Konta bankowe · Konto · Konto Meritum Bank - Proszę o Opinie? Warto założyć?

Konta Firmowe Meritum Banku - Ocena oferty i Opinie

meritum bank Meritum Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do średniozamożnych klientów indywidualnych, a także małych i średnich firm. Jako bank uniwersalny, oferuje klientom szeroką gamę produktów- od kont osobistych po pożyczki hipoteczne. Ostatnia kampania reklamowa, skupiła się głównie wokół Prostego Konta Osobistego - bezwarunkowo darmowego dla każdego.

Proste Konto Osobiste Meritum BankKonto Firmowe Meritum BankKonto Meritum Bank - Proszę o Opinie? Warto założyć? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.7 na 5
7 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (6 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Ktos Ktos
08.04.2015. 11:26

Modyfikacja wysokości opłat

Niestety bank zmodyfikował w górę wysokość opłat za kartę debetową do konta.


DAH DAH
16.12.2014. 10:23

Pazerny alior przejmuje Meritum

Bardzo sobie chwale dotychczasową obecność w Meritum banku ale chyba czas szukać nowego konta w innym banku gdyż alior dla mnie jest daleko w tyle za Meritum jeśli chodzi o ofertę i obsługę klientów. Alior to pazerny bank o niższej kulturze bankowości. Gdy do tego dodać finansowe machloje aliora z t-mobile to należy aliora omijać szerokim łukiem.


ippi ippi
19.10.2014. 00:52

meritum Bank

Witam,
miesiąc temu założyłem koto w Meritum Bank i jestem z niego zadowolony. Prowadzenie konta i karta są darmowe. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę polecić konto. Mój e-mail: ippi.swws@gmail.com


tosia tosia
11.07.2012. 00:31

Konto Junior

Konto Junior to konto przeznaczone dla młodzieży od 13. Roku życia. Konto prowadzone jest bezpłatnie, bezpłatne są również krajowe przelewy Internetowe. Jeśli kartą wydaną do konta w ciągu miesiąca zostaną wykonane płatności za minimum 100 zł, bank nie pobierze opłaty za jej używanie (1 zł). Za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych bank pobiera stałą prowizję – 1 zł za każdą. Rodzic (opiekun prawny) ma podgląd na rachunki i transakcje wykonywane przez dziecko.


Marcin Marcin
03.08.2011. 21:47

ODP: Zastanawiam się nad założeniem tego konta

Wszystkie z wymienionych rzeczy w opisie konta się zgadzają. Nie sprawdzałem jedynie tego zwrotu za zakup paliwa. Szczerze polecam ze względu na dobre oprocentowanie na lokatach i koncie oszczędnościowym


Arek Arek
29.06.2011. 22:45

Zastanawiam się nad założeniem tego konta

Zastanawiam się nad założeniem konta w Meritum Banku.

W związku tym proszę o wszelkie opinie o tym koncie?
Czy rzeczywiście wszystko jest darmowe?
Jak jest z tym zwrotem pieniędzy za zakup paliwa kartą do konta? nie ma problemów żadnych?


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !