Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientów

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 300 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Przeczytaj naszą recenzję i opinie klientów o mbanku.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (w kwotach od 100 zł). mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe emax plus a także darmowe konto walutowe emax.
Załóż Konto do 31 maja 2017 r. i zyskaj 50 zł zwrotu co miesiąc za zakupy i 3% na koncie!

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 31.05.2017 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać nawet 50 zł zwrotu za zakupy co miesiąc oraz konto osobiste na 3% w skali roku .

Aby otrzymać premię 300 zł zwrotu (max. 50 zł przez 6 miesięcy), należy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym odpowiednią kwotę transakcji kartą płatniczą (2% zwrotu od płatności kartą) lub poprzez BLIK (2% zwrotu),
  • łącznie możesz zyskać 50 zł zwrotu na miesiąc

Dodatkowo można otrzymać konto oprocentowane na 3% do 3000 zł. Obowiązuje kapitalizacja odsetek miesięczna. Pozostałe środki (powyżej 3000 zł) zgromadzone na rachunku nie są oprocentowane.

promocja mbanku
eKonto m - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-25 lat

eKONTO m to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. eKonto m jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest bezwarunkowo darmowa dla osób w wieku 13-18 lat. Osoby pełnoletnie, powyżej 18-go roku życia, muszą dodatkowo dokonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu, by być zwolnionym z opłaty za kartę (5 zł).mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
252 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (468 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 2 3 4 5 6 7 8 9 Ostatnia >> (10 stron razem)
Kolosp Kolosp
13.01.2015. 23:28

Nowy system bankowości

przelał czarę goryczy. Projektowany przez 12-latków, adresowany widać też dla 12-latków. Na tym nie da się pracować, prowadzić firmy, czy wykonywać szybkich operacji. Zamknąłem konto firmowe, prywatne, namówiłem do tego również teściową. Żona również zamyka konto. Ukryte opłaty, ubezpieczenia które nie były zamawiane, kompletne olewanie reklamacji klienta - bo my to bank, a pan jest nikim. Wniosek 1/5, trzymać się od tego banku z dala.


Mario Mario
03.01.2015. 18:34

rozstania nadszedł czas

byłem z mbankiem od początku jego istnienia, wtedy był darmowy, przyjazny i prosty
z biegiem lat niestety przerodził się w molocha nastawionego na wyciskanie kasy każdym możliwym sposobem i totalne olewanie opinii klientów.
Mnie osobiście dotknęło naliczanie absurdalnych opłat za przelewy walutowe w ramach tego samego mBanku, ani to nie szło za granicę ani do innego banku ale liczą jak za przelew do banku na Madagaskarze, po drugie namówili mnie na usługę msaver - wyższe oprocentowanie niż na rachunku bieżącym a fundusze dostępne w każdej chwili, w sumie fajna sprawa, dopiero przypadkiem przeglądając historię rachunku tego konta msaver zauważyłem że za każdy przelew z tego konta bank naliczał opłatę 5 zł w sumie przez rok zarobiłem na odsetkach 80 zł a na opłatach straciłem 190,
nie miałbym o to żalu gdyby mnie miła pani uprzedziła o kosztach przelewów między tymi dwoma kontami.
Prawdziwym gwoździem do trumny i powodem dla którego zrezygnowałem z tego banku było
bezpardonowe zmuszenie mnie abym korzystał z nowej najwspanialszej wersji mBanku online !
przez jakiś czas było ok bo miałem wybór - mogłem się logować do starej albo do nowej wersji banku
stara bardzo mi odpowiadała była przejrzysta i logiczna no i znałem ja na pamięć..
nowa wersja która jest już OBOWIĄZKOWA to dla mnie koszmar, bardziej przypomina grę komputerową niż bank za każdym razem jak chcę wykonać najprostszą operację bardzo się denerwuję, jestem facetem 50+ i chciałbym jak najszybciej wykonać operację a nie oglądać
obrazki i szukać podstawowych funkcjonalności w gąszczu niepotrzebnych "wodotrysków" a pani na info linii poinformowała mnie że przecież zawsze mogę do niej zadzwonić jak czegoś nie wiem...
nie będę dzwonił ! teraz korzystam z banku w którym nie ma potrzeby niczego szukać ani się dopytywać bo wszystko jest proste i intuicyjne
a przyznam że nie lubię zmian i jestem wiernym klientem ale wszystko ma swoje granice !


BLAKE BLAKE
03.01.2015. 13:02

Prowadzenie konta.

Ten bank to kpina. Zleciłem miesiąc temu zamknięcie jednego ekonta, dziś dzwonię i słyszę, że nigdy nie było takiej dyspozycji. Przenoszę konto do innego banku i tyle.


Realista Realista
30.12.2014. 19:10

100 zł dla nowych klientów

Do Brygidy : Szanse, że otrzymasz 100 zł są niewielkie. To jest lep na nowych klientów.


Brygida Brygida
30.12.2014. 16:10

ekonto dla 2 osób

Chcę założyć EKONTO w mBanku jedno dla dwóch osób czy jest to możliwe.
Proszę o szybką odpowiedź, bo chciałabym założyć konto jeszcze w okresie promocji by móc zyskać to dodatkowe 100 zł dla nowych klientów.

Pozdrawiam.


art art
30.12.2014. 14:22

mBank - ponad 10 lat i .... ni epolecam i szukam innego banku.

jestem klientem mBanku ponad 10 lat.
użytkowałem m.in.: konto prywatne, konto firmowe, karty debetowe, kredytowe, ubezpieczenia, lokaty, itp.

i obecne negatywy:
- nowy interfejs - tragedia - długo można by opowiadać o minusach i braku funkcjonalności (mBanku: polecam zatrudnienie profesjonalistów od UX do projektowania UI)
- reakcje na zgłaszane reklamacje - albo przeprosiny za zaistniałą sytuacje (to dość szybko), albo brak odpowiedzi gdy potrzeba merytorycznego rozwiązania problemu
- natarczywe telefony (pomimo zastrzeżenia że bank nie ma prawa wykorzystywać mojego nr tel do działań reklamowych, promocyjnych itp.)
- opłata na koncie firmowym za każdy przelew 1.50pln ! (nawet za wewnętrzny na konto prywatne w mBanku)

podsumowując: mBanku nie polecam.


witkacy witkacy
29.12.2014. 16:06

moja ocena 4+/5

Ogolnie konto wg mnie jak najbardziej dobre: wszystko chodzi tak jak powinno, opłaty zerowe.
Konto głownie używam do przelewow internetowych (allegro, platnosci za rachunki) i sprawdza sie do tego znakomicie.

Jedynie czego mi brakuje to wyzszych procentow na lokatach - ale dzisiaj to chyba wszedzie banki tylko tna oprocentowanie


Adrian Adrian
25.12.2014. 15:28

moim zdaniem aktualnie najlepsze konto

A moim zdaniem ostatnimi czasy najlepszy jest mBank. Mam konta w różnych bankach ale mBank przegania aktualnie konkurencję. 0zł za prowadzenie, kartę bez żadnych warunków, darmowe przelewy i bankomaty a do tego oprocenrowanie ROR na 4%. Sami sprawdzcie. Ja konto założyłem bez wychodzenia z domu i bez kuriera a karta przyszła po 5 dniach.


Rade Rade
23.12.2014. 17:56

konto firmowe

OD 19.12.14 roku wzrost kosztów za przelew na koncie firmowym tylko 0 50% Taki prezent i przy tej ilości spamu w postaci zmian w regulaminie i cenniku nie do zauważenia dopiero przy przelewie.
Lichwa i dziadostwo.
Posiadam konto 12 lat i było darmowe ale coś tu nie gra, polityka kolonialna poprawy wyników grupy kapitałowej? Takie mam wrażenie że Polak może zapłacić co tam 1 zł skoro można 1,50 za przelew. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.


Piskorski Piskorski
22.12.2014. 21:01

Dobre konto

Mam oprócz ekonta mbanku konto w db i to w mbanku jest o lata swietlne do przodu - zarowno jesli chodzi o oplaty, serwis transakcyjny czy tez awaryjnosc. Oczywiscie jest w mbanku kilka rzeczy ktore bym poprawil ale ogolnie moje wrazenia z ponad kilku lat uzytkowania tego konta jak najbardzie pozytywne ocena 4/5.

PS. Szkoda tylko że dla starych klentów nie przygotują jakiejś promocji tak jak teraz - 100 zł przydałoby się kazdemu.


Vent Vent
22.12.2014. 11:40

Bardzo przyjemne konto

Jestem klientem banku od niemal 4 lat. Klient ze mnie taki, że co miesiąc przychodzą na konto jakieś przychody, które przeznaczam na przelewy (rachunki), a resztę wydaję kartą w sklepach, co jakiś czas wyciągając 20zł z bankomatów, których sporo w mojej okolicy.

Przy takim korzystaniu z banku nie musiałem nigdy niczego załatwiać przez mLinię. Jedyny mój kontakt z konsultantami odbywał się wtedy, gdy chciałem zamknąć lub otworzyć rachunek. Nigdy nie trwało to jakoś długo i zawsze kończyło się pełnym sukcesem. Niedawno postanowiłem zadać pytanie poprzez e-mail i mimo, że była to sobota około godziny 21-ej, to jeszcze tego samego dnia uzyskałem satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Nie potrafię więc narzekać na kompetencje pracowników banku. Zakładam jednak, że jest to wynikiem raczej błahych spraw, nie mogę więc negować tych wszystkich krytycznych opinii, które się pojawiają w internecie.

Samo konto jest bardzo przyjemne. Taryfa opłat i prowizji, mimo że mniej korzystna niż jeszcze nie tak dawno, to dalej bardzo przejrzysta. Nie mam żadnych problemów z jej zrozumieniem i wcale nie czuję by bank mnie próbował doić. Jedyna opłata na którą jestem narażony to 4 PLN za kartę debetową do konta. Mimo bardzo małych przychodów nie mam nigdy problemów z wydaniem 100zł, więc i ta opłata mnie nie dotyka (z tego co widzę teraz mbank ma "ekonto mobilne" gdzie nie ma żadnych opłat za kartę). Tak więc mam w pełni darmowe konto (karta debetowa, przelewy, prowadzenie itd.), dwa darmowe konta oszczędnościowe oraz w pełni darmowy dostęp do naprawdę wielu funduszy inwestycyjnych. Z lokat nie korzystam (słabe oprocentowanie), jednak ich założenie także nie stanowi problemu, a w przypadku zerwania jasne zasady odnośnie utraty odsetek.

Konto w mBanku jest kontem internetowym, więc dostęp do niego mam tylko przez internet i telefon. Serwis transakcyjny jest bardzo przejrzysty, szybki i przyjemny. Przelewy wewnętrzne przechodzą natychmiastowo 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Sam stan konta także jest aktualny i nie musi się synchronizować przy każdym logowaniu. Większość operacji w serwisie można wykonać kilkoma kliknięciami, a w razie niejasności można zajrzeć do podręcznej pomocy. Ogólnie serwis transakcyjny można uznać za największą zaletę banku. Według mnie jest on najlepszy spośród wszystkich polskich banków.

Nieco gorzej jest z obsługą konta przez telefon. Niedawno wprowadzony mobilny serwis transakcyjny nie działa w pełni na moim telefonie. Telefon ma już swoje lata (bodaj trzy), ale chyba nie jest aż taki stary, by to była wina przestarzałych technologii. Tak czy inaczej z zalogowaniem się do serwisu nie ma problemu, jednak już w samym serwisie mogę sobie co najwyżej obejrzeć salda rachunków. Inne linki nie działają, więc mogę się pożegnać z przejrzeniem historii bądź wykonaniem przelewu. Trochę lepiej jest z mLinią. W bardzo prosty sposób można odblokować bądź zablokować konkretne kanały dostępu. Nie ma też problemu z potwierdzeniem operacji bądź wykonaniem przelewu do odbiorcy zdefiniowanego. Niestety wszystkie operacje, których nie oferuje "automat" są płatne i zwyczajnie nieopłacalne (np. wykonanie przelewu jednorazowego).

Podsumowując: konto jest naprawdę bardzo przyjemne. Mimo słabej oferty depozytowej (lokaty), być może niekompetentnych operatorów mLinii (czego nie mogę potwierdzić) i konieczności zapłacenia 100 PLN kartą, nadrabia perfekcyjnym serwisem transakcyjnym, jasnością zasad, bardzo dobrym Supermarketem Funduszy Inwestycyjnych oraz tym, że wszystko to dostaje się za całe 0 PLN miesięcznie.

Ze swojej strony polecam i pozdrawiam.


ina ina
20.12.2014. 11:16

Infolinia...to ponad moje nerwy..

Właśnie "uciekam" z mBanku.. Założyłam już nowe konto w innym banku.
Wyczekiwanie na infolinii, kiedy zgłosi się ktoś, kto pomoże..i rozmowa z 10-tym z kolei konsultantem oraz spory koszt tych "rozmów" spowodowało u mnie, że dojrzałam do decyzji opuszczenia tego banku po 5-ciu latach. Nie wspominam o "dziwnych ruchach" na koncie, kiedy nie zgadzały się kwoty, a dla mnie każdy grosz ważny..
Zaskoczył mnie jednak konsultant, kiedy mieliśmy sporządzić wniosek o wypowiedzenie umowy, bo zażądał ode mnie abym podała nowe konto. Jak się wyraził, żeby mogli przelać moje pieniądze.
Nikt ich o to nie prosi przecież! A z jakiej racji mam im podać informację, gdzie założyłam nowe konto?!
Wiem, że nie mają prawa o to pytać. Równie dobrze mogłabym nie posiadać konta..
Konsultant twierdzi, że w tym momencie nie mogą konta zlikwidować. Może ktoś wie, czy faktycznie tak jest?


And And
20.12.2014. 11:00

Nowy system transakcyjny - dramat pisany przez dzieciaków

Jak można wprowadzić nowy system transakcyjny bez testowania go i opiniowania przez obecnych użytkowników ? Przecież to jawne lekceważenie.
I jeszcze jedno - jest to Dobry Przykład na to jak można sknocić coś co jest piękne w swojej prostocie (chodzi o funkcjonalność starego systemu)
Ale ja wiem o co tu chodziło - o ilość kliknięć w serwisie, im więcej tym lepiej.
Kiedyś aby zobaczyć historię konta wystarczyło kliknąć 1 raz a teraz 4.
Podsumowanie : wyszedł knot z gilem.
Rozwiązanie : zlikwidować konto.
Pozdrawiam byłych, obecnych i przyszłych klientów.


krzys krzys
19.12.2014. 21:07

odp @annare

Ania jasne, posiadajac ekonto nie musisz miec zadnych stalych dochodow.

NIe ma zadnych wymagan co miesiecznych wplat na konto.

Przez dluzszy czas mozesz nawet nie miec nic na koncie :)

Prowadzenie i tak masz caly czas za darmo.

Pozdr


annare annare
19.12.2014. 21:05

ekonto bez stałego dochodu

witam,czy moge zalozyc ekonto przez internet nie posiadajac stalego dochodu?prosze odp na annareebisz@onet.eu
z gory dziekuje


Domi23 Domi23
19.12.2014. 19:42

Uwaga

Mając konto nie zna się prawdziwego stanu konta w tym banku. Trzeba siedzieć chyba z kalkulatorem w ręku. Można się oszukać, bank podaje ile ma się pieniędzy, a raczej ile by się miało, gdyby się nie zrobiło zakupów w ostatnim czasie kartą i chciało wykorzystać debet na koncie. Dla przykładu, trzeba mieć na uwadze, że kwota zawiera debet i nie zawiera potrąconych płatności kartą. Wchodzimy sobie w Moje finanse > Karty > Blokady i sumujemy blokady na karcie, później przechodzimy na pulpit i obliczamy. Dodam, że kiedyś blokady schodziły momentalnie, teraz przez tydzień bank kusi, żeby płacić, korzystać bo jest kasa na koncie, a to g... prawda bo kasy już dawno nie ma lub nie powinno być. Po tygodniu dopiero schodzą ostatnie płatności z karty i wtedy poznajemy realny (nie dokońca, bo nadal z wliczonym debetem) stan konta... Paranoja. Np. w PKO po zalogowaniu widać od razu, saldo + na czerwono sumę blokad na kartach, żeby nie przekroczyć budżetu. mBankowi na rękę, że się zadłużycie i wejdziecie na debet... Koszmar!


bylyklient bylyklient
19.12.2014. 19:33

Nie polecam mBanku

Witajcie,

Jako, że z mBanku zacząłem korzystać już kilkanaście lat temu, jeszcze jako niepełnoletni z kontem izzyKonto to słów kilka ode mnie, jako byłego już klienta.

Miałem:
- ubezpiecznie samochodu
- konta ROR 2x
- konto oszczednosciowe
- kredyt gotowkowy na samochod
- konto firmowe
- karte kredytowa

Po pierwsze, nowy serwis transakcyjny - tragedia.

Jeżeli czujecie, że latające okna, kilkanaście kolorów na raz, zbieranie odznak za zasługi w banku to coś dla Was to śmiało zakładajcie konto... Ja niestety nie poczuwam się, żebym był w targecie, obstawiam, że target to grupa ludzi pomiędzy 15-24 lata, która nie umie czytać tabeli opłat i prowizji i jara się takimi udogodnieniami jak przelew do kolegi z facebooka bez znajomości numeru konta. Serwis jest tragiczny, brak panelu firmowego razem z panelem indywidualnym itd. Demo jest nie będę się rozpisywał, każdy może sobie sprawdzić.

Marketing

Dzwonią bardzo często i namawiają, np. na darmowe bankomaty za 5zł miesięcznie, które dla nowych klientów są faktycznie za 0zł, ale nie dla klientów od 15 lat :)

Wpłatomaty i bankomaty

Często się psują i wcinają kasę, a na reklamację czeka się do 30 dni. To samo dotyczy bankomatów, kiedyś był taki weekend, że nikomu nie wypłacało środków a pobierało z konta i ludzie zostawali bez kasy przez ten czas. Masakra, bo bank zwalał winę na operatora bankomatu a operator bankomatu na bank.

Karta kredytowa

Nie jest wcale za darmo. Jest normalny limit i opłata roczna jak się nie przekroczy. Dodatkowo za przewalutowanie 234 euro bank ostatnio pobrał sobie ponad 1090zł. Przy czym kurs euro średni wynosił wtedy 4,14zł. Czyli bank pobrał sobie ponad 130zł za przewalutowanie - idealna karta do zakupów internetowych nie ma co...

Kredyt

Na samochod dali, ale tylko gotowkowy - bez problemu, czemu mieli nie dać skoro wpływy na konto były. Ale oprocentowanie 16% to lekka przesada. Kredytu hipotecznego nie chcieli dać, bo firma itd, niepewne zarobki, minimum kilka lat trzeba prowadzić itd. Nie obchodziło ich, że środki wpływają regularnie i to nie małe.

Ubezpieczenie samochodu

Szkoda gadać. Kupiłem dla wygody bo bez wychodzenia z domu, ale uciekłem po roku, bo oferty były o kilkaset zł tańsze u konkurencji.

Powiem Wam tak. Po zrezygnowaniu z mBanku nauczyłem się jednego. Nie ma nic za darmo :) Polecam założenie konta w normalnym, realnym a nie wirtualnym banku. Opłata za prowadzenie konta kilka złotych miesięcznie, ale jest to opłata stała a nie, że później wychodzi szereg opłat ukrytych nie wiadomo skąd. Obsługa profesjonalna w placówce, każdy klient się liczy, nie jesteś jednym z tysięcy, którzy wiszą na infolinii. W opłacie przelewy do innych banków, darmowe wypłaty i w końcu darmowe i bezpieczne wpłaty w placówkach. Nie trzeba się martwić, że kasę wetnie we wpłatomacie.

Mi od kiedy zmieniłem bank się lepiej żyje, serio. Płacę, wymagam i nikt mnie nie oszukuje. Nikt mnie nie traktuje jak gimgłupka i nie ogłupia odznakami. Wam też polecam.


Przyszly_klient Przyszly_klient
19.12.2014. 13:00

Czy konto w mbanku jest darmowe?

Witajcie.
Interesuje mnie to, czy darmowe konto w mbanku jest rzeczywiście bezpłatne, czy też czekają mnie ukryte koszty, o których istnieniu dowiem się w tym samym momencie, w którym wszystkie formalności zostaną załatwione.

Dzięki za wszelkie opinie.


Milenka Milenka
18.12.2014. 15:48

Mam konto w banku 8 lat i jeszce sie nigdy nie zawiodłam

Naprawdę nie rozumiem osób narzekających, mam konto w mbanku od ponad 8 lat i cały czas jest to dla mnie bank nr 1.
Przez ten 8 lat praktycznie cały czas darmowy.
Serwis transakcyjny wg mnie najlepszy w porównaniu do innych banków (miałam konto pko, db net i meritum banku)

Polecam wszystkich szukających dobrego i taniego konta internetowego na lata.


krown krown
18.12.2014. 02:06

Bank który nie potrzebóje klientów

Ten bank ma chyba za dużo klientów. Chciałem założyć u nich konto - eKonto mobile. Wybrałem sposób podpisania umowy w placówce banku, wypełniłem formularz na stronie podałem dane i przyszła wiadomość że zostanę poinformowany kiedy będzie umowa do podpisania. Po jakieś godzinie przychodzi SMS i mail że umowa została przygotowana i czeka do podpisania w placówce banku. Do miasta gdzie jest placówka banku mam około 30 km, ale że i tak miałem wyjazd w planie to stwierdziłem że podejdę i podpiszę umowę. Na dojechanie trochę czasu zmarnowałem, przy banku nie ma parkingu. Wchodzę do banku a tam wita mnie miła Pani, nawet nie zdążyłem czapki zdjąć z głowy. Pyta się w czy może pomóc, ja na to że wypełniłem formularz do założenia konta i dostałem wiadomość SMSem i mailem że umowa czeka na podpisanie, a doradca mi wyjaśni wszystkie zagadnienia związane z kątem i przekaże SMSem pakiet aktywacyjny. Na to Pani bardzo miła powiedziała że nie mogę podpisać bo nie ma doradcy. Ja do niej mówię że dostałem SMS że umowa jest do podpisania. Ona dalej że musi być doradca i że może mnie umówić na inny dzień. Ja jej mówię że mieszkam w odległości 30 km i nie dam rady przyjechać w innym dniu na konkretną godzine bo byłem dziś i nie wiem kiedy będę w okolicy, ale że mogę poczekać. Pani trochę mniej miła dała mi wizytówki żebym jak będę w okolicy zadzwonił i się umówił z doradcą. Lekko się zirytowałem tą sytuacją, więc po powrocie do domu zadzwoniłem na infolinię ( dziwne że nie podają w mailu możliwości korespondencji pocztą elektroniczną), po rozmowie zrezygnowałem z wniosku o konto. Czyli straciłem czas na dojazd niepotrzebny do banku i około 5 zł na rozmowie przez infolinię a konta nie założyłem.


mapeodz mapeodz
17.12.2014. 23:58

ok

Jestem klientem mbanku od 8 lat. Posiadam konto firmowe oraz indywidualne. Zawiodłem się kilka razy na usługach. Ciężko mi też zaakceptować fakt, że nowi klienci są lepiej traktowani (oferta na pozyskanie jest atrakcyjniejsza). W związku z tym niedawno dokonałem zmiany rachunku na inny bank. Dobrze, że zanim wypowiedziałem umowę z mbankiem to przetestowałem konto w innym banku. Mimo, że ponoszę jakieś minimalne opłaty związane z poleceniem zapłaty to i tak przy rachunku za 0 zł w nowym banku mogę powiedzieć, że na mbank nie ma co narzekać. Serwis i obsługa oraz szereg możliwości jakie oferuję ten bank są na zdecydowanie wyższym poziomie niż w innych bankach. Chyba nie ma drugiego takiego banku z tak szeroką ofertą. W nowym banku nawet nie miałem mozliwości zapisania w pdf potwierdzenia przelewu. Przelewy w realizacji widać było dopiero na 2 dzień, a w mbanku są od razu widoczne w zrealizowanych. Do tego archaiczny interface w nowym banku mnie przeraził. Dlatego z lekką niechęcią ale wracam z powrotem do mbanku


krzysztofztorunia krzysztofztorunia
17.12.2014. 19:46

15 lat i się żegnam.

No cóż stałem się wątpliwym posiadaczem systemu informatycznego robionego na kolanie za moje pieniądze. Wyprzedałem eMaklera, spłacam debet i przenoszę moją wypłatę (coś powyżej 2 średnich krajowych) do innego banku. Strzał w kolano, na studentach co uwielbiają fakbuka nie zarobią tyle co na mnie, mity o darmowości są przesadzone. Płacisz za wszystko i to krocie. 5 złotych za bankomaty ?
Zero oprocentowania na kontach ?
Wypowiadając umowę mBankowi zarobicie pieniądze, czego chcieć więcej.


bartl bartl
13.12.2014. 12:51

po 15 latach mówię nie dziękuje

jeszcze 4 dni jestem w mbanku, konto założyłem jako student 15 lat temu, później pierwsza praca, wzrost zarobków, po 10 latach prośba o kredyt - warunki dla mnie gorsze niż w kążdym innym banku podziękowałem, później karta kredytowa złota spłacana regularnie, w tym roku na wakacjach odmowa płatności kartą za mało środków na karcie, sprawdzam w necie są środki, reklamacja, odpowiedz za mało środków na karcie, ponowna reklamacja - wystarczająca ilość środków na karcie za małe limity autoryzacyjne na dany miesiąc - uwaga okres rozliczeniowy w banku to nie to samo co miesiąc - ok, no i finał nie zgadzają się limity kwotowe i autoryzacyjne na karcie, odpowiedź widocznie za dużej dokonałem spłaty karty, pytanie kiedy i tu po 90 dniach bank przeprasza nie odpowiada na reklamację i tyle, kolejna reklamacja kiedy i cisza, zamknąłem kartę, zamykam konto i mam ich w d....
Nowy interfejs intuicyjny - szukam poleceń zapłaty za cholere nie mogę, dzwonie na infolinie, konsultant mówi abym chwile poczekał bo ktoś się już o to pytał i szuka w notatkach z 5 minut - rozumiem wszytko intuicyjnie
a kiedyś był to najlepszy bank


Marta L Marta L
12.12.2014. 09:51

po ponad 10 latach - REZYGNUJE

Bank przekłamuje w swoich reklamach i wielkich hasłach jakoby był za darmo!
w zeszłym roku 2 razy ściągnęli pieniądze za kartę kredytową (w grudniu i w styczniu!) z której nie korzystam!! w tym roku to samo... jeśli to jest darmowe konto to menagerowie banku zdecydowanie nie mają pojęcia co znaczy DARMOWE.
Mam u nich na rachunku od lat całą gotówkę ale pora przejść do innego banku który nie oszukuje i nie okrada klientów... o zmianach regulaminów nawet nie wspominam...
NIE POLECAM


Nicola Moli Nicola Moli
12.12.2014. 09:07

Opinia

Oni przeszkadza ci od lat z połączeń telefonicznych o kredyty. Poprosiłem ich niewielką kwotę (2000 zł) i nie chcieli nawet jeśli mam 3 razy, że kwota na moim koncie bankowym.

Hello mBank. I have been your customer for nearly 6 years. In that time I have been using both my PLN and my EUR account with you. I also have my own company in Poland since over 6 months. After many advertising phone calls about your products from your agents, yesterday I decided to ask for a consumer credit for just 2,000 PLN. Even thought I have 3 times that amount in my EUR account with you, my request was....denied. Should I look for another bank where I keep my money, after so many years of being a loyal customer? You can contact my on my e-mail or phone (you have both). A loyal customer (still)


Nicola Moli Nicola Moli
12.12.2014. 09:03

Nie Polecam. Bardzo ZLE

Oni przeszkadza ci od lat z połączeń telefonicznych o kredyty. Poprosiłem ich niewielką kwotę (2000 zł) i nie chcieli nawet jeśli mam 3 razy, że kwota na moim koncie bankowym.

Hello mBank. I have been your customer for nearly 6 years. In that time I have been using both my PLN and my EUR account with you. I also have my own company in Poland since over 6 months. After many advertising phone calls about your products from your agents, yesterday I decided to ask for a consumer credit for just 2,000 PLN. Even thought I have 3 times that amount in my EUR account with you, my request was....denied. Should I look for another bank where I keep my money, after so many years of being a loyal customer? You can contact my on my e-mail or phone (you have both). A loyal customer (still)


opinia opinia
11.12.2014. 19:23

Najgorszy bank w Polsce to mbank

Odradzam wszystkim ten bank. Jeśli ktoś lubi być oszukiwany i okradany to zapraszam do mbanku.


dom2 dom2
11.12.2014. 15:13

Dla mnie najlepsze konto

Jestem z mbankiem od 2006 roku, wg mnie do płatności w internecie to najlepszy bank.

Wszystko chodzi sprawnie i płynnie, nowy interfejs wg mnie dobry i czytelny - i co najważniejsze mbank to od wielu lat jeden z najtańszych banków internetowych (prowadzenie konta, przelewy , karta)

Polecam wszystkim szukającym darmowego i funkcjonalnego konta.


nick nick
11.12.2014. 03:02

DNO i SZLAM

2 zł zmiane pinu,
9 za wypłate z bankomatu,
19 za zmiane autoryzacji z koma na karte kodow,
dodatkowo kroją na przeliczeniach walut a prowizje ktore deklaruja na stronie są fałszywe.

dziękuję złodz.ejom za ich usługi


andy andy
11.12.2014. 02:10

szabrownictwo i matactwo

w ciagu roku zmiana regulaminu 25X dzien bez zmiany regulaminu dniem straconym mam konto od 10 lat i czas wiac co z alaska ze za free wypace z bankomatu np wbk?bo ten akurat u nas chyba ma ich najwiecej -to rowie dobrze moge sobie konto przeniesc tam -Ci pseudo super zadowoleni to w wiekszosci pracownicy banku laduja tu wpisy -bo niby kto ma byc zadowolony ze go przycinaja na kase???ALBO PRACOWNIK BANKU ALBO IDIOTA tu sie 4 ukradnie tam 5 pln i razy milionyowiec sie nazbiera na ladna sumke na premie roczna dla prezesa -nie dizekuje ja wysiadam bo to zaczyna jechac do nikad -nie po to m.bank trzyma moja srednia krajowa zebym musial jescze dopychac im kieszenie -bo e konto jets oprocentowane na0 ci tacy zadowoleni to niech se jescze m sewera zapodadza z plusem he eh bank przerobil wiare az milo .Ten nowy serwer wiecie gdzie sobie moga wsadzic he he -BANK MA TRZYMAC MOJA KASE A NIE zabiera mi czas na uczenie sie jakiegos badziewia i wyciaganie kasy !!Czy m.bank ma nas za idiotow??


Andrzej W Andrzej W
11.12.2014. 00:46

Nowy system trasakcyjny mbanku Dramat pełen błędów systemowych

Nowy system transakcyjny na który zostaliśmy zmuszeni siłą przejść to NAJWIEKSZA PORAZKA tego banku a jestem z nimi od kilkunastu lat.
Błędy systemowe- odbiorcy zdefiniowani do każdego konta (mam ich 7) zostali wymieszani razem i nazwani odbiorcami. Nie wiem czy za prąd w firmie płacę z e-konta (za co w mbanku grozi kara) czy z konta firmowego lub z e-maxa i jednocześnie naruszam ordynację podatkową.
Szkoda gadać nie douczeni programiści w ogóle nie testowali tego systemu a pewnie zależało na tym aby z banku zrobić sklep. Ja uciekam do innego banku nie będę podawał nazwy. Tam choć trochę licza się z opinią klientów.
Jak kiedyś zachęcałem to teraz mbank ODRADZAM.


Teofil Teofil
10.12.2014. 13:50

Nowy system mBanku

Nowy system banku to zwyczajna katastrofa. W jakąkolwiek opcję nie zajrzeć to informacje są albo nieprawdziwe albo trzeba jeszcze gdzieś tam w iluś tam miejscach kliknąć żeby coś tam zobaczyć a i tak nie wiadomo czy to jest prawda.
Przykład:
1. Pierwszy ekran pojawiający się po zalogowaniu do systemu.
- na środku zielony pasek w którym widnieje kwota operacji zaplanowanych. Oczywiście jest nieprawdziwa ponieważ prezentuje chyba operacje zaplanowane w tym roku a może miesiącu. Nie wiem.
- z prawej strony niebieski prostokąt z kwotą na rachunkach eMax. Kwota jest nieprawdziwa ponieważ prezentuje stan jednego z rachunków a ja mam więcej.
2. Zaglądam do operacji zaplanowanych. Widzę jedną kwotę. Nie widać kwot na przyszły rok żeby je zobaczyć trzeba klikać po kolejnych miesiącach. Łącznej listy nie ma a może jest tylko znowu gdzieś tam trzeba klikać coś przełączać itd.
I tak jest na każdym kroku.
Podsumowując jestem szczęśliwy, że potrafię tym "cudem techniki programistycznej" zrobić przelew. Za pierwszym razem w ciągu godziny nie udało mi się zrobić przelewu zdefiniowanego. Ostatecznie zrobiłem go logując się przez m.mbank.pl. (niestety ma bardzo ograniczoną funkcjonalność). Gdyby nie to, że mieszkam na parterze, to chyba wyskoczyłbym przez okno. Dla porównania taka operacja w starym systemie zajmuje niecałą minutę i to razem z zalogowaniem. W Inteligo, z którego korzystam od lat, też zmieniano system i nie przypominam sobie żeby przed zmianą czy po zmianie jakakolwiek operacja zajęła mi dłużej niż minutę.


Go Go
09.12.2014. 14:04

Mbank

Uważam, że częste zmiany w tabeli opłat są lekko przgięte. Nowa szata MBanku jest okej - aczkolwiek ja jak i większość Klientów korzysta tylko z podstawowych działań - brak czasu na coś innego. Minusem jest na pewno Obsługa Klienta pod infolinią. Wielokrotnie wykonane telefony, w końcu ktoś odbiera ale to nie koniec zażenoowania Klienta. Rozmawaiją z nami jak komputer, ciągle trzeba podawać parokrotwnie identyfiktaor, telekod itd - kto ma na to czas?! Wystarczy chyba raz podać potrzebne do zidentyfikowania Klienta dane.Tak samo ich oddzwonienie - czekasz jakbyś miał całe życie na telefon zwrotny, mimo, iż wielokrotnie sposób pomocy jest łatwy a dla Klienta bardzo pilny w czasie. Obsługa zarówno poprzez stronę internetową jak i infolinię powinna być płynna szybka i skuteczna. Prosty przykład - wystarczy wprowadzic dodatkową obsługę poprzez internet - typu formularze, zgłoszenia itd. Jeśli MBank nie nabierzerze większego szacunku, zainteresowania wobec Klienta - Ci z pewnością uciekną do innnych więcej preferujących np. faktycznie bezpłatne konto, bez zmian w trakcie umowy. Czuje się zniechęcona i czas na inny bank, ktory spełni moje oczekiwania.


Mala Mala
08.12.2014. 19:22

polecam najlepsze konto

A ja polecam jak najbardziej.
Nowy system o wiele bardziej funkcjonalny niż stary, narzekaja te osoby, które myślą że systemy informtyczne przez 10 lat powinny być bez zmian.

Dużo nowych funkcji, całośc działa płynnie i szybko.

Do tego ekonto mobilne jest darmowe bezwarunkowo.


tsmiat tsmiat
07.12.2014. 12:14

Nie toleruję nowego systemu i arogancji tego banku

Ten bank spełniał większość moich potrzeb do czasu uruchomienia nowego systemu. Jestem starym człowiekiem, nie potrzebuję facebooka ani schizoidalnych wykresów o niczym, gry proszę zaoferować moim dzieciom i wnukom, a tzw. "Pasaż" potrzebny jest tylko bankowi, nie mnie. Obrazki i błyskotki są dla mnie nieczytelne, zacierają tylko informacje, których szukam. Co robi zdjęcie łodzi na plaży powieszone na stronie mojego konta - pytajcie chyba psychoanalityka zarządu banku. System wbrew pozorom jest bardzo sztywny i nie pozwala na przykład na uporządkowanie listy odbiorców przelewów inaczej niż zrobił to bank - więc muszę przewijać i przewijać...
Wielokrotnie pisałem, mówiłem, dzwoniłem, że proszę o zostawienie mi starej wersji systemu - zignorowano mnie arogancko, bo i cóż jakiś tam mały kliencik może wobec wielkiego banku.
Zrobicie jak zechcecie, jeśli taki układ graficzny Wam odpowiada - będziecie zadowolenie, ale ja już z nimi nie chcę mieć nic wspólnego.


zeti zeti
07.12.2014. 09:39

hmm smiech na sali

codzien prawie zmieniaja regulamin nowa szata graficzna jets beznadziejna -nie mam czasu i ochoty sie uczyc jej i tyle czas to pieniadz chyba kazdy bank o tym wie !!poza m.bankiem oczywiscie .Patrze a tu jak milo 5 pln zarabalo za wyplate 150 pln niezle calkiem niezle -kicham taki interes poszukam se innego banku zebym za kazdym razem nie musial sie zastanawiac na ile mnie bank przerobili albo co dzien czytac regulaminy parodia!!!!!Co do kredytow itp m.bank jets drogi -mam w innym i jest 600 pln taniej na racie!!!!nie bede reklamowal ktory to bank niech sobie ktos sam poszuka dno dno i jescez raz dno sie tu porobilo tak jak odeszlem z C.A stary lukas tak samo czas isc z m.banku .Tzn konto zostanie do przelewow internetowych kase z wyplaty trza zrzucic gdzie idziej -jak tak dalej polezie to wogole sie tu oplacac nic nie bedzie trzymac !!!widac maja za duzo uzytkownikow i czas zeby czesc sie wyniosla


tom tom
06.12.2014. 01:44

Jane, co to za konto? Diamentowe?

Jane 19,50zł za prowadzenie konta??? Jakie Ty masz konto? Ja mam wiele zastrzeżeń do mBanku (nowy interfejs itp...) Ale konto mam za free.


jane jane
05.12.2014. 21:21

bezsensowne zmiany

Jestem klientką banku od 4 lat. Uważam, że system jest bardzo dobrze przemyślany ale przestaje podobać mi się nowa polityka czyli: zmiany w tabeli opłat oraz poziom obsługi klienta- skandaliczny. 19,50 zł miesięcznie za prowadzenie konta przez bank to stanowczo zbyt wiele oczywiście jest możliwośc uniknięcia opłat po spełnieniu warunków - które spełniam, jednak uważam to za "ździerstwo". Powracając do infolinii w momencie kiedy zadałam pytanie : Dlaczego opłata za prowadzenie rachunku jest aż tak wygórowana usłyszałam: jak to czemu? przecież ma pani tyle korzyści etc?(Pan był najwyraźniej zbulwersowany moim pytaniem). dodatkowo podsumowując dał do zrozumienia, iż powinnam się cieszyć z tego że opłata wynosi w moim przypadku tyle.
Jestem zniesmaczona, a tak chwaliłam i polecałam innym ten bank. Jak się poprawi to z chęcią wrócę!!!!


DianJan DianJan
04.12.2014. 00:36

Bezsensowna zmiana

Na ogół zmiany wprowadza sie po to aby poprawić istniejący system, ale mBankowi
udało się wyjątkowo z systemu internetowego, który wymagał paru poprawek
zrobić system zupełnie nieczytelny, pozbawiony podstawowych funkcji wymaganych od takiego serwisu. Przed wprowadzeniem zmian trzeba było zasięgnąć opini klientów i popatrzeć trochę na serwisy konkurencji np Alorbanku. Serwis ten jest czytelny prosty, bez niepotrzebnych bajerów,
,ma bazy klientów nie tylko krajowych ale i zagranicznych. Każdą zmiane szablonu przy każdym przelewie w łatwy sposób można zapisać, co w przypadku mBanku wymaga założenia nowego szablonui i usuniecia starego.Jeżeli nie można teraz nic zrobić to pozostawcie przynajmniej do wyboru starą wersję serwisu !!!!


Wiktor Wiktor
02.12.2014. 11:48

A ja polecam ten bank

Nie przesadzajcie żaden bank nie jest idealny. Ja póki co od 8 lat nie narzekam na mbank, konto jedno z najtańszych na rynku, całkiem dobry system transakcyjny.


Tomasz Tomasz
02.12.2014. 11:36

Jak można upaść tak nisko!!!

Wszystko to, co zostało poprzednio opisane przez moich przedmówców to prawda. MBank z najlepszego w Polsce stał się najgorszym.
Masakra. Szukam innego banku, choć będzie mnie to kosztowało sporo. ale strcą też klienta, który za ich pośrednictwem obracał milionami złotych rocznie.
Pisze to jako przedsiębiorca i jako klient indywidualny.


Robert Robert
01.12.2014. 12:27

Brak dostępu do konta bo... nowy serwis - bank sprawy nie rozwiązuje !!!

Witajcie.
Napisałem to już w kilku miejscach, a i tu napiszę, coby wieść się niosła, bo dzieje się rzecz skandaliczna.

Jestem drobnym przedsiębiorcą, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. W mbanku konta mam już od ponad dziesięciu lat i przez ten czas nie narzekałem na posiom i jakość usług tej instytucji. Założyłem w mbanku również konto firmowe, bu uznałem, że tak będzie wygodniej - wszystko w jednym miejscu. Mbank miał genialny, prosty serwis, który zachwycał swą prostotą i niezawodnością, nauczyłem się go na miarę moich potrzeb i wszystko było dobrze do dnia 20 listopada bieżącego roku. Tegoż dnia, przy próbie logowania, zobaczyłem informację, że już nie mam dostępu do starego serwisu transakcyjnego, teraz będę korzystał tylko z nowej jego wersji. Cóż..., przygryzłem wargi i zacząłem zgłębiać tajniki nowego wynalazku, którego nie chciałem i strzegłem się jak ognia. Może i przełknąłbym tę przesiadkę bezboleśnie, bo mimo, że nie lubię bazarowości i zbędnych wodotrysków, nie taki ten czort straszny. Okazało się jednak, że wraz z uszczęśliwieniem mnie nowym serwisem, straciłem dostęp do mojego rachunku firmowego. Wprawdzie jakimiś sposobami, wyglądającymi trochę jak tylne drzwi, a nie normalny sposób korzystania, jestem w stanie sprawdzić stan salda, ale na liście moich rachunków w profilu firmowym, nie ukazuje się żaden, a widnieje komunikat w typie 'brak rachunków na liście'. Czas płynie, podatki i inne zobowiązania trzeba regulować, a tu takie udogodnienie - brak możliwości operowania na własnych pieniądzach z konta firmowego. Monitowałem mlinię kilka razy w tej sprawie, co naraziło mnie na niepotrzebne koszty związane z telefonowaniem, wysmarowałem kilka maili, porobiłem nawet im zrzuty ekranowe, coby wiedzieli w którym miejscu jest problem, a tu mamy już 25 listopada i vat trzeba zapłacić, a ja dalej nie mam dostępu do mojego rachunku. Bardzo proszę o przyjrzenie się i nagłośnienie jak rzetelnie mbank traktuje wieloletniego klienta. Może kiedy odpłyną od nich rzesze klientów, to władze tej szacownej instytucji zrozumieją kto tu jest dla kogo...
pozdrawiam Robert G

PS.
Dziś jest już trzydziesty listopada, czyli 10 dni po unieruchomieniu mi konta, a ono wciąż nie działa, tylko przerzucamy się z mlinią korespondencją.

Co robić? Poradźcie coś dobrzy ludzie...
Już otworzyłem drugie konto w innym banku, ale czy jest jakaś siła na mbank, żeby zaczął traktować poważnie klientów i swoje zobowiązania?


exar exar
29.11.2014. 19:09

syf

Ponad 5 lat szczęśliwego użytkowania mbanku i mogę potwierdzić.
Nowy system to mega ŚCIERWO.
Szukam innego banku tylko z tego powodu.


maro co wraca zaro maro co wraca zaro
28.11.2014. 20:55

Bałagan,bałagan-strach sie bać....

Bałagan i to doslowny. Prosiłem o zablokowanie mojego konta, ale oni z uporem maniaka i tak przesyłają pieniądze. List polecony -zaginął w mBanku...
Za wszystkie błędy płaci klient...w razie czego zasłonią sie procedurami, nawalą a czekać każą klientowi-nie polecam!!!


seb seb
28.11.2014. 19:31

Dziwne opinie

Przyznam, że jestem lekko zszokowany ilością negatywnych opinii nt banku i nowego interfejsu. Jestem klientem mbanku od chyba 11 lat i jak dla mnie jest ok.
Zawiodłem się tylko raz przez ten okres kiedy nie zostałem poinformowany o pracach modernizacyjnych nie mogłem korzystać z karty.
Mi nowy interfejs odpowiada. To nie prawda, ze ktos tutaj po wejsciu nie widzi ile jest razem gotówki - wszystko widać jak należy. Jednak wiadomo - to nowy interfejs i trzeba sie przyzwyczaić i go "obczaić". Przecież jak ktoś korzystał ze starego to też musiał się go nauczyć.
Prowadzę konta indywidualne i firmowe.
Jestem zadowolony i nie narzekam. Wszystko przejrzyście i jasno. Konta nie zmienię.


monka monka
28.11.2014. 19:27

klientke po 11 latach---Odchodzi!!!!!!!

Tak jak moi przedmowcy, odradzam zakładanie konta, bank coraz bardziej schodzi na psy, przez 11 lat nie miałam żadnych zastrzeżeń, polecilam założenia konta całej mojej rodzinie, a teraz...... Karygodne !!!!! Nie mowie juz o zmianie strony i jej nowej odsłonie, nieczytelna, występuje chaos, .o wiele lepsza była stara, dodatkowo kradną ludziom pieniądze z konta, ja osobiście jestem tym przykładem, wykonalam przelew walutowy , pobrali mi prowizje we frankach , gdzie zawsze pobierali mi w zł, a najgorsze jest w ze pobrali mi 80 zł za ten oto przelew, gdzie wczesniej nie było takiej sytuacji, Efektem jest ze zlozylam wypowiedzenia konta, jest wiele innych banków gdzie nie oszukują i nie kradną pieniadzy klientom,


AndrzejO AndrzejO
28.11.2014. 16:44

W sumie zadowolony,

Też ostatnio zostałem odcięty od starego interfejsu. Też sądzę, że stary był lepszy, a można go było jeszcze ulepszyć. Ale bez przesady. Przesiadłem się na nowy dość szybko, a niektóre jego funkcje, np. szybkie filtrowanie, wręcz polubiłem. Myślę, że nie ma co pomstować na nowy interfejs, trochę go poużywać i dopiero wtedy pisać opinie. Po prostu przyzwyczajenie i niechęć do nowego sprawia, że wydajemy pochopne i niesprawiedliwe sądy.

Konto w mbanku posiadam i intensywnie używam od ponad 11 lat. Z powodzeniem i z zadowoleniem. Przestrzegam tylko przed wchodzeniem w różnego rodzaju "oferty". To zwykłe naciąganie ludzi, niestety praktykowane także przez inne banki. Mnie wpuszczono w Msaver Plus. Po roku, zamiast obiecanych zysków, pojawiła się strata. Postanowiłem więc zrezygnować z oferty, co niestety kosztuje połowę zadeklarowanych rocznych wpłat, o czym niestety dowiedziałem się z własnej winy za późno. Bank, lub instytucja z nim współpracująca, zyskał kilkaset złotych, ale stracił serce klienta. I ochotę na jakąkolwiek dalszą współpracę. Wszelkie kolejne telefoniczne oferty mbanku będę zbywał grzecznym i stanowczym "nie", argumentując to Msaverowym poparzeniem.


MaM77 MaM77
27.11.2014. 12:14

mbank sie skonczyl

witam

podobnie jak przedmowcy, ja tez mam dosc nowego interfesju

kompletny brak przejrzystosci, nie wiadomo gdzie co jest, utrudniony dostep do historii rachunku, 15 klikniec do najbardziej podstawowych funkcji...
chcac wyslac przelew z konta A na B, wyslalem z B do A (brak jakichkolwiek informacji co jest grane)

jesli w mbanku mysla ze moga swoja klientom robic kupe na glowe, to sie przejada - nie chce miec z nimi juz nic wspolnego, jutro w pracy zmienie konto na ktore przelewaja pensje na Getin i mam nadzieje ze wiekszosc klientow tez opusci to szambo

pozdrawiam!


Becislawa Becislawa
26.11.2014. 12:13

opinia

Wczoraj Mbank wyłączył mi stary interfejs i zmusił mnie do korzystania z nowej wersji, która jest kompletnie nieprzejrzysta naćkana reklamami zachęcającymi do skorzystania z ich ofert. Kompletna klapa .....
funkcjonalność w obsłudze kilku kont jest trudna i co na pewno nie intuicyjna ......
Jestem zawiedziona .................. NIE POLECAM .........................!!!!!!


bunio bunio
25.11.2014. 23:07

beznadziejny interfejs

zgadzam się z innymi użytkownikami. Na siłę wprowadzono nowy interfejs. Przeładowany, nieczytelny i niefunkcjonalny.
Strzeż się tych miejsc.
Amatorski projekt - na niektórych podstronach środek zajmują "potrzebne" informacje typu twój profil oraz gigantyczne ikony prowadzące donikąd . Dostęp do wpisanych użytkowników przez wyszukiwarkę.
Informacja/alert o wirus pojawia się w formie wyskakującego okienka :o)

Badam oferty innych banków - co polecacie?


Strony: << Pierwsza 2 3 4 5 6 7 8 9 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2016 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !