN - ALBO CWANIAKÓW, ALE PRZECWANIAKOWALI I SZUKAJĄ JUŻ TYLKO FRAJERÓW, MYŚLĄ ŻE SĄ TACY MOCNI JAK PKO LUB PEKAO I MOGĄ KAŻDĄ GŁUPOTĘ ZROBIĆ A RYNEK TO KUPI. NIE ŻYCZĘ IM POWODZENIA BO RACZEJ NIE BĘDZIE IM PISANE - UPADŁA IKONA


Artur Artur
28.01.2015. 20:58

Nigdy

Nie polecam!!!!!
Założyłem darmowe konto firmowe i się okazało, że konto może i darmowe ale każda operacja to kolejne pieniądze z konta. Masakra. Nie polecam.


Jerzy Jerzy
28.01.2015. 20:09

Nie polecam

Mam tam konto od 10 lat. Kiedy pomyliłem hasło i zablokowali mi dostęp do konta okazało się że nie mogę skontaktować się z m linią bo bank nie uznaje sieci komórkowej PLAY !!!! To jakiś kabaret. Nic nie możesz zrobić - ewentualnie poprosić przechodnia, żeby pożyczył Ci telefon z innej sieci. Błagam konsultanta żeby pomógł mi dostać się do moich pieniędzy a on mi proponuje, że załatwi sprawę POCZTĄ POLSKĄ !!!!! Ponadto gdy brałem pożyczkę (po 10 latach regularnych wpłat) "zapomnieli" mnie poinformować o dodatkowych kosztach o których dowiedziałem się w dniu podpisania umowy. Tylko że wtedy nie miałem już wyboru ani czasu żeby szukać innego banku. Ogólnie słabo. Zadzwońcie na błękitną linię TPSA - podobny kontakt.


barbara barbara
28.01.2015. 17:17

mam dosc mbanku

Obiecali cuda,ze darmowe konto,darmowe bankomaty zwrot 750zl za zakupy karta i co pic na wode miesiecznie z mojego konta znikalo przeszlo 46 zl ostatnio zniklo 1490zl plus oplaty 76zl i nic w oddziale nie moglam zalatwic bo pracownik nabral wody w usta i tlumaczyl sie tajemnica bankowa a przeciez to moje konto.uciekajcie z tego banku jak najdalej z poczatku tez chwalilam ale teraz mam go dosc.niech go szlak trafi


barbara barbara
28.01.2015. 17:16

mam dosc mbanku

Obiecali cuda,ze darmowe konto,darmowe bankomaty zwrot 750zl za zakupy karta i co pic na wode miesiecznie z mojego konta znikalo przeszlo 46 zl ostatnio zniklo 1490zl plus oplaty 76zl i nic w oddziale nie moglam zalatwic bo pracownik nabral wody w usta i tlumaczyl sie tajemnica bankowa a przeciez to moje konto.uciekajcie z tego banku jak najdalej z poczatku tez chwalilam ale teraz mam go dosc.niech go szlak trafi


sssss sssss
27.01.2015. 22:18

nie rob tego!!!!!

najgorszy bank w ktorym miałem kont. zginelo mi z konta 15000 zł i zero odzewu z banku zero odzewu na reklamacje która zlozylem na mlinii nikt i nic ciagle nie wie.nie rob tego bledu


Anonim Anonim
27.01.2015. 18:50

Pożegnanie z mbankiem

Mam konto w tym poj...nym banku od jakiś 15 lat i dochodzę do wniosku że trzeba spier...lać z tego syfu. Ogólnie nie polecam,Warto ponieść jakieś kwoty za prowadzenie i mieć porządny kontakt z pracownikiem.Na odległość to tylko żeby Cię złapać w swoje sieci,a jak już cię mają to nie licz na jakąkolwiek pomoc.Fuck nbank


bartek bartek
26.01.2015. 14:45

Inteligo

Otwórz darmowe konto w Inteligo a otrzymasz 50 zł.
Zarejestruj się tutaj:
https://inteligo.pl/wniosek/konto?membercode=1&membercode=1#
UWAGA
W kod promocyjny wpisz 600592736 !!!!!!!


kruk kruk
25.01.2015. 21:53

pożegnanie z mBank'iem.

Witam.

Tak jak wielu piszących i ja jestem związany z bankiem prawie 12 lat.
Przyszła pora na pożegnanie. Miałem już dosyć tego "landrynkowatego" interfejsu z reklamami
i durnymi informacjami dla dzieciaków. Szalę przeważyła podwyżka o 50% przelewów... koniec z tym.
...
Pytanie: jaki bank polecacie (tylko bez kryptoreklamy).

Pozdrawiam.


magdalena magdalena
24.01.2015. 18:37

Straciłam czas.

Założyłam konto dwa miesiące temu. Po podpisaniu dokumentów okazało się że system uniemożliwił dokończenie całego procesu tworzenia konta jak się okazało z powodu mojego długiego dwuczłonowego nazwiska... Musiałam przyjść jeszcze raz następnego dnia. A potem nie przyszła przez miesiąc karta- w oddziale przypuszczano że w systemie podstawił się mój stary adres sprzed lat... Po interwencji karta i tak nie przyszła przez następny miesiąc. Dobrze że w międzyczasie otworzyłam konto w innym banku- karta przyszła po tygodniu... Konto w mbanku zamknę jak będę w pobliżu punktu obsługi klienta.


magdalena magdalena
24.01.2015. 18:35

Straciłam czas.

Założyłam konto dwa miesiące temu. Po podpisaniu dokumentów okazało się że system uniemożliwił dokończenie całego procesu tworzenia konta jak się okazało z powodu mojego długiego dwuczłonowego nazwiska... Musiałam przyjść jeszcze raz następnego dnia. A potem nie przyszła przez miesiąc karta- w oddziale przypuszczano że w systemie podstawił się mój stary adres sprzed lat... Po interwencji karta i tak nie przyszła przez następny miesiąc. Dobrze że w międzyczasie otworzyłam konto w innym banku- karta przyszła po tygodniu... Konto w mbanku zamknę jak będę w pobliżu punktu obsługi klienta.


zawiedziona zawiedziona
24.01.2015. 11:42

przykrość

Jak większość kiedyś byłam zadowolona z mbanku, dzis jestem przybita.
Nowy serwis jest beznadziejny. Ja obracam pieniędzmi i dużo płace, a niczego co jest istotne nie mogę wydrukować albo juz jak się to uda to jestem na granicy wytrzymałości.
Mogę natomiast dowiedzieć się, że dwie kremówki , kupione na stoisku alkoholowym to wydatki na alkohol.
Niestety dzisiaj mam wiekszy problem.
Przekonałam się, że przelewy na telefon nie są nigdzie księgowane a jeśli adresat nie odbierze pieniędzy to one na konto nie wracają. Przynajmniej moje nie wróciły a kilkakrotna reklamacja nic nie dała.
Konsultanci odpisuja jakby na całkiem inny, nie poruszany przeze mnie temat.
W dniu 31.08.2014 z powodu nowego telefonu i omyłki wykonałam przelew 113zł dla Vectry na telefon, zamiast przez komputer na rachunek. Vectra tych pieniędzy nie odebrała ale też do dzisiaj mi ich nie zwrócono.
W ostatniej odpowiedzi na reklamację wyjaśniono mi, że blokade na środki do vectry założono 17.08.014 i zwolniono 1.09.014.
Skąd w dniu 17.08.014 wiedziano, że ja sie pomylę i bedę 31.08.014 przelew wysyłac?
Oczywiście środki na konto nie wrócily. Nie ma faktu ich wysłania w historii jakichkolwiek operacji, wiec stan konta się im zgadza.
Dzisiaj wysłałam z telefonu 2 przelewy na telefon, do syna i partnera. Wbrew temu co mówią konsultanci środki z konta zeszły od razu, przez krótką chwilę były też w historii rachunku jako przelane.
Teraz juz to zniknęło. Po dosłownie minucie.
Mam wszystko wydrukowane, porobiłam zdjęcia telefonu z godzinami przelewów i widokiem zmniejszania stanu środków.
Pieniędzy tych nie odzyskam. Prosiłam syna i partnera żeby ich nie pobierali, chce mieć dowód, że przepadną. Wysłałam po złotówce.
Teraz każdy przelew i kazda wpłatę zrzucam na pulpit kom. Odnalezienie potem przelewu , który zniknął po kilku miesiacach to męka., bo czasem zapisze całkiem gdzie indziej.
I tak juz dalej nie chcę.!!!
Dzisiaj straciłam b dużo czasu i nerwów.
Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.
Syn mówi, że słuchał wywiadu z prezesem mbanku i nie wyglądał on na człowieka, który by komuś złotówke zabrał.
W poniedziałek wszystko mu opiszę i prześle dokumenty. Może nie wie o tym problemie?
Straciłam 3 przelewy ale zorientowałam się póżno i dowody mam tylko co do ostatniego i tych dwóch , które wysłałam dzisiaj.
Jeśli prezes nie zareaguje rozważe możliwość skorzystania z pomocy uprawnionych służb i odejde z mbanku po latach pobytu w nim mnie i mojej rodziny.
Jest mi okropnie przykro i zmarnowałam sobotę, która się miło zapowiadała.


wert wert
23.01.2015. 00:43

po co to wszystko????

Czemu psuć coś, co było DOSKONAŁE? Nowy interfejs jest do bani. Bardzo mało czytelny i na pewno nie jest "intuicyjny"...


err err
16.01.2015. 01:19

NIE POLECAM

To jest złodziejski bank ! Za wszystko kroją. Potrzebowałam hasła jednorazowe,skroili mnie na 19 zł za 50 haseł,pilnie potrzebuję zrobić przelew i co? Aby aktywować tą listę haseł mam zadzwonić na Mlinię. Przepraszam bardzo to są jakieś jaja! Nie mogę zrobić przelewu przez sms,bo straciłam tamten numer a dzwoniąc na Mlinię zżarło mi 20zł z karty. Strasznie żałuję,że tam założyłam,na szczęście mam jeszcze konto w wbk,które ani razu mnie nie zawiodło.

Aha,wypłaty przelane,każdy w pracy dostał a ja w ukochanym Mbanku dostałam po 3 dniach ! Po rozmowie z konsultantem usłyszałam"no tak moze być" nie nie może. Ja też mam rachunki do opłacenia.
Przestańcie w koncu ciągnąć za wszystko kasę to może i będziecie dobrym bankiem. Ja się niestety żegnam,bo mam dość.

Z początku zapowiadało się ciekawie ale potem to jakaś kpina.


sam sam
15.01.2015. 22:40

od 10 lat z mBankiem

Na początku bank marzenie. Zero nagabywania o założenie jakiś tam msaverów i innych produktów. Wszystko darmowe, profesjonalny system transakcyjny i co ważne bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze.Teraz już trochę gorzej. Jakiś czas temu miałem regularne namolne telefony z ofertami ale przestałem odbierać i się uspokoiło. Generalnie jestem zadowolony. Na plus że można posiadać kilka darmowych kont oszczędnościowych, z różnym oprocentowaniem, co pozwala mi na rozdzielenie środków. dodatkowo darmowe prowadzenie, przelewy i bankomaty (200zł z karty na mc. muszę wydać co nie jest problemem). Na minus i to wielki - Nowy system transakcyjny - to jest największa porażka mBanku. Od 3 miesięcy działam na nowym systemie i nie potrafię się przyzwyczaić. Im więcej gadżetów tym mniej profesjonalizmu, który był zaletą starego systemu. Na razie zostaję przy mBanku bo nie widzę innej opcji. Posiadam jeszcze konto (bo mam kredyt) w zielonym banku i jak zaczynam się denerwować na mBank to szybko się loguje do drugiego banku i mi przechodzi:)


sek sek
15.01.2015. 21:51

nie polecam

Wysłałem własnie przelew do zus. Wybrałem opcję wyślij potwierdzenie mailem. Czekam czekam i nic. W panelu żadnej opcji wydrukowania potwierdzenia za to pełno zbędnych w kiepskiej oprawie graficznej. Porażka.
poniżej miedzy gwiazdkami ** Przelew nie został jeszcze zrealizowany ** ...


marek marek
15.01.2015. 15:02

promocje w mbanku

Proszę nie wierzyć we wszelkie promocje w mbanku, które dostaje się przy zakładaniu rachunku. Czy to że dają 100zł, czy np. zyski od płatności kartą. Coś zawsze wymyślą że to nie dla takiego rachunku miało być itp. Ja nie otrzymałem gdyż napisali że dotyczyło kont dla wspólnych, a kumpel w tym samym czasie zakładał wraz z małżonką i dostał odpowiedź że tylko dla kont indywidualnych. No to w końcu jak hehe. A pisanie reklamacji nie skutkuje, bo odpisują w kółko to samo że regulamin itp. Nie wspomnę że inny kolega co zrobiliśmy polecenie od niego też nic nie otrzymał, a powinien. Jeden wielki bajer.


DOk DOk
14.01.2015. 16:16

mBank - nie dziękuję :(

10 lat temu to był dobry, może najlepszy wybór... Dziś, terror telefoniczny, zmiany regulaminów co tydzień, dwa... Nie mam zamiaru ciągle czytać, śledzić zmian, itp.
Chcę proste konto bez opłat skoro sam mam zamiar wykonywać za pomocą komputera wszystkie operacje...Wybrałem Meritum Bank i na razie jestem zadowolony. Nie brałem ślubu z żadnym bankiem i jak jego podejście do klienta zmieni się, to ja go też zmienię :)


Kolosp Kolosp
13.01.2015. 23:28

Nowy system bankowości

przelał czarę goryczy. Projektowany przez 12-latków, adresowany widać też dla 12-latków. Na tym nie da się pracować, prowadzić firmy, czy wykonywać szybkich operacji. Zamknąłem konto firmowe, prywatne, namówiłem do tego również teściową. Żona również zamyka konto. Ukryte opłaty, ubezpieczenia które nie były zamawiane, kompletne olewanie reklamacji klienta - bo my to bank, a pan jest nikim. Wniosek 1/5, trzymać się od tego banku z dala.


Mario Mario
03.01.2015. 18:34

rozstania nadszedł czas

byłem z mbankiem od początku jego istnienia, wtedy był darmowy, przyjazny i prosty
z biegiem lat niestety przerodził się w molocha nastawionego na wyciskanie kasy każdym możliwym sposobem i totalne olewanie opinii klientów.
Mnie osobiście dotknęło naliczanie absurdalnych opłat za przelewy walutowe w ramach tego samego mBanku, ani to nie szło za granicę ani do innego banku ale liczą jak za przelew do banku na Madagaskarze, po drugie namówili mnie na usługę msaver - wyższe oprocentowanie niż na rachunku bieżącym a fundusze dostępne w każdej chwili, w sumie fajna sprawa, dopiero przypadkiem przeglądając historię rachunku tego konta msaver zauważyłem że za każdy przelew z tego konta bank naliczał opłatę 5 zł w sumie przez rok zarobiłem na odsetkach 80 zł a na opłatach straciłem 190,
nie miałbym o to żalu gdyby mnie miła pani uprzedziła o kosztach przelewów między tymi dwoma kontami.
Prawdziwym gwoździem do trumny i powodem dla którego zrezygnowałem z tego banku było
bezpardonowe zmuszenie mnie abym korzystał z nowej najwspanialszej wersji mBanku online !
przez jakiś czas było ok bo miałem wybór - mogłem się logować do starej albo do nowej wersji banku
stara bardzo mi odpowiadała była przejrzysta i logiczna no i znałem ja na pamięć..
nowa wersja która jest już OBOWIĄZKOWA to dla mnie koszmar, bardziej przypomina grę komputerową niż bank za każdym razem jak chcę wykonać najprostszą operację bardzo się denerwuję, jestem facetem 50+ i chciałbym jak najszybciej wykonać operację a nie oglądać
obrazki i szukać podstawowych funkcjonalności w gąszczu niepotrzebnych "wodotrysków" a pani na info linii poinformowała mnie że przecież zawsze mogę do niej zadzwonić jak czegoś nie wiem...
nie będę dzwonił ! teraz korzystam z banku w którym nie ma potrzeby niczego szukać ani się dopytywać bo wszystko jest proste i intuicyjne
a przyznam że nie lubię zmian i jestem wiernym klientem ale wszystko ma swoje granice !


BLAKE BLAKE
03.01.2015. 13:02

Prowadzenie konta.

Ten bank to kpina. Zleciłem miesiąc temu zamknięcie jednego ekonta, dziś dzwonię i słyszę, że nigdy nie było takiej dyspozycji. Przenoszę konto do innego banku i tyle.


Realista Realista
30.12.2014. 19:10

100 zł dla nowych klientów

Do Brygidy : Szanse, że otrzymasz 100 zł są niewielkie. To jest lep na nowych klientów.


Brygida Brygida
30.12.2014. 16:10

ekonto dla 2 osób

Chcę założyć EKONTO w mBanku jedno dla dwóch osób czy jest to możliwe.
Proszę o szybką odpowiedź, bo chciałabym założyć konto jeszcze w okresie promocji by móc zyskać to dodatkowe 100 zł dla nowych klientów.

Pozdrawiam.


art art
30.12.2014. 14:22

mBank - ponad 10 lat i .... ni epolecam i szukam innego banku.

jestem klientem mBanku ponad 10 lat.
użytkowałem m.in.: konto prywatne, konto firmowe, karty debetowe, kredytowe, ubezpieczenia, lokaty, itp.

i obecne negatywy:
- nowy interfejs - tragedia - długo można by opowiadać o minusach i braku funkcjonalności (mBanku: polecam zatrudnienie profesjonalistów od UX do projektowania UI)
- reakcje na zgłaszane reklamacje - albo przeprosiny za zaistniałą sytuacje (to dość szybko), albo brak odpowiedzi gdy potrzeba merytorycznego rozwiązania problemu
- natarczywe telefony (pomimo zastrzeżenia że bank nie ma prawa wykorzystywać mojego nr tel do działań reklamowych, promocyjnych itp.)
- opłata na koncie firmowym za każdy przelew 1.50pln ! (nawet za wewnętrzny na konto prywatne w mBanku)

podsumowując: mBanku nie polecam.


witkacy witkacy
29.12.2014. 16:06

moja ocena 4+/5

Ogolnie konto wg mnie jak najbardziej dobre: wszystko chodzi tak jak powinno, opłaty zerowe.
Konto głownie używam do przelewow internetowych (allegro, platnosci za rachunki) i sprawdza sie do tego znakomicie.

Jedynie czego mi brakuje to wyzszych procentow na lokatach - ale dzisiaj to chyba wszedzie banki tylko tna oprocentowanie


Adrian Adrian
25.12.2014. 15:28

moim zdaniem aktualnie najlepsze konto

A moim zdaniem ostatnimi czasy najlepszy jest mBank. Mam konta w różnych bankach ale mBank przegania aktualnie konkurencję. 0zł za prowadzenie, kartę bez żadnych warunków, darmowe przelewy i bankomaty a do tego oprocenrowanie ROR na 4%. Sami sprawdzcie. Ja konto założyłem bez wychodzenia z domu i bez kuriera a karta przyszła po 5 dniach.


Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !