Konta bankowe · Konto · Konto 360 Bank Millennium + BONUS 300 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie??

Konta Banku Millennium - Opinie, PorĂłwnanie

lukas bank Konto 360 Banku Millennium kusi nowych klientów, potencjalnym brakiem opłat oraz kontem oszczędnościowym o oprocentowaniu 1%. Jakby jeszcze tego było mało, dzięki promocji w łatwy sposób można zyskać dodatkowe 220 zł. Ale jak to mówią: "nie wszystko złoto, co się świeci". Sprawdźmy dokładnie tabelę opłat, warunki promocji oraz opinie aktualnych klientów banku.

Bank Millennium kusi klientów dwoma kontami osobistymi, potencjalnie są darmowe. Posiadając Konto w Banku Millenium klient otrzymuje nieograniczony dostęp do wielu produktów - od kart debetowych i kredytowych, limitu w koncie osobistym, produktów oszczędnościowych i kredytowych po fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. Poniżej znajdują się konta bankowe Milenium, są zdecydowanie najpopularniejsze wśród użytkowników.

Konto 360 Millennium - ocena oferty

Nazwa Millennium - Konto 360°
Prowadzenie konta 0 zł lub 8 zł
Zwolnienie z opłaty:
jeżeli miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1 000 zł oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie wykonana płatność kartą do konta)
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
jeżeli miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1 000 zł oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie wykonana płatność kartą do konta
Darmowe bankomaty w Polsce 0 zł - Millennium Bank
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce (wpływ min. 1000 zł na miesiąc oraz min. 1 transakcja kartą w miesiącu)

Konto 360 Millennium Banku to konto tradycyjne, które oferuje darmowe prowadzenie konta, darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce. I brak opłaty za kartę. Wszystko pod dwoma warunkami: wpływy na rachunek muszą miesięcznie wynieść minimum 1000 zł. A posiadacz konta musi wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, za konto trzeba będzie zapłacić 8 zł, zaś za kartę – 7 zł.Konto 360 Student

Nazwa Millennium - Konto 360° Student
Prowadzenie konta 0 zł
Przelew przez Internet 0 zł
Opłata za użytkowanie karty 0 zł lub 7 zł
Zwolnienie z opłaty:
dokonanie 1 płatności kartą do konta w miesiącu
Darmowe bankomaty w Polsce 0 zł - Millennium Bank
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce (dokonanie 1 płatności kartą do konta w miesiącu)

Oferta konta bankowego 360 stopni dla studentów jest praktycznie identyczna - wyróżniającą rzeczą na plus jest na pewno "ułatwienie" możliwości zwolnienia z opłat:

W przypadku osób w wieku 18–26 lat zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów ma miejsce, już w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu .

Jako, że studenci mają nieregularne dochody Bank Millennium postanowił w ich przypadku zrezygnować z wymogu minimalnego miesięcznego wpływu - co jest jak najbardziej pozytywną rzeczą. Spełnienie tego jednego i prostego warunku, sprawi, że nasze konto będzie całkowicie darmowe w użytkowaniu.Konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 1,0%

Będąc posiadaczem konta 360 stopni lub konto 360 stopni Student, możemy założyć sobie dodatkowo konto oszczędnościowe Profit.
Teraz na Koncie Oszczędnościowym Profit nowe środki w wysokości do 100 000 zł są oprocentowane wg promocyjnej stopy aż 1,0% w skali roku przez 2 miesiące.

Załóż konto do 31 sierpnia 2020 r. i odbierz 220 zł premii

Dodatkowo zakładając konto 360 stopni lub konto 360 stopni Student w Banku Millennium do 31 sierpnia 2020 r. jako nowy klient poprzez specjalną stronę promocji "Poczuj swobodę i zyskaj" możemy zdobyć 220 zł premii.

Warunki uzyskania 220 zł są stosunkowo proste do spełnienia:

  1. Do 31.8.2020 r. zakładamy jedno z wybranych kont: Konto 360° lub 360° Student wraz z kartą debetową, zaznaczając przy tym wymagane zgody marketingowe.
  2. Do 31.8.2020 r. aktywujemy aplikację mobilną Banku Millennium .
  3. W każdym z miesięcy wrzesień, październik, listopad zapewniamy na nowo otwarte Konto wpływy w wys. min. 1000 zł oraz dokonujemy przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej w każdym z trzech wspomnianych wcześniej miesięcy.

premia millenium

Warto pamiętać o ograniczeniach:
- By wziąć udział w akcji promocyjnej, konto 360 musi być założone wyłącznie ze strony promocyjnej
.

Konto 360 Bank Millennium + BONUS 300 zł - Warto załoĹźyć? Wasze Opinie?? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.7 na 5
101 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (167 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)
Monika Monika
24.01.2018. 12:57

Opinia o kredycie hipotecznym - koszmar!!

Współpraca z bankiem millennium to koszmar. Wraz z moim narzeczonym zaciągnęliśmy kredyt hipoteczny na 30 lat (kwota na mieszkanie + środki na dodatkowy cel, czyli wykończenie mieszkania). Już na początku zaczęły się schody - kosztorys przedstawiony przez nas został obniżony przez bank o 20 tysięcy, teraz od ponad 2 tygodni dosłownie walczymy, żeby wypłacono nam drugą transzę, na którą tak czy siak jesteśmy przeciez umówieni w umowie kredytowej! Przesyłamy zdjęcia mieszkania i postępów prac, faktury, rachunki imienne..wydaliśmy ponad 60 tysięcy, choć dostaliśmy połowę mniej i błagamy o ostatnią część.

Jestem klientką banku od 8 lat i nigdy nie przypuszczałabym, że za tę lojalność, korzystanie z produktów i brak jakichkolwiek problemów spotka mnie tak wielka nieprzyjemność, a mianowicie - potraktowanie wiernego, wieloletnego klienta jak potencjalnego złodzieja i oszusta. To upokarzające i żenujące, że musimy "błagać i prosić" o wypłatę środków. Pula potrzebnych "dowodów" dla tajemniczej centrali zdaje się nie mieć końca. Stykając się z innymi bankami jak City czy Alior Bank, a nawet państwowymi instytucjami finansowymi, nigdy podobne doświadczenie nie miało miejsca!!!

Po przesłaniu dokumentów czy zdjęć w mailu zwrotnym bank obiecuje kontakt po weryfikacji ("Po weryfikacji dokumentacji prześlemy Państwu zwrotnie e-mail informujący o jej wyniku";), ale bynajmniej, nikt się z nami nie kontaktuje. Musimy samodzielnie, kilka razy w tygodniu telefonować na właściwy numer infolinii, gdzie za każdym razem inny pracownik jedynie odczytuje dane z monitora i nie jest w stanie wyjaśnić, skąd taka a nie inna decyzja, na jakiej podstawie została podjęcia i jakie powinny byc kolejne kroki. Metodologia tej weryfikacji jest jak widać wiedzą mistyczną, niejawną dla potencjalnych krętaczy i złodziei, czyli .. klientów.

Bank ma przecież dostęp do naszego konta i historii wydatków, więc zakładam, że nie jest rzeczą awykonalną tam zajrzeć i zobaczyć, jakie w rzeczywistości poniesione już zostały koszty, a znacznie przekroczyły one kwotę pierwszej transzy; zaś oczekiwanie na drugą zdaje się nie mieć końca.


Już dziś powoli rezygnujemy z korzystania z usług banku i badamy opcję przeniesienia kredytu hipotecznego do innego banku, na co jesteśmy w stanie się zdecydować nawet ponosząc dodatkowe koszty.


Aldona Aldona
18.01.2018. 23:27

Komornik

28.06.2017 weszlam na konto i zdziwko... Bank wysłał komornikowi 4400 zl. Obciążyli mnie oplata za dwa przelewy do innego banku bo przesłali z konya 360 i z profitu... Komornik w ciagu miesiaca musial oddac mi pieniadze i oddal bo sprawa była od dawna wygrana w sądzie... Wczoraj wchodze na konto .... Brak 4100 .... Po prostu szlag mnie trafil ... Inny komornik .... Ta sama sprawa .... 16 zl za dwa przelewy do innego banku , dokladnie to samo! Dzwonie tam i nikt nic nie wie. Ono muszą jak im komornik każe. Sprawa jak mowie , wygrana lata temu ale kolejny komornik dostal te sprawe bo tamten musial oddac kase wier
C wierzyciel dal ją kolejnemu i ten znowu zajumal mi kase na okolo miesiąc co najmniej! Bank każdorazowo obciąża mnie kosztem dwóch przelewów, komornik niby musi oddac kase ale co mi po tym jesli to ja pl osze koszta! W dodatku nie jest jak w innych bankach... Nie zamrażają tej kwoty na koncie tylko ją z automatu wysyłają bo im kazal! O zgrozo! Odradzam ! Zamykam to ciulowe konto zaraz po tym jak komornik odeśle mi kase! Skargę do Warszawy wysylam jutro. Dramat!18.12.2017. 09:12

Aplikacja do wywalenia

Kupiłam bilet ztm przez apkę. Przy kontroli okazało się że biletu nie ma i zapłaciłam mandat. Zglosiłam problem w millennium, dostałam odpowiedź "przykro,do widzenia".


Megrez Megrez
29.07.2017. 09:49

ubezpieczenia do kredytĂłw

Witam,
wzięłam kredyt w Banku Millennium wraz z ubezpieczeniem w lutym tego roku. Wczoraj postanowiłam dowiedzieć się dokładnie od czego jestem ubezpieczona. Pani Kierownik, która mnie obsługiwała musiała czytać z OW od czego jest Ubezp. a na moje pytanie co jeśli stracę pracę mówi: rejestruje się Pani jako osoba bezrobotna i ubezpieczyciel spłaca raty kredytu. Dopytuję się, czy sam status bezrobotnego czy z prawem do zasiłku. "nie, nie, sam status, sam status". upewniam się po 3x bo już kiedyś miałam taką sytuację, że sam status a tu lipa bo zasiłek też musi być.
druga tura pytań dotyczyła prowadzenia działalności gospodarczej - jak wtedy jestem zabezpieczona. również mnóstwo zapewnień, że zamykam działalność i ubezpieczyciel spłaca kredyt.
Poprosiłam Panią Kierownik o wydrukowanie warunków Ub.
Po wyjściu z banku przeczytałam je skrupulatnie i zgadnijcie co? Guzik. Trzeba mieć status osoby bezrobotne z prawem do zasiłku, zamknięcie działalności musi mieć podstawy ekonomiczne albo upadek firmy.
Ja rozumiem, że Banki zarabiają na ubezpieczeniach i że ubezpieczenia są czymś co daje spokój psychiczny, ale jeśli proszę Panią w dodatku kierownik o informacje to oczekuję rzetelnej odpowiedzi a nie kłamania bądź nie mówienia całej prawdy dla własnej wygody.

Pozdrawiam oddział w Szczecinie przy Placu Rodła - zawiodłam się na Pani.


Lupekbca Lupekbca
25.07.2017. 14:14

Bardzo dobre konto

Przeniosłem się z innego banku i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Dobry serwis internetowy, brak opłat przy prowadzeniu konta, wszelkie problemy rozwiązane przez infolinię bez problemów. Tak samo w placówce kobiety miłe pomocne wszystko idzie załatwić. Poprzedni bank to była porażka ten jest super. Poleciłem konto 360 dla swojej dziewczyny i oboje dostaliśmy za to pieniądze w ramach promocji. Wziąłem w tym banku także kredyt hipoteczny po kilku dniach zgoda wszystko mega szybko załatwione polecam a mam porównanie do 2 innych czołowych banków gdzie wieje komuną i wiecznie były jakieś problemy. Tutaj jak na razie brak


Niespjno Niespjno
03.07.2017. 16:40

Kredyt hipoteczny

Witam
Odradzam załatwiania kredytu hipotecznego w tymże banku. Z mężem podpisaliśmy umowę kredytową i byliśmy umówieni do notariusza w celu sfinansowania transakcji kupna mieszkania z deweloperem. Dzień przed podpisaniem aktu bank zadzwonił ze przepraszają i niestety nie wypłaca nam kredytu. Wtf pytam się co by bylo gdybyśmy byli już po wizycie u notariusza? Oni tylko ze im przykro. Pytam się z skąd zmiana decyzji kredytowej po podpisaniu umowy? Centrala się dopatrzyla niespójności danych i dlatego odrzucają nas jako potencjalnych kredytobiorców. Nikt w placówce nie chce powiedzieć o jaką niespójności danych chodzi. Twierdzą że gdy dzwonią do centrali za każdym razem inna osoba mówi co innego. Nie dość ze czekaliśmy dwa miesiące na decyzję od złożenia wniosku bo wiecznie coś im nie pasowało lub brakowało. Gdy dostaliśmy decyzję też nie podpisaliśmy odumowę razu umowy, czyli mieli jeszcze czas na ponowną weryfikację, a nie ze robią takie świństwo i po podpisaniu umowy się z niej wycofuja. W placówce poprosiliśmy o wydanie negatywnej decyzji na papierze, żeby potem jaja nie wyszły ze mamy u nich kredyt zaciągnięty. Jedna wielka porażka tym bankiem.


Bartu00 Bartu00
20.06.2017. 18:40

Konto 360 w Banku Milenium

do Asia z dnia 09.04.2017 roku o godz 08:25

Powiem tak ja nie dawno co założyłem konto ror 360 i zobaczę jak będzie po Miesiącu .
Po 1 w Placówce Banku jest bardzo miła obsługa
Po 2 kto nie wie jak zalogować się do Bankowości to Pracowniczy Banku pomogą
Po 3 jak ktoś nie wie jak zrobić przelew to tez pomogą wykonaniu takiej operaci
Tylko jest warunek który jest do spełnienia
1 to musi co miesiąc na koto 360 być wpływ do 1 tys zł
2 to musi być co najmniej dokonana tanzakcja kartą do tego konta na dowolną kwotę może być i za 1 zł albo np doładowanie telefonu i te operacie zaliczą się do tego żeby nie mieć opłat

Jak co to ten Bank Polecam


magda magda
13.06.2017. 08:43

Bank Millenium

Bardzo fajny bank ! konto 360 stopni posiadam od roku ( do listopada jako 360 stopni student) i poraz pierwszy jestem w pelni zadowolona, przejrzyste zasady, brak ciaglych zmian w regulaminie i naliczanie oplat w zwiazku z tym (w innych bankach mialam tak notorycznie np wbk czy bgz paribas), swietna aplikacja, wygodne wplatomaty,darmowe bankomaty w polsce, wszystko bardzo intuicyjne. bardzo sympatyczne osoby na infolinii, a przede wszystkim nikt mnie nie nęka wiecznymi telefonami z banku z roznymi ofertami tak jak robily to inne banki, najgorszy w tym byl wbk! polecilam to konto 2 innym osobom i rowniez mowia ze poraz pierwszy sa bardzo zadowolone. a i jeszcze millenium przez pierwsze pol roku zwracalo mi procent za platnosci karta :) magda


ajo_2005 ajo_2005
30.05.2017. 21:49

Opinia

Witam !!!Na dwa lata zawierzyłem i przekazałem swoje oszczędności życia temu bankowi "millennium.Pani z uśmiechem i namawianiem od samych drzwi ,naciągnęła mnie na 3 super produkty. Dodam ,że każdy inny, ale każdy jakże świetny i mega super hiper najlepszy(oczywiście jak się okazało po 2 latach dotrzymania umowy i wyciągnięciu moich pieniędzy, nie dostałem z ani jednego produktu ani jednej złamanej złotówki więcej .Jestem skromnie mówiąc przynajmniej 2% w skali roku w najmniejszym nawet banku ,ale mając choćby na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym te pieniądze do tyłu.Proszę sobie dopowiedzieć jakich pseudo fachowców od "zarabiania"ma ten bank i komu służą nasze pieniądze napewno nie ich właścicielom czyli klientom ale napewno ich prezesom.pozdrawiam i gorąco przestrzegam przed tym bankiem .Sprawa z Cieszyna.


Max Max
20.05.2017. 08:34

Dobry bank

Mam konto w Millennium od 1990 roku, wtedy jeszcze był to Bank Gdański, potem BigBG.
Nigdy nie było żadnych problemów z kontem,kontaktem,depozytami,obsługą. Mam teraz Dobre Konto,za przelewy w necie nic nie płacę, za prowadzenie konta nic, za kartę debetową nic ( tylko 2,99 ubezpieczenia karty,bo sam chciałem je mieć,nie wcisnęli).Dla mnie jest to super bank, kolejki w placówkach żadne lub pojedyncze osoby.
Teraz został mi do sprawdzenia jeszcze jeden produkt - kredyt hipoteczny.Dokumentów za wiele nie chcieli.Składam jeszcze do jednego banku i tam ze 3 razy więcej papierów chcą.
Czytałem niestety ,że w Millennium długo się czeka na kredyt,zobaczymy.
Do tej pory polecam ten bank.


Carol Carol
12.05.2017. 17:12

Opinia

Zastrzezenia dotycza warunkow. Wplyw na konto powyzej 1000 zl i platnosc blik. Zostaly naliczone oplaty w wyskosci 15 zl poniewaz zleceniobiorca zaksiegowal platnosc w kolejnym miesiacu. Jak by to ode mnie zalezalo. Paranoja.


Asia Asia
09.04.2017. 08:25

Opinia

Brak dyskrecji przy dokonywaniu wplat/wyplat.
Kazdy moze podejsc do stolika, a arogancja obslugi jest poprostu zenujaca.
Po zalogowaniu sie do konta, w zasadzie jest niemozliwe znalezienie tych informacji (trzeba sie wylogowac, albo googleowac zeby sie dowiedziec jakie sa oplaty ze strony banku.


Magda Magda
20.02.2017. 16:54

Prawie dobrze

Nie miałam zastrzeżeń do ostatniej sytuacji. Aplikacja na pin. Aby zarejestrować się do witryny internetowej hasło, pesel, millekod, jeszcze inne hasło. Dla mnie to jakaś paranoja. Od razu miałam aplikacje Wiec nie aktywowałam konta przez witrynę. Teraz chciałam usunąć blokadę PINu właśnie przez stronę internetowa i nie mogę bo hasło, które dostałam z umowa jest już nieaktualne. Poprawcie ta synchronizację aplikacji i strony. Denerwuje to niemiłosiernie jeśli ciężko zalogować się do własnego konta.


gravatar gravatar
03.02.2017. 19:54

nie polecam

bank millenium zamknoł mi konto bez uprzedzenia zadzwoniłem do nich to pracownik oskarżył mnie o próbę wyłudzenia poprosiłem o wyjaśnienie tego i nic nie dowiedziałem się po prośiłem o szczegółowe zestawienie transakcji i dostałem za miesiąc poprzedni i tak naprawdę nie wiem co się działo na moim rachunku przez ostatnie 11 dni dziś dzwoniłem i Pani powiedziała mi że raczej nie dostanę super bank do okradania
będę za wszelką cenę żądał wyjaśnień


Teresa Kubiczek Teresa Kubiczek
03.02.2017. 15:34

Opinia

Byłam w innych bankach ale ten jest super, konsultantki bardzo miłe,


Jan Jan
02.02.2017. 14:52

Kredyt

Strasznie załatwia się kredyt. Każą przynieść dokumenty a po 2 tygodniach domagają się następnego i tak co ok. 2 tygodnie coś innego wymyślają przy czym na umówionym spotkaniu czeka się po 0,5 godziny aż ktoś zacznie załatwiać. Wartość zabezpieczenia jest ok 10-krotnie większa od kredytu a mimo to żądają dużo niepotrzebnych dokumentów. W końcu ma się tego tak dość że się rezygnuje pomimo przyznania kredytu po kilku miesiącach.


Maciek Maciek
14.01.2017. 11:13

Byłem w wielu bankach...

Jakieś 20 lat temu miałem złe doświadczenie z Millennium (kredyt hipoteczny, nie pamiętam już o co chodziło). Nie wiem w sumie dlaczego kilka lat temu założyłem tam "Dobre Konto" (niemal identyczne jak 360) i od tego czasu same miłe niespodzianki (jeśli niespodzianką można nazwać to, że wszystko działa, jest jasne itd.). No może drobne rzeczy typu automatyczne włączone ubezpieczenie za kartę, ale dajmy spokój. Prowizje prawie żadne (konto darmowe), awarii nie ma, super obsługa infolinia i e-mail. System online jest mało intuicyjny, ale po kilku latach mi to nie przeszkadza ;).

Jeśli chodzi o kredyty/karty to też jestem w szoku - bez żadnych zaświadczeń zaproponowali mi 75,000 na kartach i debetu w koncie. Ot, tak. Nic nie płacę, jak nie korzystam, więc w razie czego mam trochę gotówki. A ciekawe, że naprawdę większe pieniądze i obroty miałem w Inteligo - tam dla zabawy wypełniłem wniosek kredytowy i odmówili mi karty z limitem 2,000, bo prowadzę firmę i nie mam umowy o pracę (ciekawe jak sam z sobą mam podpisać, skoro jestem prezesem własnej firmy, no ale gdybym miał pensję minimalną to może bym i dostał u nich kartę na 10,000).

Jeśli chodzi o konto firmowe w Millennium to faktycznie jest jedna szokująca rzecz - przelewy powyżej 50,000 tylko w placówce. Przecież w biznesie to jest często kwota, którą się przelewa codziennie (np. komis sprzeda codziennie 1-2 samochody)! Kiedy byłem w USA i musiałem przelać kilkaset tysięcy robiłem to na raty przez tydzień. A gdybym musiał od razu, albo większą kwotę? Albo bym specjalnie wrócił albo zbankrutował. I nie da się tego obejść. Dlatego konta firmowe mam w VW - działa idealnie i nie kosztuje nic.

Z ciekawości przeczytałem opinie o CitiBank - miałem z nimi ostatnio do czynienia (a w zasadzie nie miałem, bo nie mogłem się nawet umówić na telefon :). Kiedy porównuję te dwa banki, to zastanawiam się jak taki Citi może w ogóle funkcjonować? Tam są same negatywne opinie i to takie, że "ukradli mi pieniądze", w co zaczynam wierzyć.

Mam nadzieję, że poziom obsługi w Millennium będzie równie dobry przez kolejne lata.

Polecam.


Kris Kris
27.12.2016. 19:41

Bardzo dobry Bank

Nie ma ideałów, ale Millenium jest najlepszym Bankiem jaki znam, a korzystałem z usług kilku. Ilość oddziałów i dostępnych bankomatów największa, obsługa ok. Świetna bankowość internetowa, bez zarzutów, naprawdę polecam. Warunki prowadzenia konta dobre, trzeba tylko pamiętać, co się podpisało. Raty kredytu.. cóż, mogłyby być mniejsze, ale na razie nie mam kredytu. Wszelkie oferty trzeba przemyśleć i przeczytać dokładnie zanim się podpisze ( jak wszędzie ) i pamiętać - w Banku nie ma nic za darmo ! Poza tym bardzo polecam.

..ps muszę coś dodać do "Damiana" z tytułem " Bank Millennium pokaż lepszy to mu wytknę" - wprawdzie chwalimy ten sam Bank, ale styl w którym piszesz jest poniżej poziomu gimnazjalisty. Tyle tu arogancji, buty i bezczelności, podobno 33-letniego, podobno wykształconego (byk pomyka za bykiem ) chamowatego chłystka, który w swoim poście obraża starszych ludzi (epitetów nie przytoczę ), że jedynym dobrym wytłumaczeniem może być to, że sam jesteś jakiś ... "uszkodzony". Rozumu zyczę.


juz nie klient juz nie klient
18.12.2016. 00:57

odnowienie linii kredytowej

kosztuje mnie 119zl juz drugi rok z rzedu....chociaz nie uzywam debetu (nie jestem na minusie). Dziewczyna jest w mbanku i tam wszystko jest bardziej klarowne oplaty co miesieczne tez znacznie nizsze


andrzej andrzej
28.11.2016. 15:39

klopoty

Bank Millenium żąda, żeby oświadczenie FATCA, umowę o świadczeniu usług finansowych czy Test oceny Odpowiedzialności Oferowanych Produktów Finansowych" podpisywać wyłącznie w oddziale banku, a nie przez ich internetowy kanał Millenet. W innych bankach, l mBank i BZWBK, te sprawy zalatwia sie przez internet. Co mają robić ludzie chorzy? Straca dostęp do pieniędzy?


reaper reaper
27.11.2016. 18:02

Wysokie prowizje

Witam, jeśli chodzi o prowadzenie konta jak i opłaty to nie mam na razie jakichkolwiek zastrzeżeń, dlatego też nie rozumiem niektórych komentarzy. Ludzie na ślepo coś podpisują a później są zdziwieni. Regulamin mówi jasno: kiedy i za co są pobierane opłaty.

Jedynym minusem tego banku są wysokie prowizje ( lub oprocentowanie) kredytu w stosunku do innych banków, np.:

I - kredyt 5000PLN na 10mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

1. Bank Millennium: rata 594zł= 5940zł
2. ING Bank: rata 562.35= 5623,5zł

Jak widać różnica: 316.50zł pomiędzy bankami na korzyść ING.
Porównując do innych banków to Millennium jest najdroższe średnio o 150zł.

II - kredyt 10000PLN na 36mcy, bez ubezpieczenia, z opcją przelewania wynagrodzenia do banku:

1. Bank Millennium: rata 362zł= 13032zł
2. Ing Bank: rata: 343,30zł= 12.358,8
Różnica 673,2zł.

Tyle w tym temacie, być może komuś się przyda porada. Nie chodzi tu o negowanie banku, ponieważ z jednej strony ma super warunki co przyciąga klienta a z drugiej strony odpycha. Pozdrawiam.


rozwazalem ten bank rozwazalem ten bank
16.11.2016. 22:31

no nie wiem

ja rozwazalem ten bank ale mam obawy co do stabilnosci... szykuje im sie niezla zabawa w sadach (najwiekszy pozew zbiorowy w historii)


Krzysztof Krzysztof
04.11.2016. 21:51

Ograniczenia dla klientĂłw

W banku są limitu na przelewy przez internet do wysokości 50 tys. PLN. Jeżeli ktoś zakłada lokaty na wyższe kwoty lub robi po prostu przelewy powyżej 50 tys. PLN to pozostaje tylko wizyta w banku. Życzę powodzenia dla mieszkających w miastach w których nie ma siedziby banku Millennium. Generalnie w moim odczuciu bank nie pozwala korzystać z własnych pieniędzy. Nasuwa się więc pytanie po co mi konto w takim banku skoro u konkurencji mam podobne warunki a brak jest ograniczeń w dysponowaniu własnymi funduszami.


Les16 Les16
22.10.2016. 21:35

bardzo dobre konto

Damian - w całej rozciągłości potwierdzam :)
Bez problemĂłw przez 6 lat


Damian Damian
06.10.2016. 18:25

Bank Millennium pokaż lepszy to mu wytknę

Bank hmmm jak najbardziej polecam.
Witam. Więc zacznę od tego że mam 33 lata czyli nie pisze ten tekst jakieś dziecko bez matury czy starsza Pani ze sklerozą. Pierwsze konto jakie miałem to mBank wtedy nie było oddziałów więc było średnim kontem praktycznie równolegle miałem i mam konto w banku Zachodnim piszę miałem bo myślę o zamknięciu po 12 latach ponad. Miałem konto giełdowe w mBanku, konto firmowe w ING, lokaty i giełdowe w Dojcze banku jak kolwiek się to pisze w BGŻ potem jak zmienili na parribas to zrezygnowałem ale tam też miałem. Miałem w Hiszpanii konta w dwóch bankach Caixa jak dobrze pamiętam i drugiego nie pamiętam. W zachodnim też prowadzę giełdowe. No i jeszcze pewnie miałem gdzieś ale nie pamiętam teraz.
A więc reasumując staram się szukać najlepszych banków jak mam gdzieś przejść i czytając tutaj komentarze byłem w trakcie założenia konta w Millennium i mało nie zrezygnowałem. Konto mam prawie od tygodnia i jeżeli miał bym się słuchać tych opinii którzy zakładają konto i mają bardzo zaawansowaną sklerozę nie wiedzą gdzie dali kartę lub nie potrafią czytać lub słuchać ze zrozumieniem informacji padających 20 razy to naprawdę żal ludzi jak funkcjonują do dziś w tym świecie, tak naprawdę nie jest ważne ile się ma konto tylko jak się używa ja już na koncie robiłem wszystko i nawet więcej niż w BZ gdzie jeszcze mam konto. To takie osoby nie powinny mieć konta wogule albo im płacą za negatywy. Nie mam pojęcia co o tych osobach myśleć najlepiej niech idą do mBanku tam nie trzeba mieć dochodów, chyba, być może nie jestem na bieżąco. Nawet w ING są ludzie "niekompetentni" bo są tylko ludźmi, więc wy idealni bez szkoły proszę nie gadajcie bzdur. Piszę tę recenzję gdyż czytając te bzdury byłem to winny bankowi Millennium piszę z komórki więc przepraszam za ewentualne błędy, dodam tylko że czytając te informacje to straciłem mnóstwo czasu więc nie popełniajcie tego samego błędu chyba że chcecie czuć to samo co ja czyli zarzenowanie i wstyd z Polaków. Pierwszy raz piszę taką opinię ale niestety nikt mi nie kazał ale trzeba bronić dobrych banków tym bardziej że jest czego bronić dodam że w aplikacji BZ każą wystawiać sobie opinię a w Millennium ludzie wystawiają z czystej woli i tak też jest teraz, w banku Millennium nikt nic nie każę. Zanim podpisałem co kolwiek czyli umowę 10 razy dostałem wiadomość jak konto ma być darmowe co trzeba spełnić i od co rewelacja, nawet kurier powiedział choć nie ma obowiazku i że dwa tygodnie na odstąpienie umowy jest, w aplikacji chyba też z 3 razy piszą więc o warunkach, trzeba być analfabetą w dodatku głuchym żeby coś przeoczyć no i na internetowym już o umowie i Pani przez tel nie wspominając. Na karcie pisze debetowa i jest znaczek zbliżeniowy można wyłączyć w 3 min zbliżeniowe płacenie na 3 różne sposoby jak ktoś nie umie korzystać. Naprawdę nie trzeba być po studiach żeby mieć tu konto wręcz bym powiedział bardziej dla idiotów się nie da bez urazy oczywiście nie mam na celu nikogo obrażać wiem że ludzie mają różne choroby umysłowe i psychiczne ludzie tak biorą wszystko do siebie bo są zawistni być może są oszukiwani w każdym banku i stąd ta frustracja, ale trafiło na Millennium że mogli się wyżyć nie wiem ale wracając do rzeczy. Aplikacja Perfekt do zarządzania kontem a miałem już ich sporo. Szczególnie mnie urzekły potwierdzenia wpłaty wysyłane na email w żadnej innej czyli z innego banku nie podaje jak w Millennium czy nas obciążają kosztami przed dokonaniem płatności czy przelewu. Żona się śmieje że strach być w tym banku że za płacenie kartą dostaje się kasę i jeszcze pakiet bardzo pomocny za darmo. Mówi że się boji. Wiem konto mamy od niedawna ale jak by się coś zmieniło na pewno dam znać. A więc powiem tak w każdym banku przychodzą zmiany regulaminu w zachodnim mam 7 kont godnych polecenia i oszczędnościowe i giełdę jak już wspominałem przez 2 miesiące dostałem tam w BZ WBK zmian już 20 albo i więcej i połowę tyle opłat dodatkowych, ale to się zawsze robiło tak że się zamykało te konta otwierało w tym samym banku o innej nazwie na lepszych warunkach i BZ WBK był najlepszy do tej pory ale już nie jest. Z wielu powodów ale nie będę się rozpisywał. Powiem jedno reasumując jestem zachwycony Millennium kropka. Pozdrawiam starsze głuche i nie dowidzące Panie i dzieci bez podstawówki. Dużo zdrowia wszystkim.


Lily Lily
05.10.2016. 09:40

opinia

Nie wiem o co chodzi niektórym osobom. Co do przelewów zwykłych, to są one zależne od sesji elixir. Każdy bank ma z reguły 3 sesje wychodzące i 3 przychodzące. W zależności o jakiej godzinie robi się przelew będzie on księgowany dopiero wtedy, gdy w danym banku nastąpi sesja przychodząca. Dlatego śmieszy mnie, to jak ktoś pisze, że nie dochodzą mu przelewy albo czeka na nie po kilka dni. Bank nie ma prawa przetrzymywać pieniędzy. Co do opłat, to każdy klient jest poinformowany o nich. Przecież podpisujecie regulamin, w którym jest zawarta tabela opłat i prowizji. Naprawdę czytanie i pytanie nie boli. Pracownicy mają obowiązek informowania o warunkach konta.


Ola Ola
29.09.2016. 21:49

decyzja i tak naleĹźy do Ciebie

witam, ja akurat wypowiadam się na temat konta firmowego.. powiem krótko, załozyłam konto rok temu, nie posiadając doświadczenia poza bankiem ing gdzie zawsze wszystko miałam za darmo, nie dopytywałam o szczegoły co oczywiście jest moją winą i moge miec pretensje tylko i wyłącznie do siebie :)
za prowadzenie konta 25 zł, nie ważne czy płacisz kartą czy nie, za wypłaty pobierają z konta 5% od wybranej kwoty, każdy przelew poza millennium 1 zł. podsumowując przy obrocie powyżej 15 tys miesięcznie, comiesięcznych opłatach troche z konta znika, co mnie juz irytuje nieziemsko do tego stopnia, że w przyszłym tyg idę rachunek zamknąć i przeniose chyba do ing..miarka się przebrała dzisiaj, gdy z konta firmowego na poczet niezapłaconej raty kredytu na kocie osobistym w millennium zostały mi ściągnięte pieniądze, bez jakiejkolwiek informacji, telefonu bez niczego. Kredyty wiem, płaci się w terminie, tak wyszło, że w tym miesiącu nie zapłaciłam raty ale moim zdaniem nie upowaznia to banku do tego, by z konta mojej firmy ukraść( bo tak sie własnie poczułam) pieniądze bez mojej wiedzy..
aha.. zdecydowałam sie na te konto rok temu,poniewaz wiedziałam, że pod koniec tego roku bedę musiała wziąśc wiekszy kredyt na rozwój firmy, decyzja została podjeta tylko i wyłącznie dlatego, iż obiecywali, że na koncie osobistym po 3 miesiącach pojawi sie oferta, na koncie firmowym po pół roku :) obiecanki cacanki;)
byłam pytac uprzejme, uśmiechnięte Panie.. i oferty kredytowej dla mnie nie ma :)


JerkovPL JerkovPL
22.09.2016. 16:40

Warto?

Mam zamiar w końcu opuścić ING i rozważam wybrać Millenium, warto na obecną chwilę czy nie?


stacha stacha
21.09.2016. 20:06

opłaty

Pytanie do posiadaczy - czy bank zapowiedział zmianę prowizji/opłat w najbliższym czasie. Mam konto w DB i właśnie mnie poinformowano, że za 2 miesiące będą pobierać opłaty za wypłatę z bankomatu 3zł. A już podnieśli kwotę transakcji kartą z 200 do 500, jeśli nie chcę płacić za kartę - co nie byłoby takie złe, gdyby nie to że księgują te płatności 3dni robocze.


Krzysztof Krzysztof
10.09.2016. 13:45

Brak możliwości dysponowania własnymi środkami

"Konto 360" w banku Millennium wydawało mi się pod względem funkcjonalności w porządku. Obsłudze również nie można nic zarzucić pod względem fachowości i obsługi klienta.
Jednak w banku nie można dowolnie rozporządzać własnymi środkami za pomocą bankowości elektronicznej. Jeśli chcemy dokonać operacji na kwotę większą niż 50.000 PLN, jest to niemożliwe z powodu ustalonego przez bank limitu głównego dziennego. Limitu nie można zmienić na wyższy.
Życzę więc powodzenia osobom które zakładają lokaty on-line w innych bankach lub wykonują większe przelewy z innych powodów - jedyna możliwość to wizyta w placówce banku. Życzę również powodzenia klientom, którzy mają do banku np. 50 km. Jak widać bank nie przejmuje się tym zupełnie. W przeciwieństwie do Millennium limitów takich nie ma np. w bankach PKO BP, Idea Bank, T-mobile Usługi Bankowe.


alex alex
06.09.2016. 20:59

polecenie w millenium

Witam,
fakt polecam konto w millenium , to z pewnością najlepsze konto na rynku!!!! zdecydowanie


Mariola Mariola
27.08.2016. 11:31

Polecam.

Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego. Mam konto w tym banku od bodajże 1995r. Jestem bardzo zadowolona więc po co szukać lepszego.


Wojciech Wojciech
26.08.2016. 23:50

Nerwy to zły doradca, niestety. Najpierw należy wyjaśnić na spokojnie

Czytam jak niektórzy się denerwują i złoszczą - czasami niepotrzebnie. Mam konto 360 od maja 2016. Warunki darmowego konta: 1000 zł wpłata i 1 transakcja i ktoś kto zakłada konto to je akceptuje. Jeżeli nie spełni się tych warunków są opłaty: 8 zł za prowadzenie konta, 7 zł za kartę i 5 zł za wypłaty z obcych bankomatów (dwie pierwsze wypłaty gratis). Przez 3 m-ce nie spełniłem tych warunków i Bank za 2 pierwsze m-ce w ogóle nie naliczył opłat, dopiero za 3 m-c. Opłaty 8 zł i 7 zł pamiętałem za co naliczają, a te 5 zł nie pamiętałem lub mi nie powiedziano więc się zdenerwowałem i poszedłem do Banku w Puławach, ul. Centralna 10, woj. lubelskie z reklamacją. Przyjęto mnie bardzo miło i przyjęto reklamację, że nie wiedziałem oraz zwrócono 15 zł (wypłaty) na drugi dzień.


Zbyszek Zbyszek
17.08.2016. 20:35

Opinia Millenium

Jestem zadowolony z obsługi w punktach w Piasecznie,bo nigdy nie czekam w kolejkach jak ma to miejsce w innych bankach.Przeważnie jak wchodzę do punku odrazu jestem zauważony.Mam konto 360 wszystko działa jak w zegarku.Wykorzystuję kartę zbliżeniwo,płacę blikiem w niektórych sklepach za co bank nalicza mi premię.Korzystam z aplikacji w telefonie,robię przelewy telefonem.No i mam wpłatomat w Piasecznie.


piom piom
17.08.2016. 09:52

Opinia

nie polecam bo obiecywali ZŁOTE GORY wpłacaj i wypłacaj a zawsze bedzie oferta!teraz wielkie G.....


Tom Tom
15.08.2016. 16:45

przelewy

Pisałem miesiąc temu, że jest problem z przelewami wewnętrznymi w nocy i dni wolne, ale są przelewy na telefon, które są bezpłatne, natychmiastowe i działają o każdej porze doby i nie tylko jako wewnętrzne, ale też do innych banków. Super sprawa. :-)


Tom Tom
12.08.2016. 12:51

do @robb

@robb
Nie wiem jakie masz konto w Millennium, ale karta do konta 360 jest bezpłatna pod warunkiem dokonania jednej płatności tą kartą lub Blkiem na jakąkolwiek kwotę, a w mBanku chyba trzeba 5 płatności. Jeżeli czekałeś 2 dni na pieniądze z mBanku, to pewnie robiłeś zwykły przelew w piątek po południu, ale wtedy do każdego banku pieniądze doszłyby dopiero w poniedziałek. Mam konto 360 i przelewy przychodzą w terminie, a od 17 lat mam i miałem konta w mBanku, T-Mobilie UB (d. Alior Sync), Eurobank, ING, Orange Finanse i szukałem konta wspólnego najlepiej darmowego lub najtańszego, to warunki spełniał Millennium z kontem 360 lub Alior z kontem wyższej jakości, ale nigdy nie można być pewnym jednorazowego przelewu w kwocie co najmniej 2500 zł, więc padło na Millennium, bo tu wymagają 1000 zł, ale może to być wiele przelewów, które po zsumowaniu dadzą co najmniej ten 1000 i jak na razie jest OK. Tylko muszę przetestować kilka form przelewów np. na telefon lub email albo BLIK.


ewa ewa
05.08.2016. 09:42

polecam

konto super, przy wpływach pensji i jedną płatnością jedną kartą prowadzone całkowicie za darmo. Przelewy szybko przechodzą i nie ma czegoś takiego ze nie puszczają tych przelewów nie wiem kto to pisał ale bez komentarza....
ja polecam jestem mega zadowolona.


piotr piotr
02.08.2016. 16:07

opinia

Uwazajcie na ten Bank na początku oferowali gruszki na wierzbie a teraz prostego kredytu nie dadzą choc duze sumy przechodza przez konto!! bylem w ing i zaluje ze odeszlem do tego Syfu.


eliza eliza
28.07.2016. 18:48

tragedia odradzam wszystkim

Tak jak już ktoś napisał nie douczony personel, opowiadają bzdury. Bank robi problemy ze zwalnianiem środków z konta. Zawsze po puszczeniu i autoryzacji przelewu trzeba sprawdzać czy poszedł bo nie informują czy transakcja została zrealizowana . Dla mnie porażka na całej linii nawet jeśli przelew jest przwidłowo wypełniony nie puszczają go z błahych powodów. Tak jak już ktoś napisał długo idą i długo dochodzą pieniądze nawet między własnymi kontami w ich banku. Odradzam ja jutro zmieniam bank


Anna Anna
25.07.2016. 18:27

Opinia

Zalazłam rok temu konto w tym banku, zamknęłam miesiąc temu, mimo tego wciąż mi naliczają opłaty za kartę i prowadzenie konta, ponieważ powinnam nie tylko zamknąć ale i wypowiedzieć kartę. Nie mając konta mozna wciąż płacić opłaty....


robb robb
18.07.2016. 13:36

PoraĹźka, nie polecam.

Ten bank to porażka. Wysyłam sam sobie kasę z mbanku rano i czekam 2 dni na kase w Millenium ! Poza tym ich podstawowa karta (wcale nie darmowa) nie ma nawet opcji płatności zbliżeniowych! Nie wspomnę już o niedouczonej obsłudze.


Tom Tom
15.07.2016. 13:50

Teoretycznie nieĹşle

Niby wszystko fajnie, ale przelewy wewnętrzne tylko w godzinach 6-21, co w obecnych czasach jest absurdalne i to dotyczy nie tylko kont różnych osób, a nawet własnych kont, czyli przelewu między kontem 360, a oszczędnościowym. Myślałem, że będę mógł wykorzystać czeki Blik zamiast przelewu wewnętrznego na konto córki np. w nocy lub w święto gdyby potrzebowała nagle kasy i niby można, ale realizacja czeku, czyli wypłata gotówki z bankomatu, nawet z ichniego to koszt 5 zł, jedynie płatność bezgotówkowa czekiem jest bez prowizji. W zasadzie nie przypuszczałem, że w obecnych czasach przelewy wewnętrzne mogą być ograniczone czasowo. Od prawie 20 lat posiadałem konta w różnych bankach i przelewy wewnętrzne zawsze były dostępne z wyjątkiem przerw technicznych systemów transakcyjnych co zdarzało się kilka razy w roku przez kilka godzin w nocy, a tu niemiłe zaskoczenie. Gdybym wiedział, że tak jest, to bym się jeszcze raz mocno zastanowił nad otwarciem konta w Millennium, chociaż reszta warunków odnośnie darmowości konta jest OK i dlatego po zmianach opłat, prowizji i ograniczeń w T-Mobile Usługi Bankowe stwierdziłem, że konto 360 będzie OK, bo jest Bank Smart, ale dobry dla kogoś, kto chce samodzielne konto, a ja potrzebowałem wspólnego z żoną i padło na Millenium, a tu taki zonk z tymi przelewami. Dobre czasy fajnych kont już minęły.


Adam Adam
08.07.2016. 19:29

Za mało pracowników

W Złotych Tarasach dostać się do kasy to cud, za mało pracowników- beznadzieja


agart agart
04.07.2016. 14:55

Najlepszy Bank

Jestem mega zadowolona. Zasady jasne i przejrzyste. Kontakt z bankiem przez tel- rewelka (kilka sekund i jest laczenie z konsultantem) w innych bankach trzeba wisiec na linii kilkanascie minut. Maja zdalny dostep do naszego konta(kiedys potrzebowalam pomocy- konsultantka zalogowala sie i podpowiedziala co i jak wypelnic) konto 360- super, za free oczywiscie ( wystarczy 1 operacja karta i wplyw 1000) Najlepszy bank!


Natalia Natalia
01.07.2016. 10:21

jest ok

Podpisujac umowe o zawarcie konta panie mi 4 razy przypominaly ze konto jest darmowe jesli zostanie wplacone 1000zl miesiecznie i choc raz zaplace karta w sklepie. wg mnie to czysty uklad. ba, nawet mi zaproponowaly zeby bylo calkiem darmowe to mam przyjsc i zrezygnowac z ubezpieczenia karty. Ja od poczatku mam millennium i jestem zadowolona. Teraz tylko zmienilam konto z internetwego na 360. jak dla mnie millennium jest calkowicie fair wobec swoich klientow .


Diana Diana
30.06.2016. 06:17

Zadowolona

Nie rozumiem tych niezadowolonych klientów, umowy są po to by je czytać. Najlepsze to to że nie ma opłat za płatności kartą i za wypłaty z bankomatów innych banków. A opłaty ukryte hm... Ciekawe ale o wszystkich wiem i jak ich uniknąć też informują, konto mam od 2004


Emkaa Emkaa
21.06.2016. 21:46

Konto 360 student

W regulaminie napisane jest, że konto jest dla osób uczących się do 26 roku życia. Skończyłam studia mam 24 to znaczy, że muszę zmienić konto ? Czy mogę je mieć do 26 roku życia ?


Damascus Damascus
13.06.2016. 15:10

Jestem zasatysfakcjonowany

Od dwóch lat mam konto 360, i naprawdę nie rozumiem narzekań ludzi. W umowie są jasno i ściśle określone warunki, a każda potencjalna opłata jest dobrze opisana.

- Jest naprawde sporo oddziałów Millenium wszędie, i znaczna ilość jest otwarta w Sobote.
- Aplikacja mobilna jest prosta w użyciu i dobrze zorganizowana (w przeciwieństwie do pewnych innych...). Łatwo zorganizować sobie finanse.
- Millenium oferuje różne ciekawe usługi, które okazują się zadziwiająco przydatne. Potwierdzenie wybrania środków/zapłaty SMSem to chyba moja ulubiona funkcja jak narazie :).

To są moje osobiste doświadczenia, i jeżeli ktoś woli inny bank, proszę bardzo, ale to chyba tak troche za bardzo z tym hatem.


Piotr Piotr
12.06.2016. 07:57

Konto

Mam tam konto od 7 lat prywatne miałem i firmowe , firmowe właśnie zamknąłem wplata na konto walutowe to jest koszmar jakich mało. Pani przyjmuje pieniadze z 20 minut i na koniec odda wam jeden banknot u powie ze jest na nim rysa ołówkiem ,taką sytuacje miałem za każdym razem . Pozatym mia ukryte ryzne opłaty.


Strony: Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia >> (4 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


6 + 1 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !