Konta bankowe · Konto · Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie

Konta mBank - Opinie klientĂłw

ekonto mbank Czy konto mBanku eKONTO (+ 140 zł premii) jest darmowe w użytkowaniu? Czy reklamy nie kłamią? Czy są ukryte opłaty? Zobacz opinie klientów o mbanku. Szczegółowa analiza kont osobistych mBanku: eKonto Standard, eKonto możliwości dla Młodych oraz firmowego mBiznes Konto.

mBank to pierwszy w pełni internetowy bank, który przez lata nie miał konkurencji w bankowości internetowej. Należący do grupy BRE Banku, jest do tej pory jednym z liderów tego sektora bankowości – zarówno skierowanej do klientów indywidualnych, jak i małych (zwłaszcza zaś najmniejszych) firm. Poniżej krótko charakteryzujemy podstawowe konta w mBanku:

eKONTO mBanku - Konto dla osób pełnoletnich

Konto mBank eKonto Standard to podstawowe konto osobiste w ofercie banku dla osób pełnoletnich (powyżej 24 lat). Dla osób młodych (13-24 lata) mBank przygotował specjalne konto ekonto m, o którym piszemy w dalszej części artykułu.

Najważniejsze koszty i opłaty wynikające z prowadzenia konta mBanku:

Nazwa Konto mBank - eKonto Standard
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
  • dokonanie min. 1 transakcji kartą w miesiącu
Opłata za wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - wszystkie w Polsce (wypłaty powyżej 100 zł)
1,3 zł - wypłaty poniżej 100 zł

eKonto to standardowe konto dla klientów indywidualnych. Zakładamy je składając wniosek przez Internet i podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, darmowe są też przelewy przez Internet. Za obsługę karty debetowej także nic nie zapłacimy, jeśli dokonamy nią 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Bez prowizji można wypłacać gotówkę powyżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank do autoryzacji transakcji stosuje hasła SMS – przysyła je za darmo. Do ekonta można otworzyć darmowe konto oszczędnościowe ekonto oszczędnościowe a także darmowe ekonto walutowe.
Załóż Konto do 30 września 2020 r. i zyskaj 140 zł premii

W nowej promocji nowi klienci mbanku, którzy do 30.09.2020 r. otworzą eKonto wraz z debetową kartą płatniczą mogą otrzymać do 140 zł premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych za aktywne korzystanie z konta.

Jak zyskać 100 zł? :

  • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,

Jak zyskać 40 zł? :

  • W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1 000 zł,
  • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę,eKonto możliwości - Konto młodzieżowe dla osób w wieku 13-24 lat

eKONTO możliwości to oferta dla młodych klientów niepełnoletnich jak i pełnoletnich. Na założenie konta dla osoby niepełnoletniej musi się zgodzić rodzic lub opiekun prawny, zakłada się je w analogiczny sposób jak eKonto. Poniżej przedstawiono zestawienie podstawowych opłat w zależności od wieku posiadcza konta mbanku:

opłaty konto mbank

eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25 roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mbank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Karta wydawana do konta jest także bezwarunkowo darmowa.mBIZNES mBank - Konto dla firm

Konto mBiznes jest stworzone z myślą szczególnie o najmniejszych firmach. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu. Szósty w miesiącu i każdy następny przelew krajowy przez Internet kosztuje 1,5 zł. Gotówkę można wpłacać bezprowizyjnie we wpłatomatach mBanku. Za darmo gotówkę wypąłcimy w bankomatach Euronetu, Cash4You, BZ WBK i eCard zapłacimy. Pieniądze można wypłacać przy użyciu wydawanej do konta karty, której użytkowanie jest darmowe jeśli dokonamy nią transakcji za min. 200 zł w miesiącu.

Autor: Ania Solska

Konto w mBANKu z PREMIĄ 650 zł - Warto załoĹźyć?? Proszę o Opinie - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2 na 5
279 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (483 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: << Pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 Ostatnia >> (10 stron razem)
lewap987 lewap987
27.05.2014. 19:03

mBank - nie dziękuję

Jestem klientem mBanku, ale już nie długo. wycofuje sukcesywnie wszystkie produkty które u nich posiadam. Bank stosuje oszukańcze praktyki. Nie polecam.


Niewane Niewane
22.05.2014. 10:45

Co się stało z tym bankiem??

Chciałam szczerze odradzić wszystkim zakładanie konta w tym banku. Mam je od nie pamiętam kiedy i zawsze czy jako studentce czy już dorosłej osobie, matce zawsze ten bank był przyjazny, pod względem utrzymania konta, opłat itd. Niestety do czasu. Ostatnio już parę razy zauważyłam jakieś śmieszne opłaty po 4 zł ściągane z konta za np. utrzymanie karty (?!?!?). Czarę goryczy przelało 8 zł ściągnięte za zamówienie listy haseł jednorazowych! Drogi (sic!) MBanku, co się z tobą dzieje? Kiedyś za te rzeczy nie trzeba było płacić ani grosza, dziś widać, że orzesz jak możesz, żeby tylko ściągnąć pieniądze od ludzi za co tylko się da. Nieładnie!


Mirekmirtar13 Mirekmirtar13
14.05.2014. 23:02

PoraĹźka

Właśnie przymierzam się do opuszczenia mbanku.
Klientem jestem od 7 lat, widać za długo.
Zaleta mbanku : przejrzysty serwis transakcyjny (juĹź nieaktualne przy tzw. nowym serwisie).
Wady:
- koszt pobrania z bankomatu z poza sieci (Euronet, WBK, Cash4you) - 9zł.
nie dajcie się nabrać na informacje o braku opłat ( jak zapłacicie 5zł to będziecie mieli darmowe),
- koszt za zlecenia stałe (kiedyś było bez opłat),
- koszt za hasła jednorazowe 9zł za 48szt. , ktoś się zapyta po co papierowe, a do wykonania płatności przez internet jak jesteś za granicą lub choćby u nas w górach,
- odpłatność przy pobieraniu z bankomatów za granicą (kiedyś było bez opłat),
- opłata za konto przy braku używania karty(wymagana płatność ponad 200zł).
A w ogóle to jak będziecie chcieli złożyć reklamację to Wam przejdzie ochota na konto w m-banku albo jak będziecie chcieli przelać np. 100euro w celu rezerwacji wyjazdu za granicę i po pół roku przyślą wam rachunek.
Nie polecam aktualnie tego banku. Jeszcze cztery lata temu to był dobry bank, ale teraz nie.


SKM SKM
01.04.2014. 22:25

mBank = brak dostępu do własnych pieniędzy

Bank uniemożliwia mi wypłatę moich własnych środków w euro powołując się na "rozwiązania systemowe". Odpowiedzi na reklamacje idą z szablonu, wysyłają fragmenty Regulaminu bez związku ze sprawą. Podstawy ograniczeń w Umowie/Regulaminie nie potrafią wskazać (bo ich nie ma). Od miesiąca nie mam dostępu do własnych pieniędzy!


Majko Majko
18.03.2014. 23:11

Z dużej chmury mały deszcz

To prawda, bank w ofercie ma sporo, ale sporo tego wszystkiego to nic nie znaczące i nie potrzebne programy... pracownicy też podobnie o tym się wypowiadają - www gowork pl/opinie_czytaj,16005

Póki co jestem klientem, ale po tej całej akcji z wciągnięciem multibanku jestem coraz bardziej to niezadowolony.


AndrzejO AndrzejO
12.03.2014. 12:32

Zadowolony,

Ostatnio podsumowałem moją obecność w mBanku i przekonałem się, że trwa już ponad 11 lat. Swoje spostrzeżenia wyraziłem na forum mBanku, skądinąd całkiem sympatycznym, pod tym samym nickiem. Nie mam większych zastrzeżeń. Sprawdza sie jako konto operacyjne do robienia przelewów, używania kart bankowych. Dobry, stabilny, szybki dostęp internetowy. Limit 200 zł za transakcje bezgotówkowe traktuję jako symboliczny. Od lat ubezpieczam też swoje samochody w mBanku. Z lokat zrezygnowałem - obecnie nie są interesujące. Wielokrotny kontakt z mLinia (przez te wszystkie lata uzbierało sie ich niemało) - bez zastrzeżeń. Miło i kompetentnie, choć czekanie na rozmowę bywa długi. Nowy serwis transakcyjny, do którego się przyzwyczajam? Po początkowych trudnościach, coraz bardziej mi się podoba, choć wymagało to zmiany nawyków. Jednym słowem - polecam.


mb mb
16.01.2014. 15:57

Tu link do starego serwisu mbank

Waran
17.11.2013. 21:50


Do nowych i weteranĂłw

Witam
Korzystam z usług mbanku do kilkunastu lat i powiem tak:
Bank dobry na robienie cyklicznych przelewĂłw i trzymanie


https://www.mbank.com.pl/logon.aspx


Micha Strojnowski Micha Strojnowski
06.12.2013. 11:25

mBank to niekończąca się litania ukrytych opłat

Absolutnie odradzam mBank. Trzeba cały czas patrzeć im na ręce, bo stosują różne kruczki żeby niepostrzeżenie wyciągnąć od klienta pieniądze:

1. Zaproponowali mi darmowe konto bez opłat, które jak sądziłem mi się przyda. Okazało się że ma dziwne ograniczenia i się nie przydało, ale ponieważ było bezpłatne, to go nie likwidowałem. Zdziwiłem się gdy po paru miesiącach przestało być bezpłatne i zaczęli mnie obciążać 10 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku (które do niczego nie było wykorzystywane).

2. Zaproponowali mi zwiększenie kredytu odnawialnego - znów całkowicie darmowo i bez opłat. Z tym że ja ze swojego kredytu odnawialnego nie korzystam, a bank pobiera prowizję od niewykorzystanego kredytu. Propozycja ewidentnie nie służyła moim celom, bo wiedzieli że z limitu nie korzystam. Zwiększenie służyło wyłącznie ściągania wyższych comiesięcznych opłat.


Waran Waran
17.11.2013. 21:50

Do nowych i weteranĂłw

Witam
Korzystam z usług mbanku do kilkunastu lat i powiem tak:
Bank dobry na robienie cyklicznych przelewów i trzymanie sum które są do tego potrzebne.
O lokatach zapomnijcie...kompletnie nieopłacalne.
Oferty promocyjne? Fikcja...wczytajcie się dobrze w warunki umowy i regulaminy :) podobnie obostrzone z lepszym realnym zyskiem możecie znaleźć w innych bankach.
Ostatnio zauważyłem natłok ofert....wszyscy chcą udzielać mi kredytów i pożyczać od ręki :) ....aż rozniosło się to na inne bliżej nieokreślone podmioty...(niestety mbank może sobie przetwarzać do celów marketingowych nasze dane jak mu się podoba bo się na to godzimy zakładając u nich konto)
i na końcu to co dobija i irytuje mnie najbardziej.....wprowadzenie nowego serwisu???!!!!!
Nie należę do ludzi starszego pokolenia którzy mają problem z włączeniem zasilania lapka ale ten serwis to masakra. Mam wrażenie że natłok niepotrzebnych informacji jest celowy. Umożliwia to generowanie dodatkowych zysków dla banku. Myślałem że to tylko mi się przydarzyło ale po paru zaledwie rozmowach dowiedziałem się że nie jestem jednak wybitnym debilem :)
- przypadkiem w tym burdelu klikniesz coś nie tak i albo zrobisz przelew nie tam gdzie chciałeś...tracisz, bank zyskuje
- lista ulubionych odbiorców zdefiniowanych, przelewy cykliczne, stałe przelewy cykliczne??? no cóż z rozpędu kliknij nie tak i poległeś zeta na każdym przelewie choć na szybkie logiczne myślenie nazwa operacji brzmi podobnie. znów bank zarabia :)
- przy przelewach stałych pojawiła się opcja dnia wolnego, po dniu wolnym itd... ponawiaj przez 3 dni..., przelew natychmiastowy.... Domyślnie jest to poustawiane tak że przelew nie pójdzie wtedy kiedy go dokonujesz i trzeba uważać co odklikać...czasami się nie da...i nie ma opcji zrób przelew normalny..wpisze hasło jednorazowe i po ptakach...o w mordę poszło priorytetem.... i bank zarabia:)
Dotychczas wchodziłem na e-konto, e-max, m-biznes 8-10 min i wszystkie przelewy porobione.
Obecnie wchodzę w nowy serwis o zgrozo prawie 30 min i myszka od klikania mi się grzeje!!!
Nawrzucali funkcji o kategorii ważności 10 woda po kisielu na równi z podstawowymi i powstał totalny haos...i to jest bolączka na którą tak się dotychczasowi użytkownicy wkurzają. Jeszcze trochę to geniusze z działu marketingu wsadzą nam tu np. linki do sklepów i ich reklamy z youtube'a :( ....brawo. Mam wrażenie że to typowo nasze działanie.. Niech każdy Polski pracownik coś ulepszy w tym serwisie ...a my to tam wtrynimy.... Zanim wprowadza się takie produkty na rynek to się daje to testowania szaremu obywatelowi....przeciętnemu użytkownikowi. Tu zadecydowała jakaś grupa oderwanych od rzeczywistości wysoko zarabiających "managierów"....znawców i specjalistów od wszystkiego....brawo, brawo !!!


Anonim Anonim
22.10.2013. 13:36

Opinia

Witam,
Z kont w tym banku giną pieniądze.
W maju tego roku z konta głównego zniknęły mi pieniądze. (2.000 słownie dwa tysiące złotych)
Po przeanalizowaniu sytuacji dowiedziałem się, ze bank bez mojej zgody ani potwierdzenia przelał pieniądze na jakiś nie istniejący fundusz.
Pomimo wielu rozmów oraz zapewnień ze strony "banku" o wyjaśnieniu sprawy (reklamacje, telefoniczne, pisemne) nie otrzymałem ani pieniędzy ani informacji o kradzieży ze strony banku.

Jednym słowem sprawę kieruje do sądu.
Ogólnie można śmiało powiedzieć, że to złodzieje ponieważ w wyniku zaniedbania oraz niekompetencji osób odpowiedzialnych, sprawy nie wyjaśnili doi dnia dzisiejszego.


kitka kitka
08.10.2013. 10:24

MASAKRA!!!

nie polecam, tragiczny kontakt, załatwienie czegokolwiek trwa strasznie długo, a jak już chcesz zamknąć rachunek, utrudniają jak mogą, odsyłają od jednego do drugiego, naliczają opłaty, GORZEJ BYĆ NIE MOŻE:((


Magda Magda
05.10.2013. 21:59

ROR w mbanku

Nie warto zakładać. No początku może wydawać się ok chociaż jak porównasz z konkurencją to wypada blado. Najgorzej jest zrezygnować z tego konta, jak tylko mogą. Naliczają opłaty za produkty, których nie posiadasz. Odrzucają wniosek o rezygnację bez podania przyczyny. Proponuję omijać ten bank z daleka. To jest najgorszy ROR jaki kiedykolwiek miałam a miałam już ich kilka.


uki uki
08.07.2013. 19:43

Konto oszczędnościowe w mBanku

Czy naprawdę istnieje konto oszczędnościowe?
Co miesiąc 1,95%
Mogę powiedzmy tak na 5 lat????


Jacuchn Jacuchn
20.06.2013. 16:35

Opinia

A słyszałeś kiedyś, żeby za darmo dali ci tysiaka...? Polecam przeczytać warunki tej "promocji". Założę się, że istnieją bardzo twarde warunki do spełnienia, aby zdobyć tysiąc złotych. Pewnie jakaś tam płynność finansowa musi być na koncie itp, itd...


daniel daniel
19.06.2013. 19:39

prawda?

czy to prawda ze jezeli założysz konto w mbank to dostajesz 1000 za frre ?


Monia Monia
06.04.2013. 08:42

konto

Jetem ponad tydzien po załozeniu konta w mbanku, czekam na karte.
Mam już aktywne konto, te 60 zł to zamydlanie oczu, czy faktycznie kiedyś wpłynie ?
Pzdr


Jorkis Jorkis
21.02.2013. 16:59

u mnie kurier był po 3 dniach

Ja złożyłem wniosek w piątek w zeszłym tygodniu, kurier z umową pojawił się u mnie wczoraj w środę - a więc u mnie praktycznie 3 dni robocze.
Teraz czekam na aktywację konta, a najbardziej na to 60 zł :)


Grzesiek_zkaszub Grzesiek_zkaszub
16.02.2013. 00:50

kurier

Hej.

Za zakładałem w zeszłym tygodniu kurier pojawił się umnie po 4 dniach.
Oczywiście wcześniej się ze mną umówił.

Fajna ta premia :)


adrian833 adrian833
13.02.2013. 23:42

konto w mbanku

Witajcie.

Założyłem sobie właśnie konto w mbank-u, opinie u moich znajomych ten bank ma bardzo dobre, zresztą chyba połowa Polaków ma ekonto w mBanku, jak się pytam wokoło.
No i teraz ta promocja :) Komu się nie przyda 60 zł :)


Ale nie o to mi chodzi by pisać o mbanku.
Mam pytanie do osób, które ostatni zakładały konto. Jak długo czekaliście na kuriera z mbanku?
Pytam bo za tydzień wyjeżdżam za granicę na parę dni i chciałbym wszystkie papierkowe roboty z podpisaniem umowy załatwić w tym czasie.

Pozdro.


Bobi Bobi
05.02.2013. 14:22

60 zł za założenie konta

60 zł za założenie konta bez żadnych warunków to jest super bonus :)

Najlepsze konto bez dwóch zdań. Można założyć konto bez karty i wogóle jest ono wtedy 100% darmowe.

Ale to 100 zł płątności karta da się zrobić bez problemu w miesiacu - jedne wieksze zakupy.


Kowalski Kowalski
31.01.2013. 11:17

wg mnie najlepsze konto aktualnie

Wg mnie obecnie najlepsze konto - lepsze nawet od alior synca.

Dlaczego?
Po pierwsze sprawdzone i dopracowane. mBank to pionier bankowości internetowej system transakcyjny i interfejs bardzo dopracowany, alior sync dopiero się tego uczy.

Po drugie mają teraz niezła promocję dla nowych klientów, można na prawdę trochę pieniędzy przy okazji zgarnąć - już 60 zł za samo założenie konta bez żadnych warunków.

Szczegóły:
"Otwórz bezpłatne eKONTO i zyskaj do 600 zł premii!

Dostaniesz 60 zł za otwarcie rachunku - na start, bez żadnych warunków.
Zarobisz 2 zł za płatność kartą - łącznie nawet 30 zł miesięcznie, czyli aż 360 zł rocznie.

W miesiącu, w którym dokonujesz płatności kartą, na rachunek musi wpłynąć:
min 500 zł - klienci poniżej 27 lat
min 1000 zł - klienci powyżej 27 lat
Minimalna kwota transakcji to 10 zł.
Otrzymasz dodatkowy bonus 50% premii - na koniec roku możesz zdobyć dodatkowo 180 zł,

czyli połowę zarobionej przez wszystkie miesiące premii. Otrzymasz ją za każdy miesiąc, w którym dodatkowo dokonasz płatności kartą na kwotę:
250 zł - klienci poniżej 27 lat
500 zł - klienci powyżej 27 lat
"

Szkoda tylko, że nie było tej promocji jak ja zakładałem konto :(


marek marek
22.01.2013. 12:04

sprawdzone konto

Ja uzywam swojego ekonta w mbanku glownie do zakupow w necie i sprawdza sie bez zarzutu . JeĹźeli komus potrzebne potrzebne jest konto do zakupow itd. to mbank jest raczej najlepszy w tym zakresie na rynku (przelewy i prowadzenie konta darmowe) i raczej nie ma co sie zastanawiac, tylko zalozyc konto


mack mack
15.08.2012. 17:09

jak wylądowac w psychioatryku

zanim sie dodzowinisz do konsultatnta odłuchasz 2min muzeczek i wpijesz milion kodów,potem jakaś studentka zatrudniona za marne pieniadze mówi sie ..nie mam upranien ,nie moge , połacze pana z kims innym ,znów 2min muyczek......kolejny student....eee złe pana połaczono ,kolejne 2min muzyczek , kolejny student a preciez to moze pan sam sprawdzić na soim panelu ....( nie mam kurwa panelu i po chuj tam siedziesz myśłe sobie) ......to jest czubek góry lodowej ......a idz do oddzaału ,...tam kolejna studentka wskazuje ci palcem telefon ( sama na nic nie odpowie) i moze pan stad zadzwonic .....ja pierdole ....


rock rock
14.08.2012. 17:29

chamstwo

Na zamkniecie 1-go gównianego konta konta straciłem 120 zł na telefon i 6tygodni czasu


sisi sisi
06.08.2012. 13:08

najlepszy bank

ma konta w dwóch bankach jeden mbank, drugi polbank, jesli chodzi o mbank to jak dla mnie mistrzostwo świata, za darmo przelewy, wszystko zmiany na koncie można załatwić telefonicznie w ciągu 5 minut, niektóre tez przez net, dużo darmowych bankomatów, liczne wpłatomaty, jeden minus to to ze za informacje o transakcjach i zmianach na koncie typu wpata sródków, zapłata kartą, wypłata z bankomatu. Reszta ok
O polbanku szkoda gadać.


MSZ MSZ
31.07.2012. 10:44

Mbank

Ten bank zrobił się dziwny, popsuł się , zrobił się nie żetelny, zaczyna oszukiwać, w rejonowych biurach nic nie można załatwić, blokady kture są dawno ściągnięte nadal są utrzymywane i wpłacane pieniądze znikają, jednym zdaniem oszustwo, zawiodłem się po kilku latach współ pracy, zdecydowanie nie polecam


Mario Mario
29.08.2011. 12:25

Kredyt

Stanowczo odradzam kredyt w tym banku, ponieważ stale zmienia opłaty (podwyższa), trudny kontakt z bankiem, w punktach nie są w stanie udzielić żadnej informacji (duża fluktuacja pracowników), bo nie mają wglądu do konta, historii, informacja telefoniczna na infolinii niemiła.


Andian Andian
26.08.2011. 11:47

Kredyt

Ze względu na dostępność kredytu z mojego doświadczenia to mBank jest całkiem niezły, w porównanie na przykład do banków niemieckich takich jak Deutsche Bank lub Raiffeisen Bank, gdzie
wymagają zabezpieczenia na co najmniej 200%. w sprawach kredytowych dobry jest również IDEA Bank.


orion orion
20.08.2011. 19:38

mbank juĹź nie

przelewy darmowe,konto darmowe i na tym się kończy.
Chcesz dostać kredyt zapomnij.
Rozmowa z pracownikiem mlini to jakbym rozmawiał z automatem
są zaprogramowani.Byłe tam 5 lat i wystarczy nic nie mogę uzyskać.


michol1410 michol1410
09.08.2011. 22:24

konto

próbowałem zalozyc konto przez internet z zagranicy ale niestety klapa nr, telefonu zagranicznego nieda sie wpisac i kodu pocztowego . szkoda


ania ania
31.07.2011. 20:34

pelnioletnosc

czy po ukonczeniu 18 lat ta sama karta moze byc dalej aktualna?


Aneta Aneta
21.06.2011. 10:27

Konto walutowe w mBanku

Witam
Wyjeżdżam do Holandii w najbliższym czasie. Potrzebne jest mi konto prowadzone w obcej walucie, czyli w tym wypadku euro. Czy ktoś z Was ma może takie konto? Czy jest godne polecenia? Waham sie nad tym i kontem walutowym w WBK. Dodam, że do tej pory nie korzystałam z usług banków, czyli jestem w tej kwestii "zielona".


JohnDeere JohnDeere
13.06.2011. 18:10

GoodBye

Chciałem się pożegnać z mBankiem. Dlatego, że miał być za darmo na zawsze a będzie płatny od sierpnia. DB bank chyba najlepsza alternatywa.


melioryzmer melioryzmer
09.06.2011. 18:24

mbank karta kred.

Widzieliście wymagania jakie musi spełnić student, by dostać kartę kredytową mBank <26?

DochĂłd minimalny: nie jest wymagany.
Ważna jest średnia ocen z ostatnich 2 semestrów/3 trymestrów.

Oni są już żałośni.


coola coola
08.06.2011. 15:24

MBank już nie rządzi

MBank już nie rządzi.
Właśnie wprowadził opłaty za kartę debetową do eKonta - 24 PLN rocznie.

Anulują opłaty jeżeli aktywuje się usługę "Wypłaty z wszystkich bankomatów" za 60 PLN rocznie.

Jak mawia młodzież - żal.pl


K. Nowicki K. Nowicki
24.05.2011. 18:47

obsługa mBanki

Napisze o obsłudze telefonicznej i o obsłudze ogolnie. Właśnie rezygnuje z usług mBanku, bo krótko mówiąc takiej obsługi nie ma. Ktokolwiek będzie miał jakąś nietypową sytuację, a taka wcześniej czy później zawsze sie w mBanku zdarza, pozna o czym mowie. Osobiście zostałem przez ten bank okradziony i nie byłem bynajmniej zadłużonym, złym klientem. Obsługa klienta poinformowała mnie trzy razy, że wymiana karty jest bezpłatna, po czym naliczyli opłatę i to na rachunku karty kredytowej! Zanim to odkryłem (nie miałem zadłużenia, wiec nie sprawdzałem karty zbyt czesto), narosły odsetki i milion opłat za zadłużenie karty, łącznie od 38zł opłaty za wydanie k, ponad 20zł oþłat dodatkowych. Sprawa od 3 miesięcy nie została załatwiona a mi się już znudził dialog z BOK który nic nie może powiedzieć i na nic nie ma wpływu. Mam nadzieje że firmy takiej jakości znikną z rynku jak najszybciej. Nadmienię, że bank przyznał się do pomyłki już miesiąc temu, nadal jednak nie zobaczyłem pieniędzy.


kasia77 kasia77
23.05.2011. 14:15

Opinia

Witam,
Czy na rachunek walutowy mozna wplacic pieniadze gotowka?


Kasia Kasia
17.05.2011. 08:03

Opinia

Mam pytanie czy prowadzenie karty w mBanku jest płatne? i ile wynosi.


Piotrek Piotrek
04.05.2011. 08:29

Opinia

@Kasia:

Nie ma zadnych wymogow co do wymaganych minimalnych wplat na konto, konto w mbanku mozesz miec puste nawet przez kilka miesiecy a i tak bedziesz je miala caly czas darmowe.

Sprawdzone w praniu :) Mam konto w mbanku ponad 5 lat.
Konto darmowe i bez zadnych gwiazdek czy haczykow.

Polecam wszystkim szukajacym taniego konta


kasia kasia
03.05.2011. 17:58

Opinia

chodzi mi o to czy każdego miesiąca muszę coś mieć (musi mi coś wpłynąć) na koncie czy np przez 3 miesiące może być puste


przemo przemo
03.05.2011. 11:57

Opinia

Witam.Na konto nie trzeba wpłacać zadeklarowanej kwoty.Polecam.


kasia kasia
02.05.2011. 19:51

Opinia

Hej. zastanawiam się nad założeniem ekonta w mBanku, czy może mi ktoś powiedzieć czy muszę mieć stale przychody aby korzystać z darmowej opcji konta? dziękuje za odpowiedz


Caty Caty
17.04.2011. 14:59

eMAX EURO

A jednak znalazlam cos.

* Zasilenia rachunku możesz dokonać poprzez przelew z banku zagranicznego lub przelew walutowy z innego banku krajowego,
jeśli masz w nim środki zdeponowane w walucie obcej. Przelewy przychodzące są bezpłatne, a jeśli będzie on w walucie identycznej jak waluta rachunku docelowego, transakcja odbędzie się bez przewalutowania.
* Jeśli masz środki w złotówkach, a spodziewasz się wzrostu kursu waluty, możesz z eKONTA przelać środki na rachunek walutowy. Zostaną one automatycznie przewalutowane po kursie sprzedaży BRE Banku. Połączysz w ten sposób zyski z oprocentowania i wzrostu kursu waluty.
* Wypłaty środków możesz dokonać poprzez przelew do banku zagranicznego lub przelew walutowy do banku krajowego.
* Możesz również przelać środki na eKONTO i wypłacić w złotówkach w dowolnym bankomacie.
Wartość środków zostanie przeliczona po kursie kupna BRE Banku SA.

Moze ktos ma cos jeszcze do powiedzenia na tan temat.Bede bardzo wdzieczna.


Caty Caty
17.04.2011. 14:46

Sprawy walutowe w Mbank

OK, 0,- oplat, latwe transakcje fajnie.
Ale mam pytanie o wplacaniu kasy na konto. Tylko we wplatomatach? I tylko Zl?

Jakie sa sposoby wplacic np. Euro na swoje konto EMax Walutowe?
Czy wszystko trzeba przekonwertowac w Zl, wplacic na Ekonto i z Ekonta
znowu przekonwertowac na EMax Walutowe?

Jak wyglada sprawa z przelewami (np pocztowy czy z innego banku):
mozna przelac Euro? Jaka jest prowizja?

Jak wyglada wyplata waluty z tego samego EMAx Walutowego? Na terenie RP i za granica
jakbym sobie chciala wyplacic Euro majac tylko darmowa karte ekonta mbanku?

Nigdzie w Internecie nie znalazlam info na ten temat. Moze ktos juz mial podobne pytania i
znalazl ich rozwiazanie.

Bardzo dziekuje wszystkim za jaka kolwiek info.


logan logan
13.04.2011. 11:26

Opinia

w duzych miastach tan gdzie sa oddzialy to polecam ten bank ale w malych miastach czy miasteczkach gdzie nie ma kioskow czy oddzialow to nie zakladajcie sa trudnosci z zalatwieniem sprawy zmiane dany ch telefonu lub wyplate lub wplaty na tym sie traci czas i pieniadze - obecnie z tego powodu rezygnuje z konta konsultanci sa niemili arogancy i g..no wiedza a dodzwonic sie do nich to trzeba miec fart -dodzwonilem sie do nich i czekalem 40 minut i nic nie zalatwilem -rezygnuje z mbanku.


Piotrek Piotrek
05.04.2011. 11:52

w ekoncie jest opcja wszystkie bankomaty za darmo

@Marcin:
Przeciez jesli darmowe bankomaty bzwbk, ecard, euronet, cas4you to za malo dla ciebie, to mozesz sobie wykupic opcje wszystkich bankomatow darmowych to koszt 5 pln na miesiac.

MI wystarczaja darmowe bankomaty bzwbk, ecard, euronet, cas4you jest ich naprawde duzo.

A ekonto to wg mnie najlepsze konto do transkakcji internetowych, bardzo funkconalny serwis transakcyjny no i konto zupelnie darmowe.
polecam wszystkim.


Marcin Marcin
04.04.2011. 11:04

Opinia

Ekonto jest bardzo ciekawą propozycją, lecz miało dla mnie wadę w postaci darmowych bankomatów, ale tylko w wyznaczonych sieciach. Wbrew niektórym opiniom rozstałem się z bankiem bezproblemowo :)


Szymex Szymex
10.02.2011. 11:08

Opinia

W jaki sposób moge wykonać przelew za pomocą telefonu komurkowego?


Miras Miras
09.02.2011. 23:01

ekonto i telefon komĂłrkowy

szymex: w przypadku mbanku mozesz czesc operacji w ramach konta wykonac poprzez SMSy:

Usługa SMS to szybki i wygodny sposób kontaktu z mBankiem, z każdego miejsca i o każdej porze. Wystarczy, że posiadasz telefon komórkowy (GSM) zarejestrowany w mBanku i jesteś posiadaczem rachunku lub karty kredytowej.
Telefon komórkowy rejestrujesz u Operatora mLinii, także wtedy, gdy nie podałeś numeru swojego telefonu komórkowego w umowie lub wniosku o otwarcie rachunku. Dzwoniąc na mLinię zmienisz również swój numer telefonu, który podałeś do wiadomości mBanku.

SMS zapewnia szybką informację o:

Twoim RACHUNKU:

* saldzie rachunku
* ostatnio wykonanych operacjach na rachunku
* operacjach wykonanych w wybranym okresie
* pełnym (26-cyfrowym) numerze rachunku


Szymex Szymex
08.02.2011. 00:42

Opinia

Witam. Czy po założeniu konta w mbanku będe mógł operować swoim kontem kożystając z internetu w telefonie komurkowym? Chodzi mi najbardziej o przelewy. Pozdrawiam.


Strony: << Pierwsza 3 4 5 6 7 8 9 10 Ostatnia >> (10 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !