Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientów

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 600 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Przeczytaj naszą recenzję i opinie klientów o mbanku.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (w kwotach od 100 zł). mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe emax plus a także darmowe konto walutowe emax.
Załóż Konto do 31 lipca 2017 r. i zyskaj 100 zł zwrotu co miesiąc za zakupy i brak opłat przez 2 lata

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 31.07.2017 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać nawet 100 zł zwrotu za zakupy co miesiąc oraz gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata (w tym zwolnienie z opłaty za kartę).

Aby otrzymać premię 600 zł zwrotu (max. 100 zł przez 6 miesięcy), należy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym odpowiednią kwotę transakcji kartą płatniczą (4% zwrotu od płatności kartą) lub poprzez BLIK (4% zwrotu),
  • łącznie możesz zyskać 100 zł zwrotu na miesiąc

promocja mbanku
eKonto m - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-25 lat

eKONTO m to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. eKonto m jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest bezwarunkowo darmowa dla osób w wieku 13-18 lat. Osoby pełnoletnie, powyżej 18-go roku życia, muszą dodatkowo dokonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w miesiącu, by być zwolnionym z opłaty za kartę (5 zł).mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu - Warto założyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
260 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (468 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 Ostatnia >> (10 stron razem)
12latekWmbank 12latekWmbank
25.11.2014. 12:37

Nowe badziewie

Popieram całkowicie przedmówców, już klient nie liczy się dla nich. Oni chcą mieć wygodę naszym kosztem.
Jeszcze tylko kilka dni w tym szambie i koniec, przechodzę do Aliora, tam jest jeszcze w miarę fajna strona z logowaniem. Szkoda bo przez 12 lat nie miałem większych kłopotów.


Gloria Gloria
24.11.2014. 23:23

Nie polecam mBanku

Jestem w mBanku ponad 10 lat i...wystarczy. Właśnie kropla przepełniła puchar....Zostałam "siłą wcielona" do nowego systemu operacyjnego, który jest beznadziejny. Stary system był jasny, przejrzysty i przyjazny, nowy - wręcz przeciwnie, ma dokładnie tyle wad, ile stary miał zalet.
A ponieważ na nic się zdały protesty klientów, bo bank ma ich w nosie, to po prostu mówię : "żegnam".


seb seb
24.11.2014. 10:43

Entropia

No cóż, tak to jest w przyrodzie jest coś się rodzi, rozkwita, osiąga okres swojej świetności a potem zanika. Częstą przyczyną tego zaniku jest wzrost entropii (ilość dopuszczalnych stanów układu - miara nieuporządkowania) prowadzący m.in. do przerostu formy nad treścią, jaki w ostatnim czasie możemy zaobserwować w wielu dziedzinach. Przykładem mogą być nowe samochody naszpikowane zupełnie zbędną i awaryjną elektroniką (czujniki deszczu, zmierzchu itp.), a doskonałym przykładem tego zjawiska jest nowy serwis mBanku. To co było dobre, proste i funkcjonalne zostało zmienione na kolorową choinkę - coś co jest piękne i zupełnie niepraktyczne. Najgorsze jest to, że bank w ogóle nie zapytał klientów co o tym myślą. Wyłączenie starego serwisu po początek końca mBanku.


birb birb
24.11.2014. 01:00

Sorry poprawka, oczywiście przejRZystszy

Stary system był bardziej przejrzystszy


bird bird
24.11.2014. 00:47

Tomek mijasz się z prawdą. Stary system był dużo lepszy i przejżystszy.

Tomek czytaj ze zrozumieniem....... Masz konto firmowe w mbanku, pewnie nie. Autorce chodzi o to, że ma konto firmowe i osobiste. W starym systemie pokazywana była suma tych kont, emax, ekonto, mbiznes... wszystko razem było podsumowane na końcu. Teraz żeby zobaczyć ile jest razem, to trzeba użyć kalkulatora.


Tomek Tomek
22.11.2014. 10:40

Mbank SERDECZNIE polecam

Witam

Nie wiem dlaczego tyle osób wyżej pisze czasami takie głupoty. Ktoś wyżej napisał ze nowy serwis nie pokazuje ile jest bierząca gotówki na koncie. Bzdura!! Mam to konto i mogę poświadczyć ze jest Super. Nigdy sie nie zawiodłem, a jestem związany z tym bankiem od 10 lat. W razie pytań proszę pisać do mnie maila, chętnie odpowiem ale zaglądam do skrzynki tylko raz w tygodniu.

Pozdrawiam Serdecznie


mpbruk mpbruk
21.11.2014. 00:12

bankomaty

nie polecam. caly czas pod domem wybieralem pieniadze w bankomacie z prowizja 2zl. nagle prowizja 3 procent !! - jestem pare stow w plecy. rezygnuje z mbanku dla zasady, niech oszukuja kogos innego


Wera Wera
21.11.2014. 00:08

Odwołuję to co wczoraj napisałam. Rezygnuję z mBanku!!!

Dzisiaj rano dostałam sms-a od mBanku, że zamknięto mi starą wersję logowania. Mam konto prywatne i firmowe na które codziennie przelewane są pieniądze. Otwierając stary system transakcyjny od razu wiadomo było ile jest razem pieniędzy, a to dla mnie ważne. W nowej wersji nie ma takiej możliwości. Zadzwoniłam na M-linię z pytaniem, gdzie w nowym systemie jest możliwość zobaczenia ile pieniędzy razem jest zgromadzonych na wszystkich kontach. Odpowiedziano mi że...TRZEBA SOBIE DODAĆ NA KALKULATORZE !!!. Mamy 21 wiek, jakby mBank nie wiedział... Po co zmieniać system, który był przejrzysty i intuicyjny? Ten nowy jest na prawdę beznadziejny. Robienie przelewów i innych operacji to jakaś masakra! Jutro składam rezygnację. Po ponad 10 latach bycia klientem tego banku.........
Wera


Rafa Rafa
20.11.2014. 18:05

Mbank - oszuści, reklamacje kartowe, złodzieje

Witam,

założyłem bratu konto w mbanku- konto izzy dla nie pełnoletniego, między innymi założyłem też mamie i tacie gdyż sam tam posiadam konto, jednakże spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja, przelałem bratu w sierpniu tego roku 200 zł na konto aby miał jakąś gotówkę na własne potrzeby,
dokonywaliśmy płatności kartą na kwotę 200 zł za paliwo na stacji Wasbruk w Milanówku, jednak transakcja została odrzucona, nie wiedzieć czemu próbujemy ponownie, na 200 zł, znowu odrzucona, potem/ kilkukrotnie za 100 zł, 50 zł dotykowo i ciągle odrzucona. Zalogowaliśmy się na serwis transakcyjny mbank brata a tam widnieje napisane jest kwota 200 zł zablokowana na koncie, więc dzwonimy na mlinię. Konsultantka jedna przyjmuje do wiadomości, że jest kwota 200 zł zablokowana i zgłasza aby tę kwotę odblokować na co musimy czekać 24h lub 48h. Mamy wszystkie kwity, że transakcja została odrzucona. Dzwonimy drugi raz na mlinię i inna konsultantka stwierdza, że w koncie izzy przed pierwszą płatnością kartą należy aktywować PIN wypłacając gotówkę w bankomancie, inaczej nie można dokonywać płatności kartą ( w późniejszych wyjaśnieniach potwierdza to jeszcze kilku konsultantów mbanku na mlini). Zapłaciłem za brata gotówką po czym udaliśmy się do pobliskiego bankomatu wypłacić na próbę 50 zł, po dokonaniu dodatkowego przelewu 200 zł na konto brata, ponieważ poprzednie 200 zł cały czas było zablokowane na koncie. Następnie wieczorem 31.08.2014 ( w dniu kiedy próbowaliśmy dokonać płatności kartą oraz wypłaciliśmy 50 zł z bankomatu zalogowaliśmy się z bratem ponownie na jego serwis transakcyjny) i CO????? 200 zł w historii rachunku przelane na stację paliw Wasbruk, bez naszego potwierdzenia kwota, która była zablowowana na tym koncie w momencie aktywowania PINU w bankomacie zostaje przelana na konto Wasbruk już bez podawania PINU oraz bez naszej obecności.

zgłaszamy dany problem w dziale reklamacji i otrzymujęmy po 3 tygodniach zwrot na konto. LAE TO NIE KONIEC ZABAW Z MBANKIEM. w MOMENCIE OTRZYMANIA ZWROTU, WYRZUCILIŚMY PARAGONIKI, ŻE TRANSAKCJE ZOSTAŁY ODRZUCONE, MBANK PRZEZ 2 MIESIĄCE TERAZ ŻĄDAŁ OD NAS POTWIERDZEŃ, ŻE TRANSAKCJE BYŁY ODRZUCONE W TYM DNIU, DWONILI NA STACJĘ WASBRUK, OTRZYMALI POTWIERDZENIE, ŻE TAKA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE OD PRACOWNIKÓW TEJ STACJI ALE I TAK W TEJ CHWILI POBRALI Z KONTA 200 ZŁ TWIERDZĄC , ŻE REGULAMIN MÓWI, ŻE MUSZĘ MIEĆ POTWIERDZENIE KWOTY 200 ZŁ PARAGONIKU , ŻE TRANSAKCJA ZOSTAŁA ODRZUCONA INACZEJ WEDŁUG PRAWA BANKOWEGO POBIORĄ MI TE 200 ZŁ Z KONTA GDYŻ AKCEPTANT PŁATNOŚCI PRZESŁAIM POTWIERDZENIE, ŻE DO TRANSAKCJI DOSZŁO, TYLKO , ŻE PODACZAS NASZEJ NIE OBECNOŚCI NA STACJI. MBANK BANDYCI I ZŁODZIEJE, MOJA RODZINA JUŻ ZAMKNĘŁA KONTA W TYM BANKU OMIJAJCIE Z DALEKA ZŁODZIEJA NAJIĘKSZEGO, KTÓRY OKRADŁ MNIE I MOJEGO BRATA W BIAŁY DZIEŃ 31.08.2014 KLIENTA MBANKU, KTÓRY PIERWSZY RAZ DOKONYWAŁ PŁATNOŚCI ICH KARTĄ


mysiapysia mysiapysia
20.11.2014. 16:29

omijajcie to z daleka - niepoważny"bank"

Miałam konto w NordeaBank, ale od 1 listopada przejął do PKO BP. Więc chciałam zmienić bank gdzie mogłabym dostawać emeryturę z ZUS-u.
Pięknie piszą na stronie - konto bez wychodzenia z domu bez kuriera itp. Wystarczy przelać 1 zł z innego banku. Więc to zrobiłam - dwukrotnie, trzeci raz system od razu mnie odrzucił, Na tamte dwa wnioski otrzymałam podziękowanie za rezygnację z wniosku. Rezygnacji żadnych nie składałam. Konta mi nie założono i nie wyjaśnino dlaczego. Jestem głucha o czym poinformowałam bank - wię telefonowali do mnie i proponowali kontakt telefoniczny z konsultantem lub przyjazd do placówki - 70 km lub 100 km. Nadmieniam że nie mam nigdzie żadnych zadłużeń, nie ściga mnie żaden komornik itp. Jestem po prostu zwykłą emerytką.


baca baca
20.11.2014. 15:12

Tragedia z nowym sewisem.

Jest w Mbanku od wielu lat./ Zrezygnowałemz Inteligo - poniewaz było tu prościej/ Mam kilka kont, a także lienie krewdytową. Po przejsciu na "nowy" system - nie ma wyboru - trzeba sie ewakuować. System jest zupełnienie nieczytelny, skomplikowany, wymaga wielu czynnosci by wykonac najprostszy przelewm. Nie mam czsu by przez to wszytsko za kazdym razem przebrnąć. Nowa szata - jest może dobra dla tych co maja nadmiar czsui lubia sie bawic w "klikanie". Jest absolutnie nie przydatna dla osób ktore chcą sprawnie wykonac np. przelew. Forma zdecydowanie przerosła treść. Obecnie jestem na etapie szukania innego banku - a MBank - w nowej postaci - serdecznie odradzam


Wera Wera
19.11.2014. 19:25

Naprawdę jestem bardzo zadowolona z mBanku

W mBanku konto (również firmowe) mam od ponad 10 lat. Robię sporo przelewów (1zł) Mam terminal w firmie i pieniądze spływają mi bez problemu na drugi dzień. Karta bezpłatna (jeżeli się z niej korzysta, chyba ok. 200zł mies. trzeba wydać-( benzyna) Jedynym i największym moim zastrzeżeniem jest nowy system transakcyjny z którego w ogóle nie korzystam! Moi znajomi również! Jest nieprzyjazny i mało czytelny. Nie wiadomo ile w sumie jest pieniędzy w banku, jakieś tabelki, wykresy i zupełnie niepotrzebne "pierdoły", brak podsumowania...itd. Ale m.in do Pani "anny", bank nie zamknął starego systemy (ja mam go na pulpicie) pod nowym logowaniem jest (-mało widoczny:) tekst ...przejdź do starego systemu... i wszystko OK. Zastrzegam, że nigdy nie brałam kredytu i nie wiem, jakie są problemy z tego tytułu. Malkontentów pozdrawiam. Wera


Dmitry Dmitry
19.11.2014. 06:57

Wpłatomaty

Założyłem konto 2 mięsiąca temu. Mieszkam w Warszawie. Kilka razy wpłacałem pieniądze gotowką w różnych dzielnicach. Z 6 wpłatomatów które odnajdywałem przez stronę banku, 2 nie istniały, 1 był zepsuty. Poza tym, wszystko ok.


Ben Ben
15.11.2014. 23:03

Trzymajcie się od tego banku z daleka

Stanowczo odradzam. Mam u nich duży kredyt mieszkaniowy, posiadam konto od ponad 10 lat. Nie będę się wdawał w szczegóły, bo sporo by mnie to kosztowało, w skrócie jednak powiem, że wycisną - często w nieuczciwy a przynajmniej najzupełniej amoralny sposów - z ciebie każdą złotówkę. Ostatnia 'przyjemność' która spotkała mnie z ich strony to opłata 9 zł za pobranie z własnego konta gotówki w oddziale banku. A kredyt u nich to już porażka na całe życie. Przestrzegam.


Aasas2 Aasas2
11.11.2014. 15:46

mBank

Nie warto zakładać konta w tym banku!

Po pierwsze dla tego że klientów mają w d...
Nowa odsłona banku jest tandetna (w banku chce szybko i prosto zrobić np. przelew), a nie oglądać kolorowe labirynty zdobywać odznaczenia itp.

100% NA NIE Temu bankowi już dziękuję pomimo że byłem z nim prawie od samego początku.


Micha Walkowiak Micha Walkowiak
09.11.2014. 15:00

zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed tym bankiem

Sytuacja wygląda tak ze reklamują sie jako najnowocześniejszy bank internetowy a gówno co można załatwić przez internet, mieszkam w Gnieźnie a Oddział jest w Poznaniu, zmieniłem prace i stary numer został w firmie, nie mam już do niego dostępu, a oni każą mi jechać do punktu gdzie łaskawie zmienią mi nr telefonu albo podać telekod którego w ogóle nie używam nie używałem a konto zakładałem z 10 lat temu to skąd niby mam go pamiętać, wiec zdecydowanie NIEEEEEEEEE polecam tego banku!!!


Anna Anna
08.11.2014. 08:55

PORAŻKA

Do tej pory z małymi zgrzytami byłam zadowolona wątpliwości zaczęły się 3 miesiące temu i no przeczucia okazały się prawdą. Od 3 miesięcy bank regularnie przetrzymuje moje wynagrodzenie za pracę przelewane z firmy nazwijmy ją X ostatnie wpływy na konto rejestrowane o 18:15 system w teorii ma godzinę żeby przelew pojawił się na moim koncie, tak i to by było tyle w teorii, bo w praktyce... Pieniądze pojawiały się łaskawie po godzinie 21 brawa i właśnie czas przeszły pojawiały się w tym miesiącu "nie raczyły się pojawić". Pewnie zapytacie skąd takie wnioski geniuszem być nie trzeba:
- firma X obejmuje całą Polskę ma tysiące pracowników
- wynagrodzenia wysyłane są w jednym czasie
- system wypłat jest na tyle dobry że nigdy w 10 letniej historii nie było z tym problemów
- wszyscy pracownicy z mojej firmy już mają swoje wynagrodzenia od dnia wczorajszego od godziny 12,13,14,15 (inne banki), więc nikt mi nie wmówi, że system "mojego" banku nie zdążył w sesji piątkowej skoro miał czas do godziny 18.... Czas zmienić bank ciekawe ile potrwa zamknięcie rachunku słyszałam już, że i z tym są problemy niestety


much much
07.11.2014. 00:05

wpłatomat mbank

Porządnie zastanawiam się nad zmianą banku ponieważ w dniu dzisiejszym przy wpłatomacie została "wciągnięta" moja karta. Dokonano restartu wpłatomatu i kazano mi czekać 15 min aż wpłatomat odda kartę lecz na marne było to czekanie. Postanowiłem ponownie zadzwonić i dowiedzieć się co mam robić w tym przypadku. Kazano mi zablokować kartę i wyrobić nową. Gdy zapytałem się ile to będzie trwało obsługa odpowiedziała "do 15 dni" więc zadałem pytanie co mam zrobić jak skończą się pieniądze które miałem w portfelu? Powiedziano mi ,że będzie można wypłacić w placówce mbanku za opłatą 9 ZŁ. Więc opinią jest zapłata klienta za blędy banku. Niestety nie jestem zadowolony. Nie polecam.


lucky lucky
06.11.2014. 14:17

wpłatomat

Odradzam Mbank, wpłatomat porwał mi 100 zł i reklamacje nic nie pomogły. Ich propozycja to 50 zł.
A to ich maszyna zniszczyła pieniądze.


alfa alfa
06.11.2014. 09:26

Opinia negatywna.Kilka dni temu zona podpisała w Poznaniu umowę o prowadzenie konta,mbank miał pr

sms z pakietem aktywacyjnym,nie przysłał.Przyszło radosne zawiadomienie ze konto już jest aktywne, tyle że klient nie ma do niego dostępu....Telefony na mlinię lub CUF nr 1 w Poznaniu - szkoda gadać.Nie polecam tego banku,bałagan nieziemski.


Ada Ada
05.11.2014. 10:53

Najgorsza decyzja

Zmieniłam konto z Deutsche Banku na mbank, bo konto tam miało wielu znajomych i nikt nie narzekał. Zniżki, mobilność, wpłatomaty tratatata. Jestem ich klientką od kilku miesięcy i już mam kompletnie dość - robią dużo więcej problemów, niż "bardziej poważne" banki, żeby się dodzwonić na mlinię czekałam raz 16 (!) minut, każda rozmowa to co najmniej 10 minut stracone. Sami z kolei dzwonią bez opamiętania co drugi dzień z pierdołami, natomiast jeśli faktycznie jest coś, o czym powinni poinformować, telefon milczy.
Czara goryczy przelała się, gdy 2 tygodnie czekałam na kartę kredytową (normalny termin oczekiwania wynosi 7 dni). Po wspomnianym czasie zadzwoniłam, tracąc kolejne kilkanaście minut, po to, aby dowiedzieć się, że moja karta jest dopiero w produkcji i nie wiadomo ile będę jeszcze czekać - oczywiście nikt nie raczył poinformować mnie o tym.
Koniec. Wracam do Deutsche z podkulonym ogonem.


anna anna
02.11.2014. 22:09

po zmianie tylko rezygnacja!

Po zmianie starego systemu na nowy pozostaje już niestety tylko zmiana banku, póki jeszcze można było korzystać ze starego systemu było ok, dziś mnie odcięli. Za poważną osobą jestem żeby rysować sobie wykresiki zamiast przeglądać swobodnie zasoby swojego konta i przeszukiwać tony kolorowych ikonek zachęcających mnie do nowego kredytu. Historia transakcji to mistrzostwo świata! kto to wymyślił? naprawdę żenada! Żałuję że po tylu wspólnych latach muszę uciekać jak szczur z tonącego okrętu a mój ukochany dotąd bank za nic ma moje preferencje i upodobania do przejrzystości i intuicyjności mojego konta.


Byly MBankowicz Byly MBankowicz
01.11.2014. 16:00

Nie polecam!

Przez błędną operację między własnymi kontami straciłem prawie 3 tyś zł. Prośba o anulowanie transakcji nie poskutkowała. Reklamacja była rozpatrywana prawie 90 dni (a 30 regulaminowe), by stwierdzić, iż nie mogą mi pomóc. Żadnych konsekwencji za przedłużoną reklamację, żadnego zadośćuczynienia. W głębokiej dupie mają klienta. Przeniosłem wzystkie oszczędności do innego banku, nie przejęli się wogóle. Nie polecam, uciekajcie od nich daleko, przekonałem już wielu znajomych by nie zaczynali nawet z tym bankiem i wam radzę to samo.


Darko Darko
30.10.2014. 20:33

Totalne dno.

Nie polecam !!!!!! , mam konto do ok 7 lat w tym banku, po zmianie serwisu i zablokowaniu starego dostępu ( stara szata), poruszanie się w nowym oprogramowaniu jest katorgą. Nie ma podstawowej listy- operacja - saldo. Opcje poukrywane- rezygnuje i to szybko.


koko koko
27.10.2014. 18:02

NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ I ŁUPIĆ !!!!

Jestem w tym banku ponad 10 lat.I rezygnuję.Serwis transakcyjny - badziewie jakich mało.Nie wiesz kompletnie ile kasy masz bo zamotany.Karta bankomatowa-drożyzna.A na kilka dni przed zamknięciem konta i rezygnacją z kredytu odnawialnego /trwa to aż 30 dni/---pobrali opłatę za odnowienie kredytu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie chcę już nazywać tego rodzaju zdzierstwa po imieniu.Sprawdzenie salta w bankomacie-zrobiłam to raz w życiu-zacharabcili 5 zł. Koniec z nimi. Spadam.Niech łupią idiotów,którzy nie potrafią liczyć.


DeFu DeFu
23.10.2014. 11:32

Bardzo dobry Bankczyk!

Mam tam kontka od grudnia 2000 r. i jeszcze nigdy podkreślam nigdy nie zdarzyło się coś in minus.
Szczerze polecam!


jolanta jolanta
21.10.2014. 11:40

konto w mbanku

Odradzam wszystkim ten bank najpierw nękają ludzi żeby założyć konto że niby tak pięknie i tanio .Jak chciałam zamknąć to wtedy się zaczęło ciągle jakieś kwoty musiałam dopłacać i konto zamykam już 2 miesiące a oni ciągle chcą kasę ciągle sobie coś doliczają a dyspozycja była składana 2 mies temu ,niekompetentna obsługa podano mi kwotę do wpłaty miesiąc temu że jak wpłacę to już nie muszę dzwonić dostanę pismo o zamknięciu zachunku ,dziś dzwonie czemu pismo nie doszło a oni że jeszcze muszę wpłacić pewną kwotę KPINA Z LUDZI NACIĄGACZE .ODRADZAM TEN BANK !!!!!


Monika Monika
08.10.2014. 11:45

Nowy serwic internetowy BEZNADZIEJNY

Nowy serwis internetowy jest beznadzieny jest skomplikowany i nie przejrzysty. Dla osob co tylko roba przelewy i laduja telefon nie jest to odpowiednie rozwiazanie, stary serwis byl lepszy i to jest nie normale aby placic za rozmowe z wami kwoty jak 11 zl za to aby zlorzyc skarge postaram sie o to aby wystawi jak najgorsza opinie poniewasz tych piniedzy napewno mi nie zwrucicie a nie rozwiazalam problemu! MBANK ma najgorsza obsluga klienta jaka spotkalam, ale nie chodzi mi o konsultantow tylko o calu serwis. nie tylko wydalam sporo na rozmowe to jeszcze odzwaniaja do mnie w trakcie rozmowy z konsultantem i proponuja mi odzwonienie bo mam zajeta linie... NO DEBILE!!! czy oni sadza ze ludzie maja czas na pierdolenie z nimi!!!!


Daria Daria
07.10.2014. 19:04

Mam ekonto od wielu lat i mogę polecić

Wszystkim malkontentom narzekającym na mBank warto przypomnieć, że był to jeden z niewielu banków, które wprowadziły zero opłat za uruchomienie i prowadzenie konta, karty i inne tego typu rzeczy - ten bank to pionier tanich kont bankowych!

Dzisiaj ekonto również dobrze się sprawdza, dla mnie jest czymś w rodzaju centrum zarządzania moimi finansami. Bardzo mi w tym pomaga dostęp do nich przez aplikację mobilną na telefon oraz takie udogodnienia, jak nawigacja czy wyszukiwarka transakcji.

Naprawdę nie rozumiem tych wszystkich osób narzekających, to chyba taka polska mentalność.


iras iras
07.10.2014. 18:56

jest dobrze

Konto osobiste w mBanku to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto jest gotowy załatwiać swoje sprawy finansowe przez internet. W przeciwnym razie lepiej wybrać inny bank, mający swoje oddziały, gdzie zawsze można pójść i spotkać się z pracownikiem. W mBanku jesteśmy zdani na siebie, ale za to mamy wszystko w zasięgu ręki w swoim laptopie, tablecie czy smartfonie. W razie czego zawsze można zadzwonić na mLinię. Natomiast tutaj bankowość internetowa jest tak rozbudowana i przystępna, że rzadko zachodzi taka potrzeba.


klient klient
03.10.2014. 11:42

żenujący bank DZIĘKI KTÓREMU TRACIMY WŁASNE PIENIĄDZE

Skandal! Obsługa infolinii BEZNADZIEJNA! Zero profesjonalizmu. Naciągają na telefony w każdej głupiej sprawie. Jeden tel i 10 zł straty. Przelewy idą kilka dni!
Problem z logowaniem.
ODRADZAM WSZYSTKIM MĄDRYM LUDZIOM


Wojt Wojt
23.09.2014. 15:56

Nigdy wiecej.

Po prostu.Nigdy wiecej jakichkolwiek kontaktow w tym..mamciegdzies banku. Mbank. Czekam na decyzje kredytowa of od 2 i 2 tygodni. Skadaliczny czas oczekiwania. Zart a nie bank. Np. problem z kropeczka nad z .hmm..smieszne. Boxe chron przed mbankiem wszystkich ludzi
To jest nieludzkie i po nizej godnisci.


Dorota Dorota
01.09.2014. 13:50

oszóstwo/brak odpowiedzi na reklamacje

Wszystkim bardzo odradzam ten bank, pobrali mi pieniądze z konta za jakieś prowizje i inne, mimo wcześniejszych zapewnień pracownika o braku opłat i prowizji.. złożyłam reklamacja trwa już 60 dni.. Dzwonię, piszę i zero odpowiedzi :( szczerze to chyba zostaje mi tylko zgłosić sprawę na policję...


amiko amiko
05.08.2014. 18:10

Bank z gwiazdką - goraco odradzam!

Opowiem Wam moją historię. Jak do wielu i do mnie wciaż wydzwaniały Panie a nawet Panowie z ofertą kredytów, pozyczek etc. W końcu znalazłem ciekawą inwestycję za 25.000zł i zgodziłem się na wzięcie kredytu. Po ustaleniu wszystkiego co trzeba przez telefon i stwierdzeniu o przyznaniu kredytu pojechałem z żoną podpisac wniosek.
Pan, który wszystkim sie zajmował powiedział, że decyzja już jest, więc z przyznaniem kredytu nie będzie problemu, jest to kwestia 2-3 dni.
O dziwo rozdzwoniły się do mnie inni pośrednicy oferujący wspaniałe kredyty, którym grzecznie podziękowałem, mówiąc że już mam załatwiony kredyt.
Pan, u którego podpisałem wszytskie dokumenty, przez pierwszych kilka dni dzwonił do mnie mówiąc, ze są problemy: bo wakacje, że dużo wniosków, wspaniała oferta, że analityk juz jeden sprawdził czeka na drugiego (już wiedziałem, że ten kredyt to bujda na resorach, bo nikt o zdrowych zmysłach nie analizuje kredytu o wartości 25.000zł przy comiesięcznych wpływach około 15.000zł). W końcu przestał dzwonić, odebrał ze 2 telefony ode mnie twierdząc, ze są wakacje.
W efekcie z inwestycji się wycofałem wychodząc na lekkiego wała (nie miałem swoich środków, a sprawa była terminowa) wobec znajomych.
Natomiast dostaję 1 raz w tygodniu ofertę podwyższenia limitu na karcie, salda debetowego, tyle ze oprocentowanie jest prawie 2x wyższe.
Odnośnie nowego interfejsu banku - myslę, że jego autor już się leczy u psychiatry albo spadł z kosmosu, TAKIEGO KRETYNIZMU JESZCZE NIE WIDZIAŁEM.
Do tego wycofali się z bezpłatnych bankomatów cash3you i euronet (o czym dowiedziałem się, gdy kilka razy pobrali mi 9zł za wypłate gotówki) oraz z własnych wpłatomatów.
PS. Konto u nich załozyłem w pierwszym tygodniu uruchomienia banku.


kupiecMB kupiecMB
20.07.2014. 09:08

mBajka

kupiecMB@wp.pl mBajka
W dawnych czasach Burgrabia odpowiadał za bezpieczeństwo powierzonego mu mienia. Kupiec powierzył mBurgrabiemu swoje skarby oraz skarby swoich bliskich. Pewnego dnia wszystkie skarby zniknęły.
mBurgrabia zwalił całkowicie winę na kupca, twierdząc że to jemu prawdopodobnie ukradziono klucz do jego skrytki w skarbcu. W osobistej skrytce kupca było tylko 250 Dukatów, i tylko tyle ewentualnie mógłby ukraść złodziej, pomijając sposób w jaki ukradł klucz. Ze skarbca wypłynęło jednak 35 000 Dukatów. Okazało się, że mBurgrabia aby ułatwić dostęp do skarbów, wprowadził szereg ułatwień, szczególnie przydatnych dla złodziei. Klucze nie były zmieniane latami (hasła), zrezygnowano z kontroli wewnątrz skarbca (monitorowanie ruchu na koncie), umożliwiono przenoszenie skarbów między skrytkami bez żadnej kontroli (Przelewy Własne bez autoryzacji), nikt nie sprawdzał ile i dokąd wynosi się skarbów (dodatkowa kontrola przy nietypowych czy dużych przelewach).
Kupiec kilkakrotnie postawił w pisemnej skardze, konkretne zarzuty karygodnych zaniedbań ochrony skarbów. Ale mBurgrabia ani razu nie odpowiedział na nie. W czasach pańszczyźnianych, krzywdzony przez pana chłop mógł się poskarżyć do urzędu, tylko tyle, że pierwszą i najczęściej jedyną instancją był sam pan. Tę bardzo wygodną zasadę zaczęli też stosować Burgrabiowie a szczególnie mBurgrabia. Na 8 odpowiedzi otrzymanych od mBurgrabiego, w sześciu zamiast odpowiedzi na zrzuty, informowano kupca o oddaleniu skargi (zawieszeniu reklamacji)!!!
Kupiec napisał skargę do Związku Burgrabiów Pazernych, który w ogóle nie odpowiedział na żadne pismo pokrzywdzonego kupca, bo ZBP to przecież towarzystwo wzajemnej adoracji Burgrabiów. Dla ZBP los okradzionego kupca jest obojętny.
Kupiec napisał też skargę do Urzędu Królewskiego odpowiadającego za prawidłowość sprawowania funkcji przez Burgrabiów, czyli Kanclerza Naczelnego Finansów. Otrzymał grzeczne ale wykrętne odpowiedzi. KNF nie zajął się należycie sprawą. Dla KNF jest to drobny prywatny problem kupca.
Kupiec zgłosił kradzież do Publicznej Straży Królewskiej, czyli Powiatowego Podchorążego. PP nie zajął się należycie sprawą, gdyż PP tylko szuka złodzieja, a wyrobione zamki w drzwiach (można otworzyć je wytrychem), dziury w płotach, oknach, brak krat i brak dozoru w samym skarbcu, oraz ewentualna współpraca urzędników skarbca ze złodziejem, to nie ich sprawa.
Kupiec czuje się bezsilny i sponiewierany, urzędy (utrzymywane z jego danin), do których się zwracał. umywały ręce od problemu, wskazując to nie ich sprawa a kolegi. Przez pół roku nie ustalono nawet danych złodzieja, chociaż jego numer skrytki (konta bankowego) jest znany!!!

Powstaje pytanie, czy impotencja Urzędów Królewskich wynika z niekompetencji urzędników czy chorego systemu państwowego (czy winny jest człowiek czy system)?

Podsumowując:
1. mBurgrabia czuje się bezkarny, jawnie kpi z kupca i Urzędów Królewskich.
2. Kupiec czuje się bezradny, jest lekceważony przez mBurgrabiego i Urzędy Królewskie.
3. Urzędy Królewskie nic nie mogą ustalić (brak informacji od mBurgrabiego) lub nie chcą ustalić, piszą tylko zdawkowe pisma.
4. Złodziej czuje się świetnie, nikt mu nie przeszkadza i go nie szuka!!

Jak zmienić smutne zakończenie mBajki? Czy kupiec powinien pisać skargę do Naczelnych Urzędów Królewskich, samego Króla czy od razu do Komisji Królów Europejskich?

Może ktoś z czytelników ma pomysł jak pomóc Kupcowi? (kupiecMB@wp.pl)


lewap987 lewap987
27.05.2014. 19:03

mBank - nie dziękuję

Jestem klientem mBanku, ale już nie długo. wycofuje sukcesywnie wszystkie produkty które u nich posiadam. Bank stosuje oszukańcze praktyki. Nie polecam.


Niewane Niewane
22.05.2014. 10:45

Co się stało z tym bankiem??

Chciałam szczerze odradzić wszystkim zakładanie konta w tym banku. Mam je od nie pamiętam kiedy i zawsze czy jako studentce czy już dorosłej osobie, matce zawsze ten bank był przyjazny, pod względem utrzymania konta, opłat itd. Niestety do czasu. Ostatnio już parę razy zauważyłam jakieś śmieszne opłaty po 4 zł ściągane z konta za np. utrzymanie karty (?!?!?). Czarę goryczy przelało 8 zł ściągnięte za zamówienie listy haseł jednorazowych! Drogi (sic!) MBanku, co się z tobą dzieje? Kiedyś za te rzeczy nie trzeba było płacić ani grosza, dziś widać, że orzesz jak możesz, żeby tylko ściągnąć pieniądze od ludzi za co tylko się da. Nieładnie!


Mirekmirtar13 Mirekmirtar13
14.05.2014. 23:02

Porażka

Właśnie przymierzam się do opuszczenia mbanku.
Klientem jestem od 7 lat, widać za długo.
Zaleta mbanku : przejrzysty serwis transakcyjny (już nieaktualne przy tzw. nowym serwisie).
Wady:
- koszt pobrania z bankomatu z poza sieci (Euronet, WBK, Cash4you) - 9zł.
nie dajcie się nabrać na informacje o braku opłat ( jak zapłacicie 5zł to będziecie mieli darmowe),
- koszt za zlecenia stałe (kiedyś było bez opłat),
- koszt za hasła jednorazowe 9zł za 48szt. , ktoś się zapyta po co papierowe, a do wykonania płatności przez internet jak jesteś za granicą lub choćby u nas w górach,
- odpłatność przy pobieraniu z bankomatów za granicą (kiedyś było bez opłat),
- opłata za konto przy braku używania karty(wymagana płatność ponad 200zł).
A w ogóle to jak będziecie chcieli złożyć reklamację to Wam przejdzie ochota na konto w m-banku albo jak będziecie chcieli przelać np. 100euro w celu rezerwacji wyjazdu za granicę i po pół roku przyślą wam rachunek.
Nie polecam aktualnie tego banku. Jeszcze cztery lata temu to był dobry bank, ale teraz nie.


SKM SKM
01.04.2014. 22:25

mBank = brak dostępu do własnych pieniędzy

Bank uniemożliwia mi wypłatę moich własnych środków w euro powołując się na "rozwiązania systemowe". Odpowiedzi na reklamacje idą z szablonu, wysyłają fragmenty Regulaminu bez związku ze sprawą. Podstawy ograniczeń w Umowie/Regulaminie nie potrafią wskazać (bo ich nie ma). Od miesiąca nie mam dostępu do własnych pieniędzy!


Majko Majko
18.03.2014. 23:11

Z dużej chmury mały deszcz

To prawda, bank w ofercie ma sporo, ale sporo tego wszystkiego to nic nie znaczące i nie potrzebne programy... pracownicy też podobnie o tym się wypowiadają - www gowork pl/opinie_czytaj,16005

Póki co jestem klientem, ale po tej całej akcji z wciągnięciem multibanku jestem coraz bardziej to niezadowolony.


AndrzejO AndrzejO
12.03.2014. 12:32

Zadowolony,

Ostatnio podsumowałem moją obecność w mBanku i przekonałem się, że trwa już ponad 11 lat. Swoje spostrzeżenia wyraziłem na forum mBanku, skądinąd całkiem sympatycznym, pod tym samym nickiem. Nie mam większych zastrzeżeń. Sprawdza sie jako konto operacyjne do robienia przelewów, używania kart bankowych. Dobry, stabilny, szybki dostęp internetowy. Limit 200 zł za transakcje bezgotówkowe traktuję jako symboliczny. Od lat ubezpieczam też swoje samochody w mBanku. Z lokat zrezygnowałem - obecnie nie są interesujące. Wielokrotny kontakt z mLinia (przez te wszystkie lata uzbierało sie ich niemało) - bez zastrzeżeń. Miło i kompetentnie, choć czekanie na rozmowę bywa długi. Nowy serwis transakcyjny, do którego się przyzwyczajam? Po początkowych trudnościach, coraz bardziej mi się podoba, choć wymagało to zmiany nawyków. Jednym słowem - polecam.


mb mb
16.01.2014. 15:57

Tu link do starego serwisu mbank

Waran
17.11.2013. 21:50


Do nowych i weteranów

Witam
Korzystam z usług mbanku do kilkunastu lat i powiem tak:
Bank dobry na robienie cyklicznych przelewów i trzymanie


https://www.mbank.com.pl/logon.aspx


Micha Strojnowski Micha Strojnowski
06.12.2013. 11:25

mBank to niekończąca się litania ukrytych opłat

Absolutnie odradzam mBank. Trzeba cały czas patrzeć im na ręce, bo stosują różne kruczki żeby niepostrzeżenie wyciągnąć od klienta pieniądze:

1. Zaproponowali mi darmowe konto bez opłat, które jak sądziłem mi się przyda. Okazało się że ma dziwne ograniczenia i się nie przydało, ale ponieważ było bezpłatne, to go nie likwidowałem. Zdziwiłem się gdy po paru miesiącach przestało być bezpłatne i zaczęli mnie obciążać 10 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku (które do niczego nie było wykorzystywane).

2. Zaproponowali mi zwiększenie kredytu odnawialnego - znów całkowicie darmowo i bez opłat. Z tym że ja ze swojego kredytu odnawialnego nie korzystam, a bank pobiera prowizję od niewykorzystanego kredytu. Propozycja ewidentnie nie służyła moim celom, bo wiedzieli że z limitu nie korzystam. Zwiększenie służyło wyłącznie ściągania wyższych comiesięcznych opłat.


Waran Waran
17.11.2013. 21:50

Do nowych i weteranów

Witam
Korzystam z usług mbanku do kilkunastu lat i powiem tak:
Bank dobry na robienie cyklicznych przelewów i trzymanie sum które są do tego potrzebne.
O lokatach zapomnijcie...kompletnie nieopłacalne.
Oferty promocyjne? Fikcja...wczytajcie się dobrze w warunki umowy i regulaminy :) podobnie obostrzone z lepszym realnym zyskiem możecie znaleźć w innych bankach.
Ostatnio zauważyłem natłok ofert....wszyscy chcą udzielać mi kredytów i pożyczać od ręki :) ....aż rozniosło się to na inne bliżej nieokreślone podmioty...(niestety mbank może sobie przetwarzać do celów marketingowych nasze dane jak mu się podoba bo się na to godzimy zakładając u nich konto)
i na końcu to co dobija i irytuje mnie najbardziej.....wprowadzenie nowego serwisu???!!!!!
Nie należę do ludzi starszego pokolenia którzy mają problem z włączeniem zasilania lapka ale ten serwis to masakra. Mam wrażenie że natłok niepotrzebnych informacji jest celowy. Umożliwia to generowanie dodatkowych zysków dla banku. Myślałem że to tylko mi się przydarzyło ale po paru zaledwie rozmowach dowiedziałem się że nie jestem jednak wybitnym debilem :)
- przypadkiem w tym burdelu klikniesz coś nie tak i albo zrobisz przelew nie tam gdzie chciałeś...tracisz, bank zyskuje
- lista ulubionych odbiorców zdefiniowanych, przelewy cykliczne, stałe przelewy cykliczne??? no cóż z rozpędu kliknij nie tak i poległeś zeta na każdym przelewie choć na szybkie logiczne myślenie nazwa operacji brzmi podobnie. znów bank zarabia :)
- przy przelewach stałych pojawiła się opcja dnia wolnego, po dniu wolnym itd... ponawiaj przez 3 dni..., przelew natychmiastowy.... Domyślnie jest to poustawiane tak że przelew nie pójdzie wtedy kiedy go dokonujesz i trzeba uważać co odklikać...czasami się nie da...i nie ma opcji zrób przelew normalny..wpisze hasło jednorazowe i po ptakach...o w mordę poszło priorytetem.... i bank zarabia:)
Dotychczas wchodziłem na e-konto, e-max, m-biznes 8-10 min i wszystkie przelewy porobione.
Obecnie wchodzę w nowy serwis o zgrozo prawie 30 min i myszka od klikania mi się grzeje!!!
Nawrzucali funkcji o kategorii ważności 10 woda po kisielu na równi z podstawowymi i powstał totalny haos...i to jest bolączka na którą tak się dotychczasowi użytkownicy wkurzają. Jeszcze trochę to geniusze z działu marketingu wsadzą nam tu np. linki do sklepów i ich reklamy z youtube'a :( ....brawo. Mam wrażenie że to typowo nasze działanie.. Niech każdy Polski pracownik coś ulepszy w tym serwisie ...a my to tam wtrynimy.... Zanim wprowadza się takie produkty na rynek to się daje to testowania szaremu obywatelowi....przeciętnemu użytkownikowi. Tu zadecydowała jakaś grupa oderwanych od rzeczywistości wysoko zarabiających "managierów"....znawców i specjalistów od wszystkiego....brawo, brawo !!!


Anonim Anonim
22.10.2013. 13:36

Opinia

Witam,
Z kont w tym banku giną pieniądze.
W maju tego roku z konta głównego zniknęły mi pieniądze. (2.000 słownie dwa tysiące złotych)
Po przeanalizowaniu sytuacji dowiedziałem się, ze bank bez mojej zgody ani potwierdzenia przelał pieniądze na jakiś nie istniejący fundusz.
Pomimo wielu rozmów oraz zapewnień ze strony "banku" o wyjaśnieniu sprawy (reklamacje, telefoniczne, pisemne) nie otrzymałem ani pieniędzy ani informacji o kradzieży ze strony banku.

Jednym słowem sprawę kieruje do sądu.
Ogólnie można śmiało powiedzieć, że to złodzieje ponieważ w wyniku zaniedbania oraz niekompetencji osób odpowiedzialnych, sprawy nie wyjaśnili doi dnia dzisiejszego.


kitka kitka
08.10.2013. 10:24

MASAKRA!!!

nie polecam, tragiczny kontakt, załatwienie czegokolwiek trwa strasznie długo, a jak już chcesz zamknąć rachunek, utrudniają jak mogą, odsyłają od jednego do drugiego, naliczają opłaty, GORZEJ BYĆ NIE MOŻE:((


Magda Magda
05.10.2013. 21:59

ROR w mbanku

Nie warto zakładać. No początku może wydawać się ok chociaż jak porównasz z konkurencją to wypada blado. Najgorzej jest zrezygnować z tego konta, jak tylko mogą. Naliczają opłaty za produkty, których nie posiadasz. Odrzucają wniosek o rezygnację bez podania przyczyny. Proponuję omijać ten bank z daleka. To jest najgorszy ROR jaki kiedykolwiek miałam a miałam już ich kilka.


uki uki
08.07.2013. 19:43

Konto oszczędnościowe w mBanku

Czy naprawdę istnieje konto oszczędnościowe?
Co miesiąc 1,95%
Mogę powiedzmy tak na 5 lat????


Jacuchn Jacuchn
20.06.2013. 16:35

Opinia

A słyszałeś kiedyś, żeby za darmo dali ci tysiaka...? Polecam przeczytać warunki tej "promocji". Założę się, że istnieją bardzo twarde warunki do spełnienia, aby zdobyć tysiąc złotych. Pewnie jakaś tam płynność finansowa musi być na koncie itp, itd...


daniel daniel
19.06.2013. 19:39

prawda?

czy to prawda ze jezeli założysz konto w mbank to dostajesz 1000 za frre ?


Strony: << Pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2017 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !